logo

Šampony Kapous bez sulfátu

Pokud upřednostňujete pouze přírodní kosmetiku, doporučujeme Vám non-sulfátové šampony Capus.

Zachovávají přirozenou úroveň pH pokožky hlavy bez ztráty barvy pro barvené vlasy. Obzvláště dobře jsou tyto výrobky vhodné po proceduře keratinu vyrovnání vlasů.

Náš online obchod nabízí řadu šampónů Kapus bez síranů.

 • Bezvodé šampony Kapous pro regeneraci vlasů

Poskytují účinnou obnovu struktury vlasů. Obsahují výživné a příznivé extrakty arganového oleje a ovocných aminokyselin.

 • Pro plnou péči o barvené vlasy

Kompozice obsahuje hydrolyzované bílkoviny z pšenice, mléčné bílkoviny a vitamín E. Všechny tyto složky pomáhají zachovat jas barvy a dodat extra lesk.

 • Pro zvládnutí objemu vlasů

Díky bílkovinám z bavlny a komplexu aminokyselin šampon posiluje matné a tenké vlasy a zvyšuje jejich objem během stylingu.

 • Pro denní použití

Mezi složkami je oranžový extrakt obsahující vitaminy B1, B2, PP, E a stopové prvky. To vše přispívá k plné denní péči o vlasy.

Internetový obchod Hairluxe nabízí koupit šampony Kapus bez sulfátových šamponů za nejlepší cenu v Petrohradě.

Špičkové šampony bez síranů

Co znamená bezsulfátový šampon? Je to bezpečné a může být používáno po celou dobu? Určitě mnoho lidí má tyto a další otázky, zvažte je podrobněji v našem článku.

Sulfát - co to je?

Jedná se o speciální čisticí složku, která je obsažena téměř ve všech pracích prostředcích. Navíc díky této petrochemické složce šampon pěnu lépe. Nejběžnější látkou v těchto produktech je laurylsulfát. Má malou cenu, což šampónu umožňuje dobře pěnu. Věnujte pozornost složení detergentů, jako jsou laurylsulfát sodný (SLS), laurylsulfát sodný, dodecylsulfát sodný a laurylsulfát amonný, jsou podobné petrochemickým složkám.

Co je škodlivý sulfátový šampon

Samotný sulfátový šampon není karcinogenní. Nicméně škoda způsobená použitím těchto prostředků v důsledku skutečnosti, že zničí ochranný účinek epidermis a nepříznivě ovlivňuje pokožku, navíc nejsou z povrchu vlasů úplně omyty. V důsledku toho se alergie mohou vyvinout, stejně jako sucho, peeling, svědění a lupy problémy. Kromě toho mohou sírany vést ke ztrátě vlasů v důsledku ztenčení folikulu. Dalším negativním rysem těchto šamponů je, že rychle vylijí barvicí pigmenty z vlasů.

Síranový šampon a další vlasové výrobky od firmy Pantene Pro-V

Výhody šamponu bez sulfátu

Složení bezsulfátových fondů zahrnuje pouze přírodní ingredience, díky čemuž je cena těchto šamponů mírně vyšší. Pečlivě a pečlivě se starají o vlasy a pokožku hlavy, nesužívají je. To vše přispívá k eliminaci lupů a růstu kudrlin. Když poprvé vyzkoušíte tyto šampony, budete překvapeni účinkem, který budou mít na prameny. Zpočátku se stane trochu stmívačem, ale v průběhu času se vlasy zbaví silikonové skořápky a získávají přirozený lesk. Navíc takové šampony pěnu špatně, ale to neznamená, že se netýkají čistě kadeř.

Často po rovnání keratinu odborníci důrazně doporučují, aby používali pouze bezsulfátové šampony, aby sírany předčasně nezničily keratin a kudrliny zůstaly hladké a lesklé co nejdéle.

Hodnocení šamponu

V současné době se stále více výrobců zajímá o uvolňování neškodných produktů, které neobsahují sírany, mezi nimiž patří: Natura Siberika, Matrix, L'real, Vichy, Capus, Estel, Belita-Vitex, Syoss, Vella a Johnson Beby. Vybrali jsme si nejlepší z nich a sestavili jsme seznam podle názoru odborníků a recenzí běžných kupujících.

Natura Siberica (Siberica Natura)

Přírodní sírový šampon bez síry

Ruská společnost Natura Siberika uvolnila celou řadu produktů bez síranů. Podle mnoha recenzí zákazníků šampony Natura Siberika jemně čistí kadeřnictví, nezpůsobují alergie a jsou vhodné pro každodenní použití. Navíc nástroje jako Natura Siberika regulují mazové žlázy. Natura Siberica je zastoupena třemi typy nesulfátových šamponů:

 • Šampon Natura Siberika pro unavené a slabé vlasy;
 • Ochrana přírody Siberika a lesk na barevné vlasy;
 • Přírodní Siberika Neutrální pro citlivou pokožku hlavy.

Složení Natura Siberica zahrnuje velké množství zeleninových složek: cedrového oleje, maliny, horského popela, jedle, řebříčku a dalších. Navíc Natura Siberica obsahuje přírodní oleje, měkké a neškodné povrchově aktivní látky, glycerin a esenciální oleje, které jsou ideální pro péči o kadeře po rovnání keratinů a dalších salonech. Další výhodou šamponu Natura Siberica je poměrně nízká cena v porovnání s profesionálními výrobky.

Estel Aqua Otium (Estelle)

Další ruská společnost Estel prezentuje Estel Aqua Otium, zvlhčující šampon bez sulfátu.

Estel Aqua Otium jemný hydratační šampon

Pečlivě se stará o kudrlinky. Výrobek obsahuje speciální vzorec vyvinutý specialisty společnosti Estel - True Aqua Balance, který obsahuje všechny nezbytné aminokyseliny pro udržení zdraví suchých kadeří. Po první aplikaci Estelle si všimnete výsledku - kudrlinky se stanou silnějšími a odolnějšími. Estel šampon je perfektní po rovnání keratinu. Estelle je jedinečný vzorec hydratační se jemně a jemně postará o kudrlinky a zároveň zachovává jejich lesk a hedvábnost. Kyselina nikotinová je navíc součástí Estel Aqua Otium, díky čemuž je růst pramenů značně zesílen a jejich ztráta se zastaví. Šampon Estel Aqua Otium obsahuje také balzám, takže po nanesení není nutné vytvářet masku na vlasy a je ideální pro péči o kadeře po rovnání keratinu.

L'Oreal Professional jemné barvy (L'Oreal)

Šampon od firmy L'Oreal nejenže pečuje o zdraví kadeřin a pokožky hlavy, ale také pomáhá udržet barvu. Speciální vzorec Loreal na bázi taurinu jemně a pečlivě chrání lipidovou vrstvu vlasů.

Šampon Loreal pro barevné vlasy bez síranů

Navíc je v přípravku L'Oreal obsažen panthenol, který vyživuje kudrlinky, čímž je silný a elastický, pomáhá posilovat a chránit před nadměrným srážením. Množství recenzí potvrzuje účinnost šampónu L'Oreal, díky němu jsou kadeřiny jemně očistěny, hladké a zářící.

Recepty babičky Agafyy

Ruská společnost, která vyrábí šampony Recepty babičky Agafyy, nabízí svým zákazníkům nesulfátový šampon "Restaurování a ochrana". Je ideální pro barvené a poškozené vlasy, neobsahuje škodlivé syntetické látky. Jemně pečuje o kadeře, šampon Recepty babička Agafi jim dává jemnost a hedvábnost, obnovují přirozený lesk a sílu.

Jedinečné složení nástroje Recepty babičky Agafi obsahuje taveninu a hlavní složku - infuze 17 velmi užitečných sibiřských bylin. Z přírodních složek Recepty babička Agafi ještě obsahuje šípkový olej, lněné mléko a vitamín B5. Tyto komponenty dokonale vyživují a obnovují poškozené a suché kadeře. Samozřejmě, aby se zlepšily čisticí vlastnosti, výrobci přidali do šamponů recepty Grandmother Agafi PAVs, ale jsou velmi měkké a nemají negativní účinek.

Šampon pro vypadávání vlasů Recepty babička Agafya

Podle mnoha recenzí se dobře vyrovná s čisticími funkcemi, perfektně promyje kudrlinky a má prospěšný účinek na ně. Kromě toho je cena léků na recepty babičky Agafyy, na rozdíl od jiných takových prostředků, velmi nízká. Tento levný šampon lze úspěšně použít po rovnání vlasů keratinem.

Kapous "Magic Keratin" (Capus)

Šampón Kapous se vztahuje na profesionály, Estelle a L'Oreal. Capus neobsahuje škodlivé a agresivní složky, a proto je považován za bezpečné. Navíc šampon Kapous "Magic Keratin" neobsahuje parfémované přísady, což výrazně snižuje riziko alergických reakcí. Tento nástroj dokonale pečuje o kudrlinky, vyživuje je a chrání před negativními účinky prostředí. Keratina obsažená v Kapousu dokonale obnovuje poškozené prameny. Složení šampónu Kapus "Magic Keratin" obsahuje pouze mírné povrchově aktivní látky, které nemají negativní vliv na vlasy. Vzhledem k tomu, že keratin a ovocné kyseliny jsou součástí Kapousu, dokonale je vyživují a saturají je všemi nezbytnými vitamíny a aminokyselinami.

Profesionální šampon Kapous pro všechny typy vlasů

Hodnocení zákazníků naznačuje, že použití řady produktů Kapous Magic Keratin může dosáhnout vynikajících výsledků pouze v několika aplikacích. Kapusový šampon ze série bez síranu se může použít po rovnání keratinu, aby se zachoval efekt lesklých a hedvábných kadeří. Kromě společnosti Kapous "Magic Keratin" vyrábí společnost také jiné druhy nesulfátových šamponů.

Matrix biolage (Matrix)

Profesionální šampon Matrix je určen speciálně pro jemnou péči o prameny po vyrovnání keratinu. Speciální složení matrice na bázi keratinového komplexu a extraktu z hedvábí, které se postará o krásu a zdraví kudrlin. Navzdory nepřítomnosti škodlivých síranů matrix šampon dobře pěne a vlasy vynikají, i po použití masky s přírodními oleji. Prostředek Matrix je ideální pro kadeřnictví.

Profesionální šampon MATRIX Biolage Normalizing

Bez ohledu na to, jaký šampon bez síranů se rozhodnete vyzkoušet: L'Oreal, Matrix, Capus nebo Estelle, je důležité si uvědomit, že tyto nástroje se mohou u různých lidí projevit odlišně, protože efekt závisí na některých vlastnostech vašich vlasů. Pomocí našeho seznamu bezpečných šampónů si můžete snadno zvolit přesně své prostředky.

Šampon bez síry Capus

Po-Pá 10: 00-18: 00

Neobsahuje sírany sodné a parabeny sodné.

Regenerační šampon pro poškozené vlasy jemně čistí vlasy a poskytuje maximální péči a obnovu poškozené struktury. Díky arganovým ořechům a ovocným kyselinám intenzivně vyživuje, obnovuje a chrání poškozené vlasy, vyživuje je pomocí aktivních přísad, dodává vitalitu a tón.

Argany, polynenasycené aminokyseliny, které jsou součástí organických olejů z ořechů, slouží jako stavební materiál pro obnovu struktury, regenerují vlasy a jsou výborným regeneračním, výživným, hydratačním a ochranným činidlem pro křehké, rozštěpené a oslabené vlasy, které jsou často vystaveny chemickému a tepelnému ošetření.

Šampon připravuje vlasy pro intenzivnější regeneraci - doporučuje se používat jednou týdně ve spojení s balzám k obnovení poškozených vlasů.

Výsledek:
Plná vitalita, vlasy udržují objem a tvar vlasů, vypadají svěžeji a silněji. Oslabené a tenké vlasy dostávají dodatečnou energii a znatelný objem. Efekt je vylepšen při každém praní.

Použití:
Na vlhké vlasy naneste malé množství šamponu. Pěna, která se šíří po celé délce vlasů po dobu 2-4 minut, opláchněte teplou vodou. Opakujte postup, pokud je to nutné.
Po mytí aplikujte balzám na obnovu vlasů "Profound Re" řady "péče o vlasy" na vlasy.

Šampon "Kapus": typy, recenze, které si vyberete

Nedávno se profesionální kosmetika pro péči o vlasy stala k dispozici všem, ale bohužel její náklady často kousají. Ale co když chcete použít nástroj profesionální kvality a touha přeplňovat se dosud neobjevila? Zvažte finanční prostředky od profesionální značky Kapous - typy šamponů a hodnocení zákazníků. A možná najdete odpověď na vaši otázku.

Kapous Professional

Domácí značka Kapous Professional byla založena v roce 2001. Celá produkce je soustředěna v západní Evropě, což znamená, že značka splňuje požadavky nejen ruských, ale i evropských norem kvality.

