logo

Zesvětlete vlasy. Prášková nebo krémová barva?

Před nějakým časem jsem bělací s oxidem vápenatým 6% oxidem vápenatým. Pak trochu zbarvený na 1,9% vella barevný dotek. Po zvýraznění vlasů na stav oceli není příliš mírné.

Teď jsem slyšela, že blondýnky dlouho nepoužívají prášek, ale používají krémovou barvu vlasů pro blond vlasy. Používejte však od 9% do 12% oxidu bez tepla a fólie.

Co je ještě lepší pro vlasy 6% s práškem s fólií nebo vysokým podílem oxidu se smetanovou barvou bez fólie?

Moje vlasy jsou středně blonďaté. Chtěl bych osvětlit prameny o 2-3 tóny, ne více. Z prášku si pamatuji bílé bílé prameny, zase jsem musel tónovat, aby se ztmavil na požadovaný tón.

Tatiana, abych byl upřímný, s barvou a práškem, oba použitý a použitý. Někteří si vezmou toltko prášek. a některé, a dostatečně malovat pro oxid 9 nebo 12%. Osobně si nemám stěžovat na prášek - mám teď dost barvy. Ačkoli moje blondýnky se zdá, že nejsou jasné, studené a bílé. Ale je to jejich problém. Ale mé vlasy jsou tmavší než klasické šestky (6 řádků). Pokud jsou vaše vlasy světlejší, můžete snadno vyzkoušet verzi s odlehčovacími řádky (11 nebo 12) na 9 nebo 12%. Čas lze také zvýšit o 15-20 minut - nic nebude hrozné.

Pokud jde o prášek, pak se Igor často stěžuje na to, že je tuhý. Můžete zkusit například linku Schwarzkopf "Blond me" - existují dokonce oxidy s anti-žlutými pigmenty. Mimochodem, tyto oxidy mohou být smíchány s bleskami. Vella prášek je také dobrý, s chladnými a teplými pigmenty.

Ve složení barvy přidejte několik kliknutí kosmetického oleje nebo elixíru (například olej z mýtů z L'Oreal profesionální nebo jeden, který se vám líbí).

Victoria, děkuji moc za odpověď. Tvoje blondýnka je sen. Velmi přirozená přirozená barva.

Top 10 nejlepších barev pro zesvětlení vlasů

Rozhodli jste se stát blonďatou a chtěli byste získat stylovou blondýnu bez žloutnutí? Odstranění tohoto problému pomůže vysoce kvalitní barvě k osvětlení vlasů.

Příčiny žloutnutí

Odborníci identifikují několik důvodů pro vznik žloutnutí během objasnění:

 • Použití neprofesionální barvy špatné kvality. Pokud si nejste jisti svým výběrem, obraťte se na zkušeného barevníka;
 • Nedostatek základních znalostí a dovedností. Když se rozhodnete ušetřit peníze při návštěvě kosmetického salonu, vystavujete se riziku, že budete trávit ještě více pracovních sil a peněz na nákup tonizujících balzámů a čistících šamponů;
 • Porušení techniky přípravy barvené kompozice a správnosti její aplikace na kadeře. Barevným splachováním barvy může dojít k neočekávanému výsledku;
 • Těhotenství, kojení a menstruace. V této době v ženském těle dochází k různým hormonálním změnám, které ovlivňují konečný výsledek;
 • Opláchněte vlasy vodou z vodovodu. Tekoucí voda obsahuje obrovské množství rez, solí a jiných škodlivých nečistot, které dávají blonďatému žlutavému tónu;
 • Barvení vlasů bez zbarvení. Pokud blondýnky a majitelé lehkých blonďatých vláken to mohou dovolit, pak ženy a brunetky s hnědými vlasy sotva mohou bez takového postupu. Faktem je, že tmavé kudrlinky mají velmi odolný přirozený pigment, který je téměř nemožné odstraňovat barvou;
 • Pravidelné opláchnutí bylinných odvarů;
 • Kompozice pro barvení konfliktu. Každý ví, že barvu nelze aplikovat na hennu nebo basma - to může vést nejen k žlutému, ale i k zelenému a purpurovému odstínu;
 • Kreslení na pramenech masky na bázi olejů.

Jak vybrat správnou barvu pro osvětlení?

Při výběru nejlepšího světelného prostředku nezapomeňte zvážit několik důležitých nuancí:

1. Typ barviva. Světlejší barva má několik typů:

 • Prášek - ideální pro odstranění odolného pigmentu, obsahuje agresivní složky, které mohou vést k nadměrnému vysychání pramenů;
 • Krém - má poměrně silnou konzistenci, díky níž se produkt snadno aplikuje a neteče;
 • Olej - nejjemnější barvivo, neobsahuje amoniak a je rovnoměrně rozloženo po celé délce vlasů.

2. Složení. Aby postup osvětlení neublížil stav vašich vlasů, zastavte na benigních produktech bez amoniaku a peroxidu vodíku. Je pravda, že tyto barviva mohou změnit barvy na více než 2 barvy, takže je mohou používat pouze světlé hnědé dívky. Ale pro tmavé vlasy budou potřebovat silnější formulace obsahující speciální chemické složky. Ale musíte se ujistit, že procento těchto látek není příliš vysoké.

Tip! Chcete-li změkčovač změkčit a provést proceduru bez poškození vlasů, přidejte olej nebo extrakty rostlin. Mají výživné, zpevňující a hydratační vlastnosti, stejně jako neutralizují agresivní složku.

Přehled nejlepších blesků

Moderní kosmetologický trh nabízí obrovské množství světelných barev. Který z nich je nejlepší? Nabízíme Vám 10 nejlepších kvalitních produktů.

Jeden z nejoblíbenějších výrobců, vyrábějící odolné barvy s malým množstvím amoniaku. Paleta Garnier obsahuje 8 krásných odstínů - 2 studené a 6 teplé. Mezi nimi jsou největší poptávka platinová blondýnka, perly a krémová perla. Hlavní výhodou barviv této společnosti je přítomnost přírodních olejů (olivový, jojobový a pšeničný klíč), které dodávají pramenům lesk a hedvábnost.

Garnier vyrábí také čistič barev Color Shine - bez amoniaku s brusinkovým extraktem a arganovým olejem, určený pro snadné vyčištění (ne více než půl tónu) a neutralizaci žloutnutí po použití odolných barviv.

V řadě této značky je přítomna Revlonissimo NMT Super Blondes - super výkonný nástroj s jasným efektem, pomocí něhož můžete změnit odstín pramenů o 5 pozic najednou. Barva obsahuje bílkoviny a estery, které dávají vlasům pružnost a krásnou čistou barvu. Paleta Revlonissimo NMT Super Blondes má několik zajímavých možností - jahody, šampaňské, slunečné blondy atd.

Tento produkt je také zahrnut v počtu profesionálních. Dye Igora Royal vám umožní získat stabilní a hlubokou barvu za velmi přijatelnou cenu. A co je nejdůležitější - výsledný odstín se vždy shoduje s tónem uvedeným na obalu.

Matrix Color Sync

Další oblíbená světelná barva určená pro světlo (2 barvy) a jemné vyjasnění kudrlin bez strašlivého žloutku. Tato kompozice je vhodná pro majitele světlých nebo blond vlasů. Paleta barev naleznete v tomto článku.

Značka, známá po celém světě, vyvinula skvělý nástroj pro své fanoušky - Loreall Paris Casting Sunkiss odolné bleskové barvy. Hlavní charakteristikou tohoto barviva je plná připravenost k použití - nemusíte vypočítávat poměry a směs smíchat v samostatném obalu. Stačí natlačit obsah trubice na prameny a rovnoměrně se rozdělit od kořene ke špičce. Formát gelu umožňuje provádět malování bez zvláštního poškození zdraví vlasů, protože v něm je několik užitečných látek (camelový olej, ochranný kondicionér a termoaktivní prvky).

V kolekci Loreal jsou tóny světle hnědých, lehkých a také tmavých vlasů, takže můžete snadno vybrat požadovanou barvu. Barvivo se spotřebuje poměrně ekonomicky - jedno balení je dostatečné pro 2 barvení.

Tipy pro čtenáře! Paint Loreal - typy barev, palety a recenze

Je to důležité! Loreall Paris Casting Barva Sunkiss obsahuje agresivní chemikálie, takže při manipulaci nezapomeňte na rukavice. Také se ujistěte, že zahřejete hlavu se speciální hlavou - bez vystavení teplu, nástroj nemusí pracovat.

Profesionální lak, díky němuž můžete vlasy osvětlit 4-6 tóny bez účinků žluté barvy. Paleta obsahuje mnoho velmi krásných odstínů - stříbro, zlato, popel, perla atd. Každý z nich dává čistě nasycený výsledek. Je zajímavé, že barviva Schwarzkopff mohou být také použity jako preventivní opatření. Přirozené složení produktů (vitamíny + želé s obsahem biologicky aktivních látek) nejen "vyčistí" blondýnu, ale také vyživuje prameny, posiluje je zevnitř, vrací jim sílu a lesk.

Vyčišťovače této značky umožňují měnit barvu až o 8 pozic a současně zajišťovat krásný rovný odstín bez jakéhokoli náznaku nažloutlé podtóny. Barva má šetřící efekt - nejenom maluje, ale také pečuje o prameny, chrání je před vysycháním, poskytuje jemnost, laskavost a hedvábnost. V řadě společnosti Syoss existují 4 typy médií - od středního až po ultra čistící prostředek.

Velmi dobré prostředky ruské výroby, oblíbené mezi moderními mistry. V souladu s touto značkou existují jasné, barevné a tónované kompozice, které mají šetrný účinek. S barvou Estel Deluxe se vlasy stávají měkkými a poslušnými a žloutnutí působí dlouho.

Bbcos White Meches Bělení

Tato sbírka barviv je ideální pro jemné a vysoce kvalitní osvětlení tmavých vlasů. Dodržování všech pravidel umožňuje omezit negativní dopad agresivních komponent na minimum. Dalším charakteristickým znakem barviv Bbcos White Meches Bleaching Barva je přítomnost krémového aktivátoru a zjasňujícího prášku, který je určen pro zpracování regrown kořenů.

Vysoce kvalitní krémová barva bez škodlivých přísad. Bohužel je téměř nemožné ho najít na volném trhu, ale tento nástroj se používá velmi často v salonech. Skládá se ze 3 velmi důležitých složek - péče o pleť, bělící prášek a výživné sérum.

Tip! Dokonce i když se vám podaří koupit barvivo Goldwell Silklift, nesnažte se sami používat. Faktem je, že jakákoli odchylka od pokynů a nesprávný výběr pomocných látek může vést k velmi nepříjemným výsledkům.

Tipy pro gramotnost

Chcete-li ochránit vlasy před účinkem žloutnutí, poslouchejte rady zkušených barevníků.

Tip 1. Pravidelně odbarvené bělené vlasy se speciálními balzámy, šampony nebo jemnými barvami stříbra, modré, perlové a fialové. Tyto roztoky jsou vysoce koncentrované, takže nemohou být aplikovány v hotové podobě - ​​vlasy mohou být šedé. Nezapomeňte přidat nejběžnější šampon (poměry jsou uvedeny v pokynech).

Tip 2. Koupit speciální šampon pro bělené vlasy - bude mít čistý, zářivý tón.

Tip 3. Chcete-li zajistit rovnoměrné zbarvení celé hlavy vlasů, spusťte proceduru vlasy v zadní části hlavy a poté jděte do chrámů a do oblasti v blízkosti čela. Aplikujte směsí liberálně, nesnažte se zachránit. Doba expozice kompozice zaznamenává po zpracování posledního kroucení.

Tip 4. Chcete-li si s sebou dlouhou dobu nechat blondýnu bez žloutnutí, použijte pro mytí pouze filtrovanou vodu. Je také vhodné použít oplach z lehce okyselené vody (1 lžička citronové šťávy pro 1 kapalinu).

Tip 5. Připravte zjasňující směs bezprostředně před aplikací na vlasy. Dlouhodobý kontakt se vzduchem vede k oxidaci směsi a má špatný vliv na konečný výsledek.

Tip 6. Pokud jsou vlasy poškozené a oslabené, je nutné projít ošetřovacím kurzem a řezat konce. Nejlépe pro tyto účely jsou vhodné regenerační a posilující masky s keratinem, bílkovinami, vitamíny, elastinem, kolagenem a dalšími užitečnými složkami. Pokud si přejete, můžete použít domácí výrobky - na bázi kefír, medu, černého chleba, zakysané smetany, želatiny atd. Pro zvýšení efektu si vezměte vitamíny pro vlasy, nehty a kůži.

Tip 7. Při míchání barviv na vlasy se ujistěte, že ve směsi nejsou žádné hrudky - barva bude nerovnoměrná.

Tip 8. Před aplikací přípravku na hlavu proveďte test alergií. Chcete-li to provést, naneste malé množství hotové barvy na vnitřní záhyby loketní nebo zadní strany zápěstí. Pokud se po čtvrtinu hodiny na ošetřované ploše neobjeví zčervenání, vyrážky a další nežádoucí jevy, pokračujte v postupu.

Tip 9. Při plavání v bazénu nezapomeňte nosit speciální čepici. Bleach - hlavní nepřítel blonďat!

