logo

Který elektrický holicí strojek je lepší pro muže: naše hodnocení nejlepších modelů TOP-7


Pro drtivou většinu mužů je holení povinným procesem, ale nepříjemným a rutinním, protože holení je nezbytné, pokud ne každý den, pak každý druhý den jistý. Co může tento proces optimalizovat a usnadnit? Jen dobrý břitva, a to není nezbytně bezpečný stroj ve tvaru T.

Elektrické holicí strojek byly a zůstávají oblíbeny u mužů a při vývoji a zdokonalování konstrukcí (rotační nebo oka, s jedním nebo více noži, s plovoucími nebo pevnými hlavami, s trimerem, životností baterie apod.) Se jejich potřeby zvyšují pouze.

Jedna otázka zůstává otevřená: která břitva je pro vás správná - koneckonců, každý člověk má svůj vlastní typ pleti, vlastní vlastnosti růstu vlasů a jeho estetické preference. Už jsme řekli, jak vybrat ten správný elektrický holicí strojek. Ale zdálo se nám to trochu a rozhodli jsme se vytvořit seznam nejlepších modelů zvlášť. To jsme udělali...

Naše hodnocení nejlepších 7 nejlepších pánských elektrických holicích strojků pro rok 2019

Nabízíme přehled dnešních populárních elektrických holicích strojů různých typů a různých funkcí. Obecný seznam pokrývá a řeší všechny problémy, jimž muži při holení čelí, takže je to vaše volba. Aktuální hodnocení nejlepších pánských elektrických holičů je pro vás:

Remington Wettech AQ7 - spolehlivá a osvědčená

První a hlavní výhodou tohoto modelu je vestavěná lithium-iontová baterie, která zařízení umožňuje pracovat offline po dobu 60 minut. Baterie je nabíjena po dobu 90 minut, ale je zde i režim rychlého nabíjení pro jednu holicí relaci - pouhých 5 minut. Cestování na služební cestě nebo dokonce zpoždění na událost je nenahraditelnou funkcí, zejména proto, že v případě mimořádné situace nemusíte pokožku zvlhčit - přístroj čistí štětiny dobře jak ve vlhkém, tak suchém stavu - bez gelu nebo krému oholit

Remington Wettech AQ7 je čisticí stroj vyrobený v Číně, to znamená, že se holicí stroj provádí s kulatými ostrými noži ve formě ozubených kol (v našem modelu tři). Holicí hlavy jsou plovoucího typu, samotná holicí jednotka SPR-AQ je pohyblivá a s velkou přesností sleduje obrysy obličeje.

Plastové pouzdro neumožňuje průchod vody, proto může být blok hlavy po holení jednoduše opláchnut pod tekoucí vodou pomocí kartáče obsaženého v sadě přístrojů. Pro bezpečné držení přístroje v ruce je tělo holicího strojku pogumováno.

 • Vodotěsné pouzdro odolné proti nárazu;
 • Provozní napětí se automaticky přepíná (110-220 voltů);
 • Po odpojení od baterie se můžete oholit ze zásuvky a indikátor nabíjení vás upozorní, když je baterie nízká.
 • Žádný trimmer;
 • Někdy selže indikátor nabíjení.

Bez omezení, vhodné pro všechny typy pleti, pro různé tloušťky vlasů a tuhost štětin. Při přepravě holicího strojku do pouzdra je k dispozici další příslušenství pro snadné použití: holicí stojan s nabíječkou uvnitř a nožový kartáč. Tyto výhody zařízení - pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou na cestách, nebo se často stávají v pracovním cestování.

Elektrický holicí strojek Braun 310s WetDry je vynikající holicí strojek pro suché a mokré holení.

Elektrický holicí strojek Braun (v Německu nebo v Číně pod licencí) je napájen baterií nikl-metalhydrid, která vám umožní používat nabíječku až měsíc - baterie se perfektně nabíjí.

Typ břitvy, což znamená téměř dokonalé oholení, zejména v nosu a uších. Zatahovací dvojitá síťka s velmi malými buňkami umožňuje dokonale sledovat obrysy obličeje a to je důležité pro muže s hustou vegetací.

Přístroj umožňuje oholení suché pokožky nebo zvlhčení pomocí gelů - výběr závisí na citlivosti pokožky a není omezen možností zařízení.

Předpokládá se, že rotační holicí stroječky se oholejí mnohem čistěji, avšak nikoliv v případě Braun 310s WetDry - tři zatahovací hlavy (řezací jednotka č. 21B) s dvojitým okem to dělají čistě a pečlivě. Malá oblast sítě vám umožňuje snadno se dostat na místa, která jsou obtížně přístupná, a oholejte je stejně čistou jako tváře a lícní kosti.

Utěsněné a nárazuvzdorné pouzdro umožňuje oholit ve sprše bez obav z poškození sebe nebo zařízení. Na konci procesu prostě propláchněte síť pod tekoucí vodou. Chcete-li to provést, je dodávána se speciálním vhodným kartáčem.

 • Dvě vysoce kapacitní baterie;
 • Pogumovaný plastový nárazuvzdorný a hermetický pouzdro;
 • Střední trimmer pro holení dlouhých chloupků;
 • Mřížka se snadno pokrčí a poté bude muset být změněna;
 • Malá oblast roštu vede k tomu, že děláte více pohybů - můžete po dlouhou dobu zachytit jeden nebo dva oddělené vlasy s otvory sítě.
 • Kvůli malé tloušťce sítě existuje možnost odškrabávat kůži, takže svorka by neměla být příliš silná;
 • Větší šum v porovnání s rotorovými mechanismy.

Funkčnost holicího strojku je zaměřena na kupujícího, který rád cestuje, nebo musí cestovat po celé zemi na služebních cestách: zařízení můžete dát do pohodlného pouzdra a samotné holicí strojky váží pouhých 331 gramů a nezabere mnoho místa. Nepozorují se žádné nežádoucí účinky na žádný typ pokožky.

Minimální úroveň podráždění je charakteristickým znakem všech holicích holicích strojů. Doporučujeme vám přečíst si náš článek o nejlepších holicí strojky pro citlivou pleť.

Remington XR1410 (sada Flex360 Groom) - ergonomický tvar, pohodlné holení

Břitva vyrobená v ČLR (Čína), ale to naprosto neovlivní kvalitu přístroje a jeho práci, jak si mnozí lidé mysleli. Záruční doba je 24 měsíců, zatímco zařízení má mnoho dalších, dobře implementovaných funkcí, jejichž hlavním cílem je ostré oholení a možnost nepřetržitého provozu z lithiové baterie až 45 minut.

Automatická volba napětí znamená, že zařízení může být připojeno k jakékoli elektrické síti (například při cestě do zahraničí, kde není síť vždy dodávána 220 V, stejně jako v Rusku - častěji je to 110 V).

Blok rotorových nožů (tři kusy) lze snadno demontovat a vyčistit speciální sadou v sadě. Nože jsou vyrobeny s dvojitou řadou holicích nožů, což zvyšuje oblast holení a zlepšuje kvalitu holicího stroje.

Holicí hlavy SPR-XR - typ válcování, sleduje obrysy obličeje.

Pro přepravu se břitva vejde do pouzdra, její hmotnost je 400 gramů, před instalací je žiletka snadno demontovatelná pro kompaktní instalaci.

 • Extra hobliny;
 • Kartáčová tryska pro čištění pokožky obličeje a nanášení gelu (krému) před holením. Možná suché holení - podle vašeho vkusu;
 • Pogumovaná masážní tryska pro přípravu pokožky pro holení;
 • Trimmer má nastavení délky srážek (od 1 do 6 mm) a bude užitečné pro péči o kotníčky, vousy a knír a také pro okraje vlasů na krku;
 • Vestavěný trimr pro ozdobu krátkého strniště;
 • Pogumované pouzdro na bocích pro pohodlné a bezpečné uchování holicího strojku v ruce;
 • Indikace nabití baterie a potřebu nabíjení.
 • Baterie se nabíjí po dobu 4 hodin;
 • Vysoce čisté oholení může způsobit podráždění zvláště citlivé pokožky - to je nevýhoda na pokraji faulu, hraničící s výhodou, pokud používáte krémy správně.

Pokud chcete pohodlně cestovat - toto holicí strojky je pro vás! Žádné podráždění po holení - se smetanou nebo na suché kůži na obličeji, zbývající strniště, dokonce ani při nedbalém nebo naléhavém holení, snadné použití a přepravě, perfektní práci za jakýchkoliv podmínek!

Elektrický holicí strojek Philips S5530 / 06 - ideální pro tuhé štětiny

Philips (Holland) je dlouho známá ochranná známka, tato značka je oprávněná při výrobě elektrických holicích strojků. Model Philips S5530 / 06 s otočnou řezací hlavou MultiPrecision as třemi noži (otvory o různých délkách a průměru) poskytuje dokonalé oholení jak pro suchou pokožku, tak pro zvlhčování pomocí gelů nebo krémů.

Na druhé straně je hladké oholení zajištěno skutečností, že nože zvedají štětiny na úkor různých otvorů v oku a čepele se pevně připevňují k pokožce.

Lithium-iontová baterie umožňuje holicí strojku pracovat až 50 minut bez přerušení, a to i při připojení Turbo (Turbo +), které zvyšuje výkon o 20% a digitální displej. Baterie se nabíjí asi hodinu, po jejímž je lze oholit 15-17krát bez nabíjení. Nabíjecí napětí (110-220 V) se automaticky přepíná.

Blok plovoucí se může pohybovat v pěti směrech, což znamená, že můžete hladce oholit všechny křivky a těžko dostupné oblasti na tváři (pod nosem, u uší, v záhybech krku).

Pro důkladnější čištění lze přístroj SH50 odpojit a vyčistit štětcem. S hmotností 295 gramů se holicí strojka pohodlně vkládá do kufříku, je vhodné jej vložit do kufru nebo kufru při cestování.

 • Odnímatelný trimmer pro ořezávání boků, knírek nebo vousů s nastavitelnou hloubkou holení;
 • Digitální displej zobrazuje dobu nabíjení a vybíjení akumulátoru, je zde ikona pro vyčištění hlavice a ikonu pro provozní režim;
 • Uzavřená zámek příležitostného zařazení.
 • Na plastovém pouzdru nejsou žádné pogumované vložky, takže holicí strojka se může sklouznout do ruky;
 • Při použití trimru pro oholení vlasů na 3 a 5 mm zůstávají téměř nepostřehnutelné štětiny, jejichž odstranění může dráždit citlivou pokožku;
 • Může se nechat neviditelné pro oko, ale štětina měla pocit na dotek.

Tuto holicí strojku preferují muži s hustými a tvrdými vlasy na obličeji.

Elektrický holicí strojek GA.MA GSH895 - kvalitní elektrický holicí strojek pro dokonalé oholení

Italský přenosný elektrický holicí strojek GA.MA vyrobený modelem GSH895 je vybaven třemi otočnými noži vyrobenými podle technologie DOUBLE TRACK (dvojité řezací nože - kroužky) a je určen pro suché a mokré holení.

Těsnost těla je příležitostí k holení ve sprše nebo v lázni a rovněž k vypláchnutí nožů pod kohoutem nebo k opláchnutí nádoby vodou.

Tři plovoucí hlavy přesně sledují obrysy obličeje a krku, takže tradiční grimasy před zrcadlem nebudou potřebné - břitva odstraňuje štětiny i v obtížně přístupných oblastech.

Lithium-iontová baterie je třeba nabíjet po dobu 60 minut, zatímco nepřetržitý provoz přístroje činí 45 minut. Výkon baterie je řízen diodami LED.

Břitva může pracovat jak ze sítě, tak v autonomním režimu, přepnutí síťového napětí je automatické. S hmotností 154 gramů má holicí strojček příslušné rozměry - snadno se hodí i do peněženky pro muže.

 • Vodotěsné pouzdro z vysoce pevného plastu;
 • Vestavěný trimr;
 • Žádná funkce rychlého nabíjení baterie;
 • Není možné shromažďovat vyholené štětiny ve zvláštním oddělení;
 • Žádný indikátor stavu nabití baterie;
 • Rukojeť holicího strojku nemá pogumované vložky, které vás při holení ve vaně nebo ve vaně nutí být opatrnější, aby nedošlo k pádu zařízení do vody.

I když utěsněná skříň a odolný plast neopouštějí zařízení.

Uspořádání nožů na plovoucích hlavách se zakulacenými konci nedráždí ani citlivou pokožku, kterou muži velmi oceňují, a to zejména při služebních cestách nebo cestách, protože není vždy možné holit v pohodlných podmínkách. Kvalita holení s hydratačními látkami a bez nich se nijak neodlišuje vizuálně nebo hmatově, takže samořezná holicí strojka je ideální pro všechny typy pleti a pro všechny typy vlasů. Líbí se vám cestování světlo? Pak je to břitva pro tebe!

Elektrický holicí strojek Philips S1100 / 04 - jednoduchý, levný, ale spolehlivý

Model rotoru Philips S1100 / 04 (Nizozemsko) je především čisté a nedráždivé oholení, a teprve potom - pohodlí dalších funkcí.

Tři plovoucí rotační hlavy se samostřímajícími nožky modelu CloseCut neškrábejí pokožku, čistě a přesně odstraňují všechny štětiny a opakují všechny ohyby tváře a krku.

Hlavní rozdíl od předchozích modelů, který nás přinutil umístit holicí strojku téměř na konci hodnocení, je nedostatek baterie. To znamená, že se můžete oholit pouze zásuvkou, která není vždy vhodná, zejména na dovolené nebo na služební cestě.

Záruka 24 měsíců je dostačující pro nepřetržitý provoz holicího strojku - nože zůstávají během této doby ostré, prostě není třeba je měnit.

Plovoucí jednotka SH30 má čtyři směry pohybu, což je také důležité pro čisté oholení jakékoliv štětiny. Blok hlavy není odstraněn, ale otevírá se. Vzhledem k tomu, že jej nelze vypláchnout pod tekoucí vodou, je to dobré řešení. Na druhou stranu taková možnost připoutání může být přičítána nevýhodám, neboť blok nelze zcela měnit - nože můžete změnit pouze odděleně.

Pro suché čištění nožů v sadě je štětcem, nože jsou během skladování uzavřeny speciálním víkem. Hmotnost holícího strojku je pouze 270 gramů a je velkým pohodlím pro nošení holicího strojku při cestování. Kromě toho se během holení ruka neudělá z tvrdosti přístroje. Napájecí zdroj má funkci automatického určování napětí v síti 100-240 V v rozsahu 50-60 Hz.

Hlavním rysem tohoto břitvy je jeho nízká cena. Pokud je tento parametr pro vás obzvlášť důležitý, přečtěte si náš článek, kde jsme shromáždili nejlepší modely rozpočtu a porovnali jejich charakteristiky.

Top 15 nejlepších elektrických holicích strojů pro muže

Nedávno se volba kvalitního elektrického holicího stroje stala skutečným problémem. Každý měsíc se na trhu objevují nové a nové modely. Proto je velmi důležité se naučit rozlišovat skutečné přínosy z marketingových triků podnikatelů. Jak zjistit, co je dobré a co není? Který model je lepší koupit? Abychom našim čtenářům ulehčili život, jsme pro vás sestavili hodnocení nejlepších elektrických holicích strojků pro muže v letech 2017-2018. Po pečlivém zkoumání našich doporučení budete schopni pochopit, jaké nejlepší roubíky nebo rotační holicí strojky se vám opravdu líbí.

Kritéria pro výběr

Chcete-li vybrat nejlepší zařízení pro holení, musíte pochopit, co stojí za to věnovat pozornost v obchodě. Existuje několik kritérií výběru:

 • snadné použití;
 • ergonomie;
 • kvalita holení;
 • spolehlivost zařízení;
 • přítomnost podráždění po použití;
 • možnost a druhy čisticích nožů;
 • druh potraviny;
 • nabíjecí rychlost (u bateriových zařízení);
 • dostupnost dalších funkcí;
 • náklady

Kromě toho věnujte pozornost počtu nožů a materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Nejlepší je upřednostnit keramiku. Tím se minimalizuje pravděpodobná podráždění. Takové modely mohou být použity pro citlivou pokožku, holicí strojek nebude mít žádné nepohodlí.

Typ holení

Prostřednictvím provozu lze celou řadu elektrických holicích strojů rozdělit do dvou velkých kategorií:

 • pouze pro normální suché holení;
 • Aplikace "mokrého" s možností nanášení pěny nebo gelu.

Zajímavý fakt. V roce 2018 výrobce robotů, vysavače, skupina Okami, okamžitě spustil 3 úspěšné modely, z nichž jeden dokončil celkové hodnocení robotů a vysavačů. Nejlepší volba v segmentu na 500 USD (30 000 rublů).

Druhá možnost má jak své výhody, tak i nevýhody. Na jedné straně použití různých prostředků pomáhá zmírňovat štětiny, zlepšuje klouzání a proces je mnohem snazší. Na druhou stranu existují další předpoklady pro reprodukci obrovského počtu bakterií na čepelích zařízení. Po nějaké době se "vlhká" holicí strojka stává jen horkou zátokou bakterií. Jedinou cestou je dezinfekce přístroje po každém použití.

Typy zařízení

Všechny elektrické holicí strojek pro muže jsou rozděleny do dvou velkých skupin: rotační a síťovina. Každá z nich má jak výhody, tak nevýhody. Který je lepší použít pro dosažení nejlepšího výsledku? Rozhodnete se.

Mřížka

Holicí systém se skládá z několika nožů, které vibrují ze strany na stranu. Na vrcholu přístroje je pokrytá tenká kovová síť, která má mnoho otvorů. Prostřednictvím nich se vlasy štětin pohybují k čepelím. Takový systém se dobře vyrovná i se štětinami tří dnů starý. Zpětná vazba uživatelů nám říká, že tyto modely jsou ideální pro muže s citlivou kůží. Prakticky nezpůsobují podráždění. Pokud tedy hledáte první holicí stroj pro dospívajícího, je "síť" nejlepší volbou.

Rotary

Pohyblivý systém těchto modelů se skládá z několika hlav, které jsou externě podobné diskům se štěrbinami. Výtah jsou nože rotující v určitém směru. Takové modely mají jednu výraznou výhodu - velmi hladké oholení. Toho je dosaženo maximálním nasazením a úzkým řezáním nejkratších chloupků. Mezi těmito typy zařízení je mnoho modelů pro tvrdé vlasy.

Rotorové holicí strojky mají samozřejmě negativní body. Nejsou vždy vhodné pro jemnou a citlivou pleť (existují však výjimky). Faktem je, že některé přístroje, které nejsou příliš kvalitní, mohou při nesprávném použití vytahovat chloupky, což způsobí spíše nepříjemné pocity.

TOP 3 elektrické holicí strojek na mokru

A nakonec se zaměříme na specifika. Pro milovníky "mokrého" holení - tři holicí strojek. Hodnocení nejlepších modelů nám pomohlo sestavit recenze odborníků a spotřebitelů.

Braun 9240s řady 9

Jedna ze super břitových nástrojů. Uživatelé ji nazývají nejvyspělejším holičkem na poličkách. Hlavním rozdílem je speciální technologie "Syncro Sonic", která umožňuje skenovat obrysy obličeje a tloušťku stávajících štětin. Nastavení výkonu motoru se provádí automaticky v závislosti na získaných datech.

 • Trimmer má titanový povlak, který zabraňuje časné koroze;
 • Používá se systém DirectCut, který umožňuje odříznutí plodů rostoucích různými směry;
 • nejlepší ochranná technologie pro změkčení pokožky;
 • speciální provedení trimru vám umožňuje řezat vlasy přilehlé k pokožce;
 • Pro hladké oholení jsou 2 mřížky.

Model má zcela vodotěsné pouzdro, takže může být použito jak pro suchý tak i "mokrý" proces, stejně jako pro čištění obyčejnou vodou.

Jediná nevýhoda modelu Braun Series - 9 9240s může být považována za ne příliš atraktivní cenu od 350 dolarů.

Panasonic ES-RT37

Tento model, naopak, má velmi pěknou cenu, asi 70 dolarů. Ale super technologie zde jsou používány mnohem méně. Je to však velmi kvalitní model od renomovaného výrobce. K těmto výhodám patří:

 • přítomnost plovoucí hlavy, poskytující nejvhodnější uložení;
 • možnost ošetření mokré pokožky;
 • provoz baterie, jedna nádrž je dostatečná pro 8-10 procesů;
 • spolehlivé sestavení.

Muži poznamenávají, že používání tohoto zařízení je téměř srovnatelné s použitím běžných holicích strojků s velkým počtem lopatek. Jedinou nevýhodou lze považovat za nevhodný mechanismus pro zapnutí zařízení a skutečnost, že někteří muži měli při kontaktu s tenkou kůží krku mírné podráždění. Ale to, jak se říká, je záležitostí zvyku.

Panasonic ES-LV9N

Tento model má až 5 holicí hlavy a poskytuje tak suché, tak i mokré holení. ES-LV9N-S820 jistě ocení fanoušci různých nejnovějších gadgetů. Ale pro ty, kteří nemají rádi přeplatky za různé "čipy", se takové zařízení nemusí líbit. Navíc náklady na to zbyly hodně, od 370 dolarů. Jaké jsou výhody tohoto modelu?

 • pět hlav zajišťuje nejvyšší kvalitu;
 • výkonný lithium-iontový akumulátor zajišťuje nepřetržitý provoz po dobu 45 minut;
 • doba nabíjení - 45 minut;
 • model vybavený posuvnou částí s trimerem pro holení;
 • kompletní se zařízením je speciální dokovací stanice, ve které probíhá ultrazvukové čištění zařízení;
 • Přístroj je vybaven displejem, který odráží všechny informace o procesu.

Mezi nedostatky, kromě nákladů, lze poznamenat, že po nějaké době budete muset zakoupit speciální kapalinu pro čistící systém.

TOP 3 elektrické rotační břity pro mokré holení

Pokud se jedná o rotační elektrický holicí strojek s mokrým oholením, pečlivě si přečtěte tuto část. Tři docela zajímavé modely z let 2017-2018 jsou shromažďovány zde, ale můžete přidat ještě pár dalších.

Philips S9151

Není divu, že model této společnosti otevírá naše hodnocení. Koneckonců, Philips a Brown jsou uznávanými světovými lídry ve výrobě takových zařízení.

Model S9521 / 31 má také některé zajímavé rysy:

 • řeší jak suché, tak mokré holení;
 • vybavený systémem rotorů tří hlav;
 • napájeno bateriemi: 45-50 minut a 60 pro dobíjení;
 • tam je stanice pro dobíjení a čištění systému;
 • Systém patentovaných nožů se dokonale vyrovnává s vlasy téměř jakékoliv délky;
 • holicí strojek je vybaven dotykovou obrazovkou, kde je k dispozici celý proces;
 • je dodáván s vousy styler;
 • Holicí hlavy se otáčejí v 8 směrech, což nezanechává žádnou šanci ani pro ty nejnebezpečnější chloupky.

Samozřejmě, že tohle velkolepost nemůže být levná. Náklady v oblasti 400 USD proto mohou být považovány za nevýhodné.

Philips S7720 Holicí strojky 7000

Předpokládá se, že pro ošetření citlivé pokožky je nejlepší upřednostnit elektrickou holicí strojku s tryskou ve formě mřížky. Tento model zcela zničí tento stereotyp. Philips S7720 je nejlepším mužským modelem pro ty, kteří se obtížně oholí.

 • optimální klouzání poskytované značkovými kroužky;
 • holicí hlavy se otáčejí v 5 různých směrech;
 • systém čepelí dokáže rozpoznat typ chloupků, zdvihnout je a řezat v blízkosti kůže;
 • vodotěsné pouzdro;
 • existuje systém SmartClean, který poskytuje vysoce kvalitní systém mazání a čištění;
 • ergonomický a stylový design.

Mezi nedostatky lze uvést náklady (asi 265 USD), stejně jako potřeba nákupu náhradních kazet.

Philips S7370

Tento model je jedním z nejmodernějších dodnes. Díky těsnosti pouzdra a přítomnosti systému mokrého holení Philips S7370 / 12 jej můžete používat přímo ve sprše. Speciální mikrogranule, které vytvářejí kroužky, pomáhají minimalizovat vzhled podráždění. Přístroj pracuje pouze z baterie, která je schopna poskytnout ostré oholení po dobu 50 minut. Nabíjení počkejte příliš dlouho, pouze 1 hodinu.

Model má speciální obrazovku. Zobrazuje informace o stavu nabíjení akumulátoru a potřebě měnit lopatky. Sada obsahuje tryskou pro trimování vousů nebo kotlety a pohodlné pouzdro na přenášení. Cena zařízení je přibližně 190 USD.

TOP 3 rotační holicí strojky

Pokud dáváte přednost oholení "suché" a nechcete utrácet další peníze na pěny a gely, následující modely jsou pro vás. Vybírali jsme nejlepší rotační holicí strojky s většinou recenzí od zákazníků.

Philips RQ1175

Průměrná cena tohoto modelu je asi 145-150 amerických dolarů. Přístroj je vybaven pohyblivou holicí jednotkou, která má velmi příznivý vliv na kvalitu procesu. Nanášení porcelánového ostří minimalizuje možnost alergických vyrážek. Zahrnuje špičky pro frézování vousů. Mezi pozitivní momenty uživatelé vydávají výkonnou baterii, která může dlouhodobě udržovat nepřetržitý provoz zařízení. Rovněž potěší přítomnost dodatečných příloh, stylový design. Při diskusích o nedostatcích upozorňuje mnoho mužů, že proces holení je příliš dlouhý a že kvalita materiálů použitých při výrobě zařízení není příliš vysoká.

Philips S5110

Další zajímavý model od populárního výrobce. Jednou z jeho prvních výhod je více či méně přijatelná cena, asi 90 dolarů. Mimo jiné můžete tyto volat:

Systém MultiPrecision umožňuje zvedat chloupky různých délek a zajišťuje nejlepší přizpůsobení;

 • holicí hlavy (3 ks) mají až pět nezávislých směrů pohybu, které zajišťují téměř dokonalé oholení;
 • souprava obsahuje odnímatelný trimr pro simulaci účesů vousů a knírek;
 • moderní indikační systém informuje uživatele o stupni znečištění holicích hlav, stejně jako o úrovni baterie;
 • Jedna hodina nabíjení baterie poskytuje až 40 minut nepřerušeného provozu a pro jednorázové použití stačí připojení k síti pouze po dobu 5-10 minut;
 • hlavy holicího stroje je možné umýt vodou.

Mezi nevýhody tohoto modelu patří neschopnost provést "mokré" oholení, pokud je to žádoucí, stejně jako absence nabíjecího doku v sadě.

Vitek Vt-1377

Tento model je ještě více spokojen s cenou. Cena tohoto zařízení pro holení je pouze asi 20 konvenčních jednotek. To však příliš neovlivňuje jeho výkonnost.

Existují tři "plovoucí" holicí hlavy, které téměř dokonale sledují obrys obličeje. Kromě toho obsahuje sada trimru, takže přinášení vousů v pořádku také nevyvolává problémy.

Trochu čerpali vlastnosti nabíjení. Celý proces trvá asi 2 hodiny a autonomní provoz zařízení trvá 30-40 minut. Přesto je funkce rychlého nabíjení. Zařízení lze čistit pod tekoucí vodou. To je jeden z populárních low-cost modelů v roce 2018.

TOP 3 holicí strojky pro suché holení

Pokud hledáte svůj první holicí strojek nebo jste majitelem citlivé pokožky, věnujte pozornost nejlepším holícím strojům, které jsme pro vás vybrali.

Braun 760cc-4 Series 7

Zajímavé a docela funkční zařízení pro milovníky vibračních holicích strojků. Tam je "plovoucí" hlava, schopná docela čistě holí i ty nejnepřístupnější místa.

 • může pracovat jak z baterie, tak ze sítě;
 • nezpůsobuje podráždění;
 • náhradní díly (spotřební materiál) jsou vždy dostupné na trhu.
 • poměrně vysoká cena od 265 USD.

Panasonic ES-LT8N

Zajímavý a poměrně technologicky vyspělý model japonského výrobce. Cena této jednotky je asi 230 dolarů, což je obecně hodně.

 • Supermobilní 3D systém tří obloukových čepelí dokonale "cítí" všechny nepravidelnosti obličeje;
 • senzor holicí hlavy analyzuje kvalitu a tuhost štětin a automaticky nastavuje výkon a rychlost procesu;
 • tam je čistící stanice, která vám umožní zachovat kvalitu lopatek;
 • elegantní, elegantní;
 • Má robustní kovové tělo a velmi ostré lopatky.

Mezi nevýhody lze poznamenat pouze to, že trimr zařízení má velmi ostré nože a vyžaduje velmi pečlivé ošetření.

Řada Braun 5030s 5

Cena tohoto holicího zařízení je mnohem příjemnější - asi 160 dolarů. Zde jsou 3 nezávislé hlavy, které zajišťují dokonalou hladkost procesu. Informační displej vás upozorní na nutnost nabití nebo čištění holicího strojku.

Pouze 60 minut nabíjení stačí až na 45 minut nepřetržité práce. A pokud není čas nabíjet, můžete zařízení jednoduše zapnout a pokračovat v práci.

Model je vybaven zasouvatelným trimerem pro péči o boky nebo vousy. Mezi negativními aspekty lze poznamenat pouze mírně hlučné ovládání zařízení, ale vůbec neinterferuje.

TOP 3 rozpočtové elektrické holicí strojek

Prakticky všechny modely, které uvažujeme, jsou poměrně vysoké. A co ti, kteří nemají dostatečné finanční prostředky na nákup drahých holicích strojků? Doporučujeme věnovat pozornost dostupnějším modelům uvedeným níže.

Panasonic Es-6003

I přes nízké náklady (až do výše 50 USD) má tento model všechny potřebné funkce. Razor lze použít jak pro suché tak i "mokré" holení, je vodotěsné pouzdro. Tři holicí hlavy s nožemi z nerezové oceli umožňují velmi kvalitní holení. Zařízení je schopno udržovat nabíjení po delší dobu, ale také se nabité docela hodně, až 8 hodin. Zahrnuté jsou příslušenství pro čištění přístroje a také kufřík.

Mezi nedostatky lze zaznamenat poměrně hmatatelnou vibraci, která může zpočátku vytvořit malé nepříjemnosti. Záporným bodem je také to, že zařízení není možné používat ze sítě, když je zástrčka připojena k zásuvce, je jednoduše zablokována.

Philips Hq 6927

Jiný rozpočtový model poměrně dobré kvality, za poměrně rozumné peníze, od 45 dolarů. Zařízení je poměrně kompaktní, lze jej použít pouze jako suché holení. Baterie je schopna udržovat nepřetržitý provoz po dobu 30 minut, po níž může být holicí strojek připojen k síti a pokračovat v procesu. Philips Hq 6927 má pohyblivou hlavu, která zajišťuje maximální přizpůsobení rotorových kroužků.

Mezi nedostatky lze poukázat na nedostatek indikátoru nabíjení, který však nezasahuje do přítomnosti zásuvky v přístupové zóně. Zahrnutá je čisticí kartáček a ochranný kryt, díky nízké hmotnosti je velmi užitečné vzít si s sebou zařízení na výlet.

Remington tf70

Dobře a doplňuje náš seznam jednoho z nejlevnějších modelů čínského výrobce. Cena asi 15-20 dolarů je pro většinu mužů finančně dostupná. Žiletka Remington Tf70 má pouze 2 hlavy a je určena pouze pro suché holení. Baterie je napájena bateriemi, takže si ji můžete vzít i na kempování.

Existují samozřejmě dost nedostatků. Například holicí strojek nelze umýt vodou a model nemá automatický čištění. Ale ona se oholí, překvapivě, perfektně, aby mohly vydržet malé negativní momenty.

Na tomto místě skončilo naše hodnocení nejlepších elektrických holicích strojků pro muže v letech 2017-2018. Ale můžete je snadno pokračovat sami, přidávat další modely k porovnání.

Top 20 elektrické holicí strojek

V posledních letech se volba opravdu dobrého holicího strojku stává velkou výzvou. Každý rok se na trh objevuje stále více nových modelů. Je důležité se naučit rozlišovat vážné inovace od čistě marketingových. Naše recenze se pokusí pomoci s výběrem. Hodnocení zahrnuje jak holicí strojky s nízkými náklady, tak prémiové elektrické holicí strojky. K dispozici jsou břitvy pro zkušené muže s tuhými štětinami, stejně jako modely, které mohou být představovány teenagerovi jako první břitva.

Hlavní kritéria pro výběr dobrého elektrického holicího stroje

 • oholení
 • podráždění pokožky
 • spolehlivost
 • cena
 • baterie nebo baterie
 • ergonomie
 • další funkce

Typy pánských elektrických holicích strojků

Rotary

Jejich holicí systém je tvořen dvěma nebo třemi hlavami, skládající se z vnějších disků s řezy a nožemi, které se otáčejí pod nimi. Výhodou rotačních modelů je čistší a hladší oholení dokonce i nerovnoměrně rozrůstajících se štětin, díky vlasovému řezu co nejblíže k pokožce. Mezi rotačními holicí strojek je více modelů vhodných pro tuhé štětiny. Nevýhodou je, pokud je kůže citlivá, mohou břitvy způsobit podráždění (i když existují modely, které lze snadno připsat výjimkám). Jedna z nejlepších společností vyrábějících rotační holicí strojky je Philips.

Oka

Princip činnosti je podobný, ale v tomto případě se nože neotáčí, ale vibrují ze strany na stranu. Ze shora jsou pokryty tenkou kovovou sítí s různými otvory, kterými jsou vlasy přiváděny k nožům. Takové holicí strojky dobře fungují i ​​při třídenních štětinách a dokonce i systémy mřížky jsou lépe vnímány citlivou kůží. Mimochodem, první břitva pro teenagera by měla být také vybrána z dobrých síťových modelů. Typické nedostatky - hlasitá práce a problémové holení v krku. Dobré elektrické holicí stroje vyráběné společnostmi Braun a Panasonic.

Nejlépe populární modely mřížkových a rotačních holicích strojů z roku 2018 jsou uvedeny v našem hodnocení, které je sestaveno z recenzí zákazníků a odborníků.

Elektrické holicí strojky jsou pro muže komfort

Elektrické holicí strojek jsou druhým nejoblíbenějším nástrojem pro péči o vousy po klasických strojích. Dnes si můžete zakoupit řadu síťových nebo bateriových zařízení, které účinně odstraňují štětiny nebo řezou dlouhé vlasy na obličeji. Definujeme kritéria výběru elektrických holicích strojů a zvážíme jejich hlavní výhody a nevýhody.

Proč potřebujete elektrický holicí strojek a jaké jsou jeho výhody

Elektrický holicí strojek je zařízení, které má čepelovou jednotku, motor, ovladač a napájecí bod. Jedná se o univerzální zařízení vhodné pro většinu mužů, zejména těch, kteří mají citlivou pleť a jsou vystaveni pravidelnému podráždění po holení se strojem. Při porovnávání elektrického holícího strojku s jeho klasickým protějškem se projevují nejen výhody, ale i řada nevýhod. Mezi výhody zařízení:

 • jemné holení, minimálně dráždivé pro pokožku;
 • rychlá návratnost při suchém holení;
 • rychlé a účinné odstranění vlasů na obličeji;
 • nedostatek vazby na koupelnu - můžete se holit kdekoli, dělat několik věcí najednou.

Nevýhody zahrnují:

 • vysoká počáteční cena holicího nástroje;
 • riziko, že holicí strojky nebudou fungovat nebo budou nepohodlné k použití;
 • nutnost mít různá zařízení pro holení dlouhých vousů a krátkých strnišť.

Největší výhodou, kterou si většina mužů zvolí elektrické holicí strojek, je jejich mobilita a snadné používání. Pro hygienickou proceduru nepotřebujete jít do koupelny nebo se svléknout, abyste chránili oblečení před pěnou nebo gelem. Můžete se oholit, nezajímat se o vaše záležitosti a nemusíte se bát, aby vás bolelo ostří, protože ošetření pokožky elektrickým zařízením je absolutně bezbolestné a bezpečné. Takový břitva může být vzata s sebou k odpočinku nebo k práci, aby osvěžil tvář, když je potřeba (to platí zejména pro muže, kteří mají štětiny rychle rostoucí).

Kritéria výběru elektrického holicí strojek

Nejjednodušší způsob, jak rozhodnout, který břitva zvolit, budou ti, kteří již mají zkušenosti s provozem elektrického nářadí. Začátečníci, kteří se chtějí seznámit pouze se suchým holením, budou o něco těžší, protože pocity v procesu holení a jeho výsledku se budou lišit od obvyklých. Dnes je trh s elektrickým hoblinovaným zbožím plný nabídek, což vám umožňuje vybrat si nejvhodnější model s optimální funkčností. Zvažte hlavní kritéria, která udělají správnou volbu.

Princip činnosti

Všechny holicí strojek lze rozdělit do dvou typů: oka a rotační. Při pohledu do budoucna je třeba poznamenat, že rotační zařízení se lépe prodávají a nakupují se ve větších množstvích než ty,

  Principem provozu rotačních strojů je přítomnost rotujících nožů, které jsou uzavřeny pod sítí, která chrání pokožku před kontaktem s noži. Rozlišovat zařízení tohoto typu může být na oky kruhy, které jsou bloky lopatek. Desky pokrývající nože jsou dynamické a schopné se pohybovat a opakují tvar obličeje ovál při styku holicího strojku s kůží. Chloupky jsou řezány vodorovně a spadají do malých buněk ochranné jednotky. Pravidelně jsou na trhu k dispozici rotorové holicí strojky s 2-3 kulatými rotory. Výhodou rotačních nástrojů je vysoká účinnost řezání chloupků díky velké ploše kontaktu s holí s holicími prvky. Rychlost práce je vysoká, rotorové mechanismy umožňují řezání delších chloupků, což umožňuje provádět vysoce kvalitní oholení s mezerou mezi několika dny. Pokud jde o čistotu holení, není to dokonalé - žádný elektrický holicí strojek nemůže poskytnout hladkost, kterou poskytuje klasický stroj. Podle většiny recenzí rotační holicí strojky způsobují více podráždění než čistá.

Oba tyto typy zařízení jsou vhodné pro holení štětin, ale žádný z nich se nedokáže vyrovnat s dlouhými vlasy - vyžaduje to trimmer nebo stříhací stroj. Samozřejmě, že stupeň efektivnosti holicího stroje závisí na konkrétním modelu, výrobě a ceně, ale častěji se holicí holicí strojky vyrovnávají s holicími hmotami horšími než jejich konkurenti v obchodě. Taková zařízení zpracovávají pouze krátké štětiny, jsou nejbezpečnější a mají minimální kontakt s pokožkou na obličeji, takže jsou vybírány muži, kteří mají problémovou citlivou pleť. Chcete-li vybrat vhodný model, musíte vyzkoušet suché oholení pomocí síťoviny a rotačního holícího strojku a teprve poté zjistit, který typ rotace kotouče se vám osobně hodí.

Video: čistý nebo rotační - holicí stroj

Typ napájení

Všechny holicí strojek podle typu napájení lze rozdělit do dvou tříd - baterie a síť. První z baterií, které je třeba dobíjet, a druhé vyžadují trvalé připojení k síti 220 V. Nástroje, které pracují ze zásuvky, jsou méně populární, neboť hlavní výhodou elektrického holicího strojku je mobilita a nezávislost na vnějších podmínkách. Síťové spotřebiče mají své pozitivní aspekty, například, že jsou odolnější kvůli nedostatku baterie, která může selhat.

Nejoblíbenější elektrické holicí strojek jsou dobíjecí s vestavěnou baterií a nabíjecím konektorem. Taková zařízení lze nalézt ve všech cenových segmentech, a proto je možné koupit vysoce kvalitní bezdrátové zařízení za málo peněz. Podle druhu baterie existují tři hlavní skupiny holicích strojků:

 • nikl-kadmium (NiCD);
 • nikl-hydrid kovu (NiMH);
 • lithium-iontový (Li-ion).

Dnes je velmi obtížné se setkat s holicími strojky NiCD a NiMH, protože z velké části ztrácejí proti lithium-iontovým protějškům. Začneme tím, že nikl-kadmium a nikl-metal hydridové baterie mají paměť pro nabíjení, a proto neúplné vybití (nabíjení) prvku napájecího zdroje vede k poklesu délky holícího strojku v autonomním režimu. Takové holicí strojky jsou méně trvanlivé a hlavním důvodem jejich poruch je chybná jednotka napájecího zdroje, která v průběhu času selže, a to i v případě, že zařízení pracuje přesně podle manuálu.
Elektrické holicí strojek s baterií typu NiCD a NiMH jsou o něco levnější, dnes však představují Li-ion modely více než 90% trhu s holicími stroji. Jsou oblíbenější, protože není třeba se ubírat a přemýšlet o tom, kolik procent baterie je nabito. Takové baterie jsou mnohem snazší sledovat, jsou odolné a umožňují pracovat v aktivním režimu po dobu 60 minut nebo více, což pro mnoho mužů stačí na měsíc pravidelného holení. Mnozí uživatelé elektrických holicích strojů se setkali s situací, kdy se baterie rychle začala vypouštět, čímž se snížila rychlost otáčení kotouče a zhoršila se kvalita holení. S lithium-iontovou baterií vzniknou takové problémy - pokud se holicí strojek začal "zpomalovat", měli byste je poslat na chvíli, aby se dobili, a poté se zařízení opět plně vyrovná s úkoly. Vzhledem k vývoji výrobních technologií jsou lithium-iontové holicí strojky dnes nenákladné, jejich cena je pravděpodobněji určena vestavěnými doplňkovými schopnostmi a parametry.

Zvažte časové charakteristiky nabíjení:

 • Ni-Cd baterie vyžadují dobíjení po dobu tří až pěti hodin, po které by měla být odpojena napájecí šňůra, jinak se zhoršuje výkon baterie. Jedná se o nejlevnější břitvy, které jsou považovány za nejkusnější a nejspolehlivější;
 • Napájecí zdroj NiMH je univerzálnější volba, která vyžaduje poměrně vzácné nabíjení a má plný cyklus obnovy baterie po dobu 40-80 minut. Baterie nikl-hydridové kovy jsou méně kaprikové, mnoho modelů holicího strojku s tímto typem baterie má rychlou nabíjecí funkci trvající 5-10 minut, což je postačující pro jeden postup holení;
 • Lithium-iontové baterie se nabíjí rychle - ve většině případů do jedné hodiny.

K dispozici jsou také holicí strojky, které běží na standardních bateriích, které mohou být velmi výhodné v situacích, kdy po delší dobu není možné nabíjet zařízení. Taková zařízení však nejsou vhodná pro všechny, protože mají významná omezení výkonu. Neměly by být používány muži, kteří mají tvrdé štětiny nebo plánují používat holicí strojek v životních podmínkách. To je dobrá volba pro výlety, výlety a služební cesty, ale nic víc.

Blok čepelí

Při nákupu holicího strojku je důležité věnovat pozornost tomu, že čepele dokončují zařízení. Musí být vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli, která je určitým způsobem zaostřena pomocí laseru. Čepele vysoce kvalitního zařízení jsou označeny 18/10 nebo 18/0 s úhlem ostření 45-30 stupňů. Taková funkce jako samostřílení, stejně jako přítomnost speciálních povlaků má pozitivní vliv na kvalitu holení. Odolnou ocelí budou ostří z legované oceli, která se získá kombinací železa s niklem, chromem a molybdenem. Pro zpevnění řezných prvků bude potaženo titan.

Pokud jde o popisné charakteristiky, například "japonská ocel" nebo "tvrzená ocelová ocel", kterou výrobci velmi milují, je to marketingová technika, která by neměla být věnována pozornost.

Nejpohodlnější a nejúčinnější holení bude, pokud je holicí strojka vybavena plovoucími hlavami. V tomto případě se řezná část přístroje co nejvíce přizpůsobí pokožce a pečlivě řeže štětiny a opakuje obrys obličeje. Čím je holicí hlavice dynamičtější, tím menší je nutno aplikovat na nástroj, respektive úroveň podráždění při použití takového holícího strojku bude podstatně menší.

Trysky

Vhodným a užitečným doplňkem k elektrickému holicímu stroji se stává trimmer, který je často vestavěn do stroje nebo dodáván výrobcem jako přídavný nástavec (umístěný na upevňovacím prvku, z něhož je nutné vyjmout čepelí). Trimmer lze použít jako nástroj pro holení dlouhých vousů a knírek, stejně jako stroj pro ořezávání chrámů. Někteří lidé dokáží provést relativně složité návrhy vlasů na obličeji, ale pro efektivní péči o vousy a knírek je lepší zakoupit samostatné zařízení. V ojedinělých případech jsou holicí strojek doplněny dalšími tryskami ve formě hřebenů, na kterých můžete nastavit délku řezu, ale to je spíše zbytečná funkce, protože tam jsou speciální nástroje pro komplexní nebo kudrnaté účesy.

Mokré holení a další pokročilé funkce

Nezáleží na tom, jaké jsou motivy výrobců elektrických holicích strojů, ale funkčnost jejich výrobků se neustále rozšiřuje. Jednou z nejzajímavějších a nejužitečnějších vlastností elektrických holicích strojů je funkce mokrého holení, která je nyní aktivně inzerována. V tomto případě můžete během holení použít pěnu nebo gel, který usnadňuje klouzání nožů na kůži a zabraňuje výskytu podráždění. Současně se samotná myšlenka používání elektrických holicích strojů částečně ztrácí, protože mokré holení vyžaduje použití dodatečných nástrojů, přístup k horké vodě a kvalita je nižší než při použití stroje.

Příjemným doplněním holicího strojku může být LCD displej, který zobrazuje veškeré potřebné informace týkající se režimu holení: provozní výkon, úroveň nabití baterie atd. U nejpokročilejších modelů se po chvíli objeví na obrazovce oznámení, že řezací jednotka potřebuje čištění. V některých případech je k holičce, do něhož je zařízení vloženo, připevněna speciální čisticí stanice, po níž se provádí automatické čištění řezných prvků a hlavy holícího strojku. Při absenci obrazovky na těle nástroje (pokud se jedná o model baterie) by měl být umístěn maják, který signalizuje, že je baterie nízká. Indikátor by měl být zapnutý a když je zařízení připojeno k síti, po dokončení nabíjení obvykle žárovka změní barvu.

Přístroj můžete ručně vyčistit z chloupků, kožního mazu a jiných nečistot. To je obzvláště snadné, pokud výrobce udělil přístroj s možností mokrého čištění a vodotěsné pouzdro. Tato holicí strojka může být použita ve sprše, stejně jako umytí pod tekoucí vodou. Pro lepší odstraňování nečistot můžete použít tekuté mýdlo, které se aplikuje na síť ostří. K dispozici jsou holicí strojky, které jsou vybaveny speciální gelovou kazetou, která vyčnívá v průběhu holení. Zjemňuje pokrok čepelí na pokožce a zvlhčuje ji. Kazety lze naplnit, ale pouze se speciálně navrženými gely.

Bydlení

Tvar těla, jeho zakřivení, materiál pokrývající holící strojek a váha nástroje jsou důležité vlastnosti, které dělají pohodlné holení. Protože získáte holicí strojek, je důležité držet ho ve vašich rukou, abyste cítili, jak leží v dlani. Pro některé je důležité ohýbání těla, zatímco pro druhé je vhodnější použít ploché a dokonce holicí strojek - zde je to věc chuti a zvyku. Co se týče materiálu rukojeti, stojí za to upřednostnit zařízení oblečená v pogumovaném plastu. Tento materiál zajišťuje maximální fixaci a pomáhá zabraňovat tomu, aby holicí strojky vyklouzly z mokrých rukou.

Podpora služeb

Každý výrobce dává záruku na svůj produkt, ale někdo má záruční dobu provozu za několik měsíců a někdo - několik let. Vše závisí na značce a kvalitě holicího strojku. Dražší zařízení mají dlouhou záruku a servisní střediska populárních výrobních firem se zpravidla nacházejí v každém městě. Následující značky jsou považovány za nejspolehlivější a nejoblíbenější:

Výrobky této trojky mají zaručené vysoce kvalitní, prokázané provozní zkušenosti velkého počtu spotřebitelů. Podle průzkumů byly tyto značky pojmenovány většinou mužů, kteří používají elektrické holící strojky a byli spokojeni s jejich akvizicemi.

Jak používat holicí strojek

Použití elektrického holícího strojku je mnohem pohodlnější a bezpečnější než klasický stroj s nožem. Ovšem provoz elektrického holicího strojku má své vlastní nuance jak z hlediska holení, tak z hlediska péče o zařízení. Zvažte postupné pokyny pro použití baterie:

  Příprava Ujistěte se, že je holicí stroj nabitý a čepel je čistý. Kůže by měla být před holením suchá, nemusíte parní obličej. Pokud je obličej tlustý, ošetřuje se speciální mléko nebo kolínskou vodou a po vysušení pokračujte v oholení. V případě suché, šupinatá pokožka se uchýlila ke pomoci hydratačních a výživných kompozic, jako jsou krémy, ale pouze v případě, že holicí strojka má funkci oholení za mokra.

Pro prodloužení životnosti holícího strojku je jeho mechanismus mazán motorovým olejem, který je výrobcem často připojen k zařízení. Vlastnosti zpracování každého modelu a doporučená frekvence takových postupů jsou popsány v příručce k holicímu stroji. Je důležité si uvědomit, že kůže, která se používá k klasickému oholení, může atypicky reagovat na suchou péči. Osoba potřebuje několik týdnů až několik měsíců, aby se přizpůsobila novému typu strniště.

Hodnocení elektrického ostřívku

Zvažte nejoblíbenější možnosti elektrických holicích strojů od různých výrobců, které se liší podle principu fungování a ceny.

Philips S1510 Series 1000

Klasická verze levné a vysoce kvalitní rotační holicí strojky. Jeho cena je asi 2000 rublů. Zařízení je určeno pouze pro suché holení, je vybaveno zabudovaným trimerem, má indikátor nabíjení. Lithium-iontová baterie trvá 40 minut pro aktivní práci, doba plného nabití baterie je 8 hodin. Břitva má tři plovoucí hlavy, je doplněna ochranným krytem a kartáčem na čištění.

Musíte si zvyknout na elektrický holicí strojek s každým novým oholením, pokud jste začátečník a holení bude potěšením. Razor dobře ohoří 2-3 dny štětin. Je také velmi snadné jej vyčistit, odhodit hlavu břitvy, lehce potřásl stroj a jeho hlavu do umyvadla. Velmi dobrý dárek pro muže, kteří jsou příliš líní na holení. Oděvuje pouze 80-90% bradu štětin

Armen

https://market.yandex.ru/product/13341130/reviews?track=tabs

První pokus o použití holicího strojku v případě, že peníze nebyly vynaloženy marně. Za prvé, kvalita holení: ne 100% čistá, ale na přijatelné úrovni, která vám umožní nedržet se na svetru se štětinami a ne vyděsit lidi s trhanými vousy. Samostatně je třeba zdůraznit její vzhled - standard pro tuto kategorii domácích spotřebičů, vyrobený v černé a modré barvě. Vypadá atraktivně a bez přebytku. Druhá věc, kterou věnujete pozornost, je hluk při práci. Bylo by hloupé, samozřejmě, očekávat, že elektrický holicí strojek by fungoval zcela bez zvuků, ale tento model buzne hlasitě.

Filinrukonog

http://irecommend.ru/content/dlya-pervoi-elektrobritvy-vybor-neplokhoi

Philips S9041 řady 9000

Výkonný rotační holicí strojček, jehož cena je 7200 rublů. Jednotka má tělo chráněné před vodou, vhodné pro suché a mokré holení. Baterie má funkci rychlého nabíjení, plný cyklus obnovení baterie je 1 hodinu a trvání nepřetržitého provozu - až 50 minut. Řezná jednotka se skládá ze tří plovoucích hlav, může být instalována další trimovací hlava. Existují indikátory nabití akumulátoru, stupeň znečištění zařízení a také změny nožů. Přístroj je vybaven funkcí zablokování silnic a je vybaven vhodným tvrdým pouzdrem pro přepravu.

Dlouho jsem přemýšlel o koupi tohoto břitvy (

měsíc). Zpočátku jsem věděl jeho výhody a nevýhody, koupil jsem si ji se slevou 10.500 a byl šťastný jako slon. Nenáviděl jsem holení, v bradě a krku bylo vždy podráždění. Nyní je holení jen vzrušení, holení se téměř nezměnilo v čase (zvýšení o 2 minuty), ale kvalita je mimo chválu. Zvykl jsem na to za pár dní. Bavím se při mokrém oholení po sprchování na dušenou pokožku pěnou (takže je lepší sklouznout). Tento holící strojek pro lidi, kteří se často a úplně holení, štětiny 3-4 dnů vytahují, ale oholí. Po zakoupení stroje v ruce se měnil pouze temperament. Nákup je velmi spokojen a doporučuje to všem. Pořád nechápu, proč jsem to předtím nekoupil.

Komarov Alexey

https://market.yandex.ru/product/12428987/reviews?track=tabs

Můj první elektrický holicí strojek. Nejprve zvolte mezi rotační a mřížkou. Podle většiny recenzí se rotační oholení čistí více než mřížka, zastaví se na rotačním zařízení. Opět se soudí podle informací na internetu a recenzí, jsou v tomto okamžiku nejlepší holicí strojek Philips 9. série. Zastavil se u nejlevnějšího modelu 9. série, jsou podle mého názoru velmi drahé. Holicí hlavy v něm jsou stejné jako u jiných holicích strojů této řady. Toto "základní" zařízení mi dokonale vyhovuje.

Sergey

https://bt.rozetka.com.ua/philips_s9041_12/p13249600/

Video: Pracovní zkušenosti s holicí strojkou Philips řady 9000

Braun 9240s řady 9

Vysoce kvalitní holicí strojka s dvěma dynamickými holicími prvky a polohou nožů lze nastavit. Je doplněna trimerem, určeným pro suché a mokré holení, má těleso odolné proti vlhkosti. Průměrná cena tohoto zařízení je 13,700 rublů. Výkonná lithium-iontová baterie s funkcí rychlého nabíjení po dobu jedné hodiny umožňuje nepřetržitě používat zařízení po dobu 50 minut. Na pouzdře je podsvícený displej, který zobrazuje všechny důležité informace pro uživatele. Model je vybaven vhodným stojanem pro nabíjení, kartáč a pouzdro na skladování a přepravu.

Strašidelné holení, absolutně žádné srovnání s obvyklým holicí strojkou, necháte vlasy projít, musíte řídit jedno místo desetkrát a pak se nemusí dostat nějaké vlasy. Obecně platí, že pokud máte 30-40 minut holení, pak je to vaše volba a popadněte pinzety, abyste vytáhli vynechané vlasy. Dráždění zůstává, tvář se v podstatě holí normálně, ale krk je jen hrozný.

Mukhin Alexander

https://market.yandex.ru/product/14252869/reviews?track=tabs

Používám týden, každý den suchým způsobem (před mytí, jak je napsáno v návodu). Předtím také použil Brown, ale to bylo pravěké - bez plovoucích nožů a hlav - nebe a země, a to jak v rychlosti holení, tak v pocitů z procesu. Po dobu jednoho týdne používání nezhasla ani jedna lišta indikátoru nabíjení, pravděpodobně jedna platba bude trvat déle než měsíc.

Alexander

https://bt.rozetka.com.ua/braun_series_9_9240s/p12737251/

Panasonic ES-LT8N

Multifunkční břitva vybavená trimerem a třemi plovoucími prvky, které přesně sledují obrys obličeje. Navrženo pro všechny druhy holení, má výkonný motor, který pracuje rychlostí 13 000 otáček za minutu. Lithium-iontová baterie poskytuje až 45 minut nepřetržitého provozu, nabíjí se za hodinu a mají funkci rychlého nabíjení za 5 minut. Model má pohodlnou rukojeť s pogumovanými vložkami, podsvícený displej. Zahrnutá je dokovací stanice, která umožňuje automatické čištění zařízení a nabíjení baterie. Senzory jsou zabudovány do těla zařízení, které automaticky vybírají úroveň výkonu a další důležité parametry holení, přičemž se vezme v úvahu tuhost štětin. Taková holicí strojka stojí asi 12 000 rublů.

Hoden břitva, kvalita vyrobená z vynikajících materiálů. Vezmete si ruku a bavte se. Vypadá to draho. Dokonale oholení - rychle, čistě, bez podráždění. Používám suché holení. Šířka nožů nezasahuje do spojení s žádnou částí obličeje. Tichý. Porovnejte s předchozím špičkovým modelem ES8109. Kolébka slouží výhradně jako stojan a nabíjení. Co se nelíbí - hlavním displejem je doba holení. Nabíjení baterie se odráží ne dlouho a po nějaké době. Pro mě je aktuální dobíjení baterie důležitější než kolik minut a sekund jsem se oholil. Doporučuji k nákupu. V případě pochybností neváhejte.

MrAli MrAli

https://market.yandex.ru/product/13185731/reviews?track=tabs

Stlačil jsem tlačítko Start a... v ruce bušila muška, velká (pokud jde o hlasitost zvuku) ve srovnání s předchozím, 50 odstínů tišší. 13 000 váhání nezakrývají paže. Opravila hlavu, která by neopakovala profil mé tváře. Samotný holicí proces byl řízen oholím oholených vlasů a na kůži nebylo vůbec žádný pocit, jako je roztržení vlasových folikulů. Vibromasáž je snadná a jediná. Kvalita holení je velmi dobrá. Obavy se týkaly napájení z baterie, protože předchozí nabíjení se nedotýkalo ani nevyhazovalo pouze ze sítě. V průběhu holení není možné nabíjet napájení z elektrické sítě pouze z baterie. Jednalo se pouze o nákup. Ale pokrok se nezastaví. Věřte tomu... jedno nabití stačí na 10 holících sezení. Kromě toho je životnost lithium-iontových baterií poměrně dlouhá, přibližně 1200 cyklů.

boss1962

https://otzovik.com/review_4606875.html

Braun 3000BT řady 3 ShaveStyle

Univerzální typ břitvy v hodnotě 4 100 rublů. Řezací jednotka se skládá ze dvou nožů a trimru vhodných pro suché a mokré holení. Model je vybaven baterií nikl-metalhydrid (NiMH), dobíjí se na hodinu a poskytují nepřetržitý provoz až 45 minut. Je doplněna odnímatelným hřebenem a pěti tryskami pro účes (1, 2, 3, 5, 7 milimetrů). Na pouzdře chráněné před vlhkostí je indikátor nabíjení ve formě žárovky, doplněný transportním pouzdrem, kartáčkem, olejem a nabíjením.

Před nákupem britského holicího strojku jsem zkoušel mnoho různých elektrických holicích strojků. Razor se jemně oholeje, nepoškrcuje ani nedrží pokožku. V sadě je spousta trysek, vždy jsem si je příležitostně vybírala. Není to hlučné. Hladké holení i na těžko dostupných místech. Po použití je možné vypláchnout vodou, je to velmi výhodné. Zahrnuje štětec pro čištění holicího stroje od vlasů. Jsem s tou volbou spokojen. V krabici je nějaká výuka, ale to jsem si uvědomil se všemi a bez ní. Pokud opustím vousy, mohu vždy vytvářet i obrysy s trimerem. Elektrický holicí strojek Braun 3000 má pogumovanou rukojeť, která vám během holení neumožní sklouznout, zvláště při mokrém holení.

Ring Alexey

https://market.yandex.ru/product/1715583404/reviews?track=tabs

Lehká, pohodlná a spolehlivá, dá se říct, perfektní holicí strojka Braun Series 3 Styl 3010BT. Díky tomu můžete vytvořit krásný designový vous, čisté a hladké kníry a kníry, nebo jen hladce holí kůži. Holicí strojka může být použita jak pro suché, tak pro mokré holení, nehrozí v ruce.

Pro Více Informací O Suché Vlasy