logo

Alerana - vitamíny pro růst vlasů, složení, instrukce

Jednoduchý a cenově dostupný způsob, jak zlepšit růst vlasů, je užít vitamín-minerální komplex ALERANA®, je to opravdu?

Velmi často se obracíme na lékárnu s cílem zlepšit stav vlasů, abychom zlepšili stav vlasů. Doporučujeme si koupit produkt ze série Aleran - vitamin-minerální komplex doporučený výrobcem pro zlepšení výživy vlasových folikulů.

Co je vitamin-minerální komplex pro Aleran vlasy?

Jedná se o komplex 60 tablet, které jsou rozděleny do dvou skupin podle doby podání. 30 tablet patří do vzorce "den" a je určeno k užívání ráno, druhé 30 tablet se vztahuje k formulaci "noci" a je určeno k užívání před spaním. Jeden balíček stačí na měsíc příjmu. Tento komplex se týká výživových doplňků (dietních doplňků) a skládá se z poměrně rozsáhlého seznamu vitamínů a minerálů. Na "Den" a "Noc" jsou odděleny pro správnější kompatibilitu součástí, které tělu umožní vynaložit co nejvíce z navrhovaného komplexu.

Vitamíny Alerana - složení komplexu:

Co obsahuje tato biologická přísada? Seznam složek s uvedením dávky je uveden na obalu tablet. Také v pokynech výrobce výrobku napsal přínosy pro vlasy a kůži z každé složky komplexu. Po přečtení všech těchto informací můžete okamžitě koupit tyto nádherné pilulky a zlepšit stav Vašich vlasů. Nicméně nedoporučujeme, abyste se do tohoto nákupu ponáhli a dále si přečtěte náš článek.

Kdy pít Aleran vitamíny?

Výrobce doporučil co nejasněji doporučit použití - Aleran komplex je doporučen pro intenzivní výživu vlasových folikulů. A obecně všechny doporučení k použití. V tomto případě níže v pokynech můžete splnit následující položku - po konzultaci s lékařem se doporučuje příjem komplexu. Dávejte pozor - s doktorem a ne s lékárníkem z lékárny, což je téměř vždy v případě nákupu této drogy. Musíte si vzít jakékoli vitamíny nebo minerály, když jim chybí, a je nepravděpodobné, že bychom mohli tento nedostatek identifikovat sami. A ještě víc, než vypít celý komplex takových složek, aniž bychom měli důvod k tomu, je přinejmenším plýtvání penězi.

Samozřejmě, že vlasy jsou dobrým indikátorem nedostatku látek v našem těle a po jejich zkoumání se můžete pokusit vyvodit závěry o nedostatku konkrétních prvků. Informace z našeho stolu vám pomohou lépe se orientovat.

Předtím, než budete hledat známky slabých vlasů v této tabulce, a v důsledku toho případný důvod způsobený nedostatkem vitamínu nebo minerálu, zvažte následující.

Výše uvedené faktory, jako jsou suché a křehké vlasy, jejich tupost a ztenčení, mohou mít na vlasy vnější účinky. Může se jednat o nesprávně vybraný šampon (např. Těžce odmašťuje pokožku hlavy), použití různých druhů barviv na vlasy, působení slunečního světla, vysokých teplot, chlorované vody. A to nejsou všechny typy agresivních vnějších účinků na vlasy, které mohou způsobit všechny příznaky uvedené v tabulce. Přijetí minerálů nebo vitaminů v tomto případě nepřinese žádné změny stavu vlasů.

Jste-li si jisti, že tyto důvody nejsou faktorem, který mění vaše vlasy k horšímu, pak je rozumné pít pryč vitamínů, smysluplně zvolit jejich složení a lépe se souhlasem lékaře.

Vitamíny Alerana pro růst vlasů - recenze a doporučení.

Přehledy vitamínů Aleran, které lze nalézt ve velkém množství na internetu, jsou někdy velmi překvapivé. Například, když dívky popíšou výsledek žádosti takto - předtím, než začne užívat komplex vitamínů Aleran, byly vlasy nudné a po tom, co to vzaly, leskly. Proč je takový přehled o Aleranových vitamínech pro nás úplný nesmysl? Vzhledem k tomu, že struktura nudných vlasů již není schopna korigovat příjem vitamínů, je již změněnou strukturou, která se stala porézní a přestala odrážet světlo. To lze opravit pouze kosmetickými výrobky, které pokryjí vlasovou šachtu filmem, který odráží světlo a dá krásný lesk. Mnoho recenzí hovoří o změně vzhledu vlasů, které již existují na hlavě, ačkoli výsledek užívání vitamínů, pokud je místo, kde se dá, pak pouze na nové vlasy pěstované po průběhu vitamínů.

Ze všech těchto důvodů vám nedoporučujeme, abyste bez zjevného důvodu a konzultace s lékařem začali pít Aleranový vitamin-minerální komplex (nebo jakýkoli jiný biologicky aktivní komplex), protože to může být prostě nezbytné pro vás a potřebujete řádnou péči. vlasy, což povede ke zlepšení jejich vizuálního stavu.

Také na našich webových stránkách si můžete přečíst o dalších produktech z této série produktů pro zlepšení růstu vlasů - Aleran, Aleran séra.

Přehled vitaminů pro růst a posilování vlasů Aleran

Vitamíny Aleranu jsou kombinací vitamin-minerálního komplexu, který je prodáván jako účinný prostředek pro posilování a růst vlasů, prevenci vypadávání vlasů a léčbu určitých tricologických problémů u žen i mužů. Vzhledem k poměrně aktivní reklamě je droga oblíbená dnes a mnozí spotřebitelé ji již vyzkoušeli - a podle recenzí Aleranovy vitamíny mají v mnoha případech poměrně očekávaný účinek, existují však i některé nevýhody, které je třeba vzít v úvahu ( mluvíme o nich o něco níže).

Obecně platí, že Aleranovy vitamíny jsou jen jedním z několika produktů stejné řady výrobků pro péči o vlasy. V této řadě jsou také šampony, speciální masky a spreje na vlasy, stimulující růst řas a obočí. Dále je o nich řečeno několik slov.

Výrobce finančních prostředků - ruská společnost Vertex. V lékárnách je průměrná cena vitamínů Aleranu asi 500 rublů na balení po 60 tabletách. Takové množství z nich stačí na jeden způsob podání a ve srovnání s mnoha léky stejného směru vypadá Aleran poněkud drahý. Navíc, jak ukazují recenze, pro výrazný účinek je třeba je vzít alespoň několik týdnů.

"Zkoušel jsem Aleranovy vitamíny poté, co jsem začal neustále používat šampony této značky. Šampóny jsou dobré, dokonale se mi hodí. Užívaly vitamíny. Okamžitě jsem si všiml, že v pokynech, podrobnosti a pravidla pro jejich příjem jsou podrobně popsány, nelze udělat chybu. Kdy pít Den, kdy pít Noc - všechno je jasné. Začal pít. Účinky byly zaznamenány po přibližně třech až čtyřech týdnech příjmu. Vlasy se staly nějakým přirozenějším zářením, obecně se ztráta zastavila. Ráno se po vyčesávání odstranilo z hřebenu nejméně 2-3 vlasy a ve středu dne vůbec žádné vlasy z hlavy nepadly. Nevšiml jsem si, že rostou rychleji, protože moje vlasy jsou dlouhé a růst není nápadný. Průběh řezu byl potěšen, ale objevil se jeden "ale": měsíc po skončení kurzu zmizel celý účinek léku. Vlasy vypadají stejným způsobem jako před Aleranou. A vypadají podobně. To znamená, že jsem pochopil, že lék funguje jen během recepce a aby byl efekt trvalý, Aleran bude muset neustále pít. S cenou 500 rublů mi připadá poněkud drahá... "

Složení a účinek vitamin-minerálního komplexu Aleran na vlasy a pokožku hlavy

Komplex Aleran zahrnuje nejen vitamíny, ale také minerály a některé biologicky aktivní látky, které mají komplexní účinek na tělo a mezi jinými účinky ovlivňují v jednom či druhém případě stav a růst vlasů.

