logo

Brazilská keratinová křivka rovnání recenzí

Brazílie Blowout je kvalitní nástroj, který konečně šetří vaše vlasy z chmýří, odstraňuje škody způsobené použitím žehliček a silných chemikálií a dává vlasům zdravý lesk a vzhled.

Tento nástroj snadno udrží svůj účinek po dobu 3 měsíců, a možná i déle, tady vše závisí na individuálních vlastnostech vašich kadeř.

Po ukončení rovnováhy vlasů keratin, které ani v salonu nebudou trvat déle než hodinu a půl, získáte lesklé prameny:

 1. Vaše kudrlinky budou hladké.
 2. Pramene se vůbec nepořádejí.
 3. Kombinace bude příjemným postupem, ve kterém se vlasy úplně nevytahují nebo nebudou zlomit.

Recenze

Anna, 26 let: "Moje vlasy od narození jsou načechrané, zvlněné, tenké a porézní. Vždycky jsem chtěla mít dokonalé rovné vlasy. Využila jsem zařízení na rovnání vlasů, ale jednou v salonu mi bylo doporučeno provést proceduru BrazilianBlowout.

Tehdy jsem už byla unavená užíváním žehliček po celou dobu a kromě toho mé vlasy byly velmi suché a vyčerpané. Rozhodla jsem se zkusit. Byl jsem varován, že je nemožné umýt vlasy po dobu tří dnů, a pak bych ji musel umýt speciálními bezsulfátovými šampony, ale výsledek by byl 3 měsíce.

Po postupu jsou vlasy hladké, rovné, lesklé a vypadají zdravě. Uplynul měsíc, zatím mě všechno vyhovuje. Osobně tento postup znovu použiji. Doporučuji. "

Christina, 29 let: "Jsem majitelka kudrnatých vlasů, ale vždy jsem chtěla mít dokonale rovné vlasy. Abychom dosáhli tohoto cíle, vyzkoušel jsem všechny druhy nástrojů, které jsou k dispozici na trhu krásy. Ale jejich výsledek je krátkodobý.

A každý den, aby se zvedl o 1,5 - 2 hodiny dříve, aby se pokládal, vyčerpávající. Pak mi jeden z mých přátel doporučil, abych udělal tento postup. Neexistuje nic nepříjemného v samotném postupu, vůně je ostrá, docela příjemná. Vlasy po proceduře jsou hladké, hedvábné, poslušné a dokonale rovné, jako po položení v salonu.

Je třeba dodat, že vlasy zůstávají čisté déle. Díky proceduře Brazílie Bloaut pro neuvěřitelný výsledek a mému příteli za radu. Doporučuji všem, kteří mají zájem o to, aby jejich vlasy po dlouhou dobu zůstaly dokonale rovné bez jakékoliv další námahy. "

Irina, 30 let: "Za třicet let experimentovala jsem mnohokrát barvou vlasů, byla jsem blbostí blbostí, červenou hlavou a horoucí brunetkou. Samozřejmě, že vícečetné barvení ovlivnilo zdraví a kvalitu mých vlasů: staly se suché, bez života, tenké, s rozdělenými konci. Chtěl jsem se vrátit ke zdravému vzhledu vlasů, vylezl jsem do internetu a narazil na tento postup.

Rozhodla jsem se zkusit a neztratit. Byl jsem velmi spokojen s výsledkem. Moje vlasy se zdály změnit. Staly se hladké, lesklé, rovné, vypadaly zdravě. Chvíli jsem vrátila vlasy krásu a zdraví. Výrobci slíbili účinek po dobu 3 měsíců, po skončení mého postupu dva měsíce. Musím říct, že se vlasy začaly trochu kroutit, světelná vlna mi způsobila vlasy. Ale celkově jsem potěšen. "

Silné a slabé stránky

Toto uspořádání, bez nejmenších pochybností, se řadí na první místo na světě mezi způsoby, jak dát dokonalý pohled na prameny. Na konci procesu budete určitě velmi potěšeni, protože se nyní zbavíte neustálé potřeby udržovat kudrlinky alespoň v relativním pořadí.

Co vás čeká po rovnání vlasů na keratin:

 1. Od této chvíle už nebudete potřebovat hodně ráno, abyste vlasy v pořádku, ve stylingu, vyrovnávali a jiných procedurách, které nebyly delší dobu příjemné, protože výsledek není příliš dlouhý a trvá mnoho času.
 2. Nyní můžete dokonce chodit s volnými dlouhými vlasy a budou vypadat dobře upravené, lesklé a krásné.
 3. BrazilianBlowout nevyžaduje, abyste si koupili nejrůznější prostředky pro zachování krásy vlasů. Jsou teď a tak bude šik, přestože tento nástroj nemá nepříznivý vliv na prameny, stejně jako mnoho dalších. Brazilské rovnání mění pouze strukturu chloupků, zavírá váhy a dělá kudrlinky lesklé bez poškození.
 4. Na konci procesu můžete svinout nebo narovnat prameny. Jakmile si uděláte výběr, podle toho, co je chcete vidět, mistr udělá buď rovný, nebo s kudrlinami, a od té doby budete dlouho moci procházet hlavou svých snů.
 5. Brazilský průlom nemá v kompozici škodlivé a silné chemické látky, takže se nemějte bát, že vlasy vypadnou nebo v průběhu času se vůbec nevzdávají žádné léčby.

Indikace a kontraindikace

Ačkoli BrazilianBlowout neškodí vašim pramenům a celkovému zdraví, existují situace, kdy není tento postup žádoucí.

Brazilské narovnání se nedoporučuje, pokud:

 • těhotenství;
 • laktace;
 • poškození skalpů;
 • rany na hlavě;
 • děti (starší než 13 let);
 • alergie;
 • délka drátu menší než 100 mm;

V ostatních případech tento nástroj nemá nepříznivý vliv na tělo a zdraví vašich kadeří, můžete to udělat i po chemických postupech provedených dřív nebo na barvených vlasech, neexistují žádná omezení.

Po postupu se barevné prameny stanou o něco lehčí, stojí za to zvážit to. Po brazilském vyrovnání by se 2 týdny měly zdržet malby, takže je lepší změnit tón objednávky dříve.

Podrobné pokyny postupů

Postup trvá v průměru hodinu a půl a je prováděn v tomto pořadí:

 1. Všechno začíná šamponováním pomocí speciálního šamponu z BrazilianBlowout. To je nutné, aby se stupnice na vašich vlasech zvedaly, a tak jsou připraveny dostat zvláštní složení.
 2. Dalším krokem je vyschnout kudrlinky a rozložit je do mnoha pramenů, abyste mohli správně a efektivně aplikovat BrazilianBlowout a nezůstávejte jediným úsekem.
 3. Pokračujeme v aplikaci kompozice BloautZiro nebo Solution. Musíte použít speciální štětec po celé délce vlasů, aniž byste nechali kudrlinky. Vezměte prosím na vědomí, že je lepší nešetřit na množství kompozice, mělo by být aplikováno velice na kadeře o tloušťce nepřesahující 10 mm. Každá srst bude přes váhy otevřené díky speciálním šamponům impregnována sloučeninou k samotnému jádru a současně bude chráněna. Výživné a prospěšné stopové prvky jej úplně naplní, včetně poškození a mikrotrhlin.
 4. Poté odborník s použitím profesionální vysoušeč vlasů vyschne vlasy.
 5. Sušené prameny musí být pečlivě vyhlazeny a vlasy vyrovnány pomocí plochého železa pro vyrovnání. V této době je vlasová kůžička fixována ve formě, kterou chcete. Dokážete dokonale rovné a hladké vlasy nebo rovnoměrné zvlněné kudrlinky, už je to čistě váš případ. Teplota žehlicích desek by měla být asi 230 stupňů, ne méně, kvalita postupu bude záviset na tom.
 6. Konečná fáze přichází - pán potřebuje umýt zbytky brazilského bledáku z vašich chloupků a aplikovat masku a sérum na vaše nádherné kudrlinky, aby výsledek opravil. Účinnost narovnání bude tak fixována po dostatečně dlouhou dobu.

Efekt

Po ukončení procedury, vaše vlasy:

 1. Získá zdravý lesk.
 2. Nebude křehké.
 3. Zastavte řezání.
 4. Budou hladké a budou snadno hřebeny za jakýchkoli podmínek, a to i v případě návratu po dešti nebo po spánku.

Tento výsledek zůstane nejméně 3 měsíce od okamžiku, kdy je držen, ale pokud někdy vytvoříte masky a použijete sérum, výsledek může trvat velmi dlouho.

Jak přesně - těžko říci, to vše závisí na individuálních vlastnostech vlasů. Bez ohledu na vaše vlasy - husté, tenké nebo velmi kudrnaté až na africké spirály, brazilianblowout je dokáže vyrobit, jak chcete.

Nejčastější dotazy

Mohu postupovat na barvených nebo bělených vlasech?

Určitě ano. Navíc, brazilské Blowout barevné prameny nebo vystavené jiným vlivům budou zdravější, budou mít funkci kondicionéru a vůbec nebudou zkazit barvu kudrlin, ale naopak jim poskytne zdravější a přirozenější vzhled.

Může tento postup skutečně narovnat vlasy?

V tomto procesu mohou být vlasy narovnány, zvlněné nebo jim dávají jiný tvar, zatímco všechno bude vypadat naprosto přirozené. Pokud jsou vlasy velmi kudrnaté, pak na konci procedury budou snadno vyřezány, budou se vyrovnat, jako by byly vždycky.

Jak dlouho bude účinek trvat?

Nejméně 3 měsíce. Pokud vytvoříte masku a použijete sérum, výsledek bude delší a kudrlinky si zachovají brilantní a přírodní krásu.

Je možné plavat po proceduře a jak je ovlivní voda?

Samozřejmě, můžete plavat, ale doporučuje se, abyste to neudělali příliš často. Pokud si tuto věc oblíbíte, pak je třeba před nimi plavat masku, chrání vaše vlasy před vodou a prameny zůstanou stejné. Totéž platí pro mytí hlavy, dělejte vše jako obvykle.

Může brazilské narovnání být provedeno po permanentním nebo chemickém narovnání?

Ano, je to možné, v tomto případě to bude ještě lepší pro vlasy, protože BrazilianBlowout je dodatečně vyléčí a živí se aminokyselinami a dalšími užitečnými mikroelementy.

Bude hlasitost?

Objem zůstane, protože prameny zůstanou naživu a mnohem zdravější. Všechny jejich přirozené rysy zůstanou, s výjimkou těch, z nichž se chcete zbavit. Například nadměrné chlupatost a zkroucení. Poté můžete snadno vytvořit styl.

Kdy mohu barvit vlasy?

Doporučuje se namalovat kadeře před zahájením procedury, protože ochranná vrstva proti bílkovinám neudržuje barviva velmi účinně. A chcete-li barvit v určité barvě, vyberte barvu, která bude tónovat tmavší, protože brazilské narovnání má tendenci trochu rozjasnit prameny.

Bude brazilská vyrovnávací práce na rozšíření vlasů?

Ano, nahromaděné kadeře příliš snadno podléhají postupu, ale pro lepší efekt by měl kapitán zpracovávat naběhlé prameny zvlášť.

Jak dlouho mohu zopakovat postup znovu?

Vzhledem k tomu, že procedura není škodlivá pro vlasy, může se opakovat nekonečně, přebytek brazilského bláta nebude poškozovat vaše vlasy, mezera mezi postupy by měla být 2 týdny, a to i po 10 dnech.

Brazílský výbuch (brazilský výbuch). Recenze a detaily o narovnání vlasů v Brazílii

Vzhledem k rostoucímu počtu dívek, které chtějí mít krásné, dokonale hladké a lesklé kudrlinky, získává stále větší popularita taková služba jako rovnání vlasů. Využije to téměř v každém salonu a každému kadeřníkovi, jehož majitelé dodržují nejnovější změny a trendy. Z tohoto důvodu je třeba zvážit metodu, jakou je vyvážení brazilských vlasů. Můžete sledovat jeho výhody a nevýhody, určit, kdo by byl nejvhodnější.

Zjistíme se blíže k rovnání keratinu

Doporučujeme číst: Kadeřnický krém - pro koho je vhodný?

Tato metoda je docela populární, ale v mnoha hollywoodských hvězdách je široce použitelná. Hlavní rozdíl mezi touto možností je, že produkty používané během postupu mohou zlepšit celkový stav vlasů, poskytnout jim další pokrytí vrstvou bílkovin, která minimalizuje projev statické elektřiny, pomáhá vyhlazovat a uklizovat vlasy po celé délce.V důsledku používání tohoto systému Můžete získat hladké, lesklé a zdravé vlasy, které nemají statickou elektřinu a ne elektrifikují.

Značnou výhodou je skutečnost, že během procedury samotné lék bude vypláchnut vlasy v salonu. A poté, co master provede všechny manipulace, klient skutečně nebude mít žádné omezení. Téměř okamžitě může umýt, uschnout a stylovat vlasy, které zůstávají hladké, lesklé a hedvábné.

Lidé, kteří pracují s tímto systémem, chápou, že každý dívčí vlas by měl být měkký, načechraný, hladký, mít krásný lesk a hedvábnost. Tento postup je jedním z mála, což dává požadovaný výsledek bez negativního dopadu na samotné vlasy.

Tato metoda je vynikající pro dívky a ženy, které snily chodit s hladkými a krásnými vlasy, aniž by se uchýlily k jejich každodennímu rovnání a protahování.

Jak funguje samotný systém?

V tom není nic obtížného, ​​i ten nejvíce obyčejný člověk na ulici pochopí, jaká je jeho podstata. Faktem je, že keratínové narovnání takového plánu může léčit vlasy a vyléčit samotnou strukturu vlasů. Nástroj jemně pečuje o zámky a dává jim skvělý vzhled. Tato metoda se liší od jiných dostupných technik tím, že v důsledku jejího použití nastane změna struktury vlasů.

Hlavním prvkem produktu je syntetizovaný keratin, který má velmi silný a nasycený vzhled. Výsledkem je, že směs pronikne do pláště vlasů, bude to dobře nasytit. Přirozeně je díky vysoké expozici teploty jednoduše utěsněn do vlasů a vytváří tak ochrannou vrstvu. Jen to udělá vynikající hladkost, hedvábnost a krásu vašich kadeř.

Pokud provádíte tuto službu v salonu, můžete vám poskytnout nejnovější metody péče o vlasy a obnovu vlasů, díky nimž můžete získat kudrlinky i kudrlinky. Výhodou je, že každý vlas dostane požadovaný počet rovnoměrně rozložených prvků. Nepravidelnosti nebo poškození vlasů proto nedojde. Zvažte také, že keratin rychle obnoví a posílí poškozené vlasy. Velké množství slušných sexu tvrdí, že brazilské vlasy narovnávají brazilský výstřel, je dokonalým řešením pro dívky a ženy, které mají křehké a matné vlasy, které ztratily svou vitalitu a lesk. Po ukončení řezání.

Doporučujeme si přečíst: Byly depilátové bělící krém - proč byste ho měli koupit?

Problémové vlasy již nejsou problém?

Můžete to říci, protože velmi často stav vlasů dívky závisí na genetice, a ne jen na péči o ně. Tam jsou ty, které mají krásný sex, mají velmi suché a křehké vlasy, nedbalé vlasy. Co říci o těch dívkách, které od narození mají vlasy, které jsou tlačeny. Pokud uvažujeme o statistikách, takové brazilské narovnání může vyhlazovat téměř 97% silně zvlněných a zkroucených kadeří. Je ideální i po zvýraznění, barvení nebo budování.

Pro dívky, které mají problematické vlasy, je výhodou, že se nemusíte starat o 4 měsíce ohledně stavu vlasů. Díky tomu můžete snadno vytvořit požadovaný styl bez pomoci profesionálů.

Doporučujeme číst: Krém zpomaluje růst vlasů po epilaci a depilaci

Pokud jde o samotný postup, obvykle trvá asi hodinu a půl a je rozdělen na etapy. Jsou podobné jakýmkoli možnostem rovnání keratinu. Zpočátku se vlasy dobře promyjí tímto šamponem. Tímto způsobem se váhy maximálně objeví na vlasu, do něhož keratin pronikne. Poté, když je hlava umyta, jsou vlasy vysušeny a pečlivě česány. Dále bude aplikován speciální nástroj pro zarovnání, který je vysušen na samotných vlasech. Nyní narovnávejte speciální železo při teplotě 230 stupňů. Zde je fixace keratinu ve vlasech pro maximální efekt. Posledním krokem je použití umytí, které se liší od šamponu. V důsledku toho se vlasy vysuší.

Jak můžete vidět, hlavní rozdíl spočívá v tom, že po tomto kroku již klient opouští salon s dokonale hladkými vlasy a nemusí se bát vlhkosti na vlasy ani vytváření účesů na další tři dny. Ve skutečnosti neexistují žádná omezení pro lidi, kteří okamžitě chtějí vypadat dobře a vytvořit požadovaný účes. Zpravidla není třeba ani styling, protože samotné vlasy se dokonale hodí.

Pravidla pro péči o vlasy po použití brazilského narovnání

Některé dívky jsou překvapeny, ale skutečně existuje určitý soubor pravidel, které je třeba vzít v úvahu pro maximální trvání výsledku.

Zpočátku řada řemeslníků, kteří pracují v salonech, naznačují, že je třeba umýt vlasy šamponem, ve kterém nejsou žádné sírany. Tato složka přispěje k praní keratinu jak přirozeně, tak i do vlasů zavedením brazilského narovnání. Samozřejmě, život finančních prostředků se poté výrazně sníží. Mnoho lidí naznačuje, že šampony jsou také žádoucí pro použití od výrobce hlavní značky. Dalším prvkem, který prodlouží život a krásu vašich vlasů, je speciální gelové sérum. Používá se před koupáním, takže je odvezena do moře a do bazénu. Použití takové kompozice pomůže minimalizovat vyluhování látky z vlasů, protože aplikace gelu vytváří speciální ochrannou masku, která zabraňuje odstranění látek nezbytných pro vlasy.

Přirozeně někteří představitelé spravedlivého sexu tvrdí, že výrobci se tak snaží zvýšit celkový prodej svých výrobků. Na druhou stranu, s vědomím toho, že keratinové narovnání a péče o vlasy se vyskytují v důsledku použití výrobků stejné značky, můžete získat záruku prodloužení trvání výsledku. Líbí se vám to nebo ne, můžete posoudit pouze poté, co jste vyzkoušeli postup sami. Na druhou stranu je hloupé odmítnout nákup speciálních nástrojů, pokud už bylo na vlasy vyrovnáno asi 5 až 6 tisíc rublů.

Odpusťte nezbedným vlasům a stylovým výrobkům.

Jsem majitelka nespravedlivých vlasů, což znamená, že každé mé ráno začínalo se zvednout o hodinu dříve a stylovat si vlasy! Oh, jak jsem si jist, mnoho žen, které se s tím setkaly, pochopí, pokud je to vyčerpávající a bohužel krátkodobé. Všechny tyto pěny, kůže, laky, spreje, žehlení, jak se mi všechno stalo drahým, ne v dobrém slova smyslu.

Ale tady jsem se konečně setkal s kadeřníkem, který mi z této ranní noční můry vyvolal spásu! Řešením mého problému je narovnání keratiny s brazilským Blowout!

Souhlasil jsem, aniž jsem si myslel. Samozřejmě, že při rozhodování o tomto postupu bylo samozřejmě, že tento efekt trvá 5-7 měsíců.

Nejdůležitější věcí není zkažit celý postup tím, že si vlasy umyjeme šampony se sírany a parabeny, vlasy neusušíme železem a nepoužíváme stylingové výrobky! Abych byl upřímný, mám teď stylové nástroje a nic! Jsem šťastně hodil je všechny zbytečné v měsíci po keratin rovnání.

Teď mi každý den hýbám vlasy a každé tři až čtyři dny mám hlavu. Častěji to není nutné! Jak je teď skvělé dívky.

Neposlouchejte ty, kteří říkají, že kompozice brazilského Blowout slzím divoce oči, rychle se vyplaví a nesplňuje slibovaný účinek po prvním šamponování - to je okázalá lež! Já osobně jsem prožil, že neexistuje ostrý pach, naopak, vůně připomínala něco smíšeného s vanilkou a čokoládou. Ale příjemné. A po proceduře vlasy pořád ještě dva dny voní touto příjemnou a drahou vůní! Efekt trvá i po umytí hlavy, gldavnoe, vysoušejte vysoušeč vlasů při teplotě ne vyšší než 200-230 stupňů.

Barvení vlasů okamžitě jen brazilské Blowout, aby to bylo nesmyslné, barva neklesá, ale dokud, možná, bude barva ještě dlouho.

Umyjte si hlavu, protože jakmile dojde k rovnání keratinu, stačí pouze vylupit bez síranů a parabenů. Nerozumím "Natura Siberica". Nevěřte tomu novému "Timoteovi", píší 0% parabenů a síranů na obalu a všechny obsahují stejné sírany. Viděl jsem to sám na tutu. Pouze sírany vypláchnou celou sáčku z vlasů. Proto se tento efekt okamžitě odmyje síranovými šampony.

Díky kompozici brazilského Blowout mám nyní hladký, tekoucí, poslušný vlas - a to je prostě štěstí.

Probral jsem se, umyl, česal a šel zdobit svět.

Brazílie Blowout vlasy rovnání

Zde je to štěstí! (přidaná fotografie)

Moje vlasy jsou barveny barvou, kromě toho jsou porézní a kudrnaté v přírodě, ale tenčí.... špičky jsou ve velmi špatném stavu, ale rostu a je mi líto za každý centimetr. Přemýšlel jsem o dlouhém narovnání a tady znovu - a já to udělal! Velkým plusem je, že nemusíte umyt vlasy po dobu 3 dnů po proceduře, jako Coco Choco, oni dělali a chodili kolem))) vlasy jsou rozptýleny, zářící jako Barbie, měkké, lesklé, dokonce i dásně pryč! A to je po mém vleku, který byl - to vypadá jako zázrak!
Procedura trvala tři hodiny, nejprve jsem si vlasy umyla speciálním šamponem, pak byl keratin samotný nanesen, narovnán, sušen s vysoušečem vlasů (studený vzduch) a následně utěsněn železem. Pozor! Majitel řekl, že je nutné vlasy vysušit keratinem, jinak, pokud vysušíte mokré vlasy železem, můžete je prostě spálit! Dívky, buďte opatrní! Samozřejmě, když vlasy sušily vlasy, keratin cítil hrozně! Oči se odlupovaly, leskly se v krku, i když jsem seděl s maskou na obličeji, samozřejmě je to chemie! Myslel jsem, že po ukončení procedury budou zabité vlasy... ale když byla kompozice odmyta a vlasy byly právě vysušeny vlasy - byly zdravější než dříve. Živé tečení, vizuálně delší, chtěl jsem se je dotýkat a dotknout se je! Byl jsem šokován, že tohle jsou mé vlasy. Neuvěřitelné. Ani laminace, ani "štěstí pro vlasy" od shiseydo, ani luxusní péče - nikdy nedával takový účinek o 10 procent! Dokonce i vysoušeč vlasů a žehlička v kombinaci s různými výrobky nedávají tak brilantnost a pružnost! Úžasné! Všichni v práci říkali: "Co jste udělali sobě a vlasům? třída! "Jediná věc, všechny rozdělené konce se okamžitě staly velmi viditelnými... varoval mistr o tom. to je nutné jít a dostat účes, ale nemusím cítit délku, ale samozřejmě velmi zkazí pohled (možná, že nevidíte zdravé vlasy, zřídkakdy mám střih)
Ale teď pokládání trvá 5 minut. Umyji se, trochu se procházím (15 minut) trochu vyschnu a pak 5 minut sušič vlasů a bez hřebenu - a voila. Strašidelná krása se na mě podívá ze zrcadla)))) a za měsíc uplynulo, vlasy jsou také rovné, objem se zvětšil, myslím, že díky tomu, že průmysl má vlasy! když půjdu do postele s mokrými vlasy ráno, všechny vlasy se také trochu kroutit, jsou nedokonalé, ale také krásné, ale žijí!
Dívky, které pochybují, to dělají. Je mi líto, že jsem to před rokem neudělal, když jsem se o tom dozvěděl.

Ztráta peněz a strašná ztráta vlasů! +++ Před a po obrázcích!

Za prvé, jsem vlastníkem hustých dlouhých vlasů. Po umytí jsou vlasy velmi kudrnaté a budete muset používat vysoušeč vlasů a vysavače vlasů pokaždé. Pokud na ulici, v teplé sezóně, jsou získány krásné kudrlinky, pak v zimě s přirozeným vysycháním, zvláštní "jehněčí" na hlavě) Vždycky jsem snil o rovných a hladkých vlasech, vždycky o mě snili!)) Slyšení o tak nádherném rozšíření a po přečtení hrůzných recenzí na tomto webu jsem běžel do salonu, aby se vyrovnal. Náklady na proceduru od 5 000 doma až po 10 000 v kabině.

Když jsem přišel do salonu, seděl mě pán na židli a začal mě vykvétat na vlasy. Nejprve jsem si umyla vlasy speciálním šamponem a pak ji sušila, protože kompozice se aplikovala pouze na suché vlasy.

Nyní způsobil kompozici. Zde, jako barvení vlasů, probíhá celá akce. Kompozice je rozložena podél malých pramenů a je dobře česaná. Požádal jsem pána, aby se uchýlil o 5 cm od kořenů, aby udržel hlasitost. Vůně. To je plechovka. postup se provádí v masce. A dobře větrané prostory. Vůně je chemická, horká, mé slzy tekou, mé oči byly zanícené a svěděné ((Když pán dokončil aplikaci složení, což je asi 1,5 hodiny, musíte držet kompozici na hlavě asi 30 minut.

Po 30 minutách mistr začal vlasy vysychat, je to velmi důležitý bod, jelikož keratin je utěsněn plochým železem POUZE na DRY vlasy. Nyní mistr začal pečetit keratin ve vlasech se speciálním vysokoteplotním železem. Dívky, stále si pamatuji ten strašný chemický zápach.

Poté si složku vypláchl a vlasy sušily vlasy, aniž by tam byly nějaké nástroje.

Poté, co jsem viděl výsledek, abych byl upřímný, samozřejmě jsem zIGELA. )) Jaké byly vlasy... Hladká, poslušná, dotkla se a nedokázala se odtrhnout!) Pravdou je, že rozčesané vlasy jsou okamžitě viditelné, ale byla jsem připravena to přijmout, protože tam byl tak cool účinek. Samozřejmě, že toto narovnání je dobré, protože můžete okamžitě umýt hlavu a ne za 72 hodin, stejně jako při jiném narovnání. Ale přesto jsem jen pro případ, že jsem to neunavil po dobu 2 dnů. A dotkla se a dotkla se jejích božských vlasů.

Výsledek by měl zůstat 3-6 měsíců. Vzpomínám si, že... Wow, to je, kolik času ušetřím teď, bude to)) Jo... Kolik jsem se mýlil))

Běžel jsem do speciálního obchodu a koupil jsem bezfosfátový šampon pro vrstvené vlasy, protože jsem si nemohl koupit vlasy po keratinu po narovnání vlasů.

2 dny uplynulo... Rozhodl jsem se, že je čas umyt si vlasy už). Umyla jsem si vlasy šamponem, obložila jsem ručník a pak... Poslat zklamání:

1) Jen jsem si nemohl pokrýt vlasy, vlasy na vlasy byly právě na hřebenu. Musel jsem stříkat sprej pro snadnější česání.

2) Začal jsem sušit s vysoušečem vlasů, jak se dostali zmateni... Tin...

3) Sušením vlasů s vysoušečem vlasů jsem viděl před sebou stejné "jehněčí", které bylo před narovnáním (((neexistovala žádná omezení ke zklamání.... musel jsem zvednout žehličku a vytáhnout znovu.... ((

Obecně, po 3 týdnech, jsem si uvědomil, že zázrak s mými vlasy se nestane a je zbytečné čekat. Ale nebylo to... Vlasy začaly zrádně stoupat, jen vypadaly vlasy. Na hřebenu, v koupelně, na polštáři, na šatech, všude mi byly vlasy. Začal aktivně zacházet s maskami a domácími recepty!

Nemůžu říct, jaký je důvod pro můj neúspěch... Možná, že si vlasy nevzali tento keratin, možná že kompozice byla "zpěněná", ale určitě neočekávaly takový výsledek. Ale mám pozitivní postoj ke všem druhům experimentů, a tak jsem dospěl k závěru, že to prostě není moje)

Budou otázky dívky, zeptat se, určitě odpovězím!)) Brzy se uvidíme!))

Budu neustále (foto předtím)

Moje vlasy mohou být popsány v jednom velkém termínu - ani tohle ani to. Není dostatečně zvlněný pro krásný přírodní styl, ale vůbec ne rovný. Jsou lehké, tenké, silně přerývané a nepravidelně zvlněné a v deštivém nebo zasněženém počasí se všechno zhoršuje. Proto jsem skoro každé ráno musel začít s dlouhým setkáním s vysoušečem vlasů a žehličkou. Všechno to bylo docela únavné, takže když můj kadeřník prošel všemi nezbytnými keratínovými vyrovnávacími pracemi a koupil spotřební materiál, přihlásil jsem se k jednomu z prvních postupů.

Samotný proces je následující: nejdříve se vlasy omyjí speciálním šamponem hlubokého čištění a několikrát se omyje na stav houby. Poté se keratin aplikuje v tenkých zámcích a vše se vysuší sušičem vlasů. Dále už suché vlasy, s velmi, velmi tenkými prameny, se začínají natahovat železem a těsnící keratin ve vlasech. Toto by mělo být provedeno výhradně na 230 stupních, jinak nebude mít žádný vliv. Vzhledem k tomu, že mé vlasy jsou tenké, aby nedošlo k úplnému zabití hlasitosti, přítelkyně ustoupila z kořenů o 5 cm. Po narovnání jsou zbytky keratinu vypláchnuty, vyrobena speciální maska ​​na vlasy (i když tento krok můžete bezpečně přeskočit) a voila!

Ve všech fotech jsou vlasy vysušeny pouze s vysoušečem vlasů, bez použití žehlicích a stylových výrobků. A zdá se mi, že rozdíl je tak zřejmý, že nepotřebuje další připomínky.

Mám trochu vlasů, takže celý postup trvá asi dvě hodiny, než kouříte. Bezprostředně po narovnání se dělící konce staly velmi nápadné, takže jsem je musel odříznout. Na rozdíl od CocoChoca může být hlava vypláchnuta ještě další den.

Během procedury nebyly žádné nepříjemné pocity nebo špinavé pachy, ale po aplikaci keratinu při vysoušení vlasů vysoušečem vlasů se mi oči trochu trochu otřely a pero v mém nosu. Na druhou stranu, když jsem dělal chemii asi před pěti lety, pocity byly mnohem horší.

Vyrovnaná srst prakticky nevyžaduje žádnou zvláštní péči, jedinou podmínkou je pouze bezsulfátový šampon. Koupil jsem si vlastní, ale to vůbec není nutné. Nyní, na vlně módy pro organické látky, můžete najít spoustu možností mnohem levnější.

Teď už po týdnu uplynul týden a nezaznamenal jsem ani jednu mínus, o níž píšou: vlasy se neležou a rychleji se nečistí. Účinek by měl stačit několik měsíců, kdy keratin začne mizet, určitě aktualizuji tuto recenzi.

Také bych chtěl říci o velkém množství padělků na těchto skladbách, takže pokud si objednáte, buďte opatrní!

Samozřejmě, že jsem se úplně nevzdal žehlení, musel jsem si trochu přetáhnout můj třesk a trochu zkusit, ale trávím mnohem méně času na to. A žádný déšť mi teď není strašný!)

PS: Před zahájením procedury jsem četl úplně jinak jako oficiální a ne moc informaci. A pokud takové výhody brazilského Blowoutu jako příležitost umýt si vlasy bezprostředně po postupu a není pochyb o dlouhodobém účinku, pak je otázka bezpečnosti kompozice stále otevřená pro mě. V roce 2010 zazněly hlasité výroky o nepřijatelném podílu emisí formaldehydu, případ se dokonce obrátil na soud, ale zdálo se, že BB vyhrál. V každém případě jsou skutečné informace extrémně malé. Ale vím, že CocoChoco, které v současné době pracuje na většině salonů, je v Evropě zakázáno. Takže pokud máte nějaké konkrétní informace k tomuto tématu, budu velmi rád, že si je přečtu.

Zrcadlový lesk (+ foto, 3 měsíce po narovnání)

Vyrovnání vlasů z brazilského Blowout je nejkrásnější věc, která se mi může stát (to je samozřejmě pro vlasy). Rozhodl jsem se, že to dělám spontánně. Příroda, moje vlasy nejsou zvlněné, ale ne rovní, rostou v různých směrech, tlačí. Souhlasila jsem se svou přítelkyní, aby mě zbarvila (pracuje jako kadeřnice v USA, kde se všechno stalo) a navrhla, abych se pokusila vlasy napravit, protože jsem věděla, jak se "odráží" od zrcadlového lesku vlasů. Já, (jak říkají, pro jakékoliv varu) přirozeně souhlasí. Tento proces nebude popsán, internet je plný podrobných informací o tom, jak se to dělá. Dovolte mi jen říct, že se mi to nelíbilo v každém - je to vůně! Dokonce i na otevřené verandě bylo hrdlo, nos a oči velmi žíravé (to vůbec neumím). V průběhu "práce" jsem zjistil, že po barvení vlasů efekt zmizí. Takže, mějte na paměti, nejprve malovat, pak narovnejte! A je velmi důležité, že žehlička je vhodná. Nepamatuji si, jak by se mělo zahřát až na 350 stupňů a desky by měly být keramické (nejsem si jistý, že jsem si správně pamatoval, je lepší, že to bude google). Když to bylo po všem, viděl jsem jen neuvěřitelný lesk a hladkost vlasů. A na dotek se staly měkkými. Upřímně řečeno, myslela jsem, že to bude na další šamponování, ale... Moje překvapení nebylo omezeno. A po umytí mé hlavy a po dalším mytí hlavy, a také a znovu, měly mé vlasy stejný brilantní (v doslovném a obrazovém smyslu) vzhled. A po 3 měsících jsou stále chytré (foto jako důkaz)! Používám šampon http://xlebez.ru/content/shik-blesk-krasota-foto-v-dokazatelstvo a masku z brazilského Blowout.

Krása pro tebe, roztomilé holky! A díky za zastavení tím,

Uraaaa. konečně jsou rovné. + foto =)))))))))))))) + fotografie po 3 měsících.

Nejdřív chci trochu vyprávět o mých vlasech: Mám to přirozeně kudrnaté (nerovnávám se rovně) a kudrlinky jsou nerovné, jako vlasy zhora nejsou příliš kudrnaté a když zvednu horní vlasy, vnitřní je velmi kudrnaté a v malých jemných kudrnatých. Pokud jsem vyrostl trochu banda, stal se jako rybí kosti, byl zaoblený v různých směrech (to je představit takovou hanbu). Bylo to prostě zbytečné zabalit si vlasy, nejprve to trvalo minimálně 30-40 minut, za druhé je jen vyjít ven, kvůli vlhkosti našeho klimatu, přirozeně se začaly kroutit a bouchat příliš, za třetí v létě je velmi horko Přirozeně se potíte, vaše čelo se pojí, a tudíž se třpytí znovu, stejně jako krk, který se poteje za uvolněných vlasů a také se zvlní.

Ale moje přítelkyně se rozhodla jít na vlasy k vyrovnávání kurzů, prošla je, zkontrolovala všechno na sobě a byla potěšena. To zapálilo oheň. Odvolala se k ní, a tak mi udělala vyrovnání.

Řeknu vám o celém procesu. Tento proces určitě není rychlý, bude to trvat daleko od hodiny. Mám na mé vlasy středně dlouhou délku a taková normální hustota se objevila asi 4-5 hodin. Poprvé jsem si umyla vlasy šamponem, pak balzámem, pak jsem začala používat tuto vyrovnávací směs samotnou, keratin. Byla to opravdu dlouhá doba, protože ji naneste úhledně, rovnoměrně na tenký pramen vlasů a tak dál, dokud se všechny vlasy nerozšířily. Po chvíli jsem se posadila a začala mi vlasy narovnávat (jak to vysvětlovala, to se děje, aby se keratin v mých vlasech opravil). Tento postup se provádí delší dobu než předchozí, protože každý pramen musí být žehlen nejméně desetkrát. Představte si, kolik času to je. Když jsem to udělala, znovu jsem poslala hlavu, umyl jsem vlasy šamponem, pak balzamem a nakonec mi dala masku na vlasy, nasypala jsem ji a držela jsem ji po dobu 10 minut, aniž bych ji umyla, a po té době jsem si umyla masku. Seděla před zrcadlem, podala mi vysoušeč vlasů a začala jsem si uschnout hlavu... A tady... ohhhh chuudoooo. Prostě bez pomoci hřebenu, kartáčování, se mi úplně rovné, můžete zhruba říkat, jako "hole", dokonce ani zbraň nebyla.

Nyní je to 2 měsíce, co jsem udělal vyrovnání, a chci říct, že všechno zůstává stejné, má hlavu (pouze se zvláštním šamponem a balzámem), suchou půdu a jsou rovné. Moje vlasy úplně nevypadnou, naopak, mohu říci, že se staly silnějšími.

Jedním mínusem jsou vysoké náklady, ale kvůli takovému "přímému štěstí" nejsou tyto peníze škoda.

Přidala jsem své fotky, 3 měsíce po narovnání (nebuďte v rozpacích, barva vlasů byla odlišná, po trojnásobném narovnání jsem byl malován a moje vlasy jsou stále rovné.))

Brazilský Blowout společně a navždy)))))

Dobrý den všem)))) !!

Chci se trochu podělit o svou radost a obrovské štěstí! Rozhodl jsem se, že tento postup po dlouhou dobu půjdu, protože jsem už jednou udělal Cocochoco keratin vyrovnání a mé očekávání nebyla splněna. Dovolte mi vysvětlit, proč: v první řadě se všichni, kdo čte tyto recenze, chtějí napřímit, což znamená, že vaše vlasy jsou tlačeny ((((křivka (((ráno nechceš jít ven z domu a když prší)) pak všechny vaše styling -The vědět, kam mizí, a to kazí náladu, + ztracený čas....v obecně nepozorný... Takže Socochoco, vyřešil tento problém tím, že pouze jeden měsíc, ale já porovnat účinek brazilské Blowout, určitě rozdíl je obrovský! něco o Postup: Budu si umýt hlavu s brazilským šamponem Blowout, napijete čajku a začněte ho aplikovat v malých zámcích eratin, pak sedět znovu pít čaj 30 minut, ale pak se bavit!) podsushat malou fénem, ​​(vlasy ještě mokré), a začne stejně jako v malých pramenů narovnat utjuzhkom 250 stupňů, který píše, že štiplavý zápach, dušení, atd. n... Nic se nestalo, možná to byla jen dobře větraná místnost nebo vybíraví zákazníci, ale řeknu tolerantně, dokonce bych řekl, že jsem si nevšiml takového štiplavého zápachu, čekal jsem na výsledek s otevřenými očima! A pak se stalo MIRACLE, účinek je prostě úžasný, vlasy jsou hedvábné, jako kdybych měl po celý život takové úžasné rovné vlasy! Nagnulagolovu a jsou tak přes krk rozpadla jsem rovnou v šoku (mám na mysli, že když jsem byl s kadeřemi, že pokud nagneshsya bude celá šok z matného jednoho paprsku spadnout a tak, ale tady na volosinochke!) Radím, tyto pocity neprojdou !) pravdu šampon jejich drahý, ale takový účinek, že ani nenapadlo koupil!) teď jsem bez brazilský nepoužitelným dělá!) fotochki pravda v kabině neudělal, ale dělal ve večerních hodinách, a přidat jeden narovnat....

VŠECHNY TRUTH o brazilském výbuchu! Přestaňte věřit hororovým filmům! ; P Plné "debriefing" s "PHOTO"

Zázraky? Mýty. Realita! Sejdeme se po regálech. DŮLEŽITÉ tipy pro začátečníky! ALL ALL welcome!))

Je dokončen. Udělal jsem to! Měsíc čekal na záznam majiteli a tady jsem na prahu salonu.... Vůně je příjemný karamel. Přitahuje mě) Všechny pochybnosti, spousty recenzí o formaldehyde, vypadávání vlasů zůstalo v dávné minulosti.... Opravdu jsem to chtěla! Co jsem tam chtěl - nebyl bych se uklidnil, dokud jsem to neudělal! Unavený z toho, že se bojí a trýzňuje a každodenně narovnává jejich chudé vlasy!

Vlasy jsou přirozeně světle hnědé, zbarvené kaštanové, dlouhé (otrastilaaaaa.), Tenké a neustále podstupující styling žehlení, vysoušeč vlasů, lak, gel...... KAŽDÝ DEN. Myslím, že mě tady mnoho lidí rozumí.

Asi před dvěma lety jsem se posedl hladkými vlasy. Našel správnou pracovní masku, Lee Staffordová, začala používat kosmetiku Kerastase, včetně svého zlatého oleje (jen to zachránilo tipy ze sekce - neudělal jsem vlas 2 roky, všechno je v pořádku). Ale nejmenší vlhkost v ulici nebo vlhkost v místnosti - a jsem zvyklý! (((na fotografii jsem "ráno" a já jsem večer.) Je vidět, že navzdory celkové hmotnosti vlasů, horní vrstva stoupá a stojí na jejím konci... Jedním slovem - N. e. h.o.f. oh oh

Ale můj přítel chodí navždy s rovnými vozíky... a v dešti, ve sněhu a v moři. Jaký zázrak. Chci, abych chtěl.

Co je keratin rovnání a co se jí

Brazílie Blowout (Brasilin Blowout) - jedinečná profesionální péče o vlasy okamžité akce, zachování účinku tří měsíců.

Hlavním úkolem brazilského Blowout je obnovit krásu a zdraví vlasů za hodinu a půl *. Brazílie Blowout zaručuje odstranění takových problémů, jako je chlupatost, zmatenost, otupělost a poškození vlasů a současně estetické a emocionální potěšení ze zachování účinku tří měsíců **.

V srdci Brazílie Blowout je komplex aminokyselin přírodního původu z Brazílie, který kardinálně koriguje vnější stav vlasů, ale nemění ani neporušuje jejich přirozenou strukturu.

Výsledkem je vytvoření ochranné vrstvy přírodních aminokyselin na vlasu, utěsnění a vyhlazení vlasové kůžičky. Na žádost klienta mohou být vlasy narovnány na 100% a můžete ušetřit nebo snížit zvlnění, čímž odstraníte nadýchaný pocit.

"Až do okamžiku zpracování, který zajišťuje hladkost, s využitím tohoto systému, který je důležitým vědeckým úspěchem, se formaldehyd v průběhu a po skončení procedury neuvolňuje (úroveň uvolnění 0%)" - informace z oficiální stránky)

Existuje také informace, že společnost vyhrála soudní řízení na základě obvinění z používání škodlivých látek (formaldehyd).

Ale nebuďte hloupí, pokud jsou oči vodní pro některé, znamená to něco nepříjemného tam (hlavně v přijatelných dávkách).

Osobně, z barvy L'Oreal mám silné polechtání, nebudu lhát na účet keratin - není nic takového!

A jak řekl můj kadeřník: Kdyby byl nebezpečný formaldehyd, byl bych zemřel, pravděpodobně za 5 let práce! ))

No, je těžké se hádat s očividným. Mnoho stěžují... Určitě přidám recenzi po dlouhé době po postupu. Mohu však s jistotou říci, že pokud uděláte vyrovnání od oficiálního zástupce této značky, s plnou rukou, lehce ustupující od kořenů, nedochází k pádu vlasů. testováno na mém příteli, kteří mi věří, "tři peří"))

Slick vlasy, špinavé vlasy

Řeknu to hned - není to pravda! Vlasy jsou stejné jako předtím, mírně objemné a pokud stále používáte lak (jako já) nebo pěnu / pastu / prášek pro objem, vůbec to nevidíte. Moje vlasy jsou mastné druhý den, tj. Každý druhý den. Kdyby byly hustší - kdyby si chtěl vyrábět ocas nebo oplet, pak by byly méně často! Takže tomu nevěřte. Samozřejmě, pokud máte kadeře a jste zvyklí na to, význam vyrovnání je "olizovat" je do jedné rovnoměrné hmoty))

Pokud nemáte kudrlinky přímo z kořenů - požádejte pána, aby ustoupil 3-5 cm od kořenů a budete mít hlasitost!))

Oči zalévání, trhání krku a tak dále. Uzhasyyy......

Taková věc neexistuje! Nosím čočky, mé oči jsou citlivé, můj nos dobře dýchá a také voní. Vůně po celou dobu (hodina 3) karamelu. Nebo něco kosmetického sladkého... Okna se otevřely široce (léto!) A nebylo ani nejmenší pocit podráždění nebo pálení!

a nyní HLAVNÍ BODY a tipy (DŮLEŽITÉ!)

 • 1. Nebuďte nedbalé. Najděte certifikovaného zástupce brazilské značky Blowout! (Vážně jsem dokonce zavolal zástupce Ukrajiny a zeptal se, jestli byl jejich vyškoleným pánem!)
 • ||||||||||
 • 2. Pokud barvíte vlasy, udělejte to pár dní před zahájením procedury, keratín utěsní barvivo ve vlasech a barva se bude udržovat dobře i na pláži!
 • ||||||||||
 • 3. Pokud je to možné, otevřete všechna okna v kabině, aby byla lépe větrána a aby nebyla podrážděna z výtoku drogy
 • ||||||||||
 • 4. pokud se bojíte ztráty hlasitosti, nebo nechcete účinek prilizhennosti (uši vystoupí, korunka hlavy okamžitě spadne apod.), Požádejte pána, aby aplikoval keratin, viz 3-5 z kořenů. Udělal jsem třesk z kořene. a vrchol padal zpět. V pořádku))
 • ||||||||||
 • 5. Ujistěte se, že si koupíte bezsulfátový šampon (jakoukoliv značku! Mám Giovanni), nenechávejte to předčasně
 • ||||||||||
 • 6. Pokud finanční prostředky umožňují, zakoupit masku na vlasy s Acai berry! Je kouzelná, a tak se domnívá, že je to mini-vyrovnání!
 • ||||||||||
 • 7. Pokračujte v používání oleje nebo tepelné ochrany, jak chcete. Pokud máte pocit, že je potřebujete.
 • ||||||||||
 • 8. Opakujte postup nejdříve 3 měsíce a pokud si přejete. Doufám, že účinek na mých rovných vlasů bude trvat půl roku určitě!

Najdu to divu zázrak pro porézní, načechraný, vyčerpaný, křehký, barvený, blonďatý, spálený, chlupatý vlas! Dokonce ještě horší jsou vaše vlasy, tím větší bude účinek "WOW"! Kdybych byla blondýnka, neustále bych to udělala! (Měli byste vidět, jak je blond vlasy v pohodě, přichází blondýnka a vlasy na vlasy!)

A já jsem se rozhodl hýčkat se, přidat lesk, lesk a péči!

Neexistuje žádný super efekt na mé rovnoměrné vlasy, říkám hned. Pokud máte tak hladké vlasy a jen chcete lesk, koupit masku / sprej / olej.... Dokonce i stejná maska ​​z brazilského výbuchu bude taková "mini-rovnání". Po umytí mé hlavy vidím spíše upravené vlasy, které jsou vytažené železem. Ale správně, takže radikálně kondenzuje nebo obnovuje vlasy - ne. Pamatujte si, že toto není LÉČBA! Jedná se o reliéfní styl, který jemně leží a je šíleně příjemný na dotykové poslušné vlasy.

Na tlustých vlasech - pohádka obecně!))

Máte otázky - zeptejte se, neváhejte! Jsem tady každý den!)))

Rozhodnuto o postupu - Nenechte si ujít žádnou RADU!!

Náklady na Krymu v červenci 2014. pro vlasy pod lopatky + vyrovnané, na vyžádání pár pramenů přírodních vlasů na barretách - 3900 r.

Masochka mě stála v roce 1350 p.

Šampon 570r. s dodávkou.

Shine a dopřejte si to nejlepší. ))

Keratin pro vyrovnávání vlasů Original Solution Brazilian Blowout, 40 ml

Byla nalezena tato položka levnější?

Pošlete odkaz na náš chat, kde je levnější a my Vám nabídneme nejlepší cenu!
Můžete také objednat a zadat odkazy v komentáři nebo informovat telefonicky 8 (800) 555-345-1.

Velkoobchodní ceny

Pro zdravotnické střediska, kosmetické salony, distributory, kosmetologové a jednotlivce, které podléhají velkoobchodním podmínkám.
V souvislosti s marketingovou politikou některé ceny na vyžádání.
Sídlíme na "portálu dodavatelů", účastníme se aukcí, dodáváme pro státní instituce.
Pracujeme se všemi typy plateb, včetně bezhotovostních plateb s DPH.
Pozor! Velkoobchodní ceny nefungují v koši obchodu, ale jsou aplikovány manažerem při potvrzení objednávky.
Podrobnosti naleznete v sekci Velkoobchodníci.

Propagace

Tento produkt se účastní propagačních akcí:

"Darování částky, kterou si vyberete." Seznam dárků

Dodání: od 3000r. zdarma pro RF

Pomocí keratiny Brasilian Bloout můžete profesionálně narovnat vaše vlasy o 100% a můžete ušetřit (nebo snížit) kudrnaté vlasy, odstranit fluffiness a pórovitost vašich vlasů, takže vaše vlasy neuvěřitelný lesk a lesk.

Brazílie Blowout (USA) je nejúčinnější a nejmenší agent na světě, kterou používají nejslavnější ženy (Jennifer Lopez, Nicole Kidman, Jennifer Aniston, Salma Hayek, Svatá Beria, Nicole Richie a další). Jedná se o hvězdný produkt hodný červeného koberce, což umožňuje vypadat vlasy vždy dobře upravené a úžasné!

Brazilský Blowout Keratin neobsahuje drsné chemikálie a formaldehyd. Výsledek po postupu rovnání keratinu a obnovení vlasů trvá od 3 do 6 měsíců a má kumulativní účinek. Doba trvání postupu k regeneraci keratinu Brasilian Bloout trvá od 60 do 90 minut (v závislosti na délce a tloušťce vlasů). Účinky hladkého a lesklého vlasu zůstávají zachovány při následných návštěvách bazénu, sauny, mořských ošetření, tj. neomezuje volnost působení ihned po postupu! Navíc náklady na postup narovnání keratiny v Brazílii Blowout jsou díky nízké spotřebě keratinu díky své vysoké koncentraci ekonomické. Zásada použití keratiny Brazilský Blowout: "Méně - tím lépe!"

Složení: Základ keratinu Brasilian Bloaut obsahuje komplex aminokyselin přírodního původu z Brazílie, který radikálně mění a obnovuje vzhled vlasů, ale nezmění a nenarušuje jejich přirozenou strukturu. Výsledkem použití keratinu je vytvoření vlasové ochranné vrstvy přírodních aminokyselin, těsnění a vyhlazení vlasových kůžiček.

PRO POSTUP, který budete potřebovat:

- železo s povlakem z titanu nebo turmalinu a s teplotou vyhřívání až 230 ° C;

- kartáč s tvrdými štětinami;

- 4 klipy na vlasy;

- malá kapacita (pohár) pro roztok;

- Anti-Residue Shampoo Brazilský Blowout čisticí šampon (krok 1);

- Acai Profesionální vyhlazovací roztok Brazílie Blowout keratin (krok 2);

- Deep Conditioning Mask Deep Conditioning Masque - Brazílie Blowout (krok 3);

- volitelně (volitelně) vyhlazovací sérum nebo rekonstruktor pro rozdělené konce brazilského výbuchu.

1. Dobře umyjte vlasy šamponem Anti-Residue Shampoo Brazilian Blowout - krok 1, věnujte zvláštní pozornost okcipitálním a časovým oblastem. Vlasy jsou 2 až 5krát promyty, dokud nedosáhnou dokonalé čistoty. To je předpokladem úspěchu postupu narovnání keratiny v Brazílii, protože je účinněji absorbován na čisté a pórovité vlasy. Po umytí by měly být vlasy "vrzáním".

DŮLEŽITÉ! Nešetřete šamponem na čištění a špatným čištěním vlasů bude účinek postupu mnohem horší. Je lepší "umyt" než "vymyt."

2. Vysušte pruhy ručníkem a nechte je navlhčené, aby se usnadnil proces aplikování brazilského keratinu Blowout na všechny vlasy. Vlhkost pomáhá rovnoměrně rozložit složení délky vlasů. Pokud se v procesu aplikace složení vlasů začalo suché - doporučuje se navlhčit je vodou z rozprašovací lahve.

DŮLEŽITÉ! Vlasy by měly být vlhké asi o 30%. Příliš vlhké vlasy nebo naopak, již suché, zhorší rovnoměrnou penetraci keratinu do struktury vlasů.

3. Rozdělte mokré vlasy na 4 části: dvě části v horní části a dvě v dolní části hlavy. Doporučujeme začít s aplikací Keratin Brasilian Bloout s nižšími okcipitálními prameny nahoru.

4. Vezměte brazilský Blowout Keratin a několikrát důkladně protřepejte láhev! Pokračujte v aplikaci kompozice, která se lehce odklání od pokožky hlavy. Chcete-li zachovat přirozený objem na tenkých vlasech, můžete ustoupit o 3-5 cm od kořenů vlasů. Procesní vlákno pramenem od kořene až po špičku vlasů. Při nanášení štětce by měl nástroj stříkat a ne nasáknout vlasy. Poté držte hřeben ve směru od kořenů ke koncům a rozdělte výrobek vlasovými prameny. Strávit hřeben skrz vlasy, a pokud uvidíte, že na něm jsou stopy peněz - vezměte neupravený pramen vlasů a přitiskněte jej k přílišnému ošetření. Vzpomeňte si na zásadu brazilského výbuchu: "Čím méně, tím lépe!"

5. Vysypat vlasy. Na vlasy by neměla být žádná vlhkost. Udržujte vysoušeč vlasů ve vzdálenosti asi 5 cm od vlasů a vlasy osušte ve směru obličeje. Použijte kartáč nebo jinou preferovanou formu hřebene. Nezapomeňte však, že je nezbytné dosáhnout maximální hladkosti vlasů, protože při vyhlazení žehličkou by se měla bez vlasů sklouznout po vlasech.

DŮLEŽITÉ! Vlasy musí být zcela 100% sušené

6. Jedná se o nejdůležitější krok v postupech pro narovnání vlasů keratinu v Brazílii, protože v tomto stádiu je výrobek utěsněn ve vlasových kůžičkách a poskytuje tak nejbezpečnější vrstvu bílkovin kolem každého vlasu pro dlouhodobý výsledek. V závislosti na způsobu instalace vyberte požadovaný směr žehlení. Pro relativně zdravé vlasy se používá žehlička o teplotě 230 C. Pokud jsou vlasy vážně poškozené, teplota železa by měla být 200-220 C. Vezměte vlákno o šířce 2 až 4 cm. Čím více vlnitých vlasů, tím méně musí být tloušťka pramene. Každý železný pás 8 až 10krát žehličejeme, vytváříme tlak mezi žehlicími plechy, aniž bychom zůstávali na jednotlivých částech pramenu.

DŮLEŽITÉ! Pro získání vysoce kvalitní rovnání vlasů je zapotřebí železo s povlakem z titanu nebo turmalinu a s topnou teplotou až 230 ° C. Železo s keramickým povlakem NEPOUŽÍVEJTE

7. Postup je u konce! Oplachujte vlasy teplou vodou 1-2 minuty.

8. Pro konsolidaci tohoto efektu naneste na všechny vlasy po dobu jedné minuty masku s maskováním Deep Conditioning Masque Brazilian Blowout (krok 3). a umyjte teplou vodou. Doporučuje se použít masku 1-2 krát týdně pro následnou péči o vlasy, která byla podrobena postupu rovnání keratinu.

9. Na požádání použijte malé množství sérového nebo brazilského termoprášku Blowout pro další ochranu a rozdělte produkt přes vlasy od špiček.

10. Vyhoďte vlasy a nastavte

Spotřeba produktů pro jednu proceduru Využití keratinu v Brazílii Blowout (ml.)

Pro Více Informací O Suché Vlasy