logo

Pomůže Andrea růst vlasy?

Sérum růstu srsti dnes je velmi populární na trhu kosmetiky pro růst a posílení vlasů, to je, že je navržen tak, aby vyřešil problém vypadávání vlasů a pomalý růst. To je velmi důležité pro moderní dívky, které by mohly posílit své vlasy, aniž by trávily spoustu času a úsilí, a také urychlily růst. Dnes jsme se rozhodli, že nástroj Andrea rozložíme a zjistíme, zda má smysl tento nástroj koupit.

Andrea sérum pro růst vlasů

Výrobce říká, že nástroj Andrea pomůže vyřešit téměř všechny problémy s vlasy. Andrea vlasové sérum se doporučuje pro pomalý růst vlasů nebo pokud chcete urychlit normální růst vlasů, s plešatostí (když jsou žárovky ve spánkové fázi a nové vlasy se neobjeví), lidé s tenkými a nepoddajnými vlasy s dlouhými vlasy vyvarujte se zamotání a křehkých vlasů.

Nejlepší způsob, jak růst a krása vlasy přečtěte si více.

Andrea dokonale vyživuje a hluboce zvlhčuje vlasy a také léčí jejich špičky. Při pravidelném používání séra Andrea (od 1 měsíce) nastává dvojnásobné nebo trojnásobné zrychlení růstu vlasů, usnadňuje česání a stylování. Vlasy jsou zdravé a lesklé, čímž se stávají mnohem silnějšími.

Sérum zvyšuje krevní oběh, přispívá k lepší výživě vlasů, zlepšuje zásobu vlasových folikulů kyslíkem, stimuluje růst vlasů, působí jako hydratační činidlo. Výsledek: vlasy dostávají více živin a rychleji rostou.

Sliby výrobce: zrychlení růstu vlasů o 2-3 krát, hladkost vlasů, kondicionér. Hmatatelný výsledek za 2 měsíce.

Datum vypršení: 2 roky a po otevření do 4 měsíců. Vůně znamená světlo, citrus, konzistence znamená světlo a mastnotu.

Složení a vlastnosti znamenají Andrea

Všechny informace o nástroji pocházejí z čínštiny, takže není tak snadné studovat vlastnosti a složení Andrea. Aktivními látkami jsou Andrea:

Kořen zázvoru - aktivně ovlivňuje strukturu vlasů, posiluje kořeny, podporuje růst vlasů, zlepšuje krevní oběh a výživu vlasů s příznivými látkami.

Kořen ženšenu - má dobré posilující vlastnosti, má příznivý účinek na strukturu vlasů, dodává hladkost a lesk, současně intenzivně obnovuje strukturu, léčí a posiluje celý.

Olej z hroznových semen - pomáhá šetřit vlasy před poškozením, chrání je před negativními účinky vnějšího prostředí, normalizuje tvorbu kožního mazu a výrazně urychluje růst. Účinné látky oleje vyživují vlasy zlepšením struktury.

Kořen kožešinového kořene (japonský květ Tokkobana) je hlavní složkou séra, s níž se dosahuje maximálního výsledku. Květina má příznivý účinek jak na pokožku hlavy, tak na délku vlasů.

Hlavní vlastnosti séra Andrea

 • Vlasy roste dvakrát rychleji než obvykle.
 • Objeví se spousta nových vlasů.
 • Posilujte vlasové folikuly.
 • Hlava je méně tučná.
 • Vlasy se stávají silnějšími.
 • Zlepšení struktury vlasů.
 • Není potřeba používat kondicionér na vlasy.
 • Vynikající vyživuje a hluboce hydratuje vlasy a také léčí jejich špičky.
 • Kombinace snadnější.
 • Nástroj je velmi hospodárný.
 • Vlasy jsou zdravé a lesklé, čímž se stávají mnohem silnějšími.

Indikace a kontraindikace užívání přípravku Andrea

Sérum Andrea lze použít pro následující problémy s vlasy:

 • pomalý růst vlasů;
 • pokud "mladé" vlasy zcela přestaly růst;
 • zvýšená ztráta vlasů;
 • suché a křehké vlasy;
 • pokud jsou špičky vlasů náchylné k průřezu;
 • bezvládné a tupé vlasy;
 • suché skalp, lupy a svědění.

Pokud jde o kontraindikace tohoto léku, zahrnuje to i individuální nesnášenlivost k jakýmkoli složkám, které jsou součástí séra Andrea. Výrobci doporučují bezprostředně před použitím nářadí nejprve provést test na případný výskyt alergické reakce. Chcete-li to provést, aplikujte několik kapek séra na vnitřní straně lokte a nechte ji na deset minut, pokud se kůže nezdá červená a necítíte se svědění, pak vám nástroj vyhovuje a můžete jej použít.

Jak používat nástroj Andrea

Jak používat: přidávejte 3 (3 - 6) ml séra Andrea na 100 ml šamponu a dobře promíchejte nebo přidávejte 3-6 kapky do šamponu při každém umytí

Umyjte si vlasy šamponem jednou a podruhé poté, co jste shromáždili šampon v ruce, přidávejte do dlaně několik kapek syorty. Aplikujte na hlavu a masáž 3-5 minut. Potom opláchněte vlasy vodou.

Můžete také použít Andrea jako samostatný nástroj jako nutriční masku. Andrea sérum může být přidáno do jakékoliv masky, kterou si na pokožku hlavy. Například:

Recept číslo 1

 • 1 lžíce hořčičného oleje;
 • 1 polévková lžíce olivového oleje;
 • 5-8 kapek rytmu esenciálního oleje;
 • 10 kapek séra Andrea.

Smíchejte olivový a hořčičný olej ve skleněné nádobě a zahřejte ji ve vodní lázni, přidejte do ohřáté směsi esenciální olej a Andrea sérum. Aplikujte na vlasovou pokožku před praním vlasů. Maska musí být izolována a udržována po dobu alespoň jedné hodiny a delší, pokud je čas. Maska se omyje dvěma šampony.

Číslo receptury 2

 • 2 lžíce ricinového oleje;
 • 1 čajovou lžičku zemního zázvoru (můžete si dát surovou, rtěnku a stlačit šťávu, ale suchý zázvor se ohřívá silněji);
 • 1 lžička aloe šťávy;
 • 10 kapek séra Andrea.

Maska se provádí před umytí vlasů. Smíchejte všechny přísady a naneste na pokožku hlavy 30 minut až 1 hodinu. Zahřejte masku: obalte plastovým obalem a oteplujte vlněným kloboukem nebo teplým ručníkem. Pak si umyjte vlasy jako obvykle.

Recept číslo 3

 • 2 lžíce tinktury chilli papriky;
 • 2 lžíce olivového oleje;
 • 5 kapek vitaminu A a E v oleji;
 • 3-5 kapek tluče nebo rozmarýnu;
 • 10 kapek séra Andrea.

Smíchejte všechny přísady do skleněné nádoby. Aplikujte masku na částice na hlavě, můžete použít oblíbený základový olej na špičkách. Ohříváme sprchový uzávěr nebo celofánový film, zabalíme ho teplým ručníkem, můžete nosit teplou vlnu. Uchovávejte někde od 40 minut do 1 hodiny (trochu se zahřejte a trochu uchopte). Dále umyjte šamponem, nejlépe dvakrát. Tato maska ​​může být použita 1-2 krát týdně po dobu nejvýše dvou měsíců a přestávku.

Se suchými a normálními vlasy lze s každým šamponováním používat sérum, jednou týdně mastné kapely.

Recenze pro Andrea: prostředek pro růst vlasů

Odpovědi na léčbu Andrea jsou nejednoznačné, někteří prostě potěšeni s ním, zatímco jiní si nevšimli žádný účinek. Řeknu to, pokud ztráta vlasů je spojena s hormony nebo štítnou žlázou, pak žádný lék na ztrátu vlasů pomůže, pokud nebudete vyléčit štítnou žlázu nebo přivést hormony zpět do normálu. A pokud ztráta vlasů je způsobena stresem, nevhodnou péčí, častým používáním vysoušeče vlasů, žehlení, pak nástroj zcela pomůže vrátit staré vlasy. Pokud jde o růst vlasů, nástroj skutečně urychluje růst při běžném používání.

A ještě jedna věc, hodně falešných nástrojů, takže si objednejte v důvěryhodných internetových obchodech!

Hodnocení těch, kteří používali sérum Andrea:

Abych byl upřímný, nečekal jsem na nějaký zvláštní efekt, ale když jsem ho znovu použil, výsledek překonal všechny mé očekávání, musel jsem hledat vlasy po celé koupelně, vypadli jeden po druhém... žádné prameny, žádné kousky... obecně jsem se umyl a běžel spíše zpíval chválím soudruhů s úzkým okem.

Andrea je vlasový olej doporučuje všem s problémy s vlasy. Tento levný prostředek příznivě ovlivňuje vlasy a zastavuje ztráty. S tímto výdajem můžete využít celou rodinu. Navíc tento nástroj nezpůsobuje žádné nepříjemnosti.

Moje vlasy téměř přestaly vypadávat! Nicméně jsem nepoužil žádné jiné vlasové produkty. Samozřejmě, že neprošly tak rychle, jak píše výrobce, ale možná jsem měl fázi.

Co mohu říci, vůbec jsem si nevšiml intenzivního růstu vlasů, stejně jako ne intenzivní vlasy, oba rostly a rostly - pomalu!

Nemám účinek na vlasy, protože vlasy rostly až na 1 cm měsíčně a rostou, sérum nezrychluje růst vlasů, ačkoli jsem je užíval déle než dva měsíce.

Olej je opravdu falešný. Proč mluvím s důvěrou? Byl jsem na recepci tricholožky a zeptal se ho, ukazující tento olej. V 99,9% případů tento olej funguje jako placebo. To není lék, nikoliv výživový doplněk, takže nemůže zastavit vypadávání vlasů. Pokud mluvíme o alopecii, pak je to obecně ztráta peněz v koši.

Jak rozlišovat původní Andrea od falešného

Každé láhvi růstu vlasů Andrea ve výrobě je přiděleno individuální číslo, všechny lahve jsou opatřeny ochrannou značkou a ověřovacím kódem. Je nutné vymazat dolní část fólie značkou mincí na krabici nástroje a objeví se číslice, 16-místný ověřovací kód.

Poté je třeba navštívit stránku a zkontrolovat kód: www.and-rea.cn. Zobrazí se stránka s dvěma políčkami:

 1. Pole pro zadání 16místného kódu ze schránky prostředků.
 2. Pole ověřte, že nejste robot. Už tam budou tři čísla, která musíte zadat.

Pod těmito políčky budou dvě tlačítka v čínštině, stisknete první (což znamená ověření) po vyplnění všech polí. A pokud je váš produkt originální, měla by se objevit žlutá záruka kvality s páskou.

Jiné rozdíly mezi původními nástroji Andrée a fakemi:

Konzistence: v původním stavu - mastná, padělaná - vodnatá.

Značka na papíře: originál má mastnou barvu, padělka má vodní skvrnu.

Vůně: originál - lehká citrusová vůně, falešná - květina více nasycená, dokonce s vůní pánské vůně.

Čárový kód: v originále končí čísla - 0078.

Doba skladovatelnosti uvedená na obalu: originál - 2 roky, falešná - 3 roky.

Pamatujte si, že Čína (země produkce znamená Andrea) je zemí kopií a falešných, takže nebude zbytečné kontrolovat nástroj pro originalitu!

Andrea olej pro růst vlasů - přírodní lék z Číny z léčivých bylin

Aby vlasy zůstaly zdravé, atraktivní, plné vitální energie, nestačí jen umýt vlasy. Je třeba se uchýlit k pomoci různých redukčních maskách, balzámů, sprejů, olejů, sér. Výběr je obrovský, avšak upřednostňujeme výrobky, které mají přirozenou kompozici. Pečují nejen příjemně, ale i bezpečně. Dnes budeme hovořit o uznávaném čínském nástroji Andrea, který získal obrovskou popularitu a obdivoval spotřebitelské recenze.

Princip činnosti

Andrea vlasový produkt má mastnou strukturu kvůli přítomnosti přírodních složek z léčivých bylin. Obsahuje také látky, které umožňují ohřívat hlavu, v důsledku čehož dochází ke zvýšení průtoku krve, kadeře klesají méně, zlomí.

Čínský olej Andrea má složitý účinek na vlasy, pokožku hlavy. Aplikace tohoto výrobku je zaměřena na:

 • regulace pronikání kyslíku do pokožky, živin;
 • hluboké čištění pórů vlasových folikulů;
 • opatrné čištění;
 • zvlhčuje horní vrstvu pokožky;
 • zrychlení růstu pramenů;
 • ulehčuje proces žehlení, zmenšuje spleť kudrlin;
 • dávajícím lesk na chvost.

Výrobce výrobku tvrdí, že použití séra pomůže obnovit zdraví účesu, zpomalit stárnutí, zbavit se problému křehkých, slabých, rozštěpených pramenů, posílit růst vlasů.

Výhody kompozice

Absolutně přirozené složení oleje vám umožňuje mluvit o bezpečnosti používání finančních prostředků, o absenci kontraindikací. Jediným omezením může být individuální nesnášenlivost komponentů, které tvoří výrobek.

Podívejte se blíže na složky oleje:

 1. Extrakt z kořenů zázvoru, oteplování pokožky, zlepšuje tok lymfy, pomáhá kyslíku, živiny lépe pronikají do pórů. Obsah chrómu, křemíku, vápníku, fosforu, hořčíku, kyseliny nikotinové a draslíku v zázvoru snižuje ztrátu kudrlin. Navíc doporučujeme dozvědět se více o výhodách zázvoru pro růst vlasů na našich webových stránkách.
 2. Extrakt kořenu ženšenu díky přítomnosti užitečných pryskyřic, vitamínů zajišťuje výživu a zvlhčení vlasů.
 3. Coreopsis, jinak označovaná jako rostlina kamikaze, posiluje vlasový folikul, snižuje ztrátu vlasů. Kromě toho má rostlina antibakteriální účinek, je schopna zlepšit imunitu vlasů, podpořit regeneraci žárovek.
 4. Olej z hroznových semen pomáhá obnovit strukturu vlasové šachty, čímž dosáhne lesku vlasům.

Je to důležité! Olej je vyráběn v malých bublinkách (každá 20 ml), přítomnost dávkovače usnadňuje počítání požadovaného počtu kapek. Je třeba poznamenat, že názvy "olej" a "sérum" v tomto případě označují stejný prostředek, nikoliv jeho odrůdy.

Indikace pro použití

Podle pokynů výrobce by měl být vlasový olej Andrea používán, pokud máte následující problémy s vlasy:

 • zvýšená ztráta vlasů, alopecie;
 • suchá kůže;
 • křehkost kudrlin;
 • svrbení hlavy jiné povahy;
 • přítomnost lupin;
 • nízký růst vlasů.

Aplikujte drogu přímo na kudrlinky, pokožku hlavy, nemůžete ji vzít dovnitř.

Náklady na

Každá láhev zázračných elixírů je opatřena speciálním štítkem obsahujícím jedinečný kód výrobce, takže při výběru věnujte pozornost tomu, nenechte se zklamat nízkou cenou - to je falešná. Původní olej můžete koupit za 600-900 rublů.

Nástroj můžete koupit v internetovém obchodě, v lékárně.

Metody aplikace

Existují tři způsoby použití Andrea séra:

 1. Olej zřeďte pravidelným šamponem v následujícím poměru: 250-300 ml šamponu na 10 ml oleje. Přísady důkladně promíchejte, dokud nejsou hladké. Umyjte si hlavu v tak bohatém šamponu podle obvyklého vzoru.
 2. Umyjte si vlasy, osušte vlasy, ale ne úplně. Na mokré kudrlinky aplikujte několik kapek Andrea na délku přibližně od středu ušního pupíku ke špičkám. Pak můžete položit prameny, vypláchnout produkt není nutné.
 3. Třetí způsob aplikace je, že sérum je rozloženo po celé délce pramenů, pečlivě vtíráno do pokožky hlavy. Po masáži pokožky zůstane lék na hlavě vlasů po dobu 15 minut až půl hodiny. Potom se prameny promyjí čistou vodou bez šamponu, pak s ní.

Chcete-li zvýšit efekt, nejlépe proniknout užitečné komponenty po postupu s olejem, použijte masku, balzám nebo kondicionér.

Průběh léčby pro každou osobu je individuální, ale jedna lahvička neudělá. Obvykle se doporučuje užívat přípravek Andrea po dobu nejméně 10-12 týdnů. Opakovaný kurz může trvat tři měsíce.

Rada Nejefektivnější schéma užívání drogy bude: používat ji jako masku 2x týdně, zbytek času - umyjte si hlavu šamponem Andrea.

Fotografie před a po

Účinnost použití

Množství pozitivní zpětné vazby od spotřebitelů naznačuje vysokou účinnost čínského přírodního oleje Andrea. Téměř všichni kupující poznamenávají, že po použití takových výsledků, jako jsou:

 • zlepšení celkového stavu vlasů, jeho vzhledu;
 • špičky již nejsou suché, dělené;
 • pramínky jsou lesklé, měkké na dotek, poslušné;
 • křehkost kadeří zmizí;
 • zlepšuje stav pokožky hlavy;
 • potřeba častého mytí vlasů je eliminována;
 • ztráta pramenů je snížena.

Celkově lze říci, že vlasový olej Andrea (sérum) je velmi účinný v boji proti různým problémům s vlasy.

Více se dozvíte o výhodách olejů pro stimulaci růstu vlasů díky následujícím článkům:

Užitečná videa

Přehled oleje Andrea pro růst vlasů.

Další tip o nástroji a doporučení pro jeho použití v domácnosti.

Andrea - sérum pro růst vlasů, způsob aplikace, cena, recenze

Mezi mnoha podobnými produkty existuje jedna péče o vlasy a lék na vlasy, který vyhrál trh nejen prostřednictvím reklamy. Opravdu pomohl mnoha lidem posílit vlasy a dokonce se zbavit jejich patologické ztráty.

Toto je sérum Andrea pro růst vlasů. Recenze, jednoduchý způsob použití, složení výhradně léčivých bylin hovoří ve prospěch tohoto nástroje.

Na rozdíl od obecné víry o japonském původu se syrovátka vyrábí v Číně. To bylo sestaveno čínskými kosmetologists z výtažků ze čtyř léčivých rostlin s přídavkem minerálů a vitamínů.

Vlastnosti složení pro vlasy

Andrea sérum pro růst vlasů (pozitivní recenze a způsob použití je poměrně jednoduché) má aktivní terapeutický účinek.

Hodnocení spotřebitelů, kteří zkoušeli drogu, nezpochybňují její užitečnost. Způsob použití se nijak neliší od jednoduchého šamponování hlavy, pomocí balzámu nebo aplikováním výživné masky.

Jak lék funguje a jak pomáhá vlasům:

 • Zvyšuje tok kyslíku do vlasových folikulů.
 • Dýchání pokožky je usnadněno na buněčné úrovni, stejně jako na vlasy.
 • Složky léku, zejména ženšen, zázvor, urychlují regeneraci buněk, dělení buněk a metabolismus.
 • Zlepšuje krevní oběh v oblasti pokožky hlavy.
 • Probuďte vlasové folikuly ve spánku.
 • Vlasy jsou lesklé, pružné a zdravé.
 • Růst vlasů je rychlejší.
 • Lupiny jsou vyléčeny.
Andrea sérum kromě posilování a stimulace růstu vlasů také pomáhá zbavit se takového neestetického problému, stejně jako lupů
 • Hluboce zvlhčená pokožka hlavy.
 • Vlasy česání a styling snadné.
 • Účinnost masky na vlasy je vylepšena čištěním pórů jednotlivých vlasů.
 • Oplachování neutralizuje škodlivé složky mycích prostředků, které vysychají pokožku.

Složení a aktivní složka

Léčivo je založeno na destilované vodě obohacené extrakty léčivých rostlin a jejich olejů.

Zeleninové komponenty:

Extrakt kořenu ženšenu posiluje a omlazuje vlasy

 • Extrakt kořenu ženšenu je jednou ze složek Andrea séra pro růst vlasů, má zpevňující a omlazující účinek.

Recenze rostliny ji představují jako lék, který rychle obnovuje lidskou sílu. Metody a rozsah ženšenu jsou rozsáhlé.

 • Kořen zázvoru se používá spíše jako koření než jako lék. Je schopen zvýšit odolnost vůči chorobám, obnovit oslabenou imunitu.

Zázvor stimuluje metabolické procesy v kůži díky zvýšené cirkulaci krve, odstraňuje mastné lupy.

Kořen zázvoru zvyšuje průtok krve do pokožky hlavy a bojuje se sevřeninou mastnou.

 • Tokkobana květina (kořen fleece květiny) je přeložen z japonštiny jako "kuřecí chryzantémum". Květina je tvarovaná jako sedmikráska s jasně žlutými okvětními lístky.

Extrakt z něj tóny vlasů, vyhlazuje jejich váhy, dává pružnost a zářivost pramenům.

 • Olej z hroznových semen eliminuje nadměrný obsah tuku a stabilizuje produkci tuku mazovými žlázami, posiluje vlasové kořeny, vyživuje je a zabraňuje úseku konců.

Výhody a nevýhody vůči jiným prostředkům

Pečlivě pečuje, vyživuje a obnovuje poškozené vlasy, přípravu čínského kosmetického průmyslu Andrea séra pro růst vlasů. Hodnocení, pohodlný způsob aplikace a úspěšné výsledky léčby potvrzují jeho účinnost.

Výhody prostředků:

 • Ve svém složení - jen přírodní léčivé přísady, jejichž užitečnost není pochyb.
 • Zastavte vypadávání vlasů a jejich růst se zvyšuje až po několika aplikacích.
Mnozí z nich si oblíbili Andrea - sérum pro růst vlasů. Recenze a způsob použití - v tomto článku
 • Cenově dostupná cena v případě nákupu v Číně.
 • Ekonomická spotřeba, dostatečná po dobu 2-4 měsíců v závislosti na způsobu použití.
 • Nelze aplikovat vlasový balzám, jeho funkce se provádí sérem.
 • Citlivost tepla a pohodlí na pokožce hlavy během aplikace.
 • Můžete použít dům sám, aniž byste se uchýlili k službám salonů.

Nevýhody léku:

 1. Potřebujete objednat v Číně.
 2. Mohou to být falešné.
 3. Potřeba testování přenositelnosti součástí.
 4. Existují kontraindikace (těhotenství, predispozice alergií, poškození hlavy).

Jaké výsledky lze dosáhnout použitím aplikace Andrea

Přehledy potvrzují, že léčba sérem Andrea eliminuje takový běžný problém jako sezónní vypadávání vlasů.

Sérum pomáhá v případech nedostatečné výživy vlasů, protože obsahuje vitaminy skupiny B, biostimulanty ve formě výtažků ženšenu a zázvoru.
Rozdělené konce, lupy, matka a křehkost projít několikrát za použití výrobku.

Pokud jsou vlasy poškozeny častým barvením a používáním stylingových výrobků ve formě pěn, laků, vosků, příprava obnoví jejich zdravý a dobře upravený vzhled, vrátit jim jas a lesk.

K tomu, aby byl způsob aplikace drogy (masky nebo šamponu) účinný, je podle pokynů nutné pravidelné užívání. Pak se obnoví normální růst vlasů a jejich vylučování se zastaví.

Indikace a způsob aplikace

Nadměrné prolévání pramenů po praní a poškrábání, jejich ztenčení, svědění kůže v oblasti růstu vlasů, vzhled lupů signalizuje potřebu další péče a léčby. To je důležité zejména pro dlouhé vlasy, které neustále potřebují výživu a posilování.

Andrea sérum urychluje růst a vlasy přitahují. Existuje několik způsobů, jak tento nástroj použít. Přehledy ukazují, že každá z nich je účinná.

Návod na použití Andrea Esence růstu vlasů

Mytí vlasů se sérem přidáním do šamponu

3-5 ml produktu odkapávejte ve 100 g šamponu a myjete vlasy obvyklým způsobem. Tento objem se spotřebuje při mytí velmi dlouhých a silných vlasů. Pokud jsou prameny krátké nebo řídké, šampon s léčivým přípravkem se používá v menším množství, a to vždy se třemi až čtyřmi kapkami.

Po nanesení pěnového přípravku potřebujete všechny vlasy 5-7 minut. masírujte hlavu tak, aby se prospěšné složky séra absorbovaly do pokožky a vytvořily hojivý účinek. Pak opláchněte teplou vodou jako obvykle.

Výživná maska ​​se sérem pro kořeny a vlasy

Ve složení pro masku odkapávejte 5 kapek léku. Umyjte si vlasy běžným šamponem, opláchněte, nejprve ošetřete složením kořenů a poté všechny vlasy zcela. Masírujte hlavu po dobu 5-7 minut. Nosit vodotěsný klobouk a kravat ručník. Držte po dobu 20 min. a opláchněte teplou vodou.

Maska, která vyživuje vlasové kořeny

V olejové masce odkapávejte 5 kapek kompozice a aplikujte na vlasové kořeny před umytí hlavy. Proveďte lehkou masáž po dobu 5-7 minut. Noste vodotěsnou čepici a ručník. Držte po dobu 20 min. a pak si umyjte vlasy šamponem a důkladně opláchněte teplou vodou jako obvykle.

Nedoporučuje se rozpustit sérum v lahvičce s velkým množstvím šamponu a dlouhodobě uchovávat roztok. Pokaždé, když je třeba zředit před praním: kapka 2-3 kapky na dlani nebo šampon.

Masku nemůžete dlouho opustit sérem na vlasy, aniž byste jej umyli.

Jak často může být použit olej Andrea?

V původní sklenici je 20 ml léku. Podle recenzí trvá 2 až 4 měsíce nepřetržitého používání. To představuje úplný průběh léčby. Po léčbě se doporučuje, aby přestaly po dobu 2 měsíců.

Pokud se olejové vlasy doporučují používat sérum 1 krát týdně, nic víc. Pokud nejsou vlasy náchylné k mastnotě, je nutné použít složení pokaždé, jakmile je potřeba šamponování.

Kde koupit originál a jak se nedostáváte do falešného. Cena Andrea

Andrea byla vždy požadována kvůli své účinnosti při ošetřování vlasů. Několik let poté, co se objevilo, šlo o prodej v Rusku.

Ale mezi původním lékem existují také falešné. Chcete-li odlišit přítomnost od falešného, ​​je třeba věnovat pozornost následujícím faktorům.

lllokony

o kráse a zdraví vlasů

  Domů »Péče» Andrea pro hodnocení růstu vlasů způsob aplikace

Andrea pro způsob hodnocení růstu vlasů

Prostředek "Andrea" pro růst vlasů

Kosmetická droga Andrea na růst vlasů má přímý vztah, protože je navržen tak, aby ji zlepšil.

Ve srovnání s podobnými moderními prostředky se Andrea vyznačuje vysokou účinností a širokým spektrem efektů.

Ihned po svém uvedení na trh způsobil Andreaův nástroj řadu recenzí.

A to není překvapující, protože tento kosmetický výrobek nejen zvyšuje růst vlasů, ale také obnovuje jejich strukturu.

Vlastnosti drogy

Čínská tradiční medicína od starověku byla známá svým dobrým lékařským účinkem. Andrea je náprava je další potvrzení tohoto.

Andrea je kosmetický přípravek pro řešení problémů s vlasy, vytvořených na bázi rostlinných výtažků. K dispozici ve dvou dávkových formách - jako olej a jako sérum.

Hlavním účelem kosmetického přípravku Andrea - zvýšení růstu vlasů.

Ovšem, jak ukazují recenze, navíc nástroj má obecný pozitivní účinek na pokožku hlavy - posiluje a zvlhčuje vlasový folikul a chrání před ztrátou.

Vlasy jsou lesklé a krásné, snadno se hřebou a přizpůsobí stylingu.

Proto se sérum a Andrea olej doporučují zejména pro lidi, kteří jsou náchylní k plešatosti, lupům, stejně jako pro ty, jejichž vlasy jsou matné, bez života, křehké, s rozštěpenými konci a rostou pomalu.

Aplikace Andrea poskytuje řešení problému růstu vlasů, stimulujícího obnovení aktivity, dokonce i latentní vlasové žárovky.

Kromě toho je Andrea vynikajícím nástrojem pro:

 • odstranit lupy a související svědění;
 • zvýšit odolnost vlasového hřídele;
 • chrání a posiluje konce vlasů;
 • zlepšit vzhled vlasů.

Složení nástroje

Kosmetika Andrea obsahuje pouze přírodní složky: čínský kořen růže, kořen zázvorů, kořen ženšenu a esenciální olej z hroznů.

Každá z uvedených složek má jedinečné léčebné vlastnosti, které se při kombinaci dokonale doplňují, což zvyšuje celkový účinek prostředků pro hojení vlasů a zvýšení jejich růstu.

Kouzelná síla čínské květiny

Hlavní účinnou látkou společnosti Andrea je čínská rostlina Fleeceflower, takzvaný čínský fleecový květ.

Ve vědeckém světě je tato rostlina známá dvěma jmény: čínská knotweed nebo multiflorum mol.

Číňané samotní nazývají rostlinu pouze runek a považují její vlastnosti za magické.

V lidové medicíně v Číně je runic květina jednou z nejoblíbenějších ingrediencí pro přípravu lektvarů prakticky ze všech nemocí.

Léčivé vlastnosti runic květu umožňují nejen obnovit vlasy, ale i vyléčit celé tělo a zabránit vzniku vážných onemocnění, jako je rakovina a AIDS.

Při výrobě přípravku Andrea je použitý čínský prášek z runic květu.

Proto se věří, že olej a sérum Andrea, kromě růstu vlasů, poskytují prodloužení života.

Mnoho recenzí o výsledcích používání nástroje naznačuje, že Andrea pomáhá i v těch nejtěžších a zanedbávaných případech růstu vlasů.

Ženšen - kořen, který obnovuje sílu vlasům

O léčivých vlastnostech ženšenu je již mnohokrát známo. Číňané byli první, kdo se rozhodli využít léčivé síly rostliny k vyřešení problémů s vlasy.

Nyní extrakt z kořene ženšenu je povinnou složkou mnoha regeneračních činidel vytvořených na základě receptů čínské tradiční medicíny. Včetně a drogy Andrea.

Jak olej, tak sérum Andrea obsahuje prášek kořenového ženšenu. Jeho vlastnosti zajišťují růst a zpevnění vlasů, tloušťku pokrytí a pevnost vlasové šachty.

Je to proto, že pod vlivem kořene ženšenu na pokožce hlavy se začínají procesy regenerace buněk, krmení vlasových folikulů a zajištění růstu vlasů.

Souběžně s výtěrem ženšenu přispívá k celkovému zlepšení těla.

Proč vlasy milují zázvor?

Každý z nás pozná takové tonizační, antimikrobiální a proti kašlové vlastnosti zázvoru. Ale v čínské medicíně je kořen zázvoru používán k ošetřování vlasů po celá staletí.

Zázvor obsahuje látky, které mohou příznivě ovlivnit vlasový folikul, a to nejen stimuluje růst vlasů, ale také zabraňuje jejich ztrátě.

Jedná se o prvky, bez kterých není přirozený životní cyklus žárovky na vlasy nemožný:

 • Vitamíny B, stejně jako A a C;
 • horečnaté soli;
 • draslík;
 • železo;
 • zinek;
 • fosfor a sodík;
 • éterické oleje.

Proto olej Andrea a syrovátka obsahují prášek vyrobený z kořenů zázvoru.

Ze stejného důvodu se hojivé vlastnosti kořenů zázvoru doporučují pro použití v maskách pro růst vlasů.

Pokud věnujete pozornost recenzím, mnozí lidé používají zázvorové masky kromě Andreaovy nápravy, aby zvýšili jeho účinek.

Základem zázvorové masky je mletý kořen zázvoru, který je smíchán s jojobovým olejem nebo olivovým olejem, aplikovatelný na vlasové kořeny a pokožku hlavy s masážními pohyby a po půl hodině odmyt.

Semena hroznů - zdroj oleje pro růst vlasů

Andrea olej a srvátka také obsahují hroznový olej - nejhodnotnější přírodní produkt extrahovaný lisováním.

Léčivé účinky oleje z hroznových semen jsou opravdu jedinečné:

 • obsahuje obrovské množství užitečných mastných kyselin, mikro a makronutrientů, vitamínů, tříslovin, stejně jako antioxidant prokyanid, který odstraňuje škodlivé oxidované radikály z těla;
 • poskytuje kožní buňky s vitamínem E;
 • podporuje normální fungování kožních buněk a jejich přirozenou obnovu;
 • reguluje membrány kožních buněk a funkce žlázy;
 • posiluje imunitní systém;
 • podporuje hojení tkání;
 • snižuje sekreci kožního mazu, zabraňuje ucpání pórů pokožky hlavy;
 • má antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti.

Využijte cenných vlastností oleje z hroznových semen vedle hlavního chodu ošetření vlasů.

Andrea olej a sérum poskytne ještě intenzivnější růst vlasů, pokud používáte olej z hroznových semen ve vašem pečovatelském procesu.

Dobré recenze obdržely tuto metodu: 2 polévkové lžíce. lžíce oleje se zahřívají ve vodní lázni a aplikují se štětcem na kořeny a pokožku hlavy.

Po nanesení je nutné provést lehkou masáž pokožky, aby se pokryla pokožka hlavy prsty kruhovým pohybem, dokud není olej zcela absorbován.

Také zvýšit růst vlasových plechovek, pokud se k jídlu přidá olej z hroznů.

Jak používat nástroj Andrea?

Andrea olej a sérum jsou k dispozici ve skleněných lahvích o objemu 20 ml a jsou vybaveny kapátkem.
Olej a sérum Andrea nemají žádné kontraindikace.

Nicméně v některých případech možná alergická reakce na jednotlivé složky nástroje.

Proto je třeba před použitím drogy provést test, který identifikuje alergickou citlivost pokožky.

K tomu se na vnitřní stranu paže aplikuje několik kapiček roztoku Andrea. Pokud se po 10 minutách kůže nedostane do červené barvy, může být produkt použit bez obav z následků.

Nejjednodušším způsobem, jak používat přípravek Andrea, je přidání produktu do šamponu, který se obvykle používá k šamponování. Pokud jsou vlasy středně dlouhé, budete potřebovat 100 ml šamponu a 3 ml Andrea.

Pokud jsou vlasy dlouhé, zvyšuje se množství přípravku a šampon ve stejném poměru.

Prostředek můžete jednoduše nalít do šamponu a podle potřeby jej použít. Hlavním úkolem je udržet poměr - jedna část přípravku Andrea se používá pro 3 části šamponu.

Pokud jsou vlasy mastné, neměli byste si vlasy pravidelněji umývat 4x měsíčně.

Po šamponu s lékem aplikovaným na hlavu se doporučuje provést lehkou masáž s třecími kruhovými pohyby.

To zvýší účinnost nástroje a zvýší růst vlasů.

Druhé použití nástroje je ve formě regenerační masky. K tomu je lék aplikován na pokožku hlavy v kořenech a lehce třepán.

Poté zakryjte hlavu filmem a ručníkem. Po 20 minutách se maska ​​vypláchne.

V uzavřené podobě může být olej a sérum Andrea uchovávány nejdéle 2 roky. Pokud je léková láhev otevřená, musí být používána maximálně 4 měsíce.

Jak zajistit dobrý výsledek?

Špatný růst vlasů se neděje, ale z nějakého důvodu. Není proto vhodné počítat zejména s dramatickými změnami situace, pokud tento důvod nebyl zjištěn a nebyl vyloučen.

Aby se obnovil přirozený růst vlasů, nestačí jen použít Andreaovy léky, je také nutné věnovat pozornost stravě, dennímu režimu a přijmout opatření na ochranu vlasů a péči o ně.

Růst vlasové šachty se často zpomaluje v důsledku narušení denního režimu. Vědci říkají, že nejsilnější růst vlasů je během spánku.

Čím víc člověk spí, tím lépe roste jeho vlasy. Takže pokud zvyšujete čas odpočinku, můžete kvalitativně zlepšit stav vlasů.

Zlepšení stravy také přispívá k růstu vlasové šachty. Hlavní věcí je zajistit správnou výživu vlasových folikulů.

A proto byste se neměli nechat unést rychlým občerstvením, mastnými a smaženými potravinami, ale naopak, existuje více zeleniny, ovoce, zeleniny, luštěnin, stejně jako mořské plody a maso.

Spolu s výše uvedenými opatřeními můžete zvýšit růst vlasů, pokud se zbavíte špatných návyků, které zpomalují metabolismus vlasových folikulů - kouření a alkohol.

Kromě toho je důležité zavřít vlasy nejen ze slunce, ale také od mrazu.

Pokud budete dodržovat tato pravidla, olej a sérum Andrea vám poskytne rychlý a trvalý výsledek a vaše vlasy budou krásné a poslušné.

Vlasy GROW !! Našel jsem nástroj, který by mohl urychlit růst! A hodně jsem se snažil. Fotky před a po

Plusy: vypadá podsada, urychluje růst vlasů

Můj problém s vlasy číslo 1 je pomalý růst vlasů! To, co jsem prostě nedělal: rašelinový olej, vitamíny, masáže, prof. fondy, farmaceutické lotiony, vitamíny pro vlasy, lidové léky! Veškerý zbytečný růst vlasů je normální! A to, co je pro mě normální, není standardní 2-3 cm za měsíc, ale maximálně 1 cm

Obecně jsem byl naprosto zoufalý a rozhodl jsem se, že nemám co ztratit, a na vlastní nebezpečí jsem objednal čínské sérum na růst vlasů!

Recenze na to jsou velmi protichůdná a, upřímně řečeno, více negativní! A skutečně od lidí, kteří jí vzali různé popisy její konzistence a vůně. No, obviňuji to z toho, že Číňané se předstírají, a proto jsou takové rozdíly.

Objednáno od prvního prodejce, jen 150 rublů! Po šesti týdnech byl olej v rukou! Obdržel jsem zabalenou krabici úplně v čínštině! K dispozici je i licenční štítek. Doufám, že jsem dostal originál!

Co ve složení může jen hádat! Ale můžete se spolehnout na popis webu aliexpress:

Zázvor, ženšen, festival LOCA, kořen fleece-květ, olej z hroznových semen

Pokud jim věříte, pak se vše zdá být přirozené a není nic hrozného. Láhev tmavého skla s objemem 20 ml, což mi připomíná lékárny. Protože to vyvolává důvěru, která bude fungovat.

Způsob použití

3 ml přípravku na 100 ml šamponu, vše dobře promíchejte a vlasy jako obvykle vyperte. Důležité! Je potřeba nástroj používat po dobu 4 měsíců po otevření.

Ale tato metoda není pro mě velice vhodná. Jelikož neustále střídám šampony. A začal jsem to dělat jinak. Poprvé jsou moje vlasy jen šamponem a podruhé přidám do šamponu několik kapek séra. Nejprve jsem přidal 3-5 kapek a pak jsem změnil na 10 kapek. Co můžeme chodit, tak jdi

Dávkování je výhodné, protože ve sklenici je umístěn speciální dávkovač.

Popis séra

Konzistence je čistá jako voda, ale mírně mastná.

Vůně z mátového citronu byla zpočátku velmi nápadná a pak zvětralá a nyní necítí

Efekt

Co se týče efektu na místě, je uvedeno, že každý má vše individuálně. Někdo se zrychluje za měsíc a někdo potřebuje tři měsíce!

Tato recenze již dlouho připravuji! Začala jsem ho používat 4. listopadu, nyní 21. ledna. Moje zkušební doba je přibližně 2,5 měsíce.

Chci upozornit nástroj nejen na zrychlení růstu, ale také na obnovu vlasů! Zjevně je struktura vlasů obnovena olejem. Proto při omytí šamponu je spíše příjemné pocity vlhkosti a výživy vlasů.

Proto je možné, že vlasy budou znečistěny více. Měl jsem to tak, první měsíc, kdy se moje vlasy rychleji špinily, ale zvykl jsem na to a všechno se stalo obvyklým. Pokud jde o zotavení, je pro mě těžké hodnotit efekt! Ano, vlasy začaly vypadat lépe, ale myslím, že je to složitý účinek! Protože používám velké množství různých ne mycích prostředků, sprejů, olejů, tepelné ochrany. Mám velký arzenál a všechno je zaměřeno na obnovu

No, teď se obraťte na nejzajímavější! Kvůli urychlení růstu vlasů jsem si pořád koupil tento nástroj.

VLASOVÁNÍ VLASŮ. podsada se aktivně dostala, hromadu antény na hlavě, cítím, že hustota se zvětšila.

Nemohu říci nic o snížení ztrát vlasů, protože jsem to netrpěl.

Ale co je nejdůležitější, konečně jsem viděl růst jejich vlasů na délku! Speciálně vyfotografovala fotografii v prvních dnech použití. Zaměřte se na řadu košil. Chtěl bych objasnit, že kadeřník mi vystřihl 1 cm špičky vlasů, aby se vyrovnal délce. První fotka s tímto tipem

No, teď druhá fotografie pořízená před pár dny!

Možná, že se můj nárůst zdá být běžné! Ale ne pro mě! To je jen velký průlom, zpravidla jsem za šest měsíců rád tolik! Tak jsem velmi potěšen.

Radím vám vyzkoušet každého, kdo chce urychlit růst a zvýšit hustotu vlasů! Ti, kteří se nebojí vyzkoušet čínskou mixutru s neznámou kompozicí :)

Můj podrobný přehled o péči o vlasy! Jak a jak jsem obnovil svůj žínku!

Další tajemný olej z Číny s fantastickým účinkem.

Moje oblíbená tepelná ochrana s účinkem vyrovnání vlasů

Stříkací maska ​​obnovující vlasy

Šampon dává vlasům objem

Nejlepší klimatizace s účinkem profesionála, ale cena 200r.

Čínský rozvod a aplikace v ukrajinštině. Mužský vzhled.

Dobrý den! Zde je sérum na růst vlasů Andrea.

Mně se to stalo. Ve věku 26 let se začala projevovat genetická porucha - problém ztráty vlasů na hlavě.

Pokud vím, nemůžete argumentovat s genetikou a nic v takových případech nepomůže. Firmy pro péči o vlasy ve všech směrech se snaží nafouknout lidi, kteří stále věří v naše léky.

Čtete na internetu o oleji na vlasy Andrea, objednané, zakoupené a použité. Takto to vypadá:

Džbán je trochu hloupý. Zpočátku jsem dokonce zaváhala, zda ji aplikuji na mé "vlasy". Nicméně, naděje umírá poslední a já jsem šanci. Zde jsou moje vlasy před aplikací:

Začaly se řídnout, vlasy se začaly každý den nalézt na polštáři. Takové zpravodajství vyvolává vážné obavy v duši. Nějak jsem ještě nebyl připraven stát se Vin Diesel. nebo Fantômas. i když by to ještě potřebovalo zelenou.

Přidání oleje Andrea nevyžaduje příliš mnoho - 3 ml na 100 ml šamponu.

To je poměrně malá částka. Navíc tento čínský hack má hodnotu 1,71 USD.

Textura je jasná, chuť je neobvyklá.

Proto nemůžete okamžitě odhadnout, že tam byli číní. Stačí dát hlavu na milost orientální medicíny. Kdysi jsem koupil ricinový olej v takových sklenicích =)) Ale ne pro hlavu přirozeně.

My s touto "hloupou směsí" mi asi po dobu 3 měsíců vypláchly. A tady je výsledek:

Množství vlasů se nemusí zvyšovat, ale růst vlasů se zvýšil. Od Nejsem hrdina filmu "Highlander", krátce jsem si rozřezal vlasy. A taková délka, jako na fotografii, je pro mě celkem dobrá.

Moje zjištění:

- olej vypadá hloupě

- láhev byla odcizena z korytnačky

- vůně je neobvyklá a podezřelá, něco, co mi připomíná citronovou kůru

- vlasy, jako, se staly trochu víc. Ale genetika je velmi obtížná!

- Zdá se mi, že tento olej bude více pomáhat lidem s chorobami vlasů než geneticky postiženým lidem jako jsem já.

- růst vlasů se výrazně zvýšil. A všude. A to není vtip. Šampon znecitlivění dokonce i na nejnepřístupnějších místech během mytí! =))

Obecně jsem s ním spokojen, budu se ucházet. Pokud něco - plešatý je už v módě!

VLASOVÁNÍ! Moje výsledky! Jak rozlišovat originál od falešného? Zkontrolujte individuální číslo na webových stránkách výrobce! Kde koupit originál? + PHOTO BEFORE & AFTER!

Výhody: vlasový lesk, lesk vlasy, hedvábné vlasy, opravdu zvlhčují vlasy, výrazně snižují ztráty vlasů, snadno se používají, dělají snadnější česání, vynikající výsledek za málo peněz, podsada vypadá, urychluje růst vlasů,

Nevýhody: dodávka z Číny vyžaduje čas, existuje riziko, že si koupíte falešnou reklamu

Dobrý den, roztomilé holky! Dnes vám řeknu o mém nálezu v rostoucích vlasech! To je Andrea Hair Growth Essence vypadávání vlasů kapalina. To je důvod, proč jméno můžete najít tento olej od prodejců s Aliexpress! Neexistuje dlouhá historie o tom, co se stalo s mými vlasy a proč jsem se rozhodl v této recenzi rozvinout. Já si zachrání své emoce pro úplný přehled o "péči o vlasy doma", která je ještě v písemné fázi.

Již se mi podařilo vyzkoušet mnoho produktů na růst vlasů:

 • Kyselina nikotinová pro nový růst vlasů
 • Mátový sprej na růst vlasů
 • Kerastase Specifique Stimuliste
 • Esvicin
 • Generolon

V této recenzi se věnuje veškerá pozornost oleji Andrea!

Co je Andrea?

Andrea je přírodní sérum, které účinně pomáhá při vypadávání vlasů a posiluje vlasové folikuly.

Složení:

kořen zázvoru, kořen ženšenu, olej z hroznových semen, extrakt z japonské květiny Tokkobana, voda.

Způsob použití:

Umyjte si vlasy šamponem jednou a podruhé poté, co jste shromáždili šampon v ruce, přidávejte do dlaně několik kapek syorty. Aplikujte na hlavu a masáž 3-5 minut. Poté můžete vlasy vypláchnout vodou, můžete také použít jako samostatný přípravek jako výživnou masku, a proto si do pokožky hlavy nasypete několik kapek séra, nasadíte na sprchovou hlavici a obalíte hlavu ručníkem. Abyste zvlhčili dlouhé vlasy, je třeba aplikovat výrobek po celé délce, nechat produkt 20 minut a pak ho opláchnout šamponem nebo jiným pracím prostředkem. Pro suché a normální vlasy lze použít s každým šamponováním sérum s mastnými proužky - jednou týdně.

Jaké výsledky slibuje výrobce?

Andrea dokonale vyživuje a hluboce zvlhčuje vlasy a také léčí jejich konce. Při pravidelném užívání séra Andrea (od 1 měsíce) dochází k dvojnásobnému nebo trojnásobnému zrychlení růstu vlasů a dochází k zjemnění a tvarování vlasů.

Doplňující informace:

 • Objem 20 ml.
 • Datum vypršení 2 roky se zavřeným víkem. Po otevření - 4 měsíce.
 • Vůně - Citrus
 • Olejovitá konzistence
 • K dispozici je dávkovač

Moje použití:

1. SHAMPOO + Andrea

Přidávám IMMEDIATELNĚ 10 ml. Andrea v šamponu 250 ml. Chvěji se dobře. Šampon je připraven k použití. Před každým šamponováním znovu opláchám šampon, aby se zabránilo usazování. Šampon se stává velmi kapalným a velmi hospodárným.

2. OLEJOVÉ MASKY + Andrea

K ropným maskám přidám 10 kapek Andrea, které položím pouze na kořenech vlasů.

Jak rozlišovat falešný od originálu?

Dovolte mi připomenout, že olej je rodným místem Číny. Čína je zemí kopií, falzifikátů, replik. Můj první Andrea byl falešný! Neposkytla žádný výsledek! Bohužel! Výsledek falešného nevidíte. Proto, když vidím recenze na falešnou Andrea, jen se mi usmívají! Viděl jsem výsledek pouze ze 100% původního!

1. Prvním rozdílem mezi originálním a falešným je trvanlivost uvedená na obalu!

 • Originál má trvanlivost 2 roky
 • Falešná trvanlivost 3 roky

2. Konzistence

 • Originál je - mastný.
 • Falešná - vodnatá

3. Vůně

 • Původní citrusová příchuť
 • Falešná vůně květinové nebo mužské vůně. Číňané se na téma padělků neobtěžují, to je to, co dodali

4. Čárový kód

 • Původní čárový kód končí čísly - 0078
 • Falešný čárový kód končí čísly - 5657

5 Trace

 • Originál bude mít na papíře mastnou značku.
 • Falešný papír bude mít vodní skvrny

Zkontrolovali jste vše a jste přesvědčeni, že máte originál? Udělejte si čas! Před hlavou zkontrolujte individuální číslo přiřazené každé lahvi na pracovišti!

Všechny lahve společnosti Andrea jsou opatřeny bezpečnostním štítkem a ověřovacím kódem.

Chcete-li zkontrolovat originalitu, musíte mincovu nebo nehet vymazat dolní část fólie.

Zobrazí se 16místný ověřovací kód.

Dále jdeme na stránky, abychom zkontrolovali originálnost produktů Andrea

Zobrazí se stránka stránky s dvěma poli (okny) pro zadání čísla:

 • První pole (nejdelší) zadejte 16místné číslo z bezpečnostní značky v poli Andrea
 • Druhé pole (okno) pro zadání třímístného captcha. Tato čísla jsou již u okna zobrazena, což znamená ověřit, že nejste robot.

Moje číslo na ochranné značce 2567295947063136

Zadejte:

Stiskněte první tlačítko (zkontrolujte)

Pokud máte originální Andrea, pak uvidíte žlutou značku záruky kvality se stuhou!

Můj první Andrea neprošel touto zkouškou a tvůj průchod?

Teď stále kontroluji všechny mé nové Andrea. Dokonce i když je čistě vizuální čárovým kódem, vůněmi, termíny vypršení platnosti, bezpochyby!

To je to, co byste měli vidět, pokud je vaše Andrea originální!

A co je nejdůležitější, je to výsledek!

PŘED A PO

Z účesu ala "Parrot Kesha" (ahoj k pánovi!) Jsem rozrostla vlasy o délku 33 cm, natáhla vlasy horkými nůžkami, pouze spodní část vlasů vyrovnala vrchní část hlavy (délka horních vlasů je označena šipkou, je asi 5-6 cm dlouhá.) a celková hmotnost vlasů, také barvené vlasy.

Růst vlasů za 13 měsíců!

Vlasy, teď jsem velmi potěšen! Samozřejmě, není to váš Rapunzel. ale já jsem za kvalitu! Vlasy v perfektním stavu: silné, silné, těžké. Ať už budou vlasy delší, ale potřeba trvalých účesů. Podívejte se na první fotku, na vrcholu vlasů byla 5-6 cm.: (Byla to dlouhá cesta k vyrovnání délky.) Olej se používal kursy: 2 měsíce, Andrea pak 1-2 měsíce.

Teď je můj cíl vlas 45 cm dlouhý. Už jsem koupil 2 lahve Andrea pro nový kurz!

No, nejdůležitější věc! Kde koupit originál?

1. Na Aliexpress, před zakoupením, musíte napsat prodávajícímu, že by zlikvidoval čárový kód, který byste měli kontrolovat! Velmi často existují 3 propagační akce na Aliexpress za cenu 1 a tak dále. Průměrná cena na Aliexpress ze 100 rub. pro 1 ks. Dodací lhůta od 1 do 4 týdnů.

2. Já, jak jsem již napsal, nejsou trpěliví! Našel jsem v Moskvě, kde prodávají ropu Andrea, jen originál! Náklady na 460 rublů. pro 1 ks. Není třeba čekat! Jeden mínus, nikdy nebyl podíl

Kolik je 460 rublů. v Moskvě IM

Odkaz na prodejce

Přímý odkaz na tovart

Doporučuji lidem tak zoufalé jako já!

Další recenze na péči o vlasy můžete vidět v mém profilu!

Řezání horkými nůžkami

Botox pro vlasy

Nafig pertsovka, nepotřebujte hořčici, nešetřete peníze na super drahé produkty růstu vlasů, kupujeme CHEAP čínské sérum a jen DALY z výsledku + fotografie.

Dobrý den, drahé vlasy! Vítám vás v mém skromném přehledu, kde hlavní ukazatel produktu nebude můj text (dnes nemám žádné dopisy), ale fotografie pořízené po 3-4 měsících používání tohoto nástroje.

Mám jednu recenzi, kde popisuji mojí měsíční "nárust" a produkty růstu vlasů, kde jsem poprvé zmínil tento lék. Uvedl něco, co bylo zmíněno, ale výsledek nebyl zrušen, protože to nebylo. (Výrobce doporučuje použít 3-6 lahví finančních prostředků pro zřejmý výsledek!)

Ale teď, po několika měsících nepravidelného používání, poskytuji výsledky.

Jsem nadšená, šokovaná a příjemně překvapená.

A také vysvětlím, proč jsem výsledek nezaznamenal dříve, faktem je, že jsem si nikdy nepletl vlasy, ale pak jsem se rozhodl zkontrolovat jemnost / tenkost mého prýmku, šel jsem na fotografii pro jasnost / pro sebe a byl ohromen.

Teď místo tří vlasů budu mít pět.

Podle instrukcí je třeba přidat 3 ml na 100 ml šamponu, vyrobil jsem je se dvěma šampony, zbytek byl rozdělen mezi masky a vlasové spreje.

Já osobně nemám žádné poznámky a budu velmi spokojen s vámi

SUPER maska ​​pro růst délky vlasů.

S Andreou jsem získal zisk za 1,5 dne ve 14 dnech. Jak ověřit originalitu bez otevření balíčku? Nejefektivnější způsob použití. Fotografie před - po.

Již jsem psal o tom, jak jsem se snažil růst vlasů s krátkým účesem. Ale, bohužel, opět nemohla vydržet "přechodný okamžik", když vlasy žijí, přes vlasy / ráfky.

Pokus číslo druhé, abych tak řekl.

Mám teď co nejkratší délku - bang, a měřím to.

První fotografie byla pořízena v den, kdy byl obal přijat, druhý - po dvou týdnech používání Andrea

Centimetrový nárůst byl 1,5 cm. Pro mě je to průlom!

Jak ověřit originalitu?

Dávejte pozor na nálepku na obalu, kterou můžete vidět na spodku krabice, když si jej troubíte pomocí nehtů, klíče nebo mince, vám dá sadu čísel.

Tato čísla musí být zadána v poli na webu [link]

Zde je to, co vypadá (zřejmě kódování mušek):

Poklepáme na první tlačítko vlevo a v případě originality produktu získáme žlutý znak:

Tento způsob ověření opět nemůže poskytnout 100% záruku. Koneckonců, poddelschiki může rozpoznat jedno reálné číslo a vytisknout ho na všech balících.

Ale přesto myslím, že mám originál.

Cítí pěkný citrusový zázvor, zcela nechemický zápach. Kapalina je mírně mastná.

Jak jsem použil Andrea.

Nejprve jsem se pokusil přidávat několik kapek do šamponu s každým mytí vlasů. Ale výdejní automat byl velmi chamtivý, naprosto nechtěl sdílet! Pak jsem se rozhodl stříkat lék na kořeny, ale tato metoda mi nevyhovovala - přípravek je příliš mastný. Pak jsem na všechno plivl a jen nalil polovinu láhve do 250 ml šamponu (silný RBA šampon).

A tato metoda byla pro mě ideální! Před každým použitím potřásám šamponem s Andreou, trochu mi trochu uhryznu pěnu a aplikuji ji na vlasy a masíruji ji. Odcházím pár minut, nejprve umyjte teplou a studenou vodou. Mimochodem, žádný kondicionér není potřeba - vlasy jsou nasycené a živé, velmi elastické.

Velmi potěšen tímto nástrojem penny!

Poprvé to tak stalo

Čínský zázrak pro růst vlasů

Plusy: vypadá podsada

Nevýhody: existuje riziko nákupu falešného zboží

Stejně jako skutečný maniak vlasů, prostě jsem nemohl pomoci, ale vyzkoušet tento nástroj.

Mnozí zpívají jeho ódy, ale mnozí ho vůbec nemili. Proto jsem se rozhodl a objednal si sám sebe.

Je určena k prevenci vypadávání vlasů ak urychlení růstu vlasů.

Objednal jsem na Aliexpress -

Objednal jsem si 3 sklenice, stálo mi 500 rub. Podívejte a prodávejte jednu láhev.

Konzistence není olejem, podobně jako voda.

Složení: zázvor, ženšen, loka festival, kořen fleece-květ, olej z hroznových semen

Má mnoho způsobů, jak ji použít. Je nutné použít najednou několik kapek peněz.

 • Někdo přidává šampon. No, nevidím v tom žádný bod, co může být absorbováno za 2 minuty?
 • Já osobně přidávám masku, kterou si prohmatím na pokožku hlavy. Přidávám někdy ampulky z Guamu.

Moje dojmy

Od spadu to moc nepomohlo, ale na to jsem se opravdu nepočítala. Od spád jsem mi pomohl víc.

Ale na růst vlasů opravdu ovlivnil. Někde za měsíc jsem si všiml, že moje vlasy skutečně vyrůstaly dobře a bylo také pro mě významné, že malé antény, nové vlasy, byly velmi dobře.

Mnoho dívek roztříští Andrea na růst obočí, nesnažil jsem se.

Určitě si objednám tento výrobek znovu, jako doplněk k základní péči, věřím, že to neublíží.

Celá moje péče o vlasy je tady

VLASOVÁNÍ! Moje výsledky! Jak rozlišovat originál od falešného? Zkontrolujte individuální číslo na webových stránkách výrobce! Kde koupit originál? + PHOTO BEFORE & AFTER!

Výhody: vlasový lesk, lesk vlasy, hedvábné vlasy, opravdu zvlhčují vlasy, výrazně snižují ztráty vlasů, snadno se používají, dělají snadnější česání, vynikající výsledek za málo peněz, podsada vypadá, urychluje růst vlasů,

Nevýhody: dodávka z Číny vyžaduje čas, existuje riziko, že si koupíte falešnou reklamu

Dobrý den, roztomilé holky! Dnes vám řeknu o mém nálezu v rostoucích vlasech! To je Andrea Hair Growth Essence vypadávání vlasů kapalina. To je důvod, proč jméno můžete najít tento olej od prodejců s Aliexpress! Neexistuje dlouhá historie o tom, co se stalo s mými vlasy a proč jsem se rozhodl v této recenzi rozvinout. Já si zachrání své emoce pro úplný přehled o "péči o vlasy doma", která je ještě v písemné fázi.

Již se mi podařilo vyzkoušet mnoho produktů na růst vlasů:

 • Kyselina nikotinová pro nový růst vlasů
 • Mátový sprej na růst vlasů
 • Kerastase Specifique Stimuliste
 • Esvicin
 • Generolon

V této recenzi se věnuje veškerá pozornost oleji Andrea!

Co je Andrea?

Andrea je přírodní sérum, které účinně pomáhá při vypadávání vlasů a posiluje vlasové folikuly.

Složení:

kořen zázvoru, kořen ženšenu, olej z hroznových semen, extrakt z japonské květiny Tokkobana, voda.

Způsob použití:

Umyjte si vlasy šamponem jednou a podruhé poté, co jste shromáždili šampon v ruce, přidávejte do dlaně několik kapek syorty. Aplikujte na hlavu a masáž 3-5 minut. Poté můžete vlasy vypláchnout vodou, můžete také použít jako samostatný přípravek jako výživnou masku, a proto si do pokožky hlavy nasypete několik kapek séra, nasadíte na sprchovou hlavici a obalíte hlavu ručníkem. Abyste zvlhčili dlouhé vlasy, je třeba aplikovat výrobek po celé délce, nechat produkt 20 minut a pak ho opláchnout šamponem nebo jiným pracím prostředkem. Pro suché a normální vlasy lze použít s každým šamponováním sérum s mastnými proužky - jednou týdně.

Jaké výsledky slibuje výrobce?

Andrea dokonale vyživuje a hluboce zvlhčuje vlasy a také léčí jejich konce. Při pravidelném užívání séra Andrea (od 1 měsíce) dochází k dvojnásobnému nebo trojnásobnému zrychlení růstu vlasů a dochází k zjemnění a tvarování vlasů.

Doplňující informace:

 • Objem 20 ml.
 • Datum vypršení 2 roky se zavřeným víkem. Po otevření - 4 měsíce.
 • Vůně - Citrus
 • Olejovitá konzistence
 • K dispozici je dávkovač

Moje použití:

1. SHAMPOO + Andrea

Přidávám IMMEDIATELNĚ 10 ml. Andrea v šamponu 250 ml. Chvěji se dobře. Šampon je připraven k použití. Před každým šamponováním znovu opláchám šampon, aby se zabránilo usazování. Šampon se stává velmi kapalným a velmi hospodárným.

2. OLEJOVÉ MASKY + Andrea

K ropným maskám přidám 10 kapek Andrea, které položím pouze na kořenech vlasů.

Jak rozlišovat falešný od originálu?

Dovolte mi připomenout, že olej je rodným místem Číny. Čína je zemí kopií, falzifikátů, replik. Můj první Andrea byl falešný! Neposkytla žádný výsledek! Bohužel! Výsledek falešného nevidíte. Proto, když vidím recenze na falešnou Andrea, jen se mi usmívají! Viděl jsem výsledek pouze ze 100% původního!

1. Prvním rozdílem mezi originálním a falešným je trvanlivost uvedená na obalu!

 • Originál má trvanlivost 2 roky
 • Falešná trvanlivost 3 roky

2. Konzistence

 • Originál je - mastný.
 • Falešná - vodnatá

3. Vůně

 • Původní citrusová příchuť
 • Falešná vůně květinové nebo mužské vůně. Číňané se na téma padělků neobtěžují, to je to, co dodali

4. Čárový kód

 • Původní čárový kód končí čísly - 0078
 • Falešný čárový kód končí čísly - 5657

5 Trace

 • Originál bude mít na papíře mastnou značku.
 • Falešný papír bude mít vodní skvrny

Zkontrolovali jste vše a jste přesvědčeni, že máte originál? Udělejte si čas! Před hlavou zkontrolujte individuální číslo přiřazené každé lahvi na pracovišti!

Všechny lahve společnosti Andrea jsou opatřeny bezpečnostním štítkem a ověřovacím kódem.

Chcete-li zkontrolovat originalitu, musíte mincovu nebo nehet vymazat dolní část fólie.

Zobrazí se 16místný ověřovací kód.

Dále jdeme na stránky, abychom zkontrolovali originálnost produktů Andrea

Zobrazí se stránka stránky s dvěma poli (okny) pro zadání čísla:

 • První pole (nejdelší) zadejte 16místné číslo z bezpečnostní značky v poli Andrea
 • Druhé pole (okno) pro zadání třímístného captcha. Tato čísla jsou již u okna zobrazena, což znamená ověřit, že nejste robot.

Moje číslo na ochranné značce 2567295947063136

Zadejte:

Stiskněte první tlačítko (zkontrolujte)

Pokud máte originální Andrea, pak uvidíte žlutou značku záruky kvality se stuhou!

Můj první Andrea neprošel touto zkouškou a tvůj průchod?

Teď stále kontroluji všechny mé nové Andrea. Dokonce i když je čistě vizuální čárovým kódem, vůněmi, termíny vypršení platnosti, bezpochyby!

To je to, co byste měli vidět, pokud je vaše Andrea originální!

A co je nejdůležitější, je to výsledek!

PŘED A PO

Z účesu ala "Parrot Kesha" (ahoj k pánovi!) Jsem rozrostla vlasy o délku 33 cm, natáhla vlasy horkými nůžkami, pouze spodní část vlasů vyrovnala vrchní část hlavy (délka horních vlasů je označena šipkou, je asi 5-6 cm dlouhá.) a celková hmotnost vlasů, také barvené vlasy.

Růst vlasů za 13 měsíců!

Vlasy, teď jsem velmi potěšen! Samozřejmě, není to váš Rapunzel. ale já jsem za kvalitu! Vlasy v perfektním stavu: silné, silné, těžké. Ať už budou vlasy delší, ale potřeba trvalých účesů. Podívejte se na první fotku, na vrcholu vlasů byla 5-6 cm.: (Byla to dlouhá cesta k vyrovnání délky.) Olej se používal kursy: 2 měsíce, Andrea pak 1-2 měsíce.

Teď je můj cíl vlas 45 cm dlouhý. Už jsem koupil 2 lahve Andrea pro nový kurz!

No, nejdůležitější věc! Kde koupit originál?

1. Na Aliexpress, před zakoupením, musíte napsat prodávajícímu, že by zlikvidoval čárový kód, který byste měli kontrolovat! Velmi často existují 3 propagační akce na Aliexpress za cenu 1 a tak dále. Průměrná cena na Aliexpress ze 100 rub. pro 1 ks. Dodací lhůta od 1 do 4 týdnů.

2. Já, jak jsem již napsal, nejsou trpěliví! Našel jsem v Moskvě, kde prodávají ropu Andrea, jen originál! Náklady na 460 rublů. pro 1 ks. Není třeba čekat! Jeden mínus, nikdy nebyl podíl

Kolik je 460 rublů. v Moskvě IM

Odkaz na prodejce

Přímý odkaz na tovart

Doporučuji lidem tak zoufalé jako já!

Další recenze na péči o vlasy můžete vidět v mém profilu!

Pro Více Informací O Suché Vlasy