logo

Balzám na obnovu vlasů

Naše kudrliny jsou denně vystavovány nejrůznějším stresům. Nesprávná výživa, tvrdá voda, časté sušení a vysušení, barvení - všechny tyto faktory nějak poškozují vlasy a stávají se křehkými a nehybnými. Aby si získali sílu a lesk, je nutné najít ten správný balzám pro obnovu vlasů.

Účel

Doporučuje se zvolit regenerační balzám se šamponem, musí být ze stejné série - teprve potom se jejich složky navzájem pomáhají při péči o vlasy.

Pokud vyzdvihnete nástroje z různých sérií, mohou se dostat do rozporu a jen poškodit vaše vlasy. Je také nežádoucí získat takzvaný šampon "2 v 1" - jeho účinnost je mnohem nižší než při použití dvou samostatných výrobků.

Balzám na obnovu vlasů funguje podle následujícího principu: obalí se kolem každého vlasu, vytváří tenký film, který utěsňuje dělené konce a vyhlazuje ho po celé délce. Tato neviditelná bariéra chrání kudrlinky před účinky častého termočlánku, zabraňuje nadměrnému vysoušení, pomáhá stát se odolnější vůči agresivním faktorům prostředí.

Balzámový kondicionér také řeší následující úkony:

 • Obnovuje rovnováhu mezi kyselinou a bází.
 • Chrání před UV zářením;
 • Normalizuje sekreci na pokožce hlavy;
 • Při pravidelném užívání balzám vlasy přestávají elektrifikovat;
 • Vyživuje pokožku hlavy, saturuje je pomocí užitečných stopových prvků;
 • Obnovuje strukturu vlasů, posiluje je, zabraňuje ztrátě a zlomení.

Složky ve složení

Jedním z hlavních faktorů, kvůli kterým kudrlinky ztrácejí objem a lesk a jsou mastné u kořenů, je narušená acidobazická rovnováha. Mazové žlázy nefungují správně a uvolňují příliš mnoho mazu.

Proto regenerační balzámy obsahují užitečné kyseliny, které jemně čistí vlasy od přebytečného tuku a dalších nečistot.

Obsahují také následující výživové složky:

 • Olivový olej;
 • Jojobový olej;
 • Výtažky léčivých rostlin, jako je žihlička, heřmánek, neplodnost atd.;
 • UV filtry;
 • Vitamíny A, E;
 • Keratin
 • Léčebné. Živí pokožku hlavy a vlasů, nasytí je pomocí užitečných stopových prvků, posilují vlasové kořeny, zabraňují ztrátě vlasů;
 • Balzámy máchání. Normalizujte kyselé a bázové rovnováhy, napomáháte obnovit zdravý lesk a jemnost vlasů;
 • Balzámové kondicionéry. Obnovte vlasy po celé délce, vyplňte prázdné oblasti, chráňte před vystavením ultrafialovému záření;
 • Tónovací balzámy. Poskytují tento odstín vlasů v závislosti na počáteční barvě a přítomnosti barvivového pigmentu ve složení.

Podmínky použití

 • Jakýkoli balzám se aplikuje na vlasy až po jejich čištění šamponem;
 • Neměli byste třepat balzám do kořenů, jinak zmizí objem a vlasy budou vypadat mastné;
 • Postupujte podle pokynů pro použití. Nezvyšujte dobu expozice. Obvykle je balzám ponechán na vlasy po dobu nepřesahující 5 minut;
 • Při rozsáhlém poškození, když jsou kadeře příliš suché a zlomené, můžete nástroj držet 10 minut;
 • Důkladně propláchněte vlasy, abyste odstranili zbytky. Osušte je lépe bez použití vysoušeče vlasů.

Nejlepší profesionální nástroje

Revival balzám. Báječný výrobek určený k obnově struktury vlasů po chemické expozici (perm, barvení, bělení). Proniká hluboko do vlasů, vyživuje ji po celé délce; Kadeři získávají sílu, lesk a překvapivou měkkost. Nástroj také usnadňuje proces žehlení.

Kolagen, výtažky aloe a kopřivy, kokosový olej, lanolin jsou součástí.

Revize obnovovacího balzámu je v dalším videu.

Balzám opláchněte Kerastase "Nutritive Fondant Nutri-Thermique". Tento nádherný nástroj je vhodný pro suché vlasy. Výsledek jeho působení je viditelný po první aplikaci - vzduchové kadeře, lesklé a poslušné. Vhodný k použití každý den.

Balzám s dvojitým účinkem Kapous. Dvojitým účinkem balzámu je, že může být použit nejen jako klimatizace, ale také jako maska. Produkt poskytuje nepřekonané zvlhčování, chrání je před škodlivými faktory prostředí, normalizuje tvorbu kožního mazu a pomáhá získat objem a lesk.

Kompozice obsahuje keratin, kterým je vlasová hřídel obnovena zevnitř.

Balzámový kondicionér Estel "Otium Miracle Cream Balm". Profesionální lék na ošetření poškozených vlasů. Pomáhá zcela obnovit strukturu vlasového hřídele, která je ovlivněna agresivním účinkem. Výsledek je viditelný po 1. aplikaci: rozdělené konečky zmizí, křehkost klesá, zdravý lesk a elasticita. Vzhledem k přítomnosti lanolinu v prostředku vypadají vlasy jako by byly obaleny tenkým ochranným filmem, který zabraňuje dalšímu poškození vlasů a způsobuje zesílení vlasů. Jojobový olej vyživuje vlasy potřebnou vlhkostí.

Balzám vhodný pro každodenní použití.

Estel "Otium Miracle Cream Balm" pro kontrolu balzámů, viz video níže.

Balzámový kondicionér rekonstruující Wella "Pro Series Deep Recovery". Tento nástroj není nižší než ty, které používají kadeřníci v kosmetických salonech pro ošetření poškozených vlasů. Obsahuje komplex aminokyselin, obnovuje a vyživuje kudrlinky po celé délce.

Chrání před účinky zařízení pokládání a tepelného zpracování.

Zpevňující balzámový kondicionér, pro rozbité a velmi poškozené vlasy Garnier Fructis "SOS-recovery". Účinek tohoto nástroje probíhá jak uvnitř, tak vně vlasů, díky aktivním komponentům. Uvnitř je kerafil - protein, podobný složení jako vlasy. Úplně odstraňuje vnitřní poškození, vyplňuje mikrotrhlinky a posiluje vlasovou šachtu.

Venku, olej Amla vstupuje do bitvy o krásu. Jeho účinek je následující: utěsnění dělených konců a obalování vlasů po celé délce, aby se dosáhlo hladkosti a pružnosti.

Výsledkem je, že kudrlinky jsou lesklé a zdravé. Výrobce slibuje viditelný účinek po 3. aplikaci!

Zotavující vitamin Plusbalm balzám Bielita-Vitex. Výrobek pro intenzivní obnovu vlasů poškozený barvením nebo bělení. Obsahuje komplex vitaminů, minerálů, bílkovin a lipidů, které přispívají ke zlepšení a posilování vašich kadeř.

Zahrnuty jsou také extrakt kořenového lopuchu, slunečnicový olej, bobulovitý extrakt kalamusu, který dodává přírodní výživu.

Kondicionér obnovuje z KeraSys. Dokonalá péče o dělené, křehké vlasy. Poskytuje vlasům hydrataci bez váze, naplňuje je vitalitou a energií.

Kompozice obsahuje následující složky: hydrolyzovaný protein, panthenol, extrakty léčivých rostlin.

Balzámový kondicionér Pantene Pro-V "Intenzivní zotavení". Tento produkt, stejně jako ten předchozí, je určen k hydrataci vlasů bez jejich vážení. Prochází hluboko do vlasů, eliminuje poškození a zabraňuje rozbití. Kadeřnictví lesk zdravost, být hladký a hedvábný.

Recenze

Všechny ženy se uchylují k pomoci při obnově balzámů, zaznamenávají změny ve struktuře vlasů, zlepšují kvalitu a snižují počet mikrodamů. Obecně platí, že většina recenzí je dobrá. Je třeba si uvědomit, že pozitivní výsledek přímo závisí na správnosti volby léku, stejně jako na použití komplexní terapie pro léčbu a obnovu vlasů. Obsahuje šampon, kondicionér a balzámovou masku.

Pokud používáte všechny tyto nástroje podle pokynů, pak po krátkém čase získáte vynikající výsledek. Vaše kudrlinky začnou svítit, stávat se hedvábně a poslušně, jejich křehkost a ztráta se sníží, růst se urychlí a acidobazická rovnováha pokožky hlavy se normalizuje. Postarejte se o své vlasy správně a budou vždy krásné a zdravé!

Balzám na regeneraci vlasů - 10 nejlepších produktů

Balzám na vlasy je skutečná spása pro suché, matné a bez života. Zpravidla obsahuje mnoho důležitých komponent, které poskytují nádherný efekt.

Jak balzám pro velmi suché vlasy?

Co je to balzám? Chcete-li získat odpověď na tuto jednoduchou otázku, musíte pochopit principy působení této kosmetiky:

 • Užitečné komponenty pozitivně ovlivňují zdraví vašich pramenů - pronikají do hloubky, vyživují a zvlhčují, vyplňují všechny dutiny a dodávají pramenům jemnost a krásný lesk. Náraz se vyskytuje po celé délce hlavy vlasů - od špiček až po kořeny;
 • Účinek tohoto nástroje začíná během několika minut po aplikaci. Jen čtvrtinu hodiny budou vaše vlasy krásné a hedvábné. Kardinální výsledek bude viditelný po 2 nebo 3 postupech;
 • Balzám na suché vlasy chrání před sluncem, vodou z vodovodu a škodlivými ultrafialovými paprsky, obnovuje acidobazickou rovnováhu, usnadňuje česání, udržuje jas pramenů a zabraňuje vzniku dělených konců.

Jak zvolit správný balzám?

Chcete-li vybrat správný balzám pro suché vlasy, použijte doporučení našich odborníků.

Tip 1. Pokud chcete tento nástroj použít jako preventivní opatření, zastavte se u domácích protějšků.

Tip 2. Pro přehozené a poškozené kadeře je nutný lékařský balzám s minimálním vstupem škodlivých látek.

Tip 3. Doporučujeme používat kondicionér, masku a šampon stejné značky.

Tip 4. Než začnete nakupovat, nebuďte líní, abyste si přečetli recenze na internetu - to vám umožní ujistit se, že určitá značka je efektivní.

Tip 5. Pro začátečníky se omezte na nepatrný objem (200-300 ml). Pokud si zakoupená značka vůbec nevyhovuje, nebude to tak nepříjemné.

Tip 6. Složení nástrojů pro suché prameny by mělo obsahovat řadu užitečných přísad - vitamíny, oleje, keratin, minerální komplexy, aminokyseliny, rostlinné extrakty, bílkoviny z pšenice nebo hedvábí, organické látky.

Tip 7. Nesnažte se uložit - upřednostněte vysoce kvalitní a středně kvalitní produkty s hydratačním, výživným nebo regeneračním účinkem.

Druhy kosmetiky pro suché vlasy

Všechna redukční činidla pro vysušené vlasy lze rozdělit do 3 typů:

 1. Balzámy kondicionér - lehce váží vlákna, dává objem a hladkost, vytváří tenký film, chrání vlasy před působením žehliček a dalších vnějších vlivů.
 2. Balzám - má silný regenerační účinek, zajišťuje pronikání užitečných složek do hlubších vrstev pramenů.
 3. Balzámové oplachování usnadňuje česání, zabraňuje akumulaci elektřiny, poskytuje lesk a hedvábnost.
 4. Moisturizing balm - pomáhá vyrovnat se silnou suchostí a křehkostí pramenů.
 5. Výživný balzám - používá se k obnově bez života, suchých, křehkých a slabých vlasů.

Pozor! Prostředky s terapeutickým účinkem lze koupit pouze v lékárnách. Balzám pro domácnost se však prodává v obchodech a kosmetických salonech.

Přehled nejoblíbenějších značek

V obchodech najdete spoustu různých nástrojů. Jak vybrat nejlepší balzám? Pro usnadnění úkolu si přečtěte hodnocení nejoblíbenějších nástrojů.

Matrix Oil Wonders olejový kondicionér

Výživný kondicionér na bázi argonu, který se často používá pro suché a špatně poškozené vlasy. Oblíbený nástroj pro fashionistas, balzám Matrix Oil Wonders Oil Conditioner má řadu velmi důležitých výhod:

 • Vlasy jsou hladké, měkké a hedvábné;
 • Hydratuje a vyživuje nadsadené prameny;
 • Bez silikonu;
 • Přináší vlasům přirozený záblesk;
 • Utužuje elektrifikaci;
 • Zvyšuje pružnost;
 • Netvoří vlasy těžší;
 • Používá se nejen pro lékařské účely, ale také pro snadné česání.

Kondicionér má krémovou konzistenci, díky níž je snadno aplikovatelná a hospodárná.

Estel Haute Couture

Hydratující balzám známá ruská společnost, která plně splňuje charakteristiky deklarované výrobcem. Chrání vlasy před vyhořením a negativní účinky UV paprsků, zvyšuje jas barvy, neposkytuje mastný lesk, vyhlazuje, zjemňuje a vyživuje vlasy. Ovšem nejdůležitější je, že tento kondicionér obnovuje strukturu kadeřnic, vyhlazuje váhy, zabraňuje rozřezání špiček a usnadňuje proces česání. Mezi další výhody Estel Haute Couture je třeba poznamenat i nepřítomnost nepříjemného zápachu, trvalého dlouhodobého účinku, přírodního základu a ekonomické spotřeby.

Paul Mitchell Instant Moisture Denní léčba

Kondicionér od známé profesionální značky Paul Mitchell je ideální pro všechny typy vlasů - suché, porézní, normální. Složení tohoto nástroje zahrnuje extrakty léčivých rostlin, mořských řas a přírodních olejů. Může být použit téměř denně! Instant Moisture Daily Treatment obnovuje vodní rovnováhu, poskytuje hlubokou hydrataci, dává oholení, hladkost, měkkost, elasticitu a také zabraňuje rozřezání konců.

Balzám má hustou, ale poměrně pohodlnou (tavící) strukturu. Mimochodem, s veškerým obsahem tuku, zcela neodbarvuje kořeny a dokonale odhaluje spleť.

Schwarzkopf BC vlasová terapie Vlhkost Kick

Možná je to ten nejlepší spray-balzám pro přeplněné prameny, stejně jako skutečná hůlka pro ty, kteří nemají čas na pečlivou osobní péči. Tento bifázický prostředek je velmi jednoduchý - měl by být aplikován na vlhké vlasy po šamponování nebo před horkým stylingem.

Složení tohoto balzámu obsahuje kyselinu hyaluronovou, hydrolyzovaný keratin, pšeničné bílkoviny a vitamíny. Všechny jsou určeny k udržení vlhkosti, vyživování vlasů a obnovení struktury. Podle recenzí jsou prameny po aplikaci tohoto nástroje neuvěřitelně hladké, zvlhčené, čerstvé a poslušné.

Gliss Kur "Hyaluron a zástupný symbol"

Vynikající nástroj proti dělenému konci od známého německého výrobce. Základem regeneračního balzámu je tekutý keratin a inovativní hyaluronický komplex, který je určen k péči o tenké, křehké a suché vlasy.

Jak ukazuje zkušenost, tento nástroj dává kadeřům pružnost, zpevňuje vlasy, posiluje vlasy a obnovuje strukturu. Konzistence klimatizačního zařízení je poměrně hustá - kompozice je snadno aplikovatelná, rovnoměrně rozptýlená a rychle vyplachovaná tekoucí vodou. Díky tomuto nástroji jsou kadeře v čistých vlnách, vůbec nejsou zmatené, vypadají hladce a zdravě. A co je nejdůležitější, Gliss Kur má kumulativní efekt a má dostupnou cenu, takže může být používán průběžně.

Kapous Profesionální péče o barvu

Profesionální výživný kondicionér pro vysušené a barvené vlasy, s výrazným účinkem a dostupnou cenou. Obsahuje mnoho vitamínů, přírodních olejů a rostlinných bílkovin. Společně tyto komponenty obnovují strukturu vlasů a chrání barvu před blednutím.

Nástroj má lahodnou čokoládovou chuť a lehkou strukturu. To je perfektní volba pro kudrnaté vlasy, protože po nich nejsou trochu nahromaděné a stanou se hladké, lesklé a hedvábné.

Tento balzám na obnovu vysušených a poškozených pramenů se stal skutečnou legendou. Je založen na řadě užitečných složek - kokosový olej, extrakt z aloe a kopřivy, lanolin, norkový olej, kolagen a vitamíny. Nástroj má rozpočet, který také přispívá k jeho popularitě. Perfektně vyživuje, zvlhčuje a zjemňuje pokožku.

Je to důležité! Chcete-li dosáhnout léčebného účinku přípravku Revivor, musíte mít alespoň 15-20 minut. Pokud takový postup provedete každé šamponování, efekt nebude trvat dlouho.

L'Oreal Paris Elseve "Vyrovnávání 3 cenných hlín"

Jedna z nejúspěšnějších kosmetických inovací v uplynulém roce. Kondicionér proti vypadávání vlasů, který obsahuje bílou, zelenou a modrou hlínu, vytvořil skutečný pocit mezi krásami. To je často nazýváno nejlepší balzámy celé linky L'Oreal.

Nástroj je ideální pro kombinované vlasy (mastné u kořenů a suché po celé délce). Perfektně osvěží, zvlhčuje, obnovuje lipidovou rovnováhu epidermis a zajišťuje hladký hřeben. Konzistence tohoto balzámu, i když je hustá, je zcela nemastná. Je snadno rozložen po celé délce, rychle se vstřebává a neteče. Pruhy po aplikaci L'Oreal Paris Elseve jsou načechrané, svěží, hladké a poslušné. A ještě jedna věc - má dostupnou cenu a nemá SLS a silikony.

Mořský balzám z Natura Siberica

Jeden z nejúčinnějších prostředků pro posilování a regeneraci suchých a náchylných k průřezu vlasů. Skládá se ze 3 užitečných olejů (argon, rakytník a lněné semínko), jehož zvlhčující účinek je doplněn výtažky zasněžených cladonií a růží. Díky těmto složkám poskytuje kondicionér nasycení pramenů mikročásticemi, vitamíny a dalšími užitečnými látkami.

Siberica Sea Buckthorn Balm utěsňuje dělené konce a obaluje vlasy neviditelným ochranným filmem, který je chrání před negativními účinky prostředí a stylingových zařízení. To je ideální pro prameny, které utrpěly v důsledku častého znečištění, osvětlení a / nebo chemických permů. Pravidelné užívání tohoto léčiva je živé, objemné, měkké a poslušné. A je velmi důležitý pro objem vlasů.

Wella Pro Series Active Moisturizing

Špička nejlepších kondicionérů pro suché vlasy je doplněna výrobkem firmy Wella Pro Series. Tento profesionální produkt lze zakoupit v libovolném kosmetickém obchodě za přijatelnou cenu. Téměř každý souhlasí s tím, že balzám skutečně provádí vše, co je uvedeno na obalu. Má příjemnou vůni, má poměrně hustou konzistenci, eliminuje zvýšené pompání, které často zkazí vzhled účesu a usnadňuje stylování nesourodých vlasů.

Důležité je, že "Aktivní vlhkost" z řady Wella Pro Series není naprosto tučná bolest hlavy, takže majitelé tuku nebo smíšeného typu ji mohou bezpečně používat. Pravidelné používání tohoto kondicionéru umožňuje obnovit strukturu kudrlin, aby byly měkké, lesklé a zvlhčené.

Pravidla pro použití balzámů

Jak používat balzám na suché vlasy. Všimněte si této jednoduché, ale velmi užitečné instrukce.

 • Krok 1. Umyjte si vlasy šamponem.
 • Krok 2. Lehce osušte prameny nebo stlačte.
 • Krok 3. Použijte trochu peněz, ustupující od kořenů až do 10 cm - zabráníte tak vlivu vážení.
 • Krok 4. Rozložte ho po celém povrchu. Pokud máte velmi husté vlasy, vyčistěte je hřebenem.
 • Krok 5. Jak dlouho byste měli udržovat kondicionér na vlasu? Vše závisí na výrobci. Tato doba je zpravidla od 3 do 20 minut.
 • Krok 6. Zbytek odmyjte tekoucí vodou.
 • Krok 7. Vysušte vlasy přirozeně.
 • Krok 8. Opakujte postup nejvýše 3krát týdně, jinak se vlasy stávají matné, těžké a neživé.

Tipy, jak získat maximální užitek z používání balzámů:

Kód čekání na výsledky?

Trvalý účinek se objeví po 3-4 týdnech pravidelného a správného používání balzámu. Pokud jsou vlasy příliš suché a poškozené, léčba by měla být prodloužena na 2 měsíce. Následuje 10denní přestávka, po níž se kurz opakuje.

Recenze

Chcete-li zjistit konečnou volbu, přečtěte si recenze z našich odběratelů.

 • Helen, 25 let: "Cenné hlíny od L'Oreal Paris Elseve se shromáždily spolu se šamponem pro poškozené kadeře. Neočekával jsem žádný zvláštní efekt, ale balzám se ukázalo být skutečně kouzelné. Perfektně se hodí pro tenké vlasy - po aplikaci byly jemnější, více hydratované a již se nerozdělovaly. Během první aplikace balzámu se téměř úplně vstřebává. Zároveň vlasy nevypadaly tučné ani těžké. Obecně jsem velmi rád. Ujistěte se, že budete mít více.
 • Sofie: "Už dlouho používám Gliss Kur. Hyaluron a agregát je velmi dobrý balzám pro příliš suché vlasy. Můj je přesně takový, takže spolu s kondicionérem používám také šampon ze stejné firmy. Výsledek je prostě vynikající - kudrlinky jsou měkké, hedvábné, začaly se snadno hřebovat. Snažil jsem se přejít na méně levné značky, ale okamžitě to litoval - sucho se opět vrátilo a bylo prostě nemožné položit tuto slámu ".
 • Marina: "Ne tak dávno jsem použil mytí - opravdu jsem se chtěl zbavit žlutosti. Ale spolu s čistým stínem jsem se zatvrdil a kousal vlasy, na které se nedalo pohlížet bez slz. Otočil jsem se k známému kadeřníkovi - poradila mi, abych zkusil Balsam L'Oreal. Nástroj je opravdu skvělý, zejména pokud je používán v kombinaci se šamponem a maskou stejného výrobce. Jak slíbil pán, první změny se objevily během několika týdnů. I nadále ji dále používám. Taky vám doporučuji. "
 • Svetlana: "Zelinářství z Natura Siberica je nejlepším nástrojem, který jsem musel použít. Má přirozenou kompozici, pečlivě pečuje o vlasy, nedovoluje, aby se roztříštila, a když vyplachování vyvolává efekt posuvu. Kudrlinky se podobaly hedvábí a radikálně se změnily na dotek - nyní jsou měkké a hladké, vůbec ne elektrifikují a jsou méně zmatené. Jedna láhev trvá déle než 2 měsíce. "
 • Rita: "Když jsem před několika měsíci představil Active Wearing z řady Wella Pro, byl jsem nesmírně šťastný. Tento nezmazatelný kondicionér má příjemnou vůni a hustou strukturu. Vlasy poté, co se staly husté, objemné a silné. Díky dobře zvolené kompozici dochází k rychlému oživení - stav vlasů se doslova zlepšuje před našimi očima. Používám tento balzám na vlasy několikrát týdně - je to docela úsporné. Jakmile skončí, určitě budu kupovat víc. "

Viz také: vyberte nejlepší balzám na vlasy (video)

Nejlepší profesionální balzámy na vlasy

Pokud je šampon určen k očištění vlasů, potom balzámy pomáhají po kůži umytí posypat, měkké a dobře upravené. A pokud si vyberete profesionální balzám osvědčené značky, výsledek si brzy všimnete.

Mulsan Cosmetic Care Balm

Výživný balzám s kyselinou hyaluronovou, bambuckým máslem a slunečnicí. Vítězem mnoha hodnocení se považuje nejúčinnější prostředek. Uděluje vlasy neuvěřitelně hladký, poslušný, měkký a neváží vlasy. To vše je způsobeno skutečností, že balzám má zcela přirozený základ.

V kompozici nenajdete silikony, sírany (SLS, SLES), parabeny, soli a další škodlivé chemické složky. Společnost Mulsan Cosmetic má nestandardní přístup k výrobě kosmetiky. Výrobky na ruském a zahraničním trhu prakticky nemají obdoby.

Mnoho odborníků analyzovalo složení na součásti, ukázalo se, že je kvalitativnější než ostatní výrobci a má vyšší výrobní náklady přibližně 2-3krát. Není divu, že slogan společnosti je: "Kosmetika pro ty, kteří čte kompozici."

Jedinou nevýhodou, ale zároveň plus, je trvanlivost produktů - 10 měsíců. Je mnohem menší než ostatní výrobci. To vše proto, že se používají pouze přírodní ingredience.

Doporučujeme navštívit oficiální internetový obchod Mulsan. ru

Paul Mitchell Super Skinny denní léčba

Je to vyrovnávací balzám pro vzpurné, tuhé a fuzzy kudrlinky. Výrobci tvrdí, že tento nástroj je vhodný pro všechny typy vlasů, ale tenké kudrlinky, může snížit hlasitost. Hlavním úkolem - poskytnout hladkost.

Co se týče tohoto efektu, stává se znatelné po prvním použití a při běžném použití je uloženo. Kudrlinky jsou okamžitě zvlhčené, vyhlazené, poslušné a měkké, získávají zdravý a atraktivní vzhled i přirozený lesk. Navíc, po umytí kudrlin suchý mnohem rychleji. A tento balzám poskytuje úplnou péči a ochranu před negativními účinky tepelných, chemických a dalších účinků.

Složení nástroje zahrnuje několik přírodních účinných látek rostlinného původu: výtažky z římského heřmánku, mořských řas, henny, jojoby, aloe a rozmarýnu.

Kompozice se po mytí aplikuje na mokré kudrlinky a distribuuje se po celé délce.

Hodnocení nástrojů

"Mám suché, nezbedné a kudrnaté zámky. A tento balzám se stal skutečným spasením vlasů. Bezprostředně po aplikaci se staly neuvěřitelně měkkými a zvlhčenými a po vysušení se staly hladké, lesklé a měkké. Výborný nástroj.

"Moje tlusté a tvrdé kadeře se doslova změnily. Ale majitelé tenkých vlasů tento nástroj nemusí být vhodný. "

Estel Otium Miracle krémový balzám

Obecně platí, že Estel je profesionální značka, která je pro všechny cenově dostupná. Balzám "Estel Otium Miracle Cream Balm" - je účinným nástrojem pro aktivní a úplné zotavení těžce oslabených nebo postižených různými negativními účinky vlasů.

Tento efekt se objeví po první aplikaci. Kudrliny získávají zdravý a přirozený lesk, stanou se poslušnými, měkkými a hydratovanými. Při pravidelném používání bude struktura plně obnovena, jejíž celistvost byla po agresivních postupech nebo nepříznivých účincích přerušena. Můžete se zbavit problémů, jako je zlomení, otupělost a rozdělení.

Kompozice obsahuje jedinečný komplex "Mircle Revival", který proniká do struktury a aktivně jej obnovuje. Balzám navíc obsahuje jojobový olej, který má výrazný zvlhčující účinek. V kompozici najdete lanolin, který tvoří na každém vlasu neviditelný tenký film, poskytuje trvanlivou ochranu a dodává další objem.

Tento nástroj je vhodný pro pravidelné a denní použití. Díky své lehké a příjemné struktuře je snadné aplikovat a rychle se rozložit po celé délce vlasů. Kompozice by měla být nanesena na několik minut promytých mokrých vlasů a pak si umýt vlasy.

Hodnocení nástrojů

"Zkoušel jsem mnoho balzámů, ale nepodařilo se mi najít ideální lék, dokud se nestřítím Estel Otium Miracle Cream Balm. Jsem potěšen tímto nástrojem! Po zimě zůstala stav vlasů hodně žádoucí, jinými slovy, bylo to hrozné. A "Estel Otium Miracle Cream Balm" doslova přeměnila kudrlinky. Zase zase svítily a začaly být měkké a poslušné. "

"Neočekával jsem takový účinek. I když textury a krytí nástroje nebyly okamžitě potěšeny, výsledek byl potěšen a netrvalo dlouho čekat. Stav vlasů se výrazně zlepšil! Teď doporučuji balzám od Estelu všem mým přátelům. "

Kapous pro všechny typy vlasů dvojí akce

Tento nástroj, stejně jako mnoho jiných balzámů, je určen k obnově, zvlhčení a ochraně vlasů. Za prvé efektivně zvlhčuje kudrlinky. Za druhé, balzám chrání vlasy před vysycháním a negativními účinky. Za třetí, kompozice udržuje přirozenou rovnováhu nejen vlasů, ale také pokožky, čímž normalizuje práci mazových žláz. Za čtvrté, nástroj dělá kadeře hladké, poslušné, měkké a také dává další objem. Kromě toho složky kompozice lepidla váhy, které zajišťují hladkost.

Složení obsahuje několik účinných látek: extrakt ze zvířecího keratinu, stejně jako speciální bílkoviny a některé další živiny, které pronikají přímo do struktury vlasů a začnou působit téměř okamžitě.

Dvojitá akce umožňuje použití nástroje dvěma způsoby: jako maska ​​a jako balzámový kondicionér. Jako balzám se kompozice používá dvakrát týdně a aplikuje se na mokré kadeře po promytí asi deset minut. Jako masku je lepší použít nástroj jednou týdně nebo dvě. Prostředek by měl prostě rozložit složení čistých vlasů a nechat ji dvacet minut.

Recenze

"Náhodou jsem dostal tento nástroj, ale byl jsem rád. Především jsme byli spokojeni s cenou a objemem obalů. Za druhé, návrh se mi líbil. No, a zatřetí, efekt je prostě úžasný. Vlasy se staly měkkými, poslušnými, vyhlazenými. A to je po první aplikaci. O měsíc později jsem si uvědomil, že stát je stejný jako v mládí. Je to skvělé! "

"Kapous" Začal jsem používat na radu přítele asi před 10 lety! A nikdy nelitovala. Já bych to neobchodoval za nic jiného, ​​protože účinek je báječný. Stav se zlepšuje během jednoho měsíce od začátku užívání. "

Kérastase Výživný Fondant Nutri-Thermique

Tato značka je jednou z nejoblíbenějších a nejoblíbenějších žen a balzám Nutritive Fondant Nutri-Thermique potěšilo mnoho. Je vhodný nejen pro hydratační suché vlasy, ale také pro intenzivní výživu a rychlé zotavení oslabených.

Účinek je patrný téměř okamžitě po jednom použití. Kudrlinky jsou měkké a jemné, snadno se hřebčí a nepletují se.

Výrobek je vhodný pro každodenní použití. Nejlépe je použít po umytí vlasů. Stačí jen dát malou část na dlani a rozložit ji přes vlasy. Světlá struktura umožňuje rychlé a téměř okamžité vstřebávání kompozice, což znamená, že aktivní složky pronikají do struktury a začnou působit.

Kompozice obsahuje několik účinných látek, včetně mnoha silikonů. Nejdříve lepí váhy jednotlivých vlasů a za druhé tvoří na povrchu tenčí ochranný film.

Hodnocení nástrojů

"Vždycky jsem používal balzámy, ale ten efekt mi neublížil. Náhodou narazila na Kérastase Nutritive Fondant Nutri-Thermique a rozhodla se ji koupit, aniž by šetřila peníze. Výsledek byl okamžitě viditelný. Nyní je tento balz jeden z mých oblíbených. "

"Rozhodl jsem se zkusit tento nástroj, když jsem narazil na takový problém, jako je rozdělení. O dva týdny později byl tento problém vyřešen. "

Shiseido Tsubaki Porušení škody

Linka Tsubaki je jednou z nejoblíbenějších. Balzám pro obnovení oslabených a poškozených kadeří vám umožní doslova zachránit vlasy a obnovit jejich zdraví.

Kompozice obsahuje rafinovaný camellia olej, který poskytuje plnou hydrataci, stejně jako aminokomplex kamélie, který proniká do struktury a aktivně jej obnovuje. Výsledkem je, že se měřítka vzájemně drží, kudrlinky jsou hladké a měkké od kořenů až po špičky.

Recenze

"Mám rád tento balzám, protože efekt je patrný téměř okamžitě. Pomohl vyrovnat se suchostí. Již při aplikaci se kudrlinky začínají rozkládat a měkčí. Po umytí zůstává pocit přítomnosti agenta, ale pravděpodobně by to mělo být. "

"Mnoho balzámů nemá skoro žádný účinek, ale srovnávám Shiseido Tsubaki Damage Care s výživnou maskou. Výsledek byl překvapen a potěšen.

Londa Visible Repair

Tento balzám přijde na pomoc nudné, křehké a nehybné kadeře a rychle je vrátí ke zdraví. Není nutné prádlo vypláchnout (mnoho dalších balzámů vyžaduje oplachování), aplikuje se po umytí hlavy.

Recenze

"To je můj oblíbený prostředek! Moje tipy byly vážně poškozeny kvůli neustálému narovnávání. Rozhodla jsem se, že na nich pracuji a koupím Londa Visible Repair. Viděl jsem výsledek hned. Jsem velmi rád! "

"Tohle je skutečná záchranná lana pro moje poškozené kudrlinky! Používám ji už 7 let. "

Nyní víte, co balzám koupit.

17 nejlepších balzámů na vlasy

Mnoho žen se mylně domnívá, že k očištění vlasů stačí použít správně vybraný šampon a nejenom umýt zbytky stylingových výrobků a jiných kontaminantů, ale také posilovat, hydratovat a poskytovat potřebnou péči. Navzdory skutečnosti, že výrobci slibují toto vše, je stále vytvořen právě pro zajištění čistoty kudrlin.

Aplikujte balzám, můžete se vyhnout mnoha problémům. Vlasy přestávají vypadat, jejich struktura je obnovena. Kromě toho jsou dobře česané a skládané, statický efekt zmizí. Balzám pomáhá vypláchnout zbytky šamponu, chrání před účinky modelovacích nástrojů. S pravidelným používáním se kudrlinky hydratují a jejich přirozený lesk se vrací.

Samozřejmě, pro každou osobu si musíte vybrat balzám individuálně, v závislosti na stavu a druhu vlasů. Odborníci Odborníci sestavili hodnocení účinných produktů založených na zpětné vazbě od běžných uživatelů a názoru dermatologů a trichologů.

Nejlepší balzám na vlasy

Nejlepší balzámy pro třídu vlasů

Ekologické balzámy mají nízkou a velmi atraktivní cenu pro mnoho kupujících. Navzdory skutečnosti, že někteří věří, že nejsou schopni přinést požadovaný výsledek, mohou s tím argumentovat i odborníci. Výrobci kosmetické kosmetiky vyvíjejí nástroje, které mohou zvlhčit, ozdravit poškozené vlasy, chránit před vnějšími faktory. Mnozí obsahují přírodní přísady, které jsou pro zdraví bezpečné. Stojí za to vyhnout se nákupu výrobků obsahujících parabeny, minerální oleje a jiné petrochemické výrobky, protože některé společnosti kvůli jejich levosti dodávají tyto komponenty svým výrobkům.

Organická prodejna Blue Lagoon Armor

Prostředky ruské značky - nejlepším příkladem levných, bezpečného a vysoce kvalitního výrobku. Neobsahuje umělé barvy, sírany, parabeny a silikony. Přípravek je vyvinut na základě bezpečných přírodních složek, které nezpůsobují podráždění a nevyvolávají alergie na obzvláště citlivé pokožce.

Balzám obnovuje strukturu, posiluje, vytváří kudrlinky silnější, pružnější a silnější. Perlový extrakt, který obsahuje cenné minerály, zabraňuje průřezu, posiluje kořeny a zabraňuje ztrátě. Extrakt Laminaria intenzivně vyživuje, vytváří ochranu před vnějšími vlivy.

Podle názoru uživatelů balzám aktivně zvlhčuje přehozené vlasy, usnadňuje česání, uvolňuje statický stres.

Cnosti

obnovuje strukturu dobře;

má osvědčení o životním prostředí;

Nevýhody

 • nebyl zjištěn.

Balsam Natura Siberica Oblepikha

Dalším levným, ale nejefektivnějším balzám v našem pořadí je produkt ruské společnosti specializující se na výrobu přirozené a bezpečné kosmetiky. Je vhodný pro všechny typy vlasů, má jemnou vůni s nádechem řešetláku a vzdušnou, ne hustou strukturu.

Balzám velmi usnadňuje péči po mytí, zabraňuje zamotání. Vzhledem k tomu, že semena řepky Altai a sibiřských lněných semen obsažených v olejích tvoří argany, vytvářejí keratin, který vyplňuje mikrotrhliny, hladiny, vytváří pružnější, pružnější a silnější kadeře.

Živočichové a viburnum regulují hladinu vlhkosti, chrání požadované množství a zabraňují vysušení při použití usměrňovače nebo vysoušeče vlasů. Po aplikaci jsou vlasy z kořenů zvednuty, jsou nejvíce chráněny před vlivem UV záření.

Cnosti

dává objem dokonce i tenkým vlasům;

vhodné pro všechny typy;

Nevýhody

 • nebyl zjištěn.

Estel Curex Classic hydratační a výživné

Univerzální balzám pro všechny typy vlasů je určen pro každodenní výživu a hydrataci. Obnovuje strukturu, obnovuje zdravý lesk a krásu na kadeře, velmi usnadňuje jejich česání.

Formula péče o panthenol, broskvové a avokádové oleje, vitamín E, včelí vosk vyživuje vlasy živinami, dodává hedvábnost a měkkost. Po pravidelném používání se normalizuje hydrobalance, rozdělené konce jsou vyrovnány.

Konzistence střední hustoty je dobře rozložena přes vlasy. Vůně nenápadné, ostré. Uživatel si všiml velmi vhodného dávkovacího víčka, které se v případě potřeby snadno otevírá jednou rukou a řídí minimální průtok při aplikaci. Nízká cena bude bonus při zakoupení balzámu Estel Curex Classic.

Cnosti

Nevýhody

 • nebyl zjištěn.

Gliss Kur Extrémní zotavení

Zahrnuli jsme účinný prostředek k obnově dehydrovaných a poškozených vlasů od společnosti GLISS KUR do hodnocení levných balzámů. Trojnásobná koncentrace kapalných keratinů umožňuje ovlivnit všechny vlasy, hluboce proniknout do struktury, pájky a obnovit zdraví a krásu v krátké době.

Po obnovení se objeví objem a lesk, rozdělené konce jsou vyhlazeny, vlasy jsou dobře česané a nastaveny. Smetanová struktura obsahuje speciální částice odrážející světlo, rovnoměrně rozložená po celé délce, pečuje o vlasy od kořene až po samotný konec. Lehká karamelová chuť zvyšuje náladu po celý den. Mnoho žen zaznamenává balzám jako jeden z nejlepších produktů pro ekonomickou třídu pro obnovu SOS.

Cnosti

přidává lesk a objem;

formulace zvýšenou ceramidem;

Nevýhody

 • nebyl zjištěn.

Nejlepší balzám pro suché vlasy

Není to jen doporučeno pro majitele suchých vlasů, ale je nezbytné používat balzám po šamponu, jinak křehké, tenké, dehydratované, začnou se rozštěpovat a vypadávat. Při aplikaci přípravku na péči po každém praní můžete obnovit rovnováhu lipidů, obnovit ztracený lesk, předejít závažnějším problémům. Obsahují přírodní oleje, které změkčují a vyhlaňují pokožku, a vitamíny, které syntetizují kolagen a chrání kudrliny před ztrátou vlhkosti. Naši odborníci zahrnovali do hodnocení 4 produktů, které podle jednomyslného názoru dermatologů a uživatelů pomohou normalizovat stav vlasů.

Macadamia hydratační opláchnutí

Balzám zařazený do hodnocení obnovuje tenké, křehké vlasy, chrání před účinky přírodních faktorů a stylingových prostředků a přispívá k jejich regeneraci. S pravidelným používáním se kudrlinky hydratují, měkčí, nezamotávají a snadno se hřebou. Macadamia Moisturizing Rinse neobsahuje škodlivé složky: parabeny a sírany.

Exkluzivní vzorec se skládá z olejů z exotických rostlin, které regulují hladinu kapaliny, obnovují hydrobalanci. Suché vlasy každý den jsou lesklé, zdravé.

Podle žen je balzám vhodný pro dlouhé vlasy, nedělá je těžší, zdvihne se na kořeny a vytváří další objem. Zásobník zámku na víku umožňuje řídit průtok. Nástroj funguje dobře, má konzistenci střední tloušťky.

Cnosti

bez chemických složek;

ochrana proti UV záření a vysokým teplotám;

10 nejlepších balzámů na vlasy

Výrobci nejlepších vlasových balzámů

Po analýze složení mnoha balzámů na vlasy a recenzí o nich cenový odborník dospěl k závěru, že ani značka, ani cena neovlivňují jejich účinnost. Nejlepší (a cenově dostupnější) - od 400 do 1000 rublů. Profesionální značky nabízejí péči: například Estel, Kapous, Wella, Matrix atd. Mnoho z nich můžete koupit nejen v salonu, ale také v běžném obchodě.

S problematickými vlasy vám Expert Price doporučuje věnovat pozornost farmaceutickým balzámům. Asijské výrobky jsou ideální pro vytváření efektu hladkého a tekoucího vlasu, protože jsou tradičně nasycené zvlhčovači a silikony. Z masového trhu můžete doporučit Garnier a Elseve a nejlevnější balzámy - běloruské výrobky Belita.

Oprava balzámu pro poškozené vlasy

Obnova vlasů je obtížný proces, který vyžaduje integrovaný přístup. Použití balzámu přispívá ke zlepšení kudrlin a zlepšuje jejich vzhled. Používejte je pravidelně a v kombinaci s dalšími kosmetickými prostředky.

Vlasy trpí stresem téměř každý den: povětrnostní podmínky, používání vysoušeče vlasů, žehlení, nekvalitní kosmetika. Z tohoto důvodu se stávají matnými, tenkými a šlehanými. Chcete-li je vrátit do své původní síly a krásy, můžete se pokusit použít speciálně vybrané balzámy na vlasy. Dnes je mnoho z nich, takže s výběrem by neměly být žádné problémy.

Co je regenerační balzám a proč je to?

Abychom pochopili, proč je potřebný regenerační balzám, je třeba pochopit princip její činnosti:

 1. Užitečné látky mají příznivý účinek na zdraví pramenů, zvlhčují je, vyživují a dodávají jemnost, krásnou záři.
 2. Balzám by měl působit do 2 až 3 minut po aplikaci. Po 15 minutách budou vlasy krásné a hedvábné. Drastické změny jsou patrné po 2-3 procedurách.
 3. Některé značky balzám obsahují UV filtry, které chrání vlasy před škodlivými účinky slunečních paprsků, usnadňují hřeben a vlasy jsou jasné.

Oblíbené značky

Revivor

Tento kosmetický přípravek je mezi dívkami velice žádoucí, aby obnovil kudrlinky kvůli přítomnosti jedinečného vzorce v kompozici.

Revivor je navíc vyvinut na základě přírodních ingrediencí, díky nimž můžete léčit a obnovit kudrlinky.

Po použití se stávají hedvábnými a lesklými.

Při vývoji balzámu byly použity následující komponenty:

 • nugový tuk;
 • kokosový olej;
 • želatina;
 • extrakt z aloe a kopřivy;
 • kyselina citrónová a vosk z vlny.

Aplikujte výrobek po umytí hlavy po dobu 4-5 minut, opláchněte důkladně vodou. Vhodné pro trvalé použití. Kontraindikace, s výjimkou individuální nesnášenlivosti, č.

Matrix

Jedná se o výživný a regenerační balzám, který našel své použití pro suché a poškozené kadeře. Má následující funkce:

 • vlasy jsou hladké, měkké a hedvábné;
 • přezrážené prameny hydratují a nasycují užitečné složky;
 • kudrlinky mají přirozenou záři;
 • elasticita se zvyšuje a elektrifikace odpadla.

Kompozice obsahuje následující komponenty:

 • parafinový olej;
 • arganový olej;
 • arginin.

Vzhledem k krémové konzistenci je matricový balzám ekonomicky spotřebován. Aplikujte po dobu 3-5 minut, odstraňte ho teplou vodou.

Syoss

Tento produkt je speciálně navržen pro slabé a tenké vlasy. S ním můžete posílat kudrlinky z kořenů a dát jim výrazný objem. Umožňuje pérování, poskytuje jemnou péči. Kompozice obsahuje následující komponenty:

Planetová organická látka "tibetská tráva"

Tento balzám může být použit nejen pro obnovu vlasů, ale také pro jeho objem a hustotu. Jeho působení je zaměřeno na stimulaci krevního oběhu hlavy a výživu vlasových kořenů. vhodný produkt pro kadeře různých typů.

Obsahuje tyto komponenty:

 • bílý zázvorový olej;
 • nemorální extrakt;
 • extrakt z anýzu;
 • extrakt z kurkuma;
 • výtažek ze zlatých ryb;
 • extrakt z ovoce;
 • šalvějový extrakt.

Aplikujte balzám na vlhké vlasy a roztáhněte je z kořenů na špičky. Nechejte 2-3 minuty, opláchněte vodou. Kontraindikace alergií na tyto složky.

Derma Save

Tento kosmetický přípravek je vhodný pro dámy k léčbě nejen vlasů, ale i pokožky hlavy. Terapeutický účinek je dosažen pomocí následujících látek:

 1. Neroli olej. Je vhodný pro suchou a mastnou pokožku hlavy. Jeho působení je zaměřeno na normalizaci práce mazových žláz, jakož i na zvlhčení pokožky. Olej proniká do hlubších vrstev vlasů a zlepšuje výživu vlasové matrice a resuscituje poškozené vlasy.
 2. Provitamin B5. Poskytuje vlasům jemnost a pružnost, takže se stávají hladkými a poslušnými.
 3. L-Argenin. Zlepšuje krevní oběh v dermis hlavy, což zlepšuje výživu vlasových folikulů a kůže. Vlasy jsou silnější, ztráta a zlomení klesají.
 4. Řepkový olej. To usnadňuje česání vlasů.

Aplikujte balzám na mokré vlasy po dobu 3-4 minut, opláchněte vodou. Žádné kontraindikace.

Fytolynie

Základem tohoto balzámu jsou tyto složky: frangipani a mléčné bílkoviny. Je určen pro dehydrované a křehké vlasy. Díky tomu se prameny stávají živými, zdravými, zářícími. Zvláštnost balzámu v naprosto přirozeném složení, takže nemá žádné kontraindikace. Vhodný pro všechny typy vlasů a pro trvalé použití. Naneste ho na mokré kadeře po dobu 1-2 minut, opláchněte vodou.

Gliss kur

Tento nástroj je skvělý pro poškozené prameny s dělenými konci.

S pomocí tohoto produktu už nejsou vlasy zmatené, vypadají hladce a zdravě. Zvláštností balzám je to, že má kumulativní účinek, takže je vhodný pro trvalé použití.

Aplikuje se na vlhké prameny po dobu 3-4 minut, promyje se vodou. Žádné kontraindikace.

Shiseido

Tento balzám se používá k zesílení růstu vlasů a posílení svalů. Jeho konzistence je krémová, takže je snadno použitelná a hospodárná k použití. Balzám má hojivý účinek na dermis hlavy, stimuluje růst vlasů, eliminuje nepohodlí a suchost pokožky hlavy.

Díky péči obsaženým v kompozici balzám zvlhčuje vlasy a vyživuje je vlhkostí.

Kompozice obsahuje následující komponenty:

 • adenosin;
 • pichlavý olejový extrakt;
 • výtažek z japonského pepře a chmele;
 • kyselina hyaluronová;
 • menthol;
 • arginin.

Aplikujte balzám na vlasy po umytí šamponem. Držte 2-3 minuty, opláchněte vodou. Neexistují žádné kontraindikace.

Babička Agafya

Tento balzám je založen na cedrovém propolisu. Zpevňuje vlasy, obnovuje poškozenou strukturu. Po aplikaci se kudrlinky léčí, stávají se měkkými, poslušnými a dobře upravenými. Produkt účinně zvládne s dělenými konci a křehkostí.

Jeho složení obsahuje následující komponenty:

 • květinový vosk;
 • cedrové a cédrové éterické oleje;
 • propolis mléko.

Aplikujte balzám od babičky Agafya na vlhké vlasy po dobu 3-5 minut, poté opláchněte vodou. Vhodný pro každodenní použití. Kontraindikace pouze u alergií na tyto složky.

Vichy

Tento nástroj je určen k nouzové resuscitaci a výživě poškozených suchých a matných vlasů. Po aplikaci se dosáhne následujícího účinku:

 • výživa a obnovení struktury vlasů;
 • přidání lesku a měkkosti ke kudrlinám;
 • každá kutikulová vločka je vyhlazena a obalená ochrannou fólií.

Kompozice obsahuje následující komponenty:

 • ceramidy;
 • mandlový olej;
 • saflorový olej;
 • muškátový olej.

Aplikujte balzám na umyté vlasy a myjte je za 3-5 minut. Nemá žádné kontraindikace.

Kerasys

Tento balzám byl vyvinut na bázi aloe vera. Díky němu získávají tenké a oslabené vlasy potřebné živiny. Balzám je navržen tak, aby zabránil ztrátě vlhkosti, posílil strukturu vlasů, dává mu objem a zdravý lesk.

Kompozice obsahuje následující komponenty:

 • extrakt aloe vera;
 • komplex vitamínů A, B;
 • aminokyseliny;
 • enzymy;
 • SOD;
 • polysacharidy;
 • přírodní stopové prvky;
 • ZPT komplex.

Aplikujte výrobek na mokré kadeře po dobu 3-4 minut, opláchněte vodou. Balzám nemá žádné kontraindikace.

Tento výrobek je známý svou jedinečnou formulací, která je speciálně navržena tak, aby se zabývala poškozením a oslabením v důsledku malby, nesprávné péče o vlasy. Balzám obsahuje živiny, které nasycují jednotlivé vlákna s příznivými látkami a poskytují změkčující a hydratační účinek.

Aplikujte na vlasy po praní po dobu 3-5 minut. Vhodný pro trvalé použití, protože nemá žádné kontraindikace.

Dove "Intenzivní zotavení"

Tento balzám má tlustou strukturu, takže se podobá masce. Jeho působení se snižuje na vyživující a zvlhčující vlasy, v důsledku čehož se stávají hedvábnými. Po nanesení hřebenových hřebenů se stanete poslušnými a krásnými.

Kompozice obsahuje následující komponenty:

 • kyselina mléčná;
 • glycerin;
 • parafínový olej.

Aplikujte balzám Dove na mokré prameny a vyperte po 1 minutě. Neexistují žádné kontraindikace.

Timotei

Složení tohoto jedinečného produktu jsou výhradně přírodní ingredience. Je určen pro jemnou a jemnou péči o poškozené vlasy. Balsam živí živoucí vlhkostí, cennými vitamíny a látkami, obnovuje suché a poškozené povrchy kudrlin, posiluje je. S pravidelným používáním se vlasy oživují, nasytí energií, stávají se hedvábnými a zářícími.

Kompozice obsahuje následující komponenty:

 • extrakt z pistácie;
 • kokosový olej;
 • arganový olej.

Naneste na mokré kudrlinky, přidržte 2-3 minuty, opláchněte vodou. Kontraindikace pro balzám této značky není.

Schauma

Tento výrobek je určen k ochraně a posílení vlasů, protože balzám je založen na recepturě s keratinovým komplexem, posiluje strukturu oslabených oblastí kudrlin, obklopuje každý zvlnění a spolehlivě ji chrání před vnějšími faktory.

Po první aplikaci je výsledek viditelný. Brittleness je redukován a vlasy jsou poslušné a dobře upravené.

Složení společnosti Schauma obsahuje takové komponenty:

Aplikujte na mokré vlasy a omývejte 4-5 minut. Neexistují žádné kontraindikace.

Zvolte regenerační balzám na vlasy dnes není problém. Chcete-li vybrat perfektní kompozici pro konkrétní typ vlasů, může každá žena. A pro dosažení maximálních výsledků použijte balzám v kombinaci se šamponem, který má podobný účinek.

Pro Více Informací O Suché Vlasy