logo

Barevný odstín Belita Color Lux s vlastnostmi masky

Ahoj všichni!
Bude to o mém nejoblíbenějším odstínu bílého původu Belita Color Lux
Sliby výrobce:
Balzámy odstínů "COLOR LUX" jsou pečlivě a efektivním prostředkem k dosažení módní barvy vlasů: barvící pigmenty nepoškozují strukturu vlasů, jsou dobře udržovány pomocí kožní váhy povrchové vrstvy vlasů; přírodních olejů tvoří strukturu vlasů.
Jas jasu barvy vlasů - je dosaženo již po jediném postupu barvení vlasů
Zlepšení struktury vlasů - díky olivovému oleji a karitu ve složení balzámů
Během barvení nedráždí pokožku hlavy - kvůli nepřítomnosti amoniaku a peroxidu vodíku
Umožňuje experimentovat s odstíny a změnit barvu vlasů tak často, jak chcete, bez poškození vlasů.
Tónovaný balzám se po 4 až 6násobných odstávkách vyrovnává rovnoměrně, bez ostré hranice mezi barvenými a nenatřenými vlasy, aniž by se projevil výrazný efekt "regrown kořenů"
Umožňuje vám prodloužit dobu mezi barvami odolnými vůči barvám - vyhlazováním hranice mezi barvenými a převrácenými oblastmi vlasů, což vrací jas barev.

Právě včera jsem koupil další balíček! Byl to nejtmavší odstín předložené:

Kaštan. No, podívejme se, co z toho vychází, protože v létě byl na mě vzal mahanský stín bez předběžného objasnění, ale pak se vlasy vyhořely.

Nepamatuji si nákupní historii tohoto balzámu. zkusili balzám různých značek a zastavili se v nejlepším případě. Cena 120-150 rublů.
Dívky, prostě tě zbožňuju! Funguje jako tónování a jako maska ​​pro péči.
Vlasy po jednom mytí:

Fotografie ukazují můj oblíbený odstín - hnědý Burgundsko, zajímavý a mnohostranný) Mimochodem, vůně až do dalšího praní je obsedantní, manžel řekl, že to voní jako barva. Nikdy v životě jsem nezakryla vlasy, zvláště doma.
Konzistence je tlustá:

Říkám vám, jak jsem se snažil aplikovat. Snažil jsem se okamžitě po umývání na čisté a bez vlasů a nebylo to příliš účinné. Nejlepší je aplikovat na zcela suché a čisté vlasy. Výrobce píše, že po balzám není nutné vlasy umývat šamponem, ale umývám to, protože dělá kořeny těžší a my to zbarvíme přímo z kořenů! Současně se snažím nepadnout na pokožku hlavy. tam silikon a parabeny.

Složení: voda, cetearylalkohol, ethoxydiglykol, cetrimonium chlorid, propylenglykol, bambucké máslo (Shea) Olivový olej, dimethikon, gidrooksitsellyuloza, kyselina citrónová, parfém složení (Hydroxyisohexyl 3-cyklohexen karboxaldehyd), methylparaben, propylparaben, HC Yellow 2, HC Red 3, HC modrý 2, 4-hydroxypropylamino-3-nitrofenol, N, N-bis (2-hydroxyethyl) -2-nitro-p-fenylendiamin, disperze fialová 1, disperze černá 9.
Pravděpodobně každý, kdo barví vlasy, ví takový stav, když "vlasy žádají o barviva"?
Takže i moje vlasy se stávají) A proto ve skladu jsou vždy 1-2 balení balzámu. Pokud balzám / tonikum nevysušíte vlasy, pak se nebojte ho používat tak často, jak chcete. Horší, když jsou vlasy prázdné.
Děkuji všem za pozornost!

Balzámový odstín Bielita-Vitex

Vzhled v moderním světě je charakteristickým znakem člověka. V současné době je třeba pečlivě sledovat a věnovat pozornost nejen oděvu, ale také účesu. To je důvod, proč mnoho žen experimentuje s jejich vlasy všemi možnými způsoby. Řezání, curling, zbarvení se snaží dosáhnout nejlepšího výsledku. Při hledání vysoce kvalitních kosmetických přípravků se obrací na kosmetický trh, kde dlouhou dobu je jedna z vedoucích linií obsazena běloruskou kosmetikou. Je proslulá nejen svou demokratickou cenou, ale i vysokou kvalitou a efektivitou.

Vlastnosti běloruské kosmetiky

Běloruská společnost TM Belita Vitex se specializuje na širokou škálu kosmetiky. Mezi nejoblíbenější patří výrobky na vlasy. Mezi nimi můžete najít šampony, masky a tónové balzámy.

Všechny prvky výrobků jsou založeny na ověřené inovační formulaci, která se skládá téměř z přírodních složek. Hlavní mezi nimi je přírodní kozí mléko. Kompozice také obsahuje aloe, heřmánkový, lipový extrakt, včelí vosk. K těmto bylinným přísadám často přidávají esenciální oleje, které působí nejen aromatické, ale i terapeutické funkce. Kromě toho kombinace olejů a základních prvků přispívá k výživě pokožky hlavy, stejně jako posiluje strukturu vlasů (díky hojení mikrotrhlin).

Podobné vlastnosti jsou pro většinu výrobků společnosti typické, včetně barvení tónováním. Proto je možné barvit vlasy docela jasně, aniž byste je poškodili. Dá se říci, že hlavními výhodami tohoto produktu jsou bezpečnost a zlepšující zdravotní účinek na vlasy a epidermis hlavy.

Po použití balzámu se vlasové desky stanou hladšími a rovnoměrnějšími, kudrlinky získají zdravý lesk. Prostředky pro kozí mléko aktivně stimulují vodní bilanci v složení chloupků, což zabraňuje suchu, zlomení a vzhledu dělených konců. Díky zvýšené výživě kůry a medulky vlasů dochází k zpevňování, což vede ke zvýšení objemu vlasů. To také přispívá ke zlepšení výživy kořenů, další funkcí je stimulovat rychlý růst vlasů.

Je třeba si uvědomit obaly, které výrobce také věnoval pozornost. Ačkoli nemá tak velký objem produktu (100 mililitrů), stále to znamená poměrně racionální a ekonomické použití balzámu, protože má bohatý pigment, který dovoluje stín držet až do osmého máchání. Samotná trubka, jak to zaručuje výrobce, stačí na to, aby držely čtyři barvy středně dlouhých vlasů. Produkt má jemný nenápadný zápach, příjemnou konzistenci gelu, která je jednoduše a rovnoměrně rozložena přes vlasy a neteče, naopak - mírně silná

Výrobek se snadno vypláchne, takže na pokožce hlavy ani na vlasy nezanechává žádné skvrny (i přes hustou strukturu a expresivitu pigmentu). Příjemný doplněk k tomu je cenově dostupný balzám, který v kombinaci s výrazným účinkem a mnoha výhodami tohoto výrobku nenechá nikoho lhostejný.

Existuje mnoho výhod, takže není překvapující, že tento produkt získal popularitu u mnoha žen žijících v SNS.

Díky široké škále produktů se společnost snaží rozvíjet každou z nich. Každá možnost má svou vlastní funkci. Výrobky některých sérií jsou určeny k obnově nemocných a poškozených vlasů, jiné jsou zaměřeny na odstranění lupů a jiné jsou určeny pro jemné barvení vlasů. Nejnovější výrobky jsou uvedeny v řádku pro tónování pod názvem "Color Lux". Odstíny gely této skupiny vás přeměňují a zpřehledňují přirozený odstín vlasů. Produkt poskytne měkký výstup z jedné barvy do druhé. Dokáže opravit regrown kořeny.

Paleta barev

Řada balzámů "Color Lux" obsahuje velmi rozsáhlou paletu barev. Tradičně jsou rozděleny do následujících skupin:

 • Odstíny pro vlasy z přírodní barvy, představované v množství 14 kusů. Existují možnosti pro blondýnky, dívky s roztomilými vlasy, ženy s hnědými vlasy a brunetky. Mezi těmito balzamy pro každou dívku snadno najdete vhodnou paletu. Stíny jsou zastoupeny klasickým kaštanovým, karamelovým a skořicovým, ale také celá řada, uspořádaná v gradientním uspořádání - od jemné meruňky až po kaštan.
 • Tři odstíny pro bělené vlasy, jmenovitě: platina, která je na hranici perlové, šampaňské a perleťově růžové, hraničící s jemnou fialkou.
 • Tři barvy pro šedou korekci vlasů. Nejoblíbenější odstín v této sbírce je ashen, protože nepřekrývá šedou barvu, ale zobrazuje barvu v přirozeném a měkkém (ale zároveň nasyceném) tónu.

V blízké budoucnosti společnost Belita slibuje rozšíření sortimentu zvýšením počtu barev v řadě. Společnost se řídí poptávkou kupujících pro své výrobky.

Návod k použití

Ne každý ví, jak používat barevné balzámy. Chcete-li dosáhnout dokonalého výsledku, musíte si přečíst pokyny na obalu. Pokud budete používat tonikum, musíte si umyt vlasy a vlasy vysušit, ale ne zcela - potřebujete trochu vlhkosti. Pokud jsou vlasy mokré, balzám se vypustí vodou a výsledek zbarvení bude smutný.

Barevná paleta luxusní palety odstínu

7 předností vlasového balzámu

Nejjednodušší způsob, jak rychle změnit svůj vzhled, je barvit vlasy. Ale jsou momenty, kdy nejsou všichni připraveni drasticky změnit barvu vlasů. V tomto případě je možné krátkým časem dodat určitý odstín pramenům. Úspěšně se vyrovnat s tímto úkolem může tón balzám na vlasy "Belita" běloruského výrobce.

Tón balzámy s olivovým a bambuckým máslem

Vlastnosti produktu Belita Vitex

Běloruské odstínky, stejně jako tónovací šampon "Belita", mají příjemný pach a regenerační efekt. Skládají se z přírodních složek a rostlinných olejů (olivový, shea). Celkově olejový komplex posiluje výživu vlasového folikulu a quito, "slepí" váhy, posiluje a chrání strukturu vlasové šachty. Další šamponování při použití klimatizace nebo nutričního balzám není nutné.

Balzám na vlasy "Belita" ve svém složení neobsahuje amoniak a peroxid vodíku, takže nepoškozuje zámky a má péči o pokožku hlavy.

Neobsahuje amoniak a peroxid vodíku

Barvicí složky neovlivňují vlasové vlákna a jsou pevně připevněny k jejich povrchu. Oleje se podílejí na posilování tónu a dodávají vlasům jemný, pružný a přirozený lesk. Šedé vlasy jsou účinně maskovány tónovým tónem.

Při použití balzámu zbarvení "Color Lux" lze často provádět experimenty s odstíny a změnit barvu vlasů bez poškození vlasů kdykoli. Po prvním postupu se na hlavě objeví požadovaná barva. Postupně se vypláchne, přibližně 3-5 myček. Při použití tohoto balm-tonického přechodu z regrown kořenů na barevné prameny je vyhlazen.

Buďte neodolatelní s jakoukoliv barvou kudrlin

Výhody přípravku Belita Balm Color Lux

Běloruský tónový balzám na vlasy má několik výhod:

 • složení přírodních složek;
 • péče o komplex působí na celou délku: od kořene k špičce;
 • úplné dodržování specifikací stanovených výrobcem;
 • jemná péče;
 • efektivní péče o špičky zámků;
 • houževnatá konzistence, při rovnoměrném nanášení a netečení;
 • velké množství barviv.

Po prvním použití balzámového tonika se barevné prameny stávají pružnými, měkkými a snadno se hodí do různých účesů.

Paleta barev

Barevná paleta barevného balzámu Belita Color Lux je poměrně rozsáhlá. Je zastoupeno 24 barevnými odstíny:

Paleta barev Bielita Color Lux

 1. 18 pro přirozené, přirozené barvy vlasů;
 2. 3 pro poškozené, bělené vlasy;
 3. 3 pro tónování šedých vlasů.

Způsob aplikace tónového vlasového balzámu

Barevný balzám Color Lux si můžete užít samostatně, aniž by jste se zapojili do profesionálního mistra. Při dodržování pokynů a dodržování pravidel můžete získat úžasný výsledek:

 • umyjte vlasy a osušte je ručníkem;
 • aplikujte na hlavu vlasů tónovací balzám Color Lux;
 • distribuovat barvivo hřebenem na pokožce hlavy;
 • nechte 30 minut na hlavě;
 • opláchněte vodou.

Tipy pro použití

Dejte svým zámkům jedinečný individuální účes

Pro vlasy střední délky je jedna trubka postačující pro 3-4 procedury, pro barvení dlouhých pramenů potřebujete 1-1,5 tubusů.

Aby pigment nemohl proniknout do kůže hlavy, je nutné po 10 minutách barvení lehce třepat obvyklý balzám na oblasti hlavy a pak znovu provést vlasy.

Opláchněte barvené vlasy potřebujete spoustu vody.

Po opláchnutí odstínivého balzám je lepší použít starý ručník, protože při stírání mokrých vlasů jsou stopy odstínu.


Před použitím balzámu na bělidlo "Belita" je třeba vydržet 2 týdny po bělení. Jinak nový odstín není rovnoměrně rozložen na vlasy.

Baletní balzám na vlasy

Balíčky na vlasy Belita se objevily před 20 lety.

Společnost z Běloruska se specializuje na kosmetické výrobky, péče o vlasy a tělo.

I přes vysokou účinnost se výrobce snaží udržet dostupnou cenu výrobků.

Paleta znamená, pro a proti

Balzám na vlasy Belita Color Lux jsou zastoupeny bohatým množstvím odstínů. Paleta pro takovou kosmetiku je poměrně rozsáhlá.

Stínicí balzám využívá interakce ovoce a olivového oleje jako základny. Takový výběr oleje není náhodný: shea a olivový olej jsou aktivátory každého jiný.

Tak jsou zvýšeny účinky spojené s výživou kutikuly, vyhlazují se váhy vlasové šachty. To vše vám umožňuje posílit strukturu vlasů.

Samozřejmě, tón balzám, stejně jako každá kosmetika, není bez vad. V produktech společnosti Belit však nejsou významné.

Zejména mnohé recenze obsahují informace, že při použití nástroje je hlava mírně zbarvená.

Důraz je kladen také na krátké trvání akce: nejčastěji se barvivo Color Lux odstřeďuje za měsíc.

Zpočátku byla paleta zastoupena 20 barevnými odstíny, z nichž 14 bylo zaměřeno na přirozené tóny, tři pracovaly s bělenými vlasy a tolik tónovaných šedých vlasů. Nyní je paleta doplněna o další čtyři podtóny.

Mezi přednosti produktu, kromě dvouolejového složení, je možné uvést, že výsledkem je bezbarvý amoniak a úplné vyprání.

Vlasy se stávají měkčí a lesklé. Za rozumnou cenu získáte rovnoměrnou distribuci a odpovídáte deklarované barvě. Některé dívky si povšimly nedostatku rukavic v sadě.

Výrobek se prodává v trubici o objemu sto mililitrů, cena balzámu je asi sto rublů. U dlouhých vlasů bude toto množství postačující pro dvě skvrny.

