logo

Balajaz pro světle hnědé vlasy - moderní stylový formát původně ze 70. let (61 fotografií + video)

Každá dívka nebo žena v určitém okamžiku chce změnit svůj vzhled - stát se ženičtější nebo smrtelnější, nebo možná jen začít hledat mladší.

Nejjednodušší způsob, jak změnit svůj obrázek, je účes nebo barva vlasů.

V moderním světě není žádný problém dosáhnout požadovaného výsledku, protože stylisté mají mnoho barevných technik, které jdou s dobami, jeden z nich se nazývá balayazh.

Co je balayazh technika?

Jedná se o moderní techniku ​​zdůrazňování, jejíž podstatou spočívá ve skutečnosti, že špičky řádu jsou zbarveny v tónu, který kontrastuje s barvou všech vlasů. Někdy stylisté používají několik různých barev najednou, takže přechody mezi tóny se stávají hladšími.

Hlavním rozdílem této techniky je způsob aplikace barvy na vlasy. Aplikuje se zdvihem shora dolů. Když se najednou použije několik barev, používají je majitelé po dobu 15 minut, takže každý tón má čas na konsolidaci. Vzdálenost mezi různými barvami je obvykle od dvou do osmi centimetrů.

Obecně platí, že postup nebude trvat déle než tradiční zvýraznění.

A náklady na takové přirozené zabarvení budou záviset na délce vašich kadeří, na úrovni profesionality vašeho pána a počtu použitých odstínů.

Je možné vymalovat si vlasy sami doma pomocí balacerové techniky?

Obvykle se doporučuje, aby se stylisté obrátili na velitele, aby zesvětlili vlasy. Pokud však chcete svůj obrázek změnit sám, můžete to udělat podle následujících tipů:

 • Chcete-li začít, vezměte prameny, které se nacházejí po stranách obličeje nebo horní části hlavy, a nabarvujte je tak, abyste vytvořili přirozený efekt hoření.
 • Nemusíte barvit celou masu vlasů, barvu můžete aplikovat pouze na prameny ležící na povrchu. Potřebujete pouze dosáhnout účinků přirozeně spálených vlasů.
 • Malovat kudrlinky ve světle tónu zhora dolů s tahy, začínající od špiček a pohybující se nahoru, začíná tmavnout.
 • Odstraňování nátěru z vlasů stojí přibližně 15 minut po aplikaci.

Barevný balayazh na obyčejných hnědých vlasech

Daleko od všech, kteří jsou přirozeně světle hnědé vlasy, si to cení. Mnozí považují za nudné, bledé nebo příliš běžné. Ale pomocí techniky zdůrazňování můžete přidat balajazh k jednoduchým blond vlasům.

V tomto případě by dívky měly zastavit svou volbu na květinách se zlatými odlesky nebo pšeničními odstíny. Takové tóny pomohou děvčatům zdůraznit pleť nebo zvýraznit oči, při zachování atraktivní přirozenosti v jejich obrazu.

Technika balayazh na světlé blond vlasy

Dívky se světlými blond vlasy, když chtějí zesvětlit vlasy nebo jen lehce změnit svůj obraz, mají velmi velký výběr mezi odstíny. Například se mohou zaměřit na med nebo ořech, takové barvy budou zdůrazňovat lehké jemné kůže nebo nebe-modré oči.

Přechod z bronzu na jantar vypadá působivě na blond vlasy.

Tento trend je nyní matkou perleťového stínu, ale pokud dívka chce zdůraznit její individualitu a přitáhnout názory všech kolemjdoucích, může si vybrat takové mimořádné barvy jako růžová, modrá a fialová.

Balayazh na tmavě blond vlasy

U dívčích, kteří nejsou spokojeni se svými tmavými blond vlasy, balayazh technika pomůže dát vlasům lesk a jas. Atraktivní a zajímavý vzhled je balayazská technika na dlouhých tmavých vlasech nebo na středně dlouhé účesy.

V tomto případě stylisté často nabízejí hraní s kontrastními odstíny. V tomto případě vzniká iluze přirozených vlasů, které hoří na slunci. To je dosaženo skutečností, že přechod mezi přirozenými barvami a odstíny barvy je co nejméně rozmazaný a hladký.

Často na takové technice barvení tmavých blond vlasů, barvené blondýny, kteří nemají dostatek času nebo touhy zastavit jejich výběr každý měsíc.

V tomto případě díky hladkému přechodu mezi odstíny vytváří okolní prostředí pocit, že špičky by měly být světlejší než ostatní vlasy.

Blonde hair balacea je přirozený a bezchybný vzhled.

Co blondýnka nechce vypadat ještě jasněji a atraktivněji? A pomáhat jí - moderní techniku ​​barajazh barvení, což dělá účes výrazný a přirozený. Díky tomuto typu zbarvení se dosahuje spálených vlasů, jako byste se právě vrátili z dovolené na Maldivách.

Co je

Technika balayazh byla nejprve vynalezena francouzskými stylisty v polovině minulého století. Ale jakmile šla aristokracie a zdrženlivost, měla být zapomenuta. Profesionálové v kadeřnictví radí dívkám, aby zkusili tuto techniku, pokud se chtějí trochu lehčí, ale neodvažují se drasticky změnit svůj účes.

Malování kadeří balayage poskytuje hladký přechod barev. Při použití barevného kompozice hlavního světla ruční pohyby drží svislé zdvihy, jako by kartáčování barvy dole. Na rozdíl od ombre, balayazh umožňuje použití barviva jen několik tónů lehčí než základní barva.

Je důležité vědět. Při vytváření účesů ve stylu ombre uchýlila k barvě 5-8 tónů. Používání pouze několika tónů v balayážní technice nemá nepříznivý vliv na vaše kudrlinky.

Výhody a nevýhody

Mnoho dívek, které napodobují hollywoodské hvězdy, často objednávají jen takovou malbu. Kromě popularity má další výhody:

 • barvení balayazh na blond vlasy vám umožní obnovit obraz bez drastické změny;
 • tenké a neživé prameny budou vypadat mohutně;
 • vhodné pro ženy ve věku, protože jasné akcenty na lidech odlehčují pozornost od vrásek;
 • pokud má dívka přirozené bílé kudrlinky, nemusíte tónovat kořeny;
 • struktura vlasů se nezhoršuje, protože nebudou všechny vlasy odlehčeny, ale některé její části.

Balajazh na světlé vlasy střední délky může vizuálně rozšířit ovál tváře. To je důvod, proč tato technika bude důležitá pro majitele úzké a protáhlé tváře.

Jedinou nevýhodou je, že postup barvení je poměrně složitý. Vyžaduje velitelskou vycpanou ruku.

