logo

Sérum Avon Dry Tip - kompletní přehled produktů

Poskytování vlasů zdravému, dobře upravenému vzhledu je obtížné. Pravidelné dopady, které narušují přirozenou rovnováhu, jsou všude. Použití tepelného, ​​mechanického stylu, vliv negativních projevů vnějšího prostředí - vše se odráží. Pečlivě chránit kudrlinky pomáhají péči o výrobky, které poskytují bariéru negativním faktorům. Jedním z těchto produktů je Avon Hair Serum.

Složení séra

Pozitivní vlastnosti produktu jsou důsledkem dobře zvoleného složení. Základem kompozice jsou přírodní oleje, jejichž vzácné vlastnosti byly opakovaně potvrzeny. Mezi ně patří:

 • hroznový - silný antioxidant, chrání před různými vnějšími projevy;
 • mandle - posiluje, obnovuje strukturu;
 • argan - zpomaluje stárnutí, vytváří lipidovou membránu;
 • makadamie - zlepšená výživa, změkčení, udržování elasticity;
 • kukuřice - napomáhá procesům regenerace, vyživuje, hydratuje;
 • Camellia - stimuluje lesk, hladkost, odstraňuje zmatek;
 • Habešský - vyvolává ochranné funkce, změkčuje;
 • Marula - silné zvlhčování, udržování hladkosti, lesku.

Tato kombinace součástí poskytuje dokonalou rovnováhu vlastností. Výsledkem je křehkost, vysušení, zesílení a opakovaná péče. Maximální účinnost je pozorována proti dělenému konci: uzavřené poškození zastavuje proces zničení.

Efekt

Sérum na vlasy je produkt, který poskytuje účinné obnovení problémových vlasů. Společnost Avon nastavuje nástroj jako inovativní a je schopen poskytnout zámkům spolehlivou péči. Jedinečné složení zaručuje širokou škálu příznivých účinků.

Prostředky pronikající do vlasové šachty stimulují buněčný metabolismus. Vylepšené vnitřní procesy přinášejí přirozené posilování kudrlin. Díky složitému prospěšnému účinku je růst vlasů urychlen.

Každé sérum obklopuje chloupky a chrání je před různými negativními vlivy. Vlasy se stávají bariérou, která zabraňuje mechanickému a tepelnému zničení. Zřetelněji příznivý účinek je patrný na rozdělených koncích. Rozdělíme hůl dohromady, nedovolíme, aby se ničivý proces zhoršil. Lze říci, že nastane okamžité obnovení narušeného prostoru.

Díky komplexnímu složení přípravku získávají vlasy potřebnou hydrataci a výživu. Existuje nasycení prutů, což příznivě ovlivňuje vzhled kudrlin. Lepení, hladkost, pružnost. Vlasy vypadají dobře upravené bez váhání a lepivosti.

Obecně jsou zaznamenány následující pozitivní změny v hlavě srsti:

 • změnil vzhled kudrlin;
 • poslušnost, hladkost, lesk;
 • změkčuje pokožku hlavy, prochází těsnost, sucho, zmizí lupy;
 • mikrokrouhnutí krve zvyšuje, ovlivňuje růst, vzhled vlasů;
 • pravidelné používání zvyšuje pozitivní účinek dalších možností péče (šampon, balzám, maska).

Důležitý bod! Komplex užitečných vlastností získaných v důsledku použití séra závisí na frekvenci používání přípravku, dodržování pravidel použití.

Největší efekt zaznamenají majitelé suchých, mírně poškozených pramenů. Prostředky jsou pro prstence nenahraditelné a jsou vystaveny pravidelnému tepelnému vlivu. S tendencí k pufrování bude také užitečné stratifikace léku. Sérum poskytuje účinnou všestrannou péči o problémové vlasy.

Fotografie před a po

Návod k použití

AVON séra jsou léky, které nevyžadují oplachování. Je snadno použitelný: aplikace se vyskytuje rychle, doba není zbytečná a čeká na dobu expozice. Prostředky jsou distribuovány na čisté suché nebo mokré kadeře. Láhev je vybavena dávkovačem, který pohodlně měří množství produktu. K použití bude vyžadovat:

 1. Stlačte požadovanou částku peněz do dlaně (obvykle stačí 1-3 kohouty).
 2. Lehce brousí sérum v rukou.
 3. Rovnoměrně rozdělte výrobek na prameny, držte ruce od středu délky až po špičky.
 4. Zajistěte maximální pozornost problémovým oblastem (jemně masírujte, otírejte kompozici).
 5. Volitelně upravte styl.

Sérum má termoprotektivní vlastnosti. Díky jemnému obalování filmu vlasů se nepřehřívá. Použití vysoušeče vlasů nebo žehlení pro stylování nepoškodí poškozené zámky.

Pozor! Nástroj je doporučen nejméně 1 krát týdně po očistění vlasů. Při častějším mytí vlasů se doporučuje použít sérum po každé úpravě vody.

Průměrné náklady

Všechny AVON sera jsou k dispozici v malých objemech (30 ml). Produkty různých sérií se liší podle složení a účinku. Cena léků stejného objemu se mírně liší. Typicky se číslo liší v rozmezí 150-200 rublů na láhev.

Náklady závisí na místě, době nákupu produktu. Různí zástupci společnosti měří ceny mírně. Pravidelně se konaly různé propagační akce.

Minimální cena je uvedena pro možnost "Shining day after day" - 150 rublů. Advance Techniques, "Instant Recovery 7" se nacházejí ve středním cenovém rozpětí - 170-180 rublů. Nejdražší: "Komplexní péče", "Hladkost hedvábí" - 200 rublů každý.

Výhody a nevýhody

AVON sera mají pro vlasy následující výhody:

 • dát živý, zdravý vzhled;
 • poskytují lesk bez pocitu mastnoty;
 • usnadnit česání;
 • zamaskovat nadměrné chmýří;
 • chránit suché, rozdělené konce od zničení;
 • nehmotné tyče;
 • Nelepte vlasovou síť.

Příjemná vůně, příjemná konzistence k použití, stručný, ale elegantní vzhled láhve a balení, praktický dávkovač jsou základní bonusy, které přitahují zákazníky. Ergonomický obsah zajišťuje hospodárnou spotřebu produktu.

Porovnáním očekávání s deklarovanými účinky výrobce se sérum Avon nevyrovná skutečnému ošetření problémových oblastí vlasů. V důsledku toho se rozsah průřezu nezmenšuje, nedochází k obnově poškozených špiček. To je významná nevýhoda výrobku. Kupující se také stěžují na malé množství sér. I když jsou náklady hospodárné, ale při každodenním používání lahve láhev nestačí po dlouhou dobu.

Při porovnávání objemu s cenou mnoho odkazuje na nadhodnocení. Podobné léky s vysokým obsahem látky v kontejneru budou levnější k nákupu.

Po podrobném vyšetření séra Avon je jasné, proč jsou vybrány jako prostředek další péče. Produkty mají kvalitní složení, vysokou účinnost, snadné použití.

Užitečná videa

Sérum na vlasy Arganový olej od firmy Avon.

Přehled řady "Vzácné oleje z Avonu".

Nejlepší oleje a séra pro vlasy od firmy Avon

Oleje a vlasové sérum se staly nepostradatelnými pomocníky v péči o vlasy. Okamžitý účinek aplikace, příznivý účinek na strukturu vlasů a ochranu před prostředím jsou zjevnými výhodami vlasového oleje. Obnovte a chráňte i vážně poškozené vlasy - přímé jmenování olejů, tekutin a sér od společnosti Avon.

Mnozí z těch, kteří mají dobrý sex, již hodnotili oleje pro špičky vlasů a séra. Trvalé barvení, používání vysoušečů vlasů a žehliček, vystavení životnímu prostředí - všechny tyto faktory nepříznivě ovlivňují stav vlasů a vedou k suchu, křehkost a vzhled rozdělených konců vlasů. Jedná se o olej Avon a sérum na vlasy, které jsou navrženy tak, aby předešly a odstranily výše uvedené problémy.

Nejoblíbenější oleje a séra od firmy Avon

Advance Techniques Série péče o vlasy. Obsahuje několik sér a olejů pro vlasy. Mezi aktivní součásti série lze identifikovat keratin, hyaluron, cenné a vzácné rostlinné oleje: mandle, makadamie, arganové semeno, abrazinový olej, marula, semeno hroznů.

Kontraindikace

Pokud dojde k alergické reakci na jakýkoli kosmetický přípravek, je třeba jeho užívání přerušit. Individuální nesnášenlivost komponentů produktu.

Advance Techniques Celodenní péče o živinové sérum na vlasy

Má složitý účinek na vlasy - eliminuje suchost, zabraňuje vypadávání vlasů a obnovuje lesk a hedvábnost vlasů. Okamžitě vyživuje, chrání před poškozením a vyhladí vlasy.

Složení séra je obohaceno hodnotnými složkami - arganový olej, provitamin B5, vitamín E. Tyto cenné složky pronikají do vlasové struktury a poskytují příznivý účinek.

Jak používat: Aplikujte výrobek na čisté, vlhké nebo suché vlasy ze střední délky. Pečlivě se rozprostírá přes špičky vlasů. Není třeba vyplachovat.

Advance Techniques Hair Sérum "drahé oleje"

Snažte se obnovit a chránit všechny typy vlasů. Pomáhá vyhnout vyschnutí v zimě, chrání jej před náhlymi změnami teploty a suchého vzduchu díky topným zařízením. Naplňuje vlasy vlhkostí a poskytuje lesk a výživu.

Sérum obsahuje komplex čtyř olejů - macadamia, marula, kamélie, mandle.

Aplikujte sérum-olej by měl být po šamponování a používání klimatizace. Je nutné distribuovat produkt ze středu na konce vlasů, vyhýbat se kořenové zóně.

Advance Techniques Hladké hedvábné suché vlasové sérum

Účinně se vyrovná s takovými problémy, jako je ztráta elasticity a lesku, obnoví hladkost vlasů a přirozený lesk.

Sérum obsahuje oleje a hedvábné bílkoviny.

Sérum musí být aplikováno po mytí, před sušením pomocí vysoušeče vlasů nebo pomocí usměrňovače. Rozdělte potřebu na délku vlasů od středu až po špičky. Nevyžaduje oplachování.

Advance Techniques Jemné a normální vlasové sérum "Magic of Hyaluron"

Poskytuje intenzivní lesk, měkkost a jemnost vlasů. Živí vlasy zevnitř a neváží je.

Produkt obsahuje cenné látky: komplex výživných olejů a hyaluronu. Penetrační hyaluron do vlasů je zapuštěn do jeho struktury a naplňuje ho vlhkostí, čímž zraňuje jeho elasticitu.

Aplikujte přípravek jednou týdně po umytí vlasů po použití balzámu. Udržujte na vlasy po dobu jedné minuty a důkladně opláchněte vodou.

Advance Techniques Dvoufázový sérový sprej pro všechny typy vlasů "Drahé oleje"

Poskytuje komplexní péči o vlasy a pokožku hlavy. Hydratuje, vyživuje, chrání vlasy a dodává jim zdravý lesk a zářivost.

Složení sérového spreje je plněno cennými oleji z maruly, makadamy, kamélie, mandlí a hroznů.

Aplikujte sérum na čisté, mokré nebo suché vlasy, které rozdělují celou délku vlasů. Může být také aplikován na kořenovou zónu s lehkým masážním pohybem.

Advance Techniques vlasové sérum "Instant Recovery 7"

Sérum okamžitě působí a obnovuje vlasy na všech frontách: zabraňuje křehkosti, zajišťuje výživu, udržuje vlhkost, obnovuje lesk, měkkost a pružnost vlasů, chrání před teplotními změnami.

Aplikujte na vlhké nebo suché vlasy od středu délky až po konce a věnujte jim zvláštní pozornost. Není vypraná.

Advance Techniques Sérum pro suché konce vlasů "Shine day after day"

Je zaměřen na obnovení lesku a lesku, zabraňuje rozštěpení vlasů a snadné česání.

Technologie "Multisin", stejně jako oleje a vitamíny poskytují zrcadlový lesk vlasů, jejich hladkost a hedvábnost.

Prostředky se snadno dají a distribuují na vlasy. Aplikuje se po umytí a nevyžaduje oplach.

Advance Techniques Instant Serum 7 Sprej pro poškozené vlasy

Obnovuje a zvlhčuje dělené konce vlasů, zajišťuje jemnost, hedvábnost a hladkost vlasů po celé délce. Okamžitě zlepšuje jejich vzhled a stav bez zeslabení vlasů.

Aplikujte na suché a mokré vlasy a nepotřebujete oplach.

Advance Techniques Kouzelné hyaluronové vlasy plněné sérum

Vyrovnává se s tenkými a nepoddajnými vlasy, které ztratily svůj lesk, pružnost a objem. Tento nový produkt dělá vlasy hustší a obnovuje strukturu živin. Jako výsledek - husté, pružné, objemné a měkké kudrlinky se zrcadlovým leskem.

Aktivní složkou je hyaluron - látka pocházející z kyseliny hyaluronové. Je schopen proniknout hluboko do struktury vlasů a zajistit přepravu vody a živin.

Sérum lze použít k masáži pokožky hlavy a vlasů. Aplikujte na čisté, vlhké vlasy, aniž byste umyli výrobek.