Kosmetika má kompletní řadu produktů pro barvení, péči, obnovu vlasů, stejně jako styling a perm. Všechny nástroje jsou vyvinuty předními technologiemi a trichology, používající přírodní ingredience: extrakty cenných rostlin, ovoce, éterické oleje.

Profesionální produktová řada je k dispozici nejen kosmetickým salonům a soukromým kadeřníkům, ale každému, kdo si přeje používat doma vysoce kvalitní výrobky pro péči o vlasy. Jedním z nejoblíbenějších produktů značky je šampon Kapus. Výběr je opravdu skvělý, každý si může vybrat šampon, který je ideální pro typ vlasů a pokožku hlavy.

Další nepopiratelnou výhodou produktů společnosti Kapus je cena. Značka není "podvádět" za složité balení, parfémy, reklamu, což neovlivňuje kvalitu finančních prostředků.

Jak si vybrat šampon

Při sledování módy na šamponech inzerovaných v sociálních sítích zapomínáme, že její hlavní funkcí je čistění vlasů a pokožky hlavy od nečistot a mazu. Obnovte poškozené prameny a "pájku" rozdělené konce, bohužel nemůže. Takže, co musíte při výběru šamponu věnovat pozornost?

Hlavní věc, na kterou se musíte zaměřit, je typ pokožky hlavy. Nejběžnějším typem je tuk. V souladu s tím by šampon měl být vybrán "pro mastné vlasy" bez ohledu na stav konců. Totéž platí pro normální a suchou pokožku. Prostředky označené "pro všechny typy vlasů" mohou být použity, ale pouze pokud se vám to hodí dokonale. Například šampon Kapus s mentolem je vhodný pro všechny typy vlasů. Jemně čistí, vyživuje, vyživuje pokožku a prameny živinami. Menthol, který je součástí, ochladí a osvěží příjemně, což je ideální pro letní období.

Mírně odlišná situace s barvenými vlasy, zejména v jasných barvách - červená a měděná. Obyčejné šampony mají tendenci "vymývat" barvu, proto ji zachránit, je lepší použít "pro barevné vlasy" nebo odstín. Tyto šampony mohou být použity, pokud není nadměrná mastná pokožka hlavy, lupy, vypadávání vlasů nebo alergie.

Léčba lupů nebo vypadávání vlasů je nejlépe doprovázena vhodnými terapeutickými šampony.

Pro barevné vlasy

Profesionální šampóny pro péči o barvu pro barvené vlasy chrání barvu na molekulární úrovni, což zabraňuje tomu, aby se "vymylo". Nástroj nejen čistí pokožku hlavy a vlasy, ale také vyživuje kořeny. Kompozice obsahuje vitamín E a biologicky aktivní složky obsažené v obilovinách, které mají příznivý vliv na stav kůže a kadeřnictví.

Aktivní složky pracího prostředku nezasychají ani dráždí kůži, ale naopak obnovují PH rovnováhu. Šampon "Capus" pro barvené vlasy má další plus - velmi chutnou karamelovou chuť, zanechávající lehký sladký závoj na pramenech.

Proti lupům

Kapous Profilactic je účinný prostředek proti lupům, svědění, podráždění pokožky hlavy. Aktivní součástí tohoto nástroje je pyrithionát zinečnatý. Díky svým anti-mykotickým, antibakteriálním a protizánětlivým vlastnostem bojuje také s houbovými infekcemi.

Také šampon Kapus obsahuje čajovníkový olej bohatý na terpenoidy. Má také antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti. Výsledek je patrný po čtvrté aplikaci. Lupiny prochází rychle a trvale.

Proti spadu

Pokud ztráta vlasů není způsobena onemocněním vnitřních orgánů, ale je čistě kosmetická povaha, spojená s nevhodnou péčí, pomůže tento problém vyřešit pomocí přípravku Kapus remedy - Léčivý šampon. Tato řada je zaměřena na potlačení vypadávání vlasů posilováním vlasových folikulů. Bylinné výtažky a extrakt z chmelových kuželů zvyšují krevní oběh, který posiluje folikuly. Výsledkem je zrychlení růstu vlasů a zabránění ztrátám.

Šampon, díky přírodním ingrediencím, nezasychá a nedráždí pokožku. Nejúčinnější v kombinaci s dalšími prostředky z léčby: lotion a ampule proti ztrátě.

Bez síranu

Ukázalo se, že svěží, voňavá pěna, která se nám při mytí našich vlasů velmi líbí, je tvořena zcela nezdravými chemikáliemi - sírany. Sodný kokosový síran, laurylsulfát amonný, síran laurát hořečnatý - sloučeniny, které se nacházejí téměř ve všech detergentech, od výrobků na mytí nádobí až po sprchové gely a šampony. Dělají dobrou práci se znečištěním, ale, bohužel, jsou nemilosrdní na citlivou pleť. Může vyvolat alergické reakce, zarudnutí, podráždění, svědění. Dobrou zprávou je, že existují bezsulfátové šampony. Tyto sloučeniny jsou nahrazeny jinými, které jsou mnohem jemnější, než se znečišťují, aniž by dráždily a nepřekryly pokožku.

Linka Kapous obsahuje několik takových šamponů:

 • Kapus Magic Keratin bezsulfátový šampon je ideální pro péči o prameny po vyrovnání keratinu. Prostředky velmi pečlivě čistí a také vyživují a hydratují vlasy.
 • Profound Re obsahuje cenný marocký olej, který se stará o kudrlinky a jemně čistí pokožku, aniž by způsobil podráždění a těsnost.

Recenze bez obsahu síranu

Co říkají zákazníci, kteří vyzkoušeli šampon Capus? Zpětná vazba na bezsulfátové léky je většinou pozitivní. Zaprvé se jim líbí jejich přijatelná cena. Za druhé, výsledek téměř vždy vyhovuje oba majitelé suchých a poškozených vlasů, pro které je složení šamponu rozhodující, stejně jako ti, kteří se prostě rozhodli odmítnout léky s obsahem síranu. Kupující se po použití těchto nástrojů líbí:

 • Žádné svědění a pocit napjatosti.
 • Pásky nejsou zmatené, snadné se hřebou.
 • Šampon Kapus bez sulfátu voní velmi pěkně.

Údržba barev

Je možné zachovat jas barevných kadeřů nejen pomocí šamponu, který přispívá k trvalé barvě, ale také kvůli nátěru, který obnovuje barvení, čímž je jasnější a bohatší. Chcete-li pomoci zachovat barvu, přidejte lesk a šampon "Life Color" šampon mu pomůže přidat lesk a hloubku.

Šampony této řady obsahují jemné složky pracích prostředků, přírodní výtažky a pigmenty, které dodávají kudrlinám jasně bohatý odstín bez amoniaku a oxidačních činidel. Pigmenty obklopují všechny vlasy venku, aniž by se dostaly dovnitř a bez zlomení své struktury. Výsledný odstín se postupně vymývá, takže hranice mezi rostoucími kořeny a barevnými vlákny nebudou. Šampony odstínu jsou uvedeny v následujících tónech:

 • Granátové jablko červené. Vhodné pro udržování barvených vlasů v odstínech červené a kaštanové.
 • Brown. Vhodný pro čokoládu a světle hnědé tóny.
 • Měď. Udržuje jasně červené prameny.
 • Sandy. Barevný teplý blond.
 • Tmavý lilek. Poskytuje jas na tmavé vlasy.
 • Fialová. Neutralizuje žloutnutí bělených kadeř.

Šampon Kapus ottenochny je třeba aplikovat na mokré vlasy, vytvářet pěnu a udržovat ji od tří do pěti minut v závislosti na požadovaném výsledku. Po důkladném opláchnutí vodou.

Přehledy nástrojů Tint

Šampon Kapus má převážně pozitivní hodnocení. Zákazníci mají rádi:

 • Nízká cena produktu.
 • Glitter, který dává odstíny.
 • Neutralizace žlutého odstínu při použití fialového šamponu.
 • Schopnost dlouhodobě udržovat jasné syté barvy po barvení.

Naneštěstí k tomuto nástroji ne všichni přišli. Někteří kupující poznamenali, že:

 • Neviděl výsledek. Nejčastěji se jedná o nesprávně zvolený odstín na původní barvu.
 • Nespokojen s výsledným odstínem. To může nastat při tonizaci silně poškozených vlasů, často bělených. Protože tento nástroj není trvalým barvivem, výsledek může být nepředvídatelný na porézních a vysušených vlasech.

Jakýkoliv šampon Kapus si zaslouží pozornost jako levný a vysoce kvalitní produkt. Ale zvolit si ideální nástroj, musíte zkusit!

Šampony Capus - 14 základních kosmetických výrobků

Firma Kapus vyrábí vysoce kvalitní kosmetiku na vlasy. V současné době ženy používají doma u některých typů kosmetiky od této společnosti. Produkty této společnosti (balzámy, krémy apod.) Jsou vyvíjeny pomocí nejmodernějších zařízení a technologií. Tyto přípravky se skládají pouze z účinných a bezpečných látek. Tento článek podrobně popisuje populární kapusové šampony a balzámy a jejich použití.

Kapous vůně zdarma - bez přídavku parfému: bez keratinu, na bázi síranu, hydratační balzám

Tato série se skládá ze 3 typů šamponů.

Tento šampon má biotin - stopový prvek, který aktivuje tvorbu keratinu a syntetizuje bílkoviny.

Biotin je složen z mnoha léčivých přípravků. Má takové pozitivní vlastnosti:

 1. aktivuje výměnu bílkovin v lidském těle;
 2. zabraňuje staršímu šednutí;
 3. obnoví pokožku hlavy.

Náklady na tuto drogu jsou 365 p. v jedné láhvi o objemu 250 ml.

 • Hydrataci pokožky hlavy

Bezsulfátový šampon capus je založen na arganovém oleji a obsahuje vitamíny a mikroelementy. Tento lék chrání pokožku hlavy a zabraňuje vzplanutí zánětu.

Při každodenním používání tohoto nástroje dívky zabraňují předčasnému spásání pokožky hlavy a zničení pokožky hlavy.

Takový nástroj mohou používat ženy s různými typy vlasů. Tento lék je 300 p. pro 1 láhev o objemu 300 ml.

Dívky používají keratinový šampon v takových situacích:

 1. po pravidelném zbarvení pokožky hlavy;
 2. po krolingu s použitím kosmetiky;
 3. po použití sušičky na vlasy, curling.

Taková droga aktivuje růst a obnovu vlasové pokožky. Dívky používají balzám MagicKeratin 3 týdny spolu s touto kosmetikou.

Šampony pro vlasy bez sulfátu - vyberte nejlepší seznam

SLS sulfáty v šamponech: co to je a jak to funguje

V interakci s vodou, síran oxiduje a vytváří hojnou pěnu. Minerály kyseliny sírové vynikají práci s jakýmkoli znečištěním. Takové sloučeniny jsou proto přidávány ke složení čisticích prostředků, zubních past, gelů atd.

Co jsou tyto látky špatné? Problém je v tom, že aktivní složky, které čistí pokožku hlavy a kudrlinky, zničí strukturu vlasů a ochrannou vrstvu pokožky. Odborníci dospěli k jednoznačnému závěru, že dlouhodobé užívání sulfátů je škodlivé. Zbytky látek nemohou být zcela vymyty, mají škodlivý účinek na pokožku a tenké folikuly.

Negativní účinky síranu na vlasy jsou následující:

- Podráždění, peeling;
- alergické reakce;
- suchost, oslabení pokožky, keratinová vlákna;
- Zvýšené účesy na elektrifikaci;
- Zvýšená tvorba lupin;
- Rozdělit konce;
- vymývání;
- Rychlá kontaminace vlasů.

Inovativní kosmetika je doplněna přísadami neutralizovat škodlivé účinky síranů. Nicméně to není nejlepší alternativa. Pokud vás záleží na zdraví pokožky hlavy a kadeří, použijte nesulfátové vlasové šampony.

O nich o něco daleko, ale prozatím skončme solí. Při výběru formulací péče o vlasy se vyvarujte následujících nálepky na obalech:
SLES;
ALS;
ALES;
SLS.

Šampony bez sulfátu: princip činnosti

Objevuje se přirozená otázka: je-li funkcí soli čistící kůži a vlasy, jak se s ní vyrovnávají kompozice bez těchto látek? Šampony bez sulfátu obsahují přírodní čistící přísady. Taková náhrada je měkčí, jemnější. Následující organické látky jsou nejčastější:

Betaine - bylinný doplněk, který zvyšuje ochranné vlastnosti vlasů. Zdrojem je cukrová řepa.

Laurylsulfoacetát je organická látka získaná z kokosového nebo palmového oleje. Je to mýdlo.

Glutamát monosodný je přirozený antioxidant.

Lauryl sulfo betain je přírodní složkou, která tvoří pěnu.

Kokamidopropyl betaine je přirozený antiseptický a antistatický prostředek.

Decylglukosid. Zdroj - kukuřičný škrob a kokosový olej. Podporuje jemné čištění pokožky hlavy a vlasů.

Tyto a další přírodní složky poskytují jemnou péči. Ale než si vyberete jednu nebo druhou možnost, doporučujeme seznámit se s konkrétními výhodami a nevýhodami těchto produktů. Individuální přístup je důležitý. Zvažte vlastnosti vlasů, typ pleti, životní styl, frekvenci gelů a laků a další nuance.

Šampóny bez sulfátu: výhody a nevýhody

Nevýhody šamponu bez síranů

Méně pěny.
Připomeňme si, co jsme na začátku říkali: minerály dobře pěna a šampony bez takových aktivních prvků naopak tvoří minimální pěnu.

Neschopnost silikonu umýt bez zbytků.
Pokud intenzivně používáte gely a laky, připravte si, aby se bezsulfátový přípravek nedokázal vypořádat se 100% čištěním.

Zmizení hlasitosti.
Hromada už nebude nadšená, jako když používáte kosmetiku s obsahem síranu.

Neschopnost bojovat proti lupům.
Mírné působení organické hmoty není schopno ničit houbu. V takových situacích potřebujete komplexní léčbu.

Když mluvíme o nedostatcích bezsulfátových šamponů, je třeba zmínit takovou věc jako finanční a dočasné výdaje. Přírodní prostředky jsou vždy dražší než chemie, což je obecně známo. Spotřeba takového výrobku je také vyšší a pro mytí hlavy je zapotřebí více času, zejména pokud jde o husté a dlouhé vlasy.

Jemný účinek organických šamponů nebude okamžitě znatelný. Všimnete si, že umělý lesk zmizí, objem vlasů. To může být nazýváno přizpůsobením. Obnova kudrlin a pokožky hlavy je dlouhý proces. Buďte trpěliví a po měsíci nebo déle po aplikaci šamponu bez sulfátu si užívejte zdravého a krásného účesu.

Výhody šamponu na vlasy bez síranů:

Úplně umyjte, nevyvolávejte podráždění, alergie;
Nezničte ochrannou vrstvu pokožky, folikulů a kutikul.
Vyživuje a posiluje kůži, vlasové folikuly;
Nespouštějte barvicí pigmenty;
Ozdravují kyselou rovnováhu a obecně léčí kudrnaté a kožní;
Zlepšete růst vlasů;
Mají dlouhotrvající čisticí účinek - kudrlinky se dlouho nesolejí, méně znečištěné
Nemáte kontraindikace;
Odlišuje se při absenci ostrých aroma.

Důrazně se doporučuje používat bezsulfátové šampony po rovnání keratinu. Vzhledem k tomu, že produkty obsahující minerály kyseliny sírové vymyjí prvky potřebné pro rovnání vlasů. Pokud si umyjete hlavu sloučeninou obsahující sulfát, efekt po ukončení procedury bude jednoduše zmizet.

Vlastnosti použití šamponů bez síranů

Takže jste se rozhodli přejít na organické detergenty. Co potřebujete vědět o použití? Již jsme zmínili poměrně dlouhou dobu zotavení. Vzhledem k tomu, že přírodní složky působí jemně a postupně, trvá určitý čas, než uvidíte a pocítíte účinek. Ale to není momentální krása vlasů a zdraví pokožky a vlasů.

Pokud často používáte gely nebo laky, abyste je mohli úplně umýt v kombinaci s šampony bez síranů, použijte další nástroje.

Jste majitelka dlouhých vlasů, pak pokaždé, když si umyjete vlasy, několikrát si umyjte vlasy a důkladně opláchněte.
Bezpečný šampon má tak jemný účinek, že na počátku aplikace se nedokáže vyrovnat s nadbytkem kožního mazu. Ale krmení a posilování vlasů a pokožky jsou postupně obnovovány a práce mazových žláz je stabilizována. Absence toxinů a příznivé účinky přírodních složek nakonec normalizují jakýkoliv typ vlasů.

Pozor! Mnoho produktů neobsahujících sírany musí být skladováno při nízkých teplotách. Proto před aplikací kapaliny je třeba trochu zahřát v dlaních.

Šampony bez sulfátu: seznam

Modernější výrobci odmítají používat toxické látky a nabízejí spotřebitelům přírodní produkty. Z nejspolehlivějších, osvědčených firem, které vyrábějí nesulfátové šampony, stojí společnosti Johnson Baby, Natura Siberika, Vichy, Sjöss, Vella, Estelle, L'real.

Abychom si vybrali bezpečný a účinný produkt na mytí hlavy, nabízíme hodnocení nejlepších přípravků bez síranů.

1. Linka Natura Siberika.

Tato ruská společnost nabízí několik odrůd šamponů. Tam jsou šampony pro oslabené a barevné kadeře, pro citlivou pleť, pro péči o vlasy po procedurách salonu.
Kompozice se vyznačují vysokým obsahem přírodních prospěšných prvků: maliny a horský popel, jedle a rašelina, esenciální oleje a glycerin se postarají o vaše vlasy.
Kromě toho budou výrobky pod touto značkou levnější než mnoho jiných podobných výrobků.

2. Náprava pro Loreal pro barevné vlasy.

Delicate Color - šampon, který si po barvení zachovává bohatou barvu. Taurin se postará o lipidovou vrstvu každého vlasu a působení panthenolu dodá zámkům extra pevnost a elasticitu.
Díky hořčíku, vitaminu E, speciálním filtrám z UV záření jsou vlasy spolehlivě chráněny před negativními účinky vnějších faktorů.
Chamupne Loreal Delicate Color je dobře zavedená mezi krásnými sexy, mnoho žen poznamenalo, že vlasy se změkčily.

3. Estelle hydratační šampon bez síranů.

Estel Aqua Otium obsahuje aminokyseliny, kyselinu nikotinovou, proteiny, laktózu. Díky těmto složkám jsou vlasy intenzivně zvlhčovány, aniž by se stávaly těžké, stávaly se měkké, ale silné. Při zachování hydrolýzní rovnováhy pokožky, dodatečně výživné s užitečnými mikroelementy a vitamíny, je tato kompozice určena pro dlouhodobé a časté užívání. Výborná pro vlasy po proceduře rovnání keratin a dalších procedurách salonu.

Za zmínku stojí také výrobky ruské firmy "Recepty babičky Agafiho". Kromě absence sulfátů jsou šampony této značky velmi ceněny kupujícími kvůli cenově dostupným nákladům a jedinečnému složení sibiřských bylin.

Seznam bezsulfátových šampónů

Bezsulfátový šampon do 500r.

ESTEL PROFESSIONAL, intenzivní hydratační šampon / OTIUM AQUA. Cena za 250ml - 450r.
KAPOUS, Keratinový šampon / Magic Keratin. Cena 300ml - 430r.
SYOSS Supreme Selection Revive, cena 250ml - 250r.
Recepty babička Agafi, šampon "Toning". Cena 360 ml - 70r.
Natura Siberica, šampon z mořských plodů pro normální a suché vlasy "Intenzivní zvlhčení". Cena 400ml - 350r.
NATURA SIBERICA, Neutrální šampon, Cena 400ml - 370r.

KAARAL, Opravující šampon pro poškozené vlasy / Reale intenzivní výživný šampon. Cena 250ml - 800r.
MATRIX, Šampon pro těžce poškozené vlasy / BIOLAZH KERATINDOZ. Cena 250ml - 820r.
BAREX, objemový šampon s rakytníkovým olejem a okurkovým olejem / CONTEMPORA. Cena 1000ml - 900r.
WELLA, regenerační šampon / ELEMENTS. Cena 250 ml - 825 rublů.
CocoChoco, intenzivní šampon, cena 250ml - 850r.
L'Oreal Professionnel Jemná barva. Cena 250ml - 850r.

KAARAL, šampon s hedvábnými hydrolyzáty a keratinem / šampon Colorpro. Cena 1000 ml - 1700 rub.
KAARAL, výživný šampon / barva výživný šampon MARAES. Cena 250ml - 1300r.
KERASTASE, Šamponová koupel na vlasy / AURA BOTANY. Cena 250ml - 2050r.
KERASTASE, Šamponová koupel pro hladké a lehké vlasy v pohybu "Fluidist" / DISCIPLINES. Cena 250ml - 2050r.
OLLIN PROFESSIONAL, čistící šampon pro vlasy a pokožku hlavy s extraktem z bambusu / plná síla. Cena 300ml - 570r.
REDKEN, bezsulfátový šampon, obnovující pH rovnováhu blond vlasů / BLONDE IDOL. Cena 1000ml - 3100r.
JOICO, šampon bez obsahu síry pro kudrnaté vlasy / šampon s čistým šamponem bez obsahu síranu. Cena 1000ml - 3900r.
HEMPZ, bylinkový granátový šampon Mírná vlhkost / Denní bylinná hydratační. Cena 265ml - 1350r.

Bezsulfátový šampon - video

Množství produktů založených na přírodních složkách umožní všem, aby si mohli vybrat. Nezapomeňte, že účinnost závisí na jednotlivých charakteristikách pokožky a vlasů. Vyzkoušejte to, nebojte se experimentovat, protože taková bezsulfátová kosmetika je neškodná a najdete tu nejlepší možnost.

Kapus šampony

Kapus je výrobcem profesionální vlasové kosmetiky, některé řady jsou nyní stále více používány doma pro pravidelnou péči o vlasy.

V tomto článku považujeme šampon od tohoto výrobce.

Fragrance Free Series - bez parfémových přísad


V této sérii jsou tři šampony pro vlasy.

Capot šampon s biotinem - posiluje a stimuluje růst vlasů

Hlavní složkou šamponu je biotin, vitamin, který stimuluje tvorbu keratinu a aktivně se podílí na syntéze bílkovin.

Biotin je součástí většiny vitaminových komplexů pro vlasy, má tak pozitivní účinek na vlasy:

 • reguluje metabolické procesy bílkovin a tuků;
 • brání vypadávání šedých vlasů a vypadávání vlasů;
 • aktivuje regeneraci pokožky hlavy.

Průměrná cena tohoto šamponu je 365 rublů na 250ml láhev.

Hydratační šampon Kapus s arganovým olejem

Šampon neobsahuje sírany a parabeny.

Hlavní složka - arganový olej obsahuje vitaminy a stopové prvky, které chrání vlasy a mají protizánětlivý účinek. To poskytuje komplexní péči a zvlhčující vlasy.

Pravidelné používání šampónu zpomaluje stárnutí vlasů a pokožku hlavy.

Šampon je vhodný pro všechny typy vlasů.

Přibližná cena šamponu - 300 rublů na láhev 300ml.

Šampon Caput s Keratinem

Doporučuje se používat keratinový šampon pro vlasy, které byly silně ovlivněny mechanickými a chemickými účinky: po častém barvení, chemické permutě nebo použití tepelných prostředků - curling iron, žehlení, vysoušeč vlasů.

Vyživuje a obnovuje strukturu vlasů, léčí poškozené špičky.

Průměrné náklady na šampon - 255 rublů. v jedné láhvi o objemu 300 ml.

Kapus "mléčná linka" výživný šampon

Šampon s mléčnými bílkovinami zajišťuje obnovu vlasů postižených slunečním zářením.

Mléčné bílkoviny a další složky tohoto šamponu (olej z ořechů Macadamia, bílkovin z ořechů, keratin) zajišťují obnovu vlasových folikulů.

Šampon vytváří vlasy pružný a urychluje krevní oběh pokožky hlavy.

Přibližné náklady na šampon 320 rublů na láhev 250ml.

Kapous Professional Series

Tato řada obsahuje 3 šampony pro různé problémy s vlasy.

Energie Mentolový šampon

Šampon je vhodný pro časté použití a pro všechny typy vlasů. Poskytuje jemné čištění a jemnou péči o vlasy.

Cena šamponu je pouze 270 rublů na 1000 ml.

Pro barevné vlasy

Šampon obsahuje vitamín-minerální komplex a pantenol. Doporučeno pro vlasy po barvení a perm.

Komponenty šamponu posilují keratinové vazby ve vlasech a obnovují jejich strukturu.

Panthenol poskytuje správnou rovnováhu vody a chrání vlasy před vysycháním.

Náklady na šampon - 330 rublů na objem 1000 ml.

Koncentrovaný Capus pro všechny typy vlasů.

Tento šampon zajišťuje hluboké čištění, odstraňuje organické nečistoty a zbytky stylingových výrobků.

Tento šampon je vhodnější k čištění před jinými kosmetickými postupy, jako je vyrovnávání keratinu nebo biolaminace, stejně jako po mastných maskách na vlasy.

Přibližná cena - 330 rublů za 1000 ml.

Péče o značku Kapous

Série obsahuje 4 šampony bez síranu.

Pro barevnou péči o vlasy

Šampon obsahuje: hydrolyzované pšeničné bílkoviny, vitamín E a mléčné bílkoviny.

Tyto komponenty pomáhají zachovat jas barvy na molekulární úrovni, obnovují poškozené vlasové folikuly během barvení, udržují rovnováhu pH.

Šampon vhodný pro každodenní použití.

Cena - 230 rublů na láhev 350ml.

K dosažení objemu vlasů

Účinek šamponu je zajištěn bavlněnými bílkovinami a komplexem aminokyselin, které posilují tenké a matné vlasy a zvyšují jeho objem během stylingu.

Vhodné pro všechny typy vlasů a pro každodenní použití.

Náklady na šampon 230 rublů na 350 ml.

Pro obnovení vlasů

Šampon obsahuje extrakt arganového ořechu a je bohatý na ovoce aminokyseliny. Poskytuje obnovu a posílení.

Náklady na šampon - 230 rublů na 350 ml.

Pro denní použití

Šampon obsahuje oranžový extrakt, který obsahuje vitaminy B1, B2, E, PP a stopové prvky - vápník, sodík, hořčík, draslík.

To zajišťuje kompletní denní péči o vlasy.

Vhodné pro všechny typy vlasů.

Cena 230 rublů za 350 ml.

Kapous Profilactic Series

Tato řada je určena pro více zaměřené problémy s vlasy, jako je vypadávání vlasů nebo lupy.

Šampony této série stojí asi 220 rublů na 250 ml lahvičky.

Proti vypadávání vlasů

Hlavním účinkem šamponu je zastavení vypadávání vlasů a zvýšení jeho růstu. Toho je dosaženo vysokou koncentrací šamponu hlavní účinné složky - chmelového extraktu.

Tato součást má následující efekt:

 • zlepšuje krevní oběh pokožky hlavy;
 • normalizuje metabolismus;
 • posiluje vlasové folikuly.

Šampon je vhodný pro všechny typy vlasů. Pro dosažení maximálního účinku se doporučuje aplikovat s lotionem proti vypadávání vlasů série KapousTreatment.

Pro poškozené vlasy

Šampon je určen pro takové problémy s vlasy:

 • suchost
 • porézní struktura, dělené konce;
 • poškození zbarvení a zbarvení;

Hlavní složkou šamponu je extrakt z bambusu, který je bohatý na vitamíny a stopové prvky, které jsou užitečné pro vlasy.

Vhodné pro všechny typy vlasů.

Pro mastné vlasy

Šampon s oranžovým extraktem zajišťuje normalizaci mazových žláz, lipidovou rovnováhu pokožky hlavy, má protizánětlivý účinek.

Vhodný pro každodenní použití.

Lupy Capus

Výkonná profylaktika proti lupům a seborrheu různých etiologií.

Obsahuje pyrithionát zinečnatý, který má dobrou pronikavou schopnost. To přispívá k maximálnímu antibakteriálnímu a protizánětlivému účinku šamponu.

Kromě toho obsahuje šampon terpenoidy a olej z čajovníku, který poskytuje antifungální účinek, odstraňuje svědění a normalizuje vodní rovnováhu pokožky hlavy.

Hladká a kudrnatá řada - pro rovné a kudrnaté vlasy

Tato řada obsahuje dva šampony - pro rovné a kudrnaté vlasy.

Náklady na šampony v této sérii jsou asi 250 rublů na 300ml láhev

Pro rovné vlasy

Navrženo pro narovnávání nepoddajných vlasů. Pravidelné používání šamponu zajišťuje hladkost, měkkost a snadné česání vlasů.

Pro kudrnaté vlasy

Šampon obsahuje bílkoviny z hedvábí a pšenice. Poskytuje odlupování vlasů, obnovuje jejich strukturu, zabraňuje vzniku rozštěpených konců, vytváří elastické a křupavé kadeře, které se snadno hřebčí.

Účinek šamponu se zvyšuje při každém použití.

Recenze Champus šampony

Převážně profesionální šampony Kapous mají pozitivní nebo neutrální hodnocení.

Nejoblíbenější šampon od tohoto výrobce je hluboce čistící šampon. Má také negativní recenze, které jsou častěji odůvodněny nedbalostí žen při používání nástroje. Šampon se nedoporučuje pro každodenní užívání a mnozí tuto skutečnost ignorují. Výsledkem je, že vlasy jsou suché a nudné.

Nejvíce nakupují šampony profesionální série, což je pravděpodobně kvůli jejich relativně nízkým nákladům - jen 250-300 rublů za velmi velké množství - 1000 ml

Vzhledem k nízké ceně šampónů Kapus můžete určitě vyzkoušet jeden z nich.

Šampon bez obsahu sulfátu po rovnání keratinu: Které existují a co je třeba vzít v úvahu při výběru?

Krásné a zdravé vlasy jsou nedílnou součástí obrazu každé dobře upravené ženy. Ne každý má přirozeně krásné kudrlinky. Navíc, faktory prostředí a kosmetika, například stylingové laky, mají nepříznivý vliv na vlasy. Chcete-li rozveselit oko, musíte o ni pečovat.

Jedním ze způsobů péče o vlasy je rovnání keratinu. V tomto případě jsou vlasy nasyceny keratinem, který tvoří. Tak jsou vlasy zesíleny, narovnány, odstraněny všechny poškození a získává se krásný lesk. Aby však takový postup mohl trvat co nejdéle, měli byste se o ně pečlivě starat. Zejména používejte správný šampon na mytí vlasů.

Jak používat šampon po rovnání vlasů na keratin

Po ukončení procedury průvodce vysvětlí pravidla pro péči o vlasy, jedna a body těchto pravidel je šampon pro vlasy bez síranů po vyrovnání keratinu, který by měl být použit k uložení výsledku. Předpokladem, který musí splňovat všechny šampony, je nepřítomnost síranů v kompozici.

Sírany jsou účinné látky, které se přidávají do mnoha výrobků pro péči a domácích chemikálií. Tato sloučenina je odpovědná za tvorbu velkého množství vzduchové pěny.

Sírany během pěnění koroze koroze, který nasává vlasy, a vymyje z vlasů. To vše vede k suchu a ztenčení vlasů, což vede k jejich poškození.

Nejčastěji v šamponech existuje taková sloučenina, jako je laurylsulfát, který je nejdůkladnějším mýdlovým základem, který ve větší míře zhoršuje stav vlasů, vlasových folikulů a pokožku hlavy. Také jako pěnivý prostředek může být do produktu přidán laurethsulfát, který je derivátem laurylu. Tato sloučenina má jemnější účinek na vlasy, avšak šampon, který ji obsahuje, není vhodný ani pro vlasy, které byly podrobeny rovnání keratinu.

Pro šamponování po vyrovnání keratinu je nutné vybrat výrobky, které obsahují glukózu nebo produkty zpracování rostlin, které mají příznivý účinek na vlasy, vlasový folikul a kůži. Šampony, které obsahují, se vyznačují méně pěnovou tvorbou, ale vlasy se umyjí, a co je nejdůležitější, nevymyjí keratin. Seznam bezsulfátových šamponů používaných po rovnání keratin je poměrně široký, stejně jako jejich cenový rozsah, který je zpřístupňuje všem. Zůstává pouze vybrat, který keratinový šampon je pro vás to pravé.

Šampon Estelle po vyrovnání keratinu

Estel produkty jsou skvělé pro mytí vlasů po vyrovnání keratin. Unikátní vzorec tohoto nástroje vám umožní pečlivě ošetřovat vaše vlasy, pomáhá udržet lesk a hedvábnost, získané po nasycení keratinem.

Zvláštní složkou je kyselina nikotinová, která působením vlasových folikulů aktivuje růst vlasů a posiluje je a snižuje ztrátu vlasů.

Kromě toho kompozice obsahuje balzám, který vám umožňuje nečinit masky na vlasy.

Indola

Šampon Kerarganic je jedním z těch produktů pro péči o vlasy, které kromě účinného čištění vlasů od nečistot bez toho, aby jim to poškodilo, je také uspokojuje živinami. Tento bezsulfátový šampon vhodný pro všechny typy vlasů kromě odstraňování mazu a nečistot z vlasů obohacuje vlasy mastnými kyselinami, přírodním keratinem a bílkovinami.

Při použití indolového šamponu po rovnání keratinu se vlasy stávají odolnými vůči vlivům prostředí. Složení šamponu nezahrnuje škodlivé fosfáty a parabeny na kadeře. Navzdory skutečnosti, že při mytí vlasů netvoří velké množství pěny, vlasy se dobře umyjí a samotný nástroj je ekonomicky vyčerpán.

Natura Siberica (přírodní Siberica)

Společnost Natura Siberica vyvinula a uvolnila řadu produktů, které ve svém vzorci neobsahují takové sloučeniny jako jsou sulfáty. Prostředky této linie jemně čistí vlasy, regulují fungování mazových žláz pokožky hlavy, jsou hypoalergenní a mohou být použity pro každodenní použití.

Natura Siberica obsahuje tři typy šamponů, které neobsahují sírany:

 • Pro slabé vlasy;
 • Ochrana a lesk, nástroj vytvořený speciálně pro vystavení barvení a opakovaným tepelným účinkům vlasů;
 • Neutrální, určený pro citlivé, náchylné k zánětu, pokožku hlavy.

Složení všech výše uvedených produktů zahrnuje mnoho přírodních složek, které mají léčivé vlastnosti.

Navíc kompozice obsahuje neškodné povrchové aktivní látky, rostlinné oleje, esenciální oleje a glycerin. To vše činí tento produkt ideálním způsobem, jak pečovat o kadeře po nasycení z keratinu, nicméně tato řada výrobků má jednu z nejnižších cen mezi šampony bez sulfátu.

Kapus (Kapous) po vyrovnání keratinu

Kapous v mnoha ohledech znamená profesionální kosmetiku. Obsahuje pouze neškodné součásti, které se vyznačují mírným účinkem. Navíc v kompozici nejsou žádné aromatické přísady, což činí výrobek hypoalergenní. Nástroj tak pečlivě pečuje o vlasy, díky obsahu ovocných kyselin a přírodního keratinu vyživuje vlasovou kutikulku a chrání před škodlivými účinky.

Jak vyrobit hydrofilní olej do sebe: recepty a tipy.

Co je tekutý gaštan Knight pro hubnutí? Tento nástroj můžete dále číst.

Další výrobci šamponů bez síranů

Kromě všech výše uvedených nástrojů můžete také šampony bez síranů zakoupit i po keratinovém vyrovnávání vlasů:

 • "Recepty babičky Agafi", tento šampon, díky obsahu bylinných výtažků, je vynikající pro oslabené a poškozené vlasy.
 • Šampon z L'Oreal jemně a čistí vlasy díky speciálnímu složení na bázi taurinu. Navíc kompozice obsahuje panthenol, který dává pružnost kudrlin a přispívá k jejich zpevnění.
 • Matrix vhodná pro mastné vlasy. Keratinová báze a extrakt z hedvábí přinášejí kudrlinky krásu a zdraví.

Existuje mnoho produktů péče, ale při výběru způsobu, jak šampon mytí vlasů po rovnání keratin, je důležité dbát na to, zda zvolený výrobek je vhodný pro váš typ vlasů.

Trochu o bezsulfátovém šampónu po keratinovém vysychání vlasů a dalších produktech péče o videa:

Šampon bez síry Capus

Po-Pá 10: 00-18: 00

Neobsahuje sírany sodné a parabeny sodné.

Regenerační šampon pro poškozené vlasy jemně čistí vlasy a poskytuje maximální péči a obnovu poškozené struktury. Díky arganovým ořechům a ovocným kyselinám intenzivně vyživuje, obnovuje a chrání poškozené vlasy, vyživuje je pomocí aktivních přísad, dodává vitalitu a tón.

Argany, polynenasycené aminokyseliny, které jsou součástí organických olejů z ořechů, slouží jako stavební materiál pro obnovu struktury, regenerují vlasy a jsou výborným regeneračním, výživným, hydratačním a ochranným činidlem pro křehké, rozštěpené a oslabené vlasy, které jsou často vystaveny chemickému a tepelnému ošetření.

Šampon připravuje vlasy pro intenzivnější regeneraci - doporučuje se používat jednou týdně ve spojení s balzám k obnovení poškozených vlasů.

Výsledek:
Plná vitalita, vlasy udržují objem a tvar vlasů, vypadají svěžeji a silněji. Oslabené a tenké vlasy dostávají dodatečnou energii a znatelný objem. Efekt je vylepšen při každém praní.

Použití:
Na vlhké vlasy naneste malé množství šamponu. Pěna, která se šíří po celé délce vlasů po dobu 2-4 minut, opláchněte teplou vodou. Opakujte postup, pokud je to nutné.
Po mytí aplikujte balzám na obnovu vlasů "Profound Re" řady "péče o vlasy" na vlasy.

Pro Více Informací O Suché Vlasy