Kolik

Náklady na barvení kudrlin v salonu závisí na délce vlasů, vybraném barvivu a dovednosti kadeřníka. Průměrná cena obrazu - 3000-3500 rublů.

Nejste příznivcem výletů do salonů a předběžných záznamů? Je možné provádět malování v balayážní technice v domácích podmínkách. Pokud máte vlasy na rameni nebo delší než ramena, je lepší pozvat přítelkyni, aby vám pomohla. Domácí osvětlení vlasů vás bude stát 450-950 rublů (náklady na barvivo).

Vybíráme tón

Klasické barvení vlasů v takové technice zahrnuje změnu barvy z tmavého na světlo. Výběr barviva by měl záviset na typu kudrlin, barvy kůže a očí.

Majitelé stylů bílé kůže a lehkých pramenů doporučují tyto tóny:

V tomto případě jsou burgundy a čokoláda určeny pro špičky vlasů.

Máte-li tmavou kůži a tmavé oči, doporučujeme experimentovat malováním kořenů:

U tipů vyberte barvu lískových oříšků, medu, béžových nebo jakýchkoli odstínů čokolády.

Důležitý bod. Při výběru barviva mějte na paměti, že vaše prameny jsou již rozjasněny. To je důvod, proč byste měli koupit jemnou barvu obsahující minimální množství oxidačního činidla.

Chcete-li přidat svůj vzhled k vašemu vzhledu, pak si můžete vytvořit trochu kreativity pomocí lila nebo pastelové růžové pro vaše tipy. Zbarvení balayazh na světle hnědé vlasy s fialovým odstínem vypadá prostě perfektní a mimořádné.

Zvláště účinně tento druh zbarvení vypadá na kudrnaté vlasy, které lze provést spirálovitým kroucením nebo curlingem.

Vlastnosti malování kadeří různých délek

Krátké

Balayazh pro blondýnky pro krátké vlasy činí vlasy mnohem objemnější. Vzhledem k nedostatku jasné hranice přechodu mezi přirozenými barvami a jasnými špičkami se hodí těm dívkám, které se pokoušejí růst kudrlinky.

Upozorňujeme, balayazh na světlé krátké vlasy dává osobnost a nádherný účes.

Krátké prameny jsou dobře obarvené a usnadňují hladký přechod barev. Balajazh pro světle hnědé krátké vlasy vyžaduje objem barviva - 25-30 ml.

Mírně delší než ramena

Pro vlasy středně dlouhé, barvení vlasů bude účes jedinečný, přidávat zvláštní barva na jednotlivé prameny. Pokud máte podlouhlý bob, bob-bob, asymetrii, kaskádu nebo žebřík, začíná osvícení od ušní lalůčky. Současně vezmou několik zámků v časové oblasti a zbarví je, odklánějí se 2-3 centimetry od kořenů.

Dlouhé kadeře

Bez ohledu na to, zda vaše vlasy kadeře nebo rovný, blesk vypadá jen úžasné. Odlehčení se zpravidla provádí počínaje ušním lalokem nebo odchází 10-15 cm od kořenů.

Před barvením byste nejlépe neměli vlasy umyt. Pokud jste příznivcem stylingových výrobků pro styling (kůže, pěny, laky apod.), Pak se toto pravidlo nevztahuje na vás - umyjte si vlasy šamponem.

Je důležité vědět. Pokud je hlavní barva vlasů příliš světlá (úroveň 9-10), průvodce přidá do základny pouze několik nuancí. To znamená, že na vybraných pramenech se provádí vzácné barvení. Vytvořte medové, zlaté, béžové a pšenice.

Postupujte podle těchto tipů:

 • získat barvu, která neobsahuje amoniak (nechte to být profesionální barvivo);
 • musíte si koupit 2 druhy nátěru (hlavní a půlměsíční): tmavé prameny jsou potaženy zevnitř a světlo je potaženo zvenčí;
 • Vzhledem k tomu, že vaše vlasy jsou samy o sobě světlé, dodržujte dobu expozice stanovenou výrobcem.
 • pokud nejste přirozená blond nebo hnědovlasá, pak je nejlepší svěřit kadeřník;
 • šířka vybraných pramenů, které mají být zabarvena, je 1-2 cm, u třesků - trochu už;
 • abyste vytvořili oslnění na vlasech, je potřeba zbavit zbytků barvy, zředěného vodou, chaotickým způsobem;
 • Nepoužívejte fólii pro ovíjení pramenů, protože nastavuje hranice příliš jasně;
 • odstraňte všechny kovové předměty (mohou reagovat s oxidačním činidlem).

Před zahájením procedury byste měli vedle barviva získat štětec, keramickou misku pro chov barvicí kompozice, rukavice a hřebenový hřeben s řídkými zuby.

S technikou balayazh v blondýnech a světle hnědých dívkách jsou konce vlasů sníženy na úroveň 10, což napodobuje přirozené vyhoření. K tomu dochází kvůli jakémukoli barvivu, které je smícháno s 3-6% oxidem. V případě potřeby proveďte tonování jednotlivých pramenů.

Technika: krok za krokem

Malování balayage není tak obtížné. Samozřejmě budete muset trochu pracovat a dívat se na více než jedno video, ale přesto významně ušetříte proceduru.

Průvodce akcemi:

 1. Dobře pokořte kudrlinky a dejte je do oddělených oblastí. Zvýrazněte zadní stranu hlavy, chrámy, korunu. Pro pohodlí, pinové větve s vtipy nebo kravaty v ponytails.
 2. Práce s konkrétní oblastí vybírá prameny, jejichž konce jsou obarveny v jednom z tónů. Pokuste se držet kartáč zdola nahoru. Není třeba zachytit všechny prameny vlasů, protože byste nakonec měli dostat vlasy, jako kdybyste se právě vrátili z přímořského letoviska. Stojíme 8-10 minut. Čím tenčí si zvolíte pramen, tím přirozenější bude vypadat balayazh-malování.
 3. Přidejte další odstín k objednávce a skřípněte celou hlavu hřebenem. To poskytne příležitost stínovat barvicí kompozici. Namísto hřebenu můžete použít pravidelnou pěnovou houbu. Jeho použití zvýší přirozený účinek spálených vlasů.
 4. Po 20 minutách opláchněte vlasy šamponem. Používejte balzámový kondicionér, který je dodáván s balíčkem barvy.

Tip: Zbarvíte doma? Maximální doba prodlevy je 35 minut. Při výběru pramenů se nesnažte je udržovat ve stejné tloušťce, protože ostříhání poskytuje nedbalé zesvětlení.

Nezapomeňte namalovat bangy, jinak může vaše obrazy ztrácet svou přirozenost. Majitelé krátkých tresek, upravených podél kosy, by měli být rozděleni několikrát diagonálně a odlehčovat je.

Správně pečlivě po lakování

Výhodou působení spálených pramenů je to, že nemusíte pravidelně tónovat kořeny. Nesmíte provádět další barvení po dobu dalších 2-3 měsíců, protože kudrlinky budou vypadat dokonalé.

Ale nezapomeňte, balayazh zajišťuje narovnání pramenů, a proto může zničit strukturu vlasů. V tomto ohledu je třeba věnovat maximální pozornost péči o vaše vlasy.

Post-zpracování vlasů zahrnuje:

 • pravidelná aplikace regeneračních masek, sér a balzámů;
 • použití speciálních šamponů určených pro barevné vlasy;
 • minimalizace používání žehliček, vysoušečů vlasů, curlingů a tepelných válců;
 • včasné oříznutí dělených konců;
 • šamponování ne více než jednou za 3 dny;
 • opláchněte kudrlinky výrobkem obsahujícím silikon nebo purpurový pigment (pokud se začala objevovat žlutá barva).

Tak, balayazh-barvení pro blondýnky nebo světle hnědé dívky - win-win možnost, která bude dělat vlasy objemné, a vzhled vlasů přirozenější. Složitost výběru barviva a technologie zahrnuje provádění malby v holičství. Pokud však nejste fanouškem salonních procedur, můžete jej provést doma (budete muset trochu drobet!).

Jsme si jisti, že s využitím našich doporučení dosáhnete požadovaného výsledku a vynikající sluneční záření korunuje hlavu.

Vlastnosti použití technologie pro vlasy různé délky, číst články o balayazh pro dlouhé, střední a krátké vlasy. Pro dívky, které milují vypadat kreativní, vhodné barvy balayazh nebo pixelů.

Barevný balayazh na světle hnědé vlasy

Technika barování vlasů balayazh v okamžiku se stala populární. Účinek přirozenosti a objemu jedné návštěvy kosmetického salonu miloval mnoho lidí. Technika balayazh se objevila poměrně nedávno a již získala svou armádu fanoušků.

Částečné barvení vlasů bylo poprvé představeno módními stylisty hvězd první magnitudy. Dokonce i po prvních vystoupeních na červených tratích a obálkách lesklých časopisů populárních umělců s novými účesy, se módní ženy zalíbily do kosmetických salonů, aby zopakovaly novou barvicí techniku ​​na svých vlasech.

Nabízí balayazhu na světle hnědých vlasech

"Zametání." Tato hodnota leží pod francouzským výrazem "balayazh". Opravdu, pokud se podíváte na vlasy po postupu barvení, pak můžete opravdu vidět "šlehání", který vyniká proti obecnému pozadí v jiné barvě. Tento efekt je dosažen speciální metodou nanášení laku.

Nový pohled na obvyklý postup barvení dělal trochu revoluci v kadeřnických salonech

Je třeba poznamenat, že balayazh je téměř univerzální postup, protože je vhodný pro jakoukoliv délku a stín vlasů. Harmonická kombinace tónu barvy s přirozenou barvou světle hnědých vlasů vizuálně zvyšuje hlasitost bez ztráty přirozenosti. Navzdory skutečnosti, že tato barvicí technika je zcela nová, používá ji ženy všech věkových kategorií.

Varianty barvení vlasů

Mnohostrannost změn v barvení vlasů podle balayazhové techniky umožňuje vytvořit zcela odlišné efekty. Jedním z hlavních rozdílů mezi nimi je hladký nebo radikální přechod barev. Záleží také na barvě, která se může blížit k přirozeným odstínům nebo překvapivému jasu palety. Teplé růžové, tyrkysové a fialové již byly adoptovány ženami módy.

Balayazh vám umožňuje vytvořit různé efekty. Vlasy mohou vypadat co možná nejpřirozeněji a neobvykle báječné.

Mastery kadeřnického překvapení s novými technologiemi. Vytváří kaskádový efekt, peří, tenké proužky - to vše se již používá v kosmetických salonech. Rozdíl je také pozorován v oblasti aplikace barviv, které se mohou lišit od špiček ke kořenům.

Výhody barvy balayazh na světle hnědé vlasy

Balayazh má řadu nesporných výhod, které módní ženy ocenily. Po postupu se účes vizuálně zvyšuje v objemu, což je velmi důležité pro ženy s tenkými a řídkými vlasy. Toho lze dosáhnout použitím odstínů blízkých přirozené. Pro největší efekt objemu se aplikuje najednou několik barev barviv, které se aplikují bez náhlých přechodů z jednoho na druhé.

Barvení na techniku ​​balayazh má spoustu výhod a ne jediný nevýhodu při dodržování všech pravidel

Dalším důležitým pozitivním bodem je trvání účinku postupu. Barvení znamená hladký přechod z tónu na tón a platí pouze pro části vlasů. Kořeny během postupu nejsou vystaveny barvivům a dokonce i když rostou, počáteční dojem se neztratí.

Barevný balayazh na světle hnědých vlasech: odstíny

Chcete-li zdůraznit krásu světlých hnědých vlasů, je zcela realistické zastínit je v jedné nebo více barvách. Barvení 2/3 délky s jiným tónem může vytvořit naprosto úžasný efekt nejen na vlasy, ale i na celý vzhled.

Barvení pomocí balayazh techniky obnoví přirozené barvy přírodních vlasů s přidáním nových odstínů

Světle hnědé vlasy jsou nejlépe kombinovány s následujícími odstíny:

Jak je metoda barvení balayazh

Podle základních principů zbarvení se balayaz prakticky neliší od obvyklých postupů zvýraznění nebo barvení. Jedinou radikální inovací je oblast použití barvicího prostředku.

Modifikovaná technika zvýraznění získala zcela neočekávané výsledky.

Za prvé, vlasy jsou rozděleny na prameny, stejně jako u jiných barev. Barva se aplikuje přibližně od středu zvlnění a od špiček. Každý pramen je malován v podobě písmene latinské abecedy V. Největší efekt je dosažen při použití několika odstínů barev najednou.

Barevný balayazh krátké blond vlasy

Kare, bob, pixie a další krátké účesy na světle hnědých vlasech jsou velmi živé po barvení pomocí techniky balayazh. Nejúspěšnější bude použití barvy na oddělené plochy nebo přechod z jedné barvy na druhou s rozmazaným okrajem.

Nová interpretace světle hnědých vlasů s krátkým účesem je možná díky technice balayazh.

Barevný balayazh střední délky vlasů

Střední délka vlasů je ideální pro aplikaci balasteru. Oba odstíny v blízkosti přírodního a trendového vzhledu jsou stejně harmonické.

Princip "zlatého průměru" se vztahuje na barvení podle balayazské techniky. Střední délka - univerzální

Všechny stávající možnosti barvení jsou použitelné ve střední délce a vypadají tak užitečné, jak je to možné. Jediná věc, kterou byste měli vzít v úvahu, je styl, který se hodí do módy podnikání nebo je více škodlivý.

Zbarvení balayazh dlouhých blond pramenů

Možná není možné vytvořit romantický a křehčí obraz tím, že barví vlasy pomocí balayazh techniky a curling to v kudrlích. Tento účes se již stal hitovou módou a zamiloval se do mnoha nevěst.

Co může být krásnější než dlouhé vlasy? Samozřejmě, že tyto vlasy jsou barveny technikou

Také hnědé prameny s částečným tónováním vypadají výhodně na rovné vlasy. Obzvláště působivé jsou dokonale narovnané vlasy, malované technikou balacekové kaskády.

Barevná vlákna balayazh nezávisle doma

Barvení vlasů pomocí balayazh techniky lze naučit samostatně, aniž bychom se uchýlili ke službám kadeřníků. Od prvního okamžiku se požadovaný efekt nemusí samozřejmě vyřešit, ale podle následujících doporučení se můžete k němu co nejvíce přiblížit.

Každá nová-barvená technika barvení vlasů, pocházející z salonů, s časem musí být aplikována doma

První věc, kterou je třeba zvážit, je správná volba barvy. Tón barvy by měl být v souladu s barvou obličeje, přirozeným odstínem vlasů a barvou očí. Druhým pravidlem je počet odstínů. Je to jednoduché: čím více z nich, tím efektivnější je výsledek zbarvení.

Móda, jejíž vlasy jsou již natřeny, by neměla být rozrušená. Technika balayazh je krásná v tom, že je vhodná jak pro přirozené vlasy, tak pro tóny.

Proces barvení se skládá z několika kroků:

 1. Oddělené barvené prameny vlasů.
 2. Aplikujte barvu na kadeře na obou stranách, počínaje špičkami.
 3. Chcete-li udržet požadovaný čas pro aktivaci barviva.
 4. Omyjte barvu.

Jak vidíte, princip zbarvení se neliší od obvyklého. Výrazný rozdíl spočívá v oblastech aplikace barvy na vlasy.

Video lekce o barvení vlasů pomocí techniky balazí

Video tutoriál odhalí všechny tajemství barvení vlasů pomocí balayazh techniky:

Rozmanitost balayazha na světle hnědých vlasech různých délek

Blondová barva je považována za nejoblíbenější ženu, protože s její pomocí je nesmírně obtížné zdůraznit svou vlastní individualitu. To je důvod, proč balayazh pro hnědé vlasy je velkým požadavkem. To je ideální způsob, jak přidat do vlasů jas a přidávat k tomu dojem.

Nabízí balayazhu pro blondýnku

K provedení klasické balayazh použijte 2-3 tóny jedné palety barev. Pokud plánujete radikální barvení v jasné barvě, může to být jen jedno. Pokud upřednostňujete dvoustupňovou techniku, ujistěte se, že oddělíte několik tenkých kudrlin v blízkosti tváře a koruny. Díky této chytré technice budete schopni dosáhnout účinku přirozeného spalování vlasů.

Zbarvení balayazh, prováděné na světle hnědých vlasech, má řadu velmi důležitých výhod:

 • Nevyžaduje příliš časté opravy - stačí aktualizovat barvu, jakmile je vypláchnutá (přibližně jednou za 2 až 3 měsíce) a včas zkrátit řezné konce;
 • Jemný účinek - kořenová zóna zůstává nevyužitá, takže se nemusíte starat o zdraví vlasů;
 • Krása - malba tohoto typu vypadá velmi hezky a stylově. Ona zůstane v trendech po mnoho let;
 • Schopnost přizpůsobit vzhled - dovedně vyztužená vlákna zdůrazňují tvar obličeje a přitahují pozornost k očím;
 • Pohodlí. Vlasy barvené technikou balayazh nevyžadují komplexní péči - stačí použít klasický postup;
 • Všestrannost. Tato možnost malování je vhodná pro celou světle hnědou škálu, libovolnou délku a texturu - balayazh dokonale zapadá jak do světlých hnědých rozeklaných vlasů, tak i do kudrnatých vlasů;
 • Originálnost. Během procedury je velitel řízen délkou a hustotou vlasů. Současně obraz sám o sobě otevírá obrovský prostor pro fantazii, což zaručuje exkluzivitu účesu;
 • Přirozenost - ve většině případů se používají přírodní odstíny pro balayazh, takže hlava vlasů vypadá velmi snadno a co nejpřirozeněji.

Tip! Při výběru barvy pro balayazh je třeba mít na paměti, že světlé odstíny dělají vzhled mladší, ale tmavé barvy přidávají pár let.

Možnosti balayazha

Malba vlasů v balayazském stylu poskytuje několik krásných a velmi zajímavých možností. Seznamte se s nejoblíbenějšími.

Měkký přechod z tmavých kořenů na jasné konce je ideální pro téměř všechny účesy - krátké, střední a dlouhé. Pokud právě začínáte své trendy experimentovat, zkuste jen klasický balayazh - s ním se nemůžete pokazit.

Jasný jantarový odstín vizuálně zvyšuje objem vlasů, dává mu hloubku a vitalitu. To je nejlepší volba pro krátké vlasy.

Tato zajímavá barva kombinuje meloun a bohatou fialovou barvu - je to ideální volba pro kudrnaté vlasy. Tato neobvyklá směs poskytuje vzrušující hru barvy a dokonale se hodí na tmavě hnědé vlasy.

Kombinace bronzu a zlata vypadá bohatě, módně a neuvěřitelně stylově. Jedná se o jednu z nejlepších možností pro léto, která obratně zdůrazňuje dlouhé vlasy.

Blond vlasy mají zpravidla krásný podtón. Popraskané světle hnědé balayazh pomůže zdůraznit tuto přirozenou vlastnost, protože je šedá barva, která vypadá na světle hnědou základnu co nejpřirozeněji.

Barvení v světle hnědých tónech s medovými poznámkami znamená použití několika odstínů najednou. V tomto případě master provede hladký přechod z přirozeného vrcholu na teplé jasné tipy.

Ice Blonde je hit nadcházející módní sezóny. Silně bělené prameny vypadají královsky a jsou ideální pro majitele světlých očí a porcelánové pokožky bez nejmenší chyby. To je nejlepší volba pro světle hnědé vlasy střední délky.

Karamel balayazh, který se nazývá také sladké zlato, vypadá skvěle na pozadí dlouhých a kudrnatých pramenů. Slouží dobře se světle hnědými vlasy, a proto poskytuje přirozený efekt.

Jahodový krémový balayaz vypadá skvěle na tmavé i světlé blonďaté bázi. To je skutečná výzva pro stylisty, protože jejich hlavním úkolem je, aby barva byla jasná a jasná.

To je nejlepší a docela obyčejná verze pro účesy s třesky. S takovým zajímavým zabarvením jsou prameny v obličeji ošetřeny lehkou barvou, ale oblast okluzu zůstává tmavější. Vypadá to, jako by vypadaly vlasy na slunci.

Pokud klasický balayaz vypadá příliš zřetelně, použijte lehkou verzi barvy, ve které jsou vybrány velmi tenké prameny a kontrast barev je snížen.

Jak je vidět na těchto fotografiích, přechod od světle hnědých kořenů k téměř bílým tipům vypadá neuvěřitelně krásně a harmonicky. Nezapomeňte, že barvu platiny lze použít výhradně na světlé blond vlasy. Další důležitou podmínkou jsou světle modré nebo šedé oči a dokonalá lehká kůže.

V následujícím videu se seznámíte s technikou provádění balayazhy na hnědých vlasech:

Tímto zbarvením se zesvětlují pouze horní a dolní prameny, ale střední část vlasů zůstává neporušená. To dává vlasům přirozenost a objem.

Technika balayazh, vyrobená ve stylu slunečního oslnění, kombinuje blond, doplněná několika různými odstíny. Takové zbarvení dodává hlavě vlasu extra objem a zachovává jeho přirozenost.

Střední blond vlasy mohou být snadno přeneseny do krásné pšeničné blondýny. V tomto případě rostoucí kořeny dodají vlasům extra kouzlo a vůbec vás nezkazí.

Jedna z nových variací balayazha, jejíž podstatou je tónovat vlasy poměrně širokými tahy. Tento balayazh slibuje být nejoblíbenější. Odborníci říkají, že to nejlepší, co se hodí na bob s prodlužováním a jinými účesy střední délky.

Dlouhé tmavé blond vlasy budou hrát s úplně jinými barvami a budou vypadat mnohem bohatěji, pokud horní vrstva bude zastíněna tenkými zlatými gaštany.

Barevný balayazh je výběr odvážných dám. Pokud vaše duše chce jasné barvy, můžete volit červenou, modrou, modrou, zelenou, fialovou, oranžovou, růžovou a další neuvěřitelné barvy - výběr je omezen pouze vaší představivostí a touhou po originalitě. Je také důležité, aby se nový účes dobře hodil ke stylu. Pouze v tomto případě bude obraz harmonický.

Tip! Většina odborníků doporučuje nejprve zvolit účes a poté pokračovat v malování.

Jak balayazh?

Balajage pro světle hnědé vlasy je poměrně komplikovaný postup. Pokud nemáte absolutně žádné zkušenosti, pak bude neuvěřitelně obtížné dosáhnout dokonalého výsledku při prvním zbarvení. Navíc pro různé délky potřebujete vlastní postup. Ale pro ty, kteří stále rozhodují o samorozbalování, rady zkušených odborníků jistě přijdou v ruce.

Pro barvení budete potřebovat:

 • Zesvětlovač;
 • Rukavice;
 • Barva;
 • Hřeben s častými zuby;
 • Hřeben;
 • Gum;
 • Fólie;
 • Houba nebo štětec;
 • Kapacita pro míchání;
 • Cape;
 • Rukavice;
 • Balzám;
 • Šampon

Malujeme krátké vlasy

Chcete-li provést krátké blond vlasy, postupujte podle těchto podrobných pokynů:

 1. Míchejte prameny hřebenem tak, aby konce lemovaly.
 2. Připravte čističku.
 3. Použijte ji štětcem pouze na spodní části hlavy vlasů. Nechte kořeny nevyužité.
 4. Udržujte požadovaný čas. Je velmi důležité, aby se to nepřehnulo, jinak byste namísto krásných vlasů dostali spálenou loofu.
 5. Opláchněte prameny vodou.
 6. Smíchejte složení barvy.
 7. Namalujte bělené plochy.
 8. Nechte ho po dobu 15 minut.
 9. Umyjte si vlasy šamponem.
 10. Využijte balzámu.

Technologie pro středně dlouhé barvení vlasů

Dělat balayazh na tmavě blond vlasy střední délky se objeví trochu jinak:

 1. Dobře štětte.
 2. Rozdělte vlasy na několik stejných částí.
 3. Vázněte každý do ocasu.
 4. Obalte fólií vše, co bude nad dásní - ušetří vám vlasy od získání barvy.
 5. Připravte čističku.
 6. Použijte ji speciální houbou, pohybující se z dásně. Není nutné úplně pokrýt ocas. Tampóny by měly být lehké a asymetrické.
 7. Počkejte na správný čas.
 8. Opláchněte prameny vodou.
 9. Smíchejte barvicí kompozici požadovaného odstínu.
 10. Naneste ho na ocasy.
 11. Počkejte 20 minut.
 12. Umyjte si vlasy šamponem.
 13. Využijte balzámu.

Malujeme dlouhé vlasy

Balayazh se šedým odstínem nebo jinou barvou, vyrobenou na dlouhých vlasech, vypadá prostě perfektně. Hlavní věcí je dodržovat pokyny:

 1. Vyberte délku ošetřované oblasti - zcela závisí na vašich preferencích.
 2. Zbytek vlasů by měl být zabalen s fólií, aby byl chráněn před nežádoucími barvivy.
 3. Připravte čističku.
 4. Použijte široký kartáč nebo speciální houbičku, aplikujte si vlasy a vyberte prameny v náhodném pořadí.
 5. Masírujte je rukama - to umožní složení ležet více rovnoměrné vrstvy.
 6. Počkejte na správný čas.
 7. Vyčistěte čistící prostředek vodou.
 8. Smíchejte složení barvy.
 9. Strávit tónování vlasů.
 10. Počkejte 20 minut.
 11. Umyjte si vlasy šamponem.
 12. Využijte balzámu.

Péče o balayazhem

Barvené vlasy vyžadují zvláštní péči, která se řídí několika důležitými pravidly.

 • Pravidlo 1. Použijte šampon a balzám pro praní odpovídající značkou.
 • Pravidlo 2. Před a po postupu pravidelně nanášejte regenerační, zvlhčující a vyživující masky.
 • Pravidlo 3. Chraňte vyčesané vlasy před vystavením slunci a chlorované vodě.
 • Pravidlo 4. Pravidelně odstraňte nežádoucí žloutnutí, ošetřete vlasy fialovým nebo stříbrným tonikem.
 • Pravidlo 5. Pokuste se co nejméně používat fén, žehličku nebo curling.

Viz také: Jak barvit středně dlouhé blond vlasy pomocí balayazh techniky (video)

Středně dlouhé blond vlasy: fotografie před a po, přehled

Nejběžnější barva vlasů v Rusku je světle hnědá. Právě na této barvě vlasů je složité zvýraznění vytyčeno nejlépe. Balajazh na středně dlouhé blond vlasy vypadá elegantně a sofistikovaně. Fotografie s různými variacemi tohoto komplexního zabarvení vykazují při přechodu z jedné barvy na druhou různé odstíny, hladkost a protažení.

V článku se dozvíte:

 • Co je balayazh? Fotografie, recenze, ceny.
 • Seznam technik v závislosti na struktuře a délce vlasů.
 • Krok za krokem pokyny pro barvení doma.

Obsah:

Co je balayazh?

Balayazh se poprvé objevil ve Francii na konci 20. století. Překlad z francouzského slova znamená "smahivat", "pomsta". Tento typ zvýraznění dostal své jméno kvůli aktivním tahům štětcem během práce kadeřníka.

Kvalita a správnost balayazhu podle všech kánonů má rozdíl na koncích a kořenech jednoho tónu, což je jakousi rafinovanou a měkkou ombre bez náhlých přechodů, s hladce vybranými prameny.

Balayazh vypadá jako tmavá verze přirozené barvy vlasů s převahou zlatých a karamelových odstínů, dává pramenům přirozený a zdravý lesk a připomíná ve své struktuře spáleniny vlasů po dovolené na pobřeží.

Přímo přechod z tmavších do světlých odstínů s jasně zvýrazněnými předními prameny se nazývá balayazh.

15 fotografií "Před" a "Po"

Abychom zhodnotili celé kouzlo neobvyklého typu zvýraznění, nabízíme balayazové barvivo na středně dlouhých blond vlasů na fotografii, kde je postup barvení popsán krok za krokem, znatelná hladkost přechodu, které pramínky vystupují se světlými a tmavými odstíny. Hlavní věc - transformace, k níž dochází s vlasy po balayazhu, získává měkkou, hedvábnou strukturu, přirozenou barvu a lesk.

Real recenze

Chcete-li porozumět efektu, doporučujeme seznámit se s několika recenzemi zákazníků:

Poprvé jsem to balayazh před několika týdny. Mám vlastní vlasy, nelakované, světle hnědé barvy, pod lopatkami a průměrnou hustotou. Dlouho jsem chtěl něco změnit na obrázku bez poškození vlasů. Zastavila se na balayazhu, protože Neovlivňuje vlasové kořeny, pro mě je to důležité. Dvě barvení stupňů, pět hodin práce, ale výsledek je rozhodně stojí za to. Vlasy vypadají krásně a zdravě a určitě ne jako by kořeny rostly silně. Takové barvení bude v průměru trvat až šest měsíců, což je obrovský plus. Líbí se mi, doporučuji.

Chtěla jsem změnit obrázek a volba spadla na módní a originální techniku ​​barvení vlasů. Zaznamenal jsem se prvnímu mistrovi, který jsem narazil, což dlouho jsem litoval. Vlastní proces barvení probíhal dobře ve dvou etapách. Ale výsledek mě vůbec netušil. Přechod od přirozené barvy u kořenů až po bělené konce je velmi patrný. Ukázalo se, že se bojím - účinkem "vlasů pěstovaných do středu hlavy". Dále bylo "zdobeno" několika dlouhými bílými prameny. Nejsem šťastná. Snad problém byl v nezkušeném mistrovi, ale určitě bych neriskoval opakování experimentu.

Cena v Moskvě a regionech

Ceny za taková komplexní barvení, jako balayazh, závisí hlavně na délce vlasů. Dodatečné náklady jsou množství smíšené barvy a stupňování odstínů. Klasické zbarvení je charakterizováno mícháním tří odstínů, ale na žádost klienta lze zvýšit počet barev a cena se podle toho zvyšuje. Tabulka uvádí průměrné ceny klasického balagazu bez stylingu, sušení a mytí předchozí barvy.

Jak udělat doma?

Počáteční fází malby je příprava všech potřebných materiálů a nástrojů. Budete potřebovat:

 • ručník (plech);
 • několik požadovaných odstínů barvy;
 • rukavice;
 • potravinová fólie nebo fólie, rozřezané na kusy požadované velikosti;
 • guma a vlasy;
 • hřeben s dlouhou rukojetí;
 • malířské štětce;
 • plochá čepel;
 • plastovou nebo skleněnou misku.

Použití kovových nádob a hřebenů v procesu barvení vlasů se nedoporučuje. Dochází k chemickým reakcím a významně zhoršuje výsledek barvení.

Balayazh není aplikován na čistě umýt vlasy. V případě potřeby si omyjte vlasy den předtím. Krok za krokem:

 • Vlasy jsou česané dobře a rozděleny do čtyř zón: dvě dočasné, okcipitální a čelní.
 • Pick up s gumovými pásky ⅓ vlasy z celé délky.
 • Začínáme barvit od tipů s lehkými tóny.
 • Po nanesení nátěru ve čtyřech zónách počkejte 30 minut a umyjte.
 • Vysoušeč vlasů na vlasy.
 • Opakujte postup barvení s další částí délky.
 • Používejte odstíny tmavší.
 • Čekáme 30 minut, umyjeme, vysušíme.
 • V závěrečné fázi zbarvíme kořeny.

Hlavní obtížnost gradientového zbarvení je, aby přechod mezi tóny byl nepostřehnutelný: kvůli tomu rozdělování barvy, stín dobře.

S třeskymi

Mnoho stylistů se shoduje v tom, že technika barayazhů není vždy vhodná při tónování. Například na rovných třesích na obočí se barvení neprovádí. V ostatních případech závisí vizuální efekt vyvolaný zvoleným typem zvýraznění podle typu nárazů.

Zbarvení dlouhých ran, zarovnání čela, zdůrazňuje ovál tváře. Vizuálně se obličej stává ženičtější a správnější, drobné nedokonalosti pokožky se vyhlazují. Na šikmých a dlouhých třesích vytváří balayazh účinek tlustých vlasů, na krátké a rovné tváře bude vypadat mladší. Nerovnoměrné a šikmé rány dávají tváři velké prodloužení. Technika balayazha posiluje dvojitý účinek, prodlužuje obrysy obličeje.

Rovné vlasy

Malování balayazh na rovné vlasy je snadnější než na kudrnatý, trvá ne více než 4,5 hodiny. Tónované přechody nejsou tak nápadné a vlasy si zachovávají svůj lesk a zdravý vzhled. Nevýhody zahrnují ne tak velkolepé přechody a prameny zvýrazněné v nejlehčích tónech. Na rovné vlasy vypadá tato vyzdvižující technika jako přirozeně vypálená srst. Doporučuje se zvlnění pramenů pro zvýšení efektu.

Na kudrnaté vlasy

Přirozeně ženské a působivé budou vypadat balayazh kudrnaté kudrlinky. Struktura kadeří je tenká a křehká, takže věnujte zvláštní pozornost výběru barvy, aby nedošlo k "hoření" a nepoškozování vlasů. Před aplikací barvicí směsi kadeřní narovnávejte vysoušeč vlasů nebo žehličky. Ujistěte se, že mistr narovná každý pramen, pokud dojde k barvení v holičství. Barvení kudrnatých vlasů vede k nepředvídatelnému a ne vždy příjemnému výsledku.

Na náměstí

Balayazh pro krátké vlasy zdůrazňuje tloušťku a krásu vlasů, tváře v příznivém světle. Kvůli tomu vypadá jakýkoli styl, ať už je to velké kudrlinky nebo neopatrné zvonky, vypadá lépe a velkolepěji a účes se stává výraznějším. Balayazh jde dobře s náměstí.

Na malou délku vlasů je toto barvení vhodné pro lidi všech věkových kategorií. Přidává se vizuální objem, který je důležitý pro slabé a tenké vlasy. Kars s gradientem se používají k vyhlazení nadměrné kruhovitosti tváří na obličeji, široké lícní kosti a těžké brady. Na krátkém čtverci není snadné balayazh aplikovat kvalitativně a přesně. Proto věnujte velkou pozornost volbě kadeřníka. Konečný výsledek závisí na jeho kvalifikaci. Krátké prameny rostou rychleji - opětovné barvení a tónování je třeba provést po dvou až třech měsících.

Cascade

Nerovnoměrné účesy, jako kaskáda, výrazně komplikují techniku ​​používání balayazhy. V práci kadeřnice věnujte pozornost přípravě na nanášení laku. Máte-li bang, pak by měl být odebrán a ne maloval vůbec. Toto je nevyslovené pravidlo kadeřnictví, které dává profesionálům. Cascade a balayaz jsou nejlépe kombinovány na dokonale rovné vlasy. Pokud je máte zvlněný nebo kudrnatý, je téměř nemožné dosáhnout hladkých a nepostřehnutelných přechodů.

Balayazh na hnědých vlasech

Proč balayazh na světle hnědé vlasy - je nejlepší způsob, jak změnit svůj obraz? Za prvé, tato technika nepoškodí vlasy. A péče je téměř stejná jako obvykle. Kromě toho je nutná úprava nejvýše jednou za čtyři měsíce.

Tento postup má mnoho výhod. To je skvělá příležitost vždy vypadat svěží a dobře upravená. Balayazh označuje přirozené barvení. Tato technika je zajímavým řešením pro vytváření trendových účesů. Pro barvení vlasů se používají 2-3 odstíny, mezi kterými může být hladký nebo náhlý přechod.

Co je balayazh

Toto je oblíbená varianta barvení, která má mnoho společného se zvýrazněním. Prameny jsou namalovány v několika různých tónech s hladkými přechody. Důležitým rysem tohoto barvení je to, že barvicí kompozice se aplikuje pouze na špičky nebo na třetinu celé délky vlasů. Tento přístup vám umožňuje vytvořit pohled na sluncem bělené prameny. Toto barvení je vhodné pro ženy všech věkových kategorií.

Tón barvy je zvolen na základě původní barvy, obrysů obličeje a typu pleti. Tato technika se liší od jiných typů barvení. Podívejme se blíže na tyto rozdíly:

 • Při malování baláájí jsou odlehčeny pár odstíny, ale ne více než 3.
 • Hranice mezi přirozeným a barveným vlasem by měla být neviditelná.
 • Při tomto zbarvení je ovlivněna pouze horní část srsti a spodní vrstvy zůstávají přirozenou barvou.
 • Na rozdíl od zvýrazňování nemá balayazh jasné přechody a hranice v odstínech.

Tip! Chcete-li vytvořit více extravagantní obraz, můžete použít růžové, modré a fialové odstíny, které se používají na vyjasněných oblastech.

Nesporné výhody technologie

Barevný balayazh na světle hnědých vlasech má mnoho výhod. Nejdůležitější z nich - mírný účinek na vlasy. Také tato technika má následující výhody:

 • Barvení vypadá velkolepě a zdůrazňuje oči.
 • S ním můžete vytvořit individuální obraz.
 • Balayazh je trvanlivý a oprava je vyžadována zřídka.
 • Tato volba je vhodná pro všechny barvy a typy vlasů.
 • Žádná složitá péče nevyžaduje.
 • Originálnost a rozmanitost možností.

Hlavní plus balayazha - měkký účinek na vlasy.

Tip! Balayazh doporučil blondům, kteří nechtějí neustále zbarvovat své kořeny.

Jak vybrat barvu

Mnoho lidí se domnívá, že je obtížné zdůraznit individualitu světle hnědou barvou, proto majitelé takového odstínu často obracejí barvení. Při výběru barvy je třeba si uvědomit, že tmavé odstíny přidávají věk a světlo se omladí. Světlý hnědý odstín je křížem mezi hnědou a jantarovou. Tmavá blondýnka je jasnější a nasycená.

Vzhledem k tomu, že technologie malování zahrnuje přechod z tmavých do světlejších tónů, na dlouhých kadeřích se používá lehčí tón. Dívky s tmavou kůží a tmavými očima se hodí do stínu lehkého karamelu.

Pro tmavé blond vlasy nejlepší volbou - odstíny čokolády a červené. A pro blond světlé lidi jsou vhodnější takové tóny, jako je pšenice, zlato, ořech nebo med. Zdůrazňují světlé oči a jemné kožní tóny. Pro ženy s přiměřenou kůží a šedými očima jsou vhodné perleťové a pěnivé odstíny. Budou přidávat objem.

Tip! Pruhy namalované v bronzových odstínech, které se změní na jantarové tóny, vypadají velkolepě.

Nabízí originální vybavení

Technika balayazh není považována za obtížnou, ale je lepší provést v kabině. Profesionál bude moci vybrat nejvhodnější odstíny pro vytvoření harmonického obrazu. Pravá paleta barev umožňuje zvýraznit barvu pleti a očí. Veselé dívky se hodí pro bělení přirozené a jasné barvy. Vypadají dobře zlaté a pšeničné tóny.

Tip! Barevný balayaz vypadá obzvláště působivě, pokud se vlasy lehce zvlňují.

Balayazh pro světlé blond vlasy

Tato barva je považována za vybledlá a rustikální. Chcete-li udělat účes jasnější a luxusní, musíte použít hladké přechody od světle hnědé a písek v kořenové oblasti k blond blíž ke špičkám.

Tato volba bude vypadat dobře i na krátké vlasy. Technika horizontálního zbarvení pomůže vytvořit další objem.

Balayazh pro tmavé blond vlasy

Balajazh na tmavě blond vlasy také pomáhá vyřešit problém nedostatečného jasu. Osvětlení je vhodné pro dlouhé a krátké vlasy. V tomto případě je dosažen účinek pramenů slunce na slunci

Bělené plochy mohou být zbarveny v růžových, červených a fialových odstínech. Při použití techniky balayazh může být v kořenové zóně ponechány tmavé odstíny a světlá tóny jsou rozloženy po celém povrchu vlasů. Současně bude hranice mezi přirozenými barvami a barevností rozmazána.

Tóny jemnosti dlouhých pramenů

Balajazh pro dlouhé hnědé vlasy naznačuje skvělé možnosti pro kombinace barev. S takovou hlavou vlasů je fólie uzavřena na samých špičkách a potom se na prameny aplikuje připravený zjasňovač. Stíny musí vyzvednout, aby přechody vypadaly přirozeně.

Takže zvážit, jak malovat dlouhé kadeře:

 • Pramínky jsou česané a odděleny.
 • Fólie jsou umístěny pod vrcholy jednotlivých pramenů.
 • Pomocí štětce naneste kompozici na požadovanou délku. Tím získáte požadovaný obrys.
 • Barva se uchovává asi 15 minut a pak se vypláchne.

Balayazh pro vlasy střední délky

Balayazh na světle hnědých vlasů střední délky se provádí za pomoci asistentky. Vzhledem k tomu, že je obtížné oddělit vlasy na rovných pramenech, což snižuje kvalitu barvení.

Zvažte proces podrobněji:

 • S pomocí hřebenu je celá hmota vlasů rozdělena na několik čtverců.
 • Pak se prameny shromažďují.
 • Podstavec každého ocasu je zabalen v proužcích fólie.
 • Pomocí kartáče nebo houby je barvivo rozloženo na konce vlasů.
 • Po 25 až 35 minutách se kompozice odmyje.

Jak barvit krátké vlasy

Balajazh pro světle hnědé krátké vlasy se provádí pomocí hladkého osvětlení. Díky tomu se vlasy v kořenové zóně stanou velkolepějšími. Zjistíme více o tomto zabarvení:

 • Pramínky se prolínají po celé délce. Zvedne to tipy.
 • Hromada je fixována lakem.
 • Připravená barvicí kompozice je rozdělena na fóliové pásy.
 • Připravené proužky jsou aplikovány na špičky.

Užitečné tipy pro lepší efekt.

Mnoho dívek dělá velkou chybu, nevěří profesionálovi. Koneckonců, velitel svého řemesla si vybere odstíny a malířské schéma v závislosti na oválu tváře a typu pokožky. Kromě toho je technika horizontálního barvení obtížná, zvláště u dlouhých vlasů.

Můžete se pokusit udělat balayaz doma, ale nejprve byste se měli seznámit s některými pravidly:

 • Je důležité vybrat odstíny, které odpovídají vašemu typu barvy.
 • Počet odstínů záleží na vytvoření jedinečného obrazu, který by měl být rozdělen na několik pramenů.
 • Pro světlé blond vlasy je vhodná karamelová nebo podzimní barva a béžové a zlaté nitě jsou vhodné pro blondýnky.

15 nápadů pro balayazhu na světle hnědých vlasech

Blondýnka je nejčastější barva vlasů u nás. A právě jeho stylisté se nazývají ideální pro balayazhu!

Barevný balayazh na světle hnědých vlasech

1. Jantar

Base - měděné odstíny, akcenty - oranžová. Čistě vizuální objem vlasů se stává dvakrát větší!

2. Baklažán a meloun

Ideální pro kudrnaté vlasy: tmavě purpurové a světlé blond odstíny jsou od sebe odděleny a vytvářejí úžasnou hru barvy.

3. Klasický

Mírně ztemnělé kořeny a hladký přechod na pšenici blond: bezvadný a jde absolutně všem!

4. Bronz a zlato

Jasná a velmi letní verze balayazh na světle hnědých vlasech: červenohnědé odstíny této sezóny ve výšce módy!

5. Studený popel

Tmavé blond vlasy mají obvykle chladný lesk: po zpevnění trochu s barvením získáváme stylovou a módní verzi!

6. Honey Blonde

Zbarvení ve třech tónech vám umožní vytvořit hladký přechod od přirozeného tónu u kořenů až po jasné konce. Velmi krásná!

7. Ice Blonde

Dalším hitem sezóny jsou rovnoběžné prameny od středu délky nebo ještě vyšší: velmi působivé s průměrnou délkou vlasů.

8. Zlatý karamel

Ideální pro dlouhé a velmi dlouhé vlasy: některé prameny se rozjasňují téměř od samých kořenů, někteří pouze na špičkách.

9. Od tváře k hlavě

Zajímavá verze: prameny na obličeji jsou lehčí než na zadní straně hlavy.

10. Jasné kontrasty

Tmavé blond kořeny jsou "zobrazeny" ve sněhové blondce na koncích. Barvení bude trvat dlouhé hodiny (je téměř nemožné udělat takový balayazh u hnědých vlasů doma), ale výsledek stojí za to!

11. Sluneční záření

Míchání několika odstínů blond a různě vysokého zabarvení vytváří objem, hra a současně chrání přirozený vzhled vlasů, jako by ho vypálil na slunci.

12. Velké tahy

Nový trend v balayaazha - kontrastní tónování velmi tlustých pramenů. Podle našeho názoru by tento trend měl být stanoven a stát se hitem roku.

13. Téměř blonďatá

Pokud jste celý svůj sen snívali o tom, že jste se stal zlatými šlehačkami, ukázat majitel této fotografii: nebudete muset zakalovat kořeny, a budete vypadat úžasně!

14. Platina

Velmi efektivní barvení, ale nezapomeňte: pokud máte velmi korektní kůži a jasné oči, je možný efekt "vymazání obličejových vlastností", což je příliš homogenní účinek.

15. Od samých kořenů

Šperky fungují: nejjemnější prameny jsou zbarveny v sousedních odstínech. Wow

Pro Více Informací O Suché Vlasy