Vitamin-minerální komplex se skládá ze dvou tablet podmíněně nazvaných Den (bílá) a Noc (tmavě červená). Kompozice těchto tablet se liší.

Den tablety obsahuje:

 1. Provitamin A - po vstřebání v zažívacím traktu se změní na vitamín A, který je nezbytný pro normální růst vlasů a formování jejich struktury. Podílí se také na regulaci tvorby kožního mazu, a pokud je nedostatečný, může se vyvinout seborrhea, vlasy se stávají křehkými a začínají vypadávat;
 2. Vitamín B1, který je zodpovědný za dodávání vlasových folikulů všemi nezbytnými živinami;
 3. Vitamín B9, nezbytný pro konstantní obnovu buněk pokožky hlavy a pro umístění nových vlasových folikulů;
 4. Vitamin C - jeho úkolem je udržovat tón kapilár, které krmí vlasový folikul. S nedostatkem této látky v těle, vlasy pomalu, ale stabilně spadnou;
 5. Vitamin E (účinný antioxidant), který chrání vlasy před negativními účinky environmentálních faktorů;
 6. Železo potřebuje k zajištění normálního přívodu krve do pokožky a vlasových folikulů;
 7. Hořčík, který podporuje expanzi cév a dodávání vlasů kyslíkem. Při normálním zajištění těla mají vlasy zdravou elasticitu a objem;

 • Selén je složka, která podporuje produkci bílkovin v těle jako celku, které se zase skládají z vlasů. Jednoduše řečeno, selén zajišťuje vlasové folikuly se stavebním materiálem pro vlasy a je nezbytně nutné pro jejich normální růst.
 • Složení tablety Night zahrnuje následující složky:

  1. Vitamin B2 je důležitým účastníkem metabolických procesů v těle. S nedostatkem vlasů se stávají suché a křehké, zatímco se přibarvují v blízkosti kořenů;
  2. Vitamín B5, který poskytuje normální strukturu vlasů a jejich rychlý růst. Je třeba poznamenat, že s hypovitaminózou B5 se vlasy velmi rychle zbarví do šedé barvy a nevyrábí dobře;
  3. Vitamín B6, potřebný k udržení zdraví pokožky hlavy a silné zadržování vlasových folikulů v něm. S nedostatkem toho začnou vypadávat svědění a vlasy;
  4. Vitamin B12, jehož nedostatek často vede k oční alopecii;
  5. Zinek - prvek, který se podílí na regulaci mazových žláz a produkci mužských hormonů, které jsou zodpovědné, včetně růstu vlasů;
  6. Silikon - součást podílející se na vývoji stavebních materiálů pro vlasy - kolagen a bílkoviny, které jsou zodpovědné za pružnost pokožky - elastin;
  7. Chrom, který se účastní metabolických procesů v těle a normalizuje výživu vlasů;
  8. Biotin, jehož nedostatek může způsobit lupiny a seboreu;

 • Cystin je aminokyselina, která je součástí keratinu, "suroviny" pro tvorbu vlasů;
 • Kyselina para- aminobenzoová, která se podílí na metabolických procesech, včetně syntézy vitamínu B9, podporuje proces dodávání vlasů živinami.
 • Pokyny k přípravku zajišťují paralelní příjem obou tabulek, a proto by se neměl brát v úvahu účinek jejich použití: při užívání léku všechny složky působí v kombinaci.

  Zároveň žádná ze součástí nástroje samostatně a všechny z nich společně nemají terapeutický účinek. Je známo, že minerály a vitamíny zajišťují pouze normální průběh metabolických procesů. Při absenci zřejmých patologií podporují zdravý stav vlasů a vlasové pokožky hlavy, ale pokud se vyvinula jedna nebo druhá nemoc, nemohou ji vyléčit.

  Jediná výjimka z tohoto pravidla je nedostatek této nebo té látky, což vede k problémům s vlasy. Pokud je takový nedostatek, může vitamín-minerální komplex kompenzovat, což povede k normalizaci stavu vlasů. Pokud takový nedostatek neexistuje a problémy se srstí jsou způsobeny jinými patologiemi, komplex nebude účinný.

  Pokyny na třech různých místech zdůrazňují, že Aleranovy vitamíny jsou doplňkem výživy, ale nejsou lékem. To je třeba vzít v úvahu při nákupu léku pro specifické účely. Na oficiálních stránkách sestavy přípravku Aleran je indikován klinický důkaz účinnosti činidel, nicméně se odkazuje na spreje obsahující Minoxidil. Vitamin-minerální komplex Aleran by neměl být považován za léčivý přípravek.

  To znamená, že Aleranové vitamíny budou užitečné při použití v následujících případech:

  • Aby se zabránilo náhodné (včetně sezónní) hypovitaminózy, která může ovlivnit stav vlasů;
  • Aby se odstranily problémy spojené s již vyvinutou hypovitaminózou.

  V prvním případě nebude účinek drogy obzvláště patrný: vlasy budou prostě zdravé a silné, nebudou vypadat, pokud by s nimi neměly žádné specifické problémy nebo s pokožkou na hlavě, než začnou léčit. V druhém případě budou mít vitamíny výrazný účinek. Abyste si ovšem byli jisti, musíte vědět jistě, že problémy s vlasy jsou způsobeny hypovitaminózou.

  "Za stálým stresem jsem začal pít vitamíny Alerany, když se vlasy začaly hromadit přímo do očí, navzdory systematickému použití dobrých šamponů a pleťových vody. Tablety jsou drahé, cena v našich lékárnách je 520 rublů za balení, ale co se nedá udělat v zájmu krásy, rozhodla jsem se koupit a vyzkoušet. Nebyly žádné nežádoucí účinky, ačkoli jsem měl nějaké zinkové produkty. Ale ani si nevšimla léčebného účinku. Do konce recepce došlo k malému nárůstu nárůstu, ale to bylo pravděpodobně kvůli dobré péči o pokožku hlavy. Ztráta vlasů nezastavila, jejich vzhled se nezměnil. Pro sebe jsem dospěla k závěru, že pokud vypadnou vlasy nebo jsou nemocné nedostatkem vitaminů, pak tyto doplňky stravy pomáhají. A jestliže důvod je jiný - například hormony nebo stres, pak i ty nejdražší vitamíny nemohou situaci napravit, léky jsou potřebné. "

  Kdy a komu je zobrazen přípravek vitaminu vitamínu A?

  Dospěli jsme k závěru: Aleranovy vitamíny mohou vyřešit jen ty problémy s vlasy, které jsou způsobeny nedostatkem jednoho nebo více vitaminů nebo minerálů, které tvoří komplex. Proto má smysl používat drogu, například v případě hypovitaminózy, jejíž příznaky jsou mimo jiné onemocnění pokožky hlavy a vlasů.

  Úřední instrukce pro použití jako indikátory pro příjem peněz se týkají zvýšené ztráty a ztenčení vlasů. V tomto případě není uvedeno objasnění specifických příčin problémů s vlasy: je pouze uvedeno, že produkt je používán jako biologicky aktivní doplněk stravy a další zdroj vitamínů.

  Je možné zjistit pouze to, že problémy s vlasy jsou způsobeny nedostatkem určitých vitamínů (nebo minerálů) pouze pomocí speciální diagnózy od trichlóga nebo dermatologa. V tomto případě se analyzuje složení vlasů, zkoumá se přítomnost určitých složek v nich, vyhodnocují se další příznaky, které mohou být detekovány hypovitaminózou:

  • Poruchy trávení;
  • Nízké tóny;
  • Deprese, změny nálady;
  • Dermatologické nemoci.

  Je téměř nemožné přesně diagnostikovat nedostatek látky v těle doma, a proto bez konzultace s tricholožkou si člověk nemůže být jistý, že užívání Aleranu přinese užitek z problémů s vlasy a bude mít očekávaný účinek.

  Návod k použití

  Aleranové tablety každé barvy se užívají jednou denně. Bílá pilulka (Day) má být vypít ráno, červená (Noc) - večer. Tak, dvě pilulky jsou opilé denně.

  Při takovém příjmu je balení pilulky dost měsíc - tak dlouho trvá doporučený průběh aplikace. Pokud se vyskytne výrazný pozitivní výsledek, instrukce umožňuje prodloužení doby příjmu na 3 měsíce, po které je nutné provést přestávku. Pokud je to požadováno, a podle pokynů lékaře, je možné provádět 2-3 takové kurzy ročně.

  Aleranové tablety jsou poměrně velké a je obtížné polykat bez mletí. V některých případech je vhodné přetavit každou tabletu alespoň na polovinu nebo nakrájet na lžičku a vzít ji ve formě suchého prášku.

  Vzhledem k tomu, že Alerana není léčivý přípravek, pojďme užívat pouze pilulky stejného typu, Den nebo Noc. Pokyny pro použití neposkytují takové svobody, ale z hlediska farmakokinetiky nebudou mít žádné jiné zvláštní účinky než účinky užívání obou tablet. Současně je proveditelnost takové aplikace bez konzultace s lékařem pochybná: jelikož je obtížné zjistit příčinu ztráty vlasů na vlastní oči, je také obtížné zjistit, jaké konkrétní složky tablety potřebují pro tělo.

  Zásadní význam může být odmítnutí užívání pilulky jakéhokoli druhu, pokud je známa nesnášenlivost jedné nebo několika jeho složek.

  "Měla jsem poradit Aleranovi přítelem. Byl jsem zprvu velmi skeptický vůči těmto tabletám, především kvůli hromadě negativity v síti. Navíc na Ukrajině není tak snadné je koupit, jsou prodávány pouze v Kyjevě a Charkově. Ale našel a stále koupil. Výsledek mě překvapil, objevil se takový luxusní lesk, jako v reklamě, po malování vlasy jsou živé a zdravé. Hroty jsou řezány každé dva měsíce, ale stále rychle roste. Takže vitamíny Alerany se dokonale hodí. Jediným problémem je, že pilulky jsou velmi velké, je nepříjemné je spolknout... "

  Kontraindikace a omezení užívání drogy

  Oficiálně jsou Aleranovy vitamíny kontraindikovány ve třech případech:

  1. S netolerancí vůči jedné nebo více složkám;
  2. Během těhotenství;
  3. Při kojení.

  Nedostatečná komponenta se může projevovat různými způsoby. Nejčastěji jedna nebo několik látek v přípravku způsobuje alergie, a ne nutně takové alergeny jsou aktivní látky - tělo může reagovat na pomocné složky.

  Ve vzácnějších případech vyvolává droga poruchu trávení. To platí zejména pro noční tablety, které obsahují zinek.

  Přípravek Alerana není určen pro použití u dětí. Jeho jmenování v dětství, i když není přímé porušení pokynů, ale stále kategoricky nedoporučuje a může být prokázáno pouze na zřeteli lékaře.

  Je také nutné vzít v úvahu, že vitamín-minerální komplex v tabletách Aleran obsahuje významné množství různých vitaminů. Pokud je tělo a bez tohoto nástroje plně vybaveno takovými složkami, pak jejich další části mohou vést k přebytku a projevům hypervitaminózy.

  Opět platí, že zjevně být jistý, pokud jde o těleso je opatřeno jedním nebo jiné látky nemohou tedy nesmí být použity prostředky v případě, že paralelní se použít jakýkoli jiný multivitaminový přípravek, který obsahuje stejné složky jako jsou obsaženy v tabletách Alerana.

  Vitaminy Aleranu navíc nelze použít, pokud má pacient zjevné známky hypervitaminózy - lék může dále zhoršit projevy nemoci.

  Možné vedlejší účinky použití komplexu

  Z vedlejších účinků výrobce indikuje pouze možné alergické reakce. I přes naprosto rozmanité složení vitamin-minerálního komplexu je pravděpodobnost takových reakcí obecně poměrně nízká.

  Poruchy trávení jsou také možné díky působení některých účinných látek. Mnoho zákazníků zaznamenalo ve svých recenzích nevolnost, plynatost a bolest břicha, která se nejčastěji spjatá s účinkem sloučenin zinku.

  Podobně je podle recenzí známo i některé další vedlejší účinky, které nejsou uvedeny v oficiálním popisu léku. Mezi ně patří:

  1. Abstinenční syndrom, obecně charakteristický pro mnoho vitaminových komplexů. To souvisí s tím, že po ukončení užívání nápravy pacient buď obnoví problémy, s nimiž se potýká s tímto lékem, nebo se objeví další příznaky. Vzhledem k tomu, že vitaminy (včetně komplexů typu Aleran) jsou nejčastěji využívány k vyrovnání nedostatku stravy, po zastavení příjmu prostředků dodáním těla vitamínům je opět nedostatečné a problémy se opakují. Mnoho recenzentů naznačuje, že efekt Alerany se projevuje pouze při podání nápravy a na konci kurzu se vrátí vlasové problémy;
  2. Aktivní růst vlasů na nechtěných místech - nad rty, na těle, včetně na zádech a nohou, na můstku nosu. Tento účinek je zřídka pozorován, ale je to docela pravděpodobné, a musíte být připraveni na to.

  Konečně je důležité si uvědomit, že mnoho trichologických problémů nesouvisí s nedostatkem vitaminů a minerálů, ale vznikají z zcela odlišných důvodů. Pokusy používat Aleranovy vitamíny pro ztrátu vlasů bez zjištění těchto důvodů mohou vést k zpoždění v čase a zhoršení samotné nemoci. To je další argument ve prospěch skutečnosti, že před aplikací Alerany se zřejmými problémy s vlasy byste měli nejprve poradit s lékařem, který pravděpodobně diagnostikuje patologii a předepisuje opravdu účinnou léčbu.