Mezi velkým množstvím výrobků, které nabízí společnost Avon, sérum a oleje zaujímají zvláštní místo - působí okamžitě a nevytvářejí vlasy těžší. Dobře upravené, tlusté a hedvábné kadeře - to je nesporná výhoda jakékoli ženy. Nyní, aby se tento efekt stal jednodušším a dostupnějším díky flexibilní cenové politice a efektivním produktům společnosti Avon.

Avon pokročilé techniky

Série Advance Techniques splní veškeré přání. Máte barvené vlasy? Naughty kudrlinky? Potřebujete všestranné produkty péče o vlasy, které můžete používat každý den? Vaše vlasy ztratily svůj lesk a bývalou krásu? Nástroje Advance Techniques Series se budou vždy vyrovnávat s některým z těchto problémů. Několik linek různých specializací máte k dispozici najednou a jedinečné komponenty vám umožňují profesionálně se starat o vaše vlasy každý den.
Vzorec každého výrobku série je založen na novém progresivním systému Tri-Keratin, který vám umožní dosáhnout řešení nejdůležitějších bodů pro péči o vlasy:

 1. Vyrovnání horní vrstvy vlasů a obnovení lesku - to je zodpovědnost za hydrolyzát pšeničných bílkovin, extrakt z guarových semen (bílá akácie), silikon.
 2. Posilování vazeb vlasového jádra - to je odpovědnost komplexu aminokyselin.
 3. Výživa, posilování kořenů a stimulace růstu vlasů - to je biologicky aktivní extrakt řas.


Opravující prostředek pro slabé, matné a poškozené vlasy "Mládež a lesk"

ZVLÁŠTNÍ OŠETŘENÍ VE VĚDĚ

Nástroj zachází a vyživuje vlasy, díky své vlastnosti proniknout do prutu - "živá" část vlasů a vlasové kořeny. Posiluje vlasové kořeny, zabraňuje ztrátě vlasů, vrací vlasům vlasům, dává objem.

panthenol; fenoxyethanol; dimethikon; kreatin; imidazolidinylmočovina; hydrogenovaný ricinový olej; extrakt z řas palchatorasennoy; práškový extrakt; kyselina oleanolová; biotinoyl tripeptid-1; geraniol.

Aplikujte rovnoměrně na vlhké, ručníky vysušené vlasy a položte je jako obvykle.Oprava šamponů pro slabé, matné a poškozené vlasy "Mládež a lesk"

VĚKOVÝ ŠAMPON RETREAT

Obsahuje komplex aminokyselin, provitamin B5 a pšeničné peptidy pro jemné čištění a obnovu vlasů a také vytváří na vlasu ochranný film, který zachovává vlhkost a zachovává jejich barvu.

ethanolamid kokosového oleje; laurylsulfát sodný; chlorid sodný; kyselina citrónová; kreatin; hydrolyzované pšeničné bílkoviny; panthenol; hydrolyzovaný pšeničný škrob; extrakt z řas palchatorasennoy; Extrakt ze žlučníku Pelvetia.

naneste na mokré vlasy a poté opláchněte vodou. V případě potřeby
opakujte.Regenerační oplach pro slabé, matné a poškozené vlasy "Mládež a lesk"

ZVLÁŠTNÍ ZÁSOBNÍK VZDUCHU

Obsahuje přírodní antioxidanty a živiny, které chrání vlasy před každodenními negativními účinky a obnovují jejich lesk.

kreatin; propylparaben; šťávu z granátového jablka; hexylenglykol; extrakt
kelp palchatorassechennoy; práškový extrakt; geraniol.

naneste rovnoměrně na čisté, šampónované vlasy. Nechte 1-2 minuty, poté opláchněte vodou.Šampon pro vlasy hladký VLHKOSTI SLEEK SMOOTHING SHAMPOO

Pro všechny typy vlasů.
Jemně čistí a udržuje vlhkost uvnitř vlasů, okamžitě je hladí a učiní je poslušný.

ethanolamid kokosového oleje; laurylsulfát sodný; chlorid sodný; hydroxymethylglycinát sodný; kyselina citrónová; Quaternium-80; kreatin; quasar olej; hydrolyzované pšeničné bílkoviny; panthenol; hydrolyzovaný pšeničný škrob; extrakt z řas palchatorasennoy; Extrakt ze žlučníku Pelvetia.

Masírujte na vlhké vlasy a poté opláchněte. Po aplikaci použijte oplach vlasů.Opláchněte a vyhlaďte vlasy VLHKOSTI SNÍMACÍ PODMÍNKY

Výrobek uchovává vlhkost uvnitř vlasů a dodává mu jemnost, hladkost a bezkonkurenční lesk.

quasar olej; kreatin; propylparaben; hexylenglykol; Quaternium-33; extrakt z řas palchatorasennoy; práškový extrakt; kumarin.

Aplikujte dostatečné množství přípravku na masážní pohyby na vlhké vlasy a rovnoměrně je rozdělte z kořene na špičku po použití hydratačního a hladkého vlasového šamponu. Nechte 1 minutu a opláchněte.Hydratační balzám, který dodává vlasům hladkost VLHKOSTI SLEEK KAMENNÍ KRÉM

Prostředky okamžitě vlasy hladce po dlouhou dobu. Dokonale hydratuje vlasy, aniž by je váží. Nevyžaduje oplachování.

Hlavní složky: olej quasrínový; kreatin; propylparaben; hexylenglykol; Quaternium-33; extrakt z řas palchatorasennoy; práškový extrakt; kumarin; keratin; panthenol.

Aplikujte výrobek na mokré vlasy, hřeben. Neplachujte. Položte obvyklým způsobem.Šampon obnovující barvu barvených vlasů ZVÍŘATA ZVLÁŠTNÍHO ŠAMPONA PRO BAREVNÉ VLASY

Obsahuje kreatin, antioxidanty a komplex filtrů proti slunečnímu záření, udržuje zdravý lesk barvených vlasů, obnovuje, posiluje vlasy a chrání je před poškozením. Pomáhá udržovat sytost barev dvakrát tak dlouhou jako běžný šampon. Poskytuje vlasům jemnost, lesk a objem.

hydrolyzovaný ricinový olej; glycin; kreatin; silikon; extrakt řas; propylenglykol; fenykl; mléčné bílkoviny.

naneste na mokré vlasy a poté opláchněte vodou. Opakujte podle potřeby. Vhodný pro každodenní použití. Používejte s kondicionérem pro obnovení barevných vlasů.Kondicionér obnovující barvu barvených vlasů z COLOR REVIVING CONDITIONER FOR COLOR-TREATED HAIR

Obsahuje kreatin, antioxidanty a komplex filtrů proti slunečnímu záření, udržuje zdravý lesk barvených vlasů, obnovuje, posiluje vlasy a chrání je před poškozením. Zvláštní zvlhčující vzorec pomáhá udržovat saturaci barvy vlasů. Vypadá po srsti a usnadňuje česání vlasů, aniž by je zesílil.

komplexní kondicionační přísady - poskytuje rovnováhu vlhkosti, dává antistatické vlastnosti; kreatin; fenykl; extrakt řas; Octokrylen; panthenol; pšeničné bílkoviny.

umyjte si vlasy šamponem, aplikujte produkt na vlasy, věnujte zvláštní pozornost koncem vlasů. Nechte 1 minutu a opláchněte. Používejte se šamponem na barevné vlasy.OBNOVAČNÍ MASKA PRO BAREVNÉ ZAŘÍZENÍ Opravná maska ​​pro barvené vlasy

Hydratační vzorec zajišťuje hlubokou výživu a hydrataci, obnovuje poškozené vlasy a poskytuje zdravý lesk. Provádí funkci kondicionéru, stará se o zachování jasné barvy barvených vlasů. Maska chrání před škodlivými účinky horkého stylu a škodlivého slunečního světla.

extrakt řas; dimethikon; kreatin; extrakt feniklu.

vhodné pro každodenní použití. Aplikujte masku rovnoměrně na čisté, mokré vlasy, věnujte zvláštní pozornost špičkám vlasů. Nechat po dobu 5-7 minut. Důkladně opláchněte teplou vodou.ZACHOVÁNÍ ZÁKLADNÍHO ZAŘÍZENÍ prostředek pro uchování barvy vlasů

Jasná barva vlasů po dobu 4 týdnů.
Vzorec nového výrobku je obohacen přísadami, které pomáhají udržovat barvu vlasů jasnou a zabraňují vymývání a vypálení na slunci.

geraniol; dimethikon; kumarin; práškový extrakt; extrakt z řas palchatorasennoy.

Použijte malé množství vlasů vysušených na ručníky. Nevyplachujte!Šampon pro vyhlazování kudrnatých vlasů DÁMSKÝ ŠAMPON PRO FRIZZI NEBO CURLY VLASY

Obsahuje kreatin a látky pro péči, které hydratují, posilují a obnovují nepravděpodobné kudrnaté vlasy.

naneste na mokré vlasy, pěnu a poté opláchněte vodou. Opakujte podle potřeby.Kondicionér na vyhlazování vlasů na kudrnaté vlasy

Obsahuje kreatin a látky pro péči, které hydratují, posilují a obnovují nepravděpodobné kudrnaté vlasy.

naneste na mokré vlasy, pěnu a poté opláchněte vodou. Opakujte podle potřeby. Používejte s šamponem pro vyhlazené kudrnaté vlasy.Sérum pro vyhlazování kudrnatých a nepoddajných vlasů "Extra Strength" ANTI-FRIZZ SERUM

Zabraňuje zamotání vlasů. Obsahuje kreatin, posiluje vlasy a zabraňuje poškození.

naneste malé množství na suché nebo mokré vlasy. Neplachujte.
Upozornění: Zapněte.Prostředky pro poskytnutí lesku vlasům "Křišťálový lesk" CELOSINOVÁ LÉČBA

Tento jedinečný nástroj s bezvadnou strukturou dává vlasům intenzivní lesk a extra objem, aniž by je váží.

extrakt ze semenného liminátu; panthenol; kreatin; hydrolyzované pšeničné bílkoviny; kyselina fosforečná; hydrolyzovaný pšeničný škrob; benzofenon-3; extrakt z řas palchatorasennoy; práškový extrakt; limonen.

naneste lehké masážní pohyby na vlhké vlasy, nechte 3 minuty, poté důkladně opláchněte vodou a stylem.Šampon vlasů "Zdravý lesk". Pro každý typ vlasů DAŇOVÉ VÝSLEDKY ZDRAVÍ SHINE SHAMPOO PRO VŠECHNY TYPY VLASŮ

Vaše vlasy svítí jako hedvábí. Šampon obsahuje komplex Creatine plus Pro-Vitamin B5, který dodává vlasům zdravý vzhled, obnovuje jejich strukturu, posiluje a chrání před poškozením.

kreatin; hydrolyzovaný pšeničný protein; hydrolyzovaný pšeničný škrob; extrakt z řas palchatorasennoy; Extrakt ze žlučníku Pelvetia.

aplikujte lehké masážní pohyby na vlhké vlasy a poté opláchněte vodou. Opakujte podle potřeby. Vhodný pro každodenní použití. Používejte také kondicionér zdravého lesku.Jakýkoliv typ kondicionéru na vlasy pro každodenní použití RYCHLÝ NÁSTROJ PŘEVÁŽNĚ ZAŘÍZENÍ PRO VŠECHNY TYPY VLASŮ

Kondicionér dokonale hydratuje vlasy a usnadňuje jejich hřeben. Vhodný pro každodenní použití.

dimethikon; kreatin; extrakt z řas palchatorasennoy; práškový extrakt; kumarin.

umyjte si vlasy šamponem, jemně masírujte malé množství kondicionéru do vlasů, neoplachujte.Čištění šamponů PURIFYING SHAMPOO

Okamžitě odstraňuje nečistoty z pokožky hlavy a vlasů, hluboce čistí vlasy a účinně odstraňuje zbytky stylingových výrobků, které často narušují dechový proces pokožky hlavy. Zanechává příjemný pocit čistoty a svěžesti.

menthol; kreatin; extrakt z řas palchatorasennoy; práškový extrakt; methylisothiazolinon; butylfenylmethylpropionalem.

naneste lehké masážní pohyby na mokré vlasy, pěnu a opláchněte vodou. Opakujte podle potřeby. Používejte jednou týdně. V dalších dnech používejte pravidelné šamponové řady AdvanceTechniques.Sérum na suché konce vlasů DAŇOVÉ VÝSLEDKY DRY SÉRIUM

Viditelně změkčuje a zvlhčuje suché a poškozené konce vlasů, obsahuje opalovací filtry pro dodatečnou ochranu vlasů.

kreatin; dimethikon; extrakt z řas palchatorasennoy; Extrakt ze žlučníku Pelvetia.

Naneste malé množství na suché nebo mokré vlasy. Neplachujte.Sprej na vlasy "Satin shine" Denní výsledky Mirror Shine Spray

Obsahuje kreatin a speciální silikony pro lesk vlasů, díky kterým si vlasy po celý den dodávají nádherný lesk. Zabraňuje elektrifikaci. Hluboce hydratuje a vyživuje. Posiluje působení kondicionéru. Chrání před UV světlem. Doporučeno pro všechny typy vlasů.

cyklometikon; dimethiconol; kreatin; extrakt řas.

rozstříkejte na vlasy a držte láhev ve vzdálenosti 20-25 cm od vlasů. Vhodné pro denní a častější použití. Naneste na suché nebo mokré vlasy. Neplachujte.Šampon proti lupům proti lupům 2 v 1 KEEP CLEAR ANTI-DANDRUFF 2-IN-1 SHAMPOO A CONDITIONER

Obsahuje jedinečný systém Tri-Keratin. Odstraňuje lupy. Poskytuje čistící a kondicionující vlasy. Snadné použití, protože poté, co nepotřebuje používat klimatizaci.

aplikujte lehké masážní pohyby na vlhké vlasy a pokožku hlavy. Po několika minutách důkladně vypláchněte vodou. Opakujte podle potřeby.

250 ml, 400 ml, 750 mlOXYGEN SCALP LÉČBA Oxygenovaná pokožka hlavy

Díky speciální formulaci nástroj současně eliminuje olupování pokožky hlavy a absorbuje nadbytečnou sekreci tuku.

kyselina salicylová; menthol; pyrithion zinečnatý; akáciový extrakt; limnadové semenné mastné kyseliny; hydrolyzovaný pšeničný protein; palmový olej; kelpový extrakt; Extrakt Pelvetia; benzoová kyselina; extrakt lagerstromia indian.

před použitím dobře protřepejte láhev. Aplikujte na čisté vlhké vlasy. Oddělte vlasy a naneste produkt na masážní pohyby na pokožce hlavy. Neplachujte. Položte si vlasy. Zabraňte kontaktu s očima. Uchovávejte mimo dosah dětí.OBNOVENÍ SUŠENÉHO VLASU

Prostředky této řady vyživují, posilují a obnovují suché a křehké vlasy, čímž jsou nezvykle elastické a lesklé; hluboce hydratační složení obnovuje vlasy zevnitř, vyhlazuje a zjemňuje.
Intenzivní sérum pro obnovu vlasů "Okamžitý výsledek" Pro suché a poškozené vlasy INSTANTNÍ NÁLEŽITÉ ZAŘÍZENÍ PRO SUCHÉ, POŠKOZENÉ VLASY
Ultralehká formulace okamžitě obnoví vlasovou strukturu a zjemňuje ji.

dimetikonol, kreatin, ochucovadla, methylparaben, panthenol, aminokyseliny z hedvábí, extrakt z řas palchatorassechenno, extrakt z pelvicí drážkovaný, kumarin, limonen.

pro každý postup použijte jednu trubku produktu. Aplikujte výrobek na mokré vlasy a nechte 1-2 minuty, poté opláchněte. Používejte jednou týdně.Intenzivní sérum pro zvládnutí objemu "Okamžitý výsledek" Pro tenké a slabé vlasy INSTANTNÍ NÁVRATOVÁ LÉČBA PRO FINE, LIMPOVÉ VLASY

Ultralehká formulace okamžitě činí vlasy měkkou, hedvábnou a objemnou.

isododekan; kreatin; propylparaben; hydrolyzované pšeničné bílkoviny; hydrolyzovaný pšeničný škrob; extrakt z řas palchatorasennoy; práškový extrakt; limonen.

pro každý postup použijte jednu trubku produktu. Aplikujte výrobek na mokré vlasy a nechte 1-2 minuty, poté opláchněte. Používejte jednou týdně.Suchý a poškozený šampon pro hydrataci vlasů HYDRAČNÍ ŠAMPON NA SUCHÉ NEBO POŠKODENÉ VLASY

Šampon je speciálně určen k čištění a obnově suchých a poškozených vlasů. Koncentrované přírodní zvlhčovače pomáhají obnovit suché, poškozené a zbarvené vlasy zdravému vzhledu, lesku a měkkosti.
Obsahuje kreatin a hydratační hyaluronový komplex, který posiluje a hydratuje vlasy.

Aplikujte na mokré vlasy s lehkými masážními pohyby a důkladně opláchněte. Opakujte podle potřeby.Suchý a poškozený vlasový hydratační kondicionér HYDRATING CONDITIONER PRO SUCHÉ NEBO POŠKOZENÉ VLASY

Speciálně navržená pro úpravu a obnovu vlhkosti vlasů, která může být přirozeně nebo do životního prostředí suchá nebo poškozena barvením. Koncentrované přírodní zvlhčovače pomáhají vlasům vrátit zdravý vzhled, lesk a měkkost.

Aplikujte malé množství kondicionéru s lehkými masážními pohyby na promyté vlhké vlasy, důkladně opláchněte vodou.Expresní kondicionér pro suché a poškozené vlasy EXPRESS CONDITIONER PRO SUCHÉ NEBO POŠKOZENÉ VLASY

Klimatizace s okamžitým účinkem nevyžaduje oplachování. Obsahuje silikon, který pokrývá všechny vlasy tenkým filmem a zajišťuje dlouhodobou hydrataci. Obnovuje vlasy, je měkký a poslušný, zabraňuje zamotání.

extrakt z řas palchatorasennoy; práškový extrakt; kreatin; kumarin.

postříkejte produkt na kořeny vlhkých nebo suchých chlupů a poté jej načistěte. Neplachujte. Dejte vlasy jako obvykle.Sérum pro noční použití "Intenzivní aktualizace." Pro suché a poškozené vlasy OVERNIGHT ELIXIR PRO ZNEŠKODNĚNÉ NEBO ROZŠIŘENÉ VLASY

Sérum obnovuje a vyhlazuje vlasy při spánku. Formule s kreatinem, panthenolem a bambuckým máslem vyživuje a zjemňuje vlasy. Nenechává stopy na posteli.

extrakt z řas palchatorasennoy; práškový extrakt; geraniol; kumarin; kreatin; bambucké máslo.

aplikujte rovnoměrně na vlasy před spaním. Neplachujte. Ráno si můžete umýt vlasy šamponem a opláchnout. Dejte vlasy jako obvykle.Šampon pro zvýšení objemu tenkých a slabých vlasů VOLUME TEXTURNÍ TRI-KERATINOVÝ SYSTÉMOVÝ ŠAMPON PRO JEMNÉ, MALÉ NEBO OLEJNÉ VLASY

Šampon vhodný pro každodenní použití. Poskytuje objem a lesk vlasů. Obnoví jejich strukturu.

250 ml, 400 ml, 750 mlKondicionér pro zvýšení objemu tenkých a slabých vlasů VOLUME TEXTURE TRI-KERATINOVÉ SYSTÉMOVÉ PODMÍNKY PRO JEMNÉ, TUŽNÉ NEBO OLEJNÉ VLASY

Obsahuje jedinečný systém Tri-Keratin. Dává vlasům extra objem. Používejte šampon pro přidání objemu do tenkých a slabých vlasů.

Použijte malé množství kondicionéru s lehkými masážními pohyby na promyté vlhké vlasy a po 1 minutě je důkladně opláchněte vodou.Sérum, které dodává objemu vlasů VOLUMETEXTURE ULTRA GROUP

Obsahuje kreatin, aminopeptidy a polymery, posiluje vlasy a pomáhá vlasům.

naneste na suché nebo mokré vlasy. Rozdělujte rovnoměrně na délku vlasů od kořene až po špičku. Neplachujte.
Varování: Nedotýkejte se očí. Při zasažení očí opláchněte vodou.Sprej na vlasy "Maximální hlasitost" SALON VOLUME SPRAY

Spray se používá k modelování a fixaci vlasů. Dává objemu vlasů a lesku, usnadňuje stylování. Vhodný pro všechny typy vlasů.

laurylsulfát sodný; aromatizace; panthenol; methyl paraben; kreatin; kyselina fosforečná.

Rozstřikujte rovnoměrně na vlasy a udržujte láhev ve vzdálenosti 15-18 cm od vlasů. Může být použita jak před stylingem, tak po něm.POUŽITÍ! Sprej na fixaci vlasů SPRAY

Díky speciální formulaci poskytuje produkt perfektní elastickou fixaci. Obsahuje kreatinové a modelovací polymery.
Způsob aplikace: rovnoměrně nastříkejte produkt na vlasy a držte láhev ve vzdálenosti 20-25 cm od vlasů.
Upozornění: Nepoužívejte propíchnuté nádoby. Látka v kontejneru je pod tlakem. Zabraňte zahřátí válce nad 50 ° C. Nespouštějte prostředky v blízkosti ohně nebo na horkých předmětech. Skladujte na místě chráněném před přímým slunečním zářením.PROTECT IT! STYLER

Nový výrobek zajišťuje, že termočlánek (s použitím vysoušeče vlasů, horkých kleští nebo curlingu) je bezpečnější pro strukturu vlasů. Obsahuje kreatinové a modelovací polymery, díky nimž je vlas snadněji stylový. Kompozice přípravku zahrnuje také rostlinné složky, které udržují normální úroveň vlhkosti ve vlasové šachtě, vlasy vypadají živé a lesklé.

kreatin; dimethikon; PEG-8 dimethikon / limnantes semenné mastné kyseliny; panthenol; extrakt z řas palchatorasennoy; Extrakt ze žlučníku Pelvetia.

postříkejte dostatečné množství produktu na mokré vlasy a držte láhev ve vzdálenosti 15-20 cm od vlasů. Dejte vlasy jako obvykle. V případě zamotání vlasů
opláchněte je v teplé vodě.
Pozor: Vyhněte se kontaktu s očima.Gel stylingový gel IT! SHAPING GEL

Díky kreatinu a modelujícím polymerům poskytuje vlasy elastickou fixaci a vlasy - jemnou péči.

kreatin; extrakt z řas palchatorasennoy; Extrakt ze žlučníku Pelvetia.

Aplikujte malé množství produktu na mokré, čisté vlasy a aplikujte je obvyklým způsobem.Curly hair styling krém DEFINE IT! CURL DEFINIČNÍ KREAM

Produkt poskytuje snadné fixace vlasů, neleží spolu a neváží kudrlinky. Obsahuje systém Creatine Plus a modelující polymery.

syntetický vosk; kreatin; extrakt z řas palchatorasennoy; Extrakt ze žlučníku Pelvetia.

Aplikujte výrobek na mokré nebo suché vlasy a rovnoměrně rozdělte po celé délce vlasů. Neplachujte. Vlasy položte obvyklým způsobem.Radikální sprej, který dodává objemu vlasů LIFT IT! KRÁTKÝ KRYT

Díky vynikajícímu složení nástroje pomáhá dávat objem od kořenů až po špičky, dokonce i velmi tenké vlasy. Dále se stará o vlasy. Obsahuje systém Creatine Plus a modelující polymery.

pšeničné aminokyseliny; hydrolyzovaný pšeničný protein; panthenol; hydrolyzovaný pšeničný škrob.

postříkejte výrobek přímo na kořeny vlhkých nebo suchých chlupů a poté rovnoměrně rozložte po celé délce vlasů. Dále ležel obvyklým způsobem.LIQUID SPRAY WAX TEXTURED CONTROL Tekutý sprejový vosk

Díky kreatinu a modelujícím polymerům poskytuje vlasy elastickou fixaci a vlasy - jemnou péči.
Hlavní složky: kreatin; pšeničný škrob; extrakt z řas palchatorasennoy; práškový extrakt; bílý vosk.

Vosk rovnoměrně nasypte na mokré nebo suché čisté vlasy a láhev udržujte ve vzdálenosti 15-20 cm od vlasů. Položte obvyklým způsobem.ZVÝŠENÁ PODMÍNKÁNÍ FOAM Hair Mousse

Lehká stylingová pěnová pěna pomůže položit dokonce i velmi zběsilé kudrlinky, neudělá vlasy těžší, nelepí je. Po aplikaci pěny vypadá přirozeně. Navíc pěna posiluje a chrání vlasy díky obsahu kreatinu a extraktu z mořských řas.

kreatin; menthol; akáciový senegalský extrakt; hydrolyzovaný pšeničný protein; palmový olej; hydrolyzovaný pšeničný škrob; extrakt z řas palchatorasennoy; extrakty pelvetia a inger lagerstromia.

naneste rovnoměrně na mokré vlasy. Vlasy položte obvyklým způsobem.Super vyhlazující balzám, aby vlasy byly hladké a hedvábné SUPER STRAIGHT CLEANING BALM

Po aplikaci tohoto nástroje se vlasy stávají hladké, získávají přirozený lesk a měkkost. Produkt obsahuje extrakt z kreatinu a mořských řas, který posiluje vlasy. Komponenty balzamu chrání vlasy při tepelném tvarování.

glycerin; dimethikon; hedvábné aminokyseliny; benzofenon-4; panthenol.

Aplikujte na mokré vlasy rovnoměrně po celé délce. Vlasy položte obvyklým způsobem.

Staňte se zástupcem

Zaregistrujte se a připojte se k týmu AVON!

Po registraci budete kontaktováni do 24 hodin.

Zaregistrujte se pro aktualizace webu

A dostat oznámení o hlavních zprávách a propagačních akcích AVON

Garantujeme nepřítomnost nevyžádané pošty a možnost zrušení předplatného

Děkuji

Dostali jsme vaše údaje a brzy vás budeme kontaktovat.

Abychom však mohli dokončit registrační proces, potřebujeme další údaje

Chcete je teď nechat? To je mnohem pohodlnější než diktování v telefonu.

Avon Advance Techniques - recenze kosmetiky

Moje vlasy trpí mojí ženskou nestálostí - jsou buď červené, pak bílé, pak rovné, pak kudrnaté. Často si myslím, že jakmile budou unaveni a začnou se rozbít a postupně mě opouštějí. Ale neuspějí. Neustále je posiluji, zvlhčuji a pečuji o ně s pomocí řady Advance Techniques od firmy AVON. A zde je další nový produkt - Instant Serum 7 Hair Serum.

Láhev je standardní pro tuto sérii, ale její obsah je nejlepší lék na vlasy! Vůně syrovátky je tak příjemná - jako kdyby navštívila drahý kosmetický salon.

Spotřeba je velmi ekonomická. Mám jen dva "zilch" dávkovače pro krátké vlasy. Sérum je tekuté, ale mírně viskózní. Oblékla jsem se na mokré vlasy. Okamžitě se stávají hladkými a zdravými na dotek. Keratinové desky jsou utěsněné a vlasy vypadají silně a lesklé. Je velmi výhodné, aby sérum nebylo nutné vymýt. Při vysychání vlasů s vysoušečem vlasů se jednoduše hodí a udržují tvar účesu po celý den.

Je třeba říci, že sérum plně ospravedlňuje jeho název "Okamžitá regenerace" - vlasy se opravdu stávají zdravějšími, neporušují se. Sérum dobře zvlhčuje a zjemňuje vlasy. Předpokládám, že je vhodná pro vlasy s dělenými konci. A opět se zopakuji o vůni drahého kosmetického salonu.

Satu Panda Blog

Hledat v tomto blogu

Avon Advance Techniques Výživná komplexní výživná maska

 • Získejte odkaz
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
 • E-mail
 • Jiné aplikace

Producent slibuje: Avon jako vždy velmi stručný :)
"Umožňuje vlasům vypadat silněji a zdravěji, dává jim svůdný lesk." - a že by později neřekli, že slibovali hodně a nesplnili to :)

Víko je pohodlné a snadno se otevírá, nehty se nemusíte pokazit.

Aroma: neznačitelná, neinterační.

Textury: silná a poměrně hustá maska. Ale vlasy jsou distribuovány bez problémů.

Obvykle mi dávám masky na vlasy sušené na ručníky, po dobu 30 minut nebo více, pokud máte čas.

Půl hodiny Avon Advance Techniques Výživná maska ​​na vlasy "Komplexní péče" opravdu dělá vlasy více lesklé, hladké a plné. Jsou snadněji a méně zmatené. To je asi všechno. Na "komplexní péče" není zvláště tahání.

Ale našel jsem lepší využití této masky.. Metoda se nazývá "zářící". Spodní čára je tato: lehký základní olej + esenciální olej se přidává do špatného a výživného balzámu nebo masky. To vše se důkladně promíchá a aplikuje na vlasy.

Pro mou délku vlasů (až do středu lopatky, ne husté) vezmu 3 čajové lžičky masky + 1 čajovou lžičku lehkého základního oleje těch, které teď mám na ruce: avokádo, hroznové semena, mandle. Můžete přidat trochu jojoby. Kokosový ořech a některé z nich budou mimo místo. Do této směsi přidám 2-3 kapky esenciálních olejů. Teď mám tento ylang-ylang. Dobře (!) Smíchejte tuto směs až do hladkosti. Chcete-li to udělat, používám kosti pro barvení, ale zubní kartáček to udělá. Výsledkem je, že se olej zcela míchá s maskou.

Zde jsem tuto směs položil na vlasy sušené na ručníky, rozdělil a zabalil sáček + víčko teplé. Pořád můžete vysoušet vysoušeč vlasů. A chodí tak alespoň půl hodiny. Pak jen opláchněte vodou. A navzdory skutečnosti, že na vlasu je tolik oleje, nejsou naprosto mastné. Koneckonců složení masky a balzámů obsahuje některé měkké povrchově aktivní látky, které vyplaví olej, který není absorbován do vlasů. Vlasy po takovém postupu vypadají velmi živě, nasycené. Svítilny a dělené konce jsou vyhlazeny. Chloupky jsou měkké a lesklé.

Obecně doporučuji tuto metodu zkoušet, určitě se mi to líbí. Kromě toho není nutné vyhazovat ne příliš účinné masky :)

Složení (silikon a vonné látky více než oleje v kompozici :)


Avon v Petrohradě. Staňte se zástupcem společnosti Avon (AVON). Práce v Avonu (AVON).

! Opakování materiálů z různých částí webu je povoleno pouze tehdy, pokud je na stránce použita textová hypertextová odkaz na použitý materiál!

Advance Techniques, nejvíce technologicky vyspělá řada péče o vlasy, získala novou podobu a nový obsah, který zajistí profesionální a pohodlnou péči o vlasy doma:

 • díky práci skupiny vědců a stylistů AVON Beauty Institute byl vytvořen nový systém Tri-Keratin, jedinečný na trhu výrobků pro péči o vlasy;
 • lahve nového moderního designu jsou nyní barevně kódovány v závislosti na účelu, což vám umožní rychle a správně zvolit potřebný nástroj;
 • každá barevná skupina prostředků má jméno, které přesně vyjadřuje poslání prostředků.

  Jedinečná technologie Tri-Keratin, patentovaná společností AVON, nemá na trhu péče o vlasy žádné analogie současně zlepšuje vzhled a strukturu vlasů a stará se nejen o jejich krásu, ale také o zdraví. Takže Advance Techniques nejenže dávají vlasům atraktivní vzhled ihned po praní, ale také jim zajišťují dlouhotrvající a zpevňující efekt. Vlasy získávají profesionální péči a vypadají skvěle!

  Avon Advance Techniques

  Master class od Roman Moiseenko "Extre.

  Kadeřník - stylista Roman Moiseenko sdílí tajemství oživení oslabených vlasů s pravítkem.

  Nová péče o vlasy. AVON: ADVANCE TE.

  Sbírka drahých olejů zahrnuje: - šampon - balzámové oplachové - omyvatelné sérum pro intenzivní péči.

  RESENHA ADVANCE TECHNIKY AVON! 7 BENEF.

  RESENHA NOVA NO CANAL! VEMMM! CANAL DA KLEIDOCA: https: //www.youtube.com/channel/UCyhuIpnZFE6K08Avjx9YMQQ MINHAS REDES SOCIAIS :.

  Resenha Da Linha Avon Advance Techniky.

  Ola meus amore nao percao esse video pois nele trago uma rezenha maravilhosa da linda avon advance techniques quo ve irao.se surpreender e gosta.

  Cauterização para cabelos em casa usando.

  Oiê amoreeeeees Amoraaaaaaaas Tudo bom ?? Instagram: @AgataOliveiira Vim trazer je produkt, který je doporučen. LEIAM ATENTAMENTE.

  Nové! 1-I SERUM-FILLER S GIA.

  V katalogu #Avon 16/2017 se objeví 1. # plnicí sérum s řady hyaluron # Advance # Techniques pro tenké.

  Porovnání séra na vlasy: od společnosti AVON.

  Který je lepší? Co je výhodnější? Recenze recenze, plus ceny.

  Sérum Avon Advance Techniky s kokosem.

  Registrační odkaz v Avon Deutschland: https://goo.gl/forms/9ETg6Poz6W1Ml9AH2 Moje Facebook stránka :.

  Sérum pro špičky vlasů AVON Advanc.

  AVON předběžné techniky sérum na vlasy jsou vynikajícím nástrojem pro rozdělené konce, usnadňují česání.

  Testei: Avon Advance Techniky Styling.

  INSCREVA-SE NO CANAL: http://www.youtube.com/channel/UCv6TOI-Q40Hri3Dick3g_jQ?sub_confirmation=1 ♥ Mé sigá nas Redes Sociais Facebook do.

  UPDATED! Péče o vlasy salon d.

  V tomto videu vám řeknu své dojmy z produktů nové řady Advance Technics společnosti Avon. Společně se díváme.

  Avon pokročilé techniky

  Fas argan yagi iceren besleyici sac serumu.

  Advance Techniques series (péče o vlasy.

  AVON - BEAUTY s dodávkou domů! Registrace online v mém týmu http://reg-avon.com.ru/ Dárky a překvapení nové.

  Sérum pro suché konce vlasů AVON.

  Sérum pro suché konce vlasů AVON Advance Techniques Lehké sérum vyhlazuje vlasy, obnovuje.

  Používám Avon Advance Paint.

  Chcete být koordinátorem nebo zástupcem společnosti AVON! Napište mi! Moje kontakty pro komunikaci: VK: https://vk.com/a.matveych.

  Nejlepší šampon pro blondýnky v Avon I Ad.

  Toto video obsahuje novou řadu Dazzling Blonde v barvě Avon's Advance Techniques Color. Taky trochu.

  Kosmetika a parfémy Avon Advance Techniques Prof - péče o vlasy

  • Seřadit podle:
  • Novinka
  • Cena
  • Popularita
  • Typ pokožky
  • Akce
  • >
  • Zobrazit:
  • 18
  • 30
  • 60
  • 120

  (položky: 57, odstíny: 0)

  Vaše volba: značka: Avon, série: Advance Techniques Prof - péče o vlasy

  Advance Techniques Prof - péče o vlasy

  Můžete si zakoupit péči o vlasy Advance Techniques Prof - Avon v online obchodu Láska a péče s doručením nebo vyzdvižením v Moskvě a nejbližším moskevském regionu Mail v Rusku.

  Katalog

  Aktuální adresář

  Katalog 03/2019
  11. února - 1. března

  Avon Advance Techniques Hair Serum

  Země výroby: Rusko

  Ahoj všichni!
  Dnes vám povím o novém produktu Avon Winter Hair - Advance Techniques hair sérum.
  Toto sérum je určeno pro tenké normální vlasy, které neobsahují hustotu a hustotu.
  Nástroj je v malé láhvi černé, v objemu 100 ml.
  Syrovátka má velmi bohatou a ostrou chuť, abych byla upřímná, je to docela nepříjemné a moc se mi to nelíbí.
  Textura séra je velmi lehká a beztížná, připomíná nějakou živnou emulzi. Obecně je to mlhavé mléko, ale při distribuci se stává průsvitné.

  Výrobci vám doporučují, abyste toto sérum aplikovali na mokré vlasy a osušte jej vysoušečem vlasů, ale prakticky ho neusušíme vysoušečem vlasů, proto používám výrobek svým vlastním způsobem.
  Sérum se velmi rychle vstřebává do vlasů, neleží spolu, nedělá lepkavé ani mastné.

  Musím stisknout čerpadlo 5-7krát, aby bylo dosaženo požadovaného množství, aby se sérum distribuovalo po celé délce a kořeny.
  Nevšimla jsem si váhy vlasů a nezačala se rychleji znečistit.
  Teprve po nějaké době, kdy byly vlasy zcela suché, jsem mohl vyhodnotit účinek tohoto séra.
  Za prvé, vlasy opravdu zvlhčují, za druhé mírně zvyšují objem a zvětšují objem, což vede k tomu, že vizuálně vypadá, že se vlasy stávají silnějšími a silnějšími.
  Na dotek se stávají měkčími a ohebnějšími, na nich se na nich nedostává velký lesk.
  Obecně je sérum poměrně účinné. Lze jej snadno aplikovat na celou délku vlasů a nemusíte se starat o stav jejich čistoty.
  Jako prostředek pro hlasitost jsem ji nemohl plně posoudit, protože jsem nezahříval vlasy žádným gadgetem a chápu, že se začíná lépe působit na teplo a sérum.
  Pro další péči o normální vlasy není v zásadě nutné, ale pro velmi mrtvé, rozdělené konce, vyčerpané vlasy, žehličky, kudrlinky a barvení - určitě to bude ráda!
  Sérum se mi líbilo, ale v tuto chvíli mi vlasy nepotřebují a tak je tento nový výrobek hoden!
  Jediný tuk mínus od mne je velmi krutý a posedlý parfém, který jsem nemohl milovat.

  Avon Advance Techniques

  Objevte profesionální kolekci Avon Advance Techniques Profesionální kolekce "Hyaluron Magic", sbírka určená pro péči o normální a jemné vlasy. Získejte husté a zakřivené vlasy okamžitě. Sbírka "Hyaluron Magic" zahrnuje šampon, balzámové oplachování a inovační plnicí sérum. Hyaluron je jedinečný prostředek, který je zodpovědný za hustotu a elasticitu tkání. Hyaluron proniká hluboko do vlasů, zhušťuje a zhušťuje ji zevnitř i zvenčí. Výsledek je výraznější každý den.
  Šampon - základ péče o vaše vlasy. Zvyšuje objem a hustotu vlasů, posiluje je zevnitř. Balzámový kondicionér zlepšuje stav vlasů, čímž je hladší, lesklý a hedvábný. Umožňuje vyčesávání a neváží vlasy. Plnicí sérum obsahuje vysokou koncentraci hyaluronu. Sérum dává hustotu a hustotu srsti. Péče o pokožku hlavy.

  Doporučení od firmy Roman Moiseenko, odborník na vlasy Avon: Při stylingu by měly být vlasy vychovány z kořenů pomocí vysoušeče vlasů - díky inovační technologii horký vzduch aktivuje působení produktů péče o vlasy od Advance Techniques Professional "Hyaluron Magic".

  Představujeme vám Průvodce péči o vlasy, kód 11493. Časopis vám umožní najít perfektní nástroje pro sebe a zákazníky. Obsahuje klíčové informace pro všechny kolekce Advance Techniques: Jedinečné vlastnosti produktu; Popis postupů a technologií; Doporučení hvězdy expert Nova Avon, stylistka-kadeřnice Roman Moiseenko, Tabulka pro výběr fondů. Být expertem s průvodcem péče o vlasy je snadné! Další informace o všech sbírkách Avon Advance Techniques najdete ve všech tajemstvích této série. Podívejte se na příručku ve vynikající kvalitě na této stránce webu. www.avonsite.ru

  Klepněte na libovolný obrázek a podívejte se na celé album ve velkém detailu. Užijte si prohlížení!

 • Pro Více Informací O Suché Vlasy