logo

Sérum Avon Dry Tip - kompletní přehled produktů

Poskytování vlasů zdravému, dobře upravenému vzhledu je obtížné. Pravidelné dopady, které narušují přirozenou rovnováhu, jsou všude. Použití tepelného, ​​mechanického stylu, vliv negativních projevů vnějšího prostředí - vše se odráží. Pečlivě chránit kudrlinky pomáhají péči o výrobky, které poskytují bariéru negativním faktorům. Jedním z těchto produktů je Avon Hair Serum.

Složení séra

Pozitivní vlastnosti produktu jsou důsledkem dobře zvoleného složení. Základem kompozice jsou přírodní oleje, jejichž vzácné vlastnosti byly opakovaně potvrzeny. Mezi ně patří:

 • hroznový - silný antioxidant, chrání před různými vnějšími projevy;
 • mandle - posiluje, obnovuje strukturu;
 • argan - zpomaluje stárnutí, vytváří lipidovou membránu;
 • makadamie - zlepšená výživa, změkčení, udržování elasticity;
 • kukuřice - napomáhá procesům regenerace, vyživuje, hydratuje;
 • Camellia - stimuluje lesk, hladkost, odstraňuje zmatek;
 • Habešský - vyvolává ochranné funkce, změkčuje;
 • Marula - silné zvlhčování, udržování hladkosti, lesku.

Tato kombinace součástí poskytuje dokonalou rovnováhu vlastností. Výsledkem je křehkost, vysušení, zesílení a opakovaná péče. Maximální účinnost je pozorována proti dělenému konci: uzavřené poškození zastavuje proces zničení.

Efekt

Sérum na vlasy je produkt, který poskytuje účinné obnovení problémových vlasů. Společnost Avon nastavuje nástroj jako inovativní a je schopen poskytnout zámkům spolehlivou péči. Jedinečné složení zaručuje širokou škálu příznivých účinků.

Prostředky pronikající do vlasové šachty stimulují buněčný metabolismus. Vylepšené vnitřní procesy přinášejí přirozené posilování kudrlin. Díky složitému prospěšnému účinku je růst vlasů urychlen.

Každé sérum obklopuje chloupky a chrání je před různými negativními vlivy. Vlasy se stávají bariérou, která zabraňuje mechanickému a tepelnému zničení. Zřetelněji příznivý účinek je patrný na rozdělených koncích. Rozdělíme hůl dohromady, nedovolíme, aby se ničivý proces zhoršil. Lze říci, že nastane okamžité obnovení narušeného prostoru.

Díky komplexnímu složení přípravku získávají vlasy potřebnou hydrataci a výživu. Existuje nasycení prutů, což příznivě ovlivňuje vzhled kudrlin. Lepení, hladkost, pružnost. Vlasy vypadají dobře upravené bez váhání a lepivosti.

Obecně jsou zaznamenány následující pozitivní změny v hlavě srsti:

 • změnil vzhled kudrlin;
 • poslušnost, hladkost, lesk;
 • změkčuje pokožku hlavy, prochází těsnost, sucho, zmizí lupy;
 • mikrokrouhnutí krve zvyšuje, ovlivňuje růst, vzhled vlasů;
 • pravidelné používání zvyšuje pozitivní účinek dalších možností péče (šampon, balzám, maska).

Důležitý bod! Komplex užitečných vlastností získaných v důsledku použití séra závisí na frekvenci používání přípravku, dodržování pravidel použití.

Největší efekt zaznamenají majitelé suchých, mírně poškozených pramenů. Prostředky jsou pro prstence nenahraditelné a jsou vystaveny pravidelnému tepelnému vlivu. S tendencí k pufrování bude také užitečné stratifikace léku. Sérum poskytuje účinnou všestrannou péči o problémové vlasy.

Fotografie před a po

Návod k použití

AVON séra jsou léky, které nevyžadují oplachování. Je snadno použitelný: aplikace se vyskytuje rychle, doba není zbytečná a čeká na dobu expozice. Prostředky jsou distribuovány na čisté suché nebo mokré kadeře. Láhev je vybavena dávkovačem, který pohodlně měří množství produktu. K použití bude vyžadovat:

 1. Stlačte požadovanou částku peněz do dlaně (obvykle stačí 1-3 kohouty).
 2. Lehce brousí sérum v rukou.
 3. Rovnoměrně rozdělte výrobek na prameny, držte ruce od středu délky až po špičky.
 4. Zajistěte maximální pozornost problémovým oblastem (jemně masírujte, otírejte kompozici).
 5. Volitelně upravte styl.

Sérum má termoprotektivní vlastnosti. Díky jemnému obalování filmu vlasů se nepřehřívá. Použití vysoušeče vlasů nebo žehlení pro stylování nepoškodí poškozené zámky.

Pozor! Nástroj je doporučen nejméně 1 krát týdně po očistění vlasů. Při častějším mytí vlasů se doporučuje použít sérum po každé úpravě vody.

Průměrné náklady

Všechny AVON sera jsou k dispozici v malých objemech (30 ml). Produkty různých sérií se liší podle složení a účinku. Cena léků stejného objemu se mírně liší. Typicky se číslo liší v rozmezí 150-200 rublů na láhev.

Náklady závisí na místě, době nákupu produktu. Různí zástupci společnosti měří ceny mírně. Pravidelně se konaly různé propagační akce.

Minimální cena je uvedena pro možnost "Shining day after day" - 150 rublů. Advance Techniques, "Instant Recovery 7" se nacházejí ve středním cenovém rozpětí - 170-180 rublů. Nejdražší: "Komplexní péče", "Hladkost hedvábí" - 200 rublů každý.

Výhody a nevýhody

AVON sera mají pro vlasy následující výhody:

 • dát živý, zdravý vzhled;
 • poskytují lesk bez pocitu mastnoty;
 • usnadnit česání;
 • zamaskovat nadměrné chmýří;
 • chránit suché, rozdělené konce od zničení;
 • nehmotné tyče;
 • Nelepte vlasovou síť.

Příjemná vůně, příjemná konzistence k použití, stručný, ale elegantní vzhled láhve a balení, praktický dávkovač jsou základní bonusy, které přitahují zákazníky. Ergonomický obsah zajišťuje hospodárnou spotřebu produktu.

Porovnáním očekávání s deklarovanými účinky výrobce se sérum Avon nevyrovná skutečnému ošetření problémových oblastí vlasů. V důsledku toho se rozsah průřezu nezmenšuje, nedochází k obnově poškozených špiček. To je významná nevýhoda výrobku. Kupující se také stěžují na malé množství sér. I když jsou náklady hospodárné, ale při každodenním používání lahve láhev nestačí po dlouhou dobu.

Při porovnávání objemu s cenou mnoho odkazuje na nadhodnocení. Podobné léky s vysokým obsahem látky v kontejneru budou levnější k nákupu.

Po podrobném vyšetření séra Avon je jasné, proč jsou vybrány jako prostředek další péče. Produkty mají kvalitní složení, vysokou účinnost, snadné použití.

Užitečná videa

Sérum na vlasy Arganový olej od firmy Avon.

Přehled řady "Vzácné oleje z Avonu".

Paleta a pokyny pro aplikaci barevných postupů Avon

Všechny produkty od technik postupů Avon zahrnují pouze užitečné komponenty, které mohou pečlivě pečovat o vaše vlasy, které jim poskytují obnovu a ochranu.

Prostředky pro barvení kadeř

Celá paleta barev (25 odstínů) barviva Avon lze rozdělit do čtyř skupin:

 1. Blond je zastoupena devíti odstíny, mezi které patří jasně blond, jasně blond, klasická blond, zlatavě hnědá. Všechny barvy jsou vhodné pro ženy s modrými nebo šedými očima, s černou kůží;
 2. Červená sedm odstínů je vhodná pro dívky se zeleným okem nebo hnědýma očima s tmavou kůží. Můžete volat následující barvy: mahagonové zlato nebo tmavé, lehké měděné;
 3. Sedm hnědých odstínů. Pokud jsou opálené, tmavé a hnědé oči, můžete vybrat barvy této skupiny. Například tmavé nebo černě hnědé, měděné hnědé, čokoládové;
 4. Dvě odstíny černohnědé a modročerné - vhodné pro ženy s olivovou kůží a hnědými nebo tmavě modré oči.

Sada obsahuje součásti, které dávají zámkům drsný, přirozený odstín:

 • Hlavním prvkem sady je samotný krém, který dodá vlasům vybraný odstín. Barvivo se skládá z mikropigmentů, které mohou proniknout hluboko do struktury vlasů a zůstanou tam po dlouhou dobu, při zachování bohatosti a hloubky barvy. Výrazným rysem je úspěšný boj se šedými prameny;
 • Ochranná látka obsažená v soupravě musí být aplikována před barvením, protože chrání nejslabší oblasti před účinky barviv. Balzám obsahuje hydratační přísady, které vyživují a pečují o kudrliny a pokožku hlavy. Polymery vytvářejí ochrannou fólii na generovaných plochách a poskytují jednotnou barvu po celé délce;
 • vývojář - potřebný k osvětlení barevných pramenů;
 • balzám opláchněte vlasy po barvení. Fixuje barvu, chrání před praní a vlasům dodává příjemnou vůni. Obsahuje oleje, které poskytují lesk lesku a hedvábí;
 • jednorázové rukavice.
 • Podrobné pokyny vyzvednou pořadí všech akcí, aplikace se stane jednoduchou a snadnou i doma.

Pokrok práce

 • Tipy, jak se vyhnout chybám při barvení:
 • Před zahájením postupu barvení se nedoporučuje umýt vlasy 1-2 dny. To umožní pokožce a vlasové pokožce vyvinout ochrannou látku z agresivního působení barvícího prostředku;
 • pokud jsou vlasy dlouhé, budete potřebovat dva balíky složení barvy;
 • Nemůžete pokračovat v postupu, pokud nedávno došlo k objasnění nebo k perm. Musíte počkat nejméně dva týdny;
 • Všechny potřebné položky by měly být připraveny předem, například hřebenem a ručníkem;
 • je naprosto nezbytné dodržet časové období. Pokud jsou barvené prameny obaleny teplem, doba zbytku barvy na kadeřích je snížena;
 • Doporučuje se před zahájením testu citlivost provést. Za tímto účelem se na ohyb kolena aplikuje malé množství barviva. Pokud během 12 hodin místo nezmizí červené, vyrážka nebo jiná alergická reakce se nezobrazí, pak můžete bezpečně pokračovat v barvení;
 • Pokud chcete zachovat přirozenost obrazu, musíte zvolit odstín 2-3 tmavší nebo lehčí než základní barva.
 • Prvním krokem je použití ochranného balzámu. Balzám se rozděluje na všechny suché vlasy a otírá masážními pohyby. Je nemožné dát prostředky na kořeny, je nutné odstupovat od základů 1-2 centimetrů. Balzám není nutné vypláchnout. Po aplikaci ochranného činidla na vlasy je nutné připravit barvicí kompozici krémové barvy;
 • K přípravě krémové barvy musíte nejprve nosit jednorázové rukavice. Pak zakryjte šaty s nepotřebným ručníkem, abyste je nezbavili. Ochranná čepička je vyjmuta z aktivační lahve a do ní se vtlačí potřebné množství obsahu barvy barvy. Injekční lahvička se silně zatřepává a intenzivně se protřepe, aby byly všechny ingredience dobře smíchány. Poté můžete pokračovat v hlavní akci;
 • barvení vlasů s přirozenou barvou (primární barvení). Vlasy jsou rozděleny do tenkých pramenů. Stlačují malou část obsahu lahve po celé délce. Malou potřebu masírovat. Pokud složení zůstane, mělo by být vyhozeno. Nepodléhá skladování. Průměrná doba čekání je 30 minut. Poté musíte barvu omýt teplou vodou, dokud nebude transparentní.
 • Pokud se barva nanáší na již natřené vlasy, budou akce poněkud odlišné. Nejprve se barva aplikuje pouze na vlasové kořeny a nechá se stát 20 minut. Poté budou rozloženy po zbývající délce dalších 10 minut. Poté se omyje teplou vodou;
 • Po barvení se používá ochranný balzám. Aplikuje se v celé délce a nechá se 2-3 minuty. Poté důkladně umyjte teplou vodou.

Pravidla, která mají následovat po postupu barvení:

 • Pro zachování čistoty a čistoty kořenů by měly být zbarveny přibližně každých 5 týdnů;
 • po barvení se nedoporučuje umyt vlasy po dobu 24 hodin. To zabrání tomu, aby se laky a ochranné oleje vyluhovaly z kadeřnic;
 • během prvních dvou dnů po proceduře nelze použít fén nebo žehličku;
 • malované kudrlinky by měly být chráněny před mrazivým vzduchem a přímým slunečním světlem. K tomu použijte klobouk;
 • je třeba použít hřeben s řídkými zuby, protože nepoškozuje strukturu vlasů.

Kromě řady barvy představuje společnost Avon novou řadu - drahé oleje. Série je reprezentována sérovým, šamponovým a balzámovým oplachem. Poskytují zvláštní péči o kadeře.

Šampon pěny dobře, je distribuován přes vlasy a nezaměňovat je. Sérum se aplikuje na kadeře po dobu asi jedné minuty a poté se promyje. Balzám tvoří kudrlinky hedvábné, lesklé a ne elektrizují. K dispozici také pro masku na vlasy. Čistí vlasy, je silná, měkká a poslušná.

Všechny prostředky lze nalézt u zástupců společnosti Avon v Moskvě a dalších městech. Můžete také objednat prostřednictvím internetu. Cena se líbí svým dostupností.

Nejlepší oleje a séra pro vlasy od firmy Avon

Oleje a vlasové sérum se staly nepostradatelnými pomocníky v péči o vlasy. Okamžitý účinek aplikace, příznivý účinek na strukturu vlasů a ochranu před prostředím jsou zjevnými výhodami vlasového oleje. Obnovte a chráňte i vážně poškozené vlasy - přímé jmenování olejů, tekutin a sér od společnosti Avon.

Mnozí z těch, kteří mají dobrý sex, již hodnotili oleje pro špičky vlasů a séra. Trvalé barvení, používání vysoušečů vlasů a žehliček, vystavení životnímu prostředí - všechny tyto faktory nepříznivě ovlivňují stav vlasů a vedou k suchu, křehkost a vzhled rozdělených konců vlasů. Jedná se o olej Avon a sérum na vlasy, které jsou navrženy tak, aby předešly a odstranily výše uvedené problémy.

Nejoblíbenější oleje a séra od firmy Avon

Advance Techniques Série péče o vlasy. Obsahuje několik sér a olejů pro vlasy. Mezi aktivní součásti série lze identifikovat keratin, hyaluron, cenné a vzácné rostlinné oleje: mandle, makadamie, arganové semeno, abrazinový olej, marula, semeno hroznů.

Kontraindikace

Pokud dojde k alergické reakci na jakýkoli kosmetický přípravek, je třeba jeho užívání přerušit. Individuální nesnášenlivost komponentů produktu.

Advance Techniques Celodenní péče o živinové sérum na vlasy

Má složitý účinek na vlasy - eliminuje suchost, zabraňuje vypadávání vlasů a obnovuje lesk a hedvábnost vlasů. Okamžitě vyživuje, chrání před poškozením a vyhladí vlasy.

Složení séra je obohaceno hodnotnými složkami - arganový olej, provitamin B5, vitamín E. Tyto cenné složky pronikají do vlasové struktury a poskytují příznivý účinek.

Jak používat: Aplikujte výrobek na čisté, vlhké nebo suché vlasy ze střední délky. Pečlivě se rozprostírá přes špičky vlasů. Není třeba vyplachovat.

Advance Techniques Hair Sérum "drahé oleje"

Snažte se obnovit a chránit všechny typy vlasů. Pomáhá vyhnout vyschnutí v zimě, chrání jej před náhlymi změnami teploty a suchého vzduchu díky topným zařízením. Naplňuje vlasy vlhkostí a poskytuje lesk a výživu.

Sérum obsahuje komplex čtyř olejů - macadamia, marula, kamélie, mandle.

Aplikujte sérum-olej by měl být po šamponování a používání klimatizace. Je nutné distribuovat produkt ze středu na konce vlasů, vyhýbat se kořenové zóně.

Advance Techniques Hladké hedvábné suché vlasové sérum

Účinně se vyrovná s takovými problémy, jako je ztráta elasticity a lesku, obnoví hladkost vlasů a přirozený lesk.

Sérum obsahuje oleje a hedvábné bílkoviny.

Sérum musí být aplikováno po mytí, před sušením pomocí vysoušeče vlasů nebo pomocí usměrňovače. Rozdělte potřebu na délku vlasů od středu až po špičky. Nevyžaduje oplachování.

Advance Techniques Jemné a normální vlasové sérum "Magic of Hyaluron"

Poskytuje intenzivní lesk, měkkost a jemnost vlasů. Živí vlasy zevnitř a neváží je.

Produkt obsahuje cenné látky: komplex výživných olejů a hyaluronu. Penetrační hyaluron do vlasů je zapuštěn do jeho struktury a naplňuje ho vlhkostí, čímž zraňuje jeho elasticitu.

Aplikujte přípravek jednou týdně po umytí vlasů po použití balzámu. Udržujte na vlasy po dobu jedné minuty a důkladně opláchněte vodou.

Advance Techniques Dvoufázový sérový sprej pro všechny typy vlasů "Drahé oleje"

Poskytuje komplexní péči o vlasy a pokožku hlavy. Hydratuje, vyživuje, chrání vlasy a dodává jim zdravý lesk a zářivost.

Složení sérového spreje je plněno cennými oleji z maruly, makadamy, kamélie, mandlí a hroznů.

Aplikujte sérum na čisté, mokré nebo suché vlasy, které rozdělují celou délku vlasů. Může být také aplikován na kořenovou zónu s lehkým masážním pohybem.

Advance Techniques vlasové sérum "Instant Recovery 7"

Sérum okamžitě působí a obnovuje vlasy na všech frontách: zabraňuje křehkosti, zajišťuje výživu, udržuje vlhkost, obnovuje lesk, měkkost a pružnost vlasů, chrání před teplotními změnami.

Aplikujte na vlhké nebo suché vlasy od středu délky až po konce a věnujte jim zvláštní pozornost. Není vypraná.

Advance Techniques Sérum pro suché konce vlasů "Shine day after day"

Je zaměřen na obnovení lesku a lesku, zabraňuje rozštěpení vlasů a snadné česání.

Technologie "Multisin", stejně jako oleje a vitamíny poskytují zrcadlový lesk vlasů, jejich hladkost a hedvábnost.

Prostředky se snadno dají a distribuují na vlasy. Aplikuje se po umytí a nevyžaduje oplach.

Advance Techniques Instant Serum 7 Sprej pro poškozené vlasy

Obnovuje a zvlhčuje dělené konce vlasů, zajišťuje jemnost, hedvábnost a hladkost vlasů po celé délce. Okamžitě zlepšuje jejich vzhled a stav bez zeslabení vlasů.

Aplikujte na suché a mokré vlasy a nepotřebujete oplach.

Advance Techniques Kouzelné hyaluronové vlasy plněné sérum

Vyrovnává se s tenkými a nepoddajnými vlasy, které ztratily svůj lesk, pružnost a objem. Tento nový produkt dělá vlasy hustší a obnovuje strukturu živin. Jako výsledek - husté, pružné, objemné a měkké kudrlinky se zrcadlovým leskem.

Aktivní složkou je hyaluron - látka pocházející z kyseliny hyaluronové. Je schopen proniknout hluboko do struktury vlasů a zajistit přepravu vody a živin.

Sérum lze použít k masáži pokožky hlavy a vlasů. Aplikujte na čisté, vlhké vlasy, aniž byste umyli výrobek.

Mezi velkým množstvím výrobků, které nabízí společnost Avon, sérum a oleje zaujímají zvláštní místo - působí okamžitě a nevytvářejí vlasy těžší. Dobře upravené, tlusté a hedvábné kadeře - to je nesporná výhoda jakékoli ženy. Nyní, aby se tento efekt stal jednodušším a dostupnějším díky flexibilní cenové politice a efektivním produktům společnosti Avon.

Předběžné techniky v návodu k použití

Pokyny pro použití barviva pro krémové vlasy "Salon Care". Složení.

AVON Advance Techniques. Profesionální barva vlasů

Snažíte se změnit barvu vlasů?

Nebo chcete jen namalovat šedé vlasy a vrátit se do svého přirozeného stínu?

Barvicí systém Avon Advance Techniques dodává vlasům irizující, přirozené odstíny v pouhých 3 jednoduchých krocích. Takže můžete své vlasy důvěrně barvit doma.

Řekla jste, že:

- 80% žen zbarvuje vlasy

- 80% těch, kteří barví vlasy, to dělají doma

- 80% to dělá pravidelně každý měsíc.

- Barviva na vlasy - nejrychleji rostoucí segment v kategorii vlasových výrobků

KRÁTKODINY NABÍZÍ VNITŘNÍ PÉČE V DOMÁCNOSTI

- Sáček s ochranným prostředkem

- Láhev s vývojářským krémem

- Krémová trubka

- Sáček s péčí balzám

Příprava na barvení.

- Nepožávejte vlasy nejméně 24 hodin před barvením.

- Pokud máte dlouhé vlasy, možná budete potřebovat 2 balení krémové barvy.

- Nezdarujte vlasy, pokud jste 7-14 předtím, než jste udělali perm nebo rozjasnění vlasů.

- Připravte si hřeben, ručník a hodinky.

- Přečtěte si pokyny a postupujte podle nich.

- Dodržujte stanovené časové intervaly.

Aplikujte na vlasy ochranný prostředek.

- Prostřednictvím lehkých masážních pohybů po celé délce vlasů roztírejte celé množství ochranného prostředku. Vlasy by měly být suché.

- POZOR: Výrobek nepoužívejte na vlasové kořeny.

- Neplachujte. Připravte krémovou barvu a aplikujte ji na vlasy.

Přípravná krémová barviva na vlasy.

- Používejte rukavice. Položte si ručník přes ramena.

- Otevřete krémovou trubičku pomocí ostrého konce krytu.

- Odstraňte aplikaci z aktivační láhve a přidejte do ní všechen barvu z trubice.

- Uzavřete lahvičku a podržte uzávěr a protřepávejte, dokud nebude obsah zcela smíchán. Uchovávejte lahvičku mimo obličej.

- Odšroubujte horní část krytu aplikátoru, lehce zatlačte na aplikátor a aplikujte barvivo na vlasy. (metoda použití - viz krok 3)

Krok 3. Použití krémové barvy.

Přírodní barvení vlasů (první barvení vlasů)

- Naneste krém na lehké pohyby masážních připravené pro barvení vlasů, a rozdělit je na menší prameny, cca 5 mm široký.

- Aplikujte barvu na celou délku vlasů, jemně masterajte, aby byla lepší absorpce.

- Neuchovávejte zbývající výrobek. Barva není vhodná k opětovnému použití.

- Počkejte 30 min. V době barvení mohou tmavší odstíny barvy tmavnout - to je normální a je součástí procesu. Pokud máte obtížně zbarvené nebo tvrdé vlasy, opusťte barvivo po dobu dalších 5 minut.

- Po uplynutí stanovené doby přidejte do vlasů malé množství teplé vody a masáž lehké pěny s lehkým masážním pohybem. Důkladně opláchněte vlasy, dokud není voda čistá.

Zbarvení dříve namalovaných vlasů a zbarvení vlasových kořenů.

- Pomocí aplikátoru naneste krém na suché kořeny a ne promyje vlasy, s předem aplikován s ochranným prostředkem, oddělující vlasy do malých pramenů, šířku asi 5 mm. Rovnoměrně rozdělte barvu na vrásčité vlasové kořeny.

- Nechte 20 minut.

- Poté naneste krémovou barvu z kořenů po celé délce vlasů na špičky a lehce masírujte, aby byla lepší absorpce.

- Nechte dalších 10 minut.

- Po uplynutí stanovené doby přidejte do vlasů malé množství teplé vody a masáž lehké pěny s lehkým masážním pohybem. Důkladně opláchněte vlasy, dokud není voda čistá.

Krok 4. Naneste balzám na péči po zbarvení.

- Rozložte celé množství balzám na vlasy a nechte 2 minuty. důkladně opláchněte teplou vodou.

- Položte vlasy jako obvykle.

BARVY VLASU MŮŽE ZPŮSOBIT ALERGICKÉ REAKCE. PŘEČTĚTE SI POZORNĚ A STRUČNĚ NASTAVTE POKYNY.

Výrobek není určen pro osoby mladší 16 let.

Dočasné tetování používající Black Henna mohou zvýšit riziko alergické reakce.

Nezdarujte vlasy, pokud:

- jste alergičtí na pokožku tváře, citlivou, podrážděnou nebo poškozenou pokožku hlavy;

- jste alergickou reakcí, když jste v minulosti zbarvili vlasy; - měli jste alergickou reakci při vytváření dočasného tetování pomocí "černé henny";

- Používali jste rovnátka na vlasy, hennu, jiné odolné barvivo nebo barvy s barvami obsahujícími kovy.

Vždy provést testy citlivosti na složek potravin před každým barvení vlasů alespoň 48 hodin před tím, než začne, i když netrvají měl alergickou reakci na tento produkt. CITLIVOSTI BARVY MOHOU BÝT URČENA V JAKÉMKOLI MOMENTU. Nikdy ukládat zbytky po aplikaci laku, může způsobit nadýmání a lámání lahví.

- Vyvarujte se krémové barvy na kůži a oči;

- Výrobek obsahuje peroxid vodíku, který může způsobit vážné podráždění očí a. možné poškození. Při zasažení očí okamžitě opláchněte teplou vodou a vyhledejte lékařskou pomoc;

- Produkt obsahuje fenylendiamin (toluendiamin).

