logo

Dyson představila tichý vysoušeč vlasů

Společnost Dyson Designs představila první vysoušeč vlasů. Model, nazvaný "Supersonic", je vybaven nejmenším elektrickým motorem Dyson - V9.

Aby se eliminoval hluk generovaný tradičními vysoušeči vlasů, společnost se uchýlila k zkušenostem odborníků v oblasti akustiky, uvádí reportáž Designboom. Rychlost motoru vysoušeče vlasů je 110 tisíc za minutu. Teplota se měří rychlostí 20krát za sekundu.

Sušička má tepelnou ochranu a umožňuje uživateli snadno měnit nastavení bez obav z popálení. Model podporuje čtyři teplotní podmínky. Navíc můžete zvolit jednu ze tří rychlostí otáčení motoru. Novinka bude v prodeji v září 2016.

Tiché vysoušeče vlasů, tiché vysoušeče vlasů a běžné vysoušeče vlasů


Hluk vysoušeče vlasů brání - fakt. Co je doma, co je v kabině - nechcete uschnout nebo stylovat vlasy pod řevem letadla. Jak můžete snížit tento šum? Jaké vlastnosti vysoušeče vlasů budou muset zaplatit za takové snížení? A stojí za to, v tomto případě upřednostňovat tiché a tiché vysoušeče vlasů na pravidelných modelech? Teď pochopíme.

Obsah:

Proč sušič vlasů šust?

Hluk - povinný společník motoru. A motor sušičky musí být dostatečně výkonný. Je to síla motoru, která určuje sílu proudění vzduchu pocházející ze sušičky na vlasy. A rychlost sušení vlasů závisí na tomto průtoku vzduchu. Ano, ano, ne teplota vzduchu. Pro styling je zapotřebí horký vzduch a pro sušení je dostatečně teplý. Horký vzduch nezrychluje sušení, ale pouze zvyšuje poškození vlasů ze sušičů vlasů.

Čím silnější je motor, tím rychleji vysouší vlasy vlasy - a tím méně poškození se na vlasy v tomto procesu podaří. Ale silný motor produkuje více šumu. Sekvence není přímá - lepší a dražší motor může být méně šumný než levný motor se stejným výkonem. Ale rozhodně bude více hluku než kvalitní motor s menším výkonem.

3 způsoby, jak snížit hluk z vysoušeče vlasů

Takže máme tři způsoby, jak snížit hluk pracujícího vysoušeče vlasů.

Snížení výkonu motoru

Jediná otázka je, jste připraveni to s tím vyřešit? Poškozené vlasy a zbytečný čas jsou temné věci.

Vylepšené materiály a montáž motoru

Zdá se, že někteří výrobci vysoušečů vlasů už prošli určitou částí této cesty. Moderní vysoušeče vlasů jsou proto v zásadě silnější a méně hlučné než jejich předchůdci. Takže zde stačí, že výrobce sušičky nešetří na materiálech a montáži.

Ale aby se udělal ještě klidnější sušič než konkurence, výrobce bude muset v motoru používat některé velmi speciální materiály. A náklady na tyto materiály budou vhodné.

Povlak tlumící hluk

Kryt Soft Feel, který potlačuje hluk a vibrace, výrazně snižuje objem vysoušeče vlasů. Pokud kombinujete toto pokrytí s použitím vysoce kvalitního motoru, můžete dosáhnout přijatelné hlasitosti bez snížení výkonu motoru.

"Silentní" a tiché vysoušeče vlasů

Nyní na trhu existují modely vysoušečů vlasů, které jsou umístěny jako "tiché". Ani nejsou zcela tiché, ale rozdíl v objemu s klasickými vysoušeči vlasů je patrný. Jak to ale platí za to?

Za prvé, moc. Nejoblíbenější model "tiché vlasy" má výkon 1.600 wattů. Podle zkušeností naší zkušební skupiny kadeřníků začíná slušná síla pro vysoušeč vlasů od nejméně 2 000 W. Mustang fené mají sílu 2300 wattů.

Za druhé, cena. "Silentní vysoušeče vlasů" mohou snadno stát 30 tisíc rublů. Žádné komentáře. Profesionální modely vysoušeč vlasů Mustang s měkkým povlakem snižujícím hluk stojí 3300 rublů. Hodnotit je:

Tichý vysoušeč vlasů: funkce, špičkové hodnocení

Vysoušeč vlasů je nepostradatelným zařízením pro každou dívku. Používá se pro rychlé sušení a stylování vlasů v profesionálních kosmetických salonech a doma. Toto zařízení se liší tím, že při běhu motoru vydává poměrně hlasitý zvuk, což může někdy způsobit určité nepříjemnosti. Proto se výrobci domácích spotřebičů začali vyrábět tiché vysoušeče vlasů pro pohodlné a rychlé sušení.

Zvláštní funkce

Dnes mnoho kosmetických salonů používá podobné modely tepelných zařízení. Měli bychom poznamenat, že tichý vysoušeč vlasů s motorovými reproduktory je určen pro profesionální použití, ale je také vhodný pro domácí použití. Výrobci se rozhodli nahradit hlasitý vnitřní ventilátor speciálním systémem trubek. Z tohoto důvodu zařízení zachovalo své vlastnosti, ale přestalo produkovat otravné zvuky.

Výhodou tichého vysoušeče vlasů je, že tento model bude vynikající volbou pro cestování, protože nebude rušit ostatní. Všechny funkční vlastnosti tepelného zařízení zůstaly nezměněny, takže mohou být také vybaveny přepínačem režimu, ionizační funkcí a možností sušení za studena.

Hlavní nevýhodou zlepšeného modelu je poměrně vysoká cena. To je to, co odpuzuje mnoho kupujících při výběru vhodného vysoušeče vlasů. Tiché modely nemají vyjímatelné trysky a nejsou vybaveny sklopnou rukojetí, která je také považována za drobnou nevýhodu tohoto zařízení.

Při nákupu vysoušeče vlasů je třeba věnovat pozornost některým vlastnostem:

 • Velikost Velké rozměry mohou způsobit nepohodlí při běžném používání.
 • Napájení. Rychlost sušení vlasů závisí na tomto indikátoru.
 • Spínací teplota a přítomnost chladného režimu. Expozice tepla může nepříznivě ovlivnit stav struktury vlasů, takže profesionální stylisté doporučují používat vysoušeč vlasů při nižších teplotách.
 • Ionizace. Jedná se o další funkci, která zabraňuje elektrifikaci vlasů a chrání je před křehkostí.

Použitelnost

Hlavní výhodou tichého vysoušeče vlasů je nepřítomnost nepříjemného hlasitého zvuku během používání. Podle kupujících je takové zařízení vhodné používat v přítomnosti malých dětí, pokud je to nutné, usušit hlavu, když zbytek rodiny spí doma. Také to bude nezbytné pro ty, kteří často cestují. Koneckonců, může být použita kdekoli a nebude to způsobovat nepříjemnosti ostatním.

Vzhledem k tomu, že tyto modely nemají sklopnou rukojeť, jsou schopny zaberat spoustu místa. V tomto ohledu by měl být nákup výhodnější než standardní velikost tepelného zařízení. Přes nepřítomnost hlasitého motoru, vysoušeč vlasů má dostatek energie pro rychlé sušení vlasů a nezpůsobuje bolesti hlavy kvůli vysoké hladině hluku.

Nejlépe hodnocené

Vzhledem k široké škále obchodů s domácími spotřebiči mohou zákazníci snadno vybrat vhodný model. Podle dívky bylo provedeno hodnocení nejtichějších sušičů vlasů:

 1. "Valera". Tato společnost vyrábí různá vysoce kvalitní zařízení za přijatelné ceny. Proto mnoho kupujících preferuje vysoušeč vlasů od tohoto výrobce. Je vhodná pro domácí použití, stejně jako pro profesionální kosmetické salony a je také považována za vůdce mezi dalšími členy svého segmentu.
 2. Dyson. Jedná se o jeden z nejdražších spotřebičů, který získal obrovskou popularitu mezi západními odběrateli. Značka vyrábí elitní tichá zařízení s různými tryskami a dobrou ionizací.
 3. "Baby Liss." Tato společnost také vyrábí profesionální vybavení, ale její náklady jsou o něco nižší. Tato značka má poměrně silný tichý vysoušeč vlasů, který má velké množství dobrých recenzí od zákazníků.
 4. Philips. Docela rozpočtová možnost, která si bude moci dovolit spoustu spravedlivého sexu. Má vysoký výkon, není příliš hlasitý v procesu práce a má atraktivní design.

Závěr

Tiché vysoušeče vlasů se mezi kupujícími stávají velmi oblíbenými, protože mají mnoho pozitivních vlastností. Jedinou nevýhodou jsou vysoké náklady, ale některé cenově dostupné modely jsou na trhu.

Nejtišší vlasy suší

Jak sušit vlasy a udělat styling, a zároveň se nevzbudit dítě, manžel a sousedy? Je možné snížit hlasitost vysoušeče vlasů? Tyto otázky byly alespoň jednou v životě nastaveny. Pokusíme se jim odpovědět.

Zdá se, že čím je síla přístroje nižší, tím klidnější by měla fungovat. Ale pokud je to pravda (některé pochybnosti způsobují obzvláště levné nebo staré modely), pak snížení výkonu vysoušeč vlasů může prodloužit proces sušení vlasů do nekonečna! Tato volba nám nevyhovuje.

Ale neměli byste předčasně zoufat: výrobci vysoušečů vlasů se pokoušejí splnit přání zákazníků a v poslední době se stále častěji vyskytují "tiché" vysoušeče vlasů ve svých produktových řadách. Základem mechanismu těchto sušičů vlasů bylo odmítnutí obvyklého ventilátoru a jeho nahrazení systémem dutin a trubek, které zajišťují vysychání vlasů.

Spíše je otázkou, co je "klidné" v pochopení výrobců vysoušečů vlasů.

Obvyklá, takzvaná domácnost, vysoušeč vlasů má hladinu hluku asi 80 dB. To je objemově srovnatelné s pracovním soustružníkem. Naše domácí vysavače jsou hlučné při 74 dB.

Výrobci tichých vysoušečů vlasů prohlašují pro ně hladinu hluku 71-72 dB. Zdá se, že je to malý rozdíl! Pokud si však pamatujeme, že když se hladina hluku změní o 3 dB, síla produkovaná zvukem se změní o 2krát, pak se to neprojeví. Kromě toho hladina hluku, bezpečná pro lidi, prochází přes 75 dB. Takže výrobci vysoušeč vlasů nám skutečně nabízejí tiché výrobky.

Podívejme se na konkrétní modely.

Snad nejslavnější výrobce tichých vysoušečů vlasů může být nazván švýcarskou firmou Valera. V řadách profesionálních a domácích vysoušečů vlasů této společnosti bylo 8 různých modelů označených jako "tichá", tedy "klidná". Všechny se liší v výkonu, funkčnosti a hmotnosti. Profesionální modely jsou poněkud dražší. Proto je nutné zvolit na základě vašich přání na proces a výsledek sušení.

Bohužel, Valera nečiní tiché modely pro cestovatele.

Dalším výrobcem je Rowenta. Celá "klidná" řada je reprezentována jedním modelem - Silence CV 7650 z oddílu "Profesionální vysoušeče vlasů". Model je velmi high-tech a výkonný, má mnoho užitečných funkcí. Je však obtížné je považovat za výhodné pro dopravu.

Uznaný výrobce tichých vysoušečů vlasů, italská firma BabyLiss, nabízí pro naše účely 2 modely - 6610E a 6611E / 6611YE. Výrobce nestřihuje přísně profesionální a domácí modely. Nicméně první je umístěna spíše jako "profesionální" a druhá - "kompaktní", i když velmi silná. Mělo by být poznamenáno, že i "kompaktní" rukojeť modelu se neskládá, což znemožňuje použití při cestování.

Náš přehled výrobců tichých vysoušečů vlasů dokončí - opět italská společnost Parlux. Opravdu klidný model (mimochodem navržený podle patentované technologie) je zde jen jeden - 3800 Eco Friendly a Flower (nicméně věnujte pozornost bohaté funkčnosti modelů, stejně jako rozmanitost a krásu barev vlasů!).

Ale výrobce nabízí řešení, které je jedinečné svým vlastnostem: Tryska pro potlačení hluku Melody Silencer, která se hodí na jakýkoli model vysoušeče vlasů Parlux. Příchytka váží pouhých 52 gramů a kvůli absorpci vibrací a dodatečné zvukové izolaci způsobuje, že vysoušeč vlasů je tišší. V současné době se zdá, že použití Melody Tlumiče v kombinaci s Parluxovým kompaktním vysoušečem vlasů je jediným východiskem pro ty, kteří neradi ruší své sousedy nejen doma, ale i na výletech.

Tichý vysoušeč vlasů: funkce a nejlepší výrobci

Tiché vysoušeče vlasů jsou považovány nejen za pohodlné a praktické, ale i za drahé.

Obvykle se tyto modely kromě tichého režimu ovládání také liší značnou silou, což zvyšuje praktickou použitelnost jejich použití.

Jaký druh bezhlučné vlasové techniky je považován za nejlepší a proč?

Zjistěte, které firmy vyrábějí bezdrátové vysoušeče vlasů z našeho článku.

Vysoušeče vlasů, jejichž výrobci jsou považováni za nejlepší v počtu tichých?

Které výrobce nabízí nejlepší a nejpraktičtější vybavení:

  Vedoucím mezi výrobci tichých vlasových sušiček je značka Valera, jejíž vybavení je velmi populární v Evropě a Rusku;

BaByliss - další populární výrobce tichých vysoušečů vlasů;

Společnost Parlux vyrábí vynikající tiché vysoušeče vlasů, které se vyznačují také zvýšenou cenou;

 • Další společnost vyrábějící luxusní tiché technologie - společnost Dyson.
 • Náklady na tichý vysoušeč vlasů se mohou značně lišit v závislosti na výkonových modelech a různých způsobech provozu. Proto při výběru modelu pro sebe stojí za to zaměřit se na několik ukazatelů.

  Přehled tichého vysoušeče vlasů v tomto videu:

  Jak snadné je používat?

  Mnoho žen, když používají vysoušeč vlasů, si stěžují na zvýšené hladiny hluku.

