logo

Balzám pro mastné vlasy

Hlavním úkolem každého balzámu na vlasy je neutralizace alkálie, která je obsažena ve většině šamponů a způsobuje, že vlasy jsou suché, křehké, snadno zmatené. Při odstranění jednoho problému může balzám vytvořit další - vlasy se zbaví hlasitosti. Užitečné tipy pro výběr nejvhodnějšího balzámu pro mastné vlasy pomohou získat požadovaný výsledek.

Zvláštní funkce

Olejové vlasy vyžadují zvláštní péči. Balzám pro ně je třeba současně vyschnout vlasové kořeny a zvlhčit špičky. Jejich složení by nemělo obsahovat součásti, které mohou na povrchu vlasů vytvářet další filmy. Taková "nebezpečná" pro mastné složky pokožky hlavy může být:

 • rostlinné oleje;
 • EFA ("esenciální mastné kyseliny", esenciální mastné kyseliny);
 • silikon.

Buďte opatrní s balzámy s povrchově aktivními látkami (surfaktanty) - nejsou zcela vymyty z vlasů, takže vlasy ztrácejí čerstvost rychleji než obvykle.

Vzhledem k tomu, že výše uvedené látky narazí poměrně často, při nákupu, musíte věnovat pozornost kompozici.

Následující komponenty balzamu budou bezpečné (a dokonce prospěšné pro mastné vlasy):

 • rostlinné výtažky;
 • éterické oleje;
 • citrónovou šťávou nebo kyselinou citronovou;
 • vitamín A;
 • zinek.

Minerální komplexy a soli v kompozici jsou také vítány.

Při aplikaci balzámu se lépe nedotýkejte pokožky hlavy, nástroj by měl být distribuován pouze podél délky vlasů. Velké množství balzámu by se mělo soustředit na špičky, protože i mastné vlasy často nedostávají dostatečnou vlhkost po celé délce.

Hřebeny s častými zuby jsou vhodné pro správnou distribuci.

Výrobci

Na současném trhu s kosmetikou pro vlasy existuje několik výrobců, kteří získali pozitivní zpětnou vazbu od milionů dívek. Seznam nejlepších je zahrnout takové ruské značky jako Planeta Organica a Natura Siberica. Obě společnosti dodržují zásady tvorby organické kosmetiky, které splňují mezinárodní standardy kvality. Společnost Natura Siberica se zaměřila na sibiřské bylinky a rostliny a Planeta Organica se rozhodla neomezovat se do samostatného regionu a sbírat ingredience pro svou kosmetiku po celém světě.

Od řady Natura Siberica až po dívky s mastnou pokožkou hlavy je vhodný balzám "Volume and Balance" - s výtažky arktického malinového a cédrového oleje. Zpětná vazba o tomto balzámu je pozitivní: dívky, které ji používají, zaznamenávají měkkost vlasů, lesk, mírné česání a dlouhou čerstvost. Ve společnosti s tímto balzámovým šamponem je stejná série.

Jak si vybrat balzám pro mastné vlasy

Olejová péče o vlasy je považována za nejtěžší. Je velmi důležité zvolit prostředky tak, aby se snížila mastnost vlasů, ale aby se vlasy a zejména pokožka hlavy příliš nepotřebovaly. Navíc, ruka v ruce s tímto často vede lupy a další problémy, které mohou dokonce vést k celkové plešatosti. Balzám pro mastné vlasy s řádným používáním může výrazně zlepšit jejich stav.

Příčiny a problémy

Suché vlasy jsou často zděděny. Obvykle jsou tenké a kůže jejich majitelů je citlivá a náchylná k rychlému podráždění. Ale dediční obsah tuku je extrémně vzácný. Vypadá to náhle nebo se postupně vyvíjí pod vlivem negativních vnějších nebo vnitřních faktorů:

 • Hormonální poruchy. Je to kvůli nim, že hlava často rychle tluče. Změny hormonálních hladin se mohou objevit kvůli onemocněním štítné žlázy, nesprávně zvoleným perorálním kontraceptivám, zánětu a dysfunkci vaječníků a cukrovce a pankreatitidě. Hormony zvyšují aktivitu mazových žláz a vlasy po mytí večer mohou být mastné.
 • Seborrhea. Jedná se o zánět kůže, který je doprovázen zvýšenou aktivitou mazových žláz. Horní váhy horní vrstvy epidermis se navzájem drží, vytvářejí husté krusty, které pak spadnou a často způsobují poškození vlasových folikulů. Bez léčby je možná focální nebo celková alopecie.
 • Nevyvážená výživa. Nadměrná konzumace cukru, potraviny pro vaření a údené potraviny, mastné a smažené potraviny, rychlé občerstvení vede k narušení trávicího systému a především jater trpí. Snaží se zbavit toxinů kůží, tělo zvyšuje aktivitu mazových a potních žláz, včetně hlavy.
 • Nevhodná hlavová hlavice nebo její nedostatek. Chlupatá část hlavy musí být chráněna před přímým slunečním světlem, silným větrem a vlhkostí. Ale pokrývka hlavy by neměla být lebka příliš těsná a pohodlně se jí hodila. V opačném případě se hlava přehřívá, výrazně se potní, mast se aktivně vylučuje.
 • Nesprávná péče. V první řadě - příliš časté šampony šamponů, které nejsou určeny pro každodenní použití. Alkali silně vysušuje kůži, což vyvolává lupy a zvýšené sekreci tuku. Při konstantním kartáčování z povrchu hlavy je kožní mast rozložen po celé délce vlasů. A když je sušena horkým vzduchem, uvolňuje se více než obvykle.

Jak můžete vidět, i ten nejlepší balzám pro mastné vlasy nemůže vyřešit problém sám. Je účinný jako součást komplexní léčby a náležité péče, ale zároveň by mělo být zaměřeno na odstranění hlavních příčin rychlé salinizace hlavy.

Tajemství balzámu

K péči o mastné vlasy je vhodnější balzám, a ne maska ​​nebo sprej. Ten je vyroben na bázi vody (konvenční nebo tepelné), takže jeho příznivé složky jsou extrémně obtížné proniknout do vlasové šachty, pokryté tenkou vrstvou tuku, což vytváří vodotěsný efekt.

Výživné masky obvykle obsahují velké množství přírodních olejů. A v takovém případě je extra tuk na kůži zcela neúčinný.

Balzámy na vlasy - je to obvykle emulze lehké konzistence, která neváží kadeře, ale dovoluje užitečným složkám proniknout hluboko do jádra a kůže.

Úkoly

Hlavním úkolem balzámu pro mastné vlasy je regulovat činnost mazových žláz, takže dobrý lék by měl fungovat primárně na kůži. Ale to není jediný problém, který musí droga vyřešit. Po cestě je žádoucí:

 • neutralizovat alkálie z detergentů;
 • odstraňte přebytečný tuk z hlavy a vlasů;
 • odstranit zánět a podráždění pokožky;
 • odstraňte z hlavě nadržené kožní váhy;
 • Povlečte vlasy po celé délce.

Je to důležité! Úloha hydratace je významná. Pokud jsou hroty suché, pak je kožní mastnota vylučována více a vydrží po celou délku. Takže zkuste si vybrat nástroj, který obsahuje zvlhčující přísady: glycerin, lanolin, extrakt aloe, atd.

Složení

Většina balzámů pro mastné vlasy obsahuje organické kyseliny, které provádějí dvě důležité funkce najednou: neutralizují alkálium v ​​šamponech a rozpouští zbytky mazu. Kromě toho se mohou setkat:

 • Výtažky citrusů: citrón, pomeranč, grapefruit. Obsahují velké množství vitamínu C a dokonale odstraňují přebytečný tuk, takže po dlouhou dobu zanechávají příjemnou vůni na vlasu.
 • Esenciální oleje (ylang-ylang, levandule, petitgrain atd.). Je schopen proniknout hluboko do pokožky a vlasové šachty a obnovit je zevnitř, dává hlavu vlasů jemnost a pružnost, krásný přirozený lesk a lehkou příjemnou vůni. Obvykle se používá v klimatizacích a máchání.
 • Bylinné extrakty (šalvěj, hypericum, hloh, dubová kůra, aloe). Nejčastěji používané rostliny s výraznými protizánětlivými a utahovacími vlastnostmi, které mohou zlepšit stav kůže a snížit aktivitu mazových žláz.
 • Kyselina acetylsalicylová. Působí protizánětlivě, dobře rozpouští a odstraňuje tuk, má antiseptické vlastnosti, obnovuje přirozený lesk vlasům.
 • Retinol. Látky, které regulují činnost mazových žláz. Prezentujte pouze ve vysoce kvalitních terapeutických balzámách pro mastné vlasy. Při dlouhodobém užívání jsou schopni plně normalizovat obsah tuku v hlavě a eliminovat seborrheu.
 • Jíl: bílá, zelená nebo modrá. Obvykle je součástí balzámových masek, stejně jako zbavuje lupů, svědění a rychle zlepšuje pokožku hlavy. Při propláchnutí dokonale odstraňuje mazu z povrchu každého vlasu po celé jeho délce.
 • Mořská sůl Ve velmi rozdrceném stavu hraje roli měkkého loupání v balzámě, pečlivě čistí pokožku mrtvých kožních šupinek a současně lehce vysychá. Je to vynikající antiseptikum.
 • Aktivní uhlí. Šampony a balzámy s aktivním uhlím se začaly objevovat poměrně nedávno, ale rychle získaly popularitu. Jeho mikročástice mají vynikající schopnost adsorbovat, což vám umožní velmi důkladně vyčistit vaše vlasy a pokožku před nečistotami a toxiny. Ale uhlí absorbuje nejen škodlivé, ale také užitečné látky, které byly dříve aplikovány. Proto ji příliš často nestojí za to - stačí 1-2 krát za měsíc.

V terapeutických balzámách proti vypadávání vlasů nebo mastné seborrhea mohou často tyto vysoce kvalitní formulace patentované výrobci rychle vyřešit. Jejich složení je uchováváno v tajnosti a takové prostředky musí být uplatňovány v souladu s pokyny a pouze po omezenou dobu.

Aplikace

V závislosti na tom, jaké výsledky mají být dosaženy, je třeba zvolit balzámový oplach, kondicionér nebo balzámovou masku. Oplach a kondicionér pracují přímo s vlasy a maska ​​by měla spadnout na pokožku hlavy, takže to trvá déle.

Více nedávno bylo věřeno, že byste neměli každý den omyvat mastné vlasy a dokonce i více používat výrobky péče. Masky podle populárních receptů se opravdu doporučují dělat ne více než 1 čas za 7-10 dní.

Moderní nástroje jsou navrženy tak, že si můžete vlasy umýt, protože jsou kontaminovány (alespoň každý den). Musíte však zajistit, aby byl obal označen "pro časté používání".

Je velmi důležité, aby se mastné vlasy pravidelně a důkladně čistily detoxikačními balzamy nebo maskami. Ve svém složení mají velké množství adsorbentů, které absorbují nejen mazu, ale také toxiny, což pomáhá snížit aktivitu mazových žláz. Samotné vlasy jsou takto vyčištěny od prachu, nečistot, odumřelých buněk pokožky, které se drží na mastném povrchu mikročástic.

Nejlepší balzámy

Od prvního okamžiku je obtížné koupit dobrý balzám na vlasy, protože pro mastné vlasy musí být vybrán individuálně a zvlášť pečlivě. S největší pravděpodobností budete muset vyzkoušet několik nástrojů, abyste konečně našli ten správný nástroj.

Zde je několik balzámů, o kterých většina kupujících dobře odpoví:

 • Opláchněte z přírodní Siberice. Téměř zcela přirozená kompozice umožňuje použití i pro lidi s velmi citlivou kůží. Jeho základní aktivní složkou je malinový extrakt a dřevo cedrového oleje. Balzám umožňuje trvale udržovat objem a svěžest vlasů.
 • Klimatizace Timotey. Na základě výtažku z zeleného čaje, velmi světlé v textuře, nedělá vlasy těžší, ale dělá vynikající práci se statickou elektřinou. Doporučeno pro každodenní použití.
 • Opláchněte z Garnier. Je navržen tak, aby se staral o nejkomplexnější typ vlasů - mastný u kořenů a suchý na špičkách, a dělá vynikající práci jeho úkolem, rovnoměrně vyživující a zvlhčující vlasy po celé délce.
 • Denní obranná kondicionér se zelenými jablečnými extrakty, kyselinou citrónovou a olejem z hroznových semen. Bude okamžitě vytvářet vlasy hladké a lesklé, a zároveň poskytne dodatečný objem a dlouhotrvající svěžest účesu.
 • Giardini Bio Balsam, na bázi extraktu z heřmánku, s kyselinou citronovou a glycerinem. Hypoalergenní znamená, že jemně pečuje o vlasy, aniž by je váží a zlepšuje stav pokožky hlavy každý den.

Jiné balzámy mají vynikající balzám pro mastné vlasy. Mohou být zcela odlišné ve složení a ceně. Ale nezapomeňte, že nejlepší nástroj - ne nejdražší, ale ten, který dává maximální výsledky. Proto se zaměřte pouze na vlastní pocity, a ne na reklamní slogany nebo rady od přátel.

Balzám pro mastné vlasy

Kateřina Fadeeva

Profesionální, ale snadné a jednoduché o kráse, módě, umění, cestování a dokonce i autách!

Balzám - první podmínka pro dobrý vzhled pro všechny typy vlasů, a zejména - pro mastnou. Jak vybrat ten správný nástroj, s kterým budou kudrlinky vypadat čerstvě, poslušný a nevázaný? Zeptali se odborníků SalonSecret.

Potřebuji balzám na mastné vlasy?

Spoiler: potřebné a jak! Mýtus, že balzámy váhy na mastné vlasy vznikly kvůli nedorozumění povahy samotného jevu.

"Vlastní vlasy nejsou mastné, mastné nebo náchylné k mastné pokožce může být pokožku hlavy. V tomto případě mohou být vlasy křehké, křehké, barevné nebo s dělenými konci. To je důvod, proč je šampon aplikován na pokožku hlavy a balzám se aplikuje pouze na vlasy. "

Alexey Nagorsky

Co se stane, když omezíme péči o mastný vlasový šampon? Odpověď je zřejmá: po péči o kůži nebudeme ignorovat samotné prameny.

Natalia Mikhaleva z Kérastase souhlasí se svým kolegou.

"Při poskytování poradenství klientům s tukem doporučuji, abyste se drželi této strategie: šampon je vybrán pro mastnou pokožku hlavy a balzám pro péči - podle typu vlasů: to jsou lehké série, které dávají objem kudrlinkám, nebo pokud jsou konce suché, s pečujícími živinami."

Natalya Mikhaleva

Jak si vybrat balzám pro mastné vlasy

Před výběrem balzámu stojí za to projít odbornou diagnostikou salonu, poté odborník potvrdí přítomnost mastné vlasové pokožky a přesně určí typ vlasů.

Základní vizuální testování však může být provedeno doma. Řekneme vám, jak určit typ vlasů doma podle jedné nebo několika vlastností a jaké balzámy byste měli upřednostňovat v jednom či druhém případě.

  Křehkost a křehkost
  Nadbytečné kožní mastnoty činí kadeřiny těžší, což je křehké a křehké. Pravidelně, pokud jsou takové kudrlinky správně česané, kartáč na vlasy nebude úplně na hřebenu, ale je to zlomek.

Vlastnosti balzámu pro křehké vlasy: pro křehké vlasy je vhodný výživný balzám, který obsahuje bílkoviny, ceramidy a další regenerační a výživné složky, které zabraňují poškození kudrlin.
Dutina a nedostatek hlasitosti
Sebum, pokud je příliš mnoho, ztěžuje pronikání živin do kořenů vlasů, což způsobuje, že ztratí svůj lesk a vypadají matně, i když nasměrují přímý zdroj světla. Ruku v ruce s tímto problémem je obvykle nedostatek objemu. Vlasy visí a špatně styling.

Vlastnosti balzámu pro matné a objemné vlasy: balzámy s bílkovinami pomohou vrátit přirozený lesk na kadeře, zatímco polymery a sacharidy jsou zodpovědné za elasticitu a objem, které obalením každého vlákna přinášejí požadovaný objem kořene na kadeře.
Rozdělit končí
Důvodem tohoto potíží je opět podvýživa. Problém lze napravit pravidelným řezáním špiček, ale tato mechanická metoda pomáhá jen krátce.

Zvláštnosti balzámy s oddělenými konci: ty nejlepší balzámy proti rozštěpení obsahují aminokyseliny a bílkoviny, které přispívají k syntéze keratinu a pájení "špičatých" špiček. Chcete-li zvýšit účinek používání balzám, můžete po mytí a péči použít horký ručník. Balení špiček podporuje pájení a lepší pronikání živin hluboko do vlasové šachty. Doba trvání - 5-7 minut.
Barvení
Pokud máte mastné vlasy a současně pravidelně navštěvujete barvistu nebo se budete doma, balzám by měl být striktně určen pro barevné vlasy.

Zvláštnosti barevných vlasových balzámů: hlavním úkolem barevného vlasového balzám je zabránit vyluhování barev. Polymery a amino-ionty se s tím dobře vyrovnávají.

Populární otázky při výběru vlasového balzámu

Existují tisíce otázek na internetových fórech o výběru správného vlasového kondicionéru. Získali jsme nejoblíbenější a požádali je, aby odpověděli našim odborníkům.

Jeden řádek nebo několik?

Vše závisí na značce. Takže v Kérastase nejsou vládci odděleni.

"Například šampon pro barvené vlasy je kombinován pouze s balzámem a maskou pro barvené vlasy. Spolupráce je možná pouze v řadě Kérastase Specifique: v ní můžete zvolit balzám typu vlasů, protože tato série je kombinována s jakýmikoli váhy. "

Natalya Mikhaleva

Základní rady: při nákupu finančních prostředků vždy konzultanti požádejte o všechny možné způsoby kombinace produktů v rámci značky!

A co 2 v 1?

Podle odborníků 2 z 1 produktů pro mastné vlasy není nejlepší řešení.

"2 až 1 je vždy průměrná jak kvalita šamponu, tak balzámu. Jako výsledek použití takového nástroje, budeme mít buď velmi dobré čištění pokožky hlavy, nebo nešikovné konce. Není pravděpodobné, že tyto výrobky jednoduše nenajdete v profesionálních značkách. "

Natalya Mikhaleva

6 nejlepších profesionálních balzámů pro mastné vlasy

Experti SalonSecret sestavili výběr nejlepších produktů pro mastné vlasy.

Balzám - perfektní zbraň proti mastným vlasům

Kořeny vlasů rychle tlustou a styling trvá jen několik hodin? Unavená mytí vlasů denně a nákup drahých výrobků? Nyní můžete na tento problém zapomenout!

Mezi nejrůznějšími kosmetickými přípravky pro péči o vlasy patří zvláštní místo pro mastný balzám na vlasy. Díky moderním technologiím a vědeckému vývoji jsou vytvořeny jedinečné vzorce, které eliminují problém.

Olejový balzám na vlasy - vlastnosti a rozdíly

Kondicionéry, kondicionéry a balzámy - mezi takovou různorodou kosmetiku pro péči o vlasy se snadno dostane zmatek. Reklamy známých značek uvádějí, že každý z jejich nových produktů řeší řadu problémů, ale není. Každý z nich, podle místa určení, má své vlastní vlastnosti.

Balzám pro mastné kudrlinky má lehkou krémovou konzistenci. Ve většině případů jsou neprůhledné.

Vůně se mohou lišit, protože každá z nich obsahuje různé extrakty, ale všechny jsou velmi jemné a nenápadné.

Balzám tohoto typu se liší od běžných v jejich složení. V srdci každého nástroje pro mastné vlasy - komponenty, které snižují tvorbu mazu. Navíc obsahují látky, které působí na pokožku hlavy.

Pokud by běžné máchání nemělo být aplikováno na pokožku hlavy, ale pouze na dvě třetiny délky vlasů, pak při použití balzámů se hlavní pozornost zaměřuje na kůži. Komponenty kosmetického přípravku mají příznivý účinek nejen na vlasové folikuly, ale také na funkci mazových žláz a přispívají ke snížení tvorby kožního mazu.

Oblíbené modely balzámů pro mastné vlasy

Kosmetické přípravky pro péči o mastné kadeře jsou prezentovány v širokém rozmezí. Mohou být zakoupeny v specializovaných prodejnách nebo lékárnách. Hlavní věcí je vybrat skutečně účinnou drogu, která bude kudrlinky lehká a hedvábná.

Mezi nejoblíbenější patří:

 • Estel Curex Volume.
 • Natura Siberika.
 • Zelená máma.
 • Ekologická bilance.

Estel Curex Volume

Osvědčený Estel Curex Volume. Skládá se z dobře vyváženého komplexu vitamínů a složek, které umožňují dodat objem vlasů z kořenů. Nástroj umožňuje snadné česání a zabraňuje křehkosti, což je hedvábné a pružné. Jsou snadno položené, což trvá déle než 24 hodin.

Neexistují žádné kontraindikace pro tento lék, ale mezi vedlejšími účinky může být svědění a lupy. Se zvýšeným obsahem tuku může být čas snížen úsporným stylingem.

Balzam Natura Siberika

Mezi dívkami a ženami, které trpí zvýšeným obsahem tuku ve vlasech, je velmi oblíbený balzám Natura Siberika. Konzistence produktu je podobná pěně. Obsahuje vitaminy skupiny B, kyselinu meruňku, výtažky rakytníka a léčivých bylin. Prostředky dokonale skočí vlasové kořeny a pokožku hlavy.

Stejně jako všechny balzámy se tento nástroj používá i po mytí vlasů. Měli by být trochu suché a aplikovat nástroj tak, aby byl rovnoměrně rozložen nejen po celé délce, ale také v kořenech. Umyjte vodou při pokojové teplotě.

Mezi kontraindikacemi užívání - individuální intolerance k rakytníku nebo kyselině meruňky.

Olejový balzám na vlasy Zelená máma

Masivní balzám na vlasy Zelená máma se liší výhradně přirozenou kompozicí. Je založen na výtažcích z mořského a čínského lemongrassu, oleje z pšeničných klíčků. Nástroj neváží vlasy, je hladký, pružný a lesklý. Po aplikaci si udržují tvar perfektně, jejich styling je udržován až 24 hodin, vlasy se tak špinavé.

Aplikujte balzám po každém mytí vlasů, neexistují žádná omezení. Malé množství přípravku se aplikuje na mírně vysušené čisté vlasy, rozložené na povrchu pokožky hlavy a po celé délce vlasů. Opláchněte velkým množstvím vody při pokojové teplotě nebo mírně chladnější.

Neexistují žádné kontraindikace, kromě individuálních vlastností organismu a alergické reakce na složky balzámu.

Ekologická bilance

Ekologická rovnováha je účinným prostředkem k vyřešení problému mastných vlasů. Přísady zahrnují výtažky z zázvoru, bergamotu, verbenky a kýty, které mají na pokožku hlavy účinky na vysoušení, normalizují vodní rovnováhu a snižují množství produkovaného mazu.

Díky vlasovému balzám získávají vlasy sílu a pružnost, zdravý lesk a hedvábnost. Kombinování se stává jednodušším, křehké vlasy jsou vyloučeny. Účes udržuje tvar po dobu 36 hodin.

Při aplikaci na pokožku hlavy se doporučuje jemně masírovat po dobu 2-3 minut a poté důkladně opláchnout teplou vodou.

Kontraindikace k použití se objevují v případě odhalení individuální intolerance těla jedné složky balzámu.

Krásné a zdravé vlasy, krásný styl a dobře upravený vzhled - každá dívka snila o tom. Nyní může být problém s tukovými kadeřinami vyřešen bez velkého úsilí a dodatečných nákladů. Hlavním úkolem je vybrat vhodnou drogu, která dá požadovaný účinek a zajistí ve všech ohledech - od ceny až po konzistenci a vůni.

Olejové balzamy na vlasy - nejlepší nákupní a lidové léky

Olejové vlasy se vyznačují zvýšenou aktivitou mazových žláz v horní vrstvě pokožky hlavy. S tímto typem účesu na vlasy po několika hodinách ztrácí objem a vypadá nedbalé. Chcete-li vyřešit tento problém, pomozte speciálním nástrojům, včetně balzám pro mastné vlasy. Mohou se nalézt na regálech obchodu nebo jsou vyráběny nezávisle doma.

Indikace pro použití

Použití balzámů pro mastné vlasy se doporučuje pro následující problémy:

 • zvýšená tvorba kožního mazu;
 • rychlá ztráta objemu;
 • zvýšená ztráta vlasů;
 • lupy;
 • nepříjemný zápach hlavy.

Nepríjemná vůně nastává kvůli velkému množství nečistot a prachu, které jako magnet přitahuje mastné vlasy. Použití správně vybraných produktů pro péči o kvalitu vám pomůže zbavit se obsahu tuku.

Pozor! Nesprávně vybrané kosmetické přípravky jen zhorší problém.

Zakoupené prostředky

Odstranění obsahu tuku pomůže péči o výrobky, které lze zakoupit v obchodě a v lékárně. Všechny jsou nasyceny příznivými složkami a účinnými látkami, které přispívají k ochraně zdravého typu vlasů.

Balsam Natura Siberica

V produktu nejsou žádné barviva, parabeny a síran sodný - je to zcela přirozené. Balzám obsahuje:

 • Aminokyseliny, které účinně obnovují poškozené vlasové šachty. To přispívá k udržení objemu a čistoty vlasů po celý den.
 • Džus z arktického maliny. Berry obsahuje obrovské množství esenciálního vitamínu C. Tato složka přispívá k rychlé obnově přirozené rovnováhy pokožky na hlavě.
 • Proteiny rostlinného původu. Zpevňují vlasový hřídel a zpomalují návrat ke kadeřím.

Levandula z Levrany

Komponenty, které tvoří kondicionér, snižují negativní vliv prostředí na vlasové folikuly. Lavender lék léčí a hydratuje prameny.

Kondicionér pomáhá udržovat stylování déle, takže vaše vlasy jsou čerstvé po dobu 12 hodin. Ve složení přípravku je: extrakty hypericum, heřmánek a mléčný Thistle.

Stříkající Nettle Bylinná péče

Tento sprej je nejlepší z řady takových nástrojů. Obsahuje velké množství aktivních složek, které pomáhají aktivně vypořádat se s obsahem tuku v prameni. Jedná se o výtažky z kopřivy, bílé vřípky a šalvěje. Takové látky přispívají k ochraně objemu a účinně bojují proti lupům.

Bylinné přísady v spreji lesknou a usnadňují česání. To usnadňuje přírodní složka Inn. Zinek a biologicky aktivní síra v kompozici léčivé látky stabilizují mazové žlázy a brání vzniku vysokého obsahu tuku.

Urtinol Lotion

Hlavními složkami lotionu, vytvořeného italskými výrobci, jsou climbazol a výtažky z kopřivy. Toto ošetření zabraňuje lupům a odstraňuje zánět na pokožce hlavy. Doporučuje se používat kosmetický přípravek na prané a sušené prameny. Léčebný kurz se pohybuje od 1,5 do 2 měsíců. Výrobcům se doporučuje používat lotion dvakrát týdně.

