logo

Rovnání vlasů Cadiveu Brasil Cacau

Pracuji na této sestavě a také ji prodávám velitelům a soukromým osobám v Petrohradě a ruských regionech.
V Rusku dnes jen mám tuto kompozici.
Recenze jsou nejlepší!
Snažil jsem se pracovat pro Kokoshoka, ale vlasy mu narovnává mnohem horší, bylo mnoho nespokojených zákazníků.
Mé složení neobsahuje formaldehyd, dokonale narovnává a léčí vlasy. Doporučuji!

A pracuji na tom. ale neprodávají))

Cadiveu Thermal Reconstruction je dobrý, jeden z mých 4 oblíbených keratinů.

Nejlépe se hodí pro zdravé vlasy, které je třeba vyrovnat - vyrovnává se dobře a dobře svítí.

Pro suché, porézní, vybledlé, poškozené, spálené, křehké vlasy je trochu suché. Nehodí jim. Pokud je třeba obnovit vlasy, pak je keratin potřebován mnohem výživně než Cadiveu.

Také je to nejlepší volba pro mastné vlasy. Od něj nejméně ze všech pak recenze "teď musíte umýt hlavu každý den!"))

Nemá váhu, nevyplňuje vlasy jako ostatní, a proto jsou všechny ostatní věci stejné, nejlepší volbou je, pokud jsou vlasy malé: s ní to nezasáhne s rampouchy, dává více lehkosti a menší hustoty.

Osobně preferuji plnost, hustotu a tekutost vzduchu. Ale mám dost vlasů. Doufám, že je vše jasně vysvětleno..)

(samozřejmě, všechny výše uvedené jsou jen mé osobní dojmy)

Neustále dělám brazilské keratinové narovnání (od 3000 do 4500 rublů) v salonu http://www.master-vashix-volos.ru/ tel. 89055644255, keratin KERATIN RESEARCH, srdíčko, vlasy jsou však rovně, hladké, lesklé po dobu 4-5 měsíců! Příležitostně mám i vlasy (kapsle na vlasy, kapsle), EYELASHES, NAILS atd. PŮJČÍTE SI ZDARMA...
Mimochodem, nikdo nepotřebuje ELITE PUPPY MINI YORK NEBO SPICE na 22 cm (bílá, béžová, červená) od TITLED PARENTS s dobrým rodokmenem! Zde je stránka školky: http: //www.mini-spits-york.rf/ tel. 89055644255

/excl.gif "style =" vertikálně-zarovnat: střední "emoid =": excl: "border =" 0 "alt =" excl.gif "/>

Keratin s Inverto. Bez formaldehydu. Je možné umýt si hlavu ihned po narovnání.

Forum Hairdressers napsal: A já pracuji na tom. ale neprodávají))

Cadiveu Thermal Reconstruction je dobrý, jeden z mých 4 oblíbených keratinů.

Nejlépe se hodí pro zdravé vlasy, které je třeba vyrovnat - vyrovnává se dobře a dobře svítí.

Pro suché, porézní, vybledlé, poškozené, spálené, křehké vlasy je trochu suché. Nehodí jim. Pokud je třeba obnovit vlasy, pak je keratin potřebován mnohem výživně než Cadiveu.

Také je to nejlepší volba pro mastné vlasy. Od něj nejméně ze všech pak recenze "teď musíte umýt hlavu každý den!"))

Nemá váhu, nevyplňuje vlasy jako ostatní, a proto jsou všechny ostatní věci stejné, nejlepší volbou je, pokud jsou vlasy malé: s ní to nezasáhne s rampouchy, dává více lehkosti a menší hustoty.

Osobně preferuji plnost, hustotu a tekutost vzduchu. Ale mám dost vlasů. Doufám, že je vše jasně vysvětleno..)

(samozřejmě, všechny výše uvedené jsou jen mé osobní dojmy)

Přišel jsem na mou starou zprávu a byl překvapen, jak rychle "život pokračuje a všechno se mění." Všechno, co jsem popsal, se týkalo první části tepelné rekonstrukce Brazílie Cacau. Od té doby se vzorec dvakrát změnil: nejprve to bylo lepší, a pak to bylo úplně zkažené. Takže:

Jak jsem popsal v roce 2011, cítil jako ovoce a bobule chuť, struktura byla homogenní, ačkoli to nebylo gel, ale vypadalo to, ačkoli kompozice nebyla průsvitná, zdálo se to tak s určitou hloubkou. Jak jsem již napsal, silně se narovnal, ale byl suchý.

Číslo 2. Již v láhvi s aktualizovaným designem složení bílé, se spoustou hnědých zrn připomínajících otruby. Vůně je velmi chutné, jako je to Pink gumová dětská orbita. Ten se nejen vyrovnal (i když méně silně), ale také krmil a obnovil a učinil těžší. Opravdu se mi líbil, stále mám třetinu láhve, z nějakého důvodu jsem na jeho břehu))

Číslo 3. Návrh lahví se nezměnil, vůně také, a kompozice se zbarvila do žluta a zrna jsou méně bohatá. Téměř se nerovná a rychle se vyprchá.

Obrázek ukazuje první láhev první, druhou z posledních dvou:

Cadweb keratin (cadiveu brasil cacau) - kompletní přehled o rovnání vlasů

Rozmazané a bezvládné prameny jsou zdaleka neobvyklé. Různé faktory mohou vést k takovým důsledkům, ale hlavním důvodem je nedostatek keratinu. Keratin je protein, který obsahuje mnoho aminokyselin. Tato složka je jedním z nejdůležitějších v správném vývoji lidského těla. Pokud má člověk nedostatek této látky a oškliví, o tom to mluví, musí se doplnit pomocí rovnání a zotavení keratinu.

Keratin Cadiveu Brasil Cacau (kadeřavý keratin) - řešení problémů s vlasy. Brazilská metoda zajišťuje profesionální provádění postupu, dlouhodobý účinek a zlepšení struktury každého z nich.

Přehled sérií

Tato řada má několik nepopiratelných výhod:

 • Široké spektrum různých typů (křehké, lakované, dělené, atd.).
 • Brazilská výroba. Produkční země Brazílie je považována za nejlepší výrobce keratinu na světě.
 • Unikátní kompozice. Kompozice obsahuje dva typy keratinu, které jsou podobné struktuře vlasů.

Profesionální vyrovnávací prameny se vyskytují v několika etapách, protože je zapotřebí řady speciálních nástrojů. Řada brazilského vyrovnávacího keratinu Cadiveu obsahuje potřebné přípravky:

 • Šampony pro hluboké čištění;
 • hluboké klimatizace masky;
 • keratin

Prostředky lze zakoupit samostatně nebo jako sada.

Princip činnosti

Princip působení narovnání keratinem je následující: na kadeře se aplikuje speciální směs obsahující 90% bílkovin. Zbývajících 10% kompozice obsahuje živiny. Složení směsi je nejvíce podobné struktuře lidských vlasů.

Keratinové molekuly jsou malé velikosti, což jim umožňuje vyplnit prostor mezi váhy. Tento proces zlepší vzhled a stav. Postup dále chrání kudrny před negativním vlivem vnějších faktorů.

Po nanesení směsi se vlasy postupně suší pomocí vysoušeče vlasů a pak se narovná železo, jejíž teplota by měla být nejméně 230 stupňů. Tímto způsobem se molekuly vlasů připájou. Po tomto postupu se prameny stávají hladké, hedvábné a lesklé.

Směs Keratin Cadevia je bezpečná, protože obsahuje pouze přírodní ingredience.

Je to důležité! V jakékoliv keratinové směsi obsahuje formaldehyd, který se po zahřátí odpařuje, takže bezpečnostní opatření zahrnují masku klienta i kadeřníka po celou dobu procedury.

Fotografie před a po

Návod k použití

Před zahájením procedury velitel zkoumá vlasy a určí jejich typ a stav, po kterém vybere příslušnou kompozici. Dále začíná fázová práce, která zahrnuje:

 1. Čištění Před provedením postupu rovnání keratinu je nutné provádět hluboké čištění. K tomu použijte speciální šampon z řady Cadiveu. Účinek šamponu spočívá v tom, že jeho složení proniká hluboko do každého vlasu a čistí kůžičku, což v budoucnu pomáhá saturací bílkovin.
 2. Sušení Keratin by měl být aplikován na suché vlasy, takže před zahájením hlavního postupu by měl master důkladně vyschnout.
 3. Aplikace Keratinová kompozice se aplikuje na celou délku vlasů, pouze ustupuje 1 cm od kořenů. Poté se suší znovu pomocí vysoušeče vlasů.
 4. Zarovnání V této poslední fázi se používá žehlička, vyhřívaná na teplotu 230 ° C. Kadeřník důkladně vyrovnává pramen vlasů pramenem.

Proces narovnání se pohybuje od 4 do 6 hodin. Doba ukládání výsledku závisí na této fázi. Po provedení procedury klient dostane tekoucí vlasy s neobvyklým leskem a hedvábností.

Péče o proceduru

Pokud se postaráte o vlasy po správném rovnání keratinu, efekt bude pokračovat po dlouhou dobu. Podmínky péče:

 1. Po proceduře po dobu 3 dnů si nemusíte umyt vlasy, sbírat je v opletení, chrupu nebo ocásku. Také na hlavě nemůžete používat vlasy, nosit brýle, čepice atd. Všechny 3denní vlasy by měly být volné.
 2. Mytí vlasů se provádí šamponem, který neobsahuje síran.
 3. Neměli byste si před spaním umyt vlasy, pokud by byly vlasy na noci omývané, musíte je důkladně vyschnout sušičem vlasů.

Pozor! Keratinové narovnání je možné provádět na barvených nebo bělených vlasech. Nejdůležitější je pamatovat, že narovnání může být provedeno po dvou týdnech po obarvení. Barvení vlasů bude možné i po dvou týdnech.

Doba trvání účinku

Úsporný efekt pro každého jednotlivce. Vše závisí na samotné struktuře vlasů. Někdo vlasy může začít tlačit za měsíc, a někdo dělá opravu pro 3-4th měsíc.

Jakmile začnou vlasy tlačit, nebo větve a spodní část vlasů vypadají ošklivě - je třeba provést opravu.

Profesionálové doporučují, aby se nezúčastnili na vyrovnávání keratinu. Nejlepší je opakovat postup ne více než jednou za 3-4 měsíce. Ještě lepší možnost vidí dobrý kadeřník, který vám poradí, kdy požádat o opravu.

Kontraindikace

Stejně jako u jakéhokoli postupu, rovnání keratinu má také kontraindikace, které zahrnují:

 • kojení;
 • těhotenství;
 • děti mladší 14 let;
 • individuální nesnášenlivost.

Abyste se vyhnuli alergickým reakcím, je třeba před provedením narovnání provést test na alergickou reakci. Test se provádí na kůži, používá se vnitřek lokte. Kompozice se aplikuje na kůži a čeká 15 minut. Pokud během této doby nedošlo k zarudnutí, můžete pokračovat.

Průměrné náklady v Rusku

Náklady na služby rovnání keratinu přímo závisí na složení a zkušenostech holičství. Průměrná cena v Brazílii pro narovnání technologických pramenů se pohybuje v rozmezí od 5 do 15 tisíc. Zvláštní cena závisí na délce, stavu vlasů a množství přípravku, které je pro daný postup nezbytné.

Existuje také americký způsob narovnání pramenů. Cena takového postupu se pohybuje od 8 do 18 tisíc rublů. Tyto ceny nezahrnují použití šamponu a kondicionéru, jehož cena také není nízká. Zvláštní šampony, kondicionéry a masky je třeba aplikovat během několika prvních dnů po narovnání. Průměrná cena každého z nich bude stát 1 rubl.

Keratin rovnání potěšení není levná. Nicméně výsledek je ohromující. Nádherné prameny, jako jsme viděli v reklamních šamponech, jistě potěší každého kolem sebe a upoutá pozornost kolemjdoucích.

Výhody a nevýhody postupu

Pozitivní stránky: získáte úžasný efekt, mimořádnou hladkost a hedvábnost.

Nevadí nikde. Negativní aspekty zahrnují obsah formaldehydu. Tato složka může způsobit vážné zdravotní problémy. Než půjdete do procedury, musíte se rozhodnout, co je důležitější pro krásu nebo zdraví.

Než dáte své prameny do rukou pána, musíte požádat, abyste si přečetli složení prostředků, abyste se seznámili s kompozicí a ujistili jste se, že tento lék vás nezpůsobí velkou škodu.

První známkou obsahu v složení formaldehydu bude ostrá vůně. Někteří kadeřníci mohou zákazníkům říci, že je to jen výsledek tepelného zpracování, ale tomu tak není.

Užitečná videa

Podrobné pokyny pro používání Cadiveu Brasil Cacau.

★ Keratin rovnání Cadiveu Brasil Cacau ★

Pozdrav všem!
Myšlenky o keratinu mě navštívili po dlouhou dobu, po zvážení všech kladů a záplaví, rozhodl jsem se, že tento postup provedu doma.
Po Novém roce se mi vlasy rozčilily s tenkými špičkami a já jsem se rozloučil s 10 cm vlasů. Z tohoto důvodu v prosincovém maratonu nebyla žádná zpravodajská pozice, nebyla ani touha, ani síla, aby to psal. Situace mě ponořila do nějakého "zoufalství vlasů", přestala jsem přemýšlet o délce vlasů, v určitém okamžiku jsem chtěl přerušit náměstí. Zároveň jsem pochopil, že takové urychlené rozhodnutí by mě stěží přivodilo a rozhodl jsem se, že se to pokusím zachránit.

Dále byla přečtena řada recenzí o různých postupech. Keratin mi připadala jako dobrá volba, miluji rovné vlasy a také je to jediná možnost, jak zastavit divoký úsek kratších pramenů v obličeji, aniž byste je řezali. Chápu dokonale, že sedí na keratinu, ale jsem si jistý, že v mém případě zvítězí důvod a zastavím se včas.

Proč jsem zvolil tuto skladbu?

 • Na rozdíl od mnoha dalších formulací můžete po Cadiveu ihned umýt vlasy.
 • Kompozice je vhodná pro tvrdé kudrnaté vlasy, proto je kompozice silná.
 • Spousta dobrých recenzí.
 • Můžete si koupit sondu s požadovaným objemem.

Od výrobce:
Třístupňový postup umožňuje obnovit strukturu vlasů, doplnit pokožku vrstvou pomocí aktivních složek, aby byly vlasy dokonale rovné, hladké a lesklé.
Vlasy do:

Šampon hluboce čistý - šampon proti reziduí

Od výrobce:
Hluboce čistí a otevírá vlasovou pokožku, která podporuje pronikání účinných látek. Vysoká zásaditost - 9,0. Vůně SHGO je sladká, saloonová, ale ne výrazná.

Výrobce doporučuje vlasy dvakrát umýt. Poprvé, co potřebujete použít šampon na kořeny a na délku, okamžitě umyjte. Druhýkrát by měl být aplikován šampon pouze na délku, ustoupit od kořenů 1-2 cm, a nechat na 2-5 minut. Doba expozice závisí na struktuře a tloušťce vlasů, po celou dobu 5 minut jsem si to uvědomila. Po umytí se doporučuje vyschnout vlasy s vysoušečem vlasů, aniž byste jej vyřezali. Takže mé vlasy se staraly po mytí a sušení:

Dále byste měli rozdělit vlasy na 4-6 částí a zajistit je svorkami.

Tepelná rekonstrukce - brazilská tepelná rekonstrukce

Od výrobce:
Vytváří efekt přirozeného vyhlazení, vlasy jsou zdravé, rovné a lesklé. Aplikujte kompozici by měl být kartáč v řadě, ustupující 2 cm od kořenů. Některé další přípravky na vyrovnávání keratinu by měly být uchovány na vlasy asi půl hodiny před sušením. Cadiveu Brasil Cacau lze okamžitě po aplikaci vysušit studeným vzduchem.

Všichni jsme slyšeli o ostrém zápachu keratinových narovnávačů. Cadiveu v nádobě voní jako klasická růžová žvýkačka. Při použití, samozřejmě, zápach je ostrý, ale není silnější než levné amoniak barvy. Přehledy popsaly hrůzy, ve kterých dívky složily kompozici v lékařských maskách, na balkonách a stále se dusily. Všechno proběhlo hladce, pach je přítomen pouze v aplikační fázi. Během sušení a narovnání nebylo vůně.
Po vysušení by měly být vlasy narovnány pramenem. Teploty se liší:
- Normální, husté, tvrdé, zdravé vlasy - 230C;
- Poškozená, odbarvená, citlivá, po chemikáliích. kadeře, tenké - 170 ° C - 200 °. V závislosti na stupni poškození vlasů. Každý pramen je 10krát utěsněn.

Maska pro upevnění - Maska pro hlubokou úpravu

Od výrobce:
Vyživuje a zvlhčuje vlasy bez váh. Vůně je sladší než šampon, ale také není výrazná.

Narovnání vlasů by mělo vychladnout po dobu 5 minut. Poté je třeba je navlhčit vodou, jemně stlačit a aplikovat masku a nechat ji po dobu 20 minut. Doporučuje se omytí masky bez šamponu. Po mnoha dalších kompozicích si nemůžete vlasy umyt 72 hodin, zatímco Cadiveu nemá žádné tabu pro praní. Totéž platí pro kolíky, klipy, ocasy atd.

Vlasy po proceduře:

Neočekával jsem, že by měl zrcadlový lesk a dokonale hladké vlasy, ale vlasy se samozřejmě vyrovnaly. Špičky jsou měkké a pružné. Jsem obzvláště potěšen konečně dokonce prameny obličeje.
Jsem potěšen výsledkem a doufám, že po úplném vyprání keratinu se vlasy nezhorší.

2 měsíce po skončení procedury:

Mohu říci, že kvalita vlasů se nezhoršila, není tam žádný oddíl, vlasy vypadají docela slušně na fotografii hnusná hala gumy, jako v životě. Plánuji strávit zbytek kompozice na předních pramenech a pak zapomenout na keratin. Chtěl bych vyzkoušet něco nového ze "síranové" péče, stejně jako návrat k olejovým maskám na délku.
Cena: 50/50/50 ml - 1300 rublů.
1/1/1 l - 19000 rub.


Všichni ví, že potřebujete šampony bez síranů pro mytí keratinových vlasů, zbytek není tak důležitá péče. Zvedl jsem následující nástroje:

 • Matrix Biolage R.A.W ​​Šampon a kondicionér Nourish.
 • Maska Kaaral Royal Jelly Cream.
 • L'Oreal Elseve mimořádný vlasový olej.
 • Odlitky: L'Oreal Professionnel Mythic Oil a konstantní potěšení 12 v 1.
O Matrix řekněte v příštím příspěvku.

Děkujeme vám za pozornost!
Přeji všem krásné a husté vlasy!

Rovnání vlasů Cadiveu Brasil Cacau

sen splněný! (+ mnoho fotografií před a po)

Hi all tvrdohlavý vypryamitelnitsam vlnité, kudrnaté, citlivý na vlhkost a načechrané vlasy))) Jsem si jistý, že každá žena, obdařen povahy takového hlavou vlasů, opakovaně potýkají s problémem výběru účesy, prostředky a metody pro uložení a pravidelné dominující rovnání neukázněných pramenů))) A já ne výjimkou. Během svého života má mé vlasy dost všechno: barbarské bělení a nátěry a zuřivé narovnání s žehlení... Avšak oni tvrdohlavě kroucené vlny pushatsya nejmenší nárůst vlhkosti je absolutně nedrží úpravy vlasů a rovnání (stát pokroucený vystupující sosuli-mávání) Samy o sobě, že jsou tvrdé, husté a těžké...... Je to plivat stále dobře a mával na laku. Samozřejmě jsem byl naprosto zoufalý, že jsem měl hladké lesklé a tekoucí vlasy. jako v reklamě. Ale v poslední době jsem začal pečlivě studovat všechny informace o vyrovnávání keratinu. Není divu, protože teď je kolem něj takový rozruch! Tento velmi nákladný postup slíbil vyřešit všechny moje problémy s "vlasy". Je pravda, bohužel, jen na chvíli.

Tak tady. Studovala recenze o různých kompozicích, jejich rozmanitosti a rozsahu a nakonec rozhodla. Majitelé to našli (nyní všichni ti, kteří nejsou příliš líní, se podíleli na narovnání, takže to vůbec nebylo obtížné), dohodli se na ceně (na mou délku 1700 r). Průvodce pracuje právě s touto kompozicí, používá celou sadu, včetně maskovacího šamponu; Líbilo se mi to, protože existuje značná pozitivní reakce na tuto značku, na rozdíl od levnějších analogů. Musím říci, že celý postup je velmi časově náročný: dívka se nad mnou třásla po dobu 3,5 (!) Hodin. (a to je dáno, že mám auto!). Ale určitě mohu říci, že to stojí za to. Můžete si být jisti tím, že se podíváte na mé fotky. To se stalo předtím...

Prvním plusem, který jsem si uvědomil, bylo, že po ukončení procedury přestávaly barvy vlasů. Brzy jsem si všiml hladkých, čistých, rovných pramenů nejsou magnetizovány a nejsou štětiny.

Stejně jako plus je možné zaznamenat příjemný vůni ovoce, absolutně ne chemický a ne žíravý. Po zákroku jsem jednou umyl hlavu, což je důležité - musíte ji použít SUSPENSIVE SHAMPOO, jako je laurylsulfát sodný - základní složka konvenční hmotnost keratin šampon linky (a obecně - je žádoucí přejít na organické kosmetiky - bez SLS a parabeny.) foukaná, dostal všechny stejné lesklý, hladký, a co je nejdůležitější, rovné vlasy:

Majitel slíbil, že s náležitou péčí budou takhle až šest měsíců. Takže očekávaný účinek jsem dostal. Nevím, jak se analogy projevují samy, ale pro tuto kompozici jsem byl ohromen a velmi potěšen. Doporučuji jednoznačně.

Dokončili jsme recenzi několika fotografií nalezených v domácím archivu))) Toto bylo provedeno, aby ukázalo, kolik rovnováhy keratinu s tímto složením se udržuje na příslušné péči. (Fotografie po 2 měsících,

Také bych chtěl poznamenat, že po první a zatím jediné keratinové narovnání pro mě (uplynul rok, vlasy mi rostly hodně), mé vlasy nebyly nikdy stejné! Vlasy jsou husté a silné, vše také svítí, vyhlazuje. Špičky se nerozdělují, nestříkají se, nestlačují... Zdá se, že si myslíte, že je to zásluha úspěšného vyrovnání keratinu a velmi péče, kterou jsem se pak obrátil díky rovnání, a zvykl jsem

Láska a hýčkat si vlasy! Děkuji všem za pozornost!

To je kouzlo! Kouzlo! Nyní můžete zapomenout na styling!

Ahoj všichni! Rozhodla jsem se napravit všechny své vlasy (napsal jsem recenze před narovnáním ran a předních pramenů). I v létě jsem nechtěl tuto proceduru dělat po celou dobu, protože jsem se bála, že zůstanu bez hlasitosti, protože vlasy jsou velmi tenké a řídké. Ale na zimu se vlasy začaly velice zhoršovat, staly se strašně suché, těžké kvůli nedostatku vlhkosti. Nepomohlo nic, co předtím zachránilo, bez masky, bez oleje. Byla touha pořezat všechny nafigy v kořeni. Takže každou zimu. V létě pěstujete, rostete, máte zájem a v zimě a na jaře je odříznete. A chci alespoň jednou vyrůst dlouhé vlasy... Obecně, nebylo co ztratit. Jo, moje vlasy jsou velmi pórovité a načechrané jako pampelišky, není jasné, jak. Abyste je uklidnili, potřebujete spoustu peněz. Moji věční přátelé jsou sušičem vlasů a kulatým hřebenem.

Po dlouhou dobu jsem se rozhodl, který kompozice si vybrat. Zastavila se u Agi Maxe. Mistr, který mi udělal, přišel do mého domova, ale byl rád, že skončila s touto sestavou a ona by to napravila s Kadivue. Řekla, že je dražší a lepší. Myslím, že teď ztratím poslední peníze, dohodli jsme se na dvou tisících. Obecně platí, že se pustil do práce, promývá, suší se horkým vzduchem (mimochodem to mě střežené, po přečtení, máte rýmu), navázal, sušené, narovnal se, promývá, maska ​​zajištěny - to vše jsem hvězda. Samozřejmě nebylo žádný objem, ale vlasy byly dokonale rovné, velmi hladké, měkké od kořene až po špičku.

O den později jsem si umyla vlasy balzámem, vyschla jsem přirozeně, abych viděla výsledek. A lo a hle - dokonale rovné, hlasitost se trochu vrátila, už jsem se nepohnul. O den později, znovu umyté, jen vyschlé bez vysoušeče vlasů. Ani vlny, ani zakushushki - dokonale rovné, hladké. Jsem tak ráda, že i když bylo chemické narovnání provedeno, vlasy mi stále pofoukaly. Celý život jsem snil o tom, že budu mýt vlasy a nevěděl jsem, jaký je problém s stylingem. A aj a hle, Samozřejmě, uvidíme, jak dlouho tato rozprávka bude trvat. Pomůže mi keratin ke zvětšení dlouhých vlasů? Teď roste barvu a nepoužívám termo zařízení.

Mimochodem, mistr, jak slíbil, trval jen 2000 p. A přesto si nejsem jistý, co mi dělají přesně "Kadivue Cocoa", protože jsem necítila vůni kakaa, teď je stále nějaký "Kadivu Plastic". Nebudu lhát, protože jsem nevěděl přesné jméno, pán říkal jenom že kompozice byla "Kadivju". Vůně byla jen příjemná chemozy.

Radím všem. A já se k tomuto kompozici vrátím sám více než jednou.

A přesto bych chtěl dodat, že v případě, že vlasy jsou beznadějně spí, to znamená, že to není jen porézní ošklivý vlákno, ale také suchý tvrdý konce vylomeny a zdálo se, umělý (nevím, co jiné slovo vyzvednout), je nepravděpodobné, keratin, které již uložit. Argumentují, samozřejmě, nemám předpokládám, ale moje zámky člověka, který jsem předtím narovnané keratin G-vlasy, dobrá polovina z nich je v důsledku nedbalosti velitele I pootvalivalis, není nic lepšího, aby se nestala. No, ano, jsou rovní, ale konce jsou stále roztřepené a pichlavé, tvrdé. Prostě chtějí utrhnout do uší. Chraňte, samozřejmě, celý vzhled. Teď už znám rozdíl mezi poškozenými vlasy a těmi, kteří byli zabiti v koši. Proto, samozřejmě, pro mě, keratin nebyl všemocný. Omlouvám se za nadměrnou výmluvnost :)

Cadiveu brasil cacau recenze

Před provedením postupu přečtěte mapu procesu.
Získejte rady od technologa společnosti.
Diagnostikujte vlasy a pokožku klienta.
V případě potřeby proveďte testovací vzorek produktu (naneste na vnitřní stranu lokte 20-30 minut). Pokud se reakční postup nedoporučuje.

Pokud váš klient chce rovné, rekonstruované, disciplinované, dobře upravené vlasy s oslnivým leskem v jedné proceduře rovnání keratiny Brasil Cacau Professional!

Výrobky jsou založeny na přírodních ingredientech, které poskytují kompletní obnovu a rekonstrukci vlasů, takže vlasy jsou zdravé, dokonale rovné, hladké a neuvěřitelně lesklé po dobu 4 až 6 měsíců.

Indikace:

 • vlny jsou měkké, načechrané
 • velmi kudrnaté, těžké
 • po mnoha skvrnách a chemii. curl
 • pro vlasy, které ztratily svou přirozenou elasticitu a lesk
 • porézní vlasy
 • poškozené vlasy

Třístupňový postup umožňuje obnovit strukturu vlasů, doplnit pokožku vrstvou pomocí aktivních složek, aby byly vlasy dokonale rovné, hladké a lesklé.

Produkt bez formaldehydu a parabenů.

Profesionální sada:

 1. Šampon proti reziduě, 1L / 300 ml / 110 ml / 60 ml (Čisticí šampon) - hluboce čistí a otevírá vlasovou pokožku, která podporuje pronikání účinných látek. Vysoká zásaditost - 9,0.

Pozor! Šampon technický. Není vhodný pro každodenní použití a je určen pouze pro postup rovnání keratinu Brasil Cacau.

 1. Tepelná rekonstrukce, 1L / 300 ml / 110 ml / 60 ml (Tepelná rekonstrukce) - vytváří efekt přirozeného vyhlazení, vlasy jsou zdravé, rovné a lesklé.
 2. Deep Conditioning Mask, 1 l / 300 ml / 110 ml / 60 ml (fixační maska) - normalizuje kyselé a bázové rovnováhy vlasů a vlákno vlasů dostává dostatečné množství živin.

Komponenty:

 1. Aminokyseliny - Methionin (důležitý pro syntézu keratinu), Glycin (aktivně se podílející na přípravě kyslíku a tvorbě nových buněk), jakož i na stavební materiály, které tvoří proteinové struktury.
 2. Kakaové máslo (obsahuje kofein, cukry, minerály, organické kyseliny, celulózu, bílkoviny, mastné kyseliny - obrovské množství prvků pro zdravé vlasy). Obnovuje křehké, suché vlasy a posiluje strukturu. Vrací sílu a lesk, zpevňuje vlasy. Aktivně přivádí dělené konce. Je jedním z nejsilnějších antioxidantů, podporuje regeneraci buněk.
 3. Panthenol - vyživuje, zjemňuje, dělá vlasy hladké, disciplíny. Tloušťka vlasů se zvyšuje, vyplňuje stávající poškození, praskliny, vyhlazuje vlasy a zvlhčuje. Chrání před UV paprsky. Vlasy se stanou pružnějšími a poslušnějšími.
 4. Hydrolyzovaný keratin je bílkovina, která je jednou z hlavních složek pokožky a pojivové tkáně a je zodpovědná za strukturu vlasů.

Diagnostika: je velmi důležité správně diagnostikovat vlasy.

 1. Zeptejte se klienta, jak často narovnává vlasy elektrickými kleštěmi nebo tahá na kartáčování, je-li velmi často keratinová rovnání procedury je to, co potřebujete - styling se uskuteční mnohem rychleji a ne traumatický na vlasy (keratin obnoví pokožku vlasů, která byla zraněna během různých chemické, tepelné a mechanické ošetření, kakaové máslo, panthenol a aminokyseliny, které jsou součástí Brasil Cacau - obnovení a posílení struktury vlasů).
 2. Posouďte strukturu a pórovitost vlasů (pokud jsou vlasy porézní, vlnité a načechrané a přinášejí potíže vašemu klientovi, vyřeší tento problém problém s vyrovnáním keratinů - vlasy budou hladké, narovnáte a kvůli výživě, vážení a tepelnému ošetření se odstraní chlupatost).
 3. Posuzujte vlasy pro křehkost a suchost (komplex rovnováhy keratinu obsahuje Panthenol a Vitamín B5, které vyživují, zjemňují, zjemňují vlasy, zvyšují hustotu, hladce a zvlhčují vlasy.
 4. Věnujte pozornost vlasovému lesku a síle, zvláště pokud váš klient často barví nebo provádí jiné procedury založené na chemických reakcích (postup narovnání keratin Brasil Cacau vrací vlasový lesk, sílu a elasticitu).
 5. Odhadněte hustotu vlasů a tloušťku (po narovnání vlasů se stává hustší, těžší a rovné).
 6. DŮLEŽITÉ. Pokud je klient namalován - při barvení (během procesu vyrovnání keratinů, při tepelném ošetření umělý pigment reaguje s alkalickým a kyselým médiem a může změnit barvu (stává se lehčí), proto doporučujeme barvení po rovnání (po 5- 7 dní) a postupy s osvětlením s použitím bělícího prášku sledujte vyrovnávání keratinů (protože prášek má alkalické médium, které ničí keratin ve vlasové kožičce), takže vaše klientské vlasy To nevypadá zdravě, lesklé a obnovené. Přírodní nenatířené vlasy nemění barvu.

Výběr nástrojů pro rovnání keratinu Brasil Cacau Professional:

 1. Všechny pracovní nástroje by měly být PLASTOVÉ a DRY (!) (Mísa, hřeben s jemnými zuby, plastové klipsy, kartáč s tuhými štětinami pro snadné použití v celém sektoru) - protože v tepelném reenaktoru (složení č. 2) který utěsňuje keratin, obsahuje kyselinu octovou. Při interakci s kovovými předměty probíhá oxidační proces, takže před šperky odstraňujeme šperky a šperky z klienta s náušnicemi a řetězy z hlavních kroužků a náramků.
 2. Přistěhujeme klientské kadeřnické šaty, oblékneme obojky a navíc pokryjeme jednorázovou utěrkou.
 3. Vyberte nitrilové, vinylové nebo silikonové rukavice.
 4. Profesionální vysoušeč vlasů (studený, teplý vzduch)
 5. Profesionální žehlička s titanovými noži a regulací teploty (od 170 do 230C).

Krok za krokem:

 1. Umyjte si vlasy šamponem na hluboké čištění dvakrát, vtlačte ho do pěny: 1 krát - napěňte na kořeny a bez zamotání vlasů podél délky, kterou rozdělíme, okamžitě vypláchněte, 2 krát - z pěnové pěny rozdělíme, aby šampon zůstal ovlivňovat vlasy, nechte po dobu 2-5 minut (v případě šedé skloviny, dvakrát zpěňte a nechte 5 minut 5 minut).

Poznámka: Složení č. 1 Šampon proti reziduí, hluboké čištění (Ph 9.0) vytváří alkalickou rovnováhu vlasů, otevírá pokožku a čistí ji z stylových zbytků, lipidových a polymerních filmů.

 1. Odstraňte vlhkost ručníkem.
 2. Vysušte vlasy 80% teplým vzduchem z vysoušeče vlasů, bez použití hřebenu (!), Ve směru kutikuly, aniž byste zapletly vlasy.
 3. Rozdělte vlasy do 6 stejných sektorů a zajistěte je pomocí klipu.
 4. Nalijte do misky 20 až 40 ml tepelného rekonstruktoru a nasaďte ochranné rukavice.
 5. Vezměte jedno ze sektorů v dolní okcipitální zóně. Aplikujte tepelný rekonstruktor (ustoupí od kořenů vlasů 1-1,5 cm, pomocí kartáče s jedním zdvihem, pohybující se směrem ke koncům na maximum). Opakujte na všech čtyřech stranách sektoru. Rozdělte sektor na polovinu a aplikujte výrobek na obě poloviny. Chraňte vlasy ve složení (použijte hřeben s častými zuby, aby se produkt rozdělil z kořene na špičku). Nakrájejte vlasy celou délku. Vyhněte se přemísťování, zejména koncům. Vlasy by měly být snadno česané od kořene k špičce. Aplikujte zbytky produktu na kartáč na vlasy na koncích. Opakujte v druhém sektoru dolní okcipitální zóny.

Poznámka: Kyselina octová je součástí č. 2 tepelné rekonstrukce, je to hlavní složka, Ph - 2,8-3.

 1. Pomocí vysoušeče vlasů COLD vzduch úplně (100%) vysuší oba sektory. Vysušte pouze studeným vzduchem! Druhá kompozice obsahuje silikony, které vytvářejí termofilm na vlasy, je velmi důležité, aby se před vyrovnáním nevypařil na 230 stupňů a keratinová molekula (protein) se nerozkládá před narovnáním.

Poznámka: Složení číslo 2 Tepelná rekonstrukce obsahuje: hydrolyzovaný keratin, vysoce kvalitní silikony, panthenol, kakaové máslo, aminokyseliny, které nasycují a obnovují pokožku. S pomocí kyseliny octové vzniká kyselé prostředí. Chemický proces se vyskytuje pouze v hlubokých vrstvách kutikuly bez ovlivnění kůry.

 1. Opakujte krok 5-8 pro dvě sektory horní okcipitální zóny.
 2. Opakujte krok č. 5-8 pro dvě sektory parietální zóny. Vysušte si vlasy od tváře klienta.
 3. Rozdělte vlasy do stejných 6 sektorů (jako na začátku postupu) pomocí svorek.
 4. Zvolte správné nastavení teploty elektrických kleští:

- Normální, husté, tvrdé, zdravé vlasy 230C;

- Poškozená, odbarvená, citlivá, po chemikáliích. Kadeřnice, tenké. Při teplotě 170 ° C až 200 ° C to závisí na stupni poškození vlasů.

 1. Zvláštní pozornost věnujte krátkým vlasům v blízkosti vlasové linie. Ze žehličky jsou 10 krát ironovány od kořene až po špičku velmi rychle.
 2. Oddělíme prameny od dolní okcipitální zóny o tloušťce 1 cm, šířce 4 až 5 cm. Propleťte a rychle utěsněte železo:

- Kořeny - 10krát (90 stupňů kolmo k hlavě)

- Délka - 6-8 krát (česání pramenu na pádu)

- Konec - 3-4krát (zkroucení nebo utěsnění ve vzpřímené poloze)

 1. Zvláštní pozornost je věnována krátkým vlasům na okraji růstu vlasů, při utěsnění, kadeření vlasů nebo utěsnění v rovném místě (desetkrát utěsněte).
 2. Po utěsnění všech pramenů by měly vlasy vychladnout po dobu 5 minut (můžete použít studený vzduch sušičky k urychlení procesu)
 3. Opláchněte vlasy teplou vodou bez šamponu, asi 5 minut. Pak na ruce se stisknutými vlasy aplikujte masku č. 3 na celou délku vlasů, aniž by to mělo vliv na pokožku hlavy. Nechte působit 10 až 20 minut.

Poznámka: Složení č. 3 Maska pro hluboké kondicionování má regenerační účinek na vlasy a dokončuje postup rovnání keratinů.

 1. Opláchněte masku důkladně teplou vodou.
 2. Odstraňte vlhkost ručníkem.
 3. Doporučujeme použít Brasil Cacau Primer
 4. Vysuňte vlasy klienta teplým vzduchem (V případě, že váš klient vysychá vlasy bez použití vysoušeče vlasů přirozeným způsobem, může se objevit přírodní vlna nebo kadeř).
 5. Postup je dokončen. Bezprostředně po postupu můžete provádět libovolný styling (kudrlinky na kleštích, na kolečkách, splétání pletenin, vytváření ocasu). Účinnost narovnání, nasycení a rekonstrukce se nezmění.

Doporučené způsoby péče o vlasy po proceduře:

Složení: hydrolyzovaný keratin, panthenol, kakaový extrakt, kyselina citronová.

Rozšiřuje účinek narovnání, navíc saturuje vlasy keratinem, mastnými kyselinami a panthenolem. Ideální způsob, jak udržet efekt co nejdéle. Šampon pomáhá obnovovat, zvlhčovat, vyhlazovat vlasy a dělat je lesk.

Doporučení k použití: aplikujte malé množství produktu na vlasové kořeny, pěna, nechte působit několik minut, opláchněte. Je-li to nutné, zopakujte znovu.

Složení: hydrolyzovaný keratin, kakaové máslo, panthenol, arginin.

Pro každodenní péči používejte kondicionér Brasil Cacau. Tento nástroj zvýší sílu a pružnost vlasů a pomůže udržet efekt hlubokého zotavení.

Doporučení pro použití: Nepoužívejte na kořeny a pokožku hlavy. Nechejte 2 minuty, opláchněte velkým množstvím vody.

Složení: hydrolyzovaný keratin, kakaové máslo, panthenol, arginin, kyselina citronová.

Hydratační komplex vytvoří dodatečnou ochrannou vrstvu pro vaše vlasy a zachová výsledek postupu.

Doporučení pro použití: Nepoužívejte na kořeny a pokožku hlavy. Nechte 5 minut, opláchněte velkým množstvím vody.

Složení: hydrolyzovaný keratin, panthenol, kyselina citronová.

Nepoužitelná péče - 5 v 1!

- přispívá k zachování struktury

- utěsňuje pokožku, tvoří ochranný film.

Chrání vaše vlasy před škodlivými účinky tepelných úprav, pomáhá udržovat rovnou strukturu a udržuje tvar vlasů při vysoké vlhkosti.

Doporučení pro použití: po umytí vlasy vyčistěte ručníkem, položte základnu na ruce (1-2 lisy), pečlivě si protřepte ruce, položte na konce vlasů a protáhněte po celé délce. Nepoužívejte na kořeny a pokožku hlavy. Doba expozice 10-15 minut. Neplachujte. Začněte sušit vlasy s vysoušečem vlasů.

Tyto nástroje prodlužují účinek postupu rovnání keratinu.

Keratin vlasové rovnání Cadiveu Brasil Cacau

Obsah:

Majitelé kudrnatých nebo načechraných vlasů jsou připraveni napsat pokyny pro vyrovnání, vyhlazování, obnovení lesku. Denní procedury s žehlení, kilogramy vyhlazovacích prostředků a sebepoškozování během špatného počasí - psychologická složitost kadeřnictví. Ale kosmetické společnosti našly cestu a vyvinuly keratinové vlasy rovnání. Promluvme si o léku pro tento postup nazvaný Cadiveu Brasil Cacau.

Co je keratin vlas rovnání

Keratinové vyrovnávání vlasů je navrženo tak, aby vyrovnalo kudrlinky a naplňovalo poškození nebo mikrotrhlinky keratin, který působí jako stavební materiál pro vlasový hřídel. Látka pokrývá všechny vlasy a zavírá kůžičku, která se vrací lesk a lesk. Keratin, utěsněný v prameni, je utěsňuje a zaručuje pevnost, hladkost a hedvábnost. Vzhled vlasů se mění na oči, vlasy vypadají luxusní po první aplikaci.

Postup je prováděn pomocí keratinových přípravků, kadetový kadetový kadetový kadeřnický kadeřník Cadiveu je populární mezi spotřebiteli, hodnocení prokazuje jeho účinnost. Po setkání s Cadevue, vlasy už nejsou zmatené, je snadnější se vejít, nevyžaduje další manipulace se žehličkou nebo vysoušečem vlasů. Špatné počasí ve formě deště nebo mlhy, stejně jako vysoká vlhkost neovlivňují vlasy, prameny jsou hladké a hladké za jakýchkoliv podmínek.

Caduwe, nebo brazilská rovnání, šetří vlasy, ale nemá léčivé vlastnosti. Vlasy vypadají dobře upravené pouze tehdy, když jsou pod vlivem drog. Po vypršení platnosti problému musíte postup aktualizovat. Nicméně, hladké kudrlinky se zrcadlovým leskem 24 hodin denně stojí za to.

Nuance spojené s postupem Cadeview

Keratizace je závažný postup pro změnu stavu vlasů, a proto stojí za to. Předtím, než půjdete do salónu krásy, seznámíte se s nuancemi a detaily, které vám pomohou určit, zda chcete použít prostředky. Vlastnosti služby zahrnují:

 • Postup s použitím soupravy Cadiveu Brasil Cacau nemá wellness charakter, ale pouze dočasně zlepšuje vzhled, usnadňuje každodenní stylování nepoddajných vlasů.
 • Po této proceduře bude třeba hlava vlasů věnovat zvláštní péči výrobkům obsahujícím keratin. Kosmetické firmy nabízejí šampony, balzámy, keratinové sérum v kompozici a vybírají je pro každodenní použití.
 • V souladu s pravidly péče, výsledek zarovnání trvá až šest měsíců, po kterém se keratin odmyje a vlasy se vracejí do původního stavu.
 • Po přiděleném čase vlasy vyžadují další posilování, zvlhčení. Nepřipojujte se k příštímu použití keratinu, počkejte trochu a vyživujte si vlasy po dobu několika měsíců.
 • Výrobci doporučují opakovat keratizaci 8-12 měsíců po předchozí relaci. To pomůže udržet krásu vlasů delší.
 • Cadiveu Brasil Cacau zaručuje hladkost, ale nevylučuje použití tepelných zařízení o 100%. Navzdory ochranným vlastnostem keratinu se doporučuje používat speciální spreje před použitím žehlení nebo vysoušeče vlasů.
 • Brazilské vyrovnávání keratiny nevylučuje barvení vlasů, jejich curling nebo jiné postupy ke změně stavu vlasů. Nezapomínejte však, že kudrlinky s kadeřavým železem se uvolňují rychleji než obvykle.
 • Soupravy pro sladění se prodávají v kosmetických obchodech nebo na internetu, ale nedoporučuje se domluvit doma bez přípravy.
 • Keratisace byla vytvořena jako salon, intenzivní péče, která vyžaduje zkušenost velitele. Při přípravě na tento postup proto zkontrolujte, zda má kadeřník certifikát potvrzující trénink a pozitivní zpětnou vazbu od zákazníků. Koneckonců, při absenci dovedností nebo porušení technologie využívání finančních prostředků vážně poškodí prameny.

Řešení, pečlivě zvážit výhody a nevýhody postupu, studovat recenze, konzultovat kadeřník. Chcete-li používat systém Cadweb doma, přečtěte si pokyny, technologii manipulace.

Co je součástí sady Caduvie keratin

Zarovnání vlasů není jediným lékem, protože se jedná o celý soubor, který se skládá z různých složek. Každá společnost vyrábí léky v konfiguraci potřebné pro efektivní zasedání keratinizace. Zejména Cadiveu Brasil Cacau zahrnuje:

Pomáhá umývat nečistoty, prach, zbytky produktů péče, silikony. Složky šamponu odhalují váhy, které zajišťují proniknutí účinné látky do vlasů.

Směs, která je nasycena keratinovými molekulami a pomocnými složkami, které vylepšují vzhled vlasů.

Výživná maska ​​pro fixaci výsledku, pomáhá stabilizovat keratin, vytváří kudrlinek měkký a hedvábný.

Pouze tím, že spolupracují, finanční prostředky dávají 100% výsledek. Postup ztrácí účinnost, pokud vyloučíte nebo vyměníte alespoň jeden výrobek ze sady. Současně výrobci doporučují masku používat doma po keratizaci. To zpomalí vyluhování keratinu, zlepší stav pramenů.

Cadiveu Brasil Cacau Technika narovnávání vlasů

Algoritmus pro provádění keratinizace přípravky Cadevue je pro salon a domácí použití stejný. Skládá se z následujících kroků:

Shag příprava

Vlasy jsou pečlivě česané, po umytí speciálním šamponem. Sladká hlava by měla být 3-5krát. Poté, jak znovu pramenit prameny hřebenem s jemnými zuby, vysušte s vysoušečem vlasů. Sušené kudrlinky jsou rozděleny do četných pramenů.

Keratinová aplikace

Vlasy jsou ošetřeny složením obsahujícím keratin v řadě. Směs není ušetřena, ale nepřehánějte ji. Po nanesení keratinu se složení udržuje na kadeře po dobu až půl hodiny, pak se vlasy suší 100% za použití studeného proudu vzduchu.

Konsolidace výsledku

Když vlasy suší, jsou rozděleny na části, které zarovnávají žehličku s teplotou desek 230 stupňů. Těsnicí keratin, vlasy zůstávají samy na ochlazení (10-20 minut). Poté se promyjí vodou při pokojové teplotě bez šamponu. Nakonec se maska ​​z řady Cadiveu Brasil Cacau aplikuje po dobu 20 minut, po níž se omývá.

Po zasedání je účes položen pomocí vysoušeče vlasů. Výsledek je okamžitě viditelný, vlasy jsou hladké, poslušné, měkké a zářící.

Náklady na keratin rovnání Cadiveu

Náklady na vyrovnání podle brazilské technologie Cadeview jsou různé, stanoví se na základě podmínek postupu. Pokud se obrátíte na profesionálního pána, ošetření vlasů střední délky a tloušťky bude stát až 7000 rublů.

Pro domácí použití jsou k dispozici balíčky v plné velikosti, které činí až 18 000 rublů za tři lahve o objemu 1000 ml. Cena je daleko od rozpočtu, takže výrobce nabízí mini verze 100 ml každý, pro které budete muset zaplatit až 5000 rublů.

Nekupujte produkty společnosti Cadiveu z rukou nebo v obchodech, které nejsou připraveny poskytnout certifikáty pro váš produkt. Při výběru mistra se řídí zpětnou vazbou na jeho práci a přítomností diplomu potvrzujícího výcvik.

Keratin Cadeview Hair Straightening - recenze

Výkonnost rovnání keratinu Brasil Cadiveu je potvrzena výzkumem, recenzemi uživatelů a kadeřníkem:

Daria, 24 let

Kvůli konstantním experimentům s barvením se vlasy staly křehkými a také ztratili elasticitu. Jako prostředek k posílení pramenů jsem zvolil brazilskou keratinizaci Cadeuu. Velitel slíbil, že keratin bude plnit poškození, eliminuje pórovitost, dodá hladkost a sílu. Sliboval - splnil. Po ukončení procedury uplynulo 7 měsíců, ale výsledek je stále patrný, kromě toho, že prameny značně vzrostly kvůli tomu, že se špičky přestaly rozbít. Opakuji to znovu za pár měsíců, protože s keratinou vlasy vypadají čistě a dobře upravené, méně času stráví na styling. Jsem potěšen.

Albina, 34 let

Chovám vlasy 7 let. Zároveň se o to pečlivě postarám, ale v létě miří slunce a slanou mořskou vodu, stejně jako mráz, vítr a nedostatek vitamínů v podzimním a zimním období, dělají mi špinavou činu. Vlasy tlačí, dělí, elektrifikuje a další. Sestra doporučila, aby se pokusila situaci opravit keratinem. Pochyboval jsem, protože na mou délku byla cena až 10 000 rublů - trochu drahá za pochybný postup. Proto jsem studoval dostupné informace na internetu, konzultoval s kadeřníkem a rozhodl se pro brazilské vyrovnání Cadevia. Efekt překonal mé očekávání, předtím jsem nikdy neviděl vlasy tak luxusní. Protékají dolů po zádech, vypadají jako lesk, hrají. Již jsem minulý rok a půl vynaložil druhý postup, plánuji pokračovat systematicky vést semináře keratizaci a střídat je intenzivně.

Alina, 26 let

V kosmetickém salonu jsem zkusil každý postup vlasů, včetně brazilského keratinu. Předtím jsem dělal něco jiného, ​​ale ani jsem nezapomněl na jméno, protože výsledek byl vymýcen po dobu jednoho měsíce, ale Cadevier byl držel po dobu šesti měsíců. Procedura probíhala jako obvykle: umyla hlavu, rozmazala kompozici, vysušila, "žehlila", vymyla. Ale byla mi potěšena maskou, koupil jsem ji pro domácí použití. Po vlasových hedvábných, hladkých a chci se je dotýkat. Kromě toho prodlužuje "životnost" vyrovnání keratinu. Myslím, že příště si tuto složku zvolím pro tuto schůzku. Doporučuji.

Jaké skladby pracuji?

Začal jsem s brazilským výbuchem. V té době to bylo jedno z nejpokročilejších vlaků (ostatní byly většinou předchozí generací, "tři dny" a ty, po kterých můžete okamžitě umýt vlasy, objevily se později a BB byl jeden z prvních). ALE - po "formaldehydovém skandálu" byla kompozice přeformulována, "síla" byla z ní odstraněna a nyní je to upřímně průměrná. Nyní bych na to nepracoval.

Pak tam byl Daniel Philipp. Prakticky se neliší od brazilského Blowout, ale dává vlasům větší tloušťku. Zároveň se jeho pozitivní vlastnosti skončily.
Dalším byl Cadiveu Brasil Cacau. Seděl jsem na něm nejdéle. Jen málo lidí ví, ale reformulace tohoto složení bez změny vzhledu lahve byly dva. První kompozice byla nažloutlá, kapalná, bez inkluzí. Jakmile poprvé narovnal všechny vlasy do stavu "hole", prakticky se nevyplašil a vypadal velmi podobně jako chemie. Hlavní nevýhodou byla nemilosrdně vysušená srst.

Výrobce rychle přidal varování, změnil vzorec a další verze Brazílie Cacau se stala bílá, tlustá, s velkým počtem hnědých skvrn, slušnými rektifikovanými vlastnostmi a navíc bylo přidáno něco pro výživu a přestalo se uschnout.
Jako takový zůstal přesně až do srpna loňského roku. Následné přeformulování způsobilo, že prostředek byl nažloutlý, kapalný, s malým množstvím hnědých skvrn. A co je nejdůležitější - přestal narovnávat od slova "absolutně". A dokonce přestal vyhlazovat. Nevím, co takový podivný člověk dělá s nádhernou kompozicí, ale nechal ho mít všechny důležité části těla.

Ve skutečnosti to, co jsem vedl: když se vám dívky najednou rozhodly koupit kompozici a vyrovnat se sami, TOTO NENÍ VYŽADUJEME VÍCE:

Vyhodit peníze. Ano, je stále na prodej, protože ne každý je informován o jeho zbytečnosti. Na ebay litrovou sadu si můžete koupit peníze za 300-350. S těmito penězi si můžete koupit nejrůznější potřeby - namísto nepracovního personálu. Tam jsou prodejci, kteří údajně prodávají bývalý vzorec Brazílie Cacau. To stojí asi 700 dolarů za stejnou literaturu. Můžete zkusit. Ale jen pokud víte přesně, jak vypadá správná kompozice a vůně. Jinak si můžete koupit odpad, ale ne za 300 dolarů, ale za 700 dolarů. Podle mého názoru je to velmi nepříjemné.

Když jsem zjistil, co je strašné, já mučeno Zeptal jsem se svého dodavatele a teď, co nahradí "mou krásu" (připomínám vám, že i já pravidelně vlasy vlasy na hlavě, a otázka pro mě je především osobní). Náhrada byla složením společnosti Cadiveu Plastica Dos Fios. Také přeformulováno. Předtím to bylo jen pro vyhlazení poškozených / tavitelných vlasů, které se opravdu špatně vyrovnaly. Staré vzorec můžete odlišit od nového vzhledu lahví:
Bylo to

Stalo se to

Pracuji na tomto řádku dodnes, dobře se vyrovnává s 98% vlasů (a vyrovnává kudrnaté a vyhlazuje rovně poškozené a odstraňuje fluffiness, vyhovuje blondům a brunetům - vlastně proto nekupuji mnoho různých kompozic pro různé typy vlasů protože toto je univerzální). Dalším argumentem ve prospěch této kompozice - jelikož se vyrovnává s vlasy ve tvaru sena a ještě se neztratily, ale jsou stále lepší a silnější - to znamená, že může být bezpečně a efektivně použito na klientech.
Jenom nemilosrdně nahradím fialové kryty bílými ze starých keratinů (ano, jsou to vhodné!) Protože je to s bělochy pohodlnější - jen se točí a fialové mají dvě polohy (zavřené / otevřené) a osobně s nimi často v tašce.

Pro ty nešťastné 2%, kterým se nepomohlo nic, byla objednána nejnovější kompozice Selagem Térmica Elfex, o které jsem napsal zde: http://lena-frizz.livejournal.com/46140.html

A to je jediná kompozice, kterou používám, nevyžaruje dýmky, které dráždí sliznice (stejná "strašná vůně", která se bojí mnoha) - 1Ka ocelová rekonstrukce vlasů. Vyrovnává se perfektně, nedoporučuje se blondům (výrobce varuje, že je možný výskyt nežádoucího žloutku), osobně se nedoporučuji s velmi suchými vlasy (subjektivní názor, nemůžete mi uvěřit)))

Pokud se najednou objeví něco jiného, ​​budu psát samostatná oznámení o příspěvcích a současně přidám aktualizace zde.

Pro Více Informací O Suché Vlasy