logo

Hodnocení nejlepší kosmetiky pro styling vlasů

Dnes styling vyžaduje nutně různé speciální nástroje:

 • pěna,
 • gel,
 • pěna a další.

Druhy výrobků, které mohou být vystaveny vysokým teplotám

Pokud jsou vlasy naskládané se sušičem vlasů, žehlení nebo curling, budete potřebovat:

 • vlasová stylingová pěna;
 • pěna;
 • těstoviny;
 • lotion;
 • oleje;
 • lotion.

Nyní se budeme bližší podívat na každou z uvedených možností a pokusit se vybrat ty nejlepší z nich...

Kadeřnická pěna

Pěna je schopna dodat stylový tvar s přídavkem textury a fixace.

Ona je zvyklá dělat tenké kudrlinky. Může však vypadat přirozeně nebo vypadat na vlasy ve formě matného povrchu.

Způsob aplikace: Pěna se nanáší rovnoměrně po celé délce mokrých vlasů. Chcete-li vytvořit hlasitost, je třeba nasměrovat proud vzduchu ze sušiček na kořeny.

Dlouhé vlasy jsou lépe vykresleny středním kartáčováním, krátkým hřebenem s průměrným průměrem. Pro dosažení objemu vlasů jej upevněte na kořeny. To bude mít ohromující účinek, i když jsou vlasy tenké.

Produkty špičkových značek Schwarzkopf a Wella si zaslouží zaujmout vedoucí postavení na vrcholu. Vella Shape Control dodává vlasům lesk a lehkost.

Kromě toho obsahuje požadovaný provitamin B5. Schwarzkopf Taffeta pěna "Pevnost objemu" udržuje objem dobře, zatímco vlasy zůstávají naživu.

Péřová pěna

Tento nástroj umožňuje ovládat kudrnaté kudrlinky a zesilovat je. V tomto případě se vlasy nestarnou, ale zůstávají lehké. Pěna pro styling vám umožňuje vytvářet méně husté prameny.

Způsob aplikace: Mouka v požadovaném množství se aplikuje na vlhké vlasy po celé délce, počínaje kořeny. Vysušte si hlavu vysoušečem vlasů. Jedná se o vynikající nástroj pro vytváření kudrnatých kudrlin, stejně jako pro podporu a zvlnění zvuku.

Jeden z nejlepších je považován za vlasovou stylingovou pěnu Wella Design, která má superstrong fixaci. Dlouho si uchovává požadovanou hlasitost.

Vlasy se nelepí a spolehlivě chrání před ultrafialovým zářením. Pěna se při česání snadno odstraní. Pěna značky Nivea vhodná pro styling jakéhokoliv druhu. Držel požadovaný objem dlouho.

Hair styling s olejem

Pro tento nástroj neexistují žádné nemožné úkoly. Účinně řeší všechny, včetně:

 • obnovení;
 • hydratační;
 • jídlo a další.

Olej se doporučuje pro všechny typy vlasů.

Jeho účelem je udržet vlhkost. Díky tomu se vlasy stávají zdravějšími, hladšími a odolnějšími.

Ve vzorcích produktů je mnoho užitečných přísad: přírodní oleje z lnu, avokáda, kukuřice, hroznového semene, lopuchu atd.

Jak používat: Pro dlouhé vlasy s dělenými konci nebo příliš tenké, potřebujete pouze 3 kapky. V jiných případech stačí jedno nebo dvě.

Olej se nejprve třepe palmami a pak se rozdělí po délce vlasů. Chcete-li to provést, vyhlaďte kadeře. Tam jsou oleje, které hluboce čistí vlasy.

Nejlépe se aplikují před použitím šamponu. Takové nástroje se otírají pomocí masážních pohybů ve vlhké pokožce hlavy. Pak je třeba vlasy umýt a aplikovat šampon.

Kromě toho lze olej aplikovat jak před pokládkou, tak po ní. Pod jeho vlivem se vlhké kudrlinky vyhlazují a stávají se pružnějšími.

Existují některé oleje, které jsou vhodné jak pro vlasy, tak pro tělo. Aplikují se na kůži po umytí a můžete je jednoduše otřít ručníkem.

Oleje pro styling by měly být používány při každém mytí vlasů. Pak se vaše vlasy nebojí sušení vlasů. Skvělý nástroj pro vlasy, který neposlouchá, je považován za mýtický olej společnosti L'Oreal Professional.

Odolnost olejů od profesionálů Wella je výborným výživným produktem s avokádovým olejem a makadamií, stejně jako vitamínem E.

Kadeřnická pasta

Paste je určen pro účesy na suché styling. Dává krátký tvar a objem vlasů. Používají je mladí lidé k vytváření jakýchkoli, dokonce i těch nejneuvěřitelnějších obrazů.

Jak používat: Vezměte si nástroj o velikosti velkého hrášku. Je rozemletá v rukou a vtírá do čistých a vysušených vlasů.

Těstoviny lze aplikovat na kořeny nebo jen na oddělené prameny.

Díky použití tohoto nástroje bude účes trvat celý den. Navíc může být několikrát znovu položen, měnící se tvar.

Mezi nejoblíbenější vlasové stylingové pasty patří Osis, Keune, Alterna. Dokonale vyzdvihují potřebné prameny. S nimi jsou k dispozici modelové účesy pro každou chuť.

Lotion pro vytvoření vlasů a zvlhčení vlasů

Tento nástroj snadno dává objem vlasům. Poskytuje vynikající hydrataci. Pokud vycítíte, můžete snadno vytvořit libovolný obrázek.

Snižuje nepříznivé účinky při používání vysoušeče vlasů. Lotion styling je trvale vynikající výsledek.

Jak používat: Při stříkání lotion na mokré vlasy se zaměřte na kořenovou oblast. Pokládání se provádí pomocí vysoušeče vlasů. V tomto případě můžete dát vlasy, jak se vám líbí.

Výrobce Wella nabízí dokonalé perfektní mléko, poskytující vlasům nádherný lesk a závratný objem. Lotion Taft poskytuje silný a spolehlivý fixační účes.

Hair styling gel - jak používat nástroj

Gel je oblíbená kosmetika. Má želatinovou kompozici. Je také k dispozici v aerosolů.

Vlasový gel vám umožňuje vytvořit různé účesy. Pokud jsou vlasy správně položeny, během dne neztratí svůj tvar.

Jak používat: Gel lze aplikovat pouze na čisté vlasy. Před vysycháním dobře utřete hlavu ručníkem. Poté se do kořenů vtírá malé množství gelu.

Účinek se nevyžaduje po fixování laku. Gel je schopen bezpečně ji fixovat.

Skvělé peří vám pomohou vytvořit gelový koktejl Thrill OSIS od značky Schwarzkopf. Účinek mokrých vlasů poskytne stylový gel od společnosti Nivea.

Univerzální vlasové stylingové produkty

Používají se pro styling různými způsoby. Pro modelování účesu, fén nebo žehličku lze použít, ale ne nutně.

Vosk je stylový nástroj s neuvěřitelnými možnostmi.

Zvlhčuje vlasy, dává jim objem, texturu a lesk. Je považován za univerzální stylový nástroj. Struktura vosku neumožňuje, aby se vlasy držely spolu. V průběhu dne krásné kudrlinky neztratí svou pružnost a pružnost. Navíc jsou měkké, hedvábné a pružné.

Způsob aplikace: Vosk se aplikuje na suché i mokré vlasy. Nejprve se aplikuje na dlaň. Pod vlivem teploty se vosk začne tát.

Jakmile se roztaví, měla by být aplikována na vlasy. Nyní je snadné dát požadovaný tvar.

Vynikající volbou by byl vosk ze Schwarzkopf Professional Osis + Wax It. Takový univerzální nástroj vám umožní plně ovládat strukturu vlasů a vytvářet potřebné akcenty.

Wella vosk je nepostradatelný pro vytvoření extrémního stylingu. Můžete bezpečně modelovat, abyste dosáhli účinku rozcuchaných vlasů.

Krém pro styling neposlušné vlasy

Pomůže vám položit krásné a rovné kadeře. Smetanou udělá vaše vlasy lesk.

Způsob aplikace: Nástroj je vytlačen na dlani a rovnoměrně rozložen na suché nebo mokré vlasy. Poté je uveden požadovaný formulář.

Vlasy mohou být vysušeny přirozeným způsobem a otáčet se na pečení, nebo používat vysoušeč vlasů.

Krém pro styling od Schwarzkopf Got2B "Snadná flirtka" vyhlazuje nezbedné prameny, dokonale udržuje tvar vlasů, dává vlasům lahodný lesk.

Stylový krém od Taft Complete je velmi silná fixace. Žádné počasí nezničí váš účes!

Typy produktů na úpravu vlasů, které nemohou být vystaveny teplotě

Do této kategorie se dostala jíl a prášek. Pomocí nich můžete velmi rychle vytvořit stylový účes. Zároveň se nevyžaduje ani vysoušeč vlasů ani žehlička.

Clay pro vytvoření nového řešení textury

Umožňuje vám často měnit styl. Hrnek se ručně aplikuje na vlasy. Prsty vytvářejí požadovaný styl. Během několika minut můžete udělat styl.

Způsob aplikace: V rukou zbití trochu jílu. Po zahřátí se aplikuje na vlasy a vytvoří požadovaný styl.

Vynikající textura transformující jílu, vytvořená společností Wella, ochrání vaše vlasy před ultrafialovými paprsky a dá jim lesk.

Prášek na úpravu vlasů

Sochařský prášek - nástroj, který se nedávno objevil. Používají ho majitelé krátkých účesů a vlasů střední délky. Prášek může být bezbarvý, jasný a barevný. Je snadné provést potřebné akcenty ve vlasech.

Způsob aplikace: Tento výrobek má 2 způsoby použití. Když první prášek v džbánku drží nad dělením. Po oddělení pramenů se produkt aplikuje na vlasové kořeny.

U 2. prášku aplikovaného prsty. Po nanesení podložky se třepí do oblasti vlasových kořenů. Účes se stává mnohem objemnější. Prášek se aplikuje na oddělení jednotlivých pramenů.

Osis - profesionální prášek, vhodný pro tmavé vlasy.

Matrix je rychle působící bělicí činidlo. Obsahuje užitečné přísady pro vlasy.

Co se týče mé osobní volby, rád používám nástroje vyrobené společností Schwarzkopf. Vždy používejte gel.

Má příjemnou vůni. Gel se stráví šetrně. Vlasy se nehromadí. Účes vytvořený pomocí gelu snadno slibuje 24 hodin od výrobce.

Jak používat balzám na vlasy

ELLE - o účinném působení klimatizačního zařízení

Balsam je pravděpodobně nejoblíbenějším výrobkem pro péči o vlasy po šamponu. Nabídka produktů nabízených na trhu je tak velká, že mnoho z nás se před výběrem často ztratí. Proto je velmi důležité pochopit účel balzámu a vědět, jak ho používat správně. ELLE - o tom, jak používat balzám na vlasy pro co nejefektivnější výsledky.

Nejprve je třeba se rozhodnout o terminologii. Balzám na vlasy je rozdělen do dvou typů - máchání a kondicionér. Pokud se nejčastěji doporučuje používat na zdravé vlasy, aby jí dodávaly lesk a pružnost, pak je tento druh nepostradatelným prvkem rutiny pro ty, jejichž vlasy jsou oslabené a potřebují doplnění vitamínů.

Otázka, jak správně používat balzám na vlasy, velmi znepokojuje, protože jen nákup výrobku a jeho aplikace na vlasy po každém praní nestačí. Za prvé, každý typ vlasu potřebuje zvláštní typ balzámu: pokud suché vlasy vyžadují produkty založené na hydratačních olejích, jako je jojoba, avokádo, ylang-ylang a další, pak tuk z takového klimatizačního zařízení bude jen tlustší. Dermatologové doporučují, aby na mastné vlasy nanášely nesmazatelné spreje - pomáhají získat další objem a zlepšit svou strukturu.

Za druhé, abyste správně používali balzám na vlasy, je třeba pečlivě přečíst pokyny a pravidla aplikace. Většina kondicionerů se používá následovně: po umytí hlavy šamponem a úplném opláchnutí se balzám aplikuje na mokré vlasy a vtírá se masážními pohyby. V žádném případě nemůže být použita klimatizace nebo balzám na kořenech vlasů. Poté se doporučuje ponechat produkt na vlasu po dobu 3-4 minut a opláchnout studenou vodou a pečlivě umyt všechny prameny. Mnozí dělají chybu, že nedávají dostatek času pod sprchu a mytí klimatizace. Voda musí být v chladu, jinak se balzám nezlikviduje a vlasy nebudou mít požadovaný objem. Nejvíce odvážní lidé se odváží na kontrastní sprchu: věří se, že ze studené vody získávají vlasy navíc lesk.

Jak často používáme balzám na vlasy, vše se rozhoduje individuálně, v závislosti na stavu vlasů. Používání klimatizace se zpravidla doporučuje maximálně dvakrát týdně.

Co používat místo vlasového balzám pro majitele citlivých vlasů? Nejčastější alternativou ke klimatizaci jsou četné vlasové masky, které se zaměřují na specifické problémy. Masky obsahují větší koncentraci účinných látek a jsou často efektivnější v krátkém čase, například v boji proti suché pokožce hlavy, lupů nebo křehkých vlasů, a také posilují kořeny. Masky na vlasy, na rozdíl od kondicionéru a máchání, musí být uchovány na vlasu po dobu nejméně 20 minut pro požadovaný výsledek.

Hurst Shkulev Publishing

Moskva, st. Shabolovka, dům 31b, 6. vstup (vchod z koně Lane)

Balzám na vlasy

Význam života lak na vlasy - ve správný čas na opravu stylingu, v tomto případě nemá stejný. Nejprve určit stupeň fixace. Pokud máte od přírody lehké kudrlinky, vezměte produkt s vysokou pevností, v jakémkoliv jiném případě - bez omezení. Extra-silný může udržet vlasy ve tvaru na 2-3 dny, a plíce mají tendenci odpařit od vlasů v nejvíce nevhodný okamžik.

Pěna a pěna

Ukázalo se, že pěna a pěna nejsou synonyma, ale 2 výrobky s různými vlastnostmi, i když oba přidávají objem v kořenech a po celé délce.

 • Pěna pracuje pouze s tenkými vlasy, vytváří lehký objem bez vlivu vážení, silná je pro něj příliš těžká.
 • Pěna - nástroj mnohem silnější, schopný zpracovat a opravit dlouhé husté kadeře. Nicméně, na tenké on může hrát roli silného styling agent s triumfem - rozhodně nebudete potřebovat lak.

Přemýšlel jsem o kadeře? Žádný problém: ošetřete vlasy jedním z těchto párů, osušte je a pak jej otočte na stylivaře - kadeře budou definovány.

Stylový gel

Gel upravuje vlasy a určuje výsledek (jako v případě laku se může pochlubit různými stupni fixace - od nejjednodušších až po extra silné). Existují samostatné instance, které vytvářejí efekt "mokré".

Vosk a pasta na vlasy

Pomocí vosku a pasty můžete vybrat jednotlivé prameny - to je, pokud máte krátký účes.

V těstovinách je stupeň fixace slabší a možná je to její charakteristický rys. Stylisté doporučují aplikaci produktu na dlouhé vlasy (po celém povrchu). Oba produkty budou pečlivě pracovat, dokud se nerozmýte.

Modelovací krém

Modelující krém je skutečnou spásou pro majitele povahy neurčitých vlasů. Nebo jako možnost, rychlá cesta, jak přenést vlasy do pořádku, pokud nemáte čas na umývání vlasů ráno a prameny se váhaly různými směry. Potřebujete narovnat vlasy? K dispozici jsou stylingové krémy a takové vlastnosti.

Tepelná ochranná zařízení

Některá tepelná ochranná zařízení nejen chrání proti škodlivým účinkům vysokých teplot, ale také fixují styling, poskytují objem nebo hladké kudrlinky. Tyto funkce musí být zapsány na obalu výrobku. Takže nebuď líný, abys to studoval.

Prášek na vlasy

Pokud je vaším cílem dosáhnout objemu v kořenech, uchopte prášek (k dispozici v různých formátech: sprej nebo plechovka). Podle Alexandra Dobrogorského je efekt zaručen po hromadě.

Balzám pro objem vlasů: který z nich si vyberete?

Balzám na vlasy je efektivní produkt, který poskytuje vysoce kvalitní komplexní péči o prameny. Nástroj má lehkou krémovou strukturu a provádí velké množství užitečných funkcí pro vaše kadeře:

 1. Naplňuje dutiny, pronikající přes otevřené váhy vlasů.
 2. Vyživuje a obnovuje kudrlinky.
 3. Stimuluje růst.
 4. Na vlasový folikul nejúčinnější prostředky, které zahrnují přeslička, zinek, mastné kyseliny.
 5. Srovnává prameny, čímž je hladké a měkké.
 6. Usnadňuje česání a styling.
 7. Zrychluje metabolické procesy na pokožce hlavy.
 8. Neutralizuje agresivní působení šamponů.
 9. Vytvořte neviditelnou tenkou vrstvu, která chrání vlasy před vnějšími faktory.
 10. Zachovává potřebné množství vlhkosti ve vláknech.
 11. Kvalitní produkt obsahuje fytoestrogeny: extrakt z chmele, šalvěj, semena hroznů, které zajišťují prevenci plešatosti.

Co by mělo být balzám

Při výběru balzám věnujte pozornost vlastnostem produktu.

 • mají preventivní účinek na kudrlinky,
 • ušetřit peníze
 • nevysušujte ani nevypouštějte
 • mít neutrální vůni
 • snadno se aplikuje na mokré kadeře,
 • obsahují přírodní složky.

Výrobek by neměl:

 • být velmi tekutý
 • dráždit pokožku
 • aby kadeře těžší
 • závisí na šamponu
 • kombinovat vlastnosti jiných prostředků.

Nabízíme Vám přehled některých výrobků z různých značek. Možná, že mezi nimi najdete něco, co stojí za váš účes.

Přehled balzámů pro objem kudrlin

Baxter Balení z jemných kudrlin (objem) 1000 ml.

 • obnoví oslabené zámky,
 • vyživuje kadeře po barvení a curlingu,
 • vyhlazuje povrchový pramen,
 • dává lesk
 • antistatický efekt,
 • obsahuje vitamíny a bílkoviny.

Balzám "objem pro mastné vlasy" od Concept, 300 ml.

 • zlepšuje přirozené barvy
 • obnovuje a vyživuje
 • příznivý účinek na poškozenou pokožku hlavy.

Balzám "objem pro suché a poškozené kadeře" od Concept 300 ml.

 • stimuluje růst
 • dává objem a lesk
 • obnovuje a vyživuje.

VOLUMETR "L'Oreal Grooming for Thin Hair", 150 ml.

 • díky obsahu vitamínů, které vyživuje a hydratuje kudrlinky,
 • dává objem tenkým pramenům,
 • dělá zámky lesklé.

"Zesílení celkových výsledků", aby se Matrix dostala do vlasů o objemu 1000 ml.

 • vyhlazuje
 • kanály
 • obnoví
 • usnadňuje česání
 • Při dlouhodobém užívání se zlepšuje stav vlasů.

O Way balzám na vlasy XVolume 300 ml:

 • zahrnuje pšeničné klíčky, vitamíny, bílkoviny,
 • mírný fixační účinek
 • kanály
 • dává pružnost a lesk,
 • dělá kadeře poslušný.

Balzám pro dávkování objemu tenkých vlasů Volume Booster od firmy T-Lab, 1000 ml:

 • znamená obálky každého vlasu, aniž by došlo k těžším kudrlinám,
 • posiluje a vyživuje.

Balzám s objemem krém pro tenké kudrlinky s limnanovým olejem 1000 ml:

 • dává pružnost,
 • vyživuje a obnovuje.

Přehled balzámů od společnosti "Belita"

"Objem a energie s koenzymem Q10" (pro všechny typy vlasů):

 • poskytuje buňkám energii mládí,
 • nanosomy - vodiče prospěšných účinných látek v kožních vrstvách,
 • vyživuje pokožku hlavy, zvyšuje účinek šamponu,
 • intenzivní zotavení.

Balzám "Push-up efekt a posilování" (pro všechny typy vlasů):

 • bazická - plazma moře,
 • posiluje
 • dává pružnost
 • utěsňuje konstrukci
 • obnoví
 • vytváří ochranný film
 • vyrovnává povrch zakřivení,
 • Vhodný pro všechny typy vlasů.

Balzám s extraktem z bambusu "Tepelná ochrana a objem":

 • lehká struktura
 • perfektně doplňuje účinek šamponu
 • složený z bambusového extraktu a polymeru,
 • vytváří tenký film
 • poskytuje ochranu před vystavením žehlení a vysoušeč vlasů,
 • usnadňuje styling a česání,
 • dává nádheru.

Balzám pro normální vlasy:

 • poskytuje lesk a objem
 • obsahuje výtažky z dubové kůry, posloupnosti, plantain,
 • ve složení skořicového oleje, rozmarýnu,
 • probuzení spících folikulů,
 • vyplňuje kudrlinky se zářivostí a leskem,
 • stimuluje růst vlasů.

"Radikální objem" s bílkovinami z rýže a pšenice pro všechny typy vlasů:

 • okamžitě obnoví,
 • dává nádheru,
 • neváží
 • prameny se nesplékají, snadno se hřebou,
 • ochrana proti vysokým teplotám.

Balzám pro objem a tloušťku vlasů "Kaštan a Ginkgo Biloba":

 • stará se o tenké oslabené kadeře,
 • dává objem a sílu
 • obnoví funkci pokožky hlavy,
 • vyživuje, posiluje.

Planeta Organica

Společnost vyrábí přírodní organické produkty. Poskytuje vlasům vysokou kvalitu péče. Výhody balzámů Planeta Organica:

 1. Jako součást syntetických přísad.
 2. Pohodlné balení.
 3. Neobsahuje parabeny.
 4. Není návyková.
 5. Poskytuje výživu jak pro kadeře, tak pro pokožku hlavy.

Balzám "čistá linka"

Tato značka těší svým zákazníkům vynikající hodnotu za peníze. Společnost vyrábí různé výrobky pro péči o kadeře. Kompozice obsahuje výtažky rostlin, které příznivě ovlivňují stav vlasů.

Nivea

Tato značka má ohromující balzám - "Účinný objem". Vhodný pro bezvládné a slabé vlasy, dává jim výrazný objem od kořenů. Nástroj se nemusí vypláchnout, nedělá těžší prameny, udržuje je měkké a pružné.

Balzám na úpravu vlasů

BAREX

Ideální pro vyživování a posilování suchých a dehydratovaných vlasů bez jejich vážení. Vlasy se stávají objemné, sálavé a snadno se stylují. Aloe vera: rostlina bohatá na minerály, vitamíny a aminokyseliny, zvlhčuje vlasy. Avokádový olej: pečuje o suché a křehké vlasy.

SELECTIVNÍ PROFESIONÁL

Doporučuje se pro péči o křehké, citlivé, těžce poškozené vlasy. Balzám vyhlazuje kůžičku. Obnovuje poškození konstrukce. Odstraňuje statickou elektřinu. Vrací vlasovou elasticitu, pružnost, objem a vitalitu. Usnadňuje česání a styling. V.

BAREX

Ideální pro vyživování a posilování suchých a dehydratovaných vlasů bez jejich vážení. Vlasy se stávají objemné, sálavé a snadno se stylují. Aloe vera: rostlina bohatá na minerály, vitamíny a aminokyseliny, zvlhčuje vlasy. Avokádový olej: pečuje o suché a křehké vlasy.

Akce: EFEKTIVNÍ OCHRANA BARVY PRO VŠECHNY TYPY VÁPENÝCH A TUNENÝCH VLASŮ. Balzámový kondicionér poskytuje kvalitní péči o barvené a tónované vlasy. Zlepšuje elasticitu vlasů, chrání vlasy před škodlivými účinky tepelných přípravků na vlasy a styling.

REVLON Professional

Naughty vlasy dávají spoustu problémů, když styling jeho majitelů je obtížné pro ně dát požadovaný tvar. REVLON Style Masters přípravný vyhlazovací balzám vyhladí vlasy, uklidní, připraví je na styling. Balzám zahušťuje vlasy a dává jim objem, ne.

Akce: zpevňující a ochranný účinek na oslabené, náchylné k delaminaci a vypadávání vlasů. Objem a jemný lesk pro všechny typy vlasů. Balzámový kondicionér zjemňuje vlasy, usnadňuje česání a styling, neutralizuje účinek tvrdé vody z vodovodu. Neváží vlasy.

LAKME

Balzám vám umožní vytvořit perfektní styling. Kombinuje deset vlastností: sametový efekt, perleťový lesk, kontrola zamotání vlasů, vysoká odolnost proti vlhkosti, ochrana při tepelném ošetření, zvlhčuje vlasy, usnadňuje rozmazání vlasů, chrání barvu a chrání vlákna vlasů.

ESTEL PROFESSIONAL

Balzám hydratuje a zjemňuje vlasy a připravuje je na styling. Dává zdravý a dobře upravený vzhled. Aktivní složky: polymer s pružnou a pružnou fólií. Jak používat: Aplikujte balzám na dlani a rozetřete po celé délce vlasů. Neplachujte.

LA BIOSTETIQUE

Balzám na stylování kudrnatých a nepoddajných vlasů. Pomáhá řídit vlasy, má měkkou fixaci, dodává vlasům lesk, chrání před vysokými teplotami. Způsob aplikace: na vlhké vlasy aplikujte trochu, osušte jej na požádání.

LAKME

Balzám poskytují vlasy lesk a poskytují kontrolu nad nesourodými vlasy. Aktivuje kadeře. To má vliv na "paměť", která umožňuje příští styl obnovit pomocí mokrých rukou. Vysoká odolnost vůči vlhkosti. Má výraznou květinovou vůni s poznámkami.

ORGANICKÉ TAI

Pro suché a poškozené vlasy. Ideální pro citlivou pokožku. Vhodný pro každodenní použití. Unikátní vzorec. Neobsahuje vodu, konzervační látky parabeny a syntetické pěnivé sírany bez SLS, SLES. Vysoká koncentrace organických extraktů a jasmínových esenciálních olejů.

REUZEL

Víceúčelový balzám pro střední fixaci s bambuckým máslem a arganovým olejem. Balsam REUZEL má odvážnou, dřevěnou vůni. Vlastnosti: zvlhčuje a chrání vlasy; dává vousy lesk a pomáhá je položit; změkčuje hrubé a tlusté vlasy; podporuje růst vousů, snižuje svědění..

ALTERNA

Lehké vyživující mléko poskytuje dokonalý styl a zkracuje čas vytvoření obrazu. Inovativní balzám s tepelnou ochranou pro styling jemně vyhladí vlasy, snižuje čas pro styling a poskytuje lesklý lesk. Proteinové perly, panthenol a keratin - dodávají vlasům přirozeně.

ALTERNA

Balzám na vlasy pro styling vlasů Caviar Resort BREEZE Stylingový balzám Air-Dry vymezuje podmínky, dodává lesk, zabraňuje účinkům pýchnutí. Má lehký stupeň fixace pro vytvoření rychlého účesu - stačí jen trochu navlhčit vlasy a nechat je přirozeně vyschnout.

ESTEL PROFESSIONAL

Balzám hydratuje a zjemňuje vlasy a připravuje je na styling. Dává zdravý a dobře upravený vzhled. Aktivní složky: polymer s pružnou a pružnou fólií. Jak používat: Aplikujte balzám na dlani a rozetřete po celé délce vlasů. Neplachujte.

Společnost
Nápověda
Produkty
Sociální sítě:
Přihlaste se k odběru bulletinů:

novinky, propagace, speciální nabídky

"Kosmetická galerie" © síť kosmetických salónů a profesionálních kosmetických obchodů, pracujeme od roku 2007

Moskva, město Číny, Lubyansky průchod, dům 25

Balzám pro fixaci a styling vlasů

Popis

Charakteristika Balzám pro fixaci a styling vlasů

Dodací podmínky

Možnost 1: Dopravní společnost CDEK (vzduch)

Pouze 100% předplacených.
Příjem objednávky v místě vydání ve vašem městě.

Náklady na dopravu závisí na výši objednávky.

Možnost 2: Dopravní společnost CDEK (po zemi)

Pouze 100% předplacených.
Příjem objednávky v místě vydání ve vašem městě.

Náklady na dopravu závisí na výši objednávky.
Republika Krym
Náklady na dopravu závisí na výši objednávky.

Možnost 3: ruská pošta

Pouze 100% předplacených
Doba dodání se liší podle oblasti, obvykle 10-14 dní.

Náklady na dopravu závisí na výši objednávky.

Možnost 4: Pickup

Náklady na dopravu: 0 rublů

S tímto vzhledem výrobku

Ankarcin®-svíčky

Ankarcin®-svíčky

Zlepšení těla na úrovni buněk. Pro rektální a vaginální použití účinně doplňuje stávající léčebné režimy.

Amrita ® Face Lifting Cream

Amrita ® Face Lifting Cream

- řeší věkové problémy pokožky pomocí pouze přírodních složek; - bojuje se stávajícími věkovými znaky a zabraňuje vzniku nových; - prodlužuje přirozenou mládí kůže obličeje, krku a dekoltu.

Phytocall Vagifloron

Phytocall Vagifloron

Hygienický nástroj "Vagifloron" je doporučen jako součást komplexního regeneračního programu pro patologii děložního čípku a vagíny pro místní použití Přispívá ke snížení zánětu, zlepšuje hojení eroze Poskytuje antivirové, antibakteriální a antifungální

Cistorina

Cistorina

Má antibakteriální, analgetický účinek, eliminuje pocit nepohodlí během exacerbace zánětlivých procesů močového měchýře, pomáhá předcházet vzestupné infekci.

"PURITY" Doplňková výživa

"PURITY" Doplňková výživa

Doporučuje se jako silné antiparazitické činidlo, které zlepšuje sekreci žluče a trávení. Vytváří nepříznivé podmínky pro reprodukci parazitů, čistí střeva, je účinný při prevenci alergických onemocnění, snižuje závislost na alkoholu.

Absorpční maska ​​"Absorbční maska"

Absorpční maska ​​"Absorbční maska"

Čisticí maska, která reguluje tvorbu kožního mazu (sebum), je vytvořena unikátní formulací obsahujícím extrakt rostliny Cimicifuga. Maska je určena pro mastnou a kombinovanou pleť.

Extrakt Stalnik

Extrakt Stalnik

má laxativní, diuretický, protizánětlivý, hemostatický účinek. Snižuje krevní tlak, snižuje kapilární propustnost a křehkost, obsahuje draslík a železo. Aplikujte s chronickou zácpou, exacerbací hemoroidů, rektálních trhlin (zlepšení pozorováno po dvou týdnech užívání). Jako diuretikum a dekongestant používaný při ukládání solí v ledvinách a kloubech prostatitida; jako diaphoretikum - se zvýšenou teplotou, z bolesti hlavy. Ve formě pleťových mléčných náplastí ředitel snižuje otoky a svědění během diatézy, alergické vyrážky, tromboflebitidy a trofických vředů.

Olejový balzám na olivový olej

Olejový balzám na olivový olej

Krémová konzistence balzámu usnadňuje rychlé rozložení a vstřebávání, aniž by došlo k odvážení pokožky a zanechání mastné vrstvy. Speciálně vyvinuté účinné složky - Olive Care Complex - dokonale zvlhčují a regenerují pokožku, vracejí hladkost a pružnost sametu. Příjemné, jemné vůně dává pocit svěžesti a uvolnění.

Arche v létě

Arche v létě

Arche Summer - vůně pro skutečné muže. Bohatá paleta letní přírody, svěžest mořského vánku, vlhkost deštného pralesa vás inspirají, abyste se vydali na dobrodružství, vyzývající prvky

ČERSTVÉ MASLO TĚLO

ČERSTVÉ MASLO TĚLO

Modelování jantarového tělového oleje, 200 ml AMBER BODY BUTY - je aktivní nástroj, který simuluje postavu a snižuje příznaky celulitidy. Olej obsahuje komplex rostlinných rostlin, jantarový extrakt, stejně jako bambucké máslo a kakaové máslo.

Lněný olej ze semen

Lněný olej ze semen

Vedoucí mezi rostlinnými oleji biologickou hodnotou, nenahraditelným zdrojem nenasycených mastných kyselin

Formula vápníku + D3

Formula vápníku + D3

Přírodní vysokohodnotný komplex vápníku, perfektně absorbovaný tělem

Hygienická kapalina "Vivat"

Hygienická kapalina "Vivat"

Cream Universal Masti "NEW LIFE" (pro klouby)

Cream Universal Masti "NEW LIFE" (pro klouby)

Účelem krému je zabránit bolesti kloubů a svalů. Fytocomplex extraktů stimuluje mikrocirkulaci a metabolické procesy na buněčné úrovni, má regenerační a antioxidační účinek.

Phyto svíčka Chistobolin

Phyto svíčka Chistobolin

Hygienické prostředky "Chistobolin" se používá v komplexu preventivních a zdravotních programů pro nádory v pánevní oblasti. Pomáhá eliminovat záněty v pánevních orgánech.

Elixir pro žaludek

Elixir pro žaludek

Červený kartáčový extrakt

Červený kartáčový extrakt

je fytohormon, slouží ke zlepšení fungování reprodukčního systému, orgánů vnitřní sekrece. Jeho účinkem je normalizace přirozené produkce estrogenu a progesteronu s nerovnováhou způsobenou nedostatkem hormonů.

Sérum péče o vlasy

Sérum péče o vlasy

Obnovitelné sérum je určeno pro intenzivní péči o vlasy.

Ankarcin®-Optimum solution

Ankarcin®-Optimum solution

Komplexní zotavení těla na buněčné úrovni. Výživový doplněk Ankartsin je vysoce účinný jako součást komplexních zdravotních programů pro chronický únavový syndrom, depresivní stavy, migrénu, epilepsii, srdeční a cévní onemocnění, patologii gastrointestinálního traktu a autoimunitní procesy. Obnovuje imunitní stav těla, má antioxidační účinek: neutralizuje volné radikály, normalizuje metabolické procesy na buněčné úrovni, neutralizuje toxiny v buňce během své životaschopné aktivity, má onkoprotektivní účinek.

"REYS" Doplňková výživa

"REYS" Doplňková výživa

jeden z nejsilnějších imunomodulátorů, má výrazný protinádorový účinek, je účinným radioprotektorem. Zabraňuje rozvoj aterosklerózy, pomáhá snižovat krevní tlak, snižuje krevní sraženiny a riziko mrtvice, infarktu myokardu.

Elixir pro nervový systém

Elixir pro nervový systém

Používá se jako sedativní, antiarytmická látka pro onemocnění centrálního nervového systému (CNS) a kardiovaskulárního systému. Podporuje lepší spánek.

Šampon a sprchový gel 2 v 1

Šampon a sprchový gel 2 v 1

Efektivní sprchový gel + šampon 2 v 1 speciálně vyvinutý pro muže, který jemně čistí pokožku a vlasy a zanechává příjemný pocit svěžesti a svěžesti. Gel zlepšuje stav pokožky, snižuje olupování a podráždění, vyživuje a posiluje vlasové kořeny, obnovuje jejich sílu, hedvábnost a lesk.

Arnizin Foot Balm "Spojky"

Arnizin Foot Balm "Spojky"

Svoboda pohybu vašich kloubů

LAMBRE # 44 BOTTLED UNLIMITED (Hugo Boss)

LAMBRE # 44 BOTTLED UNLIMITED (Hugo Boss)

Urogynokorin phytocandia, 10 supp. 1,5 g

Urogynokorin phytocandia, 10 supp. 1,5 g

Efektivní řešení pro řešení "choulostivých" problémů

Carditon

Carditon

Pro efektivní práci srdce

Výživný noční krém "Golden Collection"

Výživný noční krém "Golden Collection"

Pečlivě se stará o pokožku, vyživuje ji a zjemňuje, udržuje přirozenou biologickou rovnováhu a vlhkost v hlubších vrstvách pokožky.

Herpetsin

Herpetsin

Posílit imunitní systém a chránit proti virovým infekcím

Denní krém DNA-shot

Denní krém DNA-shot

Denní krém proti stárnutí 50 ml Krém se skládá z přírodních složek a poskytuje ochranu zralé pokožky. Po nanesení krému, oválu obličeje získává jasnost, pokožka je plná zářivosti a svěžesti, která trvá po celý den! Obsahuje UV filtry, které zabraňují vzniku pigmentu!

Extrakt z lnu

Extrakt z lnu

lněné semínko má protizánětlivé, změkčující, obalující, laxativní účinky; chrání buňky před stárnutím; zpomaluje vstřebávání toxinů; Blokuje produkci estrogenu v těle, a proto pomáhá s rakovinou, která je důsledkem hormonálních poruch; má antivirový, antifungální, antibakteriální účinek; udržuje hladkost a měkkost pokožky.

Sorbeflor

Sorbeflor

má výrazné sorpční a detoxifikační vlastnosti, doporučuje se otravovat, otravovat, průjem, nadýmat, čistit střeva, předcházet alergickým onemocněním.

Omega-3 vzorec

Omega-3 vzorec

Přírodní koncentrovaný rybí olej s vysokým obsahem omega 3 polynenasycených mastných kyselin - 480 mg, z toho 380 mg jsou dokosahexaenová (DHA) a eikosapentaenová (EPA) mastné kyseliny

Ankarcin®-roztok FORTE

Ankarcin®-roztok FORTE

Komplexní zotavení těla na buněčné úrovni. Doporučeno pro základní kurzy léčby.

Sorbocaps

Sorbocaps

Doplněk stravy "Sorbocaps" se doporučuje jako přirozený sorbent pro různé akutní otravy, syndrom hnisu, abdominální distenzi, zlepšuje a normalizuje trávení při zánětlivých onemocněních gastrointestinálního traktu, obnovuje normální intestinální mikroflóru, podporuje eliminaci toxinů.

Kosmetické tělové mléko Neroli Oil

Kosmetické tělové mléko Neroli Oil

Jasná, svěží, hravá vůně tělového spreje se šumivým koktejlem esenciálních olejů neroli, měsíčků a patchulů fascinuje, vzrušuje a dává svůdné pocity něhy a lehkosti, které nemůžete odolat. Díky léčebným extraktům a bisabololu se sprej stará o pleť, zvlhčuje a zjemňuje. Konjac Mannan s hedvábnými bílkovinami stimuluje tvorbu kolagenových a elastinových vláken a v důsledku toho se pokožka stává vláčnou a sametovou. Vůně s rozprašovačem je nepostradatelným nástrojem kdykoliv během roku.

Univerzální gel "39 výtažků"

Univerzální gel "39 výtažků"

Omlazující gelový přípravek, vyvinutý na základě 39 přírodních rostlinných extraktů, intenzivně hydratuje pokožku, zmírňuje podráždění a vykazuje protizánětlivé a regenerační vlastnosti.

Ekopyatnovyvoditel®-zesilovač mytí pro nízké teploty "Chantal" ®

Ekopyatnovyvoditel®-zesilovač mytí pro nízké teploty "Chantal" ®

Se stříbrnými ionty a levandulovým esenciálním olejem

Balzám na vlasy "Coconut"

Balzám na vlasy "Coconut"

Kondicionér balzám udržuje krásu a sílu vlasů. Díky hydrolyzovanému keratinu, bílkovinám z pšenice a vitamínovému komplexu dochází k hlubokému hydrataci a obnově struktury vlasů, vracejí se pružnosti a pružnosti, kudrlinky se stávají silnými a nadchnou vás luxusním leskem a hladkostí po celé délce. Aplikuje-li se na vlasy, balzám je pokryje tenkým prodyšným filmem, který chrání před mechanickým a tepelným působením při sušení a stylování. Pravidelné užívání balzámu činí vlasy zdravější, žije se živým leskem a snižuje jejich křehkost.

Liziton Q10

Liziton Q10

Doplněk stravy LIZITON Q10 je účinný při zlepšování stavu pokožky, při zachování jejích mladých. Podporuje syntézu a tvorbu kolagenu Zvyšuje úroveň čističe těla z trosky a toxinů kapiláry

Amaltea léto

Amaltea léto

Amaltea Summer - okouzlující, koketní a opojná ženská, stejně jako všechny pravé ženy

Mipro-Vit

Mipro-Vit

Normalizuje imunitní systém a metabolismus vašeho těla

Mycoton

Mycoton

Trojnásobná ochrana těla: silný a bezpečný biosorbent, imunokorektor a antioxidant

Mastofort

Mastofort

Normalizovat práci ženských genitálií. Podporuje prevenci neoplasmů

Island mech

Island mech

Přírodní rostlinný přípravek pro prevenci a komplexní léčbu onemocnění hrdla a horních cest dýchacích, doprovázený suchým kašlem

Kontaktujte nás

Zpětné volání

Novinky

 • SNAILOVÝ VÝPRODEJ - MÓDA NEBO PANACE? 05.06.2018
 • DISTRIBUCE VÝROBY SPOLEČNOSTI "NOVÝ ŽIVOT" PRO ZLEPŠENÍ PRÁCE ORGÁNŮ 24.05.2018
 • Potravinové doplňky, které by měly být konzumovány denně 10/20/2017
 • Houba Reishi. Vlastnosti, použití, kontraindikace 19.06.2016
 • Jak fungují Reishi a Cordyceps? 06/12/2016

Ochrana osobních údajů

Obecná ustanovení

Některé objekty na tomto webu jsou duševním vlastnictvím StoreLand. Použití těchto objektů je stanoveno stávajícími právními předpisy Ruské federace.

Stránky StoreLand mají odkazy a mohou jít na jiné stránky. StoreLand nezodpovídá za informace zveřejněné na těchto stránkách a poskytuje odkazy na ně pouze pro zajištění pohodlí návštěvníků vašeho webu.

Osobní informace a bezpečnost

StoreLand zaručuje, že vám nikdy nebudou poskytnuty žádné informace a za žádných okolností nejsou poskytovány třetím stranám, s výjimkou požadavků platných zákonů Ruské federace.

Za určitých okolností může společnost StoreLand požádat o registraci a poskytnutí osobních údajů. Poskytované informace jsou používány výhradně pro oficiální účely a poskytují přístup k konkrétním informacím.

Osobní údaje lze kdykoli změnit, aktualizovat nebo smazat v části "Účet"> "Profil".

Chcete-li vám poskytnout informace určitého druhu, může StoreLand s vaším výslovným souhlasem zasílat informační zprávy na e-mailovou adresu uvedenou při registraci. Kdykoli můžete změnit předmět takového zpravodaje nebo se odhlásit.

Stejně jako mnoho jiných stránek StoreLand používá technologii cookie, kterou lze použít k propagaci našeho produktu a měření efektivity reklamy. Navíc s pomocí této technologie je StoreLand nakonfigurován tak, aby s vámi osobně spolupracoval. Zejména bez této technologie nelze pracovat s autorizací na ovládacím panelu.

Informace na této stránce jsou čistě informativní povahy, ať už je možné je změnit bez předchozího upozornění.

Chcete-li odmítnout další komunikaci s naší společností, změnit nebo vymazat vaše osobní údaje, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře zpětné vazby.

Balzám na regeneraci vlasů - 10 nejlepších produktů

Balzám na vlasy je skutečná spása pro suché, matné a bez života. Zpravidla obsahuje mnoho důležitých komponent, které poskytují nádherný efekt.

Jak balzám pro velmi suché vlasy?

Co je to balzám? Chcete-li získat odpověď na tuto jednoduchou otázku, musíte pochopit principy působení této kosmetiky:

 • Užitečné komponenty pozitivně ovlivňují zdraví vašich pramenů - pronikají do hloubky, vyživují a zvlhčují, vyplňují všechny dutiny a dodávají pramenům jemnost a krásný lesk. Náraz se vyskytuje po celé délce hlavy vlasů - od špiček až po kořeny;
 • Účinek tohoto nástroje začíná během několika minut po aplikaci. Jen čtvrtinu hodiny budou vaše vlasy krásné a hedvábné. Kardinální výsledek bude viditelný po 2 nebo 3 postupech;
 • Balzám na suché vlasy chrání před sluncem, vodou z vodovodu a škodlivými ultrafialovými paprsky, obnovuje acidobazickou rovnováhu, usnadňuje česání, udržuje jas pramenů a zabraňuje vzniku dělených konců.

Jak zvolit správný balzám?

Chcete-li vybrat správný balzám pro suché vlasy, použijte doporučení našich odborníků.

Tip 1. Pokud chcete tento nástroj použít jako preventivní opatření, zastavte se u domácích protějšků.

Tip 2. Pro přehozené a poškozené kadeře je nutný lékařský balzám s minimálním vstupem škodlivých látek.

Tip 3. Doporučujeme používat kondicionér, masku a šampon stejné značky.

Tip 4. Než začnete nakupovat, nebuďte líní, abyste si přečetli recenze na internetu - to vám umožní ujistit se, že určitá značka je efektivní.

Tip 5. Pro začátečníky se omezte na nepatrný objem (200-300 ml). Pokud si zakoupená značka vůbec nevyhovuje, nebude to tak nepříjemné.

Tip 6. Složení nástrojů pro suché prameny by mělo obsahovat řadu užitečných přísad - vitamíny, oleje, keratin, minerální komplexy, aminokyseliny, rostlinné extrakty, bílkoviny z pšenice nebo hedvábí, organické látky.

Tip 7. Nesnažte se uložit - upřednostněte vysoce kvalitní a středně kvalitní produkty s hydratačním, výživným nebo regeneračním účinkem.

Druhy kosmetiky pro suché vlasy

Všechna redukční činidla pro vysušené vlasy lze rozdělit do 3 typů:

 1. Balzámy kondicionér - lehce váží vlákna, dává objem a hladkost, vytváří tenký film, chrání vlasy před působením žehliček a dalších vnějších vlivů.
 2. Balzám - má silný regenerační účinek, zajišťuje pronikání užitečných složek do hlubších vrstev pramenů.
 3. Balzámové oplachování usnadňuje česání, zabraňuje akumulaci elektřiny, poskytuje lesk a hedvábnost.
 4. Moisturizing balm - pomáhá vyrovnat se silnou suchostí a křehkostí pramenů.
 5. Výživný balzám - používá se k obnově bez života, suchých, křehkých a slabých vlasů.

Pozor! Prostředky s terapeutickým účinkem lze koupit pouze v lékárnách. Balzám pro domácnost se však prodává v obchodech a kosmetických salonech.

Přehled nejoblíbenějších značek

V obchodech najdete spoustu různých nástrojů. Jak vybrat nejlepší balzám? Pro usnadnění úkolu si přečtěte hodnocení nejoblíbenějších nástrojů.

Matrix Oil Wonders olejový kondicionér

Výživný kondicionér na bázi argonu, který se často používá pro suché a špatně poškozené vlasy. Oblíbený nástroj pro fashionistas, balzám Matrix Oil Wonders Oil Conditioner má řadu velmi důležitých výhod:

 • Vlasy jsou hladké, měkké a hedvábné;
 • Hydratuje a vyživuje nadsadené prameny;
 • Bez silikonu;
 • Přináší vlasům přirozený záblesk;
 • Utužuje elektrifikaci;
 • Zvyšuje pružnost;
 • Netvoří vlasy těžší;
 • Používá se nejen pro lékařské účely, ale také pro snadné česání.

Kondicionér má krémovou konzistenci, díky níž je snadno aplikovatelná a hospodárná.

Estel Haute Couture

Hydratující balzám známá ruská společnost, která plně splňuje charakteristiky deklarované výrobcem. Chrání vlasy před vyhořením a negativní účinky UV paprsků, zvyšuje jas barvy, neposkytuje mastný lesk, vyhlazuje, zjemňuje a vyživuje vlasy. Ovšem nejdůležitější je, že tento kondicionér obnovuje strukturu kadeřnic, vyhlazuje váhy, zabraňuje rozřezání špiček a usnadňuje proces česání. Mezi další výhody Estel Haute Couture je třeba poznamenat i nepřítomnost nepříjemného zápachu, trvalého dlouhodobého účinku, přírodního základu a ekonomické spotřeby.

Paul Mitchell Instant Moisture Denní léčba

Kondicionér od známé profesionální značky Paul Mitchell je ideální pro všechny typy vlasů - suché, porézní, normální. Složení tohoto nástroje zahrnuje extrakty léčivých rostlin, mořských řas a přírodních olejů. Může být použit téměř denně! Instant Moisture Daily Treatment obnovuje vodní rovnováhu, poskytuje hlubokou hydrataci, dává oholení, hladkost, měkkost, elasticitu a také zabraňuje rozřezání konců.

Balzám má hustou, ale poměrně pohodlnou (tavící) strukturu. Mimochodem, s veškerým obsahem tuku, zcela neodbarvuje kořeny a dokonale odhaluje spleť.

Schwarzkopf BC vlasová terapie Vlhkost Kick

Možná je to ten nejlepší spray-balzám pro přeplněné prameny, stejně jako skutečná hůlka pro ty, kteří nemají čas na pečlivou osobní péči. Tento bifázický prostředek je velmi jednoduchý - měl by být aplikován na vlhké vlasy po šamponování nebo před horkým stylingem.

Složení tohoto balzámu obsahuje kyselinu hyaluronovou, hydrolyzovaný keratin, pšeničné bílkoviny a vitamíny. Všechny jsou určeny k udržení vlhkosti, vyživování vlasů a obnovení struktury. Podle recenzí jsou prameny po aplikaci tohoto nástroje neuvěřitelně hladké, zvlhčené, čerstvé a poslušné.

Gliss Kur "Hyaluron a zástupný symbol"

Vynikající nástroj proti dělenému konci od známého německého výrobce. Základem regeneračního balzámu je tekutý keratin a inovativní hyaluronický komplex, který je určen k péči o tenké, křehké a suché vlasy.

Jak ukazuje zkušenost, tento nástroj dává kadeřům pružnost, zpevňuje vlasy, posiluje vlasy a obnovuje strukturu. Konzistence klimatizačního zařízení je poměrně hustá - kompozice je snadno aplikovatelná, rovnoměrně rozptýlená a rychle vyplachovaná tekoucí vodou. Díky tomuto nástroji jsou kadeře v čistých vlnách, vůbec nejsou zmatené, vypadají hladce a zdravě. A co je nejdůležitější, Gliss Kur má kumulativní efekt a má dostupnou cenu, takže může být používán průběžně.

Kapous Profesionální péče o barvu

Profesionální výživný kondicionér pro vysušené a barvené vlasy, s výrazným účinkem a dostupnou cenou. Obsahuje mnoho vitamínů, přírodních olejů a rostlinných bílkovin. Společně tyto komponenty obnovují strukturu vlasů a chrání barvu před blednutím.

Nástroj má lahodnou čokoládovou chuť a lehkou strukturu. To je perfektní volba pro kudrnaté vlasy, protože po nich nejsou trochu nahromaděné a stanou se hladké, lesklé a hedvábné.

Tento balzám na obnovu vysušených a poškozených pramenů se stal skutečnou legendou. Je založen na řadě užitečných složek - kokosový olej, extrakt z aloe a kopřivy, lanolin, norkový olej, kolagen a vitamíny. Nástroj má rozpočet, který také přispívá k jeho popularitě. Perfektně vyživuje, zvlhčuje a zjemňuje pokožku.

Je to důležité! Chcete-li dosáhnout léčebného účinku přípravku Revivor, musíte mít alespoň 15-20 minut. Pokud takový postup provedete každé šamponování, efekt nebude trvat dlouho.

L'Oreal Paris Elseve "Vyrovnávání 3 cenných hlín"

Jedna z nejúspěšnějších kosmetických inovací v uplynulém roce. Kondicionér proti vypadávání vlasů, který obsahuje bílou, zelenou a modrou hlínu, vytvořil skutečný pocit mezi krásami. To je často nazýváno nejlepší balzámy celé linky L'Oreal.

Nástroj je ideální pro kombinované vlasy (mastné u kořenů a suché po celé délce). Perfektně osvěží, zvlhčuje, obnovuje lipidovou rovnováhu epidermis a zajišťuje hladký hřeben. Konzistence tohoto balzámu, i když je hustá, je zcela nemastná. Je snadno rozložen po celé délce, rychle se vstřebává a neteče. Pruhy po aplikaci L'Oreal Paris Elseve jsou načechrané, svěží, hladké a poslušné. A ještě jedna věc - má dostupnou cenu a nemá SLS a silikony.

Mořský balzám z Natura Siberica

Jeden z nejúčinnějších prostředků pro posilování a regeneraci suchých a náchylných k průřezu vlasů. Skládá se ze 3 užitečných olejů (argon, rakytník a lněné semínko), jehož zvlhčující účinek je doplněn výtažky zasněžených cladonií a růží. Díky těmto složkám poskytuje kondicionér nasycení pramenů mikročásticemi, vitamíny a dalšími užitečnými látkami.

Siberica Sea Buckthorn Balm utěsňuje dělené konce a obaluje vlasy neviditelným ochranným filmem, který je chrání před negativními účinky prostředí a stylingových zařízení. To je ideální pro prameny, které utrpěly v důsledku častého znečištění, osvětlení a / nebo chemických permů. Pravidelné užívání tohoto léčiva je živé, objemné, měkké a poslušné. A je velmi důležitý pro objem vlasů.

Wella Pro Series Active Moisturizing

Špička nejlepších kondicionérů pro suché vlasy je doplněna výrobkem firmy Wella Pro Series. Tento profesionální produkt lze zakoupit v libovolném kosmetickém obchodě za přijatelnou cenu. Téměř každý souhlasí s tím, že balzám skutečně provádí vše, co je uvedeno na obalu. Má příjemnou vůni, má poměrně hustou konzistenci, eliminuje zvýšené pompání, které často zkazí vzhled účesu a usnadňuje stylování nesourodých vlasů.

Důležité je, že "Aktivní vlhkost" z řady Wella Pro Series není naprosto tučná bolest hlavy, takže majitelé tuku nebo smíšeného typu ji mohou bezpečně používat. Pravidelné používání tohoto kondicionéru umožňuje obnovit strukturu kudrlin, aby byly měkké, lesklé a zvlhčené.

Pravidla pro použití balzámů

Jak používat balzám na suché vlasy. Všimněte si této jednoduché, ale velmi užitečné instrukce.

 • Krok 1. Umyjte si vlasy šamponem.
 • Krok 2. Lehce osušte prameny nebo stlačte.
 • Krok 3. Použijte trochu peněz, ustupující od kořenů až do 10 cm - zabráníte tak vlivu vážení.
 • Krok 4. Rozložte ho po celém povrchu. Pokud máte velmi husté vlasy, vyčistěte je hřebenem.
 • Krok 5. Jak dlouho byste měli udržovat kondicionér na vlasu? Vše závisí na výrobci. Tato doba je zpravidla od 3 do 20 minut.
 • Krok 6. Zbytek odmyjte tekoucí vodou.
 • Krok 7. Vysušte vlasy přirozeně.
 • Krok 8. Opakujte postup nejvýše 3krát týdně, jinak se vlasy stávají matné, těžké a neživé.

Tipy, jak získat maximální užitek z používání balzámů:

Kód čekání na výsledky?

Trvalý účinek se objeví po 3-4 týdnech pravidelného a správného používání balzámu. Pokud jsou vlasy příliš suché a poškozené, léčba by měla být prodloužena na 2 měsíce. Následuje 10denní přestávka, po níž se kurz opakuje.

Recenze

Chcete-li zjistit konečnou volbu, přečtěte si recenze z našich odběratelů.

 • Helen, 25 let: "Cenné hlíny od L'Oreal Paris Elseve se shromáždily spolu se šamponem pro poškozené kadeře. Neočekával jsem žádný zvláštní efekt, ale balzám se ukázalo být skutečně kouzelné. Perfektně se hodí pro tenké vlasy - po aplikaci byly jemnější, více hydratované a již se nerozdělovaly. Během první aplikace balzámu se téměř úplně vstřebává. Zároveň vlasy nevypadaly tučné ani těžké. Obecně jsem velmi rád. Ujistěte se, že budete mít více.
 • Sofie: "Už dlouho používám Gliss Kur. Hyaluron a agregát je velmi dobrý balzám pro příliš suché vlasy. Můj je přesně takový, takže spolu s kondicionérem používám také šampon ze stejné firmy. Výsledek je prostě vynikající - kudrlinky jsou měkké, hedvábné, začaly se snadno hřebovat. Snažil jsem se přejít na méně levné značky, ale okamžitě to litoval - sucho se opět vrátilo a bylo prostě nemožné položit tuto slámu ".
 • Marina: "Ne tak dávno jsem použil mytí - opravdu jsem se chtěl zbavit žlutosti. Ale spolu s čistým stínem jsem se zatvrdil a kousal vlasy, na které se nedalo pohlížet bez slz. Otočil jsem se k známému kadeřníkovi - poradila mi, abych zkusil Balsam L'Oreal. Nástroj je opravdu skvělý, zejména pokud je používán v kombinaci se šamponem a maskou stejného výrobce. Jak slíbil pán, první změny se objevily během několika týdnů. I nadále ji dále používám. Taky vám doporučuji. "
 • Svetlana: "Zelinářství z Natura Siberica je nejlepším nástrojem, který jsem musel použít. Má přirozenou kompozici, pečlivě pečuje o vlasy, nedovoluje, aby se roztříštila, a když vyplachování vyvolává efekt posuvu. Kudrlinky se podobaly hedvábí a radikálně se změnily na dotek - nyní jsou měkké a hladké, vůbec ne elektrifikují a jsou méně zmatené. Jedna láhev trvá déle než 2 měsíce. "
 • Rita: "Když jsem před několika měsíci představil Active Wearing z řady Wella Pro, byl jsem nesmírně šťastný. Tento nezmazatelný kondicionér má příjemnou vůni a hustou strukturu. Vlasy poté, co se staly husté, objemné a silné. Díky dobře zvolené kompozici dochází k rychlému oživení - stav vlasů se doslova zlepšuje před našimi očima. Používám tento balzám na vlasy několikrát týdně - je to docela úsporné. Jakmile skončí, určitě budu kupovat víc. "

Viz také: vyberte nejlepší balzám na vlasy (video)

Pro Více Informací O Suché Vlasy