- nepoužívejte krémovou barvu k barvení řas nebo obočí;

- Pokud je to možné, odstraňte kontaktní čočky před aplikací barviva na vlasy. pokud jste v čočkách, a inkoust dostane do očí, vyjměte čočky okamžitě důkladně oči vlažnou vodou a vyhledejte lékařskou pomoc;

- Nepoužívejte krémovou barvu na barvení vlasů na obličeji;

- Nepoužívejte krémovou barvu, pokud jsou vlasy natřeny hennou nebo barvou obsahující kovové soli;

- Nevdechujte a nejezte. Nebezpečné; - Přípravu produktu a jeho lakování na dobře větraném místě. Pokud máte potíže s dýcháním, vydejte se na čerstvý vzduch;

- Chraňte krémovou barvu na chladném místě mimo dosah dětí, mimo zdroje tepla a světla;

- Nekombinujte tento výrobek s ostatními. Neuchovávejte nepoužívaný výrobek. Barva není vhodná k opětovnému použití. Nenechávejte produkt připraven k použití v uzavřeném obalu;

- Po barvení noste rukavice a opláchněte barvivo na vlasy.

POKYNY PRO PROVÁDĚNÍ TESTU CITLIVOSTI. ZKOUŠKA MUSÍ BÝT PROVEDENA DO 48 HODIN PŘED ZAČÁTKEM BARVY:

Budete potřebovat bavlněný tampón nebo bavlnu, plastovou nádobu a plastovou lžičku.

- Mix v malém množství plastového kontejneru rovného smetany dílů a ošetření pokožky laku aktivátoru (přibližně 1 kávová lžička každého prostředku);

- Aplikujte připravenou směs na vnitřní povrch kloubního kloubu (na ploše přibližně 1 cm / 2). Nechte je uschnout. Produkt nevypláchněte do 48 hodin. Neukrývejte;

- Během následujících 48 hodin dodržujte stav barevného prostoru. Při absenci jakékoliv reakce pokožky na produkt můžete začít barvit vlasy.

Absence jakékoliv reakce během testu nezaručuje nepřítomnost alergické reakce během procesu barvení vlasů. Tento test je však důležitým opatřením. V případě, že máte pochybnosti, prosím. poraďte se s lékařem.

Poznámka: Pokud se po testu citlivosti, budete mít zarudnutí, pálení, vyrážka nebo svědění, NEPOUŽÍVEJTE tento produkt.

POKUD JE V BAREVNÉM PROCESU POZOR:

- Brnění nebo hoření - okamžitě opláchněte lak a přestaňte ji používat, protože To může způsobit závažnější alergickou reakci. Nezdarujte vlasy před konzultací s lékařem nebo specializovaným odborníkem;

- Rychle se rozvíjející vyrážky, závratě, nevolnost, dušnost a / nebo otoky víček / osoba - okamžitě omyjte barvu a vyhledejte lékařskou pomoc.

Pokud se po barvení vlasů nebo v následujících dnech máte pocit svědění na kůži, viz vyrážku, otok očí / obličeje, pálení a / nebo smuteční barvu pleti - poraďte se s lékařem.

TECHNIKA VLASOVÁNÍ VLASŮ.

Ochranný prostředek: Voda, hydroxyethyl akrylát sodný / AKRILOILDIMETILTAURATSOPOLIMER isohexadekan, propylenglykol, amodimethicone, polysorbát 20, příchuť, imidazolidinyl, cetrimonium chlorid, polysorbát 60, fenoxyethanol, glyceryl-oleát, KOKOGLIKOZID, PEG (12), tridecyl, PEG-15 KOKOPOLIAMIN, Polyquaternium-4, METILPARABENE, ETHELOPARABENE, BUTYLENE, JEDNOTLIVÉ KAPACITY, REKLAMNÍ CENTRUM, VÝMĚNOVÉ MANUÁLY SIFLORA.

Krém: Voda, cetylstearylalkohol, propylenglykol, PEG (50) cetyl-stearyl-ether, laurylsulfát amonný, hydroxid amonný, olej SEMEN LIMNANTESA bílá, oleylalkohol, parfémy, kokamidopropylbetain, siřičitan sodný, Polyquaternium-22, kyselina ethylendiamintetraoctová, kyselina isoaskorbová, resorcinol, Pár Amino, Amino Stearát, Aloe barbadensis list šťáva, DIAMINOFENOKSIETANOLA hydrochlorid 2,4, 2-methylresorcinol, maltodextrin, ALPHA IZOMETILIONON..

LOTION AKTIVACE: voda, peroxid vodíku, cetylstearylalkohol, PEG (20) cetyl stearyl ether, cetrimonium chlorid, parfém, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, ETOKSIDIETILENGLIKOL, disodný pyrofosforečnan, methylparaben, simetikon, PEG-40 ricinový olej, hydroxychinolin sulfát..

Péče o ústa: voda, cetylalkohol, butylenglykol, dimethikon, bambucké máslo, Quaternium-91, cetylstearylalkohol, PERFTORONONILDIMETIKON, ethylhexyl-methoxyskořicové, cetrimonium methosulfát, isododekan, kreatin, parfémy, fenoxyethanol, TRIIZOSTEARILTRILINOLEAT, BIS-GIDROKSIPROPILDIMETIKON / SMDISOPOLIMER, methylparaben, DIMETILPABAMIDOPROPILLAURDIMONIYTOZILAT, PROPILENGLTKOLYA stearát, isostearylalkohol, kyselina fosforečná, kyselina TRILINOLEVAYA, BUTILFENILMETILPROPIONAL, GEKSILTSINNAMAL, citron..

Odolná krémová barva vlasů "Salon Care".

14105 - Odolná krémová barva vlasů "Salon Care". Odstín 4.0 Tmavě hnědý

15948 - Odolná krémová barva vlasů "Salon Care". Hue 5.0 Brown Classic

49657 - Odolná krémová barva vlasů "Salon Care". Hue 9.0 Light Blonde

49682 - Odolná krémová barva vlasů "Salon Care". Odstín 9.13 Popel světlo hnědý

49684 - Odolná krémová barva vlasů "Salon Care". Hue 10.0 Classic Blonde

49752 - Odolná krémová barva vlasů "Salon Care". Odstín 10,31 Světlá blond

49772 - Odolná krémová barva vlasů "Salon Care". Odstín 12.01 Ash Light Brown

59815 - Odolná krémová barva vlasů "Salon Care". Odstín 6.0 světle hnědý

71464 - Odolná krémová barva vlasů "Salon Care". Hue 5.3 Zlatá hnědá

71540 - Odolná krémová barva vlasů "Salon Care". Odstín 5.4 měděná hnědá

77636 - Odolná krémová barva vlasů "Salon Care". Hue 5.65 "mahagon", bohatý

90060 - Odolná krémová barva vlasů "Salon Care". Hue 6.7 Čokoláda

90062 - Odolná krémová barva vlasů "Salon Care". Hue 7.0 Dark Blonde

90084 - Odolná krémová barva vlasů "Salon Care". Hue 7.3 Golden Blonde

90534 - Odolná krémová barva vlasů "Salon care". Hue 8.0 Blondýna

90535 - Odolná krémová barva vlasů "Salon Care". Hue 8.1 Ash Brown

93014 - Odolná krémová barva vlasů "Salon Care". Odstín 3.6 Tmavý kaštan

93015 - Odolná krémová barva vlasů "Salon Care". Hue 4.5 "Redwood", tmavé

93016 - Odolná krémová barva vlasů "Salon Care". Hue 4.6 Červený kaštan

93790 - Odolná krémová barva vlasů "Salon Care". Hue 6.56 Mahogany Classic

93791 - Odolná krémová barva vlasů "Salon Care". Hue 2.1 Modrá černá

93793 - Odolná krémová barva vlasů "Salon Care". Odstín 7.4 Měděné světlo

93865 - Odolná krémová barva vlasů "Salon care". Hue 7.53 "Redwood", zlatý

96216 - Odolná krémová barva vlasů "Salon Care". Odstín 2,0 černě nasycený

96453 - Odolná krémová barva vlasů "Salon Care". Hue 3.0 černá a hnědá

39721 - Odolná krémová barva vlasů "Salon care". Odstín 4.3 Tmavě hnědý zlatý

39248 - Odolná krémová barva vlasů "Salon Care". Odstín 6.3 Světle hnědá zlatá

25588 - Odolná krémová barva vlasů "Salon Care". Odstín 6.66 Nasycený červeně

25589 - Odolná krémová barva vlasů "Salon care". Hue 8.3 Světlá blondýnka Zlatá

Techniky postupů Avon: instrukce, paleta

Přidal: admin v péči o vlasy 21.05.2018 0 161 Zobrazení

Paleta a pokyny pro aplikaci barevných postupů Avon

Všechny produkty od technik postupů Avon zahrnují pouze užitečné komponenty, které mohou pečlivě pečovat o vaše vlasy, které jim poskytují obnovu a ochranu.

Celá paleta barev (25 odstínů) barviva Avon lze rozdělit do čtyř skupin:

 1. Blond je zastoupena devíti odstíny, mezi které patří jasně blond, jasně blond, klasická blond, zlatavě hnědá. Všechny barvy jsou vhodné pro ženy s modrými nebo šedými očima, s černou kůží;
 2. Červená sedm odstínů je vhodná pro dívky se zeleným okem nebo hnědýma očima s tmavou kůží. Můžete volat následující barvy: mahagonové zlato nebo tmavé, lehké měděné;
 3. Sedm hnědých odstínů. Pokud jsou opálené, tmavé a hnědé oči, můžete vybrat barvy této skupiny. Například tmavé nebo černě hnědé, měděné hnědé, čokoládové;
 4. Dvě odstíny černohnědé a modročerné - vhodné pro ženy s olivovou kůží a hnědými nebo tmavě modré oči.

Sada obsahuje součásti, které dávají zámkům drsný, přirozený odstín:

 • Hlavním prvkem sady je samotný krém, který dodá vlasům vybraný odstín. Barvivo se skládá z mikropigmentů, které mohou proniknout hluboko do struktury vlasů a zůstanou tam po dlouhou dobu, při zachování bohatosti a hloubky barvy. Výrazným rysem je úspěšný boj se šedými prameny;
 • Ochranná látka obsažená v soupravě musí být aplikována před barvením, protože chrání nejslabší oblasti před účinky barviv. Balzám obsahuje hydratační přísady, které vyživují a pečují o kudrliny a pokožku hlavy. Polymery vytvářejí ochrannou fólii na generovaných plochách a poskytují jednotnou barvu po celé délce;
 • vývojář - potřebný k osvětlení barevných pramenů;
 • balzám opláchněte vlasy po barvení. Fixuje barvu, chrání před praní a vlasům dodává příjemnou vůni. Obsahuje oleje, které poskytují lesk lesku a hedvábí;
 • jednorázové rukavice.
 • Podrobné pokyny vyzvednou pořadí všech akcí, aplikace se stane jednoduchou a snadnou i doma.
 • Tipy, jak se vyhnout chybám při barvení:
 • Před zahájením postupu barvení se nedoporučuje umýt vlasy 1-2 dny. To umožní pokožce a vlasové pokožce vyvinout ochrannou látku z agresivního působení barvícího prostředku;
 • pokud jsou vlasy dlouhé, budete potřebovat dva balíky složení barvy;
 • Nemůžete pokračovat v postupu, pokud nedávno došlo k objasnění nebo k perm. Musíte počkat nejméně dva týdny;
 • Všechny potřebné položky by měly být připraveny předem, například hřebenem a ručníkem;
 • je naprosto nezbytné dodržet časové období. Pokud jsou barvené prameny obaleny teplem, doba zbytku barvy na kadeřích je snížena;
 • Doporučuje se před zahájením testu citlivost provést. Za tímto účelem se na ohyb kolena aplikuje malé množství barviva. Pokud během 12 hodin místo nezmizí červené, vyrážka nebo jiná alergická reakce se nezobrazí, pak můžete bezpečně pokračovat v barvení;
 • Pokud chcete zachovat přirozenost obrazu, musíte zvolit odstín 2-3 tmavší nebo lehčí než základní barva.
 • Prvním krokem je použití ochranného balzámu. Balzám se rozděluje na všechny suché vlasy a otírá masážními pohyby. Je nemožné dát prostředky na kořeny, je nutné odstupovat od základů 1-2 centimetrů. Balzám není nutné vypláchnout. Po aplikaci ochranného činidla na vlasy je nutné připravit barvicí kompozici krémové barvy;
 • K přípravě krémové barvy musíte nejprve nosit jednorázové rukavice. Pak zakryjte šaty s nepotřebným ručníkem, abyste je nezbavili. Ochranná čepička je vyjmuta z aktivační lahve a do ní se vtlačí potřebné množství obsahu barvy barvy. Injekční lahvička se silně zatřepává a intenzivně se protřepe, aby byly všechny ingredience dobře smíchány. Poté můžete pokračovat v hlavní akci;
 • barvení vlasů s přirozenou barvou (primární barvení). Vlasy jsou rozděleny do tenkých pramenů. Stlačují malou část obsahu lahve po celé délce. Malou potřebu masírovat. Pokud složení zůstane, mělo by být vyhozeno. Nepodléhá skladování. Průměrná doba čekání je 30 minut. Poté musíte barvu omýt teplou vodou, dokud nebude transparentní.
 • Pokud se barva nanáší na již natřené vlasy, budou akce poněkud odlišné. Nejprve se barva aplikuje pouze na vlasové kořeny a nechá se stát 20 minut. Poté budou rozloženy po zbývající délce dalších 10 minut. Poté se omyje teplou vodou;
 • Po barvení se používá ochranný balzám. Aplikuje se v celé délce a nechá se 2-3 minuty. Poté důkladně umyjte teplou vodou.

Pravidla, která mají následovat po postupu barvení:

 • Pro zachování čistoty a čistoty kořenů by měly být zbarveny přibližně každých 5 týdnů;
 • po barvení se nedoporučuje umyt vlasy po dobu 24 hodin. To zabrání tomu, aby se laky a ochranné oleje vyluhovaly z kadeřnic;
 • během prvních dvou dnů po proceduře nelze použít fén nebo žehličku;
 • malované kudrlinky by měly být chráněny před mrazivým vzduchem a přímým slunečním světlem. K tomu použijte klobouk;
 • je třeba použít hřeben s řídkými zuby, protože nepoškozuje strukturu vlasů.

Kromě řady barvy představuje společnost Avon novou řadu - drahé oleje. Série je reprezentována sérovým, šamponovým a balzámovým oplachem. Poskytují zvláštní péči o kadeře.

Šampon pěny dobře, je distribuován přes vlasy a nezaměňovat je. Sérum se aplikuje na kadeře po dobu asi jedné minuty a poté se promyje. Balzám tvoří kudrlinky hedvábné, lesklé a ne elektrizují. K dispozici také pro masku na vlasy. Čistí vlasy, je silná, měkká a poslušná.

Všechny prostředky lze nalézt u zástupců společnosti Avon v Moskvě a dalších městech. Můžete také objednat prostřednictvím internetu. Cena se líbí svým dostupností.

Avon Advance Techniques Hair Serum

Země výroby: Rusko

Ahoj všichni!
Dnes vám povím o novém produktu Avon Winter Hair - Advance Techniques hair sérum.
Toto sérum je určeno pro tenké normální vlasy, které neobsahují hustotu a hustotu.
Nástroj je v malé láhvi černé, v objemu 100 ml.
Syrovátka má velmi bohatou a ostrou chuť, abych byla upřímná, je to docela nepříjemné a moc se mi to nelíbí.
Textura séra je velmi lehká a beztížná, připomíná nějakou živnou emulzi. Obecně je to mlhavé mléko, ale při distribuci se stává průsvitné.

Výrobci vám doporučují, abyste toto sérum aplikovali na mokré vlasy a osušte jej vysoušečem vlasů, ale prakticky ho neusušíme vysoušečem vlasů, proto používám výrobek svým vlastním způsobem.
Sérum se velmi rychle vstřebává do vlasů, neleží spolu, nedělá lepkavé ani mastné.

Musím stisknout čerpadlo 5-7krát, aby bylo dosaženo požadovaného množství, aby se sérum distribuovalo po celé délce a kořeny.
Nevšimla jsem si váhy vlasů a nezačala se rychleji znečistit.
Teprve po nějaké době, kdy byly vlasy zcela suché, jsem mohl vyhodnotit účinek tohoto séra.
Za prvé, vlasy opravdu zvlhčují, za druhé mírně zvyšují objem a zvětšují objem, což vede k tomu, že vizuálně vypadá, že se vlasy stávají silnějšími a silnějšími.
Na dotek se stávají měkčími a ohebnějšími, na nich se na nich nedostává velký lesk.
Obecně je sérum poměrně účinné. Lze jej snadno aplikovat na celou délku vlasů a nemusíte se starat o stav jejich čistoty.
Jako prostředek pro hlasitost jsem ji nemohl plně posoudit, protože jsem nezahříval vlasy žádným gadgetem a chápu, že se začíná lépe působit na teplo a sérum.
Pro další péči o normální vlasy není v zásadě nutné, ale pro velmi mrtvé, rozdělené konce, vyčerpané vlasy, žehličky, kudrlinky a barvení - určitě to bude ráda!
Sérum se mi líbilo, ale v tuto chvíli mi vlasy nepotřebují a tak je tento nový výrobek hoden!
Jediný tuk mínus od mne je velmi krutý a posedlý parfém, který jsem nemohl milovat.

Předběžné techniky v návodu k použití

Série Advance Techniques splní veškeré přání. Máte barvené vlasy? Naughty kudrlinky? Potřebujete všestranné produkty péče o vlasy, které můžete používat každý den? Vaše vlasy ztratily svůj lesk a bývalou krásu? Nástroje Advance Techniques Series se budou vždy vyrovnávat s některým z těchto problémů. Několik linek různých specializací máte k dispozici najednou a jedinečné komponenty vám umožňují profesionálně se starat o vaše vlasy každý den.
Vzorec každého výrobku série je založen na novém progresivním systému Tri-Keratin, který vám umožní dosáhnout řešení nejdůležitějších bodů pro péči o vlasy:

 1. Vyrovnání horní vrstvy vlasů a obnovení lesku - to je zodpovědnost za hydrolyzát pšeničných bílkovin, extrakt z guarových semen (bílá akácie), silikon.
 2. Posilování vazeb vlasového jádra - to je odpovědnost komplexu aminokyselin.
 3. Výživa, posilování kořenů a stimulace růstu vlasů - to je biologicky aktivní extrakt řas.


Opravující prostředek pro slabé, matné a poškozené vlasy "Mládež a lesk"

ZVLÁŠTNÍ OŠETŘENÍ VE VĚDĚ

Nástroj zachází a vyživuje vlasy, díky své vlastnosti proniknout do prutu - "živá" část vlasů a vlasové kořeny. Posiluje vlasové kořeny, zabraňuje ztrátě vlasů, vrací vlasům vlasům, dává objem.

panthenol; fenoxyethanol; dimethikon; kreatin; imidazolidinylmočovina; hydrogenovaný ricinový olej; extrakt z řas palchatorasennoy; práškový extrakt; kyselina oleanolová; biotinoyl tripeptid-1; geraniol.

Aplikujte rovnoměrně na vlhké, ručníky vysušené vlasy a položte je jako obvykle.Oprava šamponů pro slabé, matné a poškozené vlasy "Mládež a lesk"

VĚKOVÝ ŠAMPON RETREAT

Obsahuje komplex aminokyselin, provitamin B5 a pšeničné peptidy pro jemné čištění a obnovu vlasů a také vytváří na vlasu ochranný film, který zachovává vlhkost a zachovává jejich barvu.

ethanolamid kokosového oleje; laurylsulfát sodný; chlorid sodný; kyselina citrónová; kreatin; hydrolyzované pšeničné bílkoviny; panthenol; hydrolyzovaný pšeničný škrob; extrakt z řas palchatorasennoy; Extrakt ze žlučníku Pelvetia.

naneste na mokré vlasy a poté opláchněte vodou. V případě potřeby
opakujte.Regenerační oplach pro slabé, matné a poškozené vlasy "Mládež a lesk"

ZVLÁŠTNÍ ZÁSOBNÍK VZDUCHU

Obsahuje přírodní antioxidanty a živiny, které chrání vlasy před každodenními negativními účinky a obnovují jejich lesk.

kreatin; propylparaben; šťávu z granátového jablka; hexylenglykol; extrakt
kelp palchatorassechennoy; práškový extrakt; geraniol.

naneste rovnoměrně na čisté, šampónované vlasy. Nechte 1-2 minuty, poté opláchněte vodou.Šampon pro vlasy hladký VLHKOSTI SLEEK SMOOTHING SHAMPOO

Pro všechny typy vlasů.
Jemně čistí a udržuje vlhkost uvnitř vlasů, okamžitě je hladí a učiní je poslušný.

ethanolamid kokosového oleje; laurylsulfát sodný; chlorid sodný; hydroxymethylglycinát sodný; kyselina citrónová; Quaternium-80; kreatin; quasar olej; hydrolyzované pšeničné bílkoviny; panthenol; hydrolyzovaný pšeničný škrob; extrakt z řas palchatorasennoy; Extrakt ze žlučníku Pelvetia.

Masírujte na vlhké vlasy a poté opláchněte. Po aplikaci použijte oplach vlasů.Opláchněte a vyhlaďte vlasy VLHKOSTI SNÍMACÍ PODMÍNKY

Výrobek uchovává vlhkost uvnitř vlasů a dodává mu jemnost, hladkost a bezkonkurenční lesk.

quasar olej; kreatin; propylparaben; hexylenglykol; Quaternium-33; extrakt z řas palchatorasennoy; práškový extrakt; kumarin.

Aplikujte dostatečné množství přípravku na masážní pohyby na vlhké vlasy a rovnoměrně je rozdělte z kořene na špičku po použití hydratačního a hladkého vlasového šamponu. Nechte 1 minutu a opláchněte.Hydratační balzám, který dodává vlasům hladkost VLHKOSTI SLEEK KAMENNÍ KRÉM

Prostředky okamžitě vlasy hladce po dlouhou dobu. Dokonale hydratuje vlasy, aniž by je váží. Nevyžaduje oplachování.

Hlavní složky: olej quasrínový; kreatin; propylparaben; hexylenglykol; Quaternium-33; extrakt z řas palchatorasennoy; práškový extrakt; kumarin; keratin; panthenol.

Aplikujte výrobek na mokré vlasy, hřeben. Neplachujte. Položte obvyklým způsobem.Šampon obnovující barvu barvených vlasů ZVÍŘATA ZVLÁŠTNÍHO ŠAMPONA PRO BAREVNÉ VLASY

Obsahuje kreatin, antioxidanty a komplex filtrů proti slunečnímu záření, udržuje zdravý lesk barvených vlasů, obnovuje, posiluje vlasy a chrání je před poškozením. Pomáhá udržovat sytost barev dvakrát tak dlouhou jako běžný šampon. Poskytuje vlasům jemnost, lesk a objem.

hydrolyzovaný ricinový olej; glycin; kreatin; silikon; extrakt řas; propylenglykol; fenykl; mléčné bílkoviny.

naneste na mokré vlasy a poté opláchněte vodou. Opakujte podle potřeby. Vhodný pro každodenní použití. Používejte s kondicionérem pro obnovení barevných vlasů.Kondicionér obnovující barvu barvených vlasů z COLOR REVIVING CONDITIONER FOR COLOR-TREATED HAIR

Obsahuje kreatin, antioxidanty a komplex filtrů proti slunečnímu záření, udržuje zdravý lesk barvených vlasů, obnovuje, posiluje vlasy a chrání je před poškozením. Zvláštní zvlhčující vzorec pomáhá udržovat saturaci barvy vlasů. Vypadá po srsti a usnadňuje česání vlasů, aniž by je zesílil.

komplexní kondicionační přísady - poskytuje rovnováhu vlhkosti, dává antistatické vlastnosti; kreatin; fenykl; extrakt řas; Octokrylen; panthenol; pšeničné bílkoviny.

umyjte si vlasy šamponem, aplikujte produkt na vlasy, věnujte zvláštní pozornost koncem vlasů. Nechte 1 minutu a opláchněte. Používejte se šamponem na barevné vlasy.OBNOVAČNÍ MASKA PRO BAREVNÉ ZAŘÍZENÍ Opravná maska ​​pro barvené vlasy

Hydratační vzorec zajišťuje hlubokou výživu a hydrataci, obnovuje poškozené vlasy a poskytuje zdravý lesk. Provádí funkci kondicionéru, stará se o zachování jasné barvy barvených vlasů. Maska chrání před škodlivými účinky horkého stylu a škodlivého slunečního světla.

extrakt řas; dimethikon; kreatin; extrakt feniklu.

vhodné pro každodenní použití. Aplikujte masku rovnoměrně na čisté, mokré vlasy, věnujte zvláštní pozornost špičkám vlasů. Nechat po dobu 5-7 minut. Důkladně opláchněte teplou vodou.ZACHOVÁNÍ ZÁKLADNÍHO ZAŘÍZENÍ prostředek pro uchování barvy vlasů

Jasná barva vlasů po dobu 4 týdnů.
Vzorec nového výrobku je obohacen přísadami, které pomáhají udržovat barvu vlasů jasnou a zabraňují vymývání a vypálení na slunci.

geraniol; dimethikon; kumarin; práškový extrakt; extrakt z řas palchatorasennoy.

Použijte malé množství vlasů vysušených na ručníky. Nevyplachujte!Šampon pro vyhlazování kudrnatých vlasů DÁMSKÝ ŠAMPON PRO FRIZZI NEBO CURLY VLASY

Obsahuje kreatin a látky pro péči, které hydratují, posilují a obnovují nepravděpodobné kudrnaté vlasy.

naneste na mokré vlasy, pěnu a poté opláchněte vodou. Opakujte podle potřeby.Kondicionér na vyhlazování vlasů na kudrnaté vlasy

Obsahuje kreatin a látky pro péči, které hydratují, posilují a obnovují nepravděpodobné kudrnaté vlasy.

naneste na mokré vlasy, pěnu a poté opláchněte vodou. Opakujte podle potřeby. Používejte s šamponem pro vyhlazené kudrnaté vlasy.Sérum pro vyhlazování kudrnatých a nepoddajných vlasů "Extra Strength" ANTI-FRIZZ SERUM

Zabraňuje zamotání vlasů. Obsahuje kreatin, posiluje vlasy a zabraňuje poškození.

naneste malé množství na suché nebo mokré vlasy. Neplachujte.
Upozornění: Zapněte.Prostředky pro poskytnutí lesku vlasům "Křišťálový lesk" CELOSINOVÁ LÉČBA

Tento jedinečný nástroj s bezvadnou strukturou dává vlasům intenzivní lesk a extra objem, aniž by je váží.

extrakt ze semenného liminátu; panthenol; kreatin; hydrolyzované pšeničné bílkoviny; kyselina fosforečná; hydrolyzovaný pšeničný škrob; benzofenon-3; extrakt z řas palchatorasennoy; práškový extrakt; limonen.

naneste lehké masážní pohyby na vlhké vlasy, nechte 3 minuty, poté důkladně opláchněte vodou a stylem.Šampon vlasů "Zdravý lesk". Pro každý typ vlasů DAŇOVÉ VÝSLEDKY ZDRAVÍ SHINE SHAMPOO PRO VŠECHNY TYPY VLASŮ

Vaše vlasy svítí jako hedvábí. Šampon obsahuje komplex Creatine plus Pro-Vitamin B5, který dodává vlasům zdravý vzhled, obnovuje jejich strukturu, posiluje a chrání před poškozením.

kreatin; hydrolyzovaný pšeničný protein; hydrolyzovaný pšeničný škrob; extrakt z řas palchatorasennoy; Extrakt ze žlučníku Pelvetia.

aplikujte lehké masážní pohyby na vlhké vlasy a poté opláchněte vodou. Opakujte podle potřeby. Vhodný pro každodenní použití. Používejte také kondicionér zdravého lesku.Jakýkoliv typ kondicionéru na vlasy pro každodenní použití RYCHLÝ NÁSTROJ PŘEVÁŽNĚ ZAŘÍZENÍ PRO VŠECHNY TYPY VLASŮ

Kondicionér dokonale hydratuje vlasy a usnadňuje jejich hřeben. Vhodný pro každodenní použití.

dimethikon; kreatin; extrakt z řas palchatorasennoy; práškový extrakt; kumarin.

umyjte si vlasy šamponem, jemně masírujte malé množství kondicionéru do vlasů, neoplachujte.Čištění šamponů PURIFYING SHAMPOO

Okamžitě odstraňuje nečistoty z pokožky hlavy a vlasů, hluboce čistí vlasy a účinně odstraňuje zbytky stylingových výrobků, které často narušují dechový proces pokožky hlavy. Zanechává příjemný pocit čistoty a svěžesti.

menthol; kreatin; extrakt z řas palchatorasennoy; práškový extrakt; methylisothiazolinon; butylfenylmethylpropionalem.

naneste lehké masážní pohyby na mokré vlasy, pěnu a opláchněte vodou. Opakujte podle potřeby. Používejte jednou týdně. V dalších dnech používejte pravidelné šamponové řady AdvanceTechniques.Sérum na suché konce vlasů DAŇOVÉ VÝSLEDKY DRY SÉRIUM

Viditelně změkčuje a zvlhčuje suché a poškozené konce vlasů, obsahuje opalovací filtry pro dodatečnou ochranu vlasů.

kreatin; dimethikon; extrakt z řas palchatorasennoy; Extrakt ze žlučníku Pelvetia.

Naneste malé množství na suché nebo mokré vlasy. Neplachujte.Sprej na vlasy "Satin shine" Denní výsledky Mirror Shine Spray

Obsahuje kreatin a speciální silikony pro lesk vlasů, díky kterým si vlasy po celý den dodávají nádherný lesk. Zabraňuje elektrifikaci. Hluboce hydratuje a vyživuje. Posiluje působení kondicionéru. Chrání před UV světlem. Doporučeno pro všechny typy vlasů.

cyklometikon; dimethiconol; kreatin; extrakt řas.

rozstříkejte na vlasy a držte láhev ve vzdálenosti 20-25 cm od vlasů. Vhodné pro denní a častější použití. Naneste na suché nebo mokré vlasy. Neplachujte.Šampon proti lupům proti lupům 2 v 1 KEEP CLEAR ANTI-DANDRUFF 2-IN-1 SHAMPOO A CONDITIONER

Obsahuje jedinečný systém Tri-Keratin. Odstraňuje lupy. Poskytuje čistící a kondicionující vlasy. Snadné použití, protože poté, co nepotřebuje používat klimatizaci.

aplikujte lehké masážní pohyby na vlhké vlasy a pokožku hlavy. Po několika minutách důkladně vypláchněte vodou. Opakujte podle potřeby.

250 ml, 400 ml, 750 mlOXYGEN SCALP LÉČBA Oxygenovaná pokožka hlavy

Díky speciální formulaci nástroj současně eliminuje olupování pokožky hlavy a absorbuje nadbytečnou sekreci tuku.

kyselina salicylová; menthol; pyrithion zinečnatý; akáciový extrakt; limnadové semenné mastné kyseliny; hydrolyzovaný pšeničný protein; palmový olej; kelpový extrakt; Extrakt Pelvetia; benzoová kyselina; extrakt lagerstromia indian.

před použitím dobře protřepejte láhev. Aplikujte na čisté vlhké vlasy. Oddělte vlasy a naneste produkt na masážní pohyby na pokožce hlavy. Neplachujte. Položte si vlasy. Zabraňte kontaktu s očima. Uchovávejte mimo dosah dětí.OBNOVENÍ SUŠENÉHO VLASU

Prostředky této řady vyživují, posilují a obnovují suché a křehké vlasy, čímž jsou nezvykle elastické a lesklé; hluboce hydratační složení obnovuje vlasy zevnitř, vyhlazuje a zjemňuje.
Intenzivní sérum pro obnovu vlasů "Okamžitý výsledek" Pro suché a poškozené vlasy INSTANTNÍ NÁLEŽITÉ ZAŘÍZENÍ PRO SUCHÉ, POŠKOZENÉ VLASY
Ultralehká formulace okamžitě obnoví vlasovou strukturu a zjemňuje ji.

dimetikonol, kreatin, ochucovadla, methylparaben, panthenol, aminokyseliny z hedvábí, extrakt z řas palchatorassechenno, extrakt z pelvicí drážkovaný, kumarin, limonen.

pro každý postup použijte jednu trubku produktu. Aplikujte výrobek na mokré vlasy a nechte 1-2 minuty, poté opláchněte. Používejte jednou týdně.Intenzivní sérum pro zvládnutí objemu "Okamžitý výsledek" Pro tenké a slabé vlasy INSTANTNÍ NÁVRATOVÁ LÉČBA PRO FINE, LIMPOVÉ VLASY

Ultralehká formulace okamžitě činí vlasy měkkou, hedvábnou a objemnou.

isododekan; kreatin; propylparaben; hydrolyzované pšeničné bílkoviny; hydrolyzovaný pšeničný škrob; extrakt z řas palchatorasennoy; práškový extrakt; limonen.

pro každý postup použijte jednu trubku produktu. Aplikujte výrobek na mokré vlasy a nechte 1-2 minuty, poté opláchněte. Používejte jednou týdně.Suchý a poškozený šampon pro hydrataci vlasů HYDRAČNÍ ŠAMPON NA SUCHÉ NEBO POŠKODENÉ VLASY

Šampon je speciálně určen k čištění a obnově suchých a poškozených vlasů. Koncentrované přírodní zvlhčovače pomáhají obnovit suché, poškozené a zbarvené vlasy zdravému vzhledu, lesku a měkkosti.
Obsahuje kreatin a hydratační hyaluronový komplex, který posiluje a hydratuje vlasy.

Aplikujte na mokré vlasy s lehkými masážními pohyby a důkladně opláchněte. Opakujte podle potřeby.Suchý a poškozený vlasový hydratační kondicionér HYDRATING CONDITIONER PRO SUCHÉ NEBO POŠKOZENÉ VLASY

Speciálně navržená pro úpravu a obnovu vlhkosti vlasů, která může být přirozeně nebo do životního prostředí suchá nebo poškozena barvením. Koncentrované přírodní zvlhčovače pomáhají vlasům vrátit zdravý vzhled, lesk a měkkost.