Je to důležité! Výrobky pro péči o vlasy se doporučují pro použití v kombinaci.

Kromě výše uvedených příprav jsou dobře osvědčeny následující:

 • Balsams Clean Line, Zlatý hedvábí, Yves Rocher;
 • klimatizace Elseve, Kerasys, Desert Essence;
 • Vitex, Belita a Fructis spreje.

Tyto výrobky a výplachy bojují proti obsahu tuku ve vlasech a udržují kudrlinky čerstvé a zdravé, které hledají dlouhou dobu.

Lidové recepty

Fanoušci přírodních produktů mohou vyrábět kosmetické výrobky vlastním rukama. Všechny ingredience takových balzámů, lotion, sprejů a kondicionérů lze snadno nalézt v každé kuchyni.

Balzám na bázi mléka a bylin

K přípravě nástroje potřebujete mléko (0,5 šálku) a nasekaný suchý heřmánkový (2 lžíce L.). Nástroj se připravuje následujícím způsobem:

 1. Suchou trávu vložte do termosky a nalijte 50 ml vroucí vody.
 2. Po 3 hodinách zatěžte kapalinu.
 3. Míchat mléko.

Pozor! Výsledný kosmetický přípravek je uložen v chladničce. Aplikovat na vlasy by měl být jako pravidelný balzám. Používejte 2-3krát týdně.

Aloe kondicionér

Bude to trvat 4 velké listy aloe. Musí být důkladně omyty a mletí v mlecím stroji. Chcete-li produkt ještě efektivněji, můžete přidávat několik kapek citronové šťávy na výslednou hmotnost.

Směs se po mytí důkladně promíchá a nanáší na prameny. Po pěti až sedm minutách může být domácí spotřebič vypláchnut. Aplikujte nejméně dvakrát týdně.

Mátový sprej z máty

Pro vaření znamená 1 lžičku. suchá hořčice, sklenici horké vody a 2 lžičky. čerstvá máta. Nalijte vroucí vodu nad mátou a hořčicí a nechte vařit 4 hodiny. Poté důkladně přetáhneme kapalinu přes plátno.

Nalijte kapalinu do čisticí lahvičky a naneste ji na čisté, umývané vlasy. Po 20 minutách umyjte. V chladničce je uložen sprej s mincovní hořčicí.

Další možností spreje - založené na máta a citronu. Komponenty odstraňují přebytečný tuk a dodávají vlasům lesk. Příprava postřiku stejného typu jako předchozí.

Namísto hořčice se do vody vmíchá půl citronu. Chcete-li získat více šťávy z citrusů, musíte nejprve umístit do horké vody na několik minut. Výhodou tohoto spreje není vyplachování.

Kůra z dubové kůry

Tento účinný prostředek lze denně použít. Jeho účinné složky rychle odstraňují mastné vlasy. Chcete-li připravit lotion, budete potřebovat kobylku, dubovou kůru a heřmánek:

 1. Všechny součásti mají stejný poměr a leží na spodní straně termosky. Nalijte vroucí vodu a zakryjte víkem.
 2. Po několika hodinách nasypte kapalinu několika vrstvami gázy nebo častým sítem.
 3. Přidejte několik kapek silice, grapefruitu nebo mandarinky. Důkladně promíchejte.
 4. Nalijte do rozprašovací lahve a sprej na umývané vlasy.
 5. Aby se nástroj nepoškodil, je nejlepší skladovat ho v chladničce. Navíc můžete připravit novou dávku před každým šamponováním. Toto pleťové mléko není umyté.

Použití těchto prostředků pomůže nejen odstranit přebytečné mastné vlasy, ale také dát jim lesk a zdravý vzhled. Kromě toho použití těchto léků vrátí objem vlasů a eliminuje rozštěpené konce.

Užitečná videa

Proč jsou vlasy mastné? Jak se zbavit mastných vlasů?

Jak připravit šampon pro mastné vlasy doma?

Jak si vybrat balzám pro mastné vlasy

Olejové vlasy potřebují zvláštní péči a správný výběr kosmetiky. Balzám pro mastné vlasy by neměly obsahovat složky, které vytvářejí film na povrchu vlasů. Prostředky s rostlinnými oleji, silikony zvětšují vlasy a účes ztrácí objem.

Složení vysoce kvalitní kosmetiky pro mastné vlasy obsahuje látky na sušení kůže. Kromě nutričních složek obsahují balzámy kyseliny, minerály a bílkoviny.

Oblíbené výrobky pro péči o vlasy:

 • "Příroda Siberika";
 • "Estelle Kureks";
 • balzám "Ecolab" vyvažování;
 • "Zelená máma".

Balzám z řady Oblepikha Professional od společnosti Natura Siberika je v konzistenci podobný pěny. Skládá se z kyseliny askorbové, vitamínů B, stejně jako složek, které suší pokožku hlavy a vlasů, bylinné výtažky, rakytník.

Recenze tohoto balzámu pro mastné vlasy tvrdí, že po použití výrobku, vlasy jsou snadněji hřebeny a účes udržuje hlasitost po celý den.

Průměrná cena vlasového balzámu je 300 rublů.

Balzám z řady Estel "Kureks" pro mastné vlasy obsahuje vitamínový komplex a složky, které dávají objem.

Balzám zvlhčuje vlasy, efekt přetrvává po celý den. Tam jsou také negativní recenze: ti, kterým nástroj nehodil, říkají, že to váží vlasy a nemůže se vyrovnat s jeho úkolem do konce.

Cena balzámu se pohybuje v rozmezí 200-300 rublů.

Podle výrobce je vyrovnávací balzám od společnosti Ecolab složen z přírodních složek pro 97%. Extrakt získaný z dutinových jám vysuší pokožku a vlasy, zázvor pomáhá snížit tvorbu kožního mazu.

Průměrná cena je 260 rublů.

Balzámový kondicionér založený na čínské citrónové třešně a neplodném moště z "Zelené mámy" má přirozenou kompozici. Podle recenzí odběratelů se vlasy zcela odmyjí, což je hladké, hedvábné, lesklé.

Komponenty znamenají suchou pokožku, zabraňují předčasné kontaminaci vlasů. Náklady se pohybují v rozmezí 200-260 rublů.

Kromě použití vysoce kvalitní kosmetiky potřebujete vědět, jak pečovat o mastné vlasy. Balzám, které nejsou určeny pro tento typ vlasů, nejsou aplikovány na kořeny a hlavu, jinak účes rychle ztratí svou lehkost.

Majitelé mastných vlasů musí opustit:

 • plastové hřebeny;
 • neustálé nošení klobouků;
 • domácí masky a stylové výrobky na bázi oleje.

U dívčích s mastnými vlasy se doporučuje do balzám přidávat kyselinu citrónovou nebo citrónovou šťávu a po umytí hlavy vypláchnout zámky odvalem z heřmánku, dubové kůry a mátou.

Syntetické kosmetické přípravky ne vždy poskytují požadovaný účinek při péči o mastné vlasy. Zvolte proto nástroj podle zkušeností, zaměřený pouze na vlastní preference a strukturu vlasů.

Balzám na mastné vlasy

LISAP MILANO

Balzám na vlasy "ESCALATION EASY C-GLOSS" bez amoniaku v 10 barevných odstínech. Určeno pro: tonizování přirozených nenatřených vlasů, udržování barvy, péče o šedé vlasy. Obsahuje speciální barvicí pigmenty, které pokrývají vlasy a poskytují stín.

KAPOUS

Intenzivní regenerační balzám je určen pro všechny typy vlasů, je vynikající hydratační a kondicionační prostředek. Udržuje přirozenou rovnováhu vlhkosti vlasů a pokožky hlavy, čímž chrání vlasy před vysycháním. Vzhledem k nízké hodnotě pH v balzámu jsou vlasy rychlejší.

LISAP MILANO

Balzám na vlasy "ESCALATION EASY C-GLOSS" bez amoniaku v 10 barevných odstínech. Určeno pro: tonizování přirozených nenatřených vlasů, udržování barvy, péče o šedé vlasy. Obsahuje speciální barvicí pigmenty, které pokrývají vlasy a poskytují stín.

WELLA Professionals

Snadné aktualizace balzámových prvků. Balzám posiluje vlasy, obnovuje strukturu, udržuje lesk a hedvábnost vlasů. Tento výrobek neobsahuje sírany, parabeny a umělé barvy. Balzám obsahuje extrakt ze dřeva, který si uchovává keratin ve struktuře vlasů..

LISAP MILANO

Balzám na vlasy "ESCALATION EASY C-GLOSS" bez amoniaku v 10 barevných odstínech. Určeno pro: tonizování přirozených nenatřených vlasů, udržování barvy, péče o šedé vlasy. Obsahuje speciální barvicí pigmenty, které pokrývají vlasy a poskytují stín.

LISAP MILANO

Balzám na vlasy "ESCALATION EASY C-GLOSS" bez amoniaku v 10 barevných odstínech. Určeno pro: tonizování přirozených nenatřených vlasů, udržování barvy, péče o šedé vlasy. Obsahuje speciální barvicí pigmenty, které pokrývají vlasy a poskytují stín.

OLLIN PROFESSIONAL

Masící a tonizující balzám určený k opravě nežádoucích žlutých odstínů. Obsahuje speciální modrofialové pigmenty, které dodávají vlasům perlový tón. Bohatá vzorec obnovuje barvu. Jas a přírodní lesk. Jak používat: rovnoměrně rozdělit vlasy.

KAPOUS

Tonic balzámový kondicionér je vhodný pro vlasy všech druhů vlasů. Chrání je před mechanickým poškozením a usnadňuje česání. Balzám obsahuje extrakt z máty a mentolu, kafrovské esenciální oleje a ovocné kyseliny. Balzámové komponenty se tvoří na povrchu pokožky a vlasy vyživují.

VLASOVÁ SPOLEČNOST

Keratinový balzám na vlasy je speciálně navržen pro tenké a křehké vlasy. Keratin, který je součástí balzámu, proniká hluboko do struktury vlasů, obnovuje poškozené vlasy a jemně jej rozemelá. Způsob aplikace: Aplikujte potřebné množství balzám na vlhké vlasy.

BAREX

Doporučuje se jako kondicionér pro slabé a tenké vlasy. Balzám, bohatý na bílkoviny ze semen ibišku, v kombinaci s posilujícími a revitalizačními vlastnostmi bambusu proniká hluboko do vlasů, zvlhčuje a obnovuje vlasové vlákno. Balzám vyživuje a posiluje všechny typy oslabených vlasů.

WELLA Professionals

Snadné aktualizace balzámových prvků. Balzám posiluje vlasy, obnovuje strukturu, udržuje lesk a hedvábnost vlasů. Tento výrobek neobsahuje sírany, parabeny a umělé barvy. Balzám obsahuje extrakt ze dřeva, který si uchovává keratin ve struktuře vlasů..

LISAP MILANO

Balzám na vlasy "ESCALATION EASY C-GLOSS" bez amoniaku v 10 barevných odstínech. Určeno pro: tonizování přirozených nenatřených vlasů, udržování barvy, péče o šedé vlasy. Obsahuje speciální barvicí pigmenty, které pokrývají vlasy a poskytují stín.

VLASOVÁ SPOLEČNOST

Výrobní řada mineralpearl vhodná pro všechny typy vlasů. Vlasy jsou objemnější, lesklé a hedvábné. Složení produktů je bohaté na živiny, díky nimž vlasová šachta získá přesné a vyvážené výživy, od kořenů až po špičky. Vysoká koncentrace minerálů hluboká.

OLLIN PROFESSIONAL

Masivní péče a tónování balzám určený k udržení barvy vlasů, malované v hnědých a béžových odstínech. Bohatá vzorec obnovuje barvu. Jas a přírodní lesk. Jak používat: rovnoměrně rozdělit vlasy, nechte 3-5 minut, důkladně opláchněte. Chcete-li dosáhnout.

ESTEL PROFESSIONAL

Účinné složky ve složení přípravku obnovují a posilují strukturu blond vlasů. Výsledkem je hladké, dokonalé a hedvábné vlasy. Po použití Glitter Balsam se česání stává potěšením. A lesk a měkkost vlasů se mnohokrát zvětšuje! Aktivní přísady

LISAP MILANO

Balzám na vlasy "ESCALATION EASY C-GLOSS" bez amoniaku v 10 barevných odstínech. Určeno pro: tonizování přirozených nenatřených vlasů, udržování barvy, péče o šedé vlasy. Obsahuje speciální barvicí pigmenty, které pokrývají vlasy a poskytují stín.

LISAP MILANO

Balzám na vlasy "ESCALATION EASY C-GLOSS" bez amoniaku v 10 barevných odstínech. Určeno pro: tonizování přirozených nenatřených vlasů, udržování barvy, péče o šedé vlasy. Obsahuje speciální barvicí pigmenty, které pokrývají vlasy a poskytují stín.

ESTEL PROFESSIONAL

Obsahuje vyvážený vitamínový komplex, zvlhčuje a vyživuje vlasy, dává jim pružnost. Má výborný kondicionační efekt, usnadňuje česání. Velká hlasitost. Silné lesklé vlasy. Snadné česání. Aktivní složky: Vyvážené.

Akce: zpevňující a ochranný účinek na oslabené, náchylné k delaminaci a vypadávání vlasů. Objem a jemný lesk pro všechny typy vlasů. Balzámový kondicionér zjemňuje vlasy, usnadňuje česání a styling, neutralizuje účinek tvrdé vody z vodovodu. Neváží vlasy.

KAPOUS

Balzám vytvořený na bázi oleje Macadamia je vhodný pro všechny typy vlasů a pro časté použití. Chrání vlasy před vysycháním, protože udržuje přirozenou vodní rovnováhu vlasů a pokožky hlavy. Macadamový olej z ořechů a šťáva z aloe v listových výkonech vyživují vlasy, stimulují výměnný olej.

DAVINES SPA

Balzám hydratační balzám je jemný olejový výrobek, který jemně odstraňuje make-up, účinně upravuje vlasy a hluboce hydratuje pokožku. Aktivní složky: 98% se skládá z produktů organického původu. Balzám je obohacen přírodními oleji slunečnice.

VLASOVÁ SPOLEČNOST

Výrobní řada mineralpearl vhodná pro všechny typy vlasů. Vlasy jsou objemnější, lesklé a hedvábné. Složení produktů je bohaté na živiny, díky nimž vlasová šachta získá přesné a vyvážené výživy, od kořenů až po špičky. Vysoká koncentrace minerálů hluboká.

BAREX

Doporučuje se jako kondicionér pro slabé a tenké vlasy. Balzám, bohatý na bílkoviny ze semen ibišku, v kombinaci s posilujícími a revitalizačními vlastnostmi bambusu proniká hluboko do vlasů, zvlhčuje a obnovuje vlasové vlákno. Balzám vyživuje a posiluje všechny typy oslabených vlasů.

ORGANICKÉ TAI

Tento balzám, díky své bohaté přírodní kompozici, je ideální pro všechny typy vlasů. Vhodný pro každodenní použití. Unikátní vzorec. Neobsahuje vodu, konzervační látky, parabeny a syntetické pěnivé sírany (bez SLS, SLES atd.). Perfektně vyživuje a zvlhčuje.

OLLIN PROFESSIONAL

Masivní péče a tónování balzám určený k udržování barvy vlasů, malované v mědi a zlatých odstínech. Bohatá vzorec obnovuje barvu. Jas a přírodní lesk. Jak používat: rovnoměrně rozdělit vlasy, nechte 3-5 minut, důkladně opláchněte. Pro.

ORGANICKÉ TAI

Unikátní vzorec. Neobsahuje vodu, konzervační látky, parabeny a syntetické pěnivé sírany (bez SLS, SLES atd.). Vysoká koncentrace přírodních organických extraktů a esenciálních olejů MANDARIN, GREEN TEA, ALOE VERA, mořských plodů, okurky, GRAPEFRUIT, JOJOBA.

TEANA

Jedinečné baktericidní vlastnosti umožňují použití síry v kompozici nejlepších kosmetických přípravků. Síra aktivně vytváří proteinovou strukturu pokožky a vlasů, snižuje zánět, koriguje činnost mazových žláz. Balzám je ideální pro podrážděnou, citlivou pokožku hlavy. On je.

ORGANICKÉ TAI

Ideální pro citlivou pokožku. Vhodný pro každodenní použití. Unikátní vzorec. Neobsahuje vodu, konzervační látky parabeny a syntetické pěnivé sírany bez SLS, SLES. Kokosový olej lisovaný za studena a vysoká koncentrace organických olejů a extraktů z mořských řas.

KAPOUS

Hydratační balzám na bázi arganového oleje, organického lněného oleje a hydrolyzovaných hedvábných bílkovin poskytuje vynikající péči, plné hydratační vlasy a je vhodný pro časté použití u všech typů vlasů. Komplex vitamínů a antioxidantů, které tvoří.

Balzámová směs, bohatá na výživné oleje a bylinné přísady, obnovuje rovnováhu vlhkosti vlasů, poskytuje lehkost a hedvábnost, zlepšuje lesk, usnadňuje česání, chrání vlasy před UV zářením a dalšími nepříznivými faktory prostředí. Přírodní komplex.

SIM SENSITIVE

Integrální dvojice šamponů - Forme Volume Conditioner pro přidání objemu. Extrakt z břízy neutralizuje mastnou pokožku pokožky hlavy a obnovuje rovnováhu vlhkosti uvnitř vlasové šachty. Kondicionér uzavírá kůžičky po šamponu a umožňuje dosažení maximálního účinku načechraných a světlých vlasů.

LISAP MILANO

Balzám na vlasy "ESCALATION EASY C-GLOSS" bez amoniaku v 10 barevných odstínech. Určeno pro: tonizování přirozených nenatřených vlasů, udržování barvy, péče o šedé vlasy. Obsahuje speciální barvicí pigmenty, které pokrývají vlasy a poskytují stín.

KAPOUS

Balzám je obzvláště účinný při péči o neurčité vlasy. Díky hlubokému pronikání aktivních složek dochází ke snížení absorpce přebytečné vlhkosti a vzniká ochranná bariéra. Aminokyseliny odvozené od rostlin výrazně vyhlazují tvrdé, nesourodé vlasy, zatímco je opouštějí.

WELLA Professionals

Wella Sun Express kondicionér okamžitě poskytuje hluboký regenerační účinek, dává vlasům neuvěřitelně zdravý vzhled, je jemný na dotek. Hluboké zotavení po expozici slunce. Obsahuje vitamín E - silný antioxidant, který pomáhá bojovat proti volným radikálům.

LISAP MILANO

Balzám na vlasy "ESCALATION EASY C-GLOSS" bez amoniaku v 10 barevných odstínech. Určeno pro: tonizování přirozených nenatřených vlasů, udržování barvy, péče o šedé vlasy. Obsahuje speciální barvicí pigmenty, které pokrývají vlasy a poskytují stín.

ORGANICKÉ TAI

Tento balzám je vytvořen pro mastné vlasy, pro skalp náchylný k lupům. Unikátní vzorec. Neobsahuje vodu, konzervační látky, parabeny a syntetické pěnivé sírany (bez SLS, SLES atd.). Vysoká koncentrace přírodních organických extraktů a pomelo silic.

Společnost
Nápověda
Produkty
Sociální sítě:
Přihlaste se k odběru bulletinů:

novinky, propagace, speciální nabídky

"Kosmetická galerie" © síť kosmetických salónů a profesionálních kosmetických obchodů, pracujeme od roku 2007

Moskva, město Číny, Lubyansky průchod, dům 25

10 nejlepších balzámů na vlasy

Výrobci nejlepších vlasových balzámů

Po analýze složení mnoha balzámů na vlasy a recenzí o nich cenový odborník dospěl k závěru, že ani značka, ani cena neovlivňují jejich účinnost. Nejlepší (a cenově dostupnější) - od 400 do 1000 rublů. Profesionální značky nabízejí péči: například Estel, Kapous, Wella, Matrix atd. Mnoho z nich můžete koupit nejen v salonu, ale také v běžném obchodě.

S problematickými vlasy vám Expert Price doporučuje věnovat pozornost farmaceutickým balzámům. Asijské výrobky jsou ideální pro vytváření efektu hladkého a tekoucího vlasu, protože jsou tradičně nasycené zvlhčovači a silikony. Z masového trhu můžete doporučit Garnier a Elseve a nejlevnější balzámy - běloruské výrobky Belita.

Domácí balzámy na vlasy. Balzámy na mastné, suché a dělené konce. Balzám pro růst a posilování vlasů doma

Balzám na vlasy

Použití vlasového balzámu je součástí povinné sady ošetření vlasů a pokožky hlavy. Je navržen tak, aby plnil tři hlavní úkoly. Za prvé, chrání vlasy před vnějšími mechanickými poškozováními, zabraňuje tomu, aby se staly zamotané, křehké a poslušné. Za druhé pomáhá obnovit strukturu již poškozených vlasů a zabraňuje vypadávání vlasů. A za třetí, zvlhčuje pokožku hlavy, reguluje hladinu tvorby kožního mazu a čistí jemné lupy. Navíc pravidelné užívání vlasových balzám je dělá dobře upravené, zdravé a krásné. Ale nebuďte příliš horliví s jeho použitím, protože to může vést k jejich nadměrné vážení, ztrátě objemu a lesku, ve všem, jak říkají, musíte znát opatření.

Balzám se vybírá podle typu vlasů a požadovaného výsledku jejich použití, a proto přidává balzámy pro suché, mastné, dělené konce, stejně jako pro jejich růst a posílení.

Existují také způsoby použití balzámu. V případě, že balzám je profylaktický, je prostě aplikován na čisté, vlhké vlasy, je snadné masírovat pokožku hlavy a umýt ji. Pokud se balzam používá jako regenerační prostředek, pak je ponechán na vlasu po dobu deseti minut a pak se vymyje. Pokud se balzám používá k ošetření vlasů, pak po nanesení na vlasy, dejte na speciální plastovou čepičku, obalte ručník nebo šátek na to, aby se oteplil, nechte 30 minut a teprve pak jej umyjte.

Balzámy na vlasy mohou být vyrobeny doma, často se tyto balzámy aplikují na mokré vlasy a dokonce ani nepotřebují oplachování. Je to velmi výhodné, protože s tím, že jste strávili čas na jejich přípravě, můžete strávit několikrát méně času na péči o vlasy.

Balzám pro domácí mazání vlasů

 • Složení: sušený kořen lopuchu 2 polévkové lžíce. lžíce, voda 1 šálek. Na trávu nalijte vroucí vodu, nasaďte na oheň a vařte 10 minut. Nechte vývar vychladnout, napněte. Vtírejte do pokožky hlavy třikrát týdně. Může být také použit jako oplach.
 • Složení: kefír nebo jogurt 1 šálek. Aplikujte na vlasy před praním, přidržte 10 minut, poté omyjte vlasy.
 • Složení: med 1 polévková lžíce. lžíce, ricinový olej 1 lžička, šťávy z aloe 1 lž. Přísady se smíchají, nanesou na pokožku hlavy, nosí plastovou krytku. Držte 20 minut, opláchněte.
 • Složení: směs suchých bylin (heřmánek, třezalka, kořalka, březové listy) 1 polévková lžíce. lžíce, rostlinný olej ½ šálku, čerstvě vymačkanou citronovou šťávu ½ šálku. Nalijte olej, citrónovou šťávu a nalijte suchou bylinnou směs do skleněné nádoby, těsně uzavřete, protřepejte a umístěte na chladné místo na týden. Po namáhání. Aplikujte na vlasové kořeny, podržte 30 minut, opláchněte.

Domácí balzámy na suché vlasy

 • Složení: 1 vejce, ricinový olej 2 polévkové lžíce. Lžíce, jablečný jablečný ocet 1 lžička, "měkký" šampon 3 lžíce. lžíce. Vezměte keramickou misku, dobře ji zahřejte (můžete ji jednoduše držet v horké vodě) a smíchat všechny přísady v ní: olej, ocot, šampon ve vejcích. Aplikujte balzám na pokožku hlavy a po celé délce vlasů, nasaďte plastovou čepičku, zabalte do něčeho teplého (ručník, šátek, šátek) a nechte 15 minut a pak opláchněte. Namísto jablečného octa můžete také použít alkoholovou tinkturu z nanuce, rumu, brandy nebo pravidelné vodky.
 • Složení: aloe šťáva 1 polévková lžíce. lžíce, med 1 lžíce. lžíce, žloutek 1 ks, česneková šťáva 1 lžička, odtučněná mátka 1 litr. Smíchejte postupně: aloe, med, žloutek, česneková šťáva. Aplikujte na vlasové kořeny, přidržte nejdéle 15 minut, opláchněte teplou vodou a opláchněte mátovým odvarem. Cesnaková esence je velmi užitečná a mátová odvar oddělí její výrazný zápach z vlasů.
 • Složení: Peachový olej 2 polévkové lžíce. lžíce, ricinový olej 1 polévková lžíce. lžíce, kolínská voda 1 polévková lžíce. lžíce, čerstvě vymačkaná citronová šťáva 1 polévková lžíce. lžíci. Smíchejte všechny přísady v následujícím pořadí: ricinový olej, broskvový olej, kolínská a citronová šťáva. Výsledný balzám lze použít i před praní vlasů a po nich. Aplikujte na vlasy a poté vypláchněte po 15 minutách.

Rozdělí konce balzámů

 • Složení: 1 vejce, med 1 lžička, olivový olej 2 lžičky, "měkký" šampon 3 lžíce. lžíce. Vezměte keramickou misku, dobře ji zahřejte (můžete ji jednoduše držet v horké vodě) a smíchat všechny přísady v ní. Aplikujte balzám po celou délku vlasů, nechte 15 minut a poté opláchněte.
 • Infuze lipových, heřmánkových nebo březových listů může být také použita k udržení křehké struktury vlasů a boje proti děleném koncům.
 • Složení: černý žitný chléb 300 g, voda 1 l. Rozložte strouhanku s vroucí vodou, nechte stát tři hodiny a poté napněte. Výsledná infuze se aplikuje na čisté vlhké vlasy a pokožku hlavy, nechte ji trochu pohlcovat a omyjte. Takový balzám je užitečný nejen pro štěpení vlasů, ale také pro vlasy oslabené trvalým a bělícím účinkem.

Náhodně
články

Módní halenky léto 2017. Ženská stránka www.InMoment.ru

Dieta Cindy Crawford. Pros, nevýhody a kolik ztratit ve stravě Cindy Crawfordové. Stránky žen InMomen.

Dlouhý život: dar nebo trest? Ženská stránka www.InMoment.ru

Vitamíny na nehty: jaké vitamíny a minerály potřebují nehty. Produkty a oblíbené recepty na nehty.

Preventivní masáž. Technika preventivní masáže. Ženské stránky InMoment.

Svatební móda léto 2013. Ženská stránka www.InMoment.ru

Kletby Zkazit nebo proklínat? Uložení a odstranění kmenové prokletí.

Módní boty letní 2015. Ženská stránka www.InMoment.ru

Detoxikum pro snížení tělesné hmotnosti doma: recepty na koktejly, smoothies, nápoje a čaj.

Kosmetika Black Pearl: péče o pleť. Komplexní péče o věk "Černé perly". Žena

Pro Více Informací O Suché Vlasy