logo

Nejlepší elektrické holicí strojek pro ženy

Odstranění nežádoucích vlasů je záležitostí úzkostlivého, každá žena má svůj názor na tuto záležitost. Někdo preferuje, aby se jednou a navždy zbavil zbytečného strniště a uchýlil se k fototerapii. Jiní dávají přednost tomu, aby se v dnešní době shazovaly s tak drahými postupy, které odstraňují chloupky s cukrovou pastou. Příznivci tradičního holení se strojem nebo epilátorem jsou také málo.

Jaký je rozdíl mezi holičkami a holicími strojky pro ženy?

Snahy žen obnovit krásu jsou nesrovnatelné s časem stráveným muži na jejich vzhledu. Mezi zástupci silnějšího pohlaví existují výjimky, ale obecně musí žena udělat více procedur, aby se cítila pohodlně. Tento seznam zahrnuje odstranění chloupků. Pokud se člověk necítí v rozpacích vlasy, které vyrůstají na nohách, pak je nepravděpodobné, že žena bude chápána ostatními, pokud v tomto případě nepoužívá holicí strojek.

Zatímco muž vyhoří pouze obličej, žena se musí oholit vlasy z nohou, podpaží a intimních míst. Mezitím vlasy rostou rychleji a v různých směrech. Hlavním rozdílem mezi holicí strojkou a holicí strojkou pro muže je přítomnost většího počtu lopatek, aby nedošlo k vynechání jediného vlasu. Dámský elektrický holicí strojek má také významný rozdíl od mužské verze: je určen speciálně pro měkké vlasy a hrubý strniště na obličeji muže se nedokáže vyrovnat.

Nejlepší elektrický holicí strojek pro ženy

Chcete-li vybrat ten nejlepší elektrický holicí strojek pro ženy, potřebujete znát řadu důležitých parametrů zařízení:

 • Holicí systém: rotační a síťovina. Elektrický holicí strojek se síťovacím systémem je vhodný pro majitele citlivé pokožky a rotační - pro ty, kteří mají nejvyšší hladení oholení jako prioritu.
 • Dávejte pozor na to, zda je zařízení napájeno nebo má baterii. Druhá možnost je vhodná pro cestovatele, kteří je potřebují vzít s sebou.
 • Kvalita holení přímo závisí na počtu holicí hlavy. Moderní dívčí holicí strojek jsou v průměru vybaveny třemi hlavami.
 • Kromě množství je důležitý i účinek holicí hlavy. Mohou být fixní nebo plovoucí. Ve druhém případě bude pro vás snadněji dosaženo nepřístupných míst.
 • Pokud jste zvyklí na holení s použitím krémů - vaše verze ženského elektrického holicího stroje pro mokré holení.
 • Přítomnost trimru bude zajímavou přídavnou volbou a je užitečná například pro oblast bikin.

Co by měla být dobrá žiletka

V současné době je v prodeji obrovský počet typů holičů pro ženy. Na jedné straně je zařízení jednoduché, ale je stále užitečné znát pár okamžiků při výběru:

 • Počet čepelí. Všechno zde je jednoduché - čím více ostří, tím je hladší oholení.
 • Přítomnost mazacího pásu. Tato volba vám ušetří podráždění a zajistí bezpečnější holení.
 • Microcrest Moderní modely strojů vybavených tímto doplňkem, které zvedají chloupky a pomáhají je oholit.

Opotřebitelné a jednorázové holicí strojky pro ženy

Výběr žiletky může být bezpečně přiřazen kategorii "věčných" otázek. Co dáváte přednost - opakovaně použitelný nebo jednorázový holicí strojček? Výhody jednorázového stroje lze počítat s nízkou cenou, která neublíží tomu, aby se zařízení hodilo několika způsoby použití a umožní vám koupit nový. Negativní body: podráždění a křehnutí kůže. Opakovaně použitelné stroje přitahují vysokou kvalitu holení a dlouhou životnost. Mezi nedostatky: takový stroj není levný a vyměnitelné kazety jsou těžké najít.

Gillette

Jedna z nejstarších společností, která pro ně vyrábí holicí strojky a příslušenství, se může pochlubit přítomností jednorázových a opakovaně použitelných dámských strojů ve svém sortimentu. Žiletka Gillette Venus (Gillette Venus) se stala oblíbeným vynálezem společnosti. Tento model má pohodlnou pogumovanou rukojetí, pomocí které můžete oholet vlasy i pod sprchou bez strachu z pádu. Kromě toho je holicí strojka vybavena oválnou hlavou, která pomáhá oslovit těžko dostupné místa.

Schick

Tato opakovaně použitelná holicí strojka vytvořila to, o čem mnozí ženy snili. Model Schick Intuition má navíc k lopatkám speciální nádobu, která obsahuje gelové mýdlo. Jakmile se voda dostane do holicího strojku, nástroj zpěňuje, aby usnadnil holení. Tato volba je skvělá pro oblast bikin, nemůžete se obávat zvětšení vlasů.

Francouzská společnost BIC se proslavila především papírenským zbožím, ale také vyrábí kvalitní holicí strojek. Bohužel v sortimentu značky existují pouze jednorázové stroje bez možnosti výměny hlavy. Jeden z populárních modelů této značky je Miss Soleil, což je stroj s průhlednou růžovou rukojetí. Holičství tohoto zařízení nezpůsobuje podráždění, ale ostří jsou velmi ostré a musí být používány velmi opatrně.

Elektrický holicí strojek pro ženy

Hodně dívek nerozumí holičům, preferují elektrické spotřebiče pro holení a odstranění chloupků. Elektrický holicí strojček pro ženy odstraní nechtěné chlupy rychleji as menším úsilím. Nezáleží na tom, zda přístroj pracuje na baterii nebo v síti, můžete si s sebou vzít na výlet. Přístroje tohoto typu jsou vhodné i pro citlivou pokožku, nedráždí ji.

Brown

Mezi ženskou holicí strojkou Braun (Brown) je vyzdvihnout řadu Silk Epil. Většina modelů této řady je epilátor a vytahuje vlasy z kořene. Nicméně tato zařízení se snadno mění na ženské holící strojek, a to výměnou trysky. Tato část přeměňuje zařízení na síťový holicí strojek, na konci je hřeben pro uchopení vlasů. Tryska pro epilátor může být použita k oholení vegetace nohy a holicí strojek pro citlivé oblasti.

Remington

Dámské zařízení s moderním stylovým designem Remington Cordless Ladyshaver je určeno pro suché a mokré oholení vlasů. Přístroj se nebojí vody, takže jej lze použít ve sprše. Břitva, která má dvě hlavy, pracuje na síti, ale může pracovat i na baterii po dobu půl hodiny. Komfortní horní část znamená použití odšťavovače v oblasti bikin.

Philips

Nizozemská společnost Philips (Philips) je jedním z předních výrobců spotřebního zboží. Univerzální holicí strojka Ladyshave pomáhá odstranit nechtěnou vegetaci po celém těle. Výhody přístroje jsou: schopnost práce s baterií, 2 druhy holení a pohodlné uchopení. Sada obsahuje speciální kryt, který chrání síťku břitvy.

Kde koupit a kolik stojí

Můžete si koupit dámský holící strojky v každém obchodě s hardwarem, ale získání náhradní kazety pro znovu použitelný holicí strojek není snadné. Zpravidla se vyměnitelné jednotky objevují v online obchodech nebo na společných místech nákupu. Cena jednorázového stroje se pohybuje od 20 str. kus a opakovaně použitelný - od 650 str. Co se týká ženských elektrických holicích strojů a epilátorů, je lepší si je koupit ve velkých obchodních řetězcích, protože na internetu existuje velká šance, že se dostanou do falešného. Průměrná cena ženského elektrického holicího strojku je 2500 rublů.

Video: Který je lepší, strojní nebo elektrický holicí strojek

Recenze

Natalia, 21 let: Jako každá žena, je důležité, abych cítil dobře a že moje kůže zůstává citlivá. S druhým úkolem jsem se dlouhou dobu potýkal s podrážděním. Několik modelů holičů jsem použil a bezpečně propadl. Holičství s elektrickým holicí strojkem způsobuje také nepříjemné pocity. Zatímco voskování vlasů je moje ideální volba.

Anna, 32 let: Koupil jsem si jako dárek střihač vlasů z obchodu, všiml jsem si elektrického holicího strojku. Předtím jsem nevěděla, co je to ženské žiletky, vždycky jsem koupil levné jednorázové stroje. S elektrickým zařízením je odstraňování vlasů rychlejší a není podrážděn! Také se mi líbí fakt, že v soupravě je baterie, můžu bavit se mnou k moři.

Elena, 28 let: Pokud porovnáte způsoby holení nežádoucích vlasů, pak bych dal svůj hlas na opakovaně použitelné stroje. Jakmile jsem zapomněla odebrat epilátor se mnou na dovolenou, musel jsem se okamžitě dostat ze situace. Oko na levném stroji, které jsem koupil, což mě příjemně překvapilo. Ohoje hladce, nedráždí pokožku. Používám ji už tři roky a čas od času nahrazuji kazety.

Jak holit holicí elektrický holicí strojek

Použití ženských elektrických holicích strojků se stává čím dál více populární. To je způsobeno snadným používáním zařízení, protože není zapotřebí žádného úsilí, přípravy a plýtvání velkého množství času. Tato možnost je nejvhodnější pro ty, kteří mají kontraindikace k jiným metodám depilace a těm, kteří mají nízkou prahovou hodnotu bolesti.

Co jsou to holicí strojek pro ženy?

Podle mechanismu jejich práce je elektrický holicí strojek spíše než nůžky než nůž. Čepel obvykle rozřezává chloupky na povrch kůže, v elektrickém holicím stroji dochází k odříznutí nežádoucí vegetace bez přímého nárazu na povrch kůže. Kontakt s pokožkou nedochází díky speciální síti.

Nejlepším holicí strojkou pro ženy jsou přístroje Braun, Panasonic, Remington.

Různé elektrické holicí strojky jsou:

V rotačním pohybu listu je rotační v přírodě podél středové osy a chloupky jsou odstraněny a dostávají se dovnitř skosenými drážkami. Síťové listy mají zaoblený tvar a řezané vlasy, které spadají do kovové sítě.

Dámská holicí strojka je vhodná pro odstranění nežádoucí vegetace na všech oblastech pokožky, včetně oblastí v bikinách, která se vyznačuje zvýšenou citlivostí.

Elektrický holicí strojek je nejvhodnější pro odstranění chloupků v oblasti bikin. Během depilace nedochází k poranění kůže, kromě mnoha modelů může být použito ve sprše. V této oblasti je lepší upřednostnit zařízení s úzkou hlavou, která odstraní nežádoucí vlasy i na nejnepřístupnějších místech.

Jak holit holicí strojek

Aby holicí proces byl příjemný a požadovaný výsledek dosáhl, doporučuje se dodržovat některá pravidla pro používání elektrických holicích strojů pro ženy. Takže je nutné:

 1. Předparejte pokožku.
 2. Při použití holicího strojku pro suché holení je třeba povrch ošetřený pečlivě vysušit ručníkem.
 3. Pro mokré holení naneste na ošetřenou oblast speciální pěnu nebo holicí gel.
 4. Proces odstraňování chloupků by měl být prováděn pečlivě a hladce, bez náhlych pohybů. Je třeba se pohybovat ve směru růstu vlasů.
 5. Můžete pokožku pokožku trochu natáhnout po holení - to pomůže snížit nepohodlí, které se mohou objevit.
 6. Po ukončení procedury se doporučuje ošetřit povrch pokožky speciálním krémem.
 7. Po použití musí být zařízení vyčištěno z chloupků. Můžete to provést speciální štětkou, která je obvykle součástí holícího strojku. Mokré holicí přístroje lze čistit pod tekoucí vodou.

Je to důležité! Během holení nestlačte holicí strojek příliš. Navzdory spolehlivé ochraně před poškozením pokožky, které v zařízení existuje, v tomto případě hrozí nebezpečí zranění.

Srovnání účinnosti a výsledku holicího strojku a běžného holicího strojku

Mnoho žen se zajímá o otázku: co je lepší vybrat holicí strojek nebo holicí strojek?

Výrobci nabízejí celou řadu holicích strojků speciálně určených pro ženy. Mohou mít jiný počet lopatek, plovoucí hlavu, gelové podložky a další komponenty, které zvyšují komfort depilace.

Razidla jsou jednorázové a opakovaně použitelné. Přesto jsou opakovaně použitelné stroje uznávány za nejlepší holicí strojky pro ženy. Mají kvalitní holení, odolnější, ale dražší než u jednorázových.

Nevýhody holicího stroje pro ženy zahrnují:

 • pravděpodobnost podráždění po holení;
 • potřeba časté výměny strojů nebo vyměnitelných kazet;
 • riziko poranění kůže;
 • potřeba provést postup ve vodě s použitím dodatečné kosmetiky, což také vyžaduje určité výdaje v hotovosti.

Elektrické holicí strojky pro ženy jsou dražší než stroje, ale budou trvat déle. Při jejich použití je pravděpodobné, že řezy jsou mnohem nižší, protože zařízení se nedotýká přímo kůže.

Riziko podráždění po holení je také nižší. Elektrické přístroje mohou být použity bez vody, mohou být odváděny s sebou kdekoliv a používané na jakémkoli vhodném místě. Ale také vyžadují změnu holicí hlavy, což je obvykle asi rok a půl.

Pomoc! Elektrický holicí strojek je dobrou alternativou pro lidi s velmi citlivou, podrážděnou pokožkou a také s tendencí k alergickým reakcím.

Při srovnání výsledku získaného po holení se strojem a holicí strojkou je třeba poznamenat, že kvalita odstraňování chloupků je stále ještě lepší při používání stroje.

Odstranění nežádoucí vegetace jednoduchým holícím strojkem je čistší, pokožka se stává zdravějším, jelikož probíhá proces čištění pórů. V obou případech, stejně jako při používání elektrického holicího stroje a stroje, je výsledek uchováván na krátkou dobu a postup bude brzy opakován.

Recenze

Přehledy ženských elektrických holicích strojků jsou převážně pozitivní. Lidé, kteří používají tato zařízení, si uvědomují snadnost používání, možnost použití mokrého i suchého holení, nepřítomnost škodlivého účinku na pokožku. Také v recenziách píšu, že při použití takových holicích strojků se v extrémně vzácných případech vyskytuje podráždění.

Co si myslíš? Sdílejte své zkušenosti v komentářích pod článkem.

Mohou být použity na různých částech těla, včetně oblasti bikin. V této zóně výrobci dokonce nabízejí zařízení s užší hlavou, která umožňuje odstranění nežádoucí vegetace na nejnepřístupnějších místech. Vyšší náklady na zařízení se rychle vyplatí z důvodu nedostatečné potřeby častých změn trysek. Tuto břitvu můžete vzít kdekoli s sebou, což vám umožní odstranit nechtěné vlasy kdekoli.

Nicméně na fórech lze nalézt i negativní recenze o holičkách pro ženy. V některých případech je po depilaci někdy pozorováno podráždění. Je také obtížné najít vyměnitelnou hlavu pro konkrétní model zařízení. Někdy ženy říkají, že elektrický holicí strojek po použití může být docela obtížné vyčistit všechny chloupky v něm uvízlé.

Závěr

Popularita ženských elektrických holicích strojků je způsobena jednoduchostí a snadností použití. Odstranění vlasů pomocí takové holicí strojky vyžaduje méně času, na rozdíl od mnoha jiných způsobů řešení nežádoucí vegetace, což je velmi důležité pro ženy, které nechtějí věnovat další minuty nebo dokonce hodiny na depilaci.

Elektrické holicí strojek má několik výhod, jedna z nejdůležitější je neexistence možnosti zranění pokožky. Nicméně, ve srovnání s holicí strojky, výsledek je poněkud horší. Pomocí holicího strojku je depilace prováděna čistěji, což přímo ovlivňuje kvalitu procedury.

TOP 8 nejlepších ženských elektrických holicích strojků v roce 2016

Každá moderní žena se seznámí s nezbytným postupem pro odstranění nežádoucích vlasů. Aby bylo dosaženo kvalitního výsledku a co nejdůležitějšího účinku, používají se v sexuálním sexu speciální nástroje - epilátory a dámské elektrické holicí strojek. Abychom porozuměli charakteristikám a hlavním funkcím modelů, přezkoumejte v roce 2016 osm holí holí pro ženy.

Dámský elektrický holicí strojek Kemei EEBT10

Možnost rozpočtu z kategorie výrobků pro péči o tělo - epilátory a dámské elektrické holicí strojek - univerzální model Kemei EEBT10 v hodnotě 8 USD.

Nabíjecí vestavěná baterie (nabíjení přístroje až 8 hodin) zajišťuje nepřetržitý provoz zařízení po dobu 30 minut. Materiál těla - odolný plast, nože - nerezová ocel.

Souprava je dodávána s tryskou, která přesně a hladce klouže po kůži a rozřízne vlasy až na 0,2 mm, aby získal hedvábný a jemný účinek. Minimální úsilí a soubor základních jednoduchých funkcí - a máte hladkou pokožku obličeje, podpaží, břicha, nohou a oblasti bikin.

Mezi nevýhody patří nedostatek světelných diod LED, nelze použít s holicí pěnou a během sprchy (vyjímatelné nerezové nože je možné vymykat pouze), aniž by bylo možné používat zařízení během nabíjení. Výrobce - Kemei, Čína

Dámský elektrický holicí strojek Remington BKT4000

Remington bezdrátový bikini trim je ideální pro zbavit se nežádoucích vlasů bikini.

60 minut nepřetržité pracovní doby vám poskytne svobodu volby přesného intimního účesu a stylingu v oblasti bikin bez nebezpečí poškození a podráždění pokožky.

Elektrický holicí strojček Remington je dodáván se dvěma hřebenovými dýzy s různými délkami (2 mm a 4 mm), skříňkou a kartáčem pro čištění zařízení (je možno umývat epilační hlavu tekoucí vodou). Přístroj lze používat suché a mokré (například ve sprše).

Dámský elektrický holicí strojek pro bikiny Remington je vynikající kompaktní a pohodlné zařízení pro použití nejen doma, ale i při cestování a cestování. Inovativní, moderní design, přijatelná cena - 39 dolarů činí toto zařízení oblíbenou ve své kategorii a cenově dostupné pro všechny zákazníky. Výrobce - Remington, Čína.

Dámský elektrický holicí strojek Braun 5-547 Silk-epil Nohy Tělo

Pečlivé a účinné odstranění chloupků poskytne stylovou epilátorovou značku Braun. Vysokofrekvenční masážní technologie Braun 5-547 Silk-epil Legs elektrodilátor Tělo bude zvláště apelovat na ženy, které poprvé doma odstraňují vlasy. Tato technologie působí nejen na zklidnění podrážděné pokožky, ale také poskytuje nejpohodlnější pocity při epilaci.

Elektrický holicí strojček pro ženy má základní plovoucí epilační hlavu a zarážku a dva režimy rychlosti - 1) pro jemnější jemné odstranění chloupků v důsledku pomalé rotace pinzety a 2) pro rychlou epilaci, pokud není čas na dlouhou proceduru.

Ergonomický, pogumovaný tvar zařízení umožňuje použití během vodních procedur (podle recenzí dámských elektrických holicích strojů, takové použití epilátoru snižuje nepohodlí během epilace).

Bezdrátový offline režim - 60 minut poskytuje spolehlivou dobíjecí baterii (doba nabíjení 1 hodina). Jednoduché a jednoduché čištění a ukládání zařízení pomocí speciální kartáčové krabičky a pytle s taškou činí tento přístroj poměrně populární. Výrobce - Braun, Německo.

Dámský elektrický holicí strojek Rowenta EP9102

Ženské epilátor Rowenta EP9102 stylového černého a růžového designu je vynikajícím domácím zařízením pro zbavování nežádoucích tělesných vláken (ruce, nohy, oblast bikin).

Vlastnosti modelu: 2 výkonové úrovně (24 rotujících pinzet), 2 hlavní trysky (masáž - pro anestezii a hubice pro omezení), autonomní nepřetržitý provoz až 40 minut (nabíjecí baterie).

Zakřivený, příjemný tvar zařízení, plovoucí epilační hlava s osvětlením LED, schopnost používat holicí pěnu vám umožní efektivně, rychle a pohodlně provést proceduru odstraňování chloupků.

Jednoduchá a jednoduchá údržba zařízení (je možné umýt nerezové nože), pohodlné uložení (v sadě - pouzdro na kabelku). Cena za zařízení je 95 USD. Výrobce - Rowenta, Francie.

Dámský elektrický holicí strojek Hee HR Mini

Stylová řada bezdrátových fotoepilátorů byla doplněna novinkou - kompaktní přenosný gadget Hee HR Mini. Technologie IPL (metoda intenzivního světelného impulsu) je zaměřena na vlasové folikuly, díky čemuž se vlasy rychle odstraní a jejich opakovaný růst se zastaví.

8 režimů napájení, LED displej, ochrana očí, vestavěný snímač barvy kůže poskytují efektivní, měkké a bezpečné působení i na citlivou pokožku.

Práce bezdrátového designu nabízí dobíjecí baterii. Prostředek vysoce kvalitní světelné lampy je navržen pro 200 000 impulzů. Pravidelná fotoepilace zaručuje dlouhotrvající výsledky a hedvábnou, hladkou pokožku. Koupit dámský elektrický holicí strojek Hee HR Mini je možné za 302 dolarů. Výrobce - Hee, Jižní Korea.

Dámský elektrický holicí strojek Philips SC2008

Philips Philips SC2008 domácí fotoepilátor vás bude stát 442 dolarů na rychlé a bezbolestné odstranění nechtěných vlasů po delší dobu.

Hlavní charakteristiky zařízení: 5 režimů provozu - IPL technologie odstraňování chloupků (intenzivní pulzní světlo), nabíjení baterií (1,60 hod.), Velká pracovní plocha, životnost kazety je vypočtena pro 140 000 záblesků, 3 základní trysky (velké pro tělo, tváře a hlava pro oblast bikin).

Recenze elektrického holicího strojku Philips jsou převážně pozitivní. Pravidelné používání tohoto přístroje bude hladké, jemné, hedvábné a zároveň výrazně sníží růst vlasů a zabrání jejich růstu.

Nevýhody modelu: zařízení nelze použít s holicí pěnou, bez podsvícení LED. Výrobce - Philips, Nizozemsko.

Dámský elektrický holicí strojek Panasonic ES-WH90

Zajímavý přenosný přístroj výrobce Panasonic za $ 476 umožní odstranit zbytečné chloupky na těle bez bolesti a slz. V závislosti na citlivosti pokožky a tloušťce chloupků si vybíráte z 5 úrovní (intenzita záblesků) práce optimální pro sebe.

Pomocí elektronického ovládání a ultrafialového paprsku (technologie intenzivního impulzního světla) bude panasonic Panasonic ES-WH90 epilátor hladký a hedvábný všude: na obličeji, podpaží, pažích, nohou a také v oblasti bikin. Životnost baterie přibližně 180 minut a 100 000 bliknutí.

Souprava přidala malý trimmer trysky pro obličej. Zakřivený, pohodlný, ergonomický, příjemný dotykový model dokonale padne do ruky.

Mezi nevýhody patří nedostatečné osvětlení, je zakázáno používat fotoepilátor pěnou. Výrobce - Panasonic, Japonsko.

Dámský elektrický holicí strojek SmoothSkin Gold IPL 300K

Novinkou anglická produkce - domácí a rychlá fotopříslušenství SmoothSkin Gold IPL 300K. S tímto gadgetem se budete účinně, snadno a bezpečně zbavit nechtěných vlasů doma.

Krásné, stylové zařízení vám ušetří čas a bude vyhovovat jak ženám, tak mužům. Zakřivený, ergonomický tvar, zdokonalený perfektní design - módní inovace tohoto holicího strojku.

Vestavěný ochranný systém - kůže, od poškození a mikrotrauma a oči, od záblesků jasného světla (přístroj je zapnutý pouze v těsném kontaktu s pokožkou) zajišťuje všechny bezpečnostní indikátory.

Jedinečný skener typu barvy a pokožky, přítomnost optimální sady funkcí, zdroj fotografické lampy pro 300 000 záblesků, vysoký výkon (napájený ze sítě), dva typy epilace (Glide a Stamp) - to vše vytváří poměrně vysoké náklady na zařízení (600 dolarů).

Malé nevýhody: žádné podsvícení, které nelze použít s holicí pěnou. Výrobce: Boots, Cyden Ltd, Velká Británie.

Dámský elektrický holicí strojek - který z nich je lepší?

Podíl ve společnosti. sítě:

Odstranění přebytečné vegetace z těla je stejně důležitým postupem pro muže i ženy. Pro mnoho lidí se stalo stejně známým způsobem, jako je čištění zubů nebo ranní sprcha. Spolu s odstraňováním voskových vlásků, odstraněním laseru, mnoho žen používá k tomuto účelu speciální elektrický holicí strojek. Ale výběr tohoto zařízení má spoustu jemností, zvláště pro začátečníky. Po přečtení tohoto článku můžete sami zodpovědět otázku: holicí elektrické holicí strojek - který z nich je lepší?

Princip činnosti

Podle principu fungování zařízení je spíše než nůžky než nože. Pokud čepel řeže vlasy na povrch pokožky, elektrický holicí strojček řeže vlasy a povrch pokožky zůstává neporušený.

Existují dva typy elektrických holicí strojky:

 • Rotary. Čepele v rotačním zařízení se otáčejí podél středové osy a stříhávají vlasy, které spadaly dovnitř přes zkosené drážky.
 • Mřížka. Čistý holicí strojek je opatřen zaoblenými čepelemi, které řeže chloupky, které spadají do kovové sítě.
na obsah ↑

Jak vybrat elektrický holicí strojek pro ženy a co je třeba vzít v úvahu?

Není vůbec překvapující, že se ztratíme v oceánu nabídek od různých společností. Regály mají holicí strojky za skvělé ceny as řadou funkcí. Jak si vybrat nejlepší elektrický holicí strojek pro sebe?

Je to důležité! Nejdůležitější moment při nákupu: jak přesně budete používat zařízení?

 • Pokud potřebujete zařízení pro odstraňování vlasů z nohou, intimní oblasti a axilárních dutin, je lepší věnovat pozornost modelu s plovoucími hlavami.
 • Pro ženy, které často cestují, udělá bezdrátový elektrický holicí strojek.

Také při výběru je třeba vzít v úvahu takové faktory.

Pohled břitů, tloušťka vlasů

V prodeji jsou břitvy pracující s vlasy různé tloušťky a délky.

Je to důležité! Nejlepší elektrický holicí strojek pro ženy je vybaven tryskou s pinzetou a může pracovat v několika režimech.

Počet hlav

Zde funguje pravidlo: čím více, tím lépe. Ale modely s velkým počtem kusů jsou poměrně drahé. Proto je optimální poměr ceny a kvality dámský holicí strojky s dvěma hlavami. A výsledek není špatný a náklady nejsou transcendentální.

Pracovní rychlost

Praxe ukazuje, že odstranění různých druhů chloupků je spojeno s určitými režimy provozu zařízení. Například:

 • u jemných chloupků je preferována vysoká rychlost otáčení hlavy;
 • silnější vlasy jsou náchylnější k řezání v mírném režimu.

Je to důležité! Nejlepší možností pro dámy by bylo koupit holicí strojek, který pracuje nejméně ve dvou rychlostech.

Způsob použití

Schopnost používat suché a mokré holení je velkou výhodou zařízení. Například oblast bikin a podpaží jsou velmi citlivá. Pro bezbolestné odstranění chloupků je zapotřebí předběžná úprava pokožky.

Je to důležité! Použitím mokrého holení pomocí speciálních pěn a gelů se můžete vyhnout podrážděnosti.

Druh potraviny

Nenákladné modely zpravidla pracují ze sítě, takže je nemusíte nikdy používat ve sprše. Pokud máte takovou příležitost, doporučujeme zakoupit bateriový nebo bateriově napájený model.

Je to důležité! Při výběru je třeba věnovat pozornost době, kdy je přístroj držen elektrickým nábojem.

Další funkce

Chladicí tryska, masér, pulzace a další funkce snižují nepříjemné pocity při odstraňování chloupků. Ale tyto funkce jsou užitečné pouze pro holicí strojek. Pokud není zařízení vybaveno příchytkami na kleště, pak jsou tyto možnosti zcela zbytečné a neměli byste za ně platit.

Nejlepší ženský elektrický holicí strojek je ten, který vám nejlépe vyhovuje. Proto při nákupu je důležité studovat technické a provozní vlastnosti výrobku a teprve potom rozhodnout.

Pravidla pro používání holicího strojku pro ženy:

 • Opláchněte oblast, která má být ošetřena teplou vodou, utřete ručníkem. Pro suché holení je takový výcvik dostačující. Pokud procvičujete mokré holení, naneste na pokožku speciální pěnu nebo gel.
 • Opatrně a pomalu pohněte holicí strojek přes kůži bez náhlé pohyby a trhání. Potřeba přesunout vlasovou čáru.
 • Po holení ošetřete pokožku speciálním krémem. Podívejte se na odkaz a zjistěte nejúčinnější způsob, jak odstranit podráždění po holení.
 • Zařízení vyčistěte speciálním štětcem, který je součástí balení.

Nejlepší elektrické holicí strojky pro ženy: přehled nejoblíbenějších modelů

Dáváme seznam nejpopulárnějších modelů, díky nimž bude pro vás snadněji určovat nejlepší holicí strojky pro ženy.

Panasonic ES2216PC

Osušuje a hydratuje pokožku stejně dobře. Přístroj nevyvolává podráždění, proto je vhodný pro zvláště citlivou pokožku. Žiletka poskytuje dokonale hladký povrch.

Brown FG 1100

Břitva je vybavena deseti různými tryskami, poskytuje hladké a vysoce kvalitní oholení. Možná kompletní (podle epilátorového principu) odstraňování chloupků. K dispozici je trimmer, který lze použít pro intimní účes. Správně - nejlepší elektrický holicí strojky pro ženy.

Je to důležité! Chcete vytvořit originální intimní účesy doma? Použijte naše tipy, abyste zjistili, který bikini trimmer je lepší.

Panasonic ES246AC

Zvláštností tohoto modelu je hlava s šířkou palce, která zajišťuje odstranění chloupků na nejtěžších místech. Břitva nepořezává jen vlasy, ale zachycuje jejich špičky. Dívka nebude zažívat nepohodlí při růstu vlasů, takže můžete bezpečně říct, že je to dobrý elektrický holicí strojček pro ženy.

Remington WDF 7000

Zařízení je vybaveno dvěma holicími hlavami, které umožňují mokré a suché holení. Zařízení je vybaveno trimerem pro intimní účesy.

Elektrický holicí strojek proti epilátoru: co je lepší?

Ženské holicí holicí stroje se víceméně vyřeší. Jaký elektrický holicí strojček pro ženy je lepší, víte o tom. Mnoho lidí se ptá na otázku: která je vhodnější, epilátor nebo elektrický holicí strojek?

Epilační technologie se liší od holení. Tento účinek na vlasové folikuly je trvale odstranit. Epilace je poměrně vážná a ne nejpříjemnější. Provádí se pouze odborníci v salonech. Dopad na kořeny vlasů se provádí pomocí laseru nebo elektrického proudu.

Je to důležité! Náš samostatný příspěvek vám pomůže vybrat nejlepší model epilátoru. V něm najdete všechny informace o kritériích výběru zařízení, výrobců a modelů. Přečtěte si "Epilátory - které je lepší vybrat?".

Dnes je však epilace nazývána také domácí procedurou pro oškrabávání chloupků pomocí speciálních pinzet. Tento postup se stal velmi populární vzhledem k dlouhodobému účinku "hladké pokožky". Čas potřebný k vytvoření nového vlasového folikulu bude potřebovat hodně. Existuje však mnoho dalších účinných způsobů, jak provádět odstraňování chloupků v intimní oblasti.

Je to důležité! Princip činnosti různých elektroepilátorů je odlišný. Existují modely vybavené disky a pinzety. Disk pevně přitiskne vlasy a vytáhne je z kořene. Pinzety zachycují vlasy ve speciální smyčce a také je vytáhnou. Reklama slibuje účinek hladké pokožky po celý měsíc. Skutečný termín je 1-2 týdny.

Pokud pravidelně používáte epilátor, v průběhu času uvidíte, že vlasy se staly spíše řídké, tenké a měkké. To není špatné, ale nemůžete zavolat příjemné odstranění chloupků. První postup je obzvláště nepohodlný. Takže pokud nevíte, jak vydržet bolest, epilátor bude vypadat jako středověký nástroj mučení.

Je to důležité! Trysky, které snižují nepohodlí (masér, chladicí systém), tento problém řeší pouze částečně. A po depilaci potřebujete speciální péči o pleť.

Nejlepší elektrický holicí strojek pro ženy v intimní zóně

Elektrické holicí strojek pro ženy na principu působení více jako nůžky než holicí strojek. Klasické čepelky prostě odříznou folikuly a elektrické zařízení nemá přímý účinek na pokožku. Kontakt s pokožkou je vyloučen z důvodu přítomnosti oka nebo speciální struktury hlav.

 • 1. Co je třeba vzít v úvahu při výběru
 • 1.1. Typ čepele, tloušťka vlasu
 • 1.2. Počet trysek
 • 1.3. Pracovní rychlost
 • 1.4. Způsob použití
 • 1.5. Typ napájení
 • 1.6. Další funkce
 • 2. Jak používat holicí strojek
 • 3. Typy elektrických holicí strojky pro ženy: recenze nejlepších modelů.
 • 3.1. Philips BRL 140
 • 3.2. Panasonic ES2216PC
 • 3.3. Braun LS 5160 a 5560
 • 3.4. RemingtonCordlessLadyShaverWDF
 • 3.5. Remington WDF4840 a WDF5030
 • 4. Údržba holicího strojku
 • 5. Silné a slabé stránky
 • 6. Nejčastější dotazy

Existují dva hlavní typy zařízení:

 1. Rotary (čepel se pohybuje v kruhu kolem středové osy a folikuly jsou odstraněny a dostávají se do šikmých drážkování).
 2. Oka (mají zaoblený tvar čepele, které snižují nežádoucí vegetaci, uvíznou v kovové síti).

Elektrický holicí strojek je univerzální přístroj, který se dokáže zbavit srsti na všech částech těla, a to iv intimní oblasti, která je známá svou citlivostí.

Co je třeba vzít v úvahu při výběru

Zařízení můžete hodnotit podle několika kritérií. Pokud je vaše cílová depilace v oblasti bikin, podpaží, nohou, je lepší koupit model s plovoucí hlavou. Pro milovníky cestování udělá bezdrátový elektrický holicí strojek.

Typ čepele, tloušťka vlasu

Výrobci břitových destiček vyvinuli zařízení, která pracují s různými délkami, tloušťkami a tuhostí. Zkuste si vybrat univerzální model, který je vybaven dalšími tryskami s kleštěmi, které pracují v několika režimech.

Počet trysek

Zařízení s maximálním počtem hlav jsou výhodnější, ale takové modely nejsou levné. Proto bude mít dobrý výsledek elektrický holicí strojek se dvěma hlavami z hlediska ceny a kvality.

Pracovní rychlost

Různé typy vlasů jsou odstraněny jejich provozním režimem. Například tenké chloupky je lepší vyčistit při vysokých otáčkách a tlusté vlasy jsou při středních otáčkách dobře odříznuty. Proto musí mít zařízení nejméně dvě rychlosti.

Způsob použití

Značnou výhodou zařízení je možnost suchého a mokrého holení. Citlivé oblasti by měly být oholené vlhkým použitím gelu nebo pěny. Suché holení vhodné pro nohy.

Typ napájení

Rozpočtová zařízení obvykle pracují v síti, takže je používejte při koupání nebo sprchování. Pokud existuje finanční příležitost, věnujte pozornost žiletkám na bateriích nebo dobíjecích bateriích. Čím delší je autonomní pracovní doba, tím lepší a výkonnější zařízení.

Další funkce

Chcete-li vyniknout mezi konkurenty, stejně jako přilákat zákazníky, výrobci doplňují holicí strojky s různými tryskami. Může to být tryska s funkcí chlazení, masér, pulzace nebo jiné přísady, které mohou snížit nepohodlí. Výhody těchto možností však budou patrné pouze v případě, že je k dispozici základní pinzeta. Bez své přítomnosti nestojí za zaplacení za naprosto zbytečné věci.

Jak používat holicí strojek

Aby nedošlo k nepohodlí při odstraňování přebytečné vegetace a aby bylo dosaženo výsledku estetických výsledků, je nutné dodržovat jednoduchá pravidla.

 1. Razívejte pokožku ve sprše nebo v koupelně.
 2. Pro suché holení můžete jednoduše umýt oblast, která má být ošetřena, pod tekoucí teplou vodou, poté ji otřete měkkou utěrkou.
 3. Před mokrým holením naneste na tělo pěnu nebo gel.
 4. Přemístěte přístroj hladce a pečlivě přes vlasovou čáru. Nedělejte žádné náhlé pohyby nebo trhání.
 5. Doporučuje se lehké utažení pokožky, aby se snížily možné nepříjemné pocity.
 6. Po dokončení odstraňování chloupků ošetřete pokožku lotionem, který ho uklidní a zabraňuje podráždění.
 7. Vyčistěte přístroj, který je součástí sady, kartáčkem. Poškozené chloupky mohou negativně ovlivnit kvalitu holení. Pokud je elektrický holicí strojek vhodný k odstranění vlhkého vlasu, lze ho očistit pod proudem teplé vody.
 8. Navzdory vysoké bezpečnosti přístroje nemusíte během epilace tlačit holicí strojek do kůže. Takové manipulace mohou způsobit zranění.

Typy elektrických holicí strojky pro ženy: recenze nejlepších modelů

Není snadné zvolit ten nejlepší holicí elektrický holicí strojek, mnoho modelů má podobné vlastnosti a funkčnost. Proto se řídit podle vašich preferencí. Níže jsou nejvýše 7 elektrické holicí strojek.

Philips BRL 140

Plovácí hlava tohoto zařízení opakuje všechny zatáčky těla. Na obou stranách ostřikovače je vyřezávač se zaoblenými špičkami, které zajišťují hladký posuv a také ochranu před zraněním. V balení jsou dodatečné trysky s taškou pro skladování. Zařízení má také indikátor nabíjení a může pracovat nepřetržitě asi hodinu. Navíc můžete vidět malou recenzi videa Philips BRL 140.

Panasonic ES2216PC

Tichý model pracující z akumulátorů. Může být použit ve vodě nebo na suché pokožce. Má čtyři plovoucí hlavy, které snadno sledují obrysy těla. Tenká ochranná síť zabraňuje náhodným zraněním a zároveň zajišťuje dostatečnou blízkost a pohodlí. Vysoce kvalitní hypoalergenní čepele jsou instalovány na holicí strojku, která dokáže odstranit chloupky bez podráždění i v citlivých oblastech.

Braun LS 5160 a 5560

Na holicí strojky jsou nainstalovány plovoucí hlavy a velké baterie. Součástí holicího strojku je velké množství příloh, včetně peelingu pokožky. Vhodné pro všechny druhy holení. Vodotěsné pouzdro umožňuje oholení ve sprše a umytí částí pod tekoucí vodou bez strachu. Rozdíl mezi zařízeními v energii baterie a ceně.

RemingtonCordlessLadyShaverWDF

Elektrické holicí strojky, vybavené bateriemi. Má schopnost rychlého nabití. Zahrnuté: dvě trysky, trimmer pro bikini design. Navrženo pro mokré a suché holení. Životnost baterie bohužel trvá pouze půl hodiny. Kromě uchyceného vaku pro uložení a štětce na čištění.

Remington WDF4840 a WDF5030

Oba holicí strojek získaly od zákazníků řadu dobrých recenzí z důvodu jejich funkčnosti a kvality materiálů. Dvě holicí hlavy z speciální oceli jsou pokryty síťovinou, takže se nemusíte bát řezů. Baterie nabízejí možnost oholení jak na suché pokožce, tak i vlasy ve vodě. Model 5030 je vybaven proužkem mandlového oleje, který hydratuje pokožku během procedury.

Elektrické holicí strojek

Důležitým krokem při dokončení holicího procesu je čištění a péče o zařízení.

 1. Odstraňte všechny zbývající vlasy kartáčem nebo pod tekoucí vodou. To je jediný způsob, jak zajistit vysokou kvalitu holení a zvýšit životnost.
 2. Zařízení pro mokré holení se jednoduše opláchnou pod tekoucí vodou a důkladně se vysuší.
 3. Nebojte se demontovat holicí strojku, protože hlavní znečištění zůstává jen uvnitř holicí části.
 4. Drahé modely jsou často vybaveny samočistícím systémem nebo je na nich instalován senzor, který indikuje potřebu vyčistit součásti.
 5. Součásti pracovních nožů musí být mazány každých šest měsíců a podle potřeby je vyměňovat.

Silné a slabé stránky

Pokud existuje mnoho způsobů, jak odstranit vlasy, elektrický holicí strojek pro ženy neztrácí svou popularitu kvůli svým výhodám:

 • rychlost, jednoduchost a pohodlí postupu;
 • vhodné pro všechny zóny;
 • zařízení je zakoupeno jednou a po dlouhou dobu a při použití konvenčního stroje je nutné často měnit lopatky;
 • vhodné pro použití při cestování a doma;
 • vyloučila možnost řezů (při správném provozu);
 • tento postup nezpůsobuje bolest, protože folikuly se neroztrhují jako Vasque nebo se krkají, ale jsou pečlivě odříznuty nad povrchem kůže;
 • několik plovoucích hlav umožňuje hladké oholení, které nelze zaručit běžným strojem;
 • nejsou žádné alergické reakce;
 • Razidla jsou často vybavena bateriemi nebo bateriemi, které neomezují umístění depilace na přítomnost zásuvky.
 • krátkodobé uchování výsledku ve srovnání s třením nebo voskem;
 • náklady na zařízení, ačkoli musíte platit pouze jednou;
 • možné komplikace při čištění přilepených vlasů, kožních částic a tuku;
 • Pokud opakovaně řídíte holicí strojek na jednom místě, může dojít k podráždění.

Nejčastější dotazy

Epilátor nebo elektrický holicí strojek: co je lepší?

Epilátor poskytuje delší efekt "hladké nohy". A další chloupky rostou tenčí, řídké, ale pocity při epilaci nejsou nejpříjemnější. Chcete-li tento postup pohodlně, zvolte elektrický holicí strojek.

Co si vybrat elektrický holicí strojek nebo běžný stroj?

Konvenční strojní a elektrický holicí strojek jsou na principu činnosti podobné. Ale při výběru mezi elektrickým zařízením a klasickým strojem je lepší koupit první. Je mnohem bezpečnější díky nedostatku přímého kontaktu s pokožkou a trvá déle.

Výběr dobrého holicího strojku pro odstranění chloupků

Dnes u mnoha žen se takový postup, jako je odstranění přebytečných vlasů, stal stejně důležitým a pravidelným, jako je čištění zubů nebo denní sprchování. Mezi nejčastější zařízení, která tento problém řeší, patří holicí strojek a holicí strojek. S jejich pomocí, celý proces trvá méně času, na rozdíl od možností použití vosku nebo cukrové pasty. Kromě toho nepotřebujete speciální školení. Celý postup lze provést nezávisle, aniž byste kontaktovali salon krásy. Tento článek podrobně popisuje, která břitva je nejlepší pro ženy.

Vlastnosti břitvy

Některé ženy stále raději používají konvenční holicí strojky pro odstraňování chloupků. Navzdory skutečnosti, že postup s jeho pomocí je poměrně rychlý, existují však mnohé nevýhody. Jejich nejdůležitějším mínusem je podráždění na kůži ve formě pupíků a vyrážky po jejich aplikaci. Navíc existuje velké riziko poškození jemných kožních náplastí s malými řezy, které způsobují nepříjemné pocity. Takové nepříjemné důsledky jsou však pozorovány pouze po použití nejlevnějších a jednorázových holicích strojků. Nedávno však výrobci takového příslušenství vylepšují své výrobky.

Vysoce kvalitní břitva je skvělá pro domácí použití a rychlé odstranění přebytečných vlasů. To je jeho hlavní výhoda v porovnání s elektrickým holicí strojkem a jinými způsoby. Ovšem efekt po ní zůstává po malou dobu. To je způsobeno skutečností, že holicí strojky během postupu neovlivňují vlasové kořeny a stále rostou intenzivně. Proto se po několika dnech začne objevovat strniště, z něhož je nutné je znovu zlikvidovat.

Pro snadné posunování holicího strojku se doporučuje zvlhčit pokožku a před tím ji odstranit sprchový gel. V takovém případě se musí zařízení nejprve pohybovat ve směru, ve kterém vlasy rostou. Pokud na konci procedury něco zůstane, musíte břitvy několikrát držet v opačném směru. Důležitou podmínkou je ostrost holicího strojku, čím ostřejší je, tím více vlasů bude odstraněno. Opakované použití jednorázového stroje nepovede k požadovanému výsledku.

Typy holičů

Trh spotřebního zboží je plný všech druhů holicích strojů. Jsou rozděleny do následujících typů:

  Stroje mají vyměnitelné kazety. Jsou klasifikovány jako bezpečné moderní dámské přístroje pro odstraňování vlasů na nohou, podpaží a v oblasti bikin. Mají pět plovoucích čepelí, které zachycují všechny vlasy bez výjimky. A přítomnost ochranného zvlhčovacího kapela zabraňuje krájení pokožky a zlepšuje sklouznutí samotného zařízení. Podle potřeby musíte vyměnit kazetu. Ale na úkor velmi ostré lopatky by se to mělo dělat velmi zřídka.

Razítko s vyměnitelnými kazetami

Břitva s pěnivým polštářem

Jednorázový holicí strojek

Normální možnosti výběru holicího strojku

Žehličky pro ženy se prodávají v různých variantách, tvarech a funkcích. Navzdory skutečnosti, že zařízení je poměrně jednoduché, při výběru je třeba věnovat pozornost následujícím skutečnostem:

 1. Kolik lopatek je v něm (čím více je, tím lepší efekt bude dosaženo).
 2. Existuje mazací pás (zabraňuje zánětlivé a dráždivé reakci).
 3. Zda je mikrocrest umístěn (s jeho pomocí se vlasy zvedají, což usnadňuje jejich holení).

Elektrické holicí strojek

Odstraňte vlasy na těle elektrického holícího strojku, mnoho žen se stalo. Důvodem je především dlouhodobý účinek po postupu, na rozdíl od konvenčního holicího strojku. Je vhodný nejen pro nohy, podpaží, oblasti bikin, ale i pro obličej. Zařízení navíc trvá dlouhou dobu a nemusíte měnit nebo zakoupit nové čepelky každý měsíc. To pomáhá šetřit peníze. Zlepšená bezpečnost snižuje riziko náhodného krácení. Není také třeba se připravovat na proceduru, navlhčit pokožku a nanášet pěnu. Elektrický holicí strojek se skládá z mnoha holicí hlavy, což zlepšuje čistotu holení.

Elektrické holicí strojky s tryskami

Navzdory všem výhodám má zařízení několik nevýhod. Nejdůležitější věcí je potíže s jeho čištěním, protože při holení chloupků, kožních částic a tuku zůstanou v něm a samočisticí funkce chybí. K druhé významné nevýhodě patří mnoho bolesti.

Typy elektrických holicí strojky

Elektrické holicí strojky jsou čisté a rotační. Přístroje se systémem ostřikovačů při řezání chlupů používají nože, které jsou pod sítí. Díky tomu nejsou nože v kontaktu s pokožkou, což zabraňuje výskytu řezů a podráždění. Umožňuje zařízení používat i pro lidi s velmi citlivou kůží. Systém mřížky je téměř bezpečný, ale je obtížné s ním odstranit tuhé vlasy. Zpravidla po skončení postupu a při držení ruky na kůži můžete cítit ostré jehly.

Elektrické holicí strojky s rotorovým systémem pracují otáčením nožů tak, aby se zařízení pohodlně připevnilo k pokožce, což pomáhá holením hustých vlasů. Ale výskyt zánětu a vyrážky na kůži není vyloučen.

Možnosti volby elektrického holicího stroje

V obchodech najdete spoustu elektrických holicích strojů různých modelů a funkčnosti. Proto při výběru takového zařízení musíte vzít v úvahu jednotlivé charakteristiky vašeho těla. Pokud ji potřebujete k odstranění chloupků, a to nejen na nohou, ale i na podpažích, je lepší vybrat si z modelů s plovoucími hlavami. A pro běžné ženy, které cestují, dostanu více bezdrátových zařízení. Rychlost práce také hraje důležitou roli. Tenké chloupky jsou lépe odstraněny ve vysokém a tlusté a mírné. Navíc je dobrý elektrický holicí strojek rozlišován takto:

 1. Voděodolný.
 2. Dostupnost náhradní baterie.
 3. Další trysky.

Co je lepší holicí strojek nebo elektrický holicí strojek?

Po prozkoumání všech vlastností a typů konvenčních ženských strojů a elektrických holicí strojky se každý může rozhodnout pro sebe nejlepší. Břitvy jsou pozoruhodné kvůli jejich levosti. Cena jednorázového se pohybuje od 20 do 50 rublů za kus a náklady na opakované použití začínají od 650 rublů. Odstranění vlasů s jejich pomocí je co nejméně bezbolestné a rychlé, ale výsledek trvá jen týden. Zatímco elektrické holicí strojky se zbavují přebytečných vlasů po delší dobu. Ale cena za ně je mnohem dražší a začíná od 2500 rublů. V takovém případě stačí zařízení koupit a používat ji dlouho. Jeho hlavní výhodou je použití bez vody a mýdla. Při cestách hraje důležitou roli.

Dámský holicí strojek: jak si vybrat a používat

Dokonale hladká pokožka těla činí ženu atraktivní a dobře upravenou. Moderní kosmetologie nabízí řadu technik pro odstranění nadměrné vegetace - od pravidelného holení až po různé typy depilace a depilace. Holicí však zůstává nejbezpečnějším postupem pro pokožku: v průběhu jejího provádění se chloupky neodstraní od kořene jako při epilaci, ale jsou odříznuty pouze na požadovanou délku. V závislosti na požadovaném výsledku se používají jednoduché holicí strojky, elektrické holicí strojky a vyžínače. Každé zařízení má výhody a nevýhody. Proto při výběru holícího strojku nejprve zjistěte, za jakým účelem jej potřebujete. A v souladu s tím si prostudujte informace o modelech prezentovaných na trhu a jejich vlastnostech.

Holicí přístroje: funkce pro ženy

Pro postup holení ženy používají následující typy holičů:

 • holicího strojku nebo holicí strojky. Přístroj byl používán po desetiletí a neztrácí popularitu. Břitva přerušuje chloupky blíže k kořenům než elektrický holicí strojek, čímž zajišťuje lepší oholení. Výrobci pravidelně vylepšují tato zařízení přidáním různých možností rychlého a pohodlného holení. Největší nevýhodou holicího strojku je, že vyžadují vodu a speciální holicí výrobky, které nejsou vždy k dispozici. Kromě toho může holicí stroj způsobit podráždění citlivé pokožky. Dámské holicí strojky se liší od holičů nejen v jasných barvách a elegantním designu, ale také za přítomnosti speciálního zvlhčujícího proužku, který zlepšuje klouzání, zabraňuje usazování pokožky a činí proceduru příjemnějším a bezbolestným. Stroj lze použít k odstranění přebytečných vlasů na všech částech ženského těla; Ženské stroje jsou navrženy speciálně pro jemnou pokožku: zajišťují bezpečnost holení a nepřítomnost podráždění po proceduře
 • elektrický holicí strojek Na rozdíl od obráběcích strojů je vždy k dispozici postup holení holicího strojku. Dokonce i přítomnost ručního napájení není nutná, protože většina moderních zařízení má baterie s dobrou kapacitou. Hlavní rozdíl mezi elektrickým holicí strojkem a epilátorem spočívá v tom, že jemně prořízne chloupky na základně a epilátor je vytáhne z kořene. Elektrický holicí strojek poškozuje kůži méně, a proto se doporučuje ženám s vysokou citlivostí a tendencí k podráždění, stejně jako s nízkým prahem bolesti. Žiletky jsou uzavřeny speciálními kovovými oky, skrze otvory, ve kterých vlasy pronikají dovnitř a jsou odříznuty lopatkami. Díky tomu je kůže zcela chráněna před mikrotřískami. Při řezání vlasů se čepel mírně zaoblení špičkou, která při regeneraci způsobuje menší nepohodlí. Elektrický holicí strojek je univerzální a vhodný pro holení nohou, rukou, podpaží a intímních oblastí. Některé modely mají speciální úzké trysky pro práci v těžko dostupných místech; Sada příslušenství, která je součástí soupravy elektrického holicího strojku, činí zařízení univerzální a umožňuje ošetření povrchu nohou, oblasti podpaží a oblasti bikin
 • trimmer. Díky tomu mohou být vlasy zkráceny na určitou délku (od 0,5 mm nebo více). Trimmer se obvykle používá k vytváření účesů a stylingu v intímních místech, stejně jako ke zkrácení vlasů v oblasti bikin. Pomocí trimmeru je z vlasů vyříznuto široké spektrum vzorků a obrazů. Vypadá esteticky a atraktivně. Někdy jsou k přístroji připojeny speciální příchytky pro korekci obočí. Trimmer se doporučuje pro ženy, jejichž pleť je tak jemná a tenká, že dokonce i holicí strojek s holicí strojkou způsobuje podráždění;
 • Trimmer pomáhá zbavit se přebytečných vlasů a vytvořit originální účes v intimní oblasti
 • epilátor Nejlepší volbou by bylo koupit multifunkční zařízení, které kombinuje mnoho možností. Například je důležité provést epilaci dříve, než opustíte, aby se odstranila přebytečná srst po dlouhou dobu, a ne ztrácet čas na pravidelném holení. A v slavnostních a speciálních termínech si můžete udělat krásný obraz v intimní oblasti. Základem multifunkčního zařízení je elektrická holicí strojka a k němu jsou připojeny trimr a epilátor ve formě příloh. Příchytka epilátoru má menší počet malých pinzet než plnohodnotné zařízení, které umožňuje modelování vlasů v oblasti bikin. Tam je také obrácená situace: epilátor nebo trimmer působí jako základní zařízení, a holicí strojka je připojena k tomu.
Epilátor s hlavou holicího strojku a trimovací hlavou je nepostradatelným produktem, pokud jde o jeho funkčnost.

Video: jak vybrat správné břitvy

Vlastnosti elektrických holicí strojky

Mezi všemi elektrickými holicími zařízeními je elektrická holicí strojka nejvšestrannější a nejbezpečnější. Při použití je kůže poškozena méně než z epilátoru a holicí strojček lze aplikovat na celé tělo, včetně oblasti bikin.

Podle principu fungování jsou všechny holicí strojek rozděleny do dvou typů:

 • Mřížka: zaoblené listy se nacházejí za tenkou kovovou sítí s mikro-otvory, které dělají vibrační pohyby a řezané vlasy, které spadají do otvorů. Holicí holicí strojka je považována za nejcitlivější a je vhodná pro citlivou pleť. Není však vždy možné se vypořádat s tvrdými vlasy síťové břitvy, proto na kůži mohou být "pichlavé" oblasti; Většina elektrických holicí strojky pro ženy se týká typu mřížky
 • rotační: žiletky se otáčejí podél středové osy ve speciálních kulatých mřížích se zkosenými otvory a odříznou chloupky, které pronikají dovnitř. Tato metoda je považována za účinnější pro tvrdé vlasy, protože čepele pracují blíže k pokožce a kořenům vlasů. Zrnitost a svědění po holení s rotačním holícím strojkem je běžná věc.

Většina holičů na holičkách v prodejně - netto. To je způsobeno skutečností, že čisté holicí strojky pracují jemněji a lépe se vyrovnávají s tenkými vlasy, stejně jako často vybavené různými tryskami, které jsou v poptávce mezi ženami. Některé ženy však používají samčí modely holičů, včetně rotačních.

Počet otočných hlav a mřížek s lopatkami v elektrickém břitvu se liší. U mužských modelů může jejich počet dosahovat pět nebo více a u ženských modelů je jedna nebo dvě dost, protože vlasy žen jsou slabší a tenčí. Hlavy mohou být plovoucí, tj. Umístěné na pohyblivých úchytech. To vám umožní perfektně opakovat obrysy částí těla, čímž je holicí stroj pohodlnější a čistší. Vysoce kvalitní elektrické holicí strojek pro ženy poskytují systém plovoucích hlav, usnadňující proces holení, zejména v intímních místech.

Pro dospívající dívky s jemnou pokožkou a tenkými vlasy jsou holicí strojky vhodnější pro jemné holení. Holicí strojek musí mít systém plovoucích nožů - to umožní, aby byly všechny povrchy úspěšně ošetřeny.

Plovoucí systém pro montáž na holicí strojku umožňuje opakovat obrysy těla a manipulovat s obtížně přístupnými místy

Užitečné funkce elektrického holicího strojku jsou vodotěsné (můžete jej použít ve sprše), schopnost holení za mokra pomocí pěny nebo gelu, osvětlení a několik vysokorychlostních pracovních režimů pro účinné holení a epilaci.

Podmínky použití

Moderní modely elektrických holicí strojky mají obvykle funkci jak suchého, tak i mokrého holení. Suché holení se provádí bez použití vody a pro mokrou potřebujeme nejen vodu, ale také holicí gel. Mokrá metoda je pro pokožku méně traumatická, kromě hydratačních a dezinfekčních prostředků jsou často součástí holicího materiálu. Mokré holení dráždí kůži méně, než je suchá

Po prvním použití elektrického holicího strojku se na kůži může objevit zarudnutí a podráždění. To je normální doba přizpůsobení pokožky novému zařízení. Pokud však problémy na kůži neprošli, je to příliš citlivé. Proto je nutné změkčit holení speciální kosmetikou. Bylo by moudřejší holit před spaním, pak pokožka bude mít dost času na zotavení.

Pravidla pro používání elektrického holicího strojku pro suché i mokré metody jsou poměrně jednoduché:

 • před mokrým holením musí být povrch kůže ošetřen gelem nebo pěnou; postupujte lépe v koupelně;
 • suché holení může být zmírněno poprášením pokožky maskovacím práškem nebo dětským práškem před zahájením léčby; po ukončení procedury musí být prášek omyt teplou vodou a saponátem; Chcete-li zmírnit proces suchého holení a dodatečně chránit kůži, pomůže dětský prášek
 • Nejlépe se používá holicí gel, spíše než pěna, protože poskytuje hladší holicí strojky. Aplikace produktu na chloupky několik minut před holením z nich zpomalí;
 • pomocí rotačního elektrického holicího strojku odstraňte chloupky s hladkými kruhovými pohyby, u holicího strojku by měly být pohyby postupné - nahoru a dolů;
 • dotkněte se jemně, bez velkého tlaku; pokuste se několikrát držet zařízení na stejném místě;
 • oblast podpaží je lépe ošetřena holicím gelem s holicí strojkou s plovoucí hlavou a pohyby by měly být trhavé, krátké a nasměrované shora dolů;
 • Pro oblast bikin je vhodnější metoda mokrého oholení, protože kůže je zde nejcitlivější a podrážděná. Chcete-li se vyhnout problémům, zaměřte břitvu pouze na růst vlasů a svou volnou rukou trochu vytáhněte kůži - to pomůže krájení vlasů jedním pohybem.

Alkoholové lotiony, které se používají k dezinfekci pokožky po holení, mohou způsobit další podráždění. Je lepší je nahradit následujícími způsoby:

 • směs prášku ze dvou tablet kyseliny acetylsalicylové a dvě polévkové lžíce glycerinu;
 • peroxid vodíku;
 • manganový roztok;
 • roztok chlorhexidinu;
 • směs stejného množství oleje z oliv a čajovníku;
 • studený komprese s infuzí léčivých bylin - heřmánek, neplodnost nebo posloupnost.
Nezapomeňte na zvlhčení pokožky po proceduře - použijte speciální krémy po holení, které obsahují výtažky z aloe, heřmánku nebo neléce

Po holení se doporučuje, aby se nepoškodilo po dobu 20 minut, aby se pokožka dýchala. Oděvy, které jsou v kontaktu s oblastmi pokožky ošetřenými břitvou, by měly být volné a pokud možno z přírodních tkanin.

Zařízení péče

Elektrické holicí strojky a vyžínače vyžadují pravidelné čištění, protože po provedení holení je třeba ze zařízení odstranit ostříhané chloupky, části pokožky a zbytky pomůcek (při mokrém holení).

Péče o elektrický holící strojek obsahuje následující položky:

 • modely elektrických holicích strojků s vodotěsným pouzdrem a funkcí mokrého holení postačují k opláchnutí pod tekoucí vodou, odstranění všech nečistot; Můžete také demontovat holicí strojek, řezací jednotku a umýt ji samostatně;
  Modely mokrých břitů lze umýt tekoucí vodou.
 • po vyčištění vodou musí být zařízení vysušeno a namazáno speciálním olejem, které se obvykle dodává v sadě (může se také nalézt v internetových obchodech). Mazání by mělo být prováděno po každém mytí zařízení, protože voda odmašťuje řezné prvky a vede k jejich rychlému poškození. Použijte několik kapek oleje na nože a zapněte přístroj tak, aby byl produkt rovnoměrně rozdělen; Pravidelné mazání prodlouží životnost přístroje.
 • Z času na čas musíte holicí stroj vyčistit speciálním mycím prostředkem. Za tímto účelem:
  • aplikujte prací prostředek na holicí povrch zařízení;
  • zapněte zařízení a udržujte jej v mírném pracovním stavu, aby se nástroj mohl dostat do všech rohů zařízení;
  • poté vypněte přístroj, odpojte holicí část a důkladně ho opláchněte vodou;
  • vysoušejte součásti a sestavte holicí strojek;
 • Modely se suchým čištěním mají často koš na odpadky. V takovém případě je nutné vyjmout řezací jednotku, vytáhnout odpad z kontejneru a vyčistit mechanismus přístroje speciální štětkou s tvrdými štětinami. Nedoporučuje se síť stříhat holicí strojkou, protože je tak tenká, že je snadno poškozená. Tuto část je třeba důkladně odstranit z vlasů;
  Zvláštní kartáč součástí balení je určen k odstranění chloupků ze zařízení
 • ostřičky by měly být vyměňovány jednou za rok a půl.

Pokročilé modely elektrických holicí strojky mají samočistící funkci. Chcete-li tuto příležitost využít, je nutné přístroj umístit na stanici, aplikovat speciální čisticí prostředek podle pokynů a stisknout tlačítko. Dále bude inteligentní zařízení dělat vše samo o sobě.

Hodnocení elektrických holicích strojků pro ženy

Při koupi holicího strojku je moudřejší upřednostňovat zařízení známého výrobce, které si váží jeho pověsti a vylučuje nekvalitní výrobky. Nejoblíbenější značky na tomto trhu jsou Braun, Philips a Remington. Pokud jde o trimery, jejich přední výrobci jsou Braun, Veet a Panasonic. Cena modelů těchto značek je poměrně vysoká. V každém případě musíte být připraveni na to, že elektrický holicí strojek bude stát podstatně víc než holicí strojek. Ale to bude trvat mnohem déle a zároveň pomůže ušetřit čas a úsilí.

Seznam nejpopulárnějších modelů v roce 2018 pomůže určit schopnosti různých modelů a udělat správnou volbu.

Braun LS 5160 a 5560

Oba modely mají plovoucí zdvih hlavy, mokré a suché funkce holení, zabudovaný trimmer a různé trysky, včetně trysky pro peeling. Model Braun LS 5160 má mnoho trysek, včetně trysky pro peeling

Tato zařízení se liší pouze baterií a cenou. Protože baterie 5560 má lepší baterii, je její cena vyšší. Model Braun LS 5160 se liší od předchozí silné dobíjecí baterie

Philips BRL 140

Funkcí tohoto modelu je plovoucí hlava, která sleduje obrysy těla. Na obou stranách síťky ostřívek se nachází trimmer se zaoblenými hroty, který zajišťuje plynulé klouzání a ochranu proti řezům. Žena během postupu nezpůsobí nepříjemné pocity. Sada obsahuje dodatečné příslušenství a holicí strojky pro holící strojky. Model Philips BRL 140 má zabudovaný trimmer se zaoblenými špičkami a příjemným ergonomickým designem.

Remington WDF4840 a WDF5030

Dva funkční modely, které získaly mnoho pozitivní zpětné vazby od žen. Mají dvě čisté holicí hlavy, zabudované trimery, funkce suchého a mokrého holení a dobíjecí baterii, která umožňuje používání zařízení bez připojení k elektrické síti. Holicí strojka Remington WDF4840 má dvě síťovací hlavy a má ostré a mokré holení.

Hlavní rozdíl mezi modelem WDF5030 a WDF4840 spočívá v tom, že má speciální dvojité oko s otevřenými řezáky a pásem s mandlovým olejem, který hydratuje pokožku během holení. Cena holicího strojku je tedy vyšší než cena předchozí. Elektrický holicí strojek Remington WDF5030 je podobný elektrickému holicímu strojku WDF4840, ale má pás mandlového oleje a vylepšenou holicí síťku.

Braun SilkEpil FG 1100

Mezi trimery jsou úspěšné dva levné modely, jejichž cena v rozmezí 1-2 tisíc rublů je jednou z výhod, protože zákazníci opakovaně říkají, že takové užitečné zařízení by mělo stát víc.

Kompaktní, lehká žiletka pro styling v oblasti bikin a tvarování obočí. Má dobrou sílu, dlouhou dobu drží náboj a vypadá jako pero. Trimmer Braun SilkEpil FG 1100 má dobrou baterii a schopnost oholení za mokra

Tento model lze použít s pěnou a opláchnout pod vodou. Uživatelé si berou na vědomí přesnost holení s tímto zařízením, bezbolestnou pleť a nepřítomnost podráždění v intímních místech. Sada obsahuje také další trysky a šablony pro intimní účesy.

Veet Sensitive Precision

Jedná se o trimru pro citlivé oblasti těla. Je určen pouze pro suché holení, má čtyři užitečné trysky v sadě, účinně pracuje z jedné baterie, bez bolesti a zčervenání se vyskytuje s přebytečnými vlasy a umožňuje zvládnout umění vytvářet intimní účesy. Trimmer Veet Sensitive Precision je určen pouze pro suché holení a dodává se s mnoha dalšími tipy.

Podle recenzí na internetu můžete zjistit, že dokonce i muži kupují střihač Veet: je ideální pro řezání knírek a vousů.

Recenze

Šití holicí strojky Philips Satin Shave Advanced BRL 140 je to, co hledáte! Výhody: Dlouhodobé použití. Čistěte oholení. Nevýhody: Ne)) Téměř měsíc jsem šel najít vhodnou holicí strojku. Přečetl jsem si spoustu recenzí, šel nakupovat, požádal jsem si od prodejců a nakonec jsem ho koupil. Minula jsem na to! Oholení Oholení velmi čisté a čisté, bez alergií. Samozřejmě, pokud se porovnáte s holicí strojkou, ukáže se to velmi dlouho, ale stojí za to. Používám pouze suché holení. Jen tak pohodlné. Nabíjení Koupeno kolem ledna a poprvé účtováno v červenci. Zatímco ji používám dost často. Vyčištění. Dodává se s malým štětcem. Velmi pohodlná a velmi dobrá čistota. S tím nebyly žádné problémy. Dokončení. Bílé úložné pouzdro, ozdobný štítek a čisticí kartáč.

Smirnova-os

https://otzovik.com/review_5478265.html

Využívám ji velmi dlouho. Neexistuje žádné podráždění a to je hlavní výhoda elektrického holicího strojku. A nakupujte lépe v elektronickém obchodě. V běžných obchodech není jejich volba příliš velká, stále více epilátorů narazí. Stává se mimochodem a epilátory takovou tryskou pro oblast bikin. Obecně si kupuji druhý elektrický holicí strojek a jsem velmi potěšen. Jenže je s nimi problém, není prakticky možné zakoupit vyměnitelnou síť a když mé první oko bylo nudné (a to se stalo asi rok po koupi), pak jsem si koupil nový holící strojek. Ačkoli to může být někde takový se zaměnitelnou sítí. Nevím, nepřišel jsem na to. A který z nich koupit, myslím, že rozdíl je malý. Teď mám Remington, jsem s tím velmi spokojen.

iri-irika

http://www.liveinternet.ru/community/make_up/post149563361/

Používám holicí strojky pro ženy. Byl dodán s epilátorem, takže nebudu říkat cenu: Phillips; retikulum; Odehřu se přímo ve sprše, to znamená, že není suché. Žádné podráždění, velmi potěšené.

Pocit

https://eva.ru/static/forums/33/2004_6/153020.html

Mám epilátor s tryskou, jako holicí strojek. S epilátorem také nepřátelé - vlasy rostou. Ale s elektrickým holící strojek, dobrý vztah)) Z mínusů - to nebude fungovat zcela hladce, plus - rychle a bez podráždění. Používám v nouzových situacích, kdy v koupelně není čas na vlasy a oholení vlasů a potřebujete se je okamžitě zbavit. Na dotyk, samozřejmě, se "konopí" cítí trochu, ale vizuálně nic není patrné. A vlasy nevyrůstají.

BERETka

http://www.penzamama.ru/node/17195

Mám elektrický holicí strojek, používám ho asi 5 let. Dnes jsem se na to jen zlobil - byl jsem trochu hloupý a musel jsem se holit s normálním holicí strojkou. Zlo nestačí... Jak jsem žil bez ní. Hlavní nevýhodou je, že když vlasy rostou, pichají a po elektrickém holicí strojce se alespoň nenarazí a nedojde k podráždění.

Lyalka

http://www.penzamama.ru/node/17195

A dlouho jsem si položila pozor na holicí strojky tohoto typu (se sítí). Otec měl jen ty). Existují elektrolýzní stroje s blokem, který lze nahradit mřížkou. Ale předtím, než jsem se narodil, koupil jsem takovou ženu Brownovou a už po 4 roky nedošlo k podrážděnosti))

chudiki

https://must-have.livejournal.com/53989.html

Několik let používám pouze holicí strojek. Zpočátku se objevil epilátor Brown, nějaký jednoduchý, s holicí hlavou. Holičství skvělé všechno, hladké, dobře, nemohl dostat dost. Pak jsem si kvůli okolnostem koupil elektrický holicí strojček s holením dámy, samozřejmě se oholí mnohem horší. Mám hrozné podráždění na pokožce ze všech ostatních typů odstraňování chloupků, holicí strojek - můj spánek a moje ruce nejsou odtud, vždy jsem stříhala běžným holícím strojkem a to se nedá dělat s holicí strojkou.

i_will_be_88_cm

https://kosmetichka.livejournal.com/16807688.html

Žehličky pro ženy nejsou marketingovým krokem pro výrobce, ale zařízení speciálně určená pro jemnou ženskou kůži. Hlavní požadavky na holicí strojek - čisté, vysoce kvalitní holení a bez podráždění na pokožce po proceduře. Příjemným doplňkem funkčnosti je ergonomický design, snadné použití a trysky pro styling většiny modelů. Při hodnocení podle recenzí lze říci, že jasné pochopení toho, zda je přístroj vhodný pro konkrétní ženu, se objeví pouze se zkušenostmi s používáním. Někteří lidé dávají přednost holičům, protože čistota jejich holení, někteří dávají přednost elektrickému holicí strojek kvůli nepřítomnosti podráždění, zatímco jiní vybírají trimery, doufajíc, že ​​se vyvarují svědění a zánětu. Univerzální přístroj kombinuje holicí strojek s vestavěným trimerem a také obsahuje speciální hroty a pinzety pro epilaci. Takové zařízení může být považováno za nejlepší volbu pro ty, kteří dosud nerozhodli o svých preferencích.

Pro Více Informací O Suché Vlasy