Aplikujte malé množství kondicionéru s lehkými masážními pohyby na promyté vlhké vlasy, důkladně opláchněte vodou.Expresní kondicionér pro suché a poškozené vlasy EXPRESS CONDITIONER PRO SUCHÉ NEBO POŠKOZENÉ VLASY

Klimatizace s okamžitým účinkem nevyžaduje oplachování. Obsahuje silikon, který pokrývá všechny vlasy tenkým filmem a zajišťuje dlouhodobou hydrataci. Obnovuje vlasy, je měkký a poslušný, zabraňuje zamotání.

extrakt z řas palchatorasennoy; práškový extrakt; kreatin; kumarin.

postříkejte produkt na kořeny vlhkých nebo suchých chlupů a poté jej načistěte. Neplachujte. Dejte vlasy jako obvykle.Sérum pro noční použití "Intenzivní aktualizace." Pro suché a poškozené vlasy OVERNIGHT ELIXIR PRO ZNEŠKODNĚNÉ NEBO ROZŠIŘENÉ VLASY

Sérum obnovuje a vyhlazuje vlasy při spánku. Formule s kreatinem, panthenolem a bambuckým máslem vyživuje a zjemňuje vlasy. Nenechává stopy na posteli.

extrakt z řas palchatorasennoy; práškový extrakt; geraniol; kumarin; kreatin; bambucké máslo.

aplikujte rovnoměrně na vlasy před spaním. Neplachujte. Ráno si můžete umýt vlasy šamponem a opláchnout. Dejte vlasy jako obvykle.Šampon pro zvýšení objemu tenkých a slabých vlasů VOLUME TEXTURNÍ TRI-KERATINOVÝ SYSTÉMOVÝ ŠAMPON PRO JEMNÉ, MALÉ NEBO OLEJNÉ VLASY

Šampon vhodný pro každodenní použití. Poskytuje objem a lesk vlasů. Obnoví jejich strukturu.

250 ml, 400 ml, 750 mlKondicionér pro zvýšení objemu tenkých a slabých vlasů VOLUME TEXTURE TRI-KERATINOVÉ SYSTÉMOVÉ PODMÍNKY PRO JEMNÉ, TUŽNÉ NEBO OLEJNÉ VLASY

Obsahuje jedinečný systém Tri-Keratin. Dává vlasům extra objem. Používejte šampon pro přidání objemu do tenkých a slabých vlasů.

Použijte malé množství kondicionéru s lehkými masážními pohyby na promyté vlhké vlasy a po 1 minutě je důkladně opláchněte vodou.Sérum, které dodává objemu vlasů VOLUMETEXTURE ULTRA GROUP

Obsahuje kreatin, aminopeptidy a polymery, posiluje vlasy a pomáhá vlasům.

naneste na suché nebo mokré vlasy. Rozdělujte rovnoměrně na délku vlasů od kořene až po špičku. Neplachujte.
Varování: Nedotýkejte se očí. Při zasažení očí opláchněte vodou.Sprej na vlasy "Maximální hlasitost" SALON VOLUME SPRAY

Spray se používá k modelování a fixaci vlasů. Dává objemu vlasů a lesku, usnadňuje stylování. Vhodný pro všechny typy vlasů.

laurylsulfát sodný; aromatizace; panthenol; methyl paraben; kreatin; kyselina fosforečná.

Rozstřikujte rovnoměrně na vlasy a udržujte láhev ve vzdálenosti 15-18 cm od vlasů. Může být použita jak před stylingem, tak po něm.POUŽITÍ! Sprej na fixaci vlasů SPRAY

Díky speciální formulaci poskytuje produkt perfektní elastickou fixaci. Obsahuje kreatinové a modelovací polymery.
Způsob aplikace: rovnoměrně nastříkejte produkt na vlasy a držte láhev ve vzdálenosti 20-25 cm od vlasů.
Upozornění: Nepoužívejte propíchnuté nádoby. Látka v kontejneru je pod tlakem. Zabraňte zahřátí válce nad 50 ° C. Nespouštějte prostředky v blízkosti ohně nebo na horkých předmětech. Skladujte na místě chráněném před přímým slunečním zářením.PROTECT IT! STYLER

Nový výrobek zajišťuje, že termočlánek (s použitím vysoušeče vlasů, horkých kleští nebo curlingu) je bezpečnější pro strukturu vlasů. Obsahuje kreatinové a modelovací polymery, díky nimž je vlas snadněji stylový. Kompozice přípravku zahrnuje také rostlinné složky, které udržují normální úroveň vlhkosti ve vlasové šachtě, vlasy vypadají živé a lesklé.

kreatin; dimethikon; PEG-8 dimethikon / limnantes semenné mastné kyseliny; panthenol; extrakt z řas palchatorasennoy; Extrakt ze žlučníku Pelvetia.

postříkejte dostatečné množství produktu na mokré vlasy a držte láhev ve vzdálenosti 15-20 cm od vlasů. Dejte vlasy jako obvykle. V případě zamotání vlasů
opláchněte je v teplé vodě.
Pozor: Vyhněte se kontaktu s očima.Gel stylingový gel IT! SHAPING GEL

Díky kreatinu a modelujícím polymerům poskytuje vlasy elastickou fixaci a vlasy - jemnou péči.

kreatin; extrakt z řas palchatorasennoy; Extrakt ze žlučníku Pelvetia.

Aplikujte malé množství produktu na mokré, čisté vlasy a aplikujte je obvyklým způsobem.Curly hair styling krém DEFINE IT! CURL DEFINIČNÍ KREAM

Produkt poskytuje snadné fixace vlasů, neleží spolu a neváží kudrlinky. Obsahuje systém Creatine Plus a modelující polymery.

syntetický vosk; kreatin; extrakt z řas palchatorasennoy; Extrakt ze žlučníku Pelvetia.

Aplikujte výrobek na mokré nebo suché vlasy a rovnoměrně rozdělte po celé délce vlasů. Neplachujte. Vlasy položte obvyklým způsobem.Radikální sprej, který dodává objemu vlasů LIFT IT! KRÁTKÝ KRYT

Díky vynikajícímu složení nástroje pomáhá dávat objem od kořenů až po špičky, dokonce i velmi tenké vlasy. Dále se stará o vlasy. Obsahuje systém Creatine Plus a modelující polymery.

pšeničné aminokyseliny; hydrolyzovaný pšeničný protein; panthenol; hydrolyzovaný pšeničný škrob.

postříkejte výrobek přímo na kořeny vlhkých nebo suchých chlupů a poté rovnoměrně rozložte po celé délce vlasů. Dále ležel obvyklým způsobem.LIQUID SPRAY WAX TEXTURED CONTROL Tekutý sprejový vosk

Díky kreatinu a modelujícím polymerům poskytuje vlasy elastickou fixaci a vlasy - jemnou péči.
Hlavní složky: kreatin; pšeničný škrob; extrakt z řas palchatorasennoy; práškový extrakt; bílý vosk.

Vosk rovnoměrně nasypte na mokré nebo suché čisté vlasy a láhev udržujte ve vzdálenosti 15-20 cm od vlasů. Položte obvyklým způsobem.ZVÝŠENÁ PODMÍNKÁNÍ FOAM Hair Mousse

Lehká stylingová pěnová pěna pomůže položit dokonce i velmi zběsilé kudrlinky, neudělá vlasy těžší, nelepí je. Po aplikaci pěny vypadá přirozeně. Navíc pěna posiluje a chrání vlasy díky obsahu kreatinu a extraktu z mořských řas.

kreatin; menthol; akáciový senegalský extrakt; hydrolyzovaný pšeničný protein; palmový olej; hydrolyzovaný pšeničný škrob; extrakt z řas palchatorasennoy; extrakty pelvetia a inger lagerstromia.

naneste rovnoměrně na mokré vlasy. Vlasy položte obvyklým způsobem.Super vyhlazující balzám, aby vlasy byly hladké a hedvábné SUPER STRAIGHT CLEANING BALM

Po aplikaci tohoto nástroje se vlasy stávají hladké, získávají přirozený lesk a měkkost. Produkt obsahuje extrakt z kreatinu a mořských řas, který posiluje vlasy. Komponenty balzamu chrání vlasy při tepelném tvarování.

glycerin; dimethikon; hedvábné aminokyseliny; benzofenon-4; panthenol.

Aplikujte na mokré vlasy rovnoměrně po celé délce. Vlasy položte obvyklým způsobem.

Staňte se zástupcem

Zaregistrujte se a připojte se k týmu AVON!

Po registraci budete kontaktováni do 24 hodin.

Zaregistrujte se pro aktualizace webu

A dostat oznámení o hlavních zprávách a propagačních akcích AVON

Garantujeme nepřítomnost nevyžádané pošty a možnost zrušení předplatného

Děkuji

Dostali jsme vaše údaje a brzy vás budeme kontaktovat.

Abychom však mohli dokončit registrační proces, potřebujeme další údaje

Chcete je teď nechat? To je mnohem pohodlnější než diktování v telefonu.

Pro Více Informací O Suché Vlasy