logo

20 elegantních doplňků pro módní bobové vlasy pro dlouhé vlasy

Často majitelé dlouhých vlasů, kteří je dlouhou dobu rozvíjeli a občas pouze obnovovali špičky pramenů, se rozhodli změnit svůj obraz jako "milenka plivat do pasu". Nicméně, není to každý, kdo má dost odvahy zkrátit vlasy na účes "jako chlapec".

Jak se stát v takové situaci, když opravdu chcete něco změnit, ale je strašidelné, že to děláte příliš kardinálně? K pomoci přijde slavný a velmi populární bob účes, a to jeho prodloužená verze. Pomůže vám krásně vyzdobit vlasy a ukáže jim kolem sebe svou krásu.

Rozšířené možnosti Bean

Existuje mnoho možností pro vytvoření prodloužené verze bob účesu, a to je to, co se stalo tak populární. Silueta, tvar a různé modely bangů vám umožní získat v každém případě jedinečnou verzi účesu.

Nejoblíbenější modely fazole jsou:

rovný - ideální pro ženy a dívky, jako je tlusté a tlusté a s tenkými vlasy. Pomocí přímého fazolí jsou lícní kosti dokonale maskované, nos a brada jsou změkčené, oči jsou zdůrazněny a tváře jsou zmenšeny. Proto je touto možností perfektní účes pro ženy s širokým obličejem, úhlové lícní kosti a příliš výraznými očima. Kromě toho, rovný bob účes pro dlouhé vlasy vypadá skvěle na obou blondýnkách a brunetách a červenohnědách;

absolvent - nejpopulárnější typ účesu. Přidá objem a fluffiness na vlasy, vizuálně roste vlasy silnější. Chcete-li jej vytvořit, používají mistři vícevrstvou techniku ​​stříhání vlasů, když kadeřník prořízne kudrlinky v koruně s počtem kudrlin na koruně, po stranách a na zadní straně hlavy. Pro "zkrocení" velmi tenkých a nepoddajných vlasů při provádění odstupňovaných fazolí, řezání nožů nebo holicí strojek se používá k tomu, aby se účes roztrhal;

Asymetrická - velmi nápadná a odvážná verze transformace obyčejných dlouhých vlasů. Různé délky vpravo a vlevo okamžitě přitahují pozornost ostatních, dokonale překrývají nedostatky nebo rysy exteriéru. Možnosti asymetrie se mohou lišit od jemných až po jasně viditelné a dokonce ostré. Příkladem ostré asymetrie je rozdíl více než 15 cm. Na jedné straně se vlasy sotva dostanou do ušního laloku a na druhé straně se spustí pod ramena.

s prodlouženými třeskymi - při výběru této možnosti by měl být účes podřízený typu člověka. Takže pro dívky s téměř dokonalým oválným tvarem tváře se nejlépe hodí přísná, silná, okrajová, která zdůrazňuje stávající důstojnost vzhledu. Perfektně rozlišuje rty a oči. Pokud jsou nějaké rysy vzhledu, například velký nos, široké lýce, velmi vysoké čelo, pak nejlepší volbou by bylo roztrhané nebo šikmé třesk.

Rozšířený bob je vhodný pro jakýkoli tvar obličeje, a proto je uznáván mistry kadeřnictví jako univerzální účes. Přímé linie prodloužené fazole a zakřivený řez podél dolního okraje ideálně rovnoměrných pramenů činí siluetu ženskou a sofistikovanou.

Má účesy

Velmi často ti, kterým příroda získala jemné nebo příliš velké obličejové rysy, se neodváží používat barevné účesy, aby vytvořily stylový vzhled. Moderní techniky vytváření tohoto účesu pomocí asymetrie však umožňují zdobit a přeměnit i ty nejtěžší a neobvyklé tváře.

Základní principy, na kterých jsou účesy bob pro dlouhé vlasy vytvořeny, zahrnují:

 • použití rovných hladkých čar;
 • přítomnost šikmého dělení;
 • lehké zkrácení zadních pramenů vzhledem k přední straně;
 • špičky pramenů jsou trochu zabalené uvnitř, takže silueta fazole vypadá oválná.

Silhouette účesy doplňují velkolepé objemy, které umožňují nový, atraktivnější simulaci tvaru obličeje. Například kulatá plocha může být vizuálně zhotovena tenčí, čímž vznikne objem v oblasti koruny, oválná a příliš dlouhá čelní plocha se stane mnohem luxusnější a harmoničtější díky vytváření objemu v oblasti líc.

Existuje však fazole a "železné" pravidlo, které za žádných okolností nestojí za porušení - velmi dlouhý volumetrický bob je ideální pouze pro vysoké a štíhlé dívky. Ale nenechte se rozčilovat, protože existuje mnoho možností pro tento účes a jeho prvky, takže můžete vždy najít přesně "vaše" bob.

Stylovací metody

Chcete-li účes dokonale položit stylisty, bylo vyvinuto a testováno mnoho způsobů stylingu:

 • aby si rychle položili vlasy, je třeba je převracet a konce pramenů zkroucit kulatým hřebenem a vysoušečem vlasů;
 • pokud by sušička nebyla po ruce, musíte použít stylovou pěnu. Aplikujte malé množství produktu na vlasy v kořenové oblasti a rovnoměrně rozdělte celou hlavu a zvedněte ji na kořeny.
 • pokud je kadeřník, můžete jej použít a dát si vlasy, rozdělit je na malé prameny a zvedat je na kořeny. Twist prameny lépe kolmé k hlavě.

Na konci instalace, bez ohledu na to, jak se to dělá, je třeba posypat lakem na zajištění formy.

Líbí se vám tento typ účesu? Sdílejte svůj názor v komentářích!

Má dlouhé bobové auto

Trend v běžném roce je dlouhý. Spojila kouzlo dvou účesů najednou: šikmou čáru čtverce a kudrlinku s čepicí po stranách, jako tradiční fazole.

Tato symbióza je důležitá pro dlouhé vlasy - stačí se podívat na fotky osobností v roce 2018.

Kdo je vhodný?

Dlouhé vlasy mají štěstí, protože pro ně je mnoho možností pro účesy. Oblíbené:

 1. Klasický, s treskami nebo bez. Při výběru bangs preferovanou přímou volbou. Dává hlavě tvar A. Vypadá dobře na rovných a hladkých kadeřích, vytváří stylový obraz.
 2. Prodloužení. Jeden z nejvyhledávanějších. Zadní část hlavy je kratší a obličej je ohraničen dlouhými prameny. Ukázalo se dvojitý efekt: měkké prodloužené prameny vpředu, otevřené krk - zadní pohled.
 3. Asymetrické. Skrývá chyby na obličeji, dává svěžest, hravost. Jasné grafické obrysy účesů vyžadují velmi přesné provedení.
 4. Kadeřnická kaskáda. Často má šikmý třesk. Vizuálně zužuje obličej, dává kouzlu plachého člověka.
 5. Bob náměstí se šikmými třeskymi. Skutečné mezi mládeží - podívejte se na fotografii v roce 2018. Vhodné pro majitele oválné, kulaté, čtvercové plochy. Používá se pro rovné a zvlněné kadeře.

Z hlediska tloušťky a struktury jsou zvláště oblíbené stupňovité a kaskádovité účesy, které se dělají v krocích: vlasy na zadní straně hlavy jsou kratší a postupně se rozkládají zepředu.

Nejčastěji je tento účes upřednostňován baculatými ženami, kteří chtějí nakreslit ovál. Prodloužený bob je vhodný pro dámy s krátkým krkem, čtvercovou bradu.

Bob náměstí pro dlouhé kadeře, samozřejmě, zdůrazňuje ženskou krásu, nicméně, není vhodný pro všechny. Například, účes s rovnými třesky vypadá lépe na tmavé vlasy, zatímco blondýnky budou harmonické pouze v případě, že jsou vlasy silné.

Pro dívky s oválnou tváří, měkkými rysy, kaskádou ostříhání a frézovanými třeskymi, ozdobnou rapsodií.

Přímá bobka nevypadá na dámy s tenkými, vzácnými prameny. Potřebují dvojité čtyřkolky, promoval. To dá obraz čerstvosti a dynamiky.

Roztírání fazolí s rovným děrováním, ale není vhodné pro ženy s širokým obličejem. Také si prohlédněte foto kaskádové účesy na médiu.

Krok za krokem

Technika výroby podlouhlého fazole doma je komplikovaná, vyžaduje určitou úroveň dovedností. Pokud jste se již pokusili udělat svůj vlastní kaskádový účes, zkuste to udělat, protože jsou podobné:

 1. Vlasy jsou rozděleny do několika částí.
 2. Začněte se stříhat ze spodní části hlavy. Vezměte dolní pás na levé straně o tloušťce až 8 mm, hřeben a vytvořte jasný řez rovnoběžný s děrováním.
 3. Proveďte podobné manipulace s prameny pravé strany. Tak se ukazuje první řada, která se později vedla.
 4. Pokračujte ve stříhání vlasů na zadní straně hlavy. Vytáhněte pramen pod pravým úhlem, proveďte jasný řez. Toto je druhý kontrolní prvek.
 5. Stejným způsobem jsou další prameny stříženy podle úrovně řezu. Každý následující prvek se porovnává s délkou předchozího - aby byl zachován čistý úhel. Třetí kontrolní řádek musí být delší než ostatní, a tak dále.
 6. Vytáhněte smyčku temporálního laloku směrem k zadní části hlavy. Poté upravte vlasy časové oblasti.
 7. Rozdělit kadeře parietální zóny na 2 části, stříhat "z krátké na dlouhé". To umožní prodloužení ve středu této zóny.
 8. Hřeben a profil vlasů.

Další informace o technice účesů naleznete na videu.

S třeskama nebo bez?

Vyberte ženu. Ale pokud se podíváte na fotografie účesů v roce 2018, je zřejmé, že bob náměstí na dlouhých vlasech jsou v módě s třeskama. Navíc zvažte vzhled, životní styl a konečný obrázek:

 • šikmé bangy jsou optimální pro baculaté dámy. Vypadá dobře s hladkými a ostrými rohy;
 • Ragged bangs se hodí do jakéhokoliv druhu osoby, zvláště v kombinaci s roztrhaným účesem.
 • Přímé nárazy - možnost prodloužení tváře.

Bob náměstí bez bangů je také relevantní. Pro mnohé ženy je skutečnou spásou. Preferují je ti, kteří často musí změnit účesy.

Možnosti stylingu

Hodně závisí na instalaci. Stejný účes může vypadat jinak.

 • pro tenké, křehké, dělené konce, udělá grungeový styl. Je to kreativní nepořádek, jen pečlivě promyšlený;
 • na blondýnkách a melirovánních vlasech předloktí v předních pramenech vypadají skvěle se zvýšeným zadním objemem.

Správný styl se provádí takto:

 1. Umyjte si vlasy a naneste balzám.
 2. Nechte suchu.
 3. Vytvořte dělicí čáru. Zaměřte se na vlastní preference.
 4. Aplikujte stylingovou pěnu, prodloužte prodloužené prameny a upevněte je na korunku.
 5. Nejprve položte prameny na zadní straně hlavy pomocí kadeřnického žehličky nebo vysoušeče vlasů a poté přejděte ke koruně. Poslední záchvaty.
 6. Po dokončení fixujte vlasy lakem.

Pokud si rozříznete vlasy profesionálem, pak doma můžete snadno vytvořit jakýkoli obrázek. Pro perfektní vzhled je žádoucí upravit vlasy jednou měsíčně.

Tajemství mistrů

Trend haircut - bob na dlouhé kadeře. Je ideálně kombinován s různými tresky, umožňuje simulovat vlastní siluetu a obraz. Ale jenom když řežete pána. To doporučuje stylisté:

 • pro majitele tenkých, řídkých vlasů bude vyhovovat asymetrický účes s objemem kořenů;
 • aby se zaměřila pozornost na oči, proveďte boční oddělení;
 • asymetrický bob je složen. Kreativní nepořádek nebude vyhovovat;
 • rozšířená bob je nejlepší volbou pro dámy, které chtějí, aby jejich tvář byla vizuálně mladší. Dlouhé zámky po stranách omlazují, žena překvapuje ostatní, upozorňuje na sebe.

Chcete-li zjistit, kolik stojí účes, podívejte se na tabulku:

35 možností účesu "Bob" pro dlouhé vlasy

Dívky s dlouhými vlasy, které se rozhodly změnit obrázek pomocí účesu, zřídka využívají něco radikálního. Je obtížné rozdělit se na vlasy, které byly pečlivě pěstovány celé roky. V tomto případě je lepší jemně aktualizovat svůj obrázek a věnovat pozornost podlouhlému fazolí. Tento účes je vždy oblíbený, protože v závislosti na modelu a stylu se může stát elegantním i klasickým a velmi módní a nedbalé.

Jedná se o variabilitu, která způsobila, že bob účes je tak populární, protože může být přizpůsoben jakémukoli typu vlasů a tvaru obličeje. Nezáleží na tom, zda jste majitelem přímých hladkých vlasů nebo zvlněných pramenů, správně vybraný bob bude vypadat jako dokonalý přízvuk v obraze. Různé varianty siluet a bangů slouží jako návrhář k vytvoření jedinečné verze fazole.

Populární možnosti pro tento účes

Přímý bob

Stylový klasický účes s jasnými okraji a narovnanými vlasy. Tato verze fazole nejen změkčuje obličejové rysy a maskuje chyby, ale také výrazněji oči. Široké oční lícní kosti, velké nosy, plné tváře - to vše lze vizuálně korigovat pomocí podlouhlého rovného bobu.

Asymetrický bob

Velmi nápadná a odvážná verze transformace obyčejných dlouhých vlasů. Různé délky vpravo a vlevo okamžitě přitahují pozornost ostatních, dokonale překrývají nedostatky nebo rysy exteriéru. Možnosti asymetrie se mohou lišit od jemných až po jasně viditelné a dokonce ostré. Příkladem ostré asymetrie je rozdíl více než 15 cm. Na jedné straně se vlasy sotva dostanou do ušního laloku a na druhé straně se spustí pod ramena.

Bob s dlouhým třeskem

Při výběru této možnosti by měla být srážka řízena typem osoby. Takže pro dívky s téměř dokonalým oválným tvarem tváře se nejlépe hodí přísná, silná, okrajová, která zdůrazňuje stávající důstojnost vzhledu. Perfektně rozlišuje rty a oči. Pokud jsou nějaké rysy vzhledu, například velký nos, široké lýce, velmi vysoké čelo, pak nejlepší volbou by bylo roztrhané nebo šikmé třesk.

Rozšířený bob je vhodný pro jakýkoli tvar obličeje, a proto je uznáván mistry kadeřnictví jako univerzální účes. Přímé linie prodloužené fazole a zakřivený řez podél dolního okraje ideálně rovnoměrných pramenů činí siluetu ženskou a sofistikovanou.

Má účesy

Velmi často ti, kterým příroda získala jemné nebo příliš velké obličejové rysy, se neodváží používat barevné účesy, aby vytvořily stylový vzhled. Moderní techniky vytváření tohoto účesu pomocí asymetrie však umožňují zdobit a přeměnit i ty nejtěžší a neobvyklé tváře.

Základní principy, na kterých jsou účesy bob pro dlouhé vlasy vytvořeny, zahrnují:

 • použití rovných hladkých čar;
 • přítomnost šikmého dělení;
 • lehké zkrácení zadních pramenů vzhledem k přední straně;
 • špičky pramenů jsou trochu zabalené uvnitř, takže silueta fazole vypadá oválná.

Silhouette účesy doplňují velkolepé objemy, které umožňují nový, atraktivnější simulaci tvaru obličeje. Například kulatá plocha může být vizuálně zhotovena tenčí, čímž vznikne objem v oblasti koruny, oválná a příliš dlouhá čelní plocha se stane mnohem luxusnější a harmoničtější díky vytváření objemu v oblasti líc.

Existuje však fazole a "železné" pravidlo, které za žádných okolností nestojí za porušení - velmi dlouhý volumetrický bob je ideální pouze pro vysoké a štíhlé dívky. Ale nenechte se rozčilovat, protože existuje mnoho možností pro tento účes a jeho prvky, takže můžete vždy najít přesně "vaše" bob.

Stylovací metody

Chcete-li účes dokonale položit stylisty, bylo vyvinuto a testováno mnoho způsobů stylingu:

 • aby si rychle položili vlasy, je třeba je převracet a konce pramenů zkroucit kulatým hřebenem a vysoušečem vlasů;
 • pokud by sušička nebyla po ruce, musíte použít stylovou pěnu. Aplikujte malé množství produktu na vlasy v kořenové oblasti a rovnoměrně rozdělte celou hlavu a zvedněte ji na kořeny.
 • pokud je kadeřník, můžete jej použít a dát si vlasy, rozdělit je na malé prameny a zvedat je na kořeny.

Twist prameny lépe kolmé k hlavě. Na konci instalace, bez ohledu na to, jak se to dělá, je třeba posypat lakem na zajištění formy. Buďte krásní s FITNESSI!

Dlouhý bob náměstí

Všestrannost a rozmanitost účesů pro dnešek lze považovat za módní volbu. V tomto typu účesu po dlouhou dobu stylisté udělali mnoho nových nuancí. Díky tomu je tento univerzální styl vždy požadován mezi ženami, vždy připravený efektivně projevit osobní individualitu.

Prodloužený bob řez je jedním z nejoblíbenějších účesů žen, které se chtějí držet jak obchodního stylu, tak ženského a módního. Pomocí těchto účesů mohou být v každém věku dobře známy obličejové prvky 2.

Existuje několik typů prodloužených čtverců bobů, ale všechny jsou určeny pro milovníky nosit účesy středně dlouhých vlasů. Hlavním rysem vytvoření takového účesu je kontrast délky bočních a okcipitálních pramenů. Jedinečnost tohoto účesu je, že musíte zkrátit vlasy na zadní straně hlavy a nechat prodloužené boční prameny. Tato harmonická kombinace délky vám umožní otevřít a ukázat milost ženského krku a současně dokonale tvarovat ovál tváře 3.

Další možností je prodloužený bobřez na krátkých vlasech, jejichž délka dosahuje pouze ušního laloku a nejkratšího vlasu v parietální zóně. Tato volba je dokonale kombinována s šikmými dlouhými třásněmi, což vám umožní vytvořit kreativní obraz 4.

U podlouhlého náměstí je charakteristický jednoznačně rovný řez hlavního dílu vlasů. Geometrie je hlavní rys účesu, který zdůrazňuje strukturu vlasů 5.

Tento účes se hodí do jakéhokoliv tvaru obličeje, ale v ideálním případě bude vypadat rovnoměrně, rovné vlasy. Zástupci kudrnatých vlasů však také dělají takové účesy, některé dokonce i kadeřavé kudrlinky, které konkrétně dělají svůj obraz jemnějším a romantickým.

Oblíbený účes pro dlouhé vlasy

Střih na vlasy pro dlouhé vlasy: krása, pohodlí a rozmanitost v jedné láhvi!
Dlouhé vlasy přestaly potěšit? Je příliš radikální, aby je vzali a odřízli? Chutné tváře nebo asketická slabost - není potřeba bojovat s tím, jak "hrát" na vašich rysech tak, abyste se obdivovali: řezání bobů pro dlouhé vlasy vám pomůže objevit se v nové brilantní roli. A tady nejen rovné, ale i kudrnaté vlasy z přírody budou vypadat skvěle. Jak je to možné? Přečtěte si.

Haircut bob pro dlouhé vlasy: jak se nemusíte zaměňovat s náměstí

Ačkoli dlouhý účes bobů (délka těsně nad rameny a dolu) může vypadat velmi podobně jako náměstí, má zásadní rozdíl v technice provádění. Ta druhá představuje svět přísnou osobu: tato nálada vytváří jasné linie. Původní verze čtverce je určena pro stejnou délku vlasů po celé hlavě a nepřítomnost zkrácených pramenů na zadní straně hlavy je kompenzována přímým třeskem. Není tomu tak u formátu bob: rozvržení a vrstvení vám umožní vytvořit obrázek, který dokonale zapadá do přirozených rysů ženy. A mnoho tváří tohoto účesu jí pomůže, aby se od každodenního života lišila s minimálními náklady.

Dlouhý účes: jak si vybrat svou verzi

Zaměřte se na strukturu vlasů

Střih na vlasy pro dlouhé vlasy může být skutečnou spásou pro tenké a dělené konce. Absolvování bude vytvářet hlasitost a poskytne péřový pohled na účes s takovými přírodními daty. Příliš husté a těžké kadeře získávají jednoduchost a zdobení stejným nástrojem. Práce s hroty vlasů s ředěním nůžek pomůže tvrdým a hustým vlasům vytvořit iluzi pružnosti a měkkosti.

Dokonce i při minimální graduaci (přímá verze), řezání dlouhého bobu bude vypadat skvěle na obou silných a tenkých pramenů. Přirozeně zvlněná srst přidává k vlasům záměrnou nedbalost: koneckonců, jako by žili svůj vlastní život, jsou samostatné kudrlinky současným obrazem. Bob na kudrnatých vlasech vypadá lépe, aniž by udeřil.

Asymetrie, - různé délky pramenů na jedné a druhé straně obličeje, - předpokládá dodržování jasného řezu, který není možné zajistit na hlavě zdobený kudrlinami.

Pozor na oválnou tvář

Když funkce obličeje mají vynikající funkce, promoci pomůže vyhlazovat silný dojem. Široké lícní kosti v důsledku kompetentní práce s vrstvami mohou být skryty. Podobný účinek lze docílit i vytvářením dlouhých pramenů po stranách obličeje.

Řezání z velkého nosu nebo z masivní brady může pomoci při řezání dlouhého bobu s asymetrií. Tento efekt přemisťování pohledů z nedostatku vzhledu na neobvyklé prvky účesu funguje s třeskem.

Podlouhlý bob, dokonce i bez rázů, může dělat zázraky s kulatým nebo čtvercovým tvarem obličeje, vizuálně ho vytáhnout na úkor postranních pramenů. Tento efekt lze zvýšit. Na záchranu přijdou šikmé rány.

Pokud je obličej naopak protáhlý, s prodlouženou bradou, pak rovnoměrně spoutané prameny na čele budou skrývat extra centimetry. A hlavním úkolem je vybrat správnou délku tloušťky: koneckonců příliš krátká je vhodná pouze pro optimální rozměry.

Zaměřte se na životní styl

Pro ty, kteří mají vážnost a odhodlání - krédo života, řezání bobů pro dlouhé vlasy s jasným obrysem, navíc zdůrazněno a přímé třesky se vejdou správným způsobem.

Jemný a rafinovaný obraz bude podporován odstupňovanými zámky, které padnou na čelo.

Bangy tvaru jako oblouk, změkčují obličejové rysy.

Čím více účesů je plné vrstev, tím lehčí a neformální styl, který může vytvořit. Kudrlinky přidají romantiku a šikmé prameny - mládí.

Pokud touha vypadat stylově není zdrženlá timiditou před reinkarnacemi, pak můžete vyzkoušet asymetrický bob, který je tak relevantní v roce 2017.

Haircut bob pro dlouhé vlasy - fotky různých možností

Žádné rány

Odvaha, s níž kadeřníci-stylisté nedávno smíšili různé účesy, je úžasný. Zde a bob, v klasické verzi, která se objeví bez bang, je upravena bez uznání. Jak vysvětlit kadeřníkovi, který obraz je vybrán? Střih podlouhlých bobů, jejichž fotografie jsou uvedeny níže, lze změnit v závislosti na instalaci. Proto je lepší poskytnout majiteli fotografie v kabině, která zobrazuje přední a zadní pohled.

Boba se mrzí

Mimochodem, velmi efektivní výsledek takového mixu různých typů účesů je bob cut. Po vstřebání všech nejlepších z náměstí a fazole je optimální pro různé styly: od klasiky po vojenskou. Jedna z nejoblíbenějších možností pro ženy: s krátkými prameny na zadní straně hlavy, která je vizuálně zvedá a dlouhá - v obličeji. Jak důležitá a výhodná je účes bobů pro dlouhé vlasy - fotografie (přední a zadní pohled), které jsou uvedeny níže, nebudou zdobeny.

S třeskymi

Vedle skutečnosti, že fazole bude schopná potěšit každého, dokonce i nejnáročnějšího člověka, je tento účes také praktický. Perfektně hladké a rovné prameny pomáhají přenášet obraz. Pokud mezi různými možnostmi bylo vybráno ostříhání bobů pro dlouhé vlasy s třesky, je důležité, aby se harmonicky vešly do vlasů. Zajistěte rovnoměrný řez nebo přidáte retro tak, že na jedné straně položíte okraj. Chcete-li změnit, můžete ji oplet otevřením obličeje. Příslušenství pomůže mladému člověku poté, co vytvoří ideální rovný třesk, aby přinesl "chuť" do vlasů: čelenky a čelenky se s ním budou dokonale vyrovnávat! A zkroutí konců vlasů směrem k krku, nebo naopak, můžete dosáhnout účinků obchodní dáma nebo koketní koket. Jak úžasné může vypadat ostříhání podlouhlého bobu s třesky, fotografie vám pomůže ujistit se.

Efekt lehké nedbalosti

Mají přirozeně kudrnaté vlasy, vytvářet módní nedbalost na hlavě není obtížné. K tomu se nevyžaduje ani vysoušeč vlasů: je nutné vybrat a fixovat individuální kudrlinky pomocí pěny a navíc k tomu, aby se bily trochu vlasů, protože je dosaženo přirozenosti. A čím více zamyšlený byl bob účes v salonu, tím jednodušší bude ležet. Většina dámských žen má stále pravou roli. Dejte jim světlou vlnu, položte je zpět, pomožte vysoušeč vlasů. A lak aplikovaný na kořeny opraví kudrlinky, jemně porazené prsty. Účinek, jako by byl vítr lehce rozcuchaný vlas, může být dosaženo navíjením střední vrstvy účesu ve směru od obličeje na velké kleště. V tomto případě není nutné úplně zabalit prameny kolem tyče, jedna čtvrtina je dost, a ne dlouho.


Ačkoli dlouhosrstý účes vypadá velkolepě, nemá takovou paletu stylu jako bob. To je způsobeno přítomností pouze jedné vrstvy, s níž se "hraje" nálada - a to jak doma sami, styling, tak v salonu, který vysvětluje požadovaný výsledek kadeřníkovi - zvláště není práce. Pro osoby, které nejsou připraveny na kardinální reinkarnaci, ale přesto chtějí přední a zadní pohled na účes vytvořit slušný dojem z nich, řezání bob pro dlouhé vlasy je to, co předepisuje pán!

Nejlepší účesy pro dlouhé vlasy - bob-caret

Po dlouhou dobu bylo ženám zakázáno nosit krátké účesy. Na začátku 20. století však francouzská tanečnice Irene Castle přerušila vlasy. Coco Chanel, když viděl, obdivovala ženu a její čin. Od té doby se bobar auto dostalo do módy. Poptávka po takovém účesu a dodnes je populární.

Ne každá žena se může rozhodnout pro krátký účes, takže make-up umělci přišli s prodlouženou verzí bob-carta. Tento účes zdůrazňuje individuální styl ženy.

Pokud máte ostré lícní kosti, bradu a nos - tento účes změkne a vyhlazuje je, dá eleganci. Se čtvercovým typem obličeje můžete osvětlit a prodloužit nárazy, což způsobí, že ostrý roh bude více zaoblený. Je ideální pro dívky a ženy s trojúhelníkovým nebo oválným typem obličeje.

Charakteristické znaky bob-Caret pro dlouhé vlasy:

 • dlouhé prameny kolem obličeje;
 • boční dělení;
 • zjednodušené kontury za sebou.

Odrůdy bob-Caret pro dlouhé vlasy

Bob-Caret s prodloužením

Zvláštností takové péče je kontrast délky bočních a okcipitálních pramenů, nejdelších vlasů po stranách a krátké části zad. Tato kombinace dokonale zdůrazňuje oválu obličeje a otevírá krk. Rovné vlasy dodávají obrazu úsporu a pěkné kudrlinky ji činí romantičtější.

Asymetrické bob auto

Tento účes dokonale skrývá nedokonalé rysy obličeje. Přední kadeře mají různé délky.

Na jedné straně zůstává délka vlasů stejná a druhá strana je krátká, hlavní je určení čáry dolní části.

Na hladkém přechodu z jedné strany na druhou. Tento účes je vhodný pro vlasy jakékoliv textury, vypadá skvěle na obou rovných a kudrnatých vlasech.

Bobr na dlouhé vlasy s třeskymi

Existuje spousta možností, může být ideálně plochá, profilovaná nebo šikmá. S pomocí jejích opravených obličejových vlastností. Šikmé rány vizuálně snižují nos a prodlužují okrouhlý ovál na obličeji, rovný skryje dolní čelo a zplošťuje čtvercový obličej, krátký zvětší úzký čelo a zdůrazní oči.

Bob-Caret s prodlouženými předními prameny

S tímto účesem můžete skrýt široké lícní kosti. Je to velmi prospěšné zdůrazňuje obrys obličeje. Vypadá dobře na tlustých vlasech a na tenké vrstvě můžete dát objem pomocí krátce oříznuté zadní části hlavy. U žen s oválným typem obličeje doporučují stylisté tuto možnost, protože vizuálně táhne obličej a dělá to štíhlejší.

Bob-kare s prodloužením na dlouhých tenkých vlasech

Tento účes je skvělou volbou pro tenké a slabé vlasy. S pomocí roztrhaných pramenů, lehce roztrhaných vlasů a široké amplitudy délky vlasů od krku k obličeji vzniká dobrý objem a tento účes vypadá stylově a módně.

Bob-pét o dlouhé vlasy

Vzhledem k všestrannosti a všestrannosti bob-carta může dívka každý den vypadat jinak.

Aby styl vypadal jako noční můra, měli byste okamžitě dostat pomocníky: vysoušeč vlasů a kleště, hřeben a kulatý hřeben, pěnu, pěnu, lak pro uchycení a svorky, s nimiž můžete stohovat jednotlivé prameny.

Stylové metody:

 1. Přísná možnost bob-caret. S pomocí vyhlazovacího gelu a žehlení vytvoříte ideálně hladké a lesklé prameny, špičky mohou být nasměrovány dovnitř.
 2. Mladá verze bob-caret stylingu pro dlouhé vlasy. Aplikujeme pěnu nebo pěnu na mokré vlasy, rozdělíme je na dvě části pomocí šikmého dělení a usušíme ji vysoušečem vlasů. Hladká a vnitřní vrstva vytvářejí neformální vzhled.
 3. Romantický obraz. Pomocí kulatých kleští nebo koleček můžete vytvořit kudrlinky různých velikostí a průměrů. Pomocí klipsů střídavě zakřivujte kadeře a (pokud je to nutné) fixujte lakem.
 4. Bean založený balíček. S pomocí oddělení od ucha k uchu rozdělujeme vlasy na dvě části. Horní část je upevněna ve svazku s čepy. Zbytek pramenů se zkroucil kleštěmi a malou volánkou.
 5. Spláchnout zadní bob na dlouhé vlasy. Použijte pěnu na vlhké vlasy a rozdělte ji po celé délce. Vysušte za použití kulatého kartáče a vyčistěte každý pramen zpět. Na konci opravíme lak.

Tento účes má několik nevýhod:

 1. Vyžaduje každodenní styling, a pokud máte rány, bude to vyžadovat více času a úsilí.
 2. Časté aktualizace: účes vyžaduje měsíční stříhání vlasů s prodlouženými vlasy.
 3. Denní šamponování velmi neovlivňuje kvalitu vlasů.

Při výběru účesu zvážit typ vlasů a obrysy obličeje. Pokud máte úzkou tvář, tenké a řídké vlasy, neměli byste preferovat bob-cut pro dlouhé vlasy. Zdůrazní vaše nedostatky. To platí i pro zástupce úzkého krku: tento účes "zatlačí" na ramena a obraz bude trpět. Pokud jste vždy ve spěchu a nemáte čas položit, pak se vzdát složitých obrazů, které vyžadují pozornost.

Pokud jste připraveni změnit nebo chcete radikálně změnit obraz, bob vlasy účes pro dlouhé vlasy je skvělá volba pro to! Vše závisí na tom, jaké extravagantní a mimořádné experimenty jste připraveni. Střih by měl odpovídat vašemu stylu a vnitřnímu světu.

Módní bob účesy - fotky, trendy, styling nápady, zbarvení

Chcete-li získat účes zajímavý, jasný, stylový, podle nejnovějších trendů budou trendy trendy bobů, jejichž trendy budeme dnes hledět.

Bob účes 2019-2020, přišel do módy s lehkou rukou francouzského umělce Antoine de Paris - nepopiratelné hitu kadeřnických služeb, protože je schopna tvořit, jako elegantní vzhled rafinovaného dámy a ukázat vášnivou povahu, tvrdohlavý charakter, nespoutanou povahu svého majitele.

Unikátní účes bob 2019-2020, trendové příklady, které dobyl nejen obyčejné krásy, ale i hvězdné představitele tohoto světa, dobrý příklad a co uděláte krátké bob, zvolíte bob pro střední vlasy nebo preferujete dlouhý bob, vypadají vlasy úžasné ve všech případech.

Bob účesy se stala oblíbeným účes pro ikony styl Victoria Beckham, zpěvačka Rihanna, herečka Jennifer Aniston, Scarlett Johansson, Emma Stone, Lily Collins, Gwyneth Paltrow, Keira Knightley, model Karlie Klossem, televizní moderátorka Lera Kudryavtseva a mnoho dalších celebrit.

Na hvězdných příkladech můžete vidět, jak stylový bob může vypadat, jak stylovat tento typ účesu, a také to, co módní barvení si vybrat.

Navíc, stylový bob účes 2019-2020 je spásou pro kudrnaté majitele, kteří hledají velmi dokonalý účes, který alespoň trochu zjednodušuje každodenní starosti s nezbednými kudrlinami.

Unikátní účes bobů 2019-2020 je také dobrý, protože můžete s ní vykouzlit krásně roztomilý, romantický a ženský nebo hravý a odvážný styl.

Bob účes 2019-2020: trendy, exkluzivní nápady, vlastnosti

Pro ty, kteří nevědí, co by měl být bobový účes před a za, vysvětlujeme: rysy klasické verze jsou prodloužené prameny v blízkosti tváře a kratší postavy.

Technika bob stříhání vám umožňuje vytvořit krásný tvar, který zdůrazňuje tváře a vytváří přirozený objem.

Módní bob stříhání 2019-2020 má mnoho odrůd, například asymetrické, odstupňované, roztrhané, prodloužené, s třesky atd.

Dnes se nepozeráme na specifika technologie a povíme vám, jak správně bob. Ponechme tuto firmu na veliteli.

Zvláště pro vás jsme shromáždili bobové účesy v různých variantách, vybrali si fotografii, která ukazuje klasický krátký bob, střední bob, dlouhý bob, stejně jako ohromující boby účesy 2019-2020 na kudrnatých zámcích.

Short haircut 2019-2020 - moře tvořivosti a šokující

Pokud máte rádi krátký bobový účes, můžete si vybrat tuto možnost, protože je dnes velmi módní.

Také bob účes pro krátké vlasy je druh ukazatele věku, klesání ženy za pár let, tak jistý.

Módní účes bobů pro krátké vlasy je realizován vytvořením efektivní vícevrstvé látky, takže je ideální pro jemné vlasy.

Střihačka 2019-2020 krátké délky může být odstupňována, asymetrická, s prodloužením v blízkosti obličeje, což umožňuje upravit vzhled, skrýt malé rozdíly, pokud existují.

Krátké bob je vyrobeno tak, že růst zpět, vlasy nevypadají náhodně. Díky jedinečné technice se krátký bob bez problémů změní na střední, aniž by vyžadoval velké úpravy od mistra.

Náš výběr zobrazuje bobky na přední i zadní straně. Sledujte a vybírejte si krátký bob pro sebe.

Střih na vlasy pro střední vlasy 2019-2020 - stylový a elegantní

Průměrná bob účes na střední vlasy 2019-2020 nejuniverzálnější a časté, protože průměrný fazole nejen umožňuje, aby se krásný styl, ale také nabízí mnohem více možností pro malování a barvení vlasů, stejně jako stylový účes pro každý den a pro zvláštní příležitosti.

Jen průměrný fazole 2019-2020 je originálním řešením pro ženy s vlasy jakéhokoli druhu.

Krásné účesy bob pro střední vlasy 2019-2020 jsou důležité pro jakýkoliv vzhled. Je třeba poznamenat, že řezání bobů nad středními vlasy bude vypadat nové, pokud přidáte nějaký druh bang, upřednostňujete asymetrické prameny, vytvoříte odřeninový efekt.

Navíc bobové účesy v klasické verzi, například s náramky, budou harmonicky kombinovány s elegantními večerními šaty, kancelářskými kalhoty, lakonickým pouzdrem a lichoběžníkem apod.

Módní bob 2019-2020 účesy se středními vlasy u žen, které milují ležérní, neformální pouliční, městský a sportovní styl, budou vypadat stylově a zatraceně atraktivní. Můžete vidět bob zepředu a dozadu.

Módní bobové účesy 2019-2020 s dlouhými prameny - stane se hvězdou s účesem hvězd

Když ženy módy hledají štětinové vlasy pro dlouhé vlasy, jedná se o takovou variaci, jako je prodloužený bob (dlouhý bob nebo druhý název lobu), které zajišťují prodloužení vpředu a v podstatě krátké za sebou.

Stejně jako bob vlasy pro střední vlasy, podlouhlý bob vám umožní přijít s mnoha zajímavý vzhled, styling, vyzkoušet některé slavné techniky barvení, jako shatush, ombre, sombre, colombre, bage, beybilites, atd.

Stylové bobové účesy pro dlouhé vlasy, můžete narovnat dokonalou hladkost nebo dát kudrlinky kudrnatý efekt, vytvářet bob účes (wob).

Je povoleno vytvářet a osvětlovat, přemýšlivý nepořádek, který bude vypadat hravě, odvážně a ultramoderně.

Střihávač 2019-2020 s prodlouženými prameny v přední části může být proveden s nárazy nebo bez nárazů.

V případě, že potřebujete změnit barevné účesy na elegantní účes, aniž byste všechny popruhy přilepili, věnujte pozornost opletům a pigtailům, které tvoří velmi roztomilý a okouzlující vzhled, který oslovuje skutečnou lady.

Kromě klasického fazolu, mnozí dávají přednost bobovému účesu ve všech druzích interpretací.

Díky míchání určitých technik mají módní ženy možnost zvolit si jasná a neobvyklá řešení.

Bob-čtvercový účes 2019-2020 - sofistikovanost a hravost obrazu

Módní bobovitý účes s využitím promočních a kaskádových úrovní, které kombinují zábrany bob a hravé bob, již dlouho získala lásku milionů dívek, které dávají přednost krátkým a středním účesům.

Tento typ účesu se provádí jak klasickou technikou rovných a rovných vlasů až do ušního laloku s čirým a rovnoměrným řezem, tak i texturovanými příklady s měkkými obrysy, které se uskutečňují řezáním a odstupňováním pramenů.

Jen tato variace je ideálním řešením pro ty, kteří potřebují mírně změnit obrysy obličeje a modelovat krásný a proporcionální vzhled.

Ideální nebo spíše univerzální příklad je považován za čtvercový bob s okrajem šikmým, protože rovné a rovinné okraje, bohužel, nejsou vhodné pro všechny.

Asymetrie a bob stříhání 2019-2020 - pouze pro odvážné a velkolepé fashionistas

Haircuts bob 2019-2020 s asymetrií, vytvářející víceúrovňové přechody vpředu a za nebo na jedné straně, osloví dívky, které nehledají stejný typ, chtějí se neustále měnit a vylepšovat se zvenčí.

Výběr asymetrie, budete se cítit úžasně, protože řezání bob s asymetrií okamžitě přiláká pozornost opačného pohlaví a brýlí jiných žen.

Asymetrie může být buď hladší, nebo na základě přechodů náhlé délky.

Vše záleží na tom, jaké extravagantní a mimořádné experimenty jste připraveni, protože účes bobů by se měl odvolávat nejen na váš vnitřní svět, ale i na váš životní styl.

Snažili jsme se představit všechny druhy účesů bobů, které jsou nyní na špičce významu, zejména kreativní řešení s rozevřenými okraji, šikmými, atd.

Podívejte se, vyberte si a samozřejmě se snažte dělat něco zajímavého s vašimi vlasy.

Dámské bob-bob účesy: nejlepší nové výrobky roku 2018

Ze všech odrůd "Kare" dosud nejoblíbenější je "Bob-Kare". To lze snadno vysvětlit, protože tento účes vždy vypadá stylově, krásně, moderní a individuální. Ale "Bob" sám, v závislosti na technice provedení, délka a struktura vlasů, přítomnost dalších prvků, může být velmi odlišný. Všechny jeho varianty, způsob, jak vypadá účes zezadu, jak jej vytvořit a stylovat, s fotografiemi a pokyny pro video jsou podrobně popsány níže.

Jak se "Kare" liší od "Bob-Kare" a výhody tohoto účesu

Při spravedlnosti stojí za zmínku, že účes "Kare" se stal matkou "boba", který může být nazván "stylovým a nechutným synem elegantnější a sofistikované matky". Zpočátku byl "Bob-Kare" umístěn jako "účes pod chlapcem". Nyní tato definice z velké části ztratila svou důležitost, protože většina jejích odrůd vypadá velmi ženská.

Jaký je rozdíl mezi těmito dvěma trendy účesy? Jsou málo, ale jsou:

 • Hlavní rozdíl ve tvaru účesu je čtverec, tím přímější a bob je zaoblený kvůli zvláštnostem technologie.
 • Charakteristickým rysem "Bobu" je jeho objem. "Kare" má také objemné typy (tříděné, "Cascade"), ale v nich je pompán realizován v celém účesu, zatímco "Bob" má přesně vyvýšený vrchol hlavy, což významně ovlivňuje obrysy celého účesu.
 • Spodní řez "Caret" je většinou plochý, s výjimkou asymetrického vzhledu a účesu s prodlouženými předními prameny. V Bob-Kare je zadní část plátku vždy vyšší než přední, v klasické verzi je nevýznamná, ale stále vyšší.
 • Kare Bob musí absolvovat, přinejmenším v dolní části účesu, kvůli tomu, aby mu dala zaoblený tvar.

Kare bob: odrůdy účesů

Existuje několik hlavních možností "Bob-Caret":

 • Klasický.
 • S třeskymi.
 • Při prodlužování.
 • Absolvoval.
 • Na noze.
 • Asymetrické.

V podstatě lze provést všechny možnosti na vlasy libovolné délky a struktury, a proto můžeme rozlišit následující varianty účesů:

 • Krátké
 • Střední
 • Dlouho
 • Curly.

Bob za sebou

Na výše uvedené fotografii můžete vidět, jak dvě z nejběžnějších odrůd "Kare Bob" vypadají zezadu. Vpravo - klasická verze pro krátké vlasy a vlevo - účes s prodlužováním, provedený na středně dlouhých vlasech. Pohled zezadu na ostatní verze účesu se příliš neliší od prezentovaných

Classic Bob Car

Klasická verze "Kare Bob" je délka pramenů přibližně na bradu, zaoblený tvar účesu, který se dosahuje provedením odstupňování na špičkách a mírně zvýšená řezná linie na zadní straně hlavy. Tento účes platí pro mnoho žen, s výjimkou baculatých a baculovaných osob.

Bob bob s třeskymi

První představení "Boba" znamenalo nedostatek ran nebo rovnání jeho délky s velikostí vlasů. Dnes je toto omezení odstraněno. Bangy mohou být libovolné - rovné, šikmé, dlouhé, krátké, roztrhané a tak dále. Její výběr je založen pouze na tvaru tváře a osobních preferencích dámy.

Bob s prodloužením

Nejoblíbenější typ účesu je "Kare Bob" s prodlužováním. V tomto případě je čára řezu v oblasti okciputu výrazně zvýšena a pak na každé straně obličeje jemně spadne dolů, což vede k tomu, že vlasy v přední části jsou mnohem delší. Tato technologie dává účesu ještě větší objem, stejně jako originalitu a sofistikovaný styl, který určuje jeho popularitu.

Vykoupil auto bob

Vytvoření "Bob-car" zpočátku předpokládá absolvování, ale pouze malou, provedenou blíže k linii cut-off, výhradně za účelem udělení kulatého účesu. V odstupňované verzi účesu se tato technika provádí po celé hlavě, což jí dává zvláště zajímavou strukturu, lehkost a lehkou nedbalost.

Bob-legged

Bobová noha na noze je především výrazně zvýšená koruna. Vlasy na zadní straně hlavy jsou zkráceny, to znamená, že je vytvořena noha, která podporuje prameny na horní části hlavy a vytváří tak hlasitost. Zbývající hmotnost vlasů může být prodloužená, asymetrická nebo klasická.

Asymetrické bob auto

Asymetrický "bob-caret" je stejný účes, pouze délka pramenů z různých stran obličeje je odlišná. Největší efekt lze dosáhnout při vytváření účesu s bočním oddělením a podlouhlými šikmými třeskymi. Takový "Bob" se může stát kartou svého majitele. Odráží excentricitu, určitou křehkou, vzpurnou a kreativní predispozici hostitele.

Bob se naklonil na kudrnaté vlasy

Bob-auto může být vytvořeno na kudrnaté vlasy. A tento účes vypadá velmi působivě a jasně. Curly "Bob" - záruka, že paní nezůstane bez povšimnutí ani mezi jinými ženami, ani mezi mužskou částí populace planety.

Bobr na krátkých vlasech

Krátká délka vlasů nemůže být důvodem odmítnutí vytvoření "boba" ve stylu "boba". Tento účes je relevantní kdykoli a kdekoli a pro všechny věkové skupiny. Vypadá velmi hezky na mladé dámy a našla se na zralých dámách. Jeho hlavní výhodou je minimální péče s vynikajícím vzhledem. Nejčastěji jsou vybíráni velmi aktivními a veselými představiteli krásné poloviny lidstva.

Haircuts bob-caret na střední vlasy

Středně dlouhá "bob" je nadčasová klasika. Pomáhá vypadat vždy módní, stylová, ženské a sexy. Pouze tam je malé omezení - vlasy musí být zdravé a nemají rozdělené konce, jelikož v průměru bude zřejmý výskyt poškození účesu.

Bobr na dlouhých vlasech

Dlouhý "Bob-Caret" pro ty, kteří chtějí stylový, módní a krásný účes, ale zároveň se nechce rozloučit se svými elegantními vlasy. Dámy s takovým účesem vypadají nádherně, sexy a neodolatelné. Jeden mínus - tato volba není vhodná pro vytváření tenkých oslabených vlasů, jako v tomto případě bude účes vypadat nešťastně.

Jak řezat bob-car: technologické účesy

Na výše uvedené fotografii jsou všechny hlavní scény vytváření klasického bobulího účesu natřeny a kresleny. Pokud je po přečtení všech těch pochyb o chvílích a jakýchkoliv otázkách, můžete vyplnit mezery a podívat se na podrobné pokyny pro video uvedené níže pro většinu redaktorů Kare Bob.

Pro jemné vlasy

S prodloužením do obličeje

Dlouhé vlasy

Na krátké vlasy

Umístění Kare Bob

Možnosti vaření "Bob-Caret" je velkou rozmanitostí, jak každodenní, tak slavnostní. Níže jsou nejúspěšnější inkarnace.

"Bob-kare" sám je svěží účes, ale dodatečný objem ve vztahu k vlasům nemůže být nadbytečný (se vzácnou výjimkou). To platí pro všechny redakční účesy.

Vždy originální a elegantní jako dekorace "Kare Bob" vypadají copánky. Například, můžete spléknout jeden prýmek z pramene převzatého z čela, přivést ho zpět a bodnout jeho špičku pod většinu vlasů. Pro odstranění vlasů z obličeje je užitečná následující technika - horní část vlasů se shromažďuje v malém ocasu nebo v housce na vrcholu hlavy. Chcete-li tento účes vypadat stylově a dokončena, doporučuje se ozdobit koni nebo kobliha s ne příliš velkou krásnou barretou.

V závislosti na typu člověka, typu účesu a touhy, "Bob" styling "Caret" může být hladký nebo texturovaný.

Přední prameny mohou spadnout na obličej nebo být vytaženy zpět. Nebojte se zkusit, jen experimentováním můžete najít dokonalý styl.

Na středních verzích "Bob-Caret" vypadá elegantně ve stylu lehké nedbalosti a kreativního chaosu na hlavě velmi cool.

Vlasy mohou být hladké po obvodu hlavy nebo v některých částech, například v zadní části, zvlněné.

Majitelé dlouhého "Kare Bobu" mohou shromažďovat přední prameny, postavit je a bodnout je za sebou s elegantní holičkou. Vypadá velmi elegantně, otevírá obličej a zaměřuje se na oči.

Stylový chaos vypadá skvěle na zkrácené verzi "Bob-Caret" s prodlouženým třeskem. Chcete-li vytvořit, můžete použít technologii "Wet effect".

Středně dlouhý "bob-caret" lze položit pomocí žehlení, čímž se vytváří zvlněné kudrlinky nebo hladké velké vlny.

Střih "Bob-Caret" je tak odlišný a mnohostranný, ale vždy vypadá stylově a módně. A je to ideální volba pro ty, kteří se rozhodnou porazit šedou a průměrnost, stát se jasným a viditelným člověkem.

Střih vlasů na krátké, střední a dlouhé vlasy

Téměř každá dívka kdysi chtěla nebo dokonce vyřízla čtverec. Haircut bob je příkladem univerzálního luxusu: je pohodlný, krásný a vhodný pro všechny. Díky svému zvláštnímu tvaru tento účes dokonale zdůrazňuje ovál tváře, zesiluje vlasy a v případě potřeby dokonce vypadá mladší.

Boba se mrzí

Bob je ženský účes pro kruhový obličej, ve kterém je hlava zkrácena a obličej je o řádu déle. Účes dostal rozšířenou slávu díky francouzské zpěvačce Mireille Mathieu - byla to její vizitka. Nejdůležitější věc v tomto typu účesu je nejpřirozenější a hladší přechod mezi krátkou a dlouhou čarou.

Klasický typ je považován za délku, ve které je okcipitální část prakticky oholána, a již střední část hlavy (nebo podkovy, jak ji kadeřníci nazývají) je odstupňována. V důsledku toho se většina vlasů postupně překrývá.

Vlastnosti vozu bob:

 • Klasická verze účesu je symetrická. V ideálním případě by neměla být ani rozdělená část;
 • Maximální délka je až do středu laloku. Pokud vlasy překročily tuto řadu, je to již pravidelná péče;
 • Zpočátku byl tento účes uvažován pouze pro majitele silných a rovných vlasů. Hlavním důvodem je složitost účesu. Ale nyní stylisté dokonale kombinují malou délku a malé kolečka, vytvářejí na hlavě jemné a malé "pružiny";
 • Čelo musí být zavřené. Výhodně, bang. To je tradiční volba. Předtím musely být rány utaženy, aby se mohly zvlnit lehce dovnitř, ale nyní je povoleno, aby se narovnal a narovnal.

Bob na střední vlasy

Péče o středně dlouhé vlasy (nebo americký fazol) se v zásadě neliší od klasické, s výjimkou úrovně zakřivení. Zde je jejich maximální délka umístěna pod laloky, takže vlasy jsou snadno zachyceny za ušima, zkroucené a naskládané. Chcete-li zdůraznit eleganci přechodu mezi prodloužením a krátkou zadní částí hlavy, jsou vlasy odříznuty nad korunou, což jim dává objem. Takový uzávěr může také být tvořen jednoduchým stylingem.

Výhody účesů na středních vlasech:

 • Snadná péče a styl. Dokonce i když jste příliš líní, abyste zarovnali vlasy nebo je zahalili s kolečky, budou vypadat dobře. To je jeden z těch účesů, které jsou krásné samy o sobě: bez dalších stylingových nástrojů a úsilí;
 • Pěstovaná bob nevypadá jako špatný účes, ale jako bob s prodlužováním. S oholilou volbou zcela odlišný efekt: nerovnoměrně rozrostlé chloupky zkazí celkový vzhled a zhoršují obraz. Střední štoly jsou skvělý začátek růstu;
 • Tento účes je vhodný pro majitele okrouhlých a čtvercových tváří. U žen s takovými ovály je velmi obtížné najít vhodný účes. Klasický podlouhlý - nejlepší možnost;
 • Pokud se kadeře nakloní do kadeří, můžete vizuálně vyřešit problém s "kapalnými" vlasy. Na dlouhých, ale vzácných pramenech kudrlinky vypadá nepřesná. Ale na délce ramen - velmi dobře.

Bob za krátké vlasy

Nejradikálnější fazole je francouzská, její technika znamená kardinální délku řezu. Tento účes vypadá velmi neobvyklý, ale dokonale otevírá oblast krku a zdůrazňuje krásu obličeje. Výkonná technologie připomíná klasický krátký bob, s výjimkou prodlužování v blízkosti obličeje.

Ve francouzské verzi to nemusí být. Čaroděj prostě oholí hlavu a zkracuje maximální možnou délku. Ve vzácných případech jsou i chrámy oholény. To je skvělá volba pro dívky s oválnou tváří a ženy nad 40 let. Krátký účes vám umožní vidět 10 nebo více let mladší při jedné návštěvě kadeřníka.

Střih na vlasy pro dlouhé vlasy

Ze všech účesů se tento bob liší nejen v dinah, ale i ve tvaru - jeho technologie neznamená vytvoření řady přechodů mezi chlupy a předními. Zde je přípustné udržovat zcela plochou formu. Mělo by být zřejmé, že dlouhé čtyři takové druhu nejsou kaskádou, nejsou kudrlinky, ozdobené žebříkem nebo bloky.

Ačkoli, vícevrstvé bob pro dlouhé vlasy má také místo. Zde mezi prameny obličeje je udržována určitá délka, která se může lišit v závislosti na účesu.

Tato verze srážek má mnoho výhod:

 • Je vhodné, chcete-li obraz mírně obnovit a ne úplně jej změnit;
 • Dlouhé auto v jakémkoli stylu bude vypadat ekologicky. Může to být příležitostné oblečení pro mládež nebo přísný oblečovací kód - v jakékoliv situaci bude účes vhodný;
 • Takový účes padne perfektně na kudrnaté vlasy, kudrlinky s chemikou, stejně jako lehce kudrnaté prameny;
 • Je velmi snadné položit. Můžete vázat vysoký ocas nebo opletení šlehačkou, použít perimetr a posunout hlavní část vlasů na jednu stranu. Vypadá skvěle se zvýrazněním, shatush, ombre, barvením a dalšími barvami ve stylu přechodu.

Extra dlouhá fazole

To je věřil, že jen profesionálové mohou snížit tento účes. Špatné prameny nebo nesprávný úhel na kadeře a všechno, účinek je zkažený. Schéma řezání dlouhého nebo špičkového bobu je podobné běžné bobě, ale ve vzácných případech (pokud jsou vlasy zkroucené nebo tenké), může se změnit.

Doporučujeme, abyste experiment vyzkoušeli pouze v případě, že jsou prameny dostatečně silné. To pomůže skrýt možné nedostatky a značně usnadní budoucí styling nebo opravu. Podrobný návod s fotografií o tom, jak správně udělat si podlouhlý účes bobů doma:

 1. Vlasy by měly být navlhčeny a rozděleny do pěti částí. Záď v centrální svislé čáře z horní části je rozdělena na polovinu. Horní část hlavy je rozdělena na tři stejné části. Každý z nich je připevněn klipem nebo barrettem, takže přebytečné vlasy během práce nezasahují; Quads schéma
 2. Střih začíná v zadní části hlavy, stejně jako jakákoli barvení. Ze dvou oblastí na zadní straně hlavy jsou odděleny prameny stejné tloušťky. Oni pečlivě hřebeny a vyrovnat s hřebenem, po kterém jsou špičky jsou oříznuty. Tak jsou všechny prameny na zadní straně hlavy uzavřeny;
 3. Po výběru jedné strany - nastavení úhlu vlasů. Chcete-li jej vytvořit, musíte hřeben umístit diagonálně na vybrané kadeře a oříznout další délku. Postupně s oběma chrámy; Střih vlasů krok za krokem
 4. Když je střih po stranách, poslední centrální část je zamítnuta. Při stříhání se zachová šikmý směr u chrámů a zvolená délka. Pokud si přejete, můžete vytvořit kaskádový výhled a změnit délku - nechte ji těsně pod úrovní chrámů;
 5. Chcete-li zdůraznit tvar, musíte dát koruně objem. Na pozadí podlouhlého předního náměstí bude vypadat především originální. Abyste to mohli provést, vysušte vlasy u kořenů a zdvihněte je na kartáč.

Krátké bob

Možnosti pro krátké bob kare mohou být různé: tento účes nesnáší formality, obzvláště od stylingu rozhoduje všechno.

Podrobné pokyny pro správné stylování vlasů:

 1. Extrémně krátký bob vypadá obzvláště chladně, pokud za vlasy zvednete ježek a opravte lak. Stejně tak módní, co dělat na vrcholu;
 2. Rozšířená verze fronty vypadá zajímavě s kudr. V tomto případě je třeba otočit prameny na kuličkách středního průměru a přenést na jednu stranu. Fixujte kudrlinky lakem nebo pěnou nebo nalepte svorku;
 3. Večerní krátký účes bude slavnější, pokud jej zdobíte vlasy nebo jiným doplňkem. Mohou to být tyary, tetování vlasů atd.;
 4. Nejstylovější variantou fazole je vlnité vlasy v blízkosti obličeje a zvednuté v jezeře na zadní straně hlavy, takže to lze provést s účesem na noze.

Nový rok tento rok

Nepochybně nová sezóna překvapí každého se svými trendy. Ale tak daleko v horní části nejoblíbenějších účesů držte obvyklé možnosti.

Trendy:

 • Extravagantní pixie. Ultra krátký účes s téměř dokonale oholenými chrámy a špičkou. Vypadá to zvlášť zajímavě, když řezte třesky na stejné úrovni jako celková délka;
 • Caret se vzorkovanou špičkou. Je vyroben jako bob přes krátké vlasy, ale pro větší originalitu jsou vzory oholeny na zadní straně hlavy. Mohou to být libovolné znaky nebo jednoduché čáry;
 • Tracy. Jedná se o prodloužený fazol s identickými prameny na obličeji a za hlavou. Nejznámější odrůdy tohoto účesu: kaskáda, čtyři čtverce na dlouhé kadeře a asymetrie;
 • Asymetrický typ se stupnicí. Chcete-li zdůraznit nerovné hrany, doporučujeme stylisté, aby je namalovali ve sklonu. Doporučujeme zvolit tmavé přírodní tóny (červená, kaštanová nebo tmavá čokoláda).

Bob s třeskymi

Nejoblíbenější variantou tohoto účesu je obrácený bob s náramky. Vlasy s otevřenými ušima a krkem dávají ženský obraz svádění a sofistikovanosti. Jedná se o klasickou zkrácenou verzi, ale s obrubami na obličeji.

Jak dát bob účes s třesky krok za krokem:

 1. Pokud máte v plánu táhnout vlasy, pak je třeba svázat většinu vlasů s gumičkou a nechat tresky volné;
 2. Je třeba ležet z přední strany hlavy. Z celé hmotnosti tresek se vybírá tenký proužek, který se vytáhne, po kterém se proces opakuje pro celou masu vlasů. Recenzí tvrdí, že i když je plánováno naklonění čtverců bobů, měly by být rány ponechány ploché. Jinak to je škaredé zadiretsya. Toto pravidlo je výjimkou pro asymetrické nebo prodloužené nárazy;
 3. Po zaplnění všech ostatních šoků.

Asymetrický bob

Účes mládí, milující stovky dívky. Jedná se o rozsáhlý účes, ve kterém, na rozdíl od klasického stylu, nejsou strany symetrické, ale naopak se liší. Preferuje to mnoho osobností. Z celebrit vybrala asymetrickou verzi jedinečná Victoria Beckhamová, blondýna Peris Hilton, kreativní Miley Cyrus a mnoho dalších.

Střih s asymetrií je vlastníkem protáhlé oválné nebo obdélníkové tváře. On umožňuje vyrovnání poměrů a mírné snížení vysokého čela. Ale v takovém případě nedělejte nejvyšší hlasitost. Pokud je obličej kulatý nebo plný čtverec, je nejlepší, aby se pokrývala vrchní část hlavy.

Stupně

Proměněný nebo roztrhaný bob je mladistvý styl kretky, ve kterém je tvarován tradiční tvar, po němž jsou řezané konce vyříznuty. Tento trend k nám přichází od 90. let, zatímco hvězdy dávají přednost kombinaci roztrhaného náměstí s typem zbarvení zvýrazněním nebo zbarvením. Nyní je tento trend zpátky.

Bob - zadní pohled

Chcete-li pochopit krásu tohoto účesu - musíte ukázat hlavní pýchu fazole - zadní část hlavy.

Pro Více Informací O Suché Vlasy