logo

Krásné barvy pro šedé vlasy

Téměř každá dívka, alespoň jednou v jejím životě, si myslela, jakou barvu je nejlepší, aby jí barvila vlasy. V roce 2018 patří mezi oblíbené barvy vlasů pastelové odstíny a jasné, nasycené barvy. Mezi ně patří:

Před nákupem barvy musíte pochopit, jak přesně určit, jaká barva a odstín je lepší na barvení vlasů. Je nutné předem rozhodnout, co byste měli překonat, pokud vám nový obrázek nevyhovuje. Když se rozhodnete, která barva vlasů je pro vás nejlepší - hnědý nebo černý, nezapomeňte věnovat pozornost vašemu typu barvy. To je ten, kdo rozhodne, zda vám bude vyhovovat nový odstín. Pokud je hodně šedivých vlasů, bude muset vyndat speciální barvu, která se tomuto problému dokáže vypořádat.

Doporučujeme kontaktovat kadeřnice, která ví, jak barvit vlasy a vybrat barvu, kterou potřebujete. Samozřejmě můžete postupovat samostatně. V takovém případě však nejste pojištěni proti neúspěšnému výsledku.

Výběr nejlepší barvy

Pokud si myslíte, jakou barvu a odstín vlasů bude lepší pro hnědé oči, zvážit také typ barvy. Dívky s férovou kůží přizpůsobí malování v červené barvě. Můžete použít všechny odstíny: od světle medu až po červenou měď. Hlavní věc je, že na obličeji nejsou příliš velké pihy ani žádné zčervenání, jinak by byly silně oči.

Zjistěte, jak henna barevné prameny, můžete snadno dosáhnout požadovaného odstínu. Pokud nechcete experimentovat, zastavte se při obvyklé barvě. Také lehká kůže je úspěšně kombinována s odstínem kaštanu nebo brandy. Majitelé tmavé kůže doporučil "třešeň", "červené víno", čokoláda "," lilek.

Karamel, med, světle hnědý, pšeničné tóny budou vyhovovat děvčatům s modrými očima a skvělou kůží. Jsou perfektně kombinovány se světlými očima. Dámy s tmavou kůží by si měly zvolit odstín koňaku, všechny druhy červených odstínů, lehký kaštan, světlý ořech. Také to bude vypadat dobře platina, ashen, čokoláda, tmavě hnědá barva.
"alt =" ">
Pokud máte šedo-modré oči, pak při výběru barvy vlasů, které bude lépe kombinovat s obecným obrazem, musíte také vzít v úvahu kůži. Tmavá nebo zlatá pleť vypadá skvěle s následujícími odstíny: káva, teplá čokoláda, bronz, med blond, měděná-červená, zlatavě hnědá, zlatá blond. Lehká kůže vhodná perla nebo jasně blond, tmavá nebo světle hnědá, jantarová hnědá barva, káva, černá.

Majitelé zelených očí a slušná pleť se hodí lehce nebo tmavě blond. Pokud máte tmavou kůži a myslíte si, která barva vlasů by byla nejlepší pro jasně zelené oči, zastavte se na pšenici, kouřové, medové, světlé nebo přírodní hnědé vlasy, tmavé blondýny. Také zjistěte, zda je vaše barva vlasů růžová blond.

Jak skrýt šedé vlasy

U žen starších 50 let se šedými vlasy vzniká otázka, v jaké barvě je nejlepší barvit vlasy. Pokud nechcete namařit šedé vlasy, nevypadá to docela esteticky příjemné a zkazí celkový obraz. Skrýt tuto vadu pomůže barvu blond s výjimkou béžové a jasně blond. Tyto odstíny dělají tvář tmavou a šedou.

Všechny ostatní blondýnky vypadají skvěle u dospělých dam. Nejlepší je však upřednostňovat víno nebo medově blond. Výhodně vyrazí obličej, vizuálně skryjí své vady.

Po 50 letech byste neměli používat nepřirozené červené a hnědé tóny. Nekombinují se se zralým věkem. Chcete-li barvit v pomalém odstínu, měli byste zvolit přirozený tón: měď-kaštan nebo měď-blond. Pokud si myslíte, která barva je nejoblíbenější dnes, je lepší barvit šedé vlasy, zapomenout příliš tmavé odstíny. Tmavě kaštanová modrá černá a černá vizuálně zvyšuje počet vrásek na obličej. Přidávají i několik let, což je zcela zbytečné.
"alt =" ">

Pokud se nechcete vzdát tmavé barvy, ale nevíte, jaký odstín je lepší barvit velké množství šedých vlasů, vyberte odstín, který je 1-2 tóny lehčí než vaše přirozená. Například, vynikající volba by byla přírodní kaštan, lehký kaštan, javorový tón. Budou vaše tvář lesk.

Tipy pro malování domů

Abyste si nemysleli, jaký druh odstraňovače může umýt černou barvu z vašich vlasů lépe a rychleji, pomyslete několikrát před barvením. Neúspěšná procedura ubližuje pramenům, ale stále musíte jít na profesionála, abyste opravili své chyby. Pokud jste přesvědčeni o svých dovednostech, a proto riskujete, že umíráte doma, budete potřebovat:

 • barvivo;
 • oxidační činidlo;
 • skleněná nebo keramická mísa;
 • rukavice;
 • plášť na ramenou;
 • štětec;
 • štětec

Při výběru nejoblíbenějších nebo nejoblíbenějších barev vlasů je důležité vybrat kvalitní barvu. Nechráníte-li, chcete-li získat luxusní výsledek.

 1. Smíchejte směs.
 2. Aplikujte ho na kořeny, poté zbarvíte po zbytek délky.
 3. Jemně načistěte prameny, počkejte na dobu stanovenou v pokynech, omyjte složení šamponem.

Při výběru barviva je třeba vzít v úvahu, že obyčejný masový trh je vhodnější pro domácí použití. Příprava kompozice profesionálních barev je obtížnější, protože potřebujete vědět, kolik oxidačního činidla musíte přidat, a jakou koncentraci by mělo být.

Správná péče o vaše vlasy

Pokud si vyberete barvu vlasů, která vypadá lépe: hnědá nebo černá, je čas se starat o správnou péči. Aby barva byla nasycená, umyjte si vlasy pouze v případě potřeby. Výhodně ne více než jednou za dva dny. Doporučuje se použít studenou vodu.

Když se po neúspěšném zvýraznění nebo monochromatickém obrazu rozhodnete, jakou barvu je lepší barvit vlasy, ujistěte se, že používáte tonizující šampony. Pomáhají udržovat stín, vlasy svítí. Také na polici v koupelně musí být vysoce kvalitní zvlhčující maska, protože barva vysychá vlasy.

Bez ohledu na barvu, kterou nechcete barvit vlasy čokoládovou barvou, v létě bude nejlepší péče o ochranu před slunečními paprsky. Používejte klobouky a používejte speciální spreje, které neumožňují škodlivé účinky ultrafialového záření.

"alt =" ">
Laminování je také vynikající postup. Nejen, že chrání vlasy před vyhořením, ale také zvlhčuje, vyživuje je pomocí užitečných látek. Laminace se doporučuje provést okamžitě po lakování a opakujte ji jednou za 3-4 týdny.

Pokud se vám to líbí - sdílejte s přáteli:

18 módních odstínů vlasů: jakou barvu si vybrat a jak barvit vlasy?

Móda pro odstíny a způsoby barvení vlasů nezůstává klidná. A letos nás trápí otázka, jaké barvy vlasů v módě a jaký barvivo si vyberete. Uvádíme s úplnou jistotou, že hlavní trend zní takto: barva vlasů by měla být co nejblíže k vašemu přirozenému nebo naopak neobvyklá a originální. Jasné barvy budou relevantní v jemnější a měkčí verzi než předtím, ale všimněte si, že nikdo nezrušil experimenty a inovace s barvou vlasů, takže se odvážíme nabídnout vám odstíny vlasů, které budou tento rok relevantní.

Nejmódnější odstíny vlasů:

Barva vlasů hořká čokoláda

Čokoládová barva vlasů je na vrcholu své popularity již mnoho let. Gama odstíny této barvy jsou poměrně rozsáhlé. Člověk má rád barvu vlasů, tmavou čokoládu, zatímco jiní si zvolí lehký mléčný tón. Při výběru čokoládové barvy je třeba vynaložit mnoho úsilí, aby se jí vyrovnal. Make-up by měla být výraznější a jasnější, jinak by se tvář zdála nenápadná a vybledlá.

Tento odstín vlasů bude nejlépe v souladu s hnědými nebo zelenými očima as opálenou tmavou kůží.

Pečlivě zvážit výběr barviva na vlasy. Koneckonců, úspěch vašeho nápadu závisí na správných prostředcích. Chcete-li získat barvu tmavé čokolády, musíte si vybrat barvu chladných tónů.

S barvami Syoss Mixing Colours Bitter Chocolate mix můžete dosáhnout požadovaného efektu.

Pokud máte blond vlasy, čokoládová barva bude více podobná barvě, která je uvedena na obalu barviva. Proto majitelé blond vlasů, tento čokoládový odstín snadno padne. A pokud jste přirozeně brunetka, může se stát, že vlasy budou temnější a to vše a požadovaná barva nebude fungovat. Pokud byla předchozí barvení vlasů červená, pak po barvení v tmavé čokoládě můžete získat velmi neočekávaný výsledek. Nakonec se může zbarvit vínový nebo smaragdový odstín. Chcete-li se vyhnout tomuto problému, jako experiment zkreslete malou vlnu.

Bohaté odstíny kaštanu

Odstíny z kaštanových vlasů jsou vždy krásné a přirozené. Správně vybraná barva kaštanu bude krásně kombinována s jakoukoliv barvou očí, bude poskytovat expresivitu tvářových vlastností a tónu pleti.

Bohaté odstíny kaštanu dodají vzhled šlechty a elegance. Hnědé odstíny vypadají velmi hezky na barevné a bobové účesy.

Zlatý kaštan

Vlasy zlatého odstínu pomohou učinit obraz svého majitele teplý a atraktivní. Tento odstín vypadá výhodně na vlasy každé délky. Zvláště efektivně zdůrazňují elegantní večerní účesy.

Před barvením vlasů v zlatém tónu kaštanu odhadněte množství šedých vlasů. Typ použitého barviva bude záviset na tom. Pokud nemáte šedé vlasy, můžete použít odstín. V takovém případě, pokud je hodně šedivých vlasů, namalujte vlasy odolnou barvou.

V takovém případě, pokud je hodně šedivých vlasů, namalujte vlasy odolnou barvou.

Nejlepší je barvit vlasy v růžové barvě následujících zdrojových barev - světlý kaštan, kaštan a tmavý kaštan. Pokud chcete před tímto postupem barvit vlasy černou barvou, musíte před zahájením procedury udělat zvláštní praní. V opačném případě nebudou vlasy jednoduše naneseny v požadovaném odstínu.

Tón zlatého kaštanu je v trvalých barvách následujících značek:

 • Syoss (4-6);
 • Revlon Colorsilk 4G (43);
 • Paleta Phytolyny (750);
 • Paleta (G3);
 • Garnier Color Sensation (6.35).

Lehký kaštan

Někdy je zvolená barva pro barvení vlasů jako, ale přesto chci nějak nějak diverzifikovat. V barvě se může změnit například barva vlasů světle hnědé.

Kaštanovou barvou se vybírá jakákoli škála odstínů, od zlaté a maticové, až po čokoládu

Přebarvená v této barvě je rychlá. Pokud jsou vaše vlasy trochu tmavé a chcete získat lehký odstín, pak je to také snadné. Ale pokud jsou vaše vlasy velmi tmavé nebo zcela černé, budete muset počkat, dokud se barva nevymyje nebo postupně nezmizí, aby nedošlo ke zkažení vlasů. Při výběru tohoto odstínu, který je mnohem lehčí než přirozená barva kaštanu, je nejlepší namalovat v kabině.

Tento odstín je vynikající volbou pro mnoho dívek, můžete s ní nekonečně experimentovat a vytvářet jakékoli obrázky.

Lehký kaštanový odstín vypadá dobře na každé kůži. Malou výjimkou jsou dívky s velmi tmavou kůží, protože tato barva vytváří velmi nepřirozený ostrý kontrast. Lehký kaštan bude zdůrazňovat expresivitu všech očí a modré a tmavě hnědé. Světle hnědé vlasy s kávou, mléčným nebo popraskaným odstínem vypadají na olivové kůži ohromující.

Pokud máte lehký kaštan je přirozená barva vlasů, zkuste experimentovat. Můžete zesvětlit váš obrázek béžové světlo nebo prameny pramenů. Více extravagantní dívky mohou vyzkoušet melirovské barvy jahod.

Proužky s karamelovou barvou také vypadají skvěle v kombinaci s normální barvou kůže.

Jasný kaštan

Revize starých italských filmů si pravděpodobně všimnete, jak krásný a vznešený odstín vlasů hrdinů. Sophia Lorenová, Ornella Mutiová, Isabella Rosselliniová - všichni sdílejí podobný odstín vlasů. Ash-hnědá barva vlasů může ženu vypadat lesklá. Tento odstín vypadá neuvěřitelně přírodní a současně zdůrazňuje přirozenou krásu ženského obličeje a luxus vlasů:

 1. Vzhledem k popelu-hnědý odstín vlasů, tváře rysy jsou výraznější. Tato barva je nejvhodnější pro ženy s blond a hnědými vlasy.
 2. Pokud máte vlasy popelavě hnědé barvy, můžete změnit barevné schéma make-upu a místo toho použít teplé, studené odstíny.
 3. Tento odstín vlasů je ideální pro ženy, které mají dostatečně velké množství šedých vlasů. To pomůže skrýt šedé vlasy a dát majiteli šlechtu, eleganci a péči.
 4. Tento odstín je neutrální. Z tohoto důvodu může žena s takovými vlasy bezpečně experimentovat s doplňky a šatníky různých stylů a barev.
Vynikající barevné kaštanové barvy přidávají do vašeho vzhledu tajemství a individualitu.

Čokoládový kaštan

Kaštanové vlasy jsou velmi bohaté na svou paletu různých odstínů a barva vlasů čokoládově-kaštanově je již dlouhou dobou hlavním trendem mnoha dalších barev. Navíc hlavní výhodou této barvy je, že s takovými vlasy můžete vytvořit téměř všechny účesy.

Trendy čokoládový kaštanový odstín

Tato barva vlasů, přestože je velmi krásná, není pro všechny ženy a může vytvořit neharmonický obraz, zvláště na rozdíl od barvy pleti. Tato barva vypadá velmi dobře s tmavou kůží, ale světlá kůže vypadá dobře s vlasy barvou zralé třešně. Nicméně před barvením vlasů v čokoládě a barvě kaštanu je nejlepší kontaktovat odborníka, který je schopen vzít v úvahu typ barvy ženy a tento odstín.

Navíc odborníci říkají, že k tomu, aby se vlasy s určitou barvou výrazněji vyjadřovaly, můžete zvýraznit nebo zbarvovat výběrem barvy krémového brulee nebo vlašského ořechu.

Pro takový módní stín vlasů je ideálním účesem ocas koně, který je považován za styl stylu, ženskost a koketnost.

Hladké prameny vlasů vypadají dobře, které lze upevnit pomocí módních doplňků ve tvaru čepu s kamenem, svrškem, saténovými stuhami. Pro majitele krátkých vlasů, kteří chtějí zvýšit jejich vizuální objem, vhodné perm, a lépe s účinkem mokré vlasy nebo velké kadeře.

Tyto chloupky nejsou nápadné v péči, a proto, aby si zachovaly svou přirozenou krásu a zdravý vzhled, je nutné je opatrně zvlhčit a vyčistit, aby se vytvořily masky na vlasy.

Masky na bázi rozmarýnu nebo vlašského ořechu, které jsou schopné obnovit strukturu vlasů, působí velmi dobře na takové vlasy.

Tmavý popel

Je velmi vzácné najít dívku s takovou přirozenou barvou vlasů. Barva vlasů z černého popela je neuvěřitelně krásná a přináší do obrazu dívky určitou sofistikovanost a romantiku. Nejprve se rozhodněte, zda vám tento odstín vyhovuje. Velmi často dává kůži na obličeji bolestivý vzhled a bude schopen upozornit na některé nedostatky, které nebyly dříve zaznamenány. Pokud máte pochybnosti o typu barvy, zkuste něco modrošedého - tato barva zvýší váš vzhled nebo naopak nebude vypadat velmi výnosně.

Pokud potřebujete neustále udržovat tento odstín, použijte profesionální šampon. Tato barva je obecně považována za nejkapacitnější a nebezpečnější. S ním můžete dát obraz zdokonalení a svěžesti, ale současně si můžete zcela zkazit svůj vzhled.

Tmavý popel je ideální pro dívky s chladným typem vzhledu. Kůže by měla být v dokonalém stavu. Bylo by lepší, kdybyste měli modré oči a spravedlivou pleť. Nicméně, tato barva může stárnout žena, pokud má napodobující vrásky. Kromě toho, že je velmi obtížné dosáhnout při malování, je třeba pečlivě starat se o něj. Někteří odborníci doporučují: pokud chcete co nejdéle udržovat barvu po barvení - proveďte laminování. Pak odstín nevybledne za tři týdny. K zachování barvy je také nutné použít jemné šampony pro barevné vlasy. A pak vytvoříte obraz tajemné krásy, která je současně jemná a studená. Níže na fotografii naleznete možnosti snímků s tímto módním odstínem vlasů.

Modrá černá

Nasycená a tajemná modrá barva vlasů přichází k nejjasnějším osobám, které chtějí prokázat svou individualitu. Modrá černá je odstín modrého. Takové vlasy nevypadají příliš extravagantně, ale pouze v chladném světle.

Při zbarvení je nutné zvážit délku a strukturu vlasů. Chcete-li získat bohatou barvu, musíte nejdříve vyblednout vlasy. Neexistují prakticky žádné trvalé barvy takového tónu. S největší pravděpodobností budete muset hledat dobrý kadeřník, který kombinuje několik tónů a způsobuje zbarvení vlasů.

S tímto trendovým odstínem musíte pečlivě přemýšlet o svém obrazu.

Za prvé, můžete natřít vlasy nestabilní barvy. Bude to trvat několik týdnů, během této doby se rozhodnete, zda vám tato barva vyhovuje. Můžete použít tónovací balzám "Rokolor", který má velkou paletu barev. Tato barva bude lépe spadat na tmavé vlasy, protože tmavé prameny budou odlity modře.

Modročerné vlasy přicházejí k dívkám s tmavými očima. Je lepší, aby světelné oči nebyly experimentovány, takový odstín nebude zdůrazňovat vzhled, ale naopak, může udělat obraz hrubý. Velmi důležitá pleť. U světlých obličejů bude efekt výraznější, protože tmavé vlasy s modrým leskem budou vynikajícím kontrastem pro mléčně bílou pleť. Musíte však mít velmi čistou pleť, protože na černé rovině bude vidět každé zarudnutí a každý pupík.

Modrá černoška je buď svraštělá nebo světlá

Červené odstíny

Stojí za zmínku, že červené vlasy nejsou všechny. Při výběru červeného odstínu pro sebe existuje několik faktorů, které je třeba zvážit:

 • barva očí;
 • přirozený tón pleti;
 • přirozená barva vlasů;
 • velké množství šedých vlasů - červený pigment na nich zůstává špatně.

Jasně červená barva

Jasně červené vlasy ani nemluví, ale křičí o vášnivé a veselé povaze svého majitele. Touha barvit vlasy Tato barva došlo, pravděpodobně každý dospívající dívka, která chce vyniknout a ukázat své vlastní, osobitý ze všech „I“. Ale vybrat ten stín na mysli, a ne si všiml na paletě vzorku: ne každý bude mít rudé vlasy, když se očekává, a je-li barvené vlasy, není to, že takový obraz je pro vás to pravé.

Červená barva je módní, krásná, velkolepá

Správná a harmonická kombinace barev pleti, očí a vlasů naznačuje následující rysy dívčího vzhledu: zelené oči, bledá kůže a blond vlasy. Takový obraz je neodolatelný s červenými ohnivými vlasy.

Kombinace červených vlasů a vzhledu:

 • růžová kůže je chladná červená barva;
 • broskvová kůže a modré oči vypadají se světle červenými vlasy;
 • jasné obličejové rysy (velké oči, ústa nebo tmavé obočí) je lepší tlumit tmavě červenou barvu;
 • výrazná tvář kombinovaná s klidným červeným tónem, tedy lehkým, přirozeným odstínem červené barvy;
 • tmavá kůže a oliva, zdůrazněná hnědými očima, je umístěna na špinavě červené barvě, mědi a terakotě s červeným přetečením.
Jasně červená barva činí tvář expresivní

Světle červená

Světle červené vlasy udělají každou ženu atraktivní, tato barva vlasů má svou atraktivní auru, která není předmětem módy a času. Tato barva je podobná barvě mědi. Proto se tyto vlasy stávají dámy se slušnou kůží. Nepůjde do tmavé kůže. Světlý odstín změkčuje obraz a vytváří báječný vzhled. Ale aby stín byl co nejblíže přírodnímu, musíte mít světlé nebo bělené vlasy.

Je to mnohem snazší barvení vlasů, pokud to neděláte lehčí než váš přirozený tón. Předtím, aby se vlasy změnily na barvu, musely být nejprve změněny barvou. Ale nové moderní barviva pouze mírně odlehčují vlasy a poskytují požadovaný odstín.

Světle červené tóny vypadají měkké a přirozené.

Barvení na světle červené nebude fungovat pro ty jednotlivce, kteří chtějí skrýt svůj věk. Červená barva poukazuje pouze na obličej. A zbytečné vrásky budou určitě patrné. Jdou na ženy s citlivou měkkou kůží, s modrými nebo modrými očima.

Při malování doma buďte velmi opatrní:

 • Tato barva může zničit oblečení nebo koberce.
 • Nasaďte si tmavé tričko a položte ručník na ramena, ale přemýšlejte o tom, co budou s největší pravděpodobností muset vyhodit.
 • Před malováním pečlivě zvažte důsledky. Pokud je váš experiment neúspěšný, budete se muset zbavit nové barvy dlouhým bělení.

Zlatý med

Ne každá dívka bude mít jasně červený tón vlasů, ale zlatá medová barva - je to zcela jiné. Dává vlasům slunečný teplý odstín a současně není vůbec chytlavý. V odstínech medu je barevné schéma velmi rozmanité. Tato gama je červená a blond.

Kosmetologové a stylisté rozdělují typy ženské krásy do čtyř různých kategorií, které jsou pojmenovány po ročních obdobích. Dívka "jaro" se vyznačuje světlemi oči, bledou kůží a přirozeně blond vlasy. To je přesně ten typ dámy a zlatý med stín

V medových tónech je červený pigment, proto barvy takových barev nejsou zvláště odolné. V budoucnu se barvené vlasy začínají rozjasňovat a na temných místech se objeví zarudnutí. Pro takové vlasy potřebujete zvláštní péči.

Tato lehká teplá paleta zlatého medu je ideální pro jemné romantické dívky. K barvě vlasů musíte zvolit správnou kosmetiku i oblečení. Tato barva vlasů miluje přirozenost a příliš světlá kosmetika zde neprojde. Tento teplý tón dokonale kombinuje lesk na rty a lesklé stíny.

Chcete-li co nejdéle udržovat barvu vlasů, nezapomeňte používat speciální přípravky určené pro barevné vlasy. Jedná se o speciální šampony, masky a kondicionéry, které pomáhají udržovat zlatý medový odstín mnohem déle.

Zlatá medová barva je vhodná pro dívky, které spadají do kategorie "jarní"

Bronzová barva

V poslední době se bronzová barva vlasů stává stále více populární, jejíž odstíny se liší od červené a červené až po blond. V tomto ohledu může téměř každá žena zvolit nejvhodnější bronzovou barvu vlasů. Nicméně, při výběru této barvy by dívka měla věnovat pozornost tónu pleti. Takže bronzová barva je velmi vhodná pro dívky takzvaného "teplého" vzhledu. Stín bronzově zbarvených vlasů by měl být trochu tmavší než barva pleti dívky nebo ženy.

Bronzová barva je velmi vhodná pro dívky takzvaného "teplého" vzhledu.

Abyste získali potřebnou bronzovou barvu vlasů, nemůžete používat drahé barvy a navštívit salony a kadeřníky. Postup barvení vlasů lze provést nezávisle a doma:

 • Pro barvení vlasů vezměte dvě henna boxy a čtyři basmatické sáčky.
 • Pak v hluboké misce je třeba nalít basma a hennu, po které je třeba vše nalít s vroucí vodou a současně míchat obsah.
 • Tato směs musí být ponechána půl hodiny, a pak přidat trochu kefír, aby se hustá hmota. Miska by měla být uzavřena víkem a nechat vařit hodinu.
 • Poté je třeba velmi dobře umýt vlasy a uschnout je, ale ne s vysoušečem vlasů, ale přirozeně.
 • Poté je směs odebrána, nanesena na celou délku vlasů a ponechána na vlasu asi tři hodiny.
 • Po přiděleném čase by měly být vlasy omyty teplou vodou, ale pouze bez použití šamponu. Při mytí směsi můžete použít pouze balzám na vlasy.

Je třeba si uvědomit, že po tomto zbarvení se vlasy nemohou umýt šamponem po dobu tří dnů. Jen za těchto podmínek bude bronzový odstín na vlasu odhalen na maximum.

Světle hnědé

Jeden z nejpřirozenějších odstínů, i přes všechny módní trendy, je světle hnědé barvy vlasů, protože podle mnoha odborníků je považován za standard krásy. Je však třeba uvědomit, že nesprávně vybraná barva vlasů, včetně světle hnědé, je schopen provést významné nedokonalosti pleti, zdůrazňují věku, může výrazně opotřebovávají a obrátila tvář zaniklé, šedé a ponuré a není poslední role tsvetotip žena vzhled.

Ideální volba, která barva je vlasy žen, jejichž tsvetotip odkazuje na jaře, protože mají světle, s malý, lehký, zlatý odstín kůže, světle modré, modro-šedé, šedo-zelené nebo hnědé oči, hnědé nebo blond řasy a obočí

Abyste získali světle hnědou barvu, měli byste používat přírodní ingredience, jako je henna mask a basma. Měli by být vzaty v poměru dva k jednomu, pak přidat dvě polévkové lžíce lékárny heřmánek květiny, aby se zabránilo stínu červené, a to vše musí být nalit s velmi silným pálením černého čaje. Poté s tímto nástrojem můžete barvit vlasy, které za 30 minut získají požadovanou barvu. Kromě těchto přírodních produktů můžete také použít zbarvené máchání, protože na rozdíl od barvy to není škodlivé. Kromě toho můžete pomocí tohoto nastavení zjistit, zda tato barva zapadá do vlasů nebo ne.

Stín na vlasy "Hazelnut"

Další možností je světle hnědá barva - odstín "Hazelnut". Je měkký, přirozený a hluboký. Barva vlasů "Lísková oříška" označuje teplý rozsah tmavých odstínů, což je důvodem, proč je především pro ženy, jejichž vzhled je vhodný pro barvu typu "podzim". Pokud máte červené vlasy, zlatou pokožku a hnědé nebo zelené oči, můžete své vlasy bezpečně barvit v odstínu "Hazelnut".

Docela úchvatný odstín vlasů "Hazelnut" doplní představu o ženě se slušnou kůží a šedými nebo modrými očima

Chcete-li získat čistou barvu, jako je uvedeno na krabici barvy, musíte zvážit původní odstín vlasů. V případě, že máte vlasy světlé nebo světlé hnědé barvy, můžete bez obav získat barvu lískových oříšků a způsobit barvení. Ženy s tmavšími vlasy budou potřebovat zesvětlit vlasy před aplikací barviva.

Nepoužívejte barvu tohoto odstínu na černé nebo tmavě hnědé vlasy, ne předběžně je osvětlujete, barva může jednoduše nefungovat

Chcete-li nejen barvit vlasy, ale také nechat je lesklé a zdravé, buďte zvlášť opatrní při výběru barviva na vlasy. Musí být vysoce kvalitní a obsahuje složení péče.

Chcete-li zastínit "lískové oříšky" se ukázalo být nasycené, je třeba vzít v úvahu původní barvu vlasů

Barva vlasů Mocha

Pro tmavovlasé dívky je těžké zvednout takovou barvu, která by byla ve své slávě zachráněna a udržována na jejích vlasech, přírodní brunetky mají obecně málo jiné barvy a blondýnky musí kombinovat barvu s tónem pleti.

Takové velmi zvláštní rysy naznačují výběr barvy, která by splňovala všechna očekávání, a která je důležitá, se dlouho nezmyla. Tón bledý, tvář expresivní, zdůrazňující hnědé nebo jiné tmavé oči, je po mírném osvětlení na černé vlasy.

Barva vlasů Mocha se doporučuje téměř všem.

Mocha se vyznačuje teplými hnědými odstíny, které zředí obvyklé bílé nebo černé vlasy. Navíc barva mochy je blízká barvě kaštanu, a to hraje důležitou roli při barvení vlasů - zůstávají stejně dobře vypadající jako při přirozené barvě.

Trendy odstín mocha vlasy s námrazy

Paleta barev Mocha nabízí následující odstíny:

 1. Zlatá mocha.
 2. Mocha s glazurou.
 3. Čokoládová moč.

Na libovolné tóny, které si vyberete, bude obraz doplněn sofistikovaností a laskavostí generovanou barvou nevyrovnané kávy.

Obličej získává měkčí, sofistikovanější a výraznější rysy pod kudrlinky měkkého hnědého tónu

Burgundské barvy

Ženy, které si vybírají mezi nekonečným seznamem módních barev pro své vlasy, doporučují odborníci, aby se rozhodli pro barvu, která je schopna odstínit barvu pleti a zvýraznit úspěšné funkce obličeje. Barevná barva vlasů je skvělým prostředním řešením, pokud existuje možnost volby mezi červenými a fialovými tóny, protože je to kombinace těchto barev.

Pokud dívka nebo ženy chtějí provést experiment a zjistit, zda se jí tato barva hodí, měli byste použít balzám na odstín. Tento balzám má dostupnou cenu a jeho balení trvá téměř třikrát. Kromě toho ve svém složení neobsahuje amoniak a peroxid vodíku, což je velmi škodlivé pro zdraví vlasů a udržuje si vlasy po dobu dvou týdnů. Během této doby můžete provést konečné rozhodnutí o malování vlasů v této barvě.

Kromě toho existují odolné barvy této barvy, ale měli byste zvážit původní barvu vlasů. Takže, když barví vlasy v barvě burgundy může získat jasně červené nebo šarlatové barvy. U brunetky nemusí barva fungovat a hnědá barva. Proto se doporučuje předbleskat tmavé vlasy. Níže na fotografii naleznete možnosti pro barvení vlasů v módním vínovém odstínu.

Tyrkysová barva

Pro ty tvůrčí lidi, kteří se nebojí druhých, aby demonstrovali svou individualitu, bude hluboká a možná tajemná tyrkysová barva vlasů. Měli byste však vědět, že takový účes barvy vlasů by měl být vždy dokonalý.

Tyrkysová je poměrně častá na tmavých vlasech, ačkoli tato barva je vhodná pro blondýnky. Při výběru této barvy však musíte pamatovat na pleť. Takže, jestliže osoba má načervenalou barvu, se nedoporučuje barvení vlasů v barvě tyrkysové, a vybrat ty nejlepší, aby se v klidu vybledlé tón.

Při barvení vlasů v tyrkysové barvě zvažte délku a strukturu vlasů samotných. Chcete-li získat bohatou barvu, bude nutné bělidlo vlasy, aby se mohla rozdělit a tenká. Proto byste měli vědět, že čím tmavší jsou přirozené vlasy, tím silnější bude nutné ovlivňovat barvicí chemikálie.

Navíc tato barva vypadá lépe na krocích rovných nebo krátkých asymetrických účesů. Pro vlnité a kudrnaté vlasy se tato barva nedoporučuje, protože po namalování budou vypadat jako paruka. V tomto případě můžete namalovat pár pramenů nebo třesk, a ne všechny vlasy.

S takovou barvou je těžké zůstat bez povšimnutí

Je lepší nejprve barvit vlasy nestabilním nátěrem, abyste měli čas si zvyknout na svůj nový obraz a zjistit, zda je to vhodné. K tomu můžete použít balzám, který zpravidla trvá asi dva týdny, ale nezkazí je. Aplikujte tento balzám opatrně, protože kromě vlasů je schopen barvit a pokožku.

Neexistují prakticky žádné trvalé barvy pro tyrkysové vlasy, proto je lepší aplikovat na dobrého stylistu, který bude nezávisle mísit několik tónů, aby získal požadovanou barvu. V každém případě, aby bylo dosaženo požadované barvy, bude nutné použít jeden z barevných nástrojů, aby se udržel požadovaný tón vlasů.

Nejlepší ze všech tyrkysových vypadá zkratka

Barva vlasů "Dark"

Každá osoba, při výběru této barvy, si představí hořící brunetku. Barva vlasů hnědé vlasy je považována za model přirozenosti. Odstíny této barvy jsou natolik odlišné, že mohou být zmatené. Paleta barev hnědovlasých žen má sama o sobě barvy od tmavé blondýnky až po kaštan, která se nachází v jižních krásách. Barva vlasů čokolády se vztahuje také na hnědé vlasy. Barva vlasů může být studená nebo s teplým leskem. Popelník je obvykle pozorován u dravých holčiček.

Hnědá barva vlasů je vhodná pro dívky s jemnými vlastnostmi

Hlavní barva hnědých vlasů je hnědá. Dodává se v různých odstínech, ale je vždy tmavá. Tento typ ženského vzhledu je vždy mnohem měkčí než brunetky.

Oči přirozených hnědovlasých žen jsou tmavě hnědé a nebe modré. Dívky s tmavými blond vlasy a studeným nádechem obvykle mají šedé nebo modrošedé oči. Pro ty s hnědými nebo jantarovými oky jsou vhodnější odstíny kaštanů. Tato kombinace vypadá skvěle s lehkou a opálenou kůží.

Dívky s tmavými blond vlasy a studeným nádechem obvykle mají šedé nebo šedo-modré oči.

Dívky s tou barvou vlasů se vždy chtějí vymanit z davu. Vzhled hnědovlasých žen jsou různé tóny, obzvláště její obličej šedý, stejně jako modrá, tmavě modrá, stříbrná, lila a světle růžová. Tyto odstíny a musí dodržovat při výběru oblečení. V make-upu nebo oblečení nemusíte zadávat rozmazané nebo tlumené tóny, používejte šťavnatou a bohatou barvu.

Pro vyjížďky je nejlepší zastavit výběr na obrázku vampu

Při aplikaci make-upu se zaměřte na vzhled řas a tvar obočí. Oboje nevytvářejí struny, můžete upravit jejich tvar pomocí speciálních tužek, hřebenů a stínů. Ale v barvě vlasů a obočí musí být harmonie, jinak bude pohled komický.

Přednosti na černé vlasy

U žen s černými vlasy se oslnění stane oslavou. Zvýraznění černých vlasů přinese svěžest obrazu dívky. Bílé prameny dávají tváři přirozenost a otevřenost. Před vyzdvižením bude profesionální mistr nejdříve zhodnotit strukturu vlasů, tuhost a tloušťku. Může trvat více než jedno zasedání, aby se dosáhlo světlého odstínu na tmavých vlasech.

Pouze v dobrém salonu bude proces zvýraznění vysoce kvalitní a riziko vlasů bude sníženo na minimum.

Pokud budete dělat častou meliku před srážkou, bude obraz zdokonalován a jednoduše ohromující. Pro dívky, které se radikálně změnit svůj způsob nechtějí, vešly částečné zesvětlení vlasů na temeni a melirovka prameny středně silné na přední části hlavy. Obličej je zarámovaný a vypadá jemně a mladistvě. Pro extravagantní dámy je vhodné zvýraznit červenou barvu. Zvláště krásná bude na účesy s "roztrhanými" hranami.

Černé vlasy se těžko barví a rozjasňují. Proto doma neděláme zvýraznění. Můžete vážně zničit vaše vlasy a výsledek bude velmi daleko od vašich snů. Obvykle vždy tmavé vlasy vypadají tmavší, než bychom rádi. Nalezení harmonické barvy bez odborníka bude také velmi obtížné. Takže neriskujte, jinak by se po zbarvení stalo, vypadat jako nedbalá a vulgární osoba.

Módní barvivo na vlasy 2019

Pokud jste si nevybrali vhodný módní odstín vlasů, nabízíme vám možnost sledovat toto video.

Jak barvit šedé vlasy. Hodnocení nejlepších barev.

Při vzhledu bohatých bílých vlasů ženy nedobrovolně kladou otázku, co je možné použít pro malování. Čas nemůže být obrácen, takže barva je požadována pro vzhled:

 • Požadovaný odstín, jak rostou kořeny, bude vyžadovat tónování 1 každých 1-2 měsíců. Neměli byste si zvolit jasný mimořádný tón, odstíny přirozené barvy jsou mladé a vypadají harmonicky.
 • Nabízí minimální poškození vlasů (s oleji, živinami, minimálním množstvím amoniaku nebo přírodním barvivem).
 • Odolný proti proplachování (odolný), takže se odstín nemění pod vlivem agresivních účinků (mytí, vysoušeč vlasů, prostředí).
 • Metoda - barvení domů nebo salonů (otázka ceny).
 • Je-li vlasy jsou již pravidelně malované - výběr barvy, takže není žádná hranice, jako na šedé barvivo na vlasy může dát jednu barvu, a na již zabarvené - další. Ukazuje se hranice s neschopností dokonce barvy. Pokud se bojíte neúspěšného výsledku, je lepší kontaktovat velitele pro výběr barev a odstínů. V budoucnu můžete provést barvení doma s vybranou barevnou variantou.

Populární hodnocení barvy

Chcete-li lépe porozumět liniím a vlastnostem masového segmentu barev, abyste pochopili, které barvivo na vlasy nejlépe nabarví šedé vlasy, prostudujte si stůl.

aloe vera provitamin b5

Luxusní hlava vlasů na místě ztracených vlasů - to je možné!

Z tabulky je zřejmé, že ne všichni vládci populárních barev jsou vhodní pro šedé vlasy. Většina z nich obsahuje amoniak, poškozuje vlasy a trvanlivost závisí na frekvenci mytí. Tyto barvy jsou vhodné pro domácí použití, obsahují balzámy v sadě. Mnozí, kteří tyto značky získávají, ani nevěnují pozornost dalším názvům linek, takže výsledek na šedých vlasech nemusí vypadat stejně, jak se očekávalo.

S rostlinnými produkty péče o vlasy
PLATINUS V FULLOVÁ regenerace vlasů
- 100% času!

Jste-li člověk a stoupal do tohoto článku, představujeme vám samostatný seznam mužských barev od šedých vlasů. 

Profesionální barvivo pro šedé vlasy

Vlastnosti skutečně profesionálních barev jsou:

 • Složení tří složek: základní barvivo, pomocná barva pro zvýraznění a rozpouštědlo
 • přítomnost amoniaku v malém množství ve, protože šedé vlasy bez amoniaku nemohou být spolehlivě natřeny, pokud není amoniak, je přítomno oxidační činidlo
 • zpevněná složka péče o přísady
 • přítomnost spolehlivých svorek ve složení, které mohou zpomalit vyluhování umělého pigmentu z porézní struktury šedých vlasů.

Kromě přírodního odstínu, profesionální barvivo na vlasy, malování na šedé vlasy má pomocné vlastnosti: dává objem, chrání, neporušuje strukturu, obsahuje filtry ze slunce.

Je možné se učit profesionální barvu za cenu, bude to 2-4krát dražší než obvykle. Pravidelné cenové barvy se slovy "Profesionální" nejsou nic jiného než triky obchodníků. Je lepší, alespoň poprvé, aby stylista zvedl barvu a počet barev. Pak se můžete uplatnit doma. Takže vybraná barva bude jedinečná, přirozený lesk, nikdo si nemůže myslet, že bojujete se šedými vlasy.

Nejlepší barvivo pro šedé vlasy

Jako příklady skutečně užitečných značek je vhodné uvést několik časově ověřených, nikoli stylistů z televizních obrazovek, ale kupující se zkušenostmi.

Vella Coleston Perfect - jen božský příběh pro šedé vlasy.

Překvapivě přirozené odstíny bez umělého lesku nakreslí šedé vlasy perfektně po dobu 6 týdnů. Hluboce hnědá, přetrvávající blondýna, nasycená červená barva, 100 odstínů odlišuje tuto řadu od masového trhu. Hydratační a měkké díky včelímu vosku s vysokou koncentrací se při aplikaci přípravku Coleston dostane kudrlinky. Pro lakování šedých vlasů ve sbírce se vyvinul základní základní podklad, který při smíchání s rozpouštědlem a nádechem získává trvalý efekt. Prodej v internetových obchodech a specializovaných prodejnách za cenu 600 rublů.

Dalším spolehlivým příkladem je 25 odstínů Syoss Color Professional Performance a Symph Oleo Intense, který je neamoniakový, s paletou 21 jednotek.

Oba jsou vhodné pro šedé vlasy, jsou zcela natřeny a obsahují keratin v olejích. Cena 400 rublů a přítomnost na regálech v běžných prodejnách činí značku Syoss pohodlnou koupi. Dobře promyšlená láhev, která usnadňuje aplikaci výrobku, pomůže důkladně natřít prameny a kořeny bez poškození doma.

Bude potěšit výsledek a kvalitu barviv na vlasy vyrobené společností L'Oreal.

Pro šedé prameny řada:

L'oreal Exellence Crème - odolné barvivo pro šedé vlasy, dokonalé masky 100% šedých vlasů, je schopno napravit nešťastný výsledek předchozího zbarvení, vyrovnat hranici barev.

Účinek škodlivých složek se překrývá s prokeratinem a ceramidy. Pohodlná sada, sérum, balzám, dokonce i speciální hřeben pro česání pramenů vám umožní barvit vlasy samotného domu. Paleta 29 odstínů, včetně blond, umožňuje zastavit pozornost výrobků francouzského koncernu.

L'oreal Recitation Preference - v paletě 25 odstínů.

Geografické názvy tónů jsou neobvyklé, takže výsledek bude zvláštní. Přednost - barva s nízkým obsahem amoniaku. Velké procento šedivých vlasů nezbarví, perfektní pro ženy s šedivými vlasy 20-30%. Módní okouzlující odstíny, zrcadlový lesk a ošetřující balzám pro několik aplikací pomohou vaše vlasy vypadat luxusně.

L'oreal Casting Crème Gloss - neamoniakové barvivo pro šedé vlasy ve 25 odstínech, trvanlivost od 6 týdnů, péče o vzorec.

Lesk bude moci barvit přes světlé šedé vlasy a kořeny.

V kolekci ruské barvy Estelle je řada speciálně určená pro šedé vlasy Silver.

Značka je v salonech oblíbená jako profesionální nástroj. Estel laboratoř vyvinula 50 přirozených odstínů s vysokou odolností proti pigmentům, zejména pro bílé vlasy, včetně blond vlasů. Oxygeny slabé a silné fixace umožňují vybrat optimální koncentraci pro konkrétní strukturu vlasů. Nástroj je vhodný pro použití, výsledkem je šedé vlasy vynikající. Amoniak je přítomen, další nákup Estel balzám bude vyžadován, protože odstín, fixační prostředek a balzám jednotlivých produktů pocházejí od výrobce. Estelle Silver dodá šedé vlasy nejméně 5 týdnů odolné barvy a výrazné lesk.

Henna šedé vlasy zbarvení

Nejúčinnější rostlinnou barvou je henna. Posiluje žárovky, léčí lupy, vytváří silné a silné vlasy - ne celý seznam. Při použití přírodních hennu kudrlinky jsou namalovány v jasné barvě mědi. Ke snížení henny ohně, příběhu, přírodní kávy, jódu. Henna a Basma jsou přirozené barvy pro šedé vlasy. Basma ve vlastním provedení dává zelenou barvu. Ale kombinace s hennou v poměru 2: 1 nebo 1: 1 je schopna barvit šedé vlasy po dobu 4 týdnů v hnědočervenohnědých odstínech. Pro tmavší barvu přidejte do směsi směs přírodní kávy v poměru 1: 1: 1. Několik kapek jódu přidá burgundské poznámky. Pro dlouhou životnost je henna přírodní barvivo na vlasy, které při dlouhotrvající expozici barví na šedých vlasech o 100%. Užitečná péče a henna a basmo zbarvení mají mínusy. Vyžaduje dlouhé expozice - několik hodin a nepohodlné použití. Čím delší, tím tmavší a bohatší bude barva. Během několika hodin kontaktu směs proudí a barví oblečení. Pro uplatnění této metody je zapotřebí volný čas, ale výsledek může být uspokojivý.

Bojování šedé bez barvy

Jak se zbavit šedých vlasů bez barvení? Můžete si barvit šedé vlasy doma bez barvy pomocí lidových prostředků. Ale bude se muset starat často, protože trvalé barvy nebudou fungovat. Zde jsou některé recepty. Možná jim to pomůže bez chemického znečištění.

 • Broth peels cibule tóny vlasů v červenohnědé barvě.
 • Silně vařený čaj, vařený po dobu 40 minut, přidá gaštanovo-červenavé tóny na kudrlinky.
 • Odvar z lipových květů dává šedivé vlasy lehký pšeničný stín.
 • Chamomile tinktura skvrny v zlaté barvě.
 • Intenzivní roztok kakaa zbarví šedé prameny na světle hnědé.
 • Vařený kořen rhubarb může tmavé kaštany kudrnaté.
 • Odvar z ořechové skořápky dodá bronzový odstín vlasů.
 • Kůra jedla vlasy barvené černě.


Chcete-li, aby metody byly účinné, musíte je používat pravidelně. Teprve s časem může barva výrazně změnit.

Tónování šedých vlasů u žen

Nádherné prostředky k osvěžení barvy před prvním promývání jsou tónované balzámy a spreje.

Nejoblíbenější balzám je ruský. 19 odstínů pomůže přeměnit na triumf a každodenně účes šedivých vlasů.

Němečtí výrobci Schwarzkopf a Vella také vyrábějí toniky různých barev.

Nevýhodou barevných balzámů je jejich křehkost, s obtížemi se také vyrovnávají s přetrvávajícími šedými vlasy. Ale můžete experimentovat se změnou barvy vlasů, vyzkoušejte tón. Formule toniků jsou užitečné pro kadeře, obsahují živiny a vyhlazující látky, neškodí vůbec.

Nejmodernější způsob, jak tónově šedé vlasy naléhavě a efektivně na krátkou dobu - barvicí spreje. Použijte sprej na namalování šedých vlasů předtím, než půjdete na kořeny a vlasy, a je připravena elegantní barva.

Jakou barvu nabarvíš šedé vlasy

Zvolte barvu, pokud potřebujete správně štětnout vlasy. Je žádoucí upřednostňovat přirozený odstín. 1-2 tóny jasnější nebo tmavší vyjádří tvář. Neměli byste experimentovat s jasnými barvami, protože bude obtížné udržovat tón, rostoucí kořeny budou zdůrazňovat nepřirozený charakter. Otázka barvení šedých vlasů, ve kterých je barva nejlepší, někdy akutně čelí ženě. Dobrý odstín - přirozený, v blízkosti původní barvy. Zvedněte tón do očí a obočí. Modrooké a šedé-eyed ženy se hodí světlé barvy:

Všechny červené odstíny harmonizují se zelenými oči:

nenápadně načervenalé, hnědé:

Jakou barvu si můžete vybrat pro ženy s hnědými očima:

 • Světlá hnědá - od světla k tmavému
 • Skořice
 • Kaštan
 • Mocha
 • Mahagon
 • Granátové jablko
 • Mahagon
 • Beaujolais
 • Divoká třešeň
 • Ebony
 • Černý tulipán

Obočí může být 1-2 odstíny odlišné od vlasů. Obočí se obrátí šedě později než vlasy, ale po čase je nutné je barvit.

Co a jak provádět barvení šedých vlasů?

Většina současných žen má tendenci skrývat šedé vlasy barvou barvy. Tato metoda je nejrychlejší a možná nejvěrnější. Abyste co nejvíce zbarvili šedé vlasy, musíte se jen naučit několik důležitých nuancí!

Příprava šedých vlasů pro barvení

Rozhodnete-li se barvit šedé vlasy doma, nezapomeňte řádně připravit vlasy. To lze provést dvěma různými způsoby.

Metoda 1. Dodatečná pigmentace

Pre-pigmentace je postup, během kterého se šedé vlasy naplní pigmentem. K tomuto účelu aplikují na hlavu vlasů speciální barvu (permanentní barvu Schwarzkopf Pre-pigment, pre-pigmentaci přípravku Lotion Cutrin, Pre-Color Farma Vita), jejíž drobné molekuly vyplňují všechny dutiny a usnadňují malování dokonce silně šedých vlasů.

Při malování v tmavé barvě pro další pigmentaci zvolte barvu, která je o 1 tón lehčí než hlavní barvivo. Při zbarvení lehké drogy lehčí nejméně 2 odstíny. Ale pro tvrdé vlasy je třeba vybrat variantu 2 odstíny tmavší než konečný výsledek.

Je to důležité! Tenké chloupky jsou nasyceny pigmentem aktivněji a rychleji, proto před pigmentací může tón a tón způsobit ztmavnutí.

Prostředky pro pigmentaci šedé vlasy drží asi 20 minut, a pak pečlivě hřeben ven. Zde hodně závisí na struktuře vlasů - čím hrubší jsou, tím déle trvá postup. Poté se barva aplikuje na požadovaný odstín - vše bude provedeno bez problémů.

Pozor! Při ohniskových šedých vlasech jsou předběžná pigmentace vystaveny pouze problémovým oblastem (kořeny, chrámy, jednotlivé bělené kadeře apod.).

Metoda 2. Mordensage nebo směs štětin

Mordensage je zvláštní uvolnění kutikuly, což usnadňuje pronikání barviva do pramenů. Pro uvolňování vloček se používá oxidační činidlo při 6% (pro středně tvrdé vlasy) nebo 9% oxidu (pro velmi tvrdé vlasy). Nástroj se uchovává po dobu 20 minut a jeho zbytky se otírají ručníkem. Okysličovadlo lze aplikovat jak na problémové oblasti, tak na celou hlavu vlasů (pokud jsou vlasy více než 50% a jsou rovnoměrně rozloženy po celé hlavě). Pak můžete jít na klasickou malbu.

Chcete-li vyhodnotit výsledky těchto postupů, podívejte se na tyto fotografie.

Barvy na malování šedých vlasů

Chcete-li se zbavit šedivých vlasů doma, můžete použít barvy s příslušným štítkem. Jsou mnohem silnější a pigment obsahuje alespoň dvakrát tolik, takže se mohou snadno vyrovnat s barvením porézních a bezbarvých pramenů.

K počtu nejlepších prostředků lze bezpečně přiřadit:

 • Preference Feria na L'oreal - hlavní charakteristickou vlastností nátěrů této značky je optimální kompozice a univerzální proporce, které jsou ideální pro domácí použití;
 • Estel Essex - ideální pro dámy, které mají hodně šedivých vlasů (více než 70%), má dostupnou cenu a širokou škálu odstínů (více než 50). Zahrnuto je korektor, který usnadňuje malování;
 • Estel Silver De Luxe - určen k malování skelných šedých vlasů, tvořených tmavými nasycenými odstíny;
 • Matrix - bez amoniaku, který je ideální pro šedé prameny. Tato značka má až 15 odstínů - většinou lehká;
 • Igora Royal - má širokou barevnou paletu a vynikající kvalitu, umožňuje skrytí 100% šedých pramenů. A co je nejdůležitější - výsledek se shoduje s odstínem, který je nakreslen na balení;
 • Dream Age Socolor Beauty - neobsahuje amoniak, a proto nepoškodí ani tenkou hlavu vlasů, paleta obsahuje 17 stylových odstínů.

Je to důležité! Výsledek barvení závisí převážně na individuálních vlastnostech, takže docela opačné recenze mohou jít o stejnou značku. Navíc suché a tenké pigmenty vypadají lépe než mastné a husté. Proto je v prvním případě lepší použít barvivo bez amoniaku, zatímco ve druhém případě by byla ideální trvalá varianta.

Koupit barvu pro šedé vlasy může být jak v obyčejné, tak ve specializovaném obchodě. Samozřejmě, že její cena se poněkud liší od obvyklých barviv, ale tyto fondy zůstávají mnohem déle a leží rovnoměrně. Při výběru je třeba zvážit, jaký typ šedých vlasů chcete malovat. Přírodní odstíny s 6% oxidačním činidlem - zlatým, jasanovým, kaštanovým, čokoládovým, atd. - jsou vhodné pro natírání rozptýlených šedých vlasů, ale ohnivé šedé vlasy vyžadují koncentrovanější složení, které může proniknout do hloubky a samo o sobě zaplnit zámky. Jestliže metoda barvení zahrnuje smíchání několika barev, může se provádět pouze ve stejné linii.

Pokud nechcete používat trvalé barviva, vyzkoušejte tónovací šedé vlasy s tónovými činidly - balzámy, tonikum, šampony, spreje atd. Ovšem jsou schopny zvládnout pouze malé množství bělících vlasů. Pokud je hodně šedivých vlasů (více než 30%), nebude tato metoda šetřit. Použití tónování kosmetiky má další důležitý rys - mohou dát pramenům mírně odlišný odstín, takže je vystupují z jiných vlasů.

Tip! Při výběru barevných výrobků věnujte pozornost značení. Poukazuje na procento šedých vlasů, které tento nástroj snadno přebarví.

Nejoblíbenější tóny jsou:

 • Schwarzkopf Vonacure - řada přípravků z tónů, které dodávají vlasům krásný stříbrný odstín;
 • Irida Classic - účinné balzámy za velmi přijatelnou cenu;
 • Estel De Luxe Silver - se liší v širokém a různém měřítku;
 • Loreal Professional - nabízí řadu odstínů šampónů;
 • Cutrin - umožňuje zbavit se šedých vlasů bez poškození jejich struktury.

Přírodní produkty pro lakování šedých vlasů

Milovníci všech přirozených doporučují používat efektivní lidové prostředky, známé od dob našich babiček. Nabízíme řadu receptů, které vám umožňují získat krásné barvy.

Recept číslo 1. S heřmánek

 • Heřmánek - 150 g;
 • Citronová šťáva - 2 polévkové lžíce. l;
 • Voda - 0,5 l.
 1. Naplňte suché květy heřmánku pouze vařenou vodou.
 2. Trvejte pod víkem 40-50 minut.
 3. Filtruje se přes plátno.
 4. Přidejte citronovou šťávu.
 5. Aplikujte tuto masku téměř denně.

Díky této kompozici se můžete nejen zbavit šedivých vlasů, ale i rychle se proměnit v přirozenou blondýnu.

Číslo receptury 2. S cibulovou kůrou

 • Cibule Husk - 30-50 g;
 • Glycerin - 2 lžičky;
 • Voda - 200 ml.
 1. Naplňte cibuli pouze s vařenou vodou.
 2. Vařte 20 minut.
 3. Chladit, filtrovat a aplikovat na prameny.
 4. Mějte hodinu a půl.
 5. Opláchněte vodou z vodovodu.
 6. Opakujte denně.

Maska s cibulovou kůrou dává pramenům příjemný zlatavě červený odstín.

Recept číslo 3. S heřmánkem a limetkovým květem

 • Heřmánek - 1 díl;
 • Linden květ - 1 díl;
 • Voda - 200 ml.
 1. Smíchejte líp a heřmánek květiny ve stejném hrnečku.
 2. Zvolte pro recept 4 polévkové lžíce. l a umístěte je do termosu.
 3. Na ně přelijte vroucí vodu.
 4. Nechejte směs stát alespoň 2 hodiny.
 5. Filtruje se přes plátno.
 6. Nasytí celou délku horkou kompozicí.
 7. Postavte čepici z teplého ručníku.
 8. Počkejte pár hodin.
 9. Opláchněte vodou z vodovodu.

Tip! Chcete-li získat intenzivnější odstín, netlačte na tloušťku a aplikujte všechny dohromady. V tomto případě však bude nástroj mnohem těžší umýt.

Recept číslo 4. S citrónovou šťávou

 • Citronová šťáva - 1 díl;
 • Vodka - 1 díl.
 1. Smíchejte všechny přísady.
 2. Dobře namočte prameny.
 3. Suši je na slunci.
 4. Opláchněte vodou z vodovodu.

Tato metoda vám dokonale skryje šedé vlasy a snižuje mastnost vlasů.

Číslo receptury 5. S rebarbem

 • Kořeny a listy rebarbory ​​jsou spousta;
 • Bílé víno - 0,5 l.
 1. Jemně řezte listy a kořeny rostlin nůžem - potřebujete asi 100 gramů.
 2. Nalijte bílé víno.
 3. Vroucí se, dokud objem kapaliny nedosáhne 200 ml.
 4. Nasytí celou délku.
 5. Postavte čepici z teplého ručníku.
 6. Namočte 60 minut.
 7. Opláchněte vodou z vodovodu.

Tento nástroj je vhodný pro prameny mastného typu s regrown kořeny.

Číslo receptury 6. S kakaem, kávou a čajem

 • Voda - 100 ml;
 • Kakao - 2 lžičky;
 • Instantní káva - 4 lžičky;
 • Čaj - 4 lžičky.
 1. Nalijte čaj příchuť 100 gr. čistá voda.
 2. Vařte na nízké teplotě po dobu 20-25 minut.
 3. Nalijte kávu a kakao.
 4. Dobře promíchejte.
 5. Nasajte vlasy.
 6. Postavte čepici z teplého ručníku.
 7. Vypláchnout za půl hodiny.

Tento nástroj vám umožňuje dát šedým vlasům bohatý blondýlový tón.

Číslo receptury 7. S šalvějí

 • Sage bylina - 5 lžící. l;
 • Voda - 200 ml.
 1. Naplňte bylinkovou bylinu pouze vroucí vodou.
 2. Trvejte alespoň 1 hodinu pod víkem.
 3. Filtruje se přes plátno.
 4. Nasytí celou délku.
 5. Opakujte denně.

To je nejlepší způsob, jak se vypořádat se šedými kořeny.

Číslo receptury 8. S šalvějí a černým čajem

 • Černý čaj - 1 díl;
 • Sage - 1 díl;
 • Vodka (1 polévková lžička L.) nebo čistý alkohol (1 polévková lžička);
 • Voda - 200 ml.
 1. Smíchejte čaj a šalvěj ve stejném množství.
 2. Nalijte 1,5 UF. l složení 1 šálku vroucí vody.
 3. Vařte na nízké teplotě po dobu 2 hodin.
 4. Filtruje se sítem.
 5. Nalijte vodku nebo alkohol.
 6. Třepte dobře do kořenů.

Tento nástroj je vhodný pro brunety nebo hnědovlasé ženy.

Číslo receptury 9. S kávou, hennou a basma

 • Čerstvě vařená káva - asi 100 ml;
 • Henna - 1 díl;
 • Basma - 2 části.
 1. Připojte hennu s basma.
 2. Nalijte horkou kávu a dobře promíchejte. Pokud si přejete, můžete přidat 2 polévkové lžíce. l kávu a nalijte směs vodou.
 3. Dobře namažte prameny.
 4. Postavte čepici z teplého ručníku.
 5. Udržujte 1-1,5, a ještě lepší - čtyři.
 6. Opláchněte vodou z vodovodu.

Díky této směsi dostane hlava vlasů stylový kaštanový tón.

Recept číslo 10. Se smrkovou kůrou

 • Kůra jedla - 2 polévkové lžíce. l;
 • Voda - 200 ml.
 1. Rozdrtit kůru jedl, nakrájejte ji nožem.
 2. Kousky nakrájejte na mletou mlíku - mlejte na prášek.
 3. Naplňte 1 šálek pouze vařené vody.
 4. Protome 5 minut na vodní páru.
 5. Nasytí celou délku.
 6. Postavte čepici z teplého ručníku.
 7. Mějte hodinu a půl.
 8. Opláchněte vodou z vodovodu.

Číslo receptury 11. S hennou a kakaovým práškem

 • Henna - 1 díl;
 • Voda - 100 ml;
 • Basma - 2 části;
 • Kakao - 5 lžící. l
 1. Smíchejte všechny přísady.
 2. Naplňte horkou vodu.
 3. Nasytí celou délku.
 4. Postavte čepici z teplého ručníku.
 5. Držte po dobu 2-3 hodin.
 6. Opláchněte vodou z vodovodu.

To je nejlepší možnost pro ty, kteří chtějí barvit čokoládovou barvu, ale nechtějí kupovat trvalé barvy.

Tipy pro využití prospěšných vlastností kakaa pro barvení vlasů:

Číslo receptury 12. S hennou a basma

 • Henna - 2 části;
 • Basma - 1 díl;
 • Voda - 100 ml.
 1. Mix henna a basma.
 2. Naplňte vroucí vodou.
 3. Nasytí celou délku.
 4. Chcete-li získat červeně červený odstín, držte jej 30 minut. Pokud chcete, aby vaše vlasy byly jasně červené, prodloužte dobu expozice na 4 hodiny.

Číslo receptury 13. S hennou, čajem a basma

 • Henna - 0,5 dílů;
 • Basma - 2 části;
 • Rajčatová šťáva - 3 polévkové lžíce. l;
 • Silný čaj nebo voda - 100 ml.
 1. Mix basma a henna.
 2. Chcete-li získat trochu načervenalý odstín, nalijte horký čaj. U hnědých tónů můžete vzít čistou vodu.
 3. U ton z granátového jablka přidejte šťávu z červené řepy.
 4. Nasytí celou délku.
 5. Držte pár hodin.
 6. Opláchněte vodou z vodovodu.

Doporučení ohledně získání požadované barvy s hennou:

Recept číslo 14. S ostružinovou šťávou

Chcete-li barvit šedé vlasy světle červený odstín, namočte suché vlasy s čerstvým ostružinovým džusem. Namočte jej na hodinu a opláchněte studenou vodou.

Recept číslo 15. S ořechovou kůží

 • Alkohol - 100 ml;
 • Nakrájená ořechová skořápka (zelená) - 2 lžíce. l
 1. Naplňte obal alkoholem.
 2. Nechejte médium stát 30-35 minut.
 3. Namočte celou délku a držte ji půl hodiny.
 4. Opláchněte vodou z vodovodu.

S tímto receptorem můžete získat odolnou barvu kaštanu.

Další tipy

Barvení šedých vlasů má své vlastní vlastnosti, ale díky našemu poradenství se můžete snadno vyrovnat s tímto náročným úkolem:

 • Šedé vlasy obsahují vzduchové bubliny, které zabraňují trávení melaninu a zkomplikují proces barvení. Pro dosažení požadovaného tónu může být doba expozice kompozice mírně zvýšena;
 • Nebuďte líní, abyste si pečlivě prostudovali pokyny a zjistili, zda je určitý nástroj vhodný pro malování šedé;
 • Jak si vybrat barvu vlasů? Abyste nebyli uvězněni, zastavte na laku pár tónů, které jsou tmavší než přirozený odstín. Nejlepší je použít hnědé barvy - jsou téměř všechny na obličeji a dokonale maskují šedé vlasy, které vznikly. Ale fialové, měděné a červené tóny nezaručují 100% výsledku;
 • Pokud jsou bílé zámky rozptýleny po celé hlavě, zvýrazněte nebo zbarvíte. Módní asymetrický účes může být alternativou k barvení - umožňuje rychle se vyrovnat s ohniskovými šedými vlasy;
 • Začněte zbarvit z míst největšího hromadění šedých vlasů - chrámů a parietální zóny. Tímto pravidlem automaticky zvýšíte dobu expozice kompozice v nejproblematičtějších oblastech;
 • Chcete-li krásně zdůraznit projevy související s věkem, neváhejte použít barvu stříbřitého stínu nebo bezpuchového blond. Jakmile je pigment vymyt, může být aplikován balzám přesně stejné barvy. Může také zakrýt kořeny;
 • Když postup zopakujete, aplikujte směs na kořeny a poté zbytkovou délku kartáčkem. Po 15 minutách důkladně vyčistěte přechod;
 • Pokud máte vrásky, dejte příliš tmavý tón - bude to jen zdůraznit váš věk. To platí i pro velmi vzácné vlasy - pokožku hlavy bude svítit vlasy;
 • Tenké a křehké prameny musí být natřeny na 3% oxidu, sklovitého, neslušného a velmi šedého - na 9%;
 • Kvůli zvýšenému objemu účesu zastavte světlé odstíny;
 • Nestříkejte šedé vlasy v tahu nebo v chladné místnosti - barva prostě nebude trvat;
 • Pokud jste nikdy neměli barvit, ale nyní musíte bojovat s šedými vlasy, zesvětlete vlasy o 1 nebo 2 tóny;
 • Aplikujte barvivo, které jste si vybrali, silnou vrstvou - vlasy by měly "koupat";
 • Na šedé hlavě vlasové barvy se drží mnohem horší, takže musíte barvit mnohem častěji. K udržení pramenů v dobrém stavu se naučíte, jak se o ně starat. K tomu použijte šampon, masku a balzám pro barevné vlasy;
 • Pokud je po barvení stále viditelné bělené vlasy, v dalším postupu smíchejte 2 díly barviva s 1 dílem okysličovadla.

No, teď víte, jak barvit šedé vlasy, abyste dosáhli vynikajícího výsledku.

Viz též: barva na šedé vlasy sami (video)

Pro Více Informací O Suché Vlasy