  Další přípravky značky Aleran v různých přípravných formách

  Kromě vitamínů pod značkou "Aleran" se prodávají i další výrobky pro péči o vlasy. Nejslavnější z nich jsou následující:

   Spreje Alerana s obsahem minoxidilu 2% a 5%. Minoxidil stimuluje růst vlasů a zabraňuje vypadávání vlasů, zatímco samotné spreje jsou určeny pro dlouhodobé užívání. Jejich cena je asi 650 rublů na 60 ml lahvičku s koncentrací účinné látky 2% a asi 800 rublů pro stejnou lahvičku s 5% roztokem;

  Šampony Alerana několik typů řešení různých problémů - boj proti obsahu tuku vlasů, obnovení normální strukturu a jejich okázalost a péče o pokožku hlavy, odstraňuje lupy. V řadě je také speciální šampon pro muže. Ceny těchto fondů se pohybují od 300 do 400 rublů;

  Speciální sérum pro růst vlasů na bázi dexpanthenolu, procapilu a capilectinu. Můžete si ho koupit za zhruba 600 rublů;

  Alerana maska ​​s jojobového oleje, kapilektinom, proteiny a moučných červů a extrakty z vojtěšky chuanksionga, avokádo a Centel. Jeho cena je asi 500 rublů;

  Balzámový kondicionér s vitamínem B5, keratinem, betainem a výtažky ze stínu, kopřivy a lopuchu. Její cena je asi 350 rublů;

  Brašmatický růstový stimulátor řas a obočí s bohatou kompozicí - kyselina hyaluronová, jojobový olej, vitamin E, extrakt z kopřivy a další složky. Koupit tento nástroj může být asi 600 rublů.

  Mezi těmito finančními prostředky patří mimo jiné i léčivé přípravky. Například šampony a spreje s minoxidilem mají terapeutický účinek a mohou být použity pro intenzivní léčbu určitých onemocnění. Zejména mohou být použity ve spojení s komplexem vitamínů.

  Analogy aleranových vitaminů

  Vitaminy Alerana mohou být nahrazeny mnoha dalšími komplexy. Některé z nich mají podobný účinek, některé se značně liší, ale vhodnost jejich použití závisí na tom, jaké specifické nemoci nebo problémy s vlasy jsou tyto léky navrženy k vyřešení.

  Takže z jiných vitamínů pro růst vlasů lze poznamenat:

   Vitrum Beauty s mnohem rozsáhlejší kompozicí, jejíž cena je asi 900 rublů na balíček;

  Speciální pilulky Merz, jejichž složení je velmi podobné složení Aleranu. Jeho cena je asi 1 200 rublů na láhev pro 120 tablet;

  Pantovigar - velmi populární tobolky s thiaminem, vitamínem B5, vápníkem, cystinem, keratinem a lékařskými kvasinkami. Balíček 90 kapslí lze zakoupit za přibližně 1700 rublů;

  Fitoval je také ruská droga, která je poněkud podobná kompozici s Aleranovými vitamíny. To stojí asi 650 rublů.

  Také v prodeji existují další komplexy s podobným složením jako v Aleranu, ale méně nákladné. Ať je tomu jakkoli, je jejich výběr jako Alerane alternativy nemusí být vždy vhodné: vše záleží na důvod, proč vlasy vypadávají a jaké konkrétní komponenty potřebné k opravě problému.

  "Můj problém je známo mnoha ženám:" začátek "po porodu se začalo a nepřestávalo se, navzdory všem mým snahám o normalizaci stravy. Bylo zřejmé, že jsou potřebné dodatečné finanční prostředky. Přišel jsem endokrinologovi, v tomto ohledu je vše v pořádku. Lékař doporučil koupit jakýkoliv komplex vitaminů na vlasy. Podíval jsem se na možnosti, zastavil jsem se u Aleranových vitaminů. Viděl celý kurz, striktně podle pokynů. Výsledek je nulový. Obecně platí, že vlasy nevyrůstají, vypadají jako dříve. "

  Alerana Vitamíny pro růst vlasů

  Alerana Vitamíny pro růst vlasů: návod k použití a recenze

  Latinský název: Alerana

  Aktivní složka: vitamíny (vitamíny), makro- a mikroelementy (makro- a mikroelementy) a L-cystein (L-cystein)

  Výrobce: Vertex CJSC (Rusko)

  Aktualizace popisu a fotografie: 11/26/2018

  Alerana Vitamíny pro růst vlasů jsou doplňkem stravy (BAA) k jídlu, dalším zdrojem vitamínů, minerálů a aminokyselin, určených pro intenzivní výživu vlasových folikulů, stimulující růst vlasů, zlepšující stav vlasů a pokožku hlavy.

  Forma uvolnění a složení

  Léčivo se uvolňuje ve formě potahovaných tablet: denní vzorec - od bílé do béžové barvy, noční vzorek - od vínové až hnědé barvy [20 ks. v blistru (10 ks "den" + 10 ks "noci"), v krabičce 3 blistry a návod k použití Alerana vitamíny pro růst vlasů].

  Účinné látky v 1 tabletu vzorce "Den":

  • vitamin A (beta-karoten) - 5 mg;
  • vitamín b1 (thiamin) 4,5-5 mg;
  • vitamín b9 (kyselina listová) - 0,5-0,6 mg;
  • Vitamin C (kyselina askorbová) - 100 mg;
  • vitamin E (tokoferol) - 40 mg;
  • hořčík (oxid hořečnatý) - 25 mg;
  • železo (fumarát železa) - 10 mg;
  • selén (seleničitan sodný) - 0,07 mg.

  Aktivní látky v jedné tabletě vzorce "Noc":

  • L-cystin - 40 mg;
  • vitamín b2 (riboflavin) - 5-6 mg;
  • vitamín b5 (kyselina pantothenová) - 12-15 mg;
  • vitamín b6 (hydrochlorid pyridoxinu) - 5-6 mg;
  • vitamín b7 (biotin) - 0,12-0,15 mg;
  • vitamín b12 (kyanokobalamin) - 0,007-0,009 mg;
  • vitamín d3 (cholekalciferol) - 0,0025 mg;
  • extrakt z kopřivy (obsahuje křemík) - 71 mg;
  • zinek (dvouvodárenský citrát zinku) - 15 mg;
  • chróm (pikolinát chromitý) - 0,05 mg.

  Pomocné složky: maltodextrin, stabilizátor sodné soli kroskarmelózy, nosič MCC, bramborový škrob, protihrudní činidla - stearát vápenatý, oxid křemičitý; kyselina para-aminobenzoová (volitelně pro vzorec "Noc"); makrogolová stabilizační skořápka (polyethylenglykol), mastek proti stékání, polyvinylalkoholová sklovina, barviva: oxid železitý černý a žlutý; červený oxid železa (volitelný pro vzorec "Noc"); oxid titaničitý, emulgátor hydroxypropylmethylcelulózy.

  Farmakologické vlastnosti

  Farmakodynamika

  Alerana Vitamíny pro růst vlasů jsou vitamín-minerální komplex, který obsahuje 18 účinných látek, které pomáhají posilovat vlasové folikuly, snižují ztrátu vlasů, zvyšují jejich růst a zvyšují objem, zlepšují stav pokožky hlavy. Dvě složky produktu - vzorce "Den" a "Noc" jsou vybrány s ohledem na kompatibilitu složek a denní rytmus růstu vlasů. Tyto části léčiva vykazují synergický účinek a poskytují tělu úplnou absorpci užitečných látek nezbytných pro výživovou a růstovou aktivitu vlasových folikulů. Doplněk stravy má také tonické a antioxidační vlastnosti.