  Někdy hluk z práce vysoušeče vlasů dosahuje 70 dB, a to může vést dokonce k bolesti hlavy s častým používáním modelu.

  To je důvod, proč se výrobci dlouho zamysleli nad vzhledem modelu s tichým režimem provozu.

  Nyní, když jsou takové sušičky na vlasy široce zastoupeny na trhu, každá žena má možnost se ujistit, že zařízení je praktické a snadno použitelné. Navzdory skutečnosti, že vysoušeč vlasů nevyvolává nadměrný hluk a nepríjemné zvuky, síla modelu zůstává na slušné úrovni, což umožňuje rychlé a kvalitní sušení.

  Další výhodou tohoto modelu je neuvěřitelná praktičnost. Výrobci se snaží dělat všechno, aby tichá technologie nebyla špatně kvalitní než konvenční modely.

  Proto i přes to, že vysoušeče vlasů pracují v tichém režimu, jsou i nadále praktické a pohodlné. Navíc, kvůli nepřítomnosti zbytečných zvuků, mohou ženy používat je všude, a to jak na cestě, tak doma, aniž by se obávali někoho.

  Co je dobré žehlení vlasů od společnosti Bebiliss, dozvíte se z tohoto článku.

  Silné a slabé stránky

  Nyní, když tiché vlasy suší postupně začíná přinucovat konkurenty z trhu, výrobci stále více diskutují o výhodách a nevýhodách modelů. Jaké jsou výhody použití této techniky lze nazvat:

  tichá vysoušeč vlasů nevytváří zbytečné, nepříjemné zvuky, což je patrné z jeho zvýšené praktičnosti s pravidelným používáním;

  takový model je nepostradatelný na silnici a na každé cestě, protože funguje tiše, což znamená, že žena nebude rušit ostatní, když vysychá vlasy;

 • I přes změnu vnitřních struktur sušičky si model zachovává všechny výhody své práce, včetně fungování několika režimů, ionizačního systému a dokonce i použití sušení za studena.
 • Kvůli tomu, co je dosaženo bezhlučnému ovládání sušičky? Společnost Dyson, průkopník při výrobě takových revolučních modelů vysoušečů vlasů, navrhla nahrazení hlučného ventilátoru uvnitř zařízení speciálně navrženým systémem dutin a trubek.

  V důsledku zavedených změn se však cena modelu výrazně zvyšuje, což je možná hlavní nevýhoda technologie. Mezi nedostatky lze poznamenat i to, že dosud neexistují žádné modely s odnímatelnými tryskami a skládacími rukojetí.

  A přesto, budou-li tiché vysoušeče vlasů i nadále populární, budou zde nejrůznější techniky s nejvíce jedinečnými vlastnostmi.

  Co hledat při nákupu?

  Za prvé, dívky by měly věnovat pozornost nákladům na modely.

  Takže například zařízení od firmy Valera se liší v přiměřené ceně a modely Dyson naopak jsou považovány za jeden z nejdražších na trhu.

  Druhým ukazatelem, který vždy vyžaduje pozornost dívky, je přítomnost různých funkcí. Pokud je vysoušeč vlasů v režimu ionizace, stejně jako ovládání teploty vzduchu, bude zařízení mnohem pohodlnější.

  Třetím indikátorem, který vyžaduje pozornost dívky při výběru, je praktičnost vysoušeče vlasů. I přes nehlučnou práci by měl model mít dobrou kapacitu, různou jednoduchost použití.

  Příliš masivní technika je při pravidelném používání nepohodlná, i když funguje tiše.

  Nyní zbývá jen vyvodit závěry o všech výhodách a nevýhodách modelu. Tiché vysoušeče vlasů najdete v produktech od značek BaByliss, Valera a Dyson. Takové modely jsou vhodné při jízdě po silnici, při každé cestě.

  Obvykle tiché modely mají slušný výkon a několik režimů ovládání. Hlavní nevýhoda této techniky může být nazvána nadhodnocenou.

  Naučte se o výhodách a nevýhodách Scarlet rovnání vlasů právě teď.

  TOP tiché modely vysoušečů vlasů

  Většinou jsou vysoušeče vlasů poměrně hlučné a to nelze popřít. Nyní však existují také modely na trhu, které se vyznačují nižším šumem. U mnoha dívek hraje tento ukazatel důležitou roli, zejména pro profesionály pracující v kadeřnických salonech. Níže uvážíme ty nejtišší modely vysoušečů vlasů, které jsou ve střední cenové kategorii, možná někteří budou "vynechat" z luxusní třídy.

  Okamžitě bych chtěl poznamenat, že zde nejsou žádné tiché vysoušeče vlasů. Tam jsou buď hlučné nebo méně hlasité. Přezkoumáme to nejlepší z nich.

  TOP nejtišší vysoušeče vlasů

  Podíváme se na nejoblíbenější zařízení, která v poslední době často nakupují, a věnujte pozornost uživatelským recenzím. A co vidíme? V první řadě je vysoušeč vlasů Philips HP8251, jehož jedna z výhod, jak říkají uživatelé, je "není příliš hlučná". Co potřebujeme. Má tento model jiné výhody? Ano, existuje:

  1. Vysoký výkon 2,3 kW, takže vlasy rychle vysuší;
  2. Jednoduchá a ergonomická, která podporuje pohodlný provoz.
  3. Ionizace. Velmi užitečná funkce. Přečtěte si více o tom zde.

  Toto zařízení stojí 35-40 dolarů.

  Jděte do toho a uvidíte poměrně tichý a atraktivní model Philips HP8232. Ve skutečnosti je velmi dobrá vysoušeč vlasů s tryskou a difuzorem a ionizační funkcí vzduchu. Významnou výhodou je nízká cena: kupující pouze zaplatí 25 dolarů - mnohem levnější než první model. Současně to vypadá úžasně. Ve skutečnosti vidíte všechno:

  Následující běžné sušičky vlasů - Philips HP8270: poměrně tiché a silné, rychle vysuší mokré vlasy a má velmi krásný vzhled. Vybaveno funkcí ionizace vzduchu, která je velmi dobrá. Nevýhodou je hodně váhy, takže křehká slabá dívka bude mít čas a čas ji změnit. To se může zdát jako nevýhoda pro některé, ale je pro mnohé modely zvláštní.

  Tento "tichý" vysoušeč vlasů stojí 60 dolarů.

  Pokud se vám nelíbí modely uvedené výše, věnujte pozornost modelu Rowenta CV 7650 za cenu 50 USD. Zpětná vazba o ní pozitivní. Zejména uživatelé berou na vědomí "tichý režim", což znamená nízké hlučnosti během provozu. Zařízení je výkonné a vybavené ionizační funkcí. Nevýhodou není příliš atraktivní vzhled a nedostatečný výkon, ačkoli výrobce tvrdí, že je přibližně 2000 wattů výkonu přístroje.

  Rowenta CV 7650

  Ne příliš hlučná a výkonná vysoušeč vlasů Rowenta CV 8642. Má vzorový vzorek a velké pouzdro, které není příliš vhodné pro použití. Nevýhodou je také to, že zákazníci si zmate a zmást a roztrhávají vlasy (opět kvůli jejich špatně koncipovanému designu), ale to se týká pouze příliš dlouhých vlasů (vlasy jsou nasávány do motoru a jsou roztrhány). Pokud máte krátké vlasy, pak se vám bude líbit tento vysoušeč vlasů, protože Je to nejen tichý, ale i silný (2,2 kW).

  Jeho cena v obchodech je asi 60 dolarů.

  Rowenta CV 8642

  Tichá a velmi "slabá" vlasová sušička Bosch PHD1150. Jeho výkon je pouze 1,2 kW, což způsobuje jeho relativně tichý provoz. Někteří uživatelé si však stěžují na hluk, který podle jejich názoru by měl být mnohem nižší. Model je velmi kompaktní a praktický. Navzdory slabé síle vlasy velmi dobře vysušují. Stojí to za penny - 20 dolarů za kus.

  Další sušič na vlasy, který je relativně nízký, je model Scarlett SC-1076 (2012). Při první rychlosti, jak říkají uživatelé, můžete dokonce sledovat televizi pohodlně a vysychat vlasy najednou. Při druhé rychlosti se rychlost ventilátoru značně zvětšuje a vysoušeč vlasů je hlasitý. Tento model s slušnou funkčností, ale ne nejdůležitější - ionizace. Takové štěstí je jen 12-15 dolarů, ale nedoporučujeme vám ho koupit. Je lepší hlásit 5-7 dolarů a koupit hlučný model s ionizací. Takový, dostatečně dobrý na trhu.

  Scarlett SC-1076 (2012)

  Nezapomeňte, že se nové modely objevují na trhu velmi vysokou rychlostí. Článek byl napsán 8. listopadu 2014 a od té doby se objevilo mnoho dalších nových modelů, které jsou nenákladné a zároveň mají nízkou hladinu hluku. Takže použijte tyto informace k výběru, ale také se podívejte na recenze ostatních skutečných uživatelů.

  Nejlepší vysoušeče vlasů. Top 10 (podle recenzí) pro rok 2019

  Žádná moderní žena, která by se starala o vlasy a vytvořila stylový účes, nebude bez takového nepostradatelného pomocníka jako vysoušeče vlasů. Toto hodnocení nejlepších modelů vysoušečů vlasů pro rok 2019 je založeno na recenzích na trhu Yandex (top 10 zahrnuje modely s nejméně 50% pětky), popularita v internetových obchodech a technické vlastnosti. Byl rovněž zohledněn poměr cena / kvalita. Oba profesionální modely a poloprofesionální vysoušeče vlasů jsou prezentovány. V hodnocení jsou zahrnuty také vysoušeče vlasů a kompaktní vysoušeč vlasů. Doufáme, že toto hodnocení usnadní výběr ze široké škály produktů nabízených moderními světovými značkami.

  Polaris PHD 1667

  Průměrná cena je 1 000 rublů. Kompaktní vysoušeč vlasů se sklopnou rukojetí z ruské značky zaznamenal 94% z peněz z recenzí na Yandex-Market a 96% doporučení k nákupu. Napájení - 1600 wattů. 2 režimy. Funkce ionizace a přívodu studeného vzduchu. Délka kabelu - 1,8 metru.

  "Koupili si vysoušeč vlasů, aby se dostali na silnici, a proto je dokonalý: kompaktní, výkonný, nezatížený nadbytečným množstvím."

  "Koupil jsem si tento vysoušeč vlasů, protože jsem často chodil na služební cesty, ale má jen malou velikost a je vybavený sklopnou rukojetí, i přes svou kompaktnost se vyrovnává se svými povinnostmi docela dobře.

  Xiaomi Soocare Anion Vysoušeč vlasů

  Průměrná cena je 2 860 rublů. Koupit Soocare Anions Vysoušeč vlasů na Aliexpress za 2,6 tisíc rublů (doprava do Ruska je zdarma).

  Čínský výrobce Xiaomi, známý mnoha pro své smartphony, zahájil výrobu vysoušečů vlasů a v září 2018 vydal model, který získal ocenění Design Award 2018 v kategorii "Průmyslový design". Novinka se odvolává na zákazníky a dnes je jedním z tří nejoblíbenějších sušičů vlasů v Rusku (podle Yandex-Market). Soocare Anions Hair Dryer zaznamenal 100% z peněz z hodnocení v Yandex-Market a 94% doporučení k nákupu.

  Napájení - 1800 wattů. 3 režimy: horký slabý proud vzduchu, horký silný proud vzduchu, horký silný proud vzduchu. K dispozici je ionizační funkce. Existuje funkce ochrany proti přehřátí, po automatickém vypnutí v důsledku přehřátí, bude fén připraven k opětovnému provozu během několika minut, což umožňuje profesionálům ho použít, protože nemusíte dlouho čekat, dokud se sušička nezchladí. Zahrnuje rozbočovač trysek. Délka kabelu - 1,7 metru.

  Coifin CL5R

  Průměrná cena je 2 800 rublů. Profesionální vysoušeč vlasů z italské značky získal 91% z peněz z recenzí v Yandex-Market a 100% doporučení k nákupu. Napájení - 2200 wattů. 4 režimy vytápění, 2 režimy intenzity přívodu vzduchu, režim dodávky studeného vzduchu. Zahrnuje 2 rozbočovače. Hmotnost 590 g
  Z recenzí:
  "Vždy jsem hledala vysoušeč vlasů, s nímž to udělám za 2 minuty, s touto sušičkou na vlasy to udělám za půl minuty." Výhodou je cena, lidé, kteří kupují jakýkoliv Rovents a šéfové za to, že platili za značku a výrobek vyrobený v Číně.
  "Dobrá fén pro profesionální použití Vyžaduje údržbu: mazání hřídele, čištění hřídele z vlasů pod oběžným kolem, výměna štětců alespoň jednou za šest měsíců - rok. Údržba vyžaduje hvězdnou montáž.
  Holič by měl stisknout tlačítko studeného vzduchu, je pro něj vhodné. Za rok profesionálního používání (několik hodin práce téměř každý den) trvalo jedno nahrazení kartáčů. "

  Philips HP 8233

  Průměrná cena - 2 950 rublů. Model od nizozemského výrobce obdržel 71% z peněz z hodnocení v Yandex-Market a 96% doporučení k nákupu. Napájení - 2200 wattů. 6 režimů: tři teplotní režimy a dva režimy intenzity přívodu vzduchu, ionizační režim. Délka kabelu 1,8 m. K dispozici je difuzor, rozbočovač.
  Z recenzí:
  "Nechci litovat mé volby, nepoužívám to dlouho, ale moje vlasy vypadají lépe.Toto je teplé sušicí funkce, která nepoškozuje vlasy a současně funkci sušení v turbulence, pokud potřebujete velmi rychle vysušit vlasy.Tato sada obsahuje gumový difuzér, který z plastu příjemně masíroval hlavu. "
  "Vzal jsem si takovou sušičku pro svou ženu a matku, oba jsou velmi spokojeni: matka dělá obrovské účesy, zatímco její manželka vytáhne vlasy po dobu 15-20 minut, tlačítka jsou malá, ovládací prvky jsou elementární, to fouká dobře a mocně, je trochu těžké a nebudete si s sebou vzít "Tento model je určen výhradně pro domácí použití. Všichni byli spokojeni s nákupem."

  Philips BHD 282

  Průměrná cena - 2 950 rublů. Nejoblíbenější dnes vysoušeč vlasů od holandského výrobce Philips obdržel 71% z peněz z hodnocení v Yandex-Market a 95% doporučení k nákupu. Výkon - 2300 wattů. Tři režimy vytápění a dva režimy intenzity přívodu vzduchu. Funkce ionizace a přívodu studeného vzduchu. Délka kabelu 2 m. K dispozici je difuzor, rozbočovač.

  Z recenzí: "Jsem potěšen sušičem vlasů jako peřím v ruce, takže všechny manipulace s ním jsou snadné a uvolněné, rychle se vysychá, vysoušeč vlasů je dost silný, styl je vynikající díky přítomnosti studeného vzduchu. pohodlně jsem na tom předchozím Philipsu neustále odvrátil. Doporučuji. "

  Philips HP 8664

  Průměrná cena - 4 640 rublů. Tento vysoušeč vlasů zaznamenal 69% z peněz z hodnocení v Yandex-Market a 77% doporučení k nákupu.

  Výkon - 1000 W. Kartáč se otáčí různými směry, usnadňuje styl styling a vytváří různé účesy. Délka kabelu - 1,8 m.

  "Dala jsem tento model své ženě 8. března, ale se sobeckým zájmem. Faktem je, že dům má nekonečnou sadu stylingových přístrojů, vysoušeč vlasů atd. Žena v podstatě buď narovnává vlasy, nebo vytváří kudrlinky, které toto zařízení dělá bez problémy a je tak potěšena, že tak rychle a snadno jí nikdy nevyznala vlasy.Všechny curlingové žehličky / rovnačky jsou nyní odstraněny ve vzdálené zásuvce a čekací doba, během které manželka "přináší krásu", se výrazně snížila.Takže rada je především pro muže, Tento model, získat obsah a "položil" dobře, 2 krát rychleji. "

  "Předtím jsem měl normální vysoušeč vlasů - bez ionizace, dvě rychlosti, nikdy jsem nevystřelil vlasy - postaral jsem se o to, protože po vysušení vlasy vypadaly jako houba, ale teď jsem vlasy nevysušila bez vysoušeče vlasů, byla jsem zkažená, protože moje vlasy které jsou ještě lépe než ty, které jsou vysušeny přirozeným způsobem, jsou hladší a lesklé. Ať už je to účinek turmalinu, nebo ionizace, nebo jen celkový vyhlazovaný vzhled vytváří takový efekt, ale vlasy vypadají mnohem zdravěji a lépe - to je fakt. "

  Rowenta CF 9520

  Průměrná cena je 4450 rublů. Model 2018 od německého výrobce dnes získal 67% z peněz z hodnocení v Yandex-Market a 98% doporučení k nákupu.

  Výkon - 1000 W. Vysoušeč vlasů s automatickým otáčením kartáče, který může sloužit jako dobrá volba pro jemné denní sušení a úpravu vlasů. Pracuje ve dvou teplotních intervalech, které jsou kombinovány se stejným počtem režimů napájení. V balení jsou dvě kartáče o průměru 40 mm a 50 mm. K dispozici je ionizační funkce. Délka kabelu - 1,8 m.

  "Dobře se vyrovnává jak s krátkými, tak s dlouhými vlasy. Pokud si hýbáte vlasy, což je logické, na kartáču nejsou žádné vlasy, a to je vše v prvním režimu, není to tak horké jako druhý, sušička je v pořádku, doporučuji."

  Moser 4350-0050

  Průměrná cena je 4,300 rublů. Tento model od známé německé značky, která je dnes druhým nejoblíbenějším v Rusku, získala 77% z peněz z recenzí na trhu Yandex a 90% doporučení k nákupu.

  Napájení - 2200 wattů. 6 režimů: 3 režimy ohřevu, 2 režimy intenzity průtoku vzduchu, režim dodávky studeného vzduchu. K dispozici je ionizační funkce. Zahrnuje 2 rozbočovače trysek. Délka kabelu - 2,8 metru.

  "Vynikající vysoušeč vlasů, velmi výkonný, s dobrými teplotními podmínkami! Už několik let jsem ji sušil, začal jsem chodit do bazénu a pravidelně sušili vlasy (Braun apod.) - jen když jsem pokračoval v používání" běžného "vysoušeče vlasů, uvědomil jsem si, Studený vzduch je opravdu chladný (a nemusíte držet tlačítko), horko je opravdu horké, moc není napsáno pouze na rukojeti, ale opravdu cítil (při maximální síle jsem jen suchý, pokud byl velmi, velmi rychle potřebný, obvykle dost průměrný výkon). Doporučuji! "

  "Tato profesionální vysoušeč vlasů se nevrátím k běžným vysoušečům vlasů.

  Rychle se usuší, zatímco samotné tělo není vyhřívané.

  Kvalita sestavení je až par.

  Parlux 385 PowerLight

  Průměrná cena je 11 200 rublů. Tento model italské produkce získal 82% z pěti z recenzí na trhu Yandex a 82% doporučení k nákupu.

  Napájení - 2150 wattů. 4 režimy ohřevu, 2 rychlosti intenzity proudění vzduchu, funkce studeného vzduchu, ionizace. Zahrnuje 2 rozbočovače. Délka kabelu 3 metry.

  "Manželka je šťastná, pohodlná, silná, vlasy se opravdu cítí lépe, nezasychávají a nevyhazují (nejdřív to takhle nedokázalo, ale ona to použila po dobu několika měsíců a říká, že to je patrné.) Z mužského pohledu máte pocit, kvalita konstrukce je vynikající a dokonce i když motor zřítí, dává najevo, že existují normální součásti. Cítí se lepší na dotek než filmy, Brownové a další byty jako v penězích. "

  "Velice se mi líbil vysoušeč vlasů, vynikající plastová kvalita, montáž, knoflíky jsou pohodlně umístěné, kabel je dlouhý, vlasy velmi rychle vysušují, mám dlouhé, doslova 2-3 minuty a vlasy jsou suché, jsou hladké, nejsou přehnané, téměř se zastavily pomocí žehličky s tímto vysoušečem vlasů! Navzdory vysoké ceně stojí za to! "

  Dyson Supersonic - nejoblíbenější vysoušeč vlasů v Rusku

  Průměrná cena - 30 950 rublů. Tento model zaznamenal 82% pětkrát na recenzích na trhu Yandex a 81% doporučení k nákupu. Dnes je nejoblíbenější vysoušeč vlasů v Rusku (data Yandex-Market).

  Napájení - 1600 wattů. Délka kabelu je 2,7 m. Bezchybná vysoušeč vlasů od britského výrobce nepřetržitě monitoruje a reguluje teplotu dodávaného vzduchu a provádí 20 měření za sekundu, což zabraňuje nadměrnému přehřátí a poškození vlasů. Zařízení Dyson Supersonic je vybaveno technologií Dyson Air Multiplier, která zvyšuje výkon průtoku vzduchu třikrát. Tradiční sušiče vlasů často poskytují buď slabý proud vzduchu - jsou pomalé, nebo naopak příliš silné, nekontrolované. Dyson Supersonic vytváří silný a směrový tok v úhlu 20 °, který vám umožní pečlivě a jemně vyschnout a stylovat vaše vlasy. Při vývoji nové vysoušeče vlasů vyvinuli inženýři společnosti Dyson v oblasti aeroakustiky optimalizaci kvality zvuku zařízení. Po namontování oběžného kola motoru s třemi noži dosáhli frekvence zvuku, která není vnímána lidským uchem.

  "Všechno je úhledně zabalené, na každém kusu je ochranný film, návod, kabel k zavěšení, koberec, dlouhá šňůra, sušička sama o sobě si zaslouží samostatný potlesk, je tichý, má několik režimů teploty a intenzity vzduchu. včetně chlazení vlasů při stylingu Světlo A pro mne je nejdůležitější, že je nyní na hlavě objem, který trvá dva dny s minimem stylingových výrobků.Obvykle i po salonu se objem večer zmizel.

  TOP 10 nejlepších sušičů vlasů pro 2018-2019

  Každá žena chce vždy vypadat dobře a uchýlí se k různým trikům: krásný a originální make-up, atraktivní oblečení, schopnost udržet své tělo v dobré kondici a samozřejmě vlasy. Aby byl druhý neodolatelný, potřebuje vysoušeč vlasů, ale volba správného zařízení není příliš snadná. V tomto článku jsme shromáždili hlavní doporučení týkající se tohoto pomocníka. Doufáme, že vám pomohou.

  Shrnutí hodnocení:

  Jak si vybrat vysoušeč vlasů?

  Při výběru vysoušeče vlasů byste měli zvážit řadu bodů, které ovlivní jeho funkčnost a cenu:

  • Hmotnost přístroje - kvalitní vysoušeč vlasů by neměla být příliš světlá. Pokud má příliš malou váhu, povědí o nespolehlivosti navíjení motoru, což povede k jeho rychlému selhání;
  • Napájení je velmi důležité, ale příliš vysoká rychlost může ublížit. Například pokud pravidelně vysoušíte vlasy sušící sušičkou o objemu 2 kW, budou křehké a suché, i když tento proces bude trvat minimálně. Ideální výkon pro domácí sušič vlasů je asi jeden a půl kilowattu. Takové zařízení je ideální i pro každodenní použití;
  • Materiál, z něhož je tělo vysoušeče vlasů vyroben, musí být žáruvzdorný, protože se zařízení během provozu ohřívá na vysoké teploty. Pokud v tomto okamžiku náhodně spadne z rukou, pak tělo může prasknout. Nejlepší ze všeho je, pokud vysoušeč vlasů bude vyroben z plastu odolného proti vysokým teplotám. Nezapomeňte se podívat na to, jaké materiály jsou vyráběny tryskami - keramika je nejvhodnější pro všechny typy vlasů, protože nepoškodí jejich strukturu;
  • Počet funkcí a režimů provozu. Pro domácí použití je nejlepší vzít zařízení, které má dvě rychlosti a dva teplotní režimy. Moderní modely vysoušečů vlasů mají speciální ionizační systém a jsou schopné dodávat tok bez topení. Profesionální kadeřníci říkají, že takové příležitosti vám umožní získat krásný styl, který bude trvat celý den;
  • Počet trysek a jejich typy - většina vysoušečů vlasů v soupravě má ​​koncentrační trysku, která zajišťuje směrový průtok vzduchu. Existuje několik trysek, které mohou přidat objem nebo narovnat vlasy. Cena zařízení závisí přímo na počtu trysek;
  • Pro určitou délku vlasů se získává běžná vysoušeč vlasů nebo vysoušeč vlasů. Brashing je vhodný pro dívky s krátkými vlasy a příliš hustými vlasy.

  V našem žebříčku top 10 patří pouze nejpopulárnější modely domácích sušiček, které dívky dávají přednost častěji. Uvažovali jsme o výhodách a nevýhodách každého z nich, vedli jsme jejich hlavní provozní vlastnosti. Při sestavování hodnocení jsme vzali v úvahu nejen preference spotřebitelů, hodnocení, ale také hodnotu za peníze: každý nechce dát peníze na věci, které by mohl koupit mnohem levněji. Doufáme, že naše recenze bude pro vás velmi užitečné.

  Seznam nejlepších vysoušečů vlasů

  10. Vitesse VS-930

  Perfektní model pro každodenní použití. Tělo je zcela keramické, má vysokou kvalitu konstrukce - i po několika letech používání nedochází k záškubu a klepání. Má vysoce kvalitní tepelnou izolaci, která tělu neumožňuje při používání příliš horko. Výrobek má ionizační systém vlasů, díky kterému jsou vlasy lesklé a hedvábné, jeho struktura během sušení není poškozena. K dispozici je vestavěný rozbočovač, který poskytuje pohodlný a rychlý styl i pro jednotlivé prameny.

  Model má dvě rychlosti a systém ochrany proti přehřátí - vysoušeč vlasů se automaticky vypne, pokud teplota překročí určité úrovně. Výkon zařízení je 1,2 kW, takže rychlost vyfukování vzduchu nebude příliš velká, což ochrání i vlasy.

  • Malé celkové rozměry;
  • Vhodné pro každodenní použití;
  • Velmi pohodlné skladování kvůli přítomnosti smyčky pro zavěšení;
  • Je zde zabudovaný rozbočovač;
  • Stupeň foukání může být nastaven;
  • Sklopná rukojeť.
  • Obě provozní režimy vytvářejí ohřátý vzduch;
  • Nastavení teploty topení také nefunguje.

  9. Bosch PHD1150

  Toto zařízení má kompaktní velikost a dobrý výkon, není příliš nákladné. Jeho rukojeť je sklopná, ve sklopeném stavu prakticky neobsahuje volné místo. Zahrnutá je kufřík, takže toto zařízení je možné vzít s sebou i při jízdě. Výkon není příliš vysoký - pouze 1 kW, díky čemuž budou vlasy vysušeny po dlouhou dobu, zejména pokud jsou silné.

  Přístroj má dva režimy rychlosti, stupeň ohřevu vyfukovaného vzduchu nelze změnit, avšak je možné vyloučit studený vzduch bez použití topného tělesa. Vysoušeč vlasů je ergonomický, hodí se dobře do ruky a během sušení můžete rychle přepínat režim provozu zařízení. Nicméně není vhodné pro jemné vlasy - toto by mělo být při nákupu zohledněno.

  • Zaberá málo místa;
  • Vysoká kvalita konstrukce;
  • Může být použit při cestování;
  • Dobrá ergonomie.
  • Citlivé na poklesy napětí;
  • Nízký výkon;
  • Tryska je vybavena závitem, který se může roztavit při maximálním výkonu přístroje.

  8. VITEK VT-2269

  Tento fén má velmi atraktivní vzhled díky přítomnosti zakřivených čar na těle, má krásnou barvu stříbra nebo černé barvy. Sada obsahuje trysku koncentračního typu, díky níž se sušení vlasů provádí poměrně rychle - to je dosaženo díky řízenému proudění vzduchu. Stejná tryska poskytuje bohatý objem a dává vlasům tvar navržený.

  Rukojeť je vybavena ergonomickým tvarem a má několik měkkých pogumovaných vložek, díky nimž může být vysoušeč vlasů držen v rukou co nejtěsněji, aniž by se obával, že bude sklouzávat v nejnepříznivějším okamžiku. Výkon zařízení je 1,6 kW, což je dostatečné pro domácí použití, existují dva režimy pro nastavení rychlosti proudění vzduchu a tři režimy pro přepnutí teploty. Další pozitivní věc je přítomnost dlouhé šňůry - asi 2 metry.

  • Vysoká kvalita konstrukce;
  • Tělo je vyrobeno z plastu s vysokou teplotou tání;
  • Existuje systém ochrany proti přehřátí;
  • Zajišťuje proudění studeného vzduchu;
  • K dispozici je vzduchový filtr, který zabraňuje zanesení motoru během provozu.
  • Příliš hlučné;
  • Rozbočovač trysky zůstává slabý, po chvíli zhasne.

  7. Scarlett SC-073

  Toto je nejkompaktnější zařízení představené v našem přehledu o nejlepších sušičkách vlasů roku 2018. Toto zařízení je vybaveno sklopnou rukojetí, kromě pohodlného pouzdra, které vám umožní vzít si s sebou na výlety. Výkon tohoto produktu je 1,2 kW, což bude dostatečné pro každodenní používání vysoušeče vlasů. Existují dva režimy rychlosti.

  Na drátu je upevněna malá smyčka pro zavěšení. Hmotnost produktu je pouze 300 gramů. Kromě toho obsahuje sada standardní náboj, který urychluje proces sušení a stylování vlasů. Tělo je vyrobeno z vysoce kvalitního plastu, odolné vysokým teplotám, je filtr, který chrání motor před prachem, což značně prodlužuje jeho životnost.

  • Malé rozměry;
  • Přijatelné náklady;
  • Dobře provádí všechny své základní funkce;
  • Kabel je v případě potřeby zkroucený, čímž je sušička ještě kompaktnější.
  • Velmi hlučné;
  • Slabé oteplování - trvá asi minutu, než začne vysoušeč vlasů vyfukovat vzduch při vhodné teplotě;
  • Nesprávná zástrčka, často bez kontaktu se zásuvkou.

  6. Philips HP8233

  Jedná se o velmi kvalitní model, který vám umožní rychle schnout vlasy i při nízkoteplotním foukaném vzduchu. Výkon zařízení je 2,2 kW, je dodáván spolu s masážním difuzérem, který během sušení pokořuje pokožku hlavy a také poskytuje další objem vlasů. Vzhled je stylový: vysoušeč vlasů má krásné hladké obrysy, které dokonce i malé prameny. Je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, je zvnějšku pokrytá speciálními látkami pro prodloužení životnosti.

  Vysoušeč vlasů je vyroben technologií ThermoProtect, která automaticky reguluje teplotu sušení vlasů, zabraňuje jejímu přehřátí a vzniku křehkosti. Design je vybaven ionizačním systémem, který změkčuje vlasy, díky čemuž bude možné zajistit antistatický efekt a vlasy budou lesklé. Existuje několik možností rychlosti a vytápění. Rozbočovač má poměrně úzký otvor, takže vzniká silný proud směrového vzduchu. Výrobek má režim turbo, který umožňuje zrychlené sušení vlasů.

  • Vysoká kvalita a dlouhá životnost;
  • Krásný vzhled;
  • Velký počet režimů provozu;
  • Existuje možnost urychleného sušení.
  • Velké celkové rozměry;
  • Významná hmotnost;
  • Napájecí kabel je trochu krátký.

  5. Bosch PHD9940

  To je docela výkonné zařízení, které je perfektní pro dívky, které vedou aktivní životní styl a nebudou trávit mnoho času sušením vlasů. Výrobek nebude vyhovovat lidem s tenkými vlasy, protože má poměrně vysokou teplotu vyfukovaného vzduchu. Vysoušeč vlasů je vhodný i pro vytváření dokonce složitých účesů. Má tři teplotní režimy, ale i ty nejvíce opatrné z nich je nejvhodnější pro silné a silné vlasy.

  Tělo je vyrobeno z vysoce kvalitního plastu, velmi příjemné na dotek. Vysoušeč vlasů je pohodlně držen v ruce, tlačítka a spínací páky jsou velmi výhodné. K dispozici je tlačítko, které aktivuje ionizační systém. Výrobek má nízkou hmotnost, je vhodný pro použití a skladování. Je vybaven třímetrovým přívodním kabelem.

  • Dostatečný výkonný proud vzduchu;
  • Krásný vzhled;
  • Komfortní ergonomický tvar;
  • Dlouhý napájecí kabel;
  • Vysoká kvalita konstrukce;
  • K dispozici jsou všechny potřebné trysky.
  • Silné uchopení;
  • Studené tlačítko nemá indikátor;
  • Příchytka na připevňovací ploše je velmi horká, a proto je pravděpodobné, že se spálí;
  • Po aktivaci se režim napájení začne trochu vibrovat.

  4. Braun AS 530

  To je docela dobrý sušič vlasů podle zpětné vazby uživatele. Výkon zařízení je malý - je to jen 1 kW, ale to bude dost docela pro jemné vyschnutí. Zahrnutá je speciální štětec o průměru 36 mm, který pečlivě vysouší vlasy a dodá jim další objem. Vysoušeč vlasů má tři režimy spínání a tři teplotní režimy.

  Konstrukce zajišťuje funkci studeného vyfukování a parního zvlhčovače - díky nim můžete dokonce získat komplikovaný účes. Délka napájecí šňůry je 2 metry, tam je také speciální smyčka pro zavěšení. Kromě hřebene, kompletní s vysoušečem vlasů, je kruhová tryska s plastovými zuby. Výrobek má malou hmotnost - pouze 0,25 kg.

  • Velmi pohodlné trysky se spolehlivým upevněním;
  • Perfektní pro styling dokonce poškozených vlasů;
  • Má velký počet různých funkcí a režimů provozu.
  • Ne příliš dobrá kvalita;
  • Někdy vypne napájecí kabel;
  • Velké celkové rozměry.

  3. Coifin CL-4H

  Jedná se o poloprofesionální zařízení, které je ideální jak pro domácí použití, tak pro kadeřnictví a kosmetické salony. Jedná se o jeden z nejlepších vysoušečů vlasů typu 2018 classic, který má všechny potřebné funkce, které uživatelům pomáhají nejen spolehlivě uschnout vlasy, ale také vytvořit účes, což je docela komplikované. Výkon vysoušeče vlasů je vysoký - asi 2,2 kW, což vám umožní rychle upravit tvar a umístění zvlnění. Má dva vysokorychlostní režimy, v němž jsou dvě trysky, hmotnost výrobku je 560 gramů.

  Kryt se během provozu neohřívá v důsledku přítomnosti vzduchového chladicího systému, filtr chránící motor před prachem je umístěn pod odnímatelnou mřížkou, v případě potřeby lze ho vyměnit. Existují 4 režimy ohřevu vzduchu a rychlost jeho průtoku. Navzdory tak velkému počtu možností má produkt velmi atraktivní cenu, vlasová sušička neumožňuje přílišné vlasy, proto bude fungovat dobře se suchými, slabými a poškozenými vlasy.

  • Trvanlivost - po celou dobu provozu funguje bez stížností;
  • Velký počet režimů provozu;
  • Univerzálnost;
  • Dostupnost systému chlazení vzduchu.
  • Příliš hlučné;
  • Nevyhovující rozložení tlačítek;
  • Rozměrový design.

