logo

Vyhněte se vlasům

Shrnutí článku

Silné, měkké a lesklé vlasy z přirozené barvy jsou vizitkou jakékoli krásy. Zvenku se zdá, že správná péče o vlasy trvá velmi dlouho a vyžaduje nejen sílu, ale také značné materiálové náklady na nákup výrobků péče o kvalitu. To je pravda, ale pouze pro ty, kteří Aevita nezkoušeli.

Vitamíny AEVIT pro vlasy

Aevit je v současné době považován za jedno z nejznámějších a rychle účinkujících léků k odstranění problémů s vlasy. Aevit for hair je multivitaminový komplex obsahující vitaminy A a E. Je dostupný v kapslích iv ampulích.

Pro informaci:

1 kapsle přípravku Aevita obsahuje 100 000 IU retinolpalmitátu (vitamín A) a 0,1 g alfa-tokoferonu (vitamín E).

1 ampule Aevita (1 ml) obsahuje 0,035 g acetátu retinolu a 0,1 g tokoferon acetátu.

Je zajímavé, že v pokynech pro použití vitamínů Aevit nejsou žádné informace, které by měly být použity v případě problémů s vlasy. Aevit je předepsán pro nemoci oka, jater, gastrointestinálního traktu, obecný nedostatek vitamínů A a E v těle. Teprve po konzultaci s trichologem může být tento multivitaminový přípravek použit. Za prvé, zpomalí keratinizaci buněk pokožky hlavy a tím urychlí růst vlasů a posiluje její kořeny. A za druhé, antioxidanty vitamínů prodlouží dobu maximální elasticity pokožky hlavy a zdravé vlasy.

Hlavním důvodem ztráty vitality vlasů je moderní zrychlené tempo života, stres, nedostatek vitamínů v těle. Pokud není možné vždy změnit životní styl, můžete se pokusit ovlivnit obohacení těla vitamíny. Vitamíny A a E, které fungují jako součást Aevity, pracují účelně: vitamín A vytváří štít z účinků paprsků a záření na vlasy, ovlivňuje zrychlení růstu vlasů; Vitamin E inhibuje plešatění. Pouze komplexní, vzájemně doplňující účinek těchto vitaminů zajišťuje obnovu horní vrstvy pokožky hlavy a posilování vlasových folikulů. Pravděpodobně kvůli tomu jsou vitamíny A a E populárně nazývány "vitamíny krásy".

Kontraindikace Aevita pro vlasy

Trichologové rozlišují několik případů, kdy použití Aevity pro vlasy není přípustné:

-Srdeční selhání, protože vitamin E může ucpat cévy nebo aktivovat výskyt krevních sraženin;

-Infekční onemocnění ledvin. Velké dávky vitamínů mohou tyto orgány negativně ovlivnit a ovlivnit výskyt akutního selhání ledvin nebo alergií;

-Onemocnění štítné žlázy, protože Aevit může způsobit metabolismus hormonů;

-Děti věku do 14 let, protože tvorba těla a intervence silných multivitaminových přípravků jsou nežádoucí.

Pozor! Přípravek Aevit by měl být dodržován striktně podle pokynů, jinak jsou možné nepříjemné nežádoucí účinky: apatie / agitovanost, nevolnost a zvracení, průjem, bolest hlavy. Nesnažte se "urychlit" účinek léku zvýšením dávky!

Jak aplikovat aevit na vlasy?

Hlavním úkolem je nejen hojit poškozené vlasy, ale neškodit tělu samotnému. Nejlepší je aplikovat kapsle přípravku Aevit: aplikujte na kořeny a rozštěpené vlasy večer před spaním a opláchněte je ráno.

Pro preventivní terapii může být přípravek Aevit pro vlasy užíván perorálně: 1 kapsle denně po celý měsíc. Ještě jednodušší způsob, jak používat Aevitu pro kapsle na vlasy, je přidat jednu kapsli do jedné dávky běžného šamponu. Aevit se také úspěšně používá při přidávání do olejů, balzámů, pleťových mlék a dalších zakoupených produktů péče o vlasy. Tato metoda zlepší celkový stav srsti, ale bohužel se nedokáže vyrovnat s rozštěpenými konci.

Masky na vlasy s použitím vitamínů Aevit

Zvláště oblíbené jsou masky na vlasy, které obsahují vitamíny Aevit. Pro boj proti křehkým a matným vlasům, mastnou pokožku hlavy, pro růst vlasů a proti plešatosti, existují různé recepty na masky. Ve složení vlasových masek Aevit "pracuje" v plné síle a zaručuje rychlý účinek při odstraňování problému. Doporučuje se, aby byly všechny masky na vlasy uchovány po dobu necelou než hodinu - tentokrát je to dostatečné množství pro to, aby byly všechny vitamíny absorbovány.

 • Vydejte se do masky pro růst vlasů. Budete muset směs Aevitiny ampulky smísit s čerstvě vymačkanou šťávou z 1 cibule (1 poměr ampule: 1 lžička šťávy). Aplikujte masku na pokožku hlavy a vlasů a držte ji půl hodiny. Pak důkladně opláchněte. Postup pro aplikaci masky na růst vlasů by měl být prováděn nejméně jednou týdně.
 • Vyhněte se vypadávání vlasů. Vezměte si léky dimexid a vitamíny Aevit v poměru 1: 3. Před aplikací oleje na vlasy míchat a přidat do směsi. Zabrání se tak možným popáleninám na hlavě.
 • Vyhněte se matným křehkým vlasům a děleným koncovkám. Připravte masku lněného a lopuchového oleje v poměru 1: 1, promíchejte 1,5 ampulí nebo 3 tobolky Aevity. Důkladně protřepeme a aplikujeme na kořenovou zónu vlasů a na koncích.
 • Vyvarujte se mastných vlasů. Maska se připravuje z následujících složek: 1 žloutek, 1 lyžička lékařského alkoholu a vody, 2 kapsle Aevity. Všechny součásti jsou smíchány, na pokožce hlavy působí maska ​​a po celé délce se natočí po dobu 15-20 minut. Opláchněte velkým množstvím vody.
 • Aevit jako součást nutriční masky. Smíchejte 2 lžíce zakysané smetany, 5 kapek oleje z pšeničných klíčků a jojobového oleje, 2 kapsle Aevity a 1 lžíci čerstvě vymačkané citronové šťávy. Dobře promíchejte a nanášejte na hlavu a vlasy.
 • Aevit jako součást tonické masky. 1 lžičku hořčice a zahřátého lopuchového oleje, 1 žloutku a 3 kapsle Aevity se smíchají s každým jiným a aplikují se na pokožku hlavy. Vzhledem k tomu, že v kompozici je hořčice, je možné hořetění, pokud se budete cítit nepříjemně, můžete masku okamžitě vypláchnout vodou.

Ve většině případů zaznamenáte výsledek po prvním použití masky. Pro konsolidaci a zvýšení efektu se doporučuje provádět masky asi 2 měsíce.

Recenze vitamínů Aevit na vlasy

Pozitivní recenze vitamínů Aevit se nakonec vaří do několika bodů:

 • Za prvé, vlasy jsou opravdu rychle obnoveny a stávají se silnými a lesklými;
 • Za druhé, Aevit je velmi cenově dostupný nástroj, který si můžete koupit v jakékoli lékárně nebo v online obchodě s drogami;
 • za třetí, pokud pečlivě zvážíte kontraindikace a správně aplikujete vitamíny, nebudou mít žádné vedlejší účinky;
 • čtvrtá, nízká Aevita.

