logo

Magic Leverage: instrukce

Magic Leverage - to jsou vynikající kolečka vyrobené ve formě malých krytek skrývajících se spirály, které zajišťují jednotné posouvání zvlnění po celé délce až po špičky. Dokonale udržují vlasy, aniž by zanechaly záhyby. Silikonová špička drží kudrlinky, zatímco se neroztaví z vysokých teplot, což je velmi důležité, pokud usušíte s vysoušečem vlasů.

Pokyny pro Magic Leverage kolečka

Magic Leverage je poměrně jednoduché a tady je jejich majitel s vynikající příležitostí vytvořit úžasně luxusní kudrlinky za pouhý hodinu. Co je pro to nutné? Kadeřník na vlasy, vysoušeč vlasů, přímo, samy kolečka, stejně jako hák, který je součástí balení Magic Leverage. V zásadě, podle pokynů, můžete udělat bez vysoušeče vlasů, pokud nejste příliš ve spěchu.

Vysušte vlasy alespoň o polovinu. Sestavte háček, který je součástí sady, poměrně jednoduchou manipulací, pokud to vyžaduje délka. Pokud jsou v sadě různé velikosti, vyberte modely, které odpovídají délce vlasů. V zásadě, pokud máte krátké vlasy, budou také dlouhé kolečka.

Vítr konce pramene na háku. Má speciální očko, díky němuž je snadné přetahovat skrz kuličky. Nejlepší je zavěsit vlákno blíže ke kořenům a pak ho natáhnout, ale pokud jsou vlasy dostatečně husté a neurčité, můžete je pod háček vložit do speciálního otvoru, což vám pomůže mít pravidelný uzávěr. Opatrně vroubte pramen skrz otvor v pouzdře, poté jej protáhněte podél délky zámku a uvolněte. Okamžitě vezme spirálovitý tvar, který byl dříve. Stejně jako ostatní prameny. Vezměte prosím na vědomí, že podle pokynů je pro vytvoření většího objemu účesů nebo pro vytvoření většího přirozenosti účinek doporučujeme vytvářet tenké prameny, a proto budete potřebovat dva balíčky na tlusté vlasy.

Kouzelná hra na zázraky: instrukce pro vytváření kudrlin pomocí magických spirál

Kudrnaté vlasy se nyní díky inovativním špirálovým peřím vytvářejí mnohem jednodušeji. Kudrlinky jsou získávány v perfektním tvaru, rychle a bez mnoha potíží. Představujeme vám instrukci Magic Leverage curler, pomocí níž můžete vytvářet kudrlinky doma bez jakékoli námahy a poškození vlasů.

Kouzlo: Využijte zázračné koule: instrukce

Každá sada zázraků má podrobné pokyny. Podrobně vysvětluje, jak správně používat spirály. Pokud jste dosud nedosáhli pokynů, doporučujeme vám přečíst si podrobné pokyny pro používání populárních spirál.

Zpočátku dostáváme ze sady dostatečný počet kuliček a speciální háček. Vlasy by měly být namočené a namazány stylingovou pěnou. Začínáme oddělovat prameny od zadní části hlavy, což je mnohem pohodlnější. Objem zvlnění závisí na tloušťce pramene. Zaměřte se na požadovaný výsledek a vyberte šířku budoucího zvlnění. Podívejte se na fotografii.

Postup je poměrně jednoduchý. Nejdříve vložte háček do spirály, a taky vezměte vlasy na základnu a přetáhněte je do zázračného kolečka. Kouzelné silikonové spirály se rolují, nepotřebují další úsilí. Když jsou všechny prameny v silikonových pytlích, můžete vlasy vyschnout vysoušečem vlasů nebo počkat na přirozené vysychání. Chcete-li získat výsledek, vlasové natáčky na hlavu vlasů by měly být nejméně 20 minut. Po ukončení kroucení modelujete svůj styl vlasů podle vašeho vkusu a opravte ho lakem. Perfektní zvlnění je připraveno!

Naučte se řádně zvlnit video.

Proč se Magic Leverage stal tak populárním?

Stojí za zmínku, že kouzelné kuličky jsou naprosto bezpečné pro vlasy. Tím, že na nich zakroužíte zářivý kmitočet, nebudete poškozovat strukturu vlasů a nebudete je rozštěpovat. Také tyto zázračné spirály jsou velmi lehké, takže není žádné napětí vlasů, a proto předčasné ztráty. A jejich pohodlí umožňuje aplikovat je nejen na dlouhé vlasy, ale i na dlouhé vlasy.

Kromě toho můžete získat požadované kudrlinky pomocí pouze jedné sady kouzelných kuliček. Materiál spirál je odolný a odolný vysokým teplotám, takže nemůžete váhat vyfouknout vlhké kadeře. Design je tak jednoduchý, že umožňuje získat perfektní kudrlinky za pouhých 30 minut. Nemluvě o tom, že kadeřavé vlasy na kadeřnicích po curlingu vypadají po proceduře salonu "chemie". Současně nemusíte pokazit vlasy a výsledek je dokonalý!

Vybalená sada

V sadě jsou zahrnuty kadeřníky různých velikostí pro vlasy různé délky a vždy je přítomen hák pro tahání vlasů ve spirále. Můžete také provádět experimenty. Dlouhé vlasy na větrníky na vlasy pro krátké vlasy, na konci jsou elegantní kudrlinky. Také v sadě je manuál, díky němuž budete vědět, jak používat silikonové cívky. Cena není vysoká. To se pohybuje od 600 do 3000. Ale stojí za to!

Jejich výhody:

1) Pro výrobu vysoce kvalitního materiálu - silikonu a polymeru, který činí válce odolné a odolné vysokým teplotám.

2) I když se vaše vlasy neliší v poslušnosti, spirály vytvoří kouzlo - udělají perfektní účes.

3) Kuličky jsou poměrně široké, což vám umožní krátké časové ovíjení pramenů.

4) Nepotřebujete mnoho uzamykacích prostředků. Malé množství pěny a malého laku stačí.

5) Neklouzávají samy o sobě, netahejte vlasy a neroztrhněte je. Jsou také velmi pohodlné pro spánek a snadno se od ní odvíjejí.

6) Jsou kompaktní a lehké, což vám umožní vzít si s sebou na dovolenou.

Nevýhody:

1) Bohužel, výroba koleček je natolik rozsáhlá, že některé sady jsou špatné kvality. Háky se rychle rozbíhají nebo samotné spirály jsou vadné. Takže při koupi zkontrolujte sady.

2) Většina spravedlivého sexu věří, že přirozeně vysuší vlasy trvá 20 minut. Ale to je klam. Vysoce kvalitní perm bude vyžadovat mnohem více času.

3) Ne každý parfém a kosmetika prodává zázraky. Buďte opatrní při objednávání zboží přes internet.

Kouzelný zázrak - koule magické páky: návod k použití pro vytvoření velkolepých vln a legrační kadeřnictví

Kouzelné natáčky Magic Leverage - originální nástroj pro vytváření luxusních kudrlin. Ne všechny kolečka vám umožňují dosáhnout dokonalého výsledku a ve skutečnosti mnoho krás sní o hollywoodských kadeřích.

Kouzelná spirála si zaslouží spoustu nadějných recenzí. Curlers Magic Páka vhodná pro vlasy různých délek, pro husté vlasy a jemné vlasy. Vyvinula speciální sérii pro tvrdé prameny. Poté, co budete curling používat magické spirály, budete věřit, že zázraky se opravdu stane.

Co je kouzelník Magic Leverage

Původní sada stylových překvapení od první minuty. Balení obsahuje neobvyklé spirálové stuhy různých barev. Jasná extravagance způsobuje očekávání něčeho neobvyklého.

Má magické spirály:

 • každá jednotka vypadá jako spirálovitá polymerová páska s odolnými silikonovými špičkami;
 • Pro tvorbu kadeří potřebujete speciální hák, který je dodáván v sadě;
 • pramene nejsou navinuté na válci, stejně jako v tradičním způsobu vytváření kudrlin a pomocí háku jsou zasouvány do spirálové trubky;
 • po navíjení pramenů se struktura sama zvedá ve formě spirály;
 • zůstane počkat na to, aby vlhké prameny úplně vyschly - a hollywoodské kudrlinky se objeví na hlavě, jako by to byla vlna kouzelné hůlky;
 • S originálními silikonovými pásky je možné bez pomoci. Praxe jednou, a druhá - a jednoduše sešroubujete celou hlavu.

Další informace o použití čajového oleje pro vlasy.

Jak vítat vlasy na horkých válečcích? Odpověď je v tomto článku.

Výhody zázračných kadeří

Seznam je poměrně dlouhý:

 • snadné a pohodlné větrání;
 • skutečné hollywoodské kudrlinky se ukáží;
 • přijatelné náklady;
 • minimální poškození vlasů;
 • je snadné vytvářet jak tekoucí kadeře, tak elastické kadeře;
 • spirály dávají vlasům větší objem;
 • vhodné pro prameny různých délek;
 • při kadeření vlasy "dýchají": spirály mají síťovou strukturu a dobře dýchají;
 • vyrovnat se s kolečky může dokonce školák;
 • Můžete vytvořit kadeře různých průměrů - od 1,5 do 5 cm;
 • jen za hodinu můžete vytvořit fantastický účes;
 • sada je vhodná pro vytváření svatebních a večerních stylů.

Pokyny pro použití magických spirál

Jak používat Magic Leverage curler? Nic komplikovaného!

Krok za krokem:

 • umyjte si vlasy, vysušte téměř třetinu. Příliš vlhké prameny, které jsou nevhodné pro přetahování spirály;
 • Použijte lehkou pěnu nebo pěnu pro trvanlivost vlasů;
 • Rozšiřte celý objem vlasů na několik "stop";
 • šířka zvlnění závisí na vašich preferencích, měkkost pramenů, povaha vlasů;
 • rozložte na stůl vhodné kuželky, vložte do spirály speciální háček;
 • zavěste vybranou vlnu blíže ke kořenové zóně;
 • jemně protáhněte pramen přes desku;
 • páska se sama natočí;
 • musíte počkat, až vlasy vysuší. Pro rychlou fixaci kudrlin na třetinu hodiny suší spirály s vysoušečem vlasů;
 • minimální doba, po kterou musí kouzelné pečivo udržovat na vlasy - 20 minut. Zvažte délku vlasů;
 • pečlivě vyjměte spirály.

Typy kadeřnických zařízení

Hlavní možností balení je 18 vícebarevných spirál:

 • 25 cm dlouhá - 9 kusů;
 • 15 cm délka - 9 kusů.

Existuje mnoho velikostí, speciálně vybraných pro určitou délku kudrlin.

 • velikost 4 do délky 40 cm Počet silikonových pásek: 16-36 kusů plus háček na hůlky. Průměr zaoblení - 3 cm;
 • velikost 5 - délka 58 cm Průměr kudrlin je 3 cm Počet spirál je od 16 do 36 kusů. Zahrnuto - hák;
 • velikost 7 - pro délku vlasů 55 cm s průměrem zvlnění 2 cm Počet - 18 kusů plus háček ze tří kusů;
 • velikost 8 - pro objemné, měkké kudrlinky o průměru 4-5 cm. Včetně: 12 spirál na délku pramene až 50 cm, háček na hůl.

Jak si vybrat svou sadu

Zaměřte se na doporučení výrobce:

 • pro krátké kadeře. Vhodíte jakoukoliv sadu. Můžete si vybrat volbu od 15 do 55 cm, lépe, samozřejmě, kratší. Dokonce i nejdelší spirály ve zkrouceném stavu nesmí být delší než 25 cm;
 • pro vlasy střední délky. Chcete-li vytvořit nádherný účes doma, můžete použít vícebarevné stuhy-šroubovice 30-55 cm dlouhé;
 • pro kadeře s maximální délkou. Pokud prameny spadnou pod lopatky, budete potřebovat sadu originálních koleček o délce 45-55 cm.

Náklady a nákup příslušenství

Zázraky jsou drahé. Toto tvrzení se však nevztahuje na jasné spirály, které vytvářejí hollywoodské kudrlinky. Cena sady je přijatelná pro různé kategorie zákazníků.

Pokud si myslíme, že můžete používat originální kolečka po velmi dlouhou dobu, náklady na curling se zdají být absurdní vůbec. Abyste v salonu vytvořili luxusní kudrlinky, potřebujete více než sto rublů. Výhoda zázračné spirály v ceně je zřejmá.

Cena závisí na:

 • souprava svazků (s nebo bez háčku);
 • délka pramenů, pro které je sada určena;
 • průměr - pro úzkou, pravidelnou nebo velkou zátku.

Průměrné ceny:

 • sada 12 kusů (pro 55 cm s hákem) - 450 rublů;
 • sada 18 kusů (pro 55 cm, včetně háčku) - 660 rublů;
 • sada 18 kusů (15 a 30 cm plus hák) - 190 rublů;
 • sada 18 kusů (45 a 58 cm s hákem) - 340 rublů.
 • náhradní hák - 75 rublů.

Koupit Magic Leverage curlers může být v elektronickém obchodě. Vyberte stránky s dobrou pověstí, přečtěte si recenze dívky, které si objednaly zázraky v různých internetových obchodech.

Najdete různé modely. Často se můžete dostat do propagačních akcí, slev a bonusů, zejména při nákupu více setů.

Další informace o výhodách a použití nealkoholového odvaru pro vlasy.

O použití Dimexidu pro růst vlasů psané na této adrese.

Postupujte podle odkazu http://jvolosy.com/uhod/articles/kak-ukrepit-volosy.html a přečtěte si, jak posílit vypadávání vlasů.

Užitečné tipy

Křivky o Magic Leverage jsou nejčastěji nadšené. Ve skutečnosti mohou být velice snadno vytvářeny nádherné vlny a legrační kudrlinky.

Některé dívky si stěžují, že s výsledkem nejsou spokojeni. V podrobném průzkumu se ukázalo, že nevzali v úvahu radu výrobců, trochu sušili vlasy nebo se snažili o větrné vlhké prameny.

Jak pojistit proti chybám a získat poprvé perfektní kudrlinky? Poslechněte si rady dívky, které pravidelně používají soubor magických spirál.

Doporučení pro vytváření luxusních kudrlin:

 • nezapomeňte vlasy vysušit. Ideální vlhkost - 60-70%;
 • jemné vlasy musí být ošetřeny pěnou nebo jemnou pěnou pro styling: tímto způsobem účes udržuje tvar dobře;
 • čím tvrdší jsou vlasy, tím vyšší je vlhkost. Ujistěte se, že jste použili na neposlušné prameny stylingových kompozic;
 • pro tvrdé vlasy, koupit speciální druh originální spirály - "japonský";
 • Než si koupíte, zeptejte se prodávajícího, kolik sad budete potřebovat pro svou tloušťku a délku vlasů. Na většině webů je možnost online konzultace;
 • pro tenké, řídké vlasy, 10 kusů je dost (jeden balíček), pro husté vlasy budete potřebovat 3-4 balení;
 • neukládat. Snažit se "protáhnout" 10 spirál do objemných, hustých vlasů je zbytečné. Příliš silné prameny jsou špatně tlačeny páskou;
 • Spaní s obrácenou hlavou není příliš pohodlné, i když špirály nejsou tak těžké jako běžné kovové kolečka. Postupujte pouze jako poslední možnost.

Pokud je háček ztracen nebo zlomený, použijte metodu navrhovanou jednou z dívčích:

 • vytvořte háček z tenké stonky umělé květiny;
 • Provádějte pečlivě zakřivenou hranu páskou tak, aby nedošlo k poškrábání pokožky.
 • takovýto přístroj nahradí původní hák.

Toto opatření vás dočasně uloží, dokud si neobjednáte nový balíček s hákem. Extra kolečka nikdy neublíží.

Dávejte pozor! Na některých místech se háčky prodávají samostatně.

Jak používat Magic Leverage magic curler?

Velkolepý styl, objemný, kudrnatý, spadající do ohromující kaskády, šumivé kudrlinky - to je pevná zbraň, která svádí jemný vzhled mužů. Projděte život s heslem: "Ano, krása!"

Drahé kadeřnické služby a výlety do nich, které berou spoustu peněz a času, zůstanou za sebou po získání kouzelné (magické) páky.

Mohou být nalezeny na regálech velkých měst Ruska (v Moskvě), Běloruska (v Minsku) a Ukrajiny (Kyjev, Charkov, Odessa) není výjimkou. Kouzelné vlasy kouzelné kouzlo (kouzelné) páky těsně vstoupily do srdcí moderních, náročných dívek, kteří dokážou každý den vytvářet stylové, up-to-date účesy.

Postup trvá pouhých půl hodiny a kudrlinky přitahují nadšené pohledy mužů a žen. Seznam výhod kouzla (kouzelné) páky zahrnuje:

 • dostupnost, snadné použití;
 • aplikace pro jakýkoli druh a délku vlasů, dokonce i neurčité kudrlinky se změní v úžasnou zvlnění;
 • výjimka v aplikaci se soubory (magický (magický) pákový efekt) použití chemických přípravků;
 • skutečnost vytvoření všech druhů účesů;
 • vhodná, přijatelná cena.

