logo

Andrea esence růstu vlasů: návod k použití a recenze účinnosti této drogy

Vlasy vyžadují zvláštní pozornost. Aby byly zdravé, krásné a silné, musíte si vybrat ten správný šampon a další pečující produkty. Andrea vlasy jsou jedním z nástrojů, které dokáží léčit a oživit vlasy.

Pluses sérum pro vlasy Andrea vlasové esence růstu

Při každodenním používání vlasů, žehlicího a stylingového gelu se postupně zhoršuje struktura vlasů a vyžaduje další pomoc. Takže prostředky, které dobře ovlivňují vlasy, jsou séra pro vlasy a vlasy. Vzhledem k tomu, že složení tohoto séra je zcela přirozené, má regenerační účinek a obnovuje přirozenou krásu a zdraví vlasů.

Výhody séra mohou být také přičítány akceleraci růstu vlasů. To znamená, že vlasy se stávají zdravými při neustálém používání séra, zvyšují sílu a hustotu.

Nicméně, mnoho lidí se ptá, zda je pravda, že sérum má takový účinek na vlasy. Ale pokud se podíváte na výsledky a podíváte se na vlasy, které byly vylepšeny sérem, otázky zmizí, výsledek bude úžasný. Proto si můžete být jisti, že tento nástroj není reklama nebo podvod, je to skutečně efektivní a efektivní.

Sérová srst je nováček na trhu s výrobky pro péči o vlasy, ale zároveň se již podařilo prohlásit se za nejspolehlivější a měkčí vlasový produkt. Sérum se může vypořádat s takovými projevy slabých vlasů, jako je suchá kůže a vlasy, lupy, rozštěpené konce. Použijete-li toto léčení správně a dodržujte režim, vaše vlasy se obnoví velmi rychle a zbaví se těchto problémů.

Jak funguje lék?

Použitím séra na pokožku hlavy, můžete dosáhnout účinku zvýšení růstu vlasů. Když je vystaven kořenům vlasů (folikulu), živí se živinami, které posilují vlasy a urychlují jejich růst. Ukázalo se tedy, že sérum může léčit oslabené vlasy a probuzení růstu nových vlasů, kvůli účinkům na folikul.

Také sérum může hrát roli drhnutí nebo loupání na pokožku hlavy. Pokud použijete lehkou masáž při aplikaci na kůži, pokožka se zbaví mrtvých buněk, což dovolí pórů dýchat a vyvolá růst vlasů ještě více.

Vzhledem k tomu, že složení tohoto nástroje zahrnuje pouze přírodní ingredience, nemáte strach z vedlejších účinků, pokud nejsou žádné alergické reakce na žádnou složku.

Jak používat esenci růstu vlasů Andrea

Každý balík tohoto produktu obsahuje podrobné pokyny, které vám sdělují, jak sérum aplikovat na vlasy a pokožku hlavy, a jak často je to třeba udělat. Je velmi jednoduché aplikovat sérum a není nutné věnovat spoustu času na jeho kreslení.

Pokaždé, když použijete sérum, je třeba nejprve očistit vlasy prachem a špínou, to je prostě umyjte šamponem. Poté je třeba šampon znovu protlačit do rukou, namíchat 2-3 kapky séra a znovu si umyt vlasy. Druhé šamponování je nejpotřebnější, jelikož je to druhý postup čištění vlasů, který vám umožní úplně umyt a nasáknout je důležitými látkami a vitamíny.

Po smíchání šamponu se sérem, musí být aplikován na vlasy a pokožku hlavy a masírován po dobu 5 minut.

Pokud jsou vlasy mastné, je lepší sérum používat jednou týdně. Jsou-li suché, může být sérum přidáno do šamponu pokaždé, když potřebujete umýt vlasy. Je přísně zakázáno přidávat sérum do láhve vlasového pracího prostředku a nechat ho, sérum by mělo být přidáno 2-3 kapky do šamponu těsně před použitím.

Po neustálém používání séra můžete vidět, jak se struktura vlasů zlepšuje, a pokud jste předtím používali tento výrobek, vlasy byly suché a načechrané, pak po prvním postupu můžete vidět výsledek lesklých a měkkých vlasů.

Mnoho dívek opouští recenze ohledně sérových vlasů andrea, a pokud je budete číst, pak můžeme usoudit, že získání tohoto nástroje bude nejvhodnějším řešením v péči o vlasy a pokožku hlavy.

Recenze vlasů Andrea

Po obdržení balíku jsem se okamžitě rozhodl vyzkoušet nástroj. Po přečtení pokynů jsem začal umyt vlasy. A po první aplikaci jsem si uvědomil, že bych neměl používat vysoušeč vlasů, a pokud je potřeba, pak jen ve studeném vzduchu. Protože po vysušení vlasy rostou nudné, pokud jsou vysušeny horkým vzduchem.

Po dvou měsících neustálého používání nemohu říci, že výsledek je úžasný, ale je to. Vlasy byly hladké a silné, barva se změnila, lesk byl přidán. Myslím, že je vhodné, aby sérum dále aplikovalo a pak bude účinek lepší. "

Doporučuji sérum těm, kteří potřebují revitalizovat vlasy, dát jim lesk a zdravý vzhled. "

Recenze esence růstu vlasů Andrea - sérum pro růst vlasů (návod k použití, kde koupit)

Mar 6, 2016 - ↻ Aktualizováno: před 7 měsíci
Autor: Vlad
Doba čtení: 2 minuty, 34 sekund

Dobrý den! Jmenuji se Svetlana Feydanova, mám 23 let, žiji ve městě Lipetsk. Až do dospívajících věků jsem měl pod pasem velmi dlouhé vlasy. Všichni kolem se jim líbili a mnoho žárlilo. Byl jsem žárlivý u těch, kteří měli krátké účesy - mé vlasy mě podrážděly a v životě velmi zasahovaly.

Jednoho dne jsem se rozhodl a proti vůli mých rodičů jsem měl ostříhané vlasy - teď mi na hlavě stálo čtverec. Ve věku 20 let skončila spoutanost a záchvaty a jako zástupce spravedlivého sexu jsem chtěl dlouhé a husté vlasy. A pak jsem narazil na problém - mé vlasy nechtěly růst a nemohl jsem se dostat z "náměstí". Nejdřív jsem doufal, že to všechno vyvstane - zkusil jsem obrovské množství masky, nástroje, dokonce i obrácené k tradiční medicíně, ale nic nepomohlo - chloupky rostly extrémně pomalu a hustě se nelišily.

V určitém okamžiku dokonce odstoupil - to znamená, nebyl určen, ale měl jsem štěstí, že jsem náhodou narazil na sérum esenciálního růstu Andrea. Mnohé dívky ji silně radily, nicméně jsem to považoval za banální reklamu. Po nějaké agónii jsem se rozhodl koupit - je nepravděpodobné, že by to bylo ještě horší.

Andrea růst vlasů esence

Tento nástroj - japonské sérum pro růst vlasů. Princip fungování je velmi jednoduchý - jeho mikroelementy urychlují krevní oběh, což vede k aktivní nasycení každého vlasu a jeho folikulu velkým množstvím kyslíku. Živiny začnou proudit v plném objemu, struktura vlasů je navlhčena a přeměněna.

V důsledku toho se dokonce i ty nejvíce poškozené chloupky stávají zdravými a silnými. Je důležité, aby sérum působilo lokálně, což vylučuje nežádoucí růst vlasů na jiných místech. Navíc tvoří pouze prvky přírodního původu.

Proč jsem vybral sérum pro růst vlasů

Pěstování dlouhých vlasů se stalo mým milovaným snem, a proto jsem udělal to nejlepší. Nic moc jako sérum růstu vlasů mi tolik pomohlo. Spíše výsledek nebyl vůbec. Mohu s jistotou říci: jednou, když ji začal používat, je už nemožné použít něco jiného, ​​protože v doslovném smyslu se život mění! Uvědomil jsem si, že tento nástroj je úžasný poměr ceny a kvality, zatímco řada profesionálních produktů je výrazně nižší.

Návod k použití

Zdálo se mi, že takový nástroj by měl nějakou složitou a zvláštní metodu použití, ale všechno je opravdu velmi snadné. Především jsem si důkladně umyla hlavu. Pak na množství šamponu, které používám (v mém případě je to asi třetina dlaně), přidám několik kapek séra (pro dlouhé vlasy, množství šamponu a séra, respektive, se zvyšuje.

S touto směsí znovu umyji hlavu. Je důležité, aby byl produkt po dobu alespoň 5 minut na vlasy, nejlépe masáž pokaždé. Kromě toho nelze v žádném případě předem smíchat - sérum se přidá bezprostředně před aplikací.

U některých se pokyny k použití mohou lišit, například u dívek s mastnými vlasy se nedoporučuje používat sérum častěji než jednou týdně.

Kde koupit originál (cena)

Především jsem se zeptal na sérum v kosmetickém obchodě a lékárně ve svém městě. Ukázalo se, že nástroj lze objednat pouze na oficiálních stránkách - a to je správné, protože se vyhneme možným falzifikátům a výrobkům s nízkou kvalitou. Produkt je odeslán přímo výrobcem bez zprostředkovatelů.

Pochybuji, že je možné odlišit nějaký falešný vzhled, ale to může být provedeno pouze na výsledku, takže jsem nehrozil rizika (všichni jsme slyšeli o krvavých situacích reakcí na levné analogy různých prostředků), objednávku a po několika dnech obdržel zboží. Zde jsem objednal sérum pro růst vlasů "esenciální růst vlasů andrea" za cenu výrobce, což je oficiální webová stránka.

Moje výsledky a doporučení

Každý ví, že vlasy roste asi o 1 cm za měsíc, takže můj výsledek za šest měsíců je asi 13 cm. Co se týče mě, to jsou velmi dobré ukazatele, zvláště s ohledem na to, že mé chloupky už v tom samém období nezvýšily, než 3-4 cm. Kromě toho se objevil výrazný objem - každá z nich se stala silnější, nasycená užitečnými mikroelementy a objevily se nové, již rostoucí silné.

Nehodlám tam přestat. Dalším plusem je, že balení séra trvá poměrně dlouho, takže brzy dosáhnu svého cíle, zatímco náklady budou minimální. Doporučuji Andrea esenci růstu vlasů? Ano A radím vám, abyste nezůstávali - čím dříve začnete léčbu, tím rychleji získáte požadovaný výsledek! Dále je to podíl - cena je výrazně snížena.

Oficiální webové stránky, kde si můžete objednat

Doktorský názor

Já, jako tricholožka s více než 15 lety zkušeností, byla nesmírně překvapená, když jsem se poprvé dozvěděla o podstatě růstu vlasů Andrea. Po sérii studií jsem dospěl k závěru, že prostředky na růst skutečně fungují. Převážná většina pacientů se zotavila z chorob vlasů, jako je vypadávání vlasů, plešatost, lupy, suchost, ztráta zdravého lesku a síla. Je důležité si uvědomit, že sérum obsahuje pouze přírodní složky, které téměř zcela vylučují výskyt alergických reakcí a negativních důsledků.

Andrea Hair Growth Essence: návod k použití a účinnost vlasového séra

Při hledání efektivního léku na růst vlasů nakupuje mnoho žen inzerované nové produkty péče o vlasy. Jeden z nejnovějších vědeckých poznatků, který vyvolává vzrušení a shromažďuje spoustu zpětné vazby od uživatelů - olejové sérum Andrea Hair Growth Essence. Nástroj se skládá z přírodních složek, nemá významné kontraindikace. Majitelé jakéhokoli typu kudrlin mohou používat léčivou tekutinu. Existuje však jedna důležitá podrobnost: Aby sérum mělo očekávaný účinek, musíte si při jeho koupi rozlišovat originál od falešného.

Princip činnosti

Vnitřní sérum - Čína. Chcete-li vytvořit nástroj, který by byl všestranný k použití, vlasy získaly ztracené zdraví, kosmetologové a trichologové strávili několik let. Látka byla testována a prokázala účinnost, nejprve v laboratoři a poté v použití obyčejných spotřebitelů. Můžete se zbavit kudrlin z mnoha problémů za 1-2 měsíce pravidelných procedur.

Složení a výhody

Základ pro sérum sloužil jako přírodní složky:

 • olej z hroznových semen - obnovuje strukturu chloupků, vyživuje poškozené, slabé kudrlinky;
 • ženšenový extrakt - pozitivní vliv na objem a hustotu vlasů, účinný proti vypadávání vlasů;
 • zázvorový extrakt - zahřeje pokožku hlavy, stimuluje krevní oběh, bojuje proti lupům;
 • Tokkobana květina - rostlina z Japonska ovlivňuje folikuly, urychluje růst pramenů.

Kompozice je také doplněna destilovanou, čištěnou vodou. Pečlivě pečuje o kudrlinky a nasytí je kyslíkem.

Andrea Hair Serum je určen k topickému použití. Pracuje místně, což je jeho významná výhoda. Aktivní složky aktivují folikuly pouze v místě aplikace. Pokud budete mít prostředky pro růst vlasů uvnitř, mohou se vlasy v těle zvyšovat.

Upozorňujeme, že lék lze použít nejen k léčbě. Díky různým účinkům na vlasy je hojivá tekutina vhodná k prevenci.

Jaký vliv má

Pravidelné užívání přípravku pro vlasy Andrea, můžete léčit kadeře, zlepšit jejich strukturu a vzhled. Droga se ukázala jako účinná při řešení těchto problémů:

 • pomalý růst vlasů;
 • spád pramenů;
 • suchost, křehkost;
 • přítomnost lupů.

Použití olejového séra urychluje růst kudrlin na 2,5krát. Vlasové folikuly jsou posíleny. To nejen eliminuje problém "tady a teď", ale také dobrou prevenci předčasného vypadávání vlasů pro budoucnost.

Pramínky jsou vlhké, měkké, lesklé a poslušné. Kombinace a stylování je snazší, vlasy jsou méně zmatené. Také sérum chrání vlasy před negativními účinky ultrafialového záření. Vlasy vypadají lépe upravené, zdravé.

Náklady na

Přirozený výrobek bez škodlivých barviv, konzervační látky, nemůže stát příliš levné. Cena olejového séra Andrea pro růst vlasů je přibližně 1300 rublů na 20 mililitrů. Velké láhve cenné kapaliny nejsou k dispozici. Nástroj můžete koupit prostřednictvím internetových obchodů. Je lepší, pokud jsou oficiálními zástupci výrobce. Někdy on-line společnosti dělají slevy, pak se sérum sníží na 1 tisíc rublů.

Rada Při nákupu drogy buďte opatrní. Mnozí uživatelé si stěžují, že namísto původních prostředků se v Číně dostali falešný výrobek.

Dozorčí spotřebitelé sestavili seznam parametrů. Na nich je možné odlišit skutečné sérum od falešných:

 1. Konzistence správného produktu je mastná, nepřirozená - vodnatá. Zanechávají podobné stopy na papíře.
 2. Doba skladovatelnosti uvedená na obalu je 2 roky. Pokud to říká 3 roky - s největší pravděpodobností jste si koupili falešný.
 3. Vysoce kvalitní syrovátky voní citrusy, nikoliv květiny nebo pánská vůně.
 4. Poslední číslice čárového kódu by měly být následující: 0078. Falšování je označeno kombinací 5657 na konci kódu.

To není vše. Každé originální láhvi ve výrobě je přiřazeno individuální číslo. Skládá se z 16 čísel a je umístěn na obalu pod fólií. Měl by být opatrně otřen mincí nebo nehty. Poté byste na internetu měli najít stránku pro kontrolu produktů Andrea, zadat číslo, captcha a zkontrolovat kvalitu zboží. Je-li sérum přirozené, u červené stuhy se zobrazí žlutá značka kvality.

Kontraindikace

Vzhledem k tomu, že růstové sérum Andrea sestává výhradně z přírodních složek, je pouze jedna kontraindikace: individuální nesnášenlivost. Před prvním použitím položte na koleno trochu peněz. Počkejte 30 minut. Absence alergických reakcí (svědění, zarudnutí, nepohodlí) naznačuje, že Andrea je vhodná pro růst vlasů.

Pozor! Otevřená lahvička se používá po dobu 4 měsíců. Olejové sérum s vypršanou trvanlivostí nelze ošetřit.

Fotografie před a po

Pravidla použití

 1. Aplikujte lék na čisté, čerstvě umyté kudrlinky, mírně vyschnuté přirozeným způsobem.
 2. Nalijte trochu obvyklého šampónu do dlaně, přidejte 2-3 kapky séra.
 3. Jemně rozprostřete výslednou látku na pokožku hlavy masážními pohyby. To by nemělo trvat déle než 5 minut. O výhodách a pravidlech provádění masáže hlavy pro růst vlasů si přečtěte na našich webových stránkách.
 4. Poté opláchněte vlasy teplou vodou.
 5. Majitelé suchých pramenů mohou s každým šamponováním používat léčivou tekutinu. Ti, kteří mají tlustý typ srsti, by neměli užívat lék více než 1krát týdně.

Toto jsou pokyny pro použití doporučené tvůrci nástroje. V takovém případě výrobce varuje: nezakládejte látku pro budoucí použití.

Rada Někteří spotřebitelé jsou si jisti, že účinek je patrný i v případě, že okamžitě přidáte sérum do celé šamponové lahve (10 kapek ve 250 mililitrech). Před použitím důkladně protřepat.

To je také užitečné vědět, jak používat Andrea po celé délce vlasů. To je pravda, pokud potřebujete obnovit strukturu kudrlin, navlhčete je:

 • aplikovat olejovitou kapalinu na suché nebo mokré prameny;
 • pečlivě rozložené na kořeny;
 • po 20-30 minutách opláchněte teplou vodou;
 • pak si umyjte vlasy šamponem.

Existuje další způsob, jak využít olejové sérum, což usnadňuje instalaci. Některá tekutina musí být rozložena přes špičky čistých, vlhkých vlasů. Poté můžete začít styling. Vyplachování léku není nutné.

Účinné sérum Andrea a jako výživná maska. Existují 2 způsoby:

 • rozdělit malé množství finančních prostředků na pokožku hlavy;
 • přidat 10 kapek do hotové olejové masky (domácí nebo zakoupené).

V každém případě po nanesení musíte omotat hlavu polyethylenem, pak ručníkem, umyt po 15-30 minutách. Průběh léčby nebo profylaxe není delší než 8 týdnů. Poté musíte provést tříměsíční přestávku, po které můžete postup opakovat.

Doporučujeme dozvědět se více o maskách pro růst vlasů na našich webových stránkách.

Pozor! Výrobek může opustit značky na oděvu. Buďte opatrní při otevírání lahvičky a před použitím séra.

Účinek použití

Pokud používáte sérový olej Andrea podle všech pravidel, pak po několika procedurách můžete vidět pozitivní změny:

 • vlasy začínají vyzařovat zdraví;
 • krásně svítí, stane se hedvábným;
 • růst pramenů se výrazně zvětšuje;
 • kadeře vypadnou méně;
 • jsou snadněji hřebeny;
 • se objeví chmýří, nové chloupky;
 • účes se stává objemnějším, silnějším;
 • prameny jsou navlhčeny, špičky nevysušují. Z tohoto důvodu mohou být méně často řezané.

Některé dívky používají Andrea pro zesílení obočí.

Výhody a nevýhody

Pozitivní vlastnosti léčebné tekutiny, o čemž svědčí řada recenzí:

 1. Pozoruhodný, trvalý účinek.
 2. Zlepšení vlasů od kořenů až po špičky.
 3. Přírodní složení.
 4. Skutečná pomoc se ztrátou, pomalým růstem kudrlin. O tomto výmluvně řečeno fotografie pořízené před a po použití.
 5. Snadné použití. Láhev je vybavena dávkovačem.
 6. Ekonomická spotřeba. Jedno balení je dostatečné pro léčbu, nebo dokonce déle.
 7. Pomáhá ženám i mužům.
 8. Už nemusíte používat další balzámy a kondicionéry. Sérum přebírá jejich funkce.
 9. Pramínky se stávají silnějšími, hustšími, jejich struktura je obnovena po celé délce.

Mezi nejvýznamnější nevýhody patří:

 • vysoké náklady na originál;
 • vysoké riziko získání padělání;
 • dlouhé doručení. Pokud uděláte objednávku pro Aliexpress, budete muset počkat na balíček asi měsíc;
 • ne příliš vysoká účinnost s problémy s kudrnatými kvůli vážným poruchám těla.

Vezměte prosím na vědomí, že během prvního měsíce používání oleje Andrea je možné pocit přebytečného tuku na vlasu.

Andrea Growth Essence není léčivý přípravek ani doplněk stravy. Pokud jsou problémy s kadeři způsobeny nemocemi, genetikou, hormonálními poruchami, je droga nepravděpodobné, že by byla užitečná. Vzhled pramenů se zlepší, ale růst nebo posílení nemusí mít vliv. Zklamaní spotřebitelé (z nichž je menšina ve srovnání s nadšenými) věří, že růstové sérum Andrea je kapalina s placebem.

Stejně jako všechny prostředky pro posilování, zlepšení vlasů, toto olejové sérum není všelékem, ale skutečným pomocníkem. Existuje mnoho pozitivních názorů na něj, tvrdí, že droga opravdu pomáhá pěstovat dobře upravené kudrlinky. To je však možné pouze v případě, že si zakoupíte přírodní, originální láhev. V opačném případě nelze očekávat očekávaný efekt. S tímto je spojeno značné množství negativní zpětné vazby.

Zkontrolujte kvalitu sérového oleje Andrea Hair Growth Essence. Před nákupem neváhejte požádat prodejce o obalový čárový kód. V předstihu vyjednávejte možnost vrácení nebo výměny zboží. Díky tomu získáte veškerou šanci koupit originál a udělat své vlasy krásné, zdravé, dlouhé.

Pochybujete o přirozenosti konečných kosmetických přípravků? Připravili jsme pro vás přehled nejlepších lidových prostředků k podpoře růstu:

Užitečná videa

Andrea Hair Growth Essence lék na vypadávání vlasů.

Andrea sérum pro růst vlasů a proti ztrátě.

Andrea růst vlasů esence vlasový produkt, recenze

My všichni záleží na kráse našich vlasů. K dnešnímu dni nám mnoho výrobců kosmetických přípravků může nabídnout obrovský výběr kosmetických přípravků, které jim zajistí péči. Ve vzrušujícím rytmu našeho života, ve stresu a ne vždy v dobrých klimatických podmínkách, máme někdy prostě čas, abychom řádně sledovali proces péče o vlasy. Kosmetická esence růstu vlasů Andrea, nás vyzývá k použití a implementaci péče o vlasy doma. Ale je takový nástroj vždy užitečný a můžete věřit výrobci?

Popis Esence růstu vlasů Andrea

Stojí za to zjistit, z čeho je tento produkt pro péči o vlasy vyroben. Sérum je vyráběno v Číně, dosud se tam dělá spousta nástrojů. Složení nástroje propůjčuje velké naděje na regenerační efekt vlasů a jejich ošetření.

 1. Obsah kořenů zázvoru způsobí, že struktura vlasů bude silná. Obsah mnoha vitamínů užitečných pro růst vlasů a posílení kořenů slibuje dobrý účinek. Minerály, aminokyseliny a další se nacházejí v této léčivé rostlině. V boji proti lupům je nejsilnějším nástrojem.
 2. Olej z hroznových semen, obsažený v esenciu růstu vlasů Andrea, pomůže obnovit sekci a křehké vlasy. Vlasy jsou lesklé a hedvábné. Akční účinek na vlasový folikul vede ke zpevnění. Semena hroznů obsahuje neocenitelný prvek, který může chránit před vystavením ultrafialovému záření a různým chemickým účinkům na vlasy.
 3. Ženšen a jeho kořeny měly vždy vynikající pověst a jsou známé po celém světě za svou zázračnou moc. Stejně jako ostatní složky přípravku posiluje, zabraňuje vypadávání vlasů a dodává jim lesk a krásu.
 4. Nejdůležitější složkou je kořen flekového kořene, je stimulující růst vlasů, chrání je před vypadáním a dává jim sílu. V Číně je tato rostlina považována za běžnou a obsahuje obrovské množství vitamínů a stopových prvků.
 5. Čištěná voda obsažená v syrovátce je s největší pravděpodobností středicí složkou. Nebude to škodlivé ani prospívá, protože je používáme každý den.

Podle této kompozice můžeme předpokládat, že nástroj je docela efektivní. Všechny bylinky a rostliny, které obsahuje, mají svou vlastní léčivou moc. Přesto, jako každá droga, toto sérum má své negativní vlastnosti. Výrobce slibuje, že pro plný průběh léčby stačí 20 ml lahvičky. Uchovávejte jej na tmavém místě, jako každá droga. Syrovátka má poměrně dlouhou trvanlivost, poté co ji začnete používat, může si uchovat své vlastnosti ještě dalších 4 měsíce.

Andrea růst vlasů esence

Stejně jako jakýkoli výrobek pro péči o vlasy má rehabilitační péče předepsané pro správné a efektivní použití. Nemá žádné velké a zvláštní pokyny, ale stojí za to pamatovat, že to nemůže být aplikováno přímo na vlasy. Musíte namíchat několik kapek produktu přímo s šamponem, který používáte, a potom pokračovat v jeho aplikaci. Jemně protřejte do hlavy šamponem, kruhovým pohybem, který se rozprostírá po celé délce vlasů. Počkejte trochu jako po aplikaci balzámů, nechte všechny složky začít své působení. Potom opláchněte a opláchněte důkladně vodou.

Je důležité, aby se okamžitě promíchal, aby se připravil balzám, potřebujete jen před použitím. V otevřené a smíšené formě nebude sérum uchováváno déle než hodinu a všechny jeho léčivé vlastnosti se prostě vypaří. Nepoužívejte příliš teplou a studenou vodu, nejlepší možností je teplota vody v místnosti.

Použijte nářadí a zařízení, které potřebujete v rozumných mezích. Pokud je problém s vlasy příliš daleko, můžete použít postup pro obnovu dvou, třikrát týdně. Pokud se použije sérum jako profylaxe, stačí jednou týdně. Při míchání nepoužívejte kovové výrobky, bylo by to nejlepší udělat s prstem nebo dřevěnou hůlkou.

Než začnete používat tento nástroj, musíte provést test citlivosti. Je to jednoduché, stejně jako s jakýmkoli barvivem na vlasy nebo maskou. Malé množství se na zápěstí aplikuje ze zadní části ruky, stárne několik minut a vypláchne. Pokud dojde ke zčervenání nebo svědění, není použití tohoto séra žádoucí, ale pokud je test podán, můžete bezpečně pokračovat v léčbě srsti.

Andrea recenze růstu vlasů esence

Stejně jako každá kosmetika, toto sérum má jak fanoušky, tak i lidi, kteří jsou proti němu zcela proti. Musíte znát nějaké pozitivní a negativní recenze, abyste mohli vyvodit nějaké závěry.

Nejvíce používají tento nástroj s radostí, mluví o jeho zázračné moci. Takže například vlasy se stanou nejen poslušnými, lesklými a hedvábnými. Samotný efekt se objeví po několika způsobech použití. Také se mi líbí, protože je lze snadno použít doma obvyklým způsobem. Prostě si umyjte vlasy jako obvykle a samotná droga bude dělat všechnu práci a pečovat o vlasy. Také mluvit pozitivně o jeho vlivu na tloušťku vlasů. Po úplném použití se vlasy stávají výraznějšími a mají zdravý lesk.

Neexistují lidé, kteří by měli vždy zdravé a krásné vlasy, mnoho podmínek má negativní dopad na ně. Po několika žádostech se někteří lidé domnívají, že účinek není velký a že při léčbě vlasů není velký pokrok. Můžete použít, ale můžete bez něj. Každá osoba má právo mít svůj vlastní názor, i když je neutrální, ale stále existuje.

Existuje také skupina lidí, kteří jsou ve svém vyjádření k tomuto nástroji velmi kategorická a jsou spíše skeptičtí. Věří, že to jednoznačně způsobuje alergické reakce. Z toho se může dostat nejen lehké svědění, ale i závažnější následky po aplikaci. Co si zasloužilo negativní hodnocení Andrea Hair Growth Essence? S největší pravděpodobností mají tyto osoby alergické reakce na složky obsažené v tomto nástroji. Možná nebyla správně použita. Lidé reagují směrem, aby se vlasy stávaly mastnější a musely se častěji omývat. Producent sám není spokojen, v naší zemi lidé jsou dlouho podezřelí z čínských produktů. Jak říkají, bez negativní a pozitivní zpětné vazby neexistuje žádný produkt.

Pokud se na to podíváte, jsou zahrnuty pouze ty složky rostlin, které nemohou způsobit nejsilnější alergické reakce. Byliny a rostliny, které jsou obsaženy v jejím složení, byly dlouho testovány různými kosmetickými společnostmi. Trochu děsí zemi výrobce, ale stojí za to pamatovat, že v naší zemi existuje mnohem více falešných a nebezpečnějších výrobků pro péči. Aby nedošlo k katastrofickým následkům po aplikaci, musíte správně přečíst pokyny a nepoužívat okamžitě velkou koncentraci pro první aplikaci.

Andrea vlasová kosmetika

Mnoho výrobků pro péči o vlasy neprochází testy citlivosti, ale častěji se musíme podívat na náhradu. Dnes najdete obrovský výběr kosmetiky, o které jsme prakticky nic neslyšeli, ale všechno nové je vždy zajímavé. Teprve poté, co se sám pokusí a je přesvědčen o pozitivním nebo negativním dopadu jakýchkoli prostředků, lze vyvodit závěry.

Koupením vlasového séra od výrobce firmy Andreahair téměř nikdo z nás není vystaven velkému riziku. Jen se snažíme experimentovat s novou kosmetikou. Taková droga je poměrně nenákladná a nezavazuje vás na váš rozpočet. Každý si může volně hledat vhodné prostředky pro ně a dnes je v takových sérech obrovská volba.

Vlasy jsou velmi důležitým prvkem celého obrazu. Pokud se zkazí a nebude vypadat krásně, je to nápadně depresivní. Náprava pro posilování kořenů, úspory ze ztráty vlasů, stimulace růstu vlasů, to je způsob, jak nás představí producent Andrea esence růstu vlasů, každý si to může vyzkoušet a prožít svou účinnost s vlastními zkušenostmi.

Andrea Hair Growth sérum - přírodní krása a zdraví vlasů

Nejnovější japonský vývoj - vlasové sérum a růst vlasů andrea s příchodem vlasové kosmetiky na trhu se okamžitě stal velmi oblíbeným. Koneckonců hlavní vizitkou ženy jsou dobře upravené vlasy, účes hraje důležitou roli ve vzhledu muže. Mnoho lidí však často čelí problémům, jako je vypadávání vlasů a pomalejší růst vlasů.

Důvody mohou být: genetický faktor, nedostatek vitamínů, hormonální narušení těla, stres atd. Naštěstí díky moderním technologiím a pokrokům v medicíně a kosmetologii existuje obrovské množství přírodních zdrojů, které vám umožňují dosáhnout co nejúčinnějšího výsledku při vytváření luxusu shag V boji proti genetické predispozici s plešatostí a velmi pomalým růstem vlasů se na záchranu dostane unikátní přírodní lék Andrea.

Pro péči o vlasy naši čtenáři používají metodu Dashy Gubanové, která ji pečlivě prozkoumala, rozhodli jsme se Vám tuto metodu nabídnout. Přečtěte si.

Základní vlastnosti

Sérum Andrea má unikátní složení založené na esenciálních olejích a dalších přírodních složkách, které mohou zvýšit krevní oběh pro nejrychlejší růst vlasů, nasytit je kyslíkem a dalšími příznivými látkami. Skládá se z následujících složek:

 • Olej z hroznových semen je silným nástrojem pro oslabení poškozených vlasů, vyživuje je a obnovuje strukturu.
 • Extrakt z kořenů zázvoru má pozitivní účinek na krevní oběh a poskytuje oteplovací účinek na pokožku hlavy, čímž urychluje růst vlasových folikulů. Stejně jako tento extrakt účinně vyživuje pokožku a je účinným nástrojem v boji proti lupům.
 • Květina Tokkobana - ("Kamikaze květina") roste v Japonsku, její hlavní léčebná vlastnost je růstový stimulační účinek na vlasové folikuly.
 • Ženšenový extrakt je účinnou látkou v mnoha maskách proti vypadávání vlasů, může pozitivně ovlivnit jejich hustotu a objem.
 • Destilovaná voda - speciálně vyčištěná voda, která neobsahuje nečistoty, může pečlivě pečovat o poškozené kadeře a saturovat je kyslíkem.

Charakteristické vlastnosti séra Andrea Essence jsou:

 1. Viditelné zpevnění vlasových folikulů.
 2. Vlasy rostou 2,5krát rychleji.
 3. Zdravé, atraktivní vlasy díky péči a výživě přírodních složek.
 4. Prevence a další prevence procesu srážení.
 5. Aktivní hydratační kadeře.

Tyto výsledky jsou dosažitelné při pravidelném používání tohoto nástroje po dobu nejméně jednoho měsíce. Po několika měsících aplikace se výsledek stává zřejmým: vlasy vypadají dobře upravené, silné, lesklé a co je nejdůležitější - začnou rychle růst. Velkou výhodou séra je jeho místní, nikoli vnitřní použití. Od užívání těchto druhů se aktivně začíná růst vlasů nejen na hlavě, ale i na jiných nežádoucích místech. Velkou výhodou je i jeho ziskovost, protože pro jednu aplikaci je zapotřebí pouze několik kapek Andrea séra.

Návod k použití

 1. Nejdříve prostě umyjte vlasy běžným šamponem, vlasy trochu vysušte.
 2. Pak upravte směs takto: při rychlosti 3 kapky na 100 ml šamponu pro střední a krátké vlasy a 5 kapek po dlouhou dobu promícháte.
 3. Aplikujte výslednou strukturu na vlasy po dobu 5 minut, při aktivním tření nástroje na kořeny.
 4. Po uplynutí doby vypláchněte zámky teplou vodou.

Pokud máte mastné vlasy, sérum nepoužívejte víc než 1 krát týdně, a pokud je normální nebo suché, neexistuje žádná omezení frekvence užívání séra. Připravte směs vždy těsně před použitím. V předem připraveném složení nelze v žádném případě skladovat, protože to nebude účinné. Těsně před použitím přidat do požadovaného množství šamponu v dlani několik kapek séra.

Kontraindikace

Vzhledem k tomu, že růst srsti v séru obsahuje pouze přírodní oleje a výtažky, jedinou kontraindikací je osobní intolerance k jeho složkám vzhledem k jejich relativně vysoké alergenitě. Aby se zabránilo vzniku nežádoucích reakcí před použitím, je nutné aplikovat 1-2 kapek výrobku na ohyb v lokti a po půl hodině zkontrolovat toto místo. Pokud se neobjeví zčervenání, svědění, nepohodlí, pak je pro vás Andrea Essence správná a pro její použití neexistují žádná omezení.

Nepoužívejte expirované sérum. Při uzavření může být výrobek uložen po dobu 3 let a po otevření může být skladován maximálně 4 měsíce.

Andrea Serum uživatelské recenze

Andrea je velmi populární mezi uživateli. Na internetu obrovské množství pozitivní zpětné vazby o účinnosti tohoto nástroje. Všichni uživatelé si uvědomují svůj účinný účinek na vlasy: zrychlení růstu, zvýšení objemu a tloušťky, brilantní vzhled bez rozštěpených a matných tipů. Použití séra nevyžaduje použití jiných mask a balzámů a šetří rozpočet.

Elena, Ukrajina: "... Výrobek má velmi příjemnou vůni, vhodnou láhev k použití. Koupilo toto sérum na růst vlasů. S výsledkem jsem byl velmi spokojen - vlasy mi opravdu nespadaly a zřetelně se nepoškozují kořeny nenatřených kořenů! Kudrlinky mají čerstvý čistý vzhled a zdravý lesk. Radím každému, aby to zkusil! "

Natalia, Moskva: "Problém pomalého růstu a vypadávání vlasů mě nepřekonal. Snažil jsem se všechno: masky, vitamíny a nakonec jsem se rozhodl objednat sérum. Její jedinou nevýhodou je, že v ruštině neexistuje žádná instrukce, ale problém byl rychle vyřešen na internetu. Zde je můj výsledek: žádné vypadávání vlasů a po dobu 2 měsíců pravidelného používání vlasů vzrostl o 7 cm! Hlavní věc je dostat se k bona fidemu prodávajícímu, který prodává vysoce kvalitní dovezené japonské výrobky. Doporučuji to všem. "

Christina, Voronezh: "... Účinek séra se odrážel na husté vlasy, nevšiml jsem si rychlého růstu. Moje suché vlasy se znatelně zvlhčily a poslušně. Jak se mi zdá, na mastných vlasech může docházet k problému s vyšším obsahem tuku, je lepší použít tento nástroj s omezeným prostorem. Líbí se mi způsob aplikace na vlasy a příjemná vůně. Objednal jsem si víc! "

Julia, Kazachstán: "K nedostatkům séra Andrea můžu připsat pouze fakt, že není komerčně dostupný, je k dispozici pouze prostřednictvím internetu. Bohužel od dětství mám problém s tenkými tekutými suchými prameny. V předvečer žádosti ulehčila vlasy, takže bylo velmi výhodné sledovat jejich růst. Takže můj výsledek: 1 týden - 5 mm, měsíc - 1,5 cm, 2 měsíce - 4 cm. Občas jsem nezažil rychlý růst, ale mé vlasy se znatelně zesílily a prakticky nevypadaly. Mohu si určitě říct, Andrea je skvělý lékař založený na přírodních složkách. Nástroj vám ušetří vlasy a ochrání je před vnějším vlivem! "

Mnoho lidí obdivuje výsledek používání nástroje a někteří píší o neúčinnosti falešného léku. Negativní recenze jsou také spojeny s ostrým zápachem falešného, ​​který nemá nic společného s přirozeným složením Andrea séra. Aby nedošlo k takovému problému, objednejte původní sérum od oficiálních zástupců.

Mám koupit syrovátku?

Andrea sérum je 20 ml lahvička s pohodlným dávkovačem kapátka. Díky úspornému využití to vydrží dost dlouho. Kromě toho sérum šetří čas: musí být uchováváno na vlasy po dobu pouhých 5 minut a také nevyžaduje další čas na přípravu. Na rozdíl od mnoha dalších způsobů, které mají oteplovací účinek na pokožku hlavy, nezpůsobuje Andrea nepříjemné pocity: kůže se nehýbe, nemá svědění, "nehoří" a nemá svědění.

Pokud máte pochybnosti o léčivých vlastnostech Andrea Essence, i přes pozitivní recenze, nezapomeňte to vyzkoušet sami. Koneckonců nejlepším způsobem, jak vyhodnotit jeho účinnost, je experimentální.

Pro větší viditelnost účinnosti séra fotografujte vlasy před použitím a po 2-3 měsících. Výsledky vás ohromí, vaše vlasy přestanou vypadávat, stávají se silnými a zdravými. Navíc budete překvapeni rychlostí jejich růstu a jiní budou závidět vaše šikmé kudrlinky. Japonské a asijské dívky dlouho nazývají Andrea Serum jejich hlavní tajemství krásy a rychlého růstu vlasů. Nejdůležitější věcí není klopýtnutí na levné čínské falešné.

 • Zkoušel to všechno, ale nic nefunguje?
 • Křehké a křehké vlasy nepřidávají důvěru.
 • Ano, tyto ztráty, suchost a nedostatek vitamínů.
 • A co je nejdůležitější - pokud necháte vše tak, jak je, budete brzy muset koupit paruku.

Existuje však účinný prostředek k nápravě. Sledujte odkaz a zjistěte, jak se Dáša Gubanová stará o vlasy!

Andrea - sérum pro růst vlasů, způsob aplikace, cena, recenze

Mezi mnoha podobnými produkty existuje jedna péče o vlasy a lék na vlasy, který vyhrál trh nejen prostřednictvím reklamy. Opravdu pomohl mnoha lidem posílit vlasy a dokonce se zbavit jejich patologické ztráty.

Toto je sérum Andrea pro růst vlasů. Recenze, jednoduchý způsob použití, složení výhradně léčivých bylin hovoří ve prospěch tohoto nástroje.

Na rozdíl od obecné víry o japonském původu se syrovátka vyrábí v Číně. To bylo sestaveno čínskými kosmetologists z výtažků ze čtyř léčivých rostlin s přídavkem minerálů a vitamínů.

Vlastnosti složení pro vlasy

Andrea sérum pro růst vlasů (pozitivní recenze a způsob použití je poměrně jednoduché) má aktivní terapeutický účinek.

Hodnocení spotřebitelů, kteří zkoušeli drogu, nezpochybňují její užitečnost. Způsob použití se nijak neliší od jednoduchého šamponování hlavy, pomocí balzámu nebo aplikováním výživné masky.

Jak lék funguje a jak pomáhá vlasům:

 • Zvyšuje tok kyslíku do vlasových folikulů.
 • Dýchání pokožky je usnadněno na buněčné úrovni, stejně jako na vlasy.
 • Složky léku, zejména ženšen, zázvor, urychlují regeneraci buněk, dělení buněk a metabolismus.
 • Zlepšuje krevní oběh v oblasti pokožky hlavy.
 • Probuďte vlasové folikuly ve spánku.
 • Vlasy jsou lesklé, pružné a zdravé.
 • Růst vlasů je rychlejší.
 • Lupiny jsou vyléčeny.
Andrea sérum kromě posilování a stimulace růstu vlasů také pomáhá zbavit se takového neestetického problému, stejně jako lupů
 • Hluboce zvlhčená pokožka hlavy.
 • Vlasy česání a styling snadné.
 • Účinnost masky na vlasy je vylepšena čištěním pórů jednotlivých vlasů.
 • Oplachování neutralizuje škodlivé složky mycích prostředků, které vysychají pokožku.

Složení a aktivní složka

Léčivo je založeno na destilované vodě obohacené extrakty léčivých rostlin a jejich olejů.

Zeleninové komponenty:

Extrakt kořenu ženšenu posiluje a omlazuje vlasy

 • Extrakt kořenu ženšenu je jednou ze složek Andrea séra pro růst vlasů, má zpevňující a omlazující účinek.

Recenze rostliny ji představují jako lék, který rychle obnovuje lidskou sílu. Metody a rozsah ženšenu jsou rozsáhlé.

 • Kořen zázvoru se používá spíše jako koření než jako lék. Je schopen zvýšit odolnost vůči chorobám, obnovit oslabenou imunitu.

Zázvor stimuluje metabolické procesy v kůži díky zvýšené cirkulaci krve, odstraňuje mastné lupy.

Kořen zázvoru zvyšuje průtok krve do pokožky hlavy a bojuje se sevřeninou mastnou.

 • Tokkobana květina (kořen fleece květiny) je přeložen z japonštiny jako "kuřecí chryzantémum". Květina je tvarovaná jako sedmikráska s jasně žlutými okvětními lístky.

Extrakt z něj tóny vlasů, vyhlazuje jejich váhy, dává pružnost a zářivost pramenům.

 • Olej z hroznových semen eliminuje nadměrný obsah tuku a stabilizuje produkci tuku mazovými žlázami, posiluje vlasové kořeny, vyživuje je a zabraňuje úseku konců.

Výhody a nevýhody vůči jiným prostředkům

Pečlivě pečuje, vyživuje a obnovuje poškozené vlasy, přípravu čínského kosmetického průmyslu Andrea séra pro růst vlasů. Hodnocení, pohodlný způsob aplikace a úspěšné výsledky léčby potvrzují jeho účinnost.

Výhody prostředků:

 • Ve svém složení - jen přírodní léčivé přísady, jejichž užitečnost není pochyb.
 • Zastavte vypadávání vlasů a jejich růst se zvyšuje až po několika aplikacích.
Mnozí z nich si oblíbili Andrea - sérum pro růst vlasů. Recenze a způsob použití - v tomto článku
 • Cenově dostupná cena v případě nákupu v Číně.
 • Ekonomická spotřeba, dostatečná po dobu 2-4 měsíců v závislosti na způsobu použití.
 • Nelze aplikovat vlasový balzám, jeho funkce se provádí sérem.
 • Citlivost tepla a pohodlí na pokožce hlavy během aplikace.
 • Můžete použít dům sám, aniž byste se uchýlili k službám salonů.

Nevýhody léku:

 1. Potřebujete objednat v Číně.
 2. Mohou to být falešné.
 3. Potřeba testování přenositelnosti součástí.
 4. Existují kontraindikace (těhotenství, predispozice alergií, poškození hlavy).

Jaké výsledky lze dosáhnout použitím aplikace Andrea

Přehledy potvrzují, že léčba sérem Andrea eliminuje takový běžný problém jako sezónní vypadávání vlasů.

Sérum pomáhá v případech nedostatečné výživy vlasů, protože obsahuje vitaminy skupiny B, biostimulanty ve formě výtažků ženšenu a zázvoru.
Rozdělené konce, lupy, matka a křehkost projít několikrát za použití výrobku.

Pokud jsou vlasy poškozeny častým barvením a používáním stylingových výrobků ve formě pěn, laků, vosků, příprava obnoví jejich zdravý a dobře upravený vzhled, vrátit jim jas a lesk.

K tomu, aby byl způsob aplikace drogy (masky nebo šamponu) účinný, je podle pokynů nutné pravidelné užívání. Pak se obnoví normální růst vlasů a jejich vylučování se zastaví.

Indikace a způsob aplikace

Nadměrné prolévání pramenů po praní a poškrábání, jejich ztenčení, svědění kůže v oblasti růstu vlasů, vzhled lupů signalizuje potřebu další péče a léčby. To je důležité zejména pro dlouhé vlasy, které neustále potřebují výživu a posilování.

Andrea sérum urychluje růst a vlasy přitahují. Existuje několik způsobů, jak tento nástroj použít. Přehledy ukazují, že každá z nich je účinná.

Návod na použití Andrea Esence růstu vlasů

Mytí vlasů se sérem přidáním do šamponu

3-5 ml produktu odkapávejte ve 100 g šamponu a myjete vlasy obvyklým způsobem. Tento objem se spotřebuje při mytí velmi dlouhých a silných vlasů. Pokud jsou prameny krátké nebo řídké, šampon s léčivým přípravkem se používá v menším množství, a to vždy se třemi až čtyřmi kapkami.

Po nanesení pěnového přípravku potřebujete všechny vlasy 5-7 minut. masírujte hlavu tak, aby se prospěšné složky séra absorbovaly do pokožky a vytvořily hojivý účinek. Pak opláchněte teplou vodou jako obvykle.

Výživná maska ​​se sérem pro kořeny a vlasy

Ve složení pro masku odkapávejte 5 kapek léku. Umyjte si vlasy běžným šamponem, opláchněte, nejprve ošetřete složením kořenů a poté všechny vlasy zcela. Masírujte hlavu po dobu 5-7 minut. Nosit vodotěsný klobouk a kravat ručník. Držte po dobu 20 min. a opláchněte teplou vodou.

Maska, která vyživuje vlasové kořeny

V olejové masce odkapávejte 5 kapek kompozice a aplikujte na vlasové kořeny před umytí hlavy. Proveďte lehkou masáž po dobu 5-7 minut. Noste vodotěsnou čepici a ručník. Držte po dobu 20 min. a pak si umyjte vlasy šamponem a důkladně opláchněte teplou vodou jako obvykle.

Nedoporučuje se rozpustit sérum v lahvičce s velkým množstvím šamponu a dlouhodobě uchovávat roztok. Pokaždé, když je třeba zředit před praním: kapka 2-3 kapky na dlani nebo šampon.

Masku nemůžete dlouho opustit sérem na vlasy, aniž byste jej umyli.

Jak často může být použit olej Andrea?

V původní sklenici je 20 ml léku. Podle recenzí trvá 2 až 4 měsíce nepřetržitého používání. To představuje úplný průběh léčby. Po léčbě se doporučuje, aby přestaly po dobu 2 měsíců.

Pokud se olejové vlasy doporučují používat sérum 1 krát týdně, nic víc. Pokud nejsou vlasy náchylné k mastnotě, je nutné použít složení pokaždé, jakmile je potřeba šamponování.

Kde koupit originál a jak se nedostáváte do falešného. Cena Andrea

Andrea byla vždy požadována kvůli své účinnosti při ošetřování vlasů. Několik let poté, co se objevilo, šlo o prodej v Rusku.

Ale mezi původním lékem existují také falešné. Chcete-li odlišit přítomnost od falešného, ​​je třeba věnovat pozornost následujícím faktorům.

Andrea (Andrea) sérum a olej pro růst vlasů: aplikace a pokyny

Andrea Hair Growth Serum je účinným přírodním prostředkem.

Umožňuje vám urychlit růst kudrlin, uzdravit a učinit vlasy silnější a krásnější.

V článku budeme hovořit o tom, co je Andrea sérum na vlasy a jak ho správně aplikovat, abychom získali nejlepší výsledek.

Andrea olej na růst vlasů / sérum. Jaká je tato funkce?

Obsahuje oteplovací prvky, které zlepšují průtok krve, čímž stimulují růst žárovek.

Hlavním rysem nástroje je jeho všestrannost. Sérum a Andrea olej pro vlasy, jejichž použití je naprosto možné pro všechny vlasy: suché, normální, mastné, vhodné pro prevenci vypadávání vlasů a pro léčebné účely.

Sérum Andrea by mělo být aplikováno, pokud:

 • vlasy jsou příliš křehké a konce jsou rozděleny;
 • kudrlinky nemohou být vloženy do vlasů;
 • je venku slunce, aby nedošlo k dehydrataci vlasových šachet;
 • ošetření kudrlin je nezbytné;
 • prameny se staly tuhými a nudnými.

Sérum může být kombinováno s jinými terapeutickými léky.

Spotřebitelé ocení tento výrobek pro vysokou kvalitu, přirozené složení, skutečné výsledky. Rovněž mají rádi pohodlné balení, snadné použití, možnost použití pro všechny typy vlasů.

Složení a akce

Složení výrobku je naprosto přirozené, takže nástroj hodí téměř vše. Výjimku tvoří osoby s individuální nesnášenlivostí jakékoli součásti nebo několik naráz.

Složení Andrea pro růst kadeří zahrnuje:

 • kořen zázvoru, který zvyšuje krevní oběh a zlepšuje tok lymfy;
 • Flinkenflugel, zabraňuje plešatosti a posiluje žárovky;
 • kořen ženšenu vyživuje vlhkost a vyživuje je;
 • olej z hroznových semen, zrazuje lesk a sílu, obnovuje poškozené vlasy.

Andrea proti růstu vlasů - aplikace / pokyny - přibližný kurz. Kdy, jak a jak podat žádost?

Aktivátor sérového séra Andrea pro růst vlasů, jehož pokyny pro použití doporučuje výrobce, se používá následovně:

 1. Umyjte si vlasy obvyklým způsobem.
 2. Vezměte si šampon, protlačte část do kontejneru a přidejte do ní sérum. Pokud máte krátké vlasy, budete potřebovat 100 ml šamponu a 3 ml séra, což je asi 2-3 kapky. Pro dlouhý účes, vzít
 3. 100 ml šamponu a 5 ml séra (4-5 kapek).
 4. Vše dobře promíchejte.
 5. Masírujte do pokožky hlavy 5 minut.
 6. Pokud je problém plešatosti vážný, můžete směs nechat na hlavě 15-30 minut.
 7. Pak opláchněte teplou vodou bez šamponu a poté se šamponem.

Pro suché vlasy můžete použít sérum s každým šamponováním. U mastných kyselin snižte příjem na první dávku týdně. Kurz je nejméně 2 měsíce.

Pokud chcete rychlejší výsledky, doporučuje se vytvořit masku séra, která se použije v čisté formě, střídající se s šamponováním hlavy. Ideální by byla kombinace s olejem Andrea pro růst vlasů, jehož způsob použití je jednoduchý a pohodlný.

Nemůžete premixovat šampon se sérem, stejně jako skladovat otevřenou lahvičku po dobu delší než 4 měsíce.

Po ukončení procedury nezapomeňte na vlasy aplikovat balzám nebo kondicionér, což zlepší výsledek.

Efekt - jaký efekt lze očekávat od drogy? Kolik cm za měsíc budou vlasy růst?

Hodnocení léku je odlišné, většinou pozitivní. Tam jsou některé negativní, a to je docela normální. Stejný nástroj nemůže absolutně pomoci všem.

V zásadě se po aplikaci séra zaznamenávají následující výsledky:

 • tipy jsou méně suché;
 • křehkost se snížila;
 • vlasy se stávají zdravějším a dobře upraveným vzhledem;
 • kudrlinky se změkčily;
 • vlasy vypadají méně často.

Pokud používáte výrobek podle pokynů a pravidelně, stejně jako olej Andrea pro vlasy, jehož použití doporučují odborníci, pak růst pramenů za měsíc je 0,5 cm.

Sérum pro urychlení růstu vlasů Fndrea je dobrý a nejdůležitější přírodní prostředek. S pravidelným používáním v kombinaci s rostem na růst vlasů urychlí růst Andrea Curls. Dokonce i v případě, že po dobu 3 až 4 měsíců růstu není vidět, terapeutický účinek se stále objeví.

Užitečné video

Více informací o sérii Andrea můžete získat z níže uvedeného videa:

Pro Více Informací O Suché Vlasy