Aevit se skutečně nemůže jen radovat: jedna sada 10 tobolek stojí asi 40-55 rublů. Vzhledem k tomu, že náklady na jiné biologicky účinné látky a multivitamínové přípravky často začínají od 1000 rublů, cena Aevity je velmi demokratická.

Používání přípravku Aevita při aplikaci na pokožku hlavy a vlasy ve většině případů nevyžaduje konzultaci s lékařem. Ale požití vitamínů bez předepisování trichológa může negativně ovlivnit vaše zdraví.

Vyhněte se vlasům - dva kosmetické vitamíny v jedné láhvi

Popis léčiv

Aevit je multivitaminový komplex, který kombinuje vitamíny A a E.

Vitamin A (retinol) působí v těle antioxidačními funkcemi, podílí se na syntéze obrovského množství enzymů a jejich derivátů, je zodpovědný za růst, vývoj, reprodukci, imunitu tvarů a je také nezbytný pro oční funkci. Nedostatek retinolu vede k vážnému narušení práce celého organismu až do smrti.

Vitamín E (tokoferol) je také silný antioxidant, zabraňuje tvorbě krevních sraženin, podílí se na produkci hormonů, včetně pohlaví, reguluje imunitní systém, nervový a svalový systém, podporuje normální tok metabolických procesů v buňkách, má antikarcinogenní vlastnosti.

Společně působící v léčivém přípravku "Aevit", retinol a tokoferol zvyšují účinnost každého jiný. Výsledkem je aktivování ochranných mechanismů těla, zlepšení celulární dýchání, spuštění procesu omlazení.

Aevit for hair: aplikace a výsledek

Kromě podpory zdraví může tento léčivý přípravek pomáhat při udržování krásy. Aevit pro vlasy přispívá k aktivaci metabolických procesů v těle, regeneraci a antioxidační ochraně.

Tento komplex vitamínů Aevit pro vlasy pomáhá eliminovat takové problémy, jako jsou choroby pokožky hlavy, vypadávání vlasů, suchost, křehké vlasy.

Jak učinit aevit

Aevit lze používat jak uvnitř, jako doplněk k jídlu, tak externě ve formě masky, aplikací, stejně jako pro obohacení produktů péče o vlasy. Nejúčinnější kombinaci obou těchto metod.

Podle pokynů k použití vitamín se vyvaruje pro preventivní účely a zlepšuje stav vlasů, musí být opilý po dobu 30-40 dnů, 1 tobolka denně.

Pozor! V některých případech může lékař předepsat dvoutýdenní kurz s dvojitým dávkováním, ale neměli byste to udělat sám.

Nejbezpečnější je vnější použití společnosti Aevita.

Obohatení šamponu a balzámového oplachu

Ne každé dívce má čas na masky, aplikace nebo výlety do salonu.

Přidáním Aevitu do šamponu nebo balzámového kondicionéru můžete běžný šampon přeměnit na proceduru péče o vlasy, aniž byste museli strávit jednu minutu.

Recept:

změřte množství šamponu potřebného pro 1 mytí hlavy, přidejte do této části obsah 3-4 tobolek Aevity, promíchejte, aplikujte na vlasy, masírujte a opláchněte.

 • Pokud si umyjete vlasy ve dvou krocích, obohacujte druhou část šamponu s vitamíny tak, aby se dostala na již očistěné prameny a kůži.
 • Vzhledem k tomu, že vitaminy jsou zničeny poměrně rychle, doporučujeme je přidat ihned před použitím a neukládat přebytek.
 • Kromě přidávání Aevity do šampónu můžete obohacovat kondicionér s ním: pro jednu porci, v závislosti na délce vlasů, vezměte 1-2 kapsle drogy.

Masky na vlasy s Aevit

Je možné zajistit kompletní obnovu struktury vlasů, posílit kořeny a probudit latentní žárovky pomocí masky s Aevit. Vitamin A zajistí syntézu kolagenu, aby obnovila vyčerpané vlákna, vitamín E výrazně urychlí jejich růst, dá vitalitu a lesk.

Masky pro vypadávání vlasů

Pokud je problém prolapsu akutní, musíte navštívit trichologa a najít vhodnou léčbu. Pro prevenci alopecie je vhodné pravidelně krmit vlasové kořeny vitamínovými maskami a pít průběh Aevity podle návodu k použití by měl být 2krát ročně v offseason.

Recept 1:

teplý lopuchový olej, přidejte obsah 5-7 tobolek Aevita, aplikujte na suché vlasy, věnujte zvláštní pozornost pokožce hlavy.

Nasaďte si plastový sáček, obalte ručníkem.

K udržení masky 40 minut nebo více, pokud chcete odejít na noc.

Opláchněte teplou vodou a šamponem.

Recept 2:

mix 3 polévkové lžíce. jakýkoliv rostlinný olej, 1 žloutek, 1 polévková lžička. l čerstvě vymačkaná cibulová šťáva, přidejte 3-4 kapsle Aevita.

Aplikujte na suché vlasy, obalte ručníkem a po 40 minutách opláchněte vodou.

Recept 3:

alkoholická tinktura kořene lopatky zředěná vodou v poměru 1: 1, přidá se 5-7 tobolek Aevity, vyčistěte do čisté, suché pokožky hlavy, nechte 1,5 hodiny a opláchněte teplou vodou, pokud je to nutné, jemným šamponem.

Masky s přípravkem Aevit pro vypadávání vlasů by měly být prováděny na 10-15 procedurách s intervalem 3-4 dní. Po ukončení kurzu se provede přestávka po 2-4 týdnech, během kterých se výsledek vyhodnotí po opakování kurzu.

Masky s aevit pro růst vlasů

Základem většiny těchto masek jsou dráždivé složky, které zvyšují krevní oběh ve skalpu a pronikání živin a vitaminů do žárovek.

Recept 1:

3 polévkové lžíce. směs lopuchového oleje s 1 polévkovou lžící. tinktury červené horké pepře, přidejte 5-7 kapslí Aevity, aplikujte před praním na suchou pokožku hlavy, vyhýbejte se kontaktu se sliznicemi.

Chcete-li ohřát hlavu s obalem a ručníkem, přidržte směs 20-40 minut v závislosti na pocátech.

Pokud bude hlava silně "pečená", masku vypláchněte teplou vodou a šamponem, aniž byste čekali, až vyprší čas.

Recept 2:

1 polévková lžička. Dimexid smíchaný s 3 polévková lžíce. Předem zahřátý rostlinný olej, přidejte 3-4 kapsle Aevita, důkladně promíchejte.

Aplikujte s bavlněným tamponem na čistou, suchou pokožku hlavy. Omotat polyethylen v hlavě, nasadit čepici, stát 30-40 minut, důkladně opláchnout šamponem.

Pozor! Dimexid zvyšuje propustnost buněčných membrán, díky nimž vitamíny lépe pronikají dovnitř. V nezředěné formě nelze použít kvůli nebezpečí spálení. Přečtěte si další informace o vlastnostech Dimexidum zde.

Recept 3:

Aplikujte obsah 5-10 tobolek na čistou, suchou pokožku hlavy, důkladně masírujte pokožku hlavy prsty nebo hřeben s příležitostnými zuby po dobu 10 minut, nechte přes noc a opláchněte si vlasy ráno šamponem.

