logo

Získejte perfektní obočí s holicí strojkou?

Každá sebevědomá dáma ví, že obočí potřebují včasnou korekci. Obzvláště těžké pro dívky, které mají dost silné. Jste stále závislá na pinzetu? Možná je čas vyzkoušet něco jiného? Skvělou alternativou může být holící strojek. Tento nástroj vám umožňuje šetřit čas, kromě toho je docela kompaktní a pohodlné.

Co to je?

Pokud se vám podařilo nakreslit obrázek v hlavě, například holicího obočí s běžným holícím strojkem, pak vás musíme zklamat. Trimmer - speciální zařízení pro opravu požadovaného tvaru. Je to velmi výhodné. Žiletka je tvarovaná jako rukojeť a na konci je čepel. Souprava je zpravidla dodávána s několika tryskami, které usnadňují použití nástroje. Ořezávač obočí je velmi pohodlný na držení v ruce a opravdu vám umožňuje vytvořit pravidelný a přesný tvar obočí.

Důležitou a výraznou výhodou je, že celý postup je bezbolestný. Po malém cvičení můžete upravit tvar obočí během několika minut.

Několik jednoduchých kroků

Chcete-li holicí strojek používat co nejpohodlněji, musíte postupovat podle určitého algoritmu. Nejprve umyjte obličej teplou vodou. Je nutné, aby byl vyprázdněn a póry byly zvětšeny. Aplikujte zvlhčovač kolem oblasti obočí. Tímto způsobem budete méně traumatizovat jemnou pokožku během procedury. Musíte počkat, dokud nebude produkt absorbován.

Aby obočí bylo správné, můžete použít šablonu. Postupně se naučíte, jak bez ní pracovat. Tak vzít tužku obočí a nakreslit obrys. Pokud tomu tak není, můžete použít stíny a tenký kartáč. Nyní pohodlně vezměte holicí strojku do jedné ruky a druhou táhněte další kůži.

Měli byste se zbavit všech chloupků, které jsou mimo vaše šablony. Mělo by začít s prostorem mezi obočím. Dále pracujte holicí strojek ve směru růstu vlasů. Tento případ nevyžaduje spěch. Je lepší chodit několikrát na stejném místě než "odříznout" něco extra. Tajemství spočívá v tom, že děláme všechno krátké, ale jasné údery. Zvláště pečlivě ošetřete oblast pod obočí. Tam je kůže obzvláště tenká a jemná.

Když skončíte, podívejte se na výsledek vaší práce. Obočí by měly být stejné a symetrické ve tvaru, velikosti. Během práce použijte štětec. Odstraněním řezaných vlasů uvidíte, jaké další oblasti zůstaly zachráněny.

Po dokončení můžete obočí léčit po holení. To opět hydratuje a chrání jemnou pokožku.

Nejlepší volba

Pokud se rozhodnete zakoupit takové zařízení, měli byste znát vlastnosti holicího strojku. Je žádoucí, aby byl vyroben z kovu - to vám zajistí trvanlivost nástroje.

Dbejte na přítomnost trysek a provozních režimů. Stojí za to objasnit, že odrůda holícího strojku je jen šokující. Můžete si vybrat jako elektrický nástroj a obvyklé stacionární.

Samozřejmě, čím lepší produkt, tím dražší je. Pokud máte v plánu neustále používat holicí strojky na obočí, věnujte pozornost výrobci. Pokud byste chtěli zkusit - nejlepší kritérium pro výběr bude cena. Proč nakupovat dražší, pokud jej neplánujete používat neustále?

Výhody a nevýhody holicího strojku

Je obtížné se dohadovat o tom, že všichni byli dlouho zvyklí na pinzetu. Rozmanitost v životě však nikdy neublíží, a zvláště pokud jde o váš vzhled. Chcete-li se rozhodnout pro tento nebo ten nástroj, je to možné pouze tím, že ho zkusíte v akci. Zatím jste stále v myšlení, podívejte se na výhody holicího strojku na obočí:

 • lze použít pro citlivou pokožku;
 • bez bolesti;
 • po použití nejsou žádné mikrotrhlinky a rány;
 • vhodné pro různé typy pleti;
 • pohodlné uchopení.

Důležité je také poznamenat, že holicí strojkou můžete odstranit přebytečné chloupky, ale také opravit jejich délku.

Stejně jako jakýkoli nástroj má holicí strojky nevýhody. Pokud pinzeta úplně vytáhne vlasy, toto zařízení odstraní pouze viditelnou část. To znamená, že vlasy mohou růst mnohem rychleji. Dívky s temným okrajem také tvrdí, že kolem obočí jsou pozorovány černé skvrny několik dní po postupu. To lze vysvětlit skutečností, že vlasy začínají růst. To všechno dává poněkud neuspokojivý vzhled.

V každém případě použijte holicí strojek pro obočí nebo ne - jen vy vybíráte.

Jak zvolit holící strojek?

Během celé existence kosmetologie byly vytvořeny spousty způsobů, jak tento významný detail zpříjemnit. Každá z nich znamená především odstranění nežádoucích chloupků. Takové řešení jako holicí strojky je s tímto úkolem snadné. Proč zvolit holicí strojek, spíše než tradiční pinzeta? Za prvé, pomocí tohoto nástroje dívka může bez námahy snadno odstranit nepříjemné krátké chloupky, což je často problematické pomocí pinzety. Za druhé, postup korekce obočí holicí strojkou je absolutně bezbolestný. Za třetí trvá mnohem méně času.

Moderní holicí strojky jsou dvou typů:

 • Elektrické zastřihovače s bateriemi;
 • Mechanický - čepel.

Ořezávač má obvykle dva listy, které se pohybují k sobě navzájem, zatímco s mechanickým (běžným) holičkem je vždy stejné. Bude rozumné vybrat si, co je lepší použít po testování obou možností. Navzdory různým typům holicích strojků techniky techniky práce s oběma nemají žádné zásadní rozdíly. Existují pouze obecná doporučení ohledně toho, jak nejlépe použít trimmer nebo čepel.

Než začnete holit, měli byste obrys požadované obrysy obočí tužkou. Chcete-li to provést, můžete použít speciální šablonu nebo kreslit ručně. Pokud je pás, na kterém je třeba pracovat, je jasně vidět, dívka může snadno odstranit zbytečnou vegetaci bez rizika přehánění.

Pro větší pohodlí je lepší jemně vytáhnout čelo volnou rukou směrem mírně nahoru a směrem k chrámu. Kůže by měla být suchá a čistá, krém by se neměl používat před zahájením léčby. Je třeba pečlivě oholet zbytečné vlasy, aby hladké pohyby od ocasu obočí k hlavě, to je proti směru růstu. V důsledku několika takových pohybů by se měl získat čistý oholený proužek. Na konci opravy je žádoucí mazat místo výživným krémem. Okamžitě se můžete oholit, jakmile se oholený pás začne naplňovat tečkami rostoucích chloupků. Čepel je velmi ostrá, proto je schopen se vyrovnat s minimálně krátkými, pouze načrtnutými vrcholy chloupků. Majitelé tmavých a hustých vlasů budou muset oholet trochu víc než blondýnky s tenkými vlasy.

Nůž nemůžete používat pouze za přítomnosti zánětlivých procesů a poškození kůže, neexistují žádné další kontraindikace.

Při výběru holicího strojku byste měli věnovat pozornost kvalitě - je dobré, pokud je vyrobena z chirurgické oceli. Kromě toho, čím menší je velikost, tím pohodlnější bude manipulace.

Nepopiratelnou výhodou použití holicího strojku je, že jeho korekce obočí s jeho pomocí je snadná a bezbolestná, abyste se udělali doma. Navíc lze toto zařízení zakoupit za přijatelnou cenu.

Oční holící strojek: vlastnosti výběru a použití

Obličejová péče je pro obličej stejně důležitá jako každá jiná, takže by měla být prováděna pravidelně a kompetentně. Mnoho dívek navštěvuje kosmetiku, která provádí profesionální korekci obočí jednou za 3-4 týdny. Jiní dávají přednost samostatnému úsilí udržovat krásný vzhled jejich obočí. Právě pro ně je navržen a vytvořen holicí stroj na obočí, který umožňuje správné a snadné ošetření.

Obličejová epilace není tak jednoduchá, jak se může zdát. Důležité je nejen pochopit, jaký tvar a šířka by měl být, ale také aby byl schopen řádně podporovat.

Chcete-li to provést, musíte mít nástroje a používat je správně. Oční holící strojek je univerzální zařízení, se kterým se můžete snadno a rychle dostat do pořádku. Univerzálnost a užitečnost zařízení závisí na počtu trysek v holičce, takže když ho chcete koupit, je důležité znát všechny funkce a nuance.

Popis a princip činnosti holicího strojku

Kompaktní holicí stroj určený pro obočí nahrazuje ideální náhradu depilátoru, pinzety a vosku a pomáhá péči o vlasy zcela bezbolestně. Trimmer nevytahuje vlasy, ale řeže je úhledně a přesně. Přístroj je malá rukojeť, která se pohodlně vejde do Vaší ruky. Na jednom konci jsou trysky, z nichž hlavní je břitva s ostrým, ale bezpečným ostřím.

Mezi další přídavná zařízení jsou často zahrnuty kartáčové soupravy pro česání, stejně jako ořezávání vlasů. Naučíte-li se je používat ve správném pořadí, můžete se snadno a správně postarat o vaše obočí, udržet si jejich krásu a atraktivní vzhled. Někdy má obyčejná depilační žena speciální špičku obočí, takže není třeba kupovat samostatné holicí strojky. Ovšem v tomto případě bude epilace obočí podobná jiným druhům vlasů, které se táhnou kořeny.

Chcete-li si vybrat správný mini-břitva a plně využít všech svých možností, měli byste se seznámit s jejich odrůdami, zjistit hodnocení nejlepších spotřebičů a také pochopit zvláštnosti používání doma.

Výhody a nevýhody holicího strojku na obočí

Při výběru zařízení pro domácí péči je důležité zvážit všechny výhody a nevýhody použití. To vám umožní neustále používat zařízení v budoucnu a neukrývat ho na daleké police kvůli nepohodlí při používání. Mezi přednosti holicího strojku jsou:

 • snadné a snadné používání doma;
 • nedostatek bolesti;
 • schopnost provádět korekci obočí v libovolném vhodném čase;
 • sada trysek, které dělají holicí strojek všestranným zařízením.

V moderních podmínkách, nedostatek volného času, mnoho dívek souhlasí, že si koupí holící strojek jen za první místo. Koneckonců, je to rychlé a snadné oříznutí obočí, bez vstupů do kosmetičky a bolestivé vytahování s pinzety na jeden vlas - sen mnoha žen. Současně je však třeba vzít v úvahu významné minus holicího strojku - účinek jeho použití je dočasný, za den nebo dva bude nutné postup opakovat.

Oční holící strojek je prakticky nevhodný pro dívky s tmavými vlasy, protože i po důkladném holení budou vidět černé štětiny na kůži. Několik hodin po zákroku zmizí efekt péče o obočí brunet. Tmavé dívky jsou lepší pomocí jiných korekčních metod.

Tipy pro holení do obočí

Ve svém jádru jsou všechny trimry podobné. Většina moderních zařízení pro korekci obočí má různé soupravy v soupravě a liší se povahou jejich výživy. Podmíněné holicí strojky lze rozdělit do následujících typů:

Je výhodné používat baterky na silnici a při jízdě nejčastěji jsou napájeny běžnou baterií, která trvá hodinu nebo půl nepřetržitého provozu. Kombinované holicí strojky umožňují provoz v síti nebo v bateriích podle potřeby. Síťové přístroje lze používat pouze doma prostřednictvím elektrického zapojení.

Nejlepším řešením je nákup kombinovaného holicího strojku, který si můžete s sebou vzít na silnici a provádět pečlivou péči, aniž byste byli vázáni k síti. A doma, pokud je možné připojit k elektrické energii, můžete ušetřit baterie.

Jak zvolit dobrý holicí strojky pro obočí

Chcete-li najít a koupit zařízení, které bude užitečné po dlouhou dobu, a umožní vám správné a snadné opravování obočí, je důležité pochopit, které vlastnosti jsou pro holičku nejdůležitější. Při nákupu je třeba věnovat pozornost těmto faktorům:

 • přítomnost trysek - čím více funguje holicí strojek, tím je univerzálnější a užitečnější přístroj;
 • materiál výroby - plastová skříň musí být vysoce kvalitní a čepele jsou vyrobeny z odolné oceli;
 • další režimy a funkce některých zařízení umožňují odstranit vlasy nejen na obličeji, ale také pod paží nebo v oblasti bikin;
 • výrobci - je lepší získat spolehlivé a osvědčené zařízení, aby bylo plýtvání penězi účelné a užitečné.

Můžete si prohlédnout všechny tyto funkce v obchodě a získat rady od prodávajícího, ale klidné zvážení všech vlastností a předběžné shromažďování informací vám pomůže udělat správnou volbu a pochybnosti o svých činnostech. Spolu s koupáním holicího strojku musíte okamžitě vybrat potřebné kosmetické prostředky - pěnu nebo holicí gel, stejně jako krém po proceduře, abyste ušetřili pokožku před podrážděním.

Nejvyšší korekce obočí

Chcete-li vybrat vysoce kvalitní a efektivní zařízení, měli byste se seznámit s nejlepšími možnostmi kosmetického průmyslu. Dosavadní hodnocení nejlepších holicích strojů, které vám umožní provést opravu obočí, zahrnuje následující pozice:

 1. Philips HP6390 / 10. Kromě perfektních holicího účesu v obočí vám holicí strojka umožňuje vyříznout délku dvěma tryskami. Navíc je v sadě dodávána pinzeta, aby se zajistil dobrý konec.
 2. Braun FG 1100 je univerzální zařízení pro korekci obočí, epilování oblasti bikin, ořezávání vlasů v uších, v nosu a na obličeji. Postup odstranění chloupků je zcela bezbolestný, kvalita čepelí zajišťuje hladkou kůži a čistotu obrysu.
 3. Ergonomický holicí strojek Panasonic ER-GN30, který pohodlně leží v ruce. Má trysku pro korekci obočí a zbavuje vlasy v uších a nosu. Razítka ostří na obou stranách, což zaručuje hladké a kvalitní holení.
 4. Hnědý MP-300 2 v 1 umožňuje nejen péči o obočí, ale také vytváření originálních účesů vousů a knírek, stejně jako zdobení chrámů, zadní části hlavy, aby se postarali o oblast bikin. Funkčnost a pohodlí holicího strojku ji činí oblíbeným u ostatních modelů.
 5. Remington PG-6150 je profesionální domácí stanice pro různé úlohy. Umožňuje vám vystřihnout obrysy účesů na hlavě v důsledku přítomnosti širokého trimera, zbavit se vlasů v nosu a uších pomocí ploché trysky, odstranit vlasy z těla vertikálním trimerem a samozřejmě opravit obočí. Všechny trysky a hlavy jsou snadno čistitelné a spolehlivý a všestranný stroj pracuje dlouho a hladce.

Prodejny také prodávaly mnoho dalších možností, mezi které patří spolehlivé a pohodlné holicí strojky pro obočí. Ale i tak malý seznam nejlepších značek poskytne příležitost koupit zařízení, které bude snadno použitelné a bude trvat mnoho let. Dalším kritériem, kterým můžete zvolit dobrý holicí strojek, jsou recenze zákazníků, kteří používali jakékoliv zařízení.

Hodnocení holicího strojku

Margarita, 29 let

Mám citlivou pokožku na obličeji a vždycky jsem trpěl, když jsem si přitáhl obočí pinzety. Proto jsem koupil holicí strojek pro mě. Používám Adler AD 2907 již více než rok. Jedná se o pohodlný a snadno ovladatelný holicí strojek, který vám umožní rychle upravit obočí a další tipy vám pomohou zbavit se vlasů. Velkým plusem pro mě je to, že je přístroj napájen bateriemi, často chodím na služební cesty a vezmu si to se mnou.

Po několika neúspěšných výletech do kosmetičky jsem se rozhodl provést opravu obočí doma sama. Dlouho zvažoval různé možnosti pro holící strojky, nakonec se rozhodl koupit jeden jako kamaráda. Braun FG 1100 se pro mě stala záchranářem. Můžu kdykoli rychle a snadno zvednout obočí a upravit délku zbývajících vlasů. Je zcela bezbolestný a bezpečný.

V mém věku stále chci vypadat mladý a atraktivní, takže se snažím věnovat spoustu času péči o sebe. Získání holícího strojku pro obočí bylo pro mě úspěšným nákupem, protože mohu snadno a snadno opravit sám. Koupil jsem si stroj Philips HP6390 / 10, který také zpracovává knír. Dýzy na ořezávání délky vlasů, stejně jako pinzety v sadě mi umožňují provést celou řadu procedur, abych si obočí v pořádku. Jsem s tímto nákupem velmi potěšen.

Jak zvolit holící strojek? Jak používat holicí strojky na obočí?

Pokud jsou obočí rozlišeny speciální tloušťkou, v tomto případě zvláště potřebu včasné korekce. Zejména pro tyto účely převládá holicí holicí strojka na volném trhu, který pomáhá dokončit koncepčně vytvořený obraz ženy.

Trimmer - holicí strojky, které bezbolestně a během několika sekund pomáhají úplně zbavit přebytečných vlasů na obočí. Obraz ženy je okamžitě přeměněn, od její tváře přecházejí 3-4 roky a její pohled se stává výrazným a nápadným. Proto by každá dívka měla získat takovou potřebnou pomůcku pro osobní potřebu, používat ji striktně pro zamýšlený účel a cítit její vlastní nadřazenost.

Trimmer má tedy tvar rukojeti, pouze na konci není prut, ale čepele pro bezbolestné odstranění přebytečných chloupků na obočí. Je vhodné držet takové zařízení v ruce a vůbec nebude těžké jej používat.

Trimmer je vybaven tryskami, pro čištění zařízení je dodatečný kartáč. To je důvod, proč provádí velké množství funkcí, pomáhá každé ženě slabšího pohlaví až do nejmenších detailů, aby si uvažovala o svém vlastním obrazu. Mezi další výhody je třeba se zaměřit na následující body:

- možnost použití v případě zvýšené citlivosti pokožky;

- nepřítomnost bolestivých pocitů i při nízkém prahu citlivosti na bolest;

- hypoalergenní účinek, tj. na kůži se neobjevuje extrémně nežádoucí podráždění;

- zachování integrity kůže, absence mikrotrhlin, zranění;

- možnost použití ženami s různými typy integů.

Díky těmto výhodám je holicí strojka velmi oblíbená mezi masami, stala se tak výběrem moderních žen. Velká řada modelů uvedených na prodej pomáhá při výběru, určení typu a funkcí trimovače. Jak se ukázalo, modely jsou nejen dobíjecí, ale i elektrické, kombinované, což dělá úkol ještě jednodušší pro ženy.

Máte-li zájem o holicí strojky, jak používat - vybízí podrobné pokyny. V této věci není náhlé vítání, navíc může pouze poškodit dokonalou krásu. Prvním krokem je pohodlné odevzdání holicího strojku v jedné ruce a druhou rukou roztažením obočí obočí. Poté pohněte trimerem proti růstu vlasů.

Chcete-li line obočí se ukázalo perfektní, je nutné předem kreslit kosmetickou tužku. Nic zvláštního, zvláště taková tužka bude jistě nalezena v každé kosmetické tašce. Je důležité si uvědomit, že je nutné použít ne jeden přílohu, ale několik najednou, aby konečně získali perfektní tvar obočí.

Často se tento přístroj také nedoporučuje, protože v tomto případě může růst vlasů jen vzrůst. Stačí dosáhnout požadovaného výsledku jednou týdně (maximálně dvěma). Postupujte pouze na suché pokožce, jinak byste mohli zranit nebo zranit citlivou pokožku.

Pokud má žena zájem o takové zařízení, je na čase dostat ji do osobní tašky na make-up. Před provedením konečné volby se však doporučuje připomenout základní pravidla, kritéria hodnocení skutečně vysoce kvalitních výrobků. Charakteristiky optimální varianty jsou následující:

- kovové pouzdro, odolný výrobní materiál;

- dostupnost trysek a několik režimů provozu;

Pouze v tomto případě se nákupu nebude plytvat penězi a přístroj bude věrně sloužit po dobu delší než jeden rok. Moderní modely nabízejí širokou škálu funkcí a můžete nejen odstranit vlasy na obočí. Je lepší investovat jednou, ale získávat opravdu potřebného a spolehlivého asistenta ve věcech jeho bezvadnosti.

Mnoho žen si vybírá pouze modely baterií a považuje je za praktické a co možná nejpraktičtější. Ve skutečnosti je to dobrá volba na silnici, cestování, v práci. Je však důležité si uvědomit, že je nutné neustále energizovat zdroj energie, jinak není dostatečná snaha úplně zbavit extrémně nežádoucích vlasů na obličeji. Takový model může selhat v nejvíce neočekávaném okamžiku.

Stalou alternativou pro domácí použití jsou síťová zařízení, která se aktivují při napětí 220 V. Vhodný, praktický a co je nejdůležitější - takové zařízení s správnou volbou se nikdy nezdaří, zajistí stabilní a dlouhodobý kosmetický efekt.

Můžete zvolit kombinovanou možnost, kdy je napájení ze sítě a baterie úspěšně kombinováno v jednom trimru pro obočí. Takové konstrukce mají vysokou cenu, ale zároveň jsou velmi pohodlné a prospěšné doma. Takže byste neměli okamžitě odmítnout tuto drahou variantu, zvláště pokud máte finanční příležitosti.

Závěrem můžete dodat, že by měla být k dispozici všichni moderní žena. Samozřejmě, že ne všechny dámy musí pravidelně vytahovat silné obočí, ale problémové oblasti je třeba pravidelně upravovat téměř každou ženou. To je jen pro tyto účely a užitečný moderní holicí strojek pro linii obočí.

Oční holící strojek

Je nutné přijmout souhlas Souhlas se zpracováním osobních údajů

V souladu s federálním zákonem č. 152-FZ "o osobních údajích" ze dne 27. července 2006 svobodně a ve vlastním zájmu vyjadřuji svůj bezvýhradný souhlas se zpracováním mých osobních údajů (včetně sběru, systematizace, hromadění, (aktualizováno, aktualizováno, změněno), použití, převedení na třetí osoby, depersonalizace, blokování, zničení) Aleksandr Igorevich Sorokin, individuální podnikatel OGRN 309774636400104 (109451, Moskva, ul. Belorechenskaya 28, budova 2) za účelem poskytnutí mého zboží a knírek ug (produkty), včetně, ale bez omezení: identifikace účastníka ve věrnostním programu, zajištění postupu při zaznamenávání akumulace a používání bonusů, dodání, poskytování služeb, distribuce reklamních zpráv (včetně propagačních a speciálních nabídek prostřednictvím jakýchkoli kanálů komunikace, včetně pošty, SMS, e-mail, telefon, jiné komunikační prostředky), shromažďování názorů na práci obchodů IE Sorokin I.I.

Tento souhlas se zpracováváním osobních údajů, které jsem vydal, zahrnuje, ale není omezen na následující PD:
- Celé jméno;
- Datum narození;
- Paul;
- Telefon;
- E-mailová adresa;
- Adresa nebo adresa bydliště (skutečná adresa bydliště);
- Komentáře

Souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovány způsobem, který splní cíle zpracování osobních údajů, včetně s nebo bez použití automatizace. A také souhlasím s tím, že souhlas, který jsem v elektronické podobě poskytl na webu, je souhlas, který plně splňuje požadavky právních předpisů o osobních údajích a umožňuje Vám potvrdit skutečnost, že společnost SP Sorokin AI obdržela souhlas

Tento souhlas je platný do okamžiku jeho zrušení zasláním odpovídajícího oznámení na e-mailovou adresu: [email protected] V případě, že odvolám svůj souhlas se zpracováním osobních údajů, IP Sorokin AI mohou i nadále zpracovávat osobní údaje bez mého souhlasu, pokud existují důvody uvedené v čl. 6 odst. 2 až 11 článku 6, v části 2 článku 10 av části 11 článku 11 federálního zákona č. 152-FZ "o osobních údajích" ze dne 6. 2. 2006.

Jsem však informován (-a) a souhlasím (-a), že odvolání tohoto souhlasu automaticky ukončí svou účast ve Věrnostním programu, můj bonusový účet účastníka Věrnostního programu bude blokován a jeho blokování bude znamenat nemožnost jeho použití, včetně zrušení všech bonusů, které jsou k dispozici na bonusovém účtu, a musím znovu souhlasit se zpracováním osobních údajů, pokud se znovu rozhodnu využít služby nebo produkty IE Sorokin PI, které vyžadují vyplnění dotazníků, žádostí apod. obsahující můj PD.

Nejlepší elektrické trimovače obočí v roce 2016

Oříznutí obočí je elektrický spotřebič, který se používá k odstraňování vlasů v nosu, v uších, na bikinách a na obočí. S tímto zařízením se opravuje obočí, knír a vousy. Hlavním prvkem výrobku je čepel, je vyroben z titanu nebo oceli. Tato zařízení mají několik typů: napájené bateriemi a zařízeními napájenými ze sítě.

Ořezávač obočí - oblíbená a velmi módní věc, která přitahuje ženy módy svou miniaturní a kompaktností. Ale, bohužel, ne každý "důvěřuje" tomuto zařízení, upřednostňoval různé pinzety a pinzety. Tento strach je nejpravděpodobněji způsoben nevědomostí a nevědomostí o tom, jak správně používat zařízení a kde je stále lepší koupit kvalitní produkt. Zde se odpověď naznačuje: nakupujte pouze v důvěryhodných společnostech s "dobře zavedeným názvem". Od roku 2006 získala korejská společnost Tony Moly (http://www.lunifera.ru/brands/tony-moly.html) srdce mnoha žen s vysoce kvalitními a cenově dostupnými výrobky. Kozmetika získala širokou popularitu kvůli použití pouze 100% přírodních organických složek. Mezi výrobky vyráběné firmou jsou také multifunkční ženské holicí strojky na obočí, které se již podařilo mnohým uživatelům uspokojit.

Takže se podívejme, jaké jsou nejlepší modely elektrických trimovačů obočí v roce 2016. Náš seznam zahrnuje pouze slušná zařízení, která shromažďují pouze pozitivní zpětnou vazbu od uživatelů a jsou velkou poptávkou u žen.

Philips HP6390 / 10 (HP6390 / 10)

Pokud uvidíte na vaší tváři další vlasy a chcete se jí rychle zbavit, pak si můžete koupit Philips HP6390 / 10 - stane se nepostradatelným asistentem. Může být použita nejen k úpravě obočí, ale i k odstranění chloupků na bradě a nad horním okrajem. Střihač trysek pomůže odstranit nechtěné vlasy na obličeji a vyhladí pokožku. Model je určen pro bezbolestné a přesné odstranění chloupků na všech částech obličeje a tvarování obočí. Přístroj zaručuje dokonalou hladkost pokožky!

Při procesu tvarování obočí se nemusíte starat o to, že zařízení odstraňuje přebytečné vlasy, naopak spolehlivě řídí oblast zachycovače. Zařízení Philips HP6390 / 10 obsahuje hřebenový nástavec, který lze instalovat ve dvou délkách (2 nebo 4 mm), což vám umožní vyříznout obočí na požadovanou délku. Potřebujete pouze opravit hřeben na stroji a dostat se do práce. Sada také doplňuje kompaktní pinzetu, která zajišťuje přesnější odstranění jednotlivých chloupků na obličeji. A také měkký kartáč je určen pro účinné čištění zařízení.

Kromě výše uvedených výhod má Philips HP6390 / 10 příjemnou barvu, stylový tvar, design knoflíku a chromový kroužek. To bude potěšit uživatele a cena tohoto modelu je pouze 1.420 rublů, poměrně levné pro vytváření jasných kontur obočím.

Panasonic ER-GN30

Tento model pomůže ženám zapomenout na drahé salony, které berou spoustu peněz a času. S panasonicem ER-GN30 doma můžete snadno a bez bolesti rozloučit vlasy v oblasti nosu, uší a obočí. Jednoduchost a praktičnost provozu je ztělesněna lehkostí a ergonomií skříně, která je speciálně vybavena protiskluzovými vložkami. Panasonic ER-GN30 je k dispozici s oboustranně ostřenými čepelemi, které zaručují účinný účes a zcela bezpečný postup při odstraňování vlasů.

Přístroj je určen k řezání obočí, vousů a knírek, vlasů v uších a nosu. Životnost baterie přístroje je přibližně 30 minut. Plus také spočívá ve vodotěsnosti zařízení, která umožňuje použití v koupelně nebo pod sprchou. Panasonic ER-GN30 se vždy hodí do peněženky, nezabezpečuje dostatek místa, stane se vynikajícím a nenápadným společníkem na každé cestě nebo cestě. Díky své ergonomii, snadnosti a pohodlí při používání má Panasonic ER-GN30 velmi rozumnou cenu - asi 1550 rublů.

Hnědá MP-300 2 v 1

Dalším kvalitním produktem pro odstranění nežádoucích chloupků z obočí, uší, vousů a nosu je elektrický trimr Brown MP-300 2 v 1. Je to velmi pohodlné zařízení pro domácí použití, které je vybaveno dvěma tryskami pro různé účely. Umožní vám vždycky vypadat dobře upravené a elegantní. Díky malému nástavci trimování holicího strojku můžete kdykoliv odstranit vlasy z obočí, nosu a dalších potřebných míst. Hnědý MP-300 2 v 1 splňuje požadavky na bezpečnost, celý proces je bezbolestný a snadný.

Jedná se o multifunkční model, který je také navržen tak, aby provedl módní intimní účesy, lemování hlavy a chrámů. Tento model je vyroben takovým způsobem, že se nedotýká kožního kotouče. Po zákroku není kůže podrážděna, nejsou žádné řezy. Okraje Brown MP-300 2 v 1 jsou vyrobeny z nerezové oceli. Přístroj lze snadno čistit štětcem, který je součástí sady.

Je však třeba zdůraznit jeden důležitý bod: Brown MP-300 2 v 1 nelze použít v koupelně nebo sprchování. Provoz zařízení se provádí pomocí interní baterie. Pokud je v blízkosti napájecí zdroj, lze jej nabít ze sítě. Souprava zahrnuje: trimovací stroj na holení, trysku pro odstraňování chloupků, trysku na lemování a intuitivní účes, nabíječku, kartáč na čištění. Kompaktní a lehký hnědý MP-300 2 v 1 je pro vás užitečný na výlet, dovolenou, služební cestu.

Braun FG 1100

Pokud již dlouho trpíte problémem odstranění zbytečných chloupků v intímních oblastech, oblastech uší, nosu a obočí, můžete si zvolit model Braun FG 1100. Je schopen pečlivě odstranit chloupky, má velmi jemnou hlavu, s níž najdete čisté tvary a rychlé účesy. Braun FG 1100 je dodáván se dvěma hřebeny, pomocí kterých můžete dokonale ořezat chloupky na požadovanou délku.

Také pomocí takového zařízení můžete provést intimní účesy, a tak zdůraznit jejich individualitu a současně získat sebevědomí. A samozřejmě, Braun FG 1100 je úspěšně používán k simulaci obočí. Stojí za to zdůraznit některé z výhod tohoto modelu:

 • Bezbolestné oblasti citlivé na řezání;
 • Speciální tryska zajišťuje hladkou epilaci intimní zóny;
 • Schopnost vytvářet jasný obrys obočí, tvoří v intimní oblasti se speciální tryskou;
 • Přítomnost 2 hřebenů (5mm a 8mm) pro vytvoření rovnoměrného účesu vlasů;
 • Ideální pro modelování tvaru obočí.

Ke všem výše uvedeným výhodám by mělo být přidáno neuvěřitelné snadné použití, kompaktní vybavení a kvalitní práce. Power Braun FG 1100 pochází z baterie, která může být dobita.

Remington PG-6150

Moderní model Remington PG-6150 umožňuje domácí mytí a odstranění nechtěných vlasů. Multifunkční Remington PG-6150 je dodáván s širokým hlavovým trimerem, detailním trimerem vousů, plochým nosem, ušima a obočím, mini holicí strojkou a vertikálním trimerem s univerzálním systémem nožů.

Zařízení je navíc vybaveno 7 vodícími tryskami pro nastavení délky ostří: pro hlavu (5 trysek - hřebeny, 1 nastavitelná dýza, 1 tryska pro tělo). Přístroj vyhovuje uživatelům svým ergonomickým designem. Je zde možnost mokrého čištění, všechny hlavy jsou snadno opláchnuty. Také dobré znamení kvality je přítomnost čepelí s titanovým povlakem. Mimochodem, tento model poskytuje nezávislý systém ostření ostří.

Sada zařízení obsahuje stojan pro uložení. K dispozici je kontrolka nabíjení, která běží na baterii / síti. Zařízení zobrazuje 60 minut výdrže baterie. Produkt je malý a kompaktní se hodí do peněženky při pohybu, dovolené nebo služební cestě.

Adler AD 2907

Pro ty, kteří chtějí sledovat jejich vzhled, doporučujeme zvážit původní trimmer Adler AD 2907. To vám umožní vždy vypadat dobře upravené a atraktivní. Souprava se skládá ze čtyř speciálních trysek, které pomáhají upravit obočí, nos a uši. Adler AD 2907 je velmi snadné použití. Stupeň se také ukázal jako organický.

Použití takového zařízení je naprosto bezpečné, jeho čepel je bezpečně zakryt víkem. Adler AD 2907 je napájen baterií typu AA, takže ji můžete snadno vzít s sebou na výlet nebo výlet a použít jej bez drátu. To dále usnadňuje postup. Zařízení dokáže přesně a rychle odstranit nechtěné vlasy a zdůraznit individualitu uživatele. Čištění zařízení je velmi jednoduché, proto použijte speciální štětec, který je součástí balení. S řádným používáním a péčí o Adler AD 2907, bude vám sloužit po dlouhou dobu.

Remington NE-3450

Tento podrobný trimr vám pomůže pravidelně kontrolovat nežádoucí vlasy. Od akvizice Remington NE-3450 můžete snadno a rychle odstranit chloupky na obočí, nosu a uších. Model je vybaven sadou trysek, které plně uspokojují vaše potřeby péče o obočí a vlasy. Rotační tryska pro uši, nos a dvě vertikální vodící trysky pro řezání jiných oblastí, například obočí, jasně a bezpečně provádějí práci bez potíží.

Vertikální trimmer je vybaven antibakteriálním nano-povlakem, který zabraňuje šíření bakterií a zabraňuje podráždění pokožky. S Remington NE-3450 budete vždy vypadat čistě, dobře upravený a bez řezů. Výrobce se postaral o snadný proces čištění zařízení, takže vybavil Remington NE-3450 s inovačním splachovacím kanálem.

Kompletní sada zařízení se skládá ze dvou trysek - hřebenového, rotačního nástavce pro řezání chloupků v uších, nosu, obočí, oboustranném vertikálním trimerem, který je vlastní technologii mytí světla. Kromě toho tento produkt podporuje technologii Comfort trim - pro bezpečné a čisté použití. Přístroj lze použít ve sprše, což je absolutní výhoda. Zařízení je vybaveno smyčkou pro zavěšení. Souprava Remington NE-3450 je doplněna baterií 1xAA. S takovými vlastnostmi a funkcemi model splní všechna vaše přání, pokud jde o modelování obočí a opravy dalších citlivých oblastí.

Nákup v našem obchodě je nyní ještě výhodnější!

S každým nákupním bonusem jsou do vašeho účtu přidány body, které lze později využít k nákupu zboží v našem obchodě.

Co jsou bonusové body?

Bonusové body jsou "elektronické peníze" našich stránek, s nimiž můžete platit za zboží tím, že získáte požadovaný počet bodů.

Jak začít používat body?

Chcete-li vstoupit do našeho bonusového programu, musíte:
- zaregistrovat se na našich stránkách;
- Přihlaste se, než začnete nakupovat.
Registrovaní a autorizovaní uživatelé automaticky získávají body za své nákupy.

Odkud pocházejí bonusy?

Každý produkt na našem webu má určité množství bonusů, které se rovnají asi 5% hodnoty zboží. Počet bonusů založených na nákupu produktu je uveden na kartě produktu na webové stránce obchodu:

Jak jsou body uděleny?

Po zaplacení objednávky jsou body připsány na váš bonusový účet. Stránka produktu zobrazuje načtený počet bodů pro jednu jednotku. Proto při nákupu několika jednotek se počet udělených bodů zvyšuje poměrně. Při vrácení zboží z účtu jsou body, které byly předtím připsány na vrácené zboží, odepsány. Bonusové body nejsou uděleny za zboží zakoupené za bonusové body.

Jak strávit body?

Na stránce každého produktu je uvedena nejen jeho hodnota v rublech, ale také v bodech. S dostatečným počtem bodů ve vašem účtu můžete zakoupit produkty, které potřebujete pro body. Množství bodů potřebných pro nákup bude odečteno z účtu.

Zvýší se počet bodů při nákupu jednoho produktu ve výši více než 1 cent?

Počet bodů uvedených na kartě produktu je úměrný 1 výrobkové jednotce a liší se v závislosti na množství zakoupených výrobních jednotek. Například počet bonusů za 1 jednotku zboží je 78 bodů, proto pro 2 jednotky je 156, pro 3 - 234 atd.

Splácejí bonusy při vrácení zboží?

Když objednávku vrátíte a zaplatíte za ni, bonusové body získané za tento prodej jsou "vypáleny".

Platba

Nabízíme různé způsoby platby pro váš vybraný produkt. Spolehliví poskytovatelé plateb zaručují bezpečnost transakcí a důvěrnost vašich osobních údajů. Moderní platební systémy nás okamžitě informují o vaší platbě, po které přistoupíme k přípravě zasílání.

Možnosti platby

Pro vaše pohodlí jsme poskytli následující možnosti platby:

 • - platba kreditní kartou na webových stránkách (systém Yandex.Cassa, platba je možná jak na pokladně, tak i po skončení)
 • - dobírkou (platba hotovostního zboží při příjmu na ruské poště, poplatek je 2% z výše platby);
 • - převedení na kartu Sberbank;
 • - WebMoney;
 • - QIWI peněženka;
 • - Yandex peněženka;
 • - pro město Blagoveshchensk - platba v hotovosti kurýrovi při dodání;
 • - bezhotovostní platba (platba bankovními údaji na běžném účtu);
 • - odbavení zboží na úvěr (partnerská banka - Alfa Bank JSC).

Minimální částka objednávky

V našem online obchodě je minimální částka objednávky pouze 1100 rublů! Při nákupu tetovacího vybavení a nástrojů na úvěr musí být minimální částka objednávky nejméně 5 000 rublů, což není také velká částka.

Systém slev

Náš internetový obchod má diskontní systém v závislosti na výši objednávky, stejně jako u běžných zákazníků. Vaše nákupy jsou ještě výhodnější!

Provedení nákupu na úvěr

Nemusíte jít do banky, abyste získali půjčku. Dostatek pro vás:

 • - vybrat zboží a dát je do košíku (celková částka nákupu musí být nejméně 5000 rublů);
 • - při zadávání objednávky vyberte část "Úvěr", vyplňte otevřenou aplikaci;
 • - počkejte na volání z banky.

V blízké budoucnosti vás bude bankovní zaměstnanec kontaktovat, aby vyjasnil osobní údaje, na jejichž základě bude vydáno rozhodnutí o úvěru. Po provedení úvěrového rozhodnutí vás odborník na bankovnictví bude kontaktovat, abyste objasnili datum, místo a čas přijetí zboží. Za účelem obdržení zboží je po obdržení informací o převzetí zboží nutné setkat se zástupcem banky, která Vám nabídne seznámení se s úvěrovou smlouvou a její podpis. Po podpisu smlouvy o úvěru vám poskytneme:

 • - úvěrová smlouva;
 • - výtisk s individuálními úvěrovými podmínkami;
 • - tarifního plánu.

Zhotovení tetovacího vybavení na úvěr je k dispozici ruským občanům ve věku od 18 do 75 let. Částka kreditu - od 5000 do 200 000 rublů. Záloha - od 0%. Doba splatnosti - od 3 do 24 měsíců. Úroková sazba úvěru je stanovena individuálně. Podrobné podmínky připsání kreditu si vyžádejte u správce banky.

Odeslání

Abyste zajistili co nejrychlejší a nejpohodlnější možnost dodání, spolupracujeme s předními ruskými dopravci. Podle Vašeho výběru můžeme nabídnout doručení od těchto společností:

 • - Ruská pošta (přímá smlouva pro rychlé doručení zásilek dobírkou);
 • - EMS ruský příspěvek;
 • - SDEC;
 • - KIT;
 • - Energie;
 • - Obchodní linky;
 • - Peck;
 • - ZhelDorEkspeditsiya;
 • - Další možnosti pro dopravní společnosti dle Vašeho výběru.

Objednávky jsou denně zasílány ve všední dny. Dodávka v Rusku je od 2 do 14 dnů, v závislosti na způsobu a oblasti dodávky. Náklady na dopravu se vypočítají individuálně, což závisí také na způsobu a oblasti dodávky. Můžete nezávisle vypočítat přibližné náklady na dodání na webu preferované dopravní společnosti.
Všechny moderní dopravní společnosti poskytují možnost sledovat zásilky. Po odeslání nákupu vám budeme informovat všechny potřebné údaje pro sledování zásilky.

V Blagoveshchensku se doručení provádí kurýrem. Dodací náklady - od 150 do 300 rublů, v závislosti na oblasti dodávky. Dodávka probíhá ve všední dny od 13:00 do 22:00 (místní čas).

Při odesílání zásilky na dobírku obdržíte odesílací kód na mobilním telefonu, který je uveden při objednávce nebo na e-mailu, pomocí kterého můžete sledovat pohyb balíku. Tuto objednávku můžete sledovat na webových stránkách ruské pošty nebo telefonicky od provozovatele ruské pošty. 8-800-2005-888 (bezplatné v Rusku).
Pokud zásilka dorazí na poštu, obdržíte SMS oznámení s informacemi o obdržení zásilky. Balení budete moci zasílat vysláním odesílacího kódu ze SMS.

Příklad sledování

Obdrželi jste odchozí kód 67596116800535. Na webových stránkách Ruské pošty zadáte tento kód ke sledování a klikněte na tlačítko "Najít". Na této stránce bude uvedeno, kde je zásilka. Podle výše uvedeného čísla je zřejmé, že:

 • - pozemek dorazil na místo dodání - tzn. můžete ji získat;
 • - pozemek dorazil 23. října 2017 ve Vladikavkazu;
 • - Balíček můžete vyzdvihnout před stanoveným datem na adrese poštovního úřadu níže.

Záruka

V souladu se zákonem "o ochraně práv spotřebitelů" stanovujeme záruku ve výši 12 měsíců pro veškeré zboží, pro které to vyžaduje současná legislativa.

Ořezávač obočí v sadě 2 kusů.

Obočí a bikini set.

Ženské holicí strojky pro obočí jsou inovativní průlom v osobní péči! Nyní, abyste netrpěli, zmařte obočí, můžete je přesně vyhořit, opravit potřebnou formu.

 • Sada obsahuje dva malé holicí strojky s plastovou průhlednou rukojetí.
 • Malý holicí stroj na obočí jemně odstraňuje přebytečné vlasy bez poškození pokožky.
 • Mini holicí strojky pro obočí jsou snadno použitelné a nevyvíjejí žádné úsilí, aby odstranily přebytečné vlasy.
 • Zahrnuje také holicí strojek pro oblast bikin.
 • Žiletka na obočí o délce 13 cm, délka čepele 2 cm.
 • Délka holícího strojku pro oblast bikin je 15,5 cm, délka čepele je 3 cm.

Jak používat holící strojek na obočí:

 1. Sejměte holicí strojku z obalu a vyjměte jej z ochranného krytu.
 2. Aplikujte požadovaný tvar na obočí pomocí tužek na obočí.
 3. Jemné pohyby odstraňují přebytečné vlasy a ohoří je proti růstu vlasů.
 4. Kroužte obočí a zajistěte je speciálním voskem, podle potřeby aplikujte oční stíny.

Dokončení:

 • 1 x Oboční a bikini Razor Set.

Jak zadat objednávku?

Možnost 1. Klepněte na tlačítko Koupit (Přidat do košíku) a umístěte objednávku do košíku.

Možnost 2. Zavolejte na telefonní číslo 8-800-700-83-25 (od 9:30 do 18:00).

Oční holící strojek Tony Moly Razor na obočí

Kompaktní pohodlný holicí strojek pro korekci tvaru obočí

 • 100 rub.

Vynikající holicí stroj na holení je velmi vhodný, stejně jako při použití a skladování. Zvláště je nevyhnutelné, když uplyne čas. Přineste si obočí do pořádku, než zajedete za 5 minut? S touto břitvou od Tony Moly - snadné! Díky své kompaktnosti bude skvělým pomocníkem na silnici, cestování nebo pro ty, kteří nepoužívají pinzety.

Způsob použití

Odlupujte kůži, nanášejte zvlhčovač a jemně ohořte nadměrné vlasy.

Pracovní čas

Po-Ne 10: 00-19: 00

* Objednávky prostřednictvím webových stránek jsou nepřetržitě přijímány nepřetržitě.

Doplňte

Oceňujeme si pověst a nabízíme exkluzivní 100% originální produkty. Můžete si zakoupit libovolný produkt v našem on-line obchodě a mít jistotu v jeho kvalitě. Pracujeme pouze s oficiálními distributory a důvěryhodnými dodavateli.

Dodávka v Moskvě od 3500 s. - zdarma.

Dodávka do regionů Ruska od 4500 s. - zdarma prostřednictvím postmatek Pickpoint

 • rychle (2 až 7 dní)
 • spolehlivě (99% úspěšně doručených objednávek)
 • dobropisem nebo kartou
 • zdarma
Podrobnosti o doručení

Vždy můžete platit za objednávku v okamžiku dodání, ať už je to kurýr, ruská pošta nebo pick-up.

Ale pro ty, kteří chtějí ušetřit peníze, můžete vždy platit za svou objednávku na místě s kartou nebo elektronickými penězi.

Máme kumulativní systém slev a pravidelně držíme propagace a prodej.

Musíte potvrdit předplatné. Kontrolujte prosím poštu

Pro Více Informací O Suché Vlasy