logo

Krása a síla: vlasový olej Schwarzkopf

Schwarzkopf je považován za jednoho z vůdců mezinárodní kosmetické arény.

Jejich produkty mají vždy přirozenou kompozici, mohou se vždy chlubit léčebným účinkem na vlasy. Jaké jsou tyto oleje a jak by měly být použity pro každodenní péči o kadeře?

Sortiment

Před diskusí o dopadu těchto finančních prostředků je nutné zjistit, jaký druh ropy je v produktové řadě. Schwarzkopf Professional sám se může pochlubit bohatým sortimentem šamponů, balzámů a masky.

Značka však produkuje tolik oleje na kadeřnictví a tady jsou nejoblíbenější:

 • OIL Miracle Barbar Fig Olej;
 • Schwarzkopf Essence Ultime;
 • BC OIL Miracle;
 • Gliss Kur.

Nejčastějšími a nejvíce propagovanými produkty je řada produktů Gliss Kur, které lze zakoupit v běžných obchodech.

A maska ​​na vlasy s hennou bezbarvá dovolí vrátit účes na svůj původní lesk.

Za hodnotou oleje BC OIL Miracle stojí za to začít s recenzemi, které obsahovaly prostor pro následující komponenty:

 • polymery, díky nimž se z povrchu vlasů odpařují přebytečné prostředky, a díky tomu se kudrlinky netvoří těžší;
 • arganový olej, který hydratuje suché vlasy, obnovuje sílu a lesk;
 • margula olej, který zlepšuje stav barevných pramenů.

Výrobce vyrábí dva typy výrobků: jeden je vhodný pro péči o tenké a normální vlasy a druhý je doporučen ke zlepšení stavu tvrdých a nepodložených zámků. Obě kompozice mají lehkou strukturu, takže se na vlasy necítí.

Linka OIL Miracle obsahuje také nástroj OIL Miracle Barbary Fig Oil, který zahrnoval místo pro takové komponenty jako:

 • berberský fíkový extrakt;
 • keratin;
 • užitečné polymerní látky.

Tento nástroj firmy Schwarzkopf je ideální pro péči o poškozené a oslabené kadeře. Může být také použita pro odkapané prameny a tyto výrobky jsou obzvláště oblíbené v zimě, kdy kadeře potřebují zvláštní péči.

Řada OIL Miracle je považována za profesionální, ale mezi běžnými odběrateli je málo známa. Jednou z nejnovějších inovací firmy Schwarzkopf je olej OIL Miracle Rose s extraktem z růží. Tento nástroj je široce používán k péči o normální a tuk prameny. Nástroj má vynikající strukturu, takže je snadné aplikovat a rozložit na kadeře.

Jako součást OIL Miracle Rose Oil bylo také místo extraktu z šípky, které obnovuje PH rovnováhu a vrací zdravý lesk na kudrlinky.

Vyhlazení vrásek a utáhněte obrys pomůže maskám od omlazení dýně.

Zde jsou uvedeny recepty na černé masky. A je snadné vyčistit kůži pomocí masky s tělem a peroxidem.

Charakteristika Schwarzkopf Essence Ultime a Gliss Kur

Olej Schwarzkopf Essence Ultime je optimální pro matné a normální vlasy a poskytuje jim vynikající péči. Nástroj se snadno aplikuje a rozšiřuje podél pramenů a současně může zlepšit česání kudrlin a přidat jim lesk.

V nabídce Essence Ultime bylo místo pro Diamond Color Oil, které pomáhá obnovit kadeře po barvení.
Produkt obsahuje arganový olej, stejně jako polymery, které usnadňují snadné nanášení a distribuci kompozice.

Tajemstvím přitažlivosti indických žen je maska ​​s kurkerem pro obličej.

Gliss Kur olej je i nadále nejoblíbenější mezi analogickými společnostmi společnosti Schwarzkopf. Jaké druhy olejů jsou přítomny ve složení takového výrobku:

 • olivy;
 • argan a ptačí třešeň;
 • růžové boky;
 • sezamové ovoce;
 • semena makadamie.

Kompozice výrobku Gliss Kur je tedy téměř nasycená a zároveň může být produkt zakoupen v téměř každém supermarketu. Můžete jej použít pro všechny typy vlasů a vhodný nástroj pro každodenní použití.

Jaké masky na vlasy ve vaně pomohou obnovit a posílit kudrlinky v článku.

Funkce aplikace

Výrobce zdůrazňuje, že oleje mají multifunkční vlastnosti a mohou být použity v následujících situacích:

 • během instalace chránit prameny před vysokými teplotami z žehliček a vysoušečů vlasů. Přestože styling je lepší aplikovat vlasový sprej Schwarzkopf Professional;
 • během dne, obnovit lesk na kadeře a chránit je před suchým vzduchem;
 • po umytí hlavy, jako prostředek pro základní péči.

Odborníci tvrdí, že největší efekt lze dosáhnout při aplikaci kompozice na nově vyprané kadeře. Vyplachování oleje není nutné.

Proč je užitečná maska ​​pro vlasy s vitamínem B6?

Aplikace produktu zpravidla nezpůsobuje žádné další otázky. Jak přesně má být kompozice aplikována:

 1. Pro jednu aplikaci bude stačit 3-4 kapky prostředků.
 2. Měl by být aplikován na hřeben.
 3. Dále bude chodit na pre-pletené kadeře, rovnoměrně distribuovat složení.
 4. Můžete také položit malé množství produktu na dlaň ruky a ručně ji rozdělit mezi prameny.

Nástroj je okamžitě vstřebáván, spadá do hloubky vlasů a okamžitě začíná pozitivně ovlivňovat jejich stav. Produkt můžete používat alespoň každý den, ale nedoporučuje se ho používat ve velkém množství, protože i 3-4 kapky obsahují velké množství užitečných látek.

Před aplikací je nejlepší vyšetřit alergickou reakci jako vždy. Vzhledem k tomu, že nástroj má téměř zcela přirozené složení, výskyt alergické reakce na ně je spíše výjimkou z pravidel. Při svědění a spálení na kůži je však lepší přestat používat kosmetický přípravek.

Společnost "Schwarzkopf" zajišťuje, že ve složení svých finančních prostředků neexistuje místo pro škodlivé chemické látky. Nicméně i v nejdražších olejích z dobře známých značek bylo místo pro absorbenty, i když v malých množstvích.

Jaké masky na vlasy s esenciálními oleji budou moci vrátit energii a lesk na vaše kadeře zde.

Ceny a recenze

Navzdory pozitivnímu názoru o olejích společnosti Schwarzkopf mezi odborníky se běžní kupci i nadále zajímají o vydání cen. Kolik jsou takové léčebné kompozice?

Obnovení kudrlin po zesvětlení pomůže maskovat bělené vlasy. A jak se správně používají petrželové masky zjistěte zde.

Oleje Schwarzkopf by sotva mohly být tak oblíbené. Pokud ne pro jejich skutečný, účinný dopad na kudrlinky. Mnoho kupujících svědčí o pozitivních vlastnostech těchto produktů:

 • Kristina, 27 let, Moskva: "Mám rád olej Gliss Kur, protože je levný a účinek je patrný ihned po jeho aplikaci. Vlasy doslova svítí, objem se přidává. Olej lze koupit v téměř každém obchodě a účinek je z profesionálního nástroje. "
 • Margarita, 32 let, Lipetsk: "Pracuji jako profesionální stylista už 10 let a mohu říci, že OIL Miracle Barbary Fig Oil je to nejlepší, s čím jsem kdy pracovala. Ano, hodně stojí za to, ale to vlasy přetváří doslova před naše oči. "
 • Tatiana, 29 let, Smolensk: "Jednou jsem koupil olej Schwarzkopf Essence Ultime a výsledek nebyl zcela šťastný. Ano, vlasy byly lesklé a příjemné na dotek, ale očekával jsem alespoň minimální nárůst objemu, ale to se nestalo. "

Video

Zajímavá recenze videa na olejovém elixíru pro vlasový elixír Gliss Kur Oil

Je možné používat oleje z "Schwarzkopf" alespoň každý den a současně efekt zůstane stále dobrý. Hlavním úkolem je vybrat správné prostředky, abyste zabránili otupě a křehkosti vašich pramenů během několika minut.

Vlasový olej Schwarzkopf

Schwarzkopf vyniká obzvlášť živě mezi produkty péče o vlasy. Řady kosmetiky z této značky jsou známé téměř všem, mnoho dívek je používá nejméně jednou, aby mohli ocenit kvalitu výrobků.

Ale kromě standardních šamponů a balzámů má značka také oleje s velmi odlišným složením, které se osvědčily na moderním trhu a řešily různé problémy s vlasy. Jejich výběr je překvapivě obrovský, je schopen konkurovat významným profesionálním značkám jak v kvalitě, tak v počtu nabízených možností zákazníkům.

Linka Schwarzkopf

Schwarzkopf je obrovský zájem, který se zabývá výrobou různých kosmetických přípravků a představuje několik produktů na trhu najednou.

Mezi ně patří zvýraznění několika nejpamátnějších odvětví kosmetiky, jejichž výrobky se staly opravdu oblíbenými:

 1. Schwarzkopf Essence Ultime.
 2. BC Oil Miracle.
 3. Gliss Kur.

Snad nejznámější je poslední série produktů, Gliss Kur, který si pamatuje mnoho v reklamě s nůžkami rozbitými na polovinu.

Jako součást této série nabízí firma stylové výrobky i stylingové výrobky, které "pokrývají" prakticky všechny možné typy vlasů suché, mastné, barevné, vyžadující dlouhou fixaci nebo lesk a objem.

Stejné množství práce přitahovalo k sérii největší počet zákazníků, kteří se na sobě pokoušeli téměř všechny nástroje, které jsou vhodné pro jejich účesy.
Gliss Kur nemá tolik oleje, kolik bychom chtěli, ale přesto můžete najít nějaké slušné možnosti.

Schwarzkopf Essence Ultime je série věnovaná především péči o výrobky. Její společnost Schwarzkopf vytvořila společně s jednou z nejznámějších blondýn na světě a mužem, který dlouho žije v módním průmyslu, Claudia Fisherová.

Hlavním účelem výrobků této série je udržovat barvu vlasů, které byly dříve natřeny, nebo pomáhat jemně měnit tón účesu a postupně se přemisťovat na stejnou požadovanou blondýnu.

Produkty této série jsou považovány za dostatečně kvalitní, včetně olejů, které zůstávají skutečnou volbou pro vlastníky barevných vlasů poškozených drsnými chemikáliemi. Nicméně nelze popřít, že taková popularita série může být způsobena tváří celebrity na téměř každém balíčku.

Řada BC Oil Miracle dosud zůstává nejvíce "skromná" ze všech tří, prakticky není podporována, nicméně odborníci, zkušení kadeřníci a mluvení o Schwarzkopfu nejdříve doporučují prostředky z řady BC Oil Miracle.

Jsou obzvláště přitahováni příležitostí zvolit si nejen perfektně vhodné šampony a masky, ale dokonce i oleje, z nichž každá se liší od kompozice a opravdu pomáhá zlepšit stav různých vlasů.

V rámci dalších dvou sérií prostě neexistuje podobná řada prostředků.

Podívejte se na recenzi videa: hodnocení 8 populárních olejů

BC Oil Miracle

Produkty BC Oil Miracle jsou vydávány pod označením "profesionální".

A i když podle odborníků tyto nástroje nedosahují drahých značek, jejich kvalita skutečně stoupá nad mnoho dalších nabídek, které existují na moderním kosmeticky masovém trhu.
Nejdříve se tato linie vyznačuje lehkou strukturou.
Všechno znamená, že dokonce mastné oleje a těžké masky nevytvářejí vlasy a jsou perfektně omyté, což zanechává jen kvalitní účinek a příjemnou vůni.

Výhoda těchto olejů spočívá také ve skutečnosti, že mohou být použity jak na suché vlasy, tak i na vlhké vlasy - po aplikaci nebude účinek tuku zůstat a budete schopni dobýt společnost za pár minut.

Řada BC Oil Miracle má dvě skupiny produktů:

 • pro péči o tenké vlasy nebo normální vlasy, které potřebují základní péči;
 • pro péči o tvrdé a nezbedné kadeře, které obvykle vyžadují větší pozornost.

Tyto nástroje se liší hlavním účelem jejich aplikace. Takže například je lepší použít silnější produkty pro výživu, což je velmi oslabené, ale pro tenké vlasy, které se již neliší od problémů, je lepší upřednostnit jednodušší formulace z první skupiny.

Ceny olejů řady BC Oil Miracle jsou dva až třikrát nižší než náklady na profesionální nástroje.
Můžete si je koupit za 700-900 rublů, rozdíl v ceně již závisí na skladě, ale ne na specifikach prostředků, mají jednu cenovou kategorii.
Recenze, mimochodem, chválí obě skupiny výrobků, zvláště zvýraznění oleje pro péči o tvrdé vlasy, tvrdí, že to dokonale měkne a umožňuje hladkost.
Ale jednodušší olej, pro normální vlasy dokonale zvlhčuje, vyhladí a dodává lesk. Alternativou zakoupených produktů jsou jednoduché domácí prostředky, které pomáhají dosáhnout dobrých výsledků. Zveme vás k přečtení článku kvasinkové masky pro zdravé vlasy.

Mimochodem, toto není všude uvedeno, ale oleje Bonacure a oleje BC Oil Miracle jsou jedno a to samé. Úplný název série, uvedený na obalech, je označen jako BC Bonacure Oil Miracle, který je z nějakého důvodu zapomenut mnoha, snaží se najít v obchodě dva různé produkty.

Přírodní oleje jsou zaslouženě velmi oblíbené při ošetřování vlasů. Naučte se tajemství oleje z čajovníku pro vlasy.

Vezměte si recepty na masky pro růst vlasů s hořčicí.

Nástroj Schwarzkopf Essence Ultime

Série Schwarzkopf Essence Ultime neobsahuje širokou škálu olejů, stejně jako v předchozí linii, ale olej je zde velmi specifický - je ideální pro ženy s barvenými vlasy a problémy, které se objevují po použití nátěru, zvláště pokud je to těžké.

Takže olej ze Schwarzkopf Essence Ultime nejen chrání a vyživuje vlasy, ale také pomáhá zbavit se sucha a lámavosti, a mimo to, co je pro tento typ výrobku obzvláště důležité a neobvyklé, zachovává jasnou barvu mnohem déle. Laminování pomáhá při suchu a křehkosti. Přečtěte si, jak vyrobit domácí vlasovou laminaci želatinu.

Hlavním produktem této série je takzvaný "lesklý multiplikátor", který umožňuje, aby se i tmavé vlasy změnily na jasné, lesklé a zdravé.

Podle výrobce je složením tohoto oleje sérum "Brilliant Brilliance", které umožňuje osvěžení přirozené barvy vlasů a hlavně zachování umělých vlasů.

Tento olej je mnohem tlustší než produkt z řady BC Oil Miracle, takže je musíte používat mnohem opatrněji - v malých množstvích, aniž byste zvlášť postihovali vlasové kořeny, jinak by bylo obtížné se zbavit tuku.
Na druhou stranu je to olej, který dokáže oživit vlasy, které jsou mučeny barvením, a obnovit i nejtěžší, opakovaně upřesněnou hlavu vlasů.

Cena tohoto nástroje je poměrně skromná - až 500 rublů. Zdá se, že nedostatek nápisu "profesionální", který dramaticky zvyšuje náklady na zboží, má vliv.
Přehledy pro olej jsou většinou buď neutrální nebo pozitivní, takže nebyly v produktu žádné nedostatky.

Gliss kur

Olej Gliss Kur, možná zůstane nejlevnějším ze všech olejů vyráběných firmou Schwarzkopf.
Stojí to stejně jako nástroj Schwarzkopf Essence Ultime pro zhruba 300-400 rublů a v nejdražších obchodech jeho cena sotva dosáhne 500 rublů.
Křišťálový olej se nazývá "Million Gloss" a doporučuje se přímo pro suché vlasy, ale recenze tvrdí, že je také vynikající pro péči o normální vlasy.

Výrobci doporučují několik způsobů použití multifunkčního oleje.

 1. Během stylingu chránit vlasy před poškozením v důsledku použití vysokoteplotních žehliček a vysoušeč vlasů.
 2. Po šamponování jako základní péče.
 3. Během dne obnovte lesk a zvlhčujte vlasy za takových podmínek, jako je suchý vzduch.

Můžete jej rozložit po celé délce bez strachu z nadměrné mastné vlasy - krystalický olej nemá tak silnou strukturu jako stejný produkt od Claudia Slate, takže jeho denní použití nebude mít nepříznivý vliv na vlasy.

Ale musíme si uvědomit, že objem tohoto oleje je mnohem menší než objem agenta BC Oil Miracla - o 25 mililitrů. Někdo velmi mírný objem pouhých 75 mililitrů může vypadat jako významná nevýhoda, takže byste na to neměli zapomenout. Postup, který dává vynikající výsledky a získává popularitu. Zjistěte, co je vlasová koupel, horké masky.

Podívejte se na video přehlídku olejového elixíru pro vlasy od firmy Schwarzkopf

Vlastnosti nákupu a používání

Oleje Gliss Kur a Essence Ultime se prodávají téměř ve všech kosmetických obchodech, takže se nemusíte starat o jejich nalezení.

Nejdůležitější je nekupovat tyto prostředky v "nejbližších stáncích" a pochybných prodejních místech, protože tam se můžete setkat s falešnými, což vás nejenom zklamá ve firmě Schwarzkopf, ale rozhodně nebude přinášet prospěch vašim vlasům.

BC Oil Miracla oleje lze nalézt ve velkých kosmetických prodejnách, které jsou součástí sortimentu profesionálních nebo elitních výrobků nebo objednané online. Ale v síti, stejně jako v prvním případě, musíte vybrat pouze důvěryhodné zdroje.

Je důležité si uvědomit, že náklady na kvalitní produkt bez zohlednění případných slev a propagací nemohou být sníženy o minimum stanovené výrobcem, takže příliš nízká cena by měla vyvolat pochybnosti o "pravosti" a kvalitě ropy.

Neexistují žádné zvláštní funkce použití.

Hlavním tajemstvím použití oleje je hojné navlhčení konců vlasů a minimální použití produktů na kořenech, jinak nejsou vyžadovány žádné složité postupy.
Samotní výrobci nabízejí zajímavé variace v používání oleje pro péči.

Například doporučují ji používat jako masku na několik minut, bohatě mastnou celou délku vlasů, pak opláchněte šamponem. V případě, že například nebyl nějaký specializovaný nástroj, je možné s pomocí oleje snadno vyjít z této situace.
Zveme vás, abyste se dozvěděli více a přečetli si recenzi populární kvasinkové masky Recepty babička Agafi.

Schwarzkopf se obecně dlouhodobě setkává na trhu, takže byste neměli pochybovat o kvalitě produktů této společnosti.
Hlavní věcí je vybrat si nejvhodnější produkt z bohatého sortimentu, jehož použití bude potěšením.
Nejlepší recepty masky s medem a brandy najdete zde.
Naše babičky a prababičky neměly takové problémy jako my. A to vše proto, že pro zdravé vlasy používaly domácí vejce. Recepty zde.

Schwarzkopf Professional BC Oil Miracle Oil Mist: recenze. Host Guest

Dnes blog je pro mě neobvyklý formát: jak to naznačuje název, je to recenze hostů. Stalo se tak, že mám jen jednu tvář, jedno tělo a jednu hlavu s určitým množstvím vlasů, což je důvod, proč fyzicky nemohu otestovat všechno, co náš velký kosmetický průmysl známky zná. Bohužel. :)

Proto jsem nedávno nabídl dvěma čtenářům na Instagramu, aby vyzkoušeli nový Schwarzkopf Professional: nové oleje pro vlasy BC Oil Miracle Oil Mist. Já sám opravdu miluji oleje a obzvláště respektuji oleje této značky, ale jak víte, počet otevřených lahví v koupelně již vzrostl na neuvěřitelné velikosti. Proto bylo rozhodnuto sdílet dobro s čtenáři, kteří, stejně jako já, byli zvědaví, aby ocenili novinku.

Za prvé, některé oficiální informace od výrobce:

Olejová linka BC Oil Miracle od společnosti Schwarzkopf Professional rozšířila své sortiment dvěma novými produkty BC Oil Miracle Oil Mist pro lesk a statické ovládání. Nové položky navržené tak, aby splňovaly vlastnosti tenkých a tvrdých kudrnatých vlasů.

Lesklé vlasy jsou intuitivně spojeny s jejich zdravím a vynikajícím stavem. Chcete-li dosáhnout krásného lesku dokonce i na tenkých vlasech, aniž byste je přetěžovali, je nyní snadné díky novinkám BC Oil Miracle Oil Mist společnosti Schwarzkopf Professional. Výrobky neobsahují silikony, takže neudělují vlasy těžší, pohodlný dávkovač vám umožňuje snadno aplikovat požadované množství a tím minimalizovat riziko přesycení vlasů. Výživné lipidové oleje jemně pečují o vlasy a dodávají jim hladkost, lesk, přirozenou pohyblivost, zabraňují zamotání vlasů.

Série tedy produkovala dva oleje pro různé typy vlasů: jeden pro tenké / normální, druhý pro kudrnaté / tvrdé. Samozřejmě, dívky zvedly olej na základě stavu vlasů a jejich potřeb. Dále bude jejich text jménem.

BC Oil Miracle Oil Mist pro jemné / normální vlasy

Výživový vzorec je založen na rostlinném oleji společnosti Marula, který je distribuován v nejtenčí vrstvě na webu s použitím rychle se odpařujícího nosiče. Vlasy jsou zdravé, hladké, dobře česané a rychle se vysychají, když jsou zpracovány sušičem vlasů. Kromě toho olej snižuje statické napětí a chrání před vnější vlhkostí. Doporučuje se aplikovat na plátno a konce čistých, dobře vysušených vlasů ručníkem, poté pečlivě hřebetovat a vysušovat vlasy přirozeně. Vhodný pro každodenní použití.

Testováno: Tatiana a dcera Daria

"Mám 39 let, moje vlasy jsou tenké a náchylné k tukům v kořenech, ale suché na koncích a dokonce vyčerpané barvením a opravdu chtějí potěšit s určitým jídlem a zvláštní péčí.

Dostal jsem se do rukou novinky - BC Oil Miracle olejové mléčné mléko se vzorkem bez silikonů a mikrodisperzní technologií suchého oleje pro jemné vlasy a já samozřejmě měla velké naděje na to, aby si koupila hedvábnost a zdravý vlasový lesk. Bohužel, ale pro mě se zázrak nestalo a mé vlasy, jak jsem se nepokusil, ale s tímto olejem se nepodílel. Jeho vlasy se od něj jen špinavě špinily a pokud se na špičkách nepoužívalo příliš málo, nebyl žádný rozdíl.

Byl jsem samozřejmě rozrušený, ale rozhodl jsem se dát oleju ještě jednu šanci na testování vlasů mé dcery po dobu 13 let a není to nic, co se ukázalo.

Dcera má do pasu tlusté, suché, tenké a dlouhé vlasy, ale už neměla dobrý vzhled a byla poškozena sluncem, mořem, stejně jako trvalými opletkami a vlasy. Její vlasy se rychle zaplétaly, konce se oddělily, šampon a balzám nezachračovaly mnoho a bylo obtížné si jí vlasy zčesat, a proto se jí její dcera nechtěla.

Po prvním použití olejových vlasů doslova ožila! Olej je velmi ekonomický, dostatečně dlouhý, protože je nutné ho aplikovat poměrně málo, jinak byste ho mohli snadno přehnat a místo krásy skončíte jen špinavými vlasy. Pro její délku vlasů potřebujete pouze 3-4 pumpy. Nejprve jsme použili olej na ruku, pak jej rozložili přes dvě dlaně, které byly aplikovány na mírně vlhké vlasy uprostřed délky a pečlivě zpracovány špičky. Výsledkem je, že po použití byly vlasy hedvábné, velmi měkké a příjemné na dotek, získaly nádherný a zdravý lesk a rozštěpky se staly živějšími a vypadají skvěle.

Olej má příjemnou a nenápadnou vůni a zdálo se nám také, že vlasy z něj vysuší rychleji než obvykle. Na rozdíl od mých vlasů se s ní rychle neposkvrnili a neopravili vše jako obvykle. Olej jen zachránil její dceru od účesu, a také ji přiměla, aby změnila své pigmenty na dobro do školy, abyste je mohli rychle oddělit a hrdě si vychutnávat jejími vlasy. Dcera se vůbec netrápí, že se rychle zaplétají a budou muset být velice obtížně česáni, protože to již neexistuje a hřeben se prostě sklouzne nad nimi. Opravdu ráda, jak krásně svítí a září na slunci, a to nejen na slunci)

Jsem velmi rád, že jsem se setkal s tímto nádherným produktem od firmy Schwarzkopf Professional a rozhodně se s námi vydal na odpočinek, protože naše vlasy jsou obzvláště náchylné na stres a poškození z hořícího slunce, mořské vody a bělidla po bazénu, ale teď to není strašidelné: máme dalšího skvělého pomocníka v boji za zdravé vlasy. Tento olej se rozhodně stal naší oblíbenou cestou, jak zachránit krásu. "

Cena: 1000 rub.

BC OiL Miracle Oil Mist pro kudrnaté / tvrdé vlasy

Poskytuje vylepšenou regeneraci, hlubokou výživu a lesk. Vzorec založený na arganovém oleji zrychluje sušení foukáním, zlepšuje zvládnutí vlasů, chrání proti vnější vlhkosti a zajišťuje statické ovládání. Aplikujte na čisté, ručníky vysušené vlasy. Chcete-li zvýšit hladkost a lesk, naneste po stylu malé množství na suché vlasy.

"Za prvé, řeknu ti o mých vlasech: Já mám 32 let a nikdy jsem nezakryla vlasy (ani s hennou): nějak se to stalo, že se barva vlasů vždycky hodila, konce se nerozdělily, jediná věc, vždy - to je to, co mé vlasy jsou zvlněné a nadýchané povahy. Díky všem svým silám a přípravkům na péči, dovolím, aby se vlasy staly rovnějšími a lépe ošetřenými a samozřejmě se staly více lesklé a plné.

Poté, co jsem zkoušel spousty prostředků, spreje, mléko, sérum a všechny druhy krémů na vlasy, jsem si zvolil oleje.

Mám mnoho z nich v mém arzenálu: Garnier Fructis zdravé tipy, BC Hairtherapy Oil Miracle s berber fíkovým olejem (moje recenze - ed.) A druhá ze stejné série s růžovým olejem (moje recenze - ed), Moroccanoil a BC Oil Miracle Oil Mist je to, co vám o ní povím.

Olej je zabalen do skleněné (těžké) láhve oranžové barvy s lahví a jeho konzistence připomíná jen trochu vody, ale ve skutečnosti tato voda má nádherné vlastnosti! Snažil jsem se použít tento olej dvěma způsoby: na mokré a suché vlasy, abych byl upřímný, na mých suchých vlasech olej téměř nefunguje a okamžitě váží vlasy a zdá se, že jsou špinavé. Při aplikaci na mokré vlasy se však začnou objevovat zázraky - vlasy, jako by se "jedl" olej, tj. absorbovat s potěšením a okamžitě se znatelně měkčí a ohebnější. Aplikuji z láhve po celé délce, ustoupím od kořenů o centimetry o 15, pro mou délku to je asi pšikov 7, snažil jsem se ji nejprve postavit na dlaně, ale olej je tak tenký, že se pokouší protékat prsty po celou dobu.

V téměř 90% případů jsem vlasy vysypala vlasovou sušičkou - protože 40 cm dlouhá je nutné přirozeně vysušit po dobu půl dne a samozřejmě to není moc času pro metropoli. Sušil jsem vlasovou hlavu dolů hřebenem s přírodními štětinami a po vysušení vlasů vypadala jako reklama - jsou tekoucí, lesklé, vlasy na vlasy a co je nejvíce příjemné s vlhkostí Nezačínám se na pampelišku dříve, a to i třetí den mé vlasy Ideální klam a pohled.

A tento olej má nádhernou vůni, ale bohužel je to jen krátká doba, zmizí bez stopy za hodinu... Doporučuji tento olej děvčatům s přírodními vlasy, pro barvené vlasy se mi zdá být příliš světlé! ".

Cena: 1000 rub.

Poskytnuto ke kontrole odboru PR od společnosti Schwarzkopf Professional

Díky děvčátkům ze mě za takové zajímavé a podrobné recenze!

Myslíte si, že tento formát příspěvků pro hosty bude užitečný pro vás, čtenáře? Napište do komentářů. Pro mě to zase znamená rozšíření hranic množství produktů, které můžu ve blogu skutečně zvýraznit. :)

Také bych chtěl vědět, jestli jste zkoušeli tyto nové oleje? Líbí se ti to? Jaké jsou vaše oblíbené oleje na vlasy, pokud používáte podobný výrobek?

BC OIL MIRACLE - Intenzivní lesk a nulová hmotnost - SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

BC OIL MIRACLE je komplexní léčba, která kombinuje vysoký výkon a luxusní salonní službu pro všechny typy vlasů, které potřebují extra lesk. Pečlivě vybrané oleje ve vzorcích poskytují hladké vlasy a výživnou pokožku hlavy. Objevte výhody luxusního BC Oil Miracle nebo hýčkat vlasy a vlasovou pokožku novým BC Rose Oil.

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

V sadě: 1. Šampon s olejem berber figu BC Oil Miracle 200 ml 2. Obnovující maska ​​BC Oil Miracle 150 ml 3. Gel pro OSIS Big Blast objem 200 ml

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

BC Oil Miracle Oil Jelly je určen k péči o matné a tvrdé vlasy. Usnadňuje styling a ovládá elektrifikaci vlasů, vytváří pružnou texturu, dává jemnost a lesk, bez vážení, činí vlasy učenější. Způsob aplikace: aplikujte malé množství.

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

BC Oil Miracle Warming Mask nabízí jedinečný jemný pocit na vlasy. Hluboké zvlhčující vlasy, omotávací maska ​​dává vlasům luxusní lesk, vyhlazuje povrch vlasů. Jak používat: Umístěte lahvičku topné masky pod horkou vodu (40 ° C) a počkejte.

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

BC Oil Miracle šampon s olejem Marula jemně čistí vlasy díky lehkému složení. Vyhlazuje povrch vlasů a dodává lesk. Jak používat: Aplikujte na mokré vlasy, masírujte, nechte 1-2 minuty a důkladně opláchněte. Postupujte podle dalších kroků terapie BC. Vhodné pro.

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Šampon s arganovým olejem BC Oil Miracle. Pro normální a tvrdé vlasy Výhody: BC Oil Miracle Shampoo s arganovým olejem jemně čistí vlasy díky lehkému složení. Vyhlazuje povrch vlasů a dodává lesk. Jak používat: Aplikujte na mokré vlasy, masírujte.

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Opravárenská maska ​​BC Oil Miracle Barbar Fig Oil Micro Keratin Restorative Mask - to je maximální úroveň péče o křehké suché vlasy. Výrobek je založen na kombinaci drahokam berberského fíku a mikronizovaného keratinu, které umožňují zvlhčení, obnovu a.

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Zotavující se kondicionér BC Oil Miracle Barbary Fig Olejové mléko Micro Keratin Restorative Conditioning Milk, založené na kombinaci vynikajících ochranných a výživných vlastností berberského fíkový olej a revitalizačního - mikronizovaného keratinu - je maximální úrovní péče.

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Schwarzkopf Bonacure Olejový olej Miracle Růžový olej Vlasy Rose Hair & Skalpový olej Léčba pokožky hlavy je zázračný lék na profesionální a domácí péči o unavené, tenké a zralé vlasy, stejně jako vlasy, které jsou systematicky vystavovány stresu. Formula

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Nezmazatelné mléko pro přidání objemu Schwarzkopf Professional bylo vytvořeno pro získání výsledku objemu během stylingu. Mléko je skutečným nálezem pro ty, kteří současně hledají výživný, stylový a ochranný prostředek. Obsahuje ve svém složení pět vzácných olejů: arganů, marulů.

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Nezmazatelný sprej se vzácným arganovým olejem pokrývá vlasy "lesklými" molekulami, zatímco vyživuje a dává vlasům zdravý a dobře upravený vzhled. Lehká rozprašovací struktura poskytuje lehký lesklý lesk. Vyhlazuje povrch vlasů a poskytuje bezkonkurenční lesk. "Grinds".

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Šampon s arganovým olejem BC Oil Miracle. Pro normální a tvrdé vlasy Výhody: BC Oil Miracle Shampoo s arganovým olejem jemně čistí vlasy díky lehkému složení. Vyhlazuje povrch vlasů a dodává lesk. Jak používat: Aplikujte na mokré vlasy, masírujte.

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Normální, hrubé, suché nebo chemicky ošetřené vlasy musí být rozpuštěny a upraveny. Rozkládá a upravuje suché a poškozené vlasy na optimální rovnováhu. Zanechává vlasy hladké a nepřetížené. Dává vlasům vynikající lesk. Neobsahuje.

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Úroveň odchodu: 4 Olej s obsahem drahého oleje Maruly okamžitě dodává vlasům mimořádnou hladkost a poskytuje bohatý lesk bez přetížení. Inovativní éterický vzorec okamžitě distribuuje olej s nejtenčí vrstvou na plátně, což vám umožní nasytit vlasy maximálně.

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Úroveň odchodu: 4 Olej s obsahem vzácného arganového oleje okamžitě dodává vlasům jemnost a poskytuje bohatý lesk bez přetížení. Inovativní etherický vzorec okamžitě distribuuje olej s nejtenčí vrstvou na plátně, což vám umožní nasytit vlasy s maximální výživou a.

Bonacure Oil Miracle Hair Products od firmy Schwarzkopf Professional

Bonacure Oil Miracle je profesionální řada péče o vlasy založená na arganovém oleji firmy Schwarzkopf Professional.

Výrobky profesionální péče společnosti Shwarzkopf jsou vždy aktuální, a proto jsou již řadu let vedoucí postavení na trhu. Rozsah léků je velmi široký, což pomáhá při výběru nejúčinnějších programů péče a dosažení všech cílů.

Pomocí speciálních nástrojů se můžete zbavit různých estetických problémů, dát svým vlasům jemnou každodenní péči a péči.

Nejlepší způsob, jak růst a krása vlasy přečtěte si více.

Bonacure Oil Miracle Shampoo Šampon Argan Oil od společnosti Schwarzkopf Professional

Arganový olej je jedním z nejlepších přírodních produktů pro péči o vlasy. Spektrum jeho působení je velmi široké: vyživuje, nasycuje vitamíny, posiluje, zlepšuje strukturu vlasů a umožňuje růst dlouhých hustých vlasů. Podporuje růst a objem vlasů, zmírňuje lupy a neumožňuje průřez špiček.

Obsahuje také známé známky posilování a opravy jako pantenol a keratiny. Pěkná struktura, lehká mikroemulze jemně ovlivňuje přirozené a barevné vlasy. Bez ohledu na druh a stav vlasů, šampon určuje optimální rovnováhu péče. Výrobek neobsahuje silikon. Poskytuje pramenům extra lesk.

Jak používat: naneste šampon na mokré vlasy, masírujte důkladně, nechte 1-2 minuty, umyjte. V případě potřeby opakujte.

Složení: Aqua, laureth Sulafte, Disdodium kokosylamfodiacetát, kokamidopropylbetain, decyl glukosidu Dicaprylyl Ether, chlorid sodný, PEG-120 dioleát methylglukózy, Polyquaternium-10, Panthenol, Argania spinosa jádrový olej, hydrolyzovaný keratin, kokamid MEA, kyselina citronová, parfum, glyceryloleát, benzoát sodný, PEG-7 glycerylkokoát, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, benzofenonu-4, butylfenyl Methylpropional, kyselina benzoová, propylenglykol, alfa-ionon Isomethyl, Linalool, limonen, CI 15985.

Bonacure Oil Miracle jemný vlasový šampon

Šampon má neobvyklou konzistenci ve formě lehké emulze. Je dobře rozložen do vlasů, nedává vlasovou srst a pokožku hlavy absolutně tučný a ne tučný. Šampon důkladně opláchne, odstraňuje nečistoty a vyživuje pokožku, zabraňuje suchu a loupání. Speciální oleje, které jsou součástí okamžitě mění vlasy, dostávají do své struktury, šampon je neuvěřitelně hladké, brilantní a dobře upravené, což působí nikoliv horší než po profesionálních salonech.

Aktivní složky: olejová marula a argan.

Jak používat: Použijte malé množství šamponu na mokré vlasy. Pohybujte pěnovými masážemi a nechte 1-2 minuty. Umyjte teplou vodou. V případě potřeby opakujte.

Bonacure Oil Miracle Růžový olej Vlasy Wild Rose Shampoo Šampon na pokožku hlavy

Šampon je vhodný pro vlasy a pokožku hlavy, která je často vystavena stresu a zvýšenému namáhání. Vzorec obsahuje dva druhy oleje vyrobené z jejich vzácných růžových odrůd: damašková růžice a šípová loď. Díky jeho složení má nástroj komplexní péči, která obsahuje luxusní salonní služby a vysokou účinnost. Oleje obsažené ve složení poskytují slušnou péči o strukturu vlasů a pokožky hlavy. Díky této kompozici získal produkt velkou popularitu. V důsledku neustálého používání šampónu vlasů Schwarzkopf Bonacure Oil Miracle Rose Oil Šampon na pokožku hlavy může poskytnout spolehlivou výživu na pokožku hlavy a hladké vlasy. Vlasy získávají fantastický lesk a lesk. Vhodné pro časté použití.

Jak používat: Aplikujte na vlhké vlasy, jemně masírujte a opláchněte.

Složení: Aqua (voda), laureth sulfát, hydrogenfosforečnan kokosylamfodiacetát, Cocamidopropyl betain, Dicaprylyl ether, decyl glukosid, chlorid sodný, PEG-120 dioleát methylglukózy, Polyquaternium-10, Panthenol, Rosa canina ovoce olej, Rosa Damascena květ olej, kokosový amid MEA, kyselina citronová, glyceryloleát, benzoát sodný, PEG-7 glycerylkokoát, Parfum (vůně), PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, glycerin, benzofenonu-4, geraniol, Linalool, meruňka obecná (meruňka) jádrový olej, Citronellol, benzoová Kyselina, butylfenylmetylpropionová, hexylklinová, benzylalkohol, hydrolyzovaný keratin, limonen, CI 17200 (červená 33), CI 47005 (žlutá 10).

Regenerační šampon s olejem a keratinem od firmy Schwarzkopf Professional

Regenerační šampon Schwarzkopf se vyznačuje svým mikroemulzním vzorem, který kombinuje nejmenší částice mikronizovaného keratinu a oleje z obr. Opuncie.

Takový aktivní komplex je speciálně navržen pro velmi suché a tenké vlasy a přeměňuje je na živé a silné kudrlinky. Cílem je eliminovat poškození struktury vlasů, projev hydratační a výživné aktivity, poskytuje vyhlazující účinek a zpomaluje ztrátu vlasů.

Tímto nástrojem můžete vyřešit problém křehkosti a tuposti vlasů. Vyplňujete je vitalitou a energií, vraťte je hedvábnost a hladkost, záviděníhodnou hustotu a pružnost.

Složení: Aqua (voda), laureth sulfát, hydrogenfosforečnan kokosylamfodiacetát, Cocamidopropyl betain, Dicaprylyl ether, decyl glukosid, chlorid sodný, PEG-120 dioleát methylglukózy, Panthenol, Opuntia ficus-indica olej, Prunus armeniaca (meruňka) jader, hydrolyzované keratin, kokamid MEA, Polyquaternium-10, PEG-7 glycerylkokoát, Parfum (vůně), kyselina citrónová, glyceryloleát, benzoát sodný, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, Linalool, benzofenonu-4, propylenglykol, kyselina benzoová, butylfenyl Methylpropion, limonen, hexylsalicylát, benzylalkohol, geraniol, octan sodný, CI 60730 (extrakt fialová 2), CI 17200 (červená 33).

Bonnure Oil Miracle Schwarzkopf Profesionální sluneční oční maska

Maska aktivně zvlhčuje vlasy a obohacuje léčivý pichlavý hruškový olej. Aktivní složka poskytuje vitaminy a antioxidanty, které zlepšují všechny vlasy. Poškození se uzdravuje, vlasy se stávají elastické a silné, jejich kořeny se zpevňují. Barva je nasycená a sálavá. Maska spolehlivě chrání před vlivem prostředí a zabraňuje vyblednutí a poškození v budoucnu. Zkuste oteplovací masku Schwarzkopf. A dokonce i bílé zlato se smaragdami nepřekročí krásu vašich vlasů.

Jak používat: pro použití před šamponováním. Umístěte lahev s produktem do horké vody (40 ° C) a počkejte několik minut, aby se olej mohl zahřát. Mokré vlasy. Aplikujte výrobek na mokré vlasy, jemně masírujte pro lepší distribuci a okamžitě opláchněte. Pokračujte v používání šamponu Bonacure Oil Miracle, který vám nejlépe vyhovuje.

Bonacure olej Miracle Gold Schwarzkopf profesionální sluneční maska ​​Shine

Maska se stará o prameny a obnovuje suché, poškozené, porézní a nehybné vlasy.

Maska obsahuje jedinečnou osvěžující a uklidňující Arganový olej, léčivé aminokyseliny a vitaminové komplexy, které posilují a dodávají vlasům přirozenou pružnost, hydratují, posilují zář svých pramenů, což je učenlivý, hladký, měkký, snadno se rozčesávají.

Panthenol (provitamin B5), část masky je superuvlazhnitelem vlasy a kationtový polymer - kladně nabitá péče účinnou složku, která se „cítí“ a správně nalezne poškozené zóny pokrývající povrch vlasů podle principu iontu. Výrobek neobsahuje silikony, léčí, obnovuje a vyhlazuje vlasy.

Jak používat: aplikujte masku na vlhké, ručníky vysušené vlasy a naneste jemnou masáž po celé délce a špičky vlasů. Nechte na vlasy 5-10 minut, poté důkladně opláchněte. Využijte 1-2 krát týdně pro intenzivní péči.

Složení: aqua, cetearylalkohol, isopropylmyristát, behentrimonium chlorid, distearoylethyl hydroxyethylmonium methosulfát, Argania spinosa jádrový olej, panthenol, hydrolyzovaný keratin, stearamidopropyl-dimethylamin, cetyl-palmitát, parfum, slída, dimethikon, phenoyyethanol, kyselina mléčná, isopropyl alkohol, methylparaben, cetrimonium chlorid, oxid křemičitý, guarová hydroyypropyltrimonium chlorid, benzylalkohol, butylfenyl Methylpropional, gernaiol, hexyl CINNAMAL, citronellol, lomonene, benzyl-salicylát, kyselina citrónová, linalool, alpha.isomehtyl ionon, ci77891, ci77491.

Bonacure Oil Miracle Revitalizační maska ​​s olejem a keratinou

Maska poskytuje správnou regenerační péči o tenké a slabé vlasy. Vyznačuje se vysokou účinností, kterou určuje unikátní vzorec kombinující olivový berberský fíkový olej s mikronizovaným keratinem. Tyto aktivní složky umožňují masku pro vytvoření zvlnění na povrchu jemný neviditelné fólie pro ochranu před agresivním vlivem zvenčí, ale také na buněčné procesu obnovení výchozí úrovně, nasycení vlhkostí a živinami.

Díky tak silnému účinku vede dokonce i jedno použití výrobku k pozoruhodnému výsledku. Vlasy se stávají záviděníhodnými hedvábnými a hladkými, snadno se hřebeny a bez problémů padnou. Při pravidelném používání maska ​​úplně obnovuje a posiluje prameny po celé délce, plní lesk, zpevňuje a zesvětluje, zabraňuje křehkosti a vzhledu odřezaných špiček.

Způsob použití: na čisté, mírně vlhké vlasy aplikujte masku BC Oil Miracle Barbary Fig Oil Micro Keratin regenerační maska. Doba expozice je 5-10 minut. Omyjte vodou.

Složení: Aqua (Water), Cetarylalkohol, Butyrospermum parkii (Shea) Máslo Dicapropyl uhličitan Distearoylethyl Hydroxyethylmonium methylsulfát, distearát, dimethikon, Opuntia Ficus-indica Seed Oil, meruňka obecná (meruňkové) Kernel Oil, Hydrolyzovaný Keratin, Behentrimonium chlorid, Polyquaternium-37, Parfum, Fenoxyethanol, Hydroxyethylcelulóza, Methylparaben, Prunus Armeniaca (Apricot) Jádrový olej, na skladě, na skladě, na skladě, na skladě, na skladě, mimo dveře

Maska olej pro tenké a normální vlasy firmy Schwarzkopf Professional

Maskovací olej pro regeneraci tenkých a normálních vlasů poskytuje nejjemnější, jemnou péči, jemně působí nejen na vlasy, ale i na pokožce hlavy.

Základem produktu jsou bylinné léčitelé, mezi něž patří jedinečný olej stromu marula, který se rychle vstřebává, intenzivně zvlhčuje, nezanechává mastný lesk, nezasahuje do buněčného dýchání. Marula olej udržuje přirozenou úroveň hydratace pokožky hlavy, udržuje rovnováhu lipidů. Má kondicionační a ochranný účinek, příznivý účinek na vlasy zabarvený a poškozený chemickými přípravky. Prvky se stávají živými a lesklými.

Výrobek se vyznačuje odpařovací technologií: díky jedinečné kombinaci inovačního dávkovacího činidla s polymery se vlasy vyhlazují a jejich povrch změkčuje. Dávkovací činidlo se odpaří, když vlasy vysuší přirozeně i při sušení. Výsledkem je, že na povrchu vlasů zůstávají pouze polymery a drahé oleje.

Bonacure Oil Miracle Maska-olej pro normální a tvrdé vlasy

Bonacure Oil Miracle Revitalizující vlasový olej

Lehký jemný olej je zcela absorbován porézní strukturou vlasů, nedělá těžší a nelepí prameny, je ekonomicky efektivní. Pouze 2-3 kapky přípravku pomohou obnovit vlasy, chránit před UV zářením, negativní účinky vysokých teplot a poskytnout maximální úroveň zvlhčování kudrlin. Složení oleje BC Oil Miracle Barbary Fig Oil Micro Keratin Restorative Treatment zahrnuje mikronizovaný keratin, který pracuje přímo s oslabenou strukturou tenkých a křehkých vlasů. Nejmenší molekuly, totožné s přírodním keratinem, který tvoří velkou část vlasové šachty, eliminují zlomy a nepravidelnosti v struktuře kadeřnic, vyrovnávají povrch vlasů, dělají prameny překvapivě husté a pružné. Vzácný olej z Berberie poskytuje zvlhčující zámky, je nejsilnějším přírodním antioxidantem, váže volné radikály a co nejrychleji eliminuje zlomení a špičku.

Složení: cyklomethikon, dimethikonol, kokosylhydrolyzovaný keratin, opuncie Ficus-Indica olej z ořechů, ethylhexylmethoxycinnamát, parfum, jarní olej z jablka Prunus Armeniaca, linalool, butylfenylmetylpropion, limonen, citadel, benne, lynthyneral,

Bonacure Oil Miracle Sun Light a jemný vlasový olej

Bonacure Oil Miracle Sun Normal vlasový olej

Vzorec produktu je určen speciálně pro normální, tvrdé a nudné vlasy. Olej je obsažen v pohodlné lahvičce s dávkovačem, který umožňuje získat potřebné množství prostředků.

Nástroj má dobré složení bez přítomnosti silikonů, umožňuje vám nejen vytvořit vizuální efekt, ale také zlepšit stav vlasů obecně. Vzorec s mikrodisperzní technologií suchého oleje umožňuje, aby se produkt "okamžitě odpařil" a zanechal pocit suchých vlasů ihned po aplikaci. Olej poskytuje dokonce i nejtmavší vlasy s nepřekonaným leskem, vypadá živě, hedvábně a dobře upravený.

Způsob použití. Prodlužte produkt do dlaní. Aplikujte olej na vlasy sušené na ručníky před sušením. Vyfoukněte a usaďte vlasy. Chcete-li zvýšit účinek plynulosti a dodatečné kontroly elektrifikace, můžete po sušení sušícím vlasem aplikovat malé množství produktu na suché vlasy.

Složení: Cyklomethiconedimethicone, Trisiloxane, dimethikonol Healianthus Annuus Seed Oil, Argania spinosa jádrový olej, Parfum, benzylalkohol, butylfenyl Methylpropional, geraniol, Hexyl Cinnamal, Citronellol, limonen, benzylsalicylát, Linalool, Alpha-Isomethyl jonon, citral, Cl 40800.

Bonacure Oil Miracle slunečnicový růžový olej

Tento nástroj působí tak jemně, jak je to jen možné, bez zvážení pramenů a neprispievajících k jejich obsahu tuku. Vzorec je založen na divokých olejích z chilského a meruňkového jádra, obohacený o esenciální olej z Damašku. Aktivní složky určují zvlhčující, vyživující, změkčující účinek přípravku. Umožňují vám rychle obnovit rovnováhu, abyste vyřešili problém suché pokožky a vrátili zdravý lesk na kadeře.

Jak používat: Prodlužte výrobek do dlaní. Aplikujte olej na vlasy sušené na ručníky před sušením. Vyfoukněte a usaďte vlasy. Chcete-li zvýšit účinek plynulosti a dodatečné kontroly elektrifikace, můžete po sušení sušícím vlasem aplikovat malé množství produktu na suché vlasy.

Olej bez silikonu - Schwarzkopf BC Olejové olejové mléčné mléko na vlasy

Schwarzkopf Professional vydala revoluční nový výrobek na vlasy - první non-silikonový olej Bonacure BC olejová mlha, který dává bohatý lesk a hustotu, aniž by váhu vlasů vůbec. Olej v podobě postřiku a suchý na pocity, a spadne na vlasy s nejmenšími kapkami voňavé vůně parfému.

Bylo zajímavé, abych vyzkoušel tyto oleje, protože mé vlasy jsou tenké a mnoho základních olejů a směsí na bázi silikonů přetížených vlasů, je třeba opatrně dávkovat jejich množství tak, aby se neobtěžovaly těžké vlasy bez objemu.

Schwarzkopf BC olejová zázračná olejová mlha Nový olej bez hedvábí

Silikonový olej - sprchový sprej BC Oil Mist je pokračováním linky péče BC Oil Miracle od firmy Schwarzkopf Professional. Drobnosti jsou vyvinuta s ohledem na vlastnosti tenkých a kudrnatých vlasů, proto v novinkách vyšly dva oleje pro různé typy vlasů.

Výrobky neobsahují silikony, nevytvářejí vlasy, vhodný rozprašovač rozstřikuje olej s kapkou oleje do nejmenšího zákalu vlasů, takže neexistuje žádné riziko nadměrného zatížení vlasů. Výživné lipidy oleje dodávají vlasům hladkost a lesk, chrání při sušení vlasů a zabraňují zamotání vlasů.

Schwarzkopf BC olejová zázračná olejová mlha pro tenké a normální vlasy, její vzorec je založen na oleji Marula, který je rozmístěn v nejtenčí vrstvě vlasového pásu pomocí rychle odpařovacího média. Olej snižuje statické napětí a chrání před vnější vlhkostí a zároveň dodává lesk, hladkost vlasům a zlepšuje česání. Vhodný pro každodenní použití.

Dal jsem ji mojí sestře, která zbožňuje rovné a hladké vlasy a nemá to rád, když se začne kroutit ve vlhkém vzduchu. Ona je potěšena texturami oleje a její vůně, kterou nevím, s čím se vyrovnat, je to vůně parfémovaného zákalu vlasů.

Schwarzkopf BC olejová zázračná olejová mlha pro kudrnaté vlasy poskytuje vylepšenou regeneraci, hlubokou výživu a lesk. Vzorec je založen na arganovém oleji (často se nazývá tekuté berberské zlato), činí vlasy učenější, urychluje sušení vlasy a zajišťuje statickou kontrolu.

Stříkám olej na malé ručníky vysušené vlasy, pak styling agent a suché. Pro vylepšení a hladkost můžete postříkat olej na suché vlasy po stylingu. Také odstraňuje přebytečnou "chmurnost", jak ráda říká můj kolega Yulia (jemné individuální chloupky, které vyčnívají a jsou viditelné ve studiovém světle) a ideálně se mísí s mnoha oblíbenými šampony BC Oil Miracle s černým arganem.

Olejový sprej bez silikonů BC Oil Miracle Oil Mist, mé recenze

Oleje jsou velmi estetické balení, lahve skutečného skla, těžké, příjemné kulaté tvar. Matné zlaté nebo bronzové pokovování je vyrobeno ve formě strií na lahvičce. Vůně je drahá vůně, cítila se na vlasu, když vítr vrazil.

Rozprašovač pracuje bez chyb a stříká nejjemnější zákal. Olej nevytváří vlasy, odstraňuje statické a hladký a zdravý vzhled. V tuto chvíli je to můj oblíbený olej pro tenké vlasy a skvělou alternativu pro ty, kteří hledají suchý, lehký olej bez silikonů. Další verze jeho použití - pro studio shot))

Jak se vám tato novinka líbí, chcete zkusit? Používáte vlasové oleje obecně?

* Nové položky pro nezávislé testování.

Pro Více Informací O Suché Vlasy