Chcete-li dosáhnout viditelného účinku masky a urychlit růst vlasů, je nutné je pravidelně provádět 1-2 krát týdně po dobu alespoň jednoho měsíce.

Dále udělejte přestávku, během níž si můžete všimnout formování polštáře.

Po přestávce se kurz může v případě potřeby opakovat.

Kontraindikace

Aevit se odvolává na drogy, a proto nemůže být používán nekontrolovatelně. Rozhodnutí o stanovení dávek léčivého přípravku nad rámec profylaktiky by mělo být provedeno lékařem na základě studie pacienta.

Kromě toho existují situace, kdy je příjem Aevity uvnitř kontraindikován:

 • infarkt myokardu;
 • chronické selhání oběhu;
 • ateroskleróza;
 • thyrotoxikóza;
 • tendence k trombóze;
 • chronické onemocnění jater a ledvin;
 • prvním trimestru těhotenství.

Nežádoucí účinky

Ve vzácných případech jsou možné alergie ve formě kožních projevů, nevolnosti, zvracení, poškození stolice.

V případě porušení pokynů pro použití léku a významného přebytku doporučených dávek se může vyskytnout hypervitaminóza vitamínu A, projevující se poruchou funkce CNS, dermatitidou, vypadáváním vlasů.

Užitečné video

Podívejte se, jak vytvořit masku pro vlasy s aevit a výsledky její aplikace:

Aevit - opravdu kouzelná hůlka pro ženskou krásu. Pomáhá dělat pokožku čerstvou a hladkou, vlasy - zdravé a lesklé, chrání tělo zevnitř a zpomaluje nástup stáří. Použitím to moudře, můžete dosáhnout vynikajících výsledků v boji za mládež a zdraví.

Použití vitamínů Aevit pro růst a vypadávání vlasů

Krásné kudrlinky, dokonce prameny a skvělý účes - to je to, co žena chce. Ne každý svůdce má přirozeně silné a silné vlasy, ale to není hlavní problém. Nejčastěji kudrlinky ztrácejí svou krásu pod vlivem agresivních faktorů životního prostředí. Stav ekologie nemůže ovlivnit lidské tělo. Také na ženskou krásu nepříznivě ovlivňuje nedostatek vitamínů. Po zimě a mimo sezónu ztrácejí kudrlinky veškeré své kouzlo a přestávají poslouchat. Chcete-li vyřešit tento problém, musíte použít Aevit pro vlasy. Tento komplex vám umožňuje obnovit ztracenou brilanci a sílu, stejně jako probudit folikuly a dát vlasům energii k růstu.

Vitamínové přísady pro vlasy

V kosmetologii jsou komplexy vitamínů používány velmi dlouho. Jsou jmenováni v komplexu a mají vynikající účinek. Všichni už dlouho věděli, že je třeba hledat kořen problému a nešetřit jeho důsledky. Jen stabilní vnitřní stav dává krásu hřebíků, kadeří a kůže. Vitamín Aevit pro vlasy je způsob, jak se zbavit celého komplexu problémů najednou. Její přínos je těžké přeceňovat. Díky jeho složení nástroj řeší otázky jako:

 • ochrana kudrlin od vlivů životního prostředí a jejich obnovení;
 • zvýšený růst a přirozený lesk;
 • příznivý účinek na kořeny.

Komplex obsahuje vitamín E pro mládež a jeho neoddělitelný společník A. Zesilují se a účinněji pracují v párech. Retinol nebo vitamin A regeneruje buňky pokožky hlavy, posiluje kořeny, vlasy jsou silné, silné a lesklé. Díky této látce se metabolické procesy stávají intenzivnějšími, což vám umožňuje udržet mládí. Doma můžete snadno doplnit zásoby vitamínu. Je obsažen v řadě produktů, které musí být spotřebovány v potřebných množstvích.

Tokoferol nebo vitamin E je silný antioxidant. Chrání kůži a vlasy před ničením a nepříznivými účinky vnějších faktorů. V tandemu, vitamíny A a E jsou elixírem pro mládež a zdraví pro ženy. Použití přípravku Aevita je indikováno u avitaminózy a za účelem prevence.

Důležité redakční rady

Pokud chcete zlepšit stav vlasů, věnujte zvláštní pozornost šamponům, které používáte. Děsivá postava - v 97% šamponů známých značek jsou látky, které otravují naše tělo. Hlavní složky, kvůli kterým jsou všechny problémy na etiketách označovány jako laurylsulfát sodný, laurylsulfát sodný, kokosulfát. Tyto chemikálie zničí strukturu kadeří, vlasy se stávají křehkými, ztrácejí elasticitu a sílu, barva se ztrácí. Ale nejhorší je to, že se tato látka dostane do jater, srdce, plic, hromadí se v orgánech a může způsobit rakovinu. Doporučujeme vám, abyste upustili od používání finančních prostředků, které tyto látky obsahují. Nedávno odborníci naší redakce analyzovali bezsulfátové šampony, kde první místo získaly prostředky od společnosti Mulsan Cosmetic. Jediný výrobce všech přírodní kosmetiky. Všechny výrobky jsou vyráběny v rámci přísných systémů kontroly kvality a certifikace. Doporučujeme navštívit oficiální internetový obchod mulsan.ru. Pokud pochybujete o přirozenosti své kosmetiky, zkontrolujte datum vypršení platnosti, nemělo by trvat déle než jeden rok skladování.

Tento nástroj má navzdory svým jedinečným vlastnostem kontraindikace.

 1. Přítomnost chronických infekcí ledvin může být překážkou užívání drogy.
 2. S tyreotoxikózou také nemůže Aevit užívat.
 3. Při chronickém srdečním selhání může způsobit tvorbu krevních sraženin.
 4. Děti mladší 14 let, lidé trpící pyelonefritidou, cholecystitidou a těmi, kteří utrpěli infarkt, nejlépe odmítnou vitamín.

Je nutné použít Aevit na vlasy v rozumných mezích, protože předávkování prvků v těle není méně nebezpečné než nedostatek.

Kde koupit a jaké ceny

Ošetření vlasů vyžaduje nákup kvalitních výrobků od důvěryhodného výrobce. Abyste měli jistotu, že droga bude mít prospěch, musíte ji koupit v lékárně. Lze jej zakoupit v ampulích, tam jsou také kapsle Aevit pro vnitřní použití. Cena vitaminů v lékárně se pohybuje od 20 do 150 rublů, v závislosti na výrobci a formě uvolnění. Nejvyšší cena léku je 580 rublů.

Jak učinit aevit

Ti, kteří se rozhodnou obnovit rovnováhu vitamínů, nezapomínejte, že Aevit zůstává lékem, takže jeho příjem by měl být projednán se specialistou. Pokyny pro použití finančních prostředků naznačují existenci určitých zdravotních problémů. Pro každý případ je předepsána specifická dávka. Kapsule komplexu se mohou konzumovat uvnitř, stejně jako u všech druhů kosmetických mas. Nejčastěji k doplnění váhy je předepsáno užívání jedné kapsle denně. Pití vitamínů se doporučuje po dobu třiceti až čtyřiceti dnů. Poté musíte zastavit po dobu nejméně tří měsíců.

Aevit lze také použít externě. Pro tyto účely jsou ampule léků vhodnější. Kromě masky s vitamínovým komplexem lze přidat do šamponu, k masáži hlavy. U domova je snadné provádět jakýkoli postup, pokud je Aevit. Složení masky také zahrnuje užitečné a nutriční pomocné produkty. Pro kosmetické procedury můžete použít olej Aevit. Komplexní užívání drogy přináší nejlepší efekt, ale nesmíme zapomenout na správné dávkování, aby nedošlo k poškození zdraví.

Domácí recepty na masku na vlasy s Aevit

Péče o vlasy vyžaduje konzistenci a touhu vypadat krásně. Každodenní postupy mohou dělat zázraky, ale pokud jsou prováděny v kabině, budou vyžadovat spoustu peněz. Aby nedošlo k oslabení rodinného rozpočtu a současně vypadat skvěle, musíte udělat masky s vlastními rukama. V nich budou jen opravdu užitečné a přírodní produkty, které přinesou více výhod než chemické prostředky. Maska na vlasy s Aevit se snadno připravuje vlastním rukama. Náklady, které mají k dispozici, a účinek je udržitelnější. Již po první aplikaci dochází ke změnám. Přesto se doporučuje pokračovat v kurzu až na dva měsíce.

Maska na suché vlasy

Přípravek pomáhá při suchu a křehnutí pomocí silných živin. Dávají folikulům sílu a energii, což má příznivý vliv na vlasové sloupy. Kudrlinky mají živý a zdravý vzhled, stávají se krásnými.

Komponenty:

 • jedna lžíce zakysané smetany;
 • ampule Aevita.

V keramickém poháru je nutné smíchat dvě složky. Výsledná směs musí být masírovaná oblast folikulu. Prostředky pro pokožku a vlasy dávají dobrou výživu. Když jsou zpracovány všechny kořeny, je nutné je zabalit, vytvořit tepelný efekt a chodit asi dvě hodiny. Výrobek dobře omyjte šamponem dostatečně dobře. Takové masky se musí opakovat jednou týdně, může to být dvakrát.

Výživná maska

Poškozené kudrlinky se často rozpadají a ztratí jejich strukturu, takže se tak nestane, musíte udělat masku proti křehkým vlasům. Je také jedním z nejúčinnějších prostředků růstu.

Komponenty:

 • ropový olej;
 • Aevit

Olejový komponent před použitím musí být nejprve ohříván. Pro tuto parní lázeň je vhodné. Olej by měl být příjemný na dotek. Poté se přidá stejné množství vitamínového přípravku. Chcete-li uvolnit a uklidnit nervy ve směsi, můžete přidat několik kapek ylang-ylangéteru nebo rozmarýnu. Výrobek se jemně vtírá do pokožky a ponechá se ohřát po dobu půl hodiny. Kompozice oleje musí být dvakrát a důkladně promyta. Výsledek není příliš dlouhý. Po několika procedurách bude vzhled kadeří zcela odlišný.

Maska pro růst vlasů

Aevit pro růst vlasů je velmi účinný při smíchání s cibulovou šťávou. Tento produkt zvyšuje průtok krve do kořenů a přispívá k jejich probuzení. Chcete-li urychlit růst, je nutné udělat masku týdně.

Komponenty:

 • cibulová šťáva;
 • Aevit

Z jedné cibule je nutné stlačit šťávu. Pro krátké prameny je jen jedna lžíce. Složky jsou smíchány ve stejných poměrech. Pro vaření znamená, že nemůžete používat kovové nádoby. Výsledná směs musí být zpracována kořeny. V teplých vlasech by měla zůstat alespoň půl hodiny. Pak musí být vše pečlivě propláchnuto. Doporučujeme používat šampony. Maska musí být provedena jednou týdně.

Maska pro vypadávání vlasů

Aevit pro vypadávání vlasů funguje efektivně, když je smíchán s jinými účinnými přísadami. Často se používá s dimexidem. Při užívání tohoto léku je nutné dodržovat všechna bezpečnostní opatření a neporušovat dávkování. Olejová směs je formulována proti vypadávání vlasů.

Komponenty:

 • Dimexid;
 • Aevit;
 • lopuchový olej

Hmotnost se skládá z výpočtu: pro jednu dávku Dimexidu, dvě části oleje a jednu část vitaminu. Aby byl nástroj účinnější, musí být olejová složka mírně zahřátá. Parní lázeň poskytne správný výsledek. Drogy jsou přidávány do základny a vše je dobře smíšené. Aplikujte směs je nutné, začínající od kořenů. Pak jej rozdělte na všechny kadeře. Ujistěte se, že položíte hlavu na teplo. Po šestnácti minutách vypláchněte směs šamponem. Tato maska ​​pro posílení vlasů se opakuje až třikrát za měsíc.

Video recept: Vitamínová maska ​​na vlasy doma

Hodnocení uživatelů

Pití vitamínů po jara je nutností. Je vhodný pro pokožku a vlasy, ale může být použit pouze po dobu jednoho měsíce. Masky jsou další věc. Podávám si vlasy s vitamínovými maskami týdně. Neustále experimentuji a aplikuji něco nového. Aevit s dimexidem funguje velmi efektivně. Doporučuji to všem.

Neopíjím jen Aevita, ale také s ním mám masky. Vlasy se ukáží tak úžasně, že můžete jen hřeben a dělat nic jiného. Po maskách můžete udělat nějaký účes, bude vypadat skvěle, protože prameny jsou lesklé. Velmi užitečný komplex vitamínů ve všech ohledech.

Rád experimentuji a aplikuji nové recepty na osobní péči. Když jsem slyšel o Aevitovi, okamžitě jsem se rozhodl, že udělám masku. Opravdu se mi to líbilo. Moje vlasy se změnily ze suché slámy na luxusní kudrlinky. Teď už vím, jak je po zimě oživit. Mluvím jako očitý svědek, snažím se obdivovat.

Konečně jsem zvládl problémy s vlasy! Nalezli prostředky k obnově, posílení a růstu vlasů. Používám ji už 3 týdny, výsledek je tam a je to úžasné. více >>>

Aevit - skvělý nástroj pro krásu a zdraví vlasů

Rychlý rytmus moderního života je příčinou chronického nedostatku času, častého stresu, nevyvážené výživy, nedostatečné péče o sebe. A za to všechno musí naše tělo zaplatit. Jak vnitřní stav, tak vzhled se zhoršují. Vlasy se stávají suché, křehké nebo naopak příliš mastné a mohou dokonce začít vypadávat. Tyto příznaky jsou signálem těla, že není vše v pořádku a potřebuje pomoc. Pro tento účel můžete použít vitamíny Aevit.

Jak užitečné jsou vlasy Aevit

Aby bylo možné obnovit přirozené krásy vlasů nebo zlepšit jejich vzhled, je nutné provést komplexní přístup k problému: obnovit denní rutinu, upravit režim a kvalitu výživy a také aplikovat aktivní venkovní produkty. Hlavním důvodem tohoto stavu je nedostatek vitamínů - základní ingredience pro zdraví a krásu.

Lék Aevit je velmi oblíbený u žen, které mají problémy s vlasy. Jedná se o komplexní léčbu vitamíny, jejímiž složkami jsou:

 • retinol palmitát (vitamin A);
 • alfa tokoferol acetát (vitamin E).

Ačkoli v pokynech pro Aevita není o externím použití žádné slovo, trichologové často v případě problémů s vlasovou pokožkou a vlasy předepisují.
Lék má silný antioxidační účinek, stimuluje krevní oběh a metabolismus (metabolické procesy). Vitamíny A a E v komplexu posilují vlasové folikuly, v důsledku toho vlasy přestávají vypadávat, stávají se silnými, lesklými, poslušnými, elastickými, zastavují se řezání, růst stoupá a vlasová hřídel se zpevňuje.

Pro maximální účinnost je užívání drogy uvnitř kombinováno s externí topickou aplikací.

Které choroby vlasů předepsaly Aevita

Aevit je předepsán pro seboroickou dermatitidu. Toto je onemocnění, při kterém dochází k porušení metabolismu tuků. Z tohoto důvodu se vlasy stávají suchými, bez života nebo naopak mastnými, a pokožka hlavy je příliš mastná. Léčivo v kombinaci s vitaminem B a jinými vnějšími látkami má vynikající terapeutický účinek: po 2-3 týdnech se výrazně zlepší stav pokožky, vlasy se vyléčí a zastaví jejich ztrátu.

Při alopecii (alopecii) se aevit používá v dlouhodobých kúrach s jinými léky. Droga je schopna zastavit proces vypadávání vlasů a stimulovat růst nových.

Aevit se používá pro suché a křehké vlasy, což je častá platba za touhu po kráse za každou cenu. Vysoušeč vlasů, žehlení, curling a rovnání vlasů, kosmetika pro styling od netestovaných výrobců - to vše vede k katastrofálním výsledkům. V tomto případě je Aevit aplikován lokálně ve formě balzámů a různých mask, které se snadno připravují doma. Velmi rychle se obnoví struktura vlasů, jejich tyčinky se stanou hladké a pružné, kudrlinky se stanou "živými", naplněnými energií a leskem, špičky se už nerozdělí.

Kontraindikace a vedlejší účinky vitamínů

Vzhledem k tomu, že lék obsahuje léčivé (zvýšené) dávky vitamínů, je třeba před použitím používat lékaře.

Aevit je v těchto podmínkách kontraindikován:

 • alergické nemoci;
 • tyreotoxikóza je onemocnění štítné žlázy;
 • chronické onemocnění ledvin - glomerulonefritida a pyelonefritida;
 • chronické srdeční selhání, koronární onemocnění srdce, tromboflebitida;
 • chronické onemocnění jater a žlučníku (hepatitida, cirhóza, cholecystitida);
 • hypervitaminóza A a E;
 • věk dětí do 14 let.

Aevit má teratogenní (poruší vývoj embryonálního vývoje), takže není předepsán během těhotenství, zvláště v prvním trimestru. Pokud se také nedá doporučit kojení.

Tyto kontraindikace se týkají použití drogy uvnitř, přičemž vnější použití takových přísných omezení není, protože nemá systémový účinek na tělo.

Pokud však používáte Aevit po dlouhou dobu a ve velkém množství, můžete vyvolat lokální alergické reakce, suchost a ztenčení kůže.

Podmínky použití a tipy pro použití při ztrátě vlasů

Schéma aplikace je koordinováno s lékařem. Obvykle trvá měsíc měsíc. Pokud je potřeba, můžete začít léčit další léčbu, nejdříve však šest měsíců.

Nekontrolované používání Aevity uvnitř může způsobit akutní nebo chronickou otravu.

Pro místní použití jsou vhodné jak kapsle, tak ampule léčiva.

Jak aplikovat kapsle Aevit pro růst a regeneraci vlasů

Podle hodnocení, nejpřístupnějším a nejpřipravenějším způsobem použití drogy je přidání jedné tobolky Aevity na část šamponu při mytí vlasů. Současně je nutné důkladně třepat produkt péče s vitamíny do vlasových kořenů, pěna, rozložit po celé délce a pak opláchnout pomocí bylinného odvaru pro oplachování. Není nutné přidávat kapsle Aevita do láhve šamponu, je nejlepší vymačkat obsah bezprostředně před použitím.

Skvělý způsob, jak posílit vlasové folikuly a léčit kořeny - masáž Aevit do pokožky hlavy v čisté formě s masážními pohyby. Doporučujeme provést tento postup dvakrát týdně před spaním. Můžete ji nechat celou noc a ráno se umyjte šamponem. Kromě příznivých účinků vitamínů v kořenech vlasů poskytuje tato masáž vynikající účinek díky stimulaci krevního oběhu. Výsledkem pravidelného provedení této manipulace bude výrazné zlepšení stavu vlasů za měsíc.

Pokud nejsou žádné problémy se ztrátou vlasů, ale zakončení zakousnutí způsobuje úzkost, může se do nich vlést Aevit.

Recepty masky s aevit a oleje, cibule džus, alkohol

Zřejmý přínos pochází z použití různých mask s lékem v kompozici. Míchání komplexu vitamínů s různými přísadami je možné dosáhnout výrazného zlepšení stavu mastných i suchých vlasů, stejně jako zastavit jejich ztrátu.

Vitamíny "AEVIT" pro vlasy: proti křehkost, luprám a ztrátám, způsob, jak poprvé omýt mastnou masku

Unikátní multivitaminový přípravek AEVIT stimuluje imunitní systém a má antioxidační vlastnosti. Indikace pro použití drogy jsou mnoho infekčních onemocnění, dysfunkce štítné žlázy, respiračního traktu a zažívacího traktu.

Zvláště chválit zázrak vitamíny lékaři trichologists. Potřebné dávky vitaminů A a E, které jsou součástí přípravku, obnovují poškozené vlasové folikuly a skalpové tkáně, omlazují buňky a regulují funkci mazových žláz. AEVIT kapsle aktivně pomáhají při vypadávání vlasů a při léčbě seboroické dermatitidy. Lék je k dispozici ve formě kapalného roztoku pro intramuskulární injekce, želatinových tobolek a výživné krémy.

Léčivé vlastnosti

Pozitivní zpětná vazba o "AEVIT" pro vlasy díky dostupnosti, nízké ceně a účinnosti nástroje. Vitamin komplex řeší řadu problémů s vlasy, nicméně k dosažení pozitivního výsledku je možné pouze s pravidelným užíváním.

 • Křehkost. Problém se obvykle vyskytuje v důsledku častého používání vysoušeče vlasů nebo termálních kleští pro pokládku. Místní použití domácí masky nebo balzámů na bázi léčiva výrazně zlepšuje vzhled pramenů. Retinol dobře chrání vlasy před negativním vlivem aktivních paprsků slunce, podporuje rychlý růst a eliminuje suchost, řeší problémy s křehkostí a díky první aplikaci je pružnější a pružnější.
 • Lupy Peeling kůže nastává v důsledku porušení metabolismu lipidů v buňkách, což způsobuje seboroickou dermatitidu. V určitých formách dochází k vyššímu obsahu tuku a tendenci k rychlé kontaminaci. Ignorování této nemoci může vést k patologické plešatosti. V tomto případě si vezměte "AEVIT" pro vlasy by měly být uvnitř, stejně jako přidat drogu do šamponů, balzámů a masky před aplikací. Výsledkem bude dva až tři týdny.
 • Průřez špiček. Vitaminový komplex není schopen obnovit již poškozené vlasy, ale dokonale působí jako prevence rozštěpených konců. Při pravidelném užívání drogy se vlasy výrazněji hustě, lesknou a "živou" po celé délce.
 • Alopecie. Intenzivní vypadávání vlasů a pomalý růst jsou jak získané, tak dědičné. Dávka léku je předepsána tricholožcem na základě výsledků vyšetření. Nástroj zvyšuje krevní oběh, posiluje vlasové folikuly a obnovuje metabolické procesy v kožních buňkách. Není možné zabránit vypadávání vlasů o 100%, ale AEVIT je schopen zastavit plešatění.

Návod k použití "AEVIT" pro vlasy uvnitř...

Lék obsahuje lékařskou dávku, tedy vyšší dávku vitamínů A, E. A to znamená, že pivo "AEVIT" na zpevnění vlasů by mělo být lékařem přísně předepsáno, aby neškodilo zdraví. Existuje pět obecných pravidel pro užívání komplexu vitamínů.

 1. Věk Lék doporučuje užívat pacienty starší 14 let, protože obsahuje dávku vitamínů, která překračují normu dítěte.
 2. Doba trvání Průběh léčby je jeden měsíc, ale je možné prodloužení až o 40 dní. Počet léčebných kurzů není vyšší než tři za rok.
 3. Dávkování Pít "AEVIT" na růst vlasů potřebuje jednu kapsulu denně na konci jídla a pít spoustu čisté vody. Se silnou ztrátou vlasů - dvojnásobnou dávkou.
 4. Podmínky skladování Uchovávejte lék na suchém a suchém místě při teplotě 15-25 ° C. Doba trvanlivosti vitamínu je 24 měsíců.
 5. Těhotenství Během laktace a během těhotenství, zejména v prvním trimestru, musí být léčba přípravkem "AEVIT" koordinována se svým lékařem. Nadměrné množství vitaminu A v těle ženy může negativně ovlivnit vývoj plodu.

Mírný příjem léčiva je pacientům dobře tolerován, avšak v některých případech se vyskytují vedlejší účinky: nauzea, gastrointestinální dysfunkce, alergické reakce s individuální nesnášenlivostí. Pokud překročíte doporučené dávky, může dojít k hypervitaminóze. Mezi hlavní příznaky patří slabost, bolesti hlavy, poruchy spánku.

... a směrem ven ve složení masky

Aby se poškozené a tekuté vlasy staly poslušnými, hustými a hedvábnými, měla by být léčba integrována. Jedním z nejjednodušších a nejúčinnějších způsobů, jak zlepšit stav kudrlin, je přidání kapaliny z kapsle nebo ampule "AEVIT" do vlasového šamponu, balzámu nebo kondicionéru těsně před aplikací. Olejnatá vitamínová látka dokonale vyživuje a obnovuje strukturu poškozených kadeří po celé délce. Také můžete "AEVIT" dvakrát týdně protřepat do vlasů u kořenů a ráno je vypít pravidelným šamponem. Během noci pokožka a vlasy absorbují potřebnou část vitamínu a po pěti nebo šesti postupech bude výsledek zřejmý.

Droga se přidává k mnoha domácích maskám. Výhodně doplňuje příznivé účinky přírodních produktů, jako jsou kefír, esenciální oleje, rostlinné tinktury, cibulová šťáva, syrové vejce a další. Stačí, abyste si připravili směs do vlasových folikulů, nasypali po celé délce vlasů, pevně obtočili hlavu a po chvíli dobře opláchli šamponem.

Pro zlomení

Hlavní příznaky suchého vlasu jsou nadměrná křehkost a rozštěpení. Tabulka obsahuje tři recepty na vitamínové masky, které řeší tyto problémy, zvlhčují, dělají prameny poslušné a hedvábné. Pravidelné používání přírodních mastek nevyžaduje dodatečnou péči s kosmetickými balzámy, kondicionéry nebo spreje.

Tabulka - Recepty na vlasové masky proti křehkosti

Vitamíny Aevit pro růst vlasů: oblíbený lék na vypadávání vlasů

Nedostatek vitamínů, oslabení imunity - to vše se odráží v našich vlasech. Naneštěstí mnoho masky, balzámy, spreje mají dočasný účinek a dokonce mohou být návykové. Odstraňte křehkost, suchost a ztrátu kadeřin pomůže pouze interním efektům. Zde pomůže Aevit vitamíny pro růst vlasů. Tento lék pomůže obnovit prameny zevnitř, poskytne vlasům lesk, hedvábnost, měkkost a také urychlí jejich růst. O tom, jak používat drogu, se dozvíte z našeho článku.

Co je

Jméno drogy mluví samo za sebe. Jedná se o kombinaci vitaminu A a E, která má příznivý účinek nejen na kadeře, ale také na kůži.

Aevit je imunostimulační léčivo s antioxidačními vlastnostmi. Komplex přispívá k pružnosti pokožky, obnovuje vrstvu pokožky a také eliminuje suchost a odlupování pokožky.

Lék je k dispozici ve dvou formách: ampule a kapsle.

Je to důležité! Podle hodnocení je účinek perorálního podání delší, na rozdíl od externího použití.

Složení a výhody

V přípravku jsou pouze dva vitamíny: A a E. Je to vyvážený příjem těchto složek, který pomáhá překonat ztrátu vlasů a zvýšit jejich růst.

Vitamin A (retinol palmitát) má pozitivní vliv na práci imunitního systému, stavu pokožky, vlasů, sliznic a také podporuje regeneraci na buněčné úrovni. Díky této komponentě jsou naše kadeře chráněny před ultrafialovým zářením slunce. Retinol se nachází v těchto produktech: játra, mléčné výrobky, mrkev, melouny, melouny, borovice, křoviny, ananas.

Vitamin E (tokoferol acetát) působí jako silný antioxidant. Zabraňuje výskytu volných radikálů v lidském těle. Výsledkem je zlepšení nervového a oběhového systému, zpevnění stěn cév.

Tokoferol zabraňuje předčasnému stárnutí, výskytu rakoviny, podporuje reprodukční systém. Vitamin E najdete v potravinách, jako jsou játra, žloutky, rostlinný olej, mléko, ořechy, semena, obiloviny a mnoho zeleniny. Přečtěte si více o produktech pro růst vlasů na našich webových stránkách.

Hlavní výhody použití vitamínového komplexu jsou:

 • k prodeji;
 • přijatelné náklady;
 • bezpečné použití;
 • použitelnost;
 • Účinok je viditelný po první dávce.

V jakých případech se používá

Lék pomůže zbavit se projevu těchto problémů:

 • ztráta vlasů v důsledku snížené imunity, podvýživy, stresu, poškození životního prostředí;
 • seboroická dermatitida;
 • křehkost, křehkost kadeřnictví;
 • pomalejší růst kudrlin;
 • poškození pramenů v důsledku častého používání vysoušeče vlasů, ploek atd.

Náklady na

Komplex vitaminů je k dispozici ve formě kapslí a ampulí. Balení sestává z blistrů obsahujících 10, 20, 25 a 50 tobolek.

Lék je velmi cenově dostupný, protože náklady na balení s 10 tobolemi jsou pouze 30-50 rublů a balení s 50 želatinovými tobolkami bude stát zhruba 100 rublů. Lék můžete nalézt také ve formě masti nebo roztoku. Masti budou stát od 150 rublů a tekuté roztoky asi 100 rublů.

Kontraindikace

Aevit má značný seznam kontraindikací kvůli specifickým účinkům jednotlivých složek. Předepisujte léčbu pouze lékařem.

Absolutní kontraindikace zahrnují:

 • věk do 14 let;
 • kardiovaskulární nemoci;
 • thyrotoxikóza;
 • hypervitaminóza;
 • ischemická choroba srdeční;
 • cholecystitida;
 • počáteční fáze těhotenství;
 • přecitlivělost na složky;
 • selhání ledvin;
 • virové hepatitidy;
 • narušení štítné žlázy.

Pozor! Při plánování těhotenství může droga také hrát negativní roli.

Fotografie před a po

Podmínky použití

Je možné použít prostředky jak pro vnitřní příjem, tak pro vnější použití. Chcete-li začít, musíte se rozhodnout, jak ji vezmout dovnitř.

Existuje způsob vnitřního příjmu:

 1. Vitamíny ve formě kapslí se berou zcela. Pro profylaktické účely stačí užívat 1 kapsli denně před jídlem nebo po jídle. Doba příjmu je 30 dní. Kurz můžete opakovat nejdříve po 6 měsících. Pro léčbu beriberi se doporučuje užívat dva denně: jednu ráno, druhou noc. Doba trvání léčby je přibližně dva týdny.
 2. Lék ve formě ampulí se používá pro intramuskulární injekci. Při vstupu do roztoku je třeba se ujistit, že nespadá do podkožní vrstvy tuku. Léčebný režim je stejný pro všechna onemocnění a představuje zavedení 1 ampule denně, což se rovná 1 ml. Doba trvání léčby se mění v závislosti na závažnosti onemocnění a mění se během 20-40 dnů. Funkce a pravidla pro použití vitamínů pro růst vlasů v ampulích se dozvíte od nás na místě.

Pro místní použití jsou vhodné kapsle i ampule. Naproti tomu vnitřní použití je bezpečnější, protože nezpůsobuje nežádoucí účinky. Droga může být přidána do šamponů, vlasových balzámů nebo použitá v čisté formě.

Pokud používáte pouze průduch kapsle Aevita, stlačte obsah a vtlačte do pokožky. Pokud je výrobek kombinován s balzámy, krémy, pak se odeberou 1-3 kusy na 5-10 gramů produktu.

Rada Pro obličej denně se obsah kapslí aplikuje na kůži 3-5 kapkami. To pomůže odstranit akné, snížit vrásky, zvýšit pružnost pokožky a eliminovat pigmentové skvrny.

Pro vnější použití Aevita pro vlasy se třela přímo do pokožky hlavy masážními pohyby a nechala přes noc. Při přidávání oleje do přípravků pro péči o kadeře obsahuje jedna dávka látky 3 kapsle.

Budete užiteční: masáž hlavy pro rychlý růst vlasů, pravidla pro provedení a kontraindikace.

Můžete se také zbavit křehkých nehtů. Olej by měl být nanesen do nehtové destičky a kutikuly, dokud nebude zcela absorbován.

Masky recepty

Dobré výsledky ukazují masky s přidáním Aevity. Použijte tyto masky jsou doporučovány 1-2 krát týdně po dobu jednoho měsíce. Mezi kurzy se doporučuje provést přestávku několik měsíců.

Níže jsou nejoblíbenější recepty na masky na kadeře.

 1. Maska pro zpevnění a lesk je velmi jednoduchá při přípravě. Chcete-li to provést, promíchejte obsah jedné kapsle s jednou polévkovou lžící olivového oleje. Způsob aplikace: rovnoměrně rozložte lehké masážní pohyby na kořenech kadeřnic, nasaďte plastovou čepičku a nasaďte ručníkem. Namočte alespoň 1 hodinu a opláchněte šamponem.
 2. Chcete-li urychlit růst vlasů, musíte vytlačit šťávu z jedné žárovky a přidat 1 ampule z aevity. Přísady jsou důkladně promíchány a aplikovány na kořeny vlasů. Maska inkubuje po dobu 15 minut, nejprve promývejte šamponem a pak další vodou.
 3. Proti ztrátě pramenů smíchaly 2 žloutky, 1 polévková lžíce. lžíce cibulové šťávy, olivového oleje a 3 kapslí aevita. Aplikujte masku na celou délku vlasů, pokryjte hlavu filmem, ručníkem a nechte 1 hodinu inkubovat, poté omyjte šamponem.
 4. Pro posílení směsi 1 lžíce lopuchového oleje, hořčice, 1 žloutku a 3 kapslí. Maska se vtírá do pokožky, pokrývá hlavu filtrem a ručníkem, stojí půl hodiny a umyje.
 5. Kvůli křehkosti je potřeba smíchat lžíci zakysané smetany s kapslí Aevity a jemně protřepat do kořenů kadeř. Podržte po dobu 2-3 hodin a omyjte hlavu.

Účinek použití

Účinek interního příjmu se zpravidla objeví po týdnu používání vitaminů. Místní aplikace přináší rychlejší a efektivnější výsledky. Po procedurách po 1-2 týdnech budou kudrlinky vypadat lépe, ztráta vlasů se zastaví a růst nových vlasů se obnoví.

Mezi pozitivní účinky patří také:

 • ochrana kadeří před škodlivými účinky životního prostředí;
 • zvýšení růstu pramenů;
 • posilování vlasů;
 • proces alopecie se zastaví nebo zastaví;
 • problém eliminace dělených konců je eliminován;
 • účes se stává silnější, lesklý, zdravý.

Pozor! Vedle pozitivních účinků přípravku Aevit může nepříznivě ovlivnit zdraví jako vedlejší účinek, předávkování způsobené nesprávným použitím.

Nežádoucí účinky zahrnují:

Shrneme-li vše výše uvedené, můžeme říci, že Aevit je velmi účinný způsob, jak růst a zlepšit stav zámků. To je potvrzeno mnoha pozitivními recenzemi po jejich použití. Měli byste je však užívat velmi pečlivě a je lepší poradit se s lékařem předtím, než ji přijmete.

Zlepšení, posílení vlasů a urychlení jejich růstu pomůže přirozeným olejům. Další informace o nich naleznete v následujících článcích:

Jak užívat vitamíny Aevit pro ošetření vlasů

Zástupci hezkého pohlaví nemají čas ani peníze na péči o vlasy. Používají se všechny možné prostředky: profesionální šampony, salonní procedury, moderní gadgety pro jemný styling a časově testované "babiččiny" recepty na masky na vlasy.

Stává se však, že tento arzenál ošetření péče neposkytuje požadovaný výsledek, protože vlasy jsou denně vystaveny negativním vlivům prostředí. Studené, větrné, teplo, znečištěný vzduch - to vše poškozuje tělo. A než začnete pečovat o své vlasy venku, musíte se o své zdraví postarat zevnitř.

Pro komplexní řešení problémů s vlasy často dívky zvolí vitamíny Aevit. Používá se přímo jako lék na požití a externě - jako součást mask a olejů pro masáž hlavy.

Složení a použití léčiva

Složení vitamínů Aevit obsahuje olejové roztoky vitamínů A a E - retinol acetátu a alfa-tokoferol acetátu. Léčivo se vyrábí ve formě kapslí potažených měkkým želatinovým pláštěm, stejně jako ampule pro intramuskulární injekce.

Aplikujte přípravek Aevit k léčbě široké škály onemocnění, včetně těch, které vedou ke zhoršení srsti:

 • Stres.
 • Avitaminóza nebo hypovitaminóza vitamínů E a A.
 • Nedostatečná výživa.
 • Doba kojení.
 • Časté nachlazení.

Vlastnosti vitamínů

Složení Aevita - kombinace vitamínů A a E - se nazývá elixír atraktivní ženy. Není překvapující, protože retinol a tokoferol zlepšují celkové zdraví a pomáhají chránit krásu kůže, nehtů a vlasů.

Vitamin E je antioxidant, který chrání vlasy před škodlivými účinky prostředí. Kromě toho se vrací na kudrlinky a urychluje jejich růst.

Vitamin A obnovuje pokožku hlavy na úrovni buněk, urychluje metabolismus buněk, posiluje folikuly, zlepšuje stav vláken po celé délce.

Kontraindikace

Nezapomeňte, že Aevit - droga, a to by mělo být přijato, pouze pokud je pro to důkaz. K léčbě každé konkrétní nemoci existuje určitá dávka a způsob podání, které by měl předepisovat odborník. Proto před zahájením užívání vitamínů doporučujeme konzultovat s lékařem.

Jak přípravek Aevit užívat? S nedostatkem vitamínů A a E v těle užívají tento přípravek jednu kapsli denně za dobu nejvýše 30-40 dní. Poté budete potřebovat přestávku po dobu 3-6 měsíců.

Navzdory mnoha pozitivním léčebným vlastnostem mají vitaminy kontraindikace:

 • Thyrotoxikóza.
 • Srdeční selhání.
 • Onemocnění ledvin.
 • Cholecystitida.
 • Srdeční záchvat.
 • Věk do 14 let.

Kromě toho nepoužívejte příjem Aevita delší než určený kurz. Vitaminy ve složení léku jsou obsaženy ve vysokých dávkách. Jejich přebytek může vést k předávkování, které je plné takových důsledků, jako jsou:

 • Ospalost.
 • Bolesti hlavy
 • Nevolnost
 • Průjem.
 • Zvracení.
 • Křeče.
 • Časté močení.
 • Peeling kůže.

Pokud máte příznaky předávkování, musíte okamžitě přestat užívat přípravek a konzultovat s lékařem.

Aplikace v kosmetologii

V kosmetologii se Aevit používá externě. Roztok vitamínů v ampulích je pro tento účel nejvhodnější, ale mohou být také použity kapsle. Abyste to udělali, vezměte požadovaný počet kapslí, vytvořte otvor v želatinové skořápce a nalijte vitamíny v tekuté formě do nádoby. Někdy se tento postup provádí pomocí injekční stříkačky.

Vitamíny Aevit pro vlasy se používají jako pomocná složka ve složení masky, olejové směsi pro masáž pokožky hlavy, je přidávána do šamponu a balzám-opláchnutí při mytí hlavy.

Kromě hmoty příznivých vlastností, které mají příznivý vliv na zdraví vlasů, je Aevita velkou výhodou jeho cena. Obvykle nepřesahuje 150 rublů na blistr (v závislosti na počtu kapslí). A vzhledem k tomu, že péče o kudrlinky vyžaduje finanční náklady, použití Aevity jako součásti domácí masky pomůže snížit náklady na kosmetiku.

Masky na vlasy s Aevit

Příprava masky pro péči o vlasy s vlastními rukama netrvá dlouho a má mnoho výhod. Za prvé, můžete nezávisle řídit kvalitu a svěžest výrobků a přirozené složení přípravku zjevně přinese větší výhody než kosmetika založená na chemii. Za druhé, výsledek je patrný po prvním použití masky s Aevit: kudrlinky získávají zdravý lesk a po průběhu postupů se vlasové kořeny posilují, ztráta se zastaví, růst se zvětší.

Hlavní věc - nezapomeňte, že předávkování drogy, i když je aplikováno zvenčí, může vést k opačnému účinku a podkopávat zdraví. Proto byste neměli užívat vitaminy více než 1-2 krát týdně během 2 měsíců.

 1. Výborný výsledek umožňuje přidání masky Aevita pro suché vlasy. Vyživuje vlasové folikuly s vitamíny a dává zdravý vzhled vláken po celé délce od kořene k špičce. Ve skleněné nádobě smíchejte lžíci zakysané smetany, čajovou lžičku jojobového oleje a obsah ampule Aevity. Masírujte výslednou směs na vlasové kořeny a rozdělte je po celé délce, poté položte plastový klobouk na hlavu a zahřejte ručníkem nahoře. Umyjte šamponem za 1-2 hodiny. Použijte masku 1 krát týdně.
 2. Křehkost vlasů může být zabráněno maskou lopuchu. Pomáhá nejen posilovat vlasové folikuly a urychlit růst, ale také zvyšuje elasticitu vlasů, zvlhčuje a eliminuje suchost. Dvě lžíce lopuchového oleje, ampule Aevita a 1-2 kapky esenciálního oleje skořice lehce zahřáté ve vodní lázni. Hmota by neměla být horká. Aplikujte směs na pokožku hlavy a lehkou masáž po dobu 5 minut, pak rozdělte produkt přes vlasy a nechte půl hodiny.
 3. A také Aevit je známý tím, že probouzí spící folikuly. V kombinaci s cibulovou šťávou lék zvyšuje krevní oběh, který dráždí vlasové kořeny a podporuje jejich růst. Cibule by měla být strouhána a vymačkaná šťáva. Přidejte 1 lžičku šťávy na 1 ampule Aevity s 1 lžící lopuchu nebo olivového oleje. Aby nástroj nebyl oxidován, je smíchán výhradně v keramické misce. Kompozice se aplikuje na vlasové kořeny, inkubuje se 15 až 30 minut. Tuto masku lze použít 1 krát týdně.
 4. Účinným prostředkem pro odstranění vypadávání vlasů je maska ​​s dimexidem. Tato látka je vodičem užitečných komponent, ale při jeho použití musíte být opatrní a přidat malé množství. Ve skleněné nádobě smíchejte 1 lžíci broskví a lopuchového oleje s lžičkou Aevity a Dimexidum. Kompozice by měla být zahřátá ve vodní lázni, aplikována na pokožku hlavy a kudrna po celé délce. Zakryjte prameny s celofánovým uzávěrem a ručníkem. Kořeny vlasů mohou mít mírné brnění. Vypláchněte po 15 minutách. Nestojí za to, že by se kompozice na vlasy udržovala příliš dlouho, jinak byste mohli způsobit spáleninu na hlavě. Pokud je pocit silného pocitu hoření, maska ​​by měla být ihned vymyta. Použijte masku maximálně 2-3krát za měsíc.

Kromě masky se olejový roztok vitamínů A a E přidává do šamponu nebo balzámu bezprostředně před použitím. K tomu je dostačující smíchat několik kapek léku s ošetřujícím agentem a použít pro jeho zamýšlený účel. Pro ošetření dělených konců se Aevit aplikuje na celou délku vlasů a ponechá si vlasy až do rána. Účinek tohoto postupu je možné vidět i po prvním.

Stejně jako v jakékoli jiné věci je nejdůležitější věcí v pečovatelské péči pravidelnost a integrovaný přístup. Při správném používání pomůže Aevit obnovit sílu a zdraví vaše zámky. Nezapomeňte na dávku léku a užívejte si krásu vlasů!

Pro Více Informací O Suché Vlasy