  2. REDMOND RF-515

  Tento model byl v horní části vysoušečů vlasů na druhém místě zaslouženě. Vysoušeč vlasů má vysoký výkon, stojí zcela přijatelný a také má několik teplotních režimů provozu. Zařízení je perfektní pro použití doma i na cestách - má sklopnou rukojeť, která zajišťuje snadnou přepravu.

  Zahrnuty jsou dvě další trysky - koncentrační a difuzér, díky nim se jim podaří rychle a snadno vytvářet i velmi složité účesy. Výkon je 1,8 kW - poskytuje rychlé vysychání vlasů a současně prakticky nevytváří šum. Všechny spínače jsou na rukojeti vysoušeče vlasů, takže můžete nastavit přívod vzduchu jednou rukou.

  • Spolehlivá montáž;
  • Malé rozměry;
  • Dvě rychlostní a tři teplotní podmínky;
  • Výměnný filtr;
  • Nepotřebuje příliš vlasy;
  • Přijatelné náklady.
  • Tlačítko studeného vzduchu musí být zatlačeno tvrdě;
  • Zpočátku bude určitý zápach.

  1. Panasonic EH5571

  Velmi výhodné zařízení, vybavené duálním externím ionizátorem, je vhodné pro domácí nebo profesionální použití. Přítomnost ionizátoru umožňuje zachovat strukturu vlasů, zvlhčit je a také je zmírnit statickou elektřinou. Vysoušeč vlasů pečlivě vysuší vlasy.

  Hlavní rozdíl od ostatních podobných konstrukcí je umístění ionizátoru, který je instalován venku na bocích výstupu. Tato technologie chrání vlasy před výskytem dělených konců a dodává jim lesk.

  • Externí ionizační systém;
  • Tři vysokorychlostní a čtyři teplotní režimy provozu;
  • Výkon je 1,8 kW;
  • Existuje možnost studené rany;
  • Atraktivní vzhled;
  • Ergonomický tvar;
  • Přijatelné náklady.

  Závěrem je zajímavé video

  Kvalitní vysoušeč vlasů nemusí být drahé - vše závisí na tom, jaké funkce jsou v tomto zařízení potřeba. Hlavní věc je, že plně vyhovuje uživateli. Doufáme, že naše recenze vám umožní bližší a bližší pohled na sortiment prezentovaný v obchodech a vybrat si vysoušeč vlasů, který bude trvat a bude velmi pohodlný. Můžete se s vámi podělit o svůj názor a naše modely uvedené v komentáři k tomuto článku.

  10 nejlepších sušičů vlasů

  Vysoušeč vlasů by měl být u každé ženy. Nicméně, ne každý ví, jak si to vybrat. Například proč byste neměli koupit velmi lehký vysoušeč vlasů nebo super výkonný? Naše hodnocení a jasná kritéria výběru vytvoří představu o tom, co je "nejlepší sušič vlasů" a jak ji najít.

  Kritéria výběru

  Napájení

  Čím více energie, tím rychleji sušič vlasů uschne. Vysoušeče vlasů s kapacitou 2000+ wattů vyschnou vlasy, takže nejsou vhodné pro každodenní použití. Je lepší zůstat na modelech s kapacitou 1400 - 1800 wattů.

  Funkce

  Mnoho lidí potřebuje dvě rychlosti a někdo chce získat celou sadu funkcí. V každém případě jsou ionizační a studený vzduch dodnes nepostradatelnou funkcí.

  Dobrý vysoušeč vlasů by neměl být "chmýří", protože to znamená, že kovové navíjení motoru je velmi tenké. Vysoušeče vlasů s profesionálními motory jsou vždy tvrdší. Většina vysoušečů vlasů je zpravidla těžší, tím delší bude zařízení trvat.

  Materiál těla

  Tepelně odolný plast s vysokým nárazem je naší volbou. V opačném případě se tělo vysoušeče vlasů rychle roztaví nebo se přístroj rozpadne na kousky.

  Jaký typ vysoušeče vlasů je lepší?

  Dnes je mnoho výrobců vysoušečů vlasů. Značky Philips, Bosch, Panasonic, Braun, Rowenta se osvědčily. Slibné firmy BaByliss (Francie) a Valera (Švýcarsko) jsou oblíbené u kupujících, včetně. odborníky. Značka SUPRA je skvělý výrobce rozpočtových sušiček vlasů. Nejlepší vysoušeče vlasů v roce 2015 - více v našem hodnocení:

  Špičkové kompaktní vysoušeče vlasů

  • Kompaktní, sklopná rukojeť
  • 3 režimy
  • Výběr optimální teploty
  • Režim studeného vzduchu
  • Koncentrátor (umožňuje rychlejší sušení)
  • Nebylo zjištěno žádné významné
  • Snadné
  • Výkonný (2000 W)
  • Ionizace dělá vlasy hladší, poslušný
  • 3 režimy (včetně turbo, jemné sušení)
  • Oddělené nastavení teploty a vzduchu
  • Úzký náboj (dává směrový tok)
  • Odnímatelný filtr a gril
  • Pěkný design
  • Jasné ovládání, pohodlné klávesy
  • V turbo režimu musíte stisknout tlačítko
  • Rukojeť se přehýbá, ale není to nejmenší
  • Kompaktní
  • 2 rychlosti
  • Hub
  • Režim studeného vzduchu
  • Ochrana proti přehřátí
  • Žádné profesionální návnady

  Nejlevnější kompaktní vysoušeč vlasů v našem pořadí. Tito lidé často kupují "najednou", protože peněz není škoda, pokud se rychle zhorší. Je možné za takovou cenu dobré vlasy? Ukázalo se, že to může. Několik ročních období funguje správně. Je umístěn v kabelce nebo dětském batohu. Ruka při sušení není unavená. A moc není nejmenší. Tento model nemá jiné moderní funkce a další doplňky, ale kupující neočekávají mnoho. V létě se můžete vydat na výlet a na podzim dát dítě do bazénu - Lumme plní své funkce pro 5+. Dva podobné modely - 1040 (mírně odlišný design) a 1042 (výkonnější, 1400 W) - mají stejné vlastnosti a stojí to samé, takže když jste v obchodě nenacházeli žádnou Lumme LU-1041, neváhejte vzít 40 nebo 42.

  • Přiměřená cena.
  • Snadné
  • Výkonný výkon (1200 W).
  • 2 rychlosti.
  • K dispozici je rozbočovač.
  • Sklopná rukojeť s pohodlným zakřiveným tvarem.
  • Ochrana před přehřátím je.
  • Žádné další funkce a přílohy.

  Nejlepší profesionální vysoušeče vlasů

  Vysoce komfortní profesionální vysoušeč vlasů vyrobený v Evropě. Leží dobře v ruce, nepřehřívá, tlačítka jsou umístěna přímo pod prsty, takže je vhodná pro práci po celý den. Vysoce kvalitní topný článek zajišťuje stabilní provoz. Nestáhne prameny a vlasy po sušení zůstávají měkké, příjemné na dotek. Proud horkého vzduchu je opravdu horký, takže ho musíte používat opatrně, zvláště pokud máte stále málo zkušeností.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy