logo

Andrea, sérum pro růst vlasů

Andrea je produkt, který viditelně zlepšuje vzhled a posiluje zdraví vašich vlasů. Lék poskytuje zrychlený růst a obnovu poškozených oblastí. Sérum je velmi žádané mezi japonskými dívkami. Kompozice používá pouze přírodní ingredience, takže je zaručena bezpečnost. Nástroj chrání proti vypadávání vlasů, hluboce hydratuje a posiluje vlasy. Hair styling se stává jednoduchým a snadným a zdravý lesk se vrací do vlasů!

Zaregistrujte se, abyste nechali recenzi.
Trvá méně než 1 minutu.

V 26 letech začaly vypadat vlasy - genetika. Rozhodla jsem se zkusit toto sérum. Přidejte 3 ml séra na 100 ml šamponu a denně promíchejte tuto směs. Po třech měsících vlasy úplně přestaly vypadat, vlasy se zesílily. Velmi potěšeno, i když je obtížné bojovat s genetikou. Objednal jsem další 3 balíčky, budu je pravidelně používat.

Sérum skutečně funguje! Přidávám to na balzám nebo masku a používám ji každé 3-4 dny. Vznikl chmýří, vlasy začaly růst rychleji, místo standardního 1,5 cm měsíčně roste 3. Jsem jen šťastný! Konečně jsem dokázal překročit svou "kritickou" délku vlasů. Objednal jsem další 2 balíčky, chci dlouhé vlasy!

Používám sérum není zcela účelné a rozmazávám jejich obočí. Láhev je velmi malá, takže si neumím představit, jak ji přeložit do vlasů.
Boj o krásné obočí začal v mládí, hloupě je vytáhl do nití, takže když se móda vrátila k "a la naturel", začala jsem je pěstovat. Naneštěstí po mnoho let se ztenčují, nyní obnovuji co nejvíce. Toto sérum pro mě je spásou. Obvykle aplikuji bavlněný tampón před spaním, není mastný, díky své přirozenému složení je pro pokožku naprosto bezpečný.
Než začnete aktivně používat, provedl jsem test alergie, který nestačí. Dala jsem kapku přímo po čele a čekala, že se mi nestalo nic špatného. Poté jsem začal aplikovat bez strachu a několikrát denně. Po několika týdnech si všimla, že vlasy začaly pronikat tam, kde tam dlouho nebyly.
První dva měsíce brýlí, samozřejmě, nejsou pro slabé srdce. Zachránil se tužkou. Ale teď se mohu pochlubit krásnými, vyrovnanými a nejdůležitějšími širokými okraji, které opravím pouze tužkou nebo hennou. Sérum mi pomohlo, spokojeno s nákupem, od mně Pyaterochka!

Teď používám třetí jar, protože nemohu počkat, až dosáhnu svého starého snu - vlasy do pasu. Toto sérum má dobrý účinek na růst, vlasy začínají růst rychleji, takže odříznutí zlomených konců v salonu nyní nezkazuje náladu. Pokud dříve za měsíc vlasy vzrostly o 2-3 cm, pak nyní 4 cm - zaručeno. Obecně platí.
Existuje však celá řada nuancí: vlasy ze séra se špiní rychleji a pak není snadné umýt zbytky a chůze s "tučnou" hlavou je ošklivá. Ale tyto negativní body jsou nevýznamné ve srovnání s efektivitou, tak rozhodně 5.

Doufali, že péče nebude zapotřebí. Ale sérum bylo velmi mastné, pokud se aplikovalo na vlasové kořínky a pak se nemylo, vlasy se stávají mastnými a vypadají neuspořádaně. Proto si nemůžu dovolit sérum aplikovat pouze večer, před spaním, a ráno si vezmu sprchu a umyji vše, co mi zůstává na vlasu.

Je to opravdu jednodušší styl vlasů po séru, když je umýt a sušený, to krásně svítí, vypadá to živé a zdravé. Růst vlasů začal růst po několika týdnech použití, odříznout délku a barvení, a tak vlasy začaly růst, stejně jako blázen, po týden byly patrné znovuzrozené kořeny, musely být opět krásné. Teď plánuji, aby se barvivo co nejvíce přiblížilo mé barvě vlasů vlasů tak, aby mi vlasy tak často nezbarvily. Uplynul měsíc a už jsem použil tři lahve séra, takže nemohu říci, že prostředky jsou ekonomické. Spotřebuje se velmi rychle. Procedura pravděpodobně potřebuje desetinu láhve, takže všechny kořeny vlasů mohou být správně namazány.

Pokud se postup postupně zodpovídáte a pravidelně jej budete používat, efekt bude jako já. Ale okamžitě řeknu, že z jedné lahve není téměř žádný výsledek.

Po porodu vypadaly vlasy z hlavy, objevily se plešaté pokožky pokaždé, když křičela, když jí česala vlasy. Použil jsem směs séra a šamponu po téměř půl roku, během kterého se moje vlasy nejen zastavily, ale i podkožka, vyrůstala téměř plná banda! Jsem rád, že jsem našel tento nástroj na internetu.

Moje vlasy už viděly spoustu věcí, včetně a sérum Andrea. Měl jsem rád výsledek použití, ale byl fixován blíž ke konci druhé láhve tohoto zázraku. Objednával jsem tři akcie najednou, takže jsem měl dost dlouho. Hlavní účinné složky: zázvor, ženšen, fleecová květina. Kapalina je jako nějaká voda, vůně pěkně voní, ale vůbec není zázvor, ale je zde prohlášena za hlavní! Používá se pouze se šamponem. Kapala podle pokynů. Nebylo to žádné potíže. Jen konzistence šampónu se stala tekutějším, ale v některých případech se zlepšovala. Bylo dost na to, aby se umývala hlava na jedno použití (vždy bylo nutné pětkrát pět). První sklenici esencí jsem dokončila zhruba za měsíc. Vlasy se nezhustily, ale celková ztráta se zastavila. Další měsíc plus jar Andrea a já jsme viděli skutečné výsledky - tloušťka, síla a minimální ztráta vlasů (pouze v rámci biologické normy). Na hřebenu zůstává jen několik vlasů, což je dobrý ukazatel. Teď jsem udělal přestávku, nechci, aby mé vlasy byly úplně zvyklé na nástroj. Doufám, že Andrea bude mít kumulativní efekt, a pak uvidíme!

Sérum "Andrea" je velmi dobré. Díky ní přestala používat balzámy. Vlasy jsou měkké, dobře česané a netiskněte. Droga přichází v malé láhvi. Je to s dávkovačem, takže je velmi vhodné ho používat. V šamponě ne kvapkají, jak to každý dělá. Moje hlava a já přidám 4-5 kapek do mé dlanky pokaždé, a mýdlo dále.

Všiml jsem si, že šampon z této pěny je mnohem lepší. Agent nemá zápach, líbí se mi to. Zpočátku se hlava rychle stává tlustou, musíte ji umývat často. Pak si vlasy zvyknou na sérum. Opravdu se mi líbí nástroj, láhev stačila po dobu 3 měsíců.

Láhev je malá, uvnitř 20 ml. No, on sám vypadá nezajímavě. Nápisy jsou všechny v čínštině a docela trochu v angličtině. Konzistenční přípravek jako sirup, ne příliš kapalný. Vůně velmi hezké a vůbec ne zázvor, ale nějaký koktejl z bylinného mátového masa. Líbí se mi to! A co je nejdůležitější, aplikace je velmi jednoduchá.
Přidejte 44-60 kapek na šampon (250 ml) a dobře promíchejte. Není třeba žádné zvláštní opatření. Jen si umyjte hlavu šamponem a počkejte na výsledek! A přijde po 2 týdnech použití. Moje vlasy opravdu přestaly vypadávat stejně jako předtím. Aplikováno 2 měsíce za sebou. Teď už přestávám, to znamená, že změním šampon a nepřidám na něj Andrea sérum, stejně jako dýchací vlasy. Konkrétně růst vlasů si nevšiml, ale začali vypadat hodně (.) Méně! Vlasy po nanesení takového nabitého šamponu vypadají čerstvě 2 dny. Obvykle je omývám 2 krát týdně. V podstatě je to v pořádku.

Jsem si jist, že sérum objednám vícekrát! Cena a výsledek, který jsem dostal od výrobku, jsou příjemné!

Používám sérum už tři týdny, upřímně řečeno nemohu říci, že moje vlasy začínají roste rovně, na čele se mi objevila chuchvalce, ale celá délka vlasů je stále stejná. Myslím, že ji musíme i nadále používat a pak se podíváme na výsledek. Láhev je malá, takže se na každé kapce potřásnu. Postup při podávání žádostí je obecně velmi obtížný. Musíme vzít hřeben s malými zuby, hřebenit si vlasy, rozdělit je do řad a pokrýt každý řádek vlasů u kořene. Pokud se domníváme, že je láhev malá, je zřejmé, že to nebude dost dlouho. Vyčerpávám to, ale téměř neexistují žádné výsledky. Vypadá to, že nějaký druh másla v láhvi, jako dvoufázový, před použitím jsem protřepal láhev, abych smíchal vrstvy. Voní esenciálním olejům, spíše květinovým. Kompozice se nenašla nikde, ale všechno se zdá být přirozené a prospěšné pro vlasy. Skutečnost, že se mladé vlasy objevily, je povzbudivé, ale obecně čeká na mírně odlišný výsledek. Ve skutečnosti mnoho lidí píše, že hříva roste za měsíc, ale musíte být trochu z vaší hlavy věřit a naivně jsem tomu věřil. Obecně se podívám na to, co se bude dít dál, ale zatím jsem s výsledky neměl moc spokojen. Láhev je u konce, ale stále nechápu, jestli je nějaký účinek.

Objednal jsem si olej Andrea střídavě mezi svaté, jako jsem experimentoval s obnovou vlasů před ním, a téměř nic mi pomohlo. A tady taková sladká cena, o něco více než 1,5 dolaru, jak se nedostanu. Malá, mírně pokrčená krabička s 20 ml skleněnou nádobou mi přišla. Informace jsou jen minimální a nikoli slovo v ruštině!
Zpočátku byla rozhořčená, pak šla podívat do nete, jak ji aplikovat. Na standardní láhvi se šamponem ve 200 ml potřebujete 6 kapek séra. Přiznávám upřímně, kapkám ještě pár kapek :)) Ale láhev trvá velmi dlouho, spotřeba je mega ekonomická. Ačkoli jsem také četl, že otevřený nástroj může být použit na dobu ne více než 4 měsíce, tak dodávám Andrea také na vlasové masky. Ve skutečnosti mám 2měsíční systematické použití: vlasy pěstované o 3,5 (.) Centimetrů, které klesají několikrát méně. Vypadají mnohem zdravější a krásně svítí na slunci.

Stal se poslušný, česal se potěšením. Kromě zvětšené délky se vytvořil podsada - na čele a chrámy, tj. podněcovala růst nových chloupků. Účinek se ukázal jako v reklamě, nečekala to. Kdybych to sám nevyzkoušel, a vůbec bych tomu nevěřil. Teď čekám na druhou lahvičku a pokračuji v léčbě vlasů.

Nikdo ještě nezadal otázky. Vaše otázka bude první!

Sérum na vlasy "Andrea"


Dívky, které používaly toto sérum? Zájem o přesně o stráže. Četl jsem recenze na internetu, ne velmi jednoduché, poslouchám vás. Chci to zkusit, ale to vlasy opravdu nelíbí.

Používám. vlasy jako vylezené kousky a stoupání.
Používám po dobu 2 měsíců. Neviděl jsem žádný výsledek (

Mda... omlouvám se, že i já šplhám v kouscích ((už nevíte, co by se mělo rozmazat.

noční můra mnohem více než !! (((

Také dělám masky, hořčici, s červenou paprikou, cibulí. Moje vlasy vylézou a cítím se jako nová, která nevyrůstá na místě padlého, jako by vlasové folikuly "usnuli". Nevím, jak je vzbudit.

moje přítelkyně měla hořčicí masky dobře. Google recept přesný.

I SEA-BUCKTHORN OIL MAJO

Andrea (Andrea) sérum pro růst vlasů - recenze

Vlasy se stávají zdravými, snadno se hřebčí

Posiluje vlasy, obnovuje strukturu

Opravdu pomáhá

Strážil jsem si pořád moje vlasy, je to dost dlouhé pro mě, a to bylo husté, ale v poslední době mé vlasy ztratily svůj přirozený lesk, začaly vypadávat, jejich špičky byly suché a křehké. Udělal jsem všechny druhy vlasových masky, koupil jsem drahé šampony, pil komplex vitaminů, ale moje vlasy vypadaly bez života.

A jeden přítel mi doporučil koupit speciální sérum na vlasy, které podporuje růst vlasů, probouzí spící žárovky, urychluje jejich růst a zdravé vlasy.

V jejím složení je olej z hroznových semen, kořen zázvoru, voda, extrakt japonského květu.

Dává prostředky podle pokynů. Samozřejmě, že bylo okamžitě obtížné vysledovat výsledek, a zjistit, zda lék funguje nebo ne, ale vlasy přestaly klesat, se staly učenější a měkčí.

Ale po několika měsících jsem si všiml, že moje vlasy začaly růst mnohem rychleji, za dva měsíce to bylo 5 centimetrů průmyslu a za půl roku jsem dosáhl délky, kterou jsem potřeboval. Náklady jsou vysoké, ale stojí to za to.

Zdravé vlasy jsou zárukou krásy

Mnoho experimentů s mými vlasy nemělo na nich nejlepší efekt. Začaly klesat, staly se křehké, jejich celkový stav se mě vůbec nelíbil. Musel jsem hledat radikální metody, které by mi zachránily vlasy a neřezaly je. Použití různých nástrojů, všech druhů masky, balzámů a vitamínů zcela neposkytlo výsledky. Ale když jsem se prakticky vzdal, měl jsem štěstí, že jsem se stal majitelem produktu Andrea, který pomohl za měsíc obnovit krásu vlasů a úplně zastavit jejich ztráty. Teď jsem rád, že se o tento nástroj podělím o své dojmy.

Jak koupit syrovátku

Andrea si můžete koupit pouze na internetu, kde jsem našel nástroj a rozhodl se zkusit své štěstí. Bylo by hloupé nevyužít takovou šanci, zejména proto, že jsem našel spoustu pozitivní zpětné vazby o nástroji, kde ženy s ním mohly dosáhnout obrovských výsledků. Náklady na fondy činily nejvýše 600 rublů na akcii. Nástroj jsem si koupil na oficiálních stránkách.

Co je sérum Andrea?

Andrea je sérum vyvinuté speciálně pro obnovu krásy vlasů, pro živé a krásné vlasy, pro vyplnění lesku a samozřejmě pro zastavení jejich ztráty. Všechny tyto sliby, které jsem si plně uvědomil, jsem po tom, co jsem s tímto nástrojem zacházel úplně.

Složení sérum Andrea

Zvláštností této nádherné drogy je přirozená kompozice, která zahrnuje:

 • kořen zázvoru
 • olej z hroznových semen
 • kořen ženšenu
 • japonský květový extrakt

Pro poškozené vlasy, které trpí ztrátou vlasů, je tato kompozice bezchybná, protože není schopna způsobit poškození vlasů, protože vlasy nejsou schopny tolerovat chemické složení šamponů. Takže každý může bez s výjimkou Andrea použít sérum.

Jak používat, efekt

Chcete-li dosáhnout maximálního účinku a opravdu zastavit vypadávání vlasů, měli byste pravidelně užívat Andrea, vždy po mytí vlasů. Sérum je jednoduché, je nutné jej v minimálních množstvích třepat v kořenech vlasů. Průběh léčby je 30 dní.

Složky, které jsou v tomto séru, se rychle vstřebávají do pokožky hlavy, dodávají vlasové folikuly a fixují je, což postupně pomáhá posilovat vlasy a folikul.

Byl jsem velmi spokojen s účinkem po použití séra Andrea, protože moje vlasy jsou nyní krásné a zdravé, nevypadají a nesvítí. Je to opravdu neuvěřitelný nástroj, který vrátí sílu krásy ženě.

Skutečně urychluje růst vlasů

Ráda vítám čtenáře na stránkách. V tomto přehledu vám řeknu o sérii vlasů Andrea.

Po porodu jsem se rozhodl změnit obrázek a udělat krátký účes. Jel jsem s takovým účesem po dobu dvou měsíců, ale k mému překvapení mi vlasy rostly velmi pomalu. Nejdřív jsem si myslel, že to byla těžká ruka kadeřníka, nebo možná jsem měl proč se mnou vlasy prořezaly za špatné dny. Ale jak se ukázalo, důvod pro pomalý růst vlasů byl hormonální selhání.

Kromě užívání hormonálních přípravků jsem se rozhodla, že bez dobrého produktu péče o vlasy bych se nemohla věnovat. Na radu trichlóga zakoupilo toto sérum. Objednala jsem ho prostřednictvím služby Aliexpress, protože je levnější než nákup od zprostředkovatelů. Samozřejmě, dodávka nebyla provedena rychle, ale byla jsem připravená počkat.

Sérum jsem použil tímto způsobem. Přidala jsem půl láhve syrovátky na 400 ml šamponu a důkladně míchala obsah. Tento lékařský šampon trval třicet dní, a to navzdory skutečnosti, že jsem každý den umyl vlasy.

Příští měsíc jsem přidal pět kapek séra pokaždé, když jsem si umyla vlasy. Osobně se mi líbí tato volba více. Po takových procedurách mé vlasy začaly tloustnout mnohem méně často a začal jsem si každé tři dny omýt vlasy.

Po dvou měsících používání séra jsem si všiml následující:

 1. Kudrlinky se zesílily.
 2. Přestala jsem používat kondicionéry a vlasové balzámy.
 3. Vlasy rostou velmi rychle. V mém případě byl pozitivní výsledek zaznamenán po dvou a půl týdnech.
 4. První měsíc séra může tloustnout vlasy, ale pro mě tento moment není zvlášť důležitý, protože mým cílem je zlepšit růst vlasů.
 5. Prostředky jsou vynakládány velmi ekonomicky.

