logo

Tekutý rekonstruktor Ollin BioNika Fluid Reconstructor 100 ml

Ollin BioNika Tekutý rekonstruktor tekutého rekonstruktoru je profesionální nástroj pro obnovu hlubokých vlasů, který je vysušen v důsledku různých poškození. Nástroj je skvělý pomocník při obnově poškozených a suchých vlasů.

Základem produktu je ovesný olej, který je přirozeným zdrojem antioxidantů, který chrání vlasy a pokožku hlavy před UV zářením, a udržuje optimální úroveň hydratace pokožky hlavy a vlasů. Minerály a vitamíny vyživují a hydratují vlasy a činí je zdravými a krásnými.

V důsledku použití rekonstruktoru tekutin Revitalizátor Ollin BioNika se kmeny vlasů stanou nádherně uklidňujícími, mají skvělý vzhled a lesk a problém dělených konců vlasů je zcela eliminován. Po aplikaci zůstává lehká a příjemná vůně.

Aplikace: produkt by měl být aplikován na čisté, suché nebo mokré vlasy, v závislosti na typu stylingu a požadovaném efektu. Nástroj je stejně účinný na vlasy různých délek a různých typů. Výrobek je dobře využíván jako trvalá péče jak doma, tak v salonech.

Bionika rekonstrukce tekutin

Příroda mě odměnila tenkými a suchými vlasy a rozdělovala se - problém číslo jedna je jednoduchý. Vždy si užívala speciálních šamponů, balzámů, masky a tak dále. Přednost byla věnována nesmazatelným prostředkům: suché oleje, séra, spreje. Nakonec můj výběr spadl na rekonstruktoru Fluid Ollin Bionika. Textura je velmi tlustá, jen pár kliknutí. Konzumováno velmi ekonomicky i přes objem 100 ml. Po půl roku jsem strávil trochu víc než polovinu láhve, i když ji používám po každém šamponování (3-4 krát týdně). Při použití takových nástrojů je důležité, aby se vlasy nezvažovaly, takže se vlasy nezobrazují vizuálně mastné a neztrácejí objem. Proto je třeba tuto tekutinu aplikovat přibližně uprostřed délky. Cítil jsem hmatatelný výsledek asi po dvou měsících používání: tipy se ožily, vlasy se stávaly méně zmatené a získaly zdravý lesk. Nepotřebovala jsem silnou resuscitaci, protože jsem nikdy neochtěla vlasy, ale tato tekutina pomáhá obnovit poškozené hroty po tepelné expozici. Absolutní nález pro milovníky použití různých žehliček a vysoušeč vlasů. Vlasy se stávají hladké a snadněji se hřejí. Očekávaný efekt je jednoznačně dosažen. Pokud jde o kompozici, tam jsou silikony, takže milovníci ekologických produktů se tomuto produktu nebudou líbit. Vůně je prostě chutná, ale netrvá dlouho. A samozřejmě nízká cena je velmi pěkný bonus. Stručně řečeno, jsem s tímto nálezem velmi potěšen. Plánuje vyzkoušet celou řadu reenaktorů Ollin Bionika, abyste dosáhli nejlepšího efektu.

Nedílnou součástí domácích výrobků pro péči o vlasy jsou nesmazatelné prostředky. Spousta různých pokusů o všechny druhy oleje a sérum se nakonec usadila na této tekutině. Používám ho více než rok. Jen úžasný nástroj, vždy dobře upravené a živé tipy, absolutně nerozdělené a nerozbitné. Oblíbené ze všech!

Rekonstrukce tekutin OLLIN BioNika - recenze

Negativní recenze

Začínáme s kosmetikou Ollin

tepelná ochrana a rozdělení tekutin končí na doporučení kadeřníka.

Vzhled

Můj dojem

Aplikuji tekutinu vždy po šamponování na mokré vlasy.

Výhody: příjemná vůně, efektivita nákladů (je potřeba malé množství tekutiny, 1-3 lisy)

Nevýhody:: kvapalina má hodně pozitivní zpětné vazby, ale bohužel v boji s rozdělenými koncemi mi to nepomohlo, používám ji dlouho a nezaznamenávám pozitivní efekt. Po účesu po chvíli se konce znovu začnou rozštěpovat.

Už nebudu koupit tuto tekutinu, budu hledat moje ideální lék)

Po přečtení recenzí o tomto nástroji na internetu se mi raději chystala koupit. Cena 400 s.

Mám suché vlasy s dělenými konci.

Umyla jsem si hlavu se svým oblíbeným šamponem a otevřel získanou tekutinu. Je potěšen pohodlným dávkovačem. Vůně je příjemná, ne otravná. Přípravný prostředek je mastný ve struktuře. Aplikoval jsem ze středu vlasů na mokré vlasy. Dotýkám se - hezké, snadno se hřebeny. Sušená jako obvykle s vysoušečem vlasů. Vlasy se změkčily, ano. Tipy vypadají lépe. Na vlasy se objevila příjemná, sotva viditelná vůně. Snažil jsem se aplikovat na suché vlasy, ale výrobek nebyl absorbován, vlasy visely jako rampouchy.

Myslím, že pro ty, kteří mají načechraný, pórovitý vlas, nástroj nedává moc vliv. Protože vůbec neváží.

Kapalina nezpůsobila moc nadšení. Obecně to není špatný nástroj, ale nebudu kupovat víc.

Hladší, hladší vlasy rychle dodávají vlasům lesk a zdravý vzhled.

(Kompozice, rychle znečišťuje vlasy, stále ještě trochu těžší, vlasy se rozdělují

Ahoj všichni) v této recenzi vám řeknu o OLLIN BioNika Fluid Reconstructor. Koupil jsem tento produkt v profesionálním kosmetickém obchodě na radu prodávajícího, ach, jak si tuto tekutinu vychutnávala! Magic remedy, eliminuje problém při rozštěpení vlasů, obnovuje vlasy, chrání. Vezměte si džbán v ruce, čtěte: Fluid pro intenzivní obnovu suchých, poškozených vlasů na bázi ovesného oleje. Usnadňuje česání, eliminuje problém rozštěpených vlasů. Nestává těžší, dodává lesk a dobře upravený vzhled vlasům. Ovesný olej obsahuje přírodní antioxidanty, chrání před UV paprsky, hydratuje. Tak to vypadá jako: Má velmi silný zápach, sladký, podobný karamelu, který nezmizí po dlouhou dobu, vlasy poté, co to opravdu vypadá lépe upravené. Ale největší VUT! zkontrolovat složení tohoto nástroje, zjistil jsem, že výrobce skryl velmi důležitý detail! Popis neuvádí, že jsou zahrnuty silikony. Silikony poskytují vlasům dobře upravený vzhled, ale nevytvářejí a nemohou existovat žádné prostředky se silikony, které by se nazývaly rekonstruktory! Na začátku používání výrobků silikony vypadají vlasy zdravé a lesklé a účinek je okamžitý, ale ne všechno je tak krásné! V průběhu doby se vlasy stanou křehkými, tenkými, snadno rozbitými. A pokud máte tenké vlasy, lék se silikony je obecně kontraindikován. Neexistuje žádná touha používat takové tak zvané tekutiny!

Buďte opatrní při nákupu produktů péče a věnujte pozornost kompozici! Doufám, že moje recenze vám pomohou stát se obětí reklamy)))

Výhody:

Nevýhody:

vlasy a rozdělení

Podrobnosti:

Prostředky Ollin Professional Miluji po dlouhou dobu a jemně, zvláště série BioNika.
Pro úplné štěstí jsem také koupil tekutinu, abych obnovil rozdělené konce.
Používám to, jak jsem byl aplikován na kadeřník - na koncích již položených vlasů, nezaznamenávám žádnou změnu po aplikaci, jen vůně je velmi dobrá a zůstává dlouhou dobu, konzistence je mastná, což není příliš výhodné při aplikaci.
Neexistuje žádný super-lék, rozdělené konce nevyléčí ani jen, jsou jen o málo méně bristling, požádal kadeřník, pokud bych mohl udělat něco špatně a muset použít více peněz, oni řekli ne, náprava je aplikována pouze na tipy.
Obecně řečeno, tekutina naděje se na to nedařilo, pokud to přehnáte, dostanete jen špinavé, elegantní vlasy.

Tato tekutina byla zakoupena v profesionálním kosmetickém obchodě s nadějí, že mi ušetří suché tipy.

Tento výrobek má nechutný, ostrý a sladký zápach. Nevím, jak to popsat - vévodkyně z karamela. Je velmi hustá a lepkavá. Když ji stisknete do dlaně, připadá mi, jako bych na vašich vlasech rozetřil roztavené bonbóny.

S nákupem není spokojen. S vlasy nic neudělalo, vlasy jsou také špatně zlomené a drženy spolu. Špatná kvalita a ne příjemný produkt. Už žádné nákupy.

Příběh o tom, jak jsem opět vedl k nadějným recenzím... Po přečtení pozitivních recenzí jsem ve své sbírce převzal z OLLINu tekutý rekonstruktor.

Láhev 100 ml, cena 300 rublů.

Cyclopentasioxan, dimethikon, cyklomethikon, avena sativa (oves) rernelový olej, vůně, alfa-isomethyl lonon, cetral, izoeugenol.

Roztomilá láhev s nepohodlným dávkovačem, který je neustále přilepený. Tekutina je průhledná, velmi hustá a mastná (lepkavá), s vůní karamel. Je pro ně snadné to přehánět. Používal jsem ho déle než 6 měsíců, nerozuměl jsem tomu... Výrobci slibují obnovu vlasů, dobře ošetřený vzhled, lesk, snadné česání, zvlhčení, UV ochranu a hlavně odstranění problému rozštěpených konců, ale tekutina na mých vlasech nefunguje. Jediná věc, kterou jsem si všiml, byla mírná váha.

Neměl jsem rád kapalinu, nedoporučuji koupit!

Rekonstruktor kapaliny BioNika

Fluid pro intenzivní obnovu suchých poškozených vlasů na bázi ovesného oleje. Usnadňuje česání, eliminuje problém rozštěpených vlasů. Nestává těžší, dodává lesk a dobře upravený vzhled vlasům. Ovesný olej obsahuje přírodní antioxidanty, chrání před UV paprsky, hydratuje.

Způsob aplikace: Několik kapiček kapaliny, protřepte do dlaní a položte špičky čistě umývaných vlasů.

Ceny v internetovém obchodě a v maloobchodní síti se mohou lišit.

Ollin Bionics Reconstructor Fluid - Ollin Bionika Tekutý rekonstruktor 100ml

Lehká a účinná tekutá linka Ollin Bionika. Nejlepší způsob, jak intenzivně obnovit suché, poškozené vlasy a rozštěpené konce. Zvláště nutné pro ty kudrlinky, které jsou neustále vystavovány barvivům nebo chemickým permům.

 • • Rekonstruuje a usnadňuje česání.
 • • Dokonale eliminuje problém rozkrojených vlasů.
 • • Není těžší a dává kudrlinám lesk a dobře upravený vzhled.
 • • Nezanechává mastný lesk.
 • • Chrání před UV zářením.
 • • Základem tekutiny je ovesný olej, obsahuje přírodní antioxidanty a dokonale zvlhčuje.

Profesionální, skutečně efektivní prémiový produkt společnosti Ollin Professional.

Na dlani naneste několik kapek a rovnoměrně roztáhněte vlasy, věnujte zvláštní pozornost problémovým oblastem a špičkám.

Objem: 100 ml - výr.č. 390596

Zaregistrujte se, nechte recenze produktu, získávejte bonusy!

Vaše hodnocení: Pozor: HTML není podporován! Použijte prostý text.

Hodnocení: Špatně dobrý

Zadejte kód zobrazený na obrázku:

 • Moskva, st. Bratislavskaya d. 5-257
 • Po - Spot. od 9.00 do 18.00
 • +7 (499) 3902841
 • [email protected]

Minimální objednávka v internetovém obchodě Hair Strong 800 rublů!

V den doručení se příjemci objednávky zašle oznámení SMS s názvem kurýra, telefonním číslem, časem doručení, objednacím číslem a objednávkou. V případě potřeby může příjemce vždy kontaktovat kurýra a obcházet internetový obchod. Kurýr kontaktuje klienta za 30-60 minut a znovu určí adresu a dobu doručení. Bez předchozího hovoru kurýr nechodí na adresu!

Časové intervaly pro doručení v Moskvě

 • • V Moskovské ulici Po-Pá 10: 00-14: 00, 14: 00-18: 00, 18: 00-22: 00
 • • Dodávka mimo okružní silnici v Moskvě probíhá od pondělí do pátku od 10:00 do 18:00 bez dočasných intervalů.

V těchto časových intervalech se kupující musí nacházet na adrese uvedené v aplikaci a být k dispozici pro volání.

Platební příkaz

 • Hotovost kuriérovi při přijetí objednávky.
 • Předplatit bankovními kartami a jinými elektronickými prostředky.
 • "Dobírka" při dodání do regionů Ruska.

Dodávka v Moskvě v Moskovské ulici

 • Kurýr v Moskevské ulici.
 • Dodací náklady od - 250 rub.
 • S kupní částkou 3000 rublů - zdarma
 • Doba dodání: od 2 pracovních dnů.
 • Způsoby platby: hotovost kuriérovi, po obdržení objednávky nebo předplacením elektronicky.

Dodávka do oblastí města mimo okružní silnici Moskvy

 • Courier v oblasti Moskva: východu, Zhulebino Kozhukhovo, Koshino, Kurkino, Mitino, Molzhaninovsky Nekrasov, Novo-Peredelkino, Novokosino, severní Butovo, sever, Solntsevo, zmatku.
 • Dodávka od 350 rublů.
 • S objednávkou 4000 rublů. - zdarma
 • Dodací lhůta - od 2 do 3 pracovních dnů.
 • Způsoby platby: hotovost kuriérovi, po obdržení objednávky nebo předplacením elektronicky.

Dodání do nejbližších měst Moskevské oblasti

 • Kurýrní doprava do 10 km. od okruhu Moskvy až po města: Odintsovo, Krasnogorsk, Khimki, Dolgoprudny, Lobnya. Mytishchi, Korolev, Jubilee, Balashikha, Reutov, železniční, Lyubertsy, Kotelniki, Dzerzhinskiy, Lytkarino, Vidnoe, Moskva.
 • Dodací náklady od - 400 rub.
 • S objednávkou částky 6000 rublů. - zdarma
 • Dodací lhůta - od 2 do 3 pracovních dnů.
 • Způsoby platby: hotovost kuriérovi, po obdržení objednávky nebo předplacením elektronicky.

Pozor! Dodací náklady v Zelenogradu - 550 rublů.

Dodávka v Petrohradě v okruhu.

 • Kurýr v okruhu.
 • Náklady na dopravu - 350 rublů.
 • S kupní částkou 4000 rublů - zdarma
 • Dodací lhůta: dodávka zásilek do Petrohradu probíhá od středy do pátku od 11:00 do 20:00 v druhý pracovní den po obdržení objednávky. Časové intervaly mohou být: od 11: 00-16: 00 a 16: 00-20: 00.
 • Způsoby platby: platby předem elektronicky.

Pozor! Na okružní silnici a v oblasti Leningradu neposkytujeme objednávky kurýrem. Zvolte způsob doručení ruské pošty.

Dodávka ruskou poštou.

 • Náklady na dopravu se vypočítají automaticky, v závislosti na hmotnosti a nákladech odletu a regionu.
 • Dodací lhůta: od 1 do 8 týdnů od okamžiku odjezdu (viz dodací list)
 • Způsoby platby: při přijetí poštou nebo předplacené elektronicky.

Informace pro kupující z regionů Ruska.

Balík je odeslán po zemi. Při placení objednávky kreditní kartou nebo elektronicky se náklady na dodávku výrazně snižují, protože nemusíte platit za převod peněz (není zde žádný dodatečný poplatek za "dobírku").

Například za cenu pozemku 3000 rub. náklady na provizi ruské pošty za "dobírku" budou 155 rublů. t.j. více než 5%!

Náklady na dopravu a částka poplatku za "dobírku" se vypočítávají automaticky a zobrazí se při zadávání objednávky v posledním kroku při zadávání objednávky (při výběru způsobu platby).

Po odeslání objednávky obdržíte oznámení s číslem zásilky. Číslem zásilky můžete sledovat stav objednávky na našich webových stránkách.

Je to důležité! Opatrně vyplňte dodací adresu, telefonní číslo, PSČ a uveďte celé jméno.

Rekonstrukce tekutin OLLIN BioNika

Pokud nepomůže, pak jen nůžky. + fotka v akci

To je jen poslední kus!

 • Odstraňuje plynatost
 • odstraňuje pórovitost
 • odstraní křehkost
 • čistí rozdělené konce
 • zvlhčuje
 • cukroví vůně
 • ekonomických obalů
 • Neuděláte špinavý efekt
 • lze použít na suché a mokré vlasy
 • zarovná strukturu, po dokonale vyřezaném vlasu

Vynikající nástroj, zejména po procesu laminace, proniká hluboko do vlasů a obnoví jej zvnějšku hydratací a naplněním porézní struktury vlasů.

Všichni klienti jsou jen potěšeni vůní tohoto opravdu sladkého zápachu cukroví je dvojnásobné potěšení, když jsou vlasy obnoveny a vůně chutná! jen 5 + je zvláště dobré pro blondýnky s načechranými tipy! velmi doporučujeme!

Jak si vybrat nejlepší péči o vlasy. Část 1. Nástroj číslo jedna pro záchranu bez života. Důkazy fotografií

Dobrý den, má drahá.

Začnu svůj příběh tím, že dlouho zabiji vlasy po dobu 7 let, od stínu 5 (kakao s ledem) dosáhl jsem 10 (platinová blond). Ale dřív nebo později se tyto zásadní změny stanou cizí a chcete se vrátit k sobě přirozeně. Tak se to stalo, jen jsem se jednoho dne probudil a šel na barvu.

Ale nebylo to tam, na světlech vlasů jsou všechny negativní účinky barvy méně viditelné, průřezy jsou méně viditelné a obecně pravidelné barvení udržuje vlasy v dobrém stavu, ale bez barviva se stává nepříjemné. Sekce na tmavých vlasech, které začínají na krku a běží po celé délce, chlupatost, "roztavené vlasy". Neposlouchejte někoho, kdo říká, že vlasy mohou být vyléčeny! Vlasy jsou přirozeně mrtvou látkou (neměli by být zaměňovány s žárovkou), což znamená, že se nemůže "zotavit". Při malém poškození a prevenci poškození můžete použít jakýkoli olej (ano, ano! všechny, hojnost vitamínu nezachovává vlasy, jak jsem již napsal výše, je mrtvá), hlavní věcí je vybrat si ten, který vyhovuje konzistenci, prostě doufám, že vitamíny rozmazané do pokožky hlavy nebo vlasy pomohou, faktem je, že takové vitamíny jako A a E - vitamíny rozpustné v tucích, nejsou něčím, co se skalpem neabsorbuje, nejsou dokonce absorbovány na prázdný žaludek. Také bych vás varoval, abyste si je užívali ve formě tobolek. Stále častěji lékaři říkají, že užívání vitamínů rozpustných v tucích, které přirozeně (například s olivovým olejem) užívaly ampule, vyvolalo nárůst rakovinných buněk u pacientů s rakovinou. Přestože údaje o provokaci rakoviny u zdravých lidí nejsou stejné.

Co dělat? Ušetřete si silikony! Skvělý rozpočet pro rekonstruktor OLLIN BioNika Fluid byl pro mě skvělý nález.

+Dělá sekce na vlasy méně nápadné.

+Snadné vyrovnání vlasů.

+Neváží vlasy

+Snadno se vypláchne (příběhy o hororích vás netrpěli, že silikony jsou špatně vymyty z vlasů)

-Vůně může být nepříjemné (je to opravdu sladké, líbilo se mi, ale některé mohou být nepříjemné)

-Nešetří vlasy! (Bohužel, nikdy se nestane)

-Snadno přehánět. (ne více než 1 kapku a použití, doporučuji pouze pro suché vlasy)

Další skvělý nástroj, který používám na místě s tekutinou, tady... Doporučuji čtení =)

co potřebujete sekanční vlasy + fotografie

Příchod na prof. shop na péči o vlasy, požádal jsem prodávající, aby mi nabídl něco takového.... tak aby se konce nerozdělily, ale vlasové kořeny se nedostávají příliš tlusté. Okamžitě mi nabídla Ollin BioNika Fluid Reconstructor. K mému dotazu na její účinnost odpověděla: "Uvidíte výsledek okamžitě!" Obecně, otočením trubice, čicháním obsahu, jsem se rozhodl udělat nákup.

Kapalina ve vhodném obalu z průhledného zeleného plastu, to voní velmi hezky.

Na obrázku je uvedeno, kolik není "dost" k dokončení - je to výsledek jeho použití jednou za dva nebo tři dny po dobu 1,5 měsíce. Fluidní praktický dávkovač

finanční prostředky z jediného kliknutí:

Konzistence je podobná máslovému stavu, třepím ho v dlaních a chodím asi 15 cm od kořenů po celé délce vlasů. Po nanesení na vlasy nejsou ruce mastné, přípravek zůstává na vlasu, nikoliv na ruce.

To je moje vlasy 1,5 měsíce po účesu. Koupil jsem ji ve stejný den a začal jsem ho používat. Fluid působí na vlasy, zabraňuje průřez, neváží, obsahuje ovesný olej, chrání před UV paprsky a zvlhčuje vlasy, obsahuje antioxidanty. Z fotky můžete vidět, že moje vlasy jsou vystaveny agresivním účinkům meliruyuscheyu barvy))) Malování bylo provedeno dva dny po začátku používání. V tuto chvíli neexistují žádné hrozné "praporky", které tvoří řezané konce... V důsledku toho jsou vlasy méně zmatené a snadno se hřebčí. Na fotografii je obtížné sdělit účinek lesku po aplikaci, samozřejmě, ale snažil jsem se, když se podíváte pozorněji, je rozdíl viditelný... rozhodně není jasný, ale přesto... na vlasy "PŘED APLIKACÍ", pod "PO POUŽITÍ"

Tato tekutina je velmi hospodárná. Pokud jde o délku vlasů, určitě zatlačím dávkovač na konec. pokud je zapotřebí méně peněz, postačí dávkování stlačit a zastavit v správné výši. Proto, pro kratší vlasy - to bude spotřebováno pro věky))) Vůně není jedinečná, cloyingly sladká, ale vlasy jsou téměř necítí. V průběhu jednoho a půl měsíce používání mé vlasy přežily nejvýznamnější a zůstaly v dobrém stavu. Také při použití vlasů není elektrizováno.

Existuje však nevýhoda.

Ve složení: Prvními třemi složkami jsou silikony (cyklopentasiloxan, dimethikon, cyklomethikon), ovesný olej a vonné látky (vůně, alfa-isomethylové ionony). Nebudu psát o silikonech, informace lze snadno najít na internetu. Po prozkoumání kompozice je jasné, že tento efekt je dosažen hlavně díky silikonům, tím spíše, že jsou v první řadě v kompozici a teprve tehdy užitečný malý oves.... Neumývají se vodou, takže je třeba je vypláchnout jednou týdně s šamponem pro hluboké čištění a Nepoužívejte nástroj neustále, je nutné provést přestávky, jinak může být jakýkoli lék přeměněn na jed!

Moje hodnocení je 4 kvůli složení a všechny vlastnosti uvedené výrobcem odpovídají skutečnosti. Samozřejmě se rozhodnete, zda chcete koupit nebo ne, ale můj názor je, že jej můžete použít v rozumných mezích. Hodně štěstí!

Je váš vlas nudný a bez života? Doporučuji tento nástroj zakoupit! + PHOTO výsledku

V profesionálním obchodě stojí tento nádherný nástroj 290 rublek a koupil jsem ho od mého kadeřnictví za 250 rublů.

Poprvé účinek tohoto nástroje jsem se cítil v kadeřnictví. Vlasy jsou měkké! Brilantní !, šanci příjemně sladká vůně, vlasy nejsou tak rozděleny. Další den po kadeřnictví jsem si umyla vlasy šamponem, jako obvykle jsem aplikoval balzám na vlasy, sušil jsem ji a byl jsem překvapen, že i poté, co jsem si umyla vlasy, vlasy mi příjemně voní touto tekutinou.

Na dlani jsem dal pár kapek (pro mne stačí 4-5), třásl si je v dlaních, nasadil jsem na mokré vlasy nejprve na hroty a pak po celé délce. Vyfoukl jsem vlasy.

Podívejte se na výsledek!

Doufám, že jste našli recenzi užitečnou.

Nejlepší náprava pro rozbité a suché vlasy. Nejlepší ze všeho jsem se snažil na suché vlasy! Poradím všem! Foto

Super! Super! Super! Tady před rokem nebo víc jsem se rozhodl udělat si vlasy, zastavil všechny experimenty: malování, účesy jsou nerovné a méně hodně vysoušeč vlasů !! Ano, výsledek byl schopen růst jediné délky vlasů a téměř odstranit dělené konce! U dělených konců jsem použil Avon sérum na suché vlasy. V té době to byla nejlepší možnost zmírnit konce dělených konců, vlasy nebyly zamotané a zploštělé. Řeknu víc, že ​​Avon ze stejného seriálu vzal sérum na vlasy "Shining day after day" se nelíbilo mé sestře !! Sérum od Avonu je lepší, že jsem již použil 3 flakonchika. Budu napsat samostatný přehled o tomto séru))))

Vraťme se k tekutině! Klesl jsem na to u kadeřníka) poprvé po tom, co si kadeřka na vlasy přiložila vlasy na vlasy a poradila mi, abych ji koupil, když jsem viděl své suché zakončení))))))) Řekl jsem ano, měl bych, myslel jsem, že je to pravděpodobně další odpad a zapomněl jsem na to, tím více říká, že můžete najít ve dvou obchodech nebo obchodech, v té době nebyly k prodeji. Všechno bylo zapomenuto a po chvíli mi řekla, co mají na prodej, jaká skvělá věc atd. Obecně jsem si koupil 350 nebo 450 rublů, které si nepamatuji))))

A to vůbec nelitovalo! Nástroj je vynikající, obsahuje ovesný olej, který, jak je uvedeno na lahvičce, obsahuje přírodní antioxidanty, chrání před UV paprsky, hydratuje. Aplikuji 2-3 kapky na mokré vlasy, na spodní polovinu vlasů a věnujte zvláštní pozornost špičkám. Vlhknutí špiček, můj suchý konec, neváží, vlasy nemění strukturu nedostane tuku. To znamená, že vlasy mají stejný objem jako bez tekutiny, ale špičky nejsou cítit, vlasy nejsou zmatené. Jsem takový nástroj potěšen. Bude trvat dlouho - 100 ml., Zatímco Avon sérum - 30 ml. Krásná lahvička a praktický dávkovač. Výrobce Rusko.

A jaká je jeho chuť! Trudte z této vůně! Barva produktu je průhledná, obsah oleje je cítit podle jeho konzistence, ale není mastný a nezanechává strašlivou známku na rukou.

Jsem velmi spokojen s výsledkem tohoto produktu, radím každému suché tipy a obecně i prevenci vlasů, ale nezapomínejte na to častěji :-)

Co by mělo mít každý (2)

Přečtěte si všechny, které mají suché a poškozené vlasy. Spolu s mousse reenactor používám tuto tekutinu. Upřímně nemám opravdu rád Ollin, ale tyto dva produkty jsou prostě božské.

Tato tekutina má mastnou strukturu a jemnou vůni, která vás přiláká. Aplikuji kapalinu na mokré vlasy a hýbám. Oh ano, já je skřípím, protože předtím, než jsem nikdy nekombinoval mou slámu mokrou. Bylo to neskutečné. Samotný výrobce deklaruje snadné česání a produkt se s ním dokonale vyrovná. Mám kudrnaté vlasy, které ztěžují mou situaci. Pravidelně jsem narovnával vlasy, ale teď jsem si na vlasy dala tekutinu a všechno jsem si vyřezala. Vyschnou a je příjemné, aby se je dotýkali, pěkně voní. Vlasy se stávají živými, velmi lehkými a ušlechtilými. Rozdělené konce jsou mnohem menší a vlasy jsou s tímto kouzelným elixírem jasně potěšeny. Plus plus je ochrana proti UV záření.

2. Používám také tekutinu na suché vlasy. Když je obtížné je pokrýt, nebo leží ošklivě, pak kapalinu na dlani kapkám, potřím a rovnoměrně ji aplikuji na vlasy. Po česání a jako po stylingu s fénem nebo kleštěm leží lež. A poté jsou navlhčené a snadno se hřebou.

P.S. Je lepší neuplatňovat tekutinu na kořeny, jinak by se vlasy mohly rychle začít tukat.

Používám tuto tekutinu s vlasy a z mých suchých barvených vlasů nic nezbylo.

Ollin / Ollin Profesionální BioNika Fluid Reconstructor 100ml

Intenzivně obnovuje vlasy

Fluid pro intenzivní obnovu suchých poškozených vlasů na bázi ovesného oleje. Usnadňuje česání, eliminuje problém rozštěpených vlasů. Nestává těžší, dodává lesk a dobře upravený vzhled vlasům. Ovesný olej - obsahuje přírodní antioxidanty, chrání před UV paprsky, hydratuje

Dodávka je otevřena denně od 10:00 do 21:00

Náklady na dopravu v Moskvě v Moskovském okruhu:

 • s objednávkou až 2900 rublů. - 150 rublů,
 • s objednávkou 2900 rublů. - zdarma

Kurýrní dodávka pro silnici v Moskvě probíhá v týdenním programu kurýrní službou "Stalker Consulting".

Dodání do regionů Ruska zajišťují kurýrové společnosti: Boxberry, 4Biz, Im-Logistic, Ruská pošta.

 • Náklady na dopravu se počítají při pokladně.
 • Minimální výše objednávky je 1000 rubles za dodávku do měst v Rusku s výjimkou Moskvy, Moskevské oblasti a Petrohradu.
 • Dodávka ruskou poštou probíhá pouze v plné výši! Částečné odmítnutí zboží není možné!
 • 5-10 kg - 100 rublů
 • 10-20 kg - 250 rublů
 • 20-30 kg - 400 rublů
 • 30-50 kg - 600 rublů

m.Sokol. Dálnice Volokolamskoye 2

Dodací lhůta: zítra (za přítomnosti zboží ve skladu)
Adresa: Hydroproject. Vstup z boku dálnice Volokolamskoye je označením "lékárna".
Otevírací doba: Po-Pá od 10:00 do 19:00, So-Ne od 11:00 do 18:00

 • Hotovostní platba
  Platba za objednávku a doručení se provádí po obdržení objednávky přímo kurýrovi nebo v pokladně v místě vyzvednutí.
 • Bankovní karta na webu

Místo má systém akumulačních bodů a jejich další použití formou částečné platby za zakázku!

 • Body jsou přiděleny a odečteny z produktů z katalogu BEAUTY, s výjimkou produktů označených ikonou "Minimální cena".
 • Pro každý z Vašich objednávek vám vrátíme 10% hodnoty zboží v objednávce z katalogu BEAUTY.
 • S body můžete zaplatit ne více než 10% z množství zboží další objednávky z katalogu BEAUTY.
 • Počet bodů na účtu lze vidět v účtu v sekci Moje bonusy.

Od 1. října 2018 budou zavedeny nové podmínky pro bonusový program.
Nevyužité body jsou vypáleny (zrušeny) 4 krát za rok - 1. ledna, 1. dubna, 1. července, 1. října.

1. října jsou všechny body udělené do 30. června 2018 zrušeny!

Rekonstruktor kapaliny Reconstructor Fluid Ollin BioNika

Vážení zákazníci! Tento produkt byl rebranding. Informace na fotografii jsou relevantní.

Aby vaše kadeře vypadaly dobře upravené, zdravé a sloužily jako ozdoba, musíte je sledovat a starat se o ně. Tento produkt pomáhá obnovit kudrlinky. Ideální pro péči o suché, poškozené a dělené konce. Jeho vzorec obsahuje extrakt z ovesu. Má antioxidační účinky. Poskytuje optimální úroveň vlhkosti. Chrání kudrlinky před negativními účinky ultrafialového záření. Vyplňuje kudrlinky s dokonalým leskem. Zasahuje do dělených konců. Dělá snadné česání.

Použití Tip: Použijte malé množství produktu na kadeře od kořenu ke špičce. Výrobek nevyžaduje oplach!

Informace

V případě, že klient odmítne zboží z osobních důvodů v okamžiku jeho obdržení od kurýra, je klient povinen uhradit náklady na dopravu.
V případě částečného odmítnutí odběratele ze zboží z osobních důvodů v okamžiku jeho obdržení od kurýra je zákazník povinen zaplatit náklady na dopravu, pokud jsou náklady na zbývající zboží nižší než stanovená částka na bezplatnou dodávku. Pokud je hodnota zbývajícího zboží vyšší než stanovená částka, je doručení zdarma.

Podle obchodních podmínek jsou některé profesionální značky úzké poptávky dodávány na základě úplného nebo částečného předplatného. Takové produkty zahrnují barviva Lakme, Indola, Dikson a tak dále.

Upozorňujeme, že vzhled výrobku v profesionálním balení se může lišit od obrázku na kartě produktu.

Vezměte prosím na vědomí, že během přepravy zboží může dojít ve vzácných případech k:

 • Může dojít k poškození papírového obalu;
 • Mohlo by dojít k poškození těsnění na výrobku.

Děláme vše, co je možné, aby vám objednávka dosáhla bez ohrožení integrity obalu.
Výrobky značky Gigi, Holy Land a Medical Collagene 3D jsou zvláště zranitelné.

Z každé placené objednávky do svého osobního bonusového účtu vrátíte 1% částky nákupu.

Pro každou recenzi schválenou moderátorem bude 15 kreditů připsáno na váš bonusový účet.

Za následné nákupy můžete platit bonusové body. Stav účtu bonusu můžete vidět ve svém účtu.

Když celková hodnota objednávek dosáhne více než 10 000 rublů - kumulativní sleva na všechny další nákupy ve výši 5%

Při nákupu v celkové výši 25 000 rublů získáte 7% slevu.

S akumulací 50.000 rublů - sleva 10%

S akumulací 100 000 rublů - sleva 12%

S akumulací částky 150.000 rublů a výše - sleva 15%

Pozor! Systém zohledňuje pouze nákupy registrovaných uživatelů. Pokud objednáváte telefonicky a bez registrace, nebude se brát v úvahu v systému kumulativních slev.

Registrace probíhá automaticky, pokud zboží vyhotovíte prostřednictvím našeho internetového obchodu.

Rekonstruktor kapaliny BioNika / rekonstruktor kapaliny 100 ml

Značka: OLLIN PROFESSIONAL (Rusko)

Řádka: BioNika - obnovení vlasů

Produkt se účastní akce! S nákupem 2 výrobků značka Ollin - jako dárkový sprej na vlasy 250ml více >>

Položka Popis:

BioNika Fluid Reconstructor Fluid Reconstructor založený na ovesném oleji pro intenzivní obnovu poškozených a suchých vlasů. Zjednodušuje snadné česání, eliminuje problém rozštěpených konců a nevytváří vlasy těžší. Fluid je profesionální nástroj pro obnovu hlubokých vlasů, který je vysušen v důsledku různých úrazů. Ovesný olej obsahuje přírodní.

BioNika Fluid Reconstructor Fluid Reconstructor založený na ovesném oleji pro intenzivní obnovu poškozených a suchých vlasů. Zjednodušuje snadné česání, eliminuje problém rozštěpených konců a nevytváří vlasy těžší. Fluid je profesionální nástroj pro obnovu hlubokých vlasů, který je vysušen v důsledku různých úrazů.

Ovesný olej obsahuje přírodní antioxidanty, zvlhčuje, chrání před UV zářením, obnovuje, dodává lesk. Minerály a vitamíny vyživují a hydratují vlasy a činí je zdravými a krásnými.

V důsledku aplikace kapaliny se chloupky stávají nádherně poslušnými, získávají dobře upravený vzhled a lesk a problém rozštěpených konců vlasů je zcela eliminován. Po aplikaci zůstává lehká a příjemná vůně.


Aktivní složky: ovesný olej, minerály, vitamíny.


Jak používat: Na dlani naneste několik kapek a rovnoměrně rozložte vlasy.

OLLIN BioNika Tekutý rekonstruktor 100 ml

OLLIN BioNika Fluid reconstructor 100 ml je profesionální nástroj pro intenzivní výživu a extrémní obnovu pramenů.

Tekutý rekonstruktor z OLLIN Professional s obsahem jedinečné složky - ovesný olej - hluboce zvlhčuje suché, tupé kadeře, obnovuje strukturu poškozených pramenů, usnadňuje česání. Díky tomu můžete odstranit viditelné poškození, vyřešit problém rozštěpených konců.

Výrobek je skutečnou spásou pro nudné, vyčerpané prameny, má složitý účinek na vlasy, takže je krásný a zdravý. Produkty pro péči o vlasy lze zakoupit v našem on-line obchodě za přijatelnou cenu.

Objednávejte výrobek bez předplatného a po pěti dnech jej vyzvedněte na místě dodání nebo od kurýra

Doručte
bez zaplacení

Dodání zboží do jakéhokoli ruského regionu s platbou při převzetí

Dárek
pro každý nákup

Při nákupu jakékoli částky obdržíte zaručený dárek.

100%
záruka vrácení

Nesouhlasil (a) jste se koupeným produktem nebo se mu nelíbil? Vaše peníze vám vrátíme

Pochybuji
ve výběru?

Získejte bezplatnou odbornou radu na našich webových stránkách

 • Popis
 • Hodnocení produktů
 • Technik otázky
 • OLLIN BioNika Fluid reconstructor 100 ml je profesionální nástroj pro intenzivní výživu a extrémní obnovu pramenů.

  Tekutý rekonstruktor z OLLIN Professional s obsahem jedinečné složky - ovesný olej - hluboce zvlhčuje suché, tupé kadeře, obnovuje strukturu poškozených pramenů, usnadňuje česání. Díky tomu můžete odstranit viditelné poškození, vyřešit problém rozštěpených konců.

  Výrobek je skutečnou spásou pro nudné, vyčerpané prameny, má složitý účinek na vlasy, takže je krásný a zdravý. Produkty pro péči o vlasy lze zakoupit v našem on-line obchodě za přijatelnou cenu.

  Můžete se zeptat na jakoukoli otázku, kterou vás zajímá produkt nebo práce obchodu.

  Naši kvalifikovaní specialisté vám pomohou.

  Další karta pro zveřejnění informací o obchodu, dodávce nebo jakýkoli jiný důležitý obsah. Pomůže vám odpovědět na otázky kupujícího a rozptýlit jeho pochybnosti o nákupu. Použijte to samo.

  Můžete jej odstranit nebo vrátit změnou jednoho klepnutí v nastavení součásti. Velmi pohodlné.

Pro Více Informací O Suché Vlasy