logo

Malovaná pěna Schwarzkopf - paleta, instrukce

Malovaná pěna Schwarzkopf - paleta, instrukce

Barvivo pro domácí barvivo na vlasy ve formě pěny od značky Schwarzkopf je již dlouhou dobou novinkou mezi barvami na masovém trhu. Tento výrobek lze dlouhodobě nalézt téměř v jakémkoli kosmetickém oddělení a jeho cena je nižší než cena jeho konkurenčního protějšku od společnosti L'real. Ale tyto konkurenční pěny mají rozdíl v trvanlivosti barvení a pěna od firmy Schwarkopf má výhodu, protože její vzorec obsahuje amoniak, což znamená, že barvivo má vysokou odolnost.

Přítomnost amoniaku v nátěru dnes způsobuje spoustu kontroverzí a je již možné s jistotou říci, že tzv. "Neamiakální" barviva způsobují poškození vlasů ne méně než produkty s amoniakem. Další informace o hodnotě amoniaku v barvivech na vlasy naleznete v našem barvivech Wella bez amoniaku.

Výrobky pro vlasy s vlastním barvivem ve formě pěny nalezly mnoho fanoušků a tento formát zřejmě dlouho zůstane na kosmetickém trhu. To je to, co se dnes děje s lakem PERFECT MOUSSE, je nadále v poptávce a výrobce v průběhu palety mění barvy, odstraňuje nepopiratelné, málo prodávané barvy a přidává módní topické barvy.

Poslední aktualizace palety pěny Schwarzopf představuje kolekce dvou odstínů "karamelu" pro brunety - číslo 757 "zázvorové zákusky" a číslo 850 "krémové sušenky". Při barvení poskytují oba odstíny mírné vyjasnění původní základny o 1,5-2 tóny.

Pokud jde o zbytek palety PERFECT MOUSSE, obsahuje jeden super jasný produkt (číslo 1200), 4 možnosti pro blondýnky (čísla 900, 910, 940, 950 a 1000), ostatní odstíny jsou pro vlasy od světle hnědé původní barvy až po tmavé kaštany. Ve sbírce odstínů dnes nejsou žádné barvy, které jsou daleko od přirozené barvy vlasů, která byla oblíbená předtím, například vínová nebo červená. Červená je nyní zastoupena v odstínu číslo 388 v barvě kaštanu-červené.

Malovaná pěna Schwarzkopf - paleta odstínů:

Barva pěna Schwarzkopf 850, barva "Cream biscuit"

Malovaná pěna Schwarzkopf 800, barva "Medium blond"

Barva pěna Schwarzkopf 757, barva "Perník"

Barva pěna Schwarzkopf 750, barva "Mandle"

Malovaná pěna Schwarzkopf 700, barva "Dark Blonde"

Barva pěna Schwarzkopf 668, barva "Hazelnut"

Malovaná pěna Schwarzkopf 616, barva "Ice cappuccino"

Malovaná pěna Schwarzkopf 600, barva "Lehký kaštan"

Malovaná pěna Schwarzkopf 536, barva "Frosty Mocha"

Malovaná pěna Schwarzkopf 500, barva "střední kaštan"

Barva pěna Schwarzkopf 400, barva "Cold Espresso"

Malovaná pěna Schwarzkopf 465, barva "Chocolate gaštan"

Malovaná pěna Schwarzkopf 388, barva "Červená a kaštanová"

Malovaná pěna Schwarzkopf 365, barva "Dark Chocolate"

Malovaná pěna Schwarzkopf 300, barva "černý kaštan"

Barva pěna Schwarzkopf 200, barva "černá"

Malovaná pěna Schwarzkopf 1200, barva "Ultra Blond"

Barva pěna Schwarzkopf 1000, barva "Pearl blond"

Malovaná pěna Schwarzkopf 950, barva "Golden blond"

Barva pěna Schwarzkopf 940, barva "Sand Blonde"

Malovaná pěna Schwarzkopf 910, barva "Ash Blonde"

Barva pěna Schwarzkopf 900, barva "Sunny Blond"

TOP-5 pěny pro barvení vlasů, výhody pěny před lakováním

Zdraví vlasů a maximální barva jsou hlavními aspekty při vytváření produktů pro úpravu tónu kudrlin. Péče o barvivo na vlasy patří do této kategorie výrobků. Neobsahuje amoniak a zaručuje měkkost akce, nicméně to se odráží v trvanlivosti výsledku. Pokud se vám zdá obtížné vybrat odstín barvy, máte strach z experimentů a radikálních změn v barvě vlasů - začněte s pěnou.

Co to je?

Pěna pro barvení vlasů je snadný způsob, jak upravit tón kudrlin, aniž by došlo k porušení jejich struktury. Složení inovací je bez amoniaku a podobných agresivních složek a jemná pěnová konzistence je rovnoměrně a jemně rozložena po celé délce pramenů.

Chcete-li obnovit obraz, nemusíte chodit do salónu krásy nebo mít profesionální dovednosti v oblasti kadeřnictví. Barvení vlasů s pěnou je k dispozici všem, trvá to jen 25-30 minut a trochu vaše vlastní úsilí.

Pozor! Pěna - odkazuje na bezpečné produkty tónování. Můžete je používat často a riziko poškození vlasů je zároveň minimální.

Výhody a nevýhody

Postoj k barvicí pěně je spíše protichůdný. Výrobek na jedné straně zaručuje snadné, bezpečné a rychlé přeměny, ale na druhou stranu, výsledek není udržován na kadeřích, pokud si přejeme. Podrobněji porozumíme výhodám a nevýhodám fondů.

Výhody barvicí pěny zahrnují:

 • bezpečnost, měkký náraz, kvůli nepřítomnosti amoniaku a peroxidu vodíku;
 • slušná nabídka výživných, pečujících složek ve složení;
 • snadné použití;
 • vhodná pro aplikaci, pěnová konzistence se nerozšíří;
 • výrobek nezpůsobuje hoření, nepohodlí;
 • žádný nepříjemný zápach;
 • Korekce barev může být provedena poměrně často, s řádnou péčí, nevede ke zhoršení vlasové šachty;
 • pěna umožňuje experimentovat s barvami, zaměřit se na přetečení;
 • Malba se provádí nezávisle, bez zvláštních dovedností a pomoci cizinců;
 • potěší uživatele a rychlost transformace. Za pouhých půl hodiny získáte nový stín;
 • Pěna je vhodná pro malování prvních šedých vlasů.

Na rozdíl od hmatatelného seznamu výhod pěnové pěny pro barvení stojí za to věnovat pozornost negativním aspektům procesu:

 • velmi nestabilní výsledek, je důležité aktualizovat odstín včas, jinak měsíc nezanechá stopu;
 • výrobek není schopen radikálních změn, maximálně 2-3 tóny;
 • špatná barevná paleta, žádné jasné, excentrické odstíny.

Jednoduchost a bezpečnost barvení pěnou je hlavní "módní" touto novinkou, ale současně mějte na paměti, že efekt je dočasný a potřebuje pravidelnou korekci.