Jsem velmi potěšen nákupem takového séra, proto doporučuji, pokud máte problém se ztrátou vlasů.

Vlasy rychle rostou a vypadají skvěle!

Efektivní nástroj pro růst vlasů

Příroda mám krásné, husté vlasy. Nedávno jsme se potýkali s takovým problémem, jako je vypadávání vlasů, a zastavili se na místě jejich růstu. Chci mít krásné vlasy, ale nemůžu růst. Pochopil jsem, že je nutné posílit vlasové kořeny a vyživovat je.

Právě kvůli tomu jsem koupil takový nástroj jako Andrea (Andrea). Jedná se o sérum na vlasy, které lze zakoupit v on-line lékárně. Sérum mě stálo 500 rublů, což podle mého názoru není tak drahé.

Tento nástroj pomáhá nejen obnovit vlasy, ale také urychlit jejich růst, chránit před ztrátou vlasů.

Přípravek jsem použil asi 2 týdny a všiml jsem si, jak se vlasy začaly třpytit, zejména ve světle slunce. Vlasy začaly vypadat zdravě, hustota se objevila. Po česání na hřebenu se prakticky nevyskytují žádné vlasy, ani po umytí hlavy. Všiml jsem si, že se mi snadněji pokořilo vlasy, je to také velký plus, jako předtím, kromě toho, že vlasy vypadaly samy o sobě, také jsem je vytáhl. Nemůžu opustit česání pro pozdější dobu, protože nebudu hýčkat suché vlasy. Ano, a styling, vysychání vlasů nebylo zrušeno.

Sérum obsahuje složky, které pomáhají zvýšit krevní oběh, aby se vlasy zlepšovaly.

Složení séra je velmi užitečné pro vlasové folikuly:

 • kořen zázvoru
 • olej z hroznových semen
 • kořen ženšenu
 • japonský květový extrakt
 • vody

Takové složení tohoto výrobku na vlasy. Jak vidíte, tam je olej. Po aplikaci masky na vlasy a na vlasy po celé délce jsem viděl, jak začnou svítit a jiskřit krásným světlem. A je dobré, že po vyprání tento efekt nezmizí, ale pouze se zvětšuje.

Není nic obtížného uplatnit. Nejprve si umyji vlasy šamponem, což mimochodem slouží také k posílení a ošetření vlasů. Poté užijte 3 ml séra (pro středně dlouhé vlasy) nebo 5 ml séra (pro dlouhé vlasy) a promíchejte se šamponem. Aplikujte tuto směs na kořeny vlasů a na vlasy. Dobře pěnte na vlasy a masírujte vlasové kořeny po dobu 10 minut. Neměl jsem dost času na 10 minut, abych byl upřímný, ale po dobu 5 minut jsem jen masíroval. Poté ho umyjte. A vysušte vlasy jako obvykle.

Po aplikaci séra po dobu jednoho měsíce jsou moje vlasy plně obnoveny. Začaly vypadat krásně a hlavní věc je, že jsem dosáhl růstu vlasů. Bylo vidět, jak se délka vlasů prodloužila.

Poradím sérum nejen vám, ale i mým přátelům.

Andrea - sérum pro růst vlasů, způsob aplikace, cena, recenze

Mezi mnoha podobnými produkty existuje jedna péče o vlasy a lék na vlasy, který vyhrál trh nejen prostřednictvím reklamy. Opravdu pomohl mnoha lidem posílit vlasy a dokonce se zbavit jejich patologické ztráty.

Toto je sérum Andrea pro růst vlasů. Recenze, jednoduchý způsob použití, složení výhradně léčivých bylin hovoří ve prospěch tohoto nástroje.

Na rozdíl od obecné víry o japonském původu se syrovátka vyrábí v Číně. To bylo sestaveno čínskými kosmetologists z výtažků ze čtyř léčivých rostlin s přídavkem minerálů a vitamínů.

Vlastnosti složení pro vlasy

Andrea sérum pro růst vlasů (pozitivní recenze a způsob použití je poměrně jednoduché) má aktivní terapeutický účinek.

Hodnocení spotřebitelů, kteří zkoušeli drogu, nezpochybňují její užitečnost. Způsob použití se nijak neliší od jednoduchého šamponování hlavy, pomocí balzámu nebo aplikováním výživné masky.

Jak lék funguje a jak pomáhá vlasům:

 • Zvyšuje tok kyslíku do vlasových folikulů.
 • Dýchání pokožky je usnadněno na buněčné úrovni, stejně jako na vlasy.
 • Složky léku, zejména ženšen, zázvor, urychlují regeneraci buněk, dělení buněk a metabolismus.
 • Zlepšuje krevní oběh v oblasti pokožky hlavy.
 • Probuďte vlasové folikuly ve spánku.
 • Vlasy jsou lesklé, pružné a zdravé.
 • Růst vlasů je rychlejší.
 • Lupiny jsou vyléčeny.
Andrea sérum kromě posilování a stimulace růstu vlasů také pomáhá zbavit se takového neestetického problému, stejně jako lupů
 • Hluboce zvlhčená pokožka hlavy.
 • Vlasy česání a styling snadné.
 • Účinnost masky na vlasy je vylepšena čištěním pórů jednotlivých vlasů.
 • Oplachování neutralizuje škodlivé složky mycích prostředků, které vysychají pokožku.

Složení a aktivní složka

Léčivo je založeno na destilované vodě obohacené extrakty léčivých rostlin a jejich olejů.

Zeleninové komponenty:

Extrakt kořenu ženšenu posiluje a omlazuje vlasy

 • Extrakt kořenu ženšenu je jednou ze složek Andrea séra pro růst vlasů, má zpevňující a omlazující účinek.

Recenze rostliny ji představují jako lék, který rychle obnovuje lidskou sílu. Metody a rozsah ženšenu jsou rozsáhlé.

 • Kořen zázvoru se používá spíše jako koření než jako lék. Je schopen zvýšit odolnost vůči chorobám, obnovit oslabenou imunitu.

Zázvor stimuluje metabolické procesy v kůži díky zvýšené cirkulaci krve, odstraňuje mastné lupy.

Kořen zázvoru zvyšuje průtok krve do pokožky hlavy a bojuje se sevřeninou mastnou.

 • Tokkobana květina (kořen fleece květiny) je přeložen z japonštiny jako "kuřecí chryzantémum". Květina je tvarovaná jako sedmikráska s jasně žlutými okvětními lístky.

Extrakt z něj tóny vlasů, vyhlazuje jejich váhy, dává pružnost a zářivost pramenům.

 • Olej z hroznových semen eliminuje nadměrný obsah tuku a stabilizuje produkci tuku mazovými žlázami, posiluje vlasové kořeny, vyživuje je a zabraňuje úseku konců.

Výhody a nevýhody vůči jiným prostředkům

Pečlivě pečuje, vyživuje a obnovuje poškozené vlasy, přípravu čínského kosmetického průmyslu Andrea séra pro růst vlasů. Hodnocení, pohodlný způsob aplikace a úspěšné výsledky léčby potvrzují jeho účinnost.

Výhody prostředků:

 • Ve svém složení - jen přírodní léčivé přísady, jejichž užitečnost není pochyb.
 • Zastavte vypadávání vlasů a jejich růst se zvyšuje až po několika aplikacích.
Mnozí z nich si oblíbili Andrea - sérum pro růst vlasů. Recenze a způsob použití - v tomto článku
 • Cenově dostupná cena v případě nákupu v Číně.
 • Ekonomická spotřeba, dostatečná po dobu 2-4 měsíců v závislosti na způsobu použití.
 • Nelze aplikovat vlasový balzám, jeho funkce se provádí sérem.
 • Citlivost tepla a pohodlí na pokožce hlavy během aplikace.
 • Můžete použít dům sám, aniž byste se uchýlili k službám salonů.

Nevýhody léku:

 1. Potřebujete objednat v Číně.
 2. Mohou to být falešné.
 3. Potřeba testování přenositelnosti součástí.
 4. Existují kontraindikace (těhotenství, predispozice alergií, poškození hlavy).

Jaké výsledky lze dosáhnout použitím aplikace Andrea

Přehledy potvrzují, že léčba sérem Andrea eliminuje takový běžný problém jako sezónní vypadávání vlasů.

Sérum pomáhá v případech nedostatečné výživy vlasů, protože obsahuje vitaminy skupiny B, biostimulanty ve formě výtažků ženšenu a zázvoru.
Rozdělené konce, lupy, matka a křehkost projít několikrát za použití výrobku.

Pokud jsou vlasy poškozeny častým barvením a používáním stylingových výrobků ve formě pěn, laků, vosků, příprava obnoví jejich zdravý a dobře upravený vzhled, vrátit jim jas a lesk.

K tomu, aby byl způsob aplikace drogy (masky nebo šamponu) účinný, je podle pokynů nutné pravidelné užívání. Pak se obnoví normální růst vlasů a jejich vylučování se zastaví.

Indikace a způsob aplikace

Nadměrné prolévání pramenů po praní a poškrábání, jejich ztenčení, svědění kůže v oblasti růstu vlasů, vzhled lupů signalizuje potřebu další péče a léčby. To je důležité zejména pro dlouhé vlasy, které neustále potřebují výživu a posilování.

Andrea sérum urychluje růst a vlasy přitahují. Existuje několik způsobů, jak tento nástroj použít. Přehledy ukazují, že každá z nich je účinná.

Návod na použití Andrea Esence růstu vlasů

Mytí vlasů se sérem přidáním do šamponu

3-5 ml produktu odkapávejte ve 100 g šamponu a myjete vlasy obvyklým způsobem. Tento objem se spotřebuje při mytí velmi dlouhých a silných vlasů. Pokud jsou prameny krátké nebo řídké, šampon s léčivým přípravkem se používá v menším množství, a to vždy se třemi až čtyřmi kapkami.

Po nanesení pěnového přípravku potřebujete všechny vlasy 5-7 minut. masírujte hlavu tak, aby se prospěšné složky séra absorbovaly do pokožky a vytvořily hojivý účinek. Pak opláchněte teplou vodou jako obvykle.

Výživná maska ​​se sérem pro kořeny a vlasy

Ve složení pro masku odkapávejte 5 kapek léku. Umyjte si vlasy běžným šamponem, opláchněte, nejprve ošetřete složením kořenů a poté všechny vlasy zcela. Masírujte hlavu po dobu 5-7 minut. Nosit vodotěsný klobouk a kravat ručník. Držte po dobu 20 min. a opláchněte teplou vodou.

Maska, která vyživuje vlasové kořeny

V olejové masce odkapávejte 5 kapek kompozice a aplikujte na vlasové kořeny před umytí hlavy. Proveďte lehkou masáž po dobu 5-7 minut. Noste vodotěsnou čepici a ručník. Držte po dobu 20 min. a pak si umyjte vlasy šamponem a důkladně opláchněte teplou vodou jako obvykle.

Nedoporučuje se rozpustit sérum v lahvičce s velkým množstvím šamponu a dlouhodobě uchovávat roztok. Pokaždé, když je třeba zředit před praním: kapka 2-3 kapky na dlani nebo šampon.

Masku nemůžete dlouho opustit sérem na vlasy, aniž byste jej umyli.

Jak často může být použit olej Andrea?

V původní sklenici je 20 ml léku. Podle recenzí trvá 2 až 4 měsíce nepřetržitého používání. To představuje úplný průběh léčby. Po léčbě se doporučuje, aby přestaly po dobu 2 měsíců.

Pokud se olejové vlasy doporučují používat sérum 1 krát týdně, nic víc. Pokud nejsou vlasy náchylné k mastnotě, je nutné použít složení pokaždé, jakmile je potřeba šamponování.

Kde koupit originál a jak se nedostáváte do falešného. Cena Andrea

Andrea byla vždy požadována kvůli své účinnosti při ošetřování vlasů. Několik let poté, co se objevilo, šlo o prodej v Rusku.

Ale mezi původním lékem existují také falešné. Chcete-li odlišit přítomnost od falešného, ​​je třeba věnovat pozornost následujícím faktorům.

Pomůže Andrea růst vlasy?

Sérum růstu srsti dnes je velmi populární na trhu kosmetiky pro růst a posílení vlasů, to je, že je navržen tak, aby vyřešil problém vypadávání vlasů a pomalý růst. To je velmi důležité pro moderní dívky, které by mohly posílit své vlasy, aniž by trávily spoustu času a úsilí, a také urychlily růst. Dnes jsme se rozhodli, že nástroj Andrea rozložíme a zjistíme, zda má smysl tento nástroj koupit.

Andrea sérum pro růst vlasů

Výrobce říká, že nástroj Andrea pomůže vyřešit téměř všechny problémy s vlasy. Andrea vlasové sérum se doporučuje pro pomalý růst vlasů nebo pokud chcete urychlit normální růst vlasů, s plešatostí (když jsou žárovky ve spánkové fázi a nové vlasy se neobjeví), lidé s tenkými a nepoddajnými vlasy s dlouhými vlasy vyvarujte se zamotání a křehkých vlasů.

Nejlepší způsob, jak růst a krása vlasy přečtěte si více.

Andrea dokonale vyživuje a hluboce zvlhčuje vlasy a také léčí jejich špičky. Při pravidelném používání séra Andrea (od 1 měsíce) nastává dvojnásobné nebo trojnásobné zrychlení růstu vlasů, usnadňuje česání a stylování. Vlasy jsou zdravé a lesklé, čímž se stávají mnohem silnějšími.

Sérum zvyšuje krevní oběh, přispívá k lepší výživě vlasů, zlepšuje zásobu vlasových folikulů kyslíkem, stimuluje růst vlasů, působí jako hydratační činidlo. Výsledek: vlasy dostávají více živin a rychleji rostou.

Sliby výrobce: zrychlení růstu vlasů o 2-3 krát, hladkost vlasů, kondicionér. Hmatatelný výsledek za 2 měsíce.

Datum vypršení: 2 roky a po otevření do 4 měsíců. Vůně znamená světlo, citrus, konzistence znamená světlo a mastnotu.

Složení a vlastnosti znamenají Andrea

Všechny informace o nástroji pocházejí z čínštiny, takže není tak snadné studovat vlastnosti a složení Andrea. Aktivními látkami jsou Andrea:

Kořen zázvoru - aktivně ovlivňuje strukturu vlasů, posiluje kořeny, podporuje růst vlasů, zlepšuje krevní oběh a výživu vlasů s příznivými látkami.

Kořen ženšenu - má dobré posilující vlastnosti, má příznivý účinek na strukturu vlasů, dodává hladkost a lesk, současně intenzivně obnovuje strukturu, léčí a posiluje celý.

Olej z hroznových semen - pomáhá šetřit vlasy před poškozením, chrání je před negativními účinky vnějšího prostředí, normalizuje tvorbu kožního mazu a výrazně urychluje růst. Účinné látky oleje vyživují vlasy zlepšením struktury.

Kořen kožešinového kořene (japonský květ Tokkobana) je hlavní složkou séra, s níž se dosahuje maximálního výsledku. Květina má příznivý účinek jak na pokožku hlavy, tak na délku vlasů.

Hlavní vlastnosti séra Andrea

 • Vlasy roste dvakrát rychleji než obvykle.
 • Objeví se spousta nových vlasů.
 • Posilujte vlasové folikuly.
 • Hlava je méně tučná.
 • Vlasy se stávají silnějšími.
 • Zlepšení struktury vlasů.
 • Není potřeba používat kondicionér na vlasy.
 • Vynikající vyživuje a hluboce hydratuje vlasy a také léčí jejich špičky.
 • Kombinace snadnější.
 • Nástroj je velmi hospodárný.
 • Vlasy jsou zdravé a lesklé, čímž se stávají mnohem silnějšími.

Indikace a kontraindikace užívání přípravku Andrea

Sérum Andrea lze použít pro následující problémy s vlasy:

 • pomalý růst vlasů;
 • pokud "mladé" vlasy zcela přestaly růst;
 • zvýšená ztráta vlasů;
 • suché a křehké vlasy;
 • pokud jsou špičky vlasů náchylné k průřezu;
 • bezvládné a tupé vlasy;
 • suché skalp, lupy a svědění.

Pokud jde o kontraindikace tohoto léku, zahrnuje to i individuální nesnášenlivost k jakýmkoli složkám, které jsou součástí séra Andrea. Výrobci doporučují bezprostředně před použitím nářadí nejprve provést test na případný výskyt alergické reakce. Chcete-li to provést, aplikujte několik kapek séra na vnitřní straně lokte a nechte ji na deset minut, pokud se kůže nezdá červená a necítíte se svědění, pak vám nástroj vyhovuje a můžete jej použít.

Jak používat nástroj Andrea

Jak používat: přidávejte 3 (3 - 6) ml séra Andrea na 100 ml šamponu a dobře promíchejte nebo přidávejte 3-6 kapky do šamponu při každém umytí

Umyjte si vlasy šamponem jednou a podruhé poté, co jste shromáždili šampon v ruce, přidávejte do dlaně několik kapek syorty. Aplikujte na hlavu a masáž 3-5 minut. Potom opláchněte vlasy vodou.

Můžete také použít Andrea jako samostatný nástroj jako nutriční masku. Andrea sérum může být přidáno do jakékoliv masky, kterou si na pokožku hlavy. Například:

Recept číslo 1

 • 1 lžíce hořčičného oleje;
 • 1 polévková lžíce olivového oleje;
 • 5-8 kapek rytmu esenciálního oleje;
 • 10 kapek séra Andrea.

Smíchejte olivový a hořčičný olej ve skleněné nádobě a zahřejte ji ve vodní lázni, přidejte do ohřáté směsi esenciální olej a Andrea sérum. Aplikujte na vlasovou pokožku před praním vlasů. Maska musí být izolována a udržována po dobu alespoň jedné hodiny a delší, pokud je čas. Maska se omyje dvěma šampony.

Číslo receptury 2

 • 2 lžíce ricinového oleje;
 • 1 čajovou lžičku zemního zázvoru (můžete si dát surovou, rtěnku a stlačit šťávu, ale suchý zázvor se ohřívá silněji);
 • 1 lžička aloe šťávy;
 • 10 kapek séra Andrea.

Maska se provádí před umytí vlasů. Smíchejte všechny přísady a naneste na pokožku hlavy 30 minut až 1 hodinu. Zahřejte masku: obalte plastovým obalem a oteplujte vlněným kloboukem nebo teplým ručníkem. Pak si umyjte vlasy jako obvykle.

Recept číslo 3

 • 2 lžíce tinktury chilli papriky;
 • 2 lžíce olivového oleje;
 • 5 kapek vitaminu A a E v oleji;
 • 3-5 kapek tluče nebo rozmarýnu;
 • 10 kapek séra Andrea.

Smíchejte všechny přísady do skleněné nádoby. Aplikujte masku na částice na hlavě, můžete použít oblíbený základový olej na špičkách. Ohříváme sprchový uzávěr nebo celofánový film, zabalíme ho teplým ručníkem, můžete nosit teplou vlnu. Uchovávejte někde od 40 minut do 1 hodiny (trochu se zahřejte a trochu uchopte). Dále umyjte šamponem, nejlépe dvakrát. Tato maska ​​může být použita 1-2 krát týdně po dobu nejvýše dvou měsíců a přestávku.

Se suchými a normálními vlasy lze s každým šamponováním používat sérum, jednou týdně mastné kapely.

Recenze pro Andrea: prostředek pro růst vlasů

Odpovědi na léčbu Andrea jsou nejednoznačné, někteří prostě potěšeni s ním, zatímco jiní si nevšimli žádný účinek. Řeknu to, pokud ztráta vlasů je spojena s hormony nebo štítnou žlázou, pak žádný lék na ztrátu vlasů pomůže, pokud nebudete vyléčit štítnou žlázu nebo přivést hormony zpět do normálu. A pokud ztráta vlasů je způsobena stresem, nevhodnou péčí, častým používáním vysoušeče vlasů, žehlení, pak nástroj zcela pomůže vrátit staré vlasy. Pokud jde o růst vlasů, nástroj skutečně urychluje růst při běžném používání.

A ještě jedna věc, hodně falešných nástrojů, takže si objednejte v důvěryhodných internetových obchodech!

Hodnocení těch, kteří používali sérum Andrea:

Abych byl upřímný, nečekal jsem na nějaký zvláštní efekt, ale když jsem ho znovu použil, výsledek překonal všechny mé očekávání, musel jsem hledat vlasy po celé koupelně, vypadli jeden po druhém... žádné prameny, žádné kousky... obecně jsem se umyl a běžel spíše zpíval chválím soudruhů s úzkým okem.

Andrea je vlasový olej doporučuje všem s problémy s vlasy. Tento levný prostředek příznivě ovlivňuje vlasy a zastavuje ztráty. S tímto výdajem můžete využít celou rodinu. Navíc tento nástroj nezpůsobuje žádné nepříjemnosti.

Moje vlasy téměř přestaly vypadávat! Nicméně jsem nepoužil žádné jiné vlasové produkty. Samozřejmě, že neprošly tak rychle, jak píše výrobce, ale možná jsem měl fázi.

Co mohu říci, vůbec jsem si nevšiml intenzivního růstu vlasů, stejně jako ne intenzivní vlasy, oba rostly a rostly - pomalu!

Nemám účinek na vlasy, protože vlasy rostly až na 1 cm měsíčně a rostou, sérum nezrychluje růst vlasů, ačkoli jsem je užíval déle než dva měsíce.

Olej je opravdu falešný. Proč mluvím s důvěrou? Byl jsem na recepci tricholožky a zeptal se ho, ukazující tento olej. V 99,9% případů tento olej funguje jako placebo. To není lék, nikoliv výživový doplněk, takže nemůže zastavit vypadávání vlasů. Pokud mluvíme o alopecii, pak je to obecně ztráta peněz v koši.

Jak rozlišovat původní Andrea od falešného

Každé láhvi růstu vlasů Andrea ve výrobě je přiděleno individuální číslo, všechny lahve jsou opatřeny ochrannou značkou a ověřovacím kódem. Je nutné vymazat dolní část fólie značkou mincí na krabici nástroje a objeví se číslice, 16-místný ověřovací kód.

Poté je třeba navštívit stránku a zkontrolovat kód: www.and-rea.cn. Zobrazí se stránka s dvěma políčkami:

 1. Pole pro zadání 16místného kódu ze schránky prostředků.
 2. Pole ověřte, že nejste robot. Už tam budou tři čísla, která musíte zadat.

Pod těmito políčky budou dvě tlačítka v čínštině, stisknete první (což znamená ověření) po vyplnění všech polí. A pokud je váš produkt originální, měla by se objevit žlutá záruka kvality s páskou.

Jiné rozdíly mezi původními nástroji Andrée a fakemi:

Konzistence: v původním stavu - mastná, padělaná - vodnatá.

Značka na papíře: originál má mastnou barvu, padělka má vodní skvrnu.

Vůně: originál - lehká citrusová vůně, falešná - květina více nasycená, dokonce s vůní pánské vůně.

Čárový kód: v originále končí čísla - 0078.

Doba skladovatelnosti uvedená na obalu: originál - 2 roky, falešná - 3 roky.

Pamatujte si, že Čína (země produkce znamená Andrea) je zemí kopií a falešných, takže nebude zbytečné kontrolovat nástroj pro originalitu!

Moje historie použití Andrea růstového séra pro vlasy

Dobrý den! Tento článek se zaměří na podstatu růstu vlasů Andrea. Začněme z dálky.

Po narození druhého dítěte jsem si všiml, že moje vlasy přestaly růst. V doslovném smyslu. Za měsíc vzrostl o jeden centimetr! Nikdy jsem neměla takovou věc, po narození mého prvního dítěte mi vlasy rostly až pět centimetrů měsíčně, takže se zvětšila. Ale s druhým, jak říkají, není jízda! Rozhodla jsem se jít ke svému lékaři. Řekla to? Došlo k hormonálnímu selhání a v tomto ohledu se výrazně snížil růst vlasů.

Nechápala jsem, co mám dělat, ale doktor mě uklidnil. Řekl, že se to často děje po porodu. Když jsem se vrátil domů, okamžitě jsem začal procházet internet o různých, tak mluvících "domácích" cestách, jak znovu získat svou bývalou sílu, s kdysi úžasnými vlasy! A vy víte, co jsem zkusil! Všechny tyto ropné oleje, masky, odvarky samozřejmě daly výsledky, ale bohužel, ne tak. A tady znovu navštívit lékaře, který předepisuje vitamíny. Ano, tyto vitamíny zlepšily vlasy, ale po tom, jak říkat, že nemám levnou léčbu, přestal jsem je užívat. A zdá se, už jsem se zřekla, když najednou mi přítel řekne, jak si objednala, nádherný olej, který jí zachránil vlasy! Já osobně jsem tomu nevěřil a řekl jsem vám upřímně, že tomu teď nevěřím, ale jak říkají, snažení není mučení! Rozhodl jsem se, že si přečtu o tomto "zázračném elixíru". Internet hlásil, že tento olej byl vyroben v Číně. Jako součást pouze přírodních produktů, jako jsou: zázvor, ženšen, festival LOCA, kořen fleece-květů, olej z hroznových semen atd. No, dobře, rozhodl jsem se objednat, zejména výrobce říká, že výsledek bude patrný v první aplikaci.

Olej přišel rychle, doslova za týden.

Takže máme džbánku o objemu 20 ml. z odolného tmavého skla. Upřímně řečeno, tento džbán vzbuzuje důvěru, protože To velmi připomíná léky! Krabice s olejem, zcela v čínštině, má dokonce zvláštní nálepku, která potvrzuje, že je to originál.

Otevřením nádoby vidíme speciální dávkovač, který je velmi vhodný pro přidání tohoto oleje různým maskám a šamponům, které v současné době dělám. Vůně oleje je nějaká zvláštní, připomínající mojito, něco jako citrón a máta. Samotná konzistence je jako voda, docela mizerná. Chtěla bych říct o jejím účinku. Webová stránka výrobce uvádí, že efekt může záviset na osobních faktorech. Každá bude mít jiný čas, který bude potřebný k dosažení požadovaného výsledku. Například mi během dvou týdnů jsem zcela obnovil vlasy! A myslím, že je to skvělý výsledek! Je velmi důležité, aby výrobce po čtyřech měsících po prvním otevření doporučil používat celý olej. Samozřejmě se mi tato žádost nelíbila a rozhodla jsem se vymyslet svůj vlastní recept! A tak, milí maminky, napište! Přidejte přesně 3 ml. olejů na 100 ml. Váš oblíbený šampon a vše! PROBLÉMY S VLASÍM BYLI NENĚLI! Tak jsem obnovil svůj žínku! Tento olej jsem použil asi tři měsíce. Růst vlasů se rovnal 15,5 cm. Někteří lidé si myslí, že je to normální, ale ne pro mě! Je to jen nějaký zázrak, ne olej! Nyní nejsou problémy s vlasy nebo peněženkou. Jen proto, že tento olej je nesmyslně levné! V oblasti 150 až 1000 rublů! A stojí za to! Podle vaší peněženky to určitě neudrží. Kromě toho zaplatíte za produkt, který vám pomůže sto procent. Slibuji vám to.

No, vlastně jsme skončili. Možná je to všechno, co jsem vám chtěla vyprávět o tomto zázračném oleji, který mi opět zachránil vlasy! Pokud se z nějakého důvodu bojíte objednat na internetu, zastavte ho! Je to skutečně velmi výhodné a výhodné. A jsem hezká a můj manžel to rád! Zůstaňte stejné krásné a nejdůležitější OBLÍBENÉ! S tebou to bylo stále stejné, Nastya. Sbohem, přátelé!

Téma aktualizováno 20.8.2016

Začali se mě zeptat, jak jsem tento problém vyřešil. Musel jsem kopat hodně, ale práce dala výsledek. Na tomto místě objednala původní sérum pro růst vlasů Andrea. Doporučuji to každému, kdo má problémy s růstem vlasů. Lékař mi řekl, že tento lék je vhodný pro všechny. Tady je. Nemůžeš poděkovat =)

Andrea olej pro růst vlasů - přírodní lék z Číny z léčivých bylin

Aby vlasy zůstaly zdravé, atraktivní, plné vitální energie, nestačí jen umýt vlasy. Je třeba se uchýlit k pomoci různých redukčních maskách, balzámů, sprejů, olejů, sér. Výběr je obrovský, avšak upřednostňujeme výrobky, které mají přirozenou kompozici. Pečují nejen příjemně, ale i bezpečně. Dnes budeme hovořit o uznávaném čínském nástroji Andrea, který získal obrovskou popularitu a obdivoval spotřebitelské recenze.

Princip činnosti

Andrea vlasový produkt má mastnou strukturu kvůli přítomnosti přírodních složek z léčivých bylin. Obsahuje také látky, které umožňují ohřívat hlavu, v důsledku čehož dochází ke zvýšení průtoku krve, kadeře klesají méně, zlomí.

Čínský olej Andrea má složitý účinek na vlasy, pokožku hlavy. Aplikace tohoto výrobku je zaměřena na:

 • regulace pronikání kyslíku do pokožky, živin;
 • hluboké čištění pórů vlasových folikulů;
 • opatrné čištění;
 • zvlhčuje horní vrstvu pokožky;
 • zrychlení růstu pramenů;
 • ulehčuje proces žehlení, zmenšuje spleť kudrlin;
 • dávajícím lesk na chvost.

Výrobce výrobku tvrdí, že použití séra pomůže obnovit zdraví účesu, zpomalit stárnutí, zbavit se problému křehkých, slabých, rozštěpených pramenů, posílit růst vlasů.

Výhody kompozice

Absolutně přirozené složení oleje vám umožňuje mluvit o bezpečnosti používání finančních prostředků, o absenci kontraindikací. Jediným omezením může být individuální nesnášenlivost komponentů, které tvoří výrobek.

Podívejte se blíže na složky oleje:

 1. Extrakt z kořenů zázvoru, oteplování pokožky, zlepšuje tok lymfy, pomáhá kyslíku, živiny lépe pronikají do pórů. Obsah chrómu, křemíku, vápníku, fosforu, hořčíku, kyseliny nikotinové a draslíku v zázvoru snižuje ztrátu kudrlin. Navíc doporučujeme dozvědět se více o výhodách zázvoru pro růst vlasů na našich webových stránkách.
 2. Extrakt kořenu ženšenu díky přítomnosti užitečných pryskyřic, vitamínů zajišťuje výživu a zvlhčení vlasů.
 3. Coreopsis, jinak označovaná jako rostlina kamikaze, posiluje vlasový folikul, snižuje ztrátu vlasů. Kromě toho má rostlina antibakteriální účinek, je schopna zlepšit imunitu vlasů, podpořit regeneraci žárovek.
 4. Olej z hroznových semen pomáhá obnovit strukturu vlasové šachty, čímž dosáhne lesku vlasům.

Je to důležité! Olej je vyráběn v malých bublinkách (každá 20 ml), přítomnost dávkovače usnadňuje počítání požadovaného počtu kapek. Je třeba poznamenat, že názvy "olej" a "sérum" v tomto případě označují stejný prostředek, nikoliv jeho odrůdy.

Indikace pro použití

Podle pokynů výrobce by měl být vlasový olej Andrea používán, pokud máte následující problémy s vlasy:

 • zvýšená ztráta vlasů, alopecie;
 • suchá kůže;
 • křehkost kudrlin;
 • svrbení hlavy jiné povahy;
 • přítomnost lupin;
 • nízký růst vlasů.

Aplikujte drogu přímo na kudrlinky, pokožku hlavy, nemůžete ji vzít dovnitř.

Náklady na

Každá láhev zázračných elixírů je opatřena speciálním štítkem obsahujícím jedinečný kód výrobce, takže při výběru věnujte pozornost tomu, nenechte se zklamat nízkou cenou - to je falešná. Původní olej můžete koupit za 600-900 rublů.

Nástroj můžete koupit v internetovém obchodě, v lékárně.

Metody aplikace

Existují tři způsoby použití Andrea séra:

 1. Olej zřeďte pravidelným šamponem v následujícím poměru: 250-300 ml šamponu na 10 ml oleje. Přísady důkladně promíchejte, dokud nejsou hladké. Umyjte si hlavu v tak bohatém šamponu podle obvyklého vzoru.
 2. Umyjte si vlasy, osušte vlasy, ale ne úplně. Na mokré kudrlinky aplikujte několik kapek Andrea na délku přibližně od středu ušního pupíku ke špičkám. Pak můžete položit prameny, vypláchnout produkt není nutné.
 3. Třetí způsob aplikace je, že sérum je rozloženo po celé délce pramenů, pečlivě vtíráno do pokožky hlavy. Po masáži pokožky zůstane lék na hlavě vlasů po dobu 15 minut až půl hodiny. Potom se prameny promyjí čistou vodou bez šamponu, pak s ní.

Chcete-li zvýšit efekt, nejlépe proniknout užitečné komponenty po postupu s olejem, použijte masku, balzám nebo kondicionér.

Průběh léčby pro každou osobu je individuální, ale jedna lahvička neudělá. Obvykle se doporučuje užívat přípravek Andrea po dobu nejméně 10-12 týdnů. Opakovaný kurz může trvat tři měsíce.

Rada Nejefektivnější schéma užívání drogy bude: používat ji jako masku 2x týdně, zbytek času - umyjte si hlavu šamponem Andrea.

Fotografie před a po

Účinnost použití

Množství pozitivní zpětné vazby od spotřebitelů naznačuje vysokou účinnost čínského přírodního oleje Andrea. Téměř všichni kupující poznamenávají, že po použití takových výsledků, jako jsou:

 • zlepšení celkového stavu vlasů, jeho vzhledu;
 • špičky již nejsou suché, dělené;
 • pramínky jsou lesklé, měkké na dotek, poslušné;
 • křehkost kadeří zmizí;
 • zlepšuje stav pokožky hlavy;
 • potřeba častého mytí vlasů je eliminována;
 • ztráta pramenů je snížena.

Celkově lze říci, že vlasový olej Andrea (sérum) je velmi účinný v boji proti různým problémům s vlasy.

Více se dozvíte o výhodách olejů pro stimulaci růstu vlasů díky následujícím článkům:

Užitečná videa

Přehled oleje Andrea pro růst vlasů.

Další tip o nástroji a doporučení pro jeho použití v domácnosti.

Andrea pro růst vlasů

V tomto článku chci mluvit trochu o nejoblíbenějších aktivátorech pro růst vlasů. V některých případech mohou tyto nástroje pomoci s plešatostí! S největší pravděpodobností je to první věc, kterou vám lékař poradí při řešení tohoto problému. Aktivátory mají výhodu oproti vitamínům - nemají žádné vedlejší účinky a nemají vliv na celé tělo.

Takže je můžete použít, aniž byste šli k lékaři.

Takže kromě krátkého přehledu vám řeknu víc o nápravě růstu vlasů andrea, a taky vám poskytnu zpětnou vazbu. A samozřejmě několik receptů na domácí masky pro zvýšení růstu vlasů. Buďte zdraví a krásní!

Krásné vlasy jsou pýchou mnoha žen. Během jednoho měsíce se délka vlasů zvyšuje o 1,27 cm. Rychlost růstu závisí především na dědičnosti a celkovém zdraví.

Nemoci, nezdravý životní styl, špatné návyky jsou extrémně negativní pro zdraví. Profesionální a lidové prostředky k urychlení růstu vlasů pomohou zmírnit situaci.

Pokud chcete zlepšit stav vlasů, věnujte zvláštní pozornost šamponům, které používáte. Děsivá postava - v 97% šamponů známých značek jsou látky, které otravují naše tělo. Hlavní složky, kvůli nimž jsou všechny problémy na etiketách označeny jako laurylsulfát sodný, laurylsulfát sodný, kokosulfát. Tyto chemikálie zničí strukturu kadeří, vlasy se stávají křehkými, ztrácejí elasticitu a sílu, barva se ztrácí. Nejhorší je však to, že tato špína vstoupí do jater, srdce, plic, hromadí se v orgánech a může způsobit rakovinu. Doporučujeme, abyste nepoužívali prostředky, ve kterých jsou tyto látky umístěny. Nedávno odborníci naší redakce analyzovali bezsulfátové šampony, kde první místo získaly prostředky od společnosti Mulsan Cosmetic. Jediný výrobce všech přírodní kosmetiky. Všechny výrobky jsou vyráběny v rámci přísných systémů kontroly kvality a certifikace. Doporučujeme navštívit oficiální internetový obchod mulsan.ru. Pokud pochybujete o přirozenosti své kosmetiky, zkontrolujte datum vypršení platnosti, nemělo by trvat déle než jeden rok skladování.

Nejlepší farmaceutické a kosmetické výrobky

Alopecie, předčasné vypadávání vlasů není neobvyklé. Mezi důvody jsou hormonální poruchy endokrinního systému. Plešatost je snadnější zabránit. Je nutné identifikovat problém a zahájit léčbu.

Mnoho společností vyrábí kosmetiku a léčiva k řešení problému vypadávání vlasů.

 • Exiderma,
 • Zhangguing,
 • Andrea (Andrea),
 • Alerana (Alerana),
 • Evalar,
 • Esvitsin,
 • Minoxidil,
 • Pantovigar,
 • Yuda
 • fondy společnosti Vichy, Loreal.

Vichy

Po 7 dnech bude holohlavý bod úplně přeplněn vlasy, pokud se na noc... 7. den bude plešatina úplně vyrůstá s vlasy. Dívky! Mučenou holou hlavu? Tento nástroj vytvoří vlasy silné a svěží. Efektivní sprej na růst vlasů. 100% výsledek!

Dívky! Plešatý a tenký vlas? Existuje osvědčený způsob, jak růst husté vlasy na týden! Rychlá regenerace vlasů... VICHY představil nový vývoj - Dercos Neogenic. Výrobek je založen na revolučním objevu vědců o molekule STEMOXYDINE a jeho působení na vlasový folikul, což snižuje klidovou fázi. V této fázi vlasů začíná rychle růst.

V důsledku toho se prameny stávají silnějšími, počet nových vlasů se zvyšuje. Výrobek je aplikován na pokožku pohodlným aplikátorem a nevyžaduje oplachování. Aplikujte Dercos Neogenic jednou denně a nanášejte ho na povrch hlavy. Aby se výsledek objevil, musí léčba trvat nejméně 3 měsíce.

Minoxidil

Nedávno vědci objevili vlastnosti minoxidilu jako stimulantu růstu vlasů. Drogy založené na tom mají vazodilatační účinek a kořeny jsou lépe dodávány s živinami, vitamíny a kyslíkem.

Účinek je prokázán s ohledem na plešatost hlavy u mužů, podél celé linie vlasů u žen. Droga se aplikuje dvakrát denně pouze na pokožku hlavy. Začátek růstu nových vlasů bude patrný po 3-7 měsících.

Pokud je plešatost již v 6. stupni, aplikace se stává zbytečným.

Pantovigar pro ženy a muže

Jedná se o komplexní přípravek obsahující cystin, aminokyseliny, thiamin mononitrát, pantothenát vápenatý, kyselinu para-aminobenzoovou, vitamíny B1 a B5, lékařské kvasinky a keratin - nejdůležitější látky pro urychlení růstu vlasů.

Nástroj musí být užíván na tobolce třikrát denně, nutně během jídla. Doba trvání léčby je 3 až 6 měsíců. Chrámy rostou, vlasy se stávají luxusními, pro to potřebujete... Už jste unaveni, že ztratíte vlasy? Použijte to. Obnovte vlasy doma! Bez operací. Jak roste tlusté vlasy za týden? Rychlá regenerace vlasů... Vyřešil jsem problém s vypadáním vlasů za pouhý týden!

Alerana

Hlavní účinnou látkou linie je výše zmíněný minoxidil. Série obsahuje šampony pro všechny typy vlasů, kondicionéry, sérum, tonikum, masky, vitamín-minerální komplex, spreje různých koncentrací účinné látky. To pomůže vyřešit problém v komplexu.

Délka kurzu je dlouhá - od tří do sedmi měsíců.

Yuda - čínský přípravek pro muže

Droga je vytvořena podle tradičních čínských receptů. Složení spreje obsahuje 10 účinných čínských bylin. Tento nástroj pro obnovení růstu vlasů vytvořený speciálně pro muže. Yuda zabraňuje procesu vypadávání vlasů a podporuje růst nových. Jednou nebo dvakrát denně je nutné aplikovat 1 ml produktu na problémové oblasti. Minimální sazba je 3 měsíce.

Andrea (Andrea)

Japonské sérum pro urychlení růstu vlasů Andrea (Andrea) se osvědčila jako zvlhčující produkt a dokáže stimulovat jejich rychlý růst. Bezpečné přírodní složení, snadné použití vylučují vedlejší účinky. Očistěte šampon se sérem (3-5 ml na 100 ml šamponu), který by měl být použit pro šamponování. Výsledek bude patrný během 2-3 měsíců.

Loreal (Loreal)

Světově proslulá společnost uvolnila Renaxil sprej proti progresivní plešatosti. Nástroj odstraňuje mikrodráždění folikulu, zastavuje ztrátu vlasů a stimuluje růst nových. Sprej musí být každodenně potřísněn do problémových oblastí. Po uplynutí 1,5 měsíce se výsledek stává viditelným pouhým okem: vlasové části hlavy jsou pokryté fuzzou a nové vlasy se pomalu stávají silnějšími.

Amineksil

Aminexilové ampule - lék, který může stimulovat kořeny, což vede k intenzivnímu růstu vlasů ak nárůstu jejich počtu. Amineksil je účinný při vypadávání vlasů kvůli stresu, změnám v hormonálních hladinách, dědičným ztrátám vlasů a také jejich oslabení v důsledku vystavení agresivním činitelům z kadeřnického arzenálu.

Andrea Hair Growth Serum

Andrea Hair Growth Serum je přirozené sérum, které účinně pomáhá při vypadávání vlasů a posiluje vlasové folikuly.

Kromě toho dokonale vyživuje a hluboce hydratuje vlasy a také léčí jejich konce. Při pravidelném používání séra Andrea (od 1 měsíce) nastává dvojnásobné nebo trojnásobné zrychlení růstu vlasů, usnadňuje česání a stylování. Vlasy jsou zdravé a lesklé, čímž se stávají mnohem silnějšími.

Toto sérum je v Japonsku velmi oblíbené jako prostředek k posílení a zesílení růstu vlasů. Kompozice obsahuje pouze přírodní složky, které vylučují vedlejší účinky a poškození vlasů.

Sérum zvyšuje krevní oběh, přispívá k lepší výživě vlasů, zlepšuje zásobu vlasových folikulů kyslíkem, stimuluje růst vlasů, působí jako hydratační činidlo.

Při běžném používání Andrea, vaše vlasy:

 • dostane opevněnou strukturu;
 • vlhkost;
 • rychle roste po měsíci užívání drogy;
 • stane se tvárnou a snadno se položí;
 • stane se majitelem zdravého lesku.

Po 1-2 měsících aplikace je výsledek znatelný, vlasy se zlepšují, tlustší a jejich růst se zrychluje 2-3x. To je obrovská výhoda oproti přípravkům na růst vlasů, které je třeba užívat ústně, protože v tomto případě vlasy urychlují růst nejen na hlavě, ale i na nechtěných místech. Toto sérum působí lokálně, což je také jeho výhoda.

Složení

 • kořen zázvoru;
 • kořen ženšenu;
 • olej z hroznových semen;
 • Japonský Tokkobana Flower Extract;
 • vody

Způsob podání séra Andrea

Umyjte si vlasy šamponem jednou a podruhé poté, co jste shromáždili šampon v ruce, přidávejte do dlaně několik kapek syorty. Aplikujte na hlavu a masáž 3-5 minut. Potom opláchněte vlasy vodou.

Produkt ponechte 20 minut, poté opláchněte šamponem nebo jiným pracím prostředkem. Pro suché a normální vlasy se sérum může používat jednou týdně pro každé šamponování a pro tlusté pruhy. Pro maximální výsledky doporučujeme používat sérum Andrea po dobu nejméně dvou měsíců.

Bezpečnostní opatření pro použití

Nepoužívat lék je nutná při zjišťování případů intolerance vůči složkám ve formě alergické reakce. Pro včasné zjištění takových skutečností se doporučuje provést alergotest. Stačí, abyste z vnitřní strany položili kapku peněz na koleno. Po 10 minutách zkontrolujte oblast pokožky v místě aplikace. Pokud není detekována hyperemie (zarudnutí), můžete začít používat léčivý přípravek.

Jak rozlišovat původní Andrea od falešného

Dnes se mnozí zákazníci stěžují, že je velmi často možné nalézt falešný produkt na nástroji růstu vlasů Andrea v online obchodech. Lobodní prodejci se přesvědčili o pravosti předaných výrobků a uvádějí nejasné argumenty.

Falešná séra často stojí méně než originál, což nepochybně přitahuje kupce. Když jste si koupili falešný materiál, můžete v nejlepším případě NEVYSTAVIT žádný výsledek a v nejhorším případě poškodit vlasy a citlivou pokožku hlavy.

A abychom nemuseli házet peníze na falešnou výpověď, řekneme vám o známkách falešných a hlavních rozdílů mezi originálem a padělky.

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak rozlišovat, je zkontrolovat jedinečné individuální číslo, které je na každé láhvi na webových stránkách výrobce.

Aby nedošlo k nákupu padělaného ručního zboží, výrobce Andrea zašifroval na každé krabici 16-místnou číselnou kombinaci. Vidíte to jen tím, že si tretí minci na fóliovou část ochranné známky. Než otevřete 16 číslic, musíte tento kód zkontrolovat na oficiálních stránkách výrobce.

Chcete-li to provést, přejděte na stránku a zkontrolujte kód: www.and-rea.cn.

Zobrazí se stránka s dvěma políčkami:

 • Lepší pole je pole pro zadání 16místného kódu z pole pro fondy.
 • Dolní pole je pole pro kontrolu, že nejste robot. Budou čísla, která musíte zadat.

Pod těmito políčky budou dvě tlačítka v čínštině, po vyplnění všech políček stisknete první levé tlačítko (což znamená ověření).

A pokud je váš produkt originální, měla by se objevit žlutá záruka kvality s páskou. Pokud máte falešný, respektive, uděláte chybu, že tento kód není v systému.

Navíc existují další jednoduché známky padělků, které lze snadno bez počítače ověřit:

 1. Konzistence: v původním stavu - mastná, padělaná - vodnatá.
 2. Značka na papíře: originál má mastnou barvu, padělka má vodní skvrnu.
 3. Vůně: originál - lehká citrusová vůně, falešná - květina více nasycená, dokonce s vůní pánské vůně.
 4. Čárový kód: originál 6921505100078
 5. Doba skladovatelnosti uvedená na obalu: originál - 2 roky, falešná - 3 roky.

Efektivní domácí prostředky k urychlení růstu vlasů

Dokonce i starí Egypťané věděli, jak urychlit růst vlasů na hlavě domácími léky. Nejslavnější krása Kleopatra používala kuřecí žloutku jako prostředek péče o vlasy.

Bylinkové odvarky a masky připravené doma - přírodní a levné, mohou konkurovat průmyslovým a zdravotnickým výrobkům pro efektivitu.

Existují recepty, které mohou zlepšit strukturu nebo urychlit růst nových i stávajících vlasů.

Posílit

Mezi nejúčinnější prostředky k posílení vlasů chci vzít na vědomí následující:

 • Maska s kefírem je účinným prostředkem ke zlepšení struktury, vlasy jsou měkké jako hedvábí.

Tuto masku lze aplikovat i na dítě. Zahřejte kefír a aplikujte na velmi vlhké vlasy, pokryjte fólií po dobu 1,5-2 hodin a poté je umyjte šamponem. Kontraindikace - tmavé vlasy.

 • Maska s banánem a pivem.

Porazte 1 žloutek, 1 banán, 1 polévkovou lžíci. lžíci medu a půlku sklenici tmavého piva. Rozpusťte směs přes vlasy po 30 minutách - opláchněte 1 hodinu. Používejte každý týden.

 • Vitamínová maska ​​s přírodním medem a lopuchovým olejem.

Smíchejte 1 polévkovou lžíci. lžíce zahřátého medu a 1 polévkovou lžíci. lžíce lopuchového oleje, žloutek z 1 kuřecího vejce smíchaného s 0,5 čajovou lžičkou citronové šťávy, přidejte 5 kapek vitamínů B1 a A do ampulí. Aplikujte celou hodinu, obalte si hlavu do ručníku.

Tento nádherný levný prostředek je schopen posílit vlasy a zlepšit jejich strukturu. Hnědá henna barví vlasy. Pokud je to nežádoucí účinek, může být použita bezbarvá henna. Nástroj by měl být vařený vroucí vodou a aplikován po dobu 1 - 2 hodin. Důkladně opláchněte.

Stimulovat nový růst vlasů

Chcete-li "probuzení" folikulů, je třeba použít dráždivé přípravky pro zvýšení růstu vlasů. Stimulace průtoku krve do pokožky hlavy, zvyšující sílu žárovek, přispívá k vzhledu nových vlasů. Zde jsou některé efektivní recepty:

 • Cibulová šťáva získaná z čerstvě strouhaných cibulí se třese do pokožky hlavy, po 30 minutách vlasy promyjte šamponem.
 • Tinktura založená na horkém pepři, koupená v lékárně nebo získaná doma, zředěná olejem (např. Lopuchem) nebo vodou (a ještě lépe s heřmánkem, kopřivou) 50% až 50%. Vniká do pokožky, stárne asi 60 minut. Vlasy jsou promyty šamponem.
 • Třepejte česnekovou šťávou do pokožky, obalte hlava do polyethylenu po dobu 1 hodiny. Umyjte šamponem.

Příznivě ovlivňuje růst nových i stav stávajících vlasových masek s přídavkem olejů. Oleje z olivového oleje, olivového oleje, kokosového ořechu, mandlí, hořčice, ricinového oleje a rašeliny nejen vyživují kořeny, ale mají také vlastnosti, které je chrání před nepříznivými vnějšími faktory.

Ricinový olej se používá při rehabilitaci po chemoterapii, obnovuje nejen vlasy na hlavě, ale i řasy a obočí.

Základní oleje by měly být ohřívány na teplotu 36-38 ° C, aplikovány na kořeny a konce vlasů. Masáž hlavy zvýší účinek tohoto postupu.

Esenciální oleje mají pozitivní vliv na růst a stav vlasů, proto je třeba je obohatit šampony, masky, kondicionéry. Esenciální olej je koncentrovaný přípravek, jeho množství musí být přísně měřeno!

Dobré výsledky jsou dány všemi druhy masti na bázi hořčice s cukrem. Cukr, práškový cukr nebo med se přidávají, takže hořčice má silnější účinek na pokožku. Maska zlepšuje přívod krve do vlasových folikulů a zlepšuje jejich výživu. Hořčice má nežádoucí účinek: vysušuje vlasy, "odmašťuje" to. Pro minimalizaci toho se do masky přidávají základní oleje a esenciální oleje.

Existují však kontraindikace:

 1. Porušení integrity pokožky hlavy;
 2. Citlivá kůže nebo tendence k alergiím;
 3. Blondýnky by měly tyto masky pečlivě aplikovat, protože hořčice může poskytnout vlasům nepříjemný nazelenalý odstín.

Andrea sérum recenze

Marat, město Petrohrad (05.10.2016 22:51)

Pros: V krátké době můžete opravdu růst vlasy, aniž byste riskovali nic.

Nevýhody: Všechno je napsáno v čínštině, ale chtěl bych v ruštině.

Koupil jsem toto sérum za tak příznivou cenu v tomto on-line zdroji a chci se podělit o své dojmy. Sérum opravdu dobře ovlivňuje proces obnovy vlasů, což je důležitější, že to ovlivňuje na krátkou dobu. Pokud si upřímně přiznám, zaznamenal jsem zlepšení doslova za 6 dní, a to znamená, že toto sérum funguje. Nevím, jestli se budu snažit ještě pár dní, jestli to určitě udělám.

Davron, Moskva (28.4.2016 1:05)

Pros: Pravděpodobně je to, že syrovátka nemá nepříjemný zápach a bude velmi dobře vymyt.

Nevýhody: Z mínusů nebylo nic nalezeno, abych byl upřímný.

Dobrý den, chci zanechat přehled o tomto jedinečném sérum na vlasy Andea, které bylo pořízeno před několika dny v tomto on-line zdroji. Sérum je velmi dobrá věc, pokud jde o rostoucí vlasy, zvláště pokud máte holohlavé skvrny. Začal jsem ji používat několik dní a výsledek je viditelný. Myslím, že ještě pár plechovek tohoto séra a budu mít naprosto normální tlusté vlasy. Dokonce ani nečekal, že by od něj měl takový konkrétní účinek.

"V naší rodině chodí všichni muži předčasně. Čekal jsem na můj osudu s hořkostí. Jakmile jsem si všiml začátku procesu, na radu mých přátel jsem koupil japonský nástroj k aktivaci růstu vlasů Andrea. Také při mytí hlavy se šamponem obohaceným tímto nádherným výrobkem jsem použil japonský masážní hřeben. Můj problém je vyřešen! "

Pro Více Informací O Suché Vlasy