logo

Brazilský Blowout, inovativní keratinová léčba pro vyrovnávání vlasů v Brazílii

Hladké, rovné, elastické a poslušné vlasy se stanou realitou s jedinečnou moderní metodou brazilského narovnání.

Tato volba je schopna zvládnout jak lehce zvlněné kadeře, tak tuhé pružné kadeře.

Je založen na brazilském keratinu, který je schopen nejen narovnat vlasový hřídel, ale i zcela obnovit jeho strukturu - eliminovat poréznost, delaminaci a nadměrnou suchost.

Brazílie Blowout: výhody a nevýhody

Brazílský Blowout, inovativní keratínový vysavač na vlasy, je založen na jedinečné brazilské Superfood Complex, která má příznivý vliv na stav pramenů.

Tím, že pokryjí všechny vlasy ochrannou vrstvou bílkovin, jsou kůžičky dokonale vyhlazené a statická elektřina je eliminována. Výsledkem postupu je dokonale zdravá, hladká a dobře upravená hlava vlasů, která má lahodný hedvábný lesk.

Nejdůležitějším prvkem tohoto nástroje je keratin, který vyplňuje strukturu pramene a pečlivě je vyrovnává, aniž by způsobil jakékoliv poškození.

U brazilského Bloautu existuje mnoho nesporných výhod, které tuto metodu velmi odlišují od jiných druhů narovnání. Jeho hlavní pozitivní aspekty zahrnují:

 • absolutní bezpečnost pro stav vlasů;
 • absence nebezpečných chemických složek;
 • hypoalergenní;
 • rychlost postupu;
 • dlouhý a stabilní výsledek;
 • dobře upravený vzhled vlasů za všech okolností.

Tento způsob rovnání lze aplikovat po barvení, zvýraznění a dokonce i kroucení kudrlin.

Krok za krokem keratinový postup

Příprava vlasů pro postup rovnání keratin je velmi jednoduchá - pro to je nutné důkladně umýt kudrlinky s profesionálním brazilským šamponem Blowout, který mírně zvyšuje váhy a činí je dostupnějšími pro penetraci usměrňovače.

Potom budete muset kudrlinky mírně vyschnout přirozeným způsobem a poté provést řadu následných akcí:

 1. Celá linie vlasů by měla být jemně česaná s hřebenem s dlouhými řídkými zuby a rozdělena do mnoha rovnoměrných pramenů.
 2. Použijte pro každou složku profesionální složení Brazílie Blowout Solution nebo Zero. Nástroj by měl být nanesen s dostatečně silnou vrstvou nejméně deseti milimetrů, obalovat každý vlas a nasytit ho živinami.
 3. Vysoušená profesionální vysoušeč vlasů.
 4. Přiložte vysušené prameny vlasů pomocí speciálního žehlení, jehož desky by měly být ohřívány na teplotu 230-250 stupňů - což umožní fixaci kůžičky v požadované formě.

V profesionálním kosmetickém salonu není celková doba trvání tohoto postupu delší než 90 minut. Pokud je to potřeba, a dostupnost profesionálních nástrojů pro keratinové vlasy narovnávající Brazilian Blowout, můžete jej provést doma, a to podle pokynů krok za krokem. Je třeba poznamenat, že po postupu se prameny rozjasní asi o 1-2 tóny.

Péče o vlasy po narovnání brazilským

Narovnání na brazilskou technologii je také výhodné, protože se můžete postarat o své vlasy doslova hned po této proceduře. To znamená, že po vystavení keratinu můžete pramínky prašit a vyschnout je vysoušečem vlasů.

Dokonce ani návštěva bazénu a saun nezůstane negativní dojmem - vlasy budou stále hladké, sálavé a pružné s atraktivním objemem. Nicméně před úpravou vody se doporučuje použít vysoko účinné ochranné sérum z brazilské série Blowout na prameny.

Jak dlouho bude výsledek trvat?

Účinek získaný v důsledku narovnání keratinu pomocí brazilské technologie je vysoce odolný a trvá dvanáct po sobě jdoucích týdnů. Chcete-li, aby vaše vlasy byly co nejdelší, měli byste používat produkty Acai Aftercare z brazilského Blowout.

Doporučuje se tento postup opakovat nejdříve jednou za tři měsíce. Pokud však po prvním dosažení požadovaného efektu nedosáhnete, můžete se po deseti dnech znovu vyrovnat - to je minimální interval, který musí být nutně dodržen.

Kontraindikace

Obecně platí, že brazilská technika je jedním z nejúčinnějších a nejbezpečnějších, pokud jde o rovnání kadeří, nicméně pro to existují určité kontraindikace, které musí být vždy zapamatovány.

Tuto proceduru byste neměli uchýlit:

 • během těhotenství a kojení;
 • za přítomnosti zánětu, ran, řezů a jiných poškození kůže hlavy;
 • v přítomnosti alergických reakcí na složky opravené kompozice;
 • do věku 13 let;
 • pokud jsou vlasy příliš krátké - až 100 milimetrů.

Brazílie Blowout je právem jedním z nejúspěšnějších způsobů, jak dát kudrlinky dokonalou hladkost, pružnost a lesk. Nemá prakticky žádné kontraindikace a dlouhodobou péči.

Brazílský výbuch (brazilský výbuch). Recenze a detaily o narovnání vlasů v Brazílii

Vzhledem k rostoucímu počtu dívek, které chtějí mít krásné, dokonale hladké a lesklé kudrlinky, získává stále větší popularita taková služba jako rovnání vlasů. Využije to téměř v každém salonu a každému kadeřníkovi, jehož majitelé dodržují nejnovější změny a trendy. Z tohoto důvodu je třeba zvážit metodu, jakou je vyvážení brazilských vlasů. Můžete sledovat jeho výhody a nevýhody, určit, kdo by byl nejvhodnější.

Zjistíme se blíže k rovnání keratinu

Doporučujeme číst: Kadeřnický krém - pro koho je vhodný?

Tato metoda je docela populární, ale v mnoha hollywoodských hvězdách je široce použitelná. Hlavní rozdíl mezi touto možností je, že produkty používané během postupu mohou zlepšit celkový stav vlasů, poskytnout jim další pokrytí vrstvou bílkovin, která minimalizuje projev statické elektřiny, pomáhá vyhlazovat a uklizovat vlasy po celé délce.V důsledku používání tohoto systému Můžete získat hladké, lesklé a zdravé vlasy, které nemají statickou elektřinu a ne elektrifikují.

Značnou výhodou je skutečnost, že během procedury samotné lék bude vypláchnut vlasy v salonu. A poté, co master provede všechny manipulace, klient skutečně nebude mít žádné omezení. Téměř okamžitě může umýt, uschnout a stylovat vlasy, které zůstávají hladké, lesklé a hedvábné.

Lidé, kteří pracují s tímto systémem, chápou, že každý dívčí vlas by měl být měkký, načechraný, hladký, mít krásný lesk a hedvábnost. Tento postup je jedním z mála, což dává požadovaný výsledek bez negativního dopadu na samotné vlasy.

Tato metoda je vynikající pro dívky a ženy, které snily chodit s hladkými a krásnými vlasy, aniž by se uchýlily k jejich každodennímu rovnání a protahování.

Jak funguje samotný systém?

V tom není nic obtížného, ​​i ten nejvíce obyčejný člověk na ulici pochopí, jaká je jeho podstata. Faktem je, že keratínové narovnání takového plánu může léčit vlasy a vyléčit samotnou strukturu vlasů. Nástroj jemně pečuje o zámky a dává jim skvělý vzhled. Tato metoda se liší od jiných dostupných technik tím, že v důsledku jejího použití nastane změna struktury vlasů.

Hlavním prvkem produktu je syntetizovaný keratin, který má velmi silný a nasycený vzhled. Výsledkem je, že směs pronikne do pláště vlasů, bude to dobře nasytit. Přirozeně je díky vysoké expozici teploty jednoduše utěsněn do vlasů a vytváří tak ochrannou vrstvu. Jen to udělá vynikající hladkost, hedvábnost a krásu vašich kadeř.

Pokud provádíte tuto službu v salonu, můžete vám poskytnout nejnovější metody péče o vlasy a obnovu vlasů, díky nimž můžete získat kudrlinky i kudrlinky. Výhodou je, že každý vlas dostane požadovaný počet rovnoměrně rozložených prvků. Nepravidelnosti nebo poškození vlasů proto nedojde. Zvažte také, že keratin rychle obnoví a posílí poškozené vlasy. Velké množství slušných sexu tvrdí, že brazilské vlasy narovnávají brazilský výstřel, je dokonalým řešením pro dívky a ženy, které mají křehké a matné vlasy, které ztratily svou vitalitu a lesk. Po ukončení řezání.

Doporučujeme si přečíst: Byly depilátové bělící krém - proč byste ho měli koupit?

Problémové vlasy již nejsou problém?

Můžete to říci, protože velmi často stav vlasů dívky závisí na genetice, a ne jen na péči o ně. Tam jsou ty, které mají krásný sex, mají velmi suché a křehké vlasy, nedbalé vlasy. Co říci o těch dívkách, které od narození mají vlasy, které jsou tlačeny. Pokud uvažujeme o statistikách, takové brazilské narovnání může vyhlazovat téměř 97% silně zvlněných a zkroucených kadeří. Je ideální i po zvýraznění, barvení nebo budování.

Pro dívky, které mají problematické vlasy, je výhodou, že se nemusíte starat o 4 měsíce ohledně stavu vlasů. Díky tomu můžete snadno vytvořit požadovaný styl bez pomoci profesionálů.

Doporučujeme číst: Krém zpomaluje růst vlasů po epilaci a depilaci

Pokud jde o samotný postup, obvykle trvá asi hodinu a půl a je rozdělen na etapy. Jsou podobné jakýmkoli možnostem rovnání keratinu. Zpočátku se vlasy dobře promyjí tímto šamponem. Tímto způsobem se váhy maximálně objeví na vlasu, do něhož keratin pronikne. Poté, když je hlava umyta, jsou vlasy vysušeny a pečlivě česány. Dále bude aplikován speciální nástroj pro zarovnání, který je vysušen na samotných vlasech. Nyní narovnávejte speciální železo při teplotě 230 stupňů. Zde je fixace keratinu ve vlasech pro maximální efekt. Posledním krokem je použití umytí, které se liší od šamponu. V důsledku toho se vlasy vysuší.

Jak můžete vidět, hlavní rozdíl spočívá v tom, že po tomto kroku již klient opouští salon s dokonale hladkými vlasy a nemusí se bát vlhkosti na vlasy ani vytváření účesů na další tři dny. Ve skutečnosti neexistují žádná omezení pro lidi, kteří okamžitě chtějí vypadat dobře a vytvořit požadovaný účes. Zpravidla není třeba ani styling, protože samotné vlasy se dokonale hodí.

Pravidla pro péči o vlasy po použití brazilského narovnání

Některé dívky jsou překvapeny, ale skutečně existuje určitý soubor pravidel, které je třeba vzít v úvahu pro maximální trvání výsledku.

Zpočátku řada řemeslníků, kteří pracují v salonech, naznačují, že je třeba umýt vlasy šamponem, ve kterém nejsou žádné sírany. Tato složka přispěje k praní keratinu jak přirozeně, tak i do vlasů zavedením brazilského narovnání. Samozřejmě, život finančních prostředků se poté výrazně sníží. Mnoho lidí naznačuje, že šampony jsou také žádoucí pro použití od výrobce hlavní značky. Dalším prvkem, který prodlouží život a krásu vašich vlasů, je speciální gelové sérum. Používá se před koupáním, takže je odvezena do moře a do bazénu. Použití takové kompozice pomůže minimalizovat vyluhování látky z vlasů, protože aplikace gelu vytváří speciální ochrannou masku, která zabraňuje odstranění látek nezbytných pro vlasy.

Přirozeně někteří představitelé spravedlivého sexu tvrdí, že výrobci se tak snaží zvýšit celkový prodej svých výrobků. Na druhou stranu, s vědomím toho, že keratinové narovnání a péče o vlasy se vyskytují v důsledku použití výrobků stejné značky, můžete získat záruku prodloužení trvání výsledku. Líbí se vám to nebo ne, můžete posoudit pouze poté, co jste vyzkoušeli postup sami. Na druhou stranu je hloupé odmítnout nákup speciálních nástrojů, pokud už bylo na vlasy vyrovnáno asi 5 až 6 tisíc rublů.

Jak se vyrovnává brazilské vyfukování vlasů?

Lidská přirozenost je strukturována tak, že lidé vždy sní o něčem, co nemají. Majitelé přímých a přísných vlasů si představují o kudrnaté kudrlinky, zatímco kadeře sní o dokonale hladkém účesu. Moderní kosmetologický průmysl nabízí řadu metod, které mohou realizovat jakékoliv sny. Příkladem by bylo brazilské vyrovnání vlasů nazývané brazilské vyfukování.

V tuto chvíli se věří, že je to nejúčinnější způsob, jak zvlhčit a dát jim požadovaný vzhled. Hlavní výhodou této metody je její bezpečnost, díky čemuž již získala širokou popularitu mezi hollywoodskými hvězdami a běžnými spotřebiteli.

Jaké je tajemství úspěchu?

Brazilské vyfukování brazilské vyrovnání vlasů je relativně nový a revoluční přístup k změně image dívky. V průběhu akce se používá speciální koktejl přírodních produktů, který živí, hydratuje a chrání kudrlinky a prameny.

Brazílský brazilský Blowout může být nazýván průlomem v tomto výklenku

Skládá se z účinných látek následujících rostlin:

Všechny obsahují celou řadu základních organických látek, z nichž nejdůležitější je keratin. Je to přirozený protein, který poskytuje úplnou ochranu, obnovu a posilování prutů a folikulů. Po dokončení vyrovnání se každá srst zabalí zvláštním organickým filmem, jehož základem je bílkovina. Tento "případ" chrání prameny před negativním dopadem environmentálních faktorů, přispívá k regeneraci poškozených kadeří.

Hlavním bodem, který poskytuje tuto techniku ​​širokou popularitu, je rychlost postupu. Pouze 90 minut práce stylistky a můžete se vrátit k obvyklé každodenní činnosti. Žádné další čekání na 3 dny, stejně jako při normálním vyrovnávání keratinu.

Jaký je postup?

Pro maximální efekt je třeba použít řadu speciálních nástrojů, které lze nalézt v moderních kosmetických salonech.

Celá zasedání trvá 1,5 hodiny a skládá se z několika fází:

 1. Nejprve je třeba umýt vlasy speciálním šamponem "Brasilian Bloaut". Jeho složení připomíná obsah hlavního balzámu. Příprava kudrlin a pramenů pro nadcházející proces;
 2. Další sušení se provádí s použitím profesionálních vlasů. Brazilský keratínový vlas narovnávající brazilský Blowout v této fázi aktivně vyživuje žárovky a pruty, zajišťuje obnovu struktury poškozených pramenů;
 3. Sušení účesu se provádí znovu s použitím žehlení, které mu dává potřebný tvar;
 4. Posledním krokem na cestě k požadovanému obrazu je použití masky stejného jména s keratinem, které dodatečně chrání vlasy před vystavením vysokým teplotám a UV záření.

Procedura Straightening by měla být provedena výhradně profesionálem

Celá akce trvá asi 90 minut, po které můžete okamžitě jít na pláž, posilovnu nebo bazén. Výsledkem zasedání je nádherný, lesklý účes s rovnými kadeřemi.

Výhody techniky

Množství pozitivních a nadšených recenzí spotřebitelů potvrzuje vysokou účinnost této metody poskytnutí potřebného typu vlasů.

Brazílský Blowout Brazilské vlasové vyrovnávání má řadu rozdílů od tradičních metod, které z něj činí nejoblíbenější segment:

 • Jedná se o inovativní řešení otázky zásadní změny struktury kudrlin a pramenů bez použití hrubých chemikálií. Klasické způsoby narovnání používají velké množství škodlivých a agresivních látek, které vyžadují po ošetření krásy péči o vlasy. Brazilská metoda používá pouze přírodní komponenty založené na keratinu, což zaručuje bezpečnost vlasů klienta;
 • Doba trvání procedury je asi 90 minut. Tradiční přístup může trvat až 4 hodiny;
 • Bezprostředně po události se můžete vrátit k denním aktivitám. Odvzdušnění, plavání v bazénu, trénink v posilovně neovlivní oslnivý lesk a hedvábnost kudrlin;
 • Účinek tohoto postupu je udržován po dobu 4 měsíců. Prakticky žádná jiná metoda narovnání vlasů nemůže poskytnout takové dlouhé uchování konečného výsledku;
 • Používáte-li další produkty pro péči o vlasy Acaiaftercare, můžete dále rozšířit účinek události.

Kdo kontaktovat?

Brazilská metoda Blowout je výsadou profesionálních stylistů a kadeřníků. Doma, je lepší nechat provádět nezávislé pokusy o narovnání vlasů. Samozřejmě, nikdo se neobtěžuje kupovat příslušné prostředky na internetu nebo na regálech specializovaných prodejen, nicméně konečný výsledek je nepravděpodobné, že bude stejně dobrý.

Brazílie Blowout vlasy se nejlépe provádí v salonech

Průměrné náklady na proceduru se značně liší v závislosti na přírůstku salonu a profesionální úrovni stylisty. Přibližná cena je 3-4 tisíc rublů. Stále stojí za to. Tisíce žen po celém světě hodnotily brazilskou techniku ​​Blowout a byly výsledkem velmi spokojeny.

Brazilské vlasy narovnávají brazilský výstřel: recenze kosmetologů

Moderní ženy se neustále usilují o to, aby vypadaly co nejlépe a vynaložily minimální čas na všechny potřebné postupy. Je to možné? Profesionální kosmetičtí a kadeřníci říkají ano. Výrazně šetří čas na úpravě vlasů umožní brazilský Blowout. Přehled tohoto postupu dokazuje jeho vysokou účinnost.

Historie vzhledu

Odkud pocházejí brazilské vlasy Blowout? Recenze odborníků říkají, že tato metoda byla vynalezena v Brazílii. Klimatické podmínky této země jsou důvodem, proč se místní krásy obtížně dokáží vyrovnat se svým vlasovým stylingem. Jejich kudrlinky se krouží a tlačí pod vlivem slané vody, větru a slunce. Stylový problém je také zhoršen křehkostí a suchými vlasy. K vyřešení tohoto obtížného úkolu byla vynalezena brazilská metoda narovnání, která se později rozšířila do všech zemí světa. Tento postup se provádí za použití speciální směsi obsahující brazilský keratin Blowout.

Hodnocení odborníků a zákazníků potvrzují vysokou účinnost tohoto nástroje. Dosud keratinové procedury jsou nabízeny téměř ve všech kosmetických salonech. Může provádět většinu mistrů a aktivně propagovat a podporovat tuto metodu.

Brazilský princip vyfukování

Co je to brazilský keratin vlas rovnání? Hodnocení brazilského Blowoutu je pozitivní. Hlavním důvodem je obnovení ztráty zdravotních kadeří.

Proč naše vlasy postupně ztrácejí svou sílu a lesk? To je způsobeno tím, že obsah keratinu v nich postupně klesá. Kudrlinky jsou slabé a přinášejí své paní zbytečné starosti. Aby se zabránilo vzniku takového problému, může dojít k trvalému doplnění keratinu. Když je tento protein velmi malý, vlasy se stanou nezbedným, načechraným a porézním. V tomto případě odborníci doporučují použití brazilské keratinové vlasy Brazilian Blowout. Recenze návštěvníků kosmetického salonu potvrzují, že po tomto postupu se jejich prameny staly dokonale hladké, hedvábné a lesklé.

Co je brazilský výlet? Hodnocení odborníků tvrdí, že brazilské vyhlazování je progresivní moderní metoda péče o vlasy. Současně je tato metoda vhodná jak pro těsné kadeře, tak pro mírně kudrnaté zámky.

Účinnost brazilského Blowout je možná díky použití produktů obsahujících keratin. Tento prvek těsně vyplňuje strukturu vlasů a narovnává je bez poškození. Keratin obnovuje a posiluje vlasy a také velmi intenzivně pečuje o ně.

Co dává brazilské vlasy brazilské Blowout? Hodnocení pacientů po aplikaci této metody potvrzuje, že jejich vlasy nejsou jen vyhlazeny, ale také získaly zdravý a krásný vzhled.

Výhody

Aby se dosáhlo efektivního stylingu, mnoho žen se uchýlí k používání různých postupů. Ale nejlepším způsobem, jak dosáhnout ceněného cíle, je keratin vlasy Brazilian Blowout. Recenze kosmetologů potvrzují zjevné výhody tohoto postupu. Doplňky jsou:

- Bezpečně. Složení všech léků a kosmetiky, které se používají v tomto postupu, neobsahuje žádné škodlivé chemikálie. To je důvod, proč tato metoda nevyvolává výskyt alergií nebo podráždění kůže hlavy.
- V udržitelném výsledku. Můžete si stylovat a umýt si vlasy ihned po použití brazilského Blowout. Recenze pacientů kosmetických salonků potvrzují, že účinek ve formě těžkých, lesklých a hladkých vlasů přetrvává po dlouhou dobu až 4 měsíce.

Etapy brazilského výbuchu

Technologie této metody zahrnuje 3 po sobě jdoucí etapy. Na první z nich jsou vlasy důkladně vyčištěny z pokožky a prachu. To platí pro speciální šampon. Po kadeří vložte speciální složení.

Keratin obsažený v něm obklopuje vlasy a proniká hluboko do jejich struktury. Ve třetí a poslední fázi mistr zvládne kudrlinky pomocí speciálních žehliček. Účinek vysoké teploty, dosahující 230 stupňů, vede ke skládání keratinu. Výsledkem je, že se tento protein stává velmi silným ochranným filmem. Dává také lesk a hladkost vlasům, které začínají doslova lesknout zdravím.

Popis první fáze postupu

Velmi efektivně a bez síranů odstraní špínu z vlasů šamponem Brazilian Blowout. Recenze kosmetiček o tomto nástroji potvrzují jeho vysoké čisticí vlastnosti. Jako součást vlasového vlasového šamponu existují cenné antioxidační látky, které jsou získávány z rostlin kakaa, Kama Kama, bobulí Annatto a bobulí asai. Tyto cenné ingredience jsou základem brazilského Super Nutrient Complex. Poskytuje vlasům lesk a hydrataci. Kromě toho jsou kudrlinky zbaveny statické elektřiny. Šampon otevírá vlasové váhy a připravuje kudrlinky na penetraci keratinu. Produkt se aplikuje dvakrát na mokré vlasy s lehkými masážními pohyby a poté se promyje vodou. Na hrubém, tlustém, bez lakování bez chemického ošetření vlasů šampon během druhé aplikace zůstává po dobu 10 minut. Teprve po této době byla důkladně umyta.

Popis druhého stupně postupu

Po důkladném vyčištění vlasů aplikuje pán speciální kúra, která je založena na keratinu. Díky svým výsledkům získává brazilský Blowout velmi pozitivní výsledky, pokud se tato fáze postupu provádí na mírně vysušeném vlasu.

Nástroj se nalije do misky v požadovaném množství. Pro krátké vlasy je 30 ml, pro střední vlasy - 50 ml a pro dlouhé vlasy - 70-100 ml. Dále jsou kudrlinky, vysušené na 80%, rozděleny na prameny, z nichž každý je ve směru od hrdla po konce štětcem a aplikovaným keratinovým prostředkem. V tomto případě se majitel ustoupí od kořene o jeden centimetr. Po nanesení přípravku by měl zůstat na vlasy po dobu 10 minut. Toto uzavírá druhou fázi takového postupu, jakým je brazilský brazilský Blowout. Recenze kosmetologů doporučují v procesu jejího provedení odstranit přebytečný produkt hřebenem se vzácnými zuby. Faktem je, že přebytek keratinu často vede k tomu, že pacienti během léčby pocítí určité potíže.

Popis třetí etapy

Po udržení keratinového výrobku na vlasu je hlava vysušena sušičem vlasů. Následuje finální a nejdůležitější fáze brazilského výstřelu. Hodnocení profesionálních kadeřníků potvrzuje: vyžaduje spoustu času a úsilí. Abyste získali požadovaný výsledek, musí velitel pečlivě ošetřit každý pramen speciální železo ohřátou na teplotu 230 stupňů. Počet těchto akcí závisí na struktuře vlasů. V průměru jsou kudrlinky žehlivány čtyřikrát až osmkrát. Nebojte se, že vysoké teploty zničí strukturu vlasů. Jsou spolehlivě chráněny aplikovanými prostředky, které kromě jiného mají vlastnosti tepelné ochrany.

Tím je vyrovnávání brazilského Blowout dokončeno. Recenze návštěvníků kosmetického salonu potvrzují, že v důsledku toho jsou kudrlinky poslušné, měkké a hladké. Průměrná doba trvání všech etap je jedna a půl hodiny. Čas strávený v salonu závisí na struktuře a délce vlasů.

Konsolidace výsledku

Zvláštní péče o vlasy je vyžadována u žen, které vyrobily keratinové vyrovnávání brazilského Blowout. Hodnocení kosmetologů o tomto postupu potvrzuje, že běžné kosmetické prostředky nebudou pracovat na konsolidaci získaného výsledku. Odborníci doporučují pro domácí použití kosmetiku Brazilian Blowout. Kondicionéry a šampony této značky nasytí vlasy přírodními vitamíny a umožní jim zůstat ve vynikajícím tvaru. Po jejich aplikaci kosmetičtí lékaři doporučují používat sérum stejné značky. Tyto produkty spolehlivě "utěsňují" výživné složky a bílkoviny ve vlasové kůžičce.

Rozšíření efektu

Aby stylování nepřináší zbytečné potíže po dlouhou dobu, po pěti měsících byste měli navštívit kosmetický salon znovu a postup opakovat. Pokud jsou kadeře poškozeny, můžete se s nimi předtím obrátit. Opakovaný postup vyrovnání v tomto případě je povolen po třech měsících.

Kontraindikace

Brazílie Blowout, jako každý jiný kosmetický postup, má nějaké omezení. Je zakázáno provádět během těhotenství a laktace. Každá žena by se především měla starat o zdraví dítěte. Nedoporučuje se rovnání těsně před ostatními na moři. Během tohoto období postup jednoduše nemá smysl.

Existuje názor, že keratinové léky poškozují vlasy, což způsobuje vypadávání vlasů. To však není pravda. Jen nepoužívejte nízko-kvalitní formulace. To šetří peníze, ale způsobuje špatné zdraví.

Bezpečnost výrobků

Často v médiích jsou daleko od lichocení o brazilské Blowout recenze. Podle novinářů je formaldehyd, který je údajně přítomen ve formulaci použitých formulací, škodí zdraví návštěvníků salonů. Ano, před několika lety byla tato otázka relevantní. Všechna zařízení na rovnání vlasů vyráběná kosmetickými firmami obsahovala nekvalitní keratin, který byl kombinován s formalinem. K dnešnímu dni se však během postupu nápravy používají pouze neškodné produkty. Ve svém složení neexistují žádné chemické složky, které by byly nahrazeny rostlinnými oleji a extrakty, stejně jako speciální hydrolyzovaný keratin, získaný z ovčí vlny.

Výrobky pro péči o vlasy Brazilian Blowout

Na kosmetickém trhu nabízí řadu výrobků, jejichž použití se doporučuje po brazilském rovnání. Jedná se o brazilský výlet Acai Hair Care. Základem této kosmetiky jsou látky obsažené v bobulích Acai. Účelem použití těchto nástrojů - maximální rozšíření účinků postupu brazilských rovnání kadeří.

Patří sem:
- vlasová maska ​​s účinkem hlubokého kondicionování;
- vyhlazující šampon;
- kondicionér s opravným účinkem;
- sérum pro denní péči o vlasy s vyhlazujícím účinkem.

Kosmetika Brazílie Blowout vstřebala všechny prospěšné vlastnosti bobulí acai, annatto semen, kakaa a kama-kama. Po aplikaci se vlasy stávají odolné a intenzivní barvy, krásné lesk a hladká struktura. Navíc použití fondů této značky spolehlivě chrání kadeře před sluncem, mořskou vodou a dalšími negativními vlivy. Výroba této linky se provádí ve Spojených státech.

Profesní péče

Výrobní společnost vyrábí speciální nástroj pro vyhlazení vlasů používaný stylisty. Toto Acai Professional vyhlazovací řešení značky Brazilian Blowout (nula). Recenze tohoto kosmetického přípravku, které nechávají profesionální stylisté, potvrzují jeho vynikající kondicionování a změkčující účinek. Pozoruhodný efekt je umožněn přítomností živin dodávaných přírodou, které jsou založeny na bobulích Acai jako součást patentovaného komplexu. Posilování vlasové šachty při použití řešení Acai Professional Smoothing se objevuje v důsledku vytvořené ochranné vrstvy proti bílkovině. Taková akce umožňuje nejen vyhlazovat kudrlinky, ale také obnovit zdraví jejich struktury. Profesionální stylisté tak mají ve svém arzenálu prostředky k řešení mnoha problémů. Mezi nimi - obnovení slabých a matných vlasů, narovnání a mnohem více.

V srdci Brazílie Blowout Zero je specifický lepicí systém s názvem KeraSafe. Je vyrobena z přírodních složek rostlinného původu, proto je naprosto bezpečná. Úkolem systému lepení je pokrýt vlasovou šachtu aminokyselinou. Tato ochranná vrstva se udržuje na kadeře po dobu 12 týdnů. Recenze nástroje Brazilian Blowout Zero potvrzují svou schopnost produkovat účinek narovnání a zároveň zvyšují hladkost a lesk každého vlasu.

Odborníci tvrdí, že systém KeraSafe je vážným vědeckým úspěchem. Bezpečnost tohoto vývoje potvrzují řada oficiálně provedených studií. Například mnoho měření úrovně formaldehydu při použití tohoto nástroje během celého postupu dalo stejný výsledek rovnající se nule.

Závěr

Takže kdo doporučuje vyzkoušet si brazilské vlasy na vlasy? Ta žena, která nechce vidět v dopoledních hodinách v zrcadle vzhůru v různých směrech kudrlinky.

Postup popsaný výše je vhodný pro ty, kteří preferují dlouhé kadeře. Často jsou taženy různými kartáči a narovnány železem. Takové metody vytváření stylingu však poškozují vlasy.

Brazilské vlasy rovnání se doporučuje také pro ty, kteří sní o krásném účesu na dlouhé služební cestě nebo na dovolené, kde není vždy možné najít osvědčeného mistra. Brazílie Blowout umožní styling zachovat původní vzhled, jako byste byli jen od kadeřníka, a také chrání kudrlinky před škodlivými účinky větru a slunce.

BRAZILSKÁ ČLOVĚKA - Brazílská rovnání vlasů.

Keratin rovnání nebo jak se také nazývá "Brazilské vlasové vyrovnávání" (brazilský blowout) je unikátní, progresivní technika péče o vlasy. Jak naznačuje název, jejím cílem je narovnat vlasy, jak s kudrnatými zámky, tak s pevnými a "tvrdohlavými" kadeřemi. Vedle rovnání brazilský keratin obnovuje a ošetřuje štěpení, porézní, "unavený" a vlasy po bělení nebo curlingu, a obnovuje jejich zdravou a přirozenou strukturu.

Výhody:

 • Pouze přirozené a naprosto bezpečné složení výrobku.
 • Efektivní regenerační obnovení poškozené struktury vlasů.

Nejčastější dotazy o Brasilian Bloout

1. Jaký je účinek procedury Brasilian Bloout?

Vlasy se stanou poslušnými, lesklými, bez statické elektřiny (frieze, frizz) a jemně padnou. Doba strávená doma na fén a žehlení bude snížena na maximum. Mnoho našich klientů říká, že ráno potřebují pouze vlasy, aby se vrátili do stylu předchozího dne.

To je to, co řekl jeden z brazilských fanoušků:

"Den před odjezdem do moře se brazilský Bloaut udělal a ze zvyku byl zásobován" kufříkem "svého kadeřníka. Upřímně řečeno, po dvou týdnech po moři a duši jsem ani vlasy neprošla, prostě jsem zapomněl, co je styling, vlasy vysušily a styl se stal jako po salonu. Všechny "zavazadla" se ukázaly jako zátěž. Jsem potěšen! "

2. Je možné srovnávat vyrovnávání keratinu (vyhlazení) a laminování vlasů?

Keratizace a laminace jsou dva zcela odlišné postupy, které ovlivňují vlasy jinak.

Pokusme se porovnat několik faktů o těchto dvou postupech:

 • Laminování se nerovná, působí pouze na povrchu vlasů, obklopuje je silikony, vytváří pouze vnější krásu. Laminování lze porovnat s barvením, protože je vidět pouze vizuální rozdíl mezi "před" a "po." Doba trvání postupu je 2-4 týdny a nemá žádný kumulativní účinek.
 • Keratisation je primárně léčba wellness. Složení brazilského bloautu obsahuje keratin, aminokyseliny a super nutriční komplex s přídavkem výtažku z bobulí Asai, které saturají a vyživují si vlasy zevnitř, čímž jsou vlasy hladké, hedvábné, ohebné, čímž se odstraní fluffiness. Doba trvání léčby keratinem je mnohem delší (až 12 týdnů) a má zřejmý kumulativní účinek.

3. Jaký je rozdíl mezi narovnáváním a vyhlazením vlasů?

Pojmy "narovnávání" nebo "rovnání" (narovnávání) vlasů existují v lexikonu po dlouhou dobu a nejčastěji se používají jako popis procesu chemické expozice vlasům.

Pojem "vyhlazující" (vyhlazující) vlasy vstoupily do lexikonu poměrně nedávno po vynalezu nových prostředků, které pronikají do vlasové kůže, aniž by změnily svou přirozenou strukturu. Základní rozdíl v způsobu ovlivnění vlasů vyžaduje zavedení nového slova.

4. Kdo je postup brazilského Bloautu?

Na základě našich zkušeností jsou nejlepším kandidátem na použití brazilského Blowout ty, jejichž vlasy jsou po suchém, křehkém, elektrifikovaném vlasu nebo vlasu po nějaké traumatické léčbě. Provedli jsme proceduru na všech typech vlasů (tenké, silné, kudrnaté, rovné, s vlysem atd.), A také na prodloužené vlasy a vlasy, které prošly chemickým narovnáním. Nyní, když jsme měli spoustu zkušeností, jsme dospěli k závěru, že tento postup má prospěch všech vlasů.

5. Mohu projít brazilskou procedurou Bloaut, pokud jsou vlasy barvené nebo pruhované?

Ano, Brasilian Bloout skutečně zlepšuje zdraví barvených nebo bělených vlasů, upravuje je, utěsňuje pokožku, chrání barvu vlasů, odstraňuje vlys (zabraňuje statické elektřině) a poskytuje vlasům neuvěřitelný lesk.

6. Provádí procedura Brasilian Bloout vlasy?

Pokud jsou vaše vlasy zvlněné, bude brazilské narovnání zdravé a vypadá přirozeně rovně. Pokud jsou vlasy velmi kudrnaté, nástroj sníží účinek statické elektřiny a dá vlasům přirozenou vlnitost.

Je-li vaše vlasy rovné, s účinkem statické elektřiny, tento nástroj tento efekt odstraní a poskytne vám neuvěřitelný lesk vlasům.

7. Jak dlouho trvá účinek procedury Brasilian Bloat?

Brasilian Bloaut bude pokračovat po dobu 10-12 týdnů, pokud po postupu použijete linku péče Asai Brasilian Bloaut. Brasilian Bloat má kumulativní (s kumulativním účinkem) majetek. Čím více procedur uděláte, tím zdravější budou vlasy a čím déle bude výsledek léčby s Brasilian Blowout trvat.

8. Mohu projít brazilskou procedurou Blowout bezprostředně po chemickém narovnání?

Ano Brasilian Bloat skutečně působí lépe na chemicky ošetřené vlasy a také pomáhá zlepšit stav vlasů posilováním každého vlasu vitálními aminokyselinami.

Brazílský výbuch se skvěle dokázal v situacích, kdy klient chce odmítnout chemické narovnání. Postup zjemňuje hranici mezi již narovnanými a rozvinutými vlasy, obnovuje zdraví vlasům a dává mu přirozeně vzhled.

9. Bude moje vlasy ztratit objem po proceduře Brasilian Bloout?

Ne, vaše vlasy nebudou ztrácet objem po proceduře Brasilian Bloout. Vaše vlasy zůstanou s přirozeným objemem a snadno zachovají předchozí styl.

10. Bude moje vlasy vracet do původního stavu po proceduře Brasilian Bloat?

Ano, vlasy se vrátí do původního stavu během 10-12 týdnů, avšak stav vlasů bude lepší v důsledku posílení a kondicionování způsobeného povahou tohoto výrobku.

11. Mohu barvit vlasy ve stejný den, kdy byla provedena procedura Brasilian Bloout?

Ano, ale musí být namalovány před zpracováním brazilského výbuchu. Pokud chcete barvit vlasy barvou tmavé brunetky nebo červené barvy, pak nakreslete jeden krok tmavší, než byste chtěli, protože léčba s brazilským vyfukováním má za následek mírné osvětlení barvy vlasů.

12. Můžu plavat v bazénu nebo v oceánu po proceduře Brasilian Bloout?

Ano, po brazilském narovnání můžete plavat v bazénu a v oceánu, ale jeho efekt oslabuje, pokud plavete neustále. Doporučujeme použít Asai na brazilské sérum před vyplavováním. Sérum bude působit jako ochranná bariéra, zachovávající efekt brazilského Bloaoutu.

13. Kdy mohu barvit vlasy po proceduře Brasilian Bloat?

Měli byste počkat nejméně dva týdny po proceduře Brasilian Bloout, protože barva neudržuje dobře ochrannou bariéru proti bílkovině získanou po vyhlazování.

Pokud potřebujete tónování vrásčitých vlasových kořenů v období 10-12 týdnů (mezi dvěma postupy), můžete zjemnit kořeny, na které nebyl použit nápravný prostředek. Ale pokud chcete zesvětlit vlasy nebo je úplně přebudit, pak stylista musí být jistý, že nejméně jednou nebo dvakrát týdně jste použili brazilskou masku Blowout, abyste posílili účinek léčby na vlasy.

14. Kdy si mohu umýt vlasy po proceduře Brasilian Bloat?

Můžete si umyt vlasy ihned po proceduře brazilského Blooutu, nebo jako obvykle. Vezměte prosím na vědomí, že stylista si umyje vlasy přímo v salonku a klient nebude muset čekat 72 hodin, aby zjistil účinek postupu, klient si kočku neočekává.

15. Mám špatně poškozené, odbarvené, suché a křehké vlasy. Zhoršuje se v průběhu postupu teplo železa?

Je důležité, aby každý stylista zhodnotil stav vlasů svého klienta, aby pochopil, jak zdravé jsou vlasy pro ošetření horkou žehličkou. Pokud je stav vlasů pochybný, doporučuje se snížit teplotu z 230 ° C na přibližně 200 ° C. Stylista musí určit vhodnou teplotu.

16. Mohu používat braillský bloout na rozšíření vlasů?

Ano, Brasilian Bloout je ideální pro rozšíření vlasů, umělé i přírodní. Nejlepším výsledkem je dosaženo, pokud stylista zpracuje nástavce samostatně, než je upevní na hlavu. Pokud chcete, aby stylista používal Brasilian Bloout již na prodlužování vlasů, musíte být při používání výrobku v oblasti vlasů velmi opatrní, protože produkt působí jako kondicionér a vytváří proklouznutí mezi vlasy a skutečnými vlasy. Pokud stylista odděluje rozšíření vlasů od skutečných vlasů klienta, dosáhne vynikajících výsledků.

17. Mohu používat brazilský Bloaut tehdy, když jsem těhotná nebo během laktace?

Vzhledem k tomu, že k tomuto tématu nebyly provedeny žádné klinické studie, nedoporučujeme užívání přípravku Brasilian Bloaut pro těhotenství a kojení.

18. Jak brzy mohu opakovat brazilský blátek po mém prvním postupu?

Brasilian Bloaut je prostředek ke zlepšení zdraví vlasů, nadbytek nehoří vlasům, musíme si však vzít na vědomí, že objem vlasových kůžiček je omezen a plnění je možné pouze na určitou úroveň. Pokud chce klient opakovat postup nebo předchozí procedura není z jakéhokoli důvodu přijata, můžete ji opakovat za deset dní. To je minimální rozdíl mezi těmito dvěma postupy.

19. Jak se Brasilian Bloout liší od japonského rovnání?

Japonské narovnání mění vlastní strukturu vlasů chemickými prostředky. To dělá vlasy nepřirozeně rovný a nelze přizpůsobit styling. Celistvost vlasů je zlomená a několik procedur japonského narovnání stačí k tomu, aby vlasy vypadaly nezdravě. Po něm by měly být kudrnaté vlasy napřímené, nebo je nakonec prostě odříznout.

Brasilský nadhazování postrádá všechny tyto nedostatky.

Rovnání vlasů v kosmetickém salonu se obvykle provádí na prostředcích značky RedKen. Nemají formaldehyd, jejich vlasy jsou mnohem méně tlačí. Postup se však nedoporučuje provádět po zbarvení nebo zvýraznění.

Brazílie Blowout - Brazilské vlasy vyrovnání a restaurování

Móda pro hladké vlasy způsobila poptávku po dlouhodobém vyrovnávacím stylu. Zdálo se, že různé kosmetické přípravky ovlivňují disulfidovou vazbu. Nejprve to znamená, že holičům, kteří bojovali proti přírodním kudrlinkám, byly vysoce alkalické nebo kyselé permové přípravky. Ale agresivně ovlivňovaly strukturu vlasů, což vedlo k vysušení jejich konců, křehkost. Pak byly vyvinuty přípravky pro zachování struktury vlasové baňky. Bylo však přidáno vodné roztok formaldehydu, formalin, jako činidlo pro usměrňování a trvanlivost účinku. Při tepelném ošetření pramenů železem vytváří výpary, jejichž pravidelná inhalace vyvolává vzhled rakoviny plic.

Výrobky patřící do nejnovější generace přípravků na vyrovnávání vlasů neobsahují škodlivé látky a zároveň vyhlazují a obnovují. Brazílský Blowout Brazilské vlasové rovnání je jedním z těchto moderních komplexních procedur. Dozvídáme se podrobně všechno o této metodě vyhlazení a péče.

Co je brazilský výstřel

Jedná se o postup, který kombinuje zároveň vyhlazení vlasů a jejich zotavení aminokyselin. Kompletní brazilský komplex Blowout působí na disulfidovou vazbu, jemně ho roztahuje a také naplňuje poškození struktury vlasů živinami.

Pro tento postup byla vyvinuta stejnojmenná řada profesionálních kadeřnických kompozic, stejně jako výrobky domácí péče - brazilský Blowout. Výrobky této značky jsou vyráběny v USA brazilskými profesionály. Všechny výrobky této společnosti prošly dermatologickou kontrolou v Rusku, mají certifikát kvality.

Omylem se domníváme, že brazilský výpal obsahuje keratin. Ale ve skutečnosti je to aminokyselinová droga. Aktivní látky obsahující síru, které vstupují do chemické reakce s prvky tvořícími vlasy, jsou aminokarboxylové kyseliny s atomy vodíku nahrazenými několika aminoskupinami. Tento vzorec umožňuje pracovat se všemi typy vlasů a s různými stupni poškození. Změnou teploty ošetření můžete provést úplné vyrovnání, snadné vyhlazení nebo pouze obnovu bez ovlivnění síry.

Výhody a nevýhody

Vzhledem k tomu, že postup brazilského vyfukování je založen na chemické reakci sloučenin síry ve vlasech s karboxylovými a aminovými skupinami molekul účinné látky, poskytuje to mnoho výhod.

Výhody dlouhodobého vyrovnávání vlasů Brazílie Blowout jsou následující.

 1. Pomocí vyhlazovacího komplexu můžete zvolit stupeň vyrovnání vlasů - zcela narovnat jakýkoli zvlnění nebo jen lehce uvolnit. Nebo jednoduše obnovte poškozené oblasti bez ovlivnění disulfidové vazby. Všechny manipulace jsou prováděny stejným složením Brazílie Blowout. Pro dosažení jiného účinku se mění pouze teplota žehlení.
 2. Doba trvání postupu je až 12 týdnů.
 3. Může být kombinováno s barvením, změnou barvy nebo tónováním.
 4. Odstraňuje pórovitost a další poškození struktury vlasů.
 5. Těsně zavírá pokožku.
 6. Neovlivňuje přirozený bazální objem.
 7. Vytvoří ochrannou vrstvu na vlasy od pronikání chloru, soli, má vlastnosti ultrafialového filtru.
 8. Není potřeba vyjímat výrobky po ošetření. Pro domácí použití byl vyvinut speciální komplex péče, který má podpůrný, posilující účinek.

Přípravky Brazílie Blowout neobsahují formaldehyd ani jeho deriváty. Jako součást profesionálního vyhlazovacího prostředku Acai Professional Original Smoothing Solution je cystein, který udržuje narovnané vlasy na nové pozici. Aminokyseliny jsou přírodní konzervační látka, proto není nutné přidávat další chemickou složku k cysteinovým sloučeninám.

Mezi nevýhody brazilského výbuchu patří skutečnost, že výrobce nevyrábí testovací soupravy pro jedno použití. Originální nástroje pro profesionální použití lze zakoupit pouze na webových stránkách oficiálního distributora brazilského Blowout v Rusku a pouze potvrzující kvalifikaci mistra. Tyto podmínky vytvářejí půdu pro vznik velkého počtu padělaných výrobků prodávaných pod značkou Brazilian Blowout. A použití necertifikovaných, falešných léků může způsobit nenapravitelné poškození vlasů nebo pokožky hlavy, protože jejich složení není známo.

Kontraindikace

Brazílie Blowout obnovení vlasů a narovnání má málo omezení. Kontraindikace jsou pouze ty, které se vztahují na jakýkoli postup založený na chemické reakci ve vlasech.

 1. Nedoporučuje se užívat aminokyselinové léky během období hormonální nestability - během těhotenství, laktace, menstruace, poruch štítné žlázy při užívání hormonálních léků. V opačném případě může být výsledek nepřítomen nebo jiný než uvedený.
 2. Věk do 18 let.
 3. Individuální intolerance ke složkám použitým ve složení.

Aby bylo možné vyloučit výskyt alergických reakcí z použití přípravků Blowout v Brazílii, je nutné provést test tolerance. Chcete-li to provést, aplikujte kompozici na citlivou pokožku (zápěstí, vnitřní loket), nechte půlhodinu a poté proveďte vizuální diagnostiku. Pokud se pokožka na místě aplikace změnila barva nebo svědění, mravenčení, je lepší zrušit postup.

Složení brazilských výrobků Blowout

Brazilský Blowout nabízí čtyři produkty pro profesionální použití pro dlouhodobé narovnání a obnovu vlasů.

 1. Ionic Cleanser - Krok 1. Používá se k přípravě vlasů a jejich čištění na molekulární úrovni.
 2. Acai Professional Original Vyhlazující roztok - Krok 2. Napíná přírodní nebo kosmetickou disulfidickou vazbu bez narušení vnitřní struktury vlasů. Eliminuje elektrifikaci a utěsňuje pigment v medulce.
 3. Acai Deep Conditioning Masque Deep Conditioning Mask - Krok 3. Naplňuje poškození struktury vlasů živinami.
 4. Iontová vazba - sprejový fixátor Ionic Bonding Spray - krok 4. Stanoví výsledek postupu, utěsňuje pokožku, vytváří ochrannou bariéru před agresivním vlivem zvenčí.

Pro normální a špatně poškozené vlasy může být vynechána hluboká kondicionační maska.

Výrobky Brazilian Blowout obsahují nasycené aminokyseliny, vitamíny a výtažky bobulových bobulí Acai. Komplex je navržen tak, aby každá následně použitá kompozice doplnila a vylepšila předchozí.

Všechny prostředky jsou prodávány samostatně. Vzhledem k lehké struktuře a pohodlným dávkovačům je spotřeba brazilských kompozic Blowout minimální:

 • krátké vlasy - 5-10 ml;
 • střední - 20-30 ml;
 • dlouhá - 40-60 ml.

Při kombinaci postupů vyhlazení brazilského vyfukování a barvení za jeden den se před vyrovnáním provádí práce s barvivy.

Chcete-li zachovat efekt, doporučujeme používat speciální produkty z brazilské série Blowout pro každodenní domácí péči.

Požadované nástroje

Chcete-li provést dlouhodobý postup s brazilskými formulacemi Blowout, budete potřebovat následující profesionální kadeřnické nástroje:

 • vysoušeč vlasů;
 • Titanové ploché železo ploché železo z Brazílie Blowout;
 • vodotěsné rukavice a peignoir;
 • hřeben s častými zuby a tenkým ocasem;
 • ručníky;
 • kartáčování;
 • kadeřnické klipy.

Všechny přístroje, které jsou v kontaktu s aminokyselinovými činidly, by neměly být kovové, aby nedocházelo k poklesu účinnosti postupu v důsledku oxidační reakce. Přerušování by mělo být keramické.

Chcete-li pracovat s drogami, Brazílie Blowout potřebuje železo pro narovnání vlasů stejné značky. Je určen speciálně pro tento postup. Styler desky jsou vyrobeny z titanu, proto mají zvýšenou hladkost pro lepší posuvné prameny na nich. Termostat a jeho displej umožňují nastavit požadovanou úroveň vytápění. Maximální teplota je 230 ° C. Žehlička má ionizační funkci, která zvyšuje účinek dlouhodobé péče.

Chcete-li správně provést proceduru Brazilian Blowout, musíte při práci se železem dodržovat režim teploty:

 • 200 ° C - obnovení poškozených vlasů bez narovnání;
 • 220 ° C - pro mírné oslabení disulfidové vazby, aby se získaly velké kudrlinky nebo světlé vlny z těsných těsných kadeří;
 • 230 ° C - pro absolutní 100% rovnání cuberies jakékoli tuhosti.

Při práci s brazilskými produkty Blowout závisí teplota žehlení na požadovaném stupni vyhlazení a nikoliv na stav vlasů.

Výkonnost brazilského výstřelu

Výsledek dlouhodobé péče závisí na dodržování technologických pravidel. Podrobné pokyny pro použití formulací brazilského výbuchu jsou jednoduché, na rozdíl od jiných způsobů rovnání nebo opravy aminokyselin.

 1. Vlhké vlasy rovnoměrně naneste malé množství koncentrovaného iontového clenzera po celé délce, masírujte a opláchněte. Nadměrnou vlhkost namočte ručníkem.
 2. Rozdělte vlasy na 4 stejné části.
 3. Aplikujte rovnoběžku na brazilský výstřik 2-3 centimetry od pokožky hlavy, abyste zachovali základní objem. Pomocí hřebenu rovnoměrně rozdělte opravující složku po celé délce.
 4. Po ukončení léčby (bez uplynutí doby) začněte vysoušet vlasy pomocí vysoušeče vlasů.
 5. Zahřejte brazilskou foukací žehličku na požadovanou teplotu a natáhněte vlasy tenkými prameny.
 6. Nechte úplně vychladnout a pak vypláchněte horkou vodou bez použití šamponu.
 7. Aplikujte masku na hluboké kondicionování po dobu 10-15 minut a poté ji omyjte vodou.
 8. Nastříkejte iontovou vazbu. Neplachujte.

Pokud by se pomocí brazilského Blowout vlasy nejen obnovily, ale i vyhladily a poté viděly výsledný efekt, je třeba je vyschnout, aniž by je táhli štětcem.

Po dokončení narovnání brazilského Blowout můžete vlasy vázat do konopí nebo jej opletovat, protože to nebude mít vliv na jeho hladkost. Je povoleno umýt vlasy do hodiny po skončení procedury.

Brazilský Blowout doma

Dlouhodobé rovnání nebo obnovení vlasů v kosmetických salonech je drahé. Proto mnozí z nich zvažují pravděpodobnost jejich implementace samy o sobě.

Mohu provést brazilskou proceduru Blowout doma? Nezávislé provedení rovnání aminokyselin s použitím přípravků Brasilian Bloaut je z několika důvodů nemožné.

 1. Nemůžete si zakoupit originální nástroje pro profesionální použití bez příslušné certifikace - potvrzení o kvalifikaci kadeřníka. Místo oficiálního distributora Brazilian Blowout blokuje přístup běžným uživatelům k nákupu profesionálních vlaků a speciálního ionizujícího železa. Všechny výrobky této značky, prodávané v otevřeném přístupu na mnoha webových stránkách, jsou falešné, protože výrobce pracuje s jediným distributorem v Ruské federaci.
 2. Brazílie Blowout nevyrábí profesionální parfémy v testovacích sadách. Všechny skladby pro majitele se prodávají ve velkých objemových lahvích zvlášť. Originální léky nelze zakoupit "pro lahvování".
 3. Vysoké náklady na vlaky a žehlení Brazílie Blowout.

Použití finančních prostředků, které nemají certifikát kvality, může mít negativní důsledky. Jako křehké vlasy, trichoptilóza, vypadávání vlasů, chemické popáleniny pokožky hlavy, akutní alergické reakce, jelikož složení takových léků lze stanovit pouze laboratorním výzkumem.

Péče o brazilskou proceduru Blowout

Chcete-li zachovat účinek po narovnání, je třeba používat speciální nástroje pro každodenní péči. Sada Brazilian Blowout pro domácí použití obsahuje šampon bez síranů a vyrovnávací kondicionér s bylinnými extrakty.

Vedle hlavní sady nástrojů má brazilský Blowout další léky, které zvyšují účinek postupu.

 1. Vyhlazující sérum pro časté použití. Lze jej použít po každém šamponování.
 2. Maska hlubokého působení. Nepoužívejte víc než jednou týdně.

Všechny produkty Brazilian Blowout pro domácí použití jsou účinné pouze pro vlasy, které byly podrobeny postupu vyrovnání (restaurování). Mají podobné složení složení s profesionálními přípravky, díky nimž je účinek postupu prodloužen a zesílen. Šampon bez sulfátu jemně čistí povrch vlasů, aniž by porušil ochrannou vrstvu a hydrobalanci meduly. A kondicionér, sérum a maska ​​doplňují microwashing z kutikuly, vlasy jsou ještě hladší a lesklé.

Zkuste to shrnout. Brazílie Blowout je profesionální kadeřnický postup pro dlouhodobé narovnání a obnovu vlasů, který se provádí pomocí složení aminokyselin. Přípravky obsahují pouze přírodní složky - vitamíny, rostlinné výtažky a aminokyseliny. Toxické látky nebo chemické konzervační látky nejsou přítomny v brazilském výbuchu. Před aplikací je však třeba provést test citlivosti, protože každá rostlina může být alergenem. Po ukončení procedury se doporučuje používat doma speciální brazilský komplex Blowout, který pomůže zachovat a prodloužit efekt. Není možné provádět tento postup sami, protože přístup k nákupu profesionálního parfému Brazílie Blowout je omezen. A nákup produktů na neoficiálních místech může vést ke ztrátě vlasů. Profesionální vyhlazování brazilského výstřiku, které se provádí v kosmetickém salonu, stejně jako používání speciálních přípravků pro domácí péči, poskytne dlouhodobý léčebný účinek po dobu 10-12 týdnů.

Pro Více Informací O Suché Vlasy