logo

Bílá henna na vlasy

Henna je přírodní barvivo získané z listů Lawsonia - keř rostoucí v horkých zemích (arabské země, severní Afrika, Indie, Pákistán). Tato přirozená barva naplňuje vlasy hlubokou zářivou barvou (zpravidla různé odstíny mědi), dodává mu lesk a plynulost a nenese škodlivé zatížení těla. Ze stonků Lawsonie získáte další typ henny - bezbarvou. Nemá barvy vlasů, ale má řadu užitečných vlastností, které se úspěšně používají pro péči o vlasy. Tento přírodní prostředek posiluje, obnovuje a zesiluje vlasovou šupinu, zlepšuje krevní oběh, probuduje vlasové folikuly a tudíž zastavuje vypadávání vlasů. Slabé poškozené špičky jsou lesklé a silné. Produkt "Bílá Henna" přitahuje spotřebitele především svým jménem, ​​který se zmíní o této nádherné přírodní složce. Okamžitě je třeba říci, že v přírodě není bílá henna. Pokusíme se to na to přijít.

Co to je?

Na nápisu na obalu se uvádí, že jde o čistič vlasů. Vývojáři slibují, že pokud aplikujete produkt na velmi tmavé nebo světle hnědé vlasy, můžete je rychle zesvětlit 5-6 tóny a získat požadovaný výsledek - perlou nebo popelovou barvou (blond). Připomeňme si, že změna barvy je důsledkem vystavení agresivním látkám, oxidantům, které pronikají hluboko do vlasů, znemožňují jejich porézní oplachování a "vyprázdní" z nich přirozené pigmenty, čímž zbavují barvy. Přírodní barviva nejsou schopny takové "zlosti", což znamená, že "bílá henna" obsahuje chemické složky. A ve skutečnosti ve vyznačené kompozici:

 • Persulfát amonný;
 • Peroxid vodíku;
 • Karboxymethylcelulóza;
 • Uhličitan hořečnatý;
 • Kyselina citronová a další.

Jinými slovy je to barvivo chemického původu pro osvětlení vlasů. Výrobce však zahrnoval malé množství přírodních přísad: například stejnou bezbarvou hennu, výtažky některých rostlin (heřmánek, bílý citron), chitosan. Přítomnost těchto složek je určena ke zmírnění dráždivého účinku bělícího procesu na vlasy a pokožku, aby byla jemnější. Je velmi důležité, když používáte hennu, abyste pečlivě studovali a pak pečlivě dodržujte pokyny.

Jak se chovat?

Pro přípravu barvicího roztoku se oxidační činidlo smíchá s práškem henny v nekovové nádobě. V některých případech se do směsi přidává horká voda a trochu šamponu, aby se kompozice lépe aplikovala. Podíl přípravku na nápravu, délku expozice a výsledek se mohou mírně lišit v závislosti na výrobci. Množství prášku se zvolí odlišně, závisí na tloušťce a délce vlasu. Nesprávně připravená směs může způsobit zhoršení vlasů a dokonce i popálení pokožky. Je důležité si uvědomit, že před použitím musí být testován na citlivost na součásti. V ohybu kolena je třeba dát trochu kompozice a počkat několik hodin. Při absenci příznaků alergie může být použita barva. Před bělení je doporučeno, abyste si vlasy neupravili několik dní, což by mělo snížit dráždivý účinek léčiva na kůži a vlasy.

Pokud jste nedávno namalovali nebo permed, budete muset vyčkat měsíc nebo dva k zabarvení. V opačném případě vaše kudrlinky budou vypadat jako suchá sláma a začnou se rozpadat.

Ale je to jen jedna strana mince. Faktem je, že hena je velmi nepředvídatelná na čerstvě malovaných vlasů, obzvláště v tmavé barvě. Takže pokud se nechcete proměnit v mořskou pannu se zelenými prameny, trpěte, počkejte, dokud nebude barva vyplavena, a vaše vlasy budou silnější. Suché, křehké a rozštěpené vlasy, které jsou náchylné k ztrátě, by měly být nejprve ošetřeny a poté rozjasněny.

Jak podat žádost?

Před lakováním by měla být pokožka na čele a krku podél linie vlasů mazána silným krémem, aby se zabránilo možnému popálení a podráždění. Připravená kompozice se štětcem se aplikuje na vlasové kořeny, rozdělí se na prameny a pak je úhledně rozložená po celé délce. Na konci je třeba se ujistit, že povlak je stejnoměrný v barvě. Chcete-li to provést, masírujte ruce kolem hlavy hlavy od kořenů. Je-li hena použita pro zvýraznění, pak se kompozice aplikuje po celé délce pramene z kořene na špičku nebo, je-li to nutné, odrážku 1-1,5 cm od kořene. Barevný pás je pak zabalen do fólie. V některých pokynech se doporučuje položit na klobouk nebo celofán a poté zabalit hlavu ručníkem s ručníkem, aby se zvýšil bělící proces. Ale pokud máte citlivou pokožku, můžete to udělat bez ní.

Trvání změny barvy se může lišit: od 10 do 40 minut a závisí na barvě vlasů před provedením postupu a na výsledku, který potřebujete. Pokud máte například lehké kadeře, stačí 10-15 minut, aby bylo dosaženo ještě většího zbarvení. Majitel tmavých pramenů bude muset počkat na maximální čas, který dovoluje instrukce. Vezměte prosím na vědomí, že pokud stav vlasů není nejlepší, ale z jakéhokoli důvodu se stále rozhodnete změnit barvu, je lepší nechat barvu co nejmenší, jinak není těžké uhodnout výsledek - překonat špatně česání vlasů, které padnou špatně. Neočekávejte oslnivou bělost od prvního použití, pokud máte velmi tmavé vlasy. Postup bude nutné opakovat několikrát, dokud nedosáhnete požadovaného efektu. To by se mělo provádět v intervalech nejméně 1,5-2 týdnů, pokud máte zájem o krásu a zdraví vašich vlasů.

Na různých způsobech, jak zesvětlit vlasy, se naučíte z následujícího videa.

Jak se umýt?

Po zbarvení musí být vlasy velmi dobře omyty tekoucí vodou. Ačkoli White Henna obsahuje přírodní přísady, které potlačují dráždivý účinek chemických složek nátěru, je lepší aplikovat hydratační a zvlhčující balzám na mokrý po oplachování, držet 5-10 minut a pak opláchnout. Pro lepší konsolidaci výsledku po barvení se doporučuje, abyste vlasy několik dní nepustili. Není vůbec zbytečné využívat léčebných vlastností masky nebo balzámů, abyste získali své vlasy ve tvaru po "stresu".

Vzal si krémovou barvu po henně?

Je pochybné, zda nové barvivo po jeho barvení hennou vezme vlasy. A skutečně: mnoho žen, které používaly "Bílou Hennu" a kteří si přáli změnit barvu účesu znovu, všimněte si, že nová barva se nehodí dobře a výsledek je nerovnoměrná barvená barva. V tomto případě je lepší počkat nejméně dva měsíce a pak se pokusit vyřešit jiným způsobem. Dává to smysl nejprve namalovat samostatné vlákno na nenápadném místě, vyhodnotit výsledek a teprve potom pokračovat v změně obrázku. V mnoha případech se však ženy musí uchýlit k radikální technice - odříznout henna-barvené kudrlinky a teprve poté změnit účes.

Recenze

Můžete najít dostatek zpětné vazby od spotřebitelů nespokojených s stavem vlasů po použití bílé henny. Podle nich, po barvení postup, kudrlinky staly matné a suché, začaly vypadávat a špatně hřebeny. Nicméně i přes to mnohé z nich zaznamenávají dobrý efekt bělení a říkají, že by je doporučovali jako účinný prostředek k odbarvování. Existuje také mnoho, kteří naopak velmi spokojeni s výsledkem, přičemž konstatuje, že stav vlasů zůstává uspokojivý. Lze předpokládat, že v prvním případě ženy buď porušily technologii přípravy kompozice a pravidla použití, obzvláště zneužívaly délku postupu nebo bělily vlasy, které byly opakovaně namalovány dříve. Je zřejmé, že oslabené, křehké kadeře, jako je chemický proces, jako je změna barvy, nepřidá zdraví, ale naopak je ještě zhorší. Téměř všichni konstatují, jako nepochybnou výhodu, levné ceny tohoto nástroje, které z velké části určuje výběr.

Výhody a ublížení

Nepochybná výhoda henny oproti jiným barvivům na vlasy je přítomnost přírodních složek ve svém složení, což poskytuje dobrý výsledek barvení bez poškození vlasů. S pomocí tohoto barviva můžete černé vlasy na sněhově bílou barvu v několika procedurách, což je obtížné dosáhnout jinými prostředky. Bílé henna masky, které stárnou ne více než pět minut, mohou být používány přirozenými nebo barvenými blondýnky, aby se eliminovala lupy a nadměrná mastnota, ale pro dívky s tmavými kudrlinami nebudou fungovat.

Bílá henna může být úspěšně použita pro odstranění chloupků. V obchodech najdete speciální přípravky pro odstranění chloupků, kde se objeví. Snadné použití vám umožňuje provádět proceduru zbarvení doma, ale pokud je používáno nesprávně, můžete způsobit poškození vlasů před nadměrným vysycháním a dokonce i při popáleninách na hlavě. Pečlivé dodržování pravidel a času barvení, povinné citlivostní test minimalizuje tato rizika, a pak můžete získat vynikající výsledek za rozumnou cenu.

Jak ulehčit vlasy s bílou hennou

Moderní kosmetický průmysl vyrábí spoustu nástrojů, které každému umožňují koupit blond vlasy. Takový krok umožňuje drasticky změnit obrázek nebo jen lehce obnovit vzhled. Bílá henna je jedním z populárních objasňovačů používaných v kadeřnictví.

Složení a vlastnosti

Bílá henna je barvivo používaná k zesvětlení vlasů o 5-6 tónů. Skládá se z následujících chemikálií:

 • peroxid vodíku;
 • persulfát amonný;
 • karboxylátovaná methylcelulóza;
 • oxid hořečnatý;
 • uhličitan hořečnatý;
 • voda;
 • kyselina citrónová.

Kromě toho kompozice obsahuje malé množství bezbarvé henny.

Hlavním rozdílem bílé henny od bezbarvé a mědi je jejich původ. Prvním nástrojem je syntetické barvivo a poslední dvě - přírodní přírodní.

Přírodní henna, získaná z rostliny Lawsonium, poskytuje příležitost hojit vlasy, nasytit je živinami a dát jim lesk a pružnost. Bílá henna nemá léčivé vlastnosti, ale jen pomáhá zesvětlit vlasy.

Moderní profesionální barvy a čisticí prostředky jsou charakterizovány relativní bezpečností a úsporným účinkem, který však není charakteristický pro bílou henu. Zničí přirozenou strukturu vlasů, ale přísné dodržování pokynů minimalizuje možné negativní účinky.

Účinnost použití

Henna je účinný prostředek k bělení vlasů. Tento nástroj se často používá pro zvýraznění jednotlivých pramenů.

Před výběrem nástroje by měly být zohledněny některé odstíny. Pokud byly kadeře namalovány v tmavé barvě poměrně nedávno (před 1,5 měsíci), výsledek může být nepředvídatelný:

 • žlutý nebo měděný odstín;
 • nerovnoměrné barvení;
 • žádný výsledek.

Pro zesvětlení tmavých vlasů postupujte opakovaně, abyste dosáhli požadované barvy. V tomto případě by interval mezi přístupy měl být alespoň 1 týden.

Výhody a nevýhody bílé henny

Má řadu výhod:

 • nízké náklady;
 • rovnoměrné zbarvení celé hlavy vlasů;
 • možnost použití výrobku doma v nepřítomnosti vlastního znečištění.

Nepopiratelnou výhodou je možnost samočinného ovlivnění účinků henny na vlasy. To vám umožní zesvětlit 1 až 6 tónů při zachování přirozené barvy a struktury.

Hlavní nevýhodou je přítomnost vysoké koncentrace peroxidu vodíku v bílé henně. Vzhledem k tomu, že je chemicky téměř totožné se složením běžných inkoustů, není vyloučena pravděpodobnost výsledného křehkého, bez života, slabých vlasů a vypadávání vlasů.

 • Aby se zabránilo alergické reakci na hennu před prvním použitím, doporučuje se provést test: několik kapek kompozice se aplikuje na ulnární záhyb. Pokud během 2 dnů chybí jakýkoli alergický projev (svědění, zarudnutí, vyrážka), může být prostředek použit.
 • Je nutné zdržet se barvení bílou hennou, pokud uplynulo méně než měsíc od předchozího stínování vlasů. Totéž platí pro vlasy, které byly chemicky zvlněné. Pokud nedodržíte tato pravidla, objasnění se může ukázat jako nerovnoměrné.
 • Přípravek Henna by neměly být používány v přítomnosti suchých, křehkých a nepoddajných vlasů, protože jejich osvětlení může výrazně zhoršit jejich stav a vzhled. V tomto případě vyžaduje předchozí ošetření a obnovení vlasů.
 • Používání nesprávně připravené bílé henny může způsobit popáleniny na hlavě a vypadávání vlasů.

Aplikace na vlasy

Univerzální pokyny pro barvení vlasů henny neexistují. Přípravek přípravku, doba vyčištění a možný výsledek se mohou značně lišit v závislosti na výrobci.

Příprava vlasů na proceduru

Zvláštní příprava vlasů pro osvětlení není nutná. Je důležité zvážit pouze vaši přirozenou barvu nebo dobu, která uplynula od posledního barvení. Navíc se nedoporučuje umývat vlasy po dobu 1 až 2 dnů před změnou barvy, aby se snížil negativní vliv komponentů na pokožku a vlasy.

Technika osvětlení vlasů bílá henna

V procesu zbarvení budete potřebovat:

 • rukavice;
 • kartáč na vlasy;
 • ručník;
 • krém;
 • nekovová nádoba pro zředění čističe.

K přípravě složení bílého henna prášek musí být smíchán s oxidačním činidlem.

Množství henny potřebné k bělení závisí na délce kadeří, hustotě vlasů, na původní barvě a na požadovaném výsledku. Například: průměrná délka vlasů bude vyžadovat 2 balení výrobku.

Pravidla pro aplikaci a barvení

 • Předtím může být kůže na krku a na čele rozmazána jakýmkoliv krémem, aby se zabránilo vzplanutí popálenin.
 • Bílá henna se aplikuje na celý povrch vlasů, pramenem pramenem štětcem. Zvláštní pozornost by měla být věnována kořenům.
 • Dále rozložte složení v tloušťce vlasů a masírujte vlasy v oblasti kořenů.

V případě zvýraznění jednotlivých pramenů se kompozice aplikuje po celé délce zvlnění z kořenů nebo se z nich odstupuje o 0,5 - 1 cm.

Doba barvení s bílou henou závisí na konkrétním výrobci a zpravidla činí 10 - 40 minut. Stav vlasů, jejich barva a očekávaný výsledek jsou také důležité. Majitelé tmavých vlasů, aby se dosáhlo požadovaného účinku, doporučuje udržet hennu na vlasu po maximální možný čas uvedený v pokynech. V případě potřeby lze barvení opakovat po 1 - 2 týdnech.

Po uplynutí nezbytného času na vyčištění barviva by měla být důkladně omyta dostatečným množstvím tekoucí vody. Je lepší nesmí používat šampony, je důležité konsolidovat výsledek zbarvení. Po úplném opláchnutí henny naneste balzám na vlasy. Tím zabráníte nadměrnému vysychání pokožky hlavy a lupů.

Fotografie před a po objasnění henny

Péče o vlasy

Použití bílé henny v povinném pořadí vyžaduje další péči o vlasy. Pro tyto účely jsou vhodné jako profesionální nástroje vyráběné v kosmetickém průmyslu a různé zvlhčující a výživné kompozice vytvořené v domácnosti.

Chcete-li odstranit barvu

V případě neúspěšného barvení vlasů odolnými barvivy se může bílá henna použít jako praní. Mělo by se však pamatovat na to, že tento prostředek je chemikálie spíše než přírodní zjasňovač a jeho použití přímo po barvení může výrazně zhoršit zdraví vlasů a způsobit jeho ztrátu. Kudrlinky, namalované v tmavé barvě, v jedné relaci budou světlejší pouze 2-3 tóny.

Návod k použití

Smíchejte 30 gramů bílé henny, 30 ml okysličovadla, 60 ml horké vody a 15 gramů šamponu. Promíchejte, dokud nejsou hladké a nepoužívejte po celou délku vlasů. Držte 20 minut, opláchněte šamponem a balzám.

Nákup a výběr finančních prostředků

Na světovém trhu existuje mnoho výrobců bílé henny. Produkty lze zakoupit jak ve specializovaných prodejnách, tak na internetových stránkách. Nejoblíbenější společnosti v současné době jsou:

 • Blonde Henna vyrábí nástroj ve třech verzích - "Super", "Bioprotection" a "Balayage" (pro zvýraznění pramenů). Cenový rozsah je od 260 do 280 rublů za balíček henny.
 • Fytochemie - cena výrobku je 60 - 85 rublů.
 • Stimulus-Color Cosmetic - cena se pohybuje od 28 do 50 rublů.
 • ARTColor - rozsah nákladů je 35 - 45 rublů.

Bílá henna pro zesvětlení vlasů - rysy domácího postupu

Ženy mohou změnit barvu vlasů, kdykoli chtějí. A mohou to udělat jak s pomocí kadeřníků, tak i samostatně. Tento článek se zaměří na atypické barvení nazvané bílá henna pro zesvětlení vlasů. Používání této barvy je poměrně běžné u žen. Zvažte podrobněji, co to je?

Typy Henny

Existují čtyři typy henny - bílá, černá, bezbarvá a měď. Bezbarvé a měděné jsou přírodní produkty, které jsou získávány z rostlin východních zemí. Ale bílá se získává synteticky, zvláště pro chemické účinky na vlasy. Ve skutečnosti dostala své jméno kvůli tomu, že k jeho složení je přidána trochu bezbarvá henna. Obsahuje také peroxid vodíku, oxid hořečnatý atd.

Vlastnosti

Je možné zesvětlit vlasy hennou? Bílá henna je silný nástroj pro bělení vlasů doma. Všechny chemické složky, které obsahuje, proniknou hluboko do vlasů a zničí jeho přirozenou strukturu a přirozený pigment. Na rozdíl od přirozeného, ​​bílá není vhodná k posílení kudrlin nebo uzdravení. Má pouze jednu akci - změna barvy. Je pravda, že některé ženy ji přidávají k maskám, aby se zbavily lupů.

Je to důležité! Stejně jako u jakékoliv syntetické barvy je to škoda, a proto stojí za to pečlivě přemýšlet a používat hennu, aby se předešlo nežádoucím následkům. Pokud dáváte přednost přírodním lékům, zkuste: zesvětlení vlasů kefírem, zesvětlení medem nebo jiné lidové léky pro zesvětlení.

Po použití bílé henny mohou být vlasy křehké a bez života. A pokud jej používáte podle pokynů, můžete získat ošklivý červenavý nebo nazelenalý odstín. Někteří si všimli, že se střihání stalo obtížnějším. Než začnete používat, pečlivě si přečtěte všechny pokyny a doporučení.

Výsledky

Samozřejmě, pokud se pálící ​​bruneta rozhodne změnit barvu bílé henny, pak ve dvou postupech nebude mít žádný výsledek. Vše závisí na délce, ale je třeba se podívat na stav vlasů. Pokud jsou vlasy vážně poškozeny, začnou se intenzivně rozbít, postup musí být zastaven, aby nedošlo k zhoršení situace. Pokud však stát zůstane v normálním rozmezí, můžeme se dále pokusit. Mnoho žen říká, že k tomu, aby se stala blonďatá krása, je to možné, i když jsou vaše vlasy tmavé, ale budete potřebovat další tónování.

Tip! Červenohnědé a světlehnědé mohou bezpečně počítat s vyčesáváním vlasů na 5-6 tónech v krátkém čase. Také si přečtěte, jak zesvětlit červené vlasy nebo najít nejlepší způsob, jak zesvětlit váš typ vlasů.

Nejtěžší věc s malováním - barva může být nerovnoměrná a nemusí se objevit očekávaný bílý odstín a žlutá, načervenalá a dokonce i zelená.

Fotografie před a po

Jak zesvětlit vlasy s hennou

Před použitím se doporučuje, aby se vaše vlasy neupravily 1-2 dny, aby se dosáhlo efektivnějšího výsledku.

Je to důležité! Pokud od odbarvení uplynulo méně než 1,5 měsíce, nedoporučuje se užívání, aby se předešlo nežádoucím následkům.

Připravte si rukavice, štětec, nekovové nádobí. Příprava laku co nejjednodušší - mix bílého prášku henny s oxidačním činidlem. Rozdělte vlasy na jednotlivé prameny a rovnoměrně aplikujte barvu na kadeře pomocí kartáče. Věnujte zvláštní pozornost kořenům a masírujte pokožku hlavy.

Doba barvení závisí na výrobci, obvykle trvá 10-40 minut. Po uplynutí stanovené doby opláchněte lak s teplou vodou a nepoužívejte šampony. Pak aplikujte balzám na barevné vlasy, obvykle se dodává v sadě s barvou.

Přehled značky

 1. Blonde Henna - tato henna je atraktivní za nízkou cenu (120-150 rublů). Uživatelé si povšimnou, že henna má často nepříjemný, chemický zápach, ale výsledek je dobrý, pokud budete postupovat podle všech pokynů a nezbarvit barevné kadeře.
 2. Artkolor - tato cena je také charakterizována nízkou cenou (90-130 rublů). Ženy, které ji používají, píšou o neutrálním zápachu, nedávají chemii a příjemnou konzistenci, díky níž barva leží rovně na prameni a pomáhá dosáhnout požadovaného výsledku.
 3. AME - cena se neliší od konkurentů, ale také zůstává v oblasti sto rublů. Ženy, které ji používaly, prohlašují, že se změní barva, pokud se budete řídit všemi pokyny. Vysoké riziko poškození vlasů, ale pokud máte maximální opatrnost, pak tato barva pomůže dosáhnout požadovaného efektu.

Výhody a nevýhody

Výhody:

 • nízká cena;
 • snadná příprava a aplikace;
 • jednotné barvení;
 • dostupnost (prodává se téměř ve všech obchodech s hardwarem);
 • Vhodné pro domácí zbarvení.

Nevýhody:

 • vlasy se mohou stát uschlé a bez života;
 • pokud nejsou splněny požadavky, může být dosaženo chemického popálení;
 • často nepříjemný, prudký zápach;
 • nelze použít na nově barvené vlasy;
 • Na zbarvené henna kudrlinky se barva nehodí dobře a může se objevit nepříjemný nádech.

Bavíte se používat perihydrol a čpavek pro zesvětlení? Nabízíme vynikající alternativu k agresivním kompozicím:

Bílá henna: přírodní barvivo nebo čistá chemie?

Jistě jste slyšeli o zázračných vlastnostech přirozené henny. A museli jste se vypořádat s bílou hennou pro zesvětlení vlasů? Pokud ne, pak tento článek bude pro vás velmi užitečný a možná vám dokonce pomůže vyhnout se smrtelné chybě, která může stát zdravím nejen vlasů.

Bílá a přírodní henna - příbuzní?

Přírodní hennu už více než sto let využívají orientální krásy. Dává vlasům zlatý odstín a současně obohacuje vlasy a vlasovou pokožku vitaminem. A to vše proto, že toto barvivo je vyrobeno z listů skutečné rostliny - lavsony, která se pěstuje v otevřených prostorech severní a východní Afriky. Listy se používají k barvení, ale stopka nemá barvicí efekt, ale její léčivé vlastnosti nejsou horší než listová část rostliny, proto se z ní vyrábí bezbarvá henna.

A co bílá henna? Z čeho je vyrobeno?

Pokud věříte jménu a slibům svých výrobců, toto barvivo může okamžitě zesvětlit kudrlinky o 4 až 5 tónů a posílit strukturu vlasů, obohatit živinami a zlepšit vzhled jara. Ale je schopen tohoto prostředku rostlinného původu? Jak bez chemické expozice můžete vlasy zesvětlit?

Pokračujeme ve vyšetřování a podíváme se na složení bílé henny. Takže zázračné barvivo s náznakem přírodního původu se skládá z:

 • peroxid vodíku;
 • uhličitan hořečnatý;
 • oxid hořečnatý;
 • persulfát amonný;
 • karboxylátovaná methylcelulóza;
 • kyselina citrónová;
 • vody.

Ach ano! Dokonce i v kompozici je malé množství bezbarvé heny. Nicméně, všechny jeho léčebné vlastnosti zatmění agresivní účinky chemických sloučenin, které jsou nezbytné pro osvětlení vlasů. Je zřejmé, že tento nástroj nemá nic společného s přírodní a bezpečnou hennou, ale je to levné a nebezpečné chemické látky.

Jak bílá henna ovlivňuje vlasy?

Bílá henna, stejně jako jakákoli zjasňující látka, proniká hluboko do struktury vlasů a agresivně odstraňuje barvivový pigment a zároveň všechny živiny. V tomto případě se vlasy samy uvolní, jsou suché a křehké. Podobný efekt je naprosto typický pro všechny vysvětlovače. Rozdíl je pouze ve stupni negativního vlivu látek, které jsou součástí prostředků, na vlasy

Bílá henna vzniká na bázi peroxidu vodíku, který reaguje s jinými barvivy chemikáliemi a vytváří hydroperid - jeden z nejvíce destruktivních odstraňovačů vlasů.

Bílá henna - recenze obětí

Výrobci bílé henny se nemýlili, když zahrnovali rostlinku v názvu barviva, která je známá pro své prospěšné vlastnosti vlasů. Věřila reklamě, davy dívek se vrhly do obchodů pro zázračné čističe a v důsledku toho byly alespoň zklamány výsledkem. Samozřejmě henna neměla žádný účinek na vlasy. Spíše naopak. Některé dívky způsobily nenapravitelné poškození vlasů, které nyní mohou být fixovány pouze krátkým účesem.

Ačkoli stojí za to vzít hold, vlasy byly osvětleny do několika tónů najednou, to znamená, že se nástroj vyrovnal s jeho úkolem. Ale tady to nebylo bez nuance. Někdo měl štěstí a kudrlinky získaly mírně nažloutlý odstín, který mohl být snadno lakován smetanovým nátěrem. Po umytí se někdo viděl v zrcadle jako skvrnitý, jasně červený tygr. Obtíže také vznikají při pokusu o nátěr tmavší barvy po bělení s bílou hennou. Barva neklesá hladce a rychle se vypláchne.

Obecně platí, že asi 70% dívek, které používají bílou henu, zhodnotilo její účinek na vlasy jako velmi negativní a asi 60% je také nespokojeno s výsledkem barvení. Je bílá henna tak špatná?

Vina je na reklamě

Ve skutečnosti je možný účinek skvrn nebo katastrofické poškození vlasů s absolutním zjasňováním. Jedná se o původní strukturu a barvu vlasů. Pokud byly vlasy zpočátku silně oslabeny nebo nerovnoměrně zbarveny před osvětlením, je přirozené očekávat účinky uvedené výše po postupu.

Negativní recenze jsou způsobeny zejména skutečností, že kvůli jménu "White Henna" a slibům, že nástroj okamžitě změní dívku na sněhově bílou blondýnku, zákazníci nástrojů zázraků očekávali nádhernou reinkarnaci, kterou údajně nelze dosáhnout pomocí dalších "nepřirozených" objasňovačů. Proto nepřikládali pokyny a varování na obalu. A když dostali účinek, jako po použití konvenčního chemického čisticího prostředku, propukli do spravedlivého vzteku. Ačkoli tu není bílá henna, v souladu s možnostmi jejího složení udělala všechno, co mohla. Je to všechno o reklamě.

Jak používat bílou henu

Ať už se dá říci, bílá henna má ještě dvě nepopiratelné výhody:

 1. Ona opravdu rozjasní vlasy.
 2. Jeho cena je o řádu nižší než u jiných čisticích prostředků.

Proto i přes to, že řada odborníků už dávno rozptýlila mýty o zázračných vlastnostech tohoto nástroje, lidé ji nadále aktivně kupují. Pokud se stále rozhodnete použít bílou henu k osvětlení vlasů, poznamenejte si několik tipů.

 • Před použitím zkontrolujte alergickou reakci. Chcete-li to provést, aplikujte malý nátěr na kloub na lokte a počkejte několik minut. Pokud není pokožka pokryta vyrážkami nebo puchýři, můžete postup pokračovat.
 • Ujistěte se, že po dobu alespoň jednoho měsíce jste nezakrývaly vlasy nebo je nepotřebujete, jinak riskujete, že se buď změníte na bodlá mláďata, nebo se začnou vypadat vlasy.
 • Nepoužívejte hennu, pokud máte velmi volné nebo suché vlasy. Takže na ně budete způsobovat nenapravitelné škody, které je možné napravit pouze pomocí kadeřnických nůžek.
 • Neočekávejte, že po jednom postupu se z pálených brunetky změníte na sněhobílou blondýnu. Po prvním zbarvení se budete pravděpodobně stát jasně červené. Chcete-li dosáhnout požadovaného efektu, v závislosti na původní barvě vlasů může trvat od 1 do 7 ošetření.
 • Několik týdnů před a několik dní po barvení s bílou hennou zorganizujte maraton zdravotních ošetření vlasů (výživné masky, balzámy, salonní procedury). To pomůže přežít obtížný test hydroperidů nejenom oslabených, ale zcela zdravých vlasů.
 • Věnujte pozornost trvanlivosti laku na obalu. Pokud používáte expirované barvivo, můžete spálit hlavu nebo způsobit intenzivní ztrátu vlasů.
 • A co je nejdůležitější. Pečlivě si přečtěte pokyny na obalu a neočekávejte zázrak z bílé henny! Koneckonců, toto je obyčejné levné vysvětlení. A už ne.

Nezapomeňte! Bílá henna není reálná henna! Žádný rostlinný přípravek nemůže zesvětlit vlasy.

Buďte pozorní a pečujte o své zdraví.

© Autor článku: Daria Mazko

Rozjasňující barvení vlasů bílá henna. Recenze

Dívky vždy chtějí vypadat perfektně. Používají různé kosmetické přípravky a produkty péče o pleť, aby byly ještě lepší.

Ve většině případů kosmetika pomáhá ženám udržet si krásu, ale někdy jsou chvíle, kdy kosmetika dělá více škody než dobré. Co je to bílá henna na vlasy? Skvělý způsob, jak získat požadovanou barvu nebo škůdce pro ně?

Jak bílá henna zesvětluje vlasy

Z názvu je zřejmé, že tento typ henny by měl zesvětlit vlasy nebo bělit je. Výrobci bílé henny slibují, že jejich barva pomůže dosáhnout dokonalé bílé barvy, o čemž mnoho dívky sní.

Výrobci bílé henny slibují, že jejich barva pomůže dosáhnout dokonalé bílé barvy, o čemž mnoho dívky sní.

Bílá barva může poskytnout bílou hennu na vlasy. Recenze dívek na internetu naznačují, že je to možné.

Nicméně, ne všechno je tak dobré, mnozí si stěžují, že po prvním barvení se jejich barva vlasů zesvětlí, ale ne úplně, je to načervenalé. To znamená, že pro získání požadované barvy budete muset několikrát natřít hennu.

Další recenze dívky o bílé henně na vlasy nejsou tak dobré, tvrdí, že akce henny nesplňuje stanovené požadavky. Vlasy po barvení se stávají žlutými nebo jedovatými červenými.

Další recenze dívky o bílé henně na vlasy nejsou tak dobré, tvrdí, že akce henny nesplňuje stanovené požadavky. Takové recenze jsou však časté.

Výhody a nevýhody bílé henny

Pozitivní vlastnosti bílé henny zahrnují:

 • efektivně zesvětluje vlasy;
 • z černé je velmi obtížné jít bílé a často dívky čekat na to, aby se jejich vlasy staly přirozenými a pak se začnou odlehčovat. V tomto případě není nutné čekat, pro několik postupů by měly vlasy blednout;
 • existují přírodní složky;
 • úplně barvit vlasy;
 • nízká cena

Nepředpokládejme, že bílá henna a bezbarvá - to samé. Bezbarvý posiluje vlasy a bílá je barvivo.

Nepředpokládejme, že bílá henna a bezbarvá - to samé. Bezbarvý posiluje vlasy a bílá je barvivo.

Navzdory pozitivním vlastnostem může být bílá henna pro vlasy škodlivá.

Hodnocení uživatelů, kteří vyzkoušeli tento nástroj, naznačují následující:

 • nemožnost předpovědět, zda barvení bude úspěšné a zda bude bílá, a ne červená;
 • nevhodné pro šedé vlasy nebo chemicky kroužené;
 • barva se rychle vyplaví, po dvou měsících bude nutné vlasy zbarvit znovu;
 • po barvení s hennou, běžné barvy nedržují velmi dobře, takže pokud barvení nefunguje, nemůžete se okamžitě vrátit k normální barvě;
 • Vzhledem k tomu, že bílá henna má chemické nečistoty, nedoporučuje se perederzhivat barvivo na vlasy, což může přispět k jejich ztrátě.

Podle názoru mnoha kadeřníků by se vlasy neměly před barvením zvláště připravovat. Chcete-li snížit účinek jeho složek na kůži, nedoporučuje se několik dní umýt vlasy.

Podle názoru mnoha kadeřníků by se vlasy neměly před barvením zvláště připravovat. Před nátěrem s bílou hennou, aby se snížil účinek jejích komponent na kůži, se nedoporučuje, aby si vlasy několik dní omývaly.

Požadované materiály a nástroje

Pokud se malování na vlasy provádí osobně, budete potřebovat určitou sadu nástrojů:

 • gumové rukavice, lze použít i polyethylen;
 • vodotěsné polyethylenové pláště tak, aby vaše šaty nebyly špinavé;
 • obyčejné porcelánové poháry, které budou nalévány horkou vodou pro ředění prášků;
 • plastová nebo skleněná tyč pro míchání henny;
 • vazelína nebo jiné tukové krémy;
 • bílý šampon pro hennu;
 • štětec, zubní kartáček pro nanášení laku na vlasy;
 • speciální oteplovací čepice na hlavě, pokud ne, můžete použít plastový sáček a obyčejný utěrka navinutá na celofánu.

Pokud se malování na vlasy provádí osobně, budete potřebovat určitou sadu nástrojů.

Technologie barvení vlasů bílé henny

Podle dívky je snadné barvit vlasy sami. K tomu je třeba zředit směs v souladu s pokyny.

Níže je krok-za-krokem pokyny pro barvení vlasů s bílou hennou:

 1. Nátěr by měl být aplikován na vlasové kořeny, poté rovnoměrně rozložen po celé délce. Proto jsou všechny vlasy barveny.
 2. Pro lepší účinek můžete jemně masírovat pokožku hlavy.
 3. Pokud již byla henna aplikována na všechny vlasy, které je třeba barvit, je nutné použít speciální oteplovací čepičku. Ale to nebude fungovat pro lidi s citlivou pokožkou a může se objevit nepříjemné podráždění.
 4. Uchovávejte barvivo na vlasu. Kompozice se uchovává na hlavě 10 až 30 minut, čas závisí na původní barvě vlasů. Kdyby byly vlasy světlé, čas by měl být menší, pokud je tmavý - více.
 5. Maximální hennu může být na vlasy ne více než půl hodiny. Pokud se jedná o první objasnění, skladba by neměla trvat déle než 20 minut. Dlouhotrvající přítomnost henny na vlasu nepříznivě ovlivňuje kudrlinky, až do jejich ztráty.
 6. Na konci procedury barvení musí být henna omyta hodně teplou vodou.
 7. Poté se na vlasy aplikuje výživný balzám a musí se držet po dobu 10-15 minut.
 8. Kudrlinky jsou znovu promyty hodně teplé vody a sušeny.

Podle dívky je snadné barvit vlasy sami. K tomu je nutné zředit směs podle pokynů.

Někdy se stává, že po prvním barvení vlasy není dosaženo požadované barvy, v tomto případě se doporučuje provést ještě jedno barvení, ale ne dříve než za týden.

Péče o vlasy po barvení bílé henny

Přirozeně, henna vysušuje vlasy a lidskou pokožku, takže je třeba po proceduře barvení neustále krmit speciálními maskami. Měly by být založeny na rostlinných olejích a žloutkách.

Po každém mytí vlasů se saturace barev mírně snižuje.

Chcete-li udržet hennu na vlasu déle, poprvé po barvení, je nutné vlasy umyt ve třech dnech, ne dříve.

Po každém mytí vlasů se saturace barev mírně snižuje.

Podle recenzí dívčích, kteří barvili vlasy s bílou hennou, je zřejmé, že pro zachování barvy je nutné používat drahé šampony a kondicionéry.

Pokud není naléhavá potřeba, je lepší nechat si vlasy zbarvit častěji než jednou za měsíc. V opačném případě jsou vlasy ztuhlé a nepříjemné.

Chcete-li zachovat barvu lépe, kudrlinky mohou být opláchnuty v citronové šťávě nebo ocot ředěný ve vodě. V lékárně si můžete koupit masky s vysokým obsahem bílkovin, nasytit vlasy všemi potřebnými živinami, zvlhčit a zpříjemnit je na dotyk.

Chcete-li zachovat barvu lépe, kudrlinky mohou být opláchnuty v citronové šťávě nebo ocot ředěný ve vodě.

Jaký je výsledek zbarvení?

Všichni lidé by měli pochopit, že není možné předvídat, jaký bude výsledek na 100%. Ačkoli bílá henna má přirozené komponenty pro vlasy, dívčí recenze jsou velmi negativní, protože je nemožné bělení vlasů úplně bez chemie.

Proto byste neměli očekávat, že kudrlinky budou zdravější a přirozenější. Ale aby se vlasy zbavily bílé barvy - je to jeden z nejlepších nástrojů.

Počet ošetření závisí na původní barvě vlasů. Někdy existují případy, kdy bílá henna není schopna vytvořit dokonale bílou barvu, vlasy budou mít načervenalý odstín. Záleží na individuálních vlastnostech vlasů.

Použití bílé henny pro posílení vlasů

Bílá henna je nejlepší použít malované blondýnky, s volnými kudrlinami. Bílá henna však neví, jak posílit vlasové kořeny, i když to je přesně to, co je napsáno na obalu s barvou, ale to není pravda.

Velmi často děvčata děsí bílou henu s bezbarvou. Bezbarvý neobsahuje chemikálie, slouží k posílení kořenů, ke zlepšení vlasů. Úkolem bílé henny je osvětlení vlasů.

Bílá henna je nejlepší použít malované blondýnky, s volnými kudrlinami. Ale někdy pomáhá brunetům.

Použijte bílou hennu k vypláchnutí jiné barvy.

Mnozí věří, že bílá henna je skvělý způsob, jak odstranit barvu. Ve skutečnosti je odstranění bílé barvy henny přísně zakázáno.

V tomto případě opět lidé často matou bílou hennu s bezbarvou nebo iránskou, která nepoškozuje vlasy, ale spíše je oživuje. Bílá henna také obsahuje velké množství peroxidu vodíku, nepřispívá k odstranění jiných nátěrů. Tento nástroj je vhodný pouze pro zesvětlení tmavých vlasů.

Pokud nebylo barvení vlasů minulé před více než dvěma týdny, nedoporučuje se používat bílou hennu.

Vlasy se po prvním zbarvení zcela nezotavily, pokud dáte dávku tohoto produktu shora, existuje vysoká pravděpodobnost ztráty vlasů.

Pouze zkušený holič může umýt barvivo z vlasů s bílou hennou, kdo ví, jak správně zředit směs a okamžitě ji neutralizovat. Doma se nedoporučuje.

Je důležité si pamatovat! Pouze zkušený kadeřník umýt barvivo z vlasů bílou hennou, která přesně ví, jak směs smíchat a okamžitě ji neutralizovat. Doma se to nedoporučuje.

Bílá henna je poměrně účinným prostředkem pro zesvětlení vlasů.

Hodnocení dívky, které zkoušely tuto směs, poznamenávají, že ve většině případů se dosáhne požadovaného výsledku, ale stav vlasů se může zhoršit, proto se po použití tohoto nástroje doporučuje použít zvlhčující masky a vlasové balzámy.

Z tohoto videa se dozvíte o bílé henně "Moran" a s její pomocí pomáháte s bleskem.

Toto video vám řekne, jak zesvětlit vlasy s hennou.

V tomto videu vám poskytli informace o neškodném barvive na vlasy.

Bílá henna pro zesvětlení vlasů. Jak to funguje?

Bílá henna je často umístěna jako inovativní produkt, který po vyfarbení uchrání vlasy v celistvosti. Nebo přesto existují "úskalí", o kterých milovnících by si měli být vědomi změny jejich obrazu? Co byste měli vzít v úvahu při nákupu podobného výrobku a který z nich si přejete?

Většina spravedlivého sexu přemýšlela o tom, že alespoň jedenkrát zesvětlí vlasy, ale nikdo je nechce narušit současně, mnoho lidí hledá alternativní způsoby.

Jedním z nich je jakýsi návrat do minulosti k nástroji, který je nyní málo známý - supre, který obsahuje ve své složení bílou henu a agresivní chemikálie (hlavní je persulfát amonný). Pokud se rozhodnete stát blondýnou, musíte se seznámit s možnými produkty v tomto řádku.

Bílá henna na vlasy: popis, účinek na vlasy

Bílá henna není ničím jiným než produkt smíšeného typu, který obsahuje ve svém složení jak chemické bělící složky, tak přírodní složky. Produkt byl velmi populární před několika desítkami let, kdy perhydrol blond byl v módě, nyní tento prášek není tak obyčejný, ale přesto je to určitě v poptávce.

Hlavní složkou uvažované kosmetiky pro vlasy je uhličitan amonný (alkalické látky přírodního původu), který ve skutečnosti působí jako bělící činidlo, čímž vyčistí veškerý pigment z vlasových folikulů.

Ve skutečnosti bělení s bílou hennou se neliší od procedury salonu, s výjimkou, že v prvním případě je metoda agresivnější (zejména pokud je výrobek zakoupen v sáčku o 30 rublech).

Nezapomeňte, že výše patří k jedné z odrůd henny s některými přísadami, takže určitě bude těžké předpovědět přesný výsledek. Po barvení bílé henny místo blondýnky se můžete stát majitelem jasně červených vlasů (pokud jste bruneta).

Oblíbené značky henny pro osvětlení vlasů

Trh kosmetiky pro vlasy představuje širokou škálu výrobků, umístěných jako bílá henna. Mezi nimi je několik značek, které se ukázaly jako nejlepší. O nich dále.

Londa Blonding Powder

Profesionální nástroj pro osvětlení všech typů vlasů v práškové formě. Obsahuje speciální lipidy, které pomáhají udržovat vlhkost ve vlasech (čímž zabraňují jejich křehkosti), stejně jako olejové složky, které zabraňují tvorbě prachového prášku.

Prášek může zesvětlit vlasy až na 7 tónů a dobře se vyrovná iu vlasů, dotýkajících se šedé nebo dříve barvené. Nástroj působí šetrně na vlasy, protože pro přípravu barvící směsi se používá oxidační činidlo s minimální koncentrací (ne více než 3%). Výsledkem je účinek přírodních vlasů.

Pokud byly vlasy již změněny barvou před práškem, nebyly by po operaci ostré přechody barev, což je velmi důležité.

Způsob aplikace: prášek musí být smíchán s odbarvovací emulzí v nekovové nádobě v poměru 1: 1,5 nebo 1: 2. Směs se aplikuje na neprázdené vlasy (doporučuje se, aby se vaše vlasy nezmačkaly několik dní před bělícím procesem) s silnou vrstvou (nebojte se spálit kůži, protože pravděpodobnost bolesti a poškození epitelu je minimální).

Při procesu barvení je důležité regulovat působení prášku každých 20 minut. Maximální doba barvení vlasů je 50 minut. Poté musí být kompozice důkladně opláchnuta teplou vodou, poté promyta šamponem a nanesena výživná maska.

Supra (od Galant Cosmetic)

Prostředek je určen pro jemné vysvětlení vlasů jakéhokoli druhu. Obsahuje hlavní aktivní práškovou složku (persíran amonný s pomocnými přísadami), oxidační krém a výživný balzám na bázi extraktu bílého lnu a vitamínů A, E, F, který je určen k obnově a výživě vlasů po barvení.

Způsob aplikace: na osvětlení prášek, přidání oxidačního činidla a části nutriční balzám zmírnit působení agresivních látek. Míchat do homogenní tlusté hmoty. Pro přípravu kompozice barviva je lepší použít nekovový obal. Aplikujte směs na vlasy a nechte 50-60 minut. Při procesu barvení monitorujte stav pokožky hlavy a sledujte výslednou barvu.

Po uplynutí určitého časového období je třeba prostředek omyt teplou vodou, pak vlasy opláchnout slabým roztokem kyseliny octové (1 polévková lžíce octa na 1 litr vody).

Prací prášek Revlon Profesionální Blonde Up Gentle

Kozmetika je bělící prášek, který reaguje s oxidačním činidlem a přemění na netěkavou hustou homogenní směs, jemně působí na vlasy. Ve skutečnosti jde o prášek s nízkým obsahem čpavku na bázi alfa-bisabololu s přídavkem kondicionačních olejů.

Prášek může být použit nejen pro osvětlení, ale také pro zvýraznění, tónování vlasů.

Při správném používání můžete získat jemnou blondinu bez žloutnutí s maximální ochranou vlasů.

Způsob aplikace: Prášek se smísí s 3/6% oxidačním činidlem, aby se dosáhlo homogenní hmoty, která se aplikuje na suché vlasy (doporučuje se, aby se vlasy nepracovaly několik dní před aplikací barvicího prostředku). Namočte prášek na vlasy na dobu delší než 50 minut, poté opláchněte teplou vodou a omyjte hlavu výživným ochranným šamponem (Post Color Shampoo).

Schwarzkopf Profesionální Igora Vario

Produkt patří k šetrným kosmetickým přípravkům pro barviva a přesto vykazuje mimořádně silný výsledek. Je založen na persíranu amonného a přírodních složkách, které aktivně vyživují a chrání vlasy před poškozením během procesu rozjasnění.

Výrobek je vhodný pro zesvětlení různých druhů vlasů, dokonce barvených a šedých.

Optimálním prostředkem pro kombinaci s práškovým barvivem je oxidační činidlo Igora Royal. Smíchejte prášek a oxidant v poměru 1: 2. Tlustě aplikujte kompozici na suché neprášené vlasy, zvýrazněte tenké prameny. Barva zůstává na vlasu asi 20-45 minut, v závislosti na intenzitě bělení vlasů.

Po uplynutí určité doby je třeba kompozici umyt teplou vodou a aplikovat B Color Color chránící výživné prostředky pro barevné vlasy.


Jak můžete vidět, jemné osvětlení vlasů není mýtem, ale realitou. Hlavním úkolem je úspěšně vybrat výrobek a používat ho moudře, aniž byste poškozovali vlasy s chybnými akcemi. Úspěšné experimenty!

Bílá henna pro zesvětlení vlasů

Osvětlení vlasů s bílou hennou znamená rozpočtový způsob, jak se stát blonďatým. Tento nástroj má poměrně nízkou cenu a dlouho je oblíbený u dívek.

Recenze bílé henny pro osvětlení vlasů jsou různé. Některé dívky tvrdí, že se jim nepodařilo dosáhnout požadovaného výsledku a nikdy tento nástroj nikdy nepoužijí a některé dámy jsou nadšené obdivovatelé bílé henny a říkají, že pouze toto barvivo jim dává dokonalé výsledky.

Co je to bílá henna?

Tento čisticí prostředek se nazývá bílá henna vzhledem k tomu, že musí dokonale bělit vlasy. Ve skutečnosti je to naprosto chemické složení, v němž necítí "vůní" bylinami, jako v běžné barvení henny. Naopak je to světlejší prášek s oxidačním činidlem, který obsahuje hodně peroxidu vodíku.

Bílá henna pro zesvětlení může poskytnout bezchybný účinek bělení vlasů, je důležité pouze dodržovat všechny pokyny a ujistěte se, že testujete alergie tím, že vyzkoušíte výrobek na ruce.

Kdo je vhodný pro barvení henny?

Bílá henna může způsobit velké poškození vlasů, zvláště pokud jsou již vyčerpány barvením a chemickými kadeřemi. Pouze silné a zdravé vlasy husté struktury tolerují změnu barvy tímto činidlem.

Přírodní blondýny se mohou bezpečně pokoušet bělit vlasy bílou hennou, protože čas expozice barviva na vlasy pro ně bude velmi malý.

Brunetky by neměly experimentovat, protože riskují nejen spáleniny a zničení vlasů, ale také dosažení žluté nebo rezavé barvy vlasů.

Jak barvit vlasy s bílou hennou?

 1. Ujistěte se, že testujete alergie.
 2. Smíchejte součásti z krabice podle pokynů výrobce.
 3. Aplikujte barvivo na suché nevysušené vlasy.
 4. Aplikujte barvicí kompozici na vlasy od kořenů.
 5. Chcete-li zlepšit a urychlit zesvětlení, nasuňte sprchový uzávěr a omotávejte hlavu ručníkem.

Dívky s citlivou kůží by neměly nosit klobouk.

 • Ponechte složení na vlasu po dobu 10 - 25 minut (v závislosti na požadovaném výsledku).
 • Béžovou henu z vlasů umyjte teplou vodou a na vlasy nasypte výživný balzám, který by měl zůstat 15 minut.
 • Opláchněte vlasy a lehce utěrkujte.
 • Nechte vlasy přirozeně suché.
 • Po osvětlení vlasů s bílou hennou je lepší jít do kadeřníka a odříznout vysušené konce vlasů.

  Fotografie před a po osvětlení s bílou henou

  Tato fotografie ukazuje výsledek bílé henny barvení samostatné vlákno vlasů.

  Tato fotografie ukazuje výsledek bělení vlasů s bílou hennou pro osvětlení.

  Doporučení a upozornění

  • Barva složení nazvaná "Bílá Henna" obsahuje peroxid vodíku, který přispívá k bělení vlasů.
  • Barvení vlasů s bílou henou pro osvětlení nejčastěji vede k silnému zničení struktury vlasů. Proto je tento nástroj vhodný pouze pro dámy se silnými a zdravými vlasy.
  • Po barvení vlasů s bílou hennou byste měli minimálně několik týdnů vyloučit použití žehliček a kadeří.
  • Pozornost je třeba věnovat redukčním prostředkům: olejům, výživným maskám a lidovým receptům.
  • Mnoho dívek ve svých recenzích naznačuje, že bílá henna se nejlépe používá k zesvětlení nechtěných vlasů na těle, nikoliv na hlavě.
  • Bílá henna často klesá nerovnoměrně na vlasy, čímž vytváří světlejší a tmavší skvrny. Po vyčištění by měla být připravena tónovat vlasy.
  • Brunetům se nedoporučuje používat tento nástroj, protože barvení složením bílé henny může způsobit červené a žluté vlasy.
  • Bílá henna není léčebný agent.

  Osvětlení vlasů se skořicí lze snadno provést doma pomocí cenově dostupných.

  Rozjasňující vlasy s citronem je poměrně dlouhý proces. Tuto metodu lze volat.

  Zesvětlení vlasů s kefírem pomůže nejen učinit vlasy několika odstíny lehčími.

  Rozjasňující vlasy s medem jsou spíše efektivními postupy, a to nejen zvenčí.

  Rekonstrukce vlasů po osvětlení je namáhavý, chvějící a dlouhý proces. Mnoho dívky.

  Zesvětlovací vlas s supro je zastaralý postup, ale stále ho užívá mnoho dívek.

  © DoHairs 2019. Vše o srsti, účesy a účesy

  Pro Více Informací O Suché Vlasy