logo

Stroj pro intimní účesy mužů

Odstranění chloupků z oblasti publika může způsobit podráždění nejen u žen, ale i u mužů. Stále více a více zástupců silné poloviny dostává stroje pro intimní účes, který jim pomáhá vypadat atraktivně pro opačné pohlaví.

Zvláštní funkce

Příroda stanovila, že muži mají na těle mnohem větší vegetaci než ženy. Navzdory touze většiny vypadat brutálně, mnozí nepovažují odstranění vegetace z zraněné oblasti za odsouzené.

Existuje několik faktorů, které naznačují, že je třeba sledovat intimní oblast. V této oblasti je třeba zacházet s bohatou vegetací z těchto důvodů:

 • pro hygienické účely;
 • aby oblast vkusu byla atraktivní. Mnoho žen má rády dobře upravené kluky;
 • pokud člověk nosí plavecké kufry, tento postup bude pro něj nezbytný;
 • odstranění vegetace v intímních místech usnadňuje proces udržování čistoty. Je snazší léčit vodu;
 • Pomocí intímního účesu získáte sexy výraz. Pohlavní orgán se ve srovnání s pozadím ve formě hustých vlasů zvětšuje vizuálně.

Stojí za zmínku, že důvěrné účesy mužů jsou už dlouhou dobu. Zástupci silné poloviny ze starověkého Egypta a Indie upřednostňovali odstranění vegetace z celého těla za účelem dodržování hygienických norem a ne šíření různých infekcí.

Následující typy srážek jsou velmi populární:

Střih "baby" je úplné odstranění veškeré vegetace z oblasti slabiny. Muslimští válečníci se často uchýlili k zachování hygieny. Brazilský účes se nijak neliší od předchozí verze, s výjimkou přítomnosti rovných a krátkých chloupků nad základnou penisu. Tento styl je vhodný pouze pro muže, kteří mají dlouhý penis a hustou vegetaci.

Pomocí "přízvuk" můžete vizuálně zvětšit délku reprodukčního orgánu. Střih je tvarem čtverce krátkých oříznutých vlasů. Ale vzhledem k "klínu" můžete vizuálně zesílit člena. Chcete-li vytvořit takový účes bude muset holit vlasy nad základnou, vytvářet obraz kužel.

Haircut "Napoleon" odborníci radí použití mužů, kteří mají reprodukční orgán střední velikosti. Je to odstranění vegetace na šourku a samotném penisu.

Muži také často opouštějí běžecký pás na pubech, vyřezávají korunu, srdce, různé symboly a geometrické tvary. Zpravidla se takové srážky mohou provádět v profesionálním salonu, ale někteří muži se sami podrobují stříhání a elektrické holicí strojek.

V obchodě si můžete zakoupit různé typy nástrojů pro intimní účesy mužů. Razidla už dávno prošli na pozadí. Byly úspěšně nahrazeny elektrickým holicí strojkem a trimerem, aby se zabránilo vegetaci v oblasti slabin. Každý si může s vlastním rukama provést intimní účes s použitím psacího stroje a šablony.

Zvolit trimmer pro tělo není obtížné. Mnoho výrobců nabízí modely pro práci v intímních místech. Pokud porovnáte takové zařízení s holicí strojkou, musíte pochopit jeho princip fungování. Toto zařízení nemůže poskytnout stejný účinek jako čepel. Jejím cílem je vytvořit perfektní účes, kde mají všechny vlasy stejnou délku.

Žádná nůžky nemohou poskytnout stejný účinek, jaký garantuje trimmer. K dispozici jsou univerzální trimery, které vám umožní vytvořit model intimní účes spolu s kresbami. Potřebujete provést revizi pouze pomocí stroje nebo pinzety.

Navzdory skutečnosti, že tato technika nevytváří hladké oholení, muži ji často používají k vytváření důvěrných účesů, protože eliminují možnost výstřihů a podráždění. Použití trimru nevyvolává zvětšení chloupků do pokožky, což způsobuje spousty problémů těm, kteří používají jednoduchý holicí strojek.

Elektrický holicí strojek pro důkladné účesy odstraní vlasy v kořene. Výrobci nabízejí modely, které podporují suché a mokré holení, což snižuje pravděpodobnost zánětu. Teleskopické modely, které jsou vhodné pro použití i v těch nejnáročnějších místech, jsou rozšířené. Elektrické holicí strojek, které jsou navrženy pro práci na těle, se často nazývají ženich.

Hodnocení výrobců

Chcete-li vytvořit vysoce kvalitní účes podkolenky, musíte správně vybrat speciální stroj. Mnoho výrobců vyrábí zařízení tohoto druhu, ale jen několik z nich dokázalo získat důvěru zákazníků.

 • Značku Braun nabízí svým zákazníkům kvalitní zařízení. Výrobce vyrábí holicí strojek pro tělo, pomocí něhož je možné umístit nejen intímnou zónu, ale i oblast podpaží, ramen a zad. Některé modely jsou vybaveny volbou "automatický trimmer", ve kterém je pro každou délku několik režimů. Funkce oholení za mokra umožňuje použití nožů. Vodotěsné pouzdro a možnost využití ve sprše činí tuto značku oblíbenou mezi výrobci strojů pro intimní účesy.
 • Společnost Philips vyvinula řadu zařízení, pomocí kterých si každý může udržet svou atraktivitu. Značka má trimmery, které pracují offline. Přístroj má vysokou úroveň bezpečnosti, nezpůsobuje alergie a podráždění.

Dámské holicí strojky pro bikiny

Již dlouho je módní odstranit přebytečnou vegetaci v oblasti bikin. Vypadá atraktivně a umožňuje nosit průhledné nebo velmi otevřené spodní prádlo a plavky bez toho, aby se pod nimi objevily nestranné vlasy. Tento hold módě dává stále většímu počtu žen, používající různé metody depilace.

Holičství se stroji je jedním z nejjednodušších způsobů, jak odstranit vlasy, nicméně při jeho aplikaci je třeba "dostat ruku", aby nedošlo k červeným otokům a podrážděním v oblasti bikin, místo očekávané krásy. Ale protože použití obráběcích strojů není samo o sobě obtížné, není překvapující, že mnoho žen si zvolí tuto metodu, protože ne každý může odolat provedení epilátoru, voskování a dokonce i krk v tak citlivém místě, ale krém není vhodný pro mnoho z důvodu chemického obsahu ve složení. Pro milovníky hladké pokožky existuje pouze jedno řešení - holička pro ženy.

Výhody stroje

Ženy, které používají holicí strojek, zaznamenávají mnoho výhod takové depilace:

 • většinou ne drahé;
 • nepotřebují odborníka na kosmetiku;
 • rychle;
 • to vůbec neublíží;
 • bezpečné (pokud jsou vloženy ochranné pásky);
 • pokud budete postupovat podle opatření proti podráždění, můžete je používat denně (ne se zvýšenou citlivostí).

Aby se předešlo mnoha negativním důsledkům, je důležité dodržet jednu základní podmínku: holící strojek by měl být vlhký (při sprchování nebo při použití speciálních pěn nebo holicích gelů).

Nyní byla vytvořena široká škála holicích strojků speciálně určených pro ženy, které poskytují vysoce kvalitní depilaci a hladkou pokožku po ní, což vše zohledňuje citlivější pokožku než muži.

Jak si vybrat

Chcete-li přistupovat k otázce volby stroje, musíte být velmi opatrní, zvláště pokud plánujete zpracovat intimní oblast nabídky. Díky širokému spektru různých přístrojů pro holení může být obtížné zjistit, proto je třeba věnovat největší pozornost následujícím kritériím:

 • Jednorázové nebo opakovaně použitelné. V prvním případě se stroje nacházejí v několika (3-5) kusů v balení, z nichž každá může být použita jen málo, jelikož jednorázové holicí strojky se rychle otupí, ale zároveň jsou levné. Vyřazení a výměna jednorázových strojů po použití na jiném zařízení nebude proto obtížné. Není možné měnit lopatky v nich, protože tyto stroje jsou "monolitické" (pevné). Opakovaně použitelné jsou dražší, ale pokud jste nudní, můžete si zakoupit samostatné kazety s výměnnými noži a podle potřeby je změnit.
 • Počet čepelí. Čím více čepelí bude rychlejší a lépe depilace, tím méně budete muset stroj držet na stejném místě, což samo o sobě je nežádoucí. Ale holicí strojky s více čepelemi jsou dražší a při neopatrném použití se můžete vyříznout.
 • Další funkce. Patří mezi ně stroje s hřebenem, které během holení zvedají chloupky a gelové podložky, aby během holení zvlhčily pokožku. Dobré řešení pro citlivou pleť. Existuje však i mínus: gel často končí rychleji, než se čepele stane nudným.
 • Pohodlí. Vzhledem k tomu, že stroje nejsou zcela bezpečné, je vhodné je používat. Rukojeť by neměla klouzat vlhkou rukou (a dokonce ani v mýdlovém). Je žádoucí, aby hlava byla pohyblivá pro snadné pronikání do těžko přístupných míst.
 • Značka Slavné značky nejsou vždy nejvyšším snem a ne každá žena může přijít. Proto je slepé zaměření na ně stěží stojí za to. Je lepší prostě prostudovat "zařízení" stroje a rozhodnout, který z nich bude fungovat nejlépe. Možná, že pro někoho ideální bude jen levná volba.

Nejoblíbenější značky

Je načase zvyknout si na to, že stroje jsou nyní nejen mužským atributem. V poslední době byla vytvořena řada opravdově ženských verzí, které jsou příjemnější, s ohledem na vlastnosti jemné kůže žen a příjemně vypadající design. Zde jsou jen některé z nejprodávanějších značek a jejich modelů a které z nich jsou lepší - každý z nich rozhoduje na základě svých zkušeností:

Některé modely této značky přicházejí s platinovým povrchem z nerezové oceli. Odolný, ačkoli jednorázový. Všechny holicí strojek této řady jsou velmi ostré a levné. Pro intimní depilaci byla vytvořena verze BIC Miss Soleil se třemi čepelkami a vestavěným gelovým proužkem. Vlasy jsou odříznuty na samotné základně, pokožka zůstává hladká. Ale při neopatrném použití a nadměrně ostrých pohybech se můžete oříznout.

Dorco

Speciální holicí strojky této řady pro depilaci intimní oblasti Dorca Shai Sweetie jsou speciálně navrženy pro ženy. Mají 6 ostrých čepelí. Hlava (kazeta) je ohýbatelná, což umožňuje, aby stroj opakoval ohyby těla. Rukojeť je pogumovaná. Vestavěný pás s extraktem aloe vera, vitamínem E a levandulem pro extra vlhkost. Opětovné použití, existují samostatné vyměnitelné holicí kazety. Ale drahé.

Schick

Mezi stroje této značky je speciální žena pro bikini line - Schick / Wilkinson Sword Quatro pro ženu Bicini. Tyto stroje pro oblast bikin jsou opatřeny 4-úrovňovým trimerem pro příliš dlouhé stříhání vlasů. Opakovaně použitelné, s vyměnitelnými kazetami. Tato značka obsahuje také holicí strojky s třícestnou hlavou a ostřím s diamantovým povrchem pro trvanlivost a ostrost (viz štítek "Protector 3D Diamond").

Gillette

Původní pánská značka holicího příslušenství specificky pro ženy uvedla na trh Gillette Venus. S pohodlnou rukojetí, nízkým stupněm nebezpečí, plovoucí hlavou. Ekonomická volba, protože jeden stroj není delší dobu tupý. Různé trysky Venuše jsou pro ni vhodné, ale náplně jsou drahé. Mohou přijít s 3 nebo 5 listy, nevyžadují pěnu (je mýdlový pás), holí dokonale hladce, jsou vhodná pro těžko přístupná místa.

Tyto značky oprávněně zaslouží uznání spotřebitelů tím, že poskytují požadovaný účinek, snadné použití a trvanlivost.

Jak holit se stroji (charakteristické chyby)

Hlavní stížnosti na důsledky po použití holicího strojku jsou způsobeny nesprávným zacházením. Abyste se vyhnuli tomu, že byste byli mezi rozrušenými, neměli byste opakovat své chyby:

 • Během holení nepodívejte (může se vám zhoršit, odstranění chloupků bude špatné);
 • příliš dlouhé vlasy s nůžkami nebo trimerem bez rotační trysky do 1-2 cm;
 • nehořlavý (účinek bude horší, plus vysoká pravděpodobnost zranění a podráždění);
 • nejezděte na jednom místě mnohokrát (někdy je to nezbytné opatření, ale takové holení povede k podráždění, otoku a svědění);
 • Nepoužívejte tupé jednorázové (i opakovaně použitelné) holicí strojek (plné vlasy, rozřezání, podráždění a špatný výsledek jako celek);
 • neohlížte růst (je to efektivnější, ale téměř vždy vede k podrážděnosti) a pokud práce v průběhu růstu nedosáhla správných výsledků, je lepší použít nejlepší možnost - zprava doleva nebo naopak.

Tyto chyby vysvětlují ty negativní recenze, ale to není chyba strojů, ale samotných negramotných uživatelů.

Jak se holit se strojem

Před holením musíte být připraveni: holicí strojek by měl být nový (nebo jen dostatečně ostrý) a čistý. Je lepší oddělit další délku vlasů (dlouhé čepele čepele se rychleji otáčejí a výsledek holení může být horší) a před depilací se provádí oloupání s křovím. Dále musíte udělat:

 • vzít sprchu nebo vanu (jako poslední možnost - mokré vlasy v oblasti bikin na několik minut);
 • naneste pěnu nebo holicí gel;
 • vytahujte kůži (jinak se můžete řezat nebo špatně řezat vlasy);
 • hladce a pečlivě provádějte holicí strojek pro růst vlasů (po každém podání umyjte vlasy z hlavy stroje pod tekoucí vodou);
 • opláchnutý prostor opláchněte vodou.

Při tomto oholení se považuje za kompletní, zůstává pouze řádným dokončením postupu a naučením, jak pečovat o kůži po odstranění chloupků pomocí stroje.

Poslední kroky a péče po holení

Po dokončení práce s přístrojem zůstává pouze povinná (a velmi jednoduchá) péče o pleť:

 • peeling (není nutné kupovat křoviny, můžete použít pravidelný cukr nebo sódu);
 • čistěte oblast mýdlem nebo gelem;
 • vyčistěte zbývající vlasy pinzety (po stroji mohou stále zůstat řídké chloupky);
 • po holení aplikujte balzám nebo krém;
 • pravidelně hydratujte ošetřenou oblast dětským olejem nebo krémem pro citlivou pokožku bez vůní a barviv.

Pozor! V žádném případě nepoužívejte produkty po holení určené pro muže! Jejich kůže je méně citlivá, takže při aplikaci na ženskou kůži může být cítit silný pocit pálení.

Pokud se červené tečky objevují během prvních pokusů o odstranění vlasů holicí strojkou, nemusíte je hřebovat, to povede k zánětu. Kůže je stále "v šoku" z práce, která se na ní provádí, je-li takový postup pro ni nový, ale po asi 4-5 procedurách se "používá" a tyto účinky se většinou již nevidí. Hlavní věc - nezneužívejte v počáteční fázi takového holení každý den. Po uplynutí jednoho nebo dvou dnů bude stačit, a kůže bude mít čas na odpočinek.

Váš stroj na bikinách by měl být skladován v suchu a oddělen od ostatních hygienických výrobků, včetně holicích strojů pro jiné oblasti.

Dámský holicí strojek: jak si vybrat a používat

Dokonale hladká pokožka těla činí ženu atraktivní a dobře upravenou. Moderní kosmetologie nabízí řadu technik pro odstranění nadměrné vegetace - od pravidelného holení až po různé typy depilace a depilace. Holicí však zůstává nejbezpečnějším postupem pro pokožku: v průběhu jejího provádění se chloupky neodstraní od kořene jako při epilaci, ale jsou odříznuty pouze na požadovanou délku. V závislosti na požadovaném výsledku se používají jednoduché holicí strojky, elektrické holicí strojky a vyžínače. Každé zařízení má výhody a nevýhody. Proto při výběru holícího strojku nejprve zjistěte, za jakým účelem jej potřebujete. A v souladu s tím si prostudujte informace o modelech prezentovaných na trhu a jejich vlastnostech.

Holicí přístroje: funkce pro ženy

Pro postup holení ženy používají následující typy holičů:

 • holicího strojku nebo holicí strojky. Přístroj byl používán po desetiletí a neztrácí popularitu. Břitva přerušuje chloupky blíže k kořenům než elektrický holicí strojek, čímž zajišťuje lepší oholení. Výrobci pravidelně vylepšují tato zařízení přidáním různých možností rychlého a pohodlného holení. Největší nevýhodou holicího strojku je, že vyžadují vodu a speciální holicí výrobky, které nejsou vždy k dispozici. Kromě toho může holicí stroj způsobit podráždění citlivé pokožky. Dámské holicí strojky se liší od holičů nejen v jasných barvách a elegantním designu, ale také za přítomnosti speciálního zvlhčujícího proužku, který zlepšuje klouzání, zabraňuje usazování pokožky a činí proceduru příjemnějším a bezbolestným. Stroj lze použít k odstranění přebytečných vlasů na všech částech ženského těla; Ženské stroje jsou navrženy speciálně pro jemnou pokožku: zajišťují bezpečnost holení a nepřítomnost podráždění po proceduře
 • elektrický holicí strojek Na rozdíl od obráběcích strojů je vždy k dispozici postup holení holicího strojku. Dokonce i přítomnost ručního napájení není nutná, protože většina moderních zařízení má baterie s dobrou kapacitou. Hlavní rozdíl mezi elektrickým holicí strojkem a epilátorem spočívá v tom, že jemně prořízne chloupky na základně a epilátor je vytáhne z kořene. Elektrický holicí strojek poškozuje kůži méně, a proto se doporučuje ženám s vysokou citlivostí a tendencí k podráždění, stejně jako s nízkým prahem bolesti. Žiletky jsou uzavřeny speciálními kovovými oky, skrze otvory, ve kterých vlasy pronikají dovnitř a jsou odříznuty lopatkami. Díky tomu je kůže zcela chráněna před mikrotřískami. Při řezání vlasů se čepel mírně zaoblení špičkou, která při regeneraci způsobuje menší nepohodlí. Elektrický holicí strojek je univerzální a vhodný pro holení nohou, rukou, podpaží a intímních oblastí. Některé modely mají speciální úzké trysky pro práci v těžko dostupných místech; Sada příslušenství, která je součástí soupravy elektrického holicího strojku, činí zařízení univerzální a umožňuje ošetření povrchu nohou, oblasti podpaží a oblasti bikin
 • trimmer. Díky tomu mohou být vlasy zkráceny na určitou délku (od 0,5 mm nebo více). Trimmer se obvykle používá k vytváření účesů a stylingu v intímních místech, stejně jako ke zkrácení vlasů v oblasti bikin. Pomocí trimmeru je z vlasů vyříznuto široké spektrum vzorků a obrazů. Vypadá esteticky a atraktivně. Někdy jsou k přístroji připojeny speciální příchytky pro korekci obočí. Trimmer se doporučuje pro ženy, jejichž pleť je tak jemná a tenká, že dokonce i holicí strojek s holicí strojkou způsobuje podráždění;
 • Trimmer pomáhá zbavit se přebytečných vlasů a vytvořit originální účes v intimní oblasti
 • epilátor Nejlepší volbou by bylo koupit multifunkční zařízení, které kombinuje mnoho možností. Například je důležité provést epilaci dříve, než opustíte, aby se odstranila přebytečná srst po dlouhou dobu, a ne ztrácet čas na pravidelném holení. A v slavnostních a speciálních termínech si můžete udělat krásný obraz v intimní oblasti. Základem multifunkčního zařízení je elektrická holicí strojka a k němu jsou připojeny trimr a epilátor ve formě příloh. Příchytka epilátoru má menší počet malých pinzet než plnohodnotné zařízení, které umožňuje modelování vlasů v oblasti bikin. Tam je také obrácená situace: epilátor nebo trimmer působí jako základní zařízení, a holicí strojka je připojena k tomu.
Epilátor s hlavou holicího strojku a trimovací hlavou je nepostradatelným produktem, pokud jde o jeho funkčnost.

Video: jak vybrat správné břitvy

Vlastnosti elektrických holicí strojky

Mezi všemi elektrickými holicími zařízeními je elektrická holicí strojka nejvšestrannější a nejbezpečnější. Při použití je kůže poškozena méně než z epilátoru a holicí strojček lze aplikovat na celé tělo, včetně oblasti bikin.

Podle principu fungování jsou všechny holicí strojek rozděleny do dvou typů:

 • Mřížka: zaoblené listy se nacházejí za tenkou kovovou sítí s mikro-otvory, které dělají vibrační pohyby a řezané vlasy, které spadají do otvorů. Holicí holicí strojka je považována za nejcitlivější a je vhodná pro citlivou pleť. Není však vždy možné se vypořádat s tvrdými vlasy síťové břitvy, proto na kůži mohou být "pichlavé" oblasti; Většina elektrických holicí strojky pro ženy se týká typu mřížky
 • rotační: žiletky se otáčejí podél středové osy ve speciálních kulatých mřížích se zkosenými otvory a odříznou chloupky, které pronikají dovnitř. Tato metoda je považována za účinnější pro tvrdé vlasy, protože čepele pracují blíže k pokožce a kořenům vlasů. Zrnitost a svědění po holení s rotačním holícím strojkem je běžná věc.

Většina holičů na holičkách v prodejně - netto. To je způsobeno skutečností, že čisté holicí strojky pracují jemněji a lépe se vyrovnávají s tenkými vlasy, stejně jako často vybavené různými tryskami, které jsou v poptávce mezi ženami. Některé ženy však používají samčí modely holičů, včetně rotačních.

Počet otočných hlav a mřížek s lopatkami v elektrickém břitvu se liší. U mužských modelů může jejich počet dosahovat pět nebo více a u ženských modelů je jedna nebo dvě dost, protože vlasy žen jsou slabší a tenčí. Hlavy mohou být plovoucí, tj. Umístěné na pohyblivých úchytech. To vám umožní perfektně opakovat obrysy částí těla, čímž je holicí stroj pohodlnější a čistší. Vysoce kvalitní elektrické holicí strojek pro ženy poskytují systém plovoucích hlav, usnadňující proces holení, zejména v intímních místech.

Pro dospívající dívky s jemnou pokožkou a tenkými vlasy jsou holicí strojky vhodnější pro jemné holení. Holicí strojek musí mít systém plovoucích nožů - to umožní, aby byly všechny povrchy úspěšně ošetřeny.

Plovoucí systém pro montáž na holicí strojku umožňuje opakovat obrysy těla a manipulovat s obtížně přístupnými místy

Užitečné funkce elektrického holicího strojku jsou vodotěsné (můžete jej použít ve sprše), schopnost holení za mokra pomocí pěny nebo gelu, osvětlení a několik vysokorychlostních pracovních režimů pro účinné holení a epilaci.

Podmínky použití

Moderní modely elektrických holicí strojky mají obvykle funkci jak suchého, tak i mokrého holení. Suché holení se provádí bez použití vody a pro mokrou potřebujeme nejen vodu, ale také holicí gel. Mokrá metoda je pro pokožku méně traumatická, kromě hydratačních a dezinfekčních prostředků jsou často součástí holicího materiálu. Mokré holení dráždí kůži méně, než je suchá

Po prvním použití elektrického holicího strojku se na kůži může objevit zarudnutí a podráždění. To je normální doba přizpůsobení pokožky novému zařízení. Pokud však problémy na kůži neprošli, je to příliš citlivé. Proto je nutné změkčit holení speciální kosmetikou. Bylo by moudřejší holit před spaním, pak pokožka bude mít dost času na zotavení.

Pravidla pro používání elektrického holicího strojku pro suché i mokré metody jsou poměrně jednoduché:

 • před mokrým holením musí být povrch kůže ošetřen gelem nebo pěnou; postupujte lépe v koupelně;
 • suché holení může být zmírněno poprášením pokožky maskovacím práškem nebo dětským práškem před zahájením léčby; po ukončení procedury musí být prášek omyt teplou vodou a saponátem; Chcete-li zmírnit proces suchého holení a dodatečně chránit kůži, pomůže dětský prášek
 • Nejlépe se používá holicí gel, spíše než pěna, protože poskytuje hladší holicí strojky. Aplikace produktu na chloupky několik minut před holením z nich zpomalí;
 • pomocí rotačního elektrického holicího strojku odstraňte chloupky s hladkými kruhovými pohyby, u holicího strojku by měly být pohyby postupné - nahoru a dolů;
 • dotkněte se jemně, bez velkého tlaku; pokuste se několikrát držet zařízení na stejném místě;
 • oblast podpaží je lépe ošetřena holicím gelem s holicí strojkou s plovoucí hlavou a pohyby by měly být trhavé, krátké a nasměrované shora dolů;
 • Pro oblast bikin je vhodnější metoda mokrého oholení, protože kůže je zde nejcitlivější a podrážděná. Chcete-li se vyhnout problémům, zaměřte břitvu pouze na růst vlasů a svou volnou rukou trochu vytáhněte kůži - to pomůže krájení vlasů jedním pohybem.

Alkoholové lotiony, které se používají k dezinfekci pokožky po holení, mohou způsobit další podráždění. Je lepší je nahradit následujícími způsoby:

 • směs prášku ze dvou tablet kyseliny acetylsalicylové a dvě polévkové lžíce glycerinu;
 • peroxid vodíku;
 • manganový roztok;
 • roztok chlorhexidinu;
 • směs stejného množství oleje z oliv a čajovníku;
 • studený komprese s infuzí léčivých bylin - heřmánek, neplodnost nebo posloupnost.
Nezapomeňte na zvlhčení pokožky po proceduře - použijte speciální krémy po holení, které obsahují výtažky z aloe, heřmánku nebo neléce

Po holení se doporučuje, aby se nepoškodilo po dobu 20 minut, aby se pokožka dýchala. Oděvy, které jsou v kontaktu s oblastmi pokožky ošetřenými břitvou, by měly být volné a pokud možno z přírodních tkanin.

Zařízení péče

Elektrické holicí strojky a vyžínače vyžadují pravidelné čištění, protože po provedení holení je třeba ze zařízení odstranit ostříhané chloupky, části pokožky a zbytky pomůcek (při mokrém holení).

Péče o elektrický holící strojek obsahuje následující položky:

 • modely elektrických holicích strojků s vodotěsným pouzdrem a funkcí mokrého holení postačují k opláchnutí pod tekoucí vodou, odstranění všech nečistot; Můžete také demontovat holicí strojek, řezací jednotku a umýt ji samostatně;
  Modely mokrých břitů lze umýt tekoucí vodou.
 • po vyčištění vodou musí být zařízení vysušeno a namazáno speciálním olejem, které se obvykle dodává v sadě (může se také nalézt v internetových obchodech). Mazání by mělo být prováděno po každém mytí zařízení, protože voda odmašťuje řezné prvky a vede k jejich rychlému poškození. Použijte několik kapek oleje na nože a zapněte přístroj tak, aby byl produkt rovnoměrně rozdělen; Pravidelné mazání prodlouží životnost přístroje.
 • Z času na čas musíte holicí stroj vyčistit speciálním mycím prostředkem. Za tímto účelem:
  • aplikujte prací prostředek na holicí povrch zařízení;
  • zapněte zařízení a udržujte jej v mírném pracovním stavu, aby se nástroj mohl dostat do všech rohů zařízení;
  • poté vypněte přístroj, odpojte holicí část a důkladně ho opláchněte vodou;
  • vysoušejte součásti a sestavte holicí strojek;
 • Modely se suchým čištěním mají často koš na odpadky. V takovém případě je nutné vyjmout řezací jednotku, vytáhnout odpad z kontejneru a vyčistit mechanismus přístroje speciální štětkou s tvrdými štětinami. Nedoporučuje se síť stříhat holicí strojkou, protože je tak tenká, že je snadno poškozená. Tuto část je třeba důkladně odstranit z vlasů;
  Zvláštní kartáč součástí balení je určen k odstranění chloupků ze zařízení
 • ostřičky by měly být vyměňovány jednou za rok a půl.

Pokročilé modely elektrických holicí strojky mají samočistící funkci. Chcete-li tuto příležitost využít, je nutné přístroj umístit na stanici, aplikovat speciální čisticí prostředek podle pokynů a stisknout tlačítko. Dále bude inteligentní zařízení dělat vše samo o sobě.

Hodnocení elektrických holicích strojků pro ženy

Při koupi holicího strojku je moudřejší upřednostňovat zařízení známého výrobce, které si váží jeho pověsti a vylučuje nekvalitní výrobky. Nejoblíbenější značky na tomto trhu jsou Braun, Philips a Remington. Pokud jde o trimery, jejich přední výrobci jsou Braun, Veet a Panasonic. Cena modelů těchto značek je poměrně vysoká. V každém případě musíte být připraveni na to, že elektrický holicí strojek bude stát podstatně víc než holicí strojek. Ale to bude trvat mnohem déle a zároveň pomůže ušetřit čas a úsilí.

Seznam nejpopulárnějších modelů v roce 2018 pomůže určit schopnosti různých modelů a udělat správnou volbu.

Braun LS 5160 a 5560

Oba modely mají plovoucí zdvih hlavy, mokré a suché funkce holení, zabudovaný trimmer a různé trysky, včetně trysky pro peeling. Model Braun LS 5160 má mnoho trysek, včetně trysky pro peeling

Tato zařízení se liší pouze baterií a cenou. Protože baterie 5560 má lepší baterii, je její cena vyšší. Model Braun LS 5160 se liší od předchozí silné dobíjecí baterie

Philips BRL 140

Funkcí tohoto modelu je plovoucí hlava, která sleduje obrysy těla. Na obou stranách síťky ostřívek se nachází trimmer se zaoblenými hroty, který zajišťuje plynulé klouzání a ochranu proti řezům. Žena během postupu nezpůsobí nepříjemné pocity. Sada obsahuje dodatečné příslušenství a holicí strojky pro holící strojky. Model Philips BRL 140 má zabudovaný trimmer se zaoblenými špičkami a příjemným ergonomickým designem.

Remington WDF4840 a WDF5030

Dva funkční modely, které získaly mnoho pozitivní zpětné vazby od žen. Mají dvě čisté holicí hlavy, zabudované trimery, funkce suchého a mokrého holení a dobíjecí baterii, která umožňuje používání zařízení bez připojení k elektrické síti. Holicí strojka Remington WDF4840 má dvě síťovací hlavy a má ostré a mokré holení.

Hlavní rozdíl mezi modelem WDF5030 a WDF4840 spočívá v tom, že má speciální dvojité oko s otevřenými řezáky a pásem s mandlovým olejem, který hydratuje pokožku během holení. Cena holicího strojku je tedy vyšší než cena předchozí. Elektrický holicí strojek Remington WDF5030 je podobný elektrickému holicímu strojku WDF4840, ale má pás mandlového oleje a vylepšenou holicí síťku.

Braun SilkEpil FG 1100

Mezi trimery jsou úspěšné dva levné modely, jejichž cena v rozmezí 1-2 tisíc rublů je jednou z výhod, protože zákazníci opakovaně říkají, že takové užitečné zařízení by mělo stát víc.

Kompaktní, lehká žiletka pro styling v oblasti bikin a tvarování obočí. Má dobrou sílu, dlouhou dobu drží náboj a vypadá jako pero. Trimmer Braun SilkEpil FG 1100 má dobrou baterii a schopnost oholení za mokra

Tento model lze použít s pěnou a opláchnout pod vodou. Uživatelé si berou na vědomí přesnost holení s tímto zařízením, bezbolestnou pleť a nepřítomnost podráždění v intímních místech. Sada obsahuje také další trysky a šablony pro intimní účesy.

Veet Sensitive Precision

Jedná se o trimru pro citlivé oblasti těla. Je určen pouze pro suché holení, má čtyři užitečné trysky v sadě, účinně pracuje z jedné baterie, bez bolesti a zčervenání se vyskytuje s přebytečnými vlasy a umožňuje zvládnout umění vytvářet intimní účesy. Trimmer Veet Sensitive Precision je určen pouze pro suché holení a dodává se s mnoha dalšími tipy.

Podle recenzí na internetu můžete zjistit, že dokonce i muži kupují střihač Veet: je ideální pro řezání knírek a vousů.

Recenze

Šití holicí strojky Philips Satin Shave Advanced BRL 140 je to, co hledáte! Výhody: Dlouhodobé použití. Čistěte oholení. Nevýhody: Ne)) Téměř měsíc jsem šel najít vhodnou holicí strojku. Přečetl jsem si spoustu recenzí, šel nakupovat, požádal jsem si od prodejců a nakonec jsem ho koupil. Minula jsem na to! Oholení Oholení velmi čisté a čisté, bez alergií. Samozřejmě, pokud se porovnáte s holicí strojkou, ukáže se to velmi dlouho, ale stojí za to. Používám pouze suché holení. Jen tak pohodlné. Nabíjení Koupeno kolem ledna a poprvé účtováno v červenci. Zatímco ji používám dost často. Vyčištění. Dodává se s malým štětcem. Velmi pohodlná a velmi dobrá čistota. S tím nebyly žádné problémy. Dokončení. Bílé úložné pouzdro, ozdobný štítek a čisticí kartáč.

Smirnova-os

https://otzovik.com/review_5478265.html

Využívám ji velmi dlouho. Neexistuje žádné podráždění a to je hlavní výhoda elektrického holicího strojku. A nakupujte lépe v elektronickém obchodě. V běžných obchodech není jejich volba příliš velká, stále více epilátorů narazí. Stává se mimochodem a epilátory takovou tryskou pro oblast bikin. Obecně si kupuji druhý elektrický holicí strojek a jsem velmi potěšen. Jenže je s nimi problém, není prakticky možné zakoupit vyměnitelnou síť a když mé první oko bylo nudné (a to se stalo asi rok po koupi), pak jsem si koupil nový holící strojek. Ačkoli to může být někde takový se zaměnitelnou sítí. Nevím, nepřišel jsem na to. A který z nich koupit, myslím, že rozdíl je malý. Teď mám Remington, jsem s tím velmi spokojen.

iri-irika

http://www.liveinternet.ru/community/make_up/post149563361/

Používám holicí strojky pro ženy. Byl dodán s epilátorem, takže nebudu říkat cenu: Phillips; retikulum; Odehřu se přímo ve sprše, to znamená, že není suché. Žádné podráždění, velmi potěšené.

Pocit

https://eva.ru/static/forums/33/2004_6/153020.html

Mám epilátor s tryskou, jako holicí strojek. S epilátorem také nepřátelé - vlasy rostou. Ale s elektrickým holící strojek, dobrý vztah)) Z mínusů - to nebude fungovat zcela hladce, plus - rychle a bez podráždění. Používám v nouzových situacích, kdy v koupelně není čas na vlasy a oholení vlasů a potřebujete se je okamžitě zbavit. Na dotyk, samozřejmě, se "konopí" cítí trochu, ale vizuálně nic není patrné. A vlasy nevyrůstají.

BERETka

http://www.penzamama.ru/node/17195

Mám elektrický holicí strojek, používám ho asi 5 let. Dnes jsem se na to jen zlobil - byl jsem trochu hloupý a musel jsem se holit s normálním holicí strojkou. Zlo nestačí... Jak jsem žil bez ní. Hlavní nevýhodou je, že když vlasy rostou, pichají a po elektrickém holicí strojce se alespoň nenarazí a nedojde k podráždění.

Lyalka

http://www.penzamama.ru/node/17195

A dlouho jsem si položila pozor na holicí strojky tohoto typu (se sítí). Otec měl jen ty). Existují elektrolýzní stroje s blokem, který lze nahradit mřížkou. Ale předtím, než jsem se narodil, koupil jsem takovou ženu Brownovou a už po 4 roky nedošlo k podrážděnosti))

chudiki

https://must-have.livejournal.com/53989.html

Několik let používám pouze holicí strojek. Zpočátku se objevil epilátor Brown, nějaký jednoduchý, s holicí hlavou. Holičství skvělé všechno, hladké, dobře, nemohl dostat dost. Pak jsem si kvůli okolnostem koupil elektrický holicí strojček s holením dámy, samozřejmě se oholí mnohem horší. Mám hrozné podráždění na pokožce ze všech ostatních typů odstraňování chloupků, holicí strojek - můj spánek a moje ruce nejsou odtud, vždy jsem stříhala běžným holícím strojkem a to se nedá dělat s holicí strojkou.

i_will_be_88_cm

https://kosmetichka.livejournal.com/16807688.html

Žehličky pro ženy nejsou marketingovým krokem pro výrobce, ale zařízení speciálně určená pro jemnou ženskou kůži. Hlavní požadavky na holicí strojek - čisté, vysoce kvalitní holení a bez podráždění na pokožce po proceduře. Příjemným doplňkem funkčnosti je ergonomický design, snadné použití a trysky pro styling většiny modelů. Při hodnocení podle recenzí lze říci, že jasné pochopení toho, zda je přístroj vhodný pro konkrétní ženu, se objeví pouze se zkušenostmi s používáním. Někteří lidé dávají přednost holičům, protože čistota jejich holení, někteří dávají přednost elektrickému holicí strojek kvůli nepřítomnosti podráždění, zatímco jiní vybírají trimery, doufajíc, že ​​se vyvarují svědění a zánětu. Univerzální přístroj kombinuje holicí strojek s vestavěným trimerem a také obsahuje speciální hroty a pinzety pro epilaci. Takové zařízení může být považováno za nejlepší volbu pro ty, kteří dosud nerozhodli o svých preferencích.

Nejlepší elektrický holicí strojek pro ženy v intimní zóně

Elektrické holicí strojek pro ženy na principu působení více jako nůžky než holicí strojek. Klasické čepelky prostě odříznou folikuly a elektrické zařízení nemá přímý účinek na pokožku. Kontakt s pokožkou je vyloučen z důvodu přítomnosti oka nebo speciální struktury hlav.

 • 1. Co je třeba vzít v úvahu při výběru
 • 1.1. Typ čepele, tloušťka vlasu
 • 1.2. Počet trysek
 • 1.3. Pracovní rychlost
 • 1.4. Způsob použití
 • 1.5. Typ napájení
 • 1.6. Další funkce
 • 2. Jak používat holicí strojek
 • 3. Typy elektrických holicí strojky pro ženy: recenze nejlepších modelů.
 • 3.1. Philips BRL 140
 • 3.2. Panasonic ES2216PC
 • 3.3. Braun LS 5160 a 5560
 • 3.4. RemingtonCordlessLadyShaverWDF
 • 3.5. Remington WDF4840 a WDF5030
 • 4. Údržba holicího strojku
 • 5. Silné a slabé stránky
 • 6. Nejčastější dotazy

Existují dva hlavní typy zařízení:

 1. Rotary (čepel se pohybuje v kruhu kolem středové osy a folikuly jsou odstraněny a dostávají se do šikmých drážkování).
 2. Oka (mají zaoblený tvar čepele, které snižují nežádoucí vegetaci, uvíznou v kovové síti).

Elektrický holicí strojek je univerzální přístroj, který se dokáže zbavit srsti na všech částech těla, a to iv intimní oblasti, která je známá svou citlivostí.

Co je třeba vzít v úvahu při výběru

Zařízení můžete hodnotit podle několika kritérií. Pokud je vaše cílová depilace v oblasti bikin, podpaží, nohou, je lepší koupit model s plovoucí hlavou. Pro milovníky cestování udělá bezdrátový elektrický holicí strojek.

Typ čepele, tloušťka vlasu

Výrobci břitových destiček vyvinuli zařízení, která pracují s různými délkami, tloušťkami a tuhostí. Zkuste si vybrat univerzální model, který je vybaven dalšími tryskami s kleštěmi, které pracují v několika režimech.

Počet trysek

Zařízení s maximálním počtem hlav jsou výhodnější, ale takové modely nejsou levné. Proto bude mít dobrý výsledek elektrický holicí strojek se dvěma hlavami z hlediska ceny a kvality.

Pracovní rychlost

Různé typy vlasů jsou odstraněny jejich provozním režimem. Například tenké chloupky je lepší vyčistit při vysokých otáčkách a tlusté vlasy jsou při středních otáčkách dobře odříznuty. Proto musí mít zařízení nejméně dvě rychlosti.

Způsob použití

Značnou výhodou zařízení je možnost suchého a mokrého holení. Citlivé oblasti by měly být oholené vlhkým použitím gelu nebo pěny. Suché holení vhodné pro nohy.

Typ napájení

Rozpočtová zařízení obvykle pracují v síti, takže je používejte při koupání nebo sprchování. Pokud existuje finanční příležitost, věnujte pozornost žiletkám na bateriích nebo dobíjecích bateriích. Čím delší je autonomní pracovní doba, tím lepší a výkonnější zařízení.

Další funkce

Chcete-li vyniknout mezi konkurenty, stejně jako přilákat zákazníky, výrobci doplňují holicí strojky s různými tryskami. Může to být tryska s funkcí chlazení, masér, pulzace nebo jiné přísady, které mohou snížit nepohodlí. Výhody těchto možností však budou patrné pouze v případě, že je k dispozici základní pinzeta. Bez své přítomnosti nestojí za zaplacení za naprosto zbytečné věci.

Jak používat holicí strojek

Aby nedošlo k nepohodlí při odstraňování přebytečné vegetace a aby bylo dosaženo výsledku estetických výsledků, je nutné dodržovat jednoduchá pravidla.

 1. Razívejte pokožku ve sprše nebo v koupelně.
 2. Pro suché holení můžete jednoduše umýt oblast, která má být ošetřena, pod tekoucí teplou vodou, poté ji otřete měkkou utěrkou.
 3. Před mokrým holením naneste na tělo pěnu nebo gel.
 4. Přemístěte přístroj hladce a pečlivě přes vlasovou čáru. Nedělejte žádné náhlé pohyby nebo trhání.
 5. Doporučuje se lehké utažení pokožky, aby se snížily možné nepříjemné pocity.
 6. Po dokončení odstraňování chloupků ošetřete pokožku lotionem, který ho uklidní a zabraňuje podráždění.
 7. Vyčistěte přístroj, který je součástí sady, kartáčkem. Poškozené chloupky mohou negativně ovlivnit kvalitu holení. Pokud je elektrický holicí strojek vhodný k odstranění vlhkého vlasu, lze ho očistit pod proudem teplé vody.
 8. Navzdory vysoké bezpečnosti přístroje nemusíte během epilace tlačit holicí strojek do kůže. Takové manipulace mohou způsobit zranění.

Typy elektrických holicí strojky pro ženy: recenze nejlepších modelů

Není snadné zvolit ten nejlepší holicí elektrický holicí strojek, mnoho modelů má podobné vlastnosti a funkčnost. Proto se řídit podle vašich preferencí. Níže jsou nejvýše 7 elektrické holicí strojek.

Philips BRL 140

Plovácí hlava tohoto zařízení opakuje všechny zatáčky těla. Na obou stranách ostřikovače je vyřezávač se zaoblenými špičkami, které zajišťují hladký posuv a také ochranu před zraněním. V balení jsou dodatečné trysky s taškou pro skladování. Zařízení má také indikátor nabíjení a může pracovat nepřetržitě asi hodinu. Navíc můžete vidět malou recenzi videa Philips BRL 140.

Panasonic ES2216PC

Tichý model pracující z akumulátorů. Může být použit ve vodě nebo na suché pokožce. Má čtyři plovoucí hlavy, které snadno sledují obrysy těla. Tenká ochranná síť zabraňuje náhodným zraněním a zároveň zajišťuje dostatečnou blízkost a pohodlí. Vysoce kvalitní hypoalergenní čepele jsou instalovány na holicí strojku, která dokáže odstranit chloupky bez podráždění i v citlivých oblastech.

Braun LS 5160 a 5560

Na holicí strojky jsou nainstalovány plovoucí hlavy a velké baterie. Součástí holicího strojku je velké množství příloh, včetně peelingu pokožky. Vhodné pro všechny druhy holení. Vodotěsné pouzdro umožňuje oholení ve sprše a umytí částí pod tekoucí vodou bez strachu. Rozdíl mezi zařízeními v energii baterie a ceně.

RemingtonCordlessLadyShaverWDF

Elektrické holicí strojky, vybavené bateriemi. Má schopnost rychlého nabití. Zahrnuté: dvě trysky, trimmer pro bikini design. Navrženo pro mokré a suché holení. Životnost baterie bohužel trvá pouze půl hodiny. Kromě uchyceného vaku pro uložení a štětce na čištění.

Remington WDF4840 a WDF5030

Oba holicí strojek získaly od zákazníků řadu dobrých recenzí z důvodu jejich funkčnosti a kvality materiálů. Dvě holicí hlavy z speciální oceli jsou pokryty síťovinou, takže se nemusíte bát řezů. Baterie nabízejí možnost oholení jak na suché pokožce, tak i vlasy ve vodě. Model 5030 je vybaven proužkem mandlového oleje, který hydratuje pokožku během procedury.

Elektrické holicí strojek

Důležitým krokem při dokončení holicího procesu je čištění a péče o zařízení.

 1. Odstraňte všechny zbývající vlasy kartáčem nebo pod tekoucí vodou. To je jediný způsob, jak zajistit vysokou kvalitu holení a zvýšit životnost.
 2. Zařízení pro mokré holení se jednoduše opláchnou pod tekoucí vodou a důkladně se vysuší.
 3. Nebojte se demontovat holicí strojku, protože hlavní znečištění zůstává jen uvnitř holicí části.
 4. Drahé modely jsou často vybaveny samočistícím systémem nebo je na nich instalován senzor, který indikuje potřebu vyčistit součásti.
 5. Součásti pracovních nožů musí být mazány každých šest měsíců a podle potřeby je vyměňovat.

Silné a slabé stránky

Pokud existuje mnoho způsobů, jak odstranit vlasy, elektrický holicí strojek pro ženy neztrácí svou popularitu kvůli svým výhodám:

 • rychlost, jednoduchost a pohodlí postupu;
 • vhodné pro všechny zóny;
 • zařízení je zakoupeno jednou a po dlouhou dobu a při použití konvenčního stroje je nutné často měnit lopatky;
 • vhodné pro použití při cestování a doma;
 • vyloučila možnost řezů (při správném provozu);
 • tento postup nezpůsobuje bolest, protože folikuly se neroztrhují jako Vasque nebo se krkají, ale jsou pečlivě odříznuty nad povrchem kůže;
 • několik plovoucích hlav umožňuje hladké oholení, které nelze zaručit běžným strojem;
 • nejsou žádné alergické reakce;
 • Razidla jsou často vybavena bateriemi nebo bateriemi, které neomezují umístění depilace na přítomnost zásuvky.
 • krátkodobé uchování výsledku ve srovnání s třením nebo voskem;
 • náklady na zařízení, ačkoli musíte platit pouze jednou;
 • možné komplikace při čištění přilepených vlasů, kožních částic a tuku;
 • Pokud opakovaně řídíte holicí strojek na jednom místě, může dojít k podráždění.

Nejčastější dotazy

Epilátor nebo elektrický holicí strojek: co je lepší?

Epilátor poskytuje delší efekt "hladké nohy". A další chloupky rostou tenčí, řídké, ale pocity při epilaci nejsou nejpříjemnější. Chcete-li tento postup pohodlně, zvolte elektrický holicí strojek.

Co si vybrat elektrický holicí strojek nebo běžný stroj?

Konvenční strojní a elektrický holicí strojek jsou na principu činnosti podobné. Ale při výběru mezi elektrickým zařízením a klasickým strojem je lepší koupit první. Je mnohem bezpečnější díky nedostatku přímého kontaktu s pokožkou a trvá déle.

Bikini holicí strojek: vyberte ten nejlepší

Moderní dívky se raději zbavují vegetace v intímních částech těla pomocí břitvy pro oblast bikin. A to je vysvětleno nejen módou, ale také radou gynekologů, kteří tvrdí, že vlasy vytvářejí vynikající prostředí pro vývoj patogenních bakterií. Holičství oblasti bikin je obtížné: riziko poškození kůže je vysoká a kromě toho pravidelné odstraňování vlasů je plné zánětů, které mohou způsobit spoustu nepohodlí. Je důležité vybrat správnou břitvu pro odstranění chloupků v takové jemné oblasti. Jak to udělat, dozvíte se z tohoto článku.

Výhody a nevýhody holení

Holení je pravděpodobně nejoblíbenější způsob odstraňování chloupků v oblasti bikin. To je vysvětleno četnými výhodami této metody:

 • dostupnost;
 • schopnost hrát doma;
 • žádné kontraindikace.

Nicméně, to má holení intimní zóny a nevýhody. Za prvé, účinek trvá jen pár dní, takže se budete muset holit poměrně často. Zadruhé nesprávně vybraná holicí strojka může poškodit pokožku, což způsobí, že se na ní tvoří rány a pustuly.

Aby vlasy nemohly růst tak rychle, můžete použít speciální nástroje, například obsahující extrakt z ořechů. Abyste zabránili zranění pokožky, měli byste pečlivě zvážit výběr stroje pro intimní oblasti. Kvalita skutečně určuje, jak jemné holení bude.

Dámský elektrický holicí strojek

Moderní dívčí elektrické holicí strojky jsou multifunkční zařízení vybavená celou sadou trysek. Pomocí příloh můžete nejen vyřezávat vlasy na určitou délku nebo pod kořen, ale také je odstranit pomocí folikulu, to znamená, že holicí strojka může vykonávat stejné funkce jako epilátor. Břitva funguje následovně: stříhá vlasy se speciálními listy, které se díky speciální síti nedotýkají pokožky. Řezání vlasů, břitvy lehce zaoblené od špičky, díky čemuž se během regenerace objevuje méně nepohodlí.

Chcete-li odstranit vlasy v oblasti bikin, elektrický holicí strojek perfektně padne: prakticky nepoškozuje pokožku, navíc lze ve sprše použít mnoho modelů. Elektrické holicí stroje Braun, Panasonic a Remington jsou velmi oblíbené u zákazníků. Chcete-li odstranit vlasy v oblasti bikin, musíte použít úzké trysky, které vám umožňují "pracovat" i na nejnepřístupnějších místech.

Mají elektrické holicí strojky a nevýhody:

 • nepohodlí je možné po prvních postupech. Obvykle zmizí po přizpůsobení pokožky zařízení;
 • vysoce ceněný elektrický holicí strojek. Přístroj bude stát mnohem víc než tradiční holicí strojek, ale může být použit mnohem déle.

Ženské stroje

Pro oholení vlasů v intimní oblasti se nejlépe hodí speciální holicí strojky určené pro ženy. Takové holicí strojky mají následující výhody:

 • ostré čepele, které řezou vlasy velmi blízko k pokožce. Díky tomu je možné dosáhnout hladkého oholení a prodloužit dobu mezi postupy odstraňování vlasů;
 • plovoucí hlava, která sleduje obrysy těla a vyhýbá se zraněním a řezům;
 • gelová podložka, která hydratuje pokožku a změkčuje chloupky.

Stojí za zmínku, že holicí strojky pro odstranění vlasů z intimních oblastí by měly být velmi ostré. V opačném případě můžete pokožku poškodit nebo způsobit podráždění, které několikrát vede na stejném místě. Výrobci doporučují výměnu kazety po šesti použití stroje, jinak se holení nudných listů stává nejen obtížným, ale také nebezpečným.

Mnoho společností vyrábí speciální stroje pro důkladné holení. Tyto stroje jsou menší, takže je snadnější manipulovat s komplexními "reliéfy" oblasti bikin. Speciální design navíc umožňuje samostatné vytvoření jednoduchého designu oblasti bikin. Například břitva holicí strojka Kai má nejen speciální tvar a gelový proužek obsahující antibakteriální přísady, ale také mřížku na okraji čepele, která lehce zvedá dlouhé vlasy, což zajišťuje hladké oholení a dlouhotrvající účinek depilace.

Jednorázové stroje

Aby bylo možné odstranit přebytečné vlasy z oblasti bikin, je možné použít jednorázový stroj. Je však důležité pamatovat na jednoduchá doporučení:

 • Používejte k depilaci nového stroje. Pokud jste již použili holicí strojek k odstranění vlasů z nohou, nehoďte si oblast bikin. Bikini holicí strojek rychle ztrácí svou ostrost, takže můžete zranit pokožku;
 • Nekupujte příliš levné stroje: mají špatnou kvalitu a nejenom špatně odstraňují vlasy, ale mohou také způsobit škrábance a oděry.

Vysoce kvalitní jednorázové stroje vyrábějí firmy Gillette a BIC. Zejména oblíbené výrobky Gillette pro ženy, vyráběné pod značkou Venus. Speciálně navržené pro odstraňování vlasů z jemné kůže, jednorázové stroje vám umožňují bezpečně a rychle dosáhnout jemné a hladké pokožky v intimní oblasti. Majitelé citlivých kůží fit břitva Wit pro intimní depilaci, který má tři čepelky a gelové polštář ke změknutí chloupků.

Mohu použít samčí stroje?

Pánská holicí strojka je docela vhodná pro zpracování oblasti bikin. Musíte si vybrat vysoce kvalitní stroje, které mají plovoucí hlavu a gelovou podložku pro změkčení pokožky.

Samozřejmě, že chcete olizovat intimní oblast, musíte mít samostatný holící strojek a ne si ji půjčit od svého manžela.

Trimry

Ženy s citlivou kůží by měly přestat holí v intimní oblasti a věnovat pozornost strojům. Trimmer je zařízení, které jemně řeže vlasy, aniž by zranělo pokožku. Trimmer zvládne nejen bikini zónu, ale také je používá pro obočí. Samozřejmě by měly být použity samostatné postupy pro oba postupy.

Nejoblíbenější modely trimiterů pro ženy vyrábí Phillips, Veet a Panasonic. Doporučujeme upřednostňovat výrobky osvědčených značek, pokud hledáte zařízení pro zpracování oblasti bikin. Špatné trimery nejenže špatně odstraňují vlasy, ale také mohou "chytit" kůži, což je extrémně bolestivé a traumatické.

Mimochodem, pomocí trimru můžete nejen odstranit vlasy, ale i vyříznout na požadovanou délku. Z tohoto důvodu vám zařízení umožní vytvořit úhledný intimní "účes".

Jak udělat holí co nejpohodlněji?

Bez ohledu na způsob odstranění chloupků, který chcete zvolit, abyste se oholili v intimní zóně přinesenou alespoň nepohodlí, měli byste dodržovat následující tipy:

 • pro bikinistickou zónu je důležité vybrat samostatný stroj, který je třeba vyměnit okamžitě po tom, co čepele začnou ztrácet svou ostrost;
 • Před holením byste měli osprchovat vlasy nebo sprchovat. Je žádoucí lehce ošetřit kůži křovím;
 • není možné v žádném případě oholit oblast bikin na suchou pokožku - vždy vede k silnému podráždění a výskytu pustul;
 • čepel by se měl pohybovat ve směru růstu vlasů;
 • holicí vlasy denně nestojí za to. Kůže by měla odpočívat a zotavit se;
 • pokud se na kůži objevují červené tečky, měli byste je namazat krémem s vyrážkou dětské pleny.

Břitva pro oblast bikin by měla být vysoce kvalitní, dokonale ostrá a vybavena gelovým proužkem k ochraně a změkčení pokožky. Pouze v tomto případě bude holení bezpečné, hladké a pohodlné.

Pro Více Informací O Suché Vlasy