logo

TOP - 10 recepty Masky na vlasy v domácích podmínkách

Jaká žena nemá sen o silném a svěžím vlasu, který se vyvíjí krásně pod dechem větru, třpytí se na slunci a jen se zvětšuje zdravím? To není prostě nejlepší ekologie, nezdravá strava a neustálé stresy způsobují poškození hlavního atributu krásy a ženskosti a nutí krásnou polovinu lidstva hledat způsoby, jak obnovit a udržet krásu vlasů.

Moderní kosmetologie nabízí mnoho různých masky na vlasy, ale jsou drahé a navíc mají spoustu syntetických složek, od konzervačních látek až po emulgátory, vonné látky a další škodlivé látky. Existuje nějaká alternativa k těmto prostředkům? Samozřejmě! Masky na vlasy se v domácnosti snadno připravují. Jejich základ tvoří přírodní ingredience, které se navíc nacházejí v každé kuchyni. Zde jsou desítky nejlepších receptů masky, které pomohou posílit, zvýšit růst a obnovit zdraví vlasů.

1. Výživná maska ​​pro nasycení vlasů

Chcete-li vlasy vrátit do své původní krásy a přirozeného lesku, je třeba je krmit s vitamíny. Vitamínová maska ​​se třemi oleji se s tím vyrovná. Chcete-li připravit tuto skvělou živinu, míchat kokosové, olivové a ricinové oleje ve stejném poměru. Směs by měla být mírně zahřátá v mikrovlnné troubě nebo ve vodní lázni. Chcete-li zvýšit efekt, můžete do masky přidat 3 až 4 kapky vitamínu E. Aplikujte teplou směs oleje po celé délce vlasů a pokožky hlavy pomocí lehkých masážních pohybů. Poté zakryjte rozmazané vlasy fólií a obalte je froté ručníkem po dobu 40-60 minut. Dokončete proceduru umytím vlasů oblíbeným šamponem. Stačí, abyste krmili vlasy dvakrát za měsíc.

2. Hydratační maska ​​na vlasy

Není žádným tajemstvím, že suché vlasy jsou předzvěstí rozštěpených konců, vzhled lupin a zmizení živého lesku. Abychom zabránili takovým žalostným následkům, musí být vlasy vyživovány životodárnou silou. Pro přípravu takové masky si vezměte 9 dílů oleje z rajčete a mícháme s 1 díly olivového oleje (nebo olej z pšeničných klíčků). Hotový výrobek by měl být nejdříve nanesen do vlasových kořenů a poté rozložen po celou délku vlasů. Nechte masku hodinu, pokryjte ji celofánem a obalte ji teplým šálkem a o hodinu později dokončíte postup mytí vlasů šamponem. Postarejte se o své vlasy tímto způsobem dvakrát týdně a po 10 ošetřeních nebude žádná stopa suchých vlasů.

3. Maska pro zvýšení růstu vlasů s červeným pepřem

Informovaní lidé tvrdí, že nejlepším prostředkem pro zvýšení růstu vlasů, než je červený pepř, se prostě nenachází. Mimochodem, pro přípravu finančních prostředků lze použít jako lékárnu pepř vodka, a uchovávat koření. Vezměte čajovou lžičku tohoto nádherného koření a zřeďte to 3-4 polévkami. l tekutý med. Můžete také přidat malé množství teplé vody, aby se vytvořil prostředek pro konsistenci kapaliny. To je nezbytné pro postřikování produktu vlasy pomocí stříkací pistole nebo stříkačky bez jehly. Stříkat masku na kořeny suchého vlasu, držet produkt po dobu 30-40 minut a poté opláchnout teplou tekoucí vodou. Chcete-li zahájit proces rychlého růstu vlasů, stačí použít masku jednou týdně po dobu 1-2 měsíců.

4. Želatinová maska ​​pro krásu vlasů

Pokud potřebujete vrátit tloušťku vlasů a pompou, a vlasy samy ozdobit krásu a přirozený lesk, věnujte pozornost masce s želatinou. Bude to nejen vrátit krásu do vlasů, ale také vytvořit efekt laminace! Vezměte 3 lžíce. želatina a stejné množství vody. Jakmile se získá želatinová směs, zředěte ji žloutkem a 3 polévkovými lžičkami. balzám Je velmi žádoucí, aby balzám byl vysoce kvalitní. Rozdělte složení vlasů, ujistěte se, že vlasové kořeny. Držte ji na hlavě 40 minut. Opláchněte masku a po dvou týdnech zopakujte následující postup.

5. Hořčičná maska ​​proti vypadávání vlasů

Osobám, které čelí ztrátě vlasů, potřebujete silný nástroj, který vám umožní posílit folikuly, aby se předešlo procesu vypadávání vlasů a současně posílil jejich růst. Pro přípravu léčebných nástrojů potřebujete 1 polévkovou lžíci. hořčičný prášek a 3 polévkové lžíce. tekutý med. Smícháním obou složek zůstává pouze přidání kosmetického oleje dle vašeho výběru (lněná, olivová atd.) Ve výši 2 čajových lžiček. Aplikujte masku na vlasové kořeny, pak zahřejte vlasy plastovým pytlem a teplým šálkem. Nechte masku nasytit vlasové kořeny po dobu 15 minut. Masku vypláchněte po uplynutí doby. Použitím takového prostředku nejméně jednou týdně po dobu dvou měsíců vás překvapí dosažený výsledek.

6. Maska na vajíčka pro posílení vlasů

Vaječný žloutek je jedním z nejužitečnějších přírodních prostředků posilování a uzdravení vlasů. Připravte masku na zpevnění doma není obtížné. Vezměte jeden žloutek, šlejte ho a kombinujte s 1 lžičkou. zlato Do této směsi přidejte 1 lžičku. prášková suchá henna, 1 lžička koňak, stejně jako 1 polévková lžíce. rostlinný olej - slunečnice nebo olivový olej. Smícháním ingrediencí získáte opravdovou léčebnou masku, která se stejně jako u všech předchozích receptů aplikuje na kořeny a celou délku vlasů, pak je pokryta polyethylenem nebo sprchovým víčkem a ručníkem. Uchovává masku třicet minut a pak se umyje vodou. Množství jeho použití - 2-3 krát za měsíc.

7. Kefírová maska ​​pro objem vlasů

Pokud vaše vlasy nemají dostatek fluffiness, poznamenejte si následující masku, která vrací objem vlasů. Příprava nářadí je velmi jednoduchá: nalijte sklenici kefíru do hluboké misky a na stejné místo přidejte ½ šálku ovesné kaše. Aplikujte silnou vrstvu připraveného roztoku na celou délku vlasů, nezapomínejte na masku do kořenů a poté udržujte prostředek po dobu 30 minut. Doporučuje se zabalit hlavu celofánem a ručníkem po dobu trvání procedury. Po utrpení znamená nezbytný čas, jednoduše vymyjte masku pomocí šamponu. Použijte způsob, jak dát nádheru 1-2 krát týdně a o měsíc později, všichni okolo vás budou závidět vaše vlasy!

8. Kolečková maska ​​proti suchým vlasům

Není to tak snadné bojovat proti suchým vlasům, ale pokud víte recept na megapuritu a super-zvlhčující kompozici, tento problém vás nebude obtěžovat. Zpočátku budete muset připravit tinkturu nanuce, pro kterou 1 polévková lžíce. suché neplodné květy je třeba nalít do skleněné nádoby o 100 ml vodky a produkt nechat pod víkem po dobu jednoho týdne. Po přiděleném čase filtrujeme hotovou tinkturu a smícháme ji ve stejném poměru s ricinovým olejem. Bude to ricínová maska, která se musí vtáhnout do vlasových kořenů, lehce masírovat pokožku a šířit po celé délce vlasů. Postup je prováděn po dobu 30-40 minut, během které je žádoucí omotat hlavu plastovým kloboukem a něco teplého. Použijte takový lidový lék na vaši hlavu alespoň jednou týdně a již se již nebudete setkávat s problémy suchých vlasů.

9. Regenerační maska ​​s lopuchou

Na jaře, kdy většina z nás trpí nedostatkem vitaminů, vlasy vyžadují úplné zotavení. Nejprve je třeba připravit infuzi lopuchu. Za tímto účelem dvě lžíce suchého listoví lopuchu nalijte sklenici vroucí vody a počkejte 20 minut. Rozdrtíme černý chlebový drobek v množství 100 g, 1 pěnový žloutek a 1 lžičku v připravené infuzi. cibule, citronové šťávy a šťávy z aloe. V samostatné nádobě smíchejte 5 ml ricinového oleje s jojobovým olejem a poté olejovou tekutinu nalit do dříve připravené směsi. Po rozložení výrobku vlasy a jemným protřepáním do kořenů masku namočte na hodinu, pak opláchněte vodou a opláchněte vlasy šamponem. Obnovte každý druhý týden.

10. Hroznová maska ​​pro barvené prameny

Rovněž je třeba pravidelně pečovat o barvené vlasy, protože účinek barviv na vlasy neprochází bez stopy. S touto misí se vyrovná dobře hroznová maska. Vypláchněte půl šálku modrých hroznů, rozetřete je lžící a přidejte do lžíce 1 lžíci. mletého lněného semínka a 1 polévkové lžíce. zlato Aplikujte masku na vlasy, od kořene až ke špičce, malý nástroj vtlačený do hlavy. Pokud držíte takovou masku po dobu 40 minut, měli byste ji vypláchnout příjemnou teplou vodou. Pro úplné zpevnění vlasů stačí 10 procedur 1-2x týdně.

Jak můžete vidět, obnovení a zlepšení růstu vlasů je jednoduchý a zcela levný úkol, pokud znáte a aplikujete recepty tradiční medicíny. Uchovávejte je, pokud je to nutné, a pak budou vaše vlasy vaší pýchou.
Zdraví a krása vlasů!

strana

1. Zázračná maska, která urychluje růst vlasů

Používá se 1 měsíc jednou týdně.
Vlasy rostly asi o 15 cm!

Recept masky je velmi jednoduchý a je založen na tom, že hořčice "pečeme"
otepluje pokožku hlavy a způsobuje průtok krve do vlasových folikulů:
2 lžíce suchého hořčičného prášku (prodávaného v sekci koření) zředěné horkou vodou
2 lžíce horké vody
1 žloutek
2 polévkové lžíce oliv (broskve, lopuchu a jakéhokoli jiného kosmetického oleje)
2 čajové lžičky granulovaného cukru (více cukru, "horší" hořčice)
Aplikujte na částice a snažte se dostat se na pokožku hlavy, aniž by to ovlivnilo špičky, zejména suché (můžete maskovat suché konce vlasů nějakým vyhřívaným kosmetickým olejem pro lepší maskování). Zahalte si hlavu celofánovým filtrem nebo taškou, položte na vrchol horký klobouk, šátek nebo kravatu na froté ručník. Oh, kdo je zvyklý na to!

Musíte počkat od 15 minut do 1 hodiny, v závislosti na tom, kolik hoří. Pokud je to přijatelné, pak je lepší chodit takhle po dobu 1 hodiny, sní o dlouhém luxusním šlehu. A pokud absolutně "oheň" na hlavě, pak jen 15-20 minut.

POZOR! Musíte poprvé sedět 15 minut, i když se zdá, že na vaší hlavě došlo k atomové válce. Po dobu 15 minut, žádné škody na pokožce hlavy a vlasů nebudou (testovány mnoha), a zvyknete si na to, budete sedět po dobu půl hodiny a hodiny.

Maska by měla být prováděna jednou týdně, maximálně dvakrát s velmi mastnými vlasy (maska ​​odstraňuje trochu nadbytečný mast).

Po umytí masky vlažnou vodou, pak umyjte vlasy šamponem. Nejlepším účinkem je použití balzámu nebo aktivního maska-aktivátoru růstu vlasů. Velmi dobrá linie "Zlatý hedváb". Komponenty zrychlující růst jsou absorbovány ještě lépe do vyhřáté pokožky hlavy.

Pokud opravdu chcete rychle vyrůst dlouhé vlasy, vytvořte masku nejméně 1 měsíc. Kromě toho, že maska ​​s hořčicí skutečně urychluje růst vlasů, posiluje je, dává větší objem a hustotu, řeší problém mastných vlasů, protože vlasy jsou méně znečištěné. Hroty suchých nebo barevných vlasů musí být naolejované nebo dokončeny nákupní maskou.

Mnoho mužů po pravidelném používání této masky s hořčicí začalo vypadat jako nové vlasy na plešatých oblastech, vlasy se staly silnějšími, i když to bylo vzácné předtím.
Vyzkoušejte tuto nádhernou masku! Když se výsledek objeví, nebudete zastaveni!


2. Maska se silnou ztrátou vlasů

Takže:
1 lžička ricinového oleje
1 lžičku cibulové šťávy (pouze šťáva je povinná, nikoliv kaše, jinak vlasy opravdu voní)
1 lžička nelonové tinktury
1 lžičku chilli tinktury
1 lžíci medu
1 lžičku brandy
1 žloutek

Velikost lžíce závisí na tloušťce vlasů na hlavě. Můžeš čaj, dělám v jídelně.
Aplikuje se na hlavu, nosí se uzávěr a hodinu můžete bezpečně provádět domácí práce.


3. Kouzelný šampon

Chci sdílet tajemství tlustých, lesklých, mimořádně krásných vlasů. Tajemství je jednoduché, ale efektivní.
Vezmu 10 tablet mumie a zředím je v obvyklém šamponu. Ztmavne, ale mělo by to být tak. Když si umyjete vlasy jako obvykle, pěnu a pěnu držte v pěně po dobu 3-5 minut, aby mumie mohla ovlivnit vlasové kořeny.
Po takových procedurách se vaše vlasy změní, stanou se zdravými, silnými a silnými.


4. Vlasy se stávají zdravými. Staňte se hladkou. Dobře udržovaný styling.

Krok 1. Smíchejte čajovou lžičku octa a lžičku glycerinu. Smíchejte směs až do homogenní hmoty.
Krok 2. Přidejte zbité vejce na hmotu. Míchání.
Krok 3. Ve výsledné hmotě přidejte 2 lžíce ricinového oleje. Dobře promíchejte.
Krok 4. Aplikujte masku na celou délku vlasů. Nasaďte plastovou čepičku a omotávejte hlavu ručníkem. Nechte masku na vlasu po dobu 2 hodin. Po opláchnutí vlasů pomocí šamponu. Po umytí opláchněte odvar z bylin.
Léčebný cyklus: Maska by měla být prováděna 2krát týdně. Doba cyklu 1 měsíc. Po provedení masky pro profylaxi - 1x za 2 týdny.
Výsledek: Vlasy se stávají zdravými. Staňte se hladkou. Dobře udržovaný styling.


5. Vyčistěte vlasy ve dvou tónech se skořicí

Je to bezpečná alternativa ke světlejším směsům.

Vaše vlasy budou světlejší, lesklé, měkké a hedvábné na dotek.

Směs skořice.
Ve středně velké misce míchat šálek vlasového kondicionéru, 3 polévkové lžíce. lžíce mleté ​​skořice a 1/3 šálku medu. Složky důkladně promíchejte plastovou nebo dřevěnou lžící, aby se vytvořila homogenní hmota. Nepoužívejte kovové nádobí - může reagovat s naší směsí.

Aplikace
Umyjte si vlasy jako obvykle s oblíbeným šamponem. Když jsou vlasy trochu suché, rozdělte je na prameny a hnětete široký hřeben. Aplikujte směs skořice na vlasy, pokuste se opatrně barvit každý pramen. Ujistěte se, že skořice nespadá na kůži obličeje, jak víte, může způsobit slabé zarudnutí nebo podráždění. Zkrácená směs skořice a medu v pokožce hlavy také nestojí za to.

Čas akce
Nasaďte si čepici nebo tašku z celofánu, zabalte si vlasy ručníkem. Chraňte směs na vaší hlavě asi 30 minut, poté vyndejte ručník - již nemusíte zahřát vlasy. Ponechte směs skořice a medu na vlasy po dobu 3-4 hodin. Čím delší je doba expozice, tím intenzivnější je výsledek.

Po 3-4 hodinách opláchněte teplou vodou. Vaše vlasy budou 2 tóny světlejší. Čím častěji tento postup provedete, tím jasnější budou vaše vlasy. Kromě toho, chcete-li vlasy zesvětlit ne o 2, ale o tři tóny najednou, přidat do kompozice ne 3, ale 4 lžíce. lžíce mleté ​​skořice.


6. Maska pro zvýšení hustoty vlasů

Nejlevnější a levnější recept: kefír + med + kvasnice:

Vezměte 2 lžičky droždí, naplňte je vodou nebo mlékem a počkejte hodinu, než "přijdete". Dále si vezměte 2-3 lžíce medu, půl šálku jakéhokoli fermentovaného mléčného výrobku (levnější je to přirozenější) kefír, kyselé mléko, koumiss a to vše je smíšené. Aplikujte na vlasy po celé délce, protřepte pokožku hlavy, pak ji zabalte polyethylenem, nahoře - teplý šátek nebo ručník a chodte tak hodinu. Můžete vypláchnout bylinnými odvarkami, roztokem jablečného octa (objem se zvyšuje, dodává lesk)


7. Maska s vařením na růst vlasů.

Maska pomáhá vyživovat vlasové folikuly a krevní krvácení na pokožku hlavy. Kromě toho čaj dokonale zlepšuje kyselé a alkalické vyvážení pokožky, eliminuje nadbytečný kožní mastnotu, vlasy získává méně tuku, svítí a získává krásný odstín kaštanu. 2 láhve vodky250 gramů suchého čaje. Filtrujte a vyhoďte čajové listy a smažte (jinak byste je neříkali), vyčistěte do pokožky hlavy, omotte omítnutou hlavu celofánem a nahoře ručníkem, což není škoda. Bude to snadné ji vypláchnout! Umyjte to vše vodou a šamponem. Musíte to udělat dvakrát týdně. Ve 2. týdnu obdivujte nově rostoucí ježek (krátké chloupky mezi dlouhými vlasy budou viditelné)


8. Maska, která dělá vlasy objemné, živější a jak jemné a hedvábné jsou po něm!

K jeho přípravě si vezměte půl šálku kefíru, přidejte 1 vejce a 1 kávovou lžičku kakaového prášku. Je třeba důkladně promíchat a rozložit některé na kořeny vlasů. Dejte trochu suchého, pak znovu rozetřete. Takže ve třech nebo čtyřech přístupech použijte celou směs. Poté noste oteplovací víčko a podržte jej 20-25 minut. Doporučuje se opláchnout teplou vodou pomocí dětského šamponu a opláchnout nejlépe odvar z kopřivy. Tuto masku potřebujete 2-3x týdně. Po 2-3 měsících pravidelného používání se vlasy stávají mnohem silnějšími.


9. Maska z aloe šťávy a brandy

Budete potřebovat aloe šťávu, brandy, med a jeden žloutek. Podíl složek je stejný. Musí být důkladně promíchány až do homogenní hmoty. Maska by měla být aplikována na celou délku mokrých vlasů. Najděte sprchovou čepičku nahoře a zabalte si ručník do hlavy. Projděte hodinu a odstraňte masku.


10. "Cikánský recept na elegantní vlasy"

Takto byl napůl vymazaný text napsán na starém papíře.

Které kdysi dávno moje babička položila na dno šicích krabic.

Čtyři pleťové vody, které se aplikují na vlasy, aby rychle a účinně zlepšily barvu vlasů. Nevím, jestli je recept skutečně cikánský, ale moje babička a všichni cikáni, se kterými vím, se opravdu mohou pochlubit elegantními vlasy.

Zde je to, co bylo napsáno na samotné letáku:

Lotion first, "Honey cream". Vezměte vejce, promícháme s lžičkou medu a dvěma lžičkami slunečnicového oleje. Aplikujte na vlasy, masírujte, omotávejte hlavu ručníkem a zahřejte na páru (my ve dvacátém prvním století, očividně můžete používat vysoušeč vlasů) po dobu patnácti minut. Opláchněte.

Lotion Two, "Cognac". Zkuste žloutek jednoho vejce dvěma lžíci brandy. Masáž na pokožku hlavy. Umyjte teplou vodou. Top lze vypláchnout odtučněním heřmánek.

Lotion třetí, "Gypsy". Středně cibulová cibulka, která se čistí, nakrájíme jemně, půlkrát sklenici rumu. Trvejte 24 hodin. Kmen. Masíruje pokožku hlavy dvakrát denně. Vhodný jako lék na vypadávání vlasů.

Lotion Four, "Egg". Porazte dva žloutky se sklenicí teplé vody, natahujte, aplikujte na vlasy, nechte hodinu a pak se umyjte bez mýdla.

Přiznávám upřímně: jakékoliv recepty získané podobným způsobem (nalezené v odlehlých zákoutích věcí, které zůstaly jako dědictví, nalezené v truhly, shromažďující prach ve starých podkrovních pokojích, viděné mezi stránkami knih vydávanými před deseti lety), mě inspirují bezpodmínečnou důvěrou.

Stejně jako mnozí lidé, zdá se mi, že předtím slunce svítilo jasněji a polévka byla kysanější a ženy vypadaly mnohem překrásněji než současnost. Samozřejmě, že žena z 21. století poskytne před každým předchůdcem sto bodů ve smyslu péče o mládež a mládeže bez pasu, je to však krása? Velká otázka...

Takže odložím svůj obvyklý šampon, masku na vlasy a dovezený balzám, vyvezím z chladničky vaječné vejce a vyzkoušet mučenku...

Top 10 nejlepších vlasových maskách doma

Masky na vlasy mohou efektivně a rychle reanimovat špičky a zlepšit strukturu. Připravili jsme 10 jednoduchých receptů, které budou vyhovovat téměř všem!

Maska na vlasy je rychlejší než běžné regenerační spreje. Celé tajemství je, že obsahuje vysokou koncentraci užitečných a hodnotných složek, které ovlivňují vlasovou kůžičku.

Značky krásy nabízejí širokou škálu kosmetických přípravků, ale někdy mohou být efektivnější jednoduché recepty na lidské vlasy. Jste připraveni nahrávat?

1. Maska na vlasy z kokosového oleje

Maska na vlasy je nutná pro každou sezónu. Abyste to udělali doma, budete potřebovat kokosový olej. Obsahuje mnoho kyselin, které nasytí vlasy a pomáhají udržet vlhkost v pokožce. Aplikujte strukturu na celou délku vlasů, s výjimkou kořenů a vlasové pokožky. Potřebujete asi 40 minut. Pak se umyjte.

2. Maska pro vypadávání vlasů

Maska proti vypadávání vlasů aktivuje růst vlasových folikulů. Jedním z nejúčinnějších je hořčice. Dvě polévkové lžičky lopuchového oleje by měly být vyhřívány (neměly by být příliš horké). Přidejte malou lžíci suché hořčice. Výsledná směs se aplikuje na kořeny a po 10-15 minutách se promyje.

3. Výživná maska ​​na vlasy

Maska z kefíru vyživuje a hydratuje vlasy. Budete potřebovat: 1 polévková lžíce. l kapalný med, 50 ml. kefír a 1 polévková lžíce. l olivový olej. Vše promíchejte a naneste na 20-30 minut. Abyste dosáhli co nejlepšího efektu, nezapomeňte na "oteplování" (použijte ručník a film).

4. Domácí maska ​​pro ztrátu vlasů s medem

Med je cenná složka, která působí kouzelně na pokožku, vlasy a rty. Dokáže hydratovat, eliminovat vypadávání vlasů a zvyšovat růst vlasů. Chcete-li připravit domácí masku s medem, budete potřebovat jednu nebo dvě polévkové lžíce tekutého medu. Textura by měla být otírána a držena nejméně hodinu. Umyjte vodou při pokojové teplotě.

5. Maska na zvlhčení vlasů

Vlasová maska ​​na vlasy je úspěšná, protože pro její přípravu potřebujete pouze jeden žloutek a pár kapek citronu. Smíchejte směs s vodou a protřepejte. Aplikujte v plné délce, vypláchněte po 20 minutách.

6. Maska pro růst vlasů z avokáda

Avokádo zlepšuje krevní oběh a aktivuje vlasový folikul. Vezměte dvě lžíce buničiny, přidejte jeden žloutkový vařič a 1 polévkovou lžičku. olivový olej. Použijte 20 minut na hlavní délku (není potřeba používat na pokožce hlavy). Po takové masce je třeba vlasy dobře umýt!

7. Hydratační domácí maska ​​s oleji

Přírodní oleje fungují nejlépe na pokožce a vlasy. Jsou schopny obnovit a přidat lesk na tipy. Smíchejte 1 lžičku. olivový, 1 lžička lopuch a 1 lžička ricinový olej. Zahřejte na pokojovou teplotu. Musíte mít alespoň 20-30 minut.

8. Vitamínová maska ​​na vlasy

Vitamínová maska ​​na vlasy je velmi podobná předchozí receptury s oleji. Vezměte si své oblíbené, mezi které patří: kolečko, mandle, jojobu nebo oliv. Přidejte do této konzistence 3-5 kapek tekutého vitaminu A a E, které lze zakoupit v lékárně. Není třeba použít na kořeny, ale pouze na hlavní délku. Po 40-60 minutách vypláchněte.

9. Restorativní domácí maska ​​na vlasy

Z času na čas musíte obnovit strukturu vlasů, protože je ovlivněna mnoha vnějšími faktory. To pomůže domácí masce. Vezměte 1 polévkovou lžíci. l kokosový ořech a olivový olej a 3-4 kapky vitamínu A a E. Smíchejte a naneste na 30 minut délku vlasů (měli byste se vyhnout skalpům).

10. Maska na rtěnku

Vezměte jednu lžičku lopuchového oleje a promíchejte s žloutkem a 1 lžičkou. tekutý med. Udržujte na vlasy 40-50 minut. Opakujte postup v týdnu. To stačí!

Než si vyberete masku a aplikujete na vlasy nebo pokožku hlavy, musíte zkontrolovat, zda máte alergickou reakci. Nedržte konzistenci příliš dlouho, a pokud máte pocit nepohodlí - několikrát opláchněte šamponem.

Vyberte si svůj recept na domácí masku na vlasy?

15 nejlepších vlasových maskách

Krásné, zdravě lesklé vlasy, jako vzácná dekorace, doplňují ženský obraz a dělají to ještě krásnější. Je pravda, že ne všechny dívky se mohou pochlubit luxusními kudrlinky, darované přírodou, ale kompetentní přístup a správně zvolené postupy péče dělají zázraky - a právě nedávno se ošklivě vyhlížející vlasy doslova zesilují a třpytí se jako čínské hedvábí! A první pomocník v obtížném úkolu péče o ně je maska.

Jak si vybrat dobrou masku na vlasy: odborný názor

Louis Faria, absolvent parížské školy kadeřnictví, stylista a manažer v jednom z salonů Jean Louis David, ví všechno o vlasu a domnívá se, že hlavní věcí je vybrat si masku individuálně. Dobrá maska ​​pro barvené a bělené vlasy by měla být výživná a zabraňovat vyblednutí barev. Pro kudrnaté a suché vlasy byste měli zvolit hydratační masky na keratinovém základě a pro mastné vlasy Louis doporučuje masku se zeleným jílem.

Je však důležité nejen koupit správnou masku, ale i šikovně ji použít. Například, pokud jsou vlasy tenké, směs zůstane jen několik minut, jinak maska ​​bude vážit vlasy a bude obtížné, aby přidaly objem. Pokud jsou vlasy náchylné na tuk v kořenech, při aplikaci masky by se této oblasti nemělo zabránit. A v každém případě by se měla věnovat zvláštní pozornost špičkám, protože to je obvykle nejvíce vysušená část vlasů.

Tip od společnosti Louis Faria: Abyste zvýšili účinnost masky, musíte v okamžiku jejího působení zabalit hlavu do vyhřívaného ručníku - pak se účinné složky směsi snadno proniknou do vlasů a přinese maximální užitek.

A rozhodnout se o nejlepší masce na vlasy, která dokáže vyřešit konkrétní problém s vlasy, vám pomůžeme s hodnocením, s přihlédnutím k názorům odborníků a recenzím běžných uživatelů. Vybrali jsme si ty nejlepší z nejoblíbenějších masky, které jsou v prodeji široce zastoupeny.

10 nejlepších vlasových masek

Charakteristika v žebříčku

Z krásy vlasů velmi závisí na vzhledu každé dívky. Bez ohledu na délku nebo barvu musí vypadat dobře upravené, lesklé a hedvábné. Aby se kudrliny udržely v takovém stavu, musí se jim jen pečlivě starat. Odborníci doporučují nejen brát vážně výběr šamponů a balzámů, ale také poskytnout další podporu pro zdraví vlasů. Tím se míní použití zvláštních prostředků, mezi nimiž jsou nejoblíbenější masky.

Maska na vlasy - prostředek pro intenzivní péči. Obsahuje obrovské množství živin, takže nevyžaduje každodenní použití, například mnoho šamponů. Masky se mohou lišit ve složení, konzistenci, výkonu, nákladech apod. Také všichni mají různé směry:

 • hydratační suché a křehké vlasy;
 • obnovení poškozených kadeří;
 • osvobození od dělených konců;
 • bojovat se ztrátou;
 • zachování syté barvy barvených vlasů atd.

Důležitou výhodou masky - možnost profesionální péče doma. Vybrali jsme ty nejlepší produkty v různých kategoriích. Všichni mají doporučení odborníků nebo kupujících.

Nejlepší masky pro obnovu a růst vlasů

Pro plnou péči o poškozené vlasy je třeba použít speciální nástroje. Jejich složení by mělo zahrnovat speciální pečující složky, které mohou zvýšit růst a zlepšit strukturu vlasů. Například některé oleje, které naplňují horní vrstvu kudrlin, jsou vizuálně krásnější a dodávají lesku. Moderní výrobci mají několik skutečně účinných prostředků k obnově poškozených vlasů. Všichni jsou zastoupeni v našem žebříčku.

3 L'Oreal Professionnel absolutní oprava lipidů

Maska slavné kosmetické značky L'Oreal Professionnel se již zamilovala do mnoha dívek. Je navržen tak, aby maximalizoval obnovu i těch nejvíce poškozených vlasů. Obohacený unikátním komplexem "Lipidium", viditelně posiluje a léčí každý zámek. Velké plus znamená - pohodlné použití. Stačí dát masku na mokré vlasy a nechat ji na 3-5 minut a pak opláchnout vodou. Taková jednoduchá metoda aplikace bude především apelovat na ty, kteří počítají každou minutu. Absolut Repair Lipidium umožňuje snadné česání, bojuje s rozdělenými koncemi, snižuje zlomení a zabraňuje vypadávání. Má také příznivý účinek na pokožku hlavy. Objem 200 ml, hustá struktura.

 • nejvhodnější aplikace;
 • pomalá spotřeba;
 • milá vůně salonu;
 • snadná distribuce;
 • výrazný zvlhčující účinek;
 • dobré změkčení a obnovení vlasů.
 • ne přírodní složení;
 • vysoká cena;
 • vlasy se rychle znečistí.

2 Macadamia DEEP REPAIR MASQUE

Jedním z vůdců mezi prostředky pro oživení je americká makadamská maska. Má jedinečný vzorec, který proniká do každého zvlnění. Vytvořeno speciálně pro slabé, křehké a suché vlasy. Výsledek není příliš dlouhý - je již viditelný po několika způsobech použití. Hluboké oživení a rekonstrukce dělají kudrlinky zdravé, dobře upravené a lesklé. Dívky mluví o znatelné zvlhčování a výživě, které jsou ve složení podporovány užitečnými oleji. Balení 100 ml dostatečně dlouhé. Konzistence masky je střední s perlovými poznámkami. Příjemná jablečná příchuť bude při použití použita. Nejlepších výsledků dosáhnete aplikací přípravku na vlasy po dobu 7 minut a opláchnutí vodou.

 • dobré složení;
 • hluboké zotavení;
 • měkkost a lesk;
 • příjemné vůně;
 • zvlhčující účinek;
 • Ochrana proti UV záření;
 • skvělé recenze;
 • potraviny

1 Natura Siberica SaunaSpa

Maska populárního výrobce Natura Siberica SaunaSpa je nejlepší v kategorii "restaurování". Hlavní rozdíl znamená - užitečnou přirozenou kompozici. Úplně chybí sírany, parabeny a další škodlivé látky. Aktivní složky jsou: olej z pšeničných klíčků, který je zodpovědný za obnovení struktury vlasů, extrakt ženšenu, který zlepšuje stav pokožky hlavy, olej z mořských semen, který dodává neuvěřitelný lesk a zářivost, medunitsa, který má zvlhčující účinek. SaunaSpa se vyrábí v nádobě s odvzdušňovacím víčkem o objemu 370 ml, které trvá přibližně šest měsíců. Konzistence masky je optimální - není příliš mastná, takže nedává kudrlinky těžší a nezanechává nepříjemný vliv na ruce. Aplikujte na mokré vlasy, vyžaduje vypláchnutí po 15 minutách. Ideální pro domácí použití.

 • nejpřirozenější složení;
 • optimální náklady;
 • výrazná hydratace;
 • bojuje spad;
 • rychle zjemňuje vlasy;
 • pohodlné použití;
 • dostatečně dlouho;
 • vynikající konzistence;
 • Nejlepší recenze.

Nejlepší masky na vlasy proti dělenému konci

Rozdělené konce jsou velmi častým problémem mezi dívkami. Vyskytuje se kvůli častým nežádoucím účinkům s vysoušečem vlasů a jinými spotřebiči. Teplo ničí strukturu vlasů, takže je suché a křehké. První známky poškození jsou dělené konce, které značně zkazí vzhled vlasů. K potírání tohoto problému jsou k dispozici speciální nástroje od oblíbených výrobců.

3 Sada hedvábných vlasů Arman Intense Care Pack

Maska pro domácí použití na bázi arganového oleje Saem aktivně bojuje s dělenými konci, zabraňuje stárnutí vlasů a posiluje jejich strukturu jako celek. Důležitou vlastností je ochrana před negativními účinky prostředí. Zaměřuje se na péči o vlasy, stejně jako na jejich zotavení. Textura připomíná vzdušný soufflé nebo jogurt, je velmi příjemný na dotek. Předkládané prostředky jsou ve formě nádoby o objemu 200 ml a mají velmi pomalý průtok díky jednoduchému a rychlému použití. Je nutno dát jen několik minut.

 • užitečné účinné složky;
 • optimální konzistence;
 • rychlá akce;
 • zvlhčující účinek;
 • okamžitá hladkost.

2 Kaaral Purify Hydra Deep Nourish Maska

Slavná kosmetická kosmetika značky Kaaral je super hydratační maska ​​Purify Hydra Deep Nourish Mask. Vytvořeno speciálně pro poškozené, oslabené vlasy. Má jedinečný vzorec založený na královském želé, který bojuje proti suchým a křehkým vlasům. Při použití jednou týdně po nějaké době zaznamenáte úžasný výsledek. Kudrlinky budou vypadat hladce a budou neuvěřitelně měkké na dotek. Rozdělené konce jsou rychle a efektivně utěsněny.

 • boj s dělenými konci;
 • hluboké hydratační;
 • dostatečně dlouho;
 • skvělé recenze;
 • kvalitní.

1 Revlon Uniq One ​​Flower

Následující maska ​​značky Revlon je příkladem optimálního poměru cena / kvalita. Nástroj je vyroben ve formě spreje, které musí být aplikováno na vlhké vlasy a nemusí se odmyt. Důležitou výhodou masky je přítomnost tepelné ochrany. Po aplikaci můžete bezpečně používat jakékoli zařízení bez strachu o poškození vlasů. Revlon Uniq One ​​Flower řeší několik důležitých problémů najednou: dělá snadnější česání, bojuje s rozdělenými konci, dodává lesk a objem, nezbavuje lak, chrání před vysokými teplotami a zjednodušuje styling.

 • nejvýhodnější aplikace (sprej);
 • není třeba vyplachovat;
 • snadné česání;
 • objem;
 • skvělé recenze;
 • tepelná ochrana;
 • lesk;
 • velmi pomalá spotřeba.
 • vlasy se rychle stávají mastnými.

Nejlepší profesionální masky na vlasy

Mnoho dívek preferuje produkty profesionální péče. Mají dobrý rychlý výsledek. Další výhodou je, že účinek na vlasy trvá dlouhou dobu. Profesní masky na vlasy jsou dražší než obvykle, ale mají lepší složení. Níže jsou nejúčinnější prostředky.

2 Kerastase Force ARCHITECT

Profesionální maska ​​Kerastase "Force ARCHITECT" byla vytvořena speciálně pro křehké vlasy. Je navržen tak, aby maximalizoval ochranu před poškozením, stejně jako posílení slabých kadeří. Po použití této masky vypadají vlasy lépe a lépe. Poskytuje neuvěřitelný lesk a eliminuje suchost. Hluboký hydratační efekt zajišťuje hladkost a hedvábnost. Má vysoký stupeň ochrany před vnějšími dráždivými faktory. K dispozici ve sklenicích o objemu 200 ml, které jsou pro průměrné 3 měsíce dost.

 • profesionální péče doma;
 • dělené konce;
 • obnovení poškozených vlasů;
 • opevnění;
 • odstranění sucha;
 • příjemná vůně zůstává na vlasy dlouhá.

1 Matrix Biolage Hydrasource

Maska profesionální kosmetická značka Matrix vytvořená pro hluboké zvlhčující vlasy. Důležitou charakteristickou vlastností Hydrasource je jeho složení. Neobsahuje škodlivé chemické prvky, ale funguje díky takovým užitečným aktivním látkám, jako je aloe vera, rozmarýn atd. Dává vlasům oslnivý lesk, který je hladký a hedvábný. Nástroj má pouze pozitivní recenze zákazníků, protože dává výrazný výsledek po několika použití. Současně se hodí i pro barevné vlasy, které chrání jejich barvu.

 • hluboké hydratační;
 • dobré složení;
 • bojovat se ztrátou;
 • efektivnost;
 • profesionální péče doma;
 • pomalá spotřeba.

Nejlepší masky pro barevné vlasy

Barvené vlasy vyžadují vždy zvláštní péči. Jsou silnější než ostatní, kteří potřebují obnovu a řádnou ochranu. Chcete-li účes vypadat krásně a kudrlinky jsou dobře upravené, odborníci doporučují, abyste si koupili masky speciálně pro barvené vlasy. Nyní je spousta z nich. Vybrali jsme nejlepší nástroje na základě zpětné vazby od zákazníků.

2 Natura Siberica řešetlo

Natura Siberica hluboce obnovující maska ​​ze slavné série "Sea-rack" je také vhodná pro barevné vlasy. Je snadno použitelný, a to i doma. Unikátní kompozice nejen živí, hydratuje a posiluje, ale zachovává původní barvu po malování. Hustá konzistence poskytuje snadnou aplikaci, maska ​​se doslova roztaví na vlasy. Po několika aplikacích můžete vidět úžasný výsledek. Vlasy jsou hladké, nejsou zmatené a vypadají dobře upravené.

 • užitečné složení;
 • příjemná struktura;
 • chutná vůně;
 • skvělé recenze;
 • optimální cena.

1 ESTEL Otium Blossom

ESTEL je jedinečný vzorec specificky určený pro barevné vlasy. Úkolem masky Blossom je zachovat původní barvu po malování a ještě více nasytit. Maska z ESTELu je zaměřena na posílení struktury, hojení a hojení poškozených vlasů. Kakaové máslo spolu s dalšími účinnými látkami proniká dovnitř a zajišťuje maximální zotavení. Kudrlinky vypadají hladce a leskle po první aplikaci. Bojuje se ztrátou a křehkostí.

 • vynikající ochrana barevných vlasů;
 • hluboké zotavení;
 • zvlhčující účinek;
 • vynikající recenze jídla;
 • kupující;
 • dobrá cena

Jak si vybrat masku na vlasy

Existují případy, kdy dívka nakupuje produkty péče o vlasy od jedné řady určitého výrobce. To ale neznamená, že pro ni budou stejně užitečné. Například šampon může mít pozitivní účinek, ale maska ​​je příliš těžká, nebo naopak vlasy suché. Při výběru vhodného nástroje byste měli dodržovat následující pravidla:

 1. Nejdříve musíte určit typ vlasů. Každý nástroj je určen pro konkrétní případ, takže výsledek závisí na správném výběru masky;
 2. Různé oleje (jojoba, argan, atd.) Jsou dobře živné a vhodné pro časté použití;
 3. Tenké a oslabené vlasy potřebují prostředky, jejichž složení je obohaceno keratinem;
 4. Odborníci doporučují získat masky, které řeší konkrétní problém (například pro růst nebo hydrataci). Vyvarujte se univerzálních náprav. jsou méně účinné;
 5. Přítomnost rostlinných výtažků přímo ovlivňuje hladkost;
 6. Věnujte pozornost složení - musí se alespoň z poloviny skládat z přírodních složek;
 7. Koupit produkty pouze od renomovaných výrobců. To pomůže vyhnout se používání nástrojů nízké kvality.

10 nejlepších vlasových masek

Dlouho se ukázalo, že přirozené domácí masky na vlasy se léčí mnohem lépe než ukládat vlasy. Je to pochopitelné, protože neobsahují silikon, sírany, vonné látky, barviva, parabeny, alkoholy a konzervační látky, jsou vždy čerstvé. To vám umožní získat opravdu zdravé vlasy, než vyhlazovat až do dalšího praní.

Správně připravená domácí maska ​​a priori nemůže být škodlivá pro vlasy. Hlavní věc je zpočátku definovat, jaký je hlavní cíl. Je-li to růst, pak je potřeba jedna sada komponent, pokud je to pokožka pokožky suchá, některé součásti budou muset být opuštěny. Pokud chcete výživu a hydrataci pro suché vlasy a pokožku hlavy - potřebujete úplně jinou sadu.

Níže jsme shromáždili 10 nejúčinnějších a nejlevnějších vlasových masek pro všechny příležitosti.

Expresní maska ​​pro okamžitý lesk

Potřebujete-li rychle dát vlasům "rozkvetlý" vzhled - ne dokud nebude trvat dlouhá doba čerpání. Velmi často bělené nebo hnědé vlasy po všech způsobech manipulace ztrácejí svůj lesk, stávají se suchými, trpícími a zmatenými. Jsou obtížné dát a dělat je krásné a živé také není snadné. Avšak jíst nástroj, který je při správném použití schopen vizuálně přeměnit vlasy. Tento lék je kokosový olej. K tomu nemůžete nic přidávat.

Čajová lžička kokosového oleje (s délkou čepele) by měla být aplikována podél celé délky, která se zvedla o 5 cm od kořenů. Vyplachování masky není nutné. Pokud to ignorujete - vlasy budou vypadat špinavě. Olej nejen dělá je brilantnější, ale také přidává zlatý lesk, "jiskry". Kromě toho obsahuje obrovské množství vitamínů a vyživuje suché vlasy.

Maska pro růst

Vyberte ingredience masky, které potřebujete, na základě stavu vlasů a vlasové pokožky. Složení masky k urychlení růstu zahrnuje některé složky, které zvyšují průtok krve do žárovek - červenou papriku, hořčici nebo skořici. V tomto pořadí mohou být uspořádáni agresivitou. Proto před přípravou masky vyhodnoťte pokožku hlavy - a neberte červenou papriku a hořčici - poskytnou podráždění, suchost a lupy.

 • lopuchový olej - 5 polévkových lžic;
 • hořčice / pepř / skořice - 1 lžička;
 • vaječný žloutek - 1 kus.

Celá tato nádhera je smíšená, lehce vyhřívaná pro pár a aplikována na pokožku hlavy masážními pohyby. Neměli byste rozdělit masku na ty samé tipy - to je nejsušší část vlasů a po masce se mohou začít rozštěpovat. Je třeba držet masku hodinu před umytí hlavy a dělat s frekvencí 1-2 krát týdně.

Maska proti tuku

Lékaři říkají, že mastné vlasy jsou ve skutečnosti nejzdravější (pokud nehovoříme samozřejmě o seborrheu). Nicméně jejich vzhled nelze nazvat krásnou a péče je opravdovou katastrofou. Vlasy musí být denně omyty, což je špatné pro zdraví pokožky hlavy. Naštěstí existují metody boje. Můžete zkusit časově testovanou masku:

 • 2 žloutky;
 • 1 lžíce kokosového oleje;
 • 1 lžíce medu;
 • 1 lžíce citronové šťávy;

Všechny ingredience jsou smíchány a aplikovány na pokožku hlavy, rovnoměrně rozložené masku po celé délce. Na špičkách je lepší použít samostatný olej. Tato maska ​​za pouhý měsíc umožňuje snížit obsah tuku ve vlasech a dát mu elegantní vzhled.

Suchá maska

Suché vlasy nemohou být stylizované a stěží udržovat jejich tvar. Kromě toho se rozštěpí a rozbíjejí, zapletené do rohoží. Chcete-li je znovu uvést do života, stačí několik měsíců, několikrát týdně udělat následující masku ze suchých tipů:

 • kokosový olej - 2 polévkové lžíce;
 • lopuchový olej - 2 polévkové lžíce;
 • olivový olej - 2 polévkové lžíce;
 • Med - 1 polévková lžíce.

Smíchejte a zahřejte oleje, přidejte med a pokračujte v zahřátí, dokud se nerozpustí. Použijte teplou masku z kořene na špičku. Pokud je skalp náchylný k tuku - musíte se od ní vzdálit pár centimetrů. Maska se nanáší 2-3 hodiny před praním a opláchne se šamponem.

Maska nevypadla

Tato metoda pomůže těm, kteří ztrácejí vlasy z jakéhokoli endogenního důvodu. Například kvůli dlouhodobému užívání antibiotik, různým manipulacím s vlasy a stresu. Pokud je příčinou endokrinních onemocnění - je nutné ji léčit.

Nástroj, který pomůže zastavit spád, se skládá z následujících komponent:

 • 1 polévková lžíce ricinového oleje;
 • 1 žloutek;
 • 1 čajová lžička skořice;
 • 1 lžíce medu;
 • 1 lžíce lopuchového oleje.

Oleje je třeba míchat a zahřívat, neustále se míchat. Rostlinný olej je poměrně tlustý a smíchá se pouze s tekutým základním olejem. V teplém oleji smíchejte žloutek a poté zbývající komponenty, důkladně promíchejte šlehačkou a aplikujte na srst teplé vlasy. Masku stačí na to, aby držel čtyřicet minut. Můžete vypláchnout obvyklým způsobem.

Obnovující maska ​​na vlasy

Chcete-li obnovit, musíte mít tři faktory - výživa, nasycení vitamíny, vlhkost. Ve všech těchto případech můžete tyto komponenty pomoci při maskách:

 • 2 vaječné žloutky (ideálně - křepelčí vejce);
 • 2 lžíce olivového oleje;
 • 2 lžíce aloe šťávy;
 • 2 lžíce šťávy z cibule;
 • 3 polévkové lžíce kokosového oleje, lepší než nezpracované;
 • 1 lžíce medu.

Analogicky s ostatními receptami musí být všechny komponenty ohřívány ve vodní lázni, neustále se mísit a dosahovat homogenity. Teplá směs je aplikována na vlasy po dobu jedné a půl až dvou hodin před umytí hlavy.

Kefírová maska ​​pro hladkost

Kefír normalizuje rovnováhu tuků a vyrovnává jejich povrch. Chcete-li připravit, musíte smíchat následující složky:

 • kokosový olej - 1 polévková lžíce;
 • ricinový olej - 1 polévková lžíce;
 • kefír - 1 polévková lžíce;
 • aloe šťáva - 1 polévková lžíce;
 • med - 1 lžička.

Všechny přísady jsou smíchány podle základního principu - nejprve olej, zahřejte pár a pak všechny ostatní součásti. Teplá kefírová maska ​​se nanáší po celé délce a vydrží co nejdéle. Omyjte šamponovou vodou.

"Čtyři oleje" pro všechny typy vlasů

Oleje pomáhají získat úžasný výsledek v krátké době - ​​vlasy se stávají hladké, hedvábné, snadno se hřebeny a nerozdělují. Existují 4 oleje, které pomáhají obnovit lépe než ostatní:

 1. Nerafinovaný kokosový olej - 2 lžíce.
 2. Olivový olej - 2 lžíce.
 3. Jojobový olej - 1 lžička.
 4. Rozmarýnový olej - 1 lžička.

V závislosti na délce vlasů lze měnit počet masek, zachovávající proporce. Směs se nanáší dvě hodiny před umytí a udržuje se pod teplem. Je obtížné umýt, je lepší použít šampon. Výsledek je okamžitě znatelný.

Maska na ošetření kalendula

Velmi často jsou mastné kořeny vlasů kombinovány se suchými špičkami. V tomto případě je nutné jednat samostatně na kořenech a na špičkách. U tipů je vhodný jakýkoliv základový olej, ale budou muset být ošetřeny mastné kořeny. Tinktura neplodu je skvělý způsob, jak ovlivnit mastné kořeny vlasů. K přípravě masky na bázi neplodu je třeba připravit následující složky:

 • tinndula tinktúra - 20 kapek;
 • ricinový olej - 2 lžíce.

Vše promíchá, trochu zahřeje a masíruje masážní pohyby do pokožky hlavy. Nástroj by měl být na hlavě nejméně hodinu.

Home laminace - želatinová maska

Vliv laminace lze dosáhnout doma. K tomu použijte obvyklý šampon bez síranů, sáček želatiny, vaječný žloutek a trochu teplé vody.

Želatina nalévá teplou vodu na bobtnání v poměru 1 díl želatiny na 6 dílů vody. Po zduření želatiny přidejte šampon (3 díly) a žloutek (1 díl). Počet složek závisí na délce vlasů. Je velmi důležité dodržovat proporce. Želatinová maska ​​by měla být masírována do pokožky hlavy a vlasů a umístěna pod polyethylen po dobu jedné hodiny. Poté ho opláchněte teplou vodou.

Nejlepší domácí masky na vlasy, které jsou v naší desítce nejlepších, budou nejúčinnější, pokud jsou uchovávány v teple (celofán a ručník) a promyty šampony bez síranu.

Nejlépe hodnocení vlasů

Bez ohledu na to, jak jsou příznivé vlivy vlasových barviv nebo permů, jsou všechny zničeny vlasy zevnitř. A pokaždé, když se kudrlinky stmívají, vlasy jsou rozbité, vypadají bez života. Aby se minimalizovaly škodlivé účinky barviv a stylingových výrobků, měly by být masky pravidelně používány. Odlišují se od balzámů a kondicionérů větší koncentrací užitečných látek, zřetelným účinkem po prvním použití a prodlouženým účinkem. Moderní masky dokáží obnovit sílu a lesk dokonce i na nejsuchější a "vyhořelé" kudrlinky.

Vytvořili jsme seznam nejlepších vlasových masek na základě odborných hodnocení odborníků a zpětné vazby od skutečných zákazníků. Naše doporučení vám pomohou při výběru, nejlepších požadavcích a přáních. Existuje mnoho konkurentů v oboru kosmetiky, ale vybrali jsme si nejlepší výrobce a doporučujeme jim věnovat zvláštní pozornost:

Střední cenová kategorie

 1. L'Oreal Professionnel
 2. Matrix
 3. Natura Siberica
 4. Revlon
 5. OLLIN Professional
 6. Hair Company
 7. Estel
 1. Londa profesionální
 2. Lebel kosmetika

TOP 5 Masky na vlasy - od nejhorších po nejlepší z těch nejlepších

Rozhodla jsem se, že by bylo zajímavé učinit příspěvek o maskách, které mám nyní ve formě hodnocení. A aby bylo všechno objektivnější, aplikoval jsem tyto masky po sobě v péči o vlasy, aniž by měnil všechny další doprovodné prostředky.

 • To znamená, že před každou maskou v mé péči, prvním krokem byla vždy olejová maska ​​na vlasy - lehký olejový elixír Lundenilona.
 • Aplikoval jsem Jindu na vlasové kořeny (ale myslím, že tu vůbec nezahrává, ale abys přesně věděl, co je v mé péči a napsal).
 • Pak jsem si umyla vlasy dvěma šampony: nejprve s šamponem Extra Bylinný šampon Čerstvý mee list + Butterfly Pea od Jindy Herb Co, pak Pharmakarite Intenzivní výživný šampon pro velmi suché vlasy a pokožku hlavy Green Pharma
 • Poté jsem použil jednu z masky z tohoto hodnocení na vlasy.
 • A dokončila péči s ness na špičkách - Elixír s arganovým olejem ARGAN SUBLIME ELIXIR

Předkládám tedy vaší pozornosti hodnocení vlasových masek "od nejhorších po nejlepší" mezi nejlepšími v tuto chvíli.

5 místo - Honey Shop Avokádová maska ​​na vlasy Organic Shop

1. Balení
Není to nejvhodnější sklenice, ale víčko, ale přijatelné a přijatelné, nehty netrpí, snadno se otevírají prsty. Návrh je jednoduchý, ale hezky vypadající.

2. Sliby výrobce

3. Kompozice není dlouhá, ale obsahuje příjemné přísady a neobsahuje silikony, takže existuje naděje. Tato maska ​​funguje nejen na povrchu vlasů.

4. Konzistence a aroma

Konzistence je velmi hustá, pro kterou masku okamžitě plus. Aroma je příjemná, ale voní jako mýdlo (příjemné aromatické mýdlo). Když otevřete nádobu, okamžitě se rozplní vůně. Na vlasy zůstává, ale postupně oslabuje. Obecně platí, že vlasy vyzařují příjemnou vůni, která se možná mírně podobá mýdlu.

5. Zobrazení aplikace
Snadno se aplikuje, maska ​​z vlasů neteče, je snadno distribuována. Bylo to trapné, že by měla být maska ​​držena na vlasy jen 1-2 minuty, držel jsem ji déle (10-15 minut). Při umývání bylo někdy pocit, že celý kluzký efekt zmizel. Je pravděpodobné, že je lepší "nevyplachovat" tuto masku než "vypláchnout".

6. Vizuální efekt

Vlasy po masce vypadají dobře, jsou měkké, příjemné, hladké, ale trochu ne objemné a nekomplikované.
Závěry
Obecně se mi líbila maska, ale chtěla bych více kondicionovat (snadnější česání po aplikaci).

4 Místo - maska ​​Estel Curex Sun Květina restaurování a ochrana

1. Balení
Pohodlný velký plastový jasně oranžový plech se šroubovým uzávěrem, pod kterým je ochranná membrána z průhledného plastu. Je snadné vzít masku z plechovky.

2. Sliby výrobce

3. Kompozice není špatná, s panthenolem a ochranou před UV zářením (což je možná příliš v zimě, ale nebrání tomu, aby maska ​​byla vynikající pomocník v péči o vlasy v této sezóně) a několik silikonů (myslím, vizuální jsou v této masce).


4. Konzistence a aroma

Maska má velmi tlustou strukturu, jak se mi líbí, protože je tak vhodná pro použití, když se maska ​​musí udržovat na vlasu ne 5 minut, ale déle.
Vůně je příjemně světlá, nenarazí do nosu, zůstává ve vlasech, ale jemná.

5. Zobrazení aplikace
Jak jsem psal výše, maska ​​je velmi vhodná k použití, položila si vlasy, mírně vyschla ručníkem, trochu vlasy z vlasů a zapomněla na to 15 minut a dělala si vlastní věci. Z vlasů nehrozí nic. Maska je distribuována přes vlasy, přes tloušťku struktury je velmi snadné.

6. Vizuální efekt není příliš dlouhý! Výsledky okamžitě po první aplikaci. Vlasy jsou hladké, měkké, nevázané, lesklé a krásné, snadno se hřebeny. Zvlhčení je určitě tam a účinek přítomnosti silikonů, taky.


Závěry
Na úkor zotavení, nejsem si jist, ale zachování dobrého stavu (čtení - ochrana) vlasů po celé délce je. A hydratační účinek je velmi důležitou vlastností vlasové masky. Plus skvělý vizuál, který dělá masku velmi, velmi dobře.

3 místo - Ollin Shine Blond maska ​​s extraktem Echinacea

1. Balení
Džbán je velmi krásný, jen pro dívky, které milují vlasy. Víko se snadno odšroubuje, maska ​​jako celek je v ruce velmi pohodlná.

2. Sliby výrobce


3. Líbí se mi složení přítomnosti příznivých složek


4. Konzistence a aroma

Konzistence je tlustá, ale není silná. A mám to trochu ne homogenní (jako někde silnější, někde ne). Myslím, že to může být kvůli vypršení platnosti. Ale naštěstí účinek na vlasy - to neodráží špatně.
Vůně je silně příjemná, nějakého parfému. Vůně zůstává na vlasu, ale zároveň se stává lehčí a příjemnější.

5. Zobrazení aplikace
Líbilo se mi aplikovat masku více na vlhké vlasy než na ručníky. Proto je snadnější distribuovat vlasy a účinek aplikace z nějakého důvodu lépe. Nicméně kvůli heterogenitě konzistence je nutné masku distribuovat podle délky vlasů, jinak by bylo obtížné umýt místo, kde se masky akumulují. Obvykle držím tuto masku na vlasu po dobu 10 minut.

6. Vizuální efekt

Vlasy po aplikaci jsou měkčí než ostatní masky z tohoto hodnocení, zatímco jsou poněkud lehčí a vzdušné. Neexistuje téměř žádný pocit hedvábí a tekoucími vlasy, ale lesk je tam a vlasy jsou velmi snadno hřebeny a téměř nezaměněné během dne. Po aplikaci se cítím zvlhčený, což se mi opravdu líbí.

Závěry
Maska s výtažkem Echinacea na vlasy jsem vychutnávala stejně jako všechny masky z tohoto hodnocení, ale chtěl bych brilantnější a tekoucí povrch.

2. místo - profesionální hluboká hydratační maska ​​Lundenilona

1. Balení
Pohodlná velká roztomilá světlá plastová trubka s maskou má na jedné straně velmi příjemné a užitečné potvrzení. Na druhé straně jsou informace o výrobcích, výrobce, složení, způsob použití, sliby atd.
Víko je velmi pohodlné, snadno se otevírá a zavírá.
Maskovací trubka byla původně umístěna v krásně navržené kartonové krabici, která obsahuje všechny důležité informace o výrobku.
2. Sliby výrobce

3. Složení

Kompozice inspiruje důvěru a naději na splnění všech slibů výrobce. Maska je zaměřena na práci v hluboké rovině a nikoli na povrchu vlasů.

4. Vůně a struktura

Maska v textuře je tlustá, ne kluzká, spíše jako hustý hustý krém.
Vůně masky je velmi chutná, sladká, jako jedlá, příjemná, nelegovaná, ne otravná. Na vlasy zůstávají, ale jsou lehké.

5. Zobrazení aplikace
Podle mého názoru by měla být tato maska ​​aplikována více, v každém případě, na moje vlasy, jako kdyby byla jíst, pokud by se trochu aplikovala. Při aplikaci vlasy jako by absorbovaly masku a staly se silnější a hladší na dotek, ale ne kluzké. Obvykle držím tuto masku na vlasu po dobu 20 minut nebo déle, a pak ji vypláchněte studenou vodou.

6. Vizuální efekt

Vlasy po masce Lundenilona jsou hustší, jak ve vzhledu, tak v pocitu. Oni jsou trochu tvrdší kvůli tomu, ale oni jsou živí, lesklý a hladký. Tipy se také po něm cítí skvěle. Vlasy jsou zmateny minimem, ale stane se, že se objevují uzlíky, nejsou magnetizovány.

Závěry
Líbí se mi maska, s dlouhodobým užíváním to dělá vlasy lepší, dělá vlasy tlustší, hustší, a obecně po něm, vlasy jsou úžasné.

1 místo - Royal Jelly Cream Mask od Kaaral výživné na základě mateřské kaše

1. Balení
Velký bílý plastový plech s pěkným designem, se šroubovacím uzávěrem, slušného objemu. Zdá se, že maska ​​je nekonečná.
2. Sliby výrobce

3. Složení bez silikonů s příslibem královského želé.


4. Konzistence a aroma

Konzistence na první pohled vypadá silně, ale maska ​​je vodnatá.
Ne každý má rád vůni, protože vůně jako barvivo na vlasy a je velmi silná. Ale někteří, divně, je tento zápach potěšen (a já nemluvím o sobě, ale o známých mužích). Já sám jsem k této vůni, která stále ještě vyzařuje vlasy po dlouhou dobu, cítím se dobře. Tato silná vůně je už na mě zvyklá.

5. Zobrazení aplikace
Navzdory skutečnosti, že konzistence této masky není sama o sobě oblíbená, nevyvolává žádné obtíže, protože držím tuto masku na vlasu přesně podle instrukcí, tedy asi 3 minuty. Dávám masku na mokré vlasy, ne suší ručník, samozřejmě se okamžitě pokusí vyklouznout vlasy, protože vlasy se okamžitě stávají kluzkými.
Při spláchnutí pocit, že účinek kluzkých vlasů nezmizí nikde.

6. Vizuální efekt

Maska dodává vlasům nereálný lesk a lesk, čímž je vytváří trochu strukturovanější. Vlasy po této masce jsou velmi poslušné, snadné na hřeben, příjemné na dotek.

Závěry
Maska je tak dobrá, že se stará o vlasy za pár minut a dává jí neskutečný lesk, který jsem dostal na prvním místě v TOP 5.

Závěr

Mám rád všechny masky z aktuálního hodnocení, takže bylo trochu obtížné dát jim místa "od nejhorších po nejlepší", ale snažila jsem se to většinou spoléhat na vizuální pro větší objektivitu, protože hlubší změny ve stavu vlasů lze vysledovat až po čas od začátku používání jednoho nebo jiného prostředku.

Všechny nádherné vlasy a nové příspěvky

Pro Více Informací O Suché Vlasy