  Účinek přípravku Alerana Vitamins na růst vlasů je způsoben účinkem účinných látek:

  • cystin (aminokyselina obsahující síru): je složka keratinu - bílkovina, která je hlavní složkou vlasů; přispívá ke zlepšení pokožky hlavy, zlepšuje proces regenerace;
  • beta-karoten: podílí se na kontrole aktivity mazových žláz pokožky hlavy, zabraňuje vzniku lupů, zvyšuje růst vlasů, zabraňuje jejich křehkosti a ztrátě; když je krátký, dochází k zhoršování peelingu a suchosti kůže a objevují se také slabost a křehkost vlasů;
  • Kyselina pantothenová: část koenzymu A se účastní oxidačních procesů a biosyntézy sterolů, mastných kyselin, fosfolipidů, stejně jako metabolismu bílkovin, tuků, sacharidů; nedostatek vitaminu B5 způsobuje ztrátu vlasů, vyčerpání a poškození struktury;
  • kyselina askorbová: normalizuje kapilární tón, její nedostatek vede ke zhoršení mikrocirkulace a ztráty vlasů v důsledku nedostatečného příjmu živin;
  • tokoferol: řídí transport kyslíku v krvi, pomáhá udržovat zdravou pokožku; ovlivňuje výživu vlasových folikulů, přičemž nedostatek této látky zvyšuje ztrátu vlasů;
  • kyselina listová: hraje důležitou roli při dělení buněk, příznivě ovlivňuje růst vlasů; kombinované použití této složky s ionty železa napomáhá ke zlepšení procesů tvorby krve;
  • thiamin: podílí se na metabolismu sacharidů a tuků, nedostatek thiaminu vede k většímu poškození vlasů a znemožňuje jejich životnost;
  • Riboflavin: je aktivní účastník metabolických procesů, je nezbytný pro normální průběh redoxních reakcí; s nedostatkem vlasů u kořenů se rychle stává mastnou a hroty vlasů - suché;
  • Biotin: Obsahuje síru, která činí pokožku hladší a vlasy silné a plné; nedostatek této látky, nazvaný krása vitaminu, může vést k dysplazií nehtů, lupů a seborrhy;
  • pyridoxin: poskytuje normální trávení tuku a bílkovin a adekvátní produkci nukleových kyselin, které brání stárnutí; nedostatek pyridoxinu může způsobit svědění, pocit suché pokožky hlavy a lupů;
  • cholekalciferol: zlepšuje absorpci vápníku, zabraňuje vzniku kožních infekcí, chrání před negativními účinky ultrafialového záření; dělá vlasy lesklé a hladké;
  • cyanokobalamin: podílí se na dělení buněk, jeho nedostatek způsobuje křehké vlasy, svědění a suchost pokožky hlavy, lupy a může také způsobit lokalizovanou alopecii (ohniskovou plešatost);
  • železa: hraje důležitou roli při provádění oxidačních procesů a přepravy kyslíku; s nedostatkem prvku, vlasy ztrácejí svou vitalitu, začínají se ztuhovat, roste nudné a vypadávají; u žen může nedostatek železa způsobit nejčastější příčinu vypadávání vlasů;
  • magnesium: reguluje metabolismus bílkovin, tuků a sacharidů, pomáhá rozšiřovat průduch cév a zlepšuje výživu vlasů, dává jim pružnost a významné množství;
  • zinek: řídí sekreci mužských pohlavních hormonů, což je pro zdravé vlasy velmi důležité, protože nadbytek těchto hormonů způsobuje vypadávání vlasů; normalizuje mazové žlázy;
  • selen: je nesmírně důležitý prvek, který v kombinaci s vápníkem poskytuje potřebné živiny pro rychlý růst vlasů (zejména v zimě), které mají být dodány a dodány do folikulů;
  • křemík (jedna ze složek kopřivy): aktivuje produkci elastinu a kolagenu, plní vlasy živou silou, zvyšuje jejich růst a dává pružnost;
  • chróm: je nezbytným účastníkem běžného procesu růstu vlasů; reguluje koncentraci glukózy a pomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi, zvyšuje sílu kostní tkáně, zvyšuje energetický potenciál těla.

  Indikace pro použití

  Alerana Vitamíny pro růst vlasů se doporučují pro použití jako doplňky stravy, další zdroj cystinu, vitamínů A, C, E, D3, skupina B a minerální látky (zinek, chrom, železo, hořčík a selen), které jsou nezbytné pro posilování a růst zdravých vlasů, stejně jako odstranění jejich ztrát u žen a mužů.

  Kontraindikace

  • těhotenství a kojení;
  • přecitlivělost na kteroukoli složku přípravku.

  Alerana Vitamíny pro růst vlasů, návod k použití: metoda a dávkování

  Aleranovy tablety Vitamíny pro růst vlasů jsou určeny pro příjem.

  Adolescenti starší 14 let a dospělí užívají drogu denně s jídlem 2x denně: ráno nebo odpoledne - 1 tabletu denního přípravku, večer - 1 tabletu "Night".

  Délka kurzu - 30 dní. Pokud je to nutné, 2-3 krát za rok jsou povoleny opakované kurzy.

  Co říkají recenze lékařů a uživatelů o vitamínů Aleranových?

  Mnoho otázek je zahrnuto ve známých vitamínových řadech Aleran pro růst vlasů. Někdy je obtížné oddělit negativní recenze z důvodu špatné kvality výrobků z negativních názorů v důsledku nesprávného použití. Proto je vhodné pečlivě pochopit všechny komplikace použití vitamín-minerální komplex, studovat jeho vlastnosti, a také seznámit se s názorem lékařů trichology o nápravě.

  O výrobci

  Společnost VERTEX existovala od roku 1999, ale o čtyři roky později získala licenci na výrobu léků. V sortimentu najdete nejen produkty pro péči o vlasy, ale také výrobky pro gynekologii, neurologii, psychiatrii, dermatologii, alergologii a další lékařské obory.

  Aleran série jsou vitamíny, séra, šampony, spreje, balzámy a stimulanty. Jsou navrženy tak, aby eliminovaly ztráty a zlepšily celkový stav, růst vlasů a řasy. Je třeba poznamenat, že každá kategorie výrobků prošla klinickými studiemi, které potvrzují jejich účinnost.

  Vitamin-minerální komplex je vyráběn ve formě tablet, které jsou potaženy speciální skořápkou (bílá a tmavá hnědá). V balení jsou tři blistry, z nichž každý obsahuje 20 kusů tablet (celkem 60 kusů).

  Výhody

  Co se týče hlavních rozdílů od analogů, je možné rozlišit:

  1. Téměř 20 účinných látek, které jsou zodpovědné za zdraví a růst vlasů.
  2. Účinný účinek komplexu je prokázán klinickými studiemi.
  3. Absence jakýchkoli hormonálních látek v přípravku.
  4. Vývoj dvou zvláštních vzorců pro den a noc.
  5. Maximální kompatibilita mezi aktivními složkami.
  6. Dopad finančních prostředků s přihlédnutím k rytmu oživení a růstu nových chloupků.

  Ale výrobce okamžitě poznamenává, že jeho produkty jsou pouze dodatečné a nikoliv hlavní zdroj vitamínů, aminokyselin a minerálů, které jsou nezbytné pro pokožku a pokožku hlavy mužů a žen. Léčbu tohoto problému proto musíme komplexně řešit, s ohledem na pokyny lékaře a pokyny pro použití vitaminu Aleran.

  Vlastnosti kompozice

  Jak již bylo řečeno, komplex je rozdělen na dvě skupiny pilulek: některé jsou užívány během dne a jiné v noci. To není rozmar ochranného jména, ale dobře promyšlené opatření, které odborníci studovali během výzkumu. Faktem je, že aleranové vitamíny obsahují velké množství účinných látek a pro jejich účinnou a úplnou asimilaci byly vyvinuty dvě vzorce - "Den" a "Noc".

