logo

Jak barvit šedé vlasy. Hodnocení nejlepších barev.

Při vzhledu bohatých bílých vlasů ženy nedobrovolně kladou otázku, co je možné použít pro malování. Čas nemůže být obrácen, takže barva je požadována pro vzhled:

 • Požadovaný odstín, jak rostou kořeny, bude vyžadovat tónování 1 každých 1-2 měsíců. Neměli byste si zvolit jasný mimořádný tón, odstíny přirozené barvy jsou mladé a vypadají harmonicky.
 • Nabízí minimální poškození vlasů (s oleji, živinami, minimálním množstvím amoniaku nebo přírodním barvivem).
 • Odolný proti proplachování (odolný), takže se odstín nemění pod vlivem agresivních účinků (mytí, vysoušeč vlasů, prostředí).
 • Metoda - barvení domů nebo salonů (otázka ceny).
 • Je-li vlasy jsou již pravidelně malované - výběr barvy, takže není žádná hranice, jako na šedé barvivo na vlasy může dát jednu barvu, a na již zabarvené - další. Ukazuje se hranice s neschopností dokonce barvy. Pokud se bojíte neúspěšného výsledku, je lepší kontaktovat velitele pro výběr barev a odstínů. V budoucnu můžete provést barvení doma s vybranou barevnou variantou.

Populární hodnocení barvy

Chcete-li lépe porozumět liniím a vlastnostem masového segmentu barev, abyste pochopili, které barvivo na vlasy nejlépe nabarví šedé vlasy, prostudujte si stůl.

aloe vera provitamin b5

Luxusní hlava vlasů na místě ztracených vlasů - to je možné!

Z tabulky je zřejmé, že ne všichni vládci populárních barev jsou vhodní pro šedé vlasy. Většina z nich obsahuje amoniak, poškozuje vlasy a trvanlivost závisí na frekvenci mytí. Tyto barvy jsou vhodné pro domácí použití, obsahují balzámy v sadě. Mnozí, kteří tyto značky získávají, ani nevěnují pozornost dalším názvům linek, takže výsledek na šedých vlasech nemusí vypadat stejně, jak se očekávalo.

S rostlinnými produkty péče o vlasy
PLATINUS V FULLOVÁ regenerace vlasů
- 100% času!

Jste-li člověk a stoupal do tohoto článku, představujeme vám samostatný seznam mužských barev od šedých vlasů. 

Profesionální barvivo pro šedé vlasy

Vlastnosti skutečně profesionálních barev jsou:

 • Složení tří složek: základní barvivo, pomocná barva pro zvýraznění a rozpouštědlo
 • přítomnost amoniaku v malém množství ve, protože šedé vlasy bez amoniaku nemohou být spolehlivě natřeny, pokud není amoniak, je přítomno oxidační činidlo
 • zpevněná složka péče o přísady
 • přítomnost spolehlivých svorek ve složení, které mohou zpomalit vyluhování umělého pigmentu z porézní struktury šedých vlasů.

Kromě přírodního odstínu, profesionální barvivo na vlasy, malování na šedé vlasy má pomocné vlastnosti: dává objem, chrání, neporušuje strukturu, obsahuje filtry ze slunce.

Je možné se učit profesionální barvu za cenu, bude to 2-4krát dražší než obvykle. Pravidelné cenové barvy se slovy "Profesionální" nejsou nic jiného než triky obchodníků. Je lepší, alespoň poprvé, aby stylista zvedl barvu a počet barev. Pak se můžete uplatnit doma. Takže vybraná barva bude jedinečná, přirozený lesk, nikdo si nemůže myslet, že bojujete se šedými vlasy.

Nejlepší barvivo pro šedé vlasy

Jako příklady skutečně užitečných značek je vhodné uvést několik časově ověřených, nikoli stylistů z televizních obrazovek, ale kupující se zkušenostmi.

Vella Coleston Perfect - jen božský příběh pro šedé vlasy.

Překvapivě přirozené odstíny bez umělého lesku nakreslí šedé vlasy perfektně po dobu 6 týdnů. Hluboce hnědá, přetrvávající blondýna, nasycená červená barva, 100 odstínů odlišuje tuto řadu od masového trhu. Hydratační a měkké díky včelímu vosku s vysokou koncentrací se při aplikaci přípravku Coleston dostane kudrlinky. Pro lakování šedých vlasů ve sbírce se vyvinul základní základní podklad, který při smíchání s rozpouštědlem a nádechem získává trvalý efekt. Prodej v internetových obchodech a specializovaných prodejnách za cenu 600 rublů.

Dalším spolehlivým příkladem je 25 odstínů Syoss Color Professional Performance a Symph Oleo Intense, který je neamoniakový, s paletou 21 jednotek.

Oba jsou vhodné pro šedé vlasy, jsou zcela natřeny a obsahují keratin v olejích. Cena 400 rublů a přítomnost na regálech v běžných prodejnách činí značku Syoss pohodlnou koupi. Dobře promyšlená láhev, která usnadňuje aplikaci výrobku, pomůže důkladně natřít prameny a kořeny bez poškození doma.

Bude potěšit výsledek a kvalitu barviv na vlasy vyrobené společností L'Oreal.

Pro šedé prameny řada:

L'oreal Exellence Crème - odolné barvivo pro šedé vlasy, dokonalé masky 100% šedých vlasů, je schopno napravit nešťastný výsledek předchozího zbarvení, vyrovnat hranici barev.

Účinek škodlivých složek se překrývá s prokeratinem a ceramidy. Pohodlná sada, sérum, balzám, dokonce i speciální hřeben pro česání pramenů vám umožní barvit vlasy samotného domu. Paleta 29 odstínů, včetně blond, umožňuje zastavit pozornost výrobků francouzského koncernu.

L'oreal Recitation Preference - v paletě 25 odstínů.

Geografické názvy tónů jsou neobvyklé, takže výsledek bude zvláštní. Přednost - barva s nízkým obsahem amoniaku. Velké procento šedivých vlasů nezbarví, perfektní pro ženy s šedivými vlasy 20-30%. Módní okouzlující odstíny, zrcadlový lesk a ošetřující balzám pro několik aplikací pomohou vaše vlasy vypadat luxusně.

L'oreal Casting Crème Gloss - neamoniakové barvivo pro šedé vlasy ve 25 odstínech, trvanlivost od 6 týdnů, péče o vzorec.

Lesk bude moci barvit přes světlé šedé vlasy a kořeny.

V kolekci ruské barvy Estelle je řada speciálně určená pro šedé vlasy Silver.

Značka je v salonech oblíbená jako profesionální nástroj. Estel laboratoř vyvinula 50 přirozených odstínů s vysokou odolností proti pigmentům, zejména pro bílé vlasy, včetně blond vlasů. Oxygeny slabé a silné fixace umožňují vybrat optimální koncentraci pro konkrétní strukturu vlasů. Nástroj je vhodný pro použití, výsledkem je šedé vlasy vynikající. Amoniak je přítomen, další nákup Estel balzám bude vyžadován, protože odstín, fixační prostředek a balzám jednotlivých produktů pocházejí od výrobce. Estelle Silver dodá šedé vlasy nejméně 5 týdnů odolné barvy a výrazné lesk.

Henna šedé vlasy zbarvení

Nejúčinnější rostlinnou barvou je henna. Posiluje žárovky, léčí lupy, vytváří silné a silné vlasy - ne celý seznam. Při použití přírodních hennu kudrlinky jsou namalovány v jasné barvě mědi. Ke snížení henny ohně, příběhu, přírodní kávy, jódu. Henna a Basma jsou přirozené barvy pro šedé vlasy. Basma ve vlastním provedení dává zelenou barvu. Ale kombinace s hennou v poměru 2: 1 nebo 1: 1 je schopna barvit šedé vlasy po dobu 4 týdnů v hnědočervenohnědých odstínech. Pro tmavší barvu přidejte do směsi směs přírodní kávy v poměru 1: 1: 1. Několik kapek jódu přidá burgundské poznámky. Pro dlouhou životnost je henna přírodní barvivo na vlasy, které při dlouhotrvající expozici barví na šedých vlasech o 100%. Užitečná péče a henna a basmo zbarvení mají mínusy. Vyžaduje dlouhé expozice - několik hodin a nepohodlné použití. Čím delší, tím tmavší a bohatší bude barva. Během několika hodin kontaktu směs proudí a barví oblečení. Pro uplatnění této metody je zapotřebí volný čas, ale výsledek může být uspokojivý.

Bojování šedé bez barvy

Jak se zbavit šedých vlasů bez barvení? Můžete si barvit šedé vlasy doma bez barvy pomocí lidových prostředků. Ale bude se muset starat často, protože trvalé barvy nebudou fungovat. Zde jsou některé recepty. Možná jim to pomůže bez chemického znečištění.

 • Broth peels cibule tóny vlasů v červenohnědé barvě.
 • Silně vařený čaj, vařený po dobu 40 minut, přidá gaštanovo-červenavé tóny na kudrlinky.
 • Odvar z lipových květů dává šedivé vlasy lehký pšeničný stín.
 • Chamomile tinktura skvrny v zlaté barvě.
 • Intenzivní roztok kakaa zbarví šedé prameny na světle hnědé.
 • Vařený kořen rhubarb může tmavé kaštany kudrnaté.
 • Odvar z ořechové skořápky dodá bronzový odstín vlasů.
 • Kůra jedla vlasy barvené černě.


Chcete-li, aby metody byly účinné, musíte je používat pravidelně. Teprve s časem může barva výrazně změnit.

Tónování šedých vlasů u žen

Nádherné prostředky k osvěžení barvy před prvním promývání jsou tónované balzámy a spreje.

Nejoblíbenější balzám je ruský. 19 odstínů pomůže přeměnit na triumf a každodenně účes šedivých vlasů.

Němečtí výrobci Schwarzkopf a Vella také vyrábějí toniky různých barev.

Nevýhodou barevných balzámů je jejich křehkost, s obtížemi se také vyrovnávají s přetrvávajícími šedými vlasy. Ale můžete experimentovat se změnou barvy vlasů, vyzkoušejte tón. Formule toniků jsou užitečné pro kadeře, obsahují živiny a vyhlazující látky, neškodí vůbec.

Nejmodernější způsob, jak tónově šedé vlasy naléhavě a efektivně na krátkou dobu - barvicí spreje. Použijte sprej na namalování šedých vlasů předtím, než půjdete na kořeny a vlasy, a je připravena elegantní barva.

Jakou barvu nabarvíš šedé vlasy

Zvolte barvu, pokud potřebujete správně štětnout vlasy. Je žádoucí upřednostňovat přirozený odstín. 1-2 tóny jasnější nebo tmavší vyjádří tvář. Neměli byste experimentovat s jasnými barvami, protože bude obtížné udržovat tón, rostoucí kořeny budou zdůrazňovat nepřirozený charakter. Otázka barvení šedých vlasů, ve kterých je barva nejlepší, někdy akutně čelí ženě. Dobrý odstín - přirozený, v blízkosti původní barvy. Zvedněte tón do očí a obočí. Modrooké a šedé-eyed ženy se hodí světlé barvy:

Všechny červené odstíny harmonizují se zelenými oči:

nenápadně načervenalé, hnědé:

Jakou barvu si můžete vybrat pro ženy s hnědými očima:

 • Světlá hnědá - od světla k tmavému
 • Skořice
 • Kaštan
 • Mocha
 • Mahagon
 • Granátové jablko
 • Mahagon
 • Beaujolais
 • Divoká třešeň
 • Ebony
 • Černý tulipán

Obočí může být 1-2 odstíny odlišné od vlasů. Obočí se obrátí šedě později než vlasy, ale po čase je nutné je barvit.

Co a jak malovat šedé brunety a blondýnky

Jak barvit šedé vlasy - tato otázka znepokojuje ty, kteří čelí tomuto problému. Šedé vlasy jsou nepříjemné. Každý člověk to dříve nebo později čelí.

Jak skrýt šedé vlasy

Šedé vlasy - problém pro mnoho žen, stejně jako obtížný úkol, který je pro každého člověka nedosažitelný. Nejčastěji se objevují šedé kořeny u mužů v chrámech a u žen se projevují v dospívání. To neznamená, že dívka stárla.

To je způsobeno hlavně stresem. Jiné faktory mohou ovlivnit projev šedivých vlasů: špatný spánek, nezdravá strava atd. Z tohoto důvodu byste měli podrobněji prozkoumat metody, jak překonat šedé vlasy na vlasy a zda je třeba barvit takové vlasy.

Šedé vlasové kořeny

Je také nutné studovat, jak skrýt zcela šedé vlasy u dívky, které mají - světlé blond, jasně světlé a tmavé barvy.

Je třeba zjistit, která barva je vhodnější k malování kudrlin a jaká metoda je dnes nejúčinnější a jak barvit šedé vlasy ve světle hnědé barvě. Móda pro šedé vlasy je už dávno vyčerpána, ale vše je v pořádku.

Jak se zbavit šedých vlasů bez zbarvení v domácnosti

Většina lidí zná takovou složku jako melanin. Díky melaninu se získává přirozená barva vlasů. Tělo produkuje pigment uvnitř buněk. Objevuje se ve vlasových folikulích osoby. S věkem se proces výroby pigmentů zpomaluje.

V budoucnu melanin vysuší zevnitř a vlasy se změní na šedý pramen. Cedině nelze zabránit. Nicméně, může být snadno skryto barvením vlasů doma.

V některých případech dochází k předčasnému výskytu šedivých vlasů v důsledku hormonálních poruch. To je usnadněno pravidelnými stresovými situacemi, špatným spánkem a dalšími. Brzký vzhled šedých vlasů signalizuje nestabilní zdraví.

Situaci můžete snadno zlepšit, pokud posloucháte nějaké odborné rady.

Pokud je základem zrychleného vzhledu šedých vlasů genetický faktor, pak problém bez problému nevyřeší speciální látka na barvení vlasů. Proto byste měli pochopit, jakou barvu chcete barvit šedé vlasy, aby vypadala mladší.

Jak skrýt šedé vlasy od brunet a jak je malovat

Tmavé vlasy se šedými vlasy mohou být snadno barveny hennou a basma. Henna a Basma budou skvěle malovat šedé kudrlinky a posilovat jejich kořenový systém. V tomto případě se vlasy stanou mnohem silnějšími.

Tato metoda pomůže rychle a jednoduše vyřešit problém. Vzhledem k vnitřnímu složení výrobků, které obsahují pouze přírodní látky, nebudou poškozeny vlasy. Žena znovu otočí kudrlinky v jasně barvené barvě.

Měl by být smíchán s hennou basmma při použití 3 částic z každé látky. Je nutné aplikovat kompozici na kudrlinky a počkat 2 až 3 hodiny, aby byla absorbována bezpečně.

Výsledkem nebude příště dlouho a nakonec se objeví tmavý odstín vlasů. Chcete-li získat lehčí tón, měli byste mít menší množství basma (2 krát méně). Současně by měla být maska ​​uchována po dobu 1 nebo 1,5 hodiny.

Jak barvit šedé vlasy blond

U žen s lehkými odstíny vlasů by měla být zásobována malou kapacitou. Je třeba přidat 300 ml horké vody a nalít 100 až 150 g suchého heřmánku.

Výsledkem barvení vlasů je heřmánek

Heřmánek je možné zakoupit v lékárně. Jakmile je směs infuzována a ochlazena, budete muset tuto infuzi opláchnout kudrlinami.

Po 3-4 dnech byste měli tento postup zopakovat a dívka se zase změní na blondýnu.

Jak skrýt šedé vlasy s pomocí lidových léků doma

Předchozí metody jsou účinné, ale měli byste předem uvažovat o barvení vlasů. Z tohoto důvodu můžete použít lidové prostředky. Abyste zabránili projevům šedivých vlasů, by měl vést zdravý životní styl.

Musíte odpočívat co nejvíce, vyhnout se stresu a jíst správně. Navzdory jednoduchosti špiček pomůže zachovat přírodní a přirozené barvy po dlouhou dobu.

Můžete použít citronovou šťávu:

 • vzít 3 polévkové lžíce. l ricinový olej, pokud jsou vlasy mastné, pak dostatek 2 lžíce. l ricinový olej;
 • přidat tam 1 lžičku. čerstvá citronová šťáva;
 • 1 lžička přírodní med.

Výsledná směs musí být umístěna v horké vodě. Jakmile je připravená, můžete produkt aplikovat na pramen vlasů a rovnoměrně je rozložit na celou délku.

V tomto případě musí být hlava zabalena s polyethylenovou membránou nebo pergamenem. Rovněž je vhodná teplá tkanina. Nyní můžete stát půl hodiny a užívat si výsledného výsledku.

Barvení vlasů lidové prostředky

Při pravidelném používání esenciálních olejů lze také dosáhnout dobrých výsledků. Je povoleno používat masku na bázi mrkvové šťávy. Čerstvá šťáva by měla být mírně zředěna vodou, poté by měla být rovnoměrně nanesena do pokožky hlavy a ponechána po dobu 20 minut.

Poté budete muset umyt vlasy odvar z petrželových listů. Chcete-li vařit vývar, musíte vařit 500 ml vody a přidat 50 g listů a pak trvat půl hodiny.

Fakt Zdraví je silnější, zdraví a imunita jako celek je lepší. Jakmile se člověk začne starat o sebe a své zdraví, tak brzy ucítí významné zlepšení v těle. Vzhled šedivých vlasů, zejména brzy - to je první příznak toho, že jsou pozorovány zdravotní problémy.

Jak skrýt šedé vlasy s přírodními produkty

Přírodní znamená, že si snadno můžete natřít šedivé vlasy. Při tomto zbarvení se doporučuje začít od kořenů a končí jejich špičkami.

Tento způsob bude vyžadovat zásobník s již ochlazenou horkou vodou, ke které se přidá přírodní barvivo. Na obalu se můžete dozvědět, kolik komponent je zapotřebí. Po obarvení je nutné vydržet od 1 hodiny do 3 hodin a podívat se na výsledný výsledek.

Níže najdete seznam přírodních produktů, které jsou vhodné pro barvení šedých vlasů.

Černý čaj a horninová sůl

Tato technika je ideální pro majitele tmavých a kaštanových vlasů. Chcete-li připravit recept, musíte namíchat lžíci horké soli se silným černým čajem (káva to udělá). Po tomto složení se třepe do pokožky.

Směs se smí používat po dobu 1-2 týdnů, takže přírodní barviva vydrží dlouhou dobu. Před aplikací přípravku na pokožku hlavy je třeba umýt.

Černé pepřové suché čipy

Mějte 6 suchých červených pepřových hoblin a nalijte do nich 500 ml ethanolu (alkoholu). Poté nechte 2-3 týdny stát na tmavém suchém místě.

Jakmile je tonikum připravena, je možné jej otírat pomocí masážních pohybů rukou do pokožky hlavy.

Před aplikací roztoku opláchněte hlavu studenou vodou. To zajistí nejlepší možný průtok krvinek. Metoda je velmi účinná, protože je připravena bez chemie.

Přírodní vlasové produkty

Kořen ženšenu

Ženšen je zvláště dobrý pro zabránění vypadávání šedých vlasů.

Chcete-li připravit kompozici, budete muset vzít dezertní lžíci drceného kořene ženšenu a přidat do kontejneru.

Je třeba nalit 0,5 litru vodky. Výsledná směs by měla být ponechána po dobu 10 dnů. Jakmile je kompozice připravena, musíte ji před snídaní vzít v množství jedné polévkové lžíce.

Odkapávání růžového hrotu

Je nutné parní 100 g divokých růžových bobulí v horké vodě. Jakmile je kompozice zcela ochlazena, může být odebráno 300 ml.

Budete je potřebovat denně před snídaní. Povolení tření směsi na špičkách vlasových kořenů. Tato technika pomůže obnovit přirozenou barvu vlasů a skrýt šedé vlasy bez poškození.

Jak vyloučit výskyt šedých vlasů u žen

V první řadě byste měli jíst pouze zdravé jídlo. Je zapotřebí vypít nejméně 1,5-2 litrů vody denně.

To pomůže vyčistit tělo toxinů a různých strusků. Pro zajištění okamžité produkce melaninu bude zapotřebí mnoho produktů.

Potraviny s vysokým obsahem mědi, kyseliny listové a jódu přispějí k tomu, a to:

Rada Dalšími součástmi pro zabránění šedivých vlasů budou bílkovinné produkty. Jedná se o jednu z nejlepších stavebních komponent pro tělo kterékoli osoby. Je však velmi dobře absorbován.

Vysoký obsah proteinových sloučenin je uveden v následujících produktech:

Co dělat, pokud se šedé vlasy projeví v mladém věku

Abyste v budoucnu nemysleli, jak překonat šedé vlasy a jak barvit, měli byste pravidelně masírovat pokožku hlavy.

Metoda pomůže vlasovým folikulům získat co nejvíce nutričních složek. V takovém případě nebude výsledek trvat dlouho a barva už nebude potřebná. Tato technika je perfektní nejen pro ženy, ale i pro muže.

Odborníci doporučují provádět masážní pohyby pro pokožku hlavy pomocí špiček prstů. Pro tento účel je možné zakoupit masér.

Během masáže vznikají příjemné pocity. Doporučuje se jej používat co nejčastěji. Měla by být použita řada masážních technik. Postup a ruce můžete provést.

Jak odstranit vzhled šedých vlasů bez barvy: moderní metoda

Existuje další inovativní způsob blokování vzhledu šedých vlasů bez barvy. To je nejen populární v našich dnech, ale také velmi efektivní.

Jedná se o laserovou terapii. Tato technika je používána trichology. Výsledek se stane znatelným po první návštěvě. Současně je zaznamenána aktivace procesu výměnných procesů.

Je třeba zdůraznit, že zbavit se šedých vlasů je docela reálné. Možné způsoby, od barvení vlasů až po různé odvarky, lidové prostředky a dokonce i laserovou terapii, vám pomohou bez problémů vyřešit problém se šedým pramenem.

Pokud se vám líbil náš příspěvek, jak barvit šedé vlasy, klikněte na příslušné tlačítko níže a sdílejte jej s přáteli v sociálních sítích.

Jak namalovat šedé vlasy s přírodními produkty doma?

Bohužel nikdo z nás nemůže ovládat vzhled šedých vlasů. Mnoho žen čelí tomuto problému - někdo dříve, někdo později. Jak se zbavit šedivých vlasů doma? Pro každou ženu jsou důležité nenápadné šedé vlasy ve vzhledu a barvení v podmínkách svého domova je bojem za vlastní krásu. Pokud nemáte čas, peníze nebo touhu jít do salonu, můžete se s tímto problémem vyrovnat doma.

Jak barvit šedé vlasy doma?

Zdánlivě běžný postup pro barvení šedých vlasů má mnoho z jeho jemností a vlastností:

 • Zapomeňte na povahu vašeho stínu vlasů, protože návrat k němu bude ztrátou pro vás. Je lepší "odtáhnout" od něj pár tónů.
 • Odborníci obