logo

Aktivní sérum pro růst vlasů Agafya souprava první pomoci

Obsah [skrýt]

Aktivní sérum na vlasy Agafya Sada pro první pomoc - kosmetika, která vám umožní zpevnit kořenovou zónu vlasů a zlepšit růst vlasů. Obsahuje komplex aktivních složek rostlin, vitamínů a minerálů, které mají pozitivní účinek nejen na vlasové folikuly, ale i na vlasové šachty. Nástroj je vhodný pro použití a nezpůsobuje nepohodlí, lepivost a závažnost pramenů.

Akce

Sérum na vlasy Sada na první pomoc Agafyy je prostředkem, kterým mohou být vlasy pěstovány v krátké době aktivací jejich pomalého růstu. Sérum babičky Agafya je skutečný sklad živin pro vlasy.

Sérum na vlasy má následující vlastnosti:

 • Stimuluje růst a tím přispívá k růstu dlouhých a krásných vlasů v krátké době používání.
 • Aktivuje obnovu poškozených buněk pokožky hlavy, regeneruje a posiluje je.
 • Poskytuje dobrou kořenovou zónu výživy, saturuje buňky živinami.
 • Začíná procesy "spánku" folikulů, což podporuje růst nových chloupků.
 • Aktivuje mikrocirkulaci krve v ošetřených oblastech, což vyvolává procesy metabolismu a obnovy buněk.
 • To dává vlákna hladkost a hedvábnost, obnovuje jejich poškozenou strukturu.
 • Poskytuje přirozený lesk a sytost barev.
 • Nevytváří kudrnaté vlasy a dodává jim čerstvost a vitalitu.

Složení

Základ sady Sada Agafya First Aid Kit obsahuje komplex aktivních prvků, které mají posilující a stimulující účinek:

 1. Provitamin B5 je složka, která aktivuje procesy metabolismu a regenerace. Kyselina pantothenová obnovuje poškozené žárovky, intenzivně zvlhčuje a posiluje kořenovou zónu. Panthenol dokonale chrání vlasy před účinky negativních faktorů.
 2. Pivovarské kvasnice jsou složkou, která intenzivně vyživuje a posiluje prameny. Pomáhá urychlovat růst nových vlasů, zvyšuje jejich pružnost a zabraňuje vypadávání vlasů. Pivovarské kvasnice jsou účinné při různých onemocněních pokožky pokožky hlavy, včetně lupů a ekzémů. Kvasinky obsahují ve svém složení komplex bílkovin, vitamínů a esenciálních aminokyselin.
 3. Extrakt z červeného pepře zlepšuje mikrocirkulaci a stimulaci metabolických procesů. To zlepšuje saturaci kořenové zóny s prospěšnými prvky a aktivuje růst vlasů.
 4. Althaea officinalis je již dlouho používán v tradiční medicíně a v kosmetickém průmyslu. Pomáhá v boji proti různým onemocněním celého organismu a také stimuluje růst kudrlin.
 5. Lemongrass - složka, která je bohatá na živiny a vitamíny. Spouští metabolické procesy, tónuje pokožku a posiluje imunitní systém.
 6. Extrakt Melissa je složka, která má regenerační a zpevňující účinek. Zajišťuje vitalitu a pomáhá zvládat různé nemoci.
 7. Rajčatový kořen je složka, která se často používá v kosmetice a šamponech. Pomáhá obnovit poškozené vlasy a stimuluje jejich růst. Rasta zpevňuje prameny po celé délce, dává jim lesk a hedvábnost.
 8. Nettle je složka, která zlepšuje krevní oběh v kůži hlavy a posiluje vlasové folikuly. Kromě toho tato látka normalizuje tvorbu kožního mazu a dává účesu objem.
 9. Extrakt z březových pupenů posiluje oslabené vlasy, zabraňuje jejich ztrátě. Navíc zabraňuje zvýšenému ochlupení vlasů, což normalizuje tvorbu kožního mazu.

Závěr

Sérum Léčivá sada Agafya pro vlasy je účinná regenerační a stimulující látka, která zajišťuje zdraví, krásu a růst vlasů. Základ tohoto produktu obsahuje komplex užitečných látek, které nasycují buňky kořenové zóny pokožky hlavy potřebnými prvky. Sérum má nízké náklady a je k dispozici běžnému spotřebiteli.

Návod k použití

Pokyny pro použití séra na vlasy Agafya Sada první pomoci:

 1. Předmyjte si vlasy vhodným šamponem.
 2. Rozdělte sérum rovnoměrně po celé kůži hlavy v blízkosti kořenové zóny vlasů.
 3. Nejvhodnější je rozstřikovat produkt a oddělovat prameny.
 4. Nechte vyschnout.
 5. Sérum se nemusí vypláchnout. Neváží a nekontaminuje prameny.
 6. Nástroj používejte 2 až 3 měsíce až 3krát týdně.

Agafi sada první pomoci pro hodnocení růstu vlasů

Aktivní rostlinné sérum pro růst vlasů obsahuje ve svém složení komplex 7 léčivých bylin se stimulačním účinkem - Althaea officinalis, lemongrass, ženšen, citrón, kořen lopuchu, kopřivu, břízy; stejně jako aktivní složky - kyselina pantothenová (provitamin B5), pivovarský kvasnicový komplex, extrakt z červeného pepře, climbazol.

Kyselina pantothenová (provitamin B5) je metabolický stimulátor. Aktivuje regeneraci kožních buněk.

Pivovarský kvasnicový komplex - poskytuje kompletní výživu vlasům, obsahuje bílkoviny - zdroj energie, vitamíny skupiny B, všechny esenciální aminokyseliny

Červená paprika - aktivuje lokální průtok krve a zlepšuje podávání živin kořenům vlasů.

Zeleninové sérum se doporučuje pro aktivaci růstu vlasů.

Produkt prošel laboratorními testy v TsNIKVI Ministerstvu zdravotnictví Ruska.

Aplikace: Rovnoměrně rozdělte sérum na čistou pokožku vlasů na kořenech vlasů. Nechte zcela uschnout. Neplachujte. Používejte 2-3krát týdně po dobu 2-3 měsíců.

Objem: 150 ml
Výrobce: Rusko, "First Solution"

Sada na první pomoc Agafi Active rostlinné sérum pro růst vlasů - recenze

Foto:

Název produktu: Agafi souprava pro první pomoc Aktivní rostlinné růstové sérum na vlasy

Rozsáhlé stanovisko: V lednu jsem odstřižil všechny barvené konce. Udělala krátký účes a rozhodla se o zdravé vlasy. Koupil spoustu nové péče. Viděl jsem tuto sklenici a pomyslel jsem si: "Je to nutné!".

Nástroj je dodáván bez krabice, v bílé nádobě s jednoduchým, diskrétním štítkem. Objem 150 ml. Může se to zdát trochu, ale je to dost. Už používám pátý měsíc a ve sklenici i více než polovinu produktu.


Láhev má praktické čerpadlo, které sprejuje výrobek. Datum vypršení po otevření po dobu 12 měsíců.


Sprej je průhledný, málo s zemitým odstínem. Vůně je tak smíšená, že je nemožné zjistit, co je ve složení (které bylinky), ale aroma je travnatá.


Aplikuji výrobek po každém mytí vlasů (my my vlasy my každý druhý den, někdy po 2 dnech). Stříkám je na kořenech vlasů a pak je otíruji masážními pohyby (masíruji asi 3 minuty). Vlasy nejsou špinavé, nevážejte. Zůstávají lehké a měkké.


Spolu s tímto sérem vždy aplikuji vlasový olej (argan nebo amlu), moje vlasy s lopuchovým šamponem a zvlhčuju s lopuchovou maskou. Výsledek - růst vlasů! Po 5 měsících mi vlasy vzrostly asi o 5 cm (moje vlasy pomalu rostou ooooochen pomalu, mohou růst jen o 1-2 cm za šest měsíců a výsledek je na tváři). Pokud vaše vlasy pomalu roste, zkuste toto sérum zkusit.

Myslím, že sérum také bojuje proti vypadávání vlasů (protože se výrazně zmenšilo), vyživuje a obnovuje vlasy. Prostředky pro peníze fungují víc než dokonale!

Cena: 170 rublů
Zkušební doba: 5 měsíců
Hodnocení: 5 +

Kontaktujte nás

Zboží je nevratné.

Zboží dobré jakosti, které nelze vyměnit (vrácené), jsou uvedeny v seznamu schváleném dekretem vlády Ruské federace ze dne 19. ledna 1998. Č. 55. Přečtěte si další informace

 • Popis
 • Parametry
 • Odeslání

Aktivní rostlinné sérum pro růst vlasů obsahuje ve svém složení komplex 7 léčivých bylin, které mají povzbuzující účinek - Althaea officinalis, Schizandra, Ženšen, Melissa, Kořalka, Nettle, Birch Buds; stejně jako aktivní složky - kyselina pantothenová (provitamin B5), pivovarský kvasnicový komplex, extrakt z červeného pepře, climbazol. Kyselina pantothenová (provitamin B5) je metabolický stimulátor. Aktivuje regeneraci kožních buněk. Pivovarský kvasnicový komplex - poskytuje kompletní výživu vlasům, obsahuje bílkoviny - zdroj energie, vitamíny skupiny B, všechny esenciální aminokyseliny. Červená paprika - aktivuje lokální průtok krve a zlepšuje podávání živin kořenům vlasů. Zeleninové sérum se doporučuje pro aktivaci růstu vlasů.

Účel kosmetiky:

pro všechny typy vlasů

Sdílet s přáteli:

Pravidla pro otázky a zpětnou vazbu

Chcete napsat recenzi nebo hlasovat
registrace na webu

Přihlaste se k účtu Wildberries nebo se zaregistrujte - trvá to maximálně dvě minuty.

PRAVIDLA PRO OTÁZKY A ODPOVĚDNOST

Recenze a otázky by měly obsahovat pouze informace o produktu.

Recenze mohou zákazníkům zprostit procento zpětného odkupu nejméně 5% a pouze u objednaného a dodaného zboží.
U jednoho produktu nemůže kupující opustit více než dvě recenze.
Do recenzí můžete připojit až 5 fotografií. Produkt na fotografii by měl být jasně viditelný.

Následující recenze a otázky nejsou povoleny k publikování:

 • poukazuje na nákup tohoto produktu v jiných obchodech;
 • obsahující telefonní čísla, adresy, e-maily, odkazy na stránky třetích stran;
 • s hanebností, poškozující důstojnost jiných zákazníků nebo obchodu;
 • s velkým množstvím velkých písmen (velká písmena).

Otázky se zveřejňují až poté, co obdrží odpověď.

Vyhrazujeme si právo upravit nebo neveřejnit recenzi a otázku, která neodpovídá ustanoveným pravidlům!

Chyba při načítání

Můžete přidat až 5 fotek.

Obdrželi jsme vaši zprávu a přijali ji.

Některé recenze vyžadují ověření, takže zveřejnění může být zpožděno.

Agafi sada první pomoci pro hodnocení růstu vlasů

Stanovisko k séru pro růst vlasů ("Recepty babičky Agafyy"). Zkušenosti s jeho využitím, nevýhodami a profesionály.

Vyrůstají chic dlouhé kadeře - můj dlouho očekávaný sen. Jednou před mými strašnými experimenty s barvou vlasů byly vlasy spíše dlouhé a dobře upravené. Ale umytí a změna barvy způsobilo špinavou činu a moje oblíbené kudrlinky se změnily v bezvládnou slámu. S polovinou délky po změně barvy musel být odpuštěn.


Samozřejmě, po salonu jsem spěchal do skladu o část vitamínů a všechny způsoby růstu vlasů. Na pultu jsem viděl sérum z Agafyy na růst vlasů. Mám rád produktovou řadu "Recepty babičky Agafyy", když jsem použil vlasový balzám a pomohl mi zbavit se sekce. Rozhodl jsem se tentokrát, abych se pokusil o dobře opotřebované vlasy a sérum.


Silné a slabé stránky
To, co se jí na ní okamžitě líbilo, bylo složení. B vitaminy, aminokyseliny, výtažky bylin a červeného pepře zlepšují krevní oběh a aktivují regeneraci buněk. To, co potřebuji pro své vyčerpané vlasy.


Po měsíci používání jsem nečekaně poznamenal, že kořeny průmyslu jsou o 2-3 cm více než dříve. Moje vlasy pomalu rostou, a takový výsledek!

Bylo zakoupeno s tímto sérem pro budoucí použití, protože je to docela těžké najít v našem městě a to je pro mě významné minus. Zvláštní, ale v tomto nástroji jsem nenašel žádné další minus.

Když je aplikováno, sérum, i přes přítomnost pepře v kompozici, nespálí pokožku hlavy, ale příjemně ho zahřeje.

Obecně jsem byl s nálezem spokojen a doporučil to všem děvčátkům, které sní o dlouhých kudrlích!

Přírodní aktivátor séra od babičky Agafi: přirozená síla pro růst vlasů

K dnešnímu dni je velké množství produktů péče o vlasy prezentováno v obchodech a lékárnách, ale ne všechny mají přirozenou kompozici. Je to pro ty, kteří upřednostňují sílu přírodních složek a větší důvěru v bylinné přírodní prostředky, bylo vytvořeno sérum babičky Agafyy - účinný aktivátor růstu vlasů. Jak je správně používat k dosažení nejlepšího výsledku, jaké jsou výhody a nevýhody použití, zda existují nějaké kontraindikace, přečtěte si dále v článku.

Princip činnosti

Sérum je hnědá kapalina s travnatým zápachem ve vhodné bílé neprůhledné lahvičce se sprejem. Koná na principu výživy a aktivace žárovek, péče o vlasové kořeny.

Komponenty aktivují tok krve v horních vrstvách pokožky hlavy, čímž se zlepšuje dodávání kyslíku a výživy do buněk a vlasových folikulů. Díky tomu se vlasy obnovují, jejich struktura se zlepšuje, nové folikuly se probouzejí, hustota vlasů se zvyšuje. Styl je také usnadněn, účes získává fluffiness, a prameny zdravý lesk.

Složení a výhody

Aktivní látka, sérum babičky Agafi se skládá převážně z bylinných přísad, stimulujících vitaminů, které v tandemu s pepřovým extraktem zajišťují posilující a aktivační účinek na vlasové folikuly:

 • léčivé bylinky (břízy, ženšen, citrónová tráva, bažina močálu, kořen lopuchu, citrónový balzám, kopřivka) - doplňují se, složky tohoto bylinného koktejlu stimulují a léčí kudrlinky;
 • Climbazol - antifungální, působí proti výskytu lupů, má uklidňující účinek a jemně dezinfikuje kůži;
 • B5 (provitamin) a další vitaminy této skupiny - aktivují buněčné procesy;
 • červený pepř (extrakt) - revitalizuje krevní oběh, přispívá k zásobování vlasových folikulů a kožních buněk kyslíkem a živinami;
 • kosmetické pivovarské kvasnice - nese celou řadu živin do buněk;
 • aminokyseliny, bílkoviny - zdroj síly a energie pro vlasy a kořeny.

Je to důležité! Výrobek byl testován a schválen ruským ministerstvem zdravotnictví, který doporučuje pro stimulaci růstu vlasů, celkové posilování a péči o kadeře.

Jaké problémy mohou vyřešit

Sérum může pozitivně ovlivnit růst vlasů, vyživovat a posilovat kořeny, aktivovat metabolické procesy v bazálních oblastech. Přestože přítomnost pepřového extraktu nezpůsobuje hoření, nedráždí pokožku hlavy.

Může být použita jako doplňková součást programu péče o kadeře a může být použita jako samostatný nástroj.

S pravidelným a dlouhodobým používáním eliminuje vypadávání vlasů, podporuje růst nových, síla a lesk přicházejí do slabých křehkých pramenů.

Náklady na

Granny Agafya sérum se vyrábí v 150 ml lahvích, stojí asi 100-120 rublů, vyráběných firmou "First Solution".

Kontraindikace

Neexistují žádné zákazy používání tohoto výrobku, ale je třeba zkontrolovat, jako každý nápravný prostředek, před jeho použitím pro alergie na součásti. Standardní metoda: na zadní straně zápěstí nebo na loket aplikujte malé sérum a počkejte několik minut. Pokud není silné zarudnutí, otok, podráždění, závažné svědění nebo vyrážka, můžete bezpečně použít sérum.

Není určen k použití u dětí.

Fotografie před a po

Pravidla použití

 1. Sérum se aplikuje na čisté suché vlasy, nevyžaduje oplachování.
 2. Hřebte vlasy, rozdělíte se na dělení a rovnoměrně rozstříkejte pokožku celé hlavy.
 3. Může se pociťovat slabý pocit brnění, ale nezpůsobuje nepohodlí nebo těžké spalování.
 4. Počkejte až do úplného vyschnutí, můžete lehce třít do kořenů. Některé praxe vysušují, ale je lepší, když vlasy přirozeně vysuší.
 5. Použijte dvakrát nebo třikrát za 7 dní, což je kurz dvou nebo tří měsíců.

Rada Pokud se kromě séra používá některé parfémy, je lepší použít sérum před tím, než opustíte dům, ale mnohem dříve, během této doby vůně syrovátky prakticky zmizí a nebude se mísit s vůní toaletní vody. Pokud existuje pocit, že sérové ​​skvrny mohou být aplikovány večer i v noci.

Účinek použití

Výsledkem použití séra je zvýšení rychlosti růstu vlasů, jeho zotavení, zvýšení počtu nových vlasů. Je to levné a současně efektivní nástroj má spoustu pozitivní zpětné vazby od profesionálních profesionálů i běžných uživatelů.

Zaznamenávají snížení ztráty vlasů, přirozené složení výrobku umožňuje použití bez téměř žádných omezení, nezpůsobuje alergie, působí šetrně, nezhoršuje pokožku hlavy, nevyvolává lupy.

Množství produktů obsahuje lékárničku Agafya, sérum pro růst vlasů - jeden z nejlepších produktů v řadě pro péči o vlasy a léčbu. Kromě růstu vlasů může nástroj zlepšit svou strukturu, učinit ji hedvábnější a poslušnějším, zastavit ztrátu.

Výhody a nevýhody

Výhody:

 • opravdu ovlivňuje růst vlasů;
 • ekonomické balení s dávkovačem a sprejem, je uzavřen krytem;
 • malá cena;
 • nedělá vlákna tuky, neváží vlasy;
 • pohodlné použití (láhev se hodí dobře do ruky, dávkovač je vhodný, sprej je dobře dávkovaný);
 • přirozené a plné složení;
 • nezasychá nebo nedráždí pokožku hlavy;
 • malý počet kontraindikací;
 • není třeba vyplachovat;
 • lze použít s jinými stylingovými výrobky;

Pozor! Produkt nemá žádné barvení vlasů během procesu čištění.

Nevýhody:

 • ne každý má rád bohatý zápach zeleniny a pepře;
 • žádný účinek rychlého růstu vlasů;
 • při pravidelném používání se rychle spotřebovává;
 • činnost není trvalá;
 • Neprůhledná láhev neumožňuje pochopit, kolik syrovátky je ponecháno.

Shrneme-li, můžeme říci: zvýšení růstu vlasů s tímto nástrojem je docela realistické. Neměli byste spoléhat na momentální a magický výsledek, proces bude trvat dlouho a trpělivost. Je také možné zvýšit efektivitu použitím celé řady výrobků.

Kombinovaný účinek sérových a dalších lékových souprav Agafya - šampony, masky a balzámy povede k rychlejšímu výsledku, kvalita vlasů se výrazně zlepší, ztráta vlasů se sníží a růst se zvýší.

Kromě vnější péče o vlasy pečujte o vnitřní zdraví. K tomu použijte komplex vitamínů:

Recenze sady první pomoci Agafi Aktivní zelenina pro růst vlasů

Péče o kosmetiku - recenze Sérum první pomoci Agafi Aktivní bylinné pro růst vlasů

Recenze

může způsobit lupy a svědění

Koupil v naději, že urychlí růst vlasů. Kompozice je slibná a je levná. Poprvé se stříkaly asi dvakrát týdně. Ale neměl jsem čas, abych zjistil, jak efektivně je sérum, od začátku svědění až po lupy. Zastavil jsem ho. Nedávno...

není třeba oplachovat

vlasy vypadají špinavě, vypadají vlasy více než obvykle, vůně volání

Náprava mi vůbec nevadila, naopak to bolelo a je to jen pro 3 způsoby použití, vlasy zůstávají na polštáři, na gauči na zádech, vlasy jsou oslabené a to je i přes to, že vlasy jsou již dlouho...

bojuje proti lupům bez vysokých nákladů

vlasy vypadají špinavě, vůně, nízká účinnost, špatná rozprašovačka, střízlivý vůně lék

Četla jsem hodně a slyšela o tomto séru. A pak jsem ji viděl v obchodě a okamžitě jsem začal přemýšlet: koupit nebo ne. Prostředky RBA jsou velmi odlišné, já...

velké množství, ne vysoké náklady, není třeba vyplachovat, stříkat

Teď mám otázku v mé agendě, jak rychleji rostou vlasy. Zkusím spoustu různých nástrojů a tento nástroj není ušetřen. Nástroj slibuje aktivní růst vlasů při aplikaci na...

Ahoj všichni! Rozpálit nápady na růst vlasů, ale nemají rád domácí masky. Toto sérum bylo zachyceno v obchodě v oku. Rozhodněte se koupit, zkuste. Sérum aplikované na vlhké kořeny vlasů. První věc, která se bojí, je vůně. On je nechutný. Připomíná vůni výrobku...

není vysoká cena

vlas vypadá špinavě

Opravdu se zdá... nebo ne?) Zatímco neexistují žádné skutečné výsledky po celé délce růstu vlasů, jak rostly a rostly, ale z pistole vyšel z mnoha malých vlasů, ani nevím, jak ji položit, jak se vylézt ve všech směrech, jako od rána do pověsti tohoto séra

ano, to je obecně jed, vůně, špatný sprej, závrat léčivých bylin, chemie ve složení

Věnovala pozornost jak místu "prvního řešení" (Agafya), tak i místu, a dokonce i na regálech obchodu, rozhodl se o tomto nástroji "nech mě to zkusit". tím víc po použití lahve zůstane...

není vysoká cena

vlasy vypadají špinavě, vlasy se musí umývat častěji, vlasy vypadnou víc než obvykle, vůně je plochá

Další neužitečný nákup pro zvýšení růstu vlasů, posílení v offseason (pro prevenci) Toto "sérum" bylo zakoupeno v rozsahu 80-90 rublů. Po celou dobu použití...

není vysoká cena

vlasy vypadají špinavě, vypadají vlasy více než obvykle, vůně, špatný sprej

Dnešní můj přehled bez fotky, ale se slovy. Takže kdo se zajímá o mé zkušenosti s použitím tohoto séra, vítám.

Eh... Četla jsem zde hodně pozitivních recenzí...

Můj upřímný názor na sérum aktivního přípravku Agafya pro první pomoc pro růst vlasů

Pozdravy všem čtenářům recenze!

Chci s vámi podělit o svůj názor na aktivní sérum růstu vlasů ze sady pro první pomoc Agafya. Já sám nevím, proč jsem je koupil sám, zjevně prostě s cílem zlepšit svou hřívu. Přestože pro ni nebyla žádná zvláštní naděje.

Láhev séra má objem 150 ml

Cena v době nákupu byla asi 120 rublů.

Zvláště působivá slova na láhvi jsou následující: výrobek prošel laboratorními testy v Ústředním výzkumném ústavu zdraví ruského ministerstva zdravotnictví. Co to je, nevím jistě. Zdá se, že se výrobce tímto způsobem snažil vytvořit ještě větší důvěru mezi spotřebiteli.

Výrobce píše, že sérum obsahuje komplex 7 bylin: léčivý přípravek Altea, citrónová tráva, ženšen, citrón, kořen lopuchu, kopřivka, břízy. A kyselina pantothenová, která stimuluje metabolické procesy. Jedna z hlavních ingrediencí je červená paprika.

Láhev je obecně vhodná, sérum má dávkovač, kterým je sérum snadno aplikováno na vlasy. Tlačítko je velmi snadno stisknuté, sérum rovnoměrně psikatsya na kořenech a celé délce vlasů.

Jak jsem zjistil, má syrovátka podivnou černo-hnědou barvu, jako kávu a vůně neobvyklou vůní. Neříkej, že je to hezké, spíše jako sprej z mouch a švábů))))

Výrobce doporučuje použití séra na vlasy 2-3x týdně po dobu 2-3 měsíců. Stačí je rozstřikovat a nechat vlasy vyschnout. Pak sám vykoná svou práci.

Používal jsem sérum podle doporučení výrobce, ale nevšiml jsem si žádného výsledku. Žádný růst vlasů, žádné zpevnění, žádný zdravý vzhled. Naopak, po nastříkání produktu na kořeny vypadají vlasy čerstvé, mokré nebo mastné. Přestože v séru není žádný tuk nebo olej, na ponechání vlasů je navíc strašidelný zápach. Obecně velmi nepříjemné fyzické a vizuální dojmy. I když dnes jsem si umyla vlasy a nasypala sérum, dnes už nebudou vypadat čerstvě. A proč? Pokud na konci není žádný výsledek.
Závěr je: i když sérum není drahé, je zcela zbytečné. Boleje to jen vlasy.

nevytváří růst
to voní divné
kazí vlasy
nezpevňuje vlasy

Sada Agafi Sada pro první pomoc Aktivní bylinný prostředek pro růst vlasů

Fotografie růstu vlasů za měsíc

Tentokrát jsem dostal velmi obtížný přehled, byl jsem na něj několik měsíců laděn.

A co je nejdůležitější, nedokázal jsem pochopit, zda moje vlasy za měsíc, nebo spíše kolik průmyslu. Cítí se, že růst byl normální, ale z fotografie to bylo těžké pochopit. Dnes už po dlouhou dobu jsem jezdila fotky do FSH, podél šířky ramen atd. Ale to nebylo možné udělat dokonale, ale v mém výsledku za měsíc:

Obtíž je, že vlasy jsou lehce zvlněné a na každé fotografii různými způsoby.

Ale celkový dojem je, že se zvětšili (rychleji) než obvykle.

O samotném nástroji:

Nástroj je tmavá bylinná kapalina. Vůně bylinných + připomíná vůni pepřové tinktury.

Postřikovač se mi líbil. Rozptýlí se jemně, ale ne všemi směry, ale více směrem v jednom bodě.

Aplikujte na kořeny a neumyjte.

Líbilo se mi, že jeho vlasy se nedostanou na tuku, nemá váhu na vlasy, bylinný zápach rychle zmizí. Obecně, žádné nepohodlí.

Někteří píšeli, že po aplikaci žádají o teplo, ale nic takového mi nešlo.

Efekt je již vidět na fotografii výše.

Složení: výtažek Althaea Officinalis, olej ze žaludku Shizandra Chinensis, extrakt panaxu ženšenu, olej z listů Mellisa Officinalis podle INCI).

Nevykládám cenu v rublech, protože vím, že v Rusku stojí mnohem méně.

Koupit více touhy z nějakého důvodu nevzniká. Pokusím se něco nového.

Kolik si na Irekomend vydělám?

? ? ? Pepř ví, že Agafya mínila růst vlasů, ale nedostal jsem to, co bylo slíbeno... Při snaze o růst vlasů... Pocity z použití séra z první pomoci Agafyy... + spousta fotografií? ? ?

V péči o vlasy, chci používat různé výrobky, mám zvláštní slabost pro různé vlasové spreje. Mám rád vlasy jako dítě, a to je pravda, ne každý sprej je účinný a splňuje slib. S tímto soudruhem, nebo spíše se syrovátkou z agáfy, jsme měli nedorozumění, chtěl jsem hodně toli, Tafie Agafya se tentokrát rozhodla zavěsit na uších nudle.

Sérum pro růst vlasů, které používám na jaře tohoto roku. Nemohu říci, že je to beznadějné, je to takový účinek, že i moje vlasy mi připadaly užitečné.

Podívejme se, co nám toto sérum slibuje?

Aktivní rostlinné sérum pro růst vlasů obsahuje ve svém složení komplex 7 léčivých bylin se stimulačním účinkem - Althaea officinalis, lemongrass, ženšen, citrón, kořen lopuchu, kopřivu, břízy; stejně jako aktivní složky - kyselina pantothenová (provitamin B5), pivovarský kvasnicový komplex, extrakt z červeného pepře, climbazol. Kyselina pantothenová (provitamin B5) je metabolický stimulátor. Aktivuje regeneraci kožních buněk. Pivovarský kvasnicový komplex - poskytuje kompletní výživu vlasům, obsahuje bílkoviny - zdroj energie, vitamíny skupiny B, všechny esenciální aminokyseliny. Červená paprika - aktivuje lokální průtok krve a zlepšuje podávání živin kořenům vlasů. Zeleninové sérum se doporučuje pro aktivaci růstu vlasů.

Produkt prošel laboratorními testy v TsNIKVI Ministerstvu zdravotnictví Ruska.

Výživný sprej. V tom je přítomna určitá olejovitost. Mírně lipkovata.

Přírodní, bylinné. Ale on mě neuspokojil. Proto se snažím aplikovat sprej na noc, pak se nejedná o harmonizaci s vůní šamponu nebo vůně parfému. Nechci vůně zmatek.

Jako infuze bylin, kterou jste viděli a pravděpodobně pochopíte.

S mírným tlakem vychází takový pramínek.

S ostrým, normálním tiskem je to tak intenzivní stříkání.

150 ml. Pouze 2-3 měsíce použití stačí 2-3x týdně.

Moje pocity z použití:

Oooh... Nechci Agafyu pokřtít a já ne. Jen řekni, že sérum bylo ve své činnosti trochu slabé. Růst vlasů se nezvýšil, ne zrychlil. Ale... Ale po více než 3 měsících používání se objevily nové vlasy, i když ne ve velkém množství. Zdá se, že pepř hrál malou roli při zvyšování krevního oběhu, když se aplikoval, vždy se objevil mírný ostrost a oteplování. Ano, a nemám důvod vás oklamat. Růst jako výška, 1,5 cm za měsíc. Možná Agafya znamenala růst nových vlasů? Zelenina ji zná......

Kořeny vlasů dostávaly vynikající výživu a vypadají dobře upravené, dokonce i krátkodobé bazální objemy potěší, když jsou stylizovány s vysoušečem vlasů (což teď nechci dělat). Obvykle, když je sprej aplikován na kořeny, vypadají, jako by nebyly čerstvé a trochu tučné. Opakuji, že je lepší aplikovat sérum na noc, jinak nevidíte silné a objemné vlasy.

Aroma mě ani nevzpomněla, to je to, a stará dobrá lopuch se cítím nejvíc. Musíte trpět kvůli užitečným vlastnostem. A co dělat, přírodní lék.

Moje vlasy možná dostaly svůj malý podíl užitečných látek, ale "Wah-wah-wah!" Nebylo to potěšení a nejdůležitější bylo, že sérum nepoškodilo. Za což moc děkuje.

Nyní vypadají vlasy. Péče o babičku Agafyu.

Sérum už nebudu kupovat. Jsem více ohromen Sprej "Expert Hair", Pravděpodobně se k němu vrátím po čtvrté. Nenašel jsem ještě lepší.

Dala jsem do tohoto séra čtyři hvězdy a doporučuji, nicméně... Situace není tak strašná a beznadějná, dostanete vaši výhodu, ale jaký druh... Růst vlasů, vypadávání vlasů nebo jen péče a jídlo. Při hodnocení podle recenzí má každá dívka jiný účinek než použití.

Už se musíte rozhodnout, zda je tato Agafya potřebná s vaší lékárničkou....

Děkuji všem za pozornost!

Moje pozitivní výsledky po 3 nádobách séra.... + vlasy. Parsování v 10 krocích.

Chci vám povědět o super nástroji, který každému pomůže růst vlasů a rychle.

Všechno to začalo tím, že jsem znovu odřízl vlasy na cm 6-7. Přesto jsem jako vždycky požádal o ozdobu o 1-2 cm.

S krátkým (pro mě je to vyšší než hrudník na cm 3-5), vlasy mi vůbec nevadí. Obličej je ztracen, vlasy dokonale nemohou vůbec ležet. A já jsem se rozhodla něco udělat.

Šel jsem na toto místo. A viděl jsem spoustu dobrých recenzí o tomto nástroji.

Ihned se mi líbil kompozice. Pokud to nepomůže, pak všechny stejné výhody.

 • Po umytí hlavy, jsem pshikayu na kůži hlavy a trochu masírovat (5 sekund)
 • Čekání na úplné vyschnutí
 • Pšikayu kořeny téměř každý den. (Moje hlava za 2-3 dny
 1. Všimla jsem si, že moje vlasy se nedostávají tuku obecně, i když jsou na to náchylné.
 2. Líbí se mi stříkací pistole moc (to se mi neroztrhlo)
 3. Vlasy výrazně vzrostly!
 4. Pokud používáte neustále, můžete dosáhnout dobrého výsledku.
 5. Není třeba vyplachovat.

NÁKUP KOUPIT! A vždy budu kupovat.

Dívky uchopte tento nástroj a začněte používat!

Moje výsledky: (první fotografie 22. července. Druhá fotografie 29. srpna) P.S. Zveřejním výsledek z tohoto týdne brzy.

Poté, co jsem se objevil ve fotografické složce zpráv o regeneraci vlasů, našel jsem tento obrázek)

Složení a popis:

+ během umývání dát masku kvasinek z rba :)

2 měsíce pravidelného používání + PHOTO z mého experimentu. )))

Koupil jsem tento sprej na radu dívky z jednoho z fór. Velice ho chválila.
Jak se ukázalo, z dobrého důvodu.
Vůně, samozřejmě, znamená, že se dá hodně hodit, ale vlasy začaly rychle růst, sotva rostly o 1 cm měsíčně dříve.
Po promývání hlavy mi vždycky pokropím na kořeny.
Přiložím fotku. Fotografie, kde jsou vlasy světlejší, jsou vyrobeny na konci podzimu, rozdíl mezi nimi je měsíc.
A poslední ten druhý den.
Doporučuji všem, aby stříkali a dokonce i když nemáte pocit výsledku v prvním měsíci, nepřestávejte používat, růst bude pohlcovat.

Šok 4 cm za 1,5 měsíce. Vlasy přestaly vypadávat. + Vizuální fotografie a fotky séra !!

Dobrý den všem! Už jsem zkoušel pár vlasových výrobků, něco mi vůbec nebylo vhodné, ale něco bylo velmi užitečné... Ale fakt je, že jsem skutečná alergická osoba (alergie na téměř všechno) a moje alergie se šíří šíleně rychle na prostředky, které používám. A stejně jako já se mi to nelíbilo... ALAS... musel jsem se s ním rozloučit... Teď mám nový mazlíček! Která alergie pah-pah-pahu ještě nepovedla! A toto zvíře je sérum z RBA. Bohužel, nemám fotoaparát, abych mohl udělat fotografii, pošlu je později...

Aktivní rostlinné sérum na růst vlasů, obsahuje komplex 7 léčivých bylin. Má povzbuzující účinek - bažin močálu, citrónovou trávu, ženšen, citronový balzám, kořen lopuchu, kopřivu, břízy; stejně jako aktivní složky - kyselina pantothenová (Vitamin B5)....

Není to špatné? Není to tak?

Léčivý extrakt Althea.

Léčivý olej (Zajímalo by mě, z čeho je vyroben?)

Extrakt z kořene ženšenu.

Lemonový balzámový olej.

Kořenový extrakt z bobů

Extrakt z kopřivy dioecious.

Extrakt z březových listů.

Extrakt z papriky (Capsicum)

Climbazol (toto je nejnovější účinná antidandruffová droga)

Allantoin (bezbarvé krystaly, rozpustné ve vodě. Allantoin se o močové oxidačních produktů kyseliny manganistanu draselného nebo oxid olovičitý v neutrálních roztocích. Alantoin stahující účinek a jako svíravý pro vnější použití je uveden v seznamu lokálních anestetik, adstringens a protizánětlivých léků světové organizace Zdraví)

Kyselina pantothenová (vitamín B5)

Neolon (podle INCI) je celá skupina konzervačních látek pod názvem "deštník". Co je spojuje je, že všechny obsahují methylisothiasolinon (methylisothiazolinones). Jsou povoleny používat v omyvatelných i nepratelných kosmetických přípravcích. Fráze "V souladu s INCI" varuje, že je to konzervační látka a může způsobit alergie.

Všechno je dobré, ne-li to NEOLON....Pokud.gadost... upřímně, já nejsem v této situaci, obávám se, že to NEOLONA, že je nyní téměř ve všech šampony, umyvashkah, jen to znamená, že je na posledním místě, to znamená, že koncentrace v tomto séru je zanedbatelné.... (ujistila se i tohle)

Neprůhledná, s rozprašovačem, je pro mě šikovně pohodlná!

Sérum nastříkejte rovnoměrně na kořeny hlavy. Osobně jsem stříkala jen na špinavé vlasy, den před umýváním, zdá se mi, že tento nástroj bude mast vlasy, takže jsem jej stříkat výhradně na polo-špinavé vlasy.... aplikuji asi 2-3krát týdně (jako na obalu). Průběh aplikace je 2-3 měsíce.

Sérum stojí poměrně málo, 37 rublů.

Vůně je bolest v každém léku, který používá bylinky. Tato syrovátka voní jako pepř.... Myslím, že v tom není nic opačného a vůně rychle zmizí...

RŮST JE (!), a v zásadě to není dost špatné (pro mě osobně)! Abych byl upřímný, neměla jsem měřítko a obecně nechápu, jak měřit vlasy. Vidím pouze vizuálně, zda se vlasy zvětšily, nebo ne. Používal jsem toto sérum po dobu jednoho měsíce. Délka nárazů před aplikací byla až do obočí (ten den jsem se rozhodl začít používat tuto "pshikalka" a nikdy mi neřežil rány), teď mi délka mých třesk úplně pokrývá oči. Ani nevím, kolik je v centimetrech... Ale myslím, že výsledek je stále dobrý! Kromě růstu jsem nezaznamenal žádné další změny vlasů.

VLASOVÉ ZVÝŠENÍ ODSTŘEDE. Všimla jsem si, že minulý týden mi vlasy začaly postupně klesat, MÉNĚ A MALÉ! To je skvělé! Když si umyji hlavu, vždycky uvážím, kolik vlasů proudí vodou a kolik zbývá na ruce, takže před aplikací jsem ztratil 40-100 vlasů (v zásadě norma, ale chtěla bych, aby to vypadlo mnohem méně). Po měsíci používání postupně klesalo 20-40 chloupků. Ale tady mám podruhé hlavu a všiml jsem si 4-15 chloupků. To je pro mě něco neuvěřitelné. Všechny tyto měsíce a půl jsem použil pouze toto sérum a TOTO šampon (pro čistotu experimentu). A mimochodem, po mytí vlasů jsem použil sérum (tj. Na čisté vlasy) a zjistil jsem, že tyto vlasy vůbec nejsou tlusté! Po dobu 1,5 měsíce se rozrostlo přibližně 4 cm (v rozšířeném stavu bang), to je přibližně, nevím přesnou délku.

Radím všem a rozhodně si koupím více!

první a poslední krát jsem udělal krátký účes!) photo BEFORE a AFTER

Ach, tohle je pro mne úplně neznámé účesy... Celý život jsem měl na sobě jen volné, dlouhé vlasy! Udělala tento krok jen ze zoufalství - hříva začala prudce klesat. Bylo nutné alespoň toto zkrácené seno zkrátit, aby se zdůraznil objem. Vzpomínám si, že přijde do salonu a snaží se vysvětlit, co musím udělat na hlavě, a chtěl jsem se představit si něco k obrazu Halles Victoria Beckham, parekmaher, roztomilý úsměv a kývl souhlasně ke mně, moje židle se odvrátil od zrcadla. V zimě v našem městě se zdálo, že takový model účesů byl velmi populární, takže jsem se o výsledek příliš nebál. Samozřejmě, zkušenosti způsobily rozloučení s bývalou dobou. No oochen dlouho a pilně pracovali na hlavě je teta...... a srpei odlišná... a laky. (I když jsem nepožádala o této divoké fixace).Tut přede mnou a začal postupně uvědomovat, že tato žena kadeřnictví zřejmé, že chce opravit nebo kamufláž.... Obecně si nepamatuji, jak dlouho, když jsem byl rozložen křeslo, nepochopil jsem, kdo je v reflexi.... Jelikož můj obličej je kulatý a mé dlouhé vlasy vždy pokrývaly moje plné tváře, pak jsem viděl něco podobného na pampelišku... Vzpomněl jsem si okamžitě na karikaturu z dětství - "PROČ DOLNÍ TOLES NE tváře?“....Poblagodariv, tak říkajíc, na jejich hlavní práci, šel jsem na autobusové zastávce. Neustále vyhlazuje "Victoria Beckham" a bojí se ho chytit někdo známý pro oko. Jak štěstí by to bylo, manžel, unavený čekání v BEAUTY SALON (!), Požádal, aby odešel domů. A dokonce i on, když jsem vstoupil do prahu, se trochu rozzuřil... Doma, rozhodně beru nápravné....zanovo umyl hlavu, vytáhl fén, kleště....chto je hotkak pak jeho byl jako „modelu účes“.S Od té doby jsem se rozhodl nikdy uříznout vlasy. Rozhodla jsem se, že v každém případě rychle rostou. A proč si nepamatuju, narazila jsem na sérum pro růst vlasů v obchodě - Sada první pomoci Agafya. Rozhodl jsem se zkusit. Trvalo to jen několik měsíců a každý je překvapen růstem vlasů. Vlasy, po aplikaci, elastické, lesklé, poslušné! Kromě toho také rychle rostou tam!) A všechno ostatní, mé jar je před pár dny. Byl jsem spokojen s výsledkem, budu nadále pokračovat v "spolupráci" s tím. Jediná věc, která není zvlášť ohromena, je vůně... léky. Za to a chetverochku. Ale po vyschnutí vlasů, to není vůbec patrné)

Sada první pomoci Agafi je unikátní sérum pro růst vlasů

Starověké tajemství starých ruských travnitsy. Pečlivě shromážděné a předávané z generace na generaci lidových receptů byly téměř v plném proudu doposud. Použití a aplikace dárků přírody se odráží v moderním kosmetologickém průmyslu, který vyrábí přírodní kůži a vlasy.

Je nemožné ignorovat recepty staré ruské babičky-bylinky, jejíž jméno se stalo značkou oblíbených výrobků pro péči o tělo. Šampóny a kondicionéry, vlasové masky a tváří, spreje, séra, mýdla, pleťové vody - to není úplný seznam produktů, které je založeno na principech rostlinných složek byly umístěny pečlivě převedena na nás s léčitelem Agafia.

Agafya je lékárnička a co leží za dávnými recepty

Moderní značka první pomoci Agafi představuje bohatou sbírku kosmetických přípravků pro péči o obličej, tělo a vlasy. Základem kosmetických výrobků byly rostliny, které byly ručně shromažďovány v ekologicky čistých oblastech Ruské federace - regionu Baikal a regionu Amur. Jejich doslova magické vlastnosti jsou pro moderní spotřebitele již dobře známé.

V řadě výrobků pro péči o vlasy je zvláštní kategorie úžasný produkt - aktivní sérum pro růst vlasů.

Jednalo se o tento nástroj, že většina uživatelů pozitivně reagovala na problémy s růstem vlasů a jejich kvalitou.

Zde je to, co lékaři kosmetologové říkají o prostředcích vyrobených na základě receptů sbíraných ruským herbalistou:

"Sada první pomoci Agafya je skladem užitečných komponent. Nejčastější rostliny, které se nacházejí téměř na každém kroku, ale používají se v určitém poměru v sérové ​​kompozici, mohou vyvolat zázrak, "říká kosmetikka I. kategorie na moskevské klinice Dobromed na bratislavské Kušové Anně Petrovné.

Za prvé, jedinečný bylinný komplex, který je součástí séra, přispívá k úplné nebo částečné regeneraci kožní tkáně hlavy pod pokožku hlavy. Když mluvíme o "částečném", znamená to, že každá osoba má individuální náchylnost ke každé rostlinné složce léčiva. Pro některé trvá značný čas, aby produkt měl svůj účinek, a pro některé je účinek pozorován již od prvních kroků v jeho aplikaci.

Sedm - počet kouzel

Agafyův předpis na růst vlasů obsahuje pouze sedm bylinných složek. Celý rys jeho dopadu je v poměru poměru určitých složek drogy. Střeva, která stimuluje metabolické procesy, by neměla překročit kvantitativní poměr mezi léčivými přípravky Melissa a Althea, které vyživují vlasové kořeny. V opačném případě bude účinek jedné nebo jiné složky rostlin neutralizován.

Sestavená ve vhodných poměrech rostliny nejen doplňují vzájemné působení, ale také aktivují procesy vlivu na pokožku hlavy, což je přirozený katalyzátor.

U ženšenu a citronu jsou bradavky jako takový katalyzátor. A kořen Burdock v kombinaci s tinkturami z horké červené papriky za přítomnosti pivovarských kvasnic, kyseliny pantothenové a Climbazole, mimochodem i organických látek, vedou k ohromujícímu účinku.

Zavedená do struktury vlasové šachty, komplex červeného pepře a lopuchu stimuluje rychlé rozdělení buněk. A s dodatečnou výživou kořenů pocházejících z ženšenu a limongrassu se několikrát objevily skryté regulační mechanismy přirozeného růstu.

Nejpříjemnějším okamžikem pro spotřebitele je skutečnost, že aktivní sérum pro zvýšení růstu vlasů je vyrobeno ve formě spreje, které je velmi vhodné pro použití. Dále lék nemusí být po aplikaci aplikován na vlasy a může být aplikován na všechny typy.

Co mohu říct - přehledy postřikového séra

Přemýšlejte o nesčetném počtu stránek, které zůstaly o akci exkluzivních léků značky Agafya First Aid Kit, zejména o tom, jak aktivní sérum růstu vlasů funguje z pohledu uživatelů internetu.

Kolik lidí - tolik názorů. Tímto výrazem nemůžete hádat. Pro Marina S. z Ust-Kamenogorsku se sprej stal všelékem:

"Plešatá místa, která se objevila v mé zimní sezóně, během prvního měsíce používání spreje, začaly tahat lehkou pistolí. O dva měsíce později jsem je mohl vyčesat - vyrůstali tak rychle, "říká Marina.

V první fázi Olesya L. z Dneprodzeržinsku myslel, že použitý lék byl zbytečný.

Pouze o šest měsíců později, když jsem omylem věnoval pozornost tomu, že na polštáři už nebyly žádné vlasy, jsem si uvědomil, že měsíc pravidelného tření je před šesti měsíci, teprve nyní dali svůj výsledek.

"Vlasy nemohou vypadnout. To je přirozený proces nahrazování zastaralých chloupků. Ale množství pádu, chlupů, tvořených jejich intenzivním spadáním, opravdu zaslouží požádat o pomoc odborníka, "tvrdí Anna Petrovna Kusheva.

Přečtení recenzí uživatelů internetu může být velmi kontroverzními závěry, pokud droga nebyla testována osobně. Abyste mohli pozitivně nebo negativně reagovat na oblíbené recepty na bylinky, které tvoří kosmetické přípravky, doporučujeme se aspoň trochu naučit o vlastnostech rostlin. Dokonce od Wikipedie, nejvíce dostupný zdroj informací, založený v zásadě na encyklopedických datech.

Pro Více Informací O Suché Vlasy