logo

Sérum na vlasy "Andrea"


Dívky, které používaly toto sérum? Zájem o přesně o stráže. Četl jsem recenze na internetu, ne velmi jednoduché, poslouchám vás. Chci to zkusit, ale to vlasy opravdu nelíbí.

Používám. vlasy jako vylezené kousky a stoupání.
Používám po dobu 2 měsíců. Neviděl jsem žádný výsledek (

Mda... omlouvám se, že i já šplhám v kouscích ((už nevíte, co by se mělo rozmazat.

noční můra mnohem více než !! (((

Také dělám masky, hořčici, s červenou paprikou, cibulí. Moje vlasy vylézou a cítím se jako nová, která nevyrůstá na místě padlého, jako by vlasové folikuly "usnuli". Nevím, jak je vzbudit.

moje přítelkyně měla hořčicí masky dobře. Google recept přesný.

I SEA-BUCKTHORN OIL MAJO

Pomůže Andrea růst vlasy?

Sérum růstu srsti dnes je velmi populární na trhu kosmetiky pro růst a posílení vlasů, to je, že je navržen tak, aby vyřešil problém vypadávání vlasů a pomalý růst. To je velmi důležité pro moderní dívky, které by mohly posílit své vlasy, aniž by trávily spoustu času a úsilí, a také urychlily růst. Dnes jsme se rozhodli, že nástroj Andrea rozložíme a zjistíme, zda má smysl tento nástroj koupit.

Andrea sérum pro růst vlasů

Výrobce říká, že nástroj Andrea pomůže vyřešit téměř všechny problémy s vlasy. Andrea vlasové sérum se doporučuje pro pomalý růst vlasů nebo pokud chcete urychlit normální růst vlasů, s plešatostí (když jsou žárovky ve spánkové fázi a nové vlasy se neobjeví), lidé s tenkými a nepoddajnými vlasy s dlouhými vlasy vyvarujte se zamotání a křehkých vlasů.

Nejlepší způsob, jak růst a krása vlasy přečtěte si více.

Andrea dokonale vyživuje a hluboce zvlhčuje vlasy a také léčí jejich špičky. Při pravidelném používání séra Andrea (od 1 měsíce) nastává dvojnásobné nebo trojnásobné zrychlení růstu vlasů, usnadňuje česání a stylování. Vlasy jsou zdravé a lesklé, čímž se stávají mnohem silnějšími.

Sérum zvyšuje krevní oběh, přispívá k lepší výživě vlasů, zlepšuje zásobu vlasových folikulů kyslíkem, stimuluje růst vlasů, působí jako hydratační činidlo. Výsledek: vlasy dostávají více živin a rychleji rostou.

Sliby výrobce: zrychlení růstu vlasů o 2-3 krát, hladkost vlasů, kondicionér. Hmatatelný výsledek za 2 měsíce.

Datum vypršení: 2 roky a po otevření do 4 měsíců. Vůně znamená světlo, citrus, konzistence znamená světlo a mastnotu.

Složení a vlastnosti znamenají Andrea

Všechny informace o nástroji pocházejí z čínštiny, takže není tak snadné studovat vlastnosti a složení Andrea. Aktivními látkami jsou Andrea:

Kořen zázvoru - aktivně ovlivňuje strukturu vlasů, posiluje kořeny, podporuje růst vlasů, zlepšuje krevní oběh a výživu vlasů s příznivými látkami.

Kořen ženšenu - má dobré posilující vlastnosti, má příznivý účinek na strukturu vlasů, dodává hladkost a lesk, současně intenzivně obnovuje strukturu, léčí a posiluje celý.

Olej z hroznových semen - pomáhá šetřit vlasy před poškozením, chrání je před negativními účinky vnějšího prostředí, normalizuje tvorbu kožního mazu a výrazně urychluje růst. Účinné látky oleje vyživují vlasy zlepšením struktury.

Kořen kožešinového kořene (japonský květ Tokkobana) je hlavní složkou séra, s níž se dosahuje maximálního výsledku. Květina má příznivý účinek jak na pokožku hlavy, tak na délku vlasů.

Hlavní vlastnosti séra Andrea

 • Vlasy roste dvakrát rychleji než obvykle.
 • Objeví se spousta nových vlasů.
 • Posilujte vlasové folikuly.
 • Hlava je méně tučná.
 • Vlasy se stávají silnějšími.
 • Zlepšení struktury vlasů.
 • Není potřeba používat kondicionér na vlasy.
 • Vynikající vyživuje a hluboce hydratuje vlasy a také léčí jejich špičky.
 • Kombinace snadnější.
 • Nástroj je velmi hospodárný.
 • Vlasy jsou zdravé a lesklé, čímž se stávají mnohem silnějšími.

Indikace a kontraindikace užívání přípravku Andrea

Sérum Andrea lze použít pro následující problémy s vlasy:

 • pomalý růst vlasů;
 • pokud "mladé" vlasy zcela přestaly růst;
 • zvýšená ztráta vlasů;
 • suché a křehké vlasy;
 • pokud jsou špičky vlasů náchylné k průřezu;
 • bezvládné a tupé vlasy;
 • suché skalp, lupy a svědění.

Pokud jde o kontraindikace tohoto léku, zahrnuje to i individuální nesnášenlivost k jakýmkoli složkám, které jsou součástí séra Andrea. Výrobci doporučují bezprostředně před použitím nářadí nejprve provést test na případný výskyt alergické reakce. Chcete-li to provést, aplikujte několik kapek séra na vnitřní straně lokte a nechte ji na deset minut, pokud se kůže nezdá červená a necítíte se svědění, pak vám nástroj vyhovuje a můžete jej použít.

Jak používat nástroj Andrea

Jak používat: přidávejte 3 (3 - 6) ml séra Andrea na 100 ml šamponu a dobře promíchejte nebo přidávejte 3-6 kapky do šamponu při každém umytí

Umyjte si vlasy šamponem jednou a podruhé poté, co jste shromáždili šampon v ruce, přidávejte do dlaně několik kapek syorty. Aplikujte na hlavu a masáž 3-5 minut. Potom opláchněte vlasy vodou.

Můžete také použít Andrea jako samostatný nástroj jako nutriční masku. Andrea sérum může být přidáno do jakékoliv masky, kterou si na pokožku hlavy. Například:

Recept číslo 1

 • 1 lžíce hořčičného oleje;
 • 1 polévková lžíce olivového oleje;
 • 5-8 kapek rytmu esenciálního oleje;
 • 10 kapek séra Andrea.

Smíchejte olivový a hořčičný olej ve skleněné nádobě a zahřejte ji ve vodní lázni, přidejte do ohřáté směsi esenciální olej a Andrea sérum. Aplikujte na vlasovou pokožku před praním vlasů. Maska musí být izolována a udržována po dobu alespoň jedné hodiny a delší, pokud je čas. Maska se omyje dvěma šampony.

Číslo receptury 2

 • 2 lžíce ricinového oleje;
 • 1 čajovou lžičku zemního zázvoru (můžete si dát surovou, rtěnku a stlačit šťávu, ale suchý zázvor se ohřívá silněji);
 • 1 lžička aloe šťávy;
 • 10 kapek séra Andrea.

Maska se provádí před umytí vlasů. Smíchejte všechny přísady a naneste na pokožku hlavy 30 minut až 1 hodinu. Zahřejte masku: obalte plastovým obalem a oteplujte vlněným kloboukem nebo teplým ručníkem. Pak si umyjte vlasy jako obvykle.

Recept číslo 3

 • 2 lžíce tinktury chilli papriky;
 • 2 lžíce olivového oleje;
 • 5 kapek vitaminu A a E v oleji;
 • 3-5 kapek tluče nebo rozmarýnu;
 • 10 kapek séra Andrea.

Smíchejte všechny přísady do skleněné nádoby. Aplikujte masku na částice na hlavě, můžete použít oblíbený základový olej na špičkách. Ohříváme sprchový uzávěr nebo celofánový film, zabalíme ho teplým ručníkem, můžete nosit teplou vlnu. Uchovávejte někde od 40 minut do 1 hodiny (trochu se zahřejte a trochu uchopte). Dále umyjte šamponem, nejlépe dvakrát. Tato maska ​​může být použita 1-2 krát týdně po dobu nejvýše dvou měsíců a přestávku.

Se suchými a normálními vlasy lze s každým šamponováním používat sérum, jednou týdně mastné kapely.

Recenze pro Andrea: prostředek pro růst vlasů

Odpovědi na léčbu Andrea jsou nejednoznačné, někteří prostě potěšeni s ním, zatímco jiní si nevšimli žádný účinek. Řeknu to, pokud ztráta vlasů je spojena s hormony nebo štítnou žlázou, pak žádný lék na ztrátu vlasů pomůže, pokud nebudete vyléčit štítnou žlázu nebo přivést hormony zpět do normálu. A pokud ztráta vlasů je způsobena stresem, nevhodnou péčí, častým používáním vysoušeče vlasů, žehlení, pak nástroj zcela pomůže vrátit staré vlasy. Pokud jde o růst vlasů, nástroj skutečně urychluje růst při běžném používání.

A ještě jedna věc, hodně falešných nástrojů, takže si objednejte v důvěryhodných internetových obchodech!

Hodnocení těch, kteří používali sérum Andrea:

Abych byl upřímný, nečekal jsem na nějaký zvláštní efekt, ale když jsem ho znovu použil, výsledek překonal všechny mé očekávání, musel jsem hledat vlasy po celé koupelně, vypadli jeden po druhém... žádné prameny, žádné kousky... obecně jsem se umyl a běžel spíše zpíval chválím soudruhů s úzkým okem.

Andrea je vlasový olej doporučuje všem s problémy s vlasy. Tento levný prostředek příznivě ovlivňuje vlasy a zastavuje ztráty. S tímto výdajem můžete využít celou rodinu. Navíc tento nástroj nezpůsobuje žádné nepříjemnosti.

Moje vlasy téměř přestaly vypadávat! Nicméně jsem nepoužil žádné jiné vlasové produkty. Samozřejmě, že neprošly tak rychle, jak píše výrobce, ale možná jsem měl fázi.

Co mohu říci, vůbec jsem si nevšiml intenzivního růstu vlasů, stejně jako ne intenzivní vlasy, oba rostly a rostly - pomalu!

Nemám účinek na vlasy, protože vlasy rostly až na 1 cm měsíčně a rostou, sérum nezrychluje růst vlasů, ačkoli jsem je užíval déle než dva měsíce.

Olej je opravdu falešný. Proč mluvím s důvěrou? Byl jsem na recepci tricholožky a zeptal se ho, ukazující tento olej. V 99,9% případů tento olej funguje jako placebo. To není lék, nikoliv výživový doplněk, takže nemůže zastavit vypadávání vlasů. Pokud mluvíme o alopecii, pak je to obecně ztráta peněz v koši.

Jak rozlišovat původní Andrea od falešného

Každé láhvi růstu vlasů Andrea ve výrobě je přiděleno individuální číslo, všechny lahve jsou opatřeny ochrannou značkou a ověřovacím kódem. Je nutné vymazat dolní část fólie značkou mincí na krabici nástroje a objeví se číslice, 16-místný ověřovací kód.

Poté je třeba navštívit stránku a zkontrolovat kód: www.and-rea.cn. Zobrazí se stránka s dvěma políčkami:

 1. Pole pro zadání 16místného kódu ze schránky prostředků.
 2. Pole ověřte, že nejste robot. Už tam budou tři čísla, která musíte zadat.

Pod těmito políčky budou dvě tlačítka v čínštině, stisknete první (což znamená ověření) po vyplnění všech polí. A pokud je váš produkt originální, měla by se objevit žlutá záruka kvality s páskou.

Jiné rozdíly mezi původními nástroji Andrée a fakemi:

Konzistence: v původním stavu - mastná, padělaná - vodnatá.

Značka na papíře: originál má mastnou barvu, padělka má vodní skvrnu.

Vůně: originál - lehká citrusová vůně, falešná - květina více nasycená, dokonce s vůní pánské vůně.

Čárový kód: v originále končí čísla - 0078.

Doba skladovatelnosti uvedená na obalu: originál - 2 roky, falešná - 3 roky.

Pamatujte si, že Čína (země produkce znamená Andrea) je zemí kopií a falešných, takže nebude zbytečné kontrolovat nástroj pro originalitu!

Sérum pro růst vlasů Andrea Hair Growth Essence - recenze

Negativní recenze

Výhody:

Nevýhody:

Pěstování vlasů.
Moje vlasy mají délku ramen a růst vlasů je spíše pomalý. 1 cm měsíčně roste. Abych nějak zachoval délku vlasů, pečlivě jsem se staral o vlasy. Snažím se udržet je v dobrém stavu, abych navštívil kadeřník méně často.
Viděl jsem toto sérum na Ali Express. Cena byla 180 rublů se slevou.
Objednal jsem jednu lahvičku na vzorek.
Dva týdny po objednání jsem obdržel balíček.
Balení je standardní, uvnitř lahvičky z tmavého skla. Nápis v čínských znakech.

Uvnitř tenké vodičky s mátovou příchutí.
Přidala jsem do šamponu kapalinu. U jedné části šamponu je 5-7 kapek séra. Vřeten do kořenů a držel se 3 minuty.
Z nějakého důvodu se při roztřesení objevila pěna.


Po uplynutí jednoho a půl měsíce jsem si nevšiml žádný výsledek.
Ještě víc vlasů začalo vypadávat.
Samozřejmě, že nikdo není imunní proti padělání. Strávil jsem 180 rublů, samozřejmě ne tak moc. Ale pro větší částku se můžete dostat do falešného.

Výhody:

Nenašel jsem žádné výhody pro sebe

Nevýhody:

nepomůže ztrátě vlasů

Byla jsem dlouhá léta blondýnka, vlasy se zhoršily, byly suché, křehké a staly se tak silnými. Když jsem měla barvu vlasů - vlasy byly dlouhé a husté. A tak jsem začal hledat řešení tohoto problému. Na jednom místě jsem narazil na andrea sérum a tam byl také kartáč na masáž hlavy. Okamžitě jsem objednal 2 kusy séra a štětce. A když dorazil balíček, okamžitě jsem šel dát na vlasy)) Příručka říká, že sérum musí ředit šamponem 3 ml přípravku na 100 ml šamponu, dobře raspenit ruce (můžete kombinovat v samostatném obalu), a aplikovat na vlasy a vlasovou pokožku, masírujte 5 minut a opláchněte teplou vodou. Při mytí hlavy a nanášení séra je třeba masírovat pokožku hlavy se speciální štětkou, kterou jsem si objednal spolu se sérem. Měla jsem vidět výsledek za měsíc a půl, ale uplynulo dva měsíce, ale bohužel jsem neviděl výsledek ((Možná je to všechno individuální a toto sérum bude někomu vyhovovat a pomůže vám při vypadávání vlasů.

Výhody:

Není to drahé, pokud si koupíte v Číně, viděl jsem stejné sérum na různých ruských místech podvádět ceny 4-5 krát

Nevýhody:

Objednala jsem ho na známých čínských webových stránkách, vše bylo v dobrém stavu, krabice s hologramem byla zcela odlišná od falešného. Výsledek je nulový, neříkat, že dokonce negativní, vlasy začaly tloustnout mnohem rychleji, objevily se lupy a ztráta se zvětšila, což z tohoto důvodu odmítlo.

Dobrý den všem děvčatům tohoto webu.

Pokud jste přišli k mé recenzi, pak se s největší pravděpodobností jste již narazili na takový problém jako - vypadávání vlasů!

Když najdeme vlastní vlasy nejprve na hřeben a myslíme si, že to je avitominoz nebo nedostatek vitamínů. A začněte hledat vitamíny, ztrácí drahocenný čas.

Pak začnete pít tyto vitamíny v komplexu nebo samostatně. Kurz, který máme od 1 do 3 měsíců. A opět ztrácí čas a už je spousta vlasů.

A všechny vlasy vylézt a šplhat. a už jste viděli, že se na vlasy ztrácí objem vlasů a zůstane malý tenký ocas.

Pak položka číslo dvě. To jsou všechny možné masky. Nezáleží na tom, zda byly koupeny na trhu nebo v profesionálním obchodě, nebo jste je napsali z Číny, lékárny za rohem. Rapek, přírodní, skutečně přežil Tipo cibule nebo hořčici. To všechno jde do akce.

A rozmačkáme, rozmačkáme, rozmačkáme. Přemýšlejte dobře, teď vše bude fungovat. Ann-nooo. vlasy spadly a padaly.

Tak tady jsou dívky. Běžel jsem po dobu 6 měsíců. Ztratil jsem polovinu vlasů. A samozřejmě moje rada ve srovnání s tetami či Lubin mamulibabulipodrugi a holič nic nestojí, ale naléhavě vás žádám teď zastavit, a ne hledat nic víc vypadáváním vlasů.

Samozřejmě může jít o jarní nebo podzimní avitaminózu. ale dívky, nezapomeňte, že pokud se vlasy neustále stoupají po dobu delší než 2 měsíce. TENTO NABÍDNĚ UŽÍVÁ VAŠE POMOC V RUČNÍCH VSTUPECH A PROVÁDĚJÍCÍ LÉKAŘI.

Neopakujte své chyby. Strávil jsem tolik peněz za fiktivní vlasovou kosmetiku, oleje a další reklamu. Nechcete jít na lékaře za ruku TSH, T4, feritin, hemoglobin. A v 70% budete mít odchylky. Co jsem vlastně našel a já. Nikdy jsem nebyla nemocná, jsem zdravá dívka ve věku 22 let, ale to je důvod, proč selhání nastalo a mé vlasy padaly s zábavnou silou, kterou nevím. Ale teď mám dlouhou léčbu. Ztratil jsem to tak půl roku.

A teď sama recenze o oleji "MIRACLE, WOW, SUPER EFFECT, NIKDY NIKDY NEBUDU."

Bohužel, v mém přehledu nevidíte tato slova. Protože olej je skutečně figurína. Proč mluvím s důvěrou? Byl jsem na recepci tricholožky a zeptal se ho, ukazující tento olej. V 99,9% případů tento olej funguje jako placebo. Tedy síla myšlení. To není lék, ne špatný, takže nemůže zastavit vypadávání vlasů. Pokud mluvíme o alopecii, pak je to obecně ztráta peněz v koši.

Vlasy žijí pouze na kořenech, v hlavě je všechno ostatně mrtvé. Chcete-li růst zdravých vlasů, nebyl žádný průřez, potřebujete tuk. Každý zná rybí olej. Tlustá hlava se nebude bát, ale vlasy budou silnější, lesklé ANO! Je nutné ho vypít, aby se nekoupil)))))

Měli byste dbát nejen na vlasy, ale na pokožku hlavy. Celá tato reklama na masky na vlasy je PR tah. Problém je třeba zacházet. Léčit na pokožce nebo uvnitř, protože mám problém s štítnou žlázou a hormony! A řeknu ti tajnou masku na vlasy, je to všechno odpadky) KLIMATIZACE je zapotřebí. Pokud chcete zvlhčit nebo něco jiného))

Obecně platí, že všichni, kdo putují hledáním pomoci v prostředcích na internetu, poslouchejte dívky.

Je to o vašem zdraví. Ztráta vlasů není tak neškodná, jak se zdá. To je jen symptom nástupu onemocnění. Neztrácejte peníze, čas a vlasy.

Doktor: endokrinolog, tricholog (první stojí za návštěvu).

Pokuste se vyléčit vlasy stíněním

Dobrý šampon pro soupeře

Pokus číslo 2 (nebo objednal jiný zázrak z Číny. Kapsule s oleji)

Všechny zdravé vlasy)

Dnes chci podělit o své dojmy o přípravku na vlasy, jmenovitě "Andrea hair growth serum". Četl jsem hodně ocenění o tomto nástroji a běžel přes plochu internetu a hledal obchod prodávající tento zázrak. Tyto on-line obchody se ukázaly být víc než jen hodně. Jak se říká, kde je poptávka, bude dodávka. Při výběru jednoho z nich objednala sérum ve snech dlouhých vlasů a začala čekat. Objednávka přišla dost rychle a byla jsem nesmírně šťastná. Na stránkách provedl akci, 5 lahví znamená cenu 4, což je velmi lákavá nabídka, ale pořád jsem přesvědčovat sám sebe k tomu, že výrobek nebyla testována mnou a prostě nemůže stejně jako já, a to, co mám dělat pak s takovým velkým odstupem. Ukázalo se, že to není nic, co jsem se uklidnil, produkt mě úplně a úplně zklamal. Všechno je v pořádku

BALENÍ.

Balení je neznačitelná, obvyklá bílá kartonová krabička, která se podobá lékárníkovi

Uvnitř je láhev tmavého skla (potěší) s černým, snadno odšroubovaným víkem. Zásobník uvolňuje kapky rovnoměrně, netěsní.

USE.

Nebyly přidány žádné pokyny, ale přínosem je 21. století a na internetu jsem zjistil informace o tom, jak výrobci doporučil sérum používat. Výrobci tohoto zázraku doporučili přidat pár kapek kouzelného séra do části šamponu těsně před umýtím a pak pěnit vlasové kořeny. Doporučuje se nechat SHAMPOO společně se sérem na vlasy asi 5 minut. Pro mě je to trochu divokosti, abych byl upřímný. Zanechat šampon na vlasy? Jsi vážný? Nemyslím si, že to bude mít velmi dobře. A měli byste nejprve umýt vlasy obvyklým způsobem, vyčistit veškerou povrchovou nečistotu a do druhého mýdla přidat pouze mýdlo. Vždycky jsem umyla hlavu dvakrát, takže pro mě to není problém. NOOOO, po otevření, by měla být použita během 3 měsíců a to je pro mě problematické. Jednou týdně si umyji hlavu a samozřejmě za 3 měsíce bude láhev o objemu 20 ml, i při nadměrné spotřebě, nebude mít čas dokončit.

EFFECT.

Výrobce slibuje účinnost nejméně 3 měsíce. A teď, po třech měsících svého užívání, se mi neudělal žádný zázrak, vlasy mi nezrychly růst o milimetr. Možná je to kvůli tomu, že jsem sérum dostatečně často nepoužíval, ale faktem zůstává, že jsem vůbec neviděl žádný výsledek. Zbytečná věc a jen. A ano, na začátku znamená ostře voněl zázvorem a trochu porazit, ale nyní vůni a akce se necítil, asi po 3 měsících a ve skutečnosti znamená, že není vhodný pro použití.

Můj verdikt je prostředkem bez všeho. I když sérum se mi nejednalo konkrétně, nebo jsem udělal něco špatného,

Andrea - sérum pro růst vlasů, způsob aplikace, cena, recenze

Mezi mnoha podobnými produkty existuje jedna péče o vlasy a lék na vlasy, který vyhrál trh nejen prostřednictvím reklamy. Opravdu pomohl mnoha lidem posílit vlasy a dokonce se zbavit jejich patologické ztráty.

Toto je sérum Andrea pro růst vlasů. Recenze, jednoduchý způsob použití, složení výhradně léčivých bylin hovoří ve prospěch tohoto nástroje.

Na rozdíl od obecné víry o japonském původu se syrovátka vyrábí v Číně. To bylo sestaveno čínskými kosmetologists z výtažků ze čtyř léčivých rostlin s přídavkem minerálů a vitamínů.

Vlastnosti složení pro vlasy

Andrea sérum pro růst vlasů (pozitivní recenze a způsob použití je poměrně jednoduché) má aktivní terapeutický účinek.

Hodnocení spotřebitelů, kteří zkoušeli drogu, nezpochybňují její užitečnost. Způsob použití se nijak neliší od jednoduchého šamponování hlavy, pomocí balzámu nebo aplikováním výživné masky.

Jak lék funguje a jak pomáhá vlasům:

 • Zvyšuje tok kyslíku do vlasových folikulů.
 • Dýchání pokožky je usnadněno na buněčné úrovni, stejně jako na vlasy.
 • Složky léku, zejména ženšen, zázvor, urychlují regeneraci buněk, dělení buněk a metabolismus.
 • Zlepšuje krevní oběh v oblasti pokožky hlavy.
 • Probuďte vlasové folikuly ve spánku.
 • Vlasy jsou lesklé, pružné a zdravé.
 • Růst vlasů je rychlejší.
 • Lupiny jsou vyléčeny.
Andrea sérum kromě posilování a stimulace růstu vlasů také pomáhá zbavit se takového neestetického problému, stejně jako lupů
 • Hluboce zvlhčená pokožka hlavy.
 • Vlasy česání a styling snadné.
 • Účinnost masky na vlasy je vylepšena čištěním pórů jednotlivých vlasů.
 • Oplachování neutralizuje škodlivé složky mycích prostředků, které vysychají pokožku.

Složení a aktivní složka

Léčivo je založeno na destilované vodě obohacené extrakty léčivých rostlin a jejich olejů.

Zeleninové komponenty:

Extrakt kořenu ženšenu posiluje a omlazuje vlasy

 • Extrakt kořenu ženšenu je jednou ze složek Andrea séra pro růst vlasů, má zpevňující a omlazující účinek.

Recenze rostliny ji představují jako lék, který rychle obnovuje lidskou sílu. Metody a rozsah ženšenu jsou rozsáhlé.

 • Kořen zázvoru se používá spíše jako koření než jako lék. Je schopen zvýšit odolnost vůči chorobám, obnovit oslabenou imunitu.

Zázvor stimuluje metabolické procesy v kůži díky zvýšené cirkulaci krve, odstraňuje mastné lupy.

Kořen zázvoru zvyšuje průtok krve do pokožky hlavy a bojuje se sevřeninou mastnou.

 • Tokkobana květina (kořen fleece květiny) je přeložen z japonštiny jako "kuřecí chryzantémum". Květina je tvarovaná jako sedmikráska s jasně žlutými okvětními lístky.

Extrakt z něj tóny vlasů, vyhlazuje jejich váhy, dává pružnost a zářivost pramenům.

 • Olej z hroznových semen eliminuje nadměrný obsah tuku a stabilizuje produkci tuku mazovými žlázami, posiluje vlasové kořeny, vyživuje je a zabraňuje úseku konců.

Výhody a nevýhody vůči jiným prostředkům

Pečlivě pečuje, vyživuje a obnovuje poškozené vlasy, přípravu čínského kosmetického průmyslu Andrea séra pro růst vlasů. Hodnocení, pohodlný způsob aplikace a úspěšné výsledky léčby potvrzují jeho účinnost.

Výhody prostředků:

 • Ve svém složení - jen přírodní léčivé přísady, jejichž užitečnost není pochyb.
 • Zastavte vypadávání vlasů a jejich růst se zvyšuje až po několika aplikacích.
Mnozí z nich si oblíbili Andrea - sérum pro růst vlasů. Recenze a způsob použití - v tomto článku
 • Cenově dostupná cena v případě nákupu v Číně.
 • Ekonomická spotřeba, dostatečná po dobu 2-4 měsíců v závislosti na způsobu použití.
 • Nelze aplikovat vlasový balzám, jeho funkce se provádí sérem.
 • Citlivost tepla a pohodlí na pokožce hlavy během aplikace.
 • Můžete použít dům sám, aniž byste se uchýlili k službám salonů.

Nevýhody léku:

 1. Potřebujete objednat v Číně.
 2. Mohou to být falešné.
 3. Potřeba testování přenositelnosti součástí.
 4. Existují kontraindikace (těhotenství, predispozice alergií, poškození hlavy).

Jaké výsledky lze dosáhnout použitím aplikace Andrea

Přehledy potvrzují, že léčba sérem Andrea eliminuje takový běžný problém jako sezónní vypadávání vlasů.

Sérum pomáhá v případech nedostatečné výživy vlasů, protože obsahuje vitaminy skupiny B, biostimulanty ve formě výtažků ženšenu a zázvoru.
Rozdělené konce, lupy, matka a křehkost projít několikrát za použití výrobku.

Pokud jsou vlasy poškozeny častým barvením a používáním stylingových výrobků ve formě pěn, laků, vosků, příprava obnoví jejich zdravý a dobře upravený vzhled, vrátit jim jas a lesk.

K tomu, aby byl způsob aplikace drogy (masky nebo šamponu) účinný, je podle pokynů nutné pravidelné užívání. Pak se obnoví normální růst vlasů a jejich vylučování se zastaví.

Indikace a způsob aplikace

Nadměrné prolévání pramenů po praní a poškrábání, jejich ztenčení, svědění kůže v oblasti růstu vlasů, vzhled lupů signalizuje potřebu další péče a léčby. To je důležité zejména pro dlouhé vlasy, které neustále potřebují výživu a posilování.

Andrea sérum urychluje růst a vlasy přitahují. Existuje několik způsobů, jak tento nástroj použít. Přehledy ukazují, že každá z nich je účinná.

Návod na použití Andrea Esence růstu vlasů

Mytí vlasů se sérem přidáním do šamponu

3-5 ml produktu odkapávejte ve 100 g šamponu a myjete vlasy obvyklým způsobem. Tento objem se spotřebuje při mytí velmi dlouhých a silných vlasů. Pokud jsou prameny krátké nebo řídké, šampon s léčivým přípravkem se používá v menším množství, a to vždy se třemi až čtyřmi kapkami.

Po nanesení pěnového přípravku potřebujete všechny vlasy 5-7 minut. masírujte hlavu tak, aby se prospěšné složky séra absorbovaly do pokožky a vytvořily hojivý účinek. Pak opláchněte teplou vodou jako obvykle.

Výživná maska ​​se sérem pro kořeny a vlasy

Ve složení pro masku odkapávejte 5 kapek léku. Umyjte si vlasy běžným šamponem, opláchněte, nejprve ošetřete složením kořenů a poté všechny vlasy zcela. Masírujte hlavu po dobu 5-7 minut. Nosit vodotěsný klobouk a kravat ručník. Držte po dobu 20 min. a opláchněte teplou vodou.

Maska, která vyživuje vlasové kořeny

V olejové masce odkapávejte 5 kapek kompozice a aplikujte na vlasové kořeny před umytí hlavy. Proveďte lehkou masáž po dobu 5-7 minut. Noste vodotěsnou čepici a ručník. Držte po dobu 20 min. a pak si umyjte vlasy šamponem a důkladně opláchněte teplou vodou jako obvykle.

Nedoporučuje se rozpustit sérum v lahvičce s velkým množstvím šamponu a dlouhodobě uchovávat roztok. Pokaždé, když je třeba zředit před praním: kapka 2-3 kapky na dlani nebo šampon.

Masku nemůžete dlouho opustit sérem na vlasy, aniž byste jej umyli.

Jak často může být použit olej Andrea?

V původní sklenici je 20 ml léku. Podle recenzí trvá 2 až 4 měsíce nepřetržitého používání. To představuje úplný průběh léčby. Po léčbě se doporučuje, aby přestaly po dobu 2 měsíců.

Pokud se olejové vlasy doporučují používat sérum 1 krát týdně, nic víc. Pokud nejsou vlasy náchylné k mastnotě, je nutné použít složení pokaždé, jakmile je potřeba šamponování.

Kde koupit originál a jak se nedostáváte do falešného. Cena Andrea

Andrea byla vždy požadována kvůli své účinnosti při ošetřování vlasů. Několik let poté, co se objevilo, šlo o prodej v Rusku.

Ale mezi původním lékem existují také falešné. Chcete-li odlišit přítomnost od falešného, ​​je třeba věnovat pozornost následujícím faktorům.

Andrea (Andrea) sérum pro růst vlasů - recenze

Vlasy se stávají zdravými, snadno se hřebčí

Posiluje vlasy, obnovuje strukturu

Opravdu pomáhá

Strážil jsem si pořád moje vlasy, je to dost dlouhé pro mě, a to bylo husté, ale v poslední době mé vlasy ztratily svůj přirozený lesk, začaly vypadávat, jejich špičky byly suché a křehké. Udělal jsem všechny druhy vlasových masky, koupil jsem drahé šampony, pil komplex vitaminů, ale moje vlasy vypadaly bez života.

A jeden přítel mi doporučil koupit speciální sérum na vlasy, které podporuje růst vlasů, probouzí spící žárovky, urychluje jejich růst a zdravé vlasy.

V jejím složení je olej z hroznových semen, kořen zázvoru, voda, extrakt japonského květu.

Dává prostředky podle pokynů. Samozřejmě, že bylo okamžitě obtížné vysledovat výsledek, a zjistit, zda lék funguje nebo ne, ale vlasy přestaly klesat, se staly učenější a měkčí.

Ale po několika měsících jsem si všiml, že moje vlasy začaly růst mnohem rychleji, za dva měsíce to bylo 5 centimetrů průmyslu a za půl roku jsem dosáhl délky, kterou jsem potřeboval. Náklady jsou vysoké, ale stojí to za to.

Zdravé vlasy jsou zárukou krásy

Mnoho experimentů s mými vlasy nemělo na nich nejlepší efekt. Začaly klesat, staly se křehké, jejich celkový stav se mě vůbec nelíbil. Musel jsem hledat radikální metody, které by mi zachránily vlasy a neřezaly je. Použití různých nástrojů, všech druhů masky, balzámů a vitamínů zcela neposkytlo výsledky. Ale když jsem se prakticky vzdal, měl jsem štěstí, že jsem se stal majitelem produktu Andrea, který pomohl za měsíc obnovit krásu vlasů a úplně zastavit jejich ztráty. Teď jsem rád, že se o tento nástroj podělím o své dojmy.

Jak koupit syrovátku

Andrea si můžete koupit pouze na internetu, kde jsem našel nástroj a rozhodl se zkusit své štěstí. Bylo by hloupé nevyužít takovou šanci, zejména proto, že jsem našel spoustu pozitivní zpětné vazby o nástroji, kde ženy s ním mohly dosáhnout obrovských výsledků. Náklady na fondy činily nejvýše 600 rublů na akcii. Nástroj jsem si koupil na oficiálních stránkách.

Co je sérum Andrea?

Andrea je sérum vyvinuté speciálně pro obnovu krásy vlasů, pro živé a krásné vlasy, pro vyplnění lesku a samozřejmě pro zastavení jejich ztráty. Všechny tyto sliby, které jsem si plně uvědomil, jsem po tom, co jsem s tímto nástrojem zacházel úplně.

Složení sérum Andrea

Zvláštností této nádherné drogy je přirozená kompozice, která zahrnuje:

 • kořen zázvoru
 • olej z hroznových semen
 • kořen ženšenu
 • japonský květový extrakt

Pro poškozené vlasy, které trpí ztrátou vlasů, je tato kompozice bezchybná, protože není schopna způsobit poškození vlasů, protože vlasy nejsou schopny tolerovat chemické složení šamponů. Takže každý může bez s výjimkou Andrea použít sérum.

Jak používat, efekt

Chcete-li dosáhnout maximálního účinku a opravdu zastavit vypadávání vlasů, měli byste pravidelně užívat Andrea, vždy po mytí vlasů. Sérum je jednoduché, je nutné jej v minimálních množstvích třepat v kořenech vlasů. Průběh léčby je 30 dní.

Složky, které jsou v tomto séru, se rychle vstřebávají do pokožky hlavy, dodávají vlasové folikuly a fixují je, což postupně pomáhá posilovat vlasy a folikul.

Byl jsem velmi spokojen s účinkem po použití séra Andrea, protože moje vlasy jsou nyní krásné a zdravé, nevypadají a nesvítí. Je to opravdu neuvěřitelný nástroj, který vrátí sílu krásy ženě.

Skutečně urychluje růst vlasů

Ráda vítám čtenáře na stránkách. V tomto přehledu vám řeknu o sérii vlasů Andrea.

Po porodu jsem se rozhodl změnit obrázek a udělat krátký účes. Jel jsem s takovým účesem po dobu dvou měsíců, ale k mému překvapení mi vlasy rostly velmi pomalu. Nejdřív jsem si myslel, že to byla těžká ruka kadeřníka, nebo možná jsem měl proč se mnou vlasy prořezaly za špatné dny. Ale jak se ukázalo, důvod pro pomalý růst vlasů byl hormonální selhání.

Kromě užívání hormonálních přípravků jsem se rozhodla, že bez dobrého produktu péče o vlasy bych se nemohla věnovat. Na radu trichlóga zakoupilo toto sérum. Objednala jsem ho prostřednictvím služby Aliexpress, protože je levnější než nákup od zprostředkovatelů. Samozřejmě, dodávka nebyla provedena rychle, ale byla jsem připravená počkat.

Sérum jsem použil tímto způsobem. Přidala jsem půl láhve syrovátky na 400 ml šamponu a důkladně míchala obsah. Tento lékařský šampon trval třicet dní, a to navzdory skutečnosti, že jsem každý den umyl vlasy.

Příští měsíc jsem přidal pět kapek séra pokaždé, když jsem si umyla vlasy. Osobně se mi líbí tato volba více. Po takových procedurách mé vlasy začaly tloustnout mnohem méně často a začal jsem si každé tři dny omýt vlasy.

Po dvou měsících používání séra jsem si všiml následující:

 1. Kudrlinky se zesílily.
 2. Přestala jsem používat kondicionéry a vlasové balzámy.
 3. Vlasy rostou velmi rychle. V mém případě byl pozitivní výsledek zaznamenán po dvou a půl týdnech.
 4. První měsíc séra může tloustnout vlasy, ale pro mě tento moment není zvlášť důležitý, protože mým cílem je zlepšit růst vlasů.
 5. Prostředky jsou vynakládány velmi ekonomicky.

Jsem velmi potěšen nákupem takového séra, proto doporučuji, pokud máte problém se ztrátou vlasů.

Vlasy rychle rostou a vypadají skvěle!

Efektivní nástroj pro růst vlasů

Příroda mám krásné, husté vlasy. Nedávno jsme se potýkali s takovým problémem, jako je vypadávání vlasů, a zastavili se na místě jejich růstu. Chci mít krásné vlasy, ale nemůžu růst. Pochopil jsem, že je nutné posílit vlasové kořeny a vyživovat je.

Právě kvůli tomu jsem koupil takový nástroj jako Andrea (Andrea). Jedná se o sérum na vlasy, které lze zakoupit v on-line lékárně. Sérum mě stálo 500 rublů, což podle mého názoru není tak drahé.

Tento nástroj pomáhá nejen obnovit vlasy, ale také urychlit jejich růst, chránit před ztrátou vlasů.

Přípravek jsem použil asi 2 týdny a všiml jsem si, jak se vlasy začaly třpytit, zejména ve světle slunce. Vlasy začaly vypadat zdravě, hustota se objevila. Po česání na hřebenu se prakticky nevyskytují žádné vlasy, ani po umytí hlavy. Všiml jsem si, že se mi snadněji pokořilo vlasy, je to také velký plus, jako předtím, kromě toho, že vlasy vypadaly samy o sobě, také jsem je vytáhl. Nemůžu opustit česání pro pozdější dobu, protože nebudu hýčkat suché vlasy. Ano, a styling, vysychání vlasů nebylo zrušeno.

Sérum obsahuje složky, které pomáhají zvýšit krevní oběh, aby se vlasy zlepšovaly.

Složení séra je velmi užitečné pro vlasové folikuly:

 • kořen zázvoru
 • olej z hroznových semen
 • kořen ženšenu
 • japonský květový extrakt
 • vody

Takové složení tohoto výrobku na vlasy. Jak vidíte, tam je olej. Po aplikaci masky na vlasy a na vlasy po celé délce jsem viděl, jak začnou svítit a jiskřit krásným světlem. A je dobré, že po vyprání tento efekt nezmizí, ale pouze se zvětšuje.

Není nic obtížného uplatnit. Nejprve si umyji vlasy šamponem, což mimochodem slouží také k posílení a ošetření vlasů. Poté užijte 3 ml séra (pro středně dlouhé vlasy) nebo 5 ml séra (pro dlouhé vlasy) a promíchejte se šamponem. Aplikujte tuto směs na kořeny vlasů a na vlasy. Dobře pěnte na vlasy a masírujte vlasové kořeny po dobu 10 minut. Neměl jsem dost času na 10 minut, abych byl upřímný, ale po dobu 5 minut jsem jen masíroval. Poté ho umyjte. A vysušte vlasy jako obvykle.

Po aplikaci séra po dobu jednoho měsíce jsou moje vlasy plně obnoveny. Začaly vypadat krásně a hlavní věc je, že jsem dosáhl růstu vlasů. Bylo vidět, jak se délka vlasů prodloužila.

Poradím sérum nejen vám, ale i mým přátelům.

Moje historie použití Andrea růstového séra pro vlasy

Dobrý den! Tento článek se zaměří na podstatu růstu vlasů Andrea. Začněme z dálky.

Po narození druhého dítěte jsem si všiml, že moje vlasy přestaly růst. V doslovném smyslu. Za měsíc vzrostl o jeden centimetr! Nikdy jsem neměla takovou věc, po narození mého prvního dítěte mi vlasy rostly až pět centimetrů měsíčně, takže se zvětšila. Ale s druhým, jak říkají, není jízda! Rozhodla jsem se jít ke svému lékaři. Řekla to? Došlo k hormonálnímu selhání a v tomto ohledu se výrazně snížil růst vlasů.

Nechápala jsem, co mám dělat, ale doktor mě uklidnil. Řekl, že se to často děje po porodu. Když jsem se vrátil domů, okamžitě jsem začal procházet internet o různých, tak mluvících "domácích" cestách, jak znovu získat svou bývalou sílu, s kdysi úžasnými vlasy! A vy víte, co jsem zkusil! Všechny tyto ropné oleje, masky, odvarky samozřejmě daly výsledky, ale bohužel, ne tak. A tady znovu navštívit lékaře, který předepisuje vitamíny. Ano, tyto vitamíny zlepšily vlasy, ale po tom, jak říkat, že nemám levnou léčbu, přestal jsem je užívat. A zdá se, už jsem se zřekla, když najednou mi přítel řekne, jak si objednala, nádherný olej, který jí zachránil vlasy! Já osobně jsem tomu nevěřil a řekl jsem vám upřímně, že tomu teď nevěřím, ale jak říkají, snažení není mučení! Rozhodl jsem se, že si přečtu o tomto "zázračném elixíru". Internet hlásil, že tento olej byl vyroben v Číně. Jako součást pouze přírodních produktů, jako jsou: zázvor, ženšen, festival LOCA, kořen fleece-květů, olej z hroznových semen atd. No, dobře, rozhodl jsem se objednat, zejména výrobce říká, že výsledek bude patrný v první aplikaci.

Olej přišel rychle, doslova za týden.

Takže máme džbánku o objemu 20 ml. z odolného tmavého skla. Upřímně řečeno, tento džbán vzbuzuje důvěru, protože To velmi připomíná léky! Krabice s olejem, zcela v čínštině, má dokonce zvláštní nálepku, která potvrzuje, že je to originál.

Otevřením nádoby vidíme speciální dávkovač, který je velmi vhodný pro přidání tohoto oleje různým maskám a šamponům, které v současné době dělám. Vůně oleje je nějaká zvláštní, připomínající mojito, něco jako citrón a máta. Samotná konzistence je jako voda, docela mizerná. Chtěla bych říct o jejím účinku. Webová stránka výrobce uvádí, že efekt může záviset na osobních faktorech. Každá bude mít jiný čas, který bude potřebný k dosažení požadovaného výsledku. Například mi během dvou týdnů jsem zcela obnovil vlasy! A myslím, že je to skvělý výsledek! Je velmi důležité, aby výrobce po čtyřech měsících po prvním otevření doporučil používat celý olej. Samozřejmě se mi tato žádost nelíbila a rozhodla jsem se vymyslet svůj vlastní recept! A tak, milí maminky, napište! Přidejte přesně 3 ml. olejů na 100 ml. Váš oblíbený šampon a vše! PROBLÉMY S VLASÍM BYLI NENĚLI! Tak jsem obnovil svůj žínku! Tento olej jsem použil asi tři měsíce. Růst vlasů se rovnal 15,5 cm. Někteří lidé si myslí, že je to normální, ale ne pro mě! Je to jen nějaký zázrak, ne olej! Nyní nejsou problémy s vlasy nebo peněženkou. Jen proto, že tento olej je nesmyslně levné! V oblasti 150 až 1000 rublů! A stojí za to! Podle vaší peněženky to určitě neudrží. Kromě toho zaplatíte za produkt, který vám pomůže sto procent. Slibuji vám to.

No, vlastně jsme skončili. Možná je to všechno, co jsem vám chtěla vyprávět o tomto zázračném oleji, který mi opět zachránil vlasy! Pokud se z nějakého důvodu bojíte objednat na internetu, zastavte ho! Je to skutečně velmi výhodné a výhodné. A jsem hezká a můj manžel to rád! Zůstaňte stejné krásné a nejdůležitější OBLÍBENÉ! S tebou to bylo stále stejné, Nastya. Sbohem, přátelé!

Téma aktualizováno 20.8.2016

Začali se mě zeptat, jak jsem tento problém vyřešil. Musel jsem kopat hodně, ale práce dala výsledek. Na tomto místě objednala původní sérum pro růst vlasů Andrea. Doporučuji to každému, kdo má problémy s růstem vlasů. Lékař mi řekl, že tento lék je vhodný pro všechny. Tady je. Nemůžeš poděkovat =)

Andrea vypadávání vlasů náprava

Skutečnost, že Čína je známá svou lidovou medicínou, je známá po celém světě. Dokonce i poslední Nobelova cena za medicínu pro otevřenou léčbu malárie byla udělena profesorovi z Akademie tradiční čínské medicíny Youyou Tu. Není divu, že v čínských internetových obchodech, včetně aliexpressu, jsou často různé léky. I když se bojím čínských faleš, ale ne tak dávno jsem se rozhodl, že budu vyzkoušet jejich lék na plešatost a vypadávání vlasů, které se jmenuje Andrea. Navíc cena tohoto séra byla "penny" (asi 1,5 dolaru). Prodejce se ukázal být slušný a společenský, a objednávka přišla docela rychle. V běžném krabičce je láhev s 20 gramy kapaliny bez jakékoliv barvy a vůně.

Podle prodávajícího by měl být nástroj Andrea používán k urychlení růstu a prevenci vypadávání vlasů a plešatosti. Doporučuje se smíchání přípravku se šamponem (3 ml na 100 ml). Je nutné tyto prostředky vynaložit po dobu 2 let od data výroby (období skladování). Při mytí vlasů pokaždé, když přidám několik kapek produktu na část šamponu.

Produkt "Andrea" obsahuje kořen ženšenu, kořen zázvoru a další přírodní ingredience. Později jsem zjistil, že v čínské tradiční medicíně se proti plešatosti a anti-plešatosti opravňují na základě sušených švábů. Zdá se, že tato droga není výjimkou. V Číně existují farmy, na kterých jsou šváby speciálně pěstovány pro výrobu takových lektvarů a sér.

K nevýhodám léku na plešatost a vypadávání vlasů bych nepovažoval příliš mnoho informací o složení léku "Andrea", způsobu aplikace, výrobce a tak dále. Názory a recenze o séru od tohoto prodejce jsou převážně pozitivní. Samozřejmě, nestojí za naději na zázrak, a vlasy na plešaté hlavě se z tohoto léku nezačínají. Po aplikaci séra se vlasy opravdu stávají měkčími a vzdušnějšími. Takže, jaký dopad je, doporučuji. Sérum můžete objednat na Aliexpressu, ale před nákupem si přečtěte recenze konkrétního prodejce.

Andrea sérum pro růst vlasů: recenze, užitečné vlastnosti a pravidla pro aplikaci vlasů na krásu

Prostředek Andrea pro růst vlasů - kvalitní výrobek pro potírání problémů s vlasy. Sérum obsahuje pouze přírodní přísady, léčí pokožku hlavy, urychluje růst kudrlin.

Aktivní složky mají pozitivní účinek na vlasové folikuly a tyčinky. Kouzelný účinek použití séra zaznamenává tisíce mužů a žen. Jak funguje jedinečný produkt? Zjistíme to.

Složení a užitečné vlastnosti

Značka Andrea vyráběná v Číně. Někteří lidé si mylně myslí, že inovační sérum je jedním z prostředků populární japonské kosmetiky. Nový čínský produkt pro růst vlasů je vysoce kvalitní. Účinnost prostředků potvrzuje pozitivní zpětná vazba obou pohlaví.

Ve složení séra - přírodní složky s aktivním účinkem:

 • kořen ženšenu;
 • květiny pěstující v ekologicky čistých oblastech Středního království;
 • olej z hroznových semen;
 • kořen zázvoru;
 • fleecový kořen.

Po tisíce let používají východní léčitelé cenné kořeny, oleje, květiny s jedinečnou kompozicí pro léčení těla. Tajemstvím lesklých, dlouhých vlasů je pravidelné užívání přírodních darů pro péči o vlasy.

Užitečné vlastnosti séra Andrea:

 • krevní oběh v horních vrstvách epidermis je aktivován;
 • zlepšuje dodávky vlasových folikulů, tyčinky s živinami, kyslík;
 • svědění postupně přetrvává, epidermis je aktivně vyloučena z hromadění mrtvých vloček;
 • růst vlasů se zrychluje;
 • změkčuje pokožku hlavy, zmizí lupy;
 • žárovky, posilovače vlasů;
 • kudrlinky mají zdravý, zářivý vzhled;
 • vypadávání vlasů se postupně snižuje;
 • kvalita vlasů se zlepšuje, vlasy se stávají hustšími, pružnějšími;
 • prochází průřezem špiček.

Zjistěte si nejlepší recepty pro domácí masky na vlasy.

Recenze na výsledek použití vitaminu Volvit na vlasy, přečtěte si tento článek.

Důvody pro aktivní účinky přípravku Andrea na vlasové folikuly a tyčinky:

 • extrakt z kořenů zázvoru, ženšen, fleecový květ stimuluje krevní oběh, výživu, aktivní zvlhčení tyčinky, posiluje vlasové folikuly;
 • olej z hroznových semen vyhlazuje kůžičkové váhy: pruty udržují více vlhkosti, hladší a příjemnější lesk.

Indikace pro použití

Použijte rostlinný výrobek z Číny pro následující problémy pokožky hlavy:

 • nudná barva bez života;
 • nadměrná suchost, lupy, podráždění, svědění;
 • ztenčení, suchost, křehkost prutů;
 • zhoršení kvality vlasů po pravidelném tepelném pokládání, časté barvení, používání spreje na vlasy, perm;
 • "Efekt pampelišky" (vlasy tlačí), zmatek pramenů;
 • špatný růst pramenů, výrazná ztráta vlasů;
 • průřez hrotu.

Jemná olejovitá tekutina s příjemným zápachem je vhodná pro prevenci onemocnění kůže a vlasů. Majitelé tlustých, zdravých kadeří znatelně urychlují růst chloupků, dodatečně nasytují žárovky a tyčinky užitečnými látkami.

Kontraindikace

Mnoho složek léčivého séra jsou aktivní biostimulanty. Před zahájením kurzu zkontrolujte, zda existují nějaká omezení pro váš případ.

Přirozené složení - příčina nepřítomnosti vedlejších účinků. Při zohlednění kontraindikace má léčivý přípravek s bylinnými přísadami příznivý účinek na kůži a kadeře.

Nepoužívejte bylinné přípravky pro následující stavy a nemoci:

 • těhotenství, kojení;
 • přecitlivělost na určité složky;
 • alergické reakce;
 • poškození kůže, otevřené rány, krusty, vředy, množství vředů na hlavě.

Návod k použití

Pečlivě si přečtěte doporučení, zjistěte optimální trvání kurzu. Majitelé tlumených, poškozených pramenů je žádoucí navštívit trichlóga.

Nezapomeňte provést jednoduchý test alergií:

 • Aplikujte několik kapek olejové kapaliny do oblasti za uchem, počkejte půl hodiny;
 • Sledujte, jak vaše kůže reaguje. Nedostatek zarudnutí, nepohodlí, pruritus - "zelené světlo" pro použití rostlinného séra.

Trvanlivost léčivého čínského přípravku je 2 roky. Po otevření použijte obsah lahvičky po dobu 4 měsíců.

Existují dva způsoby použití přírodního produktu Andrea. Pro lehké a středně těžké problémy s vlasy použijte metodu # 1, pro aktivnější expozici zvolte metodu # 2 plus obohacený šampon.

Obohacení hotových formulací

Přidejte 3 ml léčebného prostředku na 100 ml šamponu, který používáte. S délkou kadeří od nožů a dolu, změňte poměr: u 100 ml čisticího prostředku, vezměte 5 ml séra.

Používejte obohacený šampon 2-3x týdně. Po aplikaci přípravku počkejte 3-4 minuty, než účinné látky proniknou do epidermis, žárovky, vlasové šachty, masírují hlavu a oplachují.

Maska pro regeneraci vlasů

Zpracujte kořeny rostlinného produktu, aktivním protřepáním, zabalte prameny do plastového sáčku (noste sprchovou hlavici), zahřejte ručníkem. Pod rostlinnými výtažky oteplovacího uzávěru, cenné látky z léčivého oleje pronikají rychleji do kutikuly, aktivněji působí.

Zpevňujte masku 20 minut. Po uplynutí stanovené doby opláchněte hojně s kadeřemi horké vody.

Minimální sazba je měsíc. Pro konsolidaci výsledků využívá mnoho dívek rostlinný produkt Andrea až tři měsíce. Po wellness kurzu se ujistěte, že s tricholožníkem požádejte o schůzku.

Obecné informace

Objednejte kvalitní produkt na jedné z čínských stránek. Seznamte se s přáteli a známými, kteří používali nástroj Andrea pro růst vlasů, který je online obchod důvěryhodný.

Odhadovaná cena láhve o objemu 20 ml je od 250 do 400 rublů. Lahvička syrovátky stačí po dobu tří až čtyř měsíců, pokud obohatíte šampon, příležitostně zpevníte masky. Pro aktivní léčbu vyžaduje 3 lahve.

Tento výrobek je lehká olejovitá kapalina. Pokud v láhvi byla průsvitná voda, znamená to, že máte falešnou. Objednejte inovační sérum pouze na doporučení přátel z prokázaných čínských prodejců.

Názory na nástroj Andrea potvrzují účinnost čínského bylinného přípravku. Mnozí si všimli, že vlasy skutečně rostou rychleji. Zázračná emulze - vynikající nástroj pro obnovu kvality vlasů.

Naučte se o účinné proti plešatosti u žen.

Co dělat, když se vlasy zlomou? Odpověď je na této stránce.

Na adrese http://jvolosy.com/uhod/vitaminy/d3.html si přečtěte o výhodách a použití vitaminu D3 pro zdravý lesk vlasů.

Pro zvýšení nárazu použijte přírodní sérum s mezorollerem. Manuální válec zrychluje vstřebávání živin v kůži, ovlivňuje určité body, jako v případě akupunktury. Tenké jehly masírují hlavu, zlepšují krevní oběh. Sérum obnovy vlasů plus domácí mezoterapie je efektivní tandem v boji za krásu vlasů.

Jedinečná kombinace přírodních extraktů, biologicky aktivních látek má pozitivní vliv na pokožku a tyčinky. Dokonce i když za 3 měsíce vlasy nevznikly zpět, jako by vlna kouzelné hůlky, léčivý účinek stále se objeví.

Užitečné informace o sérii Andrea v následujícím videu:

Pro Více Informací O Suché Vlasy