Aplikace funkcí

Často slyšela otázka, koule magie páka, jak je používat? Proces používání (základní recenze spotřebitelů a stylistů) není obtížné.

 • kadeřnictví - stylisté doporučují používat papilotky na mokré vlasy;
 • k dosažení silného fixačního účinku je možné použít pokládací prostředky (kůže, gel, lak).

Kroužkování na vlasy by se mělo začít od zadní části hlavy, v dalším kroku křivení časové části, v parietálním a posledním třesku.

Při vytáhnutí z obalu musí být háček (k dispozici ve složení) vložen do kolečka. S pomocí (držte hák by měl být na samotné základně pokožky hlavy), aby se zavěsil pramen vlasů a opatrně se natažte do podložky. Hák je určen pro snadné rozložení a zachycení rovnoměrných pramenů. Hák se skládá ze dvou částí. Aby jedna část nebyla v průběhu procedury oddělena, stylisté doporučují, aby se nepohnula. Háček je schopen uchopit pramen vlasů více, než kolik potřebuje kolečka, vznikne nepohodlí.

Odborníci naznačují, že vysoušení vlasů přirozeným způsobem eliminuje poškození vlasů při použití umělého sušení (vysoušeč vlasů). Mnoho lidí má otázku, kolik času je třeba věnovat kroucení vlasů? Vše závisí na hustotě vlasů. Celý proces je popsán a dostupný je uveden v takové formě jako návod k použití.

Doporučuje se pravidelně odstraňovat jeden kus, aby se zjistilo, zda jsou vlasy suché. Pokud vlasy vysuší, výsledek bude zkažený, kudrliny se narovná do jedné hodiny. Zjistíte-li, že kadeře jsou zcela suché, je nutné pečlivě odstranit všechny kolečka. Po 20 minutách po odstranění všech papillotoků je třeba kudrlinky vytěsnit nebo přidat do potřebného účesu. Vytvoří požadovaný objem, který bude přeměněn na zakřivené kudrlinky.

Je možné větřit vlasy a na suché, umývané vlasy.

Pokud dojde k pochybnostem o aplikaci, můžete najít videa na internetu, které vám pomohou podrobněji prozkoumat pokyny k použití. V balení jsou přiloženy pokyny k použití.

Výhody

Při použití kouzelného efektu není struktura vlasů narušena a zůstává nezměněna díky struktuře materiálu (měkké plastové, duté uvnitř, válcované do spirálovitě tvarované desky), z nichž jsou vyrobeny kolečka, navržené technologickými specialisty. Špičky papillotoku jsou vyrobeny ze silikonu, který je schopen odolat vysokým teplotám a současně zajišťuje, aby curling byl bezpečný pro strukturu vlasů. Ve zkroucené podobě není délka výrobku větší než 20 cm. Stojí za to kupovat a hledět jednou za každou chvíli novým způsobem, který ukazuje fantazii díky magickým pákovým kolečkům.

Cena a nákup

Na internetu můžete často najít pozitivní hodnocení ohledně používání koleček pro magickou páku, zatímco specifikovaná cena produktu se může značně lišit, zejména vzhledem k nové cenové realitě při použití exportních komponent struktury produktu.

Navzdory skutečnosti, že Ukrajina je dnes naprosto nasycená všemi druhy nabídek na trhu kadeřnických doplňků, kouzla vlasů kouzla (kouzelné) páky jsou nový univerzální a jednoduchý prostředek k curling vlasů doma, který si každý může objednat a koupit.

V dnešní době se na celosvětovém webu nacházejí rozsáhlé fotografie a videa o tom, jak správně zvlnit pomocí papilotoku (kouzelná), včetně velmi dlouhých vlasů a cena vám umožní experimentovat.

Ve státě Ukrajiny, stejně jako v Ruské federaci a v Bělorusku je možné objednávat a kupovat kadeřníky kouzla (kouzelné) využívat jak prostřednictvím internetu, tak v maloobchodní síti, včetně lékáren.

Jak si vybrat

Trh Běloruska, Ukrajiny není výjimkou, je plný rozmanitých sad, typů, což činí při nákupu obtížně správnou volbu.

Z tohoto důvodu získáte pečlivě pečlivě:

 • délka vlasů, pro kterou budou použity papilotky;
 • průměr požadovaného zakřiveného oblouku.

Majitelé krátkých vlasů nebo délky ramen by neměli klást zvláštní důraz na výběr sady (kouzelné), na délku vlasů a pořadí, přičemž pozornost věnuje průměru požadovaného zakřivení v konečné podobě.

Měli bychom poznamenat, že kuličky s velkým průměrem 3-5 cm nejsou vhodné pro krátké vlasy, jsou častěji používány majiteli dlouhých. Pro získání zvlnění od samotné základny hlavy stojí za to objednání a montáž sady od nejkratší (15 cm) do dlouhá (57 cm).

Chcete-li získat průměrnou vlnu, stylisté doporučují používat kouli vlasů kouzlo (kouzlo), které mají malý účinek (pokud jsou vlasy kratší než brada) nebo vlasové kolečky mají magický (kouzelný) pákový standard (pokud délka vlasů dosáhne ramen), průměr kudrlinky bude nakonec 2 cm. střední délky (od ramen až po lopatky), pokud si přejí vycházet z kořene, profesionálové doporučují objednat a používat v aplikaci podložku o délce 30 cm.

Chcete-li získat průměrnou zvlněnou křivku o průměru 2 cm, můžete použít dlouhý 54 cm dlouhý magický (magický) pákový efekt. Pro dlouhé vlasy stylisté doporučují, aby si vybrali a objednali kadeřníky z délky 54 cm, aby se dostaly na kadeře od samotné základny kůže hlavy. průměr kalení bude 2 cm).

Chcete-li vytvořit vlnité kudrlinky, dlouhovlasé, profesionálové doporučují jakýkoli druh, ale s velkým průměrem. Vysoce kvalitní kadeření dlouhých vlasů trvá asi tři hodiny. K vytvoření nového obrázku stylisté navrhnou, aby se vlasy stočily ze středu délky pomocí ultra-širokých koleček. Tato volba je vhodná pro mávání všech druhů vlasů, zejména pro dlouhé vlasy.

Větší kadeře vlasů lze získat pomocí ultra-širokých koleček pro kuželky (40 cm), průměr kudrlinky bude 3 cm, nebo pomocí super dlouhého kadeřníku (57 cm), který je vhodný pro kadeřníky. ale průměr zvlnění bude 2,7 cm.

Získejte kudrlinek hvězd Hollywoodu, profesionálové navrhují, používají super-široké kadeřníky magické (magické) páky (27 cm), průměr kudrlinky bude 5 cm.

Získání takového množství kudrlin je možné při použití souborů (magic (magic) pákový efekt) různými způsoby. Po vyzvednutí nejlepší volby, když jste udělali zvlnění, potěšení z vytvořeného účesu neodejde několik dní. Pokud je výsledkem zvlnění neúspěšná, neměli byste být naštvaní. Zkušenosti s použitím koleček se dosáhne praxí jejich aplikace.

Fóra mají skutečné recenze spotřebitelů tohoto produktu. Internet je plný videoklipů o výhodách kouzelného kladiva magie (magie), ve srovnání s ostatními. Videoklipy, které jsou prezentovány jako pokyny k použití a spotřebitelské recenze, shromažďují tisíce názorů, což naznačuje vysokou poptávku spotřebitelů.

Koupit a objednat papilotki magie (magické) pákový efekt možný na různých místech na Ukrajině, Bělorusku, kde je video a fotografické materiály krok za krokem použití. Cena závisí na počtu kusů v balení a délce koleček. Dnes se Ukrajina řadí k nejdůležitějším faktorům, pokud jde o šíření kouzelných koulí magie (magie).

Neodkládejte akvizici kouzelných kouzel zázračných kouzel. Jejich cena pomůže ušetřit peníze a kouzelné kuličky vytvoří jedinečný obraz. Koupit kouzelné kuličky magický pákový efekt a buďte vždy na špici!

Magic Pákové kolečka pro různé typy vlasů

Pro skutečnou ženu je všechno jednoduché - krátké vlasy musí být pěstovány, dlouze řezané, kudrnaté - narovnávat a rovné - kudrlat. Existuje mnoho způsobů, jak dosáhnout kudrlin - perm, biowave, curling s curling, curlers a dalších technik. Podle oblíbené poptávky redaktoři provedli studii a dnes Vám předkládáme malý přehled o široce propagovaném Magic Leverage zákrutu.

Vlastnosti Magic Leverage curler

Reklamace těchto kuliček nám slibuje, že:

 • hodnou alternativou ke kroucení v salonu;
 • snadné použití;
 • nepoškozujte vlasy;
 • umožňují vytvářet jedinečné kudrlinky za hodinu;
 • kadeře budou pružné a bez záhybů.

Samotné pece jsou v různých velikostech a jsou spirála čistého polyethylenu. Nejvíce na dotek, materiál kolečka se podobá mřížce používané k ochraně oken, pouze hrubší konstrukce. Síťová struktura navíječů dovoluje proniknout vzduch dovnitř, aby se vlasy vysušily lépe a můžete také použít vysoušeč vlasů k urychlení tohoto procesu.

Jaké jsou modely a typy kuliček pro kadeře Magic Leverage

Studovali jsme nabídky různých webů a internetových obchodů s Magic Leverage curlers. Ceny jsou velmi odlišné a tyto weby při hledání originality jasně přicházejí s názvy a svazky samotných souborů. Tam jsou také sady "Rainbow", modely "Julia", soubory "Elite" a podobný zmatek.

Pokud se pokoušíte klasifikovat Magic Leverage curlers pro pohodlí, můžete vybrat následující typy:

 • Magic Pákové kolečka pro krátké vlasy - délka produktu od 15 do 25 cm;
 • Magic Využívejte kadeřníky pro středně dlouhé vlasy - jejich průměrná délka je 30 - 45 cm;
 • Magic Páka pro dlouhé vlasy - délka 55 cm a více.

Podle typu výsledného zvlnění:

 • pro úzké ovíjení - zvlnění získáte průměr cca 1,5 cm;
 • pro standardní zábal - zvlnění asi 3 cm v průměru;
 • pro velký zábal - zvlnění o průměru 4 - 5 cm.

Vlastnosti použití na různých typech vlasů

Metoda použití Magic Leverage curlers na krátké, střední a dlouhé vlasy se příliš neliší a samotný proces je vidět na fotografii níže.

Fotografické pokyny pro použití Magic Leverage curlers (Rainbow set).

Krok 1. Opatrně umyjte vlasy šamponem a osušte jej ručníkem. Jemně česněte vlasy s netraumatickým hřebenem s širokými zuby.
Krok 2. Zvolte kolečka, kterou budete používat, a sklopte háček (pokud je ve dvou částech).
Krok 3. Rozbalte kolečko a zasuňte háček směrem dovnitř. Oddělte pramen vlasů, zavěste je pomocí háčku a vytáhněte ho přes kolečka. Jemně uvolněte - výrobek se sám otočí zpět.
Krok 4. Proveďte totéž se všemi prameny.
Krok 5. Namočte kadeřníky do sucha. K sušení můžete použít sušičku. Pečlivě vyjměte kolečka.
Krok 6. Užijte si výsledek.

Recenze na použití kouzelných kuliček Magic Leverage na středně dlouhé a dlouhé vlasy

Naši čtenáři, kteří se doma pokoušeli používat Magic Leverage curlers k získání krásných kudrlin, sdíleli s námi své dojmy a opustili jejich zpětnou vazbu.

Antonina, 25 let

Už jsem viděl Magic Leverage reklamní vlasové opony. Ale rozhodl se je vyzkoušet až nedávno. Dlouho jsem se nemohl rozhodnout, který z nich si vybere. Ceny některých z nich jsou velmi odlišné. Jako výsledek, koupil kadeře na vlasy ve střední cenové kategorii v osvědčené online obchod. Co mohu nakonec říci? Jedno balení pro více nebo méně silné vlasy nestačí. A proces vinutí není tak jednoduchý, jak je popsáno v reklamě. Stále je třeba se přizpůsobit tak, aby jemně protáhla vlákna vlasů skrz pečence a poté je opatrně odstraňte. Osobně jsem vytrhl více vlasů, než jsem se naučil, ačkoli vlasy po balzám byly měkké, dobře česané a bylo s nimi výhodné pracovat. Kudrlinky se ukázaly opravdu krásné, ale po pár dnech si udržely vlasy.

Yarin, 30 let

Moje sestra mě vyrazila, abych použila Magic Leverage curler. Neustále přitahuje vlasy kadeřavým železem, již je trpělivě vyděsila a nakonec se rozhodla přejít na méně traumatické způsoby, jak se kudrnat a kudrnat. Já sám zřídkakdy vítám vlasy, ale rozhodl jsem se vyzkoušet tyhle zázraky. Koupili jsme tři balení kadeřníků různých velikostí a velikostí a věnujeme večer krádeži. O samotném procesu. Mám dlouhé vlasy, takže mohu říci hned - v mokrém stavu není vůbec snadné je protáhnout přes kolečka bez zranění. A hák není moc vhodný. Nemluvě o tom, že během používání se snaží rozpadnout. Sesterské vlasy jsou kratší, takže proces navíjení je snazší. Ale netrvalo mu ani půl hodiny, jak to slíbilo v reklamě, a ne za hodinu. Moje kudrlinky neměly čas ani půl hodiny vysušit. A to i přes použití vysoušeče vlasů v procesu. Proto můžeme s jistotou říci, že potřebujete strávit nejméně dvě hodiny, abyste získali krásné kudrlinky pomocí Magic Leverage curlers.

Tamara, 29 let

Vždycky chtěli mít šikmé kudrlinky. Ale mé vlasy jsou jen lehce zvlněné a na nádherné vlny a prsteny jsou vůbec daleko. Proto mi ublížila reklama Magic Leverage curlers a já jsem se okamžitě rozhodl vyzkoušet je. Mé dojmy - pokud máte volný čas a jste milovníkem kudrlinky - pečivo stojí za peníze, které na ně vynaložíte. Kudrlinky se opravdu ukázaly velmi krásné, trvaly na mých vlasech téměř týden. Během této doby jsem se podařilo poslouchat spousty komplimentů. Jediná věc, která mě zmatela, byla vůně plastu z pečení, když jsem je během sušení zahřál sušičem vlasů.

Video o tom, jak používat Magic Leverage curler

Video o procesu vytváření kudrlin pomocí Magic Leverage curler. Malá nuance - majitel se nezvlne na vlhké vlasy, ale používá pěnovou pěnu. Tato metoda je lepší použít jako rychlou volbu pro jeden večer, protože vlasy po kůži pak poměrně rychle rostou tuky.

Jak používat Magic Leverage?

Hair curlers "Magic curls" Magic Leverage - užitečný vynález pro dívky s rovnými vlasy. Tato zajímavá zařízení jsou vyráběna ve formě spirálových trubek z měkkého materiálu - elastického nylonového vlákna. Jejich povrch vypadá jako hustá síť, která nebrání průchodu vzduchu. Dokonale udržuje tvar a vytváří bezvadnou zvlnění, která umožňuje rychle vysušit. Na koncích jsou silné silikonové špičky, které bezpečně a pečlivě upevňují prameny.

Kouzelné pákové koule Magic Leisure jsou vhodné pro nezávislé použití a umožňují bezvadný styl s minimálním časem a úsilím. Oni úspěšně kudrnatý a tvrdý, a unruly vlasy, a prameny různých délek s kaskádovitými účesy. Takováto kadeřnická zařízení mohou být nošena přes noc a umožňují vytvářet různé verze kudrlin - od malých kadeří po velké vlny nebo účinek dodatečného objemu.

Spirálové natáčky jsou jednoduché a pohodlné. Umožňují vám vytvářet pružné kadeře přirozeného vzhledu a přinášejí prameny do elastické trubky se speciálním hákem. Poté se trubka plynule otáčí a má tvar spirály a vlasy se změní na krásné kudrlinky. Podrobné pokyny pro použití koleček Magic Leverage jsou uvedeny níže.

Jak používat Magic Leverage flexibilní curlers⬆

Chcete-li získat elastické a dobře navinuté kudrlinky pomocí spirály Magic Magic, potřebujete:

 1. Umyjte si vlasy a důkladně osušte ručníkem. Nepotřebujete používat vysoušeč vlasů - prameny by měly být mírně vlhké, asi 60-70%.
 2. Pokud jsou vlasy nezbedné a problematicky udržují svůj tvar - před použitím Magic Leverage curlers "Magic curls" je vhodné aplikovat pěnu, gel nebo jiný stylingový produkt na prameny s nízkým stupněm fixace. Pokud použijete prostředky pevného fixace, kudrlinky se stanou nepřirozenými.
 3. Oddělujte prameny hřebenem a postupně je zakřivujte způsobem popsaným v následujícím odstavci. Je žádoucí zahájit perm z horní části hlavy, s postupným přechodem k zadní části hlavy a bočních zón. Na konci se třpytí. Šířka oddělitelných pramenů závisí na efektu, který chcete získat. Chcete-li vytvářet velké vlny, je třeba vzít prameny o šířce 5 cm, pro jemné kroužení - tenčí prameny.
 4. Chcete-li vložit oddělený proužek do trubice kroužku, musíte převzít dodaný hák, zasunout ho do spirálové pásky, pečlivě uchopit zarážku se zámkem na základně a projít trubičkou. Stiskněte konec kolečka na hlavu prsty a zajistěte silikonovou špičkou. Dále jen vezměte háček a uvolněte kolečka - samotný výrobek se zkroutí do spirály a udrží se na vlasy, čímž bude vlákno mít požadovaný tvar.
 5. Suché vlasy s vysoušečem vlasů nebo přirozeným způsobem.
 6. Bez ostrých pohybů odstraňte kolečka - proto stačí je narovnat a odstranit kudrlinky.
 7. Vytvořte požadovaný účes kudrnaté kudrlinky.

Výhody a nevýhody páskových peří Magic Leverage

Tyto zázračné pece kombinují spoustu výhod. Jsou snadno použitelné a nepoškozují vlasy - na rozdíl od vyhřívaných vlasových válečků a horkých kadeřníků, které poškozují strukturu vlasů. Použití měkkých špirálových koleček je jemná a účinná metoda kroužení, která vám umožní získat perfektní styl bez velkého úsilí a bezesných nočních hodin.

Mezi další výhody Magic Leverage spirálových kadeřníků, dívky poznamenávají:

 • pohodlí a snadné použití;
 • možnost použití na vlasy libovolné délky a struktury;
 • rychlé vysychání vlasů - asi za půl hodiny;
 • vytvoření elegantních přírodních kudrlin bez záhybů;
 • vysoce kvalitní curlingové vlasy od kořene až po špičku;
 • neškodné pro vlasy;
 • bezbolestný styling;
 • žádné nepohodlí - i když si v noci nasadíte vlasy na vlasy;
 • možnost bez tepelného ošetření;
 • bez poškození - flexibilní kolečka nepraskávají vlasy a nezanechávají jejich strukturu zdravou;
 • snadné a bezpečné uchycení bez dalších zařízení - na spodní straně každého výrobku je zajištěna měkká spona, která chrání kolečka před sklouznutím;
 • široká škála aplikací - doma, na dovolené, na výlet;
 • vytvoření trvanlivého polymeru;
 • nestabilita vůči teplotním účinkům;
 • snadné nastavení šířky pramenů, směr kroucení, jednotnost pokládky;
 • možnost navíjení vlasů z kořenů nebo z jakékoliv požadované výšky;
 • přijímání pružných kadeří i bez použití nosných prostředků;
 • dostupné náklady.

Mezi nevýhody pružných špirálových kuliček Magic Leverage zákazníci poukazují na nedostatečnou pevnost dodaného háku. Pokud děláte velké úsilí, háček se rozbije, zvláště u dívky s hustými vlasy, snaží se tlačit široký pramen do trubice. Chcete-li vyřešit tento problém, můžete použít vlásenku nebo háček z tenké stonky umělé květiny. Chcete-li to provést, ohněte okraj stonku a pečlivě jej spojte s páskou. Také, když curling velké množství vlasů, může být čas, který trvá k vyschnutí, výrazně zpožděn. Pro urychlení tohoto procesu budete muset použít vysoušeč vlasů.

Výběr správného kouzla Magic Leverage⬆

Takové kolečka jsou dodávány v různých sadách, nejčastěji - 18 nebo 20 vícebarevných spirál. V závislosti na délce vlasů si můžete vybrat výrobky vhodné velikosti:

 • pro krátké vlasy - je vhodná jakákoliv délka flexibilních kadeřnic, od 15 do 55 cm, ale je vhodnější použít kratší modely;
 • pro vlasy střední délky - koupit spirálovitý kolečko o délce 30-55 cm;
 • pro dlouhé vlasy - výrobky jsou 45-58 cm dlouhé.

Takové kolečka se liší v průměru spirálních trubek. Modely o průměru 3 cm se doporučují pro větší kadeře, 2 cm pro malé a nejširší spirály o průměru 4 až 5 cm se používají k vytvoření měkkých kudrlin a působení objemného účesu.

Tipy pro použití pružných špirálových kuliček

Chcete-li získat poprvé luxusní kudrlinky, zvažte následující tipy:

 • před použitím Magic Leverage magic curlers vlasy dobře osušte - neměly by být vlhké, ale mírně vlhké, jinak by bylo obtížné je vyschnout;
 • tenké a nezbedné vlasy před léčbou pěnou nebo jiným jemným stylingovým prostředkem;
 • není třeba vítat vlasy na stuze - vytvářet kudrlinky používané v háku sady, s nimiž jsou oddělitelné prameny navlečeny do trubek - spirál;
 • u tuhých vlasů se doporučuje použít "japonský" druh spirálových koleček;
 • pro dlouhé a husté vlasy, koupit pár setů pro získání asi 48 kadeřníků;
 • vyberte správný kolečko, v závislosti na délce pramenů;
 • netlačte prameny příliš silnými trubkami;
 • při kroucení vlasů po celé délce, vyzdvihněte oddělitelné prameny hákem, který se blíží kořenové zóně;
 • udržujte špirální stuhy na vlasu po dobu nejméně 20 minut - dokud nejsou prameny zcela suché.

Dáváme vám na vědomí další zajímavý článek - jak používat tužku opravit Pro, abyste odstranili škrábance na těle vozidla.

Magic Leverage Magic Curler

Dobrý den, drahý čtenář stránek "Moje recenze". Rozhodla jsem se objednat magické kolečka poté, co jsem viděl reklamu na internetu. Fotografie byly velmi lákavé a recenze lidí, kteří je již vyzkoušeli v akci, byly velmi dobré. Najděte si, kde koupit Magic Leverage curlers levně se stal mým dalším úkolem.

Když jsem prozkoumal spoustu obchodů, díval se na fotografie a videa (na konci stránky) a četl jsem recenze, dospěl jsem k závěru, že ceny se pohybují od podezíravě nízkých (100-150 rublů) až příliš vysokých (více než 2000 rublů). Jak jsem pochopil, záleží na konfiguraci, tedy na počtu elastických peří a jejich délce. V některých obchodech bylo v sadě příliš málo, v jiných, naopak příliš mnoho - dost pro tři. Překvapilo mě to, a tak jsem se rozhodla vybrat střední část a koupit si sadu 18 kusů (9 dlouhých a 9 krátkých) v osvědčeném online obchodě za 490 rublů.

Moje recenze kouzelného kolečka Magic Leverage

Mnoho snů o krásných kadeřích. Ale ne každý má příležitost pokaždé jít do salonu, aby provedl styling. Mnoho vlasových kadeřníků a vlasových stylingových zařízení kazí vlasy. A obyčejné pevné kadeře na vlasy jsou nepohodlné nosit, a výsledek je často vůbec ne to, co by chtěl.

Příroda mě neodměnila elegantními vlasy, proto bojuji za jejich krásu každý den. Pro mě je důležité, aby stylingové produkty nepoškodily vlasy, ale zároveň plnily své funkce. Z tohoto pohledu mě Magic Leverage dokonale hodil. Předtím, než začnete podrobně zkoumat svůj nákup, vám povím o tom, jaké jsou tyto zázračné pece a jak se objevily.

Co je Magic Leverage Magic Curler

Miracle curlers vynalezli ne tak dávno - v roce 2008. V kosmetickém průmyslu se okamžitě staly čestným místem mezi produkty pro úpravu vlasů, protože nepoškozovaly vlasy a neudělaly krásné kudrlinky. Jako obvykle, z kategorie profesionálních nástrojů, které byly používány pouze v salonech, zasáhly masy v západních zemích a okamžitě začaly užívat širokou popularitu. Totéž se stalo s módní křídou pro vlasy. A nedávno se v Rusku objevil tento zázrak. S pomocí reklamy se naše ženy dozvěděly o nich a nyní každá dáma, která žije v Moskvě, dokonce i v Petrohradě nebo na Ukrajině, si může objednat Magic Leverage.

S jejich pomocí můžete pečlivě položit vlasy. Krásné kudrlinky jsou získány bez vystavení teplu, takže nic neohrožuje zdraví vlasů. To je možná hlavní výhoda tohoto produktu. Jedná se o vynikající alternativu k permu, který nemilosrdně poškozuje vlasy a přemění je na mrtvou slámu. Existuje mnoho stylů. Příručka poskytuje podrobné informace o tom, jak vytvořit nějaký účes - od romantických, nepoškozených kudrlinek, až po načechrané "andělové kadeře".

Magic Leverage zákrutky jsou vhodné pro všechny typy vlasů a pro jakoukoliv délku. Pokládka bez použití fixačních prostředků trvá déle než dva dny! To potvrzují četné recenze, s nimiž nemohu nesouhlasit. Samozřejmě, že druhý den, kudrlinky už nejsou tak nápadné, ale stále se drží. Vytvořili kolečka z odolného a elastického materiálu, takže by měli trvat dlouho. No, teď více o mých zkušenostech s používáním.

Komponenty, balení a vzhled

Dovolte mi, abych vám připomněl. Objednal jsem si 18 kadeřnic - 9 krátkých a 9 dlouhých. Kartonová krabice s průhledným oknem. Tam jsou pokyny v ruštině, stejně jako v krabičce kreslené varianty účesů.

Samotné pece jsou spirály hustého síťového materiálu.

Souprava obsahuje háček, pomocí kterého by měly být vlasy zatlačeny do spirály. Není to obtížné používat, vše se snadno objeví poprvé. Problémy by neměly nastat.

Rozhodli jsme se vyzkoušet pečličky na dlouhé vlasy mojí přítelkyně. Její přehled byl také pozitivní. Později jsem jí opět udělala vlasy jen pro příležitost - firemní párty v práci. Všichni si byli jistí, že právě přišla z salonu.

Jak vítat kuličku Magic Leverage. Pokyny krok za krokem

 1. Umyjte a osušte vlasy, ale ne úplně! Měli by být mokré.
 2. Nyní musíte dlouhou spirálu natáhnout.
 3. Potom do něj zašroubujte háček. Špička háčku by měla vypadat z koleček.
 4. Ve vzdálenosti asi 5-6 cm od kořenů zavěste řetězec vlasů a projděte ho spirálou a vytáhněte ji z druhého konce.
 5. Chcete-li kudrlinky vypadat krásně, ujistěte se, že vaše vlasy nevycházejí z cívky. Je-li to nutné, vložte je do kolečka.
 6. Spirála se sama otáčí. Pokud je to nutné, můžete spirálovitě otáčet spirálou nebo naopak uvolnit zvlnění.
 7. Dále je nutné opakovat to samé se všemi vlasy.
 8. Když jsou všechny kolečky zkroucené, musíte vlasy vyschnout vlasy.

Pozor! Při sušení nepoužívejte příliš horký vzduch. To může poškodit pečení. Je lepší používat režim chlazení.

Doporučuji ponechat kolečka po dobu 2-4 hodin. Záleží však na vašich vlasech. Tam jsou velmi nezbedné vlasy, které mohou být zkroucené a stylizované s velkými obtížemi. Pro takové vlasy je lepší je nosit déle. Můžete je nechat v noci. Ale okamžitě řeknu, že s nimi nebude spát. Samozřejmě, hezčí než obyčejný plast, ale stále nepohodlné. Navíc skutečnost, že neklesají a drží se velmi dobře, takže ne.

Když jsou vlasy zcela suché, je třeba pečlivě vyjmout kolečka. To se děje snadno. Pak můžete opravit stylingový lak. S ním účes bude trvat mnohem déle.

Magic Leverage curler je obrovské pole pro experimentování. Vždycky jsem chtěl dosáhnout krásných kudrlin, jako v reklamě, ale ve skutečnosti jsem dostal buď pevnou ovčinu, nebo světlou vlnu, z níž za půl hodiny nezůstala žádná stopa. Pokud upevníte kolečka z kořenů, což jsem také zkoušel, získává se velmi dobrý objem - je to pro ty, kteří mají tenké vlasy.

Díky zázvorovým kolečkům můžete simulovat nějaký účes. Konečně mohu udělat skutečné hollywoodské kudrlinky a bez použití zpěvu a všech zařízení. Moc se mi to líbí.

Pokud po navíjení vytřídíte stylovou pěnu nebo gel v ruce a procházíte si vlasy, vlny se mírně rozpadnou a vlasy budou krásné, stejně jako v reklamě. Tohle je ten jako Julia Robertsová na fotografii.

Vůbec se nelituji, že jsem se rozhodla objednat kouzlo Magic. Pro mě je to nejlepší volba pro pečlivý styling. Odmítl jsem se kroutit vůbec. Po tři hodiny nošení se na mých vlasech vytvářejí vynikající kudrlinky.

To znamená, že můžete experimentovat nekonečně, shromažďovat vlasy nahoře, bodnout stranu, atd. Pokud máte čas a touhu - zkuste své zdraví! A já se možná shrne.

Výhody:

 • Krásné kudrliny vypadají
 • Neškrábejte vlasy
 • Nevýhodně
 • Snadné použití
 • Podrobné pokyny
 • Můžete experimentovat
 • Pokládka zůstává dlouhá

Nevýhody:

 • Neschopné spát

Máte-li co říci o této recenzi, můžete v komentářích nechat svou zpětnou vazbu. Koupit Magic Pákový kolečko za dobrou cenu a bez podvádění v online obchodě, můžete kliknout na tlačítko níže. Doporučuji sledovat video, které vám pomůže lépe porozumět tomu, jak správně vítat magické kolečka. Děkujeme vám za pozornost a brzy se uvidíme!

Jak používat kolečka Magic Leverag

Internetový obchod "Magic Curlers" rád nabízí všem zástupcům veletrhu polovinu inovačního řešení v oboru krásy - zázračné pece. Jsou dodávány v sadách různých úprav, s kolečky různých délky a šířky.

Nicméně, mnoho majitelů této novinky často mají otázku: jak používat kouzelnické páky? Zde naleznete podrobné pokyny pro jejich použití.

Tyto unikátní vlasy mohou být použity na vlasy různé struktury a délky. Okouzlující dámy nemusíte trávit čas a peníze na návštěvě salonů a můžete rychle a snadno vytvářet zajímavé pestré účesy, aniž byste opustili váš domov.

Kouzelné kuličky jsou neuvěřitelně vhodné. Se zabývat se používáním kadeřnic může každý, dokonce bez zvláštních dovedností, žena. Umožňují vám vytvořit jakýkoli účes: od tekoucích kadeřů až po fixní večerní a svatební účesy. S jejich pomocí můžete vytvořit obrázek a změnit obrázek během jedné hodiny. Tyto kolečka umožňují snadné nastavení směru a jednotnosti instalace bez záhybů. Proces navíjení Magic Leverag se nikdy nebude nudit krásná dáma.

Zázraky MagicLeverag jsou vyráběny ve formě kroucených spirálovitých válečků, které poskytují pohodlné a hlavně zcela neškodné zkroucení vlasů. Jsou velmi lehké, prakticky necítí na hlavě, kadeře jsou rychle a spolehlivě fixovány. Magic Leverag jsou flexibilní, jejich sada nepřebírá mnoho prostoru, kolečka mohou být vždy používána na dovolené nebo na služebních cestách.

Jak používat Magic Leverag:

 • Umyjte si vlasy a pro nevhodné nebo poškozené vlasy používejte kondicionér nebo balzám. Poté byste je měli vyschnout přirozeně nebo pomocí vysoušeče vlasů. Pro dlouhodobé uchování výsledku curlingu a světlejšího efektu se doporučuje použít vlasovou kosmetiku na vlasy: gel, pěnu nebo pěnu.
 • Proces curlingů by měl být prováděn na vlhkém, ale ne na mokré nebo suché vlasy.
 • Nejprve je třeba připojit dvě části háku. Poté zašlete hák do kouzelných kuliček.
 • Oddělte malý pramen o síle nepřesahující 2 cm, zavěste ho hákem a vysuňte ho přes kolečka, a to od zadní části hlavy. Proveďte tento postup s každým rovnoměrně rozloženým vláknem.
 • Naprosto suché vlasy přirozeným způsobem nebo pomocí vysoušeče vlasů. Pro dosažení nejlepších výsledků ponechte kuličku na hlavě dalších 5-7 minut.
 • Chcete-li odstranit kouzelné kolečka, stačí vyndat spodní konec.
 • Pro bezpečnější fixaci vytvořenou nádhernými kudrlinami upevněte sprej na vlasy.

Náš internetový obchod má podrobný návod k použití magické páky. Na elektronické platformě společnosti se každý návštěvník seznámí s podrobným popisem jedinečných vlasových kadeřníků, určuje model a objednávku.

Magic Leverage Curler

Ženy mají neuvěřitelnou zátěž a schopnost dramaticky se měnit. Přímé vlasy dnes mohou být zítra nahrazeny zábavnými kudrlinky a za pár dní se změní na měkké ženské vlny. Samozřejmě, vlasy samy o sobě nemohou změnit strukturu, a proto zasnění experimentátoři potřebují málo pomocníků v tomto obtížném úkolu vytvořit krásu. Magic Leverage Curler - rychlý a snadný způsob, jak vytvořit zvuk z kudrnatých zámků na hlavě.

Návrhové prvky a princip činnosti

Kouzelný pákový efekt se sotva může nazývat klasickými kolečky, protože v mnoha z nich je to válcová tuhá struktura, na které jsou vlasy navíjeny z kořenů a upevněny elastickým páskem nebo plastovým držákem. Kuličky, nazvané "magie", nemají takový základ, mají ve svém arzenálu pouze netkaný materiál a háček.

Takže křivky nové generace ve své struktuře připomínají potravinářský silikon, i když ve skutečnosti jsou vyrobeny z umělého materiálu, který je pozoruhodný svou lehkostí a tkanou strukturou. Kouzelné kolečka jsou jakousi měkkou dutou trubičkou zakřivenou ve spirále. Pásky vlasů budou mít formu spirály, protože budoucí kudrlinka je umístěna v této trubici, aby získala tvar. Vlákna jsou tlačena do koleček pomocí plastového háčku, který vytváří smyčky z vlasů. Tento hák může být dlouhý nebo krátký, v závislosti na délce cívky a vlasů, tak či onak, jeho konec by měl přesahovat trubku.

Takové kolečka se z nějakého důvodu nazývají kouzlem, protože s jejich pomocí nejsou vlasy zmatené a nejsou zraněny nadměrným protahováním, jak by to mohlo být u běžných typů. Naopak, v kouzelném kousku Magic Leverage se nenacházejí žádné nepohodlí, které se volně usadí v trubkách, což mimo jiné neumožňuje zaměnit prameny mezi sebou.

Důležité je v zásadě působení koleček a jejich odstraňování z hlavy. Vytáhnutím konce trubky dolů, pramen se postupně uvolňuje a záměrně se přesně umístí. Volné kudrnaté vlasy se nemusí vyrovnávat správným směrem, protože spirální forma neznamená.

Výhody a nevýhody

Výhody vlasových kadeřníků jakéhokoli druhu v mnoha kadeřnických žehličkách a dalších zařízeních s teplotním účinkem jsou zřejmé - nerozrušují strukturu vlasů a nevysušují je při přímém vystavení vysokým teplotám. Nicméně, kouzelné kolečka jsou také měkké, což je zvláště dobré pro ženy, které dávají přednost tomu, aby se kudrlinky natočily v noci přirozeně bez použití vysoušeče vlasů. Flexibilní a měkké spirály se rychle přizpůsobují tvaru hlavy, aniž by přinutily majitele hledat pohodlnou polohu pro spaní.

Navíc stojí za zmínku, které kudrlinky jsou získány pomocí Magic Leverage. Za prvé, jejich roztříštěnost v procesu curlingu vám umožní získat dokonale hladké kudrlinky na povrchu. S další styling, mohou být ponechány beze změny, a mohou být kombinovány vytvořit luxusní účes. Kudrlinky současně nemají záhyby, jako z curlingu, vytvářejí neuvěřitelně přirozený a atraktivní obraz.

Nemůžeme říci o výhodách polymerního materiálu. Dýchá a prochází vzduchem, což znamená, že mokré vlasy mohou rychle uschnout i bez použití vysoušeče vlasů. A materiál je odolný a na rozdíl od standardních koleček se v něm nemůže stát zbytečnými uzávěry a gumou, protože v tomto modelu neexistují. Umělé suroviny neumožňují, aby prameny vypadly z koleček, což zcela eliminovalo prokluzování v průběhu kroucení.

Ženy po celém světě milují tyto syntetické spirály pro vzrušující barvy a atraktivní pohled na hlavu i v době perm.

Navzdory všem výhodám má Magic Leverage nevýhody. Ve většině balíků je tedy nedostatečný počet spirál, který dokáže pokrýt celý obvod hlavy s kudrlinami, a proto, pokud chcete získat dobrý výsledek, budete muset zakoupit dva nebo více balíčků.

Vyjádřete některé nároky na délku spirály. Obvykle obsahuje standardní sada vlasové kadeře, rovnající se v rozložených 25 cm, které se shodují s délkou vlasů na ramenou. Je neuvěřitelně těžké najít co nejdéle pokrýt délku vlasů do pasu nebo lopatky a je možné pouze na některých místech internetových obchodů.

Stojí za zmínku, že kouzelné natáčky nabízejí mnoho firem na webu a v maloobchodních prodejnách. I zde je jejich nevýhoda, protože mnozí bezohlední dodavatelé prodávají svou levnou podobnost pod záminkou kvalitního výrobku.

Hlavní odrůdy

Chcete-li koupit kouzelné kolečka, nepouštějte do nejbližšího obchodu. V maloobchodním prodeji mohou být chyceny padělky, a proto je důležité studovat typy a velikosti skutečného Magic Leverage, které jsou nabízeny na oficiálních stránkách výrobce.

Druhy obalů Magic Leverage:

 1. malé 18 kusů;
 2. standardní 18 kusů;
 3. průměr 18 kusů ve velikosti 25 cm;
 4. 18 ks;
 5. standardní 26 kusů;
 6. průměr 35 cm;
 7. kruhový podlouhlý;
 8. průměr 44 cm;
 9. průměr 48 cm;
 10. extra dlouhé 62 cm;
 11. Průměr 44 cm;
 12. široký 54 cm dlouhý;
 13. extra široké 40 cm;
 14. vlna 30 cm;
 15. vlna 50 cm;
 16. super široký 48 cm.

Je zřejmé, že zde může být závislost různých poddruhů. V sortimentu dodavatele jsou kadeře pro každou délku vlasů, a proto nemá smysl hledat jiné výrobky od pochybného dodavatele.

Takže každý z výše uvedených poddruhů se vyznačuje nejen délkou spirály, ale také velikostí zvlnění a šířky. Například první odrůda představuje nejkratší šroubovice. Jejich délka je pouze 14-15 cm a množství v balení je 18 kusů. U hustých kadeří doporučuje dodavatel koupit dvě sady malých koleček, protože průměr kadeří a šířka zvlnění je 2 cm.

 • Standardní špirálové kolečka jsou sady špiček 15 a 25 cm ve výši 18 nebo 26 kusů. Tyto sady jsou skvělé pro majitele vlasů různých délek, a proto jsou velmi oblíbené.
 • Pokud je délka vlasů stejná kolem obvodu hlavy a kadeře se dostanou do ramen nebo lopatek, dodavatelé doporučují věnovat pozornost průměrným páskům. Tato sada obsahuje 18 kusů spirál s možnou délkou od 25 do 48 cm.
 • Kulaté kolečka a podlouhlé kolečka vytvářejí klasický tvar pružných kadeří a vln. V sadě můžete vidět rozměry 14 a 24 cm, stejně jako 16 a 29 cm.
 • Nejdelší cívky představují kolečka o délce 62 cm a průměru kadeří 2 cm. Háček pro tuto kategorii má tři složkové bloky, což způsobuje, že proces kadeření dlouhých vlasů je pohodlnější.
 • Široké kuličky - další typ v sortimentu firmy. Šířka zvlnění zde se pohybuje od 2,2 do 3,7 cm. Takové velké rozměry umožňují vytvářet pomazání vlasů bez přesného kreslení kudrlin. Měkké vlnité kudrlinky bez spirál snadno zpracovávají díky vlnkovým kulmům vhodným pro vlasy o délce 30-50 cm.

Jak používat?

Navzdory četným hodnocením jednoduchosti a elementární povahy postupu pro curling kouzelných peří, je skutečně obtížnější je používat osobně, a proto je nutná určitá obratnost.

Takže než začnete curling vlasy by měly být umýt. Lehké čisté vlasy udrží vaše vlasy nakloněné. Výrobci některých curlers doporučují vinutí mokré kudrlinky, a pak důkladně vyschnout s fénem. Tak zásadně špatný přístup způsobí, že postup při vytváření kudrlin je co nejbolestivější a s největší pravděpodobností první a poslední.

Vlhké vlasy se uvíznou ve spirále ještě na samém bázi, aniž by se roztahovaly háčkování. To je důvod, proč je důležité sušit kadeře před zvlněním, takže je jen třetina vlhká.

Když jsou vlasy vysušeny na požadovanou úroveň, můžete zahájit samotnou akci. Nicméně v tomto kroku, pro větší účinek, odborníci doporučují použití styling agentů, například lehká pěna nebo sprej. Na masážní kartáček se stlačuje malé množství pěny, po kterém je pečlivě rozloženo do vlasů. Tím se dosáhne vysoké trvanlivosti budoucích účesů

Dalším krokem je pečlivě pokořit vlasy a rozložit je podél pramenů. Začněte zde pergamen ze zadní části hlavy, abyste si to ujistili, poté, co jste zbývající prameny zbavili. A teď, když je vše připraveno, musíte vybrat háček požadované délky a vložit jej do spirály.

Algoritmus akce perm:

 • požadované tloušťky háčku s háčkem v závislosti na typu koleček;
 • vyrovnejte špičku silikonového kroužku, což jí dá oválný tvar;
 • opatrně vytáhněte hák dolů do spirály a přetáhněte pramen;
 • trvale vyjměte háček ze šroubovice;
 • opakujte všechny kroky se zbývajícími prameny.

Po odstranění háčku se spirála prodloužená páska znovu stává původním zkrouceným tvarem.

Když všechny prameny byly oblečeny do jasných spirál, začínají proces sušení. A tady můžete jít dvěma způsoby. V první, rychlejší verzi vlasy suší sušičem vlasů, ve druhém - je přirozeně vysušený, nejčastěji opouští přes noc. Pro lehké vlny stačí 20 minut suchých vlasů v kadeřnicích pro více pružných spirál - asi hodinu.

Odstraňte magický pákový efekt tím, že jednoduše zatáhněte za konce spirály. Elastické kudrlinky se nemohou hřebovat a jemně ležet v složitém účesu s kudrlinky, ale můžete použít hřeben a vytvořit jemné bujné vlny. Pro konsolidaci účinků na silné a silné vlasy doporučují kadeřníci vlasové spreje se střední fixací. Tento účes vytvořený podle všech pravidel potěší svého majitele od rána do večera, aniž by ztratil své kouzlo a bez poškození vlasů.

Jak udělat krásné kudrlinky, podívejte se na další video.

Jak se liší od falešného?

Magie Leverage - populární komoditou, ale proto, že obrovské množství prodejců, kteří chtějí vytvořit kopii jeho levné a dát prototyp originálu. Chcete-li tomu zabránit, pomůžete si koupit kolečka na oficiálních stránkách, kde cena soupravy není menší než 600 rublů. Sada obsahuje nejméně 18 vícebarevných spirál, určených pro obvod všech vlasů.

Pokud není možné objednat na oficiálních webových stránkách, můžete se pokusit o nákup zboží v maloobchodních prodejnách, ale pouze po pečlivé předběžné prohlídce. Takže "magické" originály a falešné materiály mají silikonové špičky, které drží vlasy v pevném stavu na vlasy. Stojí za zmínku, že kopie jsou často prováděny bezstarostně, špičky se neuzavírají, mají nerovné hrany a otřepy. V originálech je silikon těsně přitisknut proti sobě, což způsobuje, že působení Magic je dlouhé, šťastné a bezbolestné.

Při nákupu kadeřníků v maloobchodních a internetových obchodech je také důležité dozvědět se o zárukách. Dodavatel, který dodává originální výrobky, vždy vrací produkt s nízkou kvalitou a oceňuje jeho pověst. A upřímní dodavatelé vždy nahrávají své vlastní fotografie výrobků, aniž by je zředily obrázky ve vyhledávačích.

Bohužel, podle mnoha uživatelů je nalezení originálů v obchodech dnes problematické a téměř nemožné, protože ceny originálních koleček jsou vysoké a bez prémie za prodej. Prodej skutečného zboží se ziskem je obtížný, protože vysoké náklady dělají zákazníky. Prodejci rádi kupují kopie penny, někdy nemají nic společného s tímto vysoce kvalitním produktem. Objednávka od oficiálního dodavatele v internetovém prostoru - to je jediný prostředek pro čítače plnění kopií.

Kadeřnické tipy pro lepší efekt

Profesionální účesy se také podařilo vyhodnotit inovace při dosahování cíle kadeřnictví. Mnoho kadeřníků souhlasí, že Magic Leverage může být alternativou k curlingu za určitých podmínek.

Prvním a hlavním kritériem pro profesionály je přirozenost vlasů. Aby byl přechod z rovných vlasů na kadeře hladký, doporučuje se protahovat pramen spirály co nejblíže ke kořenům. To vám umožní vytvářet objemné kadeře bez vlasů v kořenech, protože s kolečky by účinek curlingu měl být co nejjemnější.

Další tajemství v rychlé práci kadeřníků v kouzelném tandemu Magic Leverage spočívá ve stylingových produktech. Pěna nebo sprej by měly být světlé a neměly by mít lepivý efekt, o kterém jsou známi výrobci produktů styling budget. Hladké předení je důležitým faktorem pro rychlou a bezbolestnou proceduru.

Užitečné doporučení odborníků o sušení vlasů. Doporučují se, aby opustili přirozené vysychání, upřednostňovaly vysoušeč vlasů. Faktem je, že v poslední verzi kudrlinky netlačují kořeny a vysychají mnohem rychleji.

Po odstranění koleček libovolného tvaru nebo šířky se můžete dostat kudrlinami nebo vlnami. Kudrna vypadá vážněji a slavněji, aniž by ji musel hřebovat. Pokud potřebujete každodenní módní luk, odborníci doporučují, aby se kadeřily, k sobě je kombinovaly a pak je opravily lakem.

Recenze

Zázračné kolečka nepřestávají explodovat internetový prostor a způsobují nebývalé vzrušení. Navzdory vysokým nákladům na pečení, mnozí se již rozhodli vyzkoušet. Někdo současně použil kopie a někdejší originální produkty.

Jedna nebo druhá cesta, většina žen se shoduje, že 18 špirál nestačí na střední hustotu vlasů, zvláště pokud kombinují standardní kolečka s krátkými kolečky. Uživatelé považují malý kolečko za nepotřebný prvek vůbec, protože kaskádovité účesy nejsou dnes příliš oblíbené, a proto na skříňce zůstávají krátké spirály. Některé dívky stále najdou pro ně použití, propichnou háček najednou dvěma krátkými spirály, čímž nezničí celistvost a krásu kudrlinky.

Standardní sestavy s několika délkami spirál zůstávají pro uživatele v pozadí, jestliže v jejich rukou jsou originální kolečka správné délky a šířky, ideální pro konkrétní vlasy. Dívky, které se naučily ze zkušeností a utrácely peníze na několika souborech, důrazně doporučují měřit délku vlasů před nákupem a výběrem správné délky nebo vyšší, protože růst vlasů je přirozená věc.

Dalším tipem od majitelů Magic Leverage je držet odnímatelné části háku s superglue, aby se zabránilo pádu v rozhodujícím okamžiku. Stojí za to říkat, že háček v kopiích je opravdu slabým bodem všech výrobků a často kvůli špatné kvalitě jsou recenze znečištěny negativními emocemi. Mimochodem, původní produkty tohoto nedostatku jsou zbaveny a uživatelé dělají bez lepidla, lepicí pásky a dalších experimentů.

Proces mávání je mnohostranné téma, které je plné rozporů a sporů. Takže většina dospěje k závěru, že reklamy nejsou tak pravdivé a proces likvidace trvá déle než půl hodiny. Nuance zde spočívá v silikonových špičkách, které zabraňují sklouznutí pramenů do spirály a samotný smyčkový plát nepřispívá k vysoké rychlosti postupu. Přizpůsobené dívky sdílejí tajemství toho, že dávají plochému špičce oválný tvar při vláčení vlasů.

A na rozdíl od reklamy, uživatelé jednomyslně tvrdí, že spí v polymerních spirálech není nejlepší věc, kterou je třeba udělat. Samozřejmě, že jsou pohodlnější než tvrdé natáčky, ale je také nepravděpodobné, že v nich budou moci spát. Vysoušeč vlasů - to je hlavní pomocník v ženských experimentech s Magic Leverage. Dívky vysychají vlasy, přičemž zvláštní pozornost věnuje oblastem, kde prameny suší déle. Nedostatečně vysušený pramen se rychle a trvale rozpadá na základně.

Shrnutí mnoha recenzí, je těžké říci, že Magic Leverage se stal ideálním a jednoduchým způsobem, jak vytvořit roztomilé kudrlinky. Některé dámy je odstraní na vzdálené police šatny, aniž by se naučily, jak se s těmito syntetickými dutými stužkami dostat. Jiní majitelé sdílejí luxusní fotky s lesklými atraktivními kadeřníky, a proto je možné se přizpůsobit a získat účesy salonu bez opuštění domova. Trpělivost, kvalitní výrobky, správné stylingové produkty jsou hlavními ingrediencemi pro skvělý výsledek s Magic Leverage.

Pro Více Informací O Suché Vlasy