logo

Organic Shop 100% přírodní cedrový olej pro kontrolu vlasů

Juliana
Saratov Aktivní člen

Rozhodla jsem se, že všechny stejné masky péče mé vlasy není dost a koupil více a ropu. Nejprve jsem od něj čekala aroma z jehličnatého cedru, ale vůbec vůbec necítí, trochu smutku, ale to není nejdůležitější věc. Láhev má pohodlnou skleněnou pipetu, objem 30 ml. Výrobce nabízí dvě možnosti použití tohoto oleje.

Možnost 1. Použijte malé množství oleje na vlasové kořeny, protřepte pokožku hlavy, nechte 15 minut a opláchněte vodou. Byl jsem okamžitě v rozpacích, že jsem ji musel opláchnout vodou, nikoliv šamponem, ale snažil jsem se to dělat tak. Vložil jsem ho na předem umýt vlasy a 15 minut jsem se umyl vodou - v důsledku toho byly moje vlasy hladké a měkké, ale bylo to, jako by jsem je vůbec nevylal. Snažil jsem se ji aplikovat předtím, než jsem si umyla vlasy, stejně jako 15 minut a vlasy jsem si umyla šamponem - nejdřív to vypadalo, že to není nic, ačkoli bylo těžší vlasy pokořit, ale po několika hodinách stejný účinek nebyl dlouho promyt. Proto jsem opustil myšlenku použití tohoto oleje přímo na vlasy, obzvláště proto, že to není tak snadné, aby se do tvé kořene protáhlo mou bujnou hřívou kudrlin.)) Ale je pravda, že je snadno odmyt vlasy a není lepkavá, majitelé jsou velmi suché a Ne příliš husté vlasy mohou přijít s touto možností použití.

Možnost 2. Smíchejte několik kapek oleje s maskou na vlasy. Ale to se ukázalo být to, co potřebujete))) Smíšil jsem olej s kvasnicovou maskou z Agafyy as Natura Sibericou, která zůstala se mnou. Vlasy vypadají velmi dobře po těchto maskách, lesk, snadné hřeben, hladké a měkké na dotek, je velmi snadné udělat styling. Hustá maska ​​ze Sibiře je poměrně těžká s tímto olejem, ale dokonale vyživuje vlasy a eliminuje suchost, ačkoli vlasy rychle ztrácejí svůj čistý vzhled, ale není divu, že s tak hustou maskovou konzistencí a přidáním oleje, ale určitě stačí na jeden den. S Agafyou je maska ​​lehčí, je to logické, vzhledem k konzistenci masky a že nejdůležitější věc není utěsnění vlasů. Líbí se mi tento olej v kombinaci s oběma maskami, ale s Agafyou ještě víc, teď chci zkusit organické masky organické, ale to je, když skončí všechny agafie v mých koncích)))

Samozřejmě, neměli byste se do takových masky zaplést, zvláště pokud jsou vlasy náchylné na tuky - často mám masky, ale s přidáním oleje 1-2 krát týdně. Obecně se mi líbilo přidání tohoto oleje k maskám a budu je nadále dále vyjadřovat.

100% přírodní cedrový olej pro vlasy Organic Shop

Dostupnost: Není skladem

100% přírodní cedrový olej pro vlasy Organic Shop

Cédrový olej pečlivě a pečlivě pečuje o vlasy, čímž je činí poslušnějšími, měkčími, lesklými. Obnovuje strukturu vlasů, posiluje jejich kořeny, vyhladí a vyhladí jejich povrch, zabraňuje zamotání, usnadňuje česání a styling. Cedrový olej obsahuje velké množství mastných kyselin, bílkovin, sacharidů, vitamínů A, B, E, D, F, 14 aminokyselin, 19 stopových prvků. Vhodné pro všechny typy vlasů.

Způsob použití:

V čisté podobě:

Aplikujte olej na kořeny vlasů masážními pohyby, pak rozložte po celé délce vlasů. Nechte ho po dobu nejméně 15 minut a pak si vlasy promývejte šamponem, jako obvykle.

Ve vlasové masce:

Smíchejte 3-5 kapek oleje s maskou na vlasy, aplikujte na vlasy na několik minut, opláchněte vodou.

100% přírodní cédrový olej pro vlasy z Organic Shop

Zpětná vazba

Mám velmi zvláštní vztah s oleji. Chápu, že jsou s největší pravděpodobností užitečné a že se zdá, že se nezasahují, ale zřejmě mi to kůže a vlasy nerozumí. S kokosovým olejem pro mě nějakým způsobem, a někdy i pro sušení, jsem sotva použil sklenici v kombinaci se smetanou, dívky laskavě poradily, bylo to opravdu lepší. Zkoušel jsem některé z nich, ale pro mě je to olej a olej, to znamená, že je tlustý, nepříjemný, není absorbován do pokožky, na vlasy obecně, můžete sotva umýt a pak nic.

A pak jsem osobně navštívila společnost Organic Shop a kolega mě požádal, abych tam koupil dárky pro moji sestru, protože ta prodejna je daleko od ní, nemá žádné peníze a její sestra oceňuje všechny takové věci. Je to snadné a dokonce i příjemné pro mě, tam se naplní alespoň tři lidé. Kolega se spoléhal na můj vkus a barvu.) A vybral jsem tento olej jako dárek jako dar. Mimochodem, je z nich několik z nich. Z nějakého důvodu vzala cedr. A okamžitě představil, jak by měl cítit. Mm, já sám mám cédrový esenciální olej, který používám doma, je oblíbený pro nejrůznější postupy až po "vykopání" kolem místnosti.

A dívka, která ho taak chválí, se chtěla zeptat, kde byl vzat a že ona sama byla připravena zaplatit za něj peníze, jen aby koupila dalších 100 kusů. Její dlouhé, suché vlasy se změnily v zázrak. Podle ní, že se jen snažila, nic takového nepovedlo. Jen okamžitě hladké, tekoucí hedvábí atd.

No, vedl jsem, šel a koupil jsem si:

Uvnitř velké pipety pro celou nádobu. Vypadá to slušně, nějaká estetika a pipeta mě přemýšlejí, že je to opravdu skvělý olej.))

V krabici to vypadalo takto, které se nachází na webové stránce Agafya:

Olej nic necítí. Úplně. Smutek No, dobře, zbavený dehtu znamená, pomyslel jsem si.

Stále jsem si myslel, že kosmetický olej, zvláště pro vlasy, by měl být nějakým způsobem promyšlen, aby nebyl tak mastný a snadno se vymyt. Ale ne, 100% olej, nic jiného. To znamená, že je tučný. Stejně jako slunečnice (olivový olej je tlustší, když mohu říci tak, jak si myslím). Kromě barvy. Pipetujte na děrování na suchou, špinavou hlavu, masírujte, položte na tašku, jděte 15 minut, jak je napsáno.

Další legrační okamžik, je napsán na obalu, opláchněte vodou.)))) No, dobře, dobře.

Tak jsem se umyl šamponem. Nyní nepoužívám jiné, protože se provádí vyrovnávání keratinu a doporučuje se mi umyt vlasy "organickou hmotou", aby si sulfáty nevyčistily keratin předem. Vlasy se omyjí pouze po použití 3 šamponů. Upřímně řečeno, myslím, že pokud jsou výhody olejem, okamžitě se vymyje šamponem. Pokud ne, řekněte mi, že se mýlím.

Koupil jsem ji také mému kolegovi, ona to také vzala.) Mimochodem, líbila se jí, používala jen kolečko a lopuch, vlasy byly dlouhé a husté a ona si to myslela. Délka je náchylná k suchu, hlava je normální. Říká, že je hladký, měkký, všechno je v pořádku.

Nemám žádný způsob. To znamená, že pokud po maskách vidím výsledek a je to jiné, ale existuje, pak je to, jako bych právě umyl hlavu šamponem, pak jsem použil balzám, které znám. Efekt je stejný, teprve předtím, než jsem strávil 20 minut svého života při nanášení oleje a sekání plastového sáčku. A chodil jsem po bytu jako dunyasha (čtěte durnyasha) se stejným balíčkem na hlavě.)

V důsledku toho nebudou přísahat, chápu, že někdo je dobrý, někdo není moc. No, prostě jsem to udělal. A přesto mají ještě jojobový olej, dám mu poslední možnost ospravedlnit oleje v očích. Zdá se, že to je právě pro vlasy, že to ani není.

Nebo si myslím, že moje vlasy jsou jako by byly bezproblémové a už nemohou trvat víc, než mají, že jsou zdravé a nejkrásnější, takže nevidím výsledek nějaké obnovy. Co si myslíš?

Lelia: Ekologický obchod s bio vlasy z cedru na vlasy

Chtěl bych o tom mluvit tady můj nákup. Ropný cedr pro vlasy z Organic Shop. Tmavá skleněná láhev s pipetou, která je velmi pohodlná.
30ml. cena ropy 150r. Levná.
Výrobce na obalu píše, že olej je 100% přírodní, má ekologický certifikát.

Na obalu jsou k dispozici všechny informace. Aplikace: aplikujte malé množství oleje na vlasové kořeny a nechte 15 minut, pak opláchněte nebo přidávejte olej do masky na vlasy.

Olej na struktuře tuku a trochu tlustý.
Mám rád účinek oleje, vlasy se stávají učenějšími, lesklé a méně tlačí.
Trochu rozrušený skutečností, že olej nemá výrazný pach cedru.


Za cenu jako celek je velmi, velmi dobrá.

100 přírodní cédrový olej na vlasy

Volání zdarma z ruských regionů
8 800 550-52-96

Moskvě
8 (495) 642-52-96
Moskva, st. Verkhnyaya Radischevskaja d.7 bld.1 z. 205
Při objednávání z 9500 rublů. dodání v Moskvě zdarma!

© 2009-2016 Transfaktory.Ru Všechna práva vyhrazena.
Mapa stránek
Moskva, st. Verkhnyaya Radischevskaja d.7 bld.1 z. 205
Tel.: 8 (495) 642-52-96

© 2009-2018. Hypermarket-Health.RF Všechna práva vyhrazena. Mapa stránek

Moskva, st. Verkhnyaya Radischevskaja d.7 bld.1 z. 205 Tel: 8 (495) 642-52-96

Cédrový olej ve péči o vlasy

Krásné dobře upravené vlasy jsou personifikací ženskosti. Jakýkoli snímek by měl skončit čistým účesem. Od starověku je hustý tlustý oplet symbolem zdraví a krásy. Zvláště navržená kosmetika pro péči o vlasy je úspěchem moderního světa. A ženy ze vzdálené minulosti aktivně používaly lidové prostředky k udržení krásy. Mnoho receptů prochází roky a dnes jsou široce používány v kosmetologii. Jednou z těchto přírodních léků je cedrový olej - velmi zdravý vlasový přípravek, který pomůže udržet vaše kudrlinky ve zdravém stavu.

Užitečné vlastnosti cédrového vlasového oleje

Cédrový olej je extrahován z plodů cedrové borovice (ořechy). Tato rostlina je známá svými příznivými vlastnostmi a olej plně zachovává plnou hodnotu. Jedná se o šetrný k životnímu prostředí a přírodní produkt, který nemá syntetické analogy a je lepší než mnoho olejů s jeho chutí, obsahem kalorií a užitečností. Cedrový olej se vyrábí lisováním za tepla a za studena. V prvním případě po tepelném zpracování jsou užitečné vlastnosti zachovány o něco méně než po lisování za studena. Proto je pro kosmetické účely kompozice zpracována druhou metodou. Hotový olej má bohatou žlutou, mírně blátivou barvu s výrazným vůní.

Složení oleje je jedinečné, obsahuje mnoho vitamínů a minerálů:

 • Vitamín E poskytuje výživu a hydrataci;
 • Vitamin A chrání proti suchu;
 • Vitamin D pomáhá absorbovat vápník, díky kterému se chloupky stávají silnými a jasnými;
 • Vitamin B podporuje regeneraci buněk a metabolické procesy folikulů;
 • vitamín F je zodpovědný za správnou strukturu buněk;
 • aminokyseliny (arginin, lysin, tryptofan atd.) podporují růst a také obnovují strukturu vlasů;
 • různé chemické prvky: stříbro, zinek, vápník, železo, sodík, hořčík, fosfor, mangan, jód, nikl, molybden, kobalt;
 • proteiny (gluten, globulin, albumin, prolamin).

Kromě toho je olej bohatý na nenasycené mastné kyseliny, které jsou hlavní hodnotou produktu. Nejsou syntetizovány v lidském těle, ale jsou velmi důležité pro regeneraci a výživu buněk, aktivní růst vlasů. S jejich nedostatek vlasů pomalu rostou, stejně jako energicky vypadají.

Takový olej z borovicových oříšků může mít mnohostranný účinek na vlasy a pokožku hlavy, což vám poskytne krásný, zdravý a dobře upravený vzhled vlasů:

 • obnoví základní strukturu;
 • varuje průřez tipů;
 • dává lesk na kudrlinky;
 • usnadňuje česání;
 • stimuluje růst pramenů;
 • zvlhčuje pokožku hlavy, zmírňuje lupy;
 • chrání před vnějšími faktory (ultrafialovými a dalšími).

Důležité: cédrový olej je užitečný pro suché vlasy a také jako prostředek k ošetření po barvení.

Kromě této chvály může být tomuto výrobku přidáno i jiné - antiseptické a dezinfekční vlastnosti. Cédrový olej podporuje hojení ran, eliminuje vyrážky na hlavě, proto se používá při některých kožních chorobách.

Důležité: Nezakládejte základní olej s esenciálním olejem, jehož koncentrace je velmi vysoká. Proto se éter používá v malých dávkách v kombinaci s dalšími složkami.

Osobně jsem již před několika lety ocenil přínos cédrového vlasového oleje. Mít dlouhé, tmavé, barvené vlasy, není vůbec snadné je udržovat v dokonalém stavu. Nedostatek lesku a dělené konce dávají vlasům mizerný vzhled. Tepelná úprava má destruktivní účinek - neustálý styling s vysoušečem vlasů a curlingem pouze zhoršuje jejich stav. A v létě, takže všechny problémy - denně vystavení slunečnímu světlu prostě zabije vlasy. Snažil jsem se spoustu věcí: drahé šamponové balzámy a dobře známý lopuchový olej a odmítnutí vlasů a curlingu, ale výsledek nebyl příliš zřejmý. A cedrový olej byl pro mě jen objev. Dvakrát za rok strávím léčebné kurzy na vlasy po dobu jednoho měsíce. Miluju všechno v komplexu - před jedním mytím do oleje vkládám olej do kořenů, před dalším - různé masky s přidáním tohoto výrobku pokaždé, když opláchnu odtučněním heřmánek, přidám do něj několik kapek silice a samozřejmě věnuji zvláštní pozornost špičkám - mírně olejované Mám prsty nad mokrými vlasy. Dnes se moje vlasy nesrovnávají s tím, co byly před třemi lety. A další malé tajemství - krása začíná zevnitř, takže pravidelně nakupuji piniové oříšky, které mají stejné prospěšné vlastnosti jako máslo. Hlavní věc není přehánět, protože jsou velmi kalorické!

Kontraindikace

Tento výrobek nemá prakticky žádné kontraindikace, s výjimkou alergie a individuální nesnášenlivosti součástí. Abyste předešli nežádoucím účinkům, před prvním použitím proveďte test alergie. Chcete-li to provést, naneste malé množství na vnitřní ohyb lokty (nebo zápěstí) a počkejte trochu. Nedostatek svědění, zarudnutí nebo vyrážky znamená, že přípravek nezpůsobuje alergie a není nebezpečný pro použití na vlasy a pokožku hlavy.

Péče o vlasy

Existuje mnoho způsobů, jak používat olej z cedrového ořechu. Hojivá kompozice přípravku je schopna aktivovat účinek jiných kosmetických přípravků, stejně jako léčit a posilovat kudrnaté vlasy. Je vhodná pro všechny typy vlasů - kromě hydratačního ošetření normalizuje vylučování mazové žlázy, čímž eliminuje účinek z mastného lesku.

Použití cedrového oleje v jeho čisté formě

Chcete-li zlepšit celkový stav vlasů, doporučuje se několikrát před praním otřít kořenem lehce zahřátého cedrového oleje. Za prvé, vlasy obdrží potřebnou výživu pro folikuly a za druhé, druh masáže, který se provádí při stimulaci krevního oběhu v dermis, čímž se posilují vlasové folikuly. Nástroj můžete následně aplikovat po celé délce vlasů, který se potom sbírá v hrnci a pokrývá hlavu ručníkem. Během těchto dvou hodin dostanou vlasy obrovskou dávku vitamínů a minerálů. Nečekejte však na okamžité výsledky. Chcete-li změnit vlasy, musíte provést 10-15 takových postupů s frekvencí 2krát týdně.

Použití uvnitř

Chcete-li zlepšit stav kudrlin, je možné vzít cedrový olej uvnitř jako komplex vitamínů. Pro tuto volbu je vhodný pouze základní olej, nemějte ji v omyl s éterickým olejem. Krátce před jídlem vypijte 1 polévkovou lžíci oleje po dobu 1-2 měsíců. To je, kolik času bude trvat na výsledku zotavení vlasů. Během této doby tělo hromadí potřebné živiny, které vedou k postupné obnově vlasů zevnitř. Dokonce i po ukončení pravidelného příjmu vás krása a zdraví vlasů potěší dlouho. Chcete-li tento efekt zachovat, můžete do salátů a dalších pokrmů přidat trochu oleje.

Jako základ pro masky

Tradiční medicína vyvinula řadu možností pro masky založené na oleji z piniových ořechů. Koneckonců, tento výrobek nemá konkurenci při poskytování rychlého obnovujícího účinku na vlasy.

Důležité: Chcete-li dosáhnout maximální účinnosti, měli byste správně vybrat další ingredience s přihlédnutím k typu vlasů, respektive proporce.

Maska pro zvýšení růstu vlasů

Tento nástroj je téměř nepostradatelný, pokud chcete urychlit růst jejich kudrlin. Jednou z jejích hlavních funkcí je skutečně stimulace folikulu v důsledku zvýšeného průtoku krve a metabolických procesů. K přípravě takové masky je třeba smíchat všechny připravované přísady: předehřátý kefír, brandy, cedrový olej, tekutý med, cibulový džus, mořská sůl (všechny 1 polévková lžíce). Aplikujte jemnými masážními pohyby na pokožku hlavy, stejně jako celou délku vlasů. Pak se protřepete plastovým obalem a ručníkem a podržte jej 1 hodinu, pak si umyjte vlasy šamponem.

Regenerační maska

Tato maska ​​dokáže obnovit strukturu vlasů v co nejkratším čase: po měsíci pravidelného používání dvakrát týdně se vlasy stanou silnějšími a hustšími. Proces vaření je velmi jednoduchý - mix smetanu s máslem v poměru 1: 1. Určete počet složek na základě délky a tloušťky vlasů. Tato maska ​​se aplikuje na celou délku vlasů a pak se zabalí do ručníku. Po 20 minutách můžete omýt.

Proti rozštěpení

Jednou z variant ošetřovací masky proti špičce je směs cedrových a mandlových olejů ve stejných množstvích. Výsledná hmota se na špičky aplikuje půl hodiny před praním.

K boji proti lupům

Po měsíci se můžete dvakrát týdně připravit na masku, abyste se zbavili peelingu na pokožce hlavy. Smíchejte v objemu 20 ml cedrového oleje, stejné vodky a čaje, trochu tepla. Třepejte výslednou směs na pokožku hlavy a rozdělte pozůstatky po celé délce vlasů hřebenem. Po 2 hodinách si vlasy umyjte obvyklým způsobem.

Výživná maska ​​pro vypadávání vlasů

Maska podle tohoto receptu maximálně vyživuje vlasy živinami, podporuje vlhkost, má čistící účinek a dává vlasům příjemnou vůni. Chcete-li vařit, míchat 2 lžíce. lžíce cedrového oleje s esenciálními oleji z citronu, rozmarýnu, čajového stromu a ylang-ylangu, ve dvou kapkách. Smíchejte směs do vlasových kořenů a špiček. Po hodině opláchněte teplou vodou bez šamponu.

Tato maska ​​přišla k mé pomoci, když vypadávání vlasů dosáhlo kritické úrovně. Těhotenství neprochází bez stopy a do roku kojení, a to ještě více. Každý den jsem ztratil tolik vlasů, že jsem se bál, že zůstanu plešatý jako výsledek. Ale najednou jsem narazil na cedrový olej v koupelnové skříňce, na kterou jsem zapomněl přemýšlet. Druhý den jsem si koupil čerstvou nádobu a 4 lahvičky s dalšími oleji uvedenými v receptu. První týden vyrobila masky před každým mytím, pak dvakrát týdně a měsíc později jednou týdně. Celkově mi trvalo 3 měsíce, než jsem se zotavila.

Cédrový esenciální olej pro péči o vlasy

Cedrový esenciální olej, stejně jako ostatní vysoce koncentrované produkty, vyžaduje ředění základní složkou v následujících poměrech: 2-3 kapky éteru na 1 polévkovou lžíci. lžíce základny. Nadměrné poměry mohou vést k tak nepříjemným následkům, jako jsou popáleniny, bolest hlavy, závratě a nevolnost. Využití s ​​použitím éteru se nejlépe provádí s kurzy - 10-15 procedur dvakrát týdně. Mohou to být masky používající jakékoliv přísady, které jsou přínosné pro váš typ vlasů. Kromě masky s touto složkou bude mít ester cédrového oleje prospěšné v následujících variantách:

 • Přidejte několik kapek produktu do šamponu nebo balzámu s každým šamponováním. Ale nedělejte to okamžitě v plné láhvi, ale s jednorázovým použitím;
 • pro neurčité kadeře připravte oplach: v litru teplé čisté vody (bylinné odvar, vhodné pro váš typ vlasů), odkapávejte 4-5 kapek oleje a opláchněte vlasy roztokem po promytí;
 • pro matné vlasy pravidelně provádějte rituál aromatického čištění - rozdělte 2-3 kapek éteru na dřevěný hřeben a poté si vlasy vyčistěte asi 5-7 minut. Tento postup je nejen užitečný, ale také příjemný - kromě toho, že vaše vlasy svítí, dostanete také aromaterapii, která uklidní nervový systém;
 • s oslabenými vlasy, pomůže masáž hlavy. Přidejte 4-5 kapek éteru do jakéhokoli rostlinného oleje a jemně zahřejte směs. Roztřílejte získaný roztok do pokožky hlavy a masírujte prsty po dobu 10-15 minut. Poté umyjte vlasy šamponem.

Recenze: cédrový vlasový olej

Jsem ráda, že používám cédrový olej pro péči o vlasy. Obecně se snažím čas od času hýčkat je se zvláštní péčí, protože dává skvělý výsledek. Někdy se vtírá do kůže, ale častěji se přidává do šamponu. Tato metoda nevyžaduje mnoho času a úsilí a efekt je výborný!

Světlana S.

http://makeupreviews.ru/blog/kedrovoe-maslo-dlya-volos.html

Také jsem nedávno přešel z lopuchu na cedrový olej. Za ním se zdá, že moje kudrnaté, tenké vlasy jsou těžší a ne tak tlačí. A ještě jeden plus ve prospěch cedru, je to dražší než lopuch a nemusíte to rozmazat tolik na vaši hlavu, a proto méně šamponu jde vymývat to - "ekonomika". Obecně platí, že cedrový olej velmi dobře vyživuje pokožku obličeje, pokud je pokožka suchá, můžete ji několikrát týdně nahradit pravidelným krémem. A jestliže každé ráno pijete lžičku oleje na prázdný žaludek, pak není třeba "aktivace"! Je to také silný antioxidant!

YRARTU

http://makeupreviews.ru/blog/kedrovoe-maslo-dlya-volos.html

Moje vlasy byly v mládí tak zmatené a matka se nestarala o to, co mi přišlo, abych zmírnila stav vlasů. Moje vlasy byly v té době velmi slabé a tenké, neustále jsem vytvářel různé masky, ale od nich jsem si nevšiml žádného zvláštního účinku a pak se moje matce radila nakupovat cedrový olej. A abych si umyla hlavu, upřímně řečím, že jsem si udělal takové masky na kurz a po velmi dlouhou dobu asi šest měsíců, ale ten účinek se projevil po třech měsících. Samozřejmě, že se vlasy neztvrdily, ale přestaly. Source Cosmetics Recenze: http://makeupreviews.ru/blog/kedrovoe-maslo-dlya-volos.html

iriosa0305

http://makeupreviews.ru/blog/kedrovoe-maslo-dlya-volos.html

Řešení problému tupých, bez života je mnohem jednodušší, než by se mohlo zdát. Cédrový olej je vzácný a levný výrobek, takže si je může dovolit každá dáma. Pouze je třeba si uvědomit, že jedno použití nepřinese žádné výsledky. Proto se vyzbrojte trpělivostí a užitečnými informacemi a pokračujte v zkrášlení vlasů.

100% přírodní cédrový olej na vlasy

Kategorie: Ruská kosmetika

Dostupnost: skladem

Cédrový olej pečlivě a pečlivě pečuje o vlasy, čímž je činí poslušnějšími, měkčími, lesklými. Obnovuje strukturu vlasů, posiluje jejich kořeny, vyhladí a vyhladí jejich povrch, zabraňuje zamotání, usnadňuje česání a styling. Cedrový olej obsahuje velké množství mastných kyselin, bílkovin, sacharidů, vitamínů A, B, E, D, F, 14 aminokyselin, 19 stopových prvků. Vhodné pro všechny typy vlasů.

Aplikujte olej na kořeny vlasů masážními pohyby, pak rozložte po celé délce vlasů. Nechte ho po dobu nejméně 15 minut a pak si vlasy promývejte šamponem, jako obvykle.

Ve vlasové masce:

Smíchejte 3-5 kapek oleje s maskou na vlasy, aplikujte na vlasy na několik minut, opláchněte vodou.

Přijímáme velkoobchodní a maloobchodní velkoobchodní objednávky v hodnotě vyšší než 15 000 rublů. Můžete si zakoupit produkty, které vás zajímají, a to jak v dávkách, tak i v kusech.

Volné doručení v Moskvě do kanceláře dopravní společnosti se provádí při objednávání z 15 000 rublů.

Bezplatná dodávka v Moskvě probíhá při objednávce z 30 000 rublů.

K dispozici je hotovostní i bezhotovostní platba. "

Jak používat cédrový vlasový olej?

Cedar je známo mnoho pro své prospěšné vlastnosti. A cédrový olej plně zachovává všechny tyto vlastnosti, takže tento produkt má široké uplatnění, a to nejen ve vaření, ale také v kosmetice. Například je velmi užitečné pro vlasy.

Pine nutový olej

Pine nutový olej se získává z piniových oříšků lisováním za tepla nebo za studena. V prvním případě mohou být některé užitečné vlastnosti ztraceny, ale produkt získaný lisováním za studena bez tepelné expozice si zachovává maximální užitek a je šetrný k životnímu prostředí.

Složení

Složení borovicových ořechů zahrnuje hmotnost užitečných složek, jako jsou vitaminy skupiny B, P, D, A, E, F, fosfor, mangan, hořčík, zinek, jod, měď, kobalt, aminokyseliny, proteiny atd.

Užitečné vlastnosti

Uvádíme příznivé vlastnosti borovicových ořechů a tím i získaného oleje:

 • Ořech obsahuje vitamín E, který je zodpovědný za kompletní výživu vlasů a jejich správnou hydrataci.
 • Bez vitaminu D, který je také přítomen ve složení, se ukazuje, že je nemožné normální vstřebávání vápníku, bez něhož, jak víte, se vlasy stávají matné, křehké a bez života.
 • Vitamíny skupiny B, které jsou součástí cédrového ořechu, se účastní mnoha metabolických procesů, stimulují regeneraci buněk a jsou odpovědné za jejich celistvost. To je důvod, proč cedrový olej může být použit k podpoře růstu, stejně jako k zastavení srážek.

Kontraindikace

Cédrový vlasový olej je bezpečný a neškodný. Kontraindikace takového přípravku prakticky neexistují, s výjimkou individuální nesnášenlivosti nebo přecitlivělosti na jednotlivé složky, stejně jako alergie. Abyste předešli problémům, před použitím si několik kapek oleje na zápěstí a počkejte několik hodin k vyhodnocení kožní reakce.

Jak používat?

Nástroj můžete použít několika způsoby. Za prvé, je docela možné jej použít ve své čisté podobě, která se vztahuje na povrch vlasů. Je žádoucí, aby byla kompozice před aplikací lehce zahřátá (maximálně o 40 stupňů), aby pronikla lépe do struktury každého vlasu. Pak ji nejprve aplikujte na pokožku hlavy s masážními pohyby a pak po celé délce kudrlin. Hlava může být zabalena s potravinovým filmem a ručníkem. Po hodině se umyjte vlasy.

Za druhé, můžete přidat tento produkt do produktů každodenní péče, například do šamponů, masky, kondicionéru, séra a tak dále.

Za třetí, cedrový ořech může být součástí různých masek:

 • Maska pro růst. Smíchejte dvě lžíce cedrového oleje s lžičkou brandy a přidejte lžíci medu. Směs zahřejte a rozdělte nejdříve celou pokožku hlavy a pak po délce kadeř. Udržujte kompozici nejvýše 40-50 minut, po této době by měla být hlava umyta teplou tekoucí vodou.
 • Maska proti lupům. Smíchejte lžíci cedrového oleje, vodku (brandy lze použít), stejně jako silné listy čaje. Kompozice by měla být vyhřívána a aplikována pouze na pokožku hlavy s aktivním masážním pohybem. Po hodině důkladně umyjte vlasy.

Náklady na

Kapacitu 500 ml můžete koupit dnes ve specializovaných prodejnách nebo ve velkých supermarketech v průměru 1 500 až 2 000 rublů.

Recenze

Recenze produktů:

 • "Tento nástroj se stal jedním z mých oblíbených. Dělám masky třikrát týdně a jsem absolutně spokojen s mými vlasy. "
 • "Produkt byl nedávno objeven, ale tento efekt již byl vyhodnocen. Kudrlinky se staly hedvábné, poslušné, lesklé. "

Cédrový esenciální olej

Esenciální cedrový olej si zaslouží zvláštní pozornost, neboť je vyroben z cedrového dřeva, které není méně cenné než ořechy. Kůra, dřevo a malé výhonky jsou nejdříve rozdrceny a pak destilovány párou, čímž vznikne olejovitý kondenzát.

Složení

Esenciální cedrový olej obsahuje takové aktivní složky jako cedr, tsedrenol, tuyopsen, kůra a další.

Užitečné vlastnosti

Cédrový silice má následující příznivé vlastnosti:

 • Antifungální efekt umožňuje používat produkt k boji proti lupům. A protizánětlivý účinek pomáhá bojovat s dalšími kožními nemocemi.
 • Nástroj tónuje pokožku a urychluje krevní oběh a významně zlepšuje přívod krve do vlasových folikulů kvůli místnímu podráždění. Z tohoto důvodu se produkt používá k podpoře růstu a boji proti spádům.
 • Nástroj má protizánětlivé a hojivé účinky.
 • Výrobek má regenerační vlastnosti a obnovuje strukturu.
 • Díky svým antioxidantům chrání proti předčasnému stárnutí a destrukci tkání pod vlivem volných radikálů.
 • Při správném použití můžete normalizovat práci mazových žláz a zbavit se takových problémů, jako je nadměrný tuk.
 • Nástroj stimuluje tvorbu kolagenu, který je zodpovědný za pružnost a integritu všech tělních tkání.

Kontraindikace

Cédrový silice je poměrně alergenní přípravek, takže před použitím proveďte kožní test, nanášejte malé množství přípravku na malou oblast pokožky a čeká několik hodin.

Jak používat?

Aplikace se může provádět různými způsoby. Můžete použít několik kapek na hřeben před zjemněním. Produkt můžete také přidat do šamponů, kondicionérů, masky a dalších prostředků.

Navíc cedrový esenciální olej může být součástí různých mask. Takže, abyste vytvořili masku pro růst, přidejte do lopuchu esenciální olej (jen několik kapek) (budou vyžadovány dvě nebo tři polévkové lžíce). Zahřejte kompozici ve vodní lázni a aplikujte na oblast pokožky hlavy a kořenů. Omotávejte hlavu ručníkem (na sáčku nebo přiléhajícím filmu) a po jedné nebo dvou minutách ji umyjte.

Náklady na

Cena láhve 15 je 60-100 rublů.

Recenze

Zkontrolovat prostředky:

 • "Už dávno jsem chtěl koupit takový nástroj, protože recenze na mě to ohromily. Nakonec jsem se rozhodl a já nelituji. Růst vlasů se skutečně urychlil a můj stav se zlepšil. "
 • "Přítelkyně mi poradila masku založenou na esenciálním cedrovém oleji. Po aplikaci se objeví příjemná vůně a vlasy se stanou hedvábným a lesklým. "

Použijte dary přírody pro zdraví a krásu vašich vlasů!

První pomoc pro vlasy - cédrový olej

Znečištění životního prostředí, nevyvážená výživa, užívání některých léků, horké stylování činí naše kudrlinky suché a křehké. A jak chcete mít brilantní, načechraný účes. A cedrový vlasový olej pomůže v tomto. Při pravidelném používání mohou bylinné přípravky přeměnit kudrlinky, naplnit je silou a leskem. Navíc domácí péče bude stát mnohem levnější než salon a účinek bude stejně dobrý.

Výhody cédrového vlasového oleje

Dokonce i starodávní Egypťané se naučili vytěžovat léčivou tekutinu z cedru. Pravda, zpočátku to byl esenciální olej. Byl připsán magickými vlastnostmi a použil se na balzamování mrtvých, a později na základě toho začal vytvářet vynikající parfémy a kosmetiku.

Dnes se mnoho změnilo, včetně způsobu získání cenného tekutého cedrového éteru je stále extrahováno z dřevěných a borovicových jehel, ale nejužitečnější je považován za mastný olej, vyrobený z čerstvých cedrových jader. Zvláště cenný produkt získaný metodou lisování za studena.
Ester obsahuje terpeny, alkoholy a cypřišový kafr. Taková kompozice jí dává dezinfekční, antifungální, sušicí a regenerační vlastnosti. Vonné lék zvyšuje krevní oběh, posiluje žárovky a stimuluje růst. Navíc odstraňuje lupy a léčí skalp. Vhodnější pro mastné vlasy.

Bylinný extrakt z piniových oříšků obsahuje velké množství vitamínů a minerálů, bílkovin, přírodních pigmentů, fytosterolů a terpenoidů. Ale co je nejdůležitější - tento olej je bohatý na mastné složky. Je více než 90% složené z olejových, linolových a linolenových kyselin, což je třikrát více než v rybím oleji.

Pine nutový olej aktivně vyživuje a hydratuje kadeřnictví, obnovuje poškozenou strukturu a udržuje barvu, stará se o pokožku hlavy. Má mírný antiseptický a protizánětlivý účinek.

Použití bylinných léků je obzvláště důležité pro hostesky dlouhých, kudrnatých vlasů, protože jsou to prameny, které jsou častěji rozbité, zamotané a rozštěpené.

Ke koho cedrový olej je vhodný

Výrobek z ořechů může být použit s jakýmkoliv typem kadeří, ale pro mladé dámy se suchými vlasy, lék bude lépe. Při vnějším použití nemá olej prakticky žádné kontraindikace, s výjimkou zvýšené citlivosti na borovicové komponenty.

Výrobek Cedar se doporučuje používat v následujících případech:

 • časté barvení nebo pokládání za tepla (železo);
 • dělené konce;
 • neposlušné, kudrnaté vlasy;
 • ztráta lesku, bezvládný vzhled;
 • lupy, podráždění pokožky hlavy.

Všechny uvažované podmínky mohou být způsobeny nevhodnou péčí, nemocí nebo škodlivým životním stylem. V každém případě je žádoucí externí aplikace, která podporuje příjem přírodního produktu uvnitř.

Způsoby použití oleje z borovice

Existuje mnoho možností pro použití bylinných prostředků. Kapalina může být aplikována v čisté formě nebo přidána do hotových šamponů, balzámů, máchání.

Jedním ze způsobů použití oleje z borovicových ořechů je nanášení koncentrovaného produktu na čištění vlhkých vlasů a aktivní masáž pokožky hlavy. Poté jsou prameny pokryty plastovým obalem a ohřívány ručníkem. O hodinu později umyjte šamponem.
Dobrým efektem je každodenní česání zámků s hřebenem s několika kapkami cedrového esenciálního oleje. Postup podporuje růst vlasů, zlepšuje krevní oběh, změkčuje a hydratuje prameny.

Rada Pokud není čas nebo touha po každodenním rituálu, připravte masku na bázi borovicového oleje. Můžete to udělat jen jednou týdně a přínosy pro vlasy budou obrovské.

Suchá péče o vlasy

Takové kudrlinky dávají svým milenkám spoustu potíží - nakonec je velmi obtížné pěstovat na požadovanou délku a nemohou být zařazeny do luxusního účesu. Obnovení vlasů na suché vlasy může trvat několik let a ne vždy skončí s dobrým výsledkem.

Pokud jste již zoufale schopni zvládnout křehkost a napjaté prameny, zkuste tuto směs připravit:

 • cédrový ořechový olej - 5 g;
 • Yang-ylangový ester - 3 kapky;
 • med - 1 lžička;
 • lopuchový olej - 50 ml;
 • kuřecí vejce - 1 ks.

Přísady jsou důkladně šlehány a aplikují na vlasy a dobře se otírají do pramenů. Hlava je pokrytá polyethylenem a pokrytá teplou utěrkou. Je možné použít termočlánek. Držte tuto masku po dobu 2-2,5 hodiny, omyjte šamponem. Sušené bez použití vysoušeče vlasů.

Cédrový olej pro stimulaci růstu vlasů

Koncentrát matice aktivuje průtok krve do vlasových folikulů, zlepšuje výživu a okysličení pokožky hlavy. A přídavek k bylinné léčbě "podněcování" komponenty dále zvyšuje efekt.

Pro masku budete potřebovat:

 • olej z jaderných jader - 5 g;
 • rum nebo brandy - 50 ml;
 • cedrový ether - 10 kapek;
 • špetka chilli prášek.

Připravená směs se nanáší na dělení a pečlivě vtírá do pokožky hlavy. Po 25-30 minutách se maska ​​vypláchne.

Cognac a chilli prášek lze nahradit alkoholovou tinkturou červeného pepře.

Aby se probudily kořeny spících vlasů a současně zvlhčily prameny, doporučuje se vytvořit masku s cedrovým olejem a hennou.

 • bezbarvá henna - 2 polévkové lžíce. l;
 • olej z ořechů - 1 polévková lžíce. l;
 • citronová šťáva.

Henna se předvaří v malém množství vroucí vody, aby se získala kapalná suspenze. V mírně ochlazené směsi se přidávají zbývající složky a aplikují se na pokožku hlavy v teplé formě a potom se rozdělují po celé délce pramenů.

Maska se uchovává 2 hodiny pod ohřívacím uzávěrem nebo termopapírem, poté se omyje jemným šamponem. Doporučujeme provést tento postup jednou týdně.

Cédrový olej pro lupy

Seborrhea se označuje jako bolestivý stav způsobený nesprávným fungováním mazových žláz. Překonání tohoto potíží pomůže použití rostlinného produktu v jeho čisté podobě.

Prostředky, které jsou zahřáté ve vodní lázni, se jemně protřejí do děr a nechávají se několik hodin nebo přes noc. Opláchněte speciálním šamponem pro lupy a opláchněte okyselenou vodou.

Dobrý efekt dává masku na vlasy s čajovým pivovarem. Blondýnky by měly mít zelený plech a ženy a brunetky s hnědými vlasy by měly být černé.

 • suchý čaj - 1 polévková lžíce. l;
 • cedrový olej - 5 g;
 • koňak nebo vodka - 30 ml;
 • med - 1 lžička.

Z čajových lístků se připravuje 50 ml čaje, které se smíchají s ostatními přísadami ve formě tepla. Kompozice se aplikuje na rozkroky a masíruje pokožku hlavy. Po 30-60 minutách se maska ​​vypláchne.

Rada Pro plný a komplexní účinek na tělo doporučují trichologové kombinovat externí použití cedrového oleje s jeho požitím.

Obnovte bělené vlasy

Barvení pramenů chemickými sloučeninami, dokonce i nejdražšími, nevyhnutelně ničí vlasovou šachtu a keratinovou vrstvu. Ve vozech se tvoří vo vlasech, zvětšují se váhy, dávají kadeřům neuspokojivý vzhled a dělají obtížně hřeben. Pramínky ztrácejí lesk, rychle se špiní a prasknou.

Obal z cedrového oleje vám pomůže vrátit barvené vlasy do své původní síly a hladkosti.

Teplý prostředek se kombinuje s tekutým medem a aplikuje se na celou délku kudrlin, přičemž zvláštní pozornost věnuje suchým špičkám. Pak se vlasy vloží do pečiva a pokryjí se polyethylenem. Noste teplý klobouk nahoře.

Mějte takovou masku tak dlouho, jak je to možné, je lepší nechat celou noc. Ráno se mastná kompozice vypláchne mírným šamponem bez balzámu a máchání. Vysušte ve vzduchu.

Rada Chcete-li zvýšit regenerační účinek cédrového oleje, můžete trvat na semenách brokolice, které jsou známé svou schopností utěsnit povrch vlasů.

Při velmi špatném stavu zámků se provádí regenerační maska ​​dvakrát týdně, postupně se přechází na vzácnější aplikaci.

Cedrový olej pro mastné vlasy

Mastné a rychlé kudrnaté kudrlinky dávají svým milenkám o nic menší problém než suché. Takové vlasy následující den po mytí vypadají mastné a nešikovné. Cédrový olej pomáhá regulovat vylučování tuků, lehce usuší pokožku hlavy a prodlužuje dobu mezi úpravami vody.

Pro přípravu masky budete potřebovat:

 • Sibiřský borový olej - 1 polévková lžička;
 • cedrový ether - 10 kapek;
 • bílá nebo modrá hlína - 20 g;
 • soda pečení - ½ lžičky.

Složky se smísí a zředí vodou, aby se získala homogenní kaše, nechte chvíli stát.

Složení pokožky hlavy se aplikuje na dělení a pečlivě se třepe do pokožky hlavy. Zbytky hmoty jsou rozděleny do pramenů. Po půl hodině vypláchněte pravidelným šamponem.

Dobrý efekt dává kávovou masku na vlasy. Nejen, že otučí, ale také čistí pokožku hlavy, stimuluje růst kudrlin a posiluje kořeny.

Pro jeho přípravu proveďte:

 • 100 gramů spací kávy;
 • 2 lžičky. med;
 • 20 kapek cédrového etheru;
 • 2 lžičky. máslové máslo.

Přísady se kombinují a smíchají, dokud se med zcela nerozpustí. Hotová směs se vtírá do pokožky hlavy a roztírá se po celé délce kudrlin. Po 60 minutách se směs omyje obvyklým způsobem.

Rada Tato maska ​​se doporučuje provádět ne více než jednou za 2 týdny, protože má silný čisticí účinek a odstraňuje barvivo z barvených vlasů.

Výhody oleje z borovice na řasy a obočí

Krásné ženské oči potřebují slušný rám, takže se musíte postarat o to, abyste neměli nic méně než vlasy. Denní aplikace řasenky a v některých případech i časté postupy při budování zřetelně poškozují jemné vlasy, což způsobuje, že se ztuhnou a vypadnou.

Pravidelné nanášení cedrového oleje přinese velké výhody, posílí a zvětší tloušťku řas, aby byly dlouhé a lesklé.

Nejpohodlnější způsob, jak olej aplikovat, je se starým kartáčem pod kostrou. Je dobře promyta a vysušena a poté použita k určenému účelu.

Rada Zakryjte řasy s olejem, snažte se nedostat do očí. To může způsobit svědění, zarudnutí a podráždění sliznic.

Není třeba opustit tuk na noc. Během spánku mohou oči vzrušit a vypadat úplně nereprezentovatelné ráno. Ale takové obličeje obočí neublíží.

Cédrový olej je jednoduchý a cenově dostupný přípravek na péči o vlasy. Samozřejmě to nepomůže růst kadeřů pod kolena, pokud dědičnost neumožňuje, ale je možné zcela obnovit prameny poškozené barvou a posílit kořeny výrobku.

Užitečné vlastnosti cedru pro krásu. Přehled produktů na bázi cédrového oleje

Ruské kosmetické značky se obrátily na zdroje na stejné úrovni jako módní návrháři. Pomocí jedinečných rostlin Siberie, Tundry a Taigy získávají magické nástroje pro krásu. Například přidání cedru do kosmetiky poskytuje zpevňující účinek na vlasy a pokožku.

Cédrový olej má silné vlastnosti proti stárnutí, které probíhají v buňkách mechanismů obnovy a regenerace. Kosmetický cédrový olej může být cedrový rostlinný olej a můžete si ho vyrobit sami z jakéhokoliv surového rostlinného oleje přidáním několika kapek cedrového oleje tam. Esenciální olej je kapalina získaná komplexním procesem odpařování nebo lisování rostlin, tj. Obsahuje všechny živiny ve vysokých koncentracích. Cédrový esenciální olej je sofistikovaný afrodiziakum (zvyšuje náladu lásky). jeho lásky byly před sumerem známy před pěti tisíci lety. A pak úspěšně používají znalé ženy v příštích tisíciletích.

V kosmetických obchodech a dokonce i v supermarketech najdete výrobky domácí výroby s obsahem cedru za velmi příznivé ceny. Ve stejné době není kvalita takové kosmetiky nižší než drahé sklenice zahraničních značek.

100% PŘÍRODNÍ OLEJ CEDAROVÉ VLASY
Organický obchod

Cédrový olej pečlivě a pečlivě pečuje o vlasy, čímž je činí poslušnějšími, měkčími, lesklými. Obnovuje strukturu vlasů, posiluje jejich kořeny, vyhladí a vyhladí jejich povrch, zabraňuje zamotání, usnadňuje česání a styling. Cedrový olej obsahuje velké množství mastných kyselin, bílkovin, sacharidů, vitamínů A, B, E, D, F, 14 aminokyselin, 19 stopových prvků. Vhodné pro všechny typy vlasů.

TRADIČNÍ SIBERSKÉ CEDAROVÉ VLASOVÉ SOUDY SOUČÁSTÍ A SLUŽEB
Natura Siberica

Tradiční sibiřské cedrové mýdlo zajistí zpevnění, hladkost a lesk vlasů. Organický sibiřský cédrový olej díky své složce vitamín E a A hluboce vyživuje vlasy, čímž je hladký a elastický. Lněný olej obaluje povrch vlasů ochrannou vrstvou, čímž je hustší a poslušnější. Juniperový olej, bohatý na vitamín C, obnovuje strukturu vlasů a dodává mu lesk. Ropový olej posiluje vlasy a stimuluje jejich růst. Čerpáme dahurijské a červené mýdlové kořeny poskytujeme mýdlu jemnou, mýdlovou základnu a jemně očistíme vlasy, aniž bychom narušili jejich strukturu. Výsledkem použití mýdla jsou vaše vlasy vyhlazené, zářící krásou a zdravím.

PÉČE O PÉČE PÉČE PÉČE POTRAVINY A OBNOVENÍ Tajemství babičky Agafie

Altai vonící med intenzivně vyživuje kůži, zlaté kořenové tóny a cédrové mléko zvlhčuje a zjemňuje. Přírodní sibiřská solná sůl vyživuje pokožku základními mikroelementy, aminokyselinami a minerály, regeneruje kolagen, má antioxidační vlastnosti. Přírodní pěnivá základna - pět mýdelních bylinek (lišejník Ural, amarant, čerpací sibiřský, bílé a červené mýdlové kořeny) vytváří silnou krémovou pěnu a poskytuje nesrovnatelné potěšení.

Kakaové cedrové těsto z másla
Planeta Organika

Chcete-li přežít drsné klimatické podmínky ruské taigy, musí cedr Khakass mít obrovskou vnitřní zásobu živin. Podle obsahu polyfenolů, antioxidantů s ochrannými a omlazujícími vlastnostmi, cedrový olej Khakass není horší než hrozny z Burgundska, které jsou známé svou anti-stárnoucí aktivitou. Polární heather hydratuje, vyživuje pokožku a dodává jí zvláštní jemnost a sametovou barvu. Vitamín A mikrokapsle pomáhají zlepšit metabolické procesy v kůži, dát jim zdravý vzhled a zmírnit suchost.

Pro Více Informací O Suché Vlasy