logo

Profesionální vlasový balzám

Krása vlasů při návštěvě salonu závisí nejen na dovednosti specialisty, ale také na nástrojích, které používá. Jedná se o profesionální kosmetické přípravky, které pomáhají kudrlinkám být hladké, poslušné, silné a zdravé. Je pozoruhodné, že v moderním světě jsou takové látky k dispozici nejen pro kadeřníky. Ve specializovaných prodejnách může každý koupit účinný nástroj.

Tento článek se zaměřuje na profesionální balzámy na vlasy.

Rozdíl mezi profesionálními nástroji

Pokud jste nepomysleli na skutečnost, že profesionální nástroje mohou být zcela odlišné od těch, které jsou prodávány v běžných obchodech, doporučujeme to udělat právě teď. Hlavním rozdílem je vysoká koncentrace účinných látek ve vysoce kvalitních výrobcích. Právě kvůli tomu dochází k účinnému zvlhčení a výživě. Vypadají živější a přirozenější.

Složení profesionálních nástrojů zahrnovalo celou řadu péčí.

Tyto ceramidy a komplexy vitamínů a stopových prvků a panthenol a rostlinné extrakty, oleje. Všechny tyto ingredience umožňují utěsnit váhy jednotlivých vlasů a obnovit jejich strukturu. Kromě těchto součástí jsou i další složky. Mají také příznivý účinek nejen na zámky samotné, ale také na dermis hlavy.

Profesionální nástroje jsou obvykle k dispozici ve více úsporných lahvích. Proto bude jejich cena vyšší než konvenční prostředky. Zažijete však významné úspory a účinnost léku.

Druhy balzámů

Moderní výrobci představují širokou škálu produktů. Můžete si vzít balzám, který je pro vás to pravé. Všechny finanční prostředky jsou rozděleny do dvou velkých skupin:

 • Univerzální. Jedná se o nástroje, které jsou vhodné pro všechny typy vlasů. Jsou založeny na posilování struktury, výživy, hydratace.
 • Zvláštní. Tyto nástroje jsou navrženy tak, aby řešily určité problémy nebo pro konkrétní typ vlasů. Existují například balzamy pro poškozené kadeře, pro obnovu pramenů, pro barvené vlasy a další.

Základ každé lahvičky obsahuje hydratační složku.

Pomáhá plnit chlupy životně důležitou energií a silou. Stojí za to koupit kosmetický výrobek, který je pro vás nezbytný. Chcete-li to provést, je lepší pečlivě prozkoumat výrobky a výrobce.

Co je balzám na vlasy a jak si je vybrat, dozvíte se z následujícího videa.

Tipy pro produkt

Stojí za zmínku, že profesionální balzám na vlasy, stejně jako šampon, by měl ideálně vybrat kadeřník pro vás. Bude vycházet z individuálních vlastností vlasů.

Pokud se rozhodnete jít nakupovat sami, pak byste měli pečlivě prostudovat všechna doporučení a přečíst si recenze. Než půjdete do nejbližšího obchodu s profesionálními výrobky pro kadeře, je nutné jasně definovat, jaký typ kosmetického přípravku potřebujete. Může to být vyhlazující balzám, pro kudrnaté prameny, pro vyrovnání, pro konce vlasů. Vše závisí na tom, s jakým problémem se chcete vyrovnat a jaký efekt je třeba dosáhnout.

Zkušení odborníci doporučují, aby si vybrali pečující přípravky na vlasy jedné řady.

Pokud si například zvolíte balzám, který se vám líbí, měli byste si koupit stejnou firmu a šampon. To výrazně zvýší požadovaný efekt.

Ujistěte se, že je uzavřený obal. Zkontrolovat a make-up make-up. V této oblasti by neměly být zahrnuty žádné škodlivé látky. Nepřipojujte se do nákupu. Opatrně zvolte nástroj. Cítíš to. Profesionální balzám nevyzařuje ostrý a nepříjemný zápach. Pokud se vám nelíbí chuť, neměli byste tento nástroj koupit.

Funkce aplikace

Všechny profesionální nástroje jsou poměrně snadno použitelné. Použijte pouze balzám k čištění lehce mokrých zámků. Vyberte šampony stejné firmy jako balzámy. Pak se bude účinek léčiva zvyšovat.

Na čistou dlaň je nutné vytlačit spoustu peněz.

Nejprve rozdělte všechny dlaně a pak vlasy, ustupující od kořenů o několik centimetrů. Pokud máte mastné vlasy, můžete použít peníze pouze na tipy nebo použít speciální možnosti.

Účinnost léku bude záviset na pravidelnosti jeho užívání. Obvykle je po několika aplikacích výsledek znatelný. Vaše kudrlinky budou zářivé s vitální energií, krásou, silnou a trvanlivou. Oslovte opačného pohlaví s přirozeným účesem.

Hodnocení nejlepších výrobců

V moderních profesionálních obchodech je řada značek. Ti, kdo jsou poprvé konfrontováni s výběrem problému, musí být obzvláště pozorní. Studovat pomalu složení drogy, ale spíše číst v předstihu a vybrat si lék. Zvažte nejběžnější firmy:

 • Wella "Pro Series"

První věc, kterou zákazníci zaznamenávají v tomto produktu, je příjemná a nenápadná vůně. Kvůli husté konzistenci můžete rovnoměrně rozložit balzám po celé délce vlasů. Nástroj aktivně zvlhčuje vlasy, odstraňuje chmýří, nedělá zámky tuky. Můžete snadno hřebeny kudrlinky, které se stanou hladké a poslušný. Je třeba poznamenat, že tento nástroj není určen k obnovení struktury vlasů. Proto je lepší kombinovat je s maskami, které obsahují aminokyseliny.

 • Londa "Professional"

Série balzám tohoto výrobce pomůže obnovit poškozené vlasy, učinit je silnými a zářícími, chránit před statickou elektřinou. Existují možnosti pro kudrnaté kadeře, barvené vlasy. Všechny léky mají zvlhčující účinek. Kompozice obsahuje účinné látky, které vlasové folikuly nasytí silou a zdravím.

Profesionální vlasový balzám - přehled nejlepších produktů od předních výrobců

Na rozdíl od běžných kosmetických přípravků obsahují profesionální balzámy více živin a účinných látek a stále významně zvyšují účinek šamponu, pokud patří do řady péče.

Jak si vybrat

Při výběru profesionálního balzámu je třeba vzít v úvahu jednotlivé charakteristiky vlasů a kůže hlavy. Dávejte pozor na tři důležité body:

 • Typ vlasů Suché a barvené vlasy potřebují výživu a mastné vlasy - ve vlhké vlhkosti, bez použití silikonů a rostlinných olejů. Pokud kosmetika neodpovídá vašemu typu, pak i ten nejlepší balzám na vlasy jen zhorší situaci.
 • Čas roku Běžně mohou být balzámy rozděleny do dvou kategorií: pro zimní a letní období. Letní balzám chrání před negativními účinky UV paprsků a zimního balzámu - z teplotních změn, protože obsahuje více antistatických látek, takže vlasy neelektralizují.
 • Účinek je. Profesionální balzámy mají široké spektrum účinku: chrání před agresivními vlivy prostředí, zvlhčují, obnovují, dodávají jemnost, hedvábnost a lesk, dělají vlasy učenější při česání, zrychlují růst, mají léčivé vlastnosti a antistatický účinek.

Jak požádat

Každý balzám obsahuje jasné pokyny. Pokud budete postupovat podle doporučení výrobce, bude účinek kosmetiky nejpozoruhodnější. Mezi základní pravidla patří:

 • Aplikujte na čisté, vlhké vlasy po celé délce nebo od středu. Některé produkty s léčivými vlastnostmi se doporučují použít na kořeny.
 • Profesionální balzámy na vlasy by neměly být přehnané v naději na lepší výsledek. Umyjte čas určený v návodu, jinak kudrlinky budou vypadat mastné a neuspořádané.
 • Oplachujte lépe chladenou nebo vlažnou vodou až do teploty 36 ° C.
 • U tukových typů se nedoporučuje používat kondicionér pokaždé po balzámu.
 • Mokré vlasy by měly být pečlivě položeny s hřebenem se vzácnými zuby, aby nedošlo k poškození struktury. Ideální, pokud je hřeben vyroben ze dřeva.
 • Pro sušení se nedoporučuje používat vysoušeč vlasů. Vlasy by se měly vyschnout.

10 nejlepších balzámů na vlasy

Výrobci nejlepších vlasových balzámů

Po analýze složení mnoha balzámů na vlasy a recenzí o nich cenový odborník dospěl k závěru, že ani značka, ani cena neovlivňují jejich účinnost. Nejlepší (a cenově dostupnější) - od 400 do 1000 rublů. Profesionální značky nabízejí péči: například Estel, Kapous, Wella, Matrix atd. Mnoho z nich můžete koupit nejen v salonu, ale také v běžném obchodě.

S problematickými vlasy vám Expert Price doporučuje věnovat pozornost farmaceutickým balzámům. Asijské výrobky jsou ideální pro vytváření efektu hladkého a tekoucího vlasu, protože jsou tradičně nasycené zvlhčovači a silikony. Z masového trhu můžete doporučit Garnier a Elseve a nejlevnější balzámy - běloruské výrobky Belita.

Nejlepší profesionální balzámy na vlasy

Pokud je šampon určen k očištění vlasů, potom balzámy pomáhají po kůži umytí posypat, měkké a dobře upravené. A pokud si vyberete profesionální balzám osvědčené značky, výsledek si brzy všimnete.

Mulsan Cosmetic Care Balm

Výživný balzám s kyselinou hyaluronovou, bambuckým máslem a slunečnicí. Vítězem mnoha hodnocení se považuje nejúčinnější prostředek. Uděluje vlasy neuvěřitelně hladký, poslušný, měkký a neváží vlasy. To vše je způsobeno skutečností, že balzám má zcela přirozený základ.

V kompozici nenajdete silikony, sírany (SLS, SLES), parabeny, soli a další škodlivé chemické složky. Společnost Mulsan Cosmetic má nestandardní přístup k výrobě kosmetiky. Výrobky na ruském a zahraničním trhu prakticky nemají obdoby.

Mnoho odborníků analyzovalo složení na součásti, ukázalo se, že je kvalitativnější než ostatní výrobci a má vyšší výrobní náklady přibližně 2-3krát. Není divu, že slogan společnosti je: "Kosmetika pro ty, kteří čte kompozici."

Jedinou nevýhodou, ale zároveň plus, je trvanlivost produktů - 10 měsíců. Je mnohem menší než ostatní výrobci. To vše proto, že se používají pouze přírodní ingredience.

Doporučujeme navštívit oficiální internetový obchod Mulsan. ru

Paul Mitchell Super Skinny denní léčba

Je to vyrovnávací balzám pro vzpurné, tuhé a fuzzy kudrlinky. Výrobci tvrdí, že tento nástroj je vhodný pro všechny typy vlasů, ale tenké kudrlinky, může snížit hlasitost. Hlavním úkolem - poskytnout hladkost.

Co se týče tohoto efektu, stává se znatelné po prvním použití a při běžném použití je uloženo. Kudrlinky jsou okamžitě zvlhčené, vyhlazené, poslušné a měkké, získávají zdravý a atraktivní vzhled i přirozený lesk. Navíc, po umytí kudrlin suchý mnohem rychleji. A tento balzám poskytuje úplnou péči a ochranu před negativními účinky tepelných, chemických a dalších účinků.

Složení nástroje zahrnuje několik přírodních účinných látek rostlinného původu: výtažky z římského heřmánku, mořských řas, henny, jojoby, aloe a rozmarýnu.

Kompozice se po mytí aplikuje na mokré kudrlinky a distribuuje se po celé délce.

Hodnocení nástrojů

"Mám suché, nezbedné a kudrnaté zámky. A tento balzám se stal skutečným spasením vlasů. Bezprostředně po aplikaci se staly neuvěřitelně měkkými a zvlhčenými a po vysušení se staly hladké, lesklé a měkké. Výborný nástroj.

"Moje tlusté a tvrdé kadeře se doslova změnily. Ale majitelé tenkých vlasů tento nástroj nemusí být vhodný. "

Estel Otium Miracle krémový balzám

Obecně platí, že Estel je profesionální značka, která je pro všechny cenově dostupná. Balzám "Estel Otium Miracle Cream Balm" - je účinným nástrojem pro aktivní a úplné zotavení těžce oslabených nebo postižených různými negativními účinky vlasů.

Tento efekt se objeví po první aplikaci. Kudrliny získávají zdravý a přirozený lesk, stanou se poslušnými, měkkými a hydratovanými. Při pravidelném používání bude struktura plně obnovena, jejíž celistvost byla po agresivních postupech nebo nepříznivých účincích přerušena. Můžete se zbavit problémů, jako je zlomení, otupělost a rozdělení.

Kompozice obsahuje jedinečný komplex "Mircle Revival", který proniká do struktury a aktivně jej obnovuje. Balzám navíc obsahuje jojobový olej, který má výrazný zvlhčující účinek. V kompozici najdete lanolin, který tvoří na každém vlasu neviditelný tenký film, poskytuje trvanlivou ochranu a dodává další objem.

Tento nástroj je vhodný pro pravidelné a denní použití. Díky své lehké a příjemné struktuře je snadné aplikovat a rychle se rozložit po celé délce vlasů. Kompozice by měla být nanesena na několik minut promytých mokrých vlasů a pak si umýt vlasy.

Hodnocení nástrojů

"Zkoušel jsem mnoho balzámů, ale nepodařilo se mi najít ideální lék, dokud se nestřítím Estel Otium Miracle Cream Balm. Jsem potěšen tímto nástrojem! Po zimě zůstala stav vlasů hodně žádoucí, jinými slovy, bylo to hrozné. A "Estel Otium Miracle Cream Balm" doslova přeměnila kudrlinky. Zase zase svítily a začaly být měkké a poslušné. "

"Neočekával jsem takový účinek. I když textury a krytí nástroje nebyly okamžitě potěšeny, výsledek byl potěšen a netrvalo dlouho čekat. Stav vlasů se výrazně zlepšil! Teď doporučuji balzám od Estelu všem mým přátelům. "

Kapous pro všechny typy vlasů dvojí akce

Tento nástroj, stejně jako mnoho jiných balzámů, je určen k obnově, zvlhčení a ochraně vlasů. Za prvé efektivně zvlhčuje kudrlinky. Za druhé, balzám chrání vlasy před vysycháním a negativními účinky. Za třetí, kompozice udržuje přirozenou rovnováhu nejen vlasů, ale také pokožky, čímž normalizuje práci mazových žláz. Za čtvrté, nástroj dělá kadeře hladké, poslušné, měkké a také dává další objem. Kromě toho složky kompozice lepidla váhy, které zajišťují hladkost.

Složení obsahuje několik účinných látek: extrakt ze zvířecího keratinu, stejně jako speciální bílkoviny a některé další živiny, které pronikají přímo do struktury vlasů a začnou působit téměř okamžitě.

Dvojitá akce umožňuje použití nástroje dvěma způsoby: jako maska ​​a jako balzámový kondicionér. Jako balzám se kompozice používá dvakrát týdně a aplikuje se na mokré kadeře po promytí asi deset minut. Jako masku je lepší použít nástroj jednou týdně nebo dvě. Prostředek by měl prostě rozložit složení čistých vlasů a nechat ji dvacet minut.

Recenze

"Náhodou jsem dostal tento nástroj, ale byl jsem rád. Především jsme byli spokojeni s cenou a objemem obalů. Za druhé, návrh se mi líbil. No, a zatřetí, efekt je prostě úžasný. Vlasy se staly měkkými, poslušnými, vyhlazenými. A to je po první aplikaci. O měsíc později jsem si uvědomil, že stát je stejný jako v mládí. Je to skvělé! "

"Kapous" Začal jsem používat na radu přítele asi před 10 lety! A nikdy nelitovala. Já bych to neobchodoval za nic jiného, ​​protože účinek je báječný. Stav se zlepšuje během jednoho měsíce od začátku užívání. "

Kérastase Výživný Fondant Nutri-Thermique

Tato značka je jednou z nejoblíbenějších a nejoblíbenějších žen a balzám Nutritive Fondant Nutri-Thermique potěšilo mnoho. Je vhodný nejen pro hydratační suché vlasy, ale také pro intenzivní výživu a rychlé zotavení oslabených.

Účinek je patrný téměř okamžitě po jednom použití. Kudrlinky jsou měkké a jemné, snadno se hřebčí a nepletují se.

Výrobek je vhodný pro každodenní použití. Nejlépe je použít po umytí vlasů. Stačí jen dát malou část na dlani a rozložit ji přes vlasy. Světlá struktura umožňuje rychlé a téměř okamžité vstřebávání kompozice, což znamená, že aktivní složky pronikají do struktury a začnou působit.

Kompozice obsahuje několik účinných látek, včetně mnoha silikonů. Nejdříve lepí váhy jednotlivých vlasů a za druhé tvoří na povrchu tenčí ochranný film.

Hodnocení nástrojů

"Vždycky jsem používal balzámy, ale ten efekt mi neublížil. Náhodou narazila na Kérastase Nutritive Fondant Nutri-Thermique a rozhodla se ji koupit, aniž by šetřila peníze. Výsledek byl okamžitě viditelný. Nyní je tento balz jeden z mých oblíbených. "

"Rozhodl jsem se zkusit tento nástroj, když jsem narazil na takový problém, jako je rozdělení. O dva týdny později byl tento problém vyřešen. "

Shiseido Tsubaki Porušení škody

Linka Tsubaki je jednou z nejoblíbenějších. Balzám pro obnovení oslabených a poškozených kadeří vám umožní doslova zachránit vlasy a obnovit jejich zdraví.

Kompozice obsahuje rafinovaný camellia olej, který poskytuje plnou hydrataci, stejně jako aminokomplex kamélie, který proniká do struktury a aktivně jej obnovuje. Výsledkem je, že se měřítka vzájemně drží, kudrlinky jsou hladké a měkké od kořenů až po špičky.

Recenze

"Mám rád tento balzám, protože efekt je patrný téměř okamžitě. Pomohl vyrovnat se suchostí. Již při aplikaci se kudrlinky začínají rozkládat a měkčí. Po umytí zůstává pocit přítomnosti agenta, ale pravděpodobně by to mělo být. "

"Mnoho balzámů nemá skoro žádný účinek, ale srovnávám Shiseido Tsubaki Damage Care s výživnou maskou. Výsledek byl překvapen a potěšen.

Londa Visible Repair

Tento balzám přijde na pomoc nudné, křehké a nehybné kadeře a rychle je vrátí ke zdraví. Není nutné prádlo vypláchnout (mnoho dalších balzámů vyžaduje oplachování), aplikuje se po umytí hlavy.

Recenze

"To je můj oblíbený prostředek! Moje tipy byly vážně poškozeny kvůli neustálému narovnávání. Rozhodla jsem se, že na nich pracuji a koupím Londa Visible Repair. Viděl jsem výsledek hned. Jsem velmi rád! "

"Tohle je skutečná záchranná lana pro moje poškozené kudrlinky! Používám ji už 7 let. "

Nyní víte, co balzám koupit.

17 nejlepších balzámů na vlasy

Mnoho žen se mylně domnívá, že k očištění vlasů stačí použít správně vybraný šampon a nejenom umýt zbytky stylingových výrobků a jiných kontaminantů, ale také posilovat, hydratovat a poskytovat potřebnou péči. Navzdory skutečnosti, že výrobci slibují toto vše, je stále vytvořen právě pro zajištění čistoty kudrlin.

Aplikujte balzám, můžete se vyhnout mnoha problémům. Vlasy přestávají vypadat, jejich struktura je obnovena. Kromě toho jsou dobře česané a skládané, statický efekt zmizí. Balzám pomáhá vypláchnout zbytky šamponu, chrání před účinky modelovacích nástrojů. S pravidelným používáním se kudrlinky hydratují a jejich přirozený lesk se vrací.

Samozřejmě, pro každou osobu si musíte vybrat balzám individuálně, v závislosti na stavu a druhu vlasů. Odborníci Odborníci sestavili hodnocení účinných produktů založených na zpětné vazbě od běžných uživatelů a názoru dermatologů a trichologů.

Nejlepší balzám na vlasy

Nejlepší balzámy pro třídu vlasů

Ekologické balzámy mají nízkou a velmi atraktivní cenu pro mnoho kupujících. Navzdory skutečnosti, že někteří věří, že nejsou schopni přinést požadovaný výsledek, mohou s tím argumentovat i odborníci. Výrobci kosmetické kosmetiky vyvíjejí nástroje, které mohou zvlhčit, ozdravit poškozené vlasy, chránit před vnějšími faktory. Mnozí obsahují přírodní přísady, které jsou pro zdraví bezpečné. Stojí za to vyhnout se nákupu výrobků obsahujících parabeny, minerální oleje a jiné petrochemické výrobky, protože některé společnosti kvůli jejich levosti dodávají tyto komponenty svým výrobkům.

Organická prodejna Blue Lagoon Armor

Prostředky ruské značky - nejlepším příkladem levných, bezpečného a vysoce kvalitního výrobku. Neobsahuje umělé barvy, sírany, parabeny a silikony. Přípravek je vyvinut na základě bezpečných přírodních složek, které nezpůsobují podráždění a nevyvolávají alergie na obzvláště citlivé pokožce.

Balzám obnovuje strukturu, posiluje, vytváří kudrlinky silnější, pružnější a silnější. Perlový extrakt, který obsahuje cenné minerály, zabraňuje průřezu, posiluje kořeny a zabraňuje ztrátě. Extrakt Laminaria intenzivně vyživuje, vytváří ochranu před vnějšími vlivy.

Podle názoru uživatelů balzám aktivně zvlhčuje přehozené vlasy, usnadňuje česání, uvolňuje statický stres.

Cnosti

obnovuje strukturu dobře;

má osvědčení o životním prostředí;

Nevýhody

 • nebyl zjištěn.

Balsam Natura Siberica Oblepikha

Dalším levným, ale nejefektivnějším balzám v našem pořadí je produkt ruské společnosti specializující se na výrobu přirozené a bezpečné kosmetiky. Je vhodný pro všechny typy vlasů, má jemnou vůni s nádechem řešetláku a vzdušnou, ne hustou strukturu.

Balzám velmi usnadňuje péči po mytí, zabraňuje zamotání. Vzhledem k tomu, že semena řepky Altai a sibiřských lněných semen obsažených v olejích tvoří argany, vytvářejí keratin, který vyplňuje mikrotrhliny, hladiny, vytváří pružnější, pružnější a silnější kadeře.

Živočichové a viburnum regulují hladinu vlhkosti, chrání požadované množství a zabraňují vysušení při použití usměrňovače nebo vysoušeče vlasů. Po aplikaci jsou vlasy z kořenů zvednuty, jsou nejvíce chráněny před vlivem UV záření.

Cnosti

dává objem dokonce i tenkým vlasům;

vhodné pro všechny typy;

Nevýhody

 • nebyl zjištěn.

Estel Curex Classic hydratační a výživné

Univerzální balzám pro všechny typy vlasů je určen pro každodenní výživu a hydrataci. Obnovuje strukturu, obnovuje zdravý lesk a krásu na kadeře, velmi usnadňuje jejich česání.

Formula péče o panthenol, broskvové a avokádové oleje, vitamín E, včelí vosk vyživuje vlasy živinami, dodává hedvábnost a měkkost. Po pravidelném používání se normalizuje hydrobalance, rozdělené konce jsou vyrovnány.

Konzistence střední hustoty je dobře rozložena přes vlasy. Vůně nenápadné, ostré. Uživatel si všiml velmi vhodného dávkovacího víčka, které se v případě potřeby snadno otevírá jednou rukou a řídí minimální průtok při aplikaci. Nízká cena bude bonus při zakoupení balzámu Estel Curex Classic.

Cnosti

Nevýhody

 • nebyl zjištěn.

Gliss Kur Extrémní zotavení

Zahrnuli jsme účinný prostředek k obnově dehydrovaných a poškozených vlasů od společnosti GLISS KUR do hodnocení levných balzámů. Trojnásobná koncentrace kapalných keratinů umožňuje ovlivnit všechny vlasy, hluboce proniknout do struktury, pájky a obnovit zdraví a krásu v krátké době.

Po obnovení se objeví objem a lesk, rozdělené konce jsou vyhlazeny, vlasy jsou dobře česané a nastaveny. Smetanová struktura obsahuje speciální částice odrážející světlo, rovnoměrně rozložená po celé délce, pečuje o vlasy od kořene až po samotný konec. Lehká karamelová chuť zvyšuje náladu po celý den. Mnoho žen zaznamenává balzám jako jeden z nejlepších produktů pro ekonomickou třídu pro obnovu SOS.

Cnosti

přidává lesk a objem;

formulace zvýšenou ceramidem;

Nevýhody

 • nebyl zjištěn.

Nejlepší balzám pro suché vlasy

Není to jen doporučeno pro majitele suchých vlasů, ale je nezbytné používat balzám po šamponu, jinak křehké, tenké, dehydratované, začnou se rozštěpovat a vypadávat. Při aplikaci přípravku na péči po každém praní můžete obnovit rovnováhu lipidů, obnovit ztracený lesk, předejít závažnějším problémům. Obsahují přírodní oleje, které změkčují a vyhlaňují pokožku, a vitamíny, které syntetizují kolagen a chrání kudrliny před ztrátou vlhkosti. Naši odborníci zahrnovali do hodnocení 4 produktů, které podle jednomyslného názoru dermatologů a uživatelů pomohou normalizovat stav vlasů.

Macadamia hydratační opláchnutí

Balzám zařazený do hodnocení obnovuje tenké, křehké vlasy, chrání před účinky přírodních faktorů a stylingových prostředků a přispívá k jejich regeneraci. S pravidelným používáním se kudrlinky hydratují, měkčí, nezamotávají a snadno se hřebou. Macadamia Moisturizing Rinse neobsahuje škodlivé složky: parabeny a sírany.

Exkluzivní vzorec se skládá z olejů z exotických rostlin, které regulují hladinu kapaliny, obnovují hydrobalanci. Suché vlasy každý den jsou lesklé, zdravé.

Podle žen je balzám vhodný pro dlouhé vlasy, nedělá je těžší, zdvihne se na kořeny a vytváří další objem. Zásobník zámku na víku umožňuje řídit průtok. Nástroj funguje dobře, má konzistenci střední tloušťky.

Cnosti

bez chemických složek;

ochrana proti UV záření a vysokým teplotám;

10 nejlepších balzámů na vlasy 2019

Balzám na vlasy se často používá v kombinaci se šamponem. Někdy je však žena musí koupit odděleně od hlavního čisticího prostředku. Dobrý balzám by neměl jen usnadňovat snadnější česání vlasů, odhalovat je, je také navržen tak, aby je vyživoval, zvlhčoval a nasytil vitální silou, přidal lesk, sametový a hedvábný, bez zvážení a ne nad sušením. Naše hodnocení založené na recenzích zákazníků a odborné radě vám pomůže vybrat nejlepší balzám na vlasy.

Prémie balzámů na vlasy

Toto hodnocení představuje balzám světových značek, profesionální a vysoce kvalitní, zatímco jejich cena je poměrně vysoká. Použití takových nástrojů dává dobrý výsledek.

Výhody

 • Ekonomicky vynaloženo.
 • K dispozici je výběr objemu, můžete si koupit malý vzorek.
 • Přírodní složky v kompozici.
 • Péče o vlasy - zvlhčuje, vyživuje, léčí.
 • Mají kumulativní účinek, při dlouhodobém užívání jsou výsledky ještě lepší.

Nevýhody

 • Podle recenzí některých žen některé balzámy nemají všechny vlastnosti, které deklaruje výrobce.
 • Někteří kupující si stěžují na přetížení.

Hodnocení nejlepších prémiových balzámů na vlasy

Paul Mitchell Instant Moisture Denní péče o vlasy Conditioner

To je profesionální vlasový balzám je poměrně vysoká, ale přiměřená hodnota. Jako součást prostředků extraktu mořských řas, extraktů léčivých rostlin a organických olejů. To znamená, že je vhodný pro normální, suché, porézní a poškozené vlasy, je možné jej používat při každodenním praní. Po nanesení vlasů je dokonale hydratovaná, hedvábná a lesklá, ale co je nejdůležitější - tento efekt přetrvává po dlouhou dobu, zdá se, že vlasy ožívají, nejsou rozděleny a snadno se hodí.

Konzistence balzámu je tlustá, ale to se taví na vlasy, je dobře rozložená, pomáhá vyrovnávat se s matnými prameny a problémovými hroty po barvení nebo curlingu. Nenechává mastné usazeniny.

 • K dispozici ve dvou objemech - 200 nebo 500 ml.
 • Ekonomický v spotřebě.

Nevýhody

Vysoká cena - od 1200 rublů za malou lahvičku.

Matrix Oil Wonders olejový balzám na vlasy

Pokud jste již vyzkoušeli různé balzámy na suché vlasy a nikdo z nich vám nezapadá - zkuste tohle zkusit. Vyrobená v USA, hlavní složkou, která činí vlasy dokonale hydratované, hladké a lesklé, je arganový olej. Pásky jsou snadno hřebeny, dobře se hodí, vlasy jsou měkké a hedvábné na dotek. Výrobek neobsahuje silikon a neváží vlasy, nezanechává mastné zbytky. Nástroj můžete používat každý den, doporučuje výrobce v kombinaci se šamponem stejné linie.

 • Můžete koupit lahvičku o objemu 200 ml pro vzorek nebo okamžitě 1000 ml za výhodnější cenu.
 • Příjemná, krémová struktura.
 • Odstraňuje elektrifikované vlasy.
 • Ekonomicky spotřebováno.
 • V malé trubici není žádná membrána, můžete náhodou vytlačit příliš mnoho peněz.
 • Docela drahé - od 780 rublů za malé množství.

Balzámový kondicionér Londa Professional Visible Opravy pro poškozené vlasy

Jedná se o německý balzám pro poškozené vlasy s přírodními hedvábnými bílkovinami. Tento nástroj je navržen tak, aby vyřešil problém zkažený barvením, bělení nebo curling vlasů, bez života a nudné po extrémním odpočinku, nemoci nebo nevhodné péči. Balzám má měkkou, krémovou strukturu, snadno proniká hluboko do vlasů a vyplňuje poškozené oblasti. Pramínky se přivádějí zevnitř, stávají se měkkými, hladkými a poslušnými, snadno se hřebou a hodí, vypadají skvěle.

Tento nástroj nevyžaduje oplachování, aplikuje se na čisté, vlhké vlasy v malých porcích, pracovní pramínkem pramenem. Kondicionér se vstřebává v několika vteřinách a nezanechává žádné mastné zbytky a lepivost.

 • Vlasy se nestlačují a elektrifikují.
 • Rychlá péče - není třeba vyplachovat.
 • Velmi úsporné.
 • Pohodlný dávkovač s čerpadlem.
 • Pokud to přehnáte a použijete příliš mnoho kondicionéru, můžete dosáhnout efektu lepených pramenů.
 • Výsledek je patrný kumulativní - nicméně, toto je spíše cnost než nevýhoda.
 • Nejvyšší, ale stále hmatatelné náklady - od 650 rublů na 250 ml.

Kaaral Purify Colore Conditioner pro barevné vlasy

Tento hydratační vlasový balzám italské značky je bohatstvím pro všechny milovníky ekologicky šetrné kosmetiky s barvenými nebo tónovanými vlasy. Hlavní složkou produktu jsou výtažky z ostružinových listů a ovoce. Konzistence je tlustá, ale zároveň vzdušná a velmi lehká, je bez námahy rozložena po celé délce a začíná působit téměř okamžitě. Penetrací hlouběji do vlasové struktury a vlasového folikulu, tento balzám vyživuje pokožku, vyhladí váhy a obnoví jas pigmentu. V důsledku toho jsou prameny elastické, hedvábné a lesklé, nasycené, jasné barvy, jako kdyby po odborné barvení.

 • Navíc chrání před agresivními vnějšími faktory.
 • K dispozici ve dvou různých velikostech.
 • Ekonomicky spotřebováno.
 • Lze použít pro nenasycené vlasy.

Nevýhody

Cena - od 630 rublů za 250 ml.

Estel Curex vlasový balzám pro dávkování objemu

Tento balzám pro objem vlasů je určen pro profesionální péči o mastné, bez života, tenké vlasy. Tuzemský výrobce se podařilo vyvinout vzorec obohacený o vitamíny - po použití tohoto nástroje na objem vlasů jsou prameny dokonale osvěženy a hydratovány, získávají pomp, přírodní lesk a pružnost bez vážení.

Konzistence tohoto balzámu je poměrně tekutá a dobře rozložená na vlasy. Po praní a stylování jsou vlasy elastické, drobivé, svěží a dobře upravené.

Pros

Ekonomicky spotřebované díky praktickému dávkovaču.

Nevýhody

Ne všichni - někteří zákazníci si stěžují, že nedostali očekávaný objem.

Balzámy na vlasy Economy Class

Balzámy na vlasy se vyznačují především přijatelnými náklady. Ale to neznamená, že jsou mnohem horší než drahé fondy. Analyzovali jsme hodnocení rozpočtové kosmetiky a identifikovali pět nejlepších balzámů pro vlasy ekonomické třídy.

Balzámy na vlasy: profesionální odstín, tónování, kondicionér kondicionér, restorative, nezmazatelné. Nejlépe hodnocené

Profesionální stylisté, kadeřníci a umělci make-upu identifikují několik typů vlasových balzámů:

1. Klimatizační zařízení.

Mohou být používány pravidelně při mytí vlasů. Použití klimatizace je poměrně snadné:

 1. aplikujte s masážními pohyby na mokrých kadeřích;
 2. okamžitě opláchněte vlasy vodou.
 3. Ústní vody.

Kyselina mléčná, kyselina octová nebo kyselina citronová, která je obsažena v máchání, dobře odstraňuje stopy šamponu, vlasy jsou zdravé.

Stuhy jsou měkké, hedvábné. Jsou snadno hřebeny kvůli zvýšení pružnosti.

2. Balzám z organických složek.

Výrobky neobsahují umělé přísady, ale skládají se z rostlinných složek, mastných kyselin, díky nimž jsou obnoveny poškozené kadeře.

3. Smetanový krém.

Poskytuje okamžitou pomoc při slabém a poškozeném vlasu. Kosmetika obohacuje kudrlinky o živiny a vitamíny. Proto prameny získávají vitalitu, stávají se krásnými a hedvábnými.

4. Masky.

Efekt po použití masky je lepší než po kondicionéru, ale aplikace je složitější. Každá maska ​​má jedinečnou kompozici, která má jiný účinek na kadeře. Proto se odborníkům doporučuje pečlivě zkontrolovat složky balzám na vlasy a přečíst si pokyny.

Profesionální značkové balzámy

Vytvoří kadeře měkké, dodává vlasům sílu zevnitř a působí na vlasy.

Při neustálém používání balzámu se obnoví přírodní krása kadeřnic.

 • aplikujte kosmetiku Revlon na mokré pramínky;
 • počkejte asi 4 minuty;
 • dobře opláchněte vodou.

Vytváří povrch kudrlinky hladký a luxusní.

Škrábání je snadné.

Podstata perly zvyšuje jas kudrlin.

 • umyjte si vlasy a aplikujte balzám;
 • nechte nějaký čas;
 • opláchněte teplou vodou.

Po použití jsou kudrlinky snadno hřebeny. Výrazná vlastnost - antistatický efekt.

 • naneste balzám na mokré vlasy;
 • Neplachujte vodou.

Zvlhčuje a vyživuje vlasy, takže je silný a měkký.

Přispívá k snadnému česání.

 • naneste na mokré čisté kadeře;
 • počkejte 3 minuty;
 • umyjte.

Balzám na barvené kadeře

 • aplikujte kondicionér na mokré kadeře;
 • distribuovat podél délky vlasů;
 • nechte 5 minut;
 • dobře opláchněte vodou.

Vzorec vyplní poškozené oblasti vlasů kapalným keratinem, čímž je obnoví.

 • po umytí aplikujte masku na vlasy;
 • masírovat pokožku hlavy;
 • po minutě dobře opláchněte vodou.

Komponenty vyživují vlasy a přidávají hedvábný lesk na barvené kadeře.

 • naneste balzám na vlhké prameny;
 • rozdělena podle délky;
 • po chvíli umytí.

Komponenty balzamu udržují jas v barevných zámcích.

Obnovuje slabé a rozštěpené vlasy.

 • umyjte kudrlinky a trochu vysušte;
 • aplikujte balzám;
 • nechte 2 minuty;
 • umyjte.

Zachovává jas barviv. Komponenty balzámu dodávají lesku a bohatosti kudrlinkám.

 • aplikujte na mokré kudrlinky;
 • distribuovat hromadnými pohyby po celé délce;
 • počkejte 4-5 minut;
 • umyjte.

Balzámy pro suché a poškozené prameny

Má vlasy měkké a krásné.

 • aplikujte rovnoměrně na mírně vlhké kadeře;
 • držte asi 2 minuty a umyjte se.
 • mytí vlasů;
 • aplikujte balzám rovnoměrně;
 • po 2 minutách opláchněte teplou vodou.

Složení s vitamíny a minerály, vyživuje kudrlinky.

Obnovuje poškozené vlasy.

Chrání při stylování vysoušeč vlasů.

 • umyjte si vlasy šamponem;
 • suché a aplikovat balzám;
 • rovnoměrně rozložené podél délky vlasů;
 • po 3 minutách opláchněte teplou vodou.

Vlasy se poslouchají a snadno se hřebou.

Obnovuje strukturu kudrlin.

 • naneste na mokré čisté vlasy;
 • jemně masírujte pokožku hlavy;
 • opláchněte vodou.

Odstraňuje toxiny, nasycené vitamíny.

Dobře hydratuje a posiluje kudrlinky.

Podporuje lepší růst vlasů.

 • aplikujte na mírně usušené vlasy po mytí;
 • nechte 3 minuty;
 • dobře umyjte.

Balzám na mastné vlasy

Udržuje normální vyvážení tuku.

 • aplikujte na mokré kudrlinky;
 • po 3 minutách opláchněte vodou.
 • nalijte určitou částku na dlani a brouste;
 • naneste na mokré vlasy;
 • masáž do pokožky hlavy;
 • opláchněte vodou po 2 minutách.

Vyživuje a vytváří kadeře elastické. Zvlhčuje a podporuje snadné česání. Vytváří elegantní hlasitost.

 • umyjte kudrlinky a naneste balzám;
 • masírovat pokožku hlavy;
 • důkladně opláchněte vodou.

Balzám proti ztrátě

extrakt z kopřivy a aloe.

 • naneste na mokré vlasy;
 • nechte 4 minuty;
 • opláchněte vodou;

Léčivé bahno čistí pokožku hlavy.

Zabraňuje vzniku lupů.

 • naložte na kořenech vlasů, dobře se otřete;
 • nechte 15 minut;
 • umyjte;
 • doporučuje se používat 3krát týdně.
 • aplikujte na čisté vlhké vlasy;
 • počkejte 15 minut;
 • opláchněte vodou;
 • používat 2 krát týdně.

Ošetří suché a poškozené kadeře, zabraňuje jejich ztrátě.

 • aplikujte na čisté vlasy;
 • počkejte 2 minuty;
 • opláchněte teplou vodou.
 • předmytí vlasů;
 • aplikujte masku;
 • po několika minutách umyjte.

Nejlepší balzám s léčivými vlastnostmi

 • aplikujte na vlasové kořeny po umytí;
 • rozloženo masážními pohyby po celé délce;
 • umyjte.
 • aplikujte na mokré kudrlinky;
 • počkejte 4 minuty;
 • opláchněte teplou vodou.

Zjemňuje vlasy.

Vyživuje kořeny. Snižuje křehkost a průřez vlasů. Zvyšuje ochranné vlastnosti pokožky hlavy.

 • předmytí vlasů;
 • aplikujte balzám;
 • opláchněte vodou po několika minutách.

Barevné odstíny (tónování)

Odstraňuje žlutý pigment v lehkých kadeřích a dodává stín stříbra. Vyživuje a obnovuje strukturu vlasů. Vrací vitalitu a lesk na kadeře.

 • Použijte určité množství k čištění kudrlin a pěny;
 • nechte 10 minut;
 • důkladně opláchněte vodou;
 • rukavice.
 • důkladně umyjte vlasy a mírně vysušte;
 • nalijte do misky trochu balzámu;
 • aplikujte na vlasy, rozšiřujte se po délce;
 • hřebenové kadeře hřeben;
 • nechte 30-40 min.;
 • důkladně opláchněte vodou.

Po obarvení jsou kadeře měkké a hedvábné.

 • aplikujte na čisté vlhké vlasy;
 • počkejte 15 minut, pro více syté barvy, 30 minut;
 • opláchněte teplou vodou.

Vytvoří kudlanky hedvábné a zářící.

 • aplikujte na mokré kudrlinky;
 • produkt rozdělujte rovnoměrně na všechny vlasy;
 • nechte 30 minut;
 • opláchněte vodou.

Recepty na domácí balzámy z přírodních surovin

Kromě profesionálních balzámů na vlasy existuje mnoho receptů, pomocí kterých můžete připravit kosmetiku doma z přírodních ingrediencí.

Recept číslo 1. Maska s aloe pro oslabení kudrlin.

Balzám připravený z aloe šťávy lze použít pro všechny typy vlasů. Chcete-li vrátit zklubené vlasy zpět do života, musíte vzít následující složky: med, aloe šťáva, ricinový olej.

Jak vařit:

 1. Vezměte stejné množství každé složky a dobře promíchejte. Pro příliš dlouhé vlasy potřebujete 1 polévkovou lžíci. lžíci každé složky.
 2. Ohříváte ricinový olej v parní lázni.
 3. Nalijte med
 4. Do roztoku přidáme šťávu z aloe.
 5. Dejte balzám na infuze asi hodinu.

Doporučuje se používat produkt 2 až 3 krát týdně, dokud se nezjistí zřetelné zlepšení stavu zámků.

Číslo receptury 2. Balzám z kořene lopuchu pro růst vlasů.

Rapek - jedna z mála rostlin, která má léčivé vlastnosti. To je také nazýváno "lopucha".

Složení:

 • listy z kopřivy;
 • květiny levandule;
 • hellebore root;
 • kořen lopuchu.

Způsob přípravy:

 1. Připravte všechny přísady ve stejném množství.
 2. Dobře promíchejte.
 3. Vezměte lžíce směsi, přidejte sklenici vody a varte 10-15 minut.
 4. Připravený bylinný odvar je dobré třít do kořenů.

Recept číslo 3. Maska cibule proti vypadávání vlasů.

Cibule jsou dobré pro vlasy. Pokud kombinujete cibuli s jinými produkty, zvýší se jejich užitečné vlastnosti.

Složení:

 • cibule - 1 ks;
 • odvar všech léčivých bylin - 25 ml;
 • ricinový olej - 2,5 lžíce. l;
 • surový žloutek - 1 ks.

Způsob přípravy:

 1. Míchat všechny přísady.
 2. Opatrně si protřepte pokožku hlavy.
 3. Omotat plastovou tašku a špičku ručníkem.
 4. Držte 25 min.
 5. Umyjte si lékařskou odvar.

Který balzám je lepší?

Abyste si vybrali správný kosmetický přípravek na vlasy, nejprve zvážit, co je balzám a proč je potřeba.

Profesionální vlasový balzám je hlavní a nejdůležitější kosmetický výrobek, protože:

 1. díky vlasovému vlasu vlasové balzám lépe;
 2. vytváří ochranné kudrlinky z účinků špatného vnějšího prostředí;
 3. dává vlasům lesk a krásu.

Obchody nabízejí obrovský sortiment balzám od populárních výrobců. Nejdůležitější je vybrat ten správný nástroj. Řekněme, který přípravek je ideální pro vlasy, je dost obtížné.

Odborníci doporučují, aby při výběru balzámů na vlasy zvážily následující faktory:

  struktura vlasů a typ;

Balzám na vlasy musí být vybrán v závislosti na struktuře vlasů: poškozený nebo zdravý

 • problém, který je třeba vyřešit, například barevný jas, obnovení, křehkost;
 • věku děvčat a podobně.
 • Je třeba si uvědomit, že použití balzámů umožňuje, aby kadeře vypadaly krásně a zdravě.

  Pravidla pro použití balzámů

  • Profesionálové v kosmetologii doporučují koupit vlasový balzám stejné barvy jako šampon. Balzám a šampon od stejného výrobce obsahují součásti, které jsou dokonale přizpůsobeny a mají stejný účinek, například posilování, opravy apod. Pokud však použijete nástroje různých značek, může dojít k neslučitelnosti složek, kvůli nimž bude účinek mnohem menší.
  • Ujistěte se, že jste si vybrali správný balzám, který odpovídá typu vlasů.
  • Maska nebo balzám lze aplikovat na čištění vlhkých vlasů od špiček až po kořeny. Balzám je třeba uchovávat 3 minuty a masku 15 minut, poté opláchnout vodou.
  • Nedoporučuje se tření výrobku do pokožky hlavy, protože může tvořit mastný film, v důsledku čehož vypadají vlasy mastné; může se objevit seborrhea; vlasy mohou nakonec začít vypadávat.
  • Je důležité, abyste před použitím balzám pečlivě přečetli všechna doporučení výrobce uvedená na obalu výrobku.
  • Pro opláchnutí vlasů musíte použít vodu o teplotě nižší o 2 ° C než vodu, která umyl hlavu. Výsledkem je, že póry na pokožce hlavy jsou uzavřené a vlasy budou čisté a upravené ještě několik dní.

  Tipy na trichologii

  • Při ztrátě vlasů můžete používat nástroje, které aktivně ovlivňují jejich růst. Balzámy nebo masky by měly obsahovat přísady, které mohou zlepšit krevní oběh v pokožce hlavy, například zázvor nebo pepř. Vyžaduje přítomnost vitaminů a kvasinek.
  • Můžete použít fyzioterapii, jako masáž hlavy nebo použití různých sér doporučených trichology. Česnek je vhodný pro vypadávání vlasů.
  • Chcete-li odstranit lupy, je důležité aplikovat prostředky, které se skládají ze složek proti vzhledu houb nebo rostlinných produktů a obsahujících zinek. Lupy mohou být připraveny pro infuzi.

  Efektivní a snadno připravitelná infuze se připravuje následovně:

  1. Heřmánkové květy, březové pupeny, dubová kůra a kořen lopuchu - 1 polévková lžíce. lžíce;
  2. Poté je třeba přidat 1 litr vařené vody;
  3. Nechte vařit 1,5 hodiny.
  4. 1 šálku připraveného roztoku je třeba přidat do vody, kterou budete opláchnout vlasy;
  5. Je třeba použít strukturu přibližně dvakrát týdně.

  Video o balzám na vlasy

  Co je balzám na vlasy a jak si je vybrat:

  Balzám na vlasy

  ESTEL PROFESSIONAL

  Lehký balzám pro všechny typy vlasů, vhodný pro každodenní použití. Poskytuje lesk, měkkost a hedvábnost. Silný hydratační komplex True Aqua Veil s jojobovým olejem, přírodním betainem a aminokyselinami hluboce zvlhčuje vlasy, posiluje strukturu a dokonale ji upravuje.

  KAPOUS

  Balzám je určen speciálně pro jemnou péči o barvené vlasy. Poskytuje objem vlasů, lesk a vitalitu, oživuje barvu a zabraňuje průřez vlasů. Speciální formula balzám obsahuje inovativní stabilizátor barev, který udržuje intenzitu barvy a prodlužuje životnost.

  ESTEL PROFESSIONAL

  Balzám pro denní použití. Složení broskvového oleje a vitaminu obsažené v přípravku poskytuje intenzivní péči o vlasy, což je měkké, hedvábné a lesklé. Balzám vyživuje a obnovuje vlasy, posiluje jejich strukturu. Aktivní složky: broskvový olej.

  WELLA Professionals

  BALM-LEAVING PRO BAREVNOU OCHRANU S VYSOKOU IKRA OPTIMÁLNÍ ÚROVEŇ PH. AŽ SEVATNÍ TÝDEN BAREVNÁ OCHRANA BARVENÉHO VLASU. Zvlhčuje zbarvené vlasy, což je měkké a lesklé. Udržuje sytost a jas barev. Ochrana proti oxidačnímu štítu. Nízká hodnota pH.

  BAREX

  Ideální pro vyživování a posilování suchých a dehydratovaných vlasů bez jejich vážení. Vlasy se stávají objemné, sálavé a snadno se stylují. Aloe vera: rostlina bohatá na minerály, vitamíny a aminokyseliny, zvlhčuje vlasy. Avokádový olej: pečuje o suché a křehké vlasy.

  BAREX

  Textury - světlo a smetana. Kondicionér je ideální pro zvlhčující barvené vlasy, usnadňuje česání, vyživuje vlákna. Trvale udržuje barvu a udržuje jas. Vlasy jsou měkké, sametově na dotek a neuvěřitelně lesklé. Olej z meruňkových jader: bohatý.

  ESTEL PROFESSIONAL

  Systém balzámu Platinum Pearl neutralizuje nežádoucí žlutou nuanci na světlé a bělené vlasy, naplní je leskem perly a perleti, dává jemnost sametu. Dobře upraví vlasy, vrací jim sílu, na špičky plní stříbrný lesk. Ideální v kombinaci s.

  LISAP MILANO

  Balzám na vlasy "ESCALATION EASY C-GLOSS" bez amoniaku v 10 barevných odstínech. Určeno pro: tonizování přirozených nenatřených vlasů, udržování barvy, péče o šedé vlasy. Obsahuje speciální barvicí pigmenty, které pokrývají vlasy a poskytují stín.

  ESTEL PROFESSIONAL

  Umožňuje prodloužit trvanlivost barvení, zvyšuje jas stínu barevných vlasů Obsahuje keratinový komplex a broskvový olej. Aktivní složky balzám hydratují a vyživují vlasy, posilují strukturu. Vlasy jsou elastické, lesklé, ziskové a hedvábné. Cesta

  KAPOUS

  Intenzivní regenerační balzám je určen pro všechny typy vlasů, je vynikající hydratační a kondicionační prostředek. Udržuje přirozenou rovnováhu vlhkosti vlasů a pokožky hlavy, čímž chrání vlasy před vysycháním. Vzhledem k nízké hodnotě pH v balzámu jsou vlasy rychlejší.

  SIM SENSITIVE

  Terapeutický balzám "H" pro normální, suché a poškozené barvivo na vlasy. Normalizuje rovnováhu vlhkosti pokožky hlavy a vlasů. Poskytuje vlasům poslušnost při výživě a zlepšování. Pokud se u vás objeví alespoň jeden z výše uvedených případů - terapeutický.

  LISAP MILANO

  Balzám na vlasy "ESCALATION EASY C-GLOSS" bez amoniaku v 10 barevných odstínech. Určeno pro: tonizování přirozených nenatřených vlasů, udržování barvy, péče o šedé vlasy. Obsahuje speciální barvicí pigmenty, které pokrývají vlasy a poskytují stín.

  WELLA Professionals

  Snadné aktualizace balzámových prvků. Balzám posiluje vlasy, obnovuje strukturu, udržuje lesk a hedvábnost vlasů. Tento výrobek neobsahuje sírany, parabeny a umělé barvy. Balzám obsahuje extrakt ze dřeva, který si uchovává keratin ve struktuře vlasů..

  TEFIA

  Balzám se doporučuje pro péči o tenké, dlouhé, křehké a nehybné vlasy. Zvlhčuje vlasy, usnadňuje česání, má účinek plnění (plnění) kvůli přítomnosti kyseliny hyaluronové a mořského kolagenu. Jemně na vlasy a podporuje hluboko.

  WELLA Professionals

  BALM-LEAVING PRO BAREVNOU OCHRANU S VYSOKOU IKRA OPTIMÁLNÍ ÚROVEŇ PH. AŽ SEVATNÍ TÝDEN BAREVNÁ OCHRANA BARVENÉHO VLASU. Zvlhčuje zbarvené vlasy, což je měkké a lesklé. Udržuje sytost a jas barev. Ochrana proti oxidačnímu štítu. Nízká hodnota pH.

  VLASOVÁ SPOLEČNOST

  Utírá a vyživuje. Vhodné pro všechny typy vlasů, zvláště doporučené pro suché, poškozené, kudrnaté vlasy a vlasy s chemickou kondicí. Tak, jak přesně tyto špičky těchto vlasů nejsou dostatečně vhodné pro výživu. Obnovuje a hydratuje, vlasy jsou silné, měkké a zvládnutelné.

  Článek: 251130 / LBT9337 RUS

  SELECTIVNÍ PROFESIONÁL

  Doporučuje se pro péči o křehké, citlivé, těžce poškozené vlasy. Balzám vyhlazuje kůžičku. Obnovuje poškození konstrukce. Odstraňuje statickou elektřinu. Vrací vlasovou elasticitu, pružnost, objem a vitalitu. Usnadňuje česání a styling. V.

  TEFIA

  Balzám se doporučuje používat po barvení a při každodenní péči o barvené vlasy v kosmetickém salónu a doma. Obsahuje nasycené a polynenasycené mastné kyseliny, vitamíny a stopové prvky, které obnovují lipidovou rovnováhu vlasů..

  JOICO

  Tepelně aktivovaný vyrovnávací balzám. Chrání vlasy před teplotou a poškozením životního prostředí. Fixuje vlhkost uvnitř vlasů a utěsňuje kutikulu. Způsob aplikace: Roztáhněte malé množství produktu do dlaní. Aplikujte na vlhké, ručníky vysušené vlasy. Podívejte se na to.

  LISAP MILANO

  Balzám na vlasy "ESCALATION EASY C-GLOSS" bez amoniaku v 10 barevných odstínech. Určeno pro: tonizování přirozených nenatřených vlasů, udržování barvy, péče o šedé vlasy. Obsahuje speciální barvicí pigmenty, které pokrývají vlasy a poskytují stín.

  Lebel

  Okamžitá regenerace a zvlhčování vlasů a pokožky hlavy. Lék je určen k péči o všechny typy vlasů. Dává vlasům vitalitu, přírodní lesk a hedvábnost, neobvyklý pocit svěžesti, usnadňuje česání. Rychle proniká do vlasů a pokožky hlavy. Chrání před.

  LISAP MILANO

  Balzám na vlasy "ESCALATION EASY C-GLOSS" bez amoniaku v 10 barevných odstínech. Určeno pro: tonizování přirozených nenatřených vlasů, udržování barvy, péče o šedé vlasy. Obsahuje speciální barvicí pigmenty, které pokrývají vlasy a poskytují stín.

  KAPOUS

  Balzám dokonale obnovuje elasticitu a jemně se stará o kudrnaté vlasy. Jedinečné složení balzámu zjemňuje vlasy, dokonale styluje a strukturuje kudrlinky. Kombinace hedvábných bílkovin a ovocných kyselin pomáhá vytvářet křupavé kadeře, poskytuje dokonalou péči o kudrnaté.

  OLLIN PROFESSIONAL

  Masící a tonizující balzám určený k opravě nežádoucích žlutých odstínů. Obsahuje speciální modrofialové pigmenty, které dodávají vlasům perlový tón. Bohatá vzorec obnovuje barvu. Jas a přírodní lesk. Jak používat: rovnoměrně rozdělit vlasy.

  KAPOUS

  Tonic balzámový kondicionér je vhodný pro vlasy všech druhů vlasů. Chrání je před mechanickým poškozením a usnadňuje česání. Balzám obsahuje extrakt z máty a mentolu, kafrovské esenciální oleje a ovocné kyseliny. Balzámové komponenty se tvoří na povrchu pokožky a vlasy vyživují.

  WELLA Professionals

  Okamžitě zlepšuje stav vlasů vystavených mechanickému poškození. Balzám nezamotá vlasy a je hladký a elastický. Aktivní složky: aminokyseliny hedvábí.

  JOICO

  Čtvrtým krokem v systému K-RAK salon care. Pro všechny typy vlasů. Doplňuje ztracené tuky a vlhkost v suchém poškozeném vlasu. Utěsňuje pokožku, zvyšuje pružnost a mobilitu vlasů. Nevyplachuje barvu. Způsob použití: Při kombinaci se systémem.

  VLASOVÁ SPOLEČNOST

  Keratinový balzám na vlasy je speciálně navržen pro tenké a křehké vlasy. Keratin, který je součástí balzámu, proniká hluboko do struktury vlasů, obnovuje poškozené vlasy a jemně jej rozemelá. Způsob aplikace: Aplikujte potřebné množství balzám na vlhké vlasy.

  ESTEL PROFESSIONAL

  Obsahuje vitamín E, obnovuje a posiluje strukturu vlasů. Má výborný kondicionační efekt. Přírodní složky betain a jojobový olej zvlhčují vlasy a pomáhají udržovat hydrobalanci. Výsledek: obnovení poškozené struktury vlasů. Hydratace a výživa.

  VLASOVÁ SPOLEČNOST

  Výrobky řady bioargan jsou určeny k boji s křehkostí a dehydratací poškozených a barvených vlasů. Cenné vlastnosti arganového oleje zvlhčují vlasy a prodlužují jejich barvu, která se stává nasyceným, živým a trvalým. Tento vzácný olej je vyroben z plodů Argania (Argania.

  BAREX

  Doporučuje se jako kondicionér pro slabé a tenké vlasy. Balzám, bohatý na bílkoviny ze semen ibišku, v kombinaci s posilujícími a revitalizačními vlastnostmi bambusu proniká hluboko do vlasů, zvlhčuje a obnovuje vlasové vlákno. Balzám vyživuje a posiluje všechny typy oslabených vlasů.

  Lebel

  Okamžitá regenerace a zvlhčování vlasů a pokožky hlavy. Lék je určen k péči o všechny typy vlasů. Dává vlasům vitalitu, přírodní lesk a hedvábnost, neobvyklý pocit svěžesti, usnadňuje česání. Rychle proniká do vlasů a pokožky hlavy. Chrání před.

  ESTEL PROFESSIONAL

  Lehký balzám pro všechny typy vlasů, vhodný pro každodenní použití. Poskytuje lesk, měkkost a hedvábnost. Silný hydratační komplex True Aqua Veil s jojobovým olejem, přírodním betainem a aminokyselinami hluboce zvlhčuje vlasy, posiluje strukturu a dokonale ji upravuje.

  KAPOUS

  Balzám je určen k výživě a restrukturalizaci suchých a těžce poškozených vlasů, ideální pro únavu, ztrátu vitality, chemicky narovnaných nebo zkroucených vlasů a je vhodný i pro vlasy, které jsou předmětem opakovaných barviv a bělení. Řeší tři důležité úkoly.

  WELLA Professionals

  Snadné aktualizace balzámových prvků. Balzám posiluje vlasy, obnovuje strukturu, udržuje lesk a hedvábnost vlasů. Tento výrobek neobsahuje sírany, parabeny a umělé barvy. Balzám obsahuje extrakt ze dřeva, který si uchovává keratin ve struktuře vlasů..

  WELLA Professionals

  Okamžitě zlepšuje stav vlasů vystavených mechanickému poškození. Balzám nezamotá vlasy a je hladký a elastický. Aktivní složky: aminokyseliny hedvábí.

  Tajemství dokonalých kudrlin nebo celá pravda o vlasových balzámách

  Balzám na vlasy, možná nejdůležitější produkt pro péči o vlasy po šamponu. Správně zvolený nástroj provede vaše kudrlinky lesklé a hladké, zvýší jejich barvu a ulehčí proces česání. Nicméně je extrémně obtížné najít vhodný produkt v obrovské škále vlasových balzámů, které nabízejí moderní obchody. Často jsme prostě zastavili výběr na známou značku nebo nejatraktivnější značku. Není divu, že takové balzámy jsou často neúčinné, ne-li škodlivé pro naše vlasy. Jak se vyhnout takovým chybám? Zjistíme to dohromady.

  Jak si vybrat balzám na vlasy

  Abyste dosáhli zřetelných výsledků, je důležité vybrat správný nástroj - ten, který je potřebný k vyřešení vašich problémů. A pohodlné filtry v katalogu internetového obchodu "Cosmetics Gallery" vám pomohou za pár minut.

  • Za prvé, doporučujeme určit typ vlasů. Pokud po umytí hlavy ucítíte pocit kůže a trpíte lupy, pak potřebujete balzám na suché vlasy. Kořeny příliš rychle znečišťují a ztrácejí objem? Věnujte pozornost přípravkům na mastné vlasy. Zpevnit barvu po nanesení barvy pomůže balzám pro barevné kadeře, a vyrovnat se s nezbedným kudrlinky - prostředky pro kudrnaté vlasy. Zvolte požadovanou hodnotu ve filtru "Typy vlasů".

  • Důležité je také zjistit, jaký problém má balzámový oplach vyřešit. Takto vybraný agent může přidat na kudrlinky další lesk, urychlit jejich růst nebo obnovit poškozené vlasy. V katalogu internetového obchodu "Galerie kosmetiky" jsou také balzámy a kondicionéry určené k boji proti lupům a rozštěpení. Vyberte úkoly, které chcete vyřešit, a zaškrtněte filtr "Aplikace" a "Účel".

  • Chcete-li zúžit rozsah vybraných produktů, určit oblast použití. Některé balzámy jsou určeny pro vlasové kořeny, zatímco jiné jsou doporučovány pro použití na samých špičkách pramenů. Kromě toho se řada výrobků péče aplikuje na celou délku vlasů nebo naopak výhradně na pokožku hlavy.

  • Další filtr - "Třída kosmetiky". Je třeba si uvědomit, že léky jsou určeny k řešení dermatologických problémů a kosmetiky - pro změnu vzhledu kudrlin. Přírodní balzámy obsahují rostlinné výtažky a další složky přírodního původu a profesionální vlasové výrobky mají zvýšenou koncentraci účinných látek a jsou často používány v kosmetických salonech.

  • Můžete také vybrat přísady. Může to být levandulový olej, aloe, keratin nebo například med.

  • V internetovém obchodě "Galerie pro kosmetiku" si můžete zakoupit výrobky různých druhů: tónové balzámy, balzámy kondicionéru, balzámy na spreje a další druhy produktů péče o vlasy. Použijte filtr "Typ vlasových výrobků", abyste mohli rychle najít správnou volbu.

  • Péče o vlasy vyžaduje individuální přístup. Rozdělené a poškozené kadeře je třeba obnovit, slabé a tenké - při posilování, suchu - při navlhčení. Můžete si vybrat balzám s přihlédnutím ke zvláštnostem vašich vlasů pomocí filtru našeho katalogu "Typ vlasových výrobků".

  Výhody internetového obchodu "Galerie kosmetiky"

  V našem katalogu je výhodné, příjemné a výnosné zakoupit vlasové výrobky. Proč

  • Sortiment zahrnuje obrovský výběr balzámů, kondicionérů a sprejů od předních výrobců.
  • Naši odborníci poskytují bezplatnou radu při výběru požadovaného produktu.
  • Dodání zboží se provádí v Moskvě, Petrohradě a ve všech regionech Ruské federace.
  • Pravidelně se konají zajímavé propagační akce.
  • Různé způsoby platby (hotovost, karta, používání elektronických platebních systémů).

  Vaše vlasy si zaslouží lepší - a víte, kde koupit ten správný výrobek!

  Pro Více Informací O Suché Vlasy