logo

11 nejlepších trimátorů vousů a knírek

Je obtížné si představit představu o stylovém a moderním muži bez krásného dobře upraveného vousu nebo knírek. Přesné vlasy na obličeji jsou harmonickou kombinací stylu a maskulinity. Nápověda v této firmě může vyžínače, které jsou prezentovány ve velkém sortimentu na prodej. Ale jak vybrat skutečně vysoce kvalitní a spolehlivé zařízení? V tomto článku jsme pro Vás připravili hodnocení nejlepších triček pro vousy a knír pro rok 2017.

Tipy od profesionálních holičů: Jak si vybrat trimmer (psací stroj) pro vous a knír?

Moderní módní trendy nám říkají, že krásná vousy se nepochybně staly jedním z klíčových atributů mužského obrazu. Pokud dříve bylo nutné pravidelně navštěvovat kadeřník, aby dal vlasům správný tvar a módní vzhled, ale teď je snadné to udělat sami. Vše, co je požadováno od člověka, je koupit levnou, ale dobrou střihač brada.

Chcete-li správnou volbu, odborníci doporučují při nákupu věnovat pozornost na sedm hlavních charakteristik.

 • Kvalita a technologie výroby nožů. Běžně používané nože jsou vyrobeny z běžné nebo nerezové oceli. Klíčovým rysem je, že je nelze ostřit. U modelů s nižším výkonem se po 12 měsících intenzivního používání lopatky stávají nepoužitelnými a vyžadují výměnu. Jejich cena je asi 30-40% z celkové ceny trimru. Doporučuje se zvolit modely, ve kterých jsou samoostřící nože s titanovým povlakem.
 • Šířka pracovního prostoru. Čím užší je řezná hlava, tím lepší jsou charakteristické úhly, zaoblení a zigzagy na vousu. Je obtížné používat takové modely, ale umožňují získat krásný výsledek.
 • Úrovně nastavení výšky účesu. Tato funkce je vybavena všemi trimery. V tomto případě je počet úrovní ve vysoce kvalitních drahých modelech mnohem vyšší a dosahuje až 20 režimů. Umožňují nastavit délku ostří v průměrném rozsahu od 0,5 do 13 mm.
 • Dostupnost a počet vyměnitelných trysek. Měla by okamžitě rozhodnout, co bude vyžadovat trysky pro holení. Výběr závisí na stylu vousů a tuhosti štětin. Velké množství trysek otevírá možnosti pro experimentování, ale cena se zdvojnásobuje.
 • Technologie čištění. Pro čištění nožů z vlasů existují tři varianty: suché, mokré a vakuové. Ten je považován za nejinovativnější a nejkvalitnější. Ale cena za trimery s vysavačem bude mnohem dražší.
 • Režimy výdrže baterie. Trimmer je považován za kompaktní přenosné příslušenství a může být užitečný při každé cestě. Převážná většina modelů může fungovat bez dobíjení maximálně 45-60 minut. V takovém případě může doba obnovení baterie trvat až 3-4 hodiny. U profesionálních modelů je nabíjení navrženo na dobu 1,5-2 hodin nepřetržitého provozu.
 • Typ nabíjení Málokdo ví, ale ne všechna zařízení jsou vybavena elektrickou zásuvkou 220 V. Některé modely fungují výhradně na bateriích nebo akumulátorech. Pokud nemáte čas, abyste provedli účes ve stanoveném čase - budete muset stroj odložit a počkat na jeho obnovení. V dobrých zařízeních existuje několik možností použití. Vezměte to při výběru.

Odborníci doporučují vždy věnovat pozornost všem uvedeným charakteristikám a zvolit ty nejlepší modely podle účelu aplikace. Pro každodenní použití bude postačující řádný rozpočet. Jeho funkčnost stačí k rychlé a přesné ozdobení vousu a poskytnutí krásného tvaru. Ale pokud chcete provést složitý "strih", vyzkoušejte si nový styl nebo si vyberete praktické a spolehlivé příslušenství pro všechny příležitosti, pak byste měli věnovat pozornost pánským trimům pro profesionály, holičství a kadeřníky. A teď pochopíme.

Volba správného profesionálního trimera je nejlepší?

Připravili jsme pro Vás hodnocení 12 nejpopulárnějších modelů. Všichni si zaslouží čestné místo v seznamu a jsou kvalitními představiteli své třídy. Výsledky jsou založeny na několika kritériích, mezi něž patří funkce, funkce, použitelnost, ceny a recenze od kupujících internetových obchodů Aliexpress.

11. místo. Phillips MG 1100/16

Přijaté z phillips.ru

Tento model je ideální pro domácí použití. Má kompaktní velikost a hmotnost 130 gramů. Pracovní plocha je 21 mm široká a samotné nože jsou vyrobeny z nerezové oceli s využitím technologie DualCut s dvojitým ostřením. Umožňují vám rychle a přesně ořezat tvar na obličej a poskytnout přesné obrysy štětin nebo kozí srsti. Zahrnuty jsou tři hřebenové trysky pro řezání od 1 do 5 mm. Zařízení pracuje na bateriích AA.

Rozdíl mezi trimerem a elektrickým holicí strojkem

Aby člověk měl elegantní a dobře upravený vzhled, dnes není nutné navštívit drahé kadeřnické salony nebo mít osobní stylistku. Stačí jen mít improvizovaný nástroj pro včasné stříhání štětin, vousů a knírek. Trh je schopen nabídnout různé typy zařízení navržených pro specifické potřeby. Některá zařízení jsou univerzální, ostatní jsou více zaměřená. Volba je dostatečně velká a v řadě poměrně snadno se ztratit. Chcete-li tomu zabránit, podívejte se na rozdíl mezi trimerem a holicí strojkou.

Elektrický holicí strojek a vše, co s ním souvisí

Elektrický holicí stroj pro muže je stejně důležitý jako kosmetická taška pro slabší sex. Zpočátku bylo toto zařízení navrženo a vytvořeno jako nástroj pro holení hlavy a provádění jednoduchých účesů (boxing, halfboxing atd.). Postupně se technologie zlepšila a nyní holicí strojek je schopen vykonávat mnohem víc funkcí než základní nůžky "nula".

Nyní tento typ zařízení současně slouží k provádění několika funkcí. Například denní holení štětin. Zvláštností elektrického holicího strojku je jeho všestrannost. Mnoho lidí se ptá, co dělá běžnou holicí strojku odlišnou od plnohodnotného holicího strojku. Existuje řada výhod.

 1. Například, na rozdíl od jakékoliv holicí strojky, nože elektrického nástroje nedráždí pokožku. To je zvláště důležité v případech se zvýšenou dermatologickou odpovědí na každodenní alergeny a dráždivé látky, stejně jako když je kůže příliš suchá a citlivá.
 2. Druhou zřejmou výhodou je trvanlivost lopatek namontovaných na zařízení. Pro svou spolehlivost a trvanlivost poskytují sto bodů před každým ručním strojem. Množství holení s elektrickými holičkami může být vypočteno v celých fotbalových polích. Tam, kde se běžná holicí strojka již otupila, bude nožový nůž pracovat po dlouhou dobu.

 • Třetím důležitým a velmi důležitým plusem je kvalita holení. Pokud během práce se strojem existuje vysoká pravděpodobnost, že se dotýká bolestivé oblasti pokožky (pupeny apod.) A poškodí ji, pak se v případě elektrického zařízení tato pravděpodobnost sníží na nulu. Jinými slovy, holičství je opravdu bezpečné. Trauma kůže na obličeji je výrazně snížena, což vede ke zvýšení pohodlí a pohodlí při použití.
 • Čtvrtým plusem přístroje jsou trysky. Snadno je možné opatrně oříznout chrámy běžnou čepelí. Dokonce i když se přizpůsobíte tomu, že postup sám o sobě bude trvat spoustu času a v případě holicího strojku stačí jen použít soupravu s tryskami a dělat vše, co je potřebné během několika minut.

 • Není třeba používat gely a pěnu na holení; "Suché oholení". V případě ručního stroje to není možné.
 • Samozřejmě, stejně jako všechny ostatní spotřebiče, holicí strojek není bez vad. Zařízení je špatně vhodné pro štětiny. Ne každý model má k dispozici trimmer a trysky. Elektrický holicí strojek je zcela nevhodný pro vousy.

  Přístroj vyžaduje pravidelné dobíjení, může se vypnout v nejnepříznivějším okamžiku. Zvláštnost je navíc taková, že zařízení nelze během nabíjení používat.

  Aby se předešlo této nevýhodě, je lepší rozvinout zvyk neustále dobíjet zařízení bez jeho vybíjení na konci - tím se minimalizuje nepohodlí jeho použití.

  Navíc je vyžadována pravidelná údržba. Čištění, ostření a vyvažování nožů v levnějších modelech, mazání dílů v případech, kdy se kotouče samostřílí. Pokud se uživatel zeptá, proč udržovat elektrickou holicí strojku a zastaví ji, může stroj selhat a poměrně rychle.

  Pro provoz zařízení vyžaduje zdroj napájení. Ať už jsou baterie, vestavěné baterie nebo napájecí kabel, elektrický stroj vždy závisí na těchto dodatečných požadavcích, zatímco ruční holicí strojek je k dispozici vždy a všude. Cena zařízení a další čepele jsou zpravidla vyšší než cena za běžný jednorázový stroj.

  Vše o trimerech

  Jaký je rozdíl mezi trimerem a elektrickým holicí strojkem? Nejprve byste se měli rozhodnout o klasifikaci přístroje a jeho účelu. Trimry slouží především pro vousy a knír, pro jejich péči, ořezávání apod. Měli bychom si uvědomit, že trimmer neznamená hladké oholení a nemá pro to dostatečné možnosti. Vše, co lze provést pomocí trimera, je zkrátit vlasy na obličej na určitou délku, ale ne ohochnout do stavu hladké a čisté pokožky. Pro takové účely potřebujete pouze holicí strojek.

  Zpravidla je obtížné vybrat mezi dvěma typy zařízení (elektrický holicí strojek a trimmer). Nejlepší je mít obě zařízení po ruce. V každodenním používání může být potřeba břitva. Střihač je nezbytně nutný, pokud se uživatel rozhodne uvolnit štětiny nebo zvětšit vousy.

  Zde je seznam nejvíce zřejmých výhod používání trimmer.

  1. Ideální pro ovládání úrovní vousů. Nejčastěji se rozteč trysky dělí o 1 mm (od 1 do 10 mm). Ve vzácných případech existují modely, které mají rozteč 0,5 mm, ale jsou profesionální, takže jsou dražší a zřídka se objevují v maloobchodě.
  2. Oholení na úroveň jednoho dne štětin. Pokud je z nějakého důvodu majitel střihu unavený nosit vous, může jej snadno a rychle vyrovnat na úroveň plochých štětin. Je velmi výhodné, abyste si vytvořili vlastní styl, aniž byste museli chodit do holičství.

 • Je to poměrně levné. Pokud je průměrný holicí strojček v oblasti jednoho a půl tisíce rublů, může být trimmer nalezen v polovině těchto nákladů.
 • Velké množství trysek. Mnoho různých univerzálních (vhodných pro většinu modelů) trimrů může příjemně překvapit nezkušeného uživatele a zkušeného holička.

 • Snadné použití. Trimmer je velmi vysoce specializované zařízení, které je obtížné použít jiným způsobem, s výjimkou jeho zamýšleného účelu. Stačí stisknout tlačítko a začít ořezávat. To je další rozdíl od elektrického holícího strojku, který je nicméně univerzálnějším předmětem.
 • Navzdory působivému seznamu výhod, které zařízení má, nicméně nebylo možné zcela odstranit nevýhody. První věc, která přitahuje pozornost, je nedostatek schopnosti holení "čisté". Nicméně, pokud by tato funkce byla plně provedena v trimru, změnila by se to současně na holicí strojek.

  Za druhé bychom se měli zmínit o návrhu nožů, které se mohou mírně lišit od holicího strojku. Ačkoli princip akce bude v mnoha případech podobný. Čepele v trimru mohou být rychle ztraceny kvůli ztrátě vyvažování. Tento nedostatek není vždy možné opravit vlastními rukama.

  Třetí věc, kterou je třeba uvést ve sloupci "nevýhody", je nedostatek práce s dlouhými vlasy. Představte si, že chcete ozdobit vaše vousy, která se stala mnohem větší, například 17 mm. Nebudete to moci pomocí trysek, budete muset kopírovací nůž kopírovat na maximální rozteč (10 mm) a teprve potom budete moci na této úrovni kopírovat vousy. V očích významného funkčního omezení.

  Další významnou nevýhodou je hluk z práce motorů trimování. Většina těchto zařízení pracuje mnohem hlasitěji než elektrické holicí strojek, což samozřejmě dává jejich daleko od nejpříznivějšího světla.

  U dražších modelů je však tento problém částečně vyřešen dobrou izolací hluku a vibrací, jakož i systémem potlačení vibrací.

  Co je nejlepší pro stříhací a elektrický holicí strojek

  Které zařízení je nejlepší použít - trimmer nebo holicí strojek - závisí na požadavku uživatele. Například obě zařízení jsou vhodné pro péči o pokožku na obličej. Pokud je potřeba každodenně holit do stavu hladké pokožky bez štětin, odpověď je zřejmá - holicí strojek.

  Zvláštní pozornost by měla být věnována typu motoru instalovanému v přístroji - výkon a výkon zařízení bude do značné míry záviset na tom.

  Pro další oblasti těla je vhodnější zastřihovač zejména pro intimní účesy a oblast bikin. Za prvé, je menší. Za druhé zanechává méně dráždění v důsledku trysek, což zcela vylučuje kontakt lopatek s povrchem kůže. Zruší se pouze vybraná úroveň vlasů, čímž se oříznou. Pokud je potřeba holit v choulostivé oblasti, pak odborníci doporučují místo ručního holicího stroju použít ruční stroj (např. Nože z "vesty" firmy), protože S pomocí tohoto zařízení bude těžké pracovat v obtížných zónách. Ruční holicí strojek v případě oblastí s nebezpečím holení bude mít vzhledem ke své velikosti zjevnou výhodu.

  U žen se vyskytuje problém zvětšených chloupků, které při holení mohou dále zranit již citlivé oblasti těla. Samozřejmě, že v takových případech je lepší použít trimmer nebo velmi pečlivě - holicí strojek.

  Zpravidla je ženská technika péče o intimní oblasti omezena na epilátor a trimmer. Statistiky ukazují, že poměr využití trimru je mnohem vyšší. Je to celkem snadné vysvětlit - je to jednodušší, pohodlnější a pohodlnější. A co je nejdůležitější, způsobuje mnohem méně bolesti než epilátor. Toto rozlišení není náhodné, protože pomocí trimmer můžete také vytvářet důvěrné účesy pomocí různých typů příloh (styler).

  V každém případě většina odborníků doporučuje používat holicí strojky pouze pro práci s vlasy na obličeji, u všech ostatních částí těla je lepší použít trimmer.

  Elektrický holicí strojek s integrovaným trimerem

  Holicí strojka je jakýmsi kompromisem mezi těmito dvěma zařízeními. Je určen především těm, kteří ocení praktičnost a všestrannost zařízení. Samozřejmě, že v jednom zařízení mají dva typy čepelí, takové zařízení má mnohem více vlastností než každý jednotlivě.

  Rozsah takového zařízení je velmi široký, od kadeřnického salonu po domácí účesy a holení. Zvláštnost tohoto typu zařízení v rozšířené funkčnosti. Navíc, spojením těchto dvou zařízení do jednoho, je výsledná jednotka zbavena nevýhod vlastněných samostatně.

  Zde je seznam výhod používání takového zařízení.

  1. Všestrannost a skutečná všestrannost. Pokud dříve pro holení a oříznutí vousů byly požadovány dvě samostatná zařízení, je nyní pouze jedno. Samozřejmě, je mnohem pohodlnější.
  2. Méně časově náročné. Ano, přesně, uživatel stráví méně času, protože nepotřebuje připravovat a čistit dvě různá zařízení, teď má vše, co potřebuje, v jeho rukou.
  3. Dostupnost a prevalence. Cena takových zařízení zpravidla je poměrně cenově dostupná, i když kvalita nemusí vždy splňovat stanovené požadavky. Důležité je sledovat nákup, že je čepele vyrobena z nerezavějící oceli a nechat stroj samotný otočit.
  4. Snadná údržba. Taková univerzální zařízení jsou zpravidla konstruována s dlouhou životností, která je v nich zakotvena. Jinými slovy, služba v nich je nejen poskytována, ale také žádoucí. Provedení je snadné, protože to zahrnuje čištění a mazání nožů, stejně jako vyvážení (ve vzácných případech).

  Existuje několik nevýhod.

  1. Pokud se mezi výhodami ukáže snadná údržba přístroje, pak jeho pravidelnost bude zjevná nevýhoda. Ano, univerzální elektrický holicí strojek bude muset být obsluhován častěji než obvykle. To je vysvětleno poměrně snadno, více podrobností, více potenciálních škod.
  2. Druhá zjevná nevýhoda spočívá ve všech elektrických spotřebičích. Jedná se o zdroj energie. Všechno je jednoduché: pokud zapomenete dobíjet zařízení nebo jednoduše vyměnit baterie, pak je pravděpodobné, že by vám mohlo selhat v nejnepříznivějším okamžiku. Představte si situaci: spěcháte, pozdě na důležitou schůzku a naléhavě potřebujete ořezat vousy, které se staly nedbalou. Polovina práce byla hotová a stroj vypnul a přestal vydávat známky života. Čas nečeká, ale vous stále vypadá nepríjemně. Je dobré mít na skladě dodatečnou sadu baterií, nebo model vám umožňuje okamžitě ji používat, jakmile je zapojen do zásuvky. Bohužel většina výrobců nepoužívá holicí strojek, dokud není plně nabitá.
  3. Přestávka častěji. Bohužel je to také fakt. Čím komplexnější je zařízení, tím větší je šance, že selže. Dvě nože a jedna sada univerzálních trysek se mohou rozbít mnohem rychleji než jedna.
  4. Rozměry. Takové univerzální zařízení bude mít větší rozměry, než řečeno, trimmer a elektrický holicí strojek zvlášť. Další rozměry, menší prostor pro manévrování, proto uživatel nebude mít možnost si dovolit některé z věcí, které dělá s použitím méně objemných položek.
  5. Kvalita lopatek. Dalším důležitým aspektem věnujte pozornost. Je-li čepel vyroben ze slitiny špatné kvality, bude břitva brzy ztrácet rovnováhu a začne kousat velké vlasy, což může vést k podráždění pokožky.

  Závěr

  Obě zařízení mají řadu nesporných výhod a nevýhod. Zvolte jeden z nich je poměrně problematický, protože mají různé aplikace. Nejlepší je mít obě zařízení, takže pokud to bude potřeba, každý z nich je po ruce. Zvláště zvláštní, ale použití zařízení, jako je "2 v 1", je méně opodstatněné kvůli řadě nedostatků, které byly zmíněny výše. Konečným kritériem pro používání holicího stroje a trimera bude potřeba uživatele, kterou mohou tato zařízení pokrýt.

  Elektrické holicí strojky (psací stroj) s frézou na foukání: vyberte společně

  Díky novým elektrickým holičům nejsou muži zbaveni holicího nářadí. Elektrické mechanismy jsou mnohem lepší než běžné stroje. Poskytují pohodlné oholení, lepší péči o vlasy a vousy.

  Dnes se podíváme na holicí strojky s vyřezávačem vousů a knírek. Dozvíme se, jaké jsou jejich výhody, jak vybrat vhodné a vysoce kvalitní zařízení.

  Co je to trimmer?

  Trimmer - speciální mechanismus pro řezání vlasů. Díky němu můžete odstranit obličejové vlasy, krájené vlasy a další části těla. Střihač často upravuje vousy a knír. Jinými slovy, trimmer může odstranit vlasy na jakékoli části těla.

  Má různé trysky, které neublíží kůži. Pánské brašničky mají své vlastní vlastnosti, mají regulátor délky vlasů. Existují různé typy tohoto mechanismu. Všechny jsou velmi kompaktní a pohodlné. Zařízení nejsou obtížně pečlivá, čistí je z vlasů.

  Výhody

  Eklektický holicí strojek je již dlouho oblíbený. Jeho hlavním rysem je, že je univerzální. Zařízení nahradí několik nástrojů najednou. Stroj může krájet vlasy, oholení štětin a úpravu vousů. Elektrický holicí strojek lze použít pro suché a mokré holení.

  Další výhodou tohoto mechanismu je mobilita. Vzhledem k tomu, že to nevyžaduje mnoho místa a běží na bateriích, můžete si s sebou vzít na výlety nebo služební cesty. Holicí strojek může dokonce stříhat velmi dlouhé vlasy.

  Navzdory skutečnosti, že všechny holicí strojky mají stejnou funkci, mezi nimi patří ty nejlepší stroje na ořezání vousů a knírek. Vzhledem k tomu, vážně přistupovat k jejich volbě nekupovat falešné.

  Kritéria výběru

  Vzhledem k tomu, že rozsah tohoto zařízení je velmi velký, není vždy snadné pochopit, který z fúzních strojů je lepší. Následující tipy vám pomohou udělat správnou volbu.

  1. Vyberte nástroj, který upraví výšku trysky a délku vlasu. Pomůže vám to krásně upravit vousy.
  2. Vousy jsou lépe řezané zařízení s úzkou šířkou trysky.
  3. Věnujte pozornost tomu, od čeho jsou nože vyrobeny. Nestandardní lopatky budou rychle nudné a musí být pravidelně mazány. Řezy musí být vyrobeny z nerezové oceli.
  4. Upřednostněte trimery s vestavěnou baterií. Díky tomu bude technika pracovat rychleji a déle.

  Všechny tyto tipy vám pomohou určit, který stroj je lepší. Nespěchejte k nákupu prvního dostupného trimovače, protože se všichni značně liší od sebe.

  Jelikož existují různé trimery pro holení vousů, jejich cena se výrazně liší. Cenový rozsah tohoto mechanismu je v rozmezí od 500 do 2000 rublů.

  Cena nástroje závisí na těchto faktorech:

  • Výrobní firmy
  • Informovanost o značce
  • Mechanismus výkonu
  • Vlastnosti čepelí a skříně,
  • Kapacita baterie,
  • Počet trysek
  • Dostupnost dalších funkcí.

  Jak vidíte, cena je ovlivněna mnoha kritérii, a to je také nutné vzít v úvahu při výběru nástroje. Levné trimmery rychle selhávají a často se zlomí.

  Nejlépe hodnocené nože na bradavky

  Jak již bylo řečeno, ne všechny trimry fungují dobře. To povzbuzuje muže, aby si vybrali ze všech produktů vysoké kvality. Chcete-li to udělat, zvážit stroje pro řezání vousy a knírek, které jsou obsaženy v hodnocení popularity.

  Nyní uvidíme, jaké stroje na řezání vousů a knírek mají zvláštní potřeba. Všechna tato zařízení jsou zařazena do hodnocení nejlepších trimrů.

  Philips BT 7210

  Takový brašňový holicí strojek má mnoho výhod. Zvedá a vede vlasy na čepel, který ji nenásleduje rychle a efektivně. Čepele mají dvojité ostření a jsou vyrobeny z nerezové oceli. Tím se oholí i husté vlasy. Čepele se ostří, takže zůstávají ostré.

  V psacím stroji je 20 fixátorů délky - pomáhá dokonale sladit hrany vousů. Přístroj také pracuje na síti a na baterii. Baterie je nabitá na dobu 75 minut. V sadě je indikátor baterie. Je třeba umýt přístroj pod vodou a nakonec vlasy odstranit kartáčem.

  Philips QT 4015

  Elektrický holicí strojek má zaoblenou čepel pokrytou titanovou vrstvou. Díky tomu se pokožka nezdá podrážděná a nemůžete si ublížit tvář. Je možné upravit délku vlasů, protože je zde 20 nastavení. Mechanismus funguje z akumulátoru. Držel poplatek za 90 minut.

  Pomocí indikátoru můžete zkontrolovat stav nabití baterie. Díky odnímatelné trysce bude snadněji vyčistit stroj. Dar je dodáván se speciálním pouzdrem pro uložení.

  Braun BT 5030

  Stroj Braun BT 5030 je určen k péči o vousy. To je nejlepší břitva pro úpravu tvaru vousů. Regulátor vám pomůže oholit nechtěné vlasy a nechat délku, která vám vyhovuje. Má 20 nastavení délky.

  Kvalitní ostří zůstává vždy ostrý a zvládá všechny typy vlasů. Mechanismus se skládá z dvojité baterie a LED indikátoru, který předem upozorňuje na stav nabíjení. Umyjte ji pod tekoucí vodou. Díky své trysce, podobně jako hřeben, zařízení nejen dělá bradu, ale také jej hřebne.

  Braun 5050cc řady 5

  Tato holicí strojka je určena k ořezání vousů, knírek a kotníků. Díky těmto dvěma hlavám můžete rychle seříznout vlasy. Stroj se dostává i na nejnepřístupnější místa a oholení vlasů pod nosem.

  Během jedné hodiny nabíjení baterie bude trvat 45 minut. Baterie je nabitá dlouhou dobou, takže je možné, že se s přístrojem vezmete na cestách. Také zastřihovač pracuje ze sítě.

  Tento model holicí strojky lze čistit pod vodou, protože je vodotěsný. Stroj může sloužit sám. Stiskne tlačítko, čistí, maže, naplní a uschne. To je velmi užitečná funkce.

  Philips BG 2025

  Tento trimmer dobře odstraňuje vlasy v jakékoli části těla. Dokonce dokonale nenároje dlouhé vlasy. Díky zaobleným špičkám a hypoalergennímu pletiva zařízení nepoškozuje pokožku.

  Aby bylo pro muže snadnější sledovat péči o vousy nebo knír, vyrobili výrobci hřeben. Ořezává vlasy a určuje požadovanou délku. Mechanismus pracuje na baterii přibližně 50 minut. Musí to být účtováno asi 8 hodin.

  Vzhledem k tomu, že je přístroj vodotěsný, lze ho použít i ve sprše. Gumová vrstva neumožňuje psacímu stroji sklouznout do rukou.

  Panasonic ER-GB37

  Elektrické holicí strojek se skládá z 20 trysek. Automaticky se mění pomocí speciálního vestavěného kola. Trimmer s tryskami lze nastavit délku vlasů od 0,5 do 10 mm. Čepele jsou umístěny pod úhlem 45 stupňů od těla, což umožní hlubší oholení vlasů. Nože jsou vyrobeny z nerezové oceli, takže na tváři nezpůsobují alergie.

  Stroj je nutné umývat vodou. Dokonce pracuje ve sprše. Baterie je nabitá na dobu 30 minut. Mini břitva funguje tiše, je snadné ovládat a pohodlně jezdit.

  Remington MB 4130

  Přístroj má hřebenový nástavec, ve kterém je 13 nastavení délky vlasu. Počet trysek umožňuje nejen krájení vlasů, ale také úpravu vousů, knírek a kotníků. Pohodlné kolo, které mění režimy účesů, vám umožňuje rychle přepínat funkce.

  Stroj pro štětiny má titanové čepele - díky tomu je odolnější a ostřejší. Mechanismus funguje ze sítě a baterie. Jeho obvinění trvá 50 minut. Tryska má správný úhel sklonu, který zajišťuje bezpečné a pohodlné oholení. Přestože je holicí strojek vousy vyčištěn pod vodou, součástí balení je speciální čisticí kartáč.

  Philips NT 3160

  Philips NT 3160 dobře snižuje vlasy nosu a uší. Mohou přizpůsobit tvar obočí a sekat vousy. Tento trimmer je vhodný pro korekci vlasů a ne pro úplný účes. Špatně se vyrovná s dlouhými vlasy. Čepele jsou chráněny jemnou síťkou se zaoblenými konci - což vám umožní nepoškodit pokožku během holicího strojku.

  Správný úhel čepele vám umožní dobře ostnat vlasy. Nástroj můžete vyčistit štětcem nebo pod tekoucí vodou. K dispozici jsou dva hřebeny pro korekci obočí. Zařízení pracuje na baterii. Nástroj nevytahuje vlasy, nýbrž je odřízne.

  Babyliss E650E

  Zařízení Babyliss E650E je velmi výhodné. To může snížit vlasy v nosu a uších. Výrobci provedli tento mechanismus, aby v tak citlivých oblastech bezbolestně odstranil vlasy. Tento trimmer může stříhat malé vlasy.

  Elektrický holicí strojek s trimerem akumulátoru, takže je možné jej využít na výletů. Zvláštní uzávěr neumožňuje kontaminované ostré lopatky, které jsou vyrobeny z nerezové oceli.

  Který trimmer si vybrat?

  Nemůžete lehce přistupovat k výběru trimmer, zvláště pokud máte jeden. Třídičky holí pro muže mají své vlastní charakteristiky a charakteristiky. Pokud nemáte příliš dlouhé vousy, vyberte nástroj, který řeže malé vlasy a můžete je použít k různým účelům.

  Existují nástroje, které špatně s tlustými a dlouhými vlasy, tak zvažte tento okamžik. Je důležité, aby zařízení bylo pro vás pohodlné a není příliš hlučné, a proto si ji před zakoupením zkontrolujte. Kvalitní trimr usnadňuje holení nebo řezání. Tento mechanismus oceníte.

  Elektrický holicí strojek pro muže - jak vybrat nejlepší model?

  Časy, kdy lidé používají nebezpečné nože, jsou u konce, elektrický holicí strojek pro muže je pohodlné a bezpečné zařízení, které mění způsob holení na potěšení. Pravidelnost postupu vyžaduje výběr vysoce kvalitního zařízení, které zabraňuje krájení a podráždění pokožky.

  Pánská elektrická holicí strojka

  Moderní pánské elektrické holicí strojky jsou vynalezeny na rozdíl od holicích a obráběcích strojů a poskytují jemné odstranění chloupků. Čepele v nich jsou uzavřeny ve speciálních hlavicích, takže nedochází k styku s pokožkou. Postup můžete provést jako suchý a s použitím pěn a gelů. Všechny moderní elektrické holicí strojky pro muže jsou rozděleny na rotační a oka. Odlišují se v principu fungování, každý model může mít velký soubor funkcí.

  Pánská rotační elektrická holicí strojka

  Takový holicí systém je tvořen 2-3 hlavovými kotouči s otvory a noži rotujícími pod nimi. Při vkládání do otvorů se chloupky úplně odříznou. Výhody rotačních elektrických spotřebičů:

  • tichý provoz;
  • hladší a čistší oholení i pro nerovnoměrně pěstované štětiny;
  • dlouhá životnost hlavy.

  Otáčející se čepelky řeže maximální počet chloupků v požadované oblasti, několikrát nepotřebujete projít jednou částí. Minus - pokud je kůže citlivá, pak mužské elektrické rotační holicí strojek někdy způsobují podráždění. Po holení na obličeji může být pocit pálení, brnění. Odstranění otáčející se hlavy štětin je mnohem obtížnější než síť.

  Ruční holicí strojek pro muže

  V takovém systému holicího strojku se nože neotáčejí, ale vibrují ze strany na stranu. Zhora jsou pokryty tenkou kovovou sítí s hromadou otvorů, kterými se štětiny dostanou na čepelky. Výhody elektrických holicího strojku pro muže:

  • kompaktnost;
  • snadno se mění ok;
  • rozdrtí štětiny v prachu usazeném na řezné ploše;
  • síťový systém je vnímán lépe citlivou kůží.

  Riziko podráždění u takového holicího strojku je minimalizováno, ale při plynulosti výsledku ztrácí na modelech rotorů. Typické nedostatky - hlučná práce a problematické holení v krku. Elektrický holicí strojček pro muže okamžitě nechyti všechny vlasy, takže musíte znovu ošetřit stejnou oblast pokožky. S nepozorným použitím je možné malé řezy.

  Který elektrický holicí strojek si vyberete pro muže?

  Zvolte typ systému, který se doporučuje, počínaje frekvencí holení. Pánský elektrický holicí strojek - jak si vybrat:

  1. Pro každodenní proceduru je perfektní rotační holicí stroj ideální, lépe s krátkými vlasy.
  2. Pokud se člověk holí každý den, měli byste upřednostňovat model sítě - je vhodný pro nejvíce zanedbané případy.

  Při výběru elektrického holícího strojku pro muže je ještě jedno doporučení - pro ty, kteří odjíždějí pouze ze stroje, je snazší si zvyknout na síťový systém. Pokud je zkušenost s použitím holicího strojku, můžete si vzít rotor. Mnoho mužů má dva typy zařízení a používá jeden, který je vhodný pro konkrétní případ. Pomocí této možnosti můžete nejprve odstranit štětiny sítí a zbývající chloupky odstranit rotorovým systémem.

  Pánská elektrická holící strojka - klíčové vlastnosti:

  1. Počet holicí hlavy. Plocha pracovního povrchu závisí na jejich počtu v rotorových modelech hlavy 2-3 v tabulce 1-4.
  2. Funkce mokrého holení - pěna může být použita během procedury.
  3. Extra hydratační. Holicí strojka je vybavena kazetou, která doplňuje gel, aby změkčovala pokožku.
  4. Autonomní výkon. Schopnost pracovat s bateriemi, pohodlně na silnici nebo doma bez elektřiny.
  5. Čištění - doporučujeme si zakoupit zařízení s funkcí automatického čištění, jinak budete muset vlasy odstranit štětcem.
  6. Vakuový systém - díky tomu štěpené štětinky v koupelně nelehnou od sebe, ale hromadí se v kontejneru.

  Pánský elektrický holicí strojek pro vousy

  Elektrický holicí strojek pro muže může být vybaven nastavitelným bradovým a knírovým trimerem. Ona může oříznout strniště na požadovanou délku a udržet obličej neoholený, holí vlasy do stavu hladkosti pokožky. Tato tryska je vybavena vibračními noži, délkou výčnělku, která může být nastavena v širokých mezích - od 1 do 12 mm. Rozteč trysek 1 mm je standardní pro domácí holení, profesionální elektrický holicí strojek pro muže s vousy má rozteč 0,5 mm. To vytvoří efekt třídenního nebo týdenního strniště a provede vousy a knírek čisté a dobře upravené.

  Při výběru elektrického holicího strojku je důležité zvážit minimální a maximální délku vlasů, kterou dodává nástavec. Záleží na tom, zda se ukáže, že je třeba udělat štětinu. Optimální sada trysek obsahuje rozměry 2,3,5 a 6,5 ​​mm. Pro dlouhé vousy jsou vhodné modely s kombinací v podobě hřebenů, které lze použít k určení délky řezání vlasů. Elektrické holicí strojek s laserovými ukazateli mají systém vedení, který umožňuje vytvářet hladké linie při vytváření knírek nebo vousů.

  Elektrické holicí strojky pro muže

  Volba elektrického holícího strojku pro muže lze zastavit na zařízení pomocí trimru. Může být vestavěno nebo ve formě trysek s nastavitelným výběžkem lopatek a různými šířkami řezné části. Takové zařízení kombinuje holicí strojek a stroj na odstraňování a odstraňování chloupků. Trimmer je navržen tak, aby se zbavil vegetace v nejnepříznivějších oblastech. Můžete jej například použít k odstranění srsti v uších, nosu, ořezávání kotníků, knírek, vousů. Je lepší zakoupit zařízení se samočinným ostřím z nerezové oceli nebo obyčejné oceli, neztratí ostrost.

  Pánské holicí strojky

  Při rozhodování o tom, jak zvolit elektrický holicí strojek pro muže, abyste odstranili tělesné srsti, měli byste si vybrat paruku těla (typ trimru). Zařízení je vybaveno plovoucími sítěmi, které se přizpůsobují obrysům těla a zajišťují hladké oholení. S jejich pomocí se můžete zbavit nebo ořezat vegetaci na těle. Trysky, hřebeny, vzrušující vlasy mohou mít různé délky. Jejich zvonění je menší než u vousových nástrojů. Projekt od 1,5 do 3,5 mm krásně zkrotí vegetaci. Pokud používáte ženicha bez trysky, výsledkem bude čistý účes.

  Pánská elektrická holicí strojka

  Dobrou pánskou elektrickou břitvou pro hlavu je síťový model. Použitím takového zařízení se nemusíte bát, že by se procedura mohla podráždit. Z pokrytí sítě je nejlepší, protože je nejméně alergenní. Nezapomeňte zvolit model s plovoucí hlavou. Holicí čepele se přizpůsobují vlastnostem hlavy, pravděpodobnost poškození pokožky je minimální.

  Pánský elektrický holicí strojek pro intimní oblasti

  Při rozhodování o tom, jak zvolit správný elektrický holicí strojek pro intimní zóny, stojí za to, abyste se zabývali modely s trimerem nebo zakoupit samostatně. Díky tomu můžete odstranit vlasy na choulostivých místech, dělat srážky jakékoliv složitosti. Trysky různých velikostí zajišťují holení v obtížně přístupných oblastech. Protiskluzová podložka zvyšuje komfort při stříhání. Mezi trysky by mělo být přítomno holení, které by umožnilo hladké oholení a hřeben - vyrovnat vlasy na stejné délce. Pokud je model vodotěsný, může být použit přímo ve sprše.

  Hodnocení elektrických holicích strojů pro muže

  Při nákupu holicího zařízení je třeba prověřit hodnocení mužských elektrických holicích strojků. Vybrala zařízení s nejlepším výkonem. Při nákupu holícího strojku byste měli věnovat pozornost následujícím kritériím:

  • snadné použití;
  • ergonomie;
  • kvalita holení;
  • přítomnost podráždění po použití;
  • typy čistících nožů;
  • druh potraviny;
  • možnost mokrého holení.

  Hodnocení rotačních holicích strojů pro muže

  Oblíbené elektrické holicí strojek pro muže:

  1. Philips S5110. Razítko pro suché holení za přijatelnou cenu. Systém Multi Precision zvedá vlasy různých délek pro lepší nasazení nožů. Hlavy mají 5 směrů pohybu, které zajišťují hladké oholení, lze je umýt vodou. Model má odnímatelný trimr, indikátor nabíjení a čištění hlavy.
  2. Philips S9151. Model pro suché a mokré holení se třemi hlavami, otáčející se v 8 směrech a vybavenou baterií. Systém patentovaných nožů se vyrovná se štětinami jakékoliv délky. Zahrnuto je střihač vousů, stanice pro nabíjení a čištění systému. Břitva má údaj o nabíjení, výměně nožů a zablokování.
  3. Philips S7720 Holicí strojček 7000. Zvláštním prvkem řady Shaver jsou značkové kroužky s mikroskopickým povlakem, které vám umožní dosáhnout dokonalého skluzu na pokožce a snížit riziko podráždění. Tři hlavy pohybující se v pěti směrech se dokonale přizpůsobí křivkám obličeje. Technologie AquaTec umožňuje vybrat si mezi suchým a mokrým holením. Zahrnuto je stylista pro dlouhé vlasy s 5 nastavení délky, do těla je zabudován indikátor nabíjení.

  Hodnocení elektrických holicích strojů pro muže

  Nejlepší elektrická holicí síťka pro muže:

  1. Braun 9240s Series 9. Ultrafialová holicí strojka, její rozdíl je technologie Syncro Sonic, která umožňuje skenovat obrysy obličeje a tloušťku štětin. Výkon motoru se nastavuje automaticky podle údajů. Systém Direct Cut odřízne štětiny, které rostou v různých směrech. Pouzdro je vodotěsné, model je vhodný pro suché a mokré holení, čištěný vodou.
  2. Panasonic ES-RF31. Levný holicí strojek pro mokré a suché holení. Plovoucí hlavy oholí chloupky co nejblíže k kořenům, holící strojek je srovnatelný s použitím strojů s velkým množstvím lopatek. Model je vodotěsný, lze ho umývat přímo pod kohoutem, má velkou baterii.
  3. Braun 760cc Series 7. Funkční zařízení pro suché holení s velkolepým displejem, což naznačuje potřebu čištění, dobíjení, výměnu nožů. Hlavní plus - na citlivé kůži nezpůsobuje podráždění. Plovoucí hlava může oholet i ty nejnepřístupnější místa.

  Který elektrický holicí strojek je lepší pro muže: naše hodnocení nejlepších modelů TOP-7


  Pro drtivou většinu mužů je holení povinným procesem, ale nepříjemným a rutinním, protože holení je nezbytné, pokud ne každý den, pak každý druhý den jistý. Co může tento proces optimalizovat a usnadnit? Jen dobrý břitva, a to není nezbytně bezpečný stroj ve tvaru T.

  Elektrické holicí strojek byly a zůstávají oblíbeny u mužů a při vývoji a zdokonalování konstrukcí (rotační nebo oka, s jedním nebo více noži, s plovoucími nebo pevnými hlavami, s trimerem, životností baterie apod.) Se jejich potřeby zvyšují pouze.

  Jedna otázka zůstává otevřená: která břitva je pro vás správná - koneckonců, každý člověk má svůj vlastní typ pleti, vlastní vlastnosti růstu vlasů a jeho estetické preference. Už jsme řekli, jak vybrat ten správný elektrický holicí strojek. Ale zdálo se nám to trochu a rozhodli jsme se vytvořit seznam nejlepších modelů zvlášť. To jsme udělali...

  Naše hodnocení nejlepších 7 nejlepších pánských elektrických holicích strojků pro rok 2019

  Nabízíme přehled dnešních populárních elektrických holicích strojů různých typů a různých funkcí. Obecný seznam pokrývá a řeší všechny problémy, jimž muži při holení čelí, takže je to vaše volba. Aktuální hodnocení nejlepších pánských elektrických holičů je pro vás:

  Remington Wettech AQ7 - spolehlivá a osvědčená

  První a hlavní výhodou tohoto modelu je vestavěná lithium-iontová baterie, která zařízení umožňuje pracovat offline po dobu 60 minut. Baterie je nabíjena po dobu 90 minut, ale je zde i režim rychlého nabíjení pro jednu holicí relaci - pouhých 5 minut. Cestování na služební cestě nebo dokonce zpoždění na událost je nenahraditelnou funkcí, zejména proto, že v případě mimořádné situace nemusíte pokožku zvlhčit - přístroj čistí štětiny dobře jak ve vlhkém, tak suchém stavu - bez gelu nebo krému oholit

  Remington Wettech AQ7 je čisticí stroj vyrobený v Číně, to znamená, že se holicí stroj provádí s kulatými ostrými noži ve formě ozubených kol (v našem modelu tři). Holicí hlavy jsou plovoucího typu, samotná holicí jednotka SPR-AQ je pohyblivá a s velkou přesností sleduje obrysy obličeje.

  Plastové pouzdro neumožňuje průchod vody, proto může být blok hlavy po holení jednoduše opláchnut pod tekoucí vodou pomocí kartáče obsaženého v sadě přístrojů. Pro bezpečné držení přístroje v ruce je tělo holicího strojku pogumováno.

  • Vodotěsné pouzdro odolné proti nárazu;
  • Provozní napětí se automaticky přepíná (110-220 voltů);
  • Po odpojení od baterie se můžete oholit ze zásuvky a indikátor nabíjení vás upozorní, když je baterie nízká.
  • Žádný trimmer;
  • Někdy selže indikátor nabíjení.

  Bez omezení, vhodné pro všechny typy pleti, pro různé tloušťky vlasů a tuhost štětin. Při přepravě holicího strojku do pouzdra je k dispozici další příslušenství pro snadné použití: holicí stojan s nabíječkou uvnitř a nožový kartáč. Tyto výhody zařízení - pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou na cestách, nebo se často stávají v pracovním cestování.

  Elektrický holicí strojek Braun 310s WetDry je vynikající holicí strojek pro suché a mokré holení.

  Elektrický holicí strojek Braun (v Německu nebo v Číně pod licencí) je napájen baterií nikl-metalhydrid, která vám umožní používat nabíječku až měsíc - baterie se perfektně nabíjí.

  Typ břitvy, což znamená téměř dokonalé oholení, zejména v nosu a uších. Zatahovací dvojitá síťka s velmi malými buňkami umožňuje dokonale sledovat obrysy obličeje a to je důležité pro muže s hustou vegetací.

  Přístroj umožňuje oholení suché pokožky nebo zvlhčení pomocí gelů - výběr závisí na citlivosti pokožky a není omezen možností zařízení.

  Předpokládá se, že rotační holicí stroječky se oholejí mnohem čistěji, avšak nikoliv v případě Braun 310s WetDry - tři zatahovací hlavy (řezací jednotka č. 21B) s dvojitým okem to dělají čistě a pečlivě. Malá oblast sítě vám umožňuje snadno se dostat na místa, která jsou obtížně přístupná, a oholejte je stejně čistou jako tváře a lícní kosti.

  Utěsněné a nárazuvzdorné pouzdro umožňuje oholit ve sprše bez obav z poškození sebe nebo zařízení. Na konci procesu prostě propláchněte síť pod tekoucí vodou. Chcete-li to provést, je dodávána se speciálním vhodným kartáčem.

  • Dvě vysoce kapacitní baterie;
  • Pogumovaný plastový nárazuvzdorný a hermetický pouzdro;
  • Střední trimmer pro holení dlouhých chloupků;
  • Mřížka se snadno pokrčí a poté bude muset být změněna;
  • Malá oblast roštu vede k tomu, že děláte více pohybů - můžete po dlouhou dobu zachytit jeden nebo dva oddělené vlasy s otvory sítě.
  • Kvůli malé tloušťce sítě existuje možnost odškrabávat kůži, takže svorka by neměla být příliš silná;
  • Větší šum v porovnání s rotorovými mechanismy.

  Funkčnost holicího strojku je zaměřena na kupujícího, který rád cestuje, nebo musí cestovat po celé zemi na služebních cestách: zařízení můžete dát do pohodlného pouzdra a samotné holicí strojky váží pouhých 331 gramů a nezabere mnoho místa. Nepozorují se žádné nežádoucí účinky na žádný typ pokožky.

  Minimální úroveň podráždění je charakteristickým znakem všech holicích holicích strojů. Doporučujeme vám přečíst si náš článek o nejlepších holicí strojky pro citlivou pleť.

  Remington XR1410 (sada Flex360 Groom) - ergonomický tvar, pohodlné holení

  Břitva vyrobená v ČLR (Čína), ale to naprosto neovlivní kvalitu přístroje a jeho práci, jak si mnozí lidé mysleli. Záruční doba je 24 měsíců, zatímco zařízení má mnoho dalších, dobře implementovaných funkcí, jejichž hlavním cílem je ostré oholení a možnost nepřetržitého provozu z lithiové baterie až 45 minut.

  Automatická volba napětí znamená, že zařízení může být připojeno k jakékoli elektrické síti (například při cestě do zahraničí, kde není síť vždy dodávána 220 V, stejně jako v Rusku - častěji je to 110 V).

  Blok rotorových nožů (tři kusy) lze snadno demontovat a vyčistit speciální sadou v sadě. Nože jsou vyrobeny s dvojitou řadou holicích nožů, což zvyšuje oblast holení a zlepšuje kvalitu holicího stroje.

  Holicí hlavy SPR-XR - typ válcování, sleduje obrysy obličeje.

  Pro přepravu se břitva vejde do pouzdra, její hmotnost je 400 gramů, před instalací je žiletka snadno demontovatelná pro kompaktní instalaci.

  • Extra hobliny;
  • Kartáčová tryska pro čištění pokožky obličeje a nanášení gelu (krému) před holením. Možná suché holení - podle vašeho vkusu;
  • Pogumovaná masážní tryska pro přípravu pokožky pro holení;
  • Trimmer má nastavení délky srážek (od 1 do 6 mm) a bude užitečné pro péči o kotníčky, vousy a knír a také pro okraje vlasů na krku;
  • Vestavěný trimr pro ozdobu krátkého strniště;
  • Pogumované pouzdro na bocích pro pohodlné a bezpečné uchování holicího strojku v ruce;
  • Indikace nabití baterie a potřebu nabíjení.
  • Baterie se nabíjí po dobu 4 hodin;
  • Vysoce čisté oholení může způsobit podráždění zvláště citlivé pokožky - to je nevýhoda na pokraji faulu, hraničící s výhodou, pokud používáte krémy správně.

  Pokud chcete pohodlně cestovat - toto holicí strojky je pro vás! Žádné podráždění po holení - se smetanou nebo na suché kůži na obličeji, zbývající strniště, dokonce ani při nedbalém nebo naléhavém holení, snadné použití a přepravě, perfektní práci za jakýchkoliv podmínek!

  Elektrický holicí strojek Philips S5530 / 06 - ideální pro tuhé štětiny

  Philips (Holland) je dlouho známá ochranná známka, tato značka je oprávněná při výrobě elektrických holicích strojků. Model Philips S5530 / 06 s otočnou řezací hlavou MultiPrecision as třemi noži (otvory o různých délkách a průměru) poskytuje dokonalé oholení jak pro suchou pokožku, tak pro zvlhčování pomocí gelů nebo krémů.

  Na druhé straně je hladké oholení zajištěno skutečností, že nože zvedají štětiny na úkor různých otvorů v oku a čepele se pevně připevňují k pokožce.

  Lithium-iontová baterie umožňuje holicí strojku pracovat až 50 minut bez přerušení, a to i při připojení Turbo (Turbo +), které zvyšuje výkon o 20% a digitální displej. Baterie se nabíjí asi hodinu, po jejímž je lze oholit 15-17krát bez nabíjení. Nabíjecí napětí (110-220 V) se automaticky přepíná.

  Blok plovoucí se může pohybovat v pěti směrech, což znamená, že můžete hladce oholit všechny křivky a těžko dostupné oblasti na tváři (pod nosem, u uší, v záhybech krku).

  Pro důkladnější čištění lze přístroj SH50 odpojit a vyčistit štětcem. S hmotností 295 gramů se holicí strojka pohodlně vkládá do kufříku, je vhodné jej vložit do kufru nebo kufru při cestování.

  • Odnímatelný trimmer pro ořezávání boků, knírek nebo vousů s nastavitelnou hloubkou holení;
  • Digitální displej zobrazuje dobu nabíjení a vybíjení akumulátoru, je zde ikona pro vyčištění hlavice a ikonu pro provozní režim;
  • Uzavřená zámek příležitostného zařazení.
  • Na plastovém pouzdru nejsou žádné pogumované vložky, takže holicí strojka se může sklouznout do ruky;
  • Při použití trimru pro oholení vlasů na 3 a 5 mm zůstávají téměř nepostřehnutelné štětiny, jejichž odstranění může dráždit citlivou pokožku;
  • Může se nechat neviditelné pro oko, ale štětina měla pocit na dotek.

  Tuto holicí strojku preferují muži s hustými a tvrdými vlasy na obličeji.

  Elektrický holicí strojek GA.MA GSH895 - kvalitní elektrický holicí strojek pro dokonalé oholení

  Italský přenosný elektrický holicí strojek GA.MA vyrobený modelem GSH895 je vybaven třemi otočnými noži vyrobenými podle technologie DOUBLE TRACK (dvojité řezací nože - kroužky) a je určen pro suché a mokré holení.

  Těsnost těla je příležitostí k holení ve sprše nebo v lázni a rovněž k vypláchnutí nožů pod kohoutem nebo k opláchnutí nádoby vodou.

  Tři plovoucí hlavy přesně sledují obrysy obličeje a krku, takže tradiční grimasy před zrcadlem nebudou potřebné - břitva odstraňuje štětiny i v obtížně přístupných oblastech.

  Lithium-iontová baterie je třeba nabíjet po dobu 60 minut, zatímco nepřetržitý provoz přístroje činí 45 minut. Výkon baterie je řízen diodami LED.

  Břitva může pracovat jak ze sítě, tak v autonomním režimu, přepnutí síťového napětí je automatické. S hmotností 154 gramů má holicí strojček příslušné rozměry - snadno se hodí i do peněženky pro muže.

  • Vodotěsné pouzdro z vysoce pevného plastu;
  • Vestavěný trimr;
  • Žádná funkce rychlého nabíjení baterie;
  • Není možné shromažďovat vyholené štětiny ve zvláštním oddělení;
  • Žádný indikátor stavu nabití baterie;
  • Rukojeť holicího strojku nemá pogumované vložky, které vás při holení ve vaně nebo ve vaně nutí být opatrnější, aby nedošlo k pádu zařízení do vody.

  I když utěsněná skříň a odolný plast neopouštějí zařízení.

  Uspořádání nožů na plovoucích hlavách se zakulacenými konci nedráždí ani citlivou pokožku, kterou muži velmi oceňují, a to zejména při služebních cestách nebo cestách, protože není vždy možné holit v pohodlných podmínkách. Kvalita holení s hydratačními látkami a bez nich se nijak neodlišuje vizuálně nebo hmatově, takže samořezná holicí strojka je ideální pro všechny typy pleti a pro všechny typy vlasů. Líbí se vám cestování světlo? Pak je to břitva pro tebe!

  Elektrický holicí strojek Philips S1100 / 04 - jednoduchý, levný, ale spolehlivý

  Model rotoru Philips S1100 / 04 (Nizozemsko) je především čisté a nedráždivé oholení, a teprve potom - pohodlí dalších funkcí.

  Tři plovoucí rotační hlavy se samostřímajícími nožky modelu CloseCut neškrábejí pokožku, čistě a přesně odstraňují všechny štětiny a opakují všechny ohyby tváře a krku.

  Hlavní rozdíl od předchozích modelů, který nás přinutil umístit holicí strojku téměř na konci hodnocení, je nedostatek baterie. To znamená, že se můžete oholit pouze zásuvkou, která není vždy vhodná, zejména na dovolené nebo na služební cestě.

  Záruka 24 měsíců je dostačující pro nepřetržitý provoz holicího strojku - nože zůstávají během této doby ostré, prostě není třeba je měnit.

  Plovoucí jednotka SH30 má čtyři směry pohybu, což je také důležité pro čisté oholení jakékoliv štětiny. Blok hlavy není odstraněn, ale otevírá se. Vzhledem k tomu, že jej nelze vypláchnout pod tekoucí vodou, je to dobré řešení. Na druhou stranu taková možnost připoutání může být přičítána nevýhodám, neboť blok nelze zcela měnit - nože můžete změnit pouze odděleně.

  Pro suché čištění nožů v sadě je štětcem, nože jsou během skladování uzavřeny speciálním víkem. Hmotnost holícího strojku je pouze 270 gramů a je velkým pohodlím pro nošení holicího strojku při cestování. Kromě toho se během holení ruka neudělá z tvrdosti přístroje. Napájecí zdroj má funkci automatického určování napětí v síti 100-240 V v rozsahu 50-60 Hz.

  Hlavním rysem tohoto břitvy je jeho nízká cena. Pokud je tento parametr pro vás obzvlášť důležitý, přečtěte si náš článek, kde jsme shromáždili nejlepší modely rozpočtu a porovnali jejich charakteristiky.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy