logo

Jaká barva vlasů si vyberete držitele hnědých očí

Smrtelní a temperamentní majitelé tmavé duhovky, které se vždy vyznačují kouzelným vzhledem. Často se jedná o otevřené, zábavné, smyslné lidi, připravené na všechno nové, uctívání překvapení, experimentů. Přírodní odvaha vám umožní uspět ve všech snahách. Dobrá mysl, intuice pomáhají při řešení obchodních a rodinných problémů. Dívky se světle hnědými očima jsou méně rozhodující, zasněná, někdy i na milost svých vlastních fantazí. Klasická kombinace je červené vlasy a hnědé oči. Ale v závislosti na odstínu existuje mnoho možností kombinace barvy kudrlin a propíchnutí tmavých očí.

Barevné funkce

Dívky s hnědými očima se nacházejí ve všech typech barev. Ale nejčastěji jde o osudnou zimu a ohnivý podzim. Jaro a léto se vyznačují jemnými prvky, očním odstínem v blízkosti čaje, olivového oleje, zeleně. Nasycené tmavé duhovky jsou přítomny v kontrastním vzhledu.

Vlastnosti:

 • dobře se mísí s různými podtóny pokožky - porcelán, sněhově bílá, zlatá, opálená;
 • To jde dobře s pihami v blondýnách, hnědými vlasy, brunetkami a samozřejmě s červenými hlavičkami;
 • obočí by měla být vyjádřena, rámce pro oči by měly být 1-2 tóny tmavší než barva kudrlin, brunetky malovat oblouk tmavě hnědý;
 • výrazné tmavé oči, je důležité harmonizovat správný make-up, je nepřijatelné současně zdůrazňovat make-up očí a rtů;
 • kůže na obličeji vyžaduje pečlivou péči, projevy defektů - zarudnutí, vyrážky jsou nepřijatelné, tón by měl být hladký a bezchybný.

Barevné výhody:

 • rysy obličeje jsou výrazné i bez make-upu;
 • Můžete experimentovat s různými odstíny vlasů od běleného blondu až po barvu krkavého křídla;
 • jasné a světlé barvy v obleku oblečení, dělají obraz měkký, ženský;
 • Šperky mohou být vybrány ve zlatě, dávají energii, sebevědomí.

Nevýhody:

 • Make-up by měl odpovídat konkrétní příležitosti, nasycené barvy v denní make-up budou vypadat vulgární;
 • Vyhněte se použití prodloužených řas, přidání svazků na dlouhé, silné řasy vytvoří umělý loutkový obraz;
 • v přechodu z tmavších odstínů světla na světlo je lepší obrátit se na profesionály pro vícebarevné barvení.

Rada Je třeba se vyvarovat monochromatických obrazů v oděvech, zejména červené, bílé, černé, doporučuje se zředit neutrálními šedými modrými odstíny.

Paleta barev

Nejlepší stylista je příroda, přirozená barva vlasů je považována za optimální. Ale touha po změně nás neustále hledá nové aspekty, obrazy. Správně zvolený odstín vám umožní změnit vzhled, je důležité znát základní tajemství barvy.

Hazel

Obvykle má přirozená barva paletu tlumené červené až kaštanové. Chcete-li zvýraznit vnější data, je lepší zůstat na světle, přirozené paletě blonďatých i měděných odstínů. Pro dívky s teplým tónem pleti jsou vhodné zlaté pšeničné tóny a cappuccino. Také úspěšná bude barva bronzu, karamel. Výsadou jsou všechny měkké, tlumené, teplé tóny. Měli byste se vyhnout pěnění, světle hnědé, černé, dávají pokožce nezdravou šedou barvu, vypadají vybledlé, nevýrazné.

Základní odstíny:

Pro dívky se světle hnědými očima jsou vhodné shatush, balayazh a zvýrazňující techniky. Kategoricky není jejich možnost zbarvit jasné barvy duhy, stejně jako zbarvené bílé prameny.

Tmavě hnědá

Průměrná intenzita pigmentace umožňuje přidat paletu gaštanu a čokolády. To je nejvíce vyhraná barva, když chcete namalovat prameny v bohatém červeném tónu s červenými odstíny. Dívky s porcelánovou kůží mohou používat modro-černé, zdůrazní fatální vzhled. Všechny hluboké odstíny tmavého kaštanu, kávy a karamelu budou úspěšné. Pro ty, kteří chtějí získat jasný záblesk, můžete použít radikálně bílou barvu, následovanou tónováním v perlu a přidáním jemných zlatých zvýraznění.

Základní odstíny:

 • celá paleta čokolády od mléka až po hořkost;
 • červené odstíny - granátové jablko, mahagon, burgundi;
 • jasná matka perlové blond.

Můžete použít různé techniky zbarvení, monochromatické, zvýraznění, ombre nebo výběr jednotlivých oblastí. Tmavě hnědé oči budou v souladu s jahodami, tyrkysovými, ohnivými červenými pruhy. Ale takové obrazy vyžadují pečlivou péči, používání masky, oleje, spreje, jinak vypadají vlasy nudné, bez života.

Černá

Dívky z přírody mají tmavé vlasy, hlavní úkol - zdůraznit rysy vzhledu. Majitelé tmavé kůže a teplý podtón budou vyhovovat paletě kaštanů. Právě tyto odstíny přinášejí do obrazu měkkost a ženskost. Bílá kůže a černé vlasy - Win-win klasická volba. Pokud si přejete, můžete jít na blondýnu, ale pouze za pomoci profesionálních řemeslníků.

Po bělení je tónování v nordických a perlových barvách povinné, jinak bude vidět žlutá barva. Přírodní hnědé odstíny, stejně jako měď, pšenice, zlato, nejsou vhodné. Můžete použít červenou a červenou, celá oheň paleta bude úspěšná.

Základní odstíny:

 • kaštan, čokoláda;
 • modrá černá švestka;
 • platina a nordic blond;
 • červený, růžový strom.

Pozor! Dívky s černými očima jsou monochromatické barvy, stejně jako kontrastní upozornění. Můžete se obrátit na techniků, včetně 2-3 tónů jedné palety.

Volba barvy závisí na typu barvy

Pro hnědé oči je také důležité vzít v úvahu barevný typ vzhledu, abyste dosáhli holistického a harmonického obrazu.

Světlá kůže:

 • Jaro má průhlednou slonovinovou kůži, která se setkává se světle zlatou ruměnou. Hnědé oči jsou prezentovány v ořechové a čajové škále, se zelenými odstíny. Vhodné barvení pro přirozené blond, pšenici, med, aby se dostaly lehké kudrlinky. Ti, kteří chtějí přidat červené tóny, upřednostňují paletu mědi. Pro ženy s hnědými vlasy bude jantarová, tmavá karamelka nejlepší volbou.
 • Léto má bledou kůži, ale vždy s chladným tónem. Oči jsou také světlý čaj nebo zeleně-hnědý. Chcete-li zvýraznit externí data, je třeba věnovat pozornost paletě studené barvy. Doporučuje se použít blond, kaštan, zvýraznit funkce obličeje a obnovit barvu pleti. Vypadá skvěle platina, písek, perla blond. K dosažení přirozených odstínů se hodí: olše, světle hnědá, ořech a čokoláda.
 • Zima s bledou porcelánovou kůží jde ultra černě, modro-černá, švestka, tmavý kaštan. Můžete se také proměnit v blondýnu pomocí ultracold popelce, světlo blond, je důležité vyloučit jakékoliv zlaté nebo měděné inkluze, jinak pokožka vypadá nezdravě.
 • Podzim je často obdařen světle hnědými nebo tmavě hnědými očima, zlatou kůží, s projevujícími se pihami. Celá paleta červené a kaštanové je perfektní. Jedná se o měď, jantar, karamel, espreso, mléčnou čokoládu.

Tan:

 • Zima s hnědými očima je vhodná: mrazivý a tmavý kaštan, mléko, hořká čokoláda. A nekompromisní černá může vizuálně dělat starší, upozornit na nedostatky na obličeji - tmavé kruhy, nerovná pigmentace. Je nepravděpodobné, že bílé prameny, které vizuálně zdůrazní dokonce i nevýznamné vrásky, se stanou ornamentem.
 • Na podzim jsou všechny odstíny plamene a mahagonu. Dokonale vyrazí tmavou kůži, zaměří se na tmavé oči. Konečný "ne" je třeba říci pro tóny mrkve, stejně jako bílé a jasné.

Pravidla výběru v závislosti na tvaru obličeje, délce a struktuře vlasů

Než se rozhodnete pro barvu, musíte věnovat pozornost vlastnostem vlasů. Dívky s černými očima mají obvykle spíše hustou strukturu kmenů; tmavě hnědé a světle hnědé kadeře jsou měkčí, zářící, ale někdy jim chybí objem. Jednoduché tipy určí optimální barvu s přihlédnutím k individuálním charakteristikám.

Doporučení pro výběr barev:

 • Chubby by měl věnovat pozornost víceúrovňovému barvení pomocí palety pšenice a kaštanu. Pro dívky s trojúhelníkovým oválným tvarem si vyberte z gaštanových, blond a měděných odstínů. To bude harmonizovat proporce.
 • Majitelé čtvercových a diamantových oválů potřebují používat kontrastní tmavé prameny obličeje, aby dosáhly jemných, hladkých čar. Hnědé oči s dokonalým oválem mohou bezpečně experimentovat. Jsou vhodnými středními odstíny pšenice a mědi, také kardinálově modro-černá nebo bílá.
 • Pro krátké vlasy byste si měli vybrat víceúrovňové barvivo s jasem, světle hnědou, kaštanovou, čokoládovou, vlašskou.
 • Majitelé středně dlouhých kadeří se mohou zabývat přirozenými blondýnky, cappuccinem, karamelou, ze všech odstínů blízkých přirozené.
 • Kudrnaté vlasy vypadají skvěle v mědi a ohnivých tónech, hustá hlava zvýrazní hloubku barvy.
 • Pro extrémně dlouhé kadeře si můžete vybrat Nordic blond, popel, černý. Pokud je struktura kmenů tenká, porézní, použijte několik tónů pšenice nebo čokolády, abyste dosáhli požadované hustoty, objemu.

Jak si vybrat barvu vlasů

Chcete-li rychle změnit barvu, můžete provést nenapravitelnou chybu hádat s tónem. Abyste neupravili kadeře po neúspěšné transformaci, měli byste znát nějaké tajemství.

Jak zvolit barvu:

 1. Je nutné určit typ barvy, každá značka má doporučenou paletu pro jaro, léto, podzim, zima.
 2. Pro dramatickou reinkarnaci brunetky v blondýně, od červené do blond, musíte kontaktovat velitele. Technika barvení vyžaduje zkušenosti a znalosti, aby se zabránilo výsledné zelené a oranžové prameny.
 3. Hnědé oči potřebují odrazit své přirozené odstíny pramenů, zesvětlení nebo ztmavnutí ne více než 2-3 tóny, kardinální barvení nepříznivě ovlivní strukturu vlasů, po agresivní expozici bude muset obnovit více než jeden měsíc.

Hnědé oči byly vždy považovány za symbol smyslnosti, tajemství. Při zbarvení kudrlinky stojí za to zvážit vlastnosti obličeje, barevný typ vzhledu. Bohatá volba vám umožní pravidelně měnit barvu, vytvářet harmonický obraz.

Čerstvé a trendy nápady na barvení vlasů:

Make-up pro blondýnky s hnědými očima

Tmavé oči a blond vlasy - nádherný a jasný kontrast, neobvyklá kombinace něhy a smrtelné smyslnosti. Jak zvýraznit zajímavé rysy takového vzhledu a co by mělo být make-up pro blondýnky s hnědými očima? Přečtěte si článek.

Pravidla make-upu pro blondýnky s hnědými očima

Make-up je lepší udělat klidné a jemné, aniž byste zapomněli zvýraznit výhody hnědých očí. Chcete-li tento efekt dosáhnout, můžete vybrat správnou paletu barev. Špatné odstíny, naopak, udělají obraz vulgární.

Věnujte pozornost tipům:

 • Tón Vzhledem k tomu, že většina blondýnek s hnědými očima jsou majiteli spravedlivé kůže, je lepší upřednostňovat tónovou béžovou nebo slonovinovou bázi.
 • Blush. Použijte bledě růžovou paletu a rozhodně neztratíte. Tato jemná barva dokonale doplňuje veškerý make-up.
 • Mascara, tužka na obočí. Vzhledem k tomu, že blondýnky zřídka mají tmavé obočí, skvělou volbou jsou odstíny hnědé. Totéž lze říci o mascara. Vyberte tmavě šedou nebo hnědou.
 • Stíny. Horké odstíny s hnědými očima budou vyhovovat odstíny hnědé, zlaté, béžové a modré.
 • Rtěnka Světlé blondýnky jsou lepší používat světle růžovou a béžovou rtěnku. Majitelé atraktivního opálení se mohou dopřát korálovými odstíny.
 • Zaměřte se na oči. Nízký klíč a výrazný vzhled - nejlepší možnost pro blondýnky s tmavými očima.

Příležitostný make-up pro blondýnky s hnědými očima

Každodenní make-up by měl příznivě zdůrazňovat přírodní krásy a nevěnovat pozornost sebe samému.

Vzhledem k tomu, že tento vzhled sám o sobě je již poměrně jasný, je důležité, aby nebyl přeháněl:

 • Paleta barev. Hlavní barevná paleta by měla být zaměřena na širokou škálu odstínů hnědé - od světlé béžové, do kávy až po barvu tmavé čokolády, skořice.
 • Příprava na make-up. Chcete-li make-up lépe udržet, před aplikací očistěte pokožku tonikem nebo lotionem. Použijte hydratační krém.
 • Zvolíme tónový nástroj. Tónový nástroj v barvě by měl odpovídat tónu pleti nebo být mírně lehčí. Krém by měl být pečlivě zastíněn prsty nebo štětcem a fixován s drobivým průsvitným práškem. Nejlepší volba - prášek s reflexními částicemi a teplý podtón.
 • Vytváříme lícní kosti. Kosti mohou být označeny růžovými béžovými nebo korálovými odstíny. Prášek se aplikuje pod lícní kosti a červeně - na konvexní oblasti tváří.
 • Oční make up. Makeup pro oči by měl harmonicky zdůrazňovat odstín duhovky. Proto mnoho umělců make-upu doporučuje vyzvednout stíny na několika tónech, které jsou lehčí než barva očí. V tomto případě stíny získají svůj zamýšlený účel.
 • Stíny a oční linky. Práškové oční stíny jsou vhodné pro denní make-up. Nepoužívejte odstíny tmavě šedé a černé. Jas hnědé duhovky bude příznivě rozlišovat bažinově zelené, hnědé, zlatavě-béžové stíny. Obrysy očí zdůrazňují krém nebo práškovou liniovou barvu, zelené nebo hnědé. Linie se nejlépe provádí co nejblíže kořenům řas.
 • Makeup rty. Pro denní make-up s důrazem na oči používejte neutrální odstíny rtěnky. Můžete se také rozhodnout pro červenou rtěnku, pokud oční make-up není příliš světlý.

Večerní make-up pro blondýnky s hnědými očima

Při příležitosti svátku je možné více nasycených doplňků make-upu a odvážných barev.

Doporučujeme provést následující verzi večerního make-upu:

 • Zesvětlete tón pleti se zlatou základnou.
 • Přidejte nějaký lesk. Získejte lesk s zvýrazňovačem. Naneste ho na zadní stranu nosu, lícní kosti a pod očima.
 • Podtrhněte lícní kosti s červenou, hlubokou růžovou nebo béžovou ruměnou. Pro větší přirozenost je pečlivě promíchejte.
 • Nad červenat, aplikujte trochu třpytivý prášek nebo zvýrazňovač.
 • Oční make-up začíná fixační základnou, která zvýší jas stínů a zabrání rozmazání kosmetiky.
 • Aplikujte na mobilní víčko světle béžovou nebo krémovou základní vrstvu a odstín hlavního tónu shora. Upřednostňuje světlé kaštanové, třešňové, tyrkysové, mechově zelené odstíny.
 • Doplňte slavnostní vzhled lesklým očníkem, například tmavě hnědou vložkou se zlatými jiskrami. Dobré a hnědé oční linky.
 • Kompletní oční make-up s řasenkou. Pod tímto make-upem se vejdou smaragdová, fialová, hnědá řasenka.
 • Dokončete make-up s rtěnkou. Ideální volby - béžově růžová, červená rtěnka, šumivý hustý lesk šampaňské.

Experimentujte s odstíny a barvami. Trochu cvičení a vytvoříte perfektní make-up, který bude každému prorazit.

Jak zvolit odstín obočí pro blondýny?

Blondínky vždy přitahují oko víc než majitelé vlasů jiných barev. Ale ne každý ví, že blond vlasy jsou drahé. Koneckonců, blond kudlanky nejen potřebují řádnou péči, ale také vyžadují správně vybraný obraz. Opatrně je třeba přemýšlet make-up, protože takové vlasy se zaměřují na obličej. V tomto článku se budeme bližší podívat, jak správně vybrat barvu obočí pro blondýnky.

Zvláštní funkce

Je obtížné určit přesnou radu o výběru barevných řešení pro obočí, neboť to závisí na typu vzhledu dívky.

Existují tři faktory, které zajistí správnou volbu stínu mezi velkou paletou barev:

Pro každý typ barvy existují určitá pravidla a tipy, i když existují obecné doporučení.

Tvar obočí by měl být úspěšně spojen s tvarem tváře. Nyní je trend ve všechno přirozený. Harmony a přirozenost jsou hlavními součástmi moderního stylu. Obličejový make-up je také předmětem tohoto principu. Pokud byly starší tenké černé pruhy v módě, dnes je zcela bezvýznamné. Jak víte, neexistují žádné radikální odstíny přirozené barvy vlasů, takže stojí za to barvit vaše obočí jemnějším tónem.

Aby vypadali přirozeně, ale zároveň zůstávaly výrazné, měli byste preferovat odstíny jednoho nebo dvou tónů, které jsou tmavší než vlasy. V tomto případě se jejich barva neslučuje s barvou vlasů a pokožky.

Také musíte zvážit, co je - teplý nebo chladný tón, má barvu vlasů. Pokud se jedná o studené odstíny, je lepší vybrat si šedé, popelovité barvy a v prvním případě by měly být prioritou tóny béžové palety.

Mějte na paměti, že byste neměli volit barvy s červeným pigmentem, jsou vhodné pouze pro dívky s červenými vlasy, a to není pro všechny.

Obarvení obočí v uhelné černé pro blondýnky je zcela zbytečné. A pro vypalování brunetů se nebude hodit hnědé a jiné béžové odstíny. Špatná kombinace barev vede k tomu, že všechno bude vypadat uměle a ošklivě.

Ačkoli v přírodě není možné se setkat s blondýnkami s černým obočím, tato skutečnost nezastaví některé z nejlepších pohlaví. Mladé dívky se často snaží změnit svůj vzhled, dané přírodou. Navzdory tomu, že vypadá nepřirozeně, existují ti, kteří se této kombinaci opravdu líbí.

V tomto případě by blonďaté blond vlasy měly znát tři pravidla:

 1. Správná forma. V žádném případě nemusíte vytahovat obočí do tenkých "strun". Je důležité, aby jejich tvar byl přirozený.
 2. Jasný make-up. Chcete-li odstranit silný důraz na obočí, měli byste udělat jasný make-up, ale současně dodržujte hlavní pravidlo: přidělit pouze rty světle rtěnkou nebo provést výrazný make-up očí.
 3. Extravagantní styl oblečení. Oblečení nemusí být jasné. Ale styl a design by si měli vybrat zajímavý, pútavý.

Obecně platí, že pro to, aby tento obrázek vypadal elegantně a plný kouzla, je velmi důležité, abyste si mohli vybrat make-up a oblečení, které je pro ně vhodné. V opačném případě místo požadovaného výsledku můžete získat zcela nepředvídatelný nepříjemný efekt.

Pokud se rozhodnete barvit vaše obočí černě, už jste to udělali a nemáte rádi způsob, jakým se díváte teď - existuje cesta. Jděte na solárium nebo se opalujte na slunci. Spálení slunce pomůže napravit a odstranit nadměrný kontrast.

Barva očí

Obličejové blondýnky si také zvolí barvu očí. Ale to neznamená, že pokud máte zelené oči, musíte je natřít zeleně. Samozřejmě že ne. Jedná se o kombinaci různých barev. Přirozenost obrazu závisí na harmonickém výběru tonality. Výběr nesprávné barvy pro barvení vlasů může zničit krásu dokonce i nejdokonalejších očí. Stylisté tvrdí, že správné odstíny mohou úspěšně zvýraznit barvu duhovky a zvýšit její jasnost.

Není nutné přidávat obočí těm blondům, kteří mají světlejší oči. Z takového tónu vypadají těžké a získávají hrubý obraz. A pokud si namalujete obočí v jasných odstínech dívčích s temnými očima, pak se budou zdát matně a bez výrazu.

Oči světlejších odstínů jsou od přírody jasné. Je třeba zvolit si barvu obočí tak, aby byla opatrná, aby nedošlo k zastínění přirozené krásy očí, ale k zdůraznění.

Pro oči modré barvy bude velmi zlatý odstín velmi dobrou kombinací. Kvůli této barvě v obraze se objeví určitá tajemnost a jemnost. V tomto případě budou také důležité světle béžová a šedé barvy.

Pokud majitel modrých očí má přirozeně blond vlasy, pak obočí, malované v pšenici nebo medu, bude vypadat skvěle. Většina obyvatel severních zeměpisných šířek a skandinávských zemí má podobné rysy. Tento typ barvy se nazývá "Snow Queen".

Ale pro dívky se studenými modrými očima, které dosáhly blond vlasů chemickými látkami, je lepší vybrat zlaté nebo karamelové medové odstíny.

Dámy s pečlivou kůží a vlasy mají často zelené oči od narození. V závislosti na oblečení, příslušenství a osvětlení se mění jejich barva. V dobrém světle se objeví jasnější a naopak vyblednou v temné místnosti.

Zřídka jsou čistě zelené oči, většinou jsou smíšené odstíny: šedozelená, zeleně-hnědá. Je založen na podtónech a měli byste zvolit barvu obočí.

Blondýnky se zelenými očima, které se postupně změní na ocelové odstíny (šedé), by se měly rozhodnout pro tóny popela s různou intenzitou. A pokud místo šedé zeleně budou kombinovány hnědé tóny, pak nejlepší barvy pro obočí budou "mléčná karamelka", "medová pohanka" a "tmavý karamel".

Můžete vytvořit skvělý vzhled barvením obočí v barvách měkké čokolády. Jsou zvláště vhodné pro čistě zelené oči, které jsou v přírodě velmi vzácné.

Mnoho blonů má šedé oči. Zřídka bylo pozorováno odlišné nasycení tónu. Ale bez ohledu na saturaci barvy oceli, s takovými oči budou téměř všechny barvy kromě černé dobře kombinovány. Hlavní věc je, že barva obočí je také vhodná pro typ pleti a barvy vlasů.

Tóny ořechů z ořechů kaštanů budou tváří v tvář a obyčejně grafitově hnědé budou vyhovovat světlým barvám.

Pokud blondýnka má hnědé oči, nejpravděpodobněji ji chemicky rozjasnila vlasy. Přírodní blond vlasy a hnědé oči - kombinace extrémně vzácných.

V každém případě je třeba mít na paměti, že hnědé oči by neměly barvit vlasy v chladných platinových odstínech. Expresivita očí bude vylepšena teplými tóny: zlatá hnědá, měď, pšenice. Stejným principem musíte zvednout stín obočí.

Velmi vzácně jsou blondy nalezeny s černými očima. Jakkoli se to může zdát zvláštní, takové výjimky se stále vyskytují v přírodě. Pro takové dívky je velmi obtížné vybrat správný tón. Existuje však osvědčené řešení - je to barva čokolády. Takový stín obočí, který je měkký a jemný, vytvoří hladký přechod tmavých očí na blond vlasy.

Není třeba zastavit výběr na příliš světlé a velmi tmavé barvy pro obočí, sníží se expresivita očí a znemožní je.

Tón pleti

Analýza otázky, jak zvolit správný odstín obočí pro blondýnky při zohlednění typu barvy vzhledu, je nutné zaměřit se nejen na barvu vlasů a očí, ale také na to, aby se zohlednil tón pleti.

Existuje jedno hlavní pravidlo: čím tmavší typ pleti, tím tmavší by měla být obočí. To platí zejména v létě. Pokud je kůže opálená na slunci a obočí zůstává ve stejné barvě, ztratí se na opálené tváři. V horké sezóně, ti, kteří nehnou hnědou obočí, můžete zkusit tento tón na sebe.

Proto je třeba mít na paměti, že pokud má dívka spravedlivou pleť, která už dlouhou dobu nevidí slunce, udělá jí jen obočí světelných odstínů.

Doplňte

Jak víte, blondýnky vypadají jasně díky barvě vlasů, ale jejich obočí a řasy bez obvyklého makeupu vypadají nenápadně.

Při provádění make-upu by se krásné krásy měly zaměřit na oči a obočí. Vzhledem k bledosti vlasové linie na obličeji je nepravděpodobné, že bude možné vytvořit ideální obraz, malovat jasně pouze rty. Na pozadí jasné rtěnky bude těžké zdůraznit krásu očí. Ale zdůraznit krásné oči s správným make-up obočí je docela reálné.

Před barvením obočí nezapomeňte dát požadovaný tvar. Může být jiná, ale nejdůležitější je, že se hodí k typu člověka.

Obočí ve tvaru oblouku vhodného pro téměř každého, tato forma je univerzální. Tento design vede k otevřenému pohledu a výrazně nezmění vzhled. Pomáhá obličeji těch lidí, kteří mají obdélníkový tvar.

Vzestupný tvar obočí vyjde do očí a tvář bude zrakově mladší. Zvýšená okraj čela je vhodná pro oválnou nebo podlouhlou plochu.

Rovný tvar obočí přidá vážnost výrazu obličeje. Ne všechny tyto pohledy by byly dokonalé. Pokud jsou vlasy velmi tlusté a tmavé, pak v této podobě bude tvář vypadat zlá a přísná. Vhodný pro čtvercový obličej, ale za podmínky, že špička obočí bude mírně zaoblená.

Nejvíce nežádoucí je tvorba obočí. Dává tvář smutný a unavený výraz. Dokonce i když člověk má takové obočí od narození, s věkem by měl upravit tvar.

Trojúhelníkový tvar obočí je nejoblíbenější. Samotný design je velmi krásný, pomáhá poskytnout obličejovou laskavost a zdokonalení, ale není vhodný pro všechny typy tváří. Chubby krásy mohou použít tento formulář. Ohýbání by se mělo vždy provádět hladce, protože příliš ostré úhly způsobí překvapivý pohled na obličej.

Ti, kteří mají krásný tvar obočí od narození, šťastní, samozřejmě více. Nepotřebují si přemýšlet o mozku a vybírají vhodný ohyb.

Můžete tvarovat vaše obočí různými způsoby: trýznutím pinzety, depilací vosku, někým vlastní způsob odstranění vlasů pomocí speciálních nití. Můžete si vybrat jakoukoli metodu, vše závisí na vašich schopnostech a dovednostech. Někdy stačí položit vlasy se speciálním gelem a budou vypadat perfektně.

Pro větší pohodlí musíte nakreslit tvar kolem okraje obočí bílou tužkou. To nejen pomůže identifikovat nežádoucí chloupky, ale dá šanci zvolit vhodnější tvar tváře.

Takže zůstává zvolit způsob barvení. K dnešnímu dni je výběr prostředků tak široký, že i ten nejnáročnější uživatel může najít něco, co je pro něj vhodné.

Nejoblíbenějším a nejlevnějším nástrojem je tužka. Jakákoliv kosmetika bude vhodná k tónování, ale stále je lepší použít tužku na obočí. Má tvrdší stylus, nedrží se a neroztvrdí, když je aplikován na obočí. Moderní výrobci navíc vytvářejí takové tužky na obočí, které obsahují v jejich složení živiny z vlasů a různé oleje.

Dělat make-up s tužkou je dobrá v tom, že vám dává příležitost experimentovat a aplikovat různé odstíny tolikrát, kolikrát je nezbytné k dosažení požadovaného výsledku. Nejlepší nástroje pro barvení obočí pro začátečníky makeup nejsou nalezeny.

Jak již bylo zmíněno dříve, módní trend udržuje přirozenost, a proto při barvení s tužkou je třeba aplikovat pruhy, které napodobují chloupky, spíše než kreslit jednu pevnou čáru. Není tedy možné dosáhnout účinku přirozenosti.

Existuje několik způsobů, jak barvit obočí, díky kterému můžete zapomenout na každodenní make-up:

 • barvení barev;
 • henna biotatuazh;
 • tetování a mikrovlákna.

Barva vlasů pro hnědé oči: hledáme úspěšnou kombinaci

Aby vypadala harmonicky, je důležité, aby všechno v ní bylo úspěšně spojeno.

Například je nutné, aby zvolená barva vlasů odpovídala barvě očí dívky co nejlépe, pak bude určitě vypadat opravdu velmi krásná.

Zde budeme diskutovat, jaká barva vlasů pro hnědé oči je nejúspěšnější.

Barva vlasů pro hnědé oči

Podle statistik jsou dámy s hnědýma očima mnohem víc než všechny ostatní, takže pravděpodobně budou mít zájem vědět, jaká barva vlasů pro hnědé oči by pro ně byla nejlepší, protože mnoho žen hledá po celou dobu jejich úspěšné kombinace.

Hnědé oči jsou velmi krásné, doslova foukají teplo a dokonce i nějaký druh lásky. Tato barva je hluboká a hluboká. K tomu, aby se všechny poznatky úspěšně projevily v obrazu, musí barva vlasů splňovat několik kritérií, která budou dále projednána.

Blond vlasy

Dříve blondínky s hnědými očima byly považovány, zhruba řečeno, za nedorozumění přírody, protože vzhled dívky z toho vypadal velmi nečekaně a neobvykle. Ovšem právě díky své neobvyklé povaze se stal atraktivním. Ačkoli je třeba poznamenat, že ne každá žena s hnědými očima se rozhodne změnit svůj vzhled tak drasticky, protože to je docela riskantní krok.

Většina mladých žen s hnědými očima má tmavé obočí a právě teď, v kombinaci s světlými kadeřemi, nebude vždy vypadat úplně harmonicky a dokonce ještě horší, mohou dělat obličej příliš hrubý. Kromě toho budou kořeny růst příliš rychle, což samozřejmě zkazí vzhled blondýny. Proto chcete-li pro hnědé oči udělat světlou barvu vlasů, nedoporučujeme zvolit si odstíny blond. Nejúspěšnější podnikání na cestě k blond budou světle hnědé odstíny, s kterými byste měli v případě potřeby upravit barvu obočí tak, aby kontrast nebyl tak zřejmý.

Tmavé vlasy

S brunetkami jsou věci jednodušší a jejich tmavé oči se naprosto přesně hodí, což je dokonce zbytečné argumentovat. Díky němu vypadají ještě živější, tajemné, zajímavé. Tato kombinace je přirozená a vypadá přirozeně, byla vynalezena přírodou, a proto je tato volba ideální při výběru barvy.

Barva vlasů pro hnědé oči v tomto případě zahrnuje mnoho tmavých odstínů. Stojí za to začít s tím, jak tmavá je barva vlastních očí a obočí. Je bohatší a hlubší, čím bohatší si můžete vybrat barvu vlasů.

Velkolepý čokoládový odstín na dívkách s hnědými očima vypadá skvěle, zdůrazňuje tajemství tmavých očí nejvýhodněji.

Červené vlasy

Červené vlasy a dámy s hnědýma očima mají neobvyklý a extrémně stylový vzhled. Obrovský přínos pro tento typ hnědých očí je jen volbou, všechny odstíny mědi a červené jsou pro ně ideální. Nicméně, než se konečně rozhodnete o barvení v podobné barvě, musíte se ujistit, že na kůži nejsou různé nedostatky, protože s červenou budou zřetelnější.

Světlá červená barva vlasů pro hnědé oči by měla být měkčí, lehčí. A téměř černé oči se musí podívat na takové odstíny jako ohnivá, třešňová, tmavá měď.

Jak si vybrat barvu vlasů hnědými očními barvami?

Navzdory obecnému názvu barvy mohou být lískové oříšky zcela odlišné, nikoliv podobné odstínům. Proto je také důležité vzít v úvahu při výběru barvy vlasů. Čím pečlivěji je kombinace promyšlená, dívka bude vypadat lépe tam.

Jantarové oči

Jsou dostatečně lehké, takže se jejich majitelům nedoporučuje malovat kudrlinky v příliš tmavých barvách. Na pozadí hluboké, příliš syté barvy budou jasné slunečné oči prostě ztraceny, ztmaveny, absolutně nikdo si nebude všimnout své krásy.

Barva vlasů pro oříškové oči jantarové barvy, můžete si vybrat mezi teplými tóny, jako je karamel a v jeho blízkosti. Dokonce i s červenými hlavami budou majitelé oranžových očí vypadat dobře.

Tmavě hnědé oči

Krásná, velmi hluboká barva je neuvěřitelně atraktivní a zcela sebestační, takže si můžete natřít kudrlinky v černé, kaštanové a jiné barvě podobné spektru. Tato možnost bude nejpřirozenější, harmonická a velmi jasná.

Barva vlasů pro tmavohnědé oči bude záviset na typu barvy. Proto bude na tom záviset výběr mezi modrou černou nebo čokoládou. Je však důležité pamatovat na odstín obočí a kvalitu pokožky.

Péče o zelené oči

Extrémně tajemná a dokonce kouzelná barva je považována za chameleon, stejně jako u různých osvětlení se může mírně změnit.

Je velmi důležité zdůraznit expresivitu tohoto odstínu. Proto se doporučuje používat barvu vlasů pro hnědé oči chameleonů s péčí v čokoládě, tmavě červené, blízké tónům.

Jak si vybrat barvu vlasů pro hnědé oči?

Výše uvedené body týkající se výběru nejlepší barvy vlasů nebudou úplné, pokud nebudeme ignorovat ostatní, stejně důležité vlastnosti. Je obtížné dosáhnout úplné shody se všemi doporučeními, proto stojí za to vycházet ze společných rysů, které se shodují ve vzhledu.

Barva kůže

Exotický tón tmavé pleti lze získat solárními postupy a můžete se s ní narodit. Dívky, které mají štěstí, že se narodí s "přirozeným opálem", by měly být upřednostněny černé barvě nebo kaštanu s jantarovým odstínem. Nebude to bolet a lehké, téměř nepostřehnutelné zvýraznění, které pomůže přidat obraz měkkosti.

Hladká, mléčně zbarvená kůže vypadá svěží a hladká na pozadí kudrnat medu. A ti, kteří chtějí tmavší vlasy, doporučujeme je barvit na barvu kávy s mlékem, ale ne tmavší. Velmi hluboko bude vypadat nevhodně.

Plamenné odstínky z růžových listů úspěšně vyhovují pouze těm dívkám, které mají obličej obličeje. Současně, pokud jsou kapilární sítě na světlé kůži příliš nápadné, pak v kombinaci s červenou barvou vlasů dávají dívce bolestivý vzhled.

Tvar tváře

Není známo mnoho lidí, ale i tvar obličeje ovlivňuje barvu vlasů, kterou si vyberete pro sebe, a proto byste se měli seznámit se základními pravidly výběru.

Majitelé ideální oválné tváře mohou přijít velmi, a to jak z hlediska barvy vlasů, tak z hlediska účesů a stylingu. Zde se nemusíte bát experimentovat, respektovat vaše osobní preference.

Chcete-li vytvořit čtvercový obličej vizuálně užší, měly by být odstíny tmavé, pomohou vám tvar obličeje vizuálně blízko ideálu.

Ostré rysy trojúhelníkové plochy budou vypadat dobře v rámech červených odstínů.

Pokud jde o baculaté dámy, pak si mohou v zásadě vybrat libovolnou barvu, kterou mají rádi. Výjimkou jsou majitelé zaoblených tváří, skrývá je jen tmavé odstíny.

Barva obočí

Barva vlasů pro hnědé oči závisí na jedné další důležité charakteristice, která již byla zmíněna více než jednou, jmenovitě odstín obočí.

Je to všechno poměrně jednoduché, je žádoucí, aby obočí byly barevně blízké vlasům. Například lehké obočí zarostlé tmavými prameny budou vypadat vybledlé, tvář jejich majitele se zdá být vymazána. Nicméně, když opravdu chcete experimentovat, můžete vždy odstínit obočí v pravém stínu, to stojí za to pamatovat.

Když se přirozená brunetka změní na blondýnu, její obočí vyčnívá proti bílým kudrlinkám. Mnoho lidí se tomuto kontrastu líbí, ale umělci make-up říkají, že je nejvhodnější neprovádět takové experimenty.

Slunečno červená dokonale doplní majitele černého nebo kaštanového obočí, protože obraz jistě vypadá dobře.

Navíc je dnes přirozenost v módě, takže stojí za to vyhlazovat barevný kontrast mezi vlasy a obočí, čímž je přirozenější.

Pokud opravdu chcete namalovat kudrlinky v ne zcela vhodném odstínu, pak musíte myslet na barvení obočí. Aby se obočí stalo temnějším, mnohé se uchýlily k tetování, ale stále se to dělá po dlouhou dobu, takže tato metoda je příliš radikální. Nejlépe se uchýlíte k obvyklému barvení barvou nebo k vytvoření biotatu s hennou.

Pokud mluvíme o tom, jak zesvětlit vaše obočí, můžete to udělat pouze pomocí blesku.

Při výběru barvy vlasů pro hnědé oči je třeba vzít v úvahu naprosto všechny nuance, které jsou ve vzhledu, protože nakonec byste měli získat harmonický, přirozený obraz.

Ve videu níže uvidíte nejen krásnou barvu vlasů, ale také make-up vhodný pro dívky s hnědými očima. Neměli byste se omezovat na jeden odstín, když jste v módním obarvení ze dvou nebo více tónů.

Makeup pro blondýnku s hnědými očima (50 fotek) - Nejlepší nápady

Taková neobvyklá kombinace - přirozená blondýnka s hnědými očima (viz foto) je vzácná. Zlikvidujte tento dar přírody musí být moudře. Dnes budeme mluvit o typech make-upu, které lze použít s tímto typem vzhledu.

Barva kůže

Samozřejmě, oči a vlasy - vaše hlavní výhoda. Ale než začnete se základy očního make-upu, promluvme si o kůži. Koneckonců, hodně záleží na jejím vzhledu, ale špatnou volbou tónů znamená, že můžete zničit celý make-up.

Můžete snadno určit typ barvy. Postavte se před zrcadlo a na obličej naneste bílý papír. Pokud je kůže vedle ní růžová-modrá nebo olivová - má chladný tón ("zimní" typ), světle zlatá nebo meruňka označuje typ jarního typu. "Podzim" je typičtější pro žluto-červené nebo žluto-béžové odstíny.

Majitelé takového mimořádného vzhledu mají často lehkou kůži nebo pokožku neutrálního odstínu, ale jsou tam také opálené blondýnky s hnědými očima. Je to od typu pokožky a má být odpuzováno při použití tonálních zdrojů. Pro make-up je však důležitá nejen intenzita jeho barvy, ale také barva.

Můžete to jednoduše definovat. Postavte se před zrcadlo a na obličej naneste bílý papír. Pokud se kůže vedle ní objeví růžovo-modrá nebo olivová - má chladný tón (typ "zima"). Světlá zlatá nebo meruňka označují typ vašeho jara. Letní kůže by měla mít odstín slonoviny nebo růžové-béžové. Zadejte "podzim" více vlastní žlutě červené nebo žluto-béžové odstíny.

Můžete se naučit svůj vlastní typ barvy jiným způsobem. Nasaďte si bílou halenku nebo tričko a podívejte se na žíly. Pokud jsou nazelenalé - jste "podzimní" žena. Modré žíly ukazují, že kůže je "zimní", studená. Více červené - jste "podzim".

Tip! Chcete-li zakoupit kosmetiku, která je ideální pro váš typ obličeje, měli byste ji vybrat pouze s velmi dobrým (nejlépe denním) osvětlením.

Volba tónu

Samozřejmě, každý tónový nástroj by měl plně odpovídat odstínu a barvě pleti. Nejprve je vybrán primer (tónová báze). V ideálním případě by měla odpovídat tónu pleti. Pokud vylehčíte pokožku tónovým nástrojem nejméně o půl tónu, bude vypadat ještě bledší na pozadí blond vlasů a vaše tvář bude prostě ztracena. Zbytečně tmavý tonální nástroj na pozadí světelných kadeří bude vypadat nepřirozeně.

V případě mastné pokožky je primární roztok vybrán na bázi vody. Typ suché pleti vyžaduje její důkladné zvlhčení, takže krém musí být vhodný. Pokud nejsou potíže s pokožkou, je docela možné použít drsnou základnu.

Nejprve je krém rozložen kolem očí. Je zapotřebí, aby to bylo o 1-2 tóny světlejší - protože na tomto místě je naše kůže jemnější, téměř průhledná a její barva je méně jasná. Dále je rozložen základ, se kterým jsou vyrovnány malé defekty. Blush nebo nadace aplikované na lícní kosti a okraje brady by měly vypadat co možná nejpřirozeněji na obličeji, takže se vybírají pouze tmavší pár tónů.

U olejovitých typů pokožky se nátěrová hmota vybírá na vodní bázi. Typ suché pokožky znamená důkladné zvlhčení, proto krém musí být vhodný, pokud nejsou k pokožce problémy, je možné použít drobivý základ.

Tip! Pro letní období by majitelé lehké i tmavé kůže měli být zásobováni vhodnými tónovými prostředky. Koneckonců, dokonce i při nepravidelném pobytu na slunci, naše pokožka ztmavne nejméně půlměsíc, takže make-up pro tento čas sezóny musí být vybrán vhodným.

Oční make up

Zapamatujte si jedno pravidlo. Neměli byste oči příliš ostré, protože tento makeup bude vypadat drsně na pozadí blond kudrlin. Příliš lehké tóny s barvou očí jsou také kontraindikovány - jejich jasné kudrlinky je nakonec "uhasí".

Neměli byste ostříhat oči příliš mnoho, protože tento makeup bude vypadat drsně na blond kadeře, nicméně příliš lehké tóny s barvou očí jsou také kontraindikovány - lehké kudrlinky je nakonec "uhasí" V závislosti na barvě pleti vybíráme odstíny čokolády, skořice, modré, lila nebo purpurová-baklažán

V závislosti na barvě pokožky vybíráme odstíny čokolády, skořice, modré, fialové nebo fialové-baklažánové barvy. Pro denní make-up můžete vybrat prostředky korálového odstínu, okrové, béžové, krémové, růžové nebo žlutozelené.

Pro denní make-up můžete zvolit způsoby stínování korálů, okruhů, béžových, krémových, růžových nebo žlutozelených. Modré odstíny změkčují vzhled a vytvářejí obraz ženský.

Modré odstíny změkčují vzhled a obraz je ženský. Ale s fialovou musíte být nesmírně opatrní. I když je to vaše barva, mějte na paměti, že umělci make-upu to považují za velmi nepředvídatelné. Dobře vybraná, vypadá skvěle. Ale i mírná nesrovnalost s tónem pokožky nebo přebytkem fialky v kosmetice nemusí mít nejlepší vliv na váš vzhled.

Je to důležité! Jakékoli studené tóny s hnědými očima, dokonce ani s typem "zimy", nejsou naprosto kombinovány. Je snadné identifikovat chladný odstín - zcela chybí načervenalý, růžový nebo nažloutlý podtón. To znamená, že barva popínavé růže bude vyhovovat vám, ale čistý ashen je nepravděpodobné, že vás zdobí.

Make-up pro hnědé oči ve zlatých tónech make-up pro hnědé oči ve zlatých tónech. Krok 1-4 Makeup pro hnědé oči ve zlatých tónech. Krok 5-8

Ženy s hnědými očima a všechny odstíny oranžové jsou zcela kontraindikovány. Vytvoří efekt "králičích očí" na obličeji, zejména v kombinaci s světle hnědou duhovkou.

Denní make-up pro blondýnku s hnědými očima Denní make-up pro blondýnku s hnědými očima. Krok 1-4 Denní make-up pro blondýnku s hnědými očima. Krok 5-7

Harmonický make-up zahrnuje použití nejméně dvou odstínů stínu. Je samozřejmé, že musí být navzájem spojeny. Pod obočí a v zákoutích očí by měly být stíny lehčí než ti, které jsou aplikovány na pohyblivé oční víčko. Nejtmavší tón pomáhá dát výrazu více expresivitu. Používá se pouze v rozích očí. Pokud chcete hrát na kontrastu, udělejte to co nejdůvěrněji a v žádném případě nepoužívejte kombinaci "chladných" teplých tónů.

Tip! Vizuálně zvětšete velikost oka, můžete použít stíny přírodních odstínů - světle hnědé, béžové nebo růžovo-hnědé. To poskytne zobrazení větší hloubku.

Dívky s hnědými očima si mohou dovolit poměrně tmavou, téměř černou nebo hnědou řasenku. Ale nepřehánějte to - protože černá oční linka může potlačit barvu vašich očí. Pro denní make-up používat kosmetiku méně intenzivní barvy. Samozřejmě, že se budeme soustředit na odstín pokožky, takže vybíráme čokoládu, šedo-červenou, terakotovou, tmavě hnědou nebo purpurovou rtěnku na lilku (s tím, jak jsme již uvedli, pracujeme velice pečlivě). V létě zkuste experimentovat s maskarou zelené barvy teplých odstínů. Každý odstín modré lépe "funguje" v zimě. V každém případě, tak říkají zkušení umělci make-up.

Dívky s hnědými očima si mohou dovolit poměrně tmavou, téměř černou nebo hnědou řasenku, ale nepřehánějte to - protože černá oční linka může potlačit barvu vašich očí. Musíme se zaměřit na tón pleti, a tak vybíráme čokoládu, šedivou, terakotovou, tmavě hnědou nebo fialovou lilku

Pro make-up, bez ohledu na druh vzhledu, existuje základní pravidlo - denní make-up je vybrán nejpřirozenější, takže řasenka by neměla být příliš tmavá. Obecně platí, že příliš světlé barvy na obličeji v tomto okamžiku budou nejen vypadat nepřirozeně, ale budou také zdůrazňovat nejmenší nerovnosti a jiné nedokonalosti kůže. Večerní osvětlení skrývají barvy, takže pouze v tomto případě si můžeme dovolit jasnější a nasycenou barevnou kosmetikou.

Oční linka

Orientální make-up s výrazným oční linií je vhodnější pro ženy s tmavou pleťou s tmavými kudrlinami. Blondýnky s hnědými očima by měly používat tento typ make-upu mírně. I když je kůže tmavá, šípy by měly být tenké a v denním make-upu - méně ostře vysledovány, téměř nepostřehnutelné.

Večerní make-up pro hnědé oči. Večerní make-up pro hnědé oči. Krok 1-4 Večerní make-up pro hnědé oči. Krok 5-8 Večerní make-up pro hnědé oči. Krok 9-12

Hnědé oči na pozadí bílé kůže s oční linií lze také zdůraznit. Ale v tomto případě by měla být kreslena šedo-hnědou nebo hnědou obrysovou tužkou. Tekuté oční linky jsou v tomto případě extrémně nežádoucí.

Tip! Majitelé zimní kůže by se měli vyvarovat hojnosti červených odstínů v jakémkoli make-upu. Mohou váš obličej vypadat nepřirozeně a bolestivě.

Denní make-up s oční linkou Denní make-up s oční linkou. Krok 1-6

Jak zdůraznit obočí

Podle pravidel make-upu by obočí měly mít stejný odstín (načervenalé, kaštanové, čokoládové, šedé nebo popevné) jako vlasy. S lehkými popelem a kůží studených odstínů jako "zimní" by tužka na obočí měla mít šedý podtón. Světlé zámky s lehkým červeným odstínem dokonale zapadají do obočí tónované červenohnědou barvou.

Podle pravidel make-upu by měly obočí mít stejný odstín (červenkastý, kaštan, čokoláda, šedá nebo popelka) jako vlasy. S lehkými popelem a kůží studených odstínů jako "zimní" tužka obočí by měla mít šedý podtón. pár tónů) jasnější než kudrnaté

Intenzita jejich barvy pro světlé ženy s hnědými očima by měla být zvolena podle stejného principu jako pro běžné blondýnky. To znamená, že obočí obarvené jen mírně (pár tónů) jasnější než kadeře.

Je velmi nežádoucí použít černé tužky - bude to vypadat extrémně hrubé a nepřirozené na pozadí světlých vlasů. Při tetování by se měl také vzít v úvahu jasný odstín vlasů - zhruba načrtnuté černé obočí s tímto barevné kadeře se nepoužívají.

Tip! Chcete-li získat jasné obrysy obočí, použijte speciální štětec se šikmým štětcem.

Krása rty

Pokud chcete odhalit svůj vzhled v celé jeho slávě, měli byste si pamatovat hlavní pravidlo. Nepřesouvejte pohledy na rty. Házená rtěnka může být použita pouze tehdy, pokud se z nějakého důvodu rozhodnete nezdůraznit zvláštní rysy vašich očí. V jiných případech je lepší vybrat rtěnku méně jasnou.

Ideální odstíny rtěnky pro blondýnky s hnědými očima (viz foto) jsou broskvové, krémové, světle růžové a nahé (blízké přirozeným) tónům. U tmavých nebo podzimních typů kůže může být kosmetika více nasycená. Blondýnky s bílou tváří jsou lépe využívat klidné béžové nebo broskvové tóny. Rtěnka může být nahrazena zcela průhledným leskem na rty. Glitter lze aplikovat na rtěnku - tato technika se používá k přidání objemu do rtů.

Pokud chcete odhalit svůj vzhled v celé jeho slávě, měli byste si pamatovat hlavní pravidlo. Není nutné "přetáhnout" pohledy na rty Odlévání rtěnky může být použito pouze v případě, že se z nějakého důvodu rozhodnete nezdůraznit zvláštnost vašich očí. V jiných případech je lepší vybrat méně jasnou rtěnku. Ideální odstíny rtěnky pro blondýnky s hnědými očima jsou broskvové, krémové, světle růžové a nude tóny.

Ve večerním make-up, můžeme dovolit, aby oči více zářivě. V tomto případě rtěnka, dokonce i bohatá barva nebude utopit jejich lesk. Hlavním důrazem by však měla být ještě jedna věc - v našem případě před očima.

Tip! Nezapomeňte, že purpurová nasycená rtěnka pro blondýnky je nesmysl. Tato barva dává pokožce a vlasům nejúspěšnější (to je velmi nešťastné) stín. Zapomeňte na barvu neonové barvy - vypadá hloupě s hnědými očima.

Svatební Makeup

Svatební make-up pro blondýnky s hnědými očima (viz foto) má své vlastní charakteristiky. Za prvé, slovo "nevěsta" samo o sobě stále přináší sdružování s čerstvostí a nevinností, proto by příliš ostré šipky a hrubě vymezené čáry neměly být v něm. Za druhé, make-up by měl být vybrán v souladu s barvou šatů a doplňků. Navíc make-up by také měl vypadat dobře na fotografii, která je stále dostatečně jasná.

Svatební make-up pro blondýnky s hnědými očima má své vlastní vlastnosti. Příliš ostré šipky a hrubě vymezené čáry by neměly být v ní. Make-up by měla být vybrána podle barvy šatů a doplňků, a make-up by také měla vypadat dobře na fotografii, to znamená, že by měla být stále dostatečně jasná.

Bylo by lepší vytvořit zkušební verzi. Pokud bude kosmetika aplikována nejen v salonu, ale doma, je nutné, aby se cvičení před aplikací make-upu předem. Obvyklé stíny - ale trochu jasnější. Rtěnka - jen půl tónu nebo více šťavnaté. Šipky na očích jsou perfektně vytaženy, ale nejsou příliš nápadné.

Kůže před slavnostní událostí musí být připravena - vyčistit póry, hýčkat ji dobrými krémy. Noční bdění okamžitě neovlivní její nejlepší způsob - pokud chcete vypadat perfektně v den své vlastní svatby, zkuste si vyhradit dostatek času pro sebe, abyste spali nejméně týden.

Bylo by lepší vytvořit zkušební verzi. Pokud se kosmetika aplikuje ne v salonu, ale doma, při aplikaci make-upu je třeba předem cvičit. Obvyklé stíny - ale trochu jasnější. Rtěnka - jen půl tónu nebo více šťavnaté. Šipky na očích jsou perfektně vytaženy, ale nejsou příliš nápadné.

Slavní blondýny s hnědými očima

Slavné ženy s podobným vzhledem nejsou tak moc. Ale každý z nich dokázal docela úspěšně zlikvidovat dar přírody:

Maria Kožhevniková: herečka s jejím vzhledem je nepochybně velmi šťastná - protože kromě hnědých očí je také majitelkou tmavé kůže, takže si může dovolit nejen jasný make-up očí, ale také šťavnatější rtěnku; pikantní krtek v oblasti rtů pouze zdůrazňuje svůj výjimečný vzhled.

Maria Kožhevniková je majitelkou tmavé kůže, takže si může dovolit nejen jasný make-up očí, ale také šťavnatější rtěnku

Britney Spears získala titul jedné z nejvíce sexy dívek, především kvůli neobvyklé kombinaci barvy očí a vlasů; a kdyby se nějakou dobu vzbouřila a dokonce si ostříla hlavu, dnes je opět dokonalá - mírně jasné rty, jasné oči a samozřejmě slavné blond kudrlinky.

Britney Spears získala titul jedné z nejvíce sexy dívek, především kvůli neobvyklé kombinaci barvy očí a vlasů.

Victoria Beckham: aby se zaměřila jen na expresivní oči, tato zpěvačka nikdy nepoužívá jasnou rtěnku; jen karamelový lesk; ale užívá stíny a oční linky maximálně; to není překvapující - tvar očí je dokonalý a nikdy nezapomíná na to zdůraznit; Viktorovy experimenty s tmavými vlasy se nám nezdá příliš úspěšné - kombinace blond vlasů a hnědých očí je spíše její tvář.

Shakira: její nedbalý účes je důsledkem pečlivé práce zkušených stylistů; Nicméně největší ozdoba tohoto zpěváka je jasná na přírodních očích bohaté hnědé barvy, které obratně zdůrazňuje, mění různé varianty kosmetiky.

Pro Více Informací O Suché Vlasy