logo

Archiv Mommies z Simferopol.

Recenze bezbarvé henny pro posílení vlasů říkají, že henna pomáhá s lupinami a léčí vlasy, a co je nejdůležitější, nebude schopen poškodit barvu vlasů. Existuje názor, že hena je určena pouze pro barvení vlasů. Po konzultaci s kosmetikou lze zdůraznit, že to není daleko od ní. Henna má příznivý účinek na pokožku hlavy a obnovuje strukturu vlasů.

Pravděpodobně mnozí z vás slyšeli o existenci henna tetování. Přímé jmenování bezbarvé henny, obnovení zdraví vlasů.

Co je to bezbarvá henna?

Kolik je schopno obnovit poškozené vlasy? Chcete-li se dozvědět, musíte přečíst recenze. Ale předtím je třeba zvážit vlastnosti látky, která přímo ovlivňuje její účinek. Henna je vyrobena z rostliny (Lavinia).

Bezbarvá henna se vyrábí sušením a mechanickými účinky na rostlinu.

Striking je skutečnost, že bezbarvá henna na vlasy, na jejíž recenze se vrátíme, může mít výrazný regenerační efekt.

Zbavte ženy nedokonalosti, jako jsou křehkost, rozdělené konce, nedostatek vlasů. V důsledku přítomnosti v přípravě obrovského množství látek nezbytných pro zdraví vlasů (betain, karoten atd.),

Stejně jako součásti, které tvoří celý komplex pro péči a restaurování. Množství pozitivních recenzí od vděčných žen je napsáno díky těmto stopovým prvkům.

Použijte bezbarvou henu, jak v čisté formě, tak i míchání s jinými prostředky, které jsou pro vlasy užitečné. Při sledování perfektní hlavy vlasů, mnoho dívek nahrazuje šampon, je to skvělý nástroj.

V recenzích někdy neexistuje žádný limit pro potěšení. Stejně jako u těch žen se třepí do pokožky hlavy. Při čtení poznámek je třeba věnovat pozornost způsobu používání nástroje, abyste získali určitý účinek.

Existuje varování o nežádoucí časté používání přípravku. Jak ujišťují odborníci, bude možné dosáhnout maximálního pozitivního účinku pomocí drogy nejvýše jednou nebo dvakrát do měsíce.

Proces obnovy je bezbarvá henna, netoleruje nedbalost. Je nutné používat měsíčně. Po přečtení informativních informací nepoškozuje veřejný názor na produkt.

Recenze henny bezbarvé pro posílení vlasů

Bezbarvá henna je pro vlasy přírodní.
V podstatě fotografie recenze bezbarvé henny pro posilování vlasů potvrzují její účinnost.

S výhradou veškerých pravidel není tento účinek nutně dlouho čekat.

Maria, 29 let.

Dnes jsem zkoušel spoustu nástrojů, někteří mi pomohli, někteří ne. Od účinku, po pravidelném používání průhledné henny, nebylo žádné omezení radosti. Lituji, že jsem to předtím nezkusil. Řekla svému příteli, okamžitě odmítla.

Faktem je, že její vlasy jsou tekuté a velmi mastné. A já jsem silný, ale s rozdělenými konci, ale to je v minulosti!

Celkově byla přesvědčena, že by jí vlasy nemohly pomoci kvůli typu vlasů. Řekla jsem jí všechno. A o univerzálnosti všech vlasů a užitečných vlastností.

Obecně se po 3 měsících stala mým nejlepším přítelem. A zapomněl jsem na rozdělení.

Použili jsme ho následovně. Nalijte do malé kapacity a přidávejte vodu. Ano, voda by měla být horká (90 stupňů). Dále se získá homogenní látka, ve které se henna úplně rozpustí.

Na čisté vlasy a naneste hennu. Hlava se nemůže pokrýt. Po dvaceti až dvaceti pěti minutách musíte nástroj vyprat.

Je důležité vypláchnout v teplé vodě. Buďte trpěliví. Opláchnutí henny je mnohem déle než obvykle.
A to je ono! Nic komplikovaného.

Četl jsem recenze bezbarvé henny pro růst vlasů. Nejsem jediný, kdo je tak šťastný. Koupila jsem henu v malých krabičkách, každá 125 gramů. K dispozici jsou tašky na dělení. Moje průměrná délka vlasů byla perfektní.

Anastasia, 42 let.

Velmi dlouho jsem si chtěla udělat vlasy. Stále více se mi to nedalo myslet, že se na ně dívám.
Začala hledat skutečně efektivní prostředky pro jejich vlasy.
Po dlouhém hledání jsem narazil na tento nástroj.

Upřímně napomenuté recenze transparentního pekla. Také stojí za penny. Navíc v komentáři bylo uvedeno, že pozitivní změny nebudou trvat dlouho.

A přesvědčeni. S pozitivním hodnocením, bezbarvá henna nezaslouží vždy. Po první aplikaci byla zjištěna suchost. A vlasy se staly křehkými.

Kombinování takové hromady sena nebylo možné. Poté jsem do mého kosmetologa přivedl negativní negativu. Doporučil mi používat bezbarvou hennu v kombinaci s kosmetickým olejem.

A nezapomeňte použít balzám. Po druhé žádosti jsem se moc nezklidnil. A čeká na efekt.

Aplikovala masku a půl měsíce, 3 krát týdně. Efekt se nakonec objevil.

Ale nějak, nerovnoměrně, se zotavili. A pak začal vypadat. Používal jsem zeleninové masky, spad byl zastaven. Obecně neočekávejte od mě dobrou odpověď.

Catherine Stupina. 28 let.

Aplikuji bezbarvou henu každých půl roku. Využívám ji dlouho a dobře znám jeho účinek na vlasy a na demokratickou cenu drogy. Vždycky budu kupovat 3 krabice. Mám dlouhé vlasy, mám dost. Chci dodat přípravy k přípravě produktu.

Nalil jsem henu vroucí vodou. Po dvaceti minutách je připraveno k aplikaci. Před aplikací musíte zvlhčit vlasy. Třepím hennu do kořenů vlasů pro maximální efekt.

Rovnoměrně se aplikujte po celé délce vlasů. Pak se umyjte. Třída rozhodně není nejsnadnější. Ale tento efekt stojí za to. Výsledek vždy přichází v uvedeném časovém rámci.

Dávám vlasům, aby se živili pětačtyřicet minut. Po opláchnutí šamponem.

Bezbarvá henna mě postihuje po první aplikaci. Podle mého názoru by neměly být zanedbávány pozitivní vlastnosti produktu a je třeba pravidelně používat hennu k dosažení nejlepších výsledků.

Lydia, 41 let.

Docela náhodou jsem viděl v lékárně bezbarvou henu a rozhodl se koupit.
Je pravda, že před nákupem jsem náhodně přečetl recenzi produktu.
Zpětná vazba byla pozitivní. Nosím krátký účes, a tak jsem koupil jen jednu tašku.

Samotná příprava a postup netrvalo moc času. Prvním krokem je henna na kořenech vlasů. Pak se položte na prameny a masírujte pohyby. Celý proces trval méně než půl hodiny.

Během akce nezaznamenala žádné negativní emoce. Podle mého názoru je vůně jako čaj. Barvené vlasy nemění stín.

Jeden nuance zpočátku způsobil mne podezření. Jedná se o rostlinné částice v pytli. Já jsem uzel a uvízl je v kořenech. Poté, co zabalila hlavu do ručníku, posadila se a sledovala televizi.

O hodinu později se začala vyplachovat. Byla to noční můra. Vlasy se staly lepivými z hlenu. Nějak, se zármutkem na polovinu, jsem se zbavil této podivné substance.

Po velmi dlouhém spláchnutí jsem šel berserk. Vlasy byly jako sušené hadry. Poměrně jsem použil hydratační balzámy, jeden po druhém. Situace byla nikde horší.

Nevím, kde tolik dobrých recenzí k tomuto produktu. Musím přiznat, že po nějaké době vlasy přišly v pořádku, dokonce začaly vypadat trochu lépe. Ovšem tento účinek není navždy zachován.

Výsledkem je tolik času a úsilí a výsledek s nosem Gulkin. Byl jsem doporučován používat hennu pravidelně. Slíbil znatelný výsledek. Ale už jsem nepoužil průhlednou hennu.

Alexandra Mikhailová, 24 let.

Na nějakou dobu jsem objevil intenzivní ztrátu vlasů. Jsem v panice.
Vysvětlím.
Číslo, které můžu, a stupeň C.
Ale nádherná, kudrnatá srst způsobuje, že mi muži komplikují.

Podpory nízké ceny výrobku a poměrně rychlý pozitivní účinek. Před použitím konzultujte v salonu krásy.

A rozhodnuto, že si povede o dlouho očekávaném procesu. Udělal jsem vše, co bylo doporučeno. Míchejte v horké vodě.

Natáhl jsem si vlasy do vlasů, potřásl jsem je s taškou a začal počítat minuty v očekávání a usnul. Po třech hodinách jsem spíše uvolnil vlasy. Vyprázdnění není dost snadné. Ale výsledek se objevil okamžitě.

Dokonce i kudrlinky nebyly mnohem objemnější, a proto byly v pořádku. Někdy vylila lupy, zapomněla na to.

Dalším krokem je zamíchat s nějakým máslem. Jak se budu snažit, určitě to řeknu. Dívky čekají.

Marina, 18 let.

A vždycky jsem věděl, jak a kdy používat bezbarvou henu. Nikdy jsem však nezajímala její know-how.
Z tohoto důvodu nevěnoval pozornost.
Obecně platí, že jednou ráno, po česání jsem si dlouho myslela. Důvodem byla plešatost.

Styděla jsem se, že v salonu chodím s problémem. Šel jsem na internet. Moje aplikace na iPhone, okamžitě vydal z nějakého důvodu henna. S nadějí na žádost jsem ho šel koupit.

Předtím, než jste se zúčastnili fóra, přečtěte si mnoho dobrých recenzí. Okamžitě vytlačil hodně práce. Doufala, že zpětná vazba začala fungovat.

Po první aplikaci nedošlo k žádnému výsledku. Rozhodl jsem se to opakovat za týden.

Po druhé aplikaci vlasy konečně přestaly vypadávat. Šel jsem do salonu, rozřezal si vlasy a rozhodl se, že nebudou pokoušet osud. Obecně platí, že dívky pokračovaly, pokračovala jsem v práci s hennou.

Použité dva měsíce. Provedl 7 procedur, každý týden jeden.

Chci si vzít na vědomí, že po druhé aplikaci se účes dostal do většího objemového vzhledu. A mělo by být poznamenáno, že se stane hedvábným. Také jsem zaznamenal dopad na mé žárovky. Nakonec jsem měla silné a silné vlasy.

Moje recenze je plné pozitivních emocí. Chci doporučit třepení henny do nehtů a kůže. Pomáhá mi to. Všechno, sbohem.

Natalya Akhlupkina, 48 let.

Před několika lety používala henu jako přirozené přírodní barvivo na vlasy. Její neobyčejně fascinující odstíny barvy mě vždy fascinovaly. Nedávno jsem v komentáři zaznamenal spoustu pozitivní zpětné vazby.

Není schopna malovat. Ale posílení pramenů je docela schopné. Přemýšlel jsem, že jsem se rozhodl vyzkoušet bezbarvou henu.

Navíc experiment nepředpokládal vysoké peněžní náklady. K mému velkému zklamání nebylo nic dobrého.

Po prvním použití se vlasy staly příliš tuhou. A samozřejmě vůně a textury způsobují jasné znechucení.

Nevím, co se ti líbí tady. Necítil jsem žádné pozitivní kroky.

Můj názor byl a zůstává tak, že henna je nejúspěšnější volbou jako barvivo na vlasy. Posilujte hennu vlasů nedoporučujeme. Proces je časově náročný a neúčinný.

Proč si myslím, že henna je pro vlasy jedovatá

Mám zkušenosti s barvením vlasů henny v raném mládí a je to opravdu strašné. Od té doby jsem velmi skeptický vůči všem těm fanouškům "přirozeného zbarvení", "oh, jak užitečný", "hurá, henna, budu zacházet s vlasy" a tak dále. Nemohl jsem však vysvětlit svůj skepticismus jiným než osobním zážitkem. A teď, po studiu, mohu.

Začneme tím, jak henna pracuje na vlasy. A co laminace přibližně, to znamená, že tvoří film na povrchu vlasů. Velmi trvanlivý film, upřímně řečeno. Žádná ze složení chemické laminace takové síly, díky Bohu, a nikdy nesnívala. To je způsobeno obsahem tříslovin. Jedná se o polyfenolové sloučeniny, které v tomto případě kondenzují bílkoviny na povrchu vlasů. Vytvářejí výkaly ze zdravé tkáně (tato vlastnost se používá například při zpracování kůže). Zatím vše nevypadá příliš děsivě. Ale co nám to vlastně dává?

Nepromokavá kůra na povrchu vlasů, která se nemůže zlomit. Pokud jsou vaše vlasy absolutně, dokonale zdravé - je to dobré, protože to bude obtížné je pokazit. Ale jestliže vlasy byly poškozené, obarvené, Bůh zakazuje vyblednout, je to konec. Protože žádný balzám, žádný olej, žádná maska ​​nebude procházet povrchem vlasů. A to, zatraceně, je to nezvratné. Zůstává pouze postupné stříhání.

Byla to jediná léčba hennou. Pokud pravidelně barvíte vlasy touto infuzí, pak hena také poškozuje zdravé vlasy. Čas od času, kůra poroste, stane se pevnější a vlasy tvrdší. Postupně vlasy téměř ztrácejí elasticitu. A když se pokoušíte shromažďovat ocas, česání, otírání, hubnutí během spánku, vždy, když se vlasy musely ohýbat - bude to zlomené. Od zlomu bude průřez jít a elasticita bude nulová... No a tak dále.

Ale faul henny je, že její účinek je nevratný. Může být vyprázdněn, ale nemožnost úplného odstranění tohoto filmu. Tuto červenou barvu nelze odstranit, aby se snížil efekt. Henna je velmi obtížné natřít.

Také zde musíte pochopit proč. Odolná barva (nebo prášek pro zesvětlení) funguje pod pokožkou (plášť) ve vnitřní vrstvě vlasů - kůře. Kůra Henna neumožňuje složení proniknout do pracovního místa a barvení se nevyskytuje. Můžete vymalovat hennu v tmavších odstínech, ale barva se rychle vymyje, protože namísto odolného barvení získáte tónování - vrstvu barviva na povrchu kůry.

Pro tenké a slabé vlasy - to je obecně peklo. Protože kořeny nemohou vydržet závažnost kůry na vlasu a vlasy také začínají vypadávat.

Jsem si jistý, že mezi mými čtenáři jsou mladé dámy, které mají pozitivní zkušenosti s používáním henny. Budu vás s potěšením poslouchat, ale s největší pravděpodobností tomu prostě nevěřím. Viděl jsem spoustu hennu-kamenných hlav. Nyní jsem jako kadeřník pravidelně čelí potřebě opravit. Ale ve skutečnosti, dokud nebude celá délka zkrácena, nemám co nabídnout. Tady a tónovaný a přijít s krásnými krátkými účesy rychle.

Mimochodem, henna nemá šedé vlasy. A šedé vlasy, na kterých henna není nijak překryta, bude stále lesknout.

To je to, co potřebuji, než si přebarvíte vlasy cokoliv: myslete 5x. Ptám se vás jako kadeřnice :) Než dáte hennu na hlavu, přemýšlejte milionkrát a změňte názor, prosím. Nepotřebujete to. Nyní je mořská profesionální barviva pro každou chuť a peněženku, bezpečná, neškodná, povolená pro použití i během těhotenství. Pokud máte zájem o krásu a zdraví vlasů, nepoužívejte hennu. Jejím jediným plusem je rostlinný původ.

Otázka kadeřníků, dělá henna kořist vlasy?

a kde jste všichni henna něco přirozeného, ​​ty tašky asi 5 rublů pevné chemie, mám rád chemii, nějaké zkušenosti v laboratoři kladen na hennu, piliny a chemii a henna tam s jehlou oko. Henna přírodní suroviny jsou velmi drahé a nejsou odolné do úložiště.

PROFESIONÁLNÍ PORADENSTVÍ:
Mělo by být zapamatováno, že henna barvila pouze přírodní, přírodní hnědé vlasy.

Henna má zvyk blednout. Ale oni to nepoužívají častěji než jednou za dva měsíce. Časté používání má opačný účinek: vlasy se otupí.

Pokud jsou vlasy v poslední době barveny chemickým činidlem, jsou pokovené nebo permeované, pak je nutné zdržet barvení hennou, protože rostlinné barvy jsou velmi špatně kombinovány s chemickými. V takovém případě může být výsledek zcela nepředvídatelný. Barva může získat jakýkoli odstín - od oranžové k zelené.

Vlasy se šedou barvou se doporučují konzistentně barvit s hennou a pak s basma.

Pro tmavší odstíny mohou být vlasy barveny směsí henny a basma (poměr barev a doba kontaktu s vlasy je zvolena individuálně).

Bílá henna nemá nic společného s přirozenou íránskou henou. Nejlépe to jsou jiné přírodní barviva, chemicky modifikované nebo dokonce syntetické nebo amonné soli, které nepříznivě ovlivňují vlasy.

Zpráva byla uživateli upravena 02-22-2010 v 20: 06Správce byla změněna uživatelem 02-22-2010 v 20:06

Bezbarvá henna pro vlasy recenze kadeřníků

Včera jsem se rozhodla posílit vlasy s bezbarvou hennou na radu některých včelařů.
Samá henna se ukázala být zelená, dlouhá a bolestně vymyta zelenou.
A já sama, blonďatá šedá se změnila na zeleno-žlutou!
Bouřlivé ovations!

Plné pipety. A co dělat?
Řekni mi holky

Včera jsem se rozhodla posílit vlasy s bezbarvou hennou na radu některých včelařů.
Samá henna se ukázala být zelená, dlouhá a bolestně vymyta zelenou.
A já sama, blonďatá šedá se změnila na zeleno-žlutou!
Bouřlivé ovations!

Plné pipety. A co dělat?
Řekni mi holky

Také udělala tento postup. totožnost byla na mých bělohnědých vlasech matný. Týden a půl byl. pak nějak zmizel. Moje hlava asi za den nebo dva je o.. + obvyklé masky jsou zakoupeny.. Nyní není stín a není žádná stopa.

hmm divné.. a mám to všechno... postupně...

hmm divné.. a mám to všechno... postupně...

hmm divné.. a mám to všechno... postupně...

Kanesh..neverny závisí na vlasu.

Mám tu jen tenký, suchý a pórovitý... Možná jen šťastný..

ale nebudu opakovat experiment ADVANCE!

Včera jsem se rozhodla posílit vlasy s bezbarvou hennou na radu některých včelařů.
Samá henna se ukázala být zelená, dlouhá a bolestně vymyta zelenou.
A já sama, blonďatá šedá se změnila na zeleno-žlutou!
Bouřlivé ovations!

Plné pipety. A co dělat?
Řekni mi holky

Ryba, soudí.
Vynesl jsem opravdovou fialovou barvu (další experiment s novým šamponem od žloutky byl)
Uzavřeno jako:
1. horký olej po dobu jedné hodiny
2. SHAMPOO-PEELING od firmy "GOLDEN SILK"
3. Maska na vlasy od Freemana

Přinesl poprvé.

Zkuste to, možná vám pomůže také. V žádném případě nebude škoda

Cítit krásu zevnitř

Je to celkem jednoduché -
začněte měnit právě teď

Henna vlasy: váš skrytý nepřítel

Nemůžu pochopit, co je divoká popularita henny? Koneckonců, pokud se podíváte na ty, kteří barví vlasy hennou, pak jeden z deseti vypadá slušně. V ostatních případech vládne v hlavě nerovnoměrně barvený chaos. Nicméně, každoročně se hena objevuje ve všech hodnoceních ošetření vlasů a produktů pro barvení vlasů.

"Přírodní íránská Henna" je fráze, kterou jsem od dětství věděl. A určitě ne jenom já. Tam je také bezbarvá henna, henna různých barev, blecha henna a samozřejmě elitní henna. Ale první věci jsou první.

Pokud pochopíte, použijte naše přírodní prostředky pro obnovu a ošetření vlasů, začali nám praprachy. Oni měli samozřejmě větší přístup k rouchu kořene a jiným rostlinám ve středním Rusku, ačkoli někteří používají podobné "staré" metody. Ale v určitém okamžiku se objevila na trhu zboží - všelékem pro každého a od všeho. A je možné dávat barvu a zlepšit vlasy a odstranit lupy, zázrak, a ne produkt. To také stojí jen halíčky a prodává se téměř na každém rohu. Ale ne tak jednoduché a růžové.

Jak může henna poškodit vaše vlasy?

Ano, samozřejmě, henna je přirozené neškodné barvivo. Ale je to neškodné pouze pro pokožku hlavy, používané jako pasta pro kreslení mehendi. A pak se můžete klopýtnout na falešnou a spálit kůži. Na stejných vlasech, v závislosti na zdrojové barvě a době expozice, můžete získat odstíny od světle zlaté až po bohatou měď. Problém je, že barva je nepředvídatelná. Jasně červené odstíny se získají zpravidla pouze na blond vlasy a na tmavých vlasech se získává něco jako červenavý odstín (jako by vypadaly vlasy na slunci). Pokud do henny - basmy přidáte další přirozený pigment, paleta se zvětšuje od fialové na černou. A tyhle palety můžete dostat přímo na jednu hlavu :) A v mém životě se objevila fáze vlasové barvy vlasů henny. Už se nevrátím k podobnému způsobu barvení. A tady je důvod.

Henna, dokonce i nejdražší a "elitní", spíše suché vlasy a skalp. A pokud majitelé mastné pokožky najdou v tomto plusu, potom normální a suché vlasy nebudou děkovat. Nadměrná suchost pokožky hlavy může způsobit svědění, lupy nebo zesílení a překroucené špičky mohou být odříznuty. Henna je špatně vymyta z vlasů na pár dní, pak chodí s "bylinkovou" hlavou. No, vůně samozřejmě nemůže být zaměňována s žádným jiným, ale ve vlhkém prostředí se také zvyšuje. Šampon ho nezabije a zbavit se ho také není snadné. V kombinaci se svěděním pokožky a rostlinným prachem, které se pravidelně nasytí na ramena - obraz není příjemný.

Krásná měděná barva, kterou některé dámy tak dychtivě dostanou, také nese určitou mazanost. A záležitost není dokonce ani v nerovnoměrném zbarvení vlasů (zde se vždy můžete zmínit o návrhářově představě :), ale s individuálním typem barvy

Vypláchněte henu z vlasů je téměř nemožné. Vážně je to již ověřeno. Henna je velmi silný a žíravý pigment, který může být odstraněn později z vlasů již několik let. Často se však projevuje skrz malby. Osvětlení může také poskytnout velmi zajímavou možnost. Kdysi jsem viděl, jak se žena v salonu pokouší umýt hennu. Je pravda, že tam i po henna byla také barvení doma. Takže i Malvina by záviděla tak modrou barvu vlasů. A to vše kvůli barvám a promývání barev na vlasy jsou soli a kovové oxidy. A oni, reagující s hennou, která se uvízla ve vlasech, mohou dát nejvíce neočekávaný výsledek. Levné barvivo a nákladné postupy pro vlasy po. Jste připraveni na takové překvapení?

Další typy henny na vlasy

Samostatně by se mělo říkat o bezbarvé heni. Někdo říká, že je to úplně jiná rostlina, odlišná od malby heny. Někdo je toho názoru, že to je jen kmen téže rostliny, a malba je listy. Zjistěte, kdo je správný a kdo není nyní, není důležité. Hlavní věc je ještě jedna věc: dokonce i bezbarvá henna vysychá vlasy stejným způsobem jako barviva, dělá je křehčí a ucpává ve vlasech, což ztěžuje následné zbarvení. Není divu, že holičové varují, že před barvením vlasů je třeba odstranit oblasti vystavené henně. A jestli je barva radikálně odlišná? Musíte chodit dvěma barvami, dokud se vlasy nevyráží na nejnižší možnou délku pro účesy.

Další odrůda je barevná henna. Všechny odstíny červené, hnědé, červené a fialové jsou v paletě takové henny. Pouze tady z obvyklého barviva na vlasy se moc neliší. Prášek rozpusťte vodou, aplikujte na vlasy a modlete se, aby výsledná barva odpovídala požadované barvě. Nebudu opakovat další problémy s barvením.

Nejnebezpečnější je blesk henny. Z henny je jen jedno jméno. A jako součást bělícího prášku a okysličovadla. Jak spálit vlasy doma - napsané v pokynech na zadní straně. O neschopnosti řídit konečný výsledek, myslím si, že to nestojí za zmínku. Karotka nebo kuřecí barva je jednou z variant takových experimentů, zvláště pokud jsou vlasy tmavé.

Nakonec to chci říct: žijeme v době moderní technologie a bezdrátového internetu. Tak proč používat kamenné věkové metody a materiály k udržení vaší krásy? Moderní prostředky pro barvení a tónování vlasů jsou velmi opatrné a ruce zkušeného průvodce vám jistě přinesou požadovaný výsledek. Pro péči a oživení má také své vlastní metody a přípravky. Důvěřujte svým vlasům profesionálům - a pak budou vždy zdraví a krásní!

Napsal Irishka, 2015-03-30, zobrazení 13714

Henna vlasové barvení: výhody a poškození vlasů, recenze a výsledky

Henna je barvivo přírodního původu. To bylo používáno obyvateli starověkého východu. S tím si obarvili vlasy a kreslili na těle kresby nazvané mehendi.

V současné době je henna používána jako ozdobná a jako kosmetická kosmetika ve složení masky. Pochopme, proč je henna tak oblíbená pro vlasy, recenze, přínosy a škody z jejího použití.

Jaké látky obsahuje henna

Henna je prášková látka získaná z rostliny s názvem Loveson Energy.

Henna dává krásné barvy a léčí vlasy

Snímky z vrcholu keřů poskytují jasnější barvu - používají se při výrobě henny pro mehendi. Barvivo na vlasy se získává ze spodních listů. Listy jsou sklizeny, sušeny a rozdrceny.

Henna obsahuje mnoho užitečných látek, včetně:

 • vitamín C,
 • vitamín k,
 • B vitamíny,
 • stopy esenciálního oleje.

Užitečné vlastnosti henny

Jako přirozené barvivo může být hena použita na vlasy. Henna obaluje vlasy venku, je hladká a chrání před negativními účinky slunce. V tomto případě se vlasy stávají bujnějšími, zdravějšími, silnějšími.

Poškození henny na vlasy, na rozdíl od průmyslových barviv, které mění strukturu vlasů a pronikají dovnitř, je minimální, což umožňuje henně získat mnoho pozitivní zpětné vazby.

Taníny obsažené v henné určují účinek barvení na mazové žlázy a normalizují jejich práci. Proto hena přinese další příjemný účinek pro majitele mastných nebo suchých vlasů.

Film se tvořil na povrchu vlasů, odlupuje odlupující se vločky a zabraňuje disekci konců. Henna má také příznivý účinek na pokožku hlavy. Výsledkem je prevence a likvidace lupů. Efekt je viditelný po prvním zbarvení.

Negativní účinek henny na vlasy

Recenze lidí nám umožňují mluvit o nepříjemných důsledcích používání henny na vlasy a dokonce způsobit nějaké poškození vlasů. Mluvíme o reverzní straně sušení henny: s častým používáním vlasy ztrácejí hodně vlhkosti, stávají se suchými a slabými.

Používáte-li hennu správně, uvidíte pouze její užitečné vlastnosti.

Nespěchejte z jednoho extrému do druhého. Pamatujte, že přebytek henny způsobuje, že vlasy jsou tuhé, ne elastické a neposlušné.

Pozor Lidé, kteří používají hennu na barvené vlasy, se mohou setkat s neočekávaným odstínem. V tomto případě se nepočítajte s jednotnou barvou.
U blondů není použití henny zobrazeno, pokud to není bezbarvá henna.

Co říkají trichologové o henně

Hodnocení lékařů ohledně henny se liší. Věří, že hena pro vlasy způsobuje více škody než dobré. Tam je dokonce takový názor, že henna nezpevňuje a léčí vlasy, ale naopak oslabuje.

Henna barvené vlasy

Navíc podle doktorů může podráždit pokožku hlavy a způsobit ztrátu vlasů. Nicméně kvalita heny, která sloužila jako základ pro takový závěr, není známa.

Zajímavý fakt! Statisticky byl odhalen vztah mezi onemocněním leukemie a kresbou mehendi na kůži (asi 60% žen v jižní Asii).

Po řadě nedávných studií byla vyjádřena myšlenka o genotoxicitě henny, v důsledku čehož bylo rozhodnuto, že těhotné ženy nebudou doporučovat používat tento přírodní nátěr jako všechny syntetické barviva (z jiného důvodu).

Názory kadeřníků na hennu na vlasy

Někteří kadeřníci mluví negativně na prášek z henny.

Odborníci tvrdí, že "skutečná" henna má vzhled mýdla a prodává se výhradně v ručně vyráběných kosmetických obchodech.

Tato dlaždice obsahuje kakaové máslo, jiné přírodní oleje, linalool. Samozřejmě, při použití v kombinaci s těmito složkami bude příznivější účinek henny výraznější.

Henna pro vlasy - recenze

Výhody a ublížení henny z hlediska obyčejných lidí se projevují jinde. Moderní dívky často dávají přednost henně syntetickým barvám.

Bezbarvý výsledek zbarvení henny

Z nejednoznačných účinků zbarvení si všimli, že s následným objasněním je velmi obtížné se zbavit žluté barvy.

Nicméně, vynikající recenze získat masky z bezbarvé henny. Diskuse o tématu populárního barvení jsou vedeny i v mnoha periodikách.

Co přidávat do henny pro použití na vlasy

Původní barva henny se liší od červené až po bronz (protože barvivo zcela nezakrývá přirozený odstín vlasů). Ale všechny ostatní barvy nabízené na trhu jsou získávány smícháním se syntetickými barvivy, které nepřispívají k užitečnosti této přirozené barvy.

Výjimkou je Basma, která se doporučuje přidat do henny v poměru 1: 3, aby se dosáhlo přirozenější barvy.

Při výrobě masky je přípustné přidávat kakaové máslo s pečlivým účinkem.

Jak vařit hennu

K henně měla na vlasy jen příznivý účinek, a ne uškodit, měli byste dodržovat některá pravidla a doporučení pro přípravu kompozice.

Stádia henna vlasy zbarvení doma

Například pro tyto účely jsou vhodné pouze nekovové nádoby nebo kovové nádoby, ale s smaltovaným povlakem. Jinak podle recenzí barva reaguje s kovem.

Je třeba věnovat pozornost tomu, že přípravu na barvení je třeba zahájit předem. K tomu se hena nalije vodou, aby se dosáhlo uvolňování kyseliny henatoninové - barviva.

Dávejte pozor! Rychlost chemické reakce není ovlivněna teplotou vody, ale teplotou vzduchu v místnosti. Při + 20 ° C vyžaduje hennu až 5-6 hodin, barvu lze připravit večer.

Po dosažení teploty + 35 ° C bude směs připravena za pár hodin. Výsledkem je hnědá (kyslík ve vzduchu oxiduje hennatonin). Není nutné vařit s vařící vodou - při malování získáváte slabý ošklivý odstín.

Saturace barev může být ovlivněna přidáním suchého vína, citronové šťávy nebo jablečného octa ke směsi - to zvýší kyselost prostředí a výsledná barva bude jasná.

Přidání několika kapek vašich oblíbených olejů je přípustné.

Majitelé jemných vlasů doporučují, aby kefír namísto vody přidali ke směsi henny. Předtím je žádoucí zahřát. Nebojte se, že se zkrátil. Nicméně, pro ty, kteří nejsou připraveni na to, je jiný způsob - nechte ji na pár hodin bez ledničky.

Pravidla aplikace Henna

Před použitím henny se doporučuje umyt vlasy.

Henna barvení: před a po

Barvení se provádí následovně:

 1. Směs se aplikuje na vlasy (připravená směs by měla mít konzistenci zakysané smetany) a následně je pečlivě natírána.
 2. Hlava je izolovaná.
 3. Doba zadržení závisí na požadovaném výsledku. Trvá asi 2 hodiny, než se barví vlasy brunetky. Pro spravedlivé vlasy stačí 1,5 hodiny.
 4. Vypláchněte nádobu (nádrž) tak, aby nedošlo k žádnému znečištění. Voda na konci by měla být bezbarvá. Odmytí hennu, je žádoucí odmítnout šampon.

Chemická oxidační reakce, která byla již zmíněna výše, pokračuje po barvení, a proto během několika dní se barva stává světlejší a získávají nasycené barvy. Doporučuje se, abyste si vlasy nepřečetli na další tři dny po zbarvení.

Henna vlasové masky: recepty

Henna masky často obsahují zvlhčující přísady, které kompenzují negativní účinky sušení henny. Pro ty, kteří se bojí uschnout vlasy, vhodné recepty, které umožňují přidání oleje.

Bezbarvá henna je vhodná pro výrobu masky

Všechny masky jsou aplikovány na mírně vlhké vlasy. Hlava je izolovaná (je vhodnější použít zimní klobouk namísto ručníku a sprchovou čepičku namísto filmu pro toto). Umytí masky, musíte použít šampon, ale můžete vzít a přirozený.

Užitečné pro masku pokožky henny a pšeničných klíčků:

 1. Taška bezbarvé henny - 25 g.
 2. 3 polévkové lžíce. l amla oleje.
 3. 1 polévková lžička. l lopuchový olej.
 4. 1 lžička. olej z hroznových semen.
 5. 1 lžička. oleje z pšeničných klíčků.

Henna musí být zředěna horkou vodou, nechat vařit, po chvíli přidat olej. Aplikujte na vlasy, izolujte je. Vypláchnout za půl hodiny.

Maska proti vypadávání vlasů s tvarohem:

 1. 3 polévkové lžíce. l henna.
 2. 2 polévkové lžíce. l citronová šťáva.
 3. 2 žloutky.
 4. 200-300 gramů tvarohu.

Všechny složky jsou nutné k míchání a nanášení na hlavu. Noste klobouk a kryt s ručníkem na oteplování. Udržujte masku 30-40 minut.

Bílá henna maska:

Nejjednodušší, ale ne méně účinná, lze považovat za masku složenou z bezbarvé henny. Pro jeho přípravu použijte vodu v poměru 1: 2 nebo 1: 3.

Namísto vody je přípustné použití odrůd bylin.

Kombinujte hennu a vodu (bylinný odvar). Efekt masky lze upravit přidáním k maskovacímu oleji:

 • proti ztrátě - kolečko a olivový olej (dostatečné na 1 polévkovou lžíci);
 • pro lesk - mandle;
 • pro potraviny - kolečko.

Maska henny a kefíru pro větší hydrataci a nutriční hodnotu

Kefír se často používá jako základna pro zpevnění masky. Velmi jednoduchá receptura, ale díky svému složení poskytuje vynikající výsledky.

Pozor! Před přípravou masky musíte zahřívat kefír a ponechat několik hodin při pokojové teplotě. Pro suché vlasy byste měli zvolit tužší kefír a pro mastné vlasy - kefír se sníženým obsahem tuku.

Maska se aplikuje na čisté nebo mírně znečištěné vlasy.

Pro maximální efekt je třeba kefírové masky nechat oteplit hlavu ručníkem.

Míchat 2 lžíce. l Henna a 4-5 Art. l kefír (závisí na délce vlasů). Použijte a podržte půl hodiny. Je přijatelné přidat esenciální oleje nebo pár kakaových lžic (není doporučeno pro blondýnky).

Jak se ukázalo, henna pro recenze vlasů je spíše rozporuplná. Výhody a poškození tohoto barviva, stejně jako výsledek barvení, do značné míry závisí na dodržování pravidel přípravy a použití.

Následující video vypráví o použití henny:

Toto video vám řekne o barvení vlasů henna a basma:

Pokud se chcete dozvědět, jak vytvořit masky na vlasy s bezbarvou hennou, podívejte se na následující video:

MirTesen

Všichni víme, že henna je přirozené rostlinné barvivo (vyrobené ze sušených listů lavsonia). Používá se v Indii, Íránu a většině arabských zemí. Málokterý obyvatelé Ruska se o sebe nepokusili.

Kromě toho může být pro proceduru laminace vlasů použita bezbarvá henna. Koneckonců s ním budou brilantnější, "těžší" a chráněni. V salonu tento postup (chemické barvy se zde používají) vás bude stát od 1000 rublů za proceduru a pytel bezbarvé henny stojí asi 7 rublů.

Recenze henna:

"Použil jsem hennu po dlouhou dobu, všichni záviděli lesk vlasů a jejich chvění! Pak jsem se unavil používat hennu, umývání pryč trvalo dlouho... A hladce jsem se změnil na vlasy barvy! Výsledkem bylo, že po 1,5 roce jsem musel krájet dlouhé vlasy na úroveň ramen, protože se jim podařilo neuvěřitelně těžko vypadnout. Chci se vrátit do henny! "

"Já jsem maloval hennu už více než 15 let! Hlavní věc je, aby henna byla velmi horká a udržovala se 10 hodin! Pak bude barva skvělá! Když chci být temnější (např. Lilek), přidám pár basma a kávových lžic! Když "pozhizhee" pak prosa! Ale nejdůležitější věc - henna by měla být čerstvá! Ne více než 3-4 měsíce! "Katerina

"Také jsem zbarvila vlasy hennou / basma, ukázala jsem si skvělou barvu a moje vlasy byly dlouhé a krásné, pak jsem přešel na barvivo na vlasy a vlasy mi pálily. jsou stále ve mně frizzy - typ žíně na hlavě Včera jsem koupil hennu a obarvil ji, jsem spokojen s výsledkem! "

"Neustále jsem maloval hennu a jsem velmi potěšen! Vlasy jsou nádherné, barva je úžasná, stejně jako jsem chtěla, s množstvím modulací, brilantních a bohatých! A stav vlasů je prostě skvělý! Ano, nikdy nebudeme malovat s průmyslovou chemií, protože to strašně poškodí vlasy! A články, které jsou škodlivé, jsou napsány těmi, kteří chtějí propagovat průmyslové barvy! Není pro ně prospěšné, když ženy naleznou zdravou a dobrou alternativu k chemickému namáhání vlasů! Ne, osobně ji nikdy nekupuju! Henna je nejlepší lék! "

"Dalším významným přínosem v barvení vlasů henny jsou nízké náklady na produkt. Začal být malován ve škole, pak se obrátil k malování (tmavý) jako výsledek zvýraznění. Vlasy vám řeknou pod vlivem všech barev ztracené vzhled a rozhodl jsem se pokračovat v malování s hennou 1) vlasy přestaly vypadat 2) se objevil lesk 3) krásný odstín, ale tam je jeden VUT po zvýraznění je stále ještě trochu nazelenalý odstín, ale to projde :) "

"Ahoj! Mají vlasy s hennou po dlouhou dobu a velmi potěšeni. Nesmysl, že henna kazí vlasy. Ano, můžete s ní vlasy vyschnout, prostě je nepoužívejte velmi často. Mám dost jednou nebo dvakrát měsíčně. A vždy přidám lžíci olivového oleje. Ani jedna barva vlasů nebude svítit tak, vím z vlastní zkušenosti. Hodně štěstí všem začátečníkům! "

"Dříve jsem používal henu s basma po dlouhou dobu - vlasové kořeny se dokonale posilovaly, vlasy byly lesklé a zdravé, často jsem slyšel komplimenty o jejich barvě. Pak jsem chtěl něco nového, změnil chemickou barvu vlasů. barvivo, jako výsledek - vlasy jsou velmi ztenčené, vypadli katastrofálně. Musel jsem se znovu vrátit do henny, ale mám pocit, že henna se nedávno stala něco jiného: dojem přítomnosti chemických přísad. Obecně platí, že henna je rozhodně lepší než chemická barviva, ale mám také silné pochybnosti o její plné přirozenosti. Na krabicích s chemickou hennou. žádné přísady nebyly oznámeny výrobcem. Může někdo vědět, která henna je opravdu přirozená henna a kde je to možné koupit v Moskvě, prosím pomozte s radou: Rád bych znovu zlepšil vlasy. "

"Několikrát si vlasy zbarvoval hennou. Výsledek: vlasy téměř nevypadají (ačkoli to trvalo několik měsíců), a staly se silné. Požádal o 20-30 minut. "

"Dívky, které pochybují - rozhodnou se! Pomyslel jsem si na dlouhou dobu, shromáždil jsem odvahu, studoval články na internetu, četl recenze, konzultoval s mým pánem... a rozhodl se mi! Barva je úžasná, vlasy jsou lesklé, nelituji!

Před tím bylo šest let namalováno červenou chemickou barvou. Ale v poslední době se staly suchými a začal jsem si dělat natur.masochki, a teď jsem se úplně změnil na natur.paint. Kdo se bojí, že po chemii hena může vlasy zeleně - nebojte se. Za prvé, po dvou měsících je celá chemie vypláchnutá z vlasů a za druhé, můžete zkontrolovat: sbírat vlasy z hřebenu, vložit je do koule a namočit hodinek na hennu 2. Čajová lžička je dost. Pokud nebudou zelené, můžete bezpečně natřít! Hodně štěstí. "

"Absolutně bezpečná věc... Pocházím z Asie a tam s touto hennou užívají s potěšením a nikdo neuvidí takové těžké, husté, lesklé vlasy jako obyvatele této části světa... Zapomněl jsem na tento postup na chvíli, jak se prodává Ne, hena... Ale nedávno mi hena přinesla z Baku... Mé vlasy mi asi asi 10 krát řekly... Děkuji vám... Dlouho jsem nedostal tolik komplimentů o mých vlasech :) A "tak husté, tak lesklé" a hlavně pro mě "tak živé"... Dívky, zkuste použít henna... já sám jsem barvil vlasy v různých barvách, všechno zkazil - znovu, suchý, nudný a tekutý... Ale teď se všechno vrátilo do kruhů. Kdo má blonďaté vlasy, pak koupí v Moskvě avtekakh bezbarvou hennu... opravdu. Nechápu úplně, jak to může být bezbarvá... A radím těm, kteří mají tmavé vlasy, pokud je to možné, požádám, abyste přinesli henu z Asie... Ze stejného Ázerbájdžánu, Turkmenistánu... Nebudete litovat a vaše vlasy vám budou velmi vděčné... A kůže mimochodem, taky :) Pomáhá s akné :) "

Bezbarvá henna na vlasy - přírodní zdroj zdraví

Henna se již dlouho používá k posilování a vyživování vlasů. Pro ty, kteří nechtějí změnit svou přirozenou barvu, doporučujeme používat bezbarvou henu, která obnovuje vlasy, má antibakteriální a protizánětlivé účinky.

Co je to bezbarvá henna?

Henna je přírodní produkt šetrný k životnímu prostředí, který je vyráběn v závodě lawsonium. Lawsonia roste v teplé klimatické zóně, zejména v Indii, v zemích severní Afriky, nevyžaduje pečlivou údržbu, toleruje sucho dobře. Labsonia se používá jako barvivo jako prostředek k posílení vlasů, který se používá k výrobě léků. Henna je již mnoho let oblíbeným produktem pro posilování a přirozené barvení vlasů.

Bezbarvá henna na vlasy je produktem zpracování stonků Lawsonum.

Lawsonia se pěstuje na zemědělské půdě a farmách. Především se semena rostliny osijí v krytých školkách a pak se transplantují do otevřených polí. Sklizeň se provádí během rozkvětu lavonie, pak jsou listy ručně odděleny od stonků, sušeny a přepravovány do výrobních závodů.

Výrobní proces bezbarvé henny na vlasy:

 • separační zpracování Lawsonia se provádí za účelem oddělení malých nečistot, zbytků rostlinných kmenů;
 • drcení stonků na práškovou hmotu;
 • prosévací prášek;
 • odstranění vlhkosti;
 • laboratorní testování shody s normami kvality;
 • balení hotového výrobku ve vakuově uzavřených kontejnerech

Hlavní producentské země pro bezbarvou hennu jsou Indie, Pákistán, Súdán a Egypt. Výrobek vyráběný v uvedených zemích je považován za vysoce kvalitní a zcela přirozený.

Užitečné vlastnosti bezbarvé henny na vlasy

Bezbarvá henna má mnoho užitečných vlastností. Pravidelně pomocí henny se vzhled vlasů výrazně zlepšuje, budou hladké, pružné s holistickou strukturou.

Hlavní užitečné vlastnosti:

 • obnovení struktury vlasů. Bezbarvé částečky henny vyplňují prostor poškozených vlasů, čímž přispívají k jejich obnově;
 • výstraha vypadávání vlasů. Henna stimuluje krevní oběh, vlasové folikuly dostávají dostatečné množství živin, což zabraňuje jejich ztrátě;
 • varování před akné. Kompozice henny zahrnuje adstringenty, které na pokožce hlavy způsobují suché hnisové formace, akné a další vyrážky;
 • posilující vlasy. Vitamíny, které jsou součástí bezbarvé henny na vlasy, posilují vlasy, stimulují jejich růst

Bezbarvá henna na vlasy má výživné, regenerační a protizánětlivé vlastnosti. Má také olupující a čisticí účinek na pokožku hlavy.

Po nanesení henny se vlasy stávají silnými, lesklými a živými.

Stojí za to použít bezbarvou hennu, pokud máte:

 • křehké a dělené konce;
 • matné vlasy;
 • dochází k předčasnému vypadávání vlasů;
 • hnisavé útvary na hlavě;
 • nadměrně mastné vlasy;
 • lupy;
 • pomalý růst vlasů;
 • nedostatek vlasového lesku;
 • svědění na pokožce hlavy;
 • vlasy po neúspěšném barvení;
 • alergická na složky šamponů, vlasové masky atd.

Pokyny pro použití bezbarvé henny

Správné použití bezbarvé henny jako prostředku pro posílení vlasů určuje kvalitu výsledku. Na pytlíku s hennou jsou zapsány pravidla pro ředění prášku, udává se použitý objem vody a udává se konzistence výsledné hmotnosti.

Doporučujeme používat právě otevřený pytel prášku. Henna se rychle stává k ničemu na volném prostranství, živiny jsou zničeny, prášek ztrácí své léčebné vlastnosti. Čerstvá bezbarvá henna na vlasy má zelenavý odstín, věnujte pozornost tomu!

Stručný návod k použití:

 1. Prášek zředit ve filtrované horké vodě, respektovat poměr prášku k vodě - 1: 3. Pokud je to možné, doplňte zpevňující prostředky, jako je například lopuchový olej, šalvěj nebo heřmánkový odvar.
 2. Nechte hmotu vychladnout na pokojovou teplotu a poté aplikujte na suché čisté vlasy. Nejprve je nutné hnědou pokožku proniknout do pokožky hlavy a potom jej rozložit rovnoměrně po celé délce vlasů.
 3. Po nanesení vlasů zabalte hlavu do plastového obalu, horní obal s ručníkem. Poprvé se maska ​​aplikuje po dobu půl hodiny. Pokud nejsou žádné negativní účinky, můžete prodloužit dobu ukládání až na jednu hodinu.
 4. Umyjte henu velkým množstvím vody při pokojové teplotě. Potom důkladně omyjte vlasy šamponem a malým množstvím balzámu.

Je důležité. Zředte suchý prášek na konzistenci zakysané smetany. Použijte na vlasy pouze ochlazenou hmotu. Opatrně si protřepte pokožku hlavy. Nedržte masku déle než hodinu.

Pro nejlepší účinek na posilování vlasů doporučujeme použít masky.

Složení zpevňující vlasové masky s hennou:

 • 40 gramů bezbarvé prášky z henny;
 • 20 gramů prášku bílého nebo modrého jílů;
 • 1 polévková lžička. lžíce ricinového oleje;
 • 1 žloutek;
 • 2 polévkové lžíce. lžíce z heřmánku nebo odvar z kopřivy

Postup při přípravě vlasových masek s bezbarvou hennou:

 1. Vylijeme henu z vaku do malého kontejneru, přidáme bílý nebo modrý jíl, pečlivě ho promícháme.
 2. Do výsledné hmoty přidejte lžíci ricinového nebo lopursového oleje.
 3. Oddělejte žloutek od bílkovin, použijte ho jako hlavní složku.
 4. Pro lehké vlasy přidejte heřmánkový odvar, pro tmavé vlasy - odvar z kopřivy nebo dubové kůry. Důkladně promíchejte výslednou krémovou hmotu, odstraňte hrudky.
 5. Aplikujte připravenou masku po dobu 40 minut na suché vlasy, pokryjte polyetylenem a ručníkem, omyjte velkým množstvím vody.

Tip: henna je oxidována kovem, nedoporučuje se používat kovové nástroje k přípravě směsi.

Je bezbarvá henna škodlivá pro vlasy?

Složení bezbarvé henny zahrnuje chrysofanol, který má barvivový efekt. Pokud jsou vlasy blond, nedoporučuje se používat hennu po celé délce, nejprve je třeba testovat produkt na samostatném pramenu. Pokud je barva přirozeně přirozená, můžete použít masky s přidáním bezbarvé henny.

Taniny, které jsou jednou ze složek bezbarvé henny, suché vlasy, se nedoporučuje používat tento nástroj pro osoby se suchými vlasy.

Co říkají kadeřníci a trichologové o bezbarvé slepici

Kadeřník Vasilkova Elena (Perm):

Bezbarvá henna je vynikajícím nástrojem pro posilování a výživu vlasů. Při správném použití hena neochází k barvení vlasů, nevyschává je a nevyvolává jiné negativní účinky. V kadeřnických salonech často používají masky, jejichž hlavní součástí je bezbarvá henna. Masky se používají k léčbě lupů, ke zlepšení struktury vlasů.

Tricholog Georgiy Abramov (Moskva):

Henna je jedním z mála přírodních produktů posilujících vlasy. Při správném používání henny se struktura vlasů zlepšuje. Doporučuje se používat hennu pro přirozené vlasy, které nikdy nebyly barveny syntetickými barvivy. Nepoužívejte hennu k posílení křehkých nebo tenkých špiček.

Bezbarvá henna - recenze po aplikaci

Vytvořte si objektivní názor na bezbarvou hennu, která vám pomůže.

V mládí byla moje vlasy suchá a křehká, četla o léčivých vlastnostech henny a začala používat tento nástroj. Již více než 30 let jsem nezměnil zvyk posilovat bezbarvé vlasy henny. Výsledek je nádherný - vlas vypadá živý a zdravý.

Nadezhda, 34 let

Začala používat hennu, aby oživila vlasy a poskytla jim přirozenou krásu a lesk. Výsledek se objevil dva měsíce po pravidelném užívání. Doporučuji to všem!

Používám bezbarvou hennu z času na čas k prevenci. Po aplikaci se vlasy stávají měkkými a příjemnými na dotek.

Po dlouhou dobu jsem nenašel vhodný výrobek pro péči o vlasy. Už několik let používám hennu dvakrát týdně. Vlasy se zvětšily, naživu, vypadaly jako světle zlatý odstín.

Nedávno jsem udělal vlasovou masku na bázi bezbarvé heny, nepřidala jsem žádné další komponenty. Po zákroku byly vlasy špatně česané a křehké.

Bezbarvá henna je přírodní posilovač vlasů, který neobsahuje škodlivé chemikálie, jako je čpavek a peroxid. Henna je vynikající antiseptikum, obnovuje integritu vlasů, dodává jim objem a dává zdravý vzhled.

Pro Více Informací O Suché Vlasy