  Komponenty jsou rozděleny do každé kategorie, která má také běžné pomocné komponenty. Tak, osoba v pravý čas obdrží požadovaný počet stopových prvků na základě rytmu těla.

  Vzorec "den"

  Zahrnuje:

  • thiamin (Bl);
  • kyselina listová (B9);
  • kyselina askorbová (C);
  • alfa tokoferol (E);
  • beta-karoten;
  • magnesium;
  • selen;
  • železa

  Formula "noční"

  • riboflavin (B2);
  • pyridoxin (B6);
  • kyanokobalamin (B12);
  • cholekalciferol (D3);
  • biotin (H);
  • D-pantothenát,
  • cystin;
  • křemík;
  • zinek;
  • chróm;
  • kyselina para-aminobenzoová.
  • celulóza (mikrokrystalická);
  • škrob (brambor);
  • aerosil (oxid křemičitý);
  • stearát vápenatý;
  • speciální shell.

  Jaký to má vliv?

  Každá ze složek vitamín-minerálního komplexu Aleran je zodpovědná za specifický účinek na vlasy a pokožku hlavy:

  1. Thiamin Barva, lesk, boj s křehkostí a zlomenými konci.
  2. Kyselina listová Odpovídá za stimulaci růstu.
  3. Kyselina askorbová. Poskytuje pružnost vlasů, podílí se na tvorbě kolagenu.
  4. Alfa tokoferol. S nedostatkem vitamínu E se vlasy stávají slabými a nové se neobjevují.
  5. Beta-karoten. Blokuje výskyt lupů, poskytuje objem a hustotu vlasů.
  6. Hořčík. Zlepšuje strukturu pramenů, čímž je silnější, silnější a pružnější.
  7. Selen. Příznivý vliv na stav chloupků, aktivující nejen růst, ale i regenerační procesy.
  8. Železo Vyživuje kořeny, saturuje folikuly kyslíkem, což zajišťuje dobrý stav a hustotu vlasů.
  9. Riboflavin. Odpovídá za regulaci mazových žláz, normalizaci metabolických procesů, eliminuje zvýšený obsah tuku v pokožce hlavy.
  10. Pyridoxin. Nejenže eliminuje lupy, ale také zlepšuje vstřebávání jiných živin folikuly.
  11. Cyanokobalamin. Bojuje s houbou, odstraňuje svědění, poskytuje kyslíku kořenům, zabraňuje ohniskové plešatosti.
  12. Cholekalciferol. Zabraňuje vypadávání vlasů a mnoha problémům se skalpem, jako je psoriáza.
  13. Biotin. Obsahuje síru, která je nezbytná pro to, aby tělo udrželo normální stav nejen kudrlin, ale i nehtů.
  14. D-pantothenátu. Blokuje časný výskyt šedých pramenů a také pomáhá posilovat vlasy.
  15. Cystin. Je to hlavní faktor ochrany proti vnějším negativním účinkům (slunce, vysoušeč vlasů, kadeřník atd.).
  16. Silikon. Posiluje kožní buňky, nehty, vlasy, snižuje riziko vzniku plešatých plevelů.
  17. Zinek Základní stopový prvek, pokud jste majitelem kombinovaného typu vlasů (konce jsou suché a kořeny jsou mastné).
  18. Chrome. Odpovídá za vzhled vlasů a udržuje folikuly v dobrém stavu.
  19. Para-aminobenzoová kyselina. Posiluje růst vlasů a chrání proti vypadávání starých šedých vlasů.

  Jak vidíte, Aleranovy vitamíny pokrývají téměř všechny denní potřeby nejen vlasů, ale také pokožky a také hřebíků. Je obtížné najít další takový prostředek, který bude obsahovat podobnou řadu stopových prvků užitečných pro tělo.

  Proč vitamíny z výživy nestačí?

  Na mnoha fórech lze nalézt dlouhé historie trichologů o pacientech, kteří nechtějí používat doplňky stravy, odkazující na profesionálně připravenou dietu osobním dietetikem. Ale pokud jste se obrátili na odborníka, pak problém s vlasy není vyřešen vyváženou stravou. A toto je velmi jednoduché vysvětlení:

  1. Některé vitamíny zemřou během tepelné úpravy (vaření, pečení, smažení atd.).
  2. Lidský gastrointestinální trakt absorbuje daleko od všech živin, které přicházejí s jídlem.
  3. S trávicími abnormalitami vaše tělo pohlcuje méně vitamínů.
  4. Stresující situace a některé nemoci zvyšují potřebu mikroelementů.

  Vzhledem k tomu je jasné, proč odborníci poradují svým pacientům po vyšetřeních a vyšetřeních, že vypijí Aleranovy vitamíny ze ztráty vlasů a zlepšují jejich růst. Koneckonců, dvě jedinečné vzorce značně zvyšují šance na asimilaci v těle všech užitečných a nezbytných látek.

  Indikace a kontraindikace pro použití

  Aleranové vitamíny (den, noc) podle zákazníků a specialistů dokáží zvládnout následující problémy s vlasy:

  • pomalý růst;
  • silné srážení;
  • vysoký obsah tuku v kořenech;
  • zlomení konců;
  • křehké kudrlinky;
  • poškozená struktura;
  • menší holé skvrny;
  • matná barva (nedostatek lesku);
  • lupy a svědění;
  • suché skalp;
  • zúžení kudrlin.

  Ve všech těchto případech je třeba používat vitaminy, ale pouze po konzultaci s lékařem a podstupující vyšetření.

  Nedoporučuje se užívat vitamíny:

  • těhotné ženy;
  • během kojení;
  • s individuální nesnášenlivostí ke složení;
  • děti do 14 let;
  • společně s jinými podobnými prostředky;
  • lidé nad 65 let.
  • Zvláštní opatrnost by měla být prokázána osobám s arytmií, onemocněními kardiovaskulárního systému, problémy s gastrointestinálním traktem a také s selháním ledvin a jater.

  Nežádoucí účinky

  Takové negativní účinky se prakticky nevyskytují. Nejčastěji jsou spojeny s porušením dávky, současným podáváním podobných léků a také s individuální nesnášenlivostí:

  • alergická reakce (vyrážka, svědění);
  • závratě;
  • obecná slabost;
  • porucha krevního tlaku;
  • dušnost;
  • palpitace srdce;
  • různé edémy;
  • vzhled nežádoucích tělesných vláken;
  • nevolnost a zvracení.

  Všechny tyto nežádoucí účinky je možné vyhnout, pokud se budete přísně řídit pravidly pro užívání komplexu a doporučeními ošetřujícího lékaře.

  Jak používat?

  Pokyny pro použití vitamínů Aleran říká, že tablety by měly být opilé každý den, a to s jídlem. Ráno nebo odpoledne se užívá denní pilulka a večer se vezme vzorec noci.

  Pokud jde o trvání kurzu, může trvat jeden až tři měsíce. Pak je provedena přestávka a za pouhý rok můžete vypít ne více než dva nebo tři balení. Ale v každém případě, pouze pod dohledem lékaře, který určí potřebu opakovat terapii.

  Pravděpodobnost předávkování

  Vitamíny jsou pro lidské tělo nezbytné, ale nadbytky nevedou nic dobrého. Protože při užívání komplexu byste neměli zapomínat na pravděpodobnost předávkování za následujících okolností:

  • porušení pokynů;
  • souběžné podávání podobných léků.

  Může se zde vyskytnout hypervitaminóza, ve které vnitřní systémy nemohou samy dokázat zvládnout nadbytek stopových prvků. V takové situaci je nutné okamžitě ukončit kurz a jít do nemocnice pro další vyšetření.

  Kde koupit?

  Pokud se rozhodnete koupit Aleranovy vitamíny v lékárně, jsou zastoupeny pouze v následujících zemích:

  Je pozoruhodné, ale v některých oblastech, obzvláště daleko od regionálních center, je obtížné najít výrobky firmy VERTEX. Ale na internetu jsou věci mnohem jednodušší. Ale v tomto případě je důležité najít spolehlivé místo, aniž byste zapomněli porovnat fotografii vitamínů s oficiálním portálem.

  Před nákupem se samozřejmě zajímá, kolik Aleranových vitaminů bude stát. Cena v lékárně (stacionární) může být mírně vyšší než cena nabídky na internetu. Je však třeba poznamenat, že mezi cenami v síti je příliš nerovnováha. Například dolní konzola začíná od 500 rublů a dosahuje téměř 700 rublů. A to je všechno v jednom regionu. Nejlevnější k nákupu vitamínů v Petrohradě a Kaliningradu. Ale lékárníci doporučují, než si koupíte nástroj, podrobně si přečtěte popis.

  Co nahradit?

  Vitaminy Aleran analogy mohou být levnější a dražší. Mezi hlavní návrhy stojí za zmínku:

  • Perfectil;
  • Fitoval;
  • Revalid;
  • Merz (speciální dražé);
  • Pantovigar.

  Nikdy nepijte tyto léky dohromady, ani bez předchozí konzultace s lékařem.

  Kdy bude účinek?

  Podle studií po požití Aleranových vitamínů je výsledek patrný po měsících pravidelného užívání komplexu. Doporučuje se dodatečně použít speciální:

  Ale v žádném případě není nutné používat dva nebo tři balíčky za sebou, protože jsou vyžadovány přestávky mezi kurzy.

  Údaje o klinickém výzkumu

  Doplněk stravy (dietní doplněk) často nemá žádný důkaz účinnosti, ale společnost Vertex provedla experimenty, během kterých bylo možné určit procento účinnosti při řešení konkrétního problému s vlasy:

  1. Zpomalení procesu ukládání - 82%.
  2. Snížení křehkosti - 93%.
  3. Snížení tuku - 83%.
  4. Pokles míry elektrifikace - 87%.
  5. Zvýšená poslušnost kadeřnictví - 83%.
  6. Vylepšená barva a lesk - 57%.

  Všechny studie jsou otevřené. Do nich se podíleli dobrovolníci se zvýšenou ztrátou vlasů.

  Při užívání vitaminů si musíte pamatovat, že po dlouhou dobu (bez přerušení) je nemůžete vypít. Dokonce i takový neškodný lék, pokud nedodržíte pokyny, může poškodit tělo. Pokud jde o výsledky, recenze ukázaly pozitivní obraz, ale se silnou plešatostí bude aleran komplex stále neúčinný.

  Recenze vitamínů Alerana

  Pokud jiné produkty přípravku Aleran pro péči o vlasy vyvolávají určité pochybnosti, komplex vitamin-minerálů získal nejlepší hodnocení od odborníků. Pouze lékaři poznamenávají, že jejich pacienti považují tento léčivý přípravek za léčivý. I když balení jasně uvádí, že tablety jsou doplňkem stravy. Vlasy musí být udržovány komplexně, vyřešení stávajícího problému, takže pokud čekáte na opravdu dobré výsledky, prostě nemůžete bez návštěvy lékaře.

  Pokud mluvíme o zákaznících, existují pozitivní i negativní hodnocení:

  Karina Abramenko, 24, Kyjev: "Rozhodla jsem se krmit mé tělo vitamíny, když jsem si všiml ztráty vlasů po porodu. Objem účesů se po 6 měsících po dodání snížil o polovinu. Můj účes, ocas teď připomínal stínítko, a když jsem se uvolnil, přestal jsem úplně chodit, když jsem našel chlupy na pokojích a dětských šatech. Alerana se dozvěděla o vitamínech z internetu a protože recenze byly většinou nadšené, koupili je. Musím říci, že můžete konzumovat vitamíny pouze tehdy, pokud ještě kojujete. Ale ani se všemi pravidly a doporučeními nepostradatelný nástroj nepomohl. Opil jsem pilulky měsíc a nezaznamenal žádné změny. V mém případě pomohl minoxidil 5%, což tricholog předepsal. Myslím, že v takových případech je lepší kontaktovat specialisty. Ze svých zkušeností nejlépe vědí, co funguje a co ne. "

  Olga Storchevaya, 34 let, Moskva: "Dostal jsem vitamíny po dobu 2 měsíců. Růst vlasů se nezvyšoval, ale přestaly vypadávat. A jsem o to velice rád. Moje nehty nikdy nebyly tenké a křehké, takže nemohu popsat vliv drogy na nehty. Závěr: "Wow" neviděl efekt, ale výsledek je ".

  Elena Igoshina, 31, Moskva: "Doporučuji tento komplex vitamínů všem! Vlasy začaly vypadávat i po narození syna. Nerobila jsem nic, protože jsem si myslela, že se všechno zotaví. Ale uplynul čas a "vlasy" se nezastavily. Obrátil jsem se k trichologovi, který mi předepsal tuto drogu. Po dvou týdnech používání se vlasy úplně zastavily. A za měsíc rostli o 3 cm. Na dotek jsou velmi příjemné a hladké. Spokojen s výsledkem! "

  Vitamin-minerální komplex Aleran pro růst vlasů

  Snění o luxusní hlavě vlasů, dívky navštěvují mnoho kadeřnictví. Avšak po těchto postupech efekt rychle prochází a vlasy se ještě zhoršují. Odborníci říkají, že je třeba pečovat o kadeře, a to nejen zvenčí, ale také je krmit zevnitř. K tomu musíte mít na vlasy speciální vitamínové komplexy. Dnes budeme mluvit o multivitamins pro růst vlasů "Aleran". Musíme zjistit, co to je, z čeho se skládají a jaký vliv mají na kadeře. To vše dále.

  Co je

  Alerana je kompletní vitamín-minerální komplex, který obsahuje multivitaminy, aminokyseliny, makro- a mikroživiny. Droga je určena ke zlepšení stavu vlasů nejen u žen, ale i u mužů. Díky bohatému složení nástroje má příznivý účinek na celé tělo, včetně kůže, hřebíků, zubů.

  Komplex funguje podle následujících principů:

  • posílení pramenů žárovek;
  • prevence suché pokožky hlavy;
  • obnovení struktury vlasové šachty;
  • snížení křehkosti, rozdělené konce.

  Vitamíny se často používají v komplexu pro léčbu různých forem plešatosti, stejně jako dědičných problémů s vlasy.

  Je to důležité! Vitaminový komplex Alerana není droga, slouží jako další zdroj živin kromě potravy, povrchní péče o kadeře.

  Co se skládá z

  Balení komplexní multivitamíny Aleran se skládá ze 60 tablet dvou barev: červené a bílé. Výrobce vytvořil dvě vzorce: den a noc. Tento vývoj je navržen tak, aby plně asimiloval prospěšné prvky těla, protože potřeba a asimilace se liší v závislosti na denní době.

  Červené tablety mají následující vlastnosti:

  • obnovit strukturu pramenů;
  • obohatit kudrlinky o užitečné látky;
  • podporují regeneraci pokožky hlavy.

  Bílé tablety jsou zaměřeny na:

  • ochrana vlasů před škodlivými faktory prostředí;
  • poskytující lesk, sílu kudrlinky;

  Vitamíny pro růst vlasů obsahují 18 účinných látek. Dále zvážit, jak každá z nich ovlivňuje tělo.

  1. Vitamin B1 (thiamin) napomáhá posílení křehkých pramenů a obnovuje mikrodamky zevnitř. Z této složky závisí na stavu pokožky a folikulů. Nedostatek thiaminu ovlivňuje stav vlasů, takže je nudný, křehký, bez života.
  2. Vitamín B9 (kyselina listová) působí na vláknité prameny. Podporuje hladkost, růst kudrlin, díky aktivnímu nasycení pokožky hlavy kyslíkem. Komponenta B9 je zvláště důležitá v dědičné alopecii.
  3. Vitamin C je zaměřen na ochranu kudrní před vystavením slunečnímu světlu. Léčuje mikrotrhlinky v kůži hlavy, dává hlavu vlasů hladký, lesk. Nedostatek kyseliny askorbové může způsobit plešatost.
  4. Vitamin E (alfa-tokoferol) je přirozený antioxidant. Vrací sílu, svítí na kadeře, pomáhá zvýšit jejich růst. Také pomáhá vyrovnat se s expozicí ultrafialovým paprskům.
  5. Hořčík podporuje růst vlasů. Hořčík minimalizuje škodlivé účinky nervových poruch na vlasy.
  6. Železo je velmi důležitým prvkem pro krásu a zdraví vlasů. Nedostatek železa vede ke ztrátě, ztenčení pramenů. Především poskytuje folikulům kyslík a reguluje oxidační procesy.
  7. Beta-karoten je potřeba stimulovat růst vlasů kvůli své schopnosti produkovat vitamín A. Také působí jako antioxidant pro prameny, chrání je před účinky okolní koule.
  8. Selén je aktivátor metabolických procesů. Poskytuje příliv příznivých prvků do folikulů, podílí se na růstu nových buněk.
  9. Vitamín B2 (riboflavin) pomáhá omlazovat buňky, je třeba zlepšit stav epidermis. Nedostatek této komponenty způsobuje ztrátu lesku kudrlin.
  10. Vitamin B6 (pyridoxin) působí jako aktivátor růstu pramenů, zvlhčuje je, eliminuje problém lupů a normalizuje mazové žlázy.
  11. Vitamin B10 (kyselina para-aminobenzoová). Tento prvek je potřebný ke zlepšení tónu pokožky hlavy, což také zabraňuje předčasným šedým vlasům.
  12. Vitamín B12 (kyanokobalamin) posiluje kořeny pramenů, podílí se na dělení buněk. Jeho nedostatek způsobuje ohniskovou plešatost.
  13. Vitamín D3 (cholekalciferol) pomáhá zlepšit stav vlasových folikulů. Regulace produkce olejů, akce je zaměřena na krmení folikulů.
  14. Vitamín B7 (biotin) je potřebný k urychlení růstu pramenů, podporuje tvorbu keratinu.
  15. Cystin (aminokyselina obsahující síru). Tato součást je schopna prodloužit dobu růstu pramenů, zabraňuje jejich ztrátě. Hraje důležitou roli v regeneraci vlákna díky své účasti na syntéze bílkovin.
  16. Křemík přispívá k výrobě kolagenu a keratinu. Díky křemíku je naše vlasy hladké a elastické.
  17. Chrom je minerál, který je nezbytný pro běžný růst kudrlin. Chrom také snižuje hladinu cholesterolu v těle, přispívá k lepšímu pronikání komponent.
  18. Vápník D pomáhá s normalizací metabolických procesů v buněčné struktuře.

  Kromě aktivních složek v multivitaminách jsou přítomny:

  Vezměte prosím na vědomí, že mezi výhodami tohoto léčiva je jeho identický vliv na mužské tělo a ženu.

  Také silné stránky multivitamínového komplexu zahrnují:

  • zastavení ztráty vlasů;
  • odstranění problému svědění, peelingu, lupů;
  • posilování vlasových folikulů;
  • přidání hustoty vlasů;
  • zlepšení vzhledu pramenů;
  • ochrana pramenů před vnějším vlivem;
  • odstranění statické elektřiny.

  Kdy přijmout

  Užívání vitamínů pro Aleranovy vlasy stojí za to, když se objeví následující problémy:

  • vypadávání vlasů;
  • alopécia různého původu;
  • pomalejší růstové prameny;
  • pramínky jsou křehké, ztenčené;
  • vypadaly rozštěpené konce;
  • narušuje lupy, svrbení hlavy;
  • Kudrlinky začaly rychle růst.

  Fotografie před a po

  Náklady na

  Cena vitamínů Aleran je v rozmezí 500-600 rublů na balení. Jeden balíček stačí na měsíc použití.

  Komplex je možné zakoupit v libovolné lékárně nebo prostřednictvím internetového obchodu. Balení obsahuje 3 destičky z 10 typů jednotlivých barevných tablet, návod k použití.

  Kontraindikace

  Vitamíny pro růst vlasů "Aleran" jako všechny léky mají nějaké kontraindikace. Patří sem:

  • přecitlivělost na složky;
  • komponenty nesnášenlivosti;
  • těhotenství;
  • kojení;
  • věk do 14 let a nad 60 let;
  • onemocnění kůže hlavy.

  Pravidla použití

  Doba trvání léčby je 3 měsíce. Pro toto období potřebujete 3 balení drogy. Lék by měl být užíván 2krát denně. Ráno vzít jednu bílou pilulku a v noci vypít červenou pilulku.

  Před podáním léku je nezbytné jíst nebo užívat vitamíny během jídla.

  Opakujte průběh léčby po 6 měsících.

  Odborníci doporučují dosáhnout efektivnějšího výsledku při kombinaci příjmu multivitaminů s použitím jiných produktů stejného výrobce. Například si můžete zakoupit řadu péče o kudrliny, která obsahuje šampon a balzám.

  Účinky drogy

  Účinek bude patrný po 2-3 týdnech od zahájení komplexu. Díky multivitamínovému komplexu se v 70% případů objevuje nárůst růstu srsti, zvýšení objemu srsti a ukončení vypadávání vlasů. Byl také zaznamenán pokles mastnoty, elektrizované kadeřnictví. Vlasy po použití drogy se staly pružnými, pružnými, lesklými.

  Vezměte prosím na vědomí, že po dokončení léčby si vlasy uchovávají svůj krásný vzhled dalších 4-5 měsíců.

  Mnoho pozitivních hodnocení potvrzuje účinnost léku. Při pravidelném používání byl zaznamenán problém rozštěpení kadeřin o jejich křehkost a suchost.

  Analogy

  Droga Aleran má analogy, mezi nimi nejpopulárnější jsou:

  Shrneme-li, můžeme říci, že Aleranův multivitaminový komplex pro růst vlasů je vynikající způsob, jak udržet vlasy. Tento lék je cenově dostupný a není účinný ani pro ty nejdražší léky. Jedinou poznámkou k dosažení dobrých výsledků je pravidelné užívání drogy podle pokynů a výsledek nebude trvat dlouho.

  Kromě kosmetických vitaminů doporučují odborníci používat řadu Aleran kosmetiky pro růst vlasů. Dozvíte se více o jejich výhodách, složení a pravidlech díky následujícím článkům:

  Chcete-li doplnit účinek růstových stimulantů, můžete pravidelně masírovat hlavu přírodními oleji.

  Užitečná videa

  Přípravky pro vypadávání vlasů.

  Prostředky proti vypadávání vlasů a plešatost.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy