logo

Royal oholit

V oblasti mužských kadeřnických služeb se tradiční technologie stávají stále oblíbenějšími, včetně nebezpečného holení. V osmdesátých letech byla zakázána kvůli nehygienitě a riziku přenosu infekcí, takže dnes jsou používány pouze jednorázové čepelky. To zaručuje nejen dodržování všech hygienických norem, ale také bezpečnost samotného postupu díky flexibilní čepelí a zvláštnímu úhlu štětin.

Barbera "Franta" jsou špičkoví odborníci, kteří vlastní technologii holení ve všech odstínech a používají pouze nástroje a kosmetické výrobky předních značek. Po vyzkoušení svých výrobků si naši mistři vybrali jednoho z nejlepších výrobců - American Shave (USA).

Holicí holicí strojka je stavová služba pro skutečné muže a celý rituál, který zahrnuje čištění, páření a masáž obličeje. Tento proces je poměrně dlouhý, takže potřebuje určitý postoj. V mnoha ohledech to také závisí na profesionalitě Holičů, kteří musí nejen mít jemné držení tohoto umění, ale také být schopni vytvořit vhodné podmínky pro klienty.

Pravidelné holení doma nelze nikdy srovnávat s nebezpečným výsledkem! Pokud se opravdu chcete připojit k tomuto rituálu, který upřednostňuje obrovský počet moderních mužů po celém světě, čekáme na vás v holičství "Frant".

Doba trvání nebezpečné holení je přibližně jedna hodina.

Je možné oholit vousy s rovnou holicí strojkou v salonu (kadeřnictví)?

Je možné, že v holičství v Rusku poskytne služby pro holení s holícím strojkem? Potřebujete nějaký druh povolení nebo licence?

Práce není oficiálně zakázána břitva! Zřídka se však používá v práci, protože je velmi nebezpečné vzhledem k tomu, že existuje dobrá víra, že je infikována nějakým druhem infekce. Je důležité, aby holicí strojka byla dobře dezinfikována!

Podle všestranného klasifikátoru služeb se holicí hlavice, vousy a knír poukazuje na služby domácnosti pro obyvatelstvo, a proto je povoleno. Pro tuto službu není vyžadováno žádné další povolení nebo licence.

V hygienických pravidlech pro kadeřníky o této službě jako takové není nic napsáno samostatně, proto by měly být použity všechny standardní pravidla pro nástroje zpracování.

 1. Dezinfekce
 2. Předběžné sterilizační čištění
 3. Sterilizace.

Proč taková opatrnost - holení holicí strojkou může poškodit kůži, a proto způsobit infekci, pokud holicí strojek není řádně zpracován a vyčištěn.

Břitva holicího stroje

Břitva holicího stroje

Podle statistik se muži oholejí jednou až třikrát týdně, ale někdo je potřebuje denně. Držitelé tuhých štětin, často nespokojeni s výsledkem jednoduchých strojů kvůli podrážděnosti a poškrábání. V tomto případě je holicí strojek nezbytným a nepostradatelným nástrojem.

Vrátit se do tradice minulosti, Barb. Mr.KG obnovuje starou atmosféru moderními technikami holení a účesů. Majitelé mezinárodní úrovně provádějí holicí strojku zcela bezpečnou a pohodlnou pro návštěvníky. Tato metoda vám poskytne dokonalý výsledek a poskytne vám nenahraditelný pocit adrenalinu.

Nebezpečné holení - od historie po moderní dobu

Použití holícího strojku přišlo k nám po staletí tradice, kdy byl prvním nástrojem pro stříhání vlasů a holení. První křemíkové nože pocházely od Egypťanů a Sumerů, po nichž se objevily bronzové a železné nože.

Jméno "rovný břitva" je spojeno s vývojem "Gillette", který se objevil ve 20. století. Následně konečně nahradila první z moderních domů. Z kyrillinového břitu zmizelo v 80. letech kvůli výskytu infekčních onemocnění z důvodu nedodržení hygienických norem a podmínek.

V moderním holičství je tento způsob holení poměrně běžným fenoménem, ​​ačkoli samozřejmě zůstávají znalci, kteří tradičně používají nebezpečné holení doma. Dnes je holicí strojka vybavena jednorázovými čepelemi, které jsou po každém zákazníkovi vyměněny za hygienu a bezpečnost.

Funkce holicího holicího strojku

Holicí proces s holičkou je podobný rituálu. Trvá poměrně dlouhou dobu a zahrnuje čištění, parní masáž a masáž obličeje. Před holením se vousy omyjí malým štětcem a zjemňují vlasy. Existují různé technologie a způsoby holení v závislosti na schopnosti mastera a růstu vlasů. Rovněž je důležitá míra ostrosti holicího strojku.

Proces se provádí ve dvou krocích: ve směru růstu vlasů a proti němu. To zajišťuje maximální hladkost pokožky.

Při holení se ujistěte, že jste utišili pokožku, aby se holicí strojky lépe sklouzly a nevytvářely žádné řezy. Vzhledem k tomu, že jde o poměrně pracný proces, je lepší nechat se riskovat, ale hledat pomoc odborníků. Kromě toho nebude výsledek domácího holení nikdy srovnáván s výsledkem holicího strojku.

Holicí holicí strojček v pánovi KG

Královské holení s rovným holícím strojkem

Doba trvání - 30 minut.

Cena - 1800 rublů.

Služba je prováděna jednorázovou holicí strojkou (shavetka) s použitím klasického způsobu holení.

Metoda klasického holení znamená:

 • předběžné kouření pokožky hlavy,
 • pomoc při holení, postup při holení,
 • uzavření pórů studeným ručníkem
 • masáž hlavy (obličej),
 • aplikace zvlhčovačů.

Při renderingu se používají jednorázové nástroje a spotřební materiál.

Goldfinch zaručuje při našich postupech sterilitu a bezpečnost.

Co je to královské oholení vousů?

Krádežní oholení vousů je služba, která odstraňuje strniště z tváře pomocí jednorázového holicího strojku (Shavedka). Služba by měla poskytovat odborníci, protože představuje ohrožení života a zdraví klienta.

Jste spokojeni s kvalitou denního holení obličeje pomocí stroje nebo elektrického holícího strojku a jste již dávno spokojeni s následnou suchostí, přecitlivělostí a podrážděním pokožky?

Věřte mi - většina mužů na světě je zvyklá na to, ale říkáme, že po holení se nemusíte vyrovnávat s nepříjemnými pocity, ale pamatovat na starou věc - klasické holení obličeje rovnou holicí strojkou.

Masters Holičství Goldfinch jistý - dostatečně jednou důvěřovat dovedným rukám profesionálů a zapomenete na nepohodlné domácí holení.

Navzdory množství bezpečných elektrických holicích strojů byl klasický způsob holení s holícím strojkem, který je a zůstává nejúčinnějším způsobem, jak se zbavit nejen vlasů na obličeji, ale i péče o pleť.

Holicí služba s rovným holicí strojkou není omezena pouze na holicí proces, je to rituál s přípravnými a závěrečnými postupy:

 • Nejprve holič pečlivě prohlédne obličej a označí všechny krtky a jizvy, které mohou zabránit holení (díky pečlivé přípravě a zvládnutí holičství, holicí strojky hladce klouže po kůži, řezání štětin je čistá a bez řezů).
 • Poté je pokožka na obličeji vyprážena teplým stlačením a masírována pomocí základních olejových směsí. Výsledkem je, že pokožka je zbavena nečistot, vlasy jsou změkčené a pokožka je chráněna po celou dobu trvání procedury.
 • Holič používá holicí pomůcku a holí vegetaci jednorázovou holicí strojkou. Pro každého klienta je použita nová čepel, která zaručuje hygienickou bezpečnost postupu. Závěrem vysoce kvalitního retro-holení bez podráždění a řezů je hladkost, důvěra, přesnost pohybu profesionálního holička a ostrost čepele.
 • Po skončení se na obličej aplikuje studený komprese - uzavírá póry, odstraňuje přebytečnou pěnu.
 • Nakonec holič masíruje tvář hydratačními prostředky. Pomáhá krému dobře vstřebávat do pokožky, aktivuje krevní oběh a odstraňuje pocit únavy.

Holičství holicího strojku v Holičce je:

 • Léčba s dlouhotrvajícím účinkem - vaše pokožka zůstane čistá mnohem déle;
 • Péče o pleť na obličeji - v procesu holení odumřelých kožních částic se odlupuje, stává se měkkým a hladkým;
 • Tónování - vrásky se po holení snižují a kůže vypadá mladší.

Zdravý a dobře upravený vzhled dnes v trendu. Jen vy se rozhodnete - dělat domácí oholení nebo využít služeb dobrého holička. V barbershopu Goldfinch si můžete objednat službu holení přímo s holicí strojkou. Chcete-li to provést, zavolejte nám telefonicky nebo použijte online nahrávání. Cena služby je 1800 rublů (trvání 30-60 minut).

Přijďte do Holičství Goldfinch - nejlepší kadeřníci Moskvy a Ruska pracují pro nás! Královské holení v salonu dnes může dovolit modernímu muži!

Holicí holicí strojky

Novinkou v Moskevském obchodním holičství - klasické holicí služby s holícím strojkem od nejlepších stylistů salónu! Její historie vyvrcholí více než 200 let a mezi věrnými zákazníky jsou téměř všichni muži britské královské rodiny, začínající s Georgem III., Četnými zástupci evropských královských rodin, slavných politiků a legendárních umělců.

V Moskvě Barber Shop, někdo může dočasně cítit jako člen anglického královského dvora, prožít všechny výhody staletí staré tradice a vidět v každodenní procedury rafinovaný rituál, relaxační a neuvěřitelně pohodlné.

Vyzkoušejte péči hodnou skutečného gentlemana v jednom z našich showroomů.

Pokud jste fanouškem klasického mokrého holení s holícím nožem, účesem nebo jinou službou z našeho menu, ujistěte se, že u nás získáte to nejlepší, co můžete nabídnout!

První holicí strojky se objevily u Sumerů a.

Pokud prostě přeložíte holičství (holičství, holičství), jedná se o kadeřnictví, holičství, holičství a později to znamená "salon pro muže". Ale obecně se to neomezuje na to, protože mužské kadeřnické salony se začaly vracet, konkrétněji takové koncepční místo, kde jsou muži řezáni a oholení.

Jak si vzpomínáš, po dlouhou dobu se šlechtici a vysoký status dívali na sebe a na počest byl povolání holič, holič, který znal tajemství účesů, pravidla holení a péče o vlasy mužů, knírky a vousy. Některé z filigránských knírek Hercule Poirotové stojí za to, co zdobí a udržuje si neodolatelný lesk sám!

Při návratu módy k krásným a dobře upraveným, nebo originálním - ale stále ještě vousům, k nerovnoměrným, standardizovaným účinkům mužů, kudrnatým vlasům atd. Stále rostla potřeba mistrů, kteří by mohli správně odříznout vousy nebo hlavu, jak si to klient přeje, nebo jít s účesem.

^)
Částečně pravda, to, co již bylo řečeno: je to také druh rituálu, jako je pití čaje nebo ostření samurajského meče :) Je tu něco. meditace.
Na druhou stranu je to klasika: můžete například, jak říkal Oleg, kosit benzocosa, ale obvyklý oplet byl, je a bude. Jak byly a budou dláta, ruční stroje, mechanické hodinky a mnoho dalších dobrých věcí, které pocházejí ze starověku.
A není otázkou, že nyní nejsou relevantní. Vůbec ne! Naopak znalci nakupují holicí strojky za mnoho stovek eur, protože oceňují tento rituál.
Nejzajímavější je, že jsem Gillette max 3 hodil dlouho a často se mi podráždí kůži, není jasné, proč, i když neustále měnit ostří. Proto jsem se začal holit s břitvou, jakmile začnou kožní podráždění.
Neexistují žádné podráždění, ale je třeba neustále pečovat o čepel - dokončete pokožku před každým holením. To je důležité, protože i nejostřejší čepel "unavuje".

Kadeřník na vysoké úrovni by měl vědět a být schopen provádět holení tváře a hlavy. V dnešní době je holičství v kadeřnictví zakázáno z důvodu nebezpečí smluvního postižení AIDS. Zřídkakdy je povoleno provádět holení pomocí jednorázových nástrojů - v nemocnicích, zvláštních důchodech apod. Používejte osobní holicí nástroje klienta: štětcem, holicí strojkou, ručníky atd.

Holení se provádí pomocí bezpečnostního nebo bezpečnostního holícího strojku.

Holení na obličej

Lidské vlasy zřídka roste kolmo k pokožce hlavy. Obvykle mají svah v úhlu a v různých směrech. V omezených oblastech vlasů je většina vlasů nakloněna na jednu stranu. Tuto skutečnost musí master vzít v úvahu. Proto, když sedíte klienta na židli, je nutné se informovat o přání klienta opustit část vlasů za uvolnění vousů nebo knírek. Věnujte pozornost vlastnostem kůže a charakteristikám vlasů vousů (tloušťka, tuhost). Informujte klienta o tvarech vousů a knírek, které jsou vhodné pro typ jeho obličeje, a Fr.

Kadeřnictví. Ostřehněte holicí strojček. Spotřebitelská poptávka.
Holičství s rovnou břitvou se stává módní jako speciální služba v kosmetických salonech.

Olga Stoyakina
Inna Osinovskaya

Poptávka po holicí strojku s otevřenou čepelí se nedávno zvýšila, "řekl Baur Sukhov, manažer kosmetického salonu společnosti JP Barbers," a kvůli rostoucímu toku klientů je lepší nahrávat alespoň o týden později. " V Moskvě můžete například oholit holicí strojček, například Beauty Center Baltschug, Jean Louis David, JP Barbers nebo v lázeňském areálu The Art of Shaving boutique, stejně jako v Petrohradě - v kosmetickém salonu Man's God. Kromě toho se v polovině června otevře v hlavním městě další specializovaný pánský salon Mr.Right. Holičství. "Kultura bojových umění se nyní aktivně oživuje ve světě - v poslední době se v Londýně v New Yorku objevilo několik nových specializovaných kosmetických salonů.

Víte, že mokré vlasy jsou snadněji řezané než suché vlasy? Víte, jak jemné jsou vaše vlasy po namočení? Totéž s vousem! Pokud jste někdy pobývali na holičství, víte, že nejprve položíte na obličej mokré teplé ručníky, které změkčují vousy. Samozřejmě, že ručníky se v mikrovlnách nezahřívají, protože nikdo nechce na obličeji nějaké dobré popáleniny, takže existují i ​​další metody, které budou dále diskutovány.

Foto: Alex Hoxie

Než začnete holit, omyjte si obličej mýdlem a teplou vodou. Mimochodem, čím je voda teplejší, tím lépe (kůže na obličeji může tolerovat vyšší teplotu vody než na rukou). Nikdy se nehněte se sprchovým koutem s holicími noži! Za prvé, to je plýtvání vodou. Za druhé, můžete břitvy vynechat. V tomto případě můžete snížit prsty nebo něco důležitějšího. Ale nejhorší - můžete břitvy poškodit! Není třeba se pospíšit, protože holicí strojek s holicí strojkou.

Historie holení je téměř stejně stará jako lidstvo: před 20 000 lety naši předkové začali odstraňovat vlasy na obličeji - proč to není známo. Možná dámy z kamenného věku rozhodly, že muži vypadají mnohem lépe.
Po tisících letech byly vlasy vytaženy, což mělo být spíše časově náročné a bolestivé, a postupovaly ke škrábání vlasů kameny a skořápky s ostrými hranami. Přečtěte si další informace.

Historie holení

Historie holení je téměř stejně stará jako lidstvo: před 20 000 lety naši předkové začali odstraňovat vlasy na obličeji - proč to není známo. Možná dámy z kamenného věku rozhodly, že muži vypadají mnohem lépe.
Po tisících letech byly vlasy vytaženy, což mělo být spíše časově náročné a bolestivé, a postupovaly ke škrábání vlasů kameny a skořápky s ostrými hranami.

Jak se holí ve starověku.

Začněme od samého začátku: holení může být buď mokré nebo suché, v závislosti na tom, zda se v holicím procesu používá voda, nebo ne.

Břitva je nejjednodušší moderní přístroj.
pro oholení za mokra. Jeho předchůdcem byla břitva, z čehož při technickém pokroku zůstala pouze esence - "rukojeť + čepel". Co se změnilo?

Výrobci se samozřejmě snažili odstranit nevýhody tohoto způsobu holení: holicí strojka se stala bezpečnou, počet čepelí se zvýšil.

Vezměte Gillette Mach3 se třemi po sobě jdoucími noži. Během holení jsou všechny tři lopatky v kontaktu se štětinami, takže je méně často nutné znovu proniknout do oblasti pokožky, což zajišťuje lepší oholení s menším počtem pohybů. Proces se stává nejen méně časově náročný a méně časově náročný, ale díky tomu je hlavní postup minimalizován.

Připravte si vousy. Buď si dejte teplou sprchu nebo na chvíli položte na obličej horký ručník. Pokud si vyberete ručník, vezměte ji menší, namočte do horké vody a pevně ji aplikujte na obličej, až se ochladí. Nejlepších výsledků dosáhnete dvakrát.

Po přípravě brady nastavte ventil na nejhorší možnou teplotu. Naplňte hrnek nebo misku vodou, namočte do ní štětec.

Vytlačte přebytečnou vodu ze štětce a vylejte vodu, která byla použita k jejímu namočení. Broušení pěny kartáčem nebo v misce nebo přímo na obličeji.

Před tím, než porazíš pěnu, musíš obličej vlhčit.

Poté naneste na části obličeje pokryté vlasy holicí mýdlo nebo krém, nasypte pěnu a otočte, až se usadí s hustými vrcholy.

Gangster v New Yorku, nejstarší holič v Londýně, skutečný arabský holič v Dubaji, holičství u patriarchálních rybníků a dalších zařízení

V devatenáctém století dobře upravované vousy a knírek usnadnily určení, do jaké třídy patří jejich nosič. A bod tady není tak v módě a finanční situaci, jako ve vztahu k sobě a vašemu životu. Mezi slavné obdivovatele nebezpečné břitvy patří Ernest Hemingway, Salvador Dalí, Somerset Maugham, který pojmenoval svůj autobiografický román "Podle břitvy" a mnoho dalších. Kouzlo tradičního holení, samozřejmě, není v praktické části problému - a to navzdory tomu, že se můžete vyhnout tomu, abyste se vyhnuli holení po dobu dvou týdnů - ale dává vám pocit nebezpečí každého okamžiku: jeden špatný pohyb - a na obličeji se může objevit jizva. Forbes si vybral 10 slavných holičů - zařízení, ve kterých pracují profesionálové, kteří nepřipouštějí chyby při manipulaci s holícím strojkem.

Blind Barber.

Zaměstnanci "plakátů" se pokoušeli sami sebe, jak nejlépe pracují kadeřnické práce mužů, které se nedávno objevily ve městě.

Pane správně

"My Fair Lady", mužská verze

Andrej Moskovský, umělecký ředitel afisha.ru

Foto: Alexandra Rozhková

Část malé kadeřnické kavárny: Salonek "My Fair Lady" se usadil ve stejné místnosti a následovala přátelská kavárna. za poplatek můžete dokonce uspořádat večeři formou bufetu, večírky nebo party. Nepochybná výhoda pana Rightho je nepřetržitý provoz tři dny v týdnu, stejně jako působivý seznam služeb: zde můžete nejen získat účes a uklidit si vousy (tam je služba "Royal Shave"), ale také získat masáž "Colonizer", čištění obličeje manikúra je pravda, proto se musíte přesunout na ženskou polovinu kadeřníka.

Adresa: M.Patriarshy per., 3, m. Pushkinskaya.

O NÁS

Často nás kladá otázka: "Co je to" Usachi? "A toto je nejpopulárnější otázka po:" Kdy máte volný čas na to, aby si ořezal vlasy? "A pokud je odpověď na tuto otázku téměř vždy:" Můžete dnes nebo zítra " : "Kdo jsme?" Odpověď potřebuje podrobnější zprávu.

Za prvé, řekněme hned: nepěstujeme a nepodporujeme žádnou módu ani trend. Každý klient je jedinečný a má svůj vlastní obraz, své přání. To je to, o čem jsme připraveni - poslouchat klienta a uvědomit si, že možná chce něco jedinečného. Nejsme dopravník! Upřednostňujeme kvalitu a rychlost na druhém místě.

Za druhé, máme své vlastní ideály, jejichž původ je někde v historii země, ve své imperiální minulosti - chtěli bychom se ponořit do minulosti, snad abychom pochopili, co je holič a holič. Jsme také nazýváni holičství nebo holičství, technicky - to je pravda, ale není to pravda, pokud jde o obsah a přístup k práci. Někdy jsme nazývány kosmetickým salonem - s tím nesouhlasíme, který z nich.

Není žádným tajemstvím, že muži nejsou vždy pohodlně navštěvovat kosmetické salony. Protože se v Kyjevě začaly objevovat kadeřníci, salony a holičství. Jaký je trend, kdo tam chodí a kde hledat salony s nadbytkem testosteronu, zjistil redaktor bit.ua.

Co je holičství?

Holičství (název pochází ze slova Barbad - vous) je čistě mužská instituce, kde mohou zástupci silné poloviny lidstva dostat účes bez "kouzla", která se objevila v USA ve 30. letech 20. století. která dává prostor ženskému kadeřnickému plánu. Hlavní podstata institucí tohoto plánu - poskytování kvalitních služeb holičům. Podívejte zákazníky v holičství, nejčastěji muži - holičství.

Na místě jednoho amerického kosmetického salonu pro muže.

Flagship salon Art of Holičství - Holičský klub v Moskvě je prvním ruským barber-SPA, který se otevřel před několika lety. Postup podpisu, který oslavoval salon, je královské holení. Začíná to horkým stlačením, který uklidňuje pokožku a otevírá póry, po níž se provádí masáž obličeje s předběžnou aplikací oleje před holením, která připravuje, chrání a změkčuje pokožku. Dále pomocí štětce na holení (vyrobené z přírodní vlny) se aplikuje krém na obličej. Po holení obličej zabalený horkým ručníkem. Pak se na kůži aplikuje maska ​​složená ze 100% bylinných přísad, která uklidňuje a zmírňuje podráždění po holení, pomáhá vyřešit problém zvětšených vlasů, vyživuje a obnovuje pokožku. Závěrem se jemná masáž obličeje provádí pomocí balzámu po holení.

Nejstarší, jak je uvedeno v Guinnessově knize rekordů, je holičství světa Truefitt Hill.

Je stále více a více milovníků holení "obava", a tam je velmi málo reálných barberlings.

Moji rodiče mají přítele. Od sovětských časů chodí do kadeřnictví a nabízí ostré nástroje. Říká, že v posledních letech ho nikdo nepožádal o ostření holičů - v kosmetických salonech v Moskvě je těžko najdete.

Oholení v sovětských dobách bylo levné - 10 kopek. v běžném holičství 25 kopecks. - v elitě (účes stojí 3 p.). Proto se všichni šlehli - jak dobře, tak ne tak moc. Holičská noční můra - klient se špatnými tvářemi a nepříjemným zápachem z úst - také šel, takže holičství u kadeřníků se vyhýbalo co nejlépe: komplikovaný rituál trval celou hodinu a nebudete za to vydělávat moc. Mnoho holičů na holičkách při holení s holícím strojkem bylo zakázáno. Stalo se to v polovině 80. let poté, co se země dozvěděla o AIDS. V některých holičstvích pokračovali v holení i po zákazu, ale když o tom náhodou zjistili, uspořádali obvaz. Pomalu.

Muži přiznávají, že holení je skutečný problém a jsou dány profesionálnímu holičovi. Small Business, společnost

V Holičství (z latinského slova "barba" - vous) je člověk Bůh na Bolshaya Konyushennaya st. cizinců a místních obyvatel. Italský dýchá úlevou: "Tady jsem doma," orientální muž s působivou vousy je rád, že byl profesionálně sloužil.

Holičství - fenomén společný ve Spojených státech av Anglii, stejně jako ve východních zemích. Například v Turecku je technologie rychlého holení rozšířená, holič používá holicí strojek při rychlosti blesku, což znamená, že celý postup trvá déle než 9 minut, zatímco nežádoucí vlasy na lícních a uších jsou odstraněny ohněm. V Rusku nejsou zvyklí na takové extrémní sporty - ti, kteří prostě chtějí holit s kvalitou, jdou do kasáren.

"A jak se to děje? Člověk vstával ráno, rychle se oholil a většina mužů se oholila špatně!"

Tag: Holicí strojky

Králičí oholení je módní služba v barbershopu

Jak víte, ve starodávných dobách byla aristokratická vrstva společnosti považována za ponižující, nezávislé holení vousu. Pro každodenní holicí rituál se zástupci modré krve uchýlili k službám podruchnikova, k významným událostem nebo večerem, šlechta pozvala zvláštní brašnu na vlasy - holič nebo navštívila holičství pro službu - královské holení. První barbershop v 18. století na Západě nebyl jen kadeřník, ale soukromý mužský klub, kde nejenže krájely vlasy, upravovaly vousy a knír, ale také mluví a najdou poslední zprávy o šálku kávy. V současné době se vlastenecké tradice vrací, například služba - holení s holícím strojkem.

Bolení - tak královsky!

Každý muž, který nemá vousy, je nucen každé ráno holit, aby se zbavil křovinatého strniště. Někdo používá bezpečnostní holicí strojek, někdo je zvyklý na elektrický holicí strojek, ale klasické holení je "královský", který je prováděn nebezpečným holícím strojkem v rukou kvalifikovaného mistra. "Royal holení" je tradice, která se datuje za pár stovek let...
Přečtěte si "Holení - tak královsky!" →

Holicí holící strojek - skutečný buzz pro estetiky

V blbosti za vousy zůstávaly muži, kteří dávají přednost hladké kůži na obličeji. Promluvme si o metodách, které používají k dosažení cíle.

Pro udržení hladkosti jsou k dispozici dva základní nástroje: holicí strojky a stroje s vyměnitelnými / jednorázovými noži. Každá z těchto způsobů holení má své vlastní výhody a nevýhody, ale jeden faktor je spojuje: procesy nejsou nejpříjemnější a nedávají muži potěšení.

Nebezpečné holení

Statočnost se aktivně oživuje po celém světě. Nedávno se v Moskvě, Petrohradě, Samaru, Rostově na Donu a dalších ruských městech otevřely nové specializované kosmetické salony, kde jsou služby poskytovány výhradně muži, včetně známého nebezpečného holení.

Nože ostří mají nesporné výhody oproti stroji nebo elektrickým holicí strojek:

 • Za prvé, je to dokonalý způsob, jak odstranit štětiny. Otevřená čepel a určité vlastnosti jejího tvaru umožňují oholení vlasů i na těžko přístupných místech na obličeji;
 • za druhé, rychlost procesu. Ohebná čepelka sleduje obrysy obličeje, štětiny se odříznou pod určitým úhlem, na povrchu pokožky nezůstane nic;
 • za třetí, na rozdíl od jednoduchého jednorázového nebo opakovaně použitelného stroje tyto modely způsobují menší podráždění pokožky, protože ostří je velmi ostré, mnohokrát není nutné běžet nebezpečné holící strojky na stejném místě, což dráždí citlivou pokožku na obličeji;
 • a konečnou, čtvrtou výhodou je prestiž. Pro moderní obchodníka je rovný holicí strojek nejvíce stylový a neobvyklý způsob, jak se zbavit strniště. Navíc může být použita k vytvoření hladších obrysů vousů nebo boků.

Břitva holicího strojku je tradiční rituál, ale je velmi nebezpečný, ale moderní standardy nabízejí novou technologii, která zaručuje klientovi úplnou bezpečnost. Moderní nebezpečné holicí strojky mají zpravidla vyměnitelné jednorázové nože. V salonu tento postup trvá od 25 do 35 minut, je prováděn pouze profesionálem a zahrnuje několik kroků.

 • Za prvé, pokožka je vyčištěna a párována dobře vyhřívaným mokrým ručníkem, s dalším použitím oleje ke změknutí štětin.
 • Když jsou štětiny měkčí, pomocí holicí štětky se na obličej aplikuje pěna nebo krém, jehož hlavním úkolem je zvedání chloupků a zajištění plynulého klouzání stroje.
 • Samotné holení prochází několika etapami. Kůže na obličeji by měla být vytažena v opačném směru čepele. Břitva by měla mít kontaktní úhel 30 až 40 stupňů, což zajistí bezpečnost procesu. Netiskněte tvrdě, každý pohyb by měl být klidný a snadný. Za prvé, vlasy musí být oholeny ve výšce, a v případě druhotného oholení (pokud stále zůstávají vlasy), můžete se oholit směrem růstu vlasů.
 • Poté se na obličej aplikuje studený komprese, která napíná póry a zlepšuje barvu pleti a nakonec se provádí masáž obličeje a zvlhčení.

Holičský "obav" je příjemný mužský rituál, který vám umožní odpočívat a odpočívat, zatímco mistr pracuje na vytvoření dokonalého vzhledu.

Diskuse

Pro skutečné muže: SHAVING NEBEZPEČNÉ SHAVING

28 příspěvků

Představte si - vše je jako ve starých filmech - horký ručník na obličeji, holicí štětec, pěna. šálek kávy a novin)).
Říká se, že po holení s holicí strojkou, štětiny neroste asi 5 dní.

Muži, přiznejte, kdo se pokoušel? Nebo byste se chtěla pokusit?
Drahé dívky, máte zájem prezentovat takový postup vašim blízkým?

Chcete tento postup v salonu vidět?
Zvážme klady a zápory. Pouze prosím zdůvodněte svůj názor)

Abych byl upřímný, byl jsem velmi rozrušený, když jsem se dozvěděl, že tento postup již nebyl proveden (zakázán), ačkoli samozřejmě všechny zakázané věci jsou ještě žádané.

"Holičství v sovětských dobách bylo levnější - 10 kopek v běžném holičství, 25 kopecks - v elitním oblečení (účes stojících 3 rublů), a proto všichni šli na oholení - bohatý i ne příliš dobrý." Holičská noční můra je klient s rozbitými tvářemi a nepříjemný zápach z úst - i šli, takže holí v kadeřnictví se shodli co nejvíce: komplexní rituál trval celou hodinu a nemohli jste na něm vydělat mnoho peněz. poté, co se země dozvěděla o AIDS. oni pokračovali v holení po holičkách po zákazu, ale když se o tom náhodně dozvěděli, zuřili, pomalu se všechno nenechalo, teď se holicí opatrnost změnila na stavovou službu pro skutečné muže s velkými peněženkami. můžeme jít do kadeřníka a holit s rovnou břitvou. Máme tuto službu zvláštní. Hodina blaženosti s kompresemi vonných utěrek, masáže a utahování pokožky stojí 2,5-5 tisíc rublů.

Oholení

Flagship salon Art of Holičství - Holičský klub v Moskvě je prvním ruským barber-SPA, který se otevřel před několika lety. Postup podpisu, který oslavoval salon, je královské holení. Začíná to horkým stlačením, který uklidňuje pokožku a otevírá póry, po níž se provádí masáž obličeje s předběžnou aplikací oleje před holením, která připravuje, chrání a změkčuje pokožku. Dále pomocí štětce na holení (vyrobené z přírodní vlny) se aplikuje krém na obličej. Po holení obličej zabalený horkým ručníkem. Pak se na kůži aplikuje maska ​​složená ze 100% bylinných přísad, která uklidňuje a zmírňuje podráždění po holení, pomáhá vyřešit problém zvětšených vlasů, vyživuje a obnovuje pokožku. Závěrem se jemná masáž obličeje provádí pomocí balzámu po holení.

Nejstarší, jak je uvedeno v Guinnessově knize rekordů, je holičství světa Truefitt Hill, privilegovaná značka královského dvora, která sloužila devět monarchů Velké Británie, počínaje Georgem III., Byla uvedena na stránkách románů Dickens a Thackeray jako odborník na vytvoření "tváře" britské aristokracie. Vyzkoušejte holení od společnosti Truefitt Hill může a v hotelu "Baltschug Kempinski Moskva." Klasický evropský hotel s historickou fasádou v roce 1898, ve kterém se nachází holičství, se nachází v blízkosti Rudého náměstí naproti katedrále sv. Bazila. Konzervátoři používají omezené sbírky příslušenství pro holení, například ručně leštěné kartáče se žampiony. Holicí systém je patentován a skládá se z několika rituálů: kouření v páře, změkčení obličeje, masáž obličeje atd. Rozsah parfému Truefitt Hill - sedm linek vonných látek, včetně kolínků, pleťových mlékáren, krémů na holení a balzámů. Po holení pánové obdrží čajový obřad nebo lehký brunch.

Barber SPA s rovnou břitvou

Druhý klasický americký holičství The Art of Shaving, světový odborník v oblasti tradičního holení, se otevřel v SPA centru hotelu The Ritz-Carlton. Barber-SPA - mužský salon, který kombinuje kadeřnické služby a SPA procedury.

Klasické jednostranné židle, zrcadla v dřevěných rámech, skříně s holicími doplňky a řemínky pro ostření holicích strojků (holicí procedura s nebezpečnou visačkou - salonní vizitka) - interiér odvede hosty zpět do doby, kdy holičství je nezbytnou součástí mužského rituálu.

V samotném SPA-centru o ploše 2 tisíc metrů čtverečních. m zdobené lehkým mramorem, leštěným wenge dřevem a skleněnou mozaikou Bisazza. Výběr hostů nabízí 30 procedur: od expresních masáží až po rituály po celý den, je zde také bazén zvýrazněný krystaly z optických vláken Swarovski a kontrastní sprcha s aromaterapií.

Příručka nebezpečného holení od odborníků z Londýna Truefitt a Hill

1. Tajemství dokonalého oholení - při předběžné přípravě pokožky: pokud je to možné, zkuste holit po horké sprše. Teplo a vlhkost pomáhají změkčit vlasy a připravit pokožku na holení. Pro dobrý start použijte náš denní krém na obličej.

2. Změkčte pokožku holícím olejem. Je určen k ochraně pokožky před účinky holicího strojku, změkčení povrchu vousů, zajištění plynulého posunu břitvy, snížení podráždění a zajištění výživného účinku. Před použitím krému na holení naneste na obličej a vousy malé množství oleje.

3. Použijte speciální krém na holení. Doporučené krémy vyrobené na bázi glycerinu pomocí přírodních zvlhčovačů. Nejlepší pro jejich použití jsou vhodné kartáče z jezevčích vlasů. Použití štětce na holení pomáhá vytvářet silnou pěnu a zvedá všechny vlasy na obličeji, pokrývá je vrstvou krému a zajišťuje nejjemnější a pohodlnější oholení.

4. oholejte v růstu vlasů nebo přes růst, ale ne proti růstu. Bolení proti růstu vlasů je hlavní příčinou podráždění pokožky a pocitu pálení. Pravidelně opláchněte holicí strojek. Používejte holicí strojky a kvalitní čepele, které si pamatujete, že často měníte ostří. Čtvrtá čepel také často způsobuje pálení a podráždění pokožky.

5. Upokojte a zvlhčujte pokožku. Po holení opláchněte obličej studenou vodou a uzavřete póry. Použijte jemné dotyky k usušení pokožky a použijte uklidňující balzám po holení. Balzám po holení obsahují přírodní hydratační přísady, z nichž jeden je aloe vera.

Holičství holičství: Wizard Razor nebo vlastní? - Nebezpečné holicí strojky - Razor.rf

Holičství holičství: Wizard Razor nebo vlastní?

Holičství v holičství a ještě bez vlastní břitvy? Potřebujete opravit!

Mnozí z vás jistě využívají služeb holičství a kosmetických salonů. Ne každý může krásně tvořit vousy nebo si holí hlavu sám, doma, dobře, nebo nakonec se jen chcete uvolnit a užít si skutečnosti, že dělají vše pro vás.

Samozřejmě jste si všimli, že se žádný holič neohrožuje s nebezpečným holícím strojkem a oholí se takzvaným Shavettem - to je "nebezpečný" holicí strojček, ale má vyměnitelné nože jako ve stroji ve tvaru T. Proč se v salónech neohlíží holící strojek? - zeptáte se a budeme odpovídat! Existuje zákon Ruské federace SanPiN 2.1.2.1199-03 ze dne 1.08.2010 "Kadeřnictví. Hygienické a epidemiologické požadavky na zařízení, vybavení a údržbu "a metodické pokyny pro dezinfekci, předběžné čištění a sterilizaci zdravotnických prostředků (vyhláška Ministerstva zdravotnictví Ruské federace č. 90 z 03/14/1996). A podle této legislativy nemá barber právo několikrát používat stejnou rouška, protože nemůže být sterilizována později s novým klientem. Takže to jsme my! Samozřejmě, shavett vás nikdy nebude holit jako čistý jako holící strojček, takže můžete do salonu přijít s vlastním holícím strojkem! Co je to plus?

+ Víte jistě, že kromě vás se s touhle holicí strojkou nikdo nevyhazoval. (Když přijedete do salonu, důvěřujete holičovi nejen pro vaši krásu, ale také pro vaše zdraví. Dokonce i při mírném poškození pokožky, pokud nástroje nejsou správně sterilizovány, existuje riziko, že se klient dostane infekce.)

+ Holení je mnohem čistší než použití shavetty. Účinek hladké kůže trvá déle.

+ Méně podráždění z holení. Délka holicího strojku je delší než šavetta, což znamená, že je zapotřebí méně průchodů.

+ V mnoha barbershopu se nacházejí buňky s klíčovým klíčem, kde můžete uložit oblíbenou břitvu a příslušenství.

Pro Více Informací O Suché Vlasy