logo

Brazilská keratinová křivka rovnání recenzí

Moderní ženy se neustále usilují o to, aby vypadaly co nejlépe a vynaložily minimální čas na všechny potřebné postupy. Je to možné? Profesionální kosmetičtí a kadeřníci říkají ano. Výrazně šetří čas na úpravě vlasů umožní brazilský Blowout. Přehled tohoto postupu dokazuje jeho vysokou účinnost.

Historie vzhledu

Odkud pocházejí brazilské vlasy Blowout? Recenze odborníků říkají, že tato metoda byla vynalezena v Brazílii. Klimatické podmínky této země jsou důvodem, proč se místní krásy obtížně dokáží vyrovnat se svým vlasovým stylingem. Jejich kudrlinky se krouží a tlačí pod vlivem slané vody, větru a slunce. Stylový problém je také zhoršen křehkostí a suchými vlasy. K vyřešení tohoto obtížného úkolu byla vynalezena brazilská metoda narovnání, která se později rozšířila do všech zemí světa. Tento postup se provádí za použití speciální směsi obsahující brazilský keratin Blowout.

Hodnocení odborníků a zákazníků potvrzují vysokou účinnost tohoto nástroje. Dosud keratinové procedury jsou nabízeny téměř ve všech kosmetických salonech. Může provádět většinu mistrů a aktivně propagovat a podporovat tuto metodu.

Brazilský princip vyfukování

Co je to brazilský keratin vlas rovnání? Hodnocení brazilského Blowoutu je pozitivní. Hlavním důvodem je obnovení ztráty zdravotních kadeří.

Proč naše vlasy postupně ztrácejí svou sílu a lesk? To je způsobeno tím, že obsah keratinu v nich postupně klesá. Kudrlinky jsou slabé a přinášejí své paní zbytečné starosti. Aby se zabránilo vzniku takového problému, může dojít k trvalému doplnění keratinu. Když je tento protein velmi malý, vlasy se stanou nezbedným, načechraným a porézním. V tomto případě odborníci doporučují použití brazilské keratinové vlasy Brazilian Blowout. Recenze návštěvníků kosmetického salonu potvrzují, že po tomto postupu se jejich prameny staly dokonale hladké, hedvábné a lesklé.

Co je brazilský výlet? Hodnocení odborníků tvrdí, že brazilské vyhlazování je progresivní moderní metoda péče o vlasy. Současně je tato metoda vhodná jak pro těsné kadeře, tak pro mírně kudrnaté zámky.

Účinnost brazilského Blowout je možná díky použití produktů obsahujících keratin. Tento prvek těsně vyplňuje strukturu vlasů a narovnává je bez poškození. Keratin obnovuje a posiluje vlasy a také velmi intenzivně pečuje o ně.

Co dává brazilské vlasy brazilské Blowout? Hodnocení pacientů po aplikaci této metody potvrzuje, že jejich vlasy nejsou jen vyhlazeny, ale také získaly zdravý a krásný vzhled.

Výhody

Aby se dosáhlo efektivního stylingu, mnoho žen se uchýlí k používání různých postupů. Ale nejlepším způsobem, jak dosáhnout ceněného cíle, je keratin vlasy Brazilian Blowout. Recenze kosmetologů potvrzují zjevné výhody tohoto postupu. Doplňky jsou:

- Bezpečně. Složení všech léků a kosmetiky, které se používají v tomto postupu, neobsahuje žádné škodlivé chemikálie. To je důvod, proč tato metoda nevyvolává výskyt alergií nebo podráždění kůže hlavy.
- V udržitelném výsledku. Můžete si stylovat a umýt si vlasy ihned po použití brazilského Blowout. Recenze pacientů kosmetických salonků potvrzují, že účinek ve formě těžkých, lesklých a hladkých vlasů přetrvává po dlouhou dobu až 4 měsíce.

Etapy brazilského výbuchu

Technologie této metody zahrnuje 3 po sobě jdoucí etapy. Na první z nich jsou vlasy důkladně vyčištěny z pokožky a prachu. To platí pro speciální šampon. Po kadeří vložte speciální složení.

Keratin obsažený v něm obklopuje vlasy a proniká hluboko do jejich struktury. Ve třetí a poslední fázi mistr zvládne kudrlinky pomocí speciálních žehliček. Účinek vysoké teploty, dosahující 230 stupňů, vede ke skládání keratinu. Výsledkem je, že se tento protein stává velmi silným ochranným filmem. Dává také lesk a hladkost vlasům, které začínají doslova lesknout zdravím.

Popis první fáze postupu

Velmi efektivně a bez síranů odstraní špínu z vlasů šamponem Brazilian Blowout. Recenze kosmetiček o tomto nástroji potvrzují jeho vysoké čisticí vlastnosti. Jako součást vlasového vlasového šamponu existují cenné antioxidační látky, které jsou získávány z rostlin kakaa, Kama Kama, bobulí Annatto a bobulí asai. Tyto cenné ingredience jsou základem brazilského Super Nutrient Complex. Poskytuje vlasům lesk a hydrataci. Kromě toho jsou kudrlinky zbaveny statické elektřiny. Šampon otevírá vlasové váhy a připravuje kudrlinky na penetraci keratinu. Produkt se aplikuje dvakrát na mokré vlasy s lehkými masážními pohyby a poté se promyje vodou. Na hrubém, tlustém, bez lakování bez chemického ošetření vlasů šampon během druhé aplikace zůstává po dobu 10 minut. Teprve po této době byla důkladně umyta.

Popis druhého stupně postupu

Po důkladném vyčištění vlasů aplikuje pán speciální kúra, která je založena na keratinu. Díky svým výsledkům získává brazilský Blowout velmi pozitivní výsledky, pokud se tato fáze postupu provádí na mírně vysušeném vlasu.

Nástroj se nalije do misky v požadovaném množství. Pro krátké vlasy je 30 ml, pro střední vlasy - 50 ml a pro dlouhé vlasy - 70-100 ml. Dále jsou kudrlinky, vysušené na 80%, rozděleny na prameny, z nichž každý je ve směru od hrdla po konce štětcem a aplikovaným keratinovým prostředkem. V tomto případě se majitel ustoupí od kořene o jeden centimetr. Po nanesení přípravku by měl zůstat na vlasy po dobu 10 minut. Toto uzavírá druhou fázi takového postupu, jakým je brazilský brazilský Blowout. Recenze kosmetologů doporučují v procesu jejího provedení odstranit přebytečný produkt hřebenem se vzácnými zuby. Faktem je, že přebytek keratinu často vede k tomu, že pacienti během léčby pocítí určité potíže.

Popis třetí etapy

Po udržení keratinového výrobku na vlasu je hlava vysušena sušičem vlasů. Následuje finální a nejdůležitější fáze brazilského výstřelu. Hodnocení profesionálních kadeřníků potvrzuje: vyžaduje spoustu času a úsilí. Abyste získali požadovaný výsledek, musí velitel pečlivě ošetřit každý pramen speciální železo ohřátou na teplotu 230 stupňů. Počet těchto akcí závisí na struktuře vlasů. V průměru jsou kudrlinky žehlivány čtyřikrát až osmkrát. Nebojte se, že vysoké teploty zničí strukturu vlasů. Jsou spolehlivě chráněny aplikovanými prostředky, které kromě jiného mají vlastnosti tepelné ochrany.

Tím je vyrovnávání brazilského Blowout dokončeno. Recenze návštěvníků kosmetického salonu potvrzují, že v důsledku toho jsou kudrlinky poslušné, měkké a hladké. Průměrná doba trvání všech etap je jedna a půl hodiny. Čas strávený v salonu závisí na struktuře a délce vlasů.

Konsolidace výsledku

Zvláštní péče o vlasy je vyžadována u žen, které vyrobily keratinové vyrovnávání brazilského Blowout. Hodnocení kosmetologů o tomto postupu potvrzuje, že běžné kosmetické prostředky nebudou pracovat na konsolidaci získaného výsledku. Odborníci doporučují pro domácí použití kosmetiku Brazilian Blowout. Kondicionéry a šampony této značky nasytí vlasy přírodními vitamíny a umožní jim zůstat ve vynikajícím tvaru. Po jejich aplikaci kosmetičtí lékaři doporučují používat sérum stejné značky. Tyto produkty spolehlivě "utěsňují" výživné složky a bílkoviny ve vlasové kůžičce.

Rozšíření efektu

Aby stylování nepřináší zbytečné potíže po dlouhou dobu, po pěti měsících byste měli navštívit kosmetický salon znovu a postup opakovat. Pokud jsou kadeře poškozeny, můžete se s nimi předtím obrátit. Opakovaný postup vyrovnání v tomto případě je povolen po třech měsících.

Kontraindikace

Brazílie Blowout, jako každý jiný kosmetický postup, má nějaké omezení. Je zakázáno provádět během těhotenství a laktace. Každá žena by se především měla starat o zdraví dítěte. Nedoporučuje se rovnání těsně před ostatními na moři. Během tohoto období postup jednoduše nemá smysl.

Existuje názor, že keratinové léky poškozují vlasy, což způsobuje vypadávání vlasů. To však není pravda. Jen nepoužívejte nízko-kvalitní formulace. To šetří peníze, ale způsobuje špatné zdraví.

Bezpečnost výrobků

Často v médiích jsou daleko od lichocení o brazilské Blowout recenze. Podle novinářů je formaldehyd, který je údajně přítomen ve formulaci použitých formulací, škodí zdraví návštěvníků salonů. Ano, před několika lety byla tato otázka relevantní. Všechna zařízení na rovnání vlasů vyráběná kosmetickými firmami obsahovala nekvalitní keratin, který byl kombinován s formalinem. K dnešnímu dni se však během postupu nápravy používají pouze neškodné produkty. Ve svém složení neexistují žádné chemické složky, které by byly nahrazeny rostlinnými oleji a extrakty, stejně jako speciální hydrolyzovaný keratin, získaný z ovčí vlny.

Výrobky pro péči o vlasy Brazilian Blowout

Na kosmetickém trhu nabízí řadu výrobků, jejichž použití se doporučuje po brazilském rovnání. Jedná se o brazilský výlet Acai Hair Care. Základem této kosmetiky jsou látky obsažené v bobulích Acai. Účelem použití těchto nástrojů - maximální rozšíření účinků postupu brazilských rovnání kadeří.

Patří sem:
- vlasová maska ​​s účinkem hlubokého kondicionování;
- vyhlazující šampon;
- kondicionér s opravným účinkem;
- sérum pro denní péči o vlasy s vyhlazujícím účinkem.

Kosmetika Brazílie Blowout vstřebala všechny prospěšné vlastnosti bobulí acai, annatto semen, kakaa a kama-kama. Po aplikaci se vlasy stávají odolné a intenzivní barvy, krásné lesk a hladká struktura. Navíc použití fondů této značky spolehlivě chrání kadeře před sluncem, mořskou vodou a dalšími negativními vlivy. Výroba této linky se provádí ve Spojených státech.

Profesní péče

Výrobní společnost vyrábí speciální nástroj pro vyhlazení vlasů používaný stylisty. Toto Acai Professional vyhlazovací řešení značky Brazilian Blowout (nula). Recenze tohoto kosmetického přípravku, které nechávají profesionální stylisté, potvrzují jeho vynikající kondicionování a změkčující účinek. Pozoruhodný efekt je umožněn přítomností živin dodávaných přírodou, které jsou založeny na bobulích Acai jako součást patentovaného komplexu. Posilování vlasové šachty při použití řešení Acai Professional Smoothing se objevuje v důsledku vytvořené ochranné vrstvy proti bílkovině. Taková akce umožňuje nejen vyhlazovat kudrlinky, ale také obnovit zdraví jejich struktury. Profesionální stylisté tak mají ve svém arzenálu prostředky k řešení mnoha problémů. Mezi nimi - obnovení slabých a matných vlasů, narovnání a mnohem více.

V srdci Brazílie Blowout Zero je specifický lepicí systém s názvem KeraSafe. Je vyrobena z přírodních složek rostlinného původu, proto je naprosto bezpečná. Úkolem systému lepení je pokrýt vlasovou šachtu aminokyselinou. Tato ochranná vrstva se udržuje na kadeře po dobu 12 týdnů. Recenze nástroje Brazilian Blowout Zero potvrzují svou schopnost produkovat účinek narovnání a zároveň zvyšují hladkost a lesk každého vlasu.

Odborníci tvrdí, že systém KeraSafe je vážným vědeckým úspěchem. Bezpečnost tohoto vývoje potvrzují řada oficiálně provedených studií. Například mnoho měření úrovně formaldehydu při použití tohoto nástroje během celého postupu dalo stejný výsledek rovnající se nule.

Závěr

Takže kdo doporučuje vyzkoušet si brazilské vlasy na vlasy? Ta žena, která nechce vidět v dopoledních hodinách v zrcadle vzhůru v různých směrech kudrlinky.

Postup popsaný výše je vhodný pro ty, kteří preferují dlouhé kadeře. Často jsou taženy různými kartáči a narovnány železem. Takové metody vytváření stylingu však poškozují vlasy.

Brazilské vlasy rovnání se doporučuje také pro ty, kteří sní o krásném účesu na dlouhé služební cestě nebo na dovolené, kde není vždy možné najít osvědčeného mistra. Brazílie Blowout umožní styling zachovat původní vzhled, jako byste byli jen od kadeřníka, a také chrání kudrlinky před škodlivými účinky větru a slunce.

Brazílie Blowout vlasy rovnání

Zde je to štěstí! (přidaná fotografie)

Moje vlasy jsou barveny barvou, kromě toho jsou porézní a kudrnaté v přírodě, ale tenčí.... špičky jsou ve velmi špatném stavu, ale rostu a je mi líto za každý centimetr. Přemýšlel jsem o dlouhém narovnání a tady znovu - a já to udělal! Velkým plusem je, že nemusíte umyt vlasy po dobu 3 dnů po proceduře, jako Coco Choco, oni dělali a chodili kolem))) vlasy jsou rozptýleny, zářící jako Barbie, měkké, lesklé, dokonce i dásně pryč! A to je po mém vleku, který byl - to vypadá jako zázrak!
Procedura trvala tři hodiny, nejprve jsem si vlasy umyla speciálním šamponem, pak byl keratin samotný nanesen, narovnán, sušen s vysoušečem vlasů (studený vzduch) a následně utěsněn železem. Pozor! Majitel řekl, že je nutné vlasy vysušit keratinem, jinak, pokud vysušíte mokré vlasy železem, můžete je prostě spálit! Dívky, buďte opatrní! Samozřejmě, když vlasy sušily vlasy, keratin cítil hrozně! Oči se odlupovaly, leskly se v krku, i když jsem seděl s maskou na obličeji, samozřejmě je to chemie! Myslel jsem, že po ukončení procedury budou zabité vlasy... ale když byla kompozice odmyta a vlasy byly právě vysušeny vlasy - byly zdravější než dříve. Živé tečení, vizuálně delší, chtěl jsem se je dotýkat a dotknout se je! Byl jsem šokován, že tohle jsou mé vlasy. Neuvěřitelné. Ani laminace, ani "štěstí pro vlasy" od shiseydo, ani luxusní péče - nikdy nedával takový účinek o 10 procent! Dokonce i vysoušeč vlasů a žehlička v kombinaci s různými výrobky nedávají tak brilantnost a pružnost! Úžasné! Všichni v práci říkali: "Co jste udělali sobě a vlasům? třída! "Jediná věc, všechny rozdělené konce se okamžitě staly velmi viditelnými... varoval mistr o tom. to je nutné jít a dostat účes, ale nemusím cítit délku, ale samozřejmě velmi zkazí pohled (možná, že nevidíte zdravé vlasy, zřídkakdy mám střih)
Ale teď pokládání trvá 5 minut. Umyji se, trochu se procházím (15 minut) trochu vyschnu a pak 5 minut sušič vlasů a bez hřebenu - a voila. Strašidelná krása se na mě podívá ze zrcadla)))) a za měsíc uplynulo, vlasy jsou také rovné, objem se zvětšil, myslím, že díky tomu, že průmysl má vlasy! když půjdu do postele s mokrými vlasy ráno, všechny vlasy se také trochu kroutit, jsou nedokonalé, ale také krásné, ale žijí!
Dívky, které pochybují, to dělají. Je mi líto, že jsem to před rokem neudělal, když jsem se o tom dozvěděl.

Ztráta peněz a strašná ztráta vlasů! +++ Před a po obrázcích!

Za prvé, jsem vlastníkem hustých dlouhých vlasů. Po umytí jsou vlasy velmi kudrnaté a budete muset používat vysoušeč vlasů a vysavače vlasů pokaždé. Pokud na ulici, v teplé sezóně, jsou získány krásné kudrlinky, pak v zimě s přirozeným vysycháním, zvláštní "jehněčí" na hlavě) Vždycky jsem snil o rovných a hladkých vlasech, vždycky o mě snili!)) Slyšení o tak nádherném rozšíření a po přečtení hrůzných recenzí na tomto webu jsem běžel do salonu, aby se vyrovnal. Náklady na proceduru od 5 000 doma až po 10 000 v kabině.

Když jsem přišel do salonu, seděl mě pán na židli a začal mě vykvétat na vlasy. Nejprve jsem si umyla vlasy speciálním šamponem a pak ji sušila, protože kompozice se aplikovala pouze na suché vlasy.

Nyní způsobil kompozici. Zde, jako barvení vlasů, probíhá celá akce. Kompozice je rozložena podél malých pramenů a je dobře česaná. Požádal jsem pána, aby se uchýlil o 5 cm od kořenů, aby udržel hlasitost. Vůně. To je plechovka. postup se provádí v masce. A dobře větrané prostory. Vůně je chemická, horká, mé slzy tekou, mé oči byly zanícené a svěděné ((Když pán dokončil aplikaci složení, což je asi 1,5 hodiny, musíte držet kompozici na hlavě asi 30 minut.

Po 30 minutách mistr začal vlasy vysychat, je to velmi důležitý bod, jelikož keratin je utěsněn plochým železem POUZE na DRY vlasy. Nyní mistr začal pečetit keratin ve vlasech se speciálním vysokoteplotním železem. Dívky, stále si pamatuji ten strašný chemický zápach.

Poté si složku vypláchl a vlasy sušily vlasy, aniž by tam byly nějaké nástroje.

Poté, co jsem viděl výsledek, abych byl upřímný, samozřejmě jsem zIGELA. )) Jaké byly vlasy... Hladká, poslušná, dotkla se a nedokázala se odtrhnout!) Pravdou je, že rozčesané vlasy jsou okamžitě viditelné, ale byla jsem připravena to přijmout, protože tam byl tak cool účinek. Samozřejmě, že toto narovnání je dobré, protože můžete okamžitě umýt hlavu a ne za 72 hodin, stejně jako při jiném narovnání. Ale přesto jsem jen pro případ, že jsem to neunavil po dobu 2 dnů. A dotkla se a dotkla se jejích božských vlasů.

Výsledek by měl zůstat 3-6 měsíců. Vzpomínám si, že... Wow, to je, kolik času ušetřím teď, bude to)) Jo... Kolik jsem se mýlil))

Běžel jsem do speciálního obchodu a koupil jsem bezfosfátový šampon pro vrstvené vlasy, protože jsem si nemohl koupit vlasy po keratinu po narovnání vlasů.

2 dny uplynulo... Rozhodl jsem se, že je čas umyt si vlasy už). Umyla jsem si vlasy šamponem, obložila jsem ručník a pak... Poslat zklamání:

1) Jen jsem si nemohl pokrýt vlasy, vlasy na vlasy byly právě na hřebenu. Musel jsem stříkat sprej pro snadnější česání.

2) Začal jsem sušit s vysoušečem vlasů, jak se dostali zmateni... Tin...

3) Sušením vlasů s vysoušečem vlasů jsem viděl před sebou stejné "jehněčí", které bylo před narovnáním (((neexistovala žádná omezení ke zklamání.... musel jsem zvednout žehličku a vytáhnout znovu.... ((

Obecně, po 3 týdnech, jsem si uvědomil, že zázrak s mými vlasy se nestane a je zbytečné čekat. Ale nebylo to... Vlasy začaly zrádně stoupat, jen vypadaly vlasy. Na hřebenu, v koupelně, na polštáři, na šatech, všude mi byly vlasy. Začal aktivně zacházet s maskami a domácími recepty!

Nemůžu říct, jaký je důvod pro můj neúspěch... Možná, že si vlasy nevzali tento keratin, možná že kompozice byla "zpěněná", ale určitě neočekávaly takový výsledek. Ale mám pozitivní postoj ke všem druhům experimentů, a tak jsem dospěl k závěru, že to prostě není moje)

Budou otázky dívky, zeptat se, určitě odpovězím!)) Brzy se uvidíme!))

Budu neustále (foto předtím)

Moje vlasy mohou být popsány v jednom velkém termínu - ani tohle ani to. Není dostatečně zvlněný pro krásný přírodní styl, ale vůbec ne rovný. Jsou lehké, tenké, silně přerývané a nepravidelně zvlněné a v deštivém nebo zasněženém počasí se všechno zhoršuje. Proto jsem skoro každé ráno musel začít s dlouhým setkáním s vysoušečem vlasů a žehličkou. Všechno to bylo docela únavné, takže když můj kadeřník prošel všemi nezbytnými keratínovými vyrovnávacími pracemi a koupil spotřební materiál, přihlásil jsem se k jednomu z prvních postupů.

Samotný proces je následující: nejdříve se vlasy omyjí speciálním šamponem hlubokého čištění a několikrát se omyje na stav houby. Poté se keratin aplikuje v tenkých zámcích a vše se vysuší sušičem vlasů. Dále už suché vlasy, s velmi, velmi tenkými prameny, se začínají natahovat železem a těsnící keratin ve vlasech. Toto by mělo být provedeno výhradně na 230 stupních, jinak nebude mít žádný vliv. Vzhledem k tomu, že mé vlasy jsou tenké, aby nedošlo k úplnému zabití hlasitosti, přítelkyně ustoupila z kořenů o 5 cm. Po narovnání jsou zbytky keratinu vypláchnuty, vyrobena speciální maska ​​na vlasy (i když tento krok můžete bezpečně přeskočit) a voila!

Ve všech fotech jsou vlasy vysušeny pouze s vysoušečem vlasů, bez použití žehlicích a stylových výrobků. A zdá se mi, že rozdíl je tak zřejmý, že nepotřebuje další připomínky.

Mám trochu vlasů, takže celý postup trvá asi dvě hodiny, než kouříte. Bezprostředně po narovnání se dělící konce staly velmi nápadné, takže jsem je musel odříznout. Na rozdíl od CocoChoca může být hlava vypláchnuta ještě další den.

Během procedury nebyly žádné nepříjemné pocity nebo špinavé pachy, ale po aplikaci keratinu při vysoušení vlasů vysoušečem vlasů se mi oči trochu trochu otřely a pero v mém nosu. Na druhou stranu, když jsem dělal chemii asi před pěti lety, pocity byly mnohem horší.

Vyrovnaná srst prakticky nevyžaduje žádnou zvláštní péči, jedinou podmínkou je pouze bezsulfátový šampon. Koupil jsem si vlastní, ale to vůbec není nutné. Nyní, na vlně módy pro organické látky, můžete najít spoustu možností mnohem levnější.

Teď už po týdnu uplynul týden a nezaznamenal jsem ani jednu mínus, o níž píšou: vlasy se neležou a rychleji se nečistí. Účinek by měl stačit několik měsíců, kdy keratin začne mizet, určitě aktualizuji tuto recenzi.

Také bych chtěl říci o velkém množství padělků na těchto skladbách, takže pokud si objednáte, buďte opatrní!

Samozřejmě, že jsem se úplně nevzdal žehlení, musel jsem si trochu přetáhnout můj třesk a trochu zkusit, ale trávím mnohem méně času na to. A žádný déšť mi teď není strašný!)

PS: Před zahájením procedury jsem četl úplně jinak jako oficiální a ne moc informaci. A pokud takové výhody brazilského Blowoutu jako příležitost umýt si vlasy bezprostředně po postupu a není pochyb o dlouhodobém účinku, pak je otázka bezpečnosti kompozice stále otevřená pro mě. V roce 2010 zazněly hlasité výroky o nepřijatelném podílu emisí formaldehydu, případ se dokonce obrátil na soud, ale zdálo se, že BB vyhrál. V každém případě jsou skutečné informace extrémně malé. Ale vím, že CocoChoco, které v současné době pracuje na většině salonů, je v Evropě zakázáno. Takže pokud máte nějaké konkrétní informace k tomuto tématu, budu velmi rád, že si je přečtu.

Zrcadlový lesk (+ foto, 3 měsíce po narovnání)

Vyrovnání vlasů z brazilského Blowout je nejkrásnější věc, která se mi může stát (to je samozřejmě pro vlasy). Rozhodl jsem se, že to dělám spontánně. Příroda, moje vlasy nejsou zvlněné, ale ne rovní, rostou v různých směrech, tlačí. Souhlasila jsem se svou přítelkyní, aby mě zbarvila (pracuje jako kadeřnice v USA, kde se všechno stalo) a navrhla, abych se pokusila vlasy napravit, protože jsem věděla, jak se "odráží" od zrcadlového lesku vlasů. Já, (jak říkají, pro jakékoliv varu) přirozeně souhlasí. Tento proces nebude popsán, internet je plný podrobných informací o tom, jak se to dělá. Dovolte mi jen říct, že se mi to nelíbilo v každém - je to vůně! Dokonce i na otevřené verandě bylo hrdlo, nos a oči velmi žíravé (to vůbec neumím). V průběhu "práce" jsem zjistil, že po barvení vlasů efekt zmizí. Takže, mějte na paměti, nejprve malovat, pak narovnejte! A je velmi důležité, že žehlička je vhodná. Nepamatuji si, jak by se mělo zahřát až na 350 stupňů a desky by měly být keramické (nejsem si jistý, že jsem si správně pamatoval, je lepší, že to bude google). Když to bylo po všem, viděl jsem jen neuvěřitelný lesk a hladkost vlasů. A na dotek se staly měkkými. Upřímně řečeno, myslela jsem, že to bude na další šamponování, ale... Moje překvapení nebylo omezeno. A po umytí mé hlavy a po dalším mytí hlavy, a také a znovu, měly mé vlasy stejný brilantní (v doslovném a obrazovém smyslu) vzhled. A po 3 měsících jsou stále chytré (foto jako důkaz)! Používám šampon http://xlebez.ru/content/shik-blesk-krasota-foto-v-dokazatelstvo a masku z brazilského Blowout.

Krása pro tebe, roztomilé holky! A díky za zastavení tím,

Uraaaa. konečně jsou rovné. + foto =)))))))))))))) + fotografie po 3 měsících.

Nejdřív chci trochu vyprávět o mých vlasech: Mám to přirozeně kudrnaté (nerovnávám se rovně) a kudrlinky jsou nerovné, jako vlasy zhora nejsou příliš kudrnaté a když zvednu horní vlasy, vnitřní je velmi kudrnaté a v malých jemných kudrnatých. Pokud jsem vyrostl trochu banda, stal se jako rybí kosti, byl zaoblený v různých směrech (to je představit takovou hanbu). Bylo to prostě zbytečné zabalit si vlasy, nejprve to trvalo minimálně 30-40 minut, za druhé je jen vyjít ven, kvůli vlhkosti našeho klimatu, přirozeně se začaly kroutit a bouchat příliš, za třetí v létě je velmi horko Přirozeně se potíte, vaše čelo se pojí, a tudíž se třpytí znovu, stejně jako krk, který se poteje za uvolněných vlasů a také se zvlní.

Ale moje přítelkyně se rozhodla jít na vlasy k vyrovnávání kurzů, prošla je, zkontrolovala všechno na sobě a byla potěšena. To zapálilo oheň. Odvolala se k ní, a tak mi udělala vyrovnání.

Řeknu vám o celém procesu. Tento proces určitě není rychlý, bude to trvat daleko od hodiny. Mám na mé vlasy středně dlouhou délku a taková normální hustota se objevila asi 4-5 hodin. Poprvé jsem si umyla vlasy šamponem, pak balzámem, pak jsem začala používat tuto vyrovnávací směs samotnou, keratin. Byla to opravdu dlouhá doba, protože ji naneste úhledně, rovnoměrně na tenký pramen vlasů a tak dál, dokud se všechny vlasy nerozšířily. Po chvíli jsem se posadila a začala mi vlasy narovnávat (jak to vysvětlovala, to se děje, aby se keratin v mých vlasech opravil). Tento postup se provádí delší dobu než předchozí, protože každý pramen musí být žehlen nejméně desetkrát. Představte si, kolik času to je. Když jsem to udělala, znovu jsem poslala hlavu, umyl jsem vlasy šamponem, pak balzamem a nakonec mi dala masku na vlasy, nasypala jsem ji a držela jsem ji po dobu 10 minut, aniž bych ji umyla, a po té době jsem si umyla masku. Seděla před zrcadlem, podala mi vysoušeč vlasů a začala jsem si uschnout hlavu... A tady... ohhhh chuudoooo. Prostě bez pomoci hřebenu, kartáčování, se mi úplně rovné, můžete zhruba říkat, jako "hole", dokonce ani zbraň nebyla.

Nyní je to 2 měsíce, co jsem udělal vyrovnání, a chci říct, že všechno zůstává stejné, má hlavu (pouze se zvláštním šamponem a balzámem), suchou půdu a jsou rovné. Moje vlasy úplně nevypadnou, naopak, mohu říci, že se staly silnějšími.

Jedním mínusem jsou vysoké náklady, ale kvůli takovému "přímému štěstí" nejsou tyto peníze škoda.

Přidala jsem své fotky, 3 měsíce po narovnání (nebuďte v rozpacích, barva vlasů byla odlišná, po trojnásobném narovnání jsem byl malován a moje vlasy jsou stále rovné.))

Brazilský Blowout společně a navždy)))))

Dobrý den všem)))) !!

Chci se trochu podělit o svou radost a obrovské štěstí! Rozhodl jsem se, že tento postup po dlouhou dobu půjdu, protože jsem už jednou udělal Cocochoco keratin vyrovnání a mé očekávání nebyla splněna. Dovolte mi vysvětlit, proč: v první řadě se všichni, kdo čte tyto recenze, chtějí napřímit, což znamená, že vaše vlasy jsou tlačeny ((((křivka (((ráno nechceš jít ven z domu a když prší)) pak všechny vaše styling -The vědět, kam mizí, a to kazí náladu, + ztracený čas....v obecně nepozorný... Takže Socochoco, vyřešil tento problém tím, že pouze jeden měsíc, ale já porovnat účinek brazilské Blowout, určitě rozdíl je obrovský! něco o Postup: Budu si umýt hlavu s brazilským šamponem Blowout, napijete čajku a začněte ho aplikovat v malých zámcích eratin, pak sedět znovu pít čaj 30 minut, ale pak se bavit!) podsushat malou fénem, ​​(vlasy ještě mokré), a začne stejně jako v malých pramenů narovnat utjuzhkom 250 stupňů, který píše, že štiplavý zápach, dušení, atd. n... Nic se nestalo, možná to byla jen dobře větraná místnost nebo vybíraví zákazníci, ale řeknu tolerantně, dokonce bych řekl, že jsem si nevšiml takového štiplavého zápachu, čekal jsem na výsledek s otevřenými očima! A pak se stalo MIRACLE, účinek je prostě úžasný, vlasy jsou hedvábné, jako kdybych měl po celý život takové úžasné rovné vlasy! Nagnulagolovu a jsou tak přes krk rozpadla jsem rovnou v šoku (mám na mysli, že když jsem byl s kadeřemi, že pokud nagneshsya bude celá šok z matného jednoho paprsku spadnout a tak, ale tady na volosinochke!) Radím, tyto pocity neprojdou !) pravdu šampon jejich drahý, ale takový účinek, že ani nenapadlo koupil!) teď jsem bez brazilský nepoužitelným dělá!) fotochki pravda v kabině neudělal, ale dělal ve večerních hodinách, a přidat jeden narovnat....

VŠECHNY TRUTH o brazilském výbuchu! Přestaňte věřit hororovým filmům! ; P Plné "debriefing" s "PHOTO"

Zázraky? Mýty. Realita! Sejdeme se po regálech. DŮLEŽITÉ tipy pro začátečníky! ALL ALL welcome!))

Je dokončen. Udělal jsem to! Měsíc čekal na záznam majiteli a tady jsem na prahu salonu.... Vůně je příjemný karamel. Přitahuje mě) Všechny pochybnosti, spousty recenzí o formaldehyde, vypadávání vlasů zůstalo v dávné minulosti.... Opravdu jsem to chtěla! Co jsem tam chtěl - nebyl bych se uklidnil, dokud jsem to neudělal! Unavený z toho, že se bojí a trýzňuje a každodenně narovnává jejich chudé vlasy!

Vlasy jsou přirozeně světle hnědé, zbarvené kaštanové, dlouhé (otrastilaaaaa.), Tenké a neustále podstupující styling žehlení, vysoušeč vlasů, lak, gel...... KAŽDÝ DEN. Myslím, že mě tady mnoho lidí rozumí.

Asi před dvěma lety jsem se posedl hladkými vlasy. Našel správnou pracovní masku, Lee Staffordová, začala používat kosmetiku Kerastase, včetně svého zlatého oleje (jen to zachránilo tipy ze sekce - neudělal jsem vlas 2 roky, všechno je v pořádku). Ale nejmenší vlhkost v ulici nebo vlhkost v místnosti - a jsem zvyklý! (((na fotografii jsem "ráno" a já jsem večer.) Je vidět, že navzdory celkové hmotnosti vlasů, horní vrstva stoupá a stojí na jejím konci... Jedním slovem - N. e. h.o.f. oh oh

Ale můj přítel chodí navždy s rovnými vozíky... a v dešti, ve sněhu a v moři. Jaký zázrak. Chci, abych chtěl.

Co je keratin rovnání a co se jí

Brazílie Blowout (Brasilin Blowout) - jedinečná profesionální péče o vlasy okamžité akce, zachování účinku tří měsíců.

Hlavním úkolem brazilského Blowout je obnovit krásu a zdraví vlasů za hodinu a půl *. Brazílie Blowout zaručuje odstranění takových problémů, jako je chlupatost, zmatenost, otupělost a poškození vlasů a současně estetické a emocionální potěšení ze zachování účinku tří měsíců **.

V srdci Brazílie Blowout je komplex aminokyselin přírodního původu z Brazílie, který kardinálně koriguje vnější stav vlasů, ale nemění ani neporušuje jejich přirozenou strukturu.

Výsledkem je vytvoření ochranné vrstvy přírodních aminokyselin na vlasu, utěsnění a vyhlazení vlasové kůžičky. Na žádost klienta mohou být vlasy narovnány na 100% a můžete ušetřit nebo snížit zvlnění, čímž odstraníte nadýchaný pocit.

"Až do okamžiku zpracování, který zajišťuje hladkost, s využitím tohoto systému, který je důležitým vědeckým úspěchem, se formaldehyd v průběhu a po skončení procedury neuvolňuje (úroveň uvolnění 0%)" - informace z oficiální stránky)

Existuje také informace, že společnost vyhrála soudní řízení na základě obvinění z používání škodlivých látek (formaldehyd).

Ale nebuďte hloupí, pokud jsou oči vodní pro některé, znamená to něco nepříjemného tam (hlavně v přijatelných dávkách).

Osobně, z barvy L'Oreal mám silné polechtání, nebudu lhát na účet keratin - není nic takového!

A jak řekl můj kadeřník: Kdyby byl nebezpečný formaldehyd, byl bych zemřel, pravděpodobně za 5 let práce! ))

No, je těžké se hádat s očividným. Mnoho stěžují... Určitě přidám recenzi po dlouhé době po postupu. Mohu však s jistotou říci, že pokud uděláte vyrovnání od oficiálního zástupce této značky, s plnou rukou, lehce ustupující od kořenů, nedochází k pádu vlasů. testováno na mém příteli, kteří mi věří, "tři peří"))

Slick vlasy, špinavé vlasy

Řeknu to hned - není to pravda! Vlasy jsou stejné jako předtím, mírně objemné a pokud stále používáte lak (jako já) nebo pěnu / pastu / prášek pro objem, vůbec to nevidíte. Moje vlasy jsou mastné druhý den, tj. Každý druhý den. Kdyby byly hustší - kdyby si chtěl vyrábět ocas nebo oplet, pak by byly méně často! Takže tomu nevěřte. Samozřejmě, pokud máte kadeře a jste zvyklí na to, význam vyrovnání je "olizovat" je do jedné rovnoměrné hmoty))

Pokud nemáte kudrlinky přímo z kořenů - požádejte pána, aby ustoupil 3-5 cm od kořenů a budete mít hlasitost!))

Oči zalévání, trhání krku a tak dále. Uzhasyyy......

Taková věc neexistuje! Nosím čočky, mé oči jsou citlivé, můj nos dobře dýchá a také voní. Vůně po celou dobu (hodina 3) karamelu. Nebo něco kosmetického sladkého... Okna se otevřely široce (léto!) A nebylo ani nejmenší pocit podráždění nebo pálení!

a nyní HLAVNÍ BODY a tipy (DŮLEŽITÉ!)

 • 1. Nebuďte nedbalé. Najděte certifikovaného zástupce brazilské značky Blowout! (Vážně jsem dokonce zavolal zástupce Ukrajiny a zeptal se, jestli byl jejich vyškoleným pánem!)
 • ||||||||||
 • 2. Pokud barvíte vlasy, udělejte to pár dní před zahájením procedury, keratín utěsní barvivo ve vlasech a barva se bude udržovat dobře i na pláži!
 • ||||||||||
 • 3. Pokud je to možné, otevřete všechna okna v kabině, aby byla lépe větrána a aby nebyla podrážděna z výtoku drogy
 • ||||||||||
 • 4. pokud se bojíte ztráty hlasitosti, nebo nechcete účinek prilizhennosti (uši vystoupí, korunka hlavy okamžitě spadne apod.), Požádejte pána, aby aplikoval keratin, viz 3-5 z kořenů. Udělal jsem třesk z kořene. a vrchol padal zpět. V pořádku))
 • ||||||||||
 • 5. Ujistěte se, že si koupíte bezsulfátový šampon (jakoukoliv značku! Mám Giovanni), nenechávejte to předčasně
 • ||||||||||
 • 6. Pokud finanční prostředky umožňují, zakoupit masku na vlasy s Acai berry! Je kouzelná, a tak se domnívá, že je to mini-vyrovnání!
 • ||||||||||
 • 7. Pokračujte v používání oleje nebo tepelné ochrany, jak chcete. Pokud máte pocit, že je potřebujete.
 • ||||||||||
 • 8. Opakujte postup nejdříve 3 měsíce a pokud si přejete. Doufám, že účinek na mých rovných vlasů bude trvat půl roku určitě!

Najdu to divu zázrak pro porézní, načechraný, vyčerpaný, křehký, barvený, blonďatý, spálený, chlupatý vlas! Dokonce ještě horší jsou vaše vlasy, tím větší bude účinek "WOW"! Kdybych byla blondýnka, neustále bych to udělala! (Měli byste vidět, jak je blond vlasy v pohodě, přichází blondýnka a vlasy na vlasy!)

A já jsem se rozhodl hýčkat se, přidat lesk, lesk a péči!

Neexistuje žádný super efekt na mé rovnoměrné vlasy, říkám hned. Pokud máte tak hladké vlasy a jen chcete lesk, koupit masku / sprej / olej.... Dokonce i stejná maska ​​z brazilského výbuchu bude taková "mini-rovnání". Po umytí mé hlavy vidím spíše upravené vlasy, které jsou vytažené železem. Ale správně, takže radikálně kondenzuje nebo obnovuje vlasy - ne. Pamatujte si, že toto není LÉČBA! Jedná se o reliéfní styl, který jemně leží a je šíleně příjemný na dotykové poslušné vlasy.

Na tlustých vlasech - pohádka obecně!))

Máte otázky - zeptejte se, neváhejte! Jsem tady každý den!)))

Rozhodnuto o postupu - Nenechte si ujít žádnou RADU!!

Náklady na Krymu v červenci 2014. pro vlasy pod lopatky + vyrovnané, na vyžádání pár pramenů přírodních vlasů na barretách - 3900 r.

Masochka mě stála v roce 1350 p.

Šampon 570r. s dodávkou.

Shine a dopřejte si to nejlepší. ))

BRAZILSKÁ ČLOVĚKA - Brazílská rovnání vlasů.

Keratin rovnání nebo jak se také nazývá "Brazilské vlasové vyrovnávání" (brazilský blowout) je unikátní, progresivní technika péče o vlasy. Jak naznačuje název, jejím cílem je narovnat vlasy, jak s kudrnatými zámky, tak s pevnými a "tvrdohlavými" kadeřemi. Vedle rovnání brazilský keratin obnovuje a ošetřuje štěpení, porézní, "unavený" a vlasy po bělení nebo curlingu, a obnovuje jejich zdravou a přirozenou strukturu.

Výhody:

 • Pouze přirozené a naprosto bezpečné složení výrobku.
 • Efektivní regenerační obnovení poškozené struktury vlasů.

Nejčastější dotazy o Brasilian Bloout

1. Jaký je účinek procedury Brasilian Bloout?

Vlasy se stanou poslušnými, lesklými, bez statické elektřiny (frieze, frizz) a jemně padnou. Doba strávená doma na fén a žehlení bude snížena na maximum. Mnoho našich klientů říká, že ráno potřebují pouze vlasy, aby se vrátili do stylu předchozího dne.

To je to, co řekl jeden z brazilských fanoušků:

"Den před odjezdem do moře se brazilský Bloaut udělal a ze zvyku byl zásobován" kufříkem "svého kadeřníka. Upřímně řečeno, po dvou týdnech po moři a duši jsem ani vlasy neprošla, prostě jsem zapomněl, co je styling, vlasy vysušily a styl se stal jako po salonu. Všechny "zavazadla" se ukázaly jako zátěž. Jsem potěšen! "

2. Je možné srovnávat vyrovnávání keratinu (vyhlazení) a laminování vlasů?

Keratizace a laminace jsou dva zcela odlišné postupy, které ovlivňují vlasy jinak.

Pokusme se porovnat několik faktů o těchto dvou postupech:

 • Laminování se nerovná, působí pouze na povrchu vlasů, obklopuje je silikony, vytváří pouze vnější krásu. Laminování lze porovnat s barvením, protože je vidět pouze vizuální rozdíl mezi "před" a "po." Doba trvání postupu je 2-4 týdny a nemá žádný kumulativní účinek.
 • Keratisation je primárně léčba wellness. Složení brazilského bloautu obsahuje keratin, aminokyseliny a super nutriční komplex s přídavkem výtažku z bobulí Asai, které saturají a vyživují si vlasy zevnitř, čímž jsou vlasy hladké, hedvábné, ohebné, čímž se odstraní fluffiness. Doba trvání léčby keratinem je mnohem delší (až 12 týdnů) a má zřejmý kumulativní účinek.

3. Jaký je rozdíl mezi narovnáváním a vyhlazením vlasů?

Pojmy "narovnávání" nebo "rovnání" (narovnávání) vlasů existují v lexikonu po dlouhou dobu a nejčastěji se používají jako popis procesu chemické expozice vlasům.

Pojem "vyhlazující" (vyhlazující) vlasy vstoupily do lexikonu poměrně nedávno po vynalezu nových prostředků, které pronikají do vlasové kůže, aniž by změnily svou přirozenou strukturu. Základní rozdíl v způsobu ovlivnění vlasů vyžaduje zavedení nového slova.

4. Kdo je postup brazilského Bloautu?

Na základě našich zkušeností jsou nejlepším kandidátem na použití brazilského Blowout ty, jejichž vlasy jsou po suchém, křehkém, elektrifikovaném vlasu nebo vlasu po nějaké traumatické léčbě. Provedli jsme proceduru na všech typech vlasů (tenké, silné, kudrnaté, rovné, s vlysem atd.), A také na prodloužené vlasy a vlasy, které prošly chemickým narovnáním. Nyní, když jsme měli spoustu zkušeností, jsme dospěli k závěru, že tento postup má prospěch všech vlasů.

5. Mohu projít brazilskou procedurou Bloaut, pokud jsou vlasy barvené nebo pruhované?

Ano, Brasilian Bloout skutečně zlepšuje zdraví barvených nebo bělených vlasů, upravuje je, utěsňuje pokožku, chrání barvu vlasů, odstraňuje vlys (zabraňuje statické elektřině) a poskytuje vlasům neuvěřitelný lesk.

6. Provádí procedura Brasilian Bloout vlasy?

Pokud jsou vaše vlasy zvlněné, bude brazilské narovnání zdravé a vypadá přirozeně rovně. Pokud jsou vlasy velmi kudrnaté, nástroj sníží účinek statické elektřiny a dá vlasům přirozenou vlnitost.

Je-li vaše vlasy rovné, s účinkem statické elektřiny, tento nástroj tento efekt odstraní a poskytne vám neuvěřitelný lesk vlasům.

7. Jak dlouho trvá účinek procedury Brasilian Bloat?

Brasilian Bloaut bude pokračovat po dobu 10-12 týdnů, pokud po postupu použijete linku péče Asai Brasilian Bloaut. Brasilian Bloat má kumulativní (s kumulativním účinkem) majetek. Čím více procedur uděláte, tím zdravější budou vlasy a čím déle bude výsledek léčby s Brasilian Blowout trvat.

8. Mohu projít brazilskou procedurou Blowout bezprostředně po chemickém narovnání?

Ano Brasilian Bloat skutečně působí lépe na chemicky ošetřené vlasy a také pomáhá zlepšit stav vlasů posilováním každého vlasu vitálními aminokyselinami.

Brazílský výbuch se skvěle dokázal v situacích, kdy klient chce odmítnout chemické narovnání. Postup zjemňuje hranici mezi již narovnanými a rozvinutými vlasy, obnovuje zdraví vlasům a dává mu přirozeně vzhled.

9. Bude moje vlasy ztratit objem po proceduře Brasilian Bloout?

Ne, vaše vlasy nebudou ztrácet objem po proceduře Brasilian Bloout. Vaše vlasy zůstanou s přirozeným objemem a snadno zachovají předchozí styl.

10. Bude moje vlasy vracet do původního stavu po proceduře Brasilian Bloat?

Ano, vlasy se vrátí do původního stavu během 10-12 týdnů, avšak stav vlasů bude lepší v důsledku posílení a kondicionování způsobeného povahou tohoto výrobku.

11. Mohu barvit vlasy ve stejný den, kdy byla provedena procedura Brasilian Bloout?

Ano, ale musí být namalovány před zpracováním brazilského výbuchu. Pokud chcete barvit vlasy barvou tmavé brunetky nebo červené barvy, pak nakreslete jeden krok tmavší, než byste chtěli, protože léčba s brazilským vyfukováním má za následek mírné osvětlení barvy vlasů.

12. Můžu plavat v bazénu nebo v oceánu po proceduře Brasilian Bloout?

Ano, po brazilském narovnání můžete plavat v bazénu a v oceánu, ale jeho efekt oslabuje, pokud plavete neustále. Doporučujeme použít Asai na brazilské sérum před vyplavováním. Sérum bude působit jako ochranná bariéra, zachovávající efekt brazilského Bloaoutu.

13. Kdy mohu barvit vlasy po proceduře Brasilian Bloat?

Měli byste počkat nejméně dva týdny po proceduře Brasilian Bloout, protože barva neudržuje dobře ochrannou bariéru proti bílkovině získanou po vyhlazování.

Pokud potřebujete tónování vrásčitých vlasových kořenů v období 10-12 týdnů (mezi dvěma postupy), můžete zjemnit kořeny, na které nebyl použit nápravný prostředek. Ale pokud chcete zesvětlit vlasy nebo je úplně přebudit, pak stylista musí být jistý, že nejméně jednou nebo dvakrát týdně jste použili brazilskou masku Blowout, abyste posílili účinek léčby na vlasy.

14. Kdy si mohu umýt vlasy po proceduře Brasilian Bloat?

Můžete si umyt vlasy ihned po proceduře brazilského Blooutu, nebo jako obvykle. Vezměte prosím na vědomí, že stylista si umyje vlasy přímo v salonku a klient nebude muset čekat 72 hodin, aby zjistil účinek postupu, klient si kočku neočekává.

15. Mám špatně poškozené, odbarvené, suché a křehké vlasy. Zhoršuje se v průběhu postupu teplo železa?

Je důležité, aby každý stylista zhodnotil stav vlasů svého klienta, aby pochopil, jak zdravé jsou vlasy pro ošetření horkou žehličkou. Pokud je stav vlasů pochybný, doporučuje se snížit teplotu z 230 ° C na přibližně 200 ° C. Stylista musí určit vhodnou teplotu.

16. Mohu používat braillský bloout na rozšíření vlasů?

Ano, Brasilian Bloout je ideální pro rozšíření vlasů, umělé i přírodní. Nejlepším výsledkem je dosaženo, pokud stylista zpracuje nástavce samostatně, než je upevní na hlavu. Pokud chcete, aby stylista používal Brasilian Bloout již na prodlužování vlasů, musíte být při používání výrobku v oblasti vlasů velmi opatrní, protože produkt působí jako kondicionér a vytváří proklouznutí mezi vlasy a skutečnými vlasy. Pokud stylista odděluje rozšíření vlasů od skutečných vlasů klienta, dosáhne vynikajících výsledků.

17. Mohu používat brazilský Bloaut tehdy, když jsem těhotná nebo během laktace?

Vzhledem k tomu, že k tomuto tématu nebyly provedeny žádné klinické studie, nedoporučujeme užívání přípravku Brasilian Bloaut pro těhotenství a kojení.

18. Jak brzy mohu opakovat brazilský blátek po mém prvním postupu?

Brasilian Bloaut je prostředek ke zlepšení zdraví vlasů, nadbytek nehoří vlasům, musíme si však vzít na vědomí, že objem vlasových kůžiček je omezen a plnění je možné pouze na určitou úroveň. Pokud chce klient opakovat postup nebo předchozí procedura není z jakéhokoli důvodu přijata, můžete ji opakovat za deset dní. To je minimální rozdíl mezi těmito dvěma postupy.

19. Jak se Brasilian Bloout liší od japonského rovnání?

Japonské narovnání mění vlastní strukturu vlasů chemickými prostředky. To dělá vlasy nepřirozeně rovný a nelze přizpůsobit styling. Celistvost vlasů je zlomená a několik procedur japonského narovnání stačí k tomu, aby vlasy vypadaly nezdravě. Po něm by měly být kudrnaté vlasy napřímené, nebo je nakonec prostě odříznout.

Brasilský nadhazování postrádá všechny tyto nedostatky.

Rovnání vlasů v kosmetickém salonu se obvykle provádí na prostředcích značky RedKen. Nemají formaldehyd, jejich vlasy jsou mnohem méně tlačí. Postup se však nedoporučuje provádět po zbarvení nebo zvýraznění.

Keratin pro vyrovnávání vlasů Original Solution Brazilian Blowout, 40 ml

Byla nalezena tato položka levnější?

Pošlete odkaz na náš chat, kde je levnější a my Vám nabídneme nejlepší cenu!
Můžete také objednat a zadat odkazy v komentáři nebo informovat telefonicky 8 (800) 555-345-1.

Velkoobchodní ceny

Pro zdravotnické střediska, kosmetické salony, distributory, kosmetologové a jednotlivce, které podléhají velkoobchodním podmínkám.
V souvislosti s marketingovou politikou některé ceny na vyžádání.
Sídlíme na "portálu dodavatelů", účastníme se aukcí, dodáváme pro státní instituce.
Pracujeme se všemi typy plateb, včetně bezhotovostních plateb s DPH.
Pozor! Velkoobchodní ceny nefungují v koši obchodu, ale jsou aplikovány manažerem při potvrzení objednávky.
Podrobnosti naleznete v sekci Velkoobchodníci.

Propagace

Tento produkt se účastní propagačních akcí:

"Darování částky, kterou si vyberete." Seznam dárků

Dodání: od 3000r. zdarma pro RF

Pomocí keratiny Brasilian Bloout můžete profesionálně narovnat vaše vlasy o 100% a můžete ušetřit (nebo snížit) kudrnaté vlasy, odstranit fluffiness a pórovitost vašich vlasů, takže vaše vlasy neuvěřitelný lesk a lesk.

Brazílie Blowout (USA) je nejúčinnější a nejmenší agent na světě, kterou používají nejslavnější ženy (Jennifer Lopez, Nicole Kidman, Jennifer Aniston, Salma Hayek, Svatá Beria, Nicole Richie a další). Jedná se o hvězdný produkt hodný červeného koberce, což umožňuje vypadat vlasy vždy dobře upravené a úžasné!

Brazilský Blowout Keratin neobsahuje drsné chemikálie a formaldehyd. Výsledek po postupu rovnání keratinu a obnovení vlasů trvá od 3 do 6 měsíců a má kumulativní účinek. Doba trvání postupu k regeneraci keratinu Brasilian Bloout trvá od 60 do 90 minut (v závislosti na délce a tloušťce vlasů). Účinky hladkého a lesklého vlasu zůstávají zachovány při následných návštěvách bazénu, sauny, mořských ošetření, tj. neomezuje volnost působení ihned po postupu! Navíc náklady na postup narovnání keratiny v Brazílii Blowout jsou díky nízké spotřebě keratinu díky své vysoké koncentraci ekonomické. Zásada použití keratiny Brazilský Blowout: "Méně - tím lépe!"

Složení: Základ keratinu Brasilian Bloaut obsahuje komplex aminokyselin přírodního původu z Brazílie, který radikálně mění a obnovuje vzhled vlasů, ale nezmění a nenarušuje jejich přirozenou strukturu. Výsledkem použití keratinu je vytvoření vlasové ochranné vrstvy přírodních aminokyselin, těsnění a vyhlazení vlasových kůžiček.

PRO POSTUP, který budete potřebovat:

- železo s povlakem z titanu nebo turmalinu a s teplotou vyhřívání až 230 ° C;

- kartáč s tvrdými štětinami;

- 4 klipy na vlasy;

- malá kapacita (pohár) pro roztok;

- Anti-Residue Shampoo Brazilský Blowout čisticí šampon (krok 1);

- Acai Profesionální vyhlazovací roztok Brazílie Blowout keratin (krok 2);

- Deep Conditioning Mask Deep Conditioning Masque - Brazílie Blowout (krok 3);

- volitelně (volitelně) vyhlazovací sérum nebo rekonstruktor pro rozdělené konce brazilského výbuchu.

1. Dobře umyjte vlasy šamponem Anti-Residue Shampoo Brazilian Blowout - krok 1, věnujte zvláštní pozornost okcipitálním a časovým oblastem. Vlasy jsou 2 až 5krát promyty, dokud nedosáhnou dokonalé čistoty. To je předpokladem úspěchu postupu narovnání keratiny v Brazílii, protože je účinněji absorbován na čisté a pórovité vlasy. Po umytí by měly být vlasy "vrzáním".

DŮLEŽITÉ! Nešetřete šamponem na čištění a špatným čištěním vlasů bude účinek postupu mnohem horší. Je lepší "umyt" než "vymyt."

2. Vysušte pruhy ručníkem a nechte je navlhčené, aby se usnadnil proces aplikování brazilského keratinu Blowout na všechny vlasy. Vlhkost pomáhá rovnoměrně rozložit složení délky vlasů. Pokud se v procesu aplikace složení vlasů začalo suché - doporučuje se navlhčit je vodou z rozprašovací lahve.

DŮLEŽITÉ! Vlasy by měly být vlhké asi o 30%. Příliš vlhké vlasy nebo naopak, již suché, zhorší rovnoměrnou penetraci keratinu do struktury vlasů.

3. Rozdělte mokré vlasy na 4 části: dvě části v horní části a dvě v dolní části hlavy. Doporučujeme začít s aplikací Keratin Brasilian Bloout s nižšími okcipitálními prameny nahoru.

4. Vezměte brazilský Blowout Keratin a několikrát důkladně protřepejte láhev! Pokračujte v aplikaci kompozice, která se lehce odklání od pokožky hlavy. Chcete-li zachovat přirozený objem na tenkých vlasech, můžete ustoupit o 3-5 cm od kořenů vlasů. Procesní vlákno pramenem od kořene až po špičku vlasů. Při nanášení štětce by měl nástroj stříkat a ne nasáknout vlasy. Poté držte hřeben ve směru od kořenů ke koncům a rozdělte výrobek vlasovými prameny. Strávit hřeben skrz vlasy, a pokud uvidíte, že na něm jsou stopy peněz - vezměte neupravený pramen vlasů a přitiskněte jej k přílišnému ošetření. Vzpomeňte si na zásadu brazilského výbuchu: "Čím méně, tím lépe!"

5. Vysypat vlasy. Na vlasy by neměla být žádná vlhkost. Udržujte vysoušeč vlasů ve vzdálenosti asi 5 cm od vlasů a vlasy osušte ve směru obličeje. Použijte kartáč nebo jinou preferovanou formu hřebene. Nezapomeňte však, že je nezbytné dosáhnout maximální hladkosti vlasů, protože při vyhlazení žehličkou by se měla bez vlasů sklouznout po vlasech.

DŮLEŽITÉ! Vlasy musí být zcela 100% sušené

6. Jedná se o nejdůležitější krok v postupech pro narovnání vlasů keratinu v Brazílii, protože v tomto stádiu je výrobek utěsněn ve vlasových kůžičkách a poskytuje tak nejbezpečnější vrstvu bílkovin kolem každého vlasu pro dlouhodobý výsledek. V závislosti na způsobu instalace vyberte požadovaný směr žehlení. Pro relativně zdravé vlasy se používá žehlička o teplotě 230 C. Pokud jsou vlasy vážně poškozené, teplota železa by měla být 200-220 C. Vezměte vlákno o šířce 2 až 4 cm. Čím více vlnitých vlasů, tím méně musí být tloušťka pramene. Každý železný pás 8 až 10krát žehličejeme, vytváříme tlak mezi žehlicími plechy, aniž bychom zůstávali na jednotlivých částech pramenu.

DŮLEŽITÉ! Pro získání vysoce kvalitní rovnání vlasů je zapotřebí železo s povlakem z titanu nebo turmalinu a s topnou teplotou až 230 ° C. Železo s keramickým povlakem NEPOUŽÍVEJTE

7. Postup je u konce! Oplachujte vlasy teplou vodou 1-2 minuty.

8. Pro konsolidaci tohoto efektu naneste na všechny vlasy po dobu jedné minuty masku s maskováním Deep Conditioning Masque Brazilian Blowout (krok 3). a umyjte teplou vodou. Doporučuje se použít masku 1-2 krát týdně pro následnou péči o vlasy, která byla podrobena postupu rovnání keratinu.

9. Na požádání použijte malé množství sérového nebo brazilského termoprášku Blowout pro další ochranu a rozdělte produkt přes vlasy od špiček.

10. Vyhoďte vlasy a nastavte

Spotřeba produktů pro jednu proceduru Využití keratinu v Brazílii Blowout (ml.)

Pro Více Informací O Suché Vlasy