logo

Kontaktujte nás

V posledních letech se volba opravdu dobrého holicího strojku stává velkou výzvou. Každý rok se na trh objevuje stále více nových modelů. Je důležité se naučit rozlišovat vážné inovace od čistě marketingových. Naše recenze se pokusí pomoci s výběrem. Hodnocení zahrnuje jak holicí strojky s nízkými náklady, tak prémiové elektrické holicí strojky. K dispozici jsou břitvy pro zkušené muže s tuhými štětinami, stejně jako modely, které mohou být představovány teenagerovi jako první břitva.

Hlavní kritéria pro výběr dobrého elektrického holicího stroje

 • oholení
 • podráždění pokožky
 • spolehlivost
 • cena
 • baterie nebo baterie
 • ergonomie
 • další funkce

Typy pánských elektrických holicích strojků

Rotary

Jejich holicí systém je tvořen dvěma nebo třemi hlavami, skládající se z vnějších disků s řezy a nožemi, které se otáčejí pod nimi. Výhodou rotačních modelů je čistší a hladší oholení dokonce i nerovnoměrně rozrůstajících se štětin, díky vlasovému řezu co nejblíže k pokožce. Mezi rotačními holicí strojek je více modelů vhodných pro tuhé štětiny. Nevýhodou je, pokud je kůže citlivá, mohou břitvy způsobit podráždění (i když existují modely, které lze snadno připsat výjimkám). Jedna z nejlepších společností vyrábějících rotační holicí strojky je Philips.

Oka

Princip činnosti je podobný, ale v tomto případě se nože neotáčí, ale vibrují ze strany na stranu. Ze shora jsou pokryty tenkou kovovou sítí s různými otvory, kterými jsou vlasy přiváděny k nožům. Takové holicí strojky dobře fungují i ​​při třídenních štětinách a dokonce i systémy mřížky jsou lépe vnímány citlivou kůží. Mimochodem, první břitva pro teenagera by měla být také vybrána z dobrých síťových modelů. Typické nedostatky - hlasitá práce a problémové holení v krku. Dobré elektrické holicí stroje vyráběné společnostmi Braun a Panasonic.

Nejlépe populární modely mřížkových a rotačních holicích strojů z roku 2018 jsou uvedeny v našem hodnocení, které je sestaveno z recenzí zákazníků a odborníků.

Který elektrický holicí strojek je lepší pro muže: naše hodnocení nejlepších modelů TOP-7


Pro drtivou většinu mužů je holení povinným procesem, ale nepříjemným a rutinním, protože holení je nezbytné, pokud ne každý den, pak každý druhý den jistý. Co může tento proces optimalizovat a usnadnit? Jen dobrý břitva, a to není nezbytně bezpečný stroj ve tvaru T.

Elektrické holicí strojek byly a zůstávají oblíbeny u mužů a při vývoji a zdokonalování konstrukcí (rotační nebo oka, s jedním nebo více noži, s plovoucími nebo pevnými hlavami, s trimerem, životností baterie apod.) Se jejich potřeby zvyšují pouze.

Jedna otázka zůstává otevřená: která břitva je pro vás správná - koneckonců, každý člověk má svůj vlastní typ pleti, vlastní vlastnosti růstu vlasů a jeho estetické preference. Už jsme řekli, jak vybrat ten správný elektrický holicí strojek. Ale zdálo se nám to trochu a rozhodli jsme se vytvořit seznam nejlepších modelů zvlášť. To jsme udělali...

Naše hodnocení nejlepších 7 nejlepších pánských elektrických holicích strojků pro rok 2019

Nabízíme přehled dnešních populárních elektrických holicích strojů různých typů a různých funkcí. Obecný seznam pokrývá a řeší všechny problémy, jimž muži při holení čelí, takže je to vaše volba. Aktuální hodnocení nejlepších pánských elektrických holičů je pro vás:

Remington Wettech AQ7 - spolehlivá a osvědčená

První a hlavní výhodou tohoto modelu je vestavěná lithium-iontová baterie, která zařízení umožňuje pracovat offline po dobu 60 minut. Baterie je nabíjena po dobu 90 minut, ale je zde i režim rychlého nabíjení pro jednu holicí relaci - pouhých 5 minut. Cestování na služební cestě nebo dokonce zpoždění na událost je nenahraditelnou funkcí, zejména proto, že v případě mimořádné situace nemusíte pokožku zvlhčit - přístroj čistí štětiny dobře jak ve vlhkém, tak suchém stavu - bez gelu nebo krému oholit

Remington Wettech AQ7 je čisticí stroj vyrobený v Číně, to znamená, že se holicí stroj provádí s kulatými ostrými noži ve formě ozubených kol (v našem modelu tři). Holicí hlavy jsou plovoucího typu, samotná holicí jednotka SPR-AQ je pohyblivá a s velkou přesností sleduje obrysy obličeje.

Plastové pouzdro neumožňuje průchod vody, proto může být blok hlavy po holení jednoduše opláchnut pod tekoucí vodou pomocí kartáče obsaženého v sadě přístrojů. Pro bezpečné držení přístroje v ruce je tělo holicího strojku pogumováno.

 • Vodotěsné pouzdro odolné proti nárazu;
 • Provozní napětí se automaticky přepíná (110-220 voltů);
 • Po odpojení od baterie se můžete oholit ze zásuvky a indikátor nabíjení vás upozorní, když je baterie nízká.
 • Žádný trimmer;
 • Někdy selže indikátor nabíjení.

Bez omezení, vhodné pro všechny typy pleti, pro různé tloušťky vlasů a tuhost štětin. Při přepravě holicího strojku do pouzdra je k dispozici další příslušenství pro snadné použití: holicí stojan s nabíječkou uvnitř a nožový kartáč. Tyto výhody zařízení - pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou na cestách, nebo se často stávají v pracovním cestování.

Elektrický holicí strojek Braun 310s WetDry je vynikající holicí strojek pro suché a mokré holení.

Elektrický holicí strojek Braun (v Německu nebo v Číně pod licencí) je napájen baterií nikl-metalhydrid, která vám umožní používat nabíječku až měsíc - baterie se perfektně nabíjí.

Typ břitvy, což znamená téměř dokonalé oholení, zejména v nosu a uších. Zatahovací dvojitá síťka s velmi malými buňkami umožňuje dokonale sledovat obrysy obličeje a to je důležité pro muže s hustou vegetací.

Přístroj umožňuje oholení suché pokožky nebo zvlhčení pomocí gelů - výběr závisí na citlivosti pokožky a není omezen možností zařízení.

Předpokládá se, že rotační holicí stroječky se oholejí mnohem čistěji, avšak nikoliv v případě Braun 310s WetDry - tři zatahovací hlavy (řezací jednotka č. 21B) s dvojitým okem to dělají čistě a pečlivě. Malá oblast sítě vám umožňuje snadno se dostat na místa, která jsou obtížně přístupná, a oholejte je stejně čistou jako tváře a lícní kosti.

Utěsněné a nárazuvzdorné pouzdro umožňuje oholit ve sprše bez obav z poškození sebe nebo zařízení. Na konci procesu prostě propláchněte síť pod tekoucí vodou. Chcete-li to provést, je dodávána se speciálním vhodným kartáčem.

 • Dvě vysoce kapacitní baterie;
 • Pogumovaný plastový nárazuvzdorný a hermetický pouzdro;
 • Střední trimmer pro holení dlouhých chloupků;
 • Mřížka se snadno pokrčí a poté bude muset být změněna;
 • Malá oblast roštu vede k tomu, že děláte více pohybů - můžete po dlouhou dobu zachytit jeden nebo dva oddělené vlasy s otvory sítě.
 • Kvůli malé tloušťce sítě existuje možnost odškrabávat kůži, takže svorka by neměla být příliš silná;
 • Větší šum v porovnání s rotorovými mechanismy.

Funkčnost holicího strojku je zaměřena na kupujícího, který rád cestuje, nebo musí cestovat po celé zemi na služebních cestách: zařízení můžete dát do pohodlného pouzdra a samotné holicí strojky váží pouhých 331 gramů a nezabere mnoho místa. Nepozorují se žádné nežádoucí účinky na žádný typ pokožky.

Minimální úroveň podráždění je charakteristickým znakem všech holicích holicích strojů. Doporučujeme vám přečíst si náš článek o nejlepších holicí strojky pro citlivou pleť.

Remington XR1410 (sada Flex360 Groom) - ergonomický tvar, pohodlné holení

Břitva vyrobená v ČLR (Čína), ale to naprosto neovlivní kvalitu přístroje a jeho práci, jak si mnozí lidé mysleli. Záruční doba je 24 měsíců, zatímco zařízení má mnoho dalších, dobře implementovaných funkcí, jejichž hlavním cílem je ostré oholení a možnost nepřetržitého provozu z lithiové baterie až 45 minut.

Automatická volba napětí znamená, že zařízení může být připojeno k jakékoli elektrické síti (například při cestě do zahraničí, kde není síť vždy dodávána 220 V, stejně jako v Rusku - častěji je to 110 V).

Blok rotorových nožů (tři kusy) lze snadno demontovat a vyčistit speciální sadou v sadě. Nože jsou vyrobeny s dvojitou řadou holicích nožů, což zvyšuje oblast holení a zlepšuje kvalitu holicího stroje.

Holicí hlavy SPR-XR - typ válcování, sleduje obrysy obličeje.

Pro přepravu se břitva vejde do pouzdra, její hmotnost je 400 gramů, před instalací je žiletka snadno demontovatelná pro kompaktní instalaci.

 • Extra hobliny;
 • Kartáčová tryska pro čištění pokožky obličeje a nanášení gelu (krému) před holením. Možná suché holení - podle vašeho vkusu;
 • Pogumovaná masážní tryska pro přípravu pokožky pro holení;
 • Trimmer má nastavení délky srážek (od 1 do 6 mm) a bude užitečné pro péči o kotníčky, vousy a knír a také pro okraje vlasů na krku;
 • Vestavěný trimr pro ozdobu krátkého strniště;
 • Pogumované pouzdro na bocích pro pohodlné a bezpečné uchování holicího strojku v ruce;
 • Indikace nabití baterie a potřebu nabíjení.
 • Baterie se nabíjí po dobu 4 hodin;
 • Vysoce čisté oholení může způsobit podráždění zvláště citlivé pokožky - to je nevýhoda na pokraji faulu, hraničící s výhodou, pokud používáte krémy správně.

Pokud chcete pohodlně cestovat - toto holicí strojky je pro vás! Žádné podráždění po holení - se smetanou nebo na suché kůži na obličeji, zbývající strniště, dokonce ani při nedbalém nebo naléhavém holení, snadné použití a přepravě, perfektní práci za jakýchkoliv podmínek!

Elektrický holicí strojek Philips S5530 / 06 - ideální pro tuhé štětiny

Philips (Holland) je dlouho známá ochranná známka, tato značka je oprávněná při výrobě elektrických holicích strojků. Model Philips S5530 / 06 s otočnou řezací hlavou MultiPrecision as třemi noži (otvory o různých délkách a průměru) poskytuje dokonalé oholení jak pro suchou pokožku, tak pro zvlhčování pomocí gelů nebo krémů.

Na druhé straně je hladké oholení zajištěno skutečností, že nože zvedají štětiny na úkor různých otvorů v oku a čepele se pevně připevňují k pokožce.

Lithium-iontová baterie umožňuje holicí strojku pracovat až 50 minut bez přerušení, a to i při připojení Turbo (Turbo +), které zvyšuje výkon o 20% a digitální displej. Baterie se nabíjí asi hodinu, po jejímž je lze oholit 15-17krát bez nabíjení. Nabíjecí napětí (110-220 V) se automaticky přepíná.

Blok plovoucí se může pohybovat v pěti směrech, což znamená, že můžete hladce oholit všechny křivky a těžko dostupné oblasti na tváři (pod nosem, u uší, v záhybech krku).

Pro důkladnější čištění lze přístroj SH50 odpojit a vyčistit štětcem. S hmotností 295 gramů se holicí strojka pohodlně vkládá do kufříku, je vhodné jej vložit do kufru nebo kufru při cestování.

 • Odnímatelný trimmer pro ořezávání boků, knírek nebo vousů s nastavitelnou hloubkou holení;
 • Digitální displej zobrazuje dobu nabíjení a vybíjení akumulátoru, je zde ikona pro vyčištění hlavice a ikonu pro provozní režim;
 • Uzavřená zámek příležitostného zařazení.
 • Na plastovém pouzdru nejsou žádné pogumované vložky, takže holicí strojka se může sklouznout do ruky;
 • Při použití trimru pro oholení vlasů na 3 a 5 mm zůstávají téměř nepostřehnutelné štětiny, jejichž odstranění může dráždit citlivou pokožku;
 • Může se nechat neviditelné pro oko, ale štětina měla pocit na dotek.

Tuto holicí strojku preferují muži s hustými a tvrdými vlasy na obličeji.

Elektrický holicí strojek GA.MA GSH895 - kvalitní elektrický holicí strojek pro dokonalé oholení

Italský přenosný elektrický holicí strojek GA.MA vyrobený modelem GSH895 je vybaven třemi otočnými noži vyrobenými podle technologie DOUBLE TRACK (dvojité řezací nože - kroužky) a je určen pro suché a mokré holení.

Těsnost těla je příležitostí k holení ve sprše nebo v lázni a rovněž k vypláchnutí nožů pod kohoutem nebo k opláchnutí nádoby vodou.

Tři plovoucí hlavy přesně sledují obrysy obličeje a krku, takže tradiční grimasy před zrcadlem nebudou potřebné - břitva odstraňuje štětiny i v obtížně přístupných oblastech.

Lithium-iontová baterie je třeba nabíjet po dobu 60 minut, zatímco nepřetržitý provoz přístroje činí 45 minut. Výkon baterie je řízen diodami LED.

Břitva může pracovat jak ze sítě, tak v autonomním režimu, přepnutí síťového napětí je automatické. S hmotností 154 gramů má holicí strojček příslušné rozměry - snadno se hodí i do peněženky pro muže.

 • Vodotěsné pouzdro z vysoce pevného plastu;
 • Vestavěný trimr;
 • Žádná funkce rychlého nabíjení baterie;
 • Není možné shromažďovat vyholené štětiny ve zvláštním oddělení;
 • Žádný indikátor stavu nabití baterie;
 • Rukojeť holicího strojku nemá pogumované vložky, které vás při holení ve vaně nebo ve vaně nutí být opatrnější, aby nedošlo k pádu zařízení do vody.

I když utěsněná skříň a odolný plast neopouštějí zařízení.

Uspořádání nožů na plovoucích hlavách se zakulacenými konci nedráždí ani citlivou pokožku, kterou muži velmi oceňují, a to zejména při služebních cestách nebo cestách, protože není vždy možné holit v pohodlných podmínkách. Kvalita holení s hydratačními látkami a bez nich se nijak neodlišuje vizuálně nebo hmatově, takže samořezná holicí strojka je ideální pro všechny typy pleti a pro všechny typy vlasů. Líbí se vám cestování světlo? Pak je to břitva pro tebe!

Elektrický holicí strojek Philips S1100 / 04 - jednoduchý, levný, ale spolehlivý

Model rotoru Philips S1100 / 04 (Nizozemsko) je především čisté a nedráždivé oholení, a teprve potom - pohodlí dalších funkcí.

Tři plovoucí rotační hlavy se samostřímajícími nožky modelu CloseCut neškrábejí pokožku, čistě a přesně odstraňují všechny štětiny a opakují všechny ohyby tváře a krku.

Hlavní rozdíl od předchozích modelů, který nás přinutil umístit holicí strojku téměř na konci hodnocení, je nedostatek baterie. To znamená, že se můžete oholit pouze zásuvkou, která není vždy vhodná, zejména na dovolené nebo na služební cestě.

Záruka 24 měsíců je dostačující pro nepřetržitý provoz holicího strojku - nože zůstávají během této doby ostré, prostě není třeba je měnit.

Plovoucí jednotka SH30 má čtyři směry pohybu, což je také důležité pro čisté oholení jakékoliv štětiny. Blok hlavy není odstraněn, ale otevírá se. Vzhledem k tomu, že jej nelze vypláchnout pod tekoucí vodou, je to dobré řešení. Na druhou stranu taková možnost připoutání může být přičítána nevýhodám, neboť blok nelze zcela měnit - nože můžete změnit pouze odděleně.

Pro suché čištění nožů v sadě je štětcem, nože jsou během skladování uzavřeny speciálním víkem. Hmotnost holícího strojku je pouze 270 gramů a je velkým pohodlím pro nošení holicího strojku při cestování. Kromě toho se během holení ruka neudělá z tvrdosti přístroje. Napájecí zdroj má funkci automatického určování napětí v síti 100-240 V v rozsahu 50-60 Hz.

Hlavním rysem tohoto břitvy je jeho nízká cena. Pokud je tento parametr pro vás obzvlášť důležitý, přečtěte si náš článek, kde jsme shromáždili nejlepší modely rozpočtu a porovnali jejich charakteristiky.

Top 15 nejlepších elektrických holicích strojů pro muže

Nedávno se volba kvalitního elektrického holicího stroje stala skutečným problémem. Každý měsíc se na trhu objevují nové a nové modely. Proto je velmi důležité se naučit rozlišovat skutečné přínosy z marketingových triků podnikatelů. Jak zjistit, co je dobré a co není? Který model je lepší koupit? Abychom našim čtenářům ulehčili život, jsme pro vás sestavili hodnocení nejlepších elektrických holicích strojků pro muže v letech 2017-2018. Po pečlivém zkoumání našich doporučení budete schopni pochopit, jaké nejlepší roubíky nebo rotační holicí strojky se vám opravdu líbí.

Kritéria pro výběr

Chcete-li vybrat nejlepší zařízení pro holení, musíte pochopit, co stojí za to věnovat pozornost v obchodě. Existuje několik kritérií výběru:

 • snadné použití;
 • ergonomie;
 • kvalita holení;
 • spolehlivost zařízení;
 • přítomnost podráždění po použití;
 • možnost a druhy čisticích nožů;
 • druh potraviny;
 • nabíjecí rychlost (u bateriových zařízení);
 • dostupnost dalších funkcí;
 • náklady

Kromě toho věnujte pozornost počtu nožů a materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Nejlepší je upřednostnit keramiku. Tím se minimalizuje pravděpodobná podráždění. Takové modely mohou být použity pro citlivou pokožku, holicí strojek nebude mít žádné nepohodlí.

Typ holení

Prostřednictvím provozu lze celou řadu elektrických holicích strojů rozdělit do dvou velkých kategorií:

 • pouze pro normální suché holení;
 • Aplikace "mokrého" s možností nanášení pěny nebo gelu.

Zajímavý fakt. V roce 2018 výrobce robotů, vysavače, skupina Okami, okamžitě spustil 3 úspěšné modely, z nichž jeden dokončil celkové hodnocení robotů a vysavačů. Nejlepší volba v segmentu na 500 USD (30 000 rublů).

Druhá možnost má jak své výhody, tak i nevýhody. Na jedné straně použití různých prostředků pomáhá zmírňovat štětiny, zlepšuje klouzání a proces je mnohem snazší. Na druhou stranu existují další předpoklady pro reprodukci obrovského počtu bakterií na čepelích zařízení. Po nějaké době se "vlhká" holicí strojka stává jen horkou zátokou bakterií. Jedinou cestou je dezinfekce přístroje po každém použití.

Typy zařízení

Všechny elektrické holicí strojek pro muže jsou rozděleny do dvou velkých skupin: rotační a síťovina. Každá z nich má jak výhody, tak nevýhody. Který je lepší použít pro dosažení nejlepšího výsledku? Rozhodnete se.

Mřížka

Holicí systém se skládá z několika nožů, které vibrují ze strany na stranu. Na vrcholu přístroje je pokrytá tenká kovová síť, která má mnoho otvorů. Prostřednictvím nich se vlasy štětin pohybují k čepelím. Takový systém se dobře vyrovná i se štětinami tří dnů starý. Zpětná vazba uživatelů nám říká, že tyto modely jsou ideální pro muže s citlivou kůží. Prakticky nezpůsobují podráždění. Pokud tedy hledáte první holicí stroj pro dospívajícího, je "síť" nejlepší volbou.

Rotary

Pohyblivý systém těchto modelů se skládá z několika hlav, které jsou externě podobné diskům se štěrbinami. Výtah jsou nože rotující v určitém směru. Takové modely mají jednu výraznou výhodu - velmi hladké oholení. Toho je dosaženo maximálním nasazením a úzkým řezáním nejkratších chloupků. Mezi těmito typy zařízení je mnoho modelů pro tvrdé vlasy.

Rotorové holicí strojky mají samozřejmě negativní body. Nejsou vždy vhodné pro jemnou a citlivou pleť (existují však výjimky). Faktem je, že některé přístroje, které nejsou příliš kvalitní, mohou při nesprávném použití vytahovat chloupky, což způsobí spíše nepříjemné pocity.

TOP 3 elektrické holicí strojek na mokru

A nakonec se zaměříme na specifika. Pro milovníky "mokrého" holení - tři holicí strojek. Hodnocení nejlepších modelů nám pomohlo sestavit recenze odborníků a spotřebitelů.

Braun 9240s řady 9

Jedna ze super břitových nástrojů. Uživatelé ji nazývají nejvyspělejším holičkem na poličkách. Hlavním rozdílem je speciální technologie "Syncro Sonic", která umožňuje skenovat obrysy obličeje a tloušťku stávajících štětin. Nastavení výkonu motoru se provádí automaticky v závislosti na získaných datech.

 • Trimmer má titanový povlak, který zabraňuje časné koroze;
 • Používá se systém DirectCut, který umožňuje odříznutí plodů rostoucích různými směry;
 • nejlepší ochranná technologie pro změkčení pokožky;
 • speciální provedení trimru vám umožňuje řezat vlasy přilehlé k pokožce;
 • Pro hladké oholení jsou 2 mřížky.

Model má zcela vodotěsné pouzdro, takže může být použito jak pro suchý tak i "mokrý" proces, stejně jako pro čištění obyčejnou vodou.

Jediná nevýhoda modelu Braun Series - 9 9240s může být považována za ne příliš atraktivní cenu od 350 dolarů.

Panasonic ES-RT37

Tento model, naopak, má velmi pěknou cenu, asi 70 dolarů. Ale super technologie zde jsou používány mnohem méně. Je to však velmi kvalitní model od renomovaného výrobce. K těmto výhodám patří:

 • přítomnost plovoucí hlavy, poskytující nejvhodnější uložení;
 • možnost ošetření mokré pokožky;
 • provoz baterie, jedna nádrž je dostatečná pro 8-10 procesů;
 • spolehlivé sestavení.

Muži poznamenávají, že používání tohoto zařízení je téměř srovnatelné s použitím běžných holicích strojků s velkým počtem lopatek. Jedinou nevýhodou lze považovat za nevhodný mechanismus pro zapnutí zařízení a skutečnost, že někteří muži měli při kontaktu s tenkou kůží krku mírné podráždění. Ale to, jak se říká, je záležitostí zvyku.

Panasonic ES-LV9N

Tento model má až 5 holicí hlavy a poskytuje tak suché, tak i mokré holení. ES-LV9N-S820 jistě ocení fanoušci různých nejnovějších gadgetů. Ale pro ty, kteří nemají rádi přeplatky za různé "čipy", se takové zařízení nemusí líbit. Navíc náklady na to zbyly hodně, od 370 dolarů. Jaké jsou výhody tohoto modelu?

 • pět hlav zajišťuje nejvyšší kvalitu;
 • výkonný lithium-iontový akumulátor zajišťuje nepřetržitý provoz po dobu 45 minut;
 • doba nabíjení - 45 minut;
 • model vybavený posuvnou částí s trimerem pro holení;
 • kompletní se zařízením je speciální dokovací stanice, ve které probíhá ultrazvukové čištění zařízení;
 • Přístroj je vybaven displejem, který odráží všechny informace o procesu.

Mezi nedostatky, kromě nákladů, lze poznamenat, že po nějaké době budete muset zakoupit speciální kapalinu pro čistící systém.

TOP 3 elektrické rotační břity pro mokré holení

Pokud se jedná o rotační elektrický holicí strojek s mokrým oholením, pečlivě si přečtěte tuto část. Tři docela zajímavé modely z let 2017-2018 jsou shromažďovány zde, ale můžete přidat ještě pár dalších.

Philips S9151

Není divu, že model této společnosti otevírá naše hodnocení. Koneckonců, Philips a Brown jsou uznávanými světovými lídry ve výrobě takových zařízení.

Model S9521 / 31 má také některé zajímavé rysy:

 • řeší jak suché, tak mokré holení;
 • vybavený systémem rotorů tří hlav;
 • napájeno bateriemi: 45-50 minut a 60 pro dobíjení;
 • tam je stanice pro dobíjení a čištění systému;
 • Systém patentovaných nožů se dokonale vyrovnává s vlasy téměř jakékoliv délky;
 • holicí strojek je vybaven dotykovou obrazovkou, kde je k dispozici celý proces;
 • je dodáván s vousy styler;
 • Holicí hlavy se otáčejí v 8 směrech, což nezanechává žádnou šanci ani pro ty nejnebezpečnější chloupky.

Samozřejmě, že tohle velkolepost nemůže být levná. Náklady v oblasti 400 USD proto mohou být považovány za nevýhodné.

Philips S7720 Holicí strojky 7000

Předpokládá se, že pro ošetření citlivé pokožky je nejlepší upřednostnit elektrickou holicí strojku s tryskou ve formě mřížky. Tento model zcela zničí tento stereotyp. Philips S7720 je nejlepším mužským modelem pro ty, kteří se obtížně oholí.

 • optimální klouzání poskytované značkovými kroužky;
 • holicí hlavy se otáčejí v 5 různých směrech;
 • systém čepelí dokáže rozpoznat typ chloupků, zdvihnout je a řezat v blízkosti kůže;
 • vodotěsné pouzdro;
 • existuje systém SmartClean, který poskytuje vysoce kvalitní systém mazání a čištění;
 • ergonomický a stylový design.

Mezi nedostatky lze uvést náklady (asi 265 USD), stejně jako potřeba nákupu náhradních kazet.

Philips S7370

Tento model je jedním z nejmodernějších dodnes. Díky těsnosti pouzdra a přítomnosti systému mokrého holení Philips S7370 / 12 jej můžete používat přímo ve sprše. Speciální mikrogranule, které vytvářejí kroužky, pomáhají minimalizovat vzhled podráždění. Přístroj pracuje pouze z baterie, která je schopna poskytnout ostré oholení po dobu 50 minut. Nabíjení počkejte příliš dlouho, pouze 1 hodinu.

Model má speciální obrazovku. Zobrazuje informace o stavu nabíjení akumulátoru a potřebě měnit lopatky. Sada obsahuje tryskou pro trimování vousů nebo kotlety a pohodlné pouzdro na přenášení. Cena zařízení je přibližně 190 USD.

TOP 3 rotační holicí strojky

Pokud dáváte přednost oholení "suché" a nechcete utrácet další peníze na pěny a gely, následující modely jsou pro vás. Vybírali jsme nejlepší rotační holicí strojky s většinou recenzí od zákazníků.

Philips RQ1175

Průměrná cena tohoto modelu je asi 145-150 amerických dolarů. Přístroj je vybaven pohyblivou holicí jednotkou, která má velmi příznivý vliv na kvalitu procesu. Nanášení porcelánového ostří minimalizuje možnost alergických vyrážek. Zahrnuje špičky pro frézování vousů. Mezi pozitivní momenty uživatelé vydávají výkonnou baterii, která může dlouhodobě udržovat nepřetržitý provoz zařízení. Rovněž potěší přítomnost dodatečných příloh, stylový design. Při diskusích o nedostatcích upozorňuje mnoho mužů, že proces holení je příliš dlouhý a že kvalita materiálů použitých při výrobě zařízení není příliš vysoká.

Philips S5110

Další zajímavý model od populárního výrobce. Jednou z jeho prvních výhod je více či méně přijatelná cena, asi 90 dolarů. Mimo jiné můžete tyto volat:

Systém MultiPrecision umožňuje zvedat chloupky různých délek a zajišťuje nejlepší přizpůsobení;

 • holicí hlavy (3 ks) mají až pět nezávislých směrů pohybu, které zajišťují téměř dokonalé oholení;
 • souprava obsahuje odnímatelný trimr pro simulaci účesů vousů a knírek;
 • moderní indikační systém informuje uživatele o stupni znečištění holicích hlav, stejně jako o úrovni baterie;
 • Jedna hodina nabíjení baterie poskytuje až 40 minut nepřerušeného provozu a pro jednorázové použití stačí připojení k síti pouze po dobu 5-10 minut;
 • hlavy holicího stroje je možné umýt vodou.

Mezi nevýhody tohoto modelu patří neschopnost provést "mokré" oholení, pokud je to žádoucí, stejně jako absence nabíjecího doku v sadě.

Vitek Vt-1377

Tento model je ještě více spokojen s cenou. Cena tohoto zařízení pro holení je pouze asi 20 konvenčních jednotek. To však příliš neovlivňuje jeho výkonnost.

Existují tři "plovoucí" holicí hlavy, které téměř dokonale sledují obrys obličeje. Kromě toho obsahuje sada trimru, takže přinášení vousů v pořádku také nevyvolává problémy.

Trochu čerpali vlastnosti nabíjení. Celý proces trvá asi 2 hodiny a autonomní provoz zařízení trvá 30-40 minut. Přesto je funkce rychlého nabíjení. Zařízení lze čistit pod tekoucí vodou. To je jeden z populárních low-cost modelů v roce 2018.

TOP 3 holicí strojky pro suché holení

Pokud hledáte svůj první holicí strojek nebo jste majitelem citlivé pokožky, věnujte pozornost nejlepším holícím strojům, které jsme pro vás vybrali.

Braun 760cc-4 Series 7

Zajímavé a docela funkční zařízení pro milovníky vibračních holicích strojků. Tam je "plovoucí" hlava, schopná docela čistě holí i ty nejnepřístupnější místa.

 • může pracovat jak z baterie, tak ze sítě;
 • nezpůsobuje podráždění;
 • náhradní díly (spotřební materiál) jsou vždy dostupné na trhu.
 • poměrně vysoká cena od 265 USD.

Panasonic ES-LT8N

Zajímavý a poměrně technologicky vyspělý model japonského výrobce. Cena této jednotky je asi 230 dolarů, což je obecně hodně.

 • Supermobilní 3D systém tří obloukových čepelí dokonale "cítí" všechny nepravidelnosti obličeje;
 • senzor holicí hlavy analyzuje kvalitu a tuhost štětin a automaticky nastavuje výkon a rychlost procesu;
 • tam je čistící stanice, která vám umožní zachovat kvalitu lopatek;
 • elegantní, elegantní;
 • Má robustní kovové tělo a velmi ostré lopatky.

Mezi nevýhody lze poznamenat pouze to, že trimr zařízení má velmi ostré nože a vyžaduje velmi pečlivé ošetření.

Řada Braun 5030s 5

Cena tohoto holicího zařízení je mnohem příjemnější - asi 160 dolarů. Zde jsou 3 nezávislé hlavy, které zajišťují dokonalou hladkost procesu. Informační displej vás upozorní na nutnost nabití nebo čištění holicího strojku.

Pouze 60 minut nabíjení stačí až na 45 minut nepřetržité práce. A pokud není čas nabíjet, můžete zařízení jednoduše zapnout a pokračovat v práci.

Model je vybaven zasouvatelným trimerem pro péči o boky nebo vousy. Mezi negativními aspekty lze poznamenat pouze mírně hlučné ovládání zařízení, ale vůbec neinterferuje.

TOP 3 rozpočtové elektrické holicí strojek

Prakticky všechny modely, které uvažujeme, jsou poměrně vysoké. A co ti, kteří nemají dostatečné finanční prostředky na nákup drahých holicích strojků? Doporučujeme věnovat pozornost dostupnějším modelům uvedeným níže.

Panasonic Es-6003

I přes nízké náklady (až do výše 50 USD) má tento model všechny potřebné funkce. Razor lze použít jak pro suché tak i "mokré" holení, je vodotěsné pouzdro. Tři holicí hlavy s nožemi z nerezové oceli umožňují velmi kvalitní holení. Zařízení je schopno udržovat nabíjení po delší dobu, ale také se nabité docela hodně, až 8 hodin. Zahrnuté jsou příslušenství pro čištění přístroje a také kufřík.

Mezi nedostatky lze zaznamenat poměrně hmatatelnou vibraci, která může zpočátku vytvořit malé nepříjemnosti. Záporným bodem je také to, že zařízení není možné používat ze sítě, když je zástrčka připojena k zásuvce, je jednoduše zablokována.

Philips Hq 6927

Jiný rozpočtový model poměrně dobré kvality, za poměrně rozumné peníze, od 45 dolarů. Zařízení je poměrně kompaktní, lze jej použít pouze jako suché holení. Baterie je schopna udržovat nepřetržitý provoz po dobu 30 minut, po níž může být holicí strojek připojen k síti a pokračovat v procesu. Philips Hq 6927 má pohyblivou hlavu, která zajišťuje maximální přizpůsobení rotorových kroužků.

Mezi nedostatky lze poukázat na nedostatek indikátoru nabíjení, který však nezasahuje do přítomnosti zásuvky v přístupové zóně. Zahrnutá je čisticí kartáček a ochranný kryt, díky nízké hmotnosti je velmi užitečné vzít si s sebou zařízení na výlet.

Remington tf70

Dobře a doplňuje náš seznam jednoho z nejlevnějších modelů čínského výrobce. Cena asi 15-20 dolarů je pro většinu mužů finančně dostupná. Žiletka Remington Tf70 má pouze 2 hlavy a je určena pouze pro suché holení. Baterie je napájena bateriemi, takže si ji můžete vzít i na kempování.

Existují samozřejmě dost nedostatků. Například holicí strojek nelze umýt vodou a model nemá automatický čištění. Ale ona se oholí, překvapivě, perfektně, aby mohly vydržet malé negativní momenty.

Na tomto místě skončilo naše hodnocení nejlepších elektrických holicích strojků pro muže v letech 2017-2018. Ale můžete je snadno pokračovat sami, přidávat další modely k porovnání.

Pánské elektrické holicí strojky pro holení: co se nyní prodává na trhu

Aby lidé udrželi vlasy v oblibě, moderní muži dávají přednost používání holicích strojů. Dobré zařízení vám umožňuje doplnit obraz s dokonalou hladkou kůží nebo úhledně zdobenými štětinami (což je také velmi důležité).

Moderní svět je navržen tak, aby člověk hrál ve společnosti velkou roli. A zanedbávané zarostlé chlapce jsou srovnávány s neznalými řezbáři nebo církevními muži. Každý seberealizující zástupce silnějšího pohlaví je povinen sledovat obličejové obličeje na obličeji, pro který je povinen zvolit správný holicí strojček pro svůj případ.

Typy holičů

Za prvé, podívejme se, co jsou holicí strojky? To je dnes volba pera, strojů a elektrických holicí strojky je obrovská, což dává důvod myslet. Nebezpečné holicí strojky a stroje oholí, odříznou vlasy až na kořen a dokonce odstraní horní vrstvu mrtvé pokožky. Nicméně, v procesu holení opatrně, nováček, který nedokončil techniku ​​holení, se může dostat do řezu, což je téměř nemožné při použití bezpečného stroje.

Ze zařízení se nachází přechodová volba na elektrický holicí strojek - elektrický holicí strojek. Venku se tento vzhled neliší od konvenčního stroje, avšak v jeho pouzdře je namontována baterie, což způsobuje, že hlava stroje mírně vibruje, aby bylo zajištěno co nejpřesnější oholení.

Třetí možností je elektrický holicí strojek. Tato možnost má své výhody. Není třeba používat vodu a gel na holení. Možnost řezů je eliminována a možnost podráždění je minimalizována. Také elektrický holicí strojek je prostě nenahraditelný pomocník pro muže na cestě.

Kritéria výběru

Vše je velmi jednoduché. Hlavním úkolem je rozhodnout, jaký druh holení je blíže k sobě nebo vlhku, a postupujte od typu pokožky, očekávaného výsledku a cenové politiky holičů. Pro citlivou pleť je lepší vybrat elektrickou holicí strojku, která je nejjemnější, a opustit používání nebezpečných a rotačních elektrických holicích strojků.

U mužů, jejichž práce je spojena s častými cestami, doporučujeme věnovat pozornost elektrickým holím s bateriemi. Takové modely nepotřebují vodu ani síťovou zásuvku.

Kolik stojí holicí strojek?

Cena holicího stroje přímo závisí na funkčnosti modelu. Možnosti rozpočtu lze zakoupit až do 1000 rublů a cena vozů s dalšími funkcemi může dosáhnout až 15 000 rublů.

Nejlepší modely elektrických holicí strojky pro muže

V poslední době může být trh s elektrickým zbožím zaměňován při výběru elektrického holícího strojku. Vzhledem k tomu, že vysoké ceny nemusí vždy znamenat dobrou kvalitu. Představujeme Vám podle hodnocení nejoblíbenější břitvy, podle kupujících.

Philips AT 890

Jedná se o jedno z nejlepších rotačních holicích strojů. Za přijatelnou cenu tento model čistí vlasy a má vysokou kapacitu baterie. Přitom se rychle nabíjí. Pro nepřetržitý provoz po dobu jedné hodiny trvá tolik času, než se baterie zcela nabije. Pouzdro je odolné proti vysoké vlhkosti, takže tento model může být bezpečně uložen v koupelně. Je také označen pohodlnou rukojetí s protiskluzovou vrstvou.

Všichni kupující tvrdí, že baterie fungují dokonale, nabíjejí rychle a současně se holicí strojek snadno čistí. Ale tento model má jednu významnou nevýhodu - nože nejsou v nejvyšší kvalitě, což dělá holicí proces dlouhý.

Panasonic ES-GA21

Toto zařízení je jedním z nejlepších mezi elektrickými holicí strojky. Za poměrně nízkou cenu je model vybaven všemi potřebnými funkcemi pro pohodlné oholení. Břitva je napájena z baterie. Jedna náplň stačí na 40 minut nepřetržité práce. Hlava je navržena tak, aby plovoucí nože zajišťovaly hladké oholení a jejich vysoká rychlost otáčení a výkonný motor dávají dobrý výsledek v krátké době. Panasonic ES-GA21 pracuje na suché a vlhké pleti stejně dobře při použití holicího gelu.

Široká funkčnost a přiměřená cena činí tento model jedním z nejoblíbenějších mužů. Mezi výhody patří: vysoce kvalitní holení, kompaktnost a mírné vibrace. Zařízení je také vybaveno trimerem, což je důležitý bod pro muže, kteří pečují o tvar štětin a kníry. Jediná negativní - neschopnost připojení ze sítě a hladké kluzké tělo.

Philips HQ 6927

Vzhledem k nízké ceně je tento model z rodiny rotačních holicích strojů velmi oblíben u mužů. Je malý, pohodlný a používá se pouze pro suché holení. Pohyblivé součásti hlavy umožňují snadné klouzání rotorových kroužků na povrch obličeje, co nejblíže k pokožce. Z baterie v režimu offline mohou tyto elektrické holicí strojky pracovat po dobu půl hodiny. Kompaktní formulář umožňuje snadné převzetí holicího strojku na silnici.

Kupující identifikují následující výhody tohoto modelu: tichý provoz, kompaktní tvar, úhledná práce. Mezi nevýhody patří nepřítomnost indikátoru úrovně nabití akumulátoru a sestavení průměrné kvality. Ale největší plus je nejlepší cena mezi jinými holicí strojek, a to i přesto, že se jejich funkčnost liší.

Panasonic ES-6003 pro citlivou pleť

Tento model ideálně odpovídá na otázku, která břitva je nejlepší pro citlivou pleť? Za nízkou cenu má kvalitní vlastnosti, které nejsou horší než modely třídy VIP.

Elektrický holicí strojek je také volitelně používán pro mokré holení spolu s produkty péče o pleť, které mohou minimalizovat jeho podráždění a alergickou reakci.

Model je vybaven třemi holicími hlavami s nožemi z nerezové oceli a výkonný motor zajišťuje rychlou práci holicího strojku. Jeho hlavní výhody: nízké ceny, nízká hmotnost a vysoce kvalitní mokré holení. Mezi hlavní nevýhody patří: nekvalitní trimmer a pomalá baterie.

Elektrický holicí strojek je dobře vybaven všemi potřebnými doplňky pro jeho skladování a údržbu. Porovnáte-li všechny indikátory, pak toto břitvy může být nazýváno jednou z nejkvalitnějších možností rozpočtu.

Braun 760cc-4 Series 7

Výrobce vytvořil další úspěšný kvalitativní model zobrazení mřížky. Jeho cena nemůže být nazvána nízká, ale dobrá funkčnost a velká sada možností kompenzují toto mínus. Plovoucí holicí jednotka vám umožňuje co nejvíce zatlačit síť na kůži, díky níž se provádí nejbližší holicí stroj. Holicí strojka může být použita jak s mokrým, tak i suchým holením. Vlastnosti práce zahrnují schopnost pracovat jak ze sítě, tak z baterie.

Mezi výhody tohoto zařízení patří: výkonná baterie, pohodlná rukojeť a vysoce kvalitní práce a nevýhody jsou vysoké ceny.

Philips BG 2025 pro citlivou pokožku

Elektrické holicí strojky této série patří k nejlepším možnostem rozpočtu. Tento model sítě je významný pro spolehlivý výkon a snadné použití. Ideální pro citlivé oholení pokožky, protože umožňuje použití krému a minimalizuje podráždění pokožky. Baterie nabíjí dlouhou dobu (8 hodin), ale umožňuje pracovat autonomně po dobu 50 minut. O varovném indikátoru nízkého náboje v těle.

Pozitivní strany: hermetické vodotěsné pouzdro, výkonná baterie, drahý vzhled, vysoce kvalitní trimr. Negativní strany zahrnují minimální tloušťku břitvy a dlouhodobé nabíjení akumulátoru. Pro 2 500 rublů lze tento model označit za velmi atraktivní.

BraunSeries - 9 9240 pro mokré holení

Tento elektrický holicí strojek lze označit jako prémiový model třídy. Plovoucí hlavy 10D umožňují, aby se řezné prvky co nejvíce přizpůsobily obrysům obličeje a zajistily tak hladké oholení. Tělo je zcela voděodolné, takže se nejčastěji používá pro mokré holení i při sprchování. Bitmapa na rukojeti zabraňuje uklouznutí. Krásný funkční tvar umožňuje co nejvíce příjemné holení a tvar spínače vám umožňuje umístit palec co nejpohodlněji.

Přesný trimmer je zabudován do těla a umožňuje tvarovat dokonalé linie vousů a bacunardu. Baterie je plně nabitá po dobu jedné hodiny, po níž poskytuje 50 minut práce holicího stroje bez připojení k síti. Dodává se s: stojanem na dobíjení, kufříkem a kartáčem na čištění.

Philips S7720 Holicí strojky 7000 pro mokré holení

Řepkový holicí strojček Premium třídy má speciální konstrukci plovoucích hlav, jejichž okraje jsou odříznuty co nejblíže k pokožce a dlouhým a krátkým chlupům. Speciálně navržené otvory přesně vedou všechny vlasy, jemně je odříznou, aniž by poškodily pokožku.

Výkonná lithium-iontová baterie je nabíjena po dobu jedné hodiny, po níž umožňuje stroj pracovat offline po dobu jedné hodiny. Model nefunguje v síti, ale pouze na baterii, což zajišťuje maximální pohodlí a bezpečnost při mokrém holení. Speciální stanice vám umožní vyčistit lopatky jediným stisknutím tlačítka a odnímatelný malý trimmer jemně ořezává čáru šňůry a čáru bradavky.

Remington r95

Pro milovníky cestování, nebo v případě potřeby pro trvalé pracovní cesty, bude toto holící strojek jen záchrannou linií. Každý cestující si myslí, na které holicí strojek se rozhodne, aby nezahrnoval mnoho prostoru a současně byl funkční. Samozřejmě, tento model nelze považovat za ideální, protože má mnoho nedostatků: není tam žádný trimmer, jen holicí hlavy jsou vybaveny jen dvěma noži a potřeba dlouhého nabití baterie.

Ale všechny tyto nedostatky prostě vyblednou před kompaktností elektrického holicího strojku a jeho nízkou cenou. Motor má minimální kapacitu, takže proces holení může být zpožděn, je také lepší odmítnout jeho použití u mužů s citlivou pokožkou, jinak se nebudete moci vyhnout alergiím a podrážděním. Vzhledem k tomu, kolik stojí R95, můžete odpustit skromné ​​sdružování, nepřítomnost krytu a štětec pro čištění.

Berdsk 3341

Tento domácí holicí strojek s běžnými neplovoucími hlavami udeří do ostrého oholení. Zatímco drahé materiály nebyly použity k jeho vytvoření, a vzhled a barva není nejvíce atraktivní, elektrický holicí stroj funguje dokonale. Je vybavena trimerem, který pomáhá udržet vousy, knír a čistý krk. Berdsk může fungovat jak ze sítě, tak i samostatně, zatímco na úplné nabití baterie trvá tři hodiny.

Nový elektrický holicí strojek je opatřen měkkým krytem, ​​kartáčem a podrobnými pokyny. Model nemá zjevné nevýhody, ale je nutné ho chránit před vysokou vlhkostí, a pokud zvážíte cenu (1500 rublů), můžete je vynechat.

Závěr

Veškeré informace v žádném případě propagují určité společnosti a značky, ale nesou pouze úvodní funkci. Než si koupíte elektrický holicí strojek, měli byste vědět, které jsou lepší poptávky mezi mužskou populací a které jsou považovány za příliš drahé nebo ne najefejnější. Ale konečná volba stále zůstává pro kupujícího!

Elektrický holicí strojek pro muže

Spory o tom, co funguje nejlépe - elektrický holicí strojek pro muže nebo klasický stroj pro oba pohlaví - probíhají roky. Vysoká technologie je však součástí života moderního člověka, takže stále více lidí má tendenci elektroniky. Zjistěte, zda chcete vyměnit obvyklý stroj a jak ho správně provádět.

Co je to pánská holicí strojka

Předpokládá se, že stroj s bateriemi, který kdysi uvolnil Gilette (model M3Power), lze také považovat za elektrický holicí strojek, protože pro něj vytváří charakteristické vibrace. Nicméně moderní elektrická zařízení tohoto typu jsou daleko od prvního stroje Gilette a jsou rozdělena do dvou velkých skupin: rotační a síťovina. Každý model může mít širokou škálu funkcí, jediný rozdíl mezi nimi je princip fungování. Hlavní výhodou každého elektrického holicího strojku je jeho pohyblivost.

Mřížka

Zařízení ostříhá vlasy vibračními noži. Ostré části jsou pokryty mřížkou s velmi malými články, a proto jsou považovány za bezpečné. Dokonce i v případě, že hlava vyvíjí tlak na kůži, nedojde k žádnému řezu. Tato výhoda má opačné straně: vzhledem k oku je vzdálenost mezi vlasy a kůží, takže výsledek nemusí být nejčistší. Levný čistý elektrický holicí strojek pro muže není vždy schopen dosáhnout dokonalé hladkosti ošetřované oblasti.

Rotary

Takové elektrické zařízení je považováno za účinnější, protože s otáčejícími se čepelmi odstraňuje maximální počet chloupků v dané oblasti, a proto není nutné několikrát procházet stejným místem a poškozovat kůži. Ruční elektrický holicí strojek pro muže však není bez vad. Hlavní slabostí je podráždění po zákroku a jejich bolesti. Cena za tento faktor nemá žádný vliv, proto pokud jde o pocity, nejlevnější a nejdražší holicí strojky jsou téměř stejné.

Nejlepší elektrický holicí stroj

Vyberte zařízení doporučené pro recenze spotřebitele a studiem technických vlastností. Správný elektrický holicí strojek pro muže by neměl poškozovat pokožku a zároveň se vyrovnávat se štětinami jakékoliv délky. Během tohoto procesu zařízení vydává rovnoměrný zvuk, který nezmění hlasitost a rytmus. Skutečným ukazatelem kvality holicího strojku bude čistota pokožky po proceduře.

Který elektrický holicí strojek je lepší - rotační nebo oka? Nejčastější dotazy mužů, které nemají odpověď: dozvíte se o pravidlech pro výběr mezi těmito zařízeními uvedenými níže. Odborníci dávají hlas ve prospěch sítě, protože lopatky v nich pracují sem a tam, odříznou vlasy a nevytahují se, jako rotující nože rotačních modelů.

Jak vybrat elektrický holicí strojek

Profesionálové se ujistili: jediná věc, na kterou by se člověk měl zaměřit, je typ pleti. Při citlivosti je třeba věnovat zvláštní pozornost tomu, aby se zabránilo všem, které by mohly způsobit poškození: je lepší koupit síťovou holicí strojku. Pokud není kůže charakterizována podrážděním, nereaguje na chemické a mechanické účinky, člověk si může koupit naprosto libovolné zařízení. Všechny ostatní parametry jsou odpovědné za použitelnost nebo poskytují nezbytné "čipy" ne vždy. Jejich úloha při výběru elektrického holicího stroje je druhotná. Pravidla:

 • Mokré nebo suché holení? První vyžaduje člověka, aby použil gel nebo krém, po němž musí být čepel vyčištěn, takže holicí strojky tohoto druhu se nazývají omyvatelné. Jsou vhodné pro citlivou pokožku, protože je jednodušší klouzat.
 • Přítomnost střihače je důležitá pro muže, kteří chtějí ořezávat chrámy doma a ořezat vlasovou čáru. Vytvoření vousů je nesmírně obtížné.
 • U elektrického holicího strojku pro muže hraje důležitou roli pokrytí mřížky: je lepší zvolit titan jako nejméně alergický. Doporučuje se odmítnout nikl.
 • V rotačním holicí strojku musíte zvážit návrh nožů: několik různých variant v jednom modelu odstraní všechny typy vlasů najednou (krátké a dlouhé, tenké a tvrdé).
 • Plovoucí hlava je charakteristická pouze rotorovým holicím systémem, je zodpovědná za pohodlné používání zařízení ve všech zónách.
 • Samočistící systém šetří čas a úsilí, ale přetáhne cenu. Tento elektrický holicí strojek má dokovací stanici, která se nabíjí při čištění nožů.

Pánský elektrický holicí strojek od špičkových výrobců

Srovnávací analýza založená na hlasování pro spotřebitele jasně ukázala, že holicí strojky od společnosti Brown, Panasonic a Phillips se v této výhradně doporučují nejlépe; mezi rotační a čistou vítěznou druhou. Vzhledem k tomu, že tyto značky jsou již dlouho známy jako výrobci dobré technologie odstraňování chloupků (pro ženy a muže), hodnocení nezpůsobuje pochybnosti o pravosti. Rozhodování o tom, který produkt je lepší, je možné pouze po osobním "známém" holičům. Níže jsou některé z nejpopulárnějších modelů hodných pozornosti.

Philips Gold:

 • YS534 je první v hodnocení, nabíjí se za hodinu, funguje až 40 minut. Umožňuje suché a mokré holení, tělo je chráněno před vlhkostí na vnitřních mechanismech. Břitva má 3 vyměnitelné hlavy: trimery pro tělo a vousy, hlavní - z 2 rotorů.
 • BG2025 nabíjí téměř 8 hodin, pracuje až 50 minut. Mřížka je pokryta titanem, typy holení jsou shodné s typy prezentovanými v předchozím modelu - suché a mokré. Těleso holicího stroje je vodotěsné, výrobce poskytuje záruku za zboží za 2 roky.
 • 760CC-4 - elektrický holicí strojek se samočistícím systémem. Mřížka má 3 režimy pro různé oblasti, umožňuje suché / mokré holení. Nabíjení trvá hodinu, nepřetržitá práce - 50 minut. Hlavy jsou plovoucí, pouzdro je vodotěsné.
 • 5050CC má menší počet výměnných hlav - 2 ks. Také vybavená ochranou proti vlhkosti je shodná s funkčností předchozího elektrického holicího strojku.

"Bronze" šel Panasonic:

 • ES ST25 se třemi nezávislými sítěmi, technologií snímačů a funkcí baterie. V holící strojku se nachází trimmer, který pracuje suchým a mokrým způsobem. Otáčky motoru - 13000 ot / min.
 • ES LV65 má 5 mříží, otáčky motoru - 14000 ot / min. K dispozici je LCD displej, který zobrazuje informace o stavu baterie a přidává funkci rychlého nabíjení. Možná suché a mokré holení.

Kde koupit a kolik stojí

Cena mužských holicích strojků se pohybuje od 3000 do 15 000 str. a závisí jak na výrobci, tak na funkčnosti, kterou navrhuje. Modely sítě a rotorů lze nalézt v rozpočtovém segmentu (1000-3000 stran). Navíc budou fungovat dobře, ale budou krátkodobé. Více spolehlivých pánských elektrických holicích strojů se zvyšuje cena, ale rychle se vyplatí.

Pro Více Informací O Suché Vlasy