Tip 10. Proveďte postup pouze odborníky.

Doporučení ohledně správného zesvětlení vlasů chemickými barvivy:

Recenze

Závěrem jsme zjistili recenze běžných žen, které byly zbarveny v různých barvách.

 • Tatyana, 35 let: "Snila jsem, že se ze školy stává blonďatá. A asi 30 let jsem se rozhodl, že je čas ztělesnit tento sen. Mám přirozeně světlé blond vlasy, které vám umožní bez bělení. Pro zbarvení si vybrala paletu z barvy Shvartskopf "platinová blond". Jak slíbil výrobce, barva vyšla bez žloutnutí. Výsledkem je prostě vynikající - krásný a jasný blond s platinovým tónem. Maluji tuto barvu dlouhou dobu - více než 4 roky. Bála jsem se, že vlasy nebudou odolávat takovému zatížení, ale v tomto ohledu ma barva nedovolila. Doporučuji to všem. "
 • Margarita, 26 let: "Zvýrazněte třetí rok barvou Revlon Super Blond (barva - popelka blond). Toto profesionální barvivo je ideální pro barvení doma, protože nemám problémy s malbou. To znamená, že je příjemně šílený - stín bez žloutnutí, krásný a velmi odolný. Barva navíc poskytuje další péči. Pokud se chcete stát blonďatým, můžete si vybrat tento nástroj! ".
 • Catherine, 40 let: "Jsem blonďatá s 20 lety zkušeností, proto jsem se dokázal pečlivě zabývat problémem žloutnutí. Během posledních několika let jsem používala Estelle. Barva je opravdu velmi dobrá - vlasy jen svítí! Samozřejmě, že jsem pravidelně oblékala různé masky, ale samotný nástroj také vyživuje a zvlhčuje. A poslední plus v prasátko - dostupnost a hospodárnost! ".
 • Sofie, 28 let: "Opravdu se mi líbila Bbcos White Meches Bělení blesku bez amoniaku. Jenom barvím v kabině a to jen znamená. Výsledek je vždy vynikající, směs nikdy selže. Zatímco většina blondýnek, o kterých vím, že hledají léky na žlutou barvu, si užívám svou čistou a krásnou stříbrnou blondýnu. Pokud byste na tento problém zapomněli, zastavte své rozhodnutí o produktech této společnosti. "
 • Polina, 28 let: "Během příští bělení v salonu jsem měla vlasy silně spálené, a tak jsem se od té doby maloval. Vybrala jsem si měkké barvivo, abych vlasy od Garniera odlehčila. Snažil jsem se jak perlou, tak platinovou blondou - líbil jsem se oba tóny. Skutečnost, že barva nejen nepoškozuje strukturu vlasů, ale také posiluje kořeny (díky oleji) je také povzbudivá. "

Viz také: Jak se zbavit žloutnutí ve vlasech, pokud se již objevilo (video)

Prášek nebo barva?

Moje vlasy jsou tenké, ale nemohu chodit v mé barvě, nechci se podívat do zrcadla ((

Přímo po narození dítěte, téměř rok jsem se rozhodl vrátit se do starého, tedy stát se blonďatým! Bylo to mnoho faktorů, především před 15 lety blonďavých zážitků, unavených z malování do pekla z každé 3-4 týdny, neustálého nákupu speciálních šamponů, nikam nechodí dlouhou dobu, protože kdo může udělat tak blondýnku kromě mého pána v Moskvě. Ano, můžu pokračovat na neurčito důvody proti) Mimochodem, moje vlasy se zvětšily dobře, silné a hedvábné, bylo drahé sledovat, ale to hořelo. přírodní.. buee)
Nemohl jsem se na sebe podívat v zrcadle, neviděl jsem sám sebe, ale nějakou cizí ženu), takže po dobu dvou let jsem nebyl zvyklý na tohle druhu.
Jako výsledek, jednoho rána zavolala mistrovi a okamžitě se k němu vrhla za barvení. Odbarvuje mírně zředěný prášek, poprvé se změnil na oranžovou barvu. Podruhé jsem musel aplikovat prášek, ale také v poměrně šetrném poměru. Pak tónování a můj bože, když jsem se uviděl v zrcadle, jsem skoro vykřikla), konečně jsem se na mě díval! Ukázalo se, že je to luxusní blonďák, a dokonce i pán se téměř rozplýval na slzy štěstí)) Samozřejmě, že tato kotovasie začala znovu se speciálními výrobky péče a to všechno, ale to stojí za to))
Takže v mém případě to byl prášek, který se odehrával, ačkoli dříve jsem vždy odbarvoval kořeny smetanou a pak jej zbarvil. Ale tentokrát pán říkal, že prášek je lepší. protože věřím pánovi, udělali to, co říkal.

Nejlepší prášek (prášek) pro zesvětlení vlasů

Článek popisuje prostředky pro bělení vlasů ve formě prášku (prášek). Složení fondů, jejich účinek a pozitivní aspekty jejich využití jsou uvedeny. Jsou označeny nejlepší profesionální prášky bělení od globálních výrobců kosmetiky.

Chcete-li drasticky změnit barvu vlasů nebo jim poskytnout neobvyklý jasný odstín, mnoho lidí používá k bělení vlasů před barvením. K tomu dochází k několika formám světelných prostředků: šampony, krémy a barvy.

Ale nejúčinnější je prášek (prášek). Dokáže úplně zbarvit i černé vlasy, hlavním důvodem je vybrat správnou značku a přísně dodržovat pokyny pro použití. V tomto článku budeme hovořit o prášku na bělení, o všech výhodách a nevýhodách, a také ukáže některé z nejlepších nástrojů tohoto typu na základě výběru kupujících.

Co je to zjasňující prášek?

Vizuálně vypadá produkt jako mastek nebo suchý šampon. Je založen na složkách viskózy a oxidu křemičitého. Vyvinuli tento nástroj k tomu, aby pomáhali vlasům, ale po první aplikaci se ukázalo, že společně s objemem ztrácel vlasový pigment svůj pigment, což vedlo k jeho zbarvení.

Moderní kosmetika nabízí zákazníkům následující možnosti práškového prášku:

 • Bělicí kompozice - má jasný účinek, který brání pigmentu vlasů. Je agresivní a může zbarvit i velmi tmavé prameny. Je možné aplikovat jak na přírodní, tak i na natřené vlasy.
 • Stínicí kompozice současně rozjasní, dodává pramenům určitý barevný tón a objem. Prášek se používá pro zbarvení celé vlasové linie, stejně jako pro barvení jednotlivých pramenů s barevnými přechody (různé styly zvýraznění).
 • Modelová kompozice je spíše stylingovým prostředkem než barevným produktem. Nemá žádný zesvětlovací a barvivový efekt, ale dává objem vlasů zahuštěním struktury každého vlasu. Lze jej použít namísto nástrojů pro modelování účesů (pěny, laky a gely).

Jak to funguje?

Princip prací je podobný tekutému nátěru. Je založen na oxidační reakci, která ovlivňuje pigment vlasů a ničí je.

Pigment na vlasy je prvek, který dává kadeřům barvu. Z jeho množství závisí na saturaci tónu vlasů. V šedých vlasech chybí a v bělených vlasech je zničena chemickými reakcemi.

Pod vlivem barvícího prostředku prášku na bělení se vlasové vločky otevřou, což umožňuje, aby barvící kompozice nahradila místo zničeného pigmentu.

Takto se získává nasycená a trvanlivá barva při barvení pramenů po jejich vyčištění. Existuje však jedna významná nevýhoda tohoto postupu.

Po jejím zavedení je nutná doba regenerace, během které musíte podstoupit regenerační a výživné vlasové masky, jelikož složení prášku způsobí silnou ránu pro zdraví kudrlin.

Takový nástroj lze zakoupit v každém kosmetickém obchodě. Obsahuje dvě složky: prášek a oxidant, které se smíchají v poměru 1: 2. Výsledkem je kompozice pro zesvětlení pokožky hlavy.

Složení prášku

Standardní složení čisticího prostředku na bázi prášku zahrnuje:

 • Oxidačním činidlem je peroxid vodíku, který ničí vlasový pigment (mění se v koncentraci od 0,5% do 12%).
 • Základ prášku - různé persulfáty. Většina z nich obsahuje ve svém složení amoniak, který se uvolňuje při vystavení působení oxidačního činidla (směšovací složky). Existují prášky bez čpavku, které mají na vlasy šetrnější účinek, ale také méně zbarvují.
 • Pomocné komponenty - mají různé účinky na prameny. Může dávat objem (viskóza), normalizovat úroveň kyselé rovnováhy (pufrovací látky) a provádět další funkce.

Výhody použití prášku

Používání tohoto nástroje stále více získává popularitu, protože má několik výhod oproti běžné barvě:

 • Silné vysvětlení vlasů pro 1 aplikaci, až do úplného zbarvení. Při krátkém vystavení účinkům vlasů může dojít k osvětlení 6-8 tónů.
 • To rozjasní vlasy bez žloutnutí, protože obsahuje modrý mikston - látku, která neutralizuje žlutý odstín.
 • Je to velmi jednoduché použití směsi, můžete se s ní vyrovnat bez pomoci (je mnohem jednodušší použít než barvu).
 • Nemá ostrý a žíravý zápach.

Tipy pro použití

Než si koupíte a začnete používat prášek pro objasnění, podívejte se na některé z doporučení, které poskytl profesionální kosmetička:

 1. Nejlepší je použít práškovou směs, v níž bude koncentrace oxidačního činidla v rozmezí 5 až 7%. To umožní udržet složení na vláknech déle, což vede k hlubokému proniknutí aktivních složek do struktury vlasů.
 2. Při provádění postupu zvýraznění je použití práškové směsi výhodnější než běžné nátěry. Složení činidla je tlustější, což umožňuje, aby byl přesněji aplikován na pravé části vlasové linie a zabránil se šíření.
 3. Prášek může být použit jako nástroj pro mytí staré barvy před lakováním.
 4. Nepoužívejte rozjasňující prášek pro křehké, poškozené a nehybné vlasy. Agresivní účinky na ně mohou zhoršit zdraví pramenů, což vede k masivní ztrátě nebo dokonce dokonce k plešatosti.
 5. Při použití nástroje v domácnosti postupujte podle pokynů, nepřekračujte dobu expozice a postupujte podle pokynů.

Nepráťte vlasy před barvením po dobu 2-3 dnů, poskytne jim přirozenou ochranu ve formě mastného filmu vytvořeného na pramenčích pracích během této doby.

Špičkové profesionální brilantní prášky

"Igora Vario Blond Super Plus" od kosmetické společnosti Schwarzkopf

Země původu - Německo.

Průměrná cena na území Ruska: 990 rublů.

Složení: aktivní persulfáty (bez amoniaku); pšeničný výtažek; mikstonový indikátor; aminokyseliny; pomocných komponent.

Prášek obsahuje účinné látky, které se snadno vyrovnávají se světlem i velmi tmavými vlasy. Část mikrofonu poskytuje jednotné bělení pramenů bez účinků žluté barvy.

Příprava: Prášek se zředí oxidačním činidlem (je žádoucí použít značku Schwarzkopf) v poměru 1: 2, přičemž 1 díl prášku se zředí 2 díly oxidačního činidla (peroxid vodíku). Koncentrace oxidačního činidla je zvolena na základě požadovaného výsledku:

 • pro vyjasnění 2-3 tónů vhodných pro 3-5% roztok;
 • pro 5-6 tónů - je lepší užívat 7-9% roztoku;
 • zcela zbarvený - 12% oxidační činidlo (ale s ním musíte pečlivě pracovat, protože to dává velmi silné objasnění).

Složky jsou smíchány bezprostředně před zahájením postupu. Nepoužívejte výsledný roztok po 1 hodině!


Použití:

Hotová směs se aplikuje na suchý povrch vlasů kosmetickým kartáčem. Za prvé, kořeny jsou pečlivě zbarveny, pak je nástroj rovnoměrně rozložen po celé délce pramenů, aniž byste zapomněli, že by hroty mastny hojně. Po aplikaci se vlasy nechávají otevřené a inkubují po dobu 45-50 minut, poté se promyjí teplou tekoucí vodou pomocí šamponu. Ujistěte se, že po zesvětlení naneste regenerační masku na vlasy, pomůže je částečně obnovit a nasytit pomocí užitečných složek a minerálů.

"Zesvětlovací prášek" od výrobce Matrix

Země výroby je Spojené státy americké.

Průměrná cena na území Ruska: 1120 rublů.

Složení: aktivní persulfáty (bez amoniaku); aminokyseliny; panthenol; pomocné složky (včetně živin).

Prostředky mají vynikající odbarvovací účinek, který je schopen vyjasnit jak tmavé, tak velmi černé zámky.

Zároveň nezpůsobuje vážné poškození zdraví vlasů, vyživuje je a nasytí je živinami, které tvoří.

Například panthenol chrání povrch chloupků před agresivními účinky oxidačního činidla a dodává jim po proceduře hladkost a lesk. Aminokyseliny obsažené v prášku saturají strukturu vlasů kyslíkem a vlhkostí. Tento prášek lze bezpečně přisoudit efektivnímu a bezpečnému prostředku pro zesvětlení vlasů.

Vaření:

Prášek se smíchá s oxidačním činidlem ve stejných poměrech a přináší se k jednotné konzistenci. Oxidační činidlo je vybráno na základě požadovaného výsledku:

 • 3% - pro objasnění několika tónů (obvykle 2-3);
 • 6% - vhodný pro bělení 5-6 tónů;
 • 9% - pomůže téměř úplně vyblednout vlasy;
 • 12% - používá se v "extrémních" případech, protože má silný efekt osvětlení (například při úplném bělení černého vlasu). Beauticians nedoporučuje jeho použití bez zvláštních potřeb.

Výsledná směs by měla být použita během jedné hodiny, takže ji připravte těsně před zahájením postupu.


Použití:

Výsledná kompozice se aplikuje na vlasy kosmetickým kartáčem, pečlivě barvením kořenů, čímž se zabrání kontaktu s kůží hlavy. Poté rovnoměrně rozdělíme tím, že po celé délce poškrábáme prameny. Nechte složení na vlasy 45-50 minut (ale ne více!).

Není třeba zakrýt hlavu! Po uplynutí této doby je složení promyta pomocí šamponu a osušte hlavu ručníkem (nepoužívejte vysoušeč vlasů ani jiné prostředky k sušení!). Po dokončení procedury aplikujte výživnou masku, která pomůže obnovit prameny po vyčištění.

Závěr

Bělení vlasů je poměrně komplikovaný postup, takže je nejlepší jej provádět v kosmetických salonech nebo kadeřnických salonech. Pokud máte zkušenosti s prováděním takových postupů, můžete použít prášky doma, aniž byste zapomněli dodržovat pravidla pro kombinaci komponent a aplikaci kompozice na pokožku hlavy. Nezapomeňte na hlavní věc - nepřekračujte dobu expozice, pokud nechcete způsobit nenapravitelné poškození zdraví vlasů.

Deseti nejsilnější barvy

Ženy vždy experimentovaly s jejich vzhledem, zvláště s vlasy. Udělali módní účesy a neustále přebarvené kudrlinky, podle jejich výběru vybírali dokonalou barvu. Blond byl vždy považován za nejpopulárnější odstín, takže oba brunetky, červené oči a hnědovlasí lidé se snažili získat nejjasnější a nejjasnější tón možný bez žloutnutí a mědi. A samozřejmě, v konečném výsledku všichni získali zcela odlišné barvy. Odlehčovací barvivo proniklo strukturou vlasů, ovlivnilo to a neutralizovalo přirozený přírodní pigment, který je pro všechny typy odlišný.

Dříve, aby se stala blondou, používala velmi agresivní chemické sloučeniny. Výsledkem toho je, že se mohou dostat křehké, matné vlasy a nedosáhne se požadované barvy. Dnes je také nebezpečí poškození, pokud je negramotné vybrat barvu, připravit ho nesprávně nebo zvýšit dobu expozice. To se však dá vyhnout, pokud se obrátíte na stylistku a důvěřujete odborníkovi v takové delikátní záležitosti.

Pokud jste zvyklíte na barvení vlasů sami, pak se správným postupem můžete ušetřit peníze a získat opravdu úžasný výsledek. Je však třeba si uvědomit, že profesionální barvy nejsou připraveny k použití, stejně jako u zboží v obchodě, které jsou přizpůsobeny běžnému zákazníkovi a jejich aplikace nebude způsobovat potíže ani pro začátečníky.

Clarifiers jsou dva druhy: amoniak a bez amoniaku. První jsou nejúčinnější při přechodu od brunetky k blondýně, zatímco druhá nebude schopna poskytnout požadovaný odstín od prvního okamžiku, ale také méně poškození pramenů. Mnoho barviv pro osvětlení vlasů ve svých formulacích obsahuje speciální pečující formulace, které pomáhají chránit vlasy a obnovují je po proceduře. Patří sem včelí vosk, rostlinné výtažky, keratin a bílkoviny.

V našem žebříčku si odborníci vybrali nejlépe zjasňující barvy, aby získali studené nebo teplé odstíny po první aplikaci.

Odborné tipy před barvením

Než si koupíte čističku a začnete malovat doma, přečtěte si tipy odborníků, abyste se vyhnuli depresivním účinkům po proceduře.

 1. Pro tmavé, tvrdé a husté vlasy je lepší vybrat odolnou barvu se silným účinkem. Lehké kudrlinky mohou získat krásný odstín blond a pomocí jemnějších prostředků.
 2. Pro domácí použití je lepší koupit hotovou barvu se smetanovou strukturou, která nevyžaduje další přípravu na postup, je dobře distribuována a neteče.
 3. Stojí za to trochu počkat s barvením, pokud máte velmi tenké a poškozené vlasy nebo nedávno podstoupili chemické postupy. Použijte regenerační masky a zpevňující šampony a po odstranění problémů se můžete těšit na rozjasnění.
 4. Při dodržování pravidel popsaných v pokynech se vám zaručí kvalitní výsledek. Při prodloužení doby expozice můžete narušit strukturu vlasů nebo dosáhnout více katastrofálních následků.
 5. Ochrana kudrlin a citlivá pokožka hlavy chrání před průřezem, křehkostí, podrážděním. Různé pečující přísady obnoví jejich zdravý vzhled a poskytnou lesk na světlé odstíny.
 6. Stojí za zmínku, že blondýnky potřebují častější zbarvení a pečlivou péči. Proto před zesvětlením vlasů přemýšlejte o tom, zda dostanete světlý stín a zda jste připraveni se o něj postarat.
 7. Značky, které jsou slyšeny, již prokázaly účinnost a bezpečnost svých výrobků. Dokonce i při uvolňování nových nátěrových hmot se zaručuje neškodnost jejich kompozic, protože se podrobí důkladnému laboratornímu testování.
 8. Hlavním kritériem pro zachování původní barvy a zdraví kadeří je správná péče po barvení. Použití speciálních mask, šamponů, kondicionerů pro blondýnky, studené tóny budou potěšeny delší dobu a výživné a hydratační vzorce budou chránit před dalším poškozením.
 9. A nejdůležitější rada: pokud plánujete pouze změnu barvy vlasů směrem k blond odstínům, pak je lepší nechat se riskovat, ale jít do salonu, kde podle vašich preferencí najdete dokonalý tón pro vás. Dávkování a míchání ingrediencí doma může způsobit potíže a mít nežádoucí účinek, po kterém stále musíte jít a opravit situaci odborníkům.

Barva prášku nebo krému Jaký je rozdíl?

Super světelná série není navržena pro práci se 4-5 úrovněmi přirozených vlasů. Při špičce s 6, lepší s 7, a dokonce pak pigment musí být analyzován a vzal v úvahu.

od 4-5 do 12%, samozřejmě bude také lehčí a může dokonce vyjet na 9., ale není zaručeno.


kromě ultrablondové série, kterou jsem zmínil výše. v matrici je také řada vysokých vzpíračů blond - zde pracuje pouze ze základny 7.. a umožňuje tenkým vlasům dosáhnout úrovně 10-11 t

Pokud používáte správně, o jakém zranění můžeme mluvit? Pokud je postup prováděn podle technologie, vlasy zůstanou naživu a zdravé. Používejte oxidační činidlo opatrně, zohledněte čas a další faktory - například fólii, teplotu vzduchu, délku vlasů (keratin v kořene je měkký, ne hrubý) atd.

Škodlivá práce s práškem dokonce o 3%. V každé společnosti je něco jako čisticí krém, který může rozjasnit přirozené vlasy. Pracuji ve společnosti Estel 4 roky a ve výjimečných případech používám prášek. K dispozici je korektor 0 / 00A. S ním z úrovně 5 můžete "stoupat" až na 8, a pak pracovat se super-jasné série.

No, ne, tato odpověď mi nehodí.
Mám na mysli Estellovu prášek - pro mnohé se ujistil jako poněkud měkký, neagresivní prášek.
Chtěl bych odpovědět konkrétně na konkrétní otázku.
Normální tloušťka vlasů, NB = 7. Dívka chce bílé vlasy na úrovni 10-ki. Je zřejmé, že zde můžete jednat dvěma způsoby - s práškem nebo rozjasněním. Otázkou je - jakým způsobem budou vlasy v lepším stavu?

Hodnocení nejlepších prášků pro osvětlení vlasů. Návod k použití a další praktické doporučení

Když se blonďatý blond vlasový majitel chce stát blonďatým, mohou být použity bleskově smetanové barvy.

Nicméně, pokud chcete zesvětlit tmavé nebo předtím barvené vlasy, nedělejte bez zesvětlujících prášků.

Jak zvolit správný oxidační prostředek a zesvětlit vlasy práškem nebo změnou barvy prášku, a jak se odlišní výrobci navzájem liší?

Co je prášek nebo prášek, aby se zjistily kudrlinky?

Prášek nebo prášek pro zesvětlení vlasů ve směsi se specifickým oxidačním činidlem umožňuje dosažení bělení přirozených nebo předem zbarvených vlasů na několika úrovních.

Složení a princip činnosti drog

V srdci každého odlehčovacího prostředku jsou:

 • peroxid vodíku;
 • persulfáty;
 • alkalické pufrovací činidla.

Soli persulfátů zvyšují clarifikační reakci. Nejčastěji obsahuje složení prášků persíran amonný, který ve styku s oxidačním činidlem vydává amoniak. Persulfát draselný a persíran sodný nevylučují amoniak a nedávají nepříjemný zápach.

Pufry stabilizují pH směsi během celého procesu bělení, aby se zabránilo kolísání chemických reakcí.

Pracovní mechanismus

Základem mechanismu rozjasňujících prášků je silná oxidační reakce, která postupně ničí přirozený nebo umělý pigment. V důsledku toho se místo molekul pigmentu vytvářejí dutiny, díky nimž se vlasy stávají lehkými a porézními. Toto tvoří pozadí objasnění.

Pro úspěšné barvení je důležité určit počáteční úroveň barvy vlasů a požadovaný tón.

Základní tóny

 • 1 - černá.
 • 2 - velmi tmavý kaštan.
 • 3 - tmavý kaštan.
 • 4 - střední kaštan.
 • 5 - lehký kaštan.
 • 6 - tmavě blond.
 • 7 - střední blond.
 • 8 - světlá blond.
 • 9 - blond blond.
 • 10 - velmi světlá blond.

Hodnocení výrobců

Schwarzkopf Igora Vario Blond Plus (Schwarzkopf Igora)

Zaručuje objasnění až 7 úrovní (a Super Plus prášek až do 8 úrovní). Tento prášek je založen na technologii Fiber Bond, která umožňuje maximalizovat vlasy při barvení. Prostředek Igora je poměrně tvrdý zjasňovač, a proto je vhodný pro vlasy jakékoliv úrovně.

Zředěný v poměru 1: 2 s 3 nebo 6% oxidačním činidlem. Použití 9 nebo 12 procent oxidantu je nežádoucí kvůli vysokému riziku poškození vlasů. Odoláte lépe ne více než 20-30 minut.

Londa Blondoran (Londa)

Tento rozjasňující prášek je také navržen tak, aby bělil až 7 úrovní, včetně těch, které byly dříve natřeny. Její jedinečnost spočívá v technologii HydroProtect, která umožňuje udržet vlhkost ve vlasech během bělení. Vhodné pro vlasy všech úrovní.

Zředěný v poměru 1: 2 nebo 1: 1,5 s oxidačními činidly 3%, 6%, 9% nebo 12%. Stárnou maximálně 50 minut.

Schwarzkopf BLONDME

Další odlehčovací prášek od firmy Schwarzkopf. Prostředky zaručují vysvětlení na 9 úrovních. Zvláštností tohoto prášku je technologie lepení (na bázi kyseliny jantarové), která chrání proti poškození při bělení, minimalizuje jejich křehkost a poréznost. Tento řádek se týká prémie. Vhodné pro vlasy všech úrovní.

Zředěné v poměru od 1: 1,5 do 1: 2,5, s použitím oxidačních činidel 2%, 6% nebo 9%. Doba expozice - 20-45 minut.

Koncept jemně modrý prášek na zesvětlování a koncept intenzivní bílé zesvětlovací prášek

Více rozpočtových prostředků na bělení vlasů. Oba prášky mohou osvětlit až 6 úrovní. Měkký prášek (jemně modrý) má jemnější účinek díky obsahu semen akácie, guar. Intenzivnější zjasňovač (Intenzivní bílá) vám umožňuje odbarvit tmavé vlasy a provést postup odstraňování (odstraňování barev). Rýžový škrob a hnědé řasy ve složení prášku chrání vlasy. Vhodná pro vlasy, začínající na úrovni 4-5.

Oba produkty se zředí 1: 2 s oxidačními činidly 1,5%, 3%, 6%. Doba expozice je 5-30 minut pro intenzivní bílou a 15-60 minut pro měkkou modrou barvu.

Matrix Light Master (Matrix)

Tento odbarvující prášek rozjasní až 8 úrovní. Produkt obsahuje panthenol, který se stará o vlasy.

Vhodný pro zesvětlení tmavých vlasů začínající na úrovni 2-3.

Rozdělený v poměru 1: 1 až 1: 2 s oxidanty 3%, 6%, 9% nebo 12%. Doba přidržení je maximálně 50 minut.

Návod k použití

Jak se chovat?

 • Pro bělící prášek nebo prášek se používá ve směsi s oxidačním činidlem.
 • Jsou smíchány v různých poměrech, nejčastěji 1: 2 (1 díl prášku na 2 díly oxidantu).
 • Pro přípravu barvicího prostředku nelze použít kovové nádobí (pouze plastové nebo keramické).
 • Připravte směs ihned před použitím.

Který oxidant zvolit?

 • 3%: pro vyjasnění na kořenech a po celé délce, opatrné bělení.
 • 6%: maximální procento práce na kořeny.
 • 9%: pouze pro práci s délkou, pro velmi tmavé, dříve barvené vlasy.
 • 12%: pouze pro zesvětlení konců venku.

Jak a co je třeba aplikovat?

 • Světlejší pasta se aplikuje speciální štětkou na suché neprášené vlasy.
 • Pro pohodlnější zbarvení je lepší rozdělit všechny vlasy na zóny na oddělení od čela ke zdi, od jednoho do druhého ucha.

Kolik to má být?

Celková doba expozice zjasňovacích prášků obvykle nepřesahuje 50 minut. Nicméně je lepší řídit proces každých 10 minut, aby nedošlo k nadměrnému poškození laku.

Jak vyplachovat?

Po uplynutí doby, kdy je třeba směs smýt, dvakrát umyjte vlasy šamponem. Poté použijte výživnou masku pro poškozené nebo bělené vlasy.

Bezpečnostní inženýrství

Hlavní etapy bezpečnosti:

 • Proveďte test alergie podle pokynů.
 • Doporučuje se použít prášek / prášek a oxidační látku od stejného výrobce.
 • Při aplikaci barvicího prostředku noste rukavice.
 • Zabraňte kontaktu s očima a poškozené pokožce.
 • Nepřekračujte dobu expozice barviva, jasně řídit proces odbarvení.

Možné negativní důsledky

Při procesu bělení vlasů "uvolňují", vytvářejí dutiny v důsledku ničení pigmentových molekul. V souladu s tím se vlasy stávají porézní a proto poškozené. Bělení vlasů musí být tudíž v ten samý den uzavřeno tónováním barvy, aby se odstranily poškozené váhy.

Kontraindikace

 • Pokud po předchozím barvení bělí nebo běží méně než měsíc.
 • Pokud je pokožka hlavy zapálená.
 • Pokud byly vlasy předtím barveny přírodními barvivy (henna, basma).

Je možné provádět osvětlení s práškem nezávisle doma, zvláště pokud jsou vlasy krátké a přirozené. Je však lepší svěřit bělení dlouhých, dříve barvených vlasů profesionálnímu pánu.

Zesvětlete vlasy doma

Zesvětlovač vlasů se používá v případech, kdy není potřeba žádné základní barvení. Principem působení čisticích prostředků je pronikání kompozice do kořenů. Vlasové váhy jsou vystaveny barvení a chrání je před vnějšími negativními faktory.


Složky čisticího prostředku jsou zaměřeny na změnu melaninu nebo jeho vyčerpání. Melanin je přírodní barvicí pigment, který dodává přirozené barvy. Při použití agresivní kosmetiky začne vápnit a vysušovat.

Následně vypadají vlasy bez života a nudné. Stávají se tenkými a křehkými, přinášejí nepohodlí. Chcete-li zachovat zdraví a správně zesvětlit vlasy, musíte použít čistící prostředek kvality.

Z velkého výběru barviv na trhu musíte rozhodnout o nejvhodnějším složení. Riziko poranění vlasového hřídele zůstává vždy, ale musíte jej snížit na minimum. Mezi nejoblíbenější čističe patří následující značky:

Blondea clarifier - 10. místo

Toto vyjasňující činidlo je považováno za nejlevnější mezi konkurenty. Průměrná cena je 30 rublů. Je ideální pro barvení jednotlivých pramenů, ale s plným lakem Blondea se nedoporučuje. Množství recenzí zákazníků je většinou záporné, a proto:

 1. Barva má nepříjemnou silnou vůni.
 2. Při kontaktu s pokožkou hlavy způsobuje silné pálení a podráždění.
 3. Vlasy zcela spálené pod vlivem agresivních látek.
 4. Obtížná doba zotavení.
 5. Tenké typy mohou být zcela vyčerpány - nevratný proces.

Nízká cena je vždy atraktivní, ale pokud jde o vlasy, nemůžete ušetřit. Při lakování celé hlavy, zjasňovač blondýnka není vhodný pro vlasy. Pokud má malba pouze jednu nebo několik tenkých pramenů, můžete použít tento nástroj, ale musíte tuto barvu udržet na vlasu maximálně 15 minut.

Po bělení je nutné denně vypláchnout regeneračním balzámem, vyrobit přírodní masky, nepoužívat fén a curlingové kleště.

Solvex clarifier - 9. místo

V žebříčku nejlepších deseti světelných prostředků zaujímá Solvex předposlední pozici, což však neznamená nekvalitní kosmetiku. Náklady na jeden balíček jsou 90-100 rublů.

 • rychlé vyjasnění;
 • dlouhodobý výsledek;
 • snadné použití;
 • minimální množství škodlivých složek.
 • silný zápach;
 • pálení pokožky hlavy;
 • malé množství na balení;
 • po aplikaci na jemné vlasy se vzhled výrazně zhoršuje.

Po zesvětlení přípravkem Solvex se vlasy stávají suchým a nepoddajným, ale po několika procedurách se balzám rychle obnoví. Výsledkem je získání požadovaného odstínu.

Brightener Chantal - 8. místo

Kosmetika Chantal se vyznačuje nízkou cenou a kvalitou. Na trhu se cena vysoušeče "BlondVariete" pohybuje od 80 do 100 ruských rublů. Tato léčiva s výhodou bělí nabarvené prameny a vlasy barvené pomocí techniky balayazh.

Objem jednoho balení je 500 ml, takže majitelé tlustých dlouhých vlasů se nemusejí obávat. Struktura "BlondVariete" obsahuje součásti, které neporušují strukturu, ale měli byste se postarat o ochranný balzám.

Clarifier značky Chantal se prodává bez dalších změkčovadel a to je možná jeho hlavní nevýhoda. Vlasy musí být ošetřeny balzám po každém osvětlení, jinak se stanou křehkými, bolestivými.

Estel Clarifier - 7. místo

Kosmetika Estel je oblíbená u dívek a dospělých žen. Cena vyjasnění - 70 rublů. Úplné přetvoření probíhá během několika týdnů.

Je důležité si uvědomit, že citlivá pokožka hlavy se po lakování snadno poškodí, takže je vhodné vybrat nejjemnější možné prostředky nebo smíchat čisticí prostředky s jemnými součástmi nebo vydržet postup a až poté ošetřit pokožku.

 1. Dokonce i tmavé vlasy rychle osvítí;
 2. Snadná aplikace;
 3. nemá agresivní látky;
 4. nedráždí pokožku hlavy (s výjimkou výjimek);
 5. Sada obsahuje balzám a rukavice.
Nevýhody:
 1. Má ostrý zápach;
 2. velmi suché.

Estel zapalovač lze používat pravidelně. Vlasy se na to rychle zvyknou, takže není třeba hledat jiné barvivo.

Schwarzkopf objasňovač - 6. místo

Nejčastějšími vysvětlovateli této značky jsou SchwarzkopfPerfectMousse a Igora. Náklady jsou o něco vyšší než ostatní - 200 rublů. Mousse je mnohem jednodušší k použití doma. Je snadno aplikovatelná, neteče a nezpůsobuje podráždění a svědění. Můžete vybrat požadované odstíny: zjasnění 2, 3 nebo více tónů. Při použití čističe používejte ochranné rukavice.

V případě barvícího procesu je nátěr Igora komplikovaný. Zde je třeba použít prášek a kyslík, který je součástí čističky. Důsledky po malování jsou stejné jako při použití pěny. Kůže není podrážděná, vlasy zůstávají měkké a zdravé. Jediná věc, která na první tenké vlasy může být příliš suchá, ale s použitím ochranných masek, jsou obnoveny.

Clarifier SYOSS - 5. místo

Syoss je poměrně oblíbená značka na trhu s kosmetickými výrobky. Použití na blond vlasy může dosáhnout dokonalého výsledku, ale v případě gaštanu a tmavších barev se může objevit nepříjemný žlutavý nádech. Můžete se ho zbavit jen několika procedurami. K těmto výhodám patří:

 • šetřící účinek na pokožku hlavy;
 • světlý odstín dokonce i na tmavých vlasech;
 • přítomnost balzámu v soupravě;
 • příjemné vůně;
 • neagresivní účinek.

Nevýhody zahrnují:

 • po jednom nebo dvou postupech zůstává žlutý odstín, který je následně odstraněn opakovaným barvením;
 • množství balzámu je dostačující pouze pro tenké vlasy, pro silnější potřebu větší objem;
 • pro dlouhé vlasy potřebujete koupit 2 balení;
 • cena je nadprůměrná.

Clarifier Garnier - 4. místo

Jeden balení přípravku Garnier Color Naturals Brightener obsahuje bělící krém a prášek, vývojové mléko, balzám a rukavice. Navzdory bohaté skladbě komponentů cena výrobku nepřesahuje 100 rublů.

Perfektně rozjasní kořeny a dobře se upevňuje po celé délce vlasů. Ideální pro majitele "náměstí", ale pokud jsou vlasy silné a dlouhé, budete potřebovat nejméně 2 balení. Mezi výhody čističky patří:

 1. Příjemné, ne ostré pachy.
 2. Rychlé zesvětlení.
 3. Nedostatek žlutosti.
 4. Pozorný dopad.
 5. Dlouho trvající výsledek.
 6. Měkké a poslušné vlasy po osvětlení.
 1. Malé množství v jednom balení.
 2. Nevhodné rukavice.
 3. Dlouhé fixace pigmentů na tmavých vlasech.

Palette Clarifier - 3. místo

Tento kosmetický přípravek je v pořadí tří nejlepších objasňovačů. Paleta Phytolynia provádí jemné osvětlení vlasů a současně dokonale fixuje. Průměrná cena je 120 rublů. Barva nespaluje vlasy, nezasychá ani nezničuje strukturu.

Dlouhodobý kontakt s citlivou pokožkou hlavy a krku může způsobit mírné podráždění. Změkčující krém po proceduře uklidní pokožku a obnoví její stav. Vlasy po barvení se stanou bělené a měkké, snadné na hřeben.

"Je třeba dbát na to, aby vlasy byly uvolněné nebo poškozené, protože komponenty barviva pronikají hluboce a mohou se přeměnit na tenké, rozpadlé nitě."

Pro vlastníky tlustého nebo středního barviva je ideální.

Clarifier Wella - 2 místo

Přípravky na zesvětlení vlasů mohou nepříznivě ovlivnit vlasy, pokud není barva správně vybrána, vlasy jsou příliš tenké nebo zraněné různými způsoby (chemické permuté, barvení negramotné atd.).

Zbývající postup vyjasnění je bezpečný, zvláště při správné péči po malování. Wella pečlivě rozjasní a nezanechává nažloutlý odstín. Velké minus lze považovat za agresivní účinek na kapalné vlasy.

Výsledkem po barvení je ohromující, podle mnoha fotografií zákazníků je snadné si uvědomit, jak silně a kvalitativně je bílá barva pevná i na tmavých vlasech. Existují však i případy zvýšené křehkosti dlouhých vlasů. Ve všech ostatních ohledech je Wella správně zařazena na druhé místo v žebříčku deseti nejlepších vysvětlovatelů.

L'Oreal clarifier - 1. místo

Nejlepší odstraňovač vlasů je L'OrealPlatinum. Je to bělící pasta, která obsahuje posilující komponenty potřebné pro zdravé vlasy. Během malování nedochází k ostrým pachům. Kůže není poškozená a při styku s nátěrem necítí pocit pálení.

Lorealový čistič má vysokou cenu - asi 1500 rublů, ale výsledek ospravedlňuje všechna očekávání. Jediná věc, která může způsobit nespokojenost, rychleschnoucí barvu. Během procedury je nutné udělat vše rychle, abyste získali čas na aplikaci celé kompozice, dokud nejsou první vrstvy suché. Tento čistič lépe než ostatní barety v bílém tónu a zároveň nezničuje jejich strukturu.

1. místo - L'Oreal

Přírodní zesvětlovače vlasů

Příroda může také pomoci zesvětlit vlasy bez poškození struktury. Mezi přírodní komponenty patří:

 • Heřmánkový odvar: Vařit 100 g květin v 0,5 litru vody a ochladit. Použití studeného vývaru na samostatných zámcích po dobu 40 minut.
 • Zlato: postup by měl být prováděn v noci. Pro každou složku musíte dát nějaký med a nechat na pár hodin. Vlasy získají zlatý odstín.
 • Lemon: zředte šťávu z jednoho citronu do jednoho litru vody a opláchněte vlasy. Hodinu opalování a může být překvapen výsledkem.

Který vysoušeč vlasů je lepší? Ten, který bezpečně ovlivňuje vlasy a je zajištěn ve vlasech.

Pro Více Informací O Suché Vlasy