logo

Snadné účesy pro dívky do školy

Především by účes ve škole měl být praktický a udržitelný. Pokud je účes volně fixován nebo velmi lehký, pak za pár hodin nebude stopa, zvláště pokud je tam také lekce tělesné výchovy. Současně by účinek neměl být příliš přísný pro vlasy, aby nedošlo k narušení krevního oběhu, protože bolesti hlavy a dítě budou rychle unaveny. A hlavním požadavkem školních vlasů je, že nevytváří spoustu času na vytvoření.

Nabízíme účesy pro různé délky vlasů, díky nimž bude obraz doplněn a individuální jak pro holčičky, tak pro starší dívky.

Účes do školy pro krátké vlasy

Dokonce i když jsou vlasy krátké, je třeba je splétat tak, aby se vlasy neotýkaly, protože by zasahovaly a odvrátily dítě od tříd. Účes by měl být čistý a praktický, ale s krátkými vlasy není mnoho účesů, které lze udělat do školy. Ale můžete si stále hrát s dělením a různými pryžovými pásy. Můžete přidat krátký účes s obručem nebo krásnou sponkou na vlasy.

Nejlepší způsob, jak růst a krása vlasy přečtěte si více.

Na krátkých vlasech můžete také vytvořit chvost nebo oplet podél linie vlasů z bangů.

Účes pro střední vlasy

Průměrná délka vlasů je nejpraktičtější pro vytvoření příjemného a krásného účesu školy. Můžete si udělat různé účesy: pigtails, tkaní, ocasy, buchty a další.

Krásný paprsek do školy

Svazek je pro školu nejlepší a není to těžké, musíte nejdříve vytvořit ocas a opravit ho dobrým elastickým pásem. Oblékněte koblihu a ponechte jeden tenký pruh, aby jste tkali pigtail. Vlasy, které zůstaly v bagu, se rovnoměrně rozdělují a začnou tkát. Pak kobylka, která zůstala kroužkem kolem svazku a zajištěna pomocí čepů. Můžete zdobit banda s lukem nebo krásnou vlásenkou.

Hair Bow za pět minut

Nejprve si dobře vyčesněte vlasy a udělejte vysoký ocas, a když se s ním projdete naposledy gumičkou, nezakládejte ocas do konce (foto níže). Pak rozdělíte vlasy na dvě části a uděláte z nich zbylou luk, opravte ji neviditelnou a účes je připraven. Nezapomeňte správně upevnit vlasy tak, aby se luk nerozpadl.

Další verze luku je, aby se na jeho straně, takže účes vypadá hravější.

Dálkové světlo

Dobře hřebenujte vlasy, sbírejte je v ocasu na zádech a přilepte elastický pás. Rozdělte vlasy uprostřed nad elastický a v tomto otvoru protáhněte ocas ze zdola nahoru. Pak zvedněte zbytek vlasů v housce a upevněte je na vlasy, můžete jej také vyzdobit krásným uzávěrem.

Hromadný velký balíček za 5 minut

Pročhněte si vlasy a vytvořte tři ocasy na zadní straně hlavy. Naposledy se točte ocasem do konce (obrázek níže). Poté chlupatý chvosty a upevněte je pomocí knoflíků, abyste získali jednu velkou nedbalou banda.

Účes pro dlouhé vlasy do školy

Nejvíce praktický účes pro dlouhé vlasy ve škole je pigtail nebo ocas. Ale tyto možnosti můžete obnovit různými způsoby a neočekávanými detaily.

Navrhujeme, abychom krásně překonali ocas a udělali to zajímavé.

Proveďte obvyklý ocas, opravte ho dobrým pryžovým pásem, aby se mohl celý den držet. Pak vytvoříte neobvyklý pigtail z ocasu s elastickými kapsami (krok za krokem níže) po celé délce, na konci vlasy narovnáte trochu a můžete jej ještě zdobit lukem nebo vlasovou hlavicí.

Druhá verze ocasu: zacvakněte ocas, ale nízko, vezměte pramen vlasů a kroužte kolem elastického pásku a zajistěte vlasy. Pak vezměte tenkou průsvitnou gumu a přilepte ji na ocas, přibližně ve stejné vzdálenosti. Odfoukněte trochu chvost, abyste vytvořili hlasitost.

Krásný oplet pro dlouhé vlasy

Pigtaily vypadají krásně na každém vlasu, ale na dlouhých vlasech můžete vytvořit celé mistrovské dílo. Můžete ozdobit tkacími chvosty, svazky a jen volnými vlasy. Pigtaily mohou být umístěny kdekoli - na okraji, na koruně, na zadní straně hlavy.

Toto tkaní nemůže být provedeno za pět minut, ale vypadají prostě úžasné.

Nejvíce módní a krásné účesy ve škole pro dívky pro každý den - krok za krokem pokyny na fotografii

Každé ráno ve školním roce začnou školačky přivádět vlasy do pořádku. Koneckonců, učitelé vyžadují od studentů, aby dodržovali pravidla, elegantní vzhled. Chlapci a dívky by měli mít dobře upravený vzhled a čistý účes. Vlasy by měly být shromažďovány tak, aby nevstoupily do očí, nebudou zasahovat do tělesné výchovy a chodit do sportu. Navíc je dobré, když se dítě dívá na pohled. Dívky milují krásný styl, někdy dokonce soutěží, kdo je lepší dělat účesy do školy.

Jaké účesy ve škole jsou vhodné pro dívky

Styl může být jiný. To je především:

Pro jejich vytvoření používejte knoflíky, barety, obruče, pryžové pásky a další krásné doplňky.

Snadné účesy do školy

Snadné účesy do školy vypadají velmi roztomile, a to navzdory skutečnosti, že k jejich vytvoření budete trávit hodně času. Hlavní podmínka - prameny musí být umyté a česané. Váš styl bude perfektní.

 • Chcete-li vytvořit takový svazek, jako na obrázku, budete muset připravit kudrlinky (hřeben) a vezměte gumu, knoflíky.
 • Namontujte ocas na korunku, zajistěte elastickým gumovým pásem.
 • Rozdělte vlasy na dvě stejné části.
 • Zatáhněte jeden ocas, druhou část konstrukce svazku tak, aby se ukázalo, že je čistý.
 • DŮLEŽITÉ! Stejným způsobem můžete vytvořit dva paprsky s plochou částí. Navíc k tomu, aby si účes vydělal, používejte krásné vlasy, které podporují nezbedné bangy nebo rozcuchané prameny.

Zde budete mít takový složitý vzor srdce s obyčejnými pryžovými pásky. Pokud uděláte styl s jasnými gumovými pásky nebo vlasy-květiny, účes bude ještě lepší.

Účes pro dívku do školy - foto

Použití jednoduchého klipu pro prameny s květinou ozdobí vlasy dvou copánky mladé módní ženy.

Vícebarevné krásné stuhy na ocasech, pigtails vypadají zvláště dobře, pokud se hodí dívčí oblečení.

Účesy do školy každý den

Když je hlava naplněna studiem, není dostatek času na styling, takže je dobré si vybrat každý svůj styl pro každý den ve škole, aby to netrvalo moc času. Dále naleznete příklady takových stylových kadeří různých délek.

Příležitostné účesy do školy - fotografie

Krásné účesy do školy

Když se ve škole uskuteční slavnostní události, dítě chce změnit něco v obraze a vypadat jinak než obvykle - na každý den. Tento problém bude vyřešen nejen novým stylovým vybavením, ale také krásným, neobvyklým stylem. Na dlouhých pramenech a středně dlouhých vlasech vypadají krásné účesy s originálními, stylovými prýmky, kadeřavými vlasy, lukama z vlasů atd.

Jak udělat škrábání do školy?

Někdy chcete, aby vaše vlasy odpočívaly od každodenního stylu ve formě opletek a ocásky. Poté stačí, aby na hlavě nasadil elastický obvaz. Dráty nebudou zasahovat do dívky ve třídě.

Z tenkých vrstev se objeví krásné tkaní, pokud je mezi sebou spojují elastické pásky na vlasy. Chcete-li je vytvořit, postačí, aby se po zigzagu oddělily tři prýmky na jedné straně a tři na druhé. Potom fixujte vazbu stejnou mezerou po celé délce vlasů.

Účesy pro dlouhé vlasy pro školu

Dlouhé prameny - sen mnoha dívek. Z těchto vlasů můžete přijít s mnoha různými styly. Rozsah od pletení, tkaní, zakončení ocasy, kucheryashki a další stylové styly.

Spit s vysokým ocasem vypadá velmi hezky.

Účesy pro dlouhé vlasy do školy - fotografie

Pokud vaše dítě miluje experimenty a často mění účesy, pak tyto roztomilé luky tenkých pramenů dávají vzhled dívky čistý, pěkný vzhled.

Štítek, který zatlačuje volné prameny, bude zdůrazňovat krásu dívčích kadeří a přinese romantické poznámky k obrazu.

Bunka ve formě květiny bude oslovovat dívky ve věku základní školy a starší dívky.

Chvost s prýmky v řeckém stylu vypadá skvěle na dlouhých kadeřích. Ulehčte to. Podrobné pokyny naleznete níže na obrázcích.

 • DŮLEŽITÉ! Hair styling by měl být vždy v souladu s výbavou. Pro účes je slavnostní oblečení vhodné pro slavnostní událost.

Účesy pro střední vlasy do školy

Dále podívejte se na podrobné schémata pro vytváření různých stylů na kadeře střední délky vlasů.

Účesy pro dospívající školy

Dívky ve střední škole často dělají účesy, aby vyzdvihli svou individualitu. Kare-bob účes je nyní velmi populární u mladých lidí. Dlouhé vlasy se také nevzdávají svých pozic. Dále vidíte příklady středoškolských dívčích studentů, kteří se účastní školní výuky.

Rychlé účesy do školy

Rychlé účesy pro dívčí školu dělají maminky, kteří ráno také spěchají do práce. Jako takový styl styl si můžete představit účesy s vlasy, neviditelné příčesky, elastické kapely, copánky, které netrvají příliš dlouho na tkaní.

Rychlé účesy pro dívky - fotky

Jaký účes chodí do školy na dovolenou?

Pokud nemáte talent v tkaní copánků nebo vytvářením mistrovských děl na hlavě, kontaktujte salon s mistry. Nebudou jen doporučovat cool účes, ale také to na nejvyšší úrovni. dítě bude spokojeno po návštěvě kosmetického salonu.

Dětské účesy do školy - fotografie

Dokonce i ty nejmenší žákyně mohou být s vlasy nešťastné. Proto by se matka měla naučit tkát nebo vytvořit jiný styl na prameny dětí. Monotónní účesy mohou obtěžovat - experimentovat, vymýšlet si vlastní možnosti.

Školní účesy pro dívky - nejjednodušší

Každá matka ví, jak si vyrobit ocas a splétat pletenku. Podívejte se na nejjednodušší příklady účesů pomocí těchto dovedností.

Účesy do školy s vlastními rukama - fotografie

Dělat styling v kosmetických salonech je často ne každý si může dovolit. K dispozici je alternativní volba - stylování sami. Koneckonců, nyní v nesrovnatelnosti on-line najdete mnoho manuálů pro vytváření různých účesů s vlastními rukama. Podívejte se, jak můžete tkát s páskou a pak z ní vytvořit čistou partii.

S tenkým opletením získáte stylový velký pigtail pro dlouhé vlasy.

A ze dvou pletenin volně pletených, můžete vytvořit dva účesy. Aby se udrželo dobře, je třeba používat pryžové pásky, stealth, vlasy.

Cool účesy do školy - fotografie

Používáte-li světlé doplňky k vytváření mistrovských děl na hlavě, získáváte velmi cool styling. Podívejte se sami - jaká krása.

Účesy s tekoucími vlasy do školy

Rychlé účesy pro dívky pro dlouhé vlasy - video

Módní účesy do školy

Jak dlouhé vlasy, tak i účesy pro různé délky vlasů jsou nyní v módě. Proto mohou být vlasy vybrány na základě vašich preferencí. Níže uvidíte řadu návrhů, z nichž si můžete vybrat ten, který se vám líbí.

Co dělat se školou?

Každé dopoledne před studiem této otázky je důležité. Abyste neváhali hodně, podívejte se na příklady krásného tkaní a naučí se je vyrobit sami podle schémat v obrazech.

 • DŮLEŽITÉ! Při vytváření stylu pro děti nezneužívejte nářadí na fixování účesů v podobě laku, pěny, pěny apod. Dívky mohou vyvinout alergické reakce na takovou kosmetiku.

Krásné účesy pro dívky do školy: fotky, zprávy, nápady

Dnes, účesy do školy pro hlodavé žáby na žulové vědy potěší jejich hojnost. Nejsou bez vlivu módy, která představí originální nápady do každodenních stylových možností pro dětské kadeřnictví.

V závislosti na délce a typu dětských vlasů odborníci nabízejí školním dívkám snadné účesy do školy 2019-2020, které mohou být vytvořeny v krátkém čase bez zvláštních dovedností.

Módní účesy do školy v různých délkách kadeří nejjasněji představují možnost, jak realizovat lehké účesy za 5 minut, vhodné pro žákyně, krásně doplňující školní uniformy nebo alternativní šatní dívky různých věkových kategorií.

Kromě toho jsou účesy pro dívky ve škole a jejich variace velmi důležité pro péči o maminky, kteří sledují krásu, zdraví vlasů a vzhled svých dcer.

Protože jednoduché účesy ve škole 2019-2020 a složitější jsou účesy po celý rok, rozhodli jsme se nabídnout našim čtenářům úžasnou sbírku příkladů, které hledají nová řešení při vytváření účesů pro žáky různých věkových kategorií.

V našem přehledu o kráse a eleganci se zobrazují nejkrásnější účesy do školy, stejně jako příklady svátečních účesů pro děti.

Úžasné účesy do školy 2019-2020, které se dělají co nejrychleji

Za prvé, matky jsou povinny vědět, že není vždy nutné vybrat nejvíce elegantní možnosti.

Chcete-li dělat dívku pohodlně celý den a její vlasy nebudou zasahovat do jejího pohybu a dělat její každodenní aktivity, měli byste vyzvednout světlé a krásné účesy pro školu, které můžete dělat s vašimi rukama bez zvláštních dovedností a schopností.

Pravidelně jsou kudrlinky pro žáky školky dlouhé a střední, takže v této době jsou účesy ve škole, které jsou nyní v trendech.

Samozřejmě, jakýkoli příklad účesů ve škole 2019-2020 je zvláštní technikou pro stylingové kudrlinky pro dospělé ženy, ale účesy ve škole budou vypadat stejně dobře a dokonce mnohem zajímavější, protože dětské vlasy mohou být položeny pomocí barevných stuh, neobvyklé vlasy, všechny gumové pásky a další zařízení.

Krásné účesy do školy jsou nejčastěji prováděny bez vytváření nadměrného objemu a náplně, a ne proto, že to není krásné, ale proto, že takové vlasy nemají vyčerpávající vlasy.

Účesy do školy jsou dobře pevné, takže vypadají čistě celý den. Vytváření krásných účesů ve škole pro dívky, nepotřebujete používat kadeřnické žehličky a žehlení, vyberte si jednoduché možnosti, které vám umožní pečlivě položit vlasy, aniž byste se uchýlili k metodám dospělého stylingu.

Poznamenáváme také, že když děláme účesy do školy pro dlouhé a střední vlasy, mnoho matek, aby dosáhlo požadovaného efektu, používalo všechny druhy stylingových výrobků.

Drahé matky, litujte na křehké vlasy své dcery a nechte je nejefektivnější, i když efektivní způsoby její budoucnosti.

Krásné účesy do školy 2019-2020 v různých technikách tkaní

Každá matka se shodne, že nejjednodušší účes pro dívky, kteří chodí do školy, a zároveň jsou velmi zajímavé, jsou drátky, pigtaily a špendlíky.

Jak středně dlouhé, tak dlouhé vlasy umožňují používat téměř všechny známé techniky k vytváření školních účesů s tkaní.

Snadné účesy ve škole na základě různých druhů pletenin budou moci úhledně přenášet jak rovné, tak neposlušné kudrnaté zámky.

Prámiky, pigtaily a špendlíky mohou úplně pokrýt celou řadu vlasů a mohou být kombinovány s volnými vlasy.

Drátky dokonale doplňují vlasy ocasem, klasickým vysokým a tlumeným světlem.

Kombinovat plenky může být odlišné, hlavní věcí je držet se jednoduchého stylu, aby nedošlo k tomu, aby se každodenní účesy do školy příliš chytře.

Mezi vůdci účesů ve škole pro dívky se s jistotou staly hrdý na místo tradiční spikelet, spin-curl, takzvaný francouzský a řecký opletený papír, mnoho copánků v jednom účesu, stejně jako účesy založené na pleteném tkaní.

Níže si budete moci prohlédnout jedinečné nápady, jak do školy zaplét středně dlouhé a dlouhé vlasy dívky.

Chvosty a ocasy - úžasné účesy ve škole pro dívky 2019-2020

Nepochybně, ocasy a ocasy mohou být přičítány skupině nápadů rychlého účesu pro dívky do školy, protože k tomu, aby se vlasy ocitly, je třeba jen 5 minut.

Takové školní účesy jsou vhodné v každém věku, a pro dívky ve školním věku je nejvíce.

Nejčastěji děvčata dělají vysoký ocas na dlouhých a středních vlasech. Diskrétnější možnost - ocas s tkaničkou a ocas s lukem nebo spoustou vlasů jsou ideální pro vytvoření účesů 1. září nebo posledního volání.

Mnoho chvostů v jednom účesu - ultramoderní nápad pro nejmladší žákyně.

A pokud je tento účes také zdoben světlými pryžovými pásky a vlasy, vaše nejmladší dívka bude nejdůležitějším fashionistou ve třídě.

Ale my chceme upozornit na mumie, některé účesy s ocasem ve srovnání například s propletenými prýmky ztrácejí čistotu, v tomto případě by měly být vlasy pravidelně česané, a proto by se dívka měla starat o její vlasy.

Originální účesy do školy 2019-2020 - nové předměty pro žákyně

Stejně jako každá žena, malá móda se může zeptat její matky, aby na jejích vlasů něco zvláštního.

Proto, drahé mumie, nezapomeňte si vyměnit originální nápady školních účesů, abyste svým dcerám nabídli krásné účesy pro dívky do školy v exkluzivních a neobvyklých řešeních, je-li to nutné.

Takže obvyklé ocasy lze kombinovat s prameny, skrývat gumu pod vlasy, vytvořit účes s uzly z vlasů, udělat účes housenku, nebo účes s kukuřicí a lukem vlasů, velmi velkolepý fishtail účes.

Nápady původní haldy účesů. Mnoho z nich je uvedeno níže, takže pokračujte a vyberte nejoriginálnější školní účes pro dívky 2019-2020.

Bundle - klasická interpretace večerního účesu v denní verzi

Módní účesy do školy, které se hodí (nízké a vysoké) jsou velmi pohodlné možnosti, a to jak pro každý den, tak jako elegantní volbu.

Svátky se jistě liší od každodenních variací, jak jsou zdobeny.

Tato fantazie nemá žádné hranice, protože dnes existuje spousta doplňků pro různé typy účesů.

Svazky jsou dobře tkané, svazky, uzly a v elegantní verzi s kudrlinky.

Módní účesy pro dívky ve škole 2019-2020 na volných kadeřích

Pokud hledáte účesy do školy 1. září, dětem matinee, poslední volání, věnujte pozornost krásným účesům, které děvčata dělají na škole na volné vlasy.

Tyto účesy vypadají skvěle na kudrnaté vlasy, stejně jako na hustých vlasech. Účesy pro holky ve škole pro uvolněné vlasy nemusí být vhodné pro dívky s dlouhými a tenkými vlasy.

Brzy ztratí čistotu kadeří, takže je lepší zabalit tenké vlasy a zvedat je.

Volné vlasy mohou být zdobeny vlasy "Malvina", zkroucený paprsek, pleteniny a pigtails, špiclety.

Také volné vlasy mohou být zdobeny neobvyklým výkladem uzlíků, které vypadají velmi jemně a neobvykle.

Všechny výše uvedené účesy do školy 2019-2020, stejně jako školní účesy, o kterých jsme se nezmiňovali, pomohou vaší dceři vytvořit její jedinečný individuální styl, zvýrazňující ji mezi ostatními spolužáky vždy s krásně položenými vlasy.

Podívejte se a rozhodněte se, jak si dceru skřílet do školy za pět minut, každý den potěší trochu módy s novými nápady.

Rychlé účesy do školy

Účesy pro každý den, zejména ve škole, by měly být nejen rychlé, ale pohodlné a krásné. Mladá krása by měla mít pocit pohodlí po celý den ve vlasech. Příjemné účesy mohou být vytvořeny na všech vlasech, bez ohledu na to, zda jsou: dlouhé, krátké, řídké, silné.

Proč by účesy měly být rychlé?

Ráno školačka začíná těžkým výtahem, potřebujete čas na vyčištění, snídani a strávit minimální čas na vlasy, ale pro některé účesy nepotřebujete moc. Chcete-li si udělat elegantní a stylové ostříhání dost pět minut.

Díky mnoha možnostem můžete své vlasy dát do pořádku a jít do školy šikovně.

Rychlé účesy do tří balíčků

Bundle - jak znáte nejpohodlnější účes. To je snadné, a co je nejdůležitější, rychle. Verze tohoto účesu je vhodná pro dívky s dlouhými vlasy a krátké. Účes se nachází na zadní straně hlavy. Rozdělíme je na tři stejné části a vytvoříme jejich ocasy. Pak vytvoříme každý chvost v hromadě. Knoflíky se připevňují tak, aby se nerozpadly a účes je připraven.

Bundle

Také tento účes je dobrý, protože vlasy nezasahují. Pokud po škole budete muset jít do takových sekcí, jako je tanec, gymnastika, je tato volba považována za nejčastější v pohodlí. Účes může být proveden jak u dívek z elementárních stupňů, tak u dívek ze střední školy.

Pro vytváření paprsku můžete použít dvě možnosti - je to s bagelem a gumovým pásem.

S bagelem: umístíme ho na špičku vlasů a otočíme jej dovnitř, až dosáhne základ ocasu, připojíme jej kolíky. Dobrá volba pro jemné vlasy. Hlavním bodem je barva koblihy, je žádoucí, aby byla plně v souladu s vaší barvou.

S pružným páskem: spojujeme ocas na korunu, pak vytvoříme lano a my ho otáčíme kolem ocasu.
Pokud nemůžete najít koblihu, nebojte se, protože můžete bez ní udělat. Pro domácí volbu půjdeme domácí bagel. Abyste potřebovali ponožku s ořezaným koncem. Vrátíme se dovnitř a nyní je náš náhradník připraven. Barva ponožky by měla být také tónovaná. Další podobná práce se dělá. Ujistěte se, že vaše vlasy nelepí v různých směrech.

Klasický uzel

Tato instalace bude stačit maximálně dvě minuty. Rozdělujeme vlasy na dvě části: horní a dolní. Náš ocas bude na straně. Vázané části vázáme na uzel, tedy třikrát. Můžete to nechat tak, nebo to dokážete, dokud se vlasy nevyčerpá. Pak přilepte gumičku. Chcete-li vypadat neobvyklě a barevně, můžete do tkaní přidat stuhu a přiložit ji k vlasům od samého začátku.

Řecký balíček

Můžete použít trochu zjednodušené verzi vytváření pěkné partie. K tomu používáme řeckou techniku. Některé dívky jsou přesvědčeny, že tento účes je vytvořen pouze profesionální rukou, ale není. Pomocí průvodce můžete vytvářet složitější varianty a paprsek lze také provést doma. Aby výsledek byl úspěšný, musí být délka vlasů mírně pod rameny. Svazek bude umístěn na zadní straně hlavy. Proto nejprve uděláme malý ocas. Pak zatlačte dásně z krku a procházejte vlasy přes otvor. Opravte konce v tzv. Kapse.

Video lekce

Pokud se vám podařilo přidělit více času vlasům, můžete přidat složitost. Na začátku bočních zón se otočíte buď do opletek, nebo do postrojů.

Rychlé účesy do školy pro dlouhé vlasy

Dívky s dlouhými vlasy budou potřebovat více času na vlasy. Tam je obrovské množství stylu, pro více možností patří šplhat. Vypadají praktičtěji pro majitele dlouhých vlasů. Ale teď jsou nejen pohodlné, ale i oblíbené.

Tři bradavky

Každý den žádná holka nemůže chodit se standardním tkaní, každá krása chce rozmanitost, bez ohledu na věk.

Zde je první možnost, jak diverzifikovat holčičku. Rozdělte hlavu na 3 části. Opláchněte je
části na spikeletu, pokud máte rány, můžete je tkát nebo se nedotýkat. Každá část je vázána gumičkou. Středový pigtail by měl být na zadní straně hlavy. Pak projdeme bočními pásky do spojů středního opletu. Získáte neobvykle krásné tkaní. Bude se moci po celý den držet a nezkazit nádherný výhled. Přidejte trochu příslušenství a obvyklé každodenní účes se změní na rafinovanou dovolenou.

Druhá verze účesu.

Skoč ve tvaru srdce

Tyhle matky, kteří vědí, jak tkát francouzské copánky, mohou tuto možnost vzít na vědomí. Samotný účes bude obtížný. Je velmi důležité, aby byla rovnoměrná. Chcete-li to provést, rozdělte vlasy na stejnou část. Potom korunkovou část vyřízneme. Vezmeme si vlasy z koruny (kolem rozkroku) a začnou tkát francouzský kužele s chytáním. Postupně se blíží k zadní části hlavy a také zachyťte zbytek vlasů. Stejně tak je provedena druhá strana. Pro krásu můžete narovnat trochu pliv. Nakonec pokračujeme v tkaní obvyklého opletu nebo vázání ocasu.

Tail - Spit

Další druh krásných a nejdůležitějších praktických vlasů. Kombinuje ocas a pigtail. Je to snadné. Rozdělíme vlasy na dvě části: horní a dolní (ocas bude na straně). Z vrcholu vytvoříme ocas a ze spodku vytvoříme stužku. Konečným krokem bude chvost. Upevňujeme neviditelné a vlasy připravené. Chvost může být na sváteční večer přišroubován na curlingu nebo kolečkách. Tato volba je vhodná pro jemné povahy, zvlášť dobře kombinovaná s malým doplňkem.

Rychlé účesy do školy pro střední vlasy

Dívky se středně dlouhými vlasy nemají problémy s vlasy, protože to nestačí. Svazky, pigtails, ocasy nebo flagella jsou pro vás všechny. Můžete přidat obrázek barevných stuh, drahých kamenů nebo ráfků a každý den, abyste ukázali nový účes.

Řecká Pricher

Další verze řeckého účesu - s obvazem. Skvělé pro dlouhé a střední vlasy. Na hlavu položíme obvaz a spodní prameny jsou zkroucené. Můžete dát vlasům mírně ležérní vzhled. Oblékání by mělo být zvoleno podle vašeho vkusu, ale pokud je pro každodenní verzi nejvhodnější, nemělo by to příliš silně stlačit. V opačném případě nebudete moci s ní chodit celý den.

Rychlé účesy do školy pro krátké vlasy

Pokud nemůžete udělat pigtail s krátkými vlasy, neznamená to, že už neexistují žádné účesy. Dostatečné množství světlých elastik, chvostů, okrajů nebo stuh, které snadno odstraní vlasy z obličeje.

Účesy pro dívky 9 - 13 let

Někdy dívka chce být obzvláště krásná a atraktivní. To může být její narozeniny nebo matinee. V takovém případě si můžete dovolit nějaký styl svátků nebo dokonce i kudrlinky.

Originální tkaní

Existuje mnoho vazeb, které budou vhodné pro zvláštní příležitosti. Ale za to stojí za to vstát brzy a dáme účesu více času. Ale jak říkají "krása vyžaduje oběť", a pokud vaše dcera opravdu chce být nejhezčí ze všech, budete muset trpět trochu.
Takže, co tkát?
Všechno tkaní se skládá z pletenců:

 1. Francouzsky
 2. Rybí ocas
 3. Na podzim
 4. Prámiky ze 3 - 7 vláken
 5. Stuhy na pásku

Pokud studujete několik typů, můžete snadno přinést krásu své dcery a nemůžete se opakovat, ale dělat svou vlastní věc.

1

2

3

4

5

L okna

Samozřejmě, že z kadeřnictví hodně škody, ale když je děláte často, ale ve zvláštních dnech - nebojte se. Můžete použít curling a curl kudrnaté kudrlinky, a můžete se pokusit dosáhnout kudrlinky s fólií, a to nebude trvat hodně času.

Účesy do školy: 7 jednoduchých možností pro každý den

Účesy, které lze provést do školy, musí splňovat několik podmínek: být krásný, vypadat vhodně, snadno a rychle vytvářet a sbírat vlasy tak, aby se nehoupali do očí. Vybrali jsme pro vás sedm variant jednoduchých účesů, které může dítěti dělat každý den.

Nejrychlejší účesy do školy jsou vytvořeny na základě trámů nebo ocasů. U dětí jsou vlasy velmi měkké a měkké, což způsobuje, že je obtížné pracovat: žvýkačka se sklopí, pigtails se uvolní. Ukončete - vlasy na mírně vlhkém vlasu. Můžete je posypat z postřikovače nebo zcela vysušit. Každopádně tento účes by měl být proveden v předstihu, takže vlasy mají čas úplně vysušit a dítě neudrží chlad. Starší školní dívky mohou používat pěny nebo gely, které usnadňují styling.

Twisted ocas

Školní účesy pro dívky by měly být pohodlné a udržovat jejich tvar po dlouhou dobu. V opačném případě, během přestávky běží, se nepokojný člověk vrátí do rozcuchané třídy. Pokroucené ocasy, pokud je pevně upevní gumovou páskou, vydržte až do večera.

 1. Rozdělte vlasy na dvě nerovné části.
 2. Oddělí od větší části pramenu od strany čela.
 3. Udělejte ocas.
 4. Gum trochu táhne dolů.
 5. Rozdělte si vlasy prstem těsně nad gumičkou.
 6. Závit ocas do výsledného otvoru.
 7. Oddělit další vlákno bezprostředně po prvním.
 8. Opakujte kroky 3-6.
 9. Sbírejte ještě pár dalších ocasů.
vtemu.by

Vitushki

Tento účes je vhodnější pro malého studenta. Ačkoli studenti střední školy mohou přidat k jejich obrazu dítěte bezprostřednost.

 1. Oddělte vlasy na dvě stejné části. Dělení může být nejen přímé, ale i cikcak.
 2. Sestavte každý kus na vysoký nebo nízký ocas.
 3. Twist každý ocas do svazku.
 4. Omotávejte popruhy kolem gumových pásů.
 5. Zajistěte konce neviditelnými nebo světlými gumovými pásy. Z vrcholu stojanu je možné zdobit stuhy.
modishlady.ru

Dvojité ocasy

U holčiček jsou vlasy často zvlněné. Můžete využít tuto funkci a udělat tak jednoduchý zábavný účes.

 1. Rozdělte vlasy v horizontální části na polovinu.
 2. Horní část je rozdělena na dvě prameny a shromažďuje se v koncích na koruně.
 3. Vlasy zbývající v dolní části, také rozděleny do dvou částí.
 4. Připojte prameny z horní vrstvy ke každému kusu. Pomocí tenkých gumových pásů vytvořte dva ocasy na zadní straně hlavy.
 5. Dolní konce mohou být zdobeny světlými stužkami, vlasy nebo luky.
myhair24.ru

Cascade

Chvosty v několika vrstvách vypadají zajímavě a úhledně. Tento účes lze nosit do školy v jakémkoli věku. Je pravda, že to není vhodné pro krátké vlasy. U chrámů vyčnívají prameny a zničí celkový tvar.

 1. Prohněte si všechny vlasy na stranu.
 2. Oddělte dva prameny zhora: jeden z vrcholu koruny a druhý ze strany čela.
 3. Úzké elastické pásy spojují prameny v ocasu.
 4. Otočte ocas přes prostor nad gumovým pásem.
 5. Na bocích shromažďujte další dva prameny.
 6. Připojte je k ocasu tenkým elastickým páskem, popadnoucími vlasy z horní vrstvy.
 7. Otočte ocas přes prostor nad gumovým pásem.
 8. Opakujte kroky 5-7 znovu.
 9. Pokud je to nutné, zkroutí trojúhelníky.
modnaya.org

Koně ocasu

Aby vysoký ocas vypadal hustě a krásně, můžete trochu podvádět.

 1. Shromážděte vlasy na chrámech a na korunu.
 2. Vytvořte vysoký ocas. Dočasně ho přemístěte do kýty a zajistěte ho kolíkem. Takže bude pro vás pohodlnější sbírat volné vlasy.
 3. Ze zbývajících pramenů uděláme ocas vzadu.
 4. Rozšiřte horní ocas tak, aby zakrýval spodní gumu. U většího objemu může být základna ocasu mírně česaná.

Tento účes dělá srst vizuálně delší.

Pickup z opletení

Vhodné pro rovnou a zvlněnou délku vlasů na ramenou a dolů.

 1. Pročhněte si vlasy.
 2. Oddělte ze spánku dva tenké dlouhé prameny.
 3. Rozdělte jednotlivé prameny na tři části a omotávka opletení.
 4. Přeneste levý pigtail do pravého chrámu vpravo - vlevo.
 5. Zajistěte tipy špičkovým způsobem.
yourvolos.com

Vlasy

V případě, že jsou vlasy zdravé a krásné, účes do školy by měl jednoduše odstranit prameny z obličeje tak, aby nezasahovaly do třídy. Chcete-li tento styl vylepšit na dlouhé vlasy. Volné špičky se mohou trochu zahýbat.

 1. Pročhněte si vlasy.
 2. Sbírejte horní část vlasů ze spánků a z koruny.
 3. Vytáhněte zachycené prameny přes dásně, jako by se ocas. Twist gumu. Znovu vytáhněte vlasy, ale nevytahujte na konec. Namísto ocasu byste měli mít hůl s dlouhým špičkou.
 4. Rozdělte balíček na polovinu.
 5. Dočasně zajistěte každou část paprsku stealth nebo vlásenku, abyste usnadnili práci.
 6. Vezměte ocas nalevo od svazku. Prstem jemně zatlačte vlasy přes pryžový pás a vytáhněte ocas přes otvor.
 7. Bezpečná neviditelná.
 8. Uvolněte boční díly a narovnejte.
i4.onelady.ru

Jako účes ve škole budou vypadat velmi vhodné prošití. Chcete-li však vytvořit komplexní tkaní, bude to trvat déle než pět minut. Každá z navrhovaných stylů se může nosit nejen ve třídě. Chcete-li rychle udělat účes elegantnější, přidejte jasný vlásenka nebo stuhu.

Jednoduché a trendy účesy do školy: 8 elegantních nápadů pro každý den

Účes do školy by měl být co nejmodernější, čistý a jednoduchý. Zátěžová hlava vypadá nezajímavě a dlouhé prameny, které padnou na obličej, mohou interferovat s dítětem během čtení a psaní úkolů. Proto je důležité, aby školačka zvolila jednoduchý účes s otevřenou tváří.

Účesy pro dívky do školy: nápady s ocasem

Není nic jednoduššího, než udělat ocas dítěte. Tím je odstraněn hlavní objem vlasů z obličeje, prameny jsou pečlivě sbírány pomocí těsného elastického pásku. Zdá se, že jednoduchý ocas se může projevit v novém světle, pokud se denní účes trochu liší.

Nejjednodušší volbou je přeslička. Chcete-li vytvořit účes, musíte si vlasy vyřezat a sbírat je pomocí elastického pásku, aniž byste se vyhnuli vzhledu "kohoutek". Účes co nejvíce otevírá obličej, dítě bude pohodlné a nebude s takovým ocasem horko.

Chcete-li, aby jednoduchý ocas vypadal stylověji, je kombinován s uzly, různými druhy tkaní, pigtails. Studenti středních škol mají rád kombinovat ocas s objemným bouffantem, několika prameny oblékání, tkaní kudrlinky nebo postroje.

Stylové účesy za 5 minut: elegantní pečivo

Bundle - jeden z nejmódnějších účesů letos v létě. Dívky, které jsou zvyklé na nedbalé buchty na hlavách, mohou i nadále dělat takový účes se začátkem školního roku, ale s přesnějším výkonem. Bezpochyby lakována hladká hlava je mimo otázku. Dokonce i ve školní verzi účesového nosníku se liší některé svobody.

Pokud jde o první srovnávače, je to jen důležité elegantní účes. Chcete-li zkrátit čas na vytvoření stylingu, zakoupte takzvaný "bagel", který vám během několika minut zajistí velkolepý náraz na hlavu. Matky by se měly cvičit předtím, než se tento účes stane zvykem, a stane se pro ně nejjednodušším a nejrychlejším způsobem, jak přeměnit malou školní dívku.

Krásné účesy do školy: módní copánky

Každá dívčí matka může na hlavě své dcery tkát pletené ozdoby, které okamžitě přeměňují dítě a otevřou vzhled dítěte. Nabízíme vám stylové fotografické nápady s pigtails, které jsou vhodné jak pro každodenní obrazy, tak i pro slavnostní.

Na první pohled se zdá, že takové tkaní je obtížné, ale jakmile vložíte svou ruku, můžete tyto myšlenky ztělesnit během několika minut. Pigtaily, neviditelné ženy s perličkami a křišťály a další dívčí doplňky dodávají sváteční slávu.

Pro slavnostní příležitosti proveďte objemové tkaní s zpětným lomítkem, jehož prameny se lehce uvolňují při tkaní. Současně je třeba vyhnout se komplexním strukturám na hlavě, které jsou hojně fixovány lakem. Dítě by mělo vypadat přirozeně a elegantně.

Snadné účesy do školy: francouzský vodopád

Vlasy "Francouzský vodopád" budou vyhovovat majitelům krátkých a středních vlasů. Hlavním úkolem účesu je odstranění neustále klesajících pramenů z obličeje a jejich fixace s velkolepým pigtapem.

Chcete-li vytvořit takový účes, budete potřebovat nějaké dovednosti. Předtím, než uděláte takový účes ráno před školou, procvičujte několikrát ve svém volném čase a můžete se s tímto originálním opletem snadno vyrovnat.

Proces vytváření účesů zahrnuje následující kroky:

 • pokořte si vlasy a rozdělte je na centrální nebo boční část
 • Oddělte malý pramen na levé straně
 • rozdělte jej na tři části a začněte tkát polovinu pásku. Chcete-li to udělat, musíte vyzvednout prameni těsně níže.

Tím napínáte pigtail do pravého ucha nebo dokončete tkaní na zadní straně hlavy. Zajistěte konce pigtailu krásným "krabím", neviditelným nebo bezbarvým kravatou.

Stylové účesy pro první srovnávače: kruté buchty

U dívek základních stupňů vypadá účes s buchty obzvláště krásný. Obličej a pohled dítěte se stávají otevřenými a samotný obraz je hravý a pokorný. S takovým účesem nic nebude dělat dívku během lekcí.

Je velmi jednoduché provést účes s hůlkou. Stačí rozdělit vlasy na dva prameny a shromáždit je v těsném ocasu. Další experiment, jak chcete. Vytvářejte roztomilé svazky a zabíjení od "krabů", položte stylové luky nad gulek a vytvořte si kreslený obraz Mini myš - vše, co je v dívčí kosmetické tašce, dokonale doplní účes.

Rychlé účesy do školy pro dospívající

Trend pro dlouhé vlasy s účinkem ombre a barvení dovolil školním dívkám vytvořit masu originálních a stylových účesů pro každý den. Mezi středoškoláky v tomto trendu:

 • uvolněná srst, aby ukázala krásu svého "pokladu", doplněného o poloviční vlasy z čela v uchu
 • stylové pásy s prodlouženými konci
 • vznešené tkaní "rybí ocas"
 • neformální účesy s kudrlinky a rovnými špičkami

Obtížné tkaní mezi středoškoláky není vítáno. Pokud potřebujete sbírat znuděné dlouhé vlasy, pak jsou jednoduše shromážděny v hrnci, přínosy pár vlasů a neviditelné ženy budou nalezeny v batohu každého dívky.

Jaké účesy do školy můžete dělat sami

Čeledi často musí dělat své účesy pro sebe. To platí spíše pro středně pokročilé a starší dívky, kdy jsou investovány jisté preference stylu a matky důvěřují svým dcerám, aby se postaraly o svůj vlastní obraz. Takže vaše vlasy jsou ve vašich rukou a doslova máte 5 minut jít do školy. Jaký účes by měl vypadat stylově a dobře upravený.

Koně ocas s "baterkami"

Jednoduchý účes s ocasem, který se změní, jakmile provedeme jednoduché manipulace s vlasy s pramenem vlasů. Chcete-li vytvořit účes, budete potřebovat:

 • dělat obvyklý vysoký nebo nízký ocas
 • vezměte průsvitnou tenkou gumu a přetáhněte její vlasy každých 5 centimetrů

Počet "svítilen" se liší v závislosti na délce vlasů. V tomto případě doporučují stylisté utažení pryžových pásů a konců vlasů.

Stylový ocas s postrojem

Přísný účes s postrojem je praktickou volbou pro obchodní prostředí. Ve školním módě tento účes vypadá neméně působivě. Chcete-li vytvořit ocas s postrojem, potřebujete:

 • shromažďovat vlasy na zadní straně hlavy
 • rozdělte pramen na dvě poloviny
 • otočte oba prameny do pramenů a spojte je dohromady
 • zajistěte konce silikonovým kaučukem

Je důležité, aby postroj byl rovnoměrný a symetrický, pouze proto, aby účes vypadal stylově a krásně.

Při vytváření nějakého účesu je důležité školení. Komplex na první pohled styling bude snadno ztělesněný na vlasy, jakmile to uděláte 3-5krát. Účesy pro školy za 5 minut jsou skutečné. Přijměte nápady uvedené v článku a vaše dítě bude vždy vypadat dobře upravené a čisté.

Jednoduché účesy do školy za každou hodinu

Kompletní sbírka materiálů: "Jednoduché účesy do školy za každou hodinu" pro vás a vaše přátele.

20 jednoduchých účesů do školy každý den

Shromažďování v dopoledních hodinách, děti a dospělí mají tolik zachytit, že vlasy jsou někdy vzpomíná na poslední. Je to nejsnadněji po stotinu spojovat ocas nebo uzel, ale každá dívka chce být krásná, změnit obrázky a vyniknout mezi vrstevníky. Chcete-li se vyrovnat s tímto úkolem, pomohou vám následující možnosti pro jednoduché účesy, které lze doma opakovat za 5 minut.

Účesy pro dlouhé vlasy do školy

Mladí majitelé dlouhých vlasů mají štěstí - každé tkaní vypadá volumetricky a atraktivně. Již od dvanáctiletých let mohou dívky ovládat některé jednoduché techniky a experimentovat s účesy a příklady na fotografii budou sloužit jako vodítko.

Z obvyklého vysokého ocasu je velmi snadné vytvořit roztomilé "bubliny". K tomu, shromážděné v horní části vlasů ve stejných intervalech jsou utěsněny silikonovými pryžovými pásy. Je žádoucí skrýt je několikrát zabalené kolem tenkého pramene. Pokud máte čas na skladě, můžete diamanty přidat různými úzkými opletkami. Chcete-li bubliny vypadat efektivněji, musíte je trochu vytáhnout a narovnat.

Spousta copánků

Tento účes je ideálním řešením pro lekce: bude dokonale udržovat dokonce i na tělesné výchově nebo tanci, zůstává po celý den čistý. Elegantně vypadající balíček se skládá ze tří spletenců, spojených do jednoho, který je pak zkroucený hlemýžďem na zadní straně hlavy. Na konci je tkaní ze všech stran upevněno čepy.

Jednoduchý ocas s výstřihem kvetinové výzdoby vypadá také velmi kreativně a čerstvě. Proveďte boční dělení, sbírejte vlasy na zadní straně hlavy elastickým páskem, oddělte asi 1/4 a tkněte oplet z tohoto pramene. Twist to v uzlu a připojit s barrette. Volné kudrlinky mohou být lehce kroucené.

Asymetrický rybák

U dívčích, kteří mají ráda za chlapce tahák, budou tato volba skutečná spása.

Za prvé, strávit cikcak rozchod a odstranit všechny vlasy dopředu na jednu stranu. Z opačné strany chrámu proveďte jednoduché tkaní s použitím rybích technik kolem hlavy a dále, až do konce. Pigtail by měl být umístěn na boku. Chcete-li, aby mu objem - chmýří smyčky, začíná shora dolů.

Dálkové světlo

Zdobený uzel nahoře je vhodný nejen pro běžnou činnost, ale i pro představení - tance, hudební čísla, matinees. Vydává se z konopí, opletý ocasem. Předtím, než se kohouta otáčí, je opletení narovnáno a lehce táhne prameny. Ve zvláštních případech mohou být vlasy zdobeny ozdobnými kolíky, květinou, lukem nebo okem.

Malvinka s kosou

Účes, pojmenovaný podle dívčího žáka z příběhu o Buratino, se zamiloval do žáků kvůli tomu, že kudrlinky jsou většinou volné, ale nezasahují do studia. V předloženém provedení se malvinka skládá ze dvou zkroucených ocasů, zatímco dno je také splétano do opletení. Taková sofistikovaná verze bude vyhovovat i děvčátkům.

Malá dáma, nepochybně, těší tento nádherný obraz! Oddělte vlasy, vezměte z čela dva široké prameny a zajistěte je přes zadní část hlavy. Propleťte třemi provazce - střed střižených a dvou stran, zachycených pouze z okrajů. Na konci zajistěte gumovým pásem.

Účesy pro střední vlasy do školy

Ze středně dlouhých vlasů - od ramen až po lopatky - jsou zde krásné účesy, které nevyžadují velké úsilí. Takže dívky středního a vyššího školního věku se mohou vyrovnat s ranním stylingem.

Ze dvou světelných bočnic spojených níže s centrálním volným pramenem a zkroucených na zadní straně hlavy se získá velmi krásná vazba. Chcete-li udržet účes dobře - upevněte jej neviditelnými vlasy a květ nebo luk v tónu s šaty pomůže zdobit obraz.

Zvýraznění tohoto účesu ve škole - maximální jednoduchost a nepřítomnost nadměrné závažnosti, přestože tvář zůstává zcela otevřená. Vlasy jsou rozděleny do tří částí, z nichž každá tvoří velkou "smyčku" (vázání ocasu, prostě není nutné ji zcela vytahovat). Poté jsou smyčky nafouknuty, jednotlivé prameny jsou potřísněny Invisibles, zbytek je fixován lakem.

Bundle na elastickém pásku

Tento účes vám pomůže, pokud potřebujete rychle sbírat dceru pro taneční klub nebo sportovní soutěže. Opláchněte koně, položte do základny široký elastický pás nebo válec. Zacvakněte tenký pramen pod dnem, od horní části obou od sebe oddělíte a začněte tkát pigtail kolem elastického pásu a opakujte kroky. Skrýt špičku níže a porážku neviditelnou.

Na opékání vlasů, jak je vidět na fotografii, by měly být rozděleny do tří částí, střední by měla být vázána do nízko obráceného ocasu, a zbytek by měl vytvořit obyčejný ocas a předat jej uvnitř prvního uzlu. Potom držte špičku spolu s gumovou páskou, zastrčte ji a bodni.

Pomocí cikcaku, který se rozkládá po celé zadní části hlavy, rozdělíte vlasy na dvě boční prameny a splétíte pletence. Omotávejte je kolem hlavy, připojte stealth. Chcete-li účes vypadat zajímavější, lehce vytáhněte a načechřete každý prvek.

Boční vlajka

Jeho tkaní začíná od čela. Pásky se skrývají a překrývají se a postupně klesají. Na konci jsou vlasy fixovány vlasy a lehce oslabují hustotu.

Výběr dvou pramenů z chrámů, první musí být vázáno v ocasu v horní části koruny, další - dole. Každá nová "Malvinka" se prolíná s předcházejícím v opletení a zbývající ocas se ohýbá a skrývá uvnitř účesu.

Účesy pro krátké vlasy do školy

Mnoho školních dívek, zejména v nižších ročnících, nosí krátký účes. Je snadné se o ni postarat a vlasy nemusí být nutně. Avšak tkaní na délku kostry může doplnit obraz originálním způsobem a učinit proces učení pohodlnější.

Mini úplet

Obvyklé trojité nosníky na krátkých vlasech vypadají spíše skromně, ale stačí, abyste si smyčky smyčeli - a ukázalo se, že se jedná o stylový nízký uzel v podobě objemného květu.

Tento světelný účes pro školu je velmi podobný řeckému, pouze v roli obvazu je úzký "Malvinka". Zbývající prameny se otáčejí zdola nahoru a jsou upevněny uvnitř neviditelnými.

Kare s kosou

K vlasům z většiny bočních oddílů neuzavřely oči, měly by být splétány v opletení. Rozdělte horní prameny na tři části a pak se pohybujte po čele čela k chrámům a přidejte nové. Připojte špičku za uchem.

Pletenka s bagelem

Pro dívky s tenkými krátkými vlasy je vhodné lehké tkaní "flagelum", které začíná po jednom uchu a končí koncem nebo svazkem za druhým. Nedotýkejte se příliš mnoho, aby nedošlo k dalšímu oslabení vlasových folikulů.

Z pramenů, oddělených od dělení na occích a upevněných ve formě diamantů, dostanete originální účes ve škole pro dívky 6-10 let. Volné konce mohou být opuštěné nebo opletené.

Geometrické ocasy

Tento účes začíná trojúhelníkovým děrováním, v jehož středu je pletený ocas. Zbývající vlasy jsou rozděleny do rovného dělení přes hlavu na zadní stranu hlavy. Na obou stranách vytvořeného 2-3 "obdélníku" s ocasem. Centrální - je rozdělen na dvě části a je spojen s pryžovým páskem, následovaným těmito, a ty, které následně mají prameny, které jsou umístěny níže.

Video na téma: Účesy do školy za 5 minut

FOTO: Zara, Pinterest, archivní tisková služba

Účesy pro sebe za 5 minut je snadné a jednoduché.

U moderních žen šetří čas často nejdříve, protože strávit pár hodin ráno s vlastním stylingem, nebo ne každý chce navštívit salony krásy po celou dobu. Stejně důležité je, abyste byli schopni udělat lehké účesy ve škole za 5 minut, abyste byli každý den každý den novým způsobem.

Pokud můžete jednoduše udělat krátké vlasy více objemné, pak ti, kteří mají dlouhé nebo střední délky kudrlinky pravděpodobně budou chtít nějakou odrůdu. Ale ne nutně krásný účes by měl trvat hodně času - můžete udělat spoustu stylových možností za pouhých 5 minut na sebe.

A jednoduché účesy do školy budou nezbytné jak pro dospívající dívky, kteří chodí do školy, tak pro matky malých princezen, které chtějí naučit děvčata z dětství, aby měli dobrý styl zasláním do školy nebo mateřské školy.

Jednoduché a rychlé denní snímky.

S různě dlouhými vlasy si každá dívka přichází s několika typy účesů, které udělá, když půjde venku. V tomto článku zvažujeme nápady na takové účesy, které lze provést před odchodem z domu alespoň každý den.

Bundle v tomto trendu není první sezóna. Přitahuje svojí všestranností: stylový paprsek doplňuje jak obchodní obrázek, tak i večerní nebo dokonce plážový den pro každý den. Pokud máte střední nebo dlouhé vlasy, pak tento účes může být ideální volbou.

Tento styling se dělá krok za krokem neuvěřitelně rychle a může se použít jak na střední, tak na dlouhé vlasy. Je nutné jen utáhnout vlasy ve vysokém ocasu, fixovat a zabalit. Váš stylový denní nebo večerní účes je připraven.

Můžete také použít objemový elastický materiál, který lze nosit na ocas, a rozdělit prameny kolem něj, čímž zajistíte dlouhé konce pomocí stealth.

Pletený paprsek

Předchozí variace světelného paprsku byla co nejjednodušší, ale ve skutečnosti existuje mnoho stylových nápadů této povahy. Jedním z nich je pletený svazek, který lze provést pouze 5 minut před výjezdem.

Můžete vytvořit vysoký ocas, zkroucit konce postrojem a pak jednoduše vytvořit svazek. Prostřednictvím postroje můžete dosáhnout dobrého objemu a účes bude vypadat jasně a krásně, a to jak pro každý den, tak pro vážnější příležitosti.

Tato volba vypadá velmi ženská a krásná a můžete ji používat každý den a pro prodejny. Chcete-li udělat tento účes, sbírejte ocas koně, otočte si vlasy na poslední zatáčce a pak se zastavte asi deset centimetrů a nechte konce vpředu. Vytvoří se smyčka, kterou je třeba rozdělit do dvou a položit po stranách, a poslat zbývající konce, aby volně visely v zádech. Po upevnění svazku.

Kromě trámů jsou překrásné copánky neuvěřitelně populární: komplexní i nejjednodušší. Existuje několik důvodů. Za prvé, tkaní opletů neznamená jakoukoliv jasnou techniku, takže se nemusíte bát, že uděláte něco špatného. Za druhé, opratě jsou neuvěřitelné prostory pro představivost a realizaci různých myšlenek. Tyto účesy lze provádět pro zvláštní příležitosti a pro každý den.

Navíc poskytují příležitost k dalšímu objemu, a to iv případě, že vlasy jsou velmi tenké. Pásy mohou být vyrobeny pro střední nebo dlouhé vlasy a nejjednodušší varianty jsou vhodné i pro krátké vlasy.

Boční pásky

Tento rychlý účes za 5 minut je velmi jednoduchá a zajímavá volba. Vlasy by měly být rozděleny a tkaní v blízkosti čelní zóny, střídavě přidáním pramenů do opletení. Na druhé straně je třeba shromáždit tenký pramen, otočit ho do svazku a přenést ho se zbytkem do opletení, postupně přidávat volné prameny. Dále budete potřebovat několik držet konce a opatrně vytáhnout malé prameny na každé zatáčce. Takže můžete své vlasy zvrásnit rukama. Zajistěte oplet gumovým páskem. Pro fixaci vlasů můžete použít malý sprej na vlasy.

Jedna z nejjednodušších možností rychlého stylingu je vhodná pro mladé dívky, dospívající a dospělé. Oddělte malou část od vlasů a opletení opletení, pak společně se zbývajícími prameny shromáždí tento oplet do ocasu. Twist to jako květina. Tento styl vypadá ženský a umožňuje správné nastavení, i když máte relativně krátké vlasy.

Účesy založené na ocase

Boční chvost koně

Elegantní cop, umístěný na boku, vypadá velmi neobvykle a zajímavě. Musíte udělat jen pár zákrutů a uděláte atypickou strukturu a takový požadovaný objem.

Chvost bublin

Pokud máte mnoho elastik, můžete je použít k vytvoření takového neobvyklého účesu s vlastními rukama. Chcete-li to provést, je nutné sbírat vlasy v nízkém ocasu a fixovat je elastickým páskem, pak ustoupit krátkou vzdálenost a znovu kravatu gumičku. To lze provést několikrát, v závislosti na délce vlasů.

Když vázáte každou gumu, snažte se držet ocas jednou rukou a utáhněte gumu s druhou, aby vaše vlasy získaly krásné bubliny. To je zajímavý účes pro každý den pro dospívající a nejen. Je vhodný zejména pro střední a dlouhé vlasy.

Jak vidíme, efektivita a jednoduchost mohou držet krok s módou. Jednoduché účesy, které jsme vám představili za 5 minut, které můžete udělat s vlastními rukama, budou v mnoha případech skutečně spásy. Experimentovat s nimi každý den, vy a vaše dlouhé nebo krátké vlasy bude vždy vypadat stylově a atraktivně.

Jaký účes dělat ve škole?

Nemáte čas vytvářet složité styly, ale opravdu chcete, aby vaše milovaná dcera byla plná chuti? Naše mistrovská třída vám řekne, jak dělat krásné a nekomplikované účesy do školy za 5 minut, přidáním chybějícího stylového doteku do obrazu mladé dámy.

Invertovaný ocas pro mladé módy

Při realizaci tohoto účesu strávíte maximálně 2-3 minuty. Navíc je vhodný jak pro denní výlety do školy, tak pro dovolenou. V druhém případě budete muset strávit další čtvrtinu hodiny, čímž vytvoříte kudrlinky s curlingem.

 1. Hřeben vlasy s hřebenem s častými zuby.
 2. Vázneme je v nízkém ocasu.
 3. Lehce táhněte gumu dolů.
 4. Prsty přemýšlejte nad gumovým pásem.
 5. Vytáhněte ho za ocasem.
 6. Ozdobte si vlasy elegantním vlasovým klipem nebo květinou.

Pokud chcete zlepšit stav vlasů, věnujte zvláštní pozornost šamponům, které používáte. Děsivá postava - v 96% populárních značek šamponů jsou komponenty, které otravují naše tělo. Hlavní látky, kvůli kterým jsou na štítcích označeny všechny problémy, jako je laurylsulfát sodný, laurylsulfát sodný, kokosulfát, PEG. Tyto chemické složky zničí strukturu kadeří, vlasy se stávají křehkými, ztrácejí elasticitu a sílu, barva se ztrácí. Ale nejhorší je to, že se tato látka dostane do jater, srdce, plic, hromadí se v orgánech a může způsobit rakovinu. Doporučujeme, abyste nepoužívali produkty, ve kterých je tato chemie umístěna. Nedávno odborníci redakce provedli analýzu bezsulfátových šamponů, kde na prvním místě byly finanční prostředky společnosti Mulsan Sosmetic. Jediný výrobce všech přírodní kosmetiky. Všechny výrobky jsou vyráběny v rámci přísných systémů kontroly kvality a certifikace. Doporučujeme navštívit oficiální internetový obchod mulsan.ru. Pokud pochybujete o přirozenosti své kosmetiky, zkontrolujte datum vypršení platnosti, nemělo by trvat déle než jeden rok skladování.

Francouzský oplet pro studentku

Braid-založené styling je velmi populární mezi mladými fashionistas a jejich babičkami a matkami. Přesto vypadají velmi krásně a nedovolí, aby se prameny dostaly do očí studenta.

Více o copách, které jsme napsali v těchto článcích:

Krok 1. Mírně namočíme vlasy čistou vodou.

Krok 2. Oddělte je středním nebo bočním dílem.

Krok 3. Na levém chrámu oddělujeme nepatrnou šířku.

Krok 4. Rozdělíme to na 3 úseky a tkát špičku na podlaze, to znamená, že zachycujeme pouze vlasy zespodu v opletení.

Krok 5. Omezeme francouzskou stužku na pravé ucho a upevníme ji krásnou stuhou nebo elastickým páskem.

Jak se vám líbí tyto možnosti?

Twisted ocas za 5 minut

Rychlé a snadné účesy do školy každý den jsou většinou založeny na ocasu. Zde je jedna z nejmódnějších a nejmodernějších možností.

1. Hřebte a zvlhčujte vlasy z postřiku.

2. Připojte je k ocasu gumovým páskem.

3. Rozdělte ocas do tří částí.

4. Každou sekci rozdělíme na polovinu a společně je otočíme. Ukázalo se, že těsný postroj.

5. Spojujeme všechny 3 postroje a fixujeme jinou gumovou páskou nebo lukem.

Módní gulki pro školu

Dokonce i táta může dělat tento účes, a matka se s tím vyrovná jen s třeskem!

1. Rozdělte střed vlasů nebo dělení cikcaku.

2. Přiložte vlasy do dvou vysokých nebo nízkých konců.

3. Z každého ocasu otočte těsné svazky.

4. Otočte kabeláž kolem prvního pryžového pásku. Z výše uvedeného jsme položili druhý elastický pás.

5. Ozdobte buchty s luky.

Účes pro děti a mládež

Moderní teenagery se zajímají o styling, který splňuje nejnovější módní trendy. Abych je potěšilo, samozřejmě, není snadné, ale tento účes jistě přiláká i ty nej absurdnější dívky.

1. Vázneme ocas.

2. Oddělte tenký pramen, odtáhněte od něj prýmku. Omotáme spodní část ocasu tímto prýmkem a skryjeme špičku a zajistíme jej neviditelnou.

3. V horní části ocasu si vezmeme jiný pramen, z něj tkát triandrový oplet.

4. Přidejte vlasy z ocasu do horního pramene vlevo. Pohybující se zprava doleva, pokračovala v tkaní opletení do konce.

5. Po dosažení zadní strany se vraťte zpět k běžnému opletení bez přidání volných pramenů.

6. Ovíjte pigtail kolem ocasu. Mělo by být o něco nižší než první.

7. Pokračujte v tkaní se svahem dolů a znovu přidávejte prameny. Proces opakujte až do konce hlavy vlasů. Špička je spojena s průhledným pryžovým pásem.

3 další zajímavá videa, která vám za pár minut pomohou vytvořit stylový účes:

Nevíte, jaký účes dělat ve škole pro dívky? Vyzkoušejte takzvaný dortík - jednoduchý, ale velmi módní braid, který bude trvat pouhých 5-6 minut.

1. Chraňte vlasy před středem.

2. Opláchněte dva copánky.

3. První položíme na čelo a fixujeme je kolíky. Druhou sponou položíme o něco níže, také s dvojicí vlasů.

Pokračování tématu školních copů, nemůžeme na tento účes zapomenout.

 1. Rozdělte vlasy bočním dělením.
 2. V části, kde jsou vlasy větší, použijte prameny střední šířky.
 3. Vlákněte těsný pigtail.
 4. Na stejné straně hodit zbývající prameny.
 5. Opletíme je ve spletech.

Jednoduchý, ale s chutí - toto označení je ideální pro tuto instalaci.

 1. Hřebejte prameny na středové části.
 2. Vytvoření dvou ocasů.
 3. V každém ocasu je oddělíme prameny a propojíme je do opletení.
 4. Ovíjejte pigmenty kolem dásní. Špička je skrytá a uchycena čepy.

Další skvělý styl pro školu, jehož tkaní trváte pouhých 5 minut.

1. Vlhčte prameny vodou a oddělte je klikatým dělením.

2. Spojte dva ocasy.

3. Oddělte prameny stejné tloušťky od každého ocasu.

4. Překřídíme je mezi sebou a tkát obvyklou opletení pomocí dvou zbývajících pramenů.

5. Špička je upevněna elastickým páskem a základy ocasu jsou zdobeny stužkami.

Účesy do školy za 5 minut pomohou vždycky spěchat maminku a dovolí její dceři být krásná vždy.

Viz též: 3 stylové a rychlé účesy pro každý den

Rychlé a roztomilé účesy do školy za 5 minut pro vlasy různých délek

Jaký účes si můžete vybrat pro školu? Samozřejmě, pohodlné a originální. Měli byste mít několik účesů na skladě za 5 minut denně.

A u 8 a 15 let dívky chtějí vypadat stejně dobře jako jejich spolužáci. Krásný účes - příležitost ukázat individualitu. Dospívající dívky budou dělat styling sami, mladší žákyně pomůže matka. Vyberte některé zajímavé možnosti. Fotografie a pravidla pro tvorbu každodenního stylingu usnadní proces.

Představuje účesy pro školy

Poslechněte si rady kadeřníků a názor zkušených mumií:

 • používat balení sady co nejméně, zejména pro holčičky. Jemná dětská kůže a vlasy se rychle zhoršují působením laku, pěny nebo pěny;
 • čím později dívka začne používat žehličku nebo curling, tím lépe. Kadeřnice na vlasy - bumerangy nebo obvyklé papírové soubory pomohou vytvořit kudrlinky bez vážného poškození vlasů;
 • pro dlouhé a střední vlasy, zvolte styl s minimálním namáháním. Střídavé ocasy a pigtails nepleť příliš těsně. Skvělou volbou je obrácený ocas nebo kos z kaučuku;
 • naučte dívku, aby si sama postavila vlasy. Koupit příslušenství: pryžové pásky, sponky, luky, kraby. Pak se dívka dokonce bez vaší pomoci snadno vyrovná s vytvořením jednoduchého školního účesu;
 • stát se modelem vašeho dítěte. Nechte vaši dceru na hlavě různé typy stylingu: tak se dítě naučí tkaní techniku ​​rychleji, "něco" ruku. Většina dívek je ráda, že zvládne povolání "domácího kadeřníka".
 • časné vlasy nejsou tak rychlé jako dospělí. Nechte vaši dceru umyt vlasy večer, pak ráno ti klidně oplejete ošacené ovoce nebo uděláte ocas;
 • v dospívání vidět situaci. Pokud jsou prameny velmi mastné, odložit promývání vlasů na ráno;
 • dlouhé vlasy budou muset být promyty večer: ráno se kudrlinky nepochladí za půl hodiny;
 • opláchnutí bylinnými bujónky, změna stravy pomůže snížit obsah tuku v prameni. Užitečné domácí masky na vlasy;
 • Ujistěte se, že vaše dcera často nepoužívá vysoušeč vlasů.

Jak zpříjemnit vlasy doma? Naučte se efektivní metody.

Přečtěte si o vitamínů proti vypadávání vlasů na této stránce.

Nápady na styl vlasů za 5 minut pro střední a dlouhé vlasy

Vyberte si pár stylů, které vaše dívka bude vypadat roztomilá. Zkontrolujte, zda se přední prameny nedostanou do očí, zda jsou pružné pásky, vlasy pevně uchyceny. Ideální styl bude odolat třídám, změnám, lekci tělesné výchovy.

Populární a různorodý ocas

Jak udělat každý den snadný účes do školy? Jeden z nejrychlejších stylů. Dokonce i první grader může udělat ocas sám.

Existuje mnoho možností pro tento účes. Jak diverzifikovat styl?

Projděte několik tipů:

 • malé dívky dělají dvě vysoké nebo nízké ocasy, zdobí luky nebo vlasy;
 • shromažďujte ocasy stejným způsobem, přetáhněte volné prameny na dvě místa s tenkými elastickými pásy;
 • opletí pigtail z ocasu, pod gumovou páskou. Ozdobte horní část lukem nebo jasným pryžovým pásem;
 • dělejte dva ocasy, spládejte z nich jeden klasický proužek, obalte ho kolem pryžového pásku a upevněte vlasy. Získejte docela gulki;
 • dělat konopí, oddělit jeden pramen, zabalit kolem elastické. Jednoduchý, velkolepý dekor změní účes;
 • Další možnost: od ocasu oddělit jeden úzký pramen, splést jednoduchý pigtail a stejným způsobem obalit elastický pás. Tipy jsou neviditelné.

Twisted ocas

Pohodlný styl, který je snadný za 5 minut. Potřebujete hřeben a gumu.

 • shromažďovat kudrlinky, dělat nízký ocas;
 • záhyby s tenkým elastickým páskem, které odpovídají barvě vlasů;
 • protáhnout prsty trochu přes ocas, protáhnout shromážděné prameny do díry;
 • styling je připraven.

Udělej si vlasy originálnější:

 • rozdělit vlasy horizontálním rozdělením na tři části;
 • shromažďovat tři nízké ocasy jeden nad druhým;
 • každý se ukáže jako v základní verzi;
 • projdou ocasy horních konců dolů;
 • nechte volné kadeře.

Jednoduchý, originální styl vytváří efekt delších pramenů, než jsou skutečně. Pro vytvoření takového obrazu může dospívající dívka samostatně.

 • kudrnaté kudrlinky;
 • dobře pokládat prameny, shromažďovat část horních vlasů z koruny (asi polovinu celkového objemu) v ocasu;
 • těsně pod prvním ocasem také shromažďují prameny;
 • Nejprve položte první ocas na vrcholu druhé, znovu si kartáčte.

Jednoduchý řecký účes

Ideální pro studenty středních škol. V závislosti na tom, zda vytváříte rovné nebo zvlněné vlasy, získáte různé možnosti.

Není třeba žádné speciální dovednosti, budete potřebovat tenkou rezinochku, hřeben, knoflíky a neviditelné. Rychle a snadno položíte kudrlinky různých délek (alespoň pod ramena, jinak končí konce krátkých pramenů z válečku).

 • pokud je to žádoucí, jemně natáhněte hlava vlasů, vytváří měkké vlny;
 • hřebenové kadeře, sbírejte nízký ocas s tenkým elastickým páskem;
 • působí jako v případě obráceného ocasu. Vaším úkolem je vytvořit krásný válec, jako u obvyklého řeckého účesu;
 • posouvejte celou délku ocasu;
 • čím déle jsou kudrlinky, tím větší je válec z řeckého válečku;
 • zajistěte konce pramenů stealth, naviňte válec, upevněte kolíky.

Klasická partia

Pohodlný, stylový účes vhodnější pro starší dívky. Důvodem je upevnění odpovídajících pramenů pomocí čepů. Pokud má dívka husté vlasy, udělejte si na zadní straně hlavy: takhle se hlava nebude unavovat z poměrně těžké konstrukce.

Některé zajímavé možnosti:

 • u starších žáků: shromažďujte kudrlinky ve vysokém nebo nízkém ocasu. Rozdělte prameny na dvě části, přelepte je z každého z nich, přitiskněte je kolem elastického pásku, zajistěte vlasy;
 • jednoduchý balíček. Nahoře sbírejte prameny gumovým páskem a otočte jedním směrem. Zakryjte výsledný svazek kolem podstavce ocasu a upevněte kolíky. Tento účes trvá pouhých 5 minut, ne více;
 • retro bun. Vytvořte normální svazek v horní nebo blízké okrajové zóně, bezpečně zajistěte pomocí čepů a utajení. Navrhněte design páskou nebo tenkým šálkem, několikrát složte.

Naučte se vše o aplikaci esenciálního oleje z mátového oleje na vlasy.

Recepty masky pro vlasy s kvasnicemi a kefír popsané v tomto článku.

Na adrese http://jvolosy.com/protsedury/laminirovanie/zhelatinom.html si přečtěte o vlasové laminaci doma s želatinou.

Bagel na bázi

Původní kadeřnické zařízení pomůže při vytváření vlasů. Kroužek z měkké pěny - perfektní "pomocník" v ranních bouřích.

Pokud jste ještě nenosili neobvyklý bagel, připomínající prsten z pyramidy hračky, udělejte to sami. Pět minut - a zařízení bude připraveno.

 • Vezměte čistou ponožku, nejlépe syntetickou, rozřízněte spodní část;
 • výsledná "trubka" se přelévá na gumu;
 • čím delší je ponožka, tím větší je hotový bagel.

Jak vytvořit košík s bagelem? Je to velmi jednoduché.

Střední délka vlasů:

 • shromažďujte ocas nahoře nebo dole, zajistěte gumovým pásem;
 • nosit gumovou pěnu nebo domácí pečivo;
 • rozšiřte vlasy na prstenec, zcela uzavřete příchytku;
 • zajistěte strukturu neviditelnými vlasy, čepy, skryjte špičky pramenů.
 • shromažďujte vysoký nebo nízký ocas, zajistěte gumovým pásem;
 • projděte koblihu, nechte ve vzdálenosti 8-10 cm od konce pramenů, obalte prsten s hroty kudrlin;
 • Otočte prstenec směrem k hlavě;
 • jemně protáhněte prameny tak, aby hotový svazek byl čistý;
 • učinit poslední zatáčky obzvláště těsné;
 • výsledkem je svazek svazků, který se po přemístění nerozpadne;
 • fixujte design stealth a knoflíky, ozdobte barretou, páskou nebo měkkým šálkem.

Originální omotávky

Vhodná volba pro žáky různých věkových kategorií. Chcete-li vytvořit původní obrázek za 5 minut, budete muset předem cvičit.

Nejjednodušší způsob, jak splétat klasický oplet. Aby styl nebyl nudný, nejprve vytvořte ocas, z něho z něj vytáhněte zub.

Pro změnu vybírejte prameny, které nejsou na zadní straně hlavy nebo vysoko na koruně, ale na straně. Z nízkého bočního ocasu, v závislosti na vašich dovednostech, splét pravidelný opletený nebo rybí šupin.

Omotávka kolem hlavy

Další jednoduchá možnost, která se snadno zapléká. Nechte prameny uvolněné nebo sbírejte ocas v zadní části hlavy.

 • dobře rozkrojte vlasy, oddělte tři prameny od ucha;
 • opláchněte pravidelný pigtail, otočte do jiného ucha, upevněte ho elastickým a neviditelným.
 • začněte tkát v jednom chrámu, přesuňte se na druhý;
 • Postupně zvedněte přední prameny, vtáhněte je do pigtailu;
 • tak se dostanete na opačnou stranu;
 • fixujte konce vlasů elastickým pásem, nasaďte jej neviditelným;
 • ozdobte křižovatku s malým vlásenkem nebo malou květinou;
 • v přední části budou kudrlinky úhledně spletené, za nimi zůstane volné prameny.

Rychlé účesy pro krátké vlasy

Na středních školách si často vybírají módní účesy. Každý den stačí umýt vlasy, dát vysoušeč vlasů (občas). Skvělá volba pro vytváření objemu - lepícího suchého zipu.

U krátkých čtvercových nebo dokonce ramenních vlasů existuje několik technik, které vám umožňují přidat nové poznámky k známému vzhledu. Zúčastněte se těchto tipů.

 • Oddělte každý prut z každého chrámu, otočte kordy, otočte jej zpět, upevněte jej neviditelnými vlasy, položte krásné vlasy nahoře;
 • dělejte ploché nebo boční dělení, zvedněte horní prameny a trochu přidejte kořeny. Získejte další hlasitost;
 • zkombinujte prameny zpět, nasaďte krásnou bandáž nebo čelenku. Studenti středních škol mohou lehce pokrýt přední prameny. Získejte retro styling;
 • rozdělit boční oddělení vlasů. Z větší strany oddělte pramen se šířkou 6-8 cm, otočte ji postranním postrojem, upevněte krásnou barretou;
 • Základní škola bude mít tuto možnost: část s hladkou částí, zvednout přední prameny, vytvořit dva ocasy bližší k koruně, kravatové luky;
 • jednoduchý účes: vyzdvihněte část vlasů, udělejte malvinku, dekorujte křižovatku plochým lukem nebo vlasovou hlavou ve tvaru květiny.

Možnosti účesy do školy: video

Několik dalších možností pro rychlé a elegantní účesy:

Pro Více Informací O Suché Vlasy