Konzistence je hustá, ale chrání před problémem odtoku a nerovnoměrným rozložením barev.

Výrobce doporučuje ředicí nátěr, například jej můžete smíchat s balzám na vlasy.

Současně mnoho dívek zdůrazňuje, že při zředění jiným balzám se projevuje nerovnoměrné zbarvení a v případě aplikace koncentrovaného produktu je hlava silně zbarvená.

Někteří lidé doporučují, aby po mytí balzám na odbarvené vlasy rozdělil na mírně vysušené vlasy. Pro rovnoměrnost barvení můžete použít hřeben.

A za deset minut se přidá hlavní balzám na vlasy, který pravidelně používáte. Po chovu je nutné ponechat směs na hlavě půl hodiny.

Navíc jsou vlasy zabaleny do plastového víčka a ručníku (intenzivnější odstín se získává bez komprese).

Mnoho dívek, které zanechaly recenze o tónování balite Belita, zdůrazňují, že byste se neměli bát smíchání odstínů: tímto způsobem získáte více sytých a neobvyklých možností.

Stejně před mícháním označte každou zkumavku, protože na ní není žádné zbarvení (číslo je uvedeno pouze na krabici).

Podmínky použití

Před použitím výrobce doporučuje zkontrolovat nepřítomnost alergické reakce na výrobek.

Za tímto účelem se na ohyb kolena aplikuje malé množství balzámu, doba určená v návodu je zachována a vymyta.

Poté budete během dne potřebovat pozorovat povrch pokožky. Pokud dojde k nějaké negativní reakci, je používání přípravku zakázáno.

Nezapomeňte, že balzám pokožku škrábne, takže je lepší vybrat si tlumenější oblast. Po zředění se přípravek aplikuje štětcem (jako obvykle) a nechá se stát 40 minut.

Umytí balzám je poměrně obtížné. Je třeba důkladně umýt vlasy po dobu nejméně 15 minut.

Ale i po tom, mohou být během sušení na ručníku zůstanou skvrny (které lze snadno umýt), takže je lepší po vybarvení získat doplňky z tmavého lázně.

Chcete-li se zbavit možného zbarvení hlavy, doporučují dívky vyfuknout suché vlasy.

Mimochodem, dodatečnou výhodou produktu je, aby vaše vlasy dosáhly dobrého lesku, a to zejména v kombinaci s běžným balzám.

Pokud poprvé barvíte vlasy, můžete vyzkoušet směs na samostatném pramenu, zvláště pokud si nejste jisti správnou barvou.

I přes nedostatečnou životnost srovnatelnou s barvivy na vlasy, balzám Belita trvá dlouhou dobu (až jeden měsíc).

Současně dochází k rovnoměrnému vyluhování a nativní barva se vrací velmi hladce. Mimochodem, dokonce i některé těhotné a laktající dívky používají tento balzám (zejména kvůli nepřítomnosti amoniaku a peroxidu v kompozici).

Výrobce doporučuje používat balzám nejvýše jednou za dva týdny. Současně je v časových intervalech mezi barvením nejlépe použít výrobky pro péči o kadeřníky vyráběné touto společností.

Stojí za zmínku, že jednou z nejlepších možností je balzam Belit založený na kozím mléce.

Obsahuje celý komplex pro výživné vlasy a pokožku hlavy: v kompozici jsou zahrnuty bílkoviny, tuky, mikroelementy a komplex vitamínů.

A co je nejdůležitější, koenzym Q10 se používá v balzámu, který je schopen vrátit pružnost a elasticitu slabým a barveným vlasům.

Kozí mléko umožňuje intenzivně vyživovat folikuly a posilovat samotný vlasový hřídel. V tomto případě je pokožka hlavy ochráněna před odtokem, což umožňuje obecně stimulovat růst vlasů.

Mimochodem, jestliže po barvení v tmavých odstínech stále měníte barvu pokožky hlavy, doporučuje výrobce použít obvyklý balzám Vitex.

V malém množství se třepí na barevné plochy pokožky, které se uchovávají nejdéle po dobu pěti minut a poté se omyjí teplou vodou. To se zbaví vyvinutého pigmentu.

Samozřejmě, že balzám pro vlasy Belita nebude drasticky měnit barvu vlasů. Jsou používány k posílení vlastního stínu vlasů nebo k tomu, že mu dávají neobvyklé poznámky.

Balzám se s těmito úkoly vypořádáte na pět s plusem.

Nádherný balzám) Používám léta!

Barevný odstín Lux Blonde 06, tak to tak, prostě dopřejte

Četl jsem recenze o balzámu, dnes jsem se koupil, není prodáván pouze všude v běloruské kosmetice. Cena za balení je 75 rublů, pouze láhev v balení, i když jsou k dispozici rukavice a klobouk.

barva balsamu - hnědá 06ton

balení

silná konzistence, špatně aplikovaná na vlasy,

před malováním

nanesena s hřebenem, pokrytá kloboukem, zahřátá s vysoušečem vlasů a potřásána ručníkem 30 minut.

praní bylo obtížné. I když vůně nebyla nic. Barva se mírně změnila a nebyla pozorována pouhým okem. Po balzám se vlasy nezhoršily, byly hladké a měkké na dotek.

Pro někoho může jít, ale nebudu kupovat víc..

Odstíny 05 Karamel, 20 béžový

Chladím si vlasy s Supra na 9% oxidačního oleje, dokud není bílý. Rozhodla jsem se experimentovat s nádechem. Koupil jsem si dva: "Caramel" a "Beige" v naději, že alespoň jeden z nich nebude dráždit. Moje očekávání nebyla ospravedlnitelná, protože oba balzámy dávají takovou žlutost, že Němci budou závidět. Manžel řekl, že já, se svými žlutožlutými prameny, vypadal jako frau. A nebyla jsem pobavena, protože tato barva není vyplavena, ale jen malovaná. Neodpovídám tyto dva odstíny osobám s bílými vlasy, možná na přírodních blondýnách nebo popelkách, vypadají tyto odstíny, ale ne na mě. Kvalita balzámu je velmi dobrá: vyživuje vlasy, dodává jim lesk, měkkost a vrací život lépe než jakákoli maska.

13 / Tmavá čokoláda. Taví se před našimi očima

Ahoj všichni, konečně jsem shromáždil sílu, abych napsal recenzi na tuto metodu zbarvení vlasů.

Kdo mě poprvé nečítá, vědí, že jsem brunetka, ale kvůli častým maskám s oleji jsem rychle začal vytrhávat barvu a kvůli tomu jsem chodil jako holá kočka (strašný pohled)

No, rozhodla jsem se napravit tuto hanbu a protože jsem v té době maloval s agresivní barvou z trhu, snažil jsem se nechat měnit délku méně často, abych nehořel vše do pekla.

Nejdemokratičtějším řešením tohoto problému bylo balzám:

Barevný odstín pro vlasy Belita-Viteks Color Lux

Byla zakoupena za 100 rublů v obchodě s výrobky z Belity)

INFORMACE O BOXU

 1. Nejdříve jsem si umyla hlavu, trochu jsem si vlasy utěrkovala ručníkem, aby voda nekvapala a vlasy byly mokré RUČNÍ ZAVŘENO RUKAVICE
 2. Aplikujte balzám rovnoměrně od kořene ke špičce.
 3. Nasaďte plastovou sprchovou hlavici
 4. potřásl si ručníkem
 5. Běhlo 40 minut s tímto turbanem
 6. Raně se vyplachovala

Dlouho jsem je opláchl, velmi, velmi dlouho, ale nečekal jsem, až voda vyteče z vlasů jako slzy dítěte, spíše to bylo jako fanta z kohoutku po dlouhé stagnaci potrubí.

Doporučuji vám, abyste vlasy po barvení zabalili do tmavé ručníky se vzorem (takže méně viditelné skvrny od stínu)

Sushil vlasy přirozeným způsobem. Našroubovali ho pouze na tři papilotky, až k uším

VLASOVÁNÍ PO SVĚTĚ SUMMING UP

PLUSES:

 1. Cena
 2. Neškrábe vlasy
 3. Měkkost
 4. Shine
 5. Není tekoucí
 6. Objem balení
 7. Příjemný zápach

MINUSY:

 1. Bez rukavic
 2. Barví tělo a pokožku hlavy (je problém odstranit zčervenání ze skalpu při prvním koupání)
 3. Rychle se odplaví (odešel ze mě na tři výplachy)
 4. Vyplachujte dobře
 5. Tvrdá trubka (těžké vymačkat)

Možná je to všechno.

Balzám si zaslouží pevné 4, t. protože je více plusů než mínusů a zdraví vlasů netrpí, ale naopak, vlasy se mění.

Rostl jsem vlasy rok a půl a ošetřoval jsem je.

To je místo, kde jsem začal

Děkuji všem za pozornost, klást otázky)

Barevný barevný balzám od Bielity

Color Lux Color Balm je jemný a efektivní produkt na tónování vlasů. Barvicí pigmenty, které jsou jeho součástí, nepoškozují strukturu vlasů a vlasy vlasy vyhlazují přírodní oleje. Olivový olej obnovuje a vyhlazuje vlasovou kutikulitu a másové máslo chrání barvu vlasů a dělá to lesklé.

Vlasy získávají potřebný odstín po prvním použití nástroje. Balzám nepoškozuje pokožku hlavy a umožňuje experimentovat s odstíny. Po 4 až 6násobných odstínech se vlasy rovnoměrně vymyjí. Tónovací balzám Colour Lux vyhlazuje hranice mezi regrown kořeny a barvenými vlasy. Díky tomu nepotřebujete další kondicionér na vlasy.

Způsob použití

Nejdříve si položte rukavice a položte ručník na ramena. Jemně nanést balzám na čisté vysušené vlasy a rovnoměrně rozložit po celé délce pomocí hřebenu. Pokuste se udržet balzám, aby se dostali na pokožku krku a tváře. Namočte na vlasy po dobu 30 minut a opláchněte teplou vodou.

Foto: rada odborníků ohledně používání nástroje

Paleta barev Color Lux

Paleta obsahuje 20 odstínů:
14 odstínů pro přirozené vlasy:

 • 01 Skořice
 • 02 Cognac
 • 03 Redwood
 • 04 písek
 • 05 Karamel
 • 06 Blondýna
 • 07 Tabák
 • 08 Mléčná čokoláda
 • 09 Zlatá hnědá
 • 10 Coppery
 • 11 Kaštan
 • 12 Hnědý Burgundsko
 • 13 Tmavá čokoláda
 • 14 zralé třešně

3 odstíny pro bělené vlasy:

 • 15 Platinum
 • 16 Pearl Pink
 • 17 Šampaňské

3 odstíny pro šedé vlasy:

 • 18 stříbrno-fialové
 • 19 Stříbro
 • 20 béžová

Foto: Paleta barev balsamu Beoit-Vitex.

Recenze balzámu Belita-Vitex

Zpětná vazba společnosti Veronica:
Tento balzám se jednou pokusil. Opravdu jsem ho měl rád. Naposledy objednané 7 různých odstínů. Teď mohu často změnit odstín vlasů. Můžu být karamelová, špinavá... Balzám padá perfektně na vlasy, odmyje se po druhém mytí hlavy. Mimochodem, po použití je vlasy lesklé.

Zoomina zpětná vazba:
Jsem barvená blondýnka. Po barvení aplikuji patinický balzám č. 15 na vlasy. Odstraňuje žloutnutí z vlasů a dělá vlasy lesklé a krásné. Používám je po celý rok. Moc se mi to líbí. Radím vám vyzkoušet.

Zpětná vazba od Elizabeth:
Dobrý den holky! Chci mluvit o tónovém balzamu Belita-Vitex Color Lux. Mám tmavé vlasy, takže mám stín číslo 13 - tmavá čokoláda. Balení obsahuje 100 ml zkumavku. Na délce vlasů až po lopatky je dostatečně dvakrát. Balzám voní jako všechny odstíny. Dávám to na vlasy speciální štětkou. Je velmi obtížné umyt pokožku, proto buďte opatrní při aplikaci. Barva vlasů se shodovala s barvou na obalu. Vlasy vypadaly krásně a lesklé. Výrobce slibuje, že barva udrží 4-6 promývání, ale trvá déle, což nepochybně potěší. Doporučuji zkusit.

Zpětná vazba od společnosti Sony:
Mám opravdu rád tento balzám. Barevná hnědá čokoláda nebo hnědý burgund. Obě odstíny na slunci jsou vínové. Nedávno se rozhodlo vyzkoušet Hue mahagon. Balení mi stačí na 3-4krát. Chci říct, že v balíčku nejsou žádné rukavice, takže je předem. Po použití balzámové vlasy se stává hladké, měkké, lesklé a vypadají dobře upravené. Barva trvá dlouhou dobu (na mém vlasu bylo ponecháno 10 mytí). Vůně balzám je příjemná. Radím vám vyzkoušet.

Foto: před a po

Hue 10 Coppery, příklad zbarvení vlasů.

Fotky před a po nanesení odstínu 12 Brown burgund.

Na fotografii před a po dívce se použil odstín z palety 09 Zlatá hnědá.

Paleta barev tónovaného balzámu Belita Color Lux

Color Lux Color Balm je kosmetický prostředek, pomocí kterého můžete barevně a jemně zbarvit kudrlinky, což jim dává nejsvětlejší a sytější barvy.

Výrobek má jedinečné složení, které nepoškozuje strukturu vlasů, je obohaceno speciálními přírodními oleji, které přispívají k vyrovnání pramenů.
Jak používat balzám, jak vybrat ten správný odstín a mnohem více, co se z tohoto materiálu můžete naučit.

Popis

Color Lux Color Balm byl vyvinut bieloruskou společností Bielita, která se nedávno objevila na trhu s kosmetickými výrobky.

Značka Bielita je sama sebou jako výrobce přírodní kosmetiky a je třeba poznamenat, že se s uvedenou funkcí zcela vyrovná.

Firma nabízí svým zákazníkům velký výběr produktů pro péči o obličej a vlasy - krémy, masky, šampony, balzámy a podobně. Šampony odstínů zaujímají samostatné místo v této sérii.

Tento jedinečný nástroj přidá ke svému obvyklému obrazu zvláštní kouzlo a umožňuje vám rychle a bez negativních důsledků naplnit kudrlinky zrcadlovým leskem a dát jim nový stylový odstín.

Balzám má lehkou příjemnou vůni, stejně jako regenerační efekt. Rozsáhlá barevná schéma poskytuje vynikající příležitost najít přesně ten odstín, který bude nejlépe kombinován s vaším vzhledem a osobními preferencemi.

Chcete-li dosáhnout požadovaného výsledku barvení, stačí provést jediný postup pomocí balzámu. Výrobek poskytuje nejen jemnou péči o pokožku hlavy a kudrlinky, nezpůsobuje alergické reakce a nepoškozuje chloupky, ale také zajišťuje potřebnou péči o vlasy.

To je zajištěno nepřítomností amoniaku a peroxidu vodíku ve výrobku, což velmi negativně ovlivňuje zdraví zámků.

Popisovaný přípravek je k dispozici v lahvích o objemu 100 mililitrů. Na každém balení produktu jsou rovněž uvedeny podrobné pokyny pro použití. Formulářem uvolnění produktu je balzám s velmi pohodlnou konzistencí, snadno rozmístěný v zámcích. Nástroj se nerozšíří a není nakloněn k tomu, že zůstane na oděvech ošklivé značky.

Video o tónování balsamu Belita Color Lux

Barvy odstínu šampónu Irida v tomto článku.

Složení

Balsam Color Suite vás potěší svým přirozeným složením, ve kterém je dostatečný počet složek rostlinného původu.
Takže, pečlivě přezkoumáme balení zboží, najdeme na něm výčet takových cenných komponent:

 • bambucké máslo (shea);
 • olivový olej;
 • kyselina citrónová.

Kombinace těchto složek dodává vlasovým folikulům výživu a posiluje jejich strukturu. Pomocí nástroje na tónování se při příštím použití ještě nepodaří použít kondicionér nebo balzám, protože nebudete potřebovat. Vlasy se stanou měkkými, ušlechtilými a budou snadněji hřebeny.

Kromě toho budou barevné pigmenty odstínu pevně uchyceny ve vlasech a nebudou tak zrychleně vyhozeny z kadeří.

Obecně platí, že účinek použití přípravku postačí pro 5-6 šamponování.

Pokyn

Doporučujeme vám poslouchat doporučení odborníků ohledně správného používání balzámu Color Lux. Pomáhají vám provádět barvení co nejsnadněji a nejúčinněji, protože dosáhnete přesně toho, o čem sníte.

Pokud máte středně dlouhé vlasy, pak 100 mililitrů výrobku (jedna trubka) bude více než dost pro tří až čtyři barvení.

Vezměte prosím na vědomí, že v krabičce s balzám neexistují rukavice, které by chránily vlasy před barvivem, takže budete muset tento problém vyřešit sami.

Měli byste také připravit kontejner pro míchání barviva a kartáče pro nanášení produktu na vlasy.

 1. Opláchněte vlasy dobře šamponem. Můžete použít obvyklé balzámy kondicionéry.
 2. Suché kudrlinky osušte ručníkem (ale odmítněte vysušit).
 3. Stlačte malou část prostředků v misce, pokud máte trochu z toho, můžete vždy přidat a nebudete ji znovu naplnit.
 4. Pomocí hřebenu nebo prstů rozemlete balzám na vlasy, je důležité oddělit kudrlinky s malými prameny.
 5. Zkrojte kudrlinky s řídkým hřebenem. Nechte agenta pracovat třicet až čtyřicet minut.

Nyní, praktické doporučení pro dívky, které budou používat tmavé odstíny balzámu a přežijí tak, aby pokožka hlavy není špinavá. Po uplynutí deseti minut od nanášení barviva aplikujte na běžné balzám na kadeře a jemně jej protřete na kůži hlavy. Bude třeba znovu pečlivě pokořit kudrlinky.

Po uplynutí uvedeného času byste měli vlasy vypláchnout velkým množstvím běžící (ale ne velmi horké) vody.

Ale nevyfouchejte vlasy! Použijte pro tento účel starý ručník (jako součást barviva bude následně na něm zůstat a těžko se ho zbavíte).

Paleta barev

Zpočátku bylo v hlavním barevném schématu pouze dvacet odstínů (z nich bylo připraveno čtrnáct pro barvení přírodních vlasů, tři byly určeny k osvětlení a tři pro barvení šedých vlasů).
V tomto okamžiku je paleta poněkud diverzifikovaná a doplněna následujícími odstíny:

 • Mahagon;
 • Marhule;
 • Ořechová hnědá;
 • Teplý kaštan.

Na fotografickém odstínu orhovo - světle hnědé


Značka šamponu pro rozšíření vlasů se dozvíte z obsahu tohoto článku.

Pokud jste si nikdy předtím nenaltilovali kudrlinky, můžete použít tyto odstíny tónového balzámu Color Suite:

 • tón 1 - skořice;
 • v tónu 3 - mahagon;
 • tón 4 - písek;
 • tón 5 - karamel;
 • tón 8 - mléčná čokoláda;
 • tón 9 - zlatavě hnědá;
 • tón 2 - koňak;
 • tón 7 - tabák;
 • tón 6 - světle hnědá;
 • tón 10 - měděná-hnědá;
 • tón 11 - kaštan;
 • tón 12 - hnědý burgund;
 • tón 13 - tmavá čokoláda;
 • tón 14 - zralé třešně.

Dříve se uchýlil k objasnění? Pak můžete použít tyto tóny:

 • tón 15 - platina;
 • tóny 16 - perleťově růžová;
 • Tóny 17 - Šampaňské A majitelé šedých vlasů mohou pro úspěšné barvení používat následující tóny balzámu:
 • 18 - stříbro-fialová;
 • 19 - stříbro;
 • 20 - béžová.

Výhody a nevýhody

Nyní promluvme o pozitivních a negativních stránkách tohoto odstínu.

Po přečtení recenzí o použití balzámu můžeme usoudit, že pozitivní body jsou obvykle rozlišeny takto:

 • přítomnost velkého množství přírodních složek;
 • po nanesení balzám se kvalita vlasů zlepšuje po celé délce - od kořene k špičce;
 • vlastnosti uvedené výrobcem plně odpovídají konečnému výsledku;
 • pomocí nástroje dosáhnete pečlivé péče o vlasy;
 • problém úspěšně rozdělených konců byl úspěšně vyřešen;
 • díky zvláštní husté struktuře, barva není nakloněna k šíření a je rovnoměrně rozložena po celé délce vlasů;
 • přítomnost široké škály barev pomůže každé ženě vybrat svůj vlastní odstín;
 • po prvním použití odstínového balzámu se vlasy stávají pružnými, měkkými a lehce stylovými.

Ze záporných aspektů zákazníci zpravidla nejsou spokojeni s tím, že:

 • balzám se rychle vymyje vlasy (po 5-6 aplikacích);
 • někteří nejsou spokojeni s vůní výrobku;
 • V sadě nejsou žádné rukavice, což vytváří zbytečné nepohodlí.

Můžete koupit tint balzám Color Suite v každém kosmetickém obchodě za cenu 150 rublů za balení.
Zboží můžete také objednat prostřednictvím online zdroje (z oficiálních webových stránek výrobce nebo v jakémkoli online obchodu).

Nejlepší špičkové nože na vlasy.

A tento článek je o ostřích pro stříhání vlasů: jak upravit, jak ostřit, které jsou lepší.

Recenze

Zveme vás k tomu, abyste se seznámili s recenzemi zákazníků, kteří již tento nástroj používali a kteří jsou ochotni sdílet své dojmy.

Recenze 1. Katerina.

Několik měsíců jsem pravidelně užíval tento balzám. Vliv byl vždy velmi spokojen. Přestože je nutné produkt udržovat na vlasy poměrně trochu, mírně přesahuji tento ukazatel a udržuji výrobek na vlasu asi půl hodiny. Po tomto barvení vlasy začaly svítit, měkké na dotek a stín se vždycky projevuje přesně tak, jak jsem chtěl.

Naposledy jsem koupil 8 tónů (hnědé). Všiml jsem si, že barva vyšla o něco tmavší než barva uvedená na obalu. Uchovává se na čtyři nebo pět promývání. Jedinou významnou nevýhodou pro mne v tomto kosmetickém produktu je, že při mytí barvy se změní přechod z barevných konců na kořeny.

Přezkum 2. Doufám.

Již osm let, jak jsem upřednostňoval zbarvení tónů na konvenční barviva. Během této doby jsem nikdy nelitovala moje volba. Po zbarvení kudrlinky získávají takový nádherný lesk, který nelze s žádnými jinými kosmetickými výrobky dosáhnout. Navíc je lék ideální pro odstranění šedých pramenů. Můj způsob barvení je následující - aplikuji balzám na kadeře a pak jdu spát. Tak dosáhnu nejvíce nasycených barev. Při každém mytí hlavy je výrobek postupně vymyt. Moc se mi líbí okamžik, kdy produkt nezanechává na pokožce a oblečení žádné viditelné stopy. Efekt trvá asi měsíc.

Recenze 3. Margarita.

Tónovaný balzám Color Lux je můj oblíbený kosmetický výrobek. Ve prospěch jeho výběru hovoří rozsáhlá barevná paleta, stejně jako pohodlná konzistence kompozice, která je rovnoměrně rozložena přes vlasy. Položil jsem nápravu na kadeře a nechal to pracovat asi třicet minut. A aby byl účinek ještě výraznější, nutně mám zabalit hlavu polyetylenem nebo ručníkem. Po celou dobu používání tohoto výrobku jsem nikdy nebyl zklamán.

Dá se shrnout, že odstín balsam Color Lux je kosmetický výrobek, který neúnavně uspokojuje své klienty s vysokou kvalitou, stejně jako vzhled stále více barev.
Při pravidelném používání výrobku bude vybraný tón dlouho trvat na kadeře.
Navíc budete mít zámky s potřebným zotavením a výrazně zlepšíte jejich vzhled.

Tint balzámy Estel, Belita, Colour lux, Tonic, Concept, L'Oreal, Capus. Nejlépe hodnocené

Často je snadné měnit barvu vlasů, aniž byste jim ublížili, je snadné, pokud použijete balzám. Obchody nabízejí široký výběr od profesionálních značek až po možnosti rozpočtu s různorodou paletou barev.

Co je tón balzám na vlasy

Tónovací balzámy na vlasy jsou nejoblíbenější mezi dalšími tónovacími prostředky. Obsahují pečující přísady a netěkavé barvy. Když je používáte, barevný pigment neprochází do struktury vlasů, ale pouze jej obklopuje. To vysvětluje nestabilitu tohoto barvení - to bude trvat několik týdnů, maximálně měsíc.

Barevný balzám pro vlasy (paleta umožňuje vybrat světlé, tmavé, neobvyklé barvy) může barvit vlasy ve dvou tónech. Majitelé tmavých vlasů, kteří radikálně změní barvu vlasů, nebudou úspěšní. Balzám však můžete skrýt šedé vlasy a dát vlasům vzácný stín.

Výhody a nevýhody

Každý kosmetický přípravek má výhody a nevýhody. V případě odstínového balzámu může být pro jednoho spotřebitele ctnost nevýhodou.

Rozsah barev

Prostředky pro jemné barvení mají bohatou paletu.

Někteří výrobci vyrábějí pouze klasické, známé všechny odstíny:

 • teplé blondýnky;
 • studené blondýnky;
 • odstíny světle hnědé, teplé i studené;
 • med, zlatý, jasně červený;
 • červené varianty;
 • tmavá švestka nebo modrá černá;
 • kaštan, tmavý kaštan;
 • černá.

Barevný balzám pro vlasy (paleta části výrobců obsahuje neobvyklé barvy), umožňuje vytvářet aktuální, trendové obrázky.

Mohou to být:

 • růžová;
 • broskev;
 • tyrkysová;
 • aqua barva;
 • fialová;
 • lila;
 • zelená.

Jak si vybrat balzám na vlasy

Při výběru balzámu barvy byste měli dodržovat následující pravidla:

 • Je třeba se soustředit na funkce péče, které balzám provádí - zbavit se křehkých vlasů, dělených konců, nadměrného obsahu tuku v hlavě, šedých vlasů.
 • Pokud byly vlasy barveny, pak můžete vyzvednout balzám, aby odpovídali barvě.
 • Důležitým pravidlem je, že za pomoci tónového balzám nebude možné vlasy zesvětlit. Brunetky a hnědovlasé ženy si mohou vybrat z nasycených a tmavších odstínů - lilku, švestku, kávu, mochu, čokoládu, různé druhy tmavého kaštanu a mědi, červené. Tyto barvy, v závislosti na originálu, budou buď jemným odstínem a leskem, nebo více syté barvy.
 • Při výběru tonizační barvy stojí za zmínku, že vlasy budou tmavší nebo jasnější než jen 2-3 tóny.
 • Blondýnky by si měly pamatovat, že jejich vlasové toniky vypadají jasněji. Není-li třeba drasticky měnit obraz, je třeba věnovat pozornost béžovým, medovým a karamelovým tónům. Někdy mohou zlaté odstíny na bělených vlasech jít do žloutnutí a popudit - překvapit zelený odstín. Proto by se barvené blondýny měli nejprve poradit s kadeřníkem před výběrem balzámu odstínů.
 • Dívky s blond vlasy si mohou vybrat mezi jasnými barvami, které vylepšují přirozené barvy nebo jim dodávají jemný odstín a lesk a od jasnějších odstínů.
 • Aby se odstín přesně přizpůsobil, je nutné najít pokyny výrobce na obalu tónování, na jaké typy vlasů je určen - šedá, světlá, tmavá, světlá.
 • Při nákupu odstínového balzámu ve specializovaných prodejnách byste měli požádat o katalogový stůl s rozdělením odstínů podle typu vlasů s přiloženými barevnými vlákny. Tím se zjednoduší proces výběru.

Jak používat tónování vlasů

Pravidla pro používání balzámu na odstín jsou jednoduchá:

 1. Před barvením byste měli vlasy umyt pouze šamponem. Kondicionéry a balzámy na ošetření, masky na vlasy se nemusí používat.
 2. Namočte vlasy ručníkem. Je důležité, aby zůstaly vlhké, ale voda z nich přestala proudit.
 3. Pomocí štětce na barvení vlasů naneste balzám na vlasy. Je lepší začít od špičky. Je důležité rovnoměrně rozložit složení vlasů od kořenů až po špičky.
 4. Dalším krokem je položit na hlavu speciální hlavu z polyethylenu pro barvení.
 5. Pokyny pro tónování balzám ukazují, kolik chcete udržet produkt na vlasy. Postup nebude trvat déle než 25-35 minut.
 6. Opláchněte balzám na nechtěné tekoucí tekoucí vodu. Je nepřijatelné používat šampony nebo odrůdy bylin.
 7. Je důležité úplně umýt pigment z vlasů, v opačném případě zbývající produkt bude půdní oděv nebo ložní prádlo. Čistá tekoucí voda je známkou toho, že tonikum je zcela vymyt.

Bez ohledu na to, jak jednoduché bylo použití tónování a v tomto procesu jsou tuky:

 • Takže abyste snížili jas výsledného odstínu, musíte si vlasy šampónem umyt.
 • Aby bylo možné nejprve zbarvit barvu trochu lehčí než je uvedeno na obalu, můžete do balzámu přidat trochu kondicionéru pro vlasy nebo balzám na péči.
 • Můžete také získat méně živé barvy tím, že snížíte dobu expozice barviva na vlasy o 10 minut.
 • A chcete-li získat barevnější nebo tmavší vlasy, které chcete barvit, můžete prodloužit dobu barvení o 15 minut.
 • Blond vlasy mohou být odstraněny z žloutnutí za použití popílku. Při mytí hlavy je třeba do péče přidat něco docela.

Mix balzám na tón vlasů spolu s nejvíce podobný popel z palety zbavit se žloutnutí

 • Stojí za to si uvědomit, že i když se vám líbí odstín získaný v důsledku jemného barvení, nemusíte spěchat, abyste barvili vlasy barvou. Je nutné, aby byl balzám úplně umyt vlasy, jinak nebude výsledek použití odolného prostředku nepředvídatelný.
 • V případě neúspěšného barvení je možné mytí toniků z vlasů pomocí vody a šamponu, některé značky také vyrábějí přípravky pro rekonstituci.
 • Odstíny balzám od známých značek

  Ve specializovaných prodejnách a běžných supermarketech najdete široký sortiment zbarvených balzámů. Oni se liší nejen v ceně, ale také v barvě odolnosti.

  Nejoblíbenější značky:

  Estel

  Balzámy odstínu "Estel" jsou k dispozici v několika řadách. Populární je "Solo Ton". Složení produktu je obohaceno o keratiny, UV filtry, oleje. Netvrdí vlasy, posiluje jejich strukturu.

  Paleta pro vyjasněné odstíny zahrnuje:

  • ashen;
  • popelové stříbro;
  • polární;
  • perla;
  • béžová.

  Pro tmavé vlasy jsou vhodné odstíny:

  Pro tmavé blond, zlatavě měděné vlasy můžete použít následující barvy:

  • Zlatá matice.
  • Karamel a med.
  • Skořice
  • Cognac.
  • Měděné červené.

  Pro malování šedých vlasů se hodí:

  Balzám lze použít k udržení jasu a sytosti barvených vlasů a pro tónování dříve nenosené.

  Stín bude zcela vymizet z vlasů po 6 promývání.

  Belita "barevný lux"

  Ottenochny balzám na vlasy (paleta Color lux - 24 barev) umožňuje běloruskou značku "Belita".

  Paletu lze rozdělit do 3 skupin:

  • pro nevyléčené vlasy;
  • pro šedé vlasy;
  • pro bělené vlasy.

  První obsahuje 18 odstínů:

  • Varianty hnědé - horké kaštany, kaštanu, hnědé ořechy, mléčné čokolády, hnědo - zlaté, tabáku, hnědé burgundy, tmavé čokolády.
  • Měď, hnědá měď - skořice, karamel, brandy, měď-ruština.
  • Jemné barvy - světle hnědá, písečná, meruňková.
  • Varianty červené - mahagon, zralé třešně, mahagon.

  Šedé vlasy mohou být zbarveny v následujících barvách:

  Pro bělení vlasů:

  Nástroj nejen tóny vlasů, ale i jejich péče, posiluje strukturu, poskytuje lesk. Ve své struktuře šetří barviva, oleje - olivy, výčitky. Na barvu vlasů přežije až 6 výplachů hlavy.

  Záleží na počátečním stavu vlasů. Na vyčištěných odstínech je třeba déle a na dříve namalovaných místech rychleji a zdůrazňovat přirozený odstín. Při pravidelném používání balzámu ve stejném odstínu bude výsledek vždy odolnější.

  Při barvení vlasů musíte přesně dodržet pokyny. Je důležité zajistit, aby kompozice neklesla na obličej nebo na krk, neboť je obtížné ji vypláchnout. Výrobce neaplikuje balzám rukavice a štětcem.

  Cena: 150 rublů.

  Tonic

  Další možností rozpočtu tint balsam - "Tonic". Rozsah barev má velké množství odstínů. Snadné nalezení a uklidnění klasické volby pro nenosené vlasy a světlé - pro šokující obraz. V řádku balzámu jsou nástroje, které pokrývají šedé vlasy a tónované bělené vlasy.

  Pro nenosené vlasy v klasické řadě naleznete následující odstíny:

  • Dark - grafitová černá, černá, hořká čokoláda.
  • Brown - čokoláda, mocha, espresso, cappuccino, zlato-kaštan, skořice.
  • Blondýnka - klasická blondýnka, tmavá ruština, světlá blondýnka.

  Paleta neobvyklých odstínů zahrnuje:

  • Stíny červené - bohaté třešně, mahagon, vínové, mahagonové, červené jantarové, kubánské rumba.
  • Červená - indická léto, zlatý ořech, červená.
  • Modrofialová - duhovka, divoká švestka a další.

  Šedé vlasy mohou barvit následující odstíny:

  • platina;
  • růžové a kouřové;
  • perleťově růžová;
  • perla matky.

  Pro bělené nebo melirovannyh vlasy se hodí následující barvy:

  • kouřový topaz;
  • ametyst;
  • studená vanilka;
  • ashen;
  • creme brulee;
  • popelová perla.

  "Tonic" nejen barví vlasy, ale také se o ně stará.

  Složení balzámu kromě barevných pigmentů zahrnuje:

  • Lněný olej. Zvlhčuje a vyživuje vlasy, čímž je silnější a lesklé.
  • Včelí vosk. Chrání pokožku hlavy, posiluje strukturu vlasů, utěsňuje váhy a vytváří vlasy hladší.

  Vlasy tónované "Tonika", zachovat stín na 4-5 promývání. Barva je rovnoměrně vymyta. Při častém používání balzámového odstínu trvá déle.

  Cena: 130 rub.

  Koncepce

  Koncepční barvy "Concept" jsou vhodné k udržení barvy již zabarvených vlasů, odstraňování zažloutlých nebo bělených vlasů, pro tónování šedých vlasů nebo přirozených vlasů. Každá linka má bohatou paletu odstínů.

  "Koncept" balzámy zabraňují rozbití vlasů a vyživují je.

  Péče o součásti:

  • Ricinový olej. Zvlhčují vlasy.
  • Včelí vosk. Posiluje vlasový hřídel, zabraňuje křehkosti a dělícím koncem.
  • Vitamíny. Posilujte vlasy.

  Chcete-li se zbavit žloutnutí a tónování bělených vlasů, bude vhodná linka "arktický blond". Měkká akce dává vlasům vzácný chladný odstín.

  Řádka "Fresh Up" je vhodná pro udržení barvy předem zbarvených vlasů nebo tónování přirozeného odstínu. V paletě mnoha barev od světla blond, blond až po tmavou čokoládu, černá. Prostředek "Fresh Up Brown" vhodný pro tmavé odstíny vlasů. Sublinka "Fresh Up for Fair Hair" bude zdůrazňovat krásu světle hnědé barvy.

  Teplé, červené odstíny podporují balzámy - "Concept Profy Touch". Zesílily a znovuzrozily kořeny, i když jsou tmavé.

  Balzám této značky mohou být 3 úrovně odporu:

  • 0 - rychle umyté. Po 2-3x šamponování hlavy.
  • 1 - vhodné pro zachování barvy. Více odolné barvení. Po umytí hlavy umyjte 4-6krát.
  • 2 - polostabilní tónovací látky, které mohou nahradit barvivo na vlasy. Oni budou držet na vlasy asi měsíc, pod podmínkou pravidelné aktualizace odstínu.
  • 3 - odolné výrobky, lze porovnat s barvivy na vlasy.

  Je to důležité! Chcete-li skrýt šedé vlasy, je třeba zvolit balzámy s vysokou odolností, ve stínu co nejblíže k přirozenému barvení vlasů. Pro bělené vlasy jsou vhodné produkty s úrovní odolnosti - 0,1, pro tmavé vlasy - 2.3.

  Cena: 350 rub.

  Loreal

  L'Oreal Paris vyrábí řadu produktů pro jemné barvení vlasů. Balzámy jsou vhodné pro udržení odstínu již zabarvených vlasů nebo tónování přirozené.

  Linka Chroma Care má pestrou paletu. V něm najdete přírodní barvy a světlé, neobvyklé. Tón "Iris" neutralizuje žluť po objasnění. Zlatý tón dodá světlu a blond vlasům zlatý lesk.

  Chcete-li odstín více saturovaný na tmavé vlasy pomůže odstíny "Teplý kaštan" nebo "Studený kaštan." Pro vlasy s červeným nebo měděným leskem se vyvinul odstín "mědi". Stíny "mahagon", "červené" vypadají dobře na tmavých vlasech, které jim dávají bohatou barvu.

  Balzámy z této řady obsahují olej z meruňkových jader, vyživují a zvlhčují vlasy, jsou schopni malovat přes šedé vlasy.

  Novinka značky L'Oreal - Colorista Washout tint balzám. Bude trvat asi dva týdny na vlasu a dá jim neobvyklé jasné barvy.

  Paleta je rozdělena do 3 skupin. První dvě jsou vhodné pro světlé nebo bělené vlasy, třetí - pro tmavé vlasy, jako pro bělené vlasy může poskytnout velmi bohatou a jasnou barvu, která bude trvat déle než dva týdny deklarované výrobcem.

  Pastelové odstíny pro blond vlasy:

  Jasné odstíny pro příjemné vlasy:

  Jasné odstíny pro tmavé vlasy.

  Chcete-li používat světlé barvy "Barvy" na tmavých vlasech, potřebujete jejich předběžné objasnění. Intenzita výsledku bude záviset na době expozice - za 15 minut balzám poskytne vlasům klidný odstín a 30 minut expozice - jasnější a nasycené. Čím méně času byl přípravek aplikován na vlasy, tím rychleji se umyje.

  Cena "Colorista Washout" - 450 rublů, "Chroma Care" - 870 rublů.

  Capus

  Tónovací balzámy "Life Color" značky "Kapous" jsou vhodné pro udržení barvy barvených vlasů, zbavování se žloutnutí vyčištěných. Nenasycené starší vlasy díky němu získá hlubší odstín.

  Balzám obsahuje UV filtry, součástky, které zabraňují vzhledu statické elektřiny na vlasu, vyživují je a posilují.

  V paletě "Životní barva" 6 odstínů:

  • Sandy. Vhodné pro světlé nebo bělené vlasy.
  • Brown. Barevnější odstín poskytne barvené vlasy. Vhodný pro tónování tmavých blond a kaštanových vlasů.
  • Měď. Prodloužení životnosti červených odstínů. Neupravené blond vlasy budou mít jasně červenou barvu, tmavě měděno-zlaté odstíny.
  • Lilek. Vhodné pro tmavé odstíny vlasů nebo barvené v černé nebo fialové barvě.
  • Granátové jablko. Na nelakované hnědé vlasy bude vypadat výhodně, dá se bohatý tmavě červený třpyt - obarvený černým a tmavým kaštanem.
  • Fialová. Vhodné pro tmavé a blond vlasy. Ten bude mít jasnější a nasycený tón.

  Tónovací balzámy "Kapous" drží vlasy až 7krát šamponování.

  Cena: 450 rub.

  Kontraindikace k použití toniků

  Tónovací balzámy, navzdory jemnému složení, mají řadu kontraindikací. Především je to kvůli počátečnímu stavu vlasů.

  Neměli byste používat tonikum, pokud:

  • Více než 50% vlasů je šedá. Kompozice nebude moci zcela skrýt šedé vlasy.
  • Vlasy jsou zbarveny hennou nebo basma. Balzám nebudou "brát", nebo barvení bude nerovnoměrné.
  • Permed perm. Výsledek zbarvení může být nepředvídatelný a výsledná barva se bude výrazně lišit od barvy, kterou udává výrobce.
  • Vlasy jsou natřeny barvivem obsahujícím čpavek. Stejně jako v případě perm je výsledek pravděpodobně neúspěšný.

  Poslední položka se nevztahuje na balzám od profesionálních značek, což prodlužuje trvalé barvení.

  Kde koupit tón balzám

  Stínicí balzám (jejichž paleta umožňuje experimentovat) lze zakoupit v obchodech s profesionálními vlasovými kosmetiky ("Concept", "Kapous"). V takovém případě můžete vidět tabulkový adresář, který usnadní výběr.

  Na regálech mnoha supermarketů v oddělení péče o vlasy najdete oblíbené značky tónovacích balzámů (Tonic, L'Oréal, Color lux), některé mohou mít katalogy připojené.

  V obchodních řetězcích, které prodávají kosmetiku a příbuzné výrobky, můžete najít také balzámy odstínu. V tomto případě mohou prodejní asistenti pomoci s výběrem.

  Na oficiálních webových stránkách výrobců nebo internetových obchodů je také prezentována široká škála produktů pro nestabilní barvení. Na stránkách můžete často najít neobvyklé odstíny, které nejsou vždy k dispozici v obchodech offline.

  Při výběru tónovacích prostředků je důležité pečlivě zkontrolovat doporučení výrobců uvedených na obalu. Tím se vyvarujete neúspěšného zbarvení a pomůžete si zvolit balzám pro váš typ vlasů.

  Barviva rostlinného původu

  Barvu vlasů můžete změnit pomocí zeleninových barviv. Nejoblíbenějšími jsou henna a basma. Navíc s pomocí těchto přirozených barev můžete vlasy posílit a zvýšit jejich růst.

  Henna je vhodná v případě, kdy potřebujete odstín od mědi až po med červené. Basma barvené vlasy v černé, tmavé barvě kaštanu. Mícháním těchto barviv v různých poměrech získáte odstíny zlaté-kaštanové.

  Je důležité si uvědomit, že henna a basma dávají perzistentní barvení a barvení vlasů nebo toniků je možné použít až po úplném vymytí vlasů.

  • Dejte zlatý odstín světla a blond vlasů, můžete použít odvar z cibule slupky. Půl litru vody bude vyžadovat 200 g plevy. Směs by měla být vařena a potom vařena dalších 40 minut. Po ochlazení a filtrování ve tvaru plátna se žvýkačka aplikuje na vlasy po dobu 30 až 45 minut, poté se opláchne vodou.
  • Je možné přidat světlosti a lesk na blond vlasy nebo je osvětlit 2-3 tóny pomocí heřmánku odvaru. Potřebujete 50 g vysušeného heřmánku nalijte 0,5 litru vroucí vody, nechte 45 minut. Proces vlasů s ochuceným vývarem, zabalit hlavu s ručníkem po dobu 40-50 minut, pak se omýt.
  • Můžete si osvětlit vlasy medem a citronem. Je nutné v šťávě, vymačkané z poloviny citronu, přidat lžíci medu, vše je důkladně promícháno. Směs se aplikuje na vlasy po dobu 2-3 hodin. Zvláštní klobouk pro barvení by měl být položen na hlavu a zabalen ručníkem. Po uplynutí této doby se složení z vlasů umyje. Abyste získali zřetelné výsledky, musíte provést několik podobných postupů.
  • Dejte blond vlasům ostrá stín, aby pomohli odvzdušnění žárlivosti. V pánvi dejte libru žárlivosti, nalijte litr studené vody, přivedete k varu a vařte, abyste snížili množství kapaliny. V pánvi by měla zůstat ¼ počátečního objemu.

  Je důležité si uvědomit, že přírodní barviva jsou vhodné pro vlasy, které nebyly předtím zbarveny chemickými sloučeninami, s výjimkou henny a basmy.

  Recenze

  Recenze tónových balzám profesionálních značek jsou pozitivní. Mnoho dívek je používá k udržení barvy barvených vlasů nebo k odstranění žluté bělosti.

  Nízká nákladová tonika jsou oblíbená díky bohaté paletě. Ale někdy mohou barvit vlasy nerovnoměrně. O balzám "Colorista Washout" hodně pozitivní zpětné vazby, ale jsou také negativní.

  Nástroj může být vyprázdněn, změněn původní odstín nebo špatně "vzat" na vlasy. Hlavní výhodou všech drobných drobných dárků není poškození vlasů.

  Návrh článku: Mila Fridan

  Video o tónových balzámách na vlasy

  Jak barvit vlasy balzámem Tonic tint:

  Pro Více Informací O Suché Vlasy