Aby vyhovoval

Pěna pěny je všestranný kosmetický přípravek. Může být použita na jakékoliv vlasy pro takové účely:

 • přizpůsobit přirozené barvy kudrlin, aby obraz získal vrchol a individualitu;
 • obnovit sytost barvy kudrlin, spálená na slunci;
 • jako tonikum po zásadní změně objasnění;
 • pro výběr nového obrázku. Pomocí nástrojů různých odstínů najděte nejvhodnější. Pokud nový tón nevypadá harmonicky, nefunguje vůbec, není těžké se ho zbavit, prostě si hlavu omyjte častěji;
 • natřít přes první šedé vlasy.

Je to důležité! Hlavním předpokladem úspěšného malování se speciální pěnou je správný tón. Rozdíl více než 2 úrovní mezi zdrojem a vybranou barvou je nepřijatelný.

Procházet populární značky

Pravidelné barvení s amoniakovými barvami mění vlasy do šoku ze slámy, takže je suchá a křehká. Po prozkoumání toho, co ženy chtějí od barvení, kosmetické společnosti stále více vyrábějí neagresivní barviva, včetně pěn.

Mezi nejoblíbenější pěnové barviva patří výrobky značky Schwarzkopf, Loreal Paris, Wella, Palette. Malá revize slavných pěn vám pomůže snadno udělat správnou volbu.

Schwarzkopf Perfect Mousse

Schwarzkopf Perfect Mousse je oblíbená barva pěny. Značkové odborníky slibují zákazníkům jednotnou a bohatou barvu, snadné použití a rychlé výsledky. Vrcholem výrobku je oslňující brilantnost barevných pramenů.

Kompaktní balení s aplikátorem vám umožňuje přesně a rovnoměrně aplikovat nástroj. V soupravě k pěně je maska ​​pro péči. Ujistěte se, že je používáte k opravě výsledku zbarvení.

Obecně platí, že postup zafarbení netrvá dlouho, doporučuje se nechat barvicí kompozici na kadeře po dobu 25-30 minut.

Mousse se aplikuje na suché a neprané vlasy. A po proceduře použijte kosmetiku pro barevné kudrlinky.

Náklady na Schwarzkopf Perfect Mousse se pohybují mezi 370-400 rubli.

Paleta Schwarzkopf Perfect Mousse je prezentována ve 22 variantách, z toho 6 nádherných blond.

Je to důležité! Pásy světelných tónů jsou nejvíce ovlivněny vnější expozicí, a proto vyžadují větší pozornost a péči. Odborníci důrazně doporučují blondýnky, zejména v horké sezóně často používají výživné masky. To posílí strukturu vlasového hřídele a zvýší ochranu před slunečními paprsky.

Loreal Paris Sublime pěna

Loreal Paris Sublime Mousse je barva s inovativním vzorem od známé značky. Textura lehké pěny zajišťuje rovnoměrné a pohodlné použití na kadeře. Kompozice má malý podíl amoniaku, který zajišťuje trvanlivost léku více než měsíc.

Nákup barvy L'Oreal bude stát asi 300 rublů. Souprava je dodávána také se speciálním balzámem, který opraví efekt, zvýší barvu, lesk a hedvábnost pramenů.

Paleta sublimní pěny - to jsou 20 přirozených odstínů kudrlin od nádherného blond až po smyslnou čerň.

Pokud jste potěšeni novým odstínem vlasů, společnost nabízí širokou škálu odolných barev L'Oreal, jejich palety najdete na našich webových stránkách.

Wella wellaton

Wella Wellaton odolná barva pěna je dárek pro ženy, které jsou připraveny experimentovat, překvapit a zlepšit jejich image. Inovativní vzorec léčiva zajišťuje hluboké proniknutí barviva do vlasů.

Lék je certifikován. Uspokojuje uživatele a samotný proces barvení: barva pěna se nerozšíří, rovnoměrně a jemně se rozděluje po celé délce.

Součástí balení s barvivem a oxidačním činidlem je 2 sáčky se sérem pro intenzivní lesk, rukavice a instrukce. Takový soubor bude stát zákazníkovi až 600 rublů.

Je to důležité! Před použitím barvicí pěny nezapomeňte provést test citlivosti, protože složení obsahuje součásti, které mohou vyvolat podráždění a ve vzácných případech poškození zdraví klienta.

V paletě pěn Wella Wellaton je 20 přirozených odstínů.

Igora

Značka Igora dává zákazníkům kromě nového zářivého doteku pocit profesionální péče. Její nástroj Igora Expert Mousse - je mistrem kreativních nápadů uživatele bez poškození zdraví kudrlin.

Zvláštností této sbírky je, že mohou být vzájemně smíchány, což vytváří exkluzivní "koktejlovou barvu". Výsledek je poměrně odolný, začne vymývat po 8 umývání hlavy.

Pozor! S Expert Mousse můžete aktualizovat starý odstín kudrlin v pouhých 5 minutách. Pokud se poprvé provede lakování, prodloužte dobu expozice na 20 minut.

Efektivní barvicí pěna od Igory bude stát 650-700 rublů.

Sbírka Igora Expert Mousse se dodává v 16 přirozených barvách.

SYOSS tónová pěna

Značka SYOSS těší svým fanouškům sbírkou tonizačních pěn Color Activator. Unikátní vzorec bez amoniaku poskytuje bohatý tón a oslnivé chlupy. Přípravek lze použít mezi barvivy jako neškodné barvivo, pro maskování vrásčitých kořenů a šedých vlasů.

Pozor! Zvláštnost pěny v okamžitém působení. S ním aktualizovat barvu trvá jen 5 minut.

Aktivační barvy SYOSS Color Toning Mousse Activator jsou velmi hospodárné. Jeden balíček stačí pro 3-6 procedur, v závislosti na délce vlasů. Cena je asi 200 rublů.

Při barvení není nutné nosit rukavice. To opět dokazuje měkkost jeho působení.

Pro pohodlí je paleta Color Activator rozdělena do pěti oblastí: pro blondýnky, dívky s červenými vlasy, pro majitele chladných kaštanových barev, pro čokoládu a tmavé odstíny kudrlin.

Pravidla a vlastnosti použití

Při aplikaci tónových pěn mají své nuance. Zvažte je, abyste dosáhli úžasného efektu, abyste nebyli smutní ohledně výsledku.

Vlastnosti postupu:

 1. Před lakováním lehce navlhčete prameny, ale nejívejte je. Produkt je zpravidla snadněji rozptýlen na zvlhčené vlasy a odstín bude nakonec jasnější.
 2. Nezapomeňte testovat citlivost těla na barvivo.
 3. Aby vybraný odstín blond vypadal perfektně, může být nezbytné zbarvit přírodní pigment nebo umyt pro barevné vlasy.
 4. Pokuste se rovnoměrně distribuovat nástroj.
 5. Po obarvení doplňte péči o výživné, pečující prostředky (balzámy, masky).
 6. Namočte kompozici na prameny tak, jak doporučuje výrobce. Pokud jej umyjete dříve, nebude požadovaný výsledek. Předávání léku je však nepřijatelné.
 7. Po proceduře použijte speciální kosmetiku pro barevné zámky (šampony, balzámy, kondicionéry).
 8. Nepoužitá pěna nemůže být uložena.
 9. Nástroj se rychle vymyje, takže buďte připraveni aktualizovat odstín po několika týdnech.

Zvažte, zda jsou vlasy delší, tím více příprav bude zapotřebí. Úspory v tomto případě ovlivní výsledek. Proto zásobujte jednu láhev pěny, pokud je účes krátký a pro délku pod rameny je třeba 2 nebo více balíčků.

Jak barvit vlasy pěnou

Proces změny barvy vlasů se speciální pěnou je možná nejjednodušší a nejbezpečnější. Můžete je utrácet bez pomoci a profesionálních dovedností.

Algoritmus vašich akcí je:

 1. Pečlivě si přečtěte pokyny od výrobce.
 2. Noste rukavice, pokud přicházejí s pěnou.
 3. Rozmícháme vývojku s barvivem, pokud je to nutné, protřepeme láhev. Některé firmy poskytují hotovou kompozici, je potřeba jen třikrát protřepat.
 4. Pomocí aplikátoru rozložte složení na prameny. Je možné vytlačit část pěny na dlani a aplikovat ji na vlasy masážními pohyby.
 5. Masírujte si hlavu na chvíli, jako když umyjete hlavu, můžete hřebeny hřebenit s hřebenem.
 6. Po 10-40 minutách vypláchněte produkt z vlasů. Dost k použití teplé vody.
 7. Většina značek má ošetřující masku. Použijte jej k určení výsledku postupu.
 8. Naklápěte obvyklým způsobem.

Pěna na barvení vlasů je nejlepší volbou pro rychlé a bezpečné stínování vlasů. Tato inovace umožňuje aktualizovat barvu, malovat šedé vlasy nebo provádět zkoušku pro změnu obrázku bez zklamání. Vždy být okouzlující a tým profesionálů L'Oreal, Wella a Schwarzkopf s tím pomohou!

Další informace o světlech odstínech vlasů, koho vyhovují:

Barva na vlasy Schwarzkopf Perfect Mousse: popis a použití nástroje

Schwarzkopf Perfect Mousse - jedna z nejoblíbenějších barviv na vlasy, určená pro domácí použití. Je velmi ceněna pro široký výběr odstínů a extrémně snadné použití, což umožňuje dosažení dobrého účinku na vlasy i při prvním použití. Abyste brzy dokázali ocenit všechny výhody barvení pomocí Schwarzkopf Perfect Mousse, uvidíme, jaké jsou vlastnosti tohoto barviva, jak ho správně používat a jak se starat o vlasy po jeho aplikaci.

Vlastnosti laku

Schwarzkopf Perfect Mousse je odolná barva pro domácí použití, která je zařazena do hodnocení nejlepších profesionálních barviv na vlasy. Jeho složky, když jsou smíšené, tvoří pěnu, která se na vlasy aplikuje jako šampon, což značně zjednodušuje zbarvení. Barva je vhodná pro nenosené vlasy, stejně jako kadeřiny bělené nebo předtím obarvené umělými barvivy.

Co je v balíčku

V obalu barvy Schwarzkopf Perfect Mousse je vše, co potřebujete k úplnému barvení vlasů. Toto je:

 • barvicí gel;
 • vývojová láhev;
 • speciální pěnové čerpadlo;
 • Maska pro barevné vlasy;
 • barvicí rukavice;
 • instrukce.

Všechny tyto součásti jsou určeny pro jedno použití. Po použití je nutné je zlikvidovat. Opakujte některý z nátěrových sad Perfect Mousse výrobce nedoporučuje.

Princip činnosti

Schwarzkopf Perfect Mousse je moderní barva bez amoniaku. Hlavním aktivním prvkem tohoto nástroje, který je součástí barvicího gelu, je ethanolamin (odolná barva, nahrazující amoniak). Tato látka proniká vločky do vlasové šachty a vytváří barevný film po celé délce kadeř. Současně, na rozdíl od čpavku, tato látka sotva poškozuje keratinové buňky stejně, jako výsledek toho, že v důsledku tohoto zbarvení vlasy zůstávají lesklé a živé. Také tato složka nez uschne pokožku hlavy stejně jako amoniak a nemá silný zápach.

Doporučujeme také číst o rovnání vlasů keratinu v tomto materiálu.

Současně Ethanolamin poskytuje menší odolnost vůči barvení než amoniak. Z tohoto důvodu musí ženy, které si vybírají výrobky, které jsou na něm založeny, opakovat barvení každé 4 týdny.

Výrobce

Schwarzkopf je značka, jejíž historie se datuje více než 100 let. V současné době je tato organizace součástí konglomerátu Henkel a je jedním z největších výrobců vlasových výrobků na světě. Tato značka má profesionální řadu pro barvení a péči o vlasy, stejně jako řadu produktů doporučených pro domácí použití. Kromě toho má organizace celou síť salonů po celém světě. V současné době je tato německá značka velmi oblíbená u kadeřníků a stylistů kvůli vysokým standardům kvality, jednoduchému použití a poměrně přijatelným nákladům na všechny výrobky.

Paleta

V paletě Mouss Perfect existuje několik základních pravítků. Mezi ně patří:

 • PERFECT MOUSSE. Jedná se o řadu základních přírodních odstínů od středně hnědé až po černé. V paletě této linky jsou studené a teplejší odstíny.
 • Karamel Jedná se o řadu teplých barev, které obsahují pouze dva odstíny: "Krémový houbový dort" a "Perníkový koláč". Tyto odstíny jsou vhodné pro ty tmavovlasé dívky, které chtějí být lehčí.
 • Světlé odstíny. Tato řada obsahuje 8 světlých barev, včetně módní perlové blond, stejně jako písečné blond a jasan blond.

Také se podívejte na barevnou barevnou paletu Matrix non-amoniak.

Ženy, které si pro své tmavé vlasy vybírají světlé odstíny barviva, se také musí postarat o zjasňující prostředky. Tento výrobek je na čísle 1100. Tento nástroj vám umožní zesvětlit vlasy až na 4 tóny, po kterém si můžete zvolit odstín Perfect Mousse.

Barvení doma

Používání barvy Perfect Mousse doma je snadné. Dělejte to takto:

 1. Před barvením je třeba přečíst si pokyny k použití tohoto nástroje a ujistěte se, že provedete test alergií na barvu na kýlu lokte. Bezprostředně před aplikací barviva musíte nosit rukavice a naneste bohatý krém na obličej na pokožku podél linie vlasů.
 2. Poté musíte barvicí gel smíchat s vyvinutou emulzí. Samotný gel je dostatečný k nalévání do aplikátoru lahve. Poté je třeba čerpadlo nasát na pěnění.
 3. Pro smíchání rozvíjející se kapaliny a gelu musí být láhev otočena třikrát. Upozorňujeme, že je nemožné je otřásat.
 4. Poté budete muset vytlačit správné množství barvy na dlani a aplikovat ji na suché vlasy a rovnoměrně ji rozložit po celé délce. Pokud současně na obličeji padne určité množství barvy, je lepší jej okamžitě odstranit ubrousky nebo bavlněnými tampony ponořenými do toniků.
 5. Dále budete muset počkat půl hodiny, než barva bude fungovat. Poté bude muset jemně opláchnout tekoucí vodou. Není třeba používat šampon.
 6. Pak byste měli položit vlasy z kořenů na konce masky, která se dodává v sadě s nástrojem. Musí být také omyt studenou vodou.

Pokud během barvení pocítíte pocit pálení na pokožce hlavy nebo jiné nepohodlí, barva by měla být okamžitě vymyta. Obvykle by taková reakce neměla být.

Tipy pro výběr barev

Výrobci malířů doporučují, abyste nejlépe dosáhli barevných odstínů, které nejsou odlišné od barvy, které máte v současné době. Tím získáte příležitost získat nejpřirozenější výsledek. Rovněž pro správnou volbu barvy je třeba věnovat pozornost výsledkům barvení různých přírodních odstínů vlasů, které jsou na obalu demonstrovány. Pokud vaše barva není mezi nimi, musíte se podívat na recenze této barvy na internetu na tematických fórech. V těchto recenzích naleznete příklady zbarvení v konkrétním odstínu Perfect Mousse.

Přečtěte si také o Loreal profesionální barvivo na vlasy zde.

Pokud váháte mezi dvěma podobnými odstíny barvy, doporučuje se mít zapalovač. To vám umožní dosáhnout lepších výsledků barvení.

Péče o barvené vlasy

Kvůli tomu, aby vlasy byly po dlouhém zbarvení lesklé a krásné, musí poskytovat řádnou péči. Poskytuje:

 1. Používání profesionální kosmetiky na vlasy, které obsahuje speciální jemné šampony, balzámy a masky pro barevné vlasy. V současné době jsou tyto nástroje prezentovány jak v profesionálních, tak v rozpočtových řadách pro domácí použití.
 2. Pečlivé používání tepelných zařízení pro styling: vysoušeče vlasů, ployk, žehličky. Je-li to možné, jejich použití by mělo být zcela opuštěno.
 3. Odmítnutí perm, laminace vlasů a další procedury, během nichž je poškozena struktura vlasů. Pokud se provádí po barvení, mohou být prameny velmi suché, což dále povede k jejich ztrátě.
 4. Používejte pouze vysoce kvalitní vlasové doplňky. Krab a svorky je nutné opustit plastovými nebo kovovými zuby, které táhnou prameny, stejně jako z příliš těsných pryžových pásů a ráfků. Rovněž je velmi opatrný přístup k výběru hřebene. Nejlepší je použít masážní kartáč vyrobený z přírodních materiálů - to nepoškozuje vaše prameny.
 5. Ochrana vlasů před jasným sluncem a větrem, zejména v létě. Bezprostředně po zbarvení se doporučuje nosit klobouk a také se objevovat zřídka na jasném slunci. Kromě toho se nedoporučuje plavat v bazénu s chlorovanou vodou během tohoto období. Pokud takové sportovní aktivity nemůžete odmítnout, nezapomeňte použít speciální plavecké čepice.

Přečtěte si také o kaposových barvivech na vlasy.

Je také velmi důležité udržovat přiměřené mezery mezi barvením a udržovat zdravé vlasy. Dokonce ani s měkkým barvivem Perfect Mousse se nedoporučuje provádět takový postup více než jednou za měsíc. Jinak můžete beznadějně zničit vaše vlasy.

Video

Závěry

Jak můžete vidět, Perfect Mousse od Schwarzkopf je opravdu snadno použitelné barvivo pro domácí použití. S tím může mít každá žena, dokonce i ten, kdo nejprve zaujal své domovské zbarvení, dosažení dobrých výsledků. Chcete-li to provést, stačí, aby si zvolila správný odstín barvy a pečlivě prostudovala instrukce pro tento nástroj. Pokud ano, je zaručena skvělá barva vlasů.

Doporučujeme seznámit se s L'Orealem pro barvení vlasů na této adrese.

Pěna na barvení vlasů

Ženy vždycky chtěly něco změnit. Pozornost byla věnována vlasům. K těmto činnostem jsou krásné ženy motivovány mnoha důvody: změnou obrazu z různých důvodů, například nespokojeností s přirozenou barvou vlasů a přirozenou touhou experimentovat. Nyní nebudete překvapovat někoho s různými produkty péče o vlasy a barviv. Odvětví krásy uvádí na trh velké množství nových výrobků na trhu každý den. Hlavní věc zde není udělat chybu a udělat správnou volbu.

Paint-pěna - co to je a jaká je její vlastnost?

Jednou z novinek v této oblasti je pěna na barvení vlasů. Dye - pěna je optimální a racionální prostředek pro dívky, které jsou posedlé touhou namalovat kudrlinky v jiné barvě, ale starají se o strukturu a stav vlasů. Nástroj je vyroben ve formě pěny. Snadno nanáší a rozšiřuje vlasy. Výsledkem je dokonce dosažení barvení.

Po aplikaci se produkt uchovává až 30 minut. Pěna je také rychle a bez zbytků vyplachována vodou a na vlasy se aplikuje balzám nebo maska ​​s hydratačním účinkem. Nástroj je zcela bezpečný. Díky použití složek z přírodních surovin neškodí vlasům. Nepochybně bude vyhovovat dívkám, které chtějí získat přirozenou barvu vlasů, ale ne zbarvení extravagantní barvy.

Stejně jako jakýkoliv průmyslový nástroj má barva - pěna své výhody a některé nevýhody. Barva vlasů může změnit barvu vlasů na několik tónů najednou bez poškození, což je lesklé, vizuálně dobře upravené a živé. Prostředky se snadno dají, netekají a neškrtí vše kolem. Chcete-li získat požadovaný účinek, pěna nemusí být dlouho držena, stačí jen třicet minut. A poslední hlavní argument - pěna na vlasy, na které se objevily první záblesky šedých vlasů.

Nyní trochu o nevýhodách této krásné nové položky. Dívky na internetových fórech, které se již podařilo samy o sobě zkoušet prostředky, tvrdí, že dlouho neumožňují požadovanou barvu zámků. Barevné pigmenty jsou vypláchnuty během měsíce. Pro srovnání, nátěr na bázi amoniaku může trvat až dva měsíce. Některé dámy jsou také nešťastné, že není možné dosáhnout extrémní barvy pomocí nátěrové barvy. To také není vhodné pro barvení vlasů velmi světlých odstínů. Ale přes tyto drobné detaily, pěnové pěny již získaly své fanoušky a popularita tohoto nástroje získává pouze dynamiku.

Jak vybrat barvu (odstín) barvu

Paleta odstínů vlasové pěny je stále omezena na pouhých tuctů možností. Dnes je to maximum, jaké jsou připraveny různé světově proslulé společnosti. Ale ty náročné dámy, které jsou zvyklé na šikovnější odrůdy, jsou trochu zklamané. Mousse je zastoupena nejen na trhu v segmentu profesionální, ale i v domácnosti. Ve druhé verzi fondu jsou běžnější a cenově dostupné.

Jak používat pěnu z tónovaných vláken

Stínicí pěna se používá hlavně k tomu, aby vlasy poskytly přirozený lesk, zaměřené na hlavní stín. Populární barvení všech vlasů a samostatných zámků. Účesy s takovými vícebarevnými zámky vypadají velmi působivě a přirozeně. Nepřidávejte extrémy ani za to, protože fyzikální barviva, jako je barviva - pěna, se neobjeví na příliš tmavých a velmi světlých vlasech. Hlavní věc není přehánět.

Doporučuje se aplikovat barvu - pěnu na vlhké vlasy, v tomto případě bude účinek barvení patrný. Stínová pěna se obvykle prodává ve vhodných lahvích, což také usnadní její jednotné použití. Výhodou tohoto nástroje je, že je zcela zbavena nepříjemného podivného zápachu. Chcete-li opravit barvu vlasů pomůže zvlhčující maska, která se doporučuje dělat pravidelně.

Která barva pěna je lepší: přehled a paleta fotografií

Mezi různými barvivy pro barvení vlasů si můžete vybrat nejoblíbenější a nejoblíbenější.

Schwarzkopf / Schwarzkopf Perfect Mousse

Inovativní pěna z vlasů od firmy Schwarzkopf Perfect Mousse má zcela novou neobvyklou strukturu, která vypadá jako stylingová pěna. Je velmi snadné aplikovat, dokonale rozložené po celé délce mokrých vlasů a proniká hluboko do struktury. To vše napomáhá k dosažení vynikajících a přirozených výsledků. Barevnost vlasů na zadní straně hlavy není problém. Složení barvy - pěna nezahrnuje amoniak a nový jemný vzorec chrání pokožku hlavy před vysycháním a dává vlasům zdravý a dobře upravený vzhled. Perfektní pro barvení doma.

Loreal / Loreal Paris Sublime pěna

Loreal Paris Sublime Mousse se vyznačuje jemnou pěnou kombinovanou ve své lahvičce s jednoduchým používáním a pokročilým vývojem specialistů. Díky penivé struktuře vám pěna umožní získat čistou, zářivou a trvalou barvu. Už nemusíte špinit oblečení, ruce a předměty. Stojí za to, že barvu třepe - pěna na několik vteřin, protože kyslík a aktivní složky okamžitě obrátí obsah lahve na pěnu. Špičková pěna od společnosti L'Oreal je jednou z prvních barev s konzistencí pěny. Neopouští se na kůži a nezanechává těžko odstranitelné skvrny.

Wellaton / Wella Wellaton odolná

S odolnou barvou - pěnou Wellaton / Wella Wellaton získáte cenově nejvýhodnější a nejpohodlnější způsob barvení a bohaté přírodní barvy.

Chcete-li začít, jen protřepete láhev. Za okamžik se vytvořila hustá pěna. Lehce masírujte do vlasů. Během těchto akcí proniká barva - pěna hluboko v celé struktuře vlasů, od kořene až po špičku.

Paleta / Paleta

Objevte veškerou jedinečnost barvy - pěny ve formátu paletových vibrátorů. To je to, co potřebujete pro bohatou a trvalou barvu plnou úžasného lesku. Nikdy jste neviděli barvu tak snadné. Stačí jen roztřesit obsah třepačky a všechny komponenty se zastaví ve velmi husté pěně s lákavou vůní jahod. Použití pěny na paletu je stejně snadné jako šampon. O třicet minut později si můžete vychutnat perzistentní bohatou barvu, která také zcela nabarví šedé vlasy. Barvení nikdy nebylo tak snadné a efektivní.

Přírodní rostlinný nátěr bez amoniaku

Herbal Crème - inovativní barva - pěna na bázi tradiční přírodní henny. Použitá moderní technologie barvení bez hlubokého proniknutí do struktury vlasů. Formulová tónová pěna na bázi přírodních složek. Je ideální pro dodávání vlasů nasycených barev bez dramatické změny barvy. Unikátní jemný vzorec bez amoniaku a oxidačních činidel vám umožňuje optimálně barvit šedé vlasy. Snadné použití - stačí se protřepat a aplikovat na vlasy.

Igora / Igora pro tónování vlasů

Dívky, které si barví vlasy s trvalými barvivy, pravděpodobně slyšely o novém profesionálním produktu, jako je barva Igora, na tónování vlasů. Dnes Vám předkládáme barvicí pěnu Igora (IGORA Expert Mousse). Tento výrobek je zaveden na profesionální trh péče o vlasy docela nedávno. Ale již vyhrál hodně fanoušků mezi ženami, kteří se o to pokoušeli. Nezaměňujte IGORA Expert Mousse s barvou Schwarzkopf Perfect Mousse - pěnou pro domácí použití. Igor je nádech než barvivo na vlasy. Vysoká odolnost barvení však umožňuje používat tento nástroj nejvýše dvakrát měsíčně nebo až osm promývání.

Recenze pěny z tónovaných vláken

Alina: Používám barvu - Wellatonovou pěnu jednou měsíčně. Obvykle používám barvu světlých odstínů. Je snadné aplikovat na mé dlouhé vlasy a v důsledku toho je ekonomičtější, když používám jednoduché odolné barvivo na vlasy. Chladím vlasy doma, nemusím chodit do kadeřnice se smetanou pěnou. Chci ještě jednou dávat pozor, že to není jednoduchá odolná krémová barva a barva pěna. Jemný vzorec nezkazí vlasy.

Maria: IGORA Expert Mousse stínovací pěna od firmy Schwarzkopf mi byla doporučena v profesionálním kosmetickém obchodě, když jsem byla blond. Potřeboval jsem nástroj, který by udržoval saturaci barev mezi skvrnami odolnou barvou. Velmi často nechcete otrávit vlasy amoniakovým nátěrem a měli byste vždy udržovat dobře upravený a krásný vzhled. Paleta odstínů je docela různorodá. Mousse je vhodná pro barvení přírodních vlasů, pokud nechcete pokazit vlasy odolnými barvami. Tato pěna má jednu zvláštnost - rychle se vymyje. Již po 4 - 5 praní. Ale obecně je to skvělý profesionální nástroj.

Anna: Reklama, jak se říká, motor obchodu. Tak jsem se podíval na inzerát o barvě - pěna z Palette Color Mousse a rozhodl se to vyzkoušet. Vůbec to nelituji. Příprava barvy k použití je poměrně jednoduchá - podle pokynů musí být všechny komponenty smíchány, pár úderů rukou a barvy - pěna může být aplikována na vlasy. Vložil jsem ho rukama (samozřejmě s rukavicemi) bez použití štětce. Vše bylo rovnoměrně a rychle rozloženo, kůže zůstala čistá. Po půl hodině jsem dostala brilantní, bohaté vlasy. Doporučuji.

Bezbarvá pěna neobsahující amoniak od společnosti Schwarzkopf

V dnešní době musí žena zůstat mladá a krásná. Nyní je jen malá potřeba barvení vlasů, styling u kadeřníka.

Moderní kompozice vám zcela umožňují provést postup doma: pohodlné, pohodlné a výsledek není horší než výsledek master profesionála. Takový výsledek však může zaručit pouze osvědčené nástroje - ty, které jsou známé pro spolehlivost a kvalitu. Pokud je profesionální vlasový sprej Schwarzkopf doma od stylingových produktů nebo z perfektní pěnové barvy Schwarzkopf pro barvení vlasů, neměli byste se o výsledek starat.

O dokonalém pěnovém barvě schwarzkopf

Barvy společnosti Schwarzkopf jsou dobré, protože jsou široce používány v profesionálním prostředí. Proto bude výsledek barvení mnohem předvídatelnější a nově získaný odstín nepřekvapí svým zjevným rozdílem od fotografie na obalu. To je hlavní rozdíl mezi profesionálními a "amatérskými" prostředky.

Schwarzkopf Henkel je již dlouho lídrem na trhu v oblasti výrobků pro krásu a osobní péči. Společnost prezentuje produkty trvale vysoké kvality a může se na to pyšnit. Koneckonců začíná už od roku 1898, neustále zlepšuje své výrobky, vyvíjí nové linky, ale především se zaměřuje na kvalitu.

Hlavní výhodou nátěru je jeho snadná aplikace - díky své hustotě se nerozšíří. Kromě toho obsahuje barva Perfect Mousse pečující komponenty, které dodávají vlasům lesk a současně posilují a zpevňují. Navíc je kompozice jedinečná - neobsahuje škodlivý čpavek, který vlasy vysušuje a pokazuje, takže produkt pečlivě a mírně vysuší.

Jak používat

Je poměrně jednoduché aplikovat barvu Perfektní pěnu. Každý balíček je vybaven podrobnými pokyny v několika jazycích, které popisují a ukazují přesně jak používat nástroj. Pracovní postup tedy nebude.

Balení obsahuje také tenké jednorázové rukavice, které udržují čisté ruce. Ještě v obalu je nádoba s barvivem a speciální vývojář, který neobsahuje amoniak. Také v sadě je píst, s nímž je kompozice přiváděna do mousseous konzistence, stejně jako balzám, který by měl být použit po barvení a mytí hlavy.

Postup:

 • Používejte rukavice.
 • Přísady smíchejte podle pokynů.
 • Pomocí pístu porazíte přísady a přeměníte je do pěnové pěny.
 • Aplikujte směs na vlasy. Aplikujte okamžitě, bezprostředně po porážce.
 • Po uplatnění musíte počkat určitý čas. Pak opláchněte vodou a umyjte si vlasy.
 • Aplikujte na vlasy speciální balzám, podržte po dobu 3-5 minut a opláchněte. Mimochodem, tento balzám obsahuje cenný extrakt z orchideje, stejně jako užitečný sójový protein. Tyto ingredience činí složení balzámu hojivého a vyživujícího.

Doporučení:

 • Před použitím nátěru si přečtěte návod, který je k němu připojen.
 • Nezapomeňte používat rukavice - budou mít čisté ruce a nebudou barveny barvou.
 • Pečlivě promíchejte, nepoužívejte, aplikujte barvu ihned po pěnění.
 • Pokud by nicméně bylo neopatrné a barva klesla na kůži nebo na oděv, navlhčete bavlněný tampón vodou a rychle jej vyjměte - pokud to uděláte okamžitě, nezůstane žádná stopa.

Podrobné video o aplikaci

Zjistěte, zda je tato barva vhodná pro vás předem, a nikoliv podle provedené skutečnosti. Přečtěte si recenze o barvách na vlasy pro chladné odstíny.

Olejové barviva na vlasy neobsahují oxidační čpavek, takže v zápachu nejsou žádné louhy. Recenze olejových barev pro vlasy nejběžnějších výrobců zde.

Jak se tónování vlasů liší od barvení, jak to udělat - video https://ilcosmetic.ru/volosy/okrashivanie/tonirovanie.html

Paleta

Výběr odstínů je zobrazen několika směry - hnědý, černý a blond.

Společnost Schwarzkopf a Henkel dnes nabízí možnost vyzkoušet asi 20 různých nádherných odstínů.

Navíc se liší i rozjasňovače, což není v případě jiné "domácí" značky.

Můžete si zvolit měkký zjasňovač - vlasy budou mít slabý odstín nebo použijí silné zjasňující činidlo, které dodávají vlasům naprosto jasný a zářící vzhled.

Dívky jsou rozděleny do několika typů - zimní podzim, jaro a léto. A v barvě Schwarzkopf Perfect Mousse budeme schopni najít odstíny vhodné pro každý typ. Podívejme se blíže na to, jak se pohybovat v rozsáhlé paletě barev Perfect Mousse a jak vybrat správný vzhled pro váš typ.

Zima

Tento typ je charakterizován nasycenými kontrastními odstíny. Je vhodný:

 • Černá barva
 • Černý rybíz.
 • Černý kaštan.
 • Mrazivá moka a studená espresa.

Podzim

Podzimní dívky, stejně jako jiné, jdou červené odstíny vlasového barviva, hnědé a zlaté.

 • Měděné odstíny.
 • Tmavě hnědé odstíny. Kromě toho, měď-kaštan a červený-kaštan.
 • Lískové ořechy.

Léto

Lehká letní lehkost bude obzvláště krásná v jemném pastelovém odstínu vlasů. Mimochodem, letní typ vzhledu - nejčastější mezi ženami v Rusku. Typy barev:

 • Mrazivá mocha.
 • Tmavá blondýna.
 • Mandle
 • Středně hnědá a střední blond.

Jaro

Spíše jasný typ vzhledu. Ale na rozdíl od jasného jasu zimy, jarní jas je měkčí a jemnější. Med, lehké, veselé odstíny.

 • Lehký kaštan - hlavní jarní odstín.
 • Mandle a lískové oříšky.
 • Všechny zlaté odstíny jsou uvedeny v paletě. Včetně kaštanu a blond.

Vzhledem k tomu, že paleta barev Prefect Mousse od firmy Schwarzkopf má mnoho odstínů, je pro ženu mnohem jednodušší výběr.

Osvětlení vlasů

Chcete-li, aby vaše vlasy byly lehčí než oni jsou nyní nebo dostat více nasycené odstín, pak společnost Schwarzkopf doporučuje předblesknout kudrlinky a nabízí několik druhů vlasy objasňovače.

 • Soft Určeno k lehkému osvětlení tmavých vlasů před barvením například barvivem na mléčné čokoládu.
 • Průměrný Dává hlubší objasnění. Díky tomu můžete barvit tmavé vlasy v jasných odstínech.
 • Intenzivní. Dokáže zesílit dostatek vlasů.

Sen o radikální změně obrazu spojené s bělení kadeří, typické pro mnoho tmavovlasých krás. Přečtěte si více o barvách pro jasné tmavé vlasy.

Silné a slabé stránky

Zvažte výhody barvy Perfect Mousse od společnosti Schwarzkopf:

 • Jednoduché a jednoduché nanášení, nepoškozuje oblečení. Má silnou strukturu a nerozšíří se. To způsobuje, že barvení je poměrně snadné a docela doma.
 • Neobsahuje amoniak. To je pravděpodobně hlavní výhoda barvy. Jak víte, amoniak nebo čpavek jsou velmi aktivní a silná látka, která má kromě ostrého nepříjemného zápachu mnoho škodlivých vlastností. Není přidáván do barvy Perfect Mousse - proces vyčištění se provádí za pomoci jiných méně reaktivních látek. Proto můžeme říci, že barva bez amoniaku nepoškozuje vlasy. V důsledku použití Perfect Mousse nebudete mít spálenou "slaměnou" srst. Barva od Schwarzkopf Perfect Mousse jemně a pečlivě ovlivňuje vlasy, aniž by je vysychala a bez poškození folikulů.
 • Barva dokonale odstraňuje šedé vlasy. Navíc, s použitím Perfect Mousse, není možné si vzpomenout na šedé vlasy déle než v případě použití běžného barviva. Barva amoniaku je odolnější.
 • Barva je úsporná, takže i pro dlouhé vlasy stačí jedno balení.
 • Výrobek s neopatrným kontaktem s pokožkou se snadno a rychle umyje. Co nemůže být řečeno o vlasu - nanáší se na vlasy a stojí dlouhou dobu, barva Perfect Mousse jim dává dlouhou dobu novou krásnou barvu.
 • Barva zřídka způsobuje alergie, protože postrádá nejdůležitější "alergickou" složku - amoniak. Pokud však existuje tendence k individuální nesnášenlivosti vůči chemikáliím, je lepší, než na barvení aplikujete malou barvu na jemnou pokožku lokomotivy lokte. Pokud po půl hodině nedošlo k žádným podivným reakcím - není zčervenání a svědění - můžete nástroj bezpečně použít.
 • Složení laku se může pochlubit takovými vzácnými přísadami jako biotin nebo vitamín B7, křemičitý a další. Tyto složky nepochybně zlepšují kvalitu barviva, což je užitečné pro vlasy a má vynikající pečující vlastnosti.
 • Spolu s barvou poskytuje barva Perfect Mousse také skvělý lesk. Všimli jste si, jaké světelné vlasy mají na kobercích hvězdy showbiz? Často oni, nebo spíše jejich stylisté, dosahují tohoto výsledku za použití barviv na vlasy společnosti Schwarzkopf. Proto pokud chcete, aby vaše vlasy byly tak jasné a lesklé, nezapomeňte vyzkoušet vynikající barvu Perfect Mousse.
 • Kompozice nezničí strukturu vlasů, neodděluje buňky, takže se vlasy nestanou jako svazek slámy.

Pokud jde o nedostatky, hlavní je vysoká cena, v průměru 321 rublů. za balení.

Sledujte videohovor.

Recenze

Ve většině případů byly všechny ženy, které se snažily získat od firmy Schwarzkopf bezbarvý nátěr Perfect Mousse, spokojeni. Každý si všimne jednoduchosti své aplikace a úžasného výsledku.
Pokud jsou neuspokojené recenze, vztahují se pouze na náklady na barvu - balení stojí kolem 300-350 rublů, oficiálně doporučená cena je 321 rublů. Ale na druhou stranu, koneckonců, v důsledku jeho použití, získává téměř profesionální výsledek.
V kabině majstra pro příjemnou barvu, rychlost obsluhy a minimální poškození budou muset opustit mnohem více kroužku.
Příklady recenzí.

Marina, 35 let. "Snažil jsem se namalovat pěnu Perfect z Schwarzkopf a chtěl bych říct, že to teď budu používat jenom. Předtím jsem maloval s obyčejnými barvami, levnějšími. Ale zkoušel jsem profesionální sérii a okamžitě viděl rozdíl na mých vlasech. Získali lesk, který předtím neexistoval, byl měkký a nějak dobře upravený, nebo tak něco. Nikdy jsem neměl takový pocit. Doporučuji všem. "

Tatiana, 41 let. "Mám hodně šedivých vlasů, takže barvení je pro mě normální postup. Obvyklé nátěry pomáhají, ale ne dlouho, po několika týdnech se znovu objeví šedé vlasy. Perfektní barva od firmy Schwarzkopf překvapila skutečnost, že natíralo šedé vlasy tak spolehlivě, že se začala objevovat jen tehdy, když byly vlasy viditelné. A předtím, než byla barva rychle umyta. Díky tomuto výsledku mi tento nástroj prostě vyhrál a teď ho určitě využiji. Kromě toho se vlasy stávají obecně velmi krásnými a dobře upravenými. "

Nakonec bych chtěl poznamenat, že při výběru barvy Perfect Mousse od firmy Schwarzkopf nepochybně získáte všechny výhody barvení salonu za nízkou cenu, dobře upravené vlasy a minimální potíže. Musíte souhlasit s tím, že není okamžitě špatné, aby se stalo krásným a současně nepoškozovalo vlasy a současně šetřilo čas a peníze tím, že zbarvilo doma.

Barva-pěna na vlasy - nová barva bez poškození!

Nyní je barvení vlasů široce dostupné a běžné: funkce se jednoduše provádí bez pomoci jiných doma. Díky moderním prostředkům se výsledek nijak výrazně neodlišuje od salonu v barvě intenzity a trvanlivosti. Ještě větší schopnost otestovat dívky maluje barvu ve formě pěny.

Současné zbarvení a péče nyní realita

Vlastnosti barevných pěn

Moderní technologie barvení značně zjednodušuje změnu stylu. Jednoho večera jste se právě vzbudili z blondýnky v hořící brunetě nebo z vášnivé rusovlasé dámy.

Současně se to dá udělat s nejnižším rizikem účesu. Barva na vlasy - pěna bez amoniaku - vám pomůže v tomto případě.

Mousse je velmi příjemná novinka pro milovníky měnících se obrazů.

Obvykle se přípravek skládá z 1/2 lahviček obsahujících:

Příprava prostředků na použití bude trvat méně než minutu.

Aktivace pěny závisí na společnosti výrobce a může být ze dvou typů:

 • aktivní třepání pro mixování komponent;
 • diskrétní otočení vzhůru nohama.

Pěna má velmi lehkou strukturu.

Tip! Před zavedením velmi pečlivě přečtěte shrnutí. Takže vám zaručí správnou přípravu barvy.

Mám si vybrat pěnu?

Krémová pěna - barvivo na vlasy, které bude vyhovovat dívkám všech věkových kategorií. Mnoho z nich se již podařilo vyhodnotit všechny klady a zápory prostředků nového formátu.

 • ve skutečnosti neškodí účesu, protože neobsahuje škodlivé látky (například amoniak);
 • snadné použití: pouze jedna lahev, nepotřebují další zásoby ve formě pánví, kartáčů atd.;
 • snadné a rychlé použití, díky husté struktuře neteče z vlasů;
 • dokonale natírá šedé vlasy;
 • krátký čas držení na hlavě;
 • nedráždí pokožku hlavy.
 • omezený rozsah barev - žádné exkluzivní neobvyklé barvy;
 • barva se rychle vyplaví - asi za měsíc a půl;
 • cena je o něco vyšší než barva.

Inovativní vzorec bude nejen barvit, ale i obnovovat kudrlinky

Kdo je vhodný barva ve formě pěny?

Pokud chcete rychle a bezpečně natírat vlasy, pěna bude pro vás skutečná spása. Rozsah přírodních barev je poměrně široký (od 12 do 16 - v závislosti na výrobci), což umožňuje spoustu experimentů a vyzkoušení různých obrazů.

Také pěna bude ideální pro maskování vzhledu šedých vlasů. Ale bude muset být používán častěji než běžné barvy. Takto je novinka zvláště důležitá pro milovníky častých stylových změn v rozumných mezích, protože po barvení se vlasy mění.

Barva-pěna bude vyhovovat dívkám s účesem jakékoliv barvy

Tento produkt bude skutečnou spálenou krásou, jejíž účes byl zraněn:

 • špatné barvy;
 • chemické curling / narovnání;
 • spalování a sušení pod sluncem.

Díky speciální látce obsažené v pěně se barva vlasů změní, bude bohatá a hezká. Se všemi to na vlasy nebude mít žádný negativní dopad.

Nejlepší volbou by nebyla pěna pro milovníky, která by vynikla: výrobci nevyrábějí extrémní barvy. Také o téměř měsíc později bude barva vyžadovat aktualizace. Normální barva bude mít 2-3x delší dobu.

Zavedení pěny

Malování nového formátu je velmi běžné pro použití

Použijte ruce, které potřebují pěnu, pro dříve chráněné rukavice: i když nástroj neobsahuje amoniak (nebo jeho přítomnost není příliš), ale může způsobit silné podráždění.

Je lepší jednat střídavě podle obvyklého schématu:

 1. Masírovat kořenovou oblast vlasů.
 2. Rozložte po celé délce. Pokuste se mírně uspořádat barvu, aby výsledek vypadal opatrně. V případě potřeby použijte hřeben s velkými zuby.
 3. Upevněte dlouhé kadeře s barretou nahoře, krátké se mohou uvolnit: pěna neteče.
 4. Po uplynutí doby uvedené v poznámce vyčistěte prameny z laku a použijte speciální balzám (pokud je v krabici) nebo běžný klimatizační přístroj.

Zavedení pěny nevyžaduje další nástroje

Dávejte pozor! Ne všechny sady s pěnou mají balzámový kondicionér. V některých případech je barva obohacena o užitečné prvky předem a stará se o kadeře přímo během barvení.

Barva bez amoniaku: široký výběr

Nyní jsou pěny na barvení vyráběny mnoha známými kosmetickými značkami. Všechny výrobky v této kategorii jsou určeny pro nezávislé domácí použití. Produkt můžete koupit prakticky v jakémkoli kosmetickém obchodě.

Tip! Koupit barvu pouze na testovaných místech, aby nedošlo k utrácení peněz na falešné. Takže máte zaručeně dobrý výsledek a vyhnout se problémům.

Oblíbené produkty

Fotografické prostředky od značky L `Oreal

Nejoblíbenější barvy jsou pěny následných výrobců:

 • Schwarzkopf (výrobky Perfect Mousse a Palette Shaker);
 • L'Oreal (produkt společnosti Sublime Mousse);
 • Wella (produkt Wellaton Mousse).

Každý produkt má své vlastní vlastnosti, které se vztahují k implementaci, složení, způsobu použití a formě uvolnění.

Skvělá volba od firmy Schwarzkopf

Zvláštním rozlišovacím bodem je, že pěna, kdysi na kůži, je odstraněna bez viditelných znaků.

 • druhá produkce kompozice (bude zapotřebí pouze několik koktejlů);
 • příjemný ovocný zápach;
 • přítomnost speciálního lesklého kondicionéru.

V tomto formátu společnost nabízí také vysvětlovače. Jejich výroba a realizace se vyznačují také jednoduchostí a pohodlností.

S celou touto pěnou niskolechko nehmatá hlavu, nanáší se jednoduše a rychle. Jediný negativní, podle recenzí, konečný výsledek může být velmi náhlý a nevhodný pro obrázek na obalu.

Hlavní nevýhodou pěny od firmy Wella - silného nepříjemného zápachu. Proces transformace by se proto měl provádět s otevřenými okny nebo se zapnutou kapotou.

Inovativní vynález s vůní ovoce

Chcete-li říct, jaký druh krémového pěnového krému je nejlepší, je velmi obtížné, protože všechny vlasy jsou velmi osobní.

Výsledky téměř závisí na:

 • přípravné vlasové účesy;
 • počáteční barva;
 • tloušťky;
 • zdraví

a další aspekty.

Pro milovníky profesionálních fondů

Barvy ve formě pěny jsou velmi běžné a jsou určeny k nezávislému použití. Protože jsou skutečně nereálné se setkat ve specializovaných kadeřnických obchodech. Ale pokud dáváte přednost profesionální kosmetice, věnujte pozornost výrobku od značky Schwarzkopf Professional pod názvem Expert Mousse (IGORA).

Mousse profesionální série

Tento nástroj je jedinečný ve své vlastní akci.

Lze jej použít dvěma způsoby:

 1. jako stínicí balzámový kondicionér;
 2. jako barviva.

První metoda použití přípravku IGORA se aplikuje bezprostředně po šamponu. Doba expozice je asi 3-5 minut. Během tohoto období bude nástroj nasytit barvu a také změkčit vlasy, aby byl hedvábný a lesklý.

Druhá metoda implementace zcela aktualizuje vaši barevnou schéma. Barva bude nasycená, krásná a jednotná.

Výsledkem barvení s IGORA pěnou

Hlavními nevýhodami pěny IGORA jsou:

 • špatné šedé zbarvení vlasů;
 • rychlé proplachování (barva trvá několik týdnů - pak potřebujete aktualizaci).

Při dalším užívání jsou tyto nevýhody prakticky nenápadné. Platí to zejména pro druhou položku: 1. láhev je dostatečná pro 3-5 barev dlouhých kadeří.

Shrnutí

Malování ve formě pěny je úžasné pro dívky, které se starají o zdraví svého vlastního účesu, ale nechtějí, aby se zkoušky vzdali ve stylu. Přírodní barvy pomohou zachovat přirozenost a zvýraznit svou ženskost.

Další informace o tématu, které se dozvíte z fascinujícího videa v tomto článku.

Pro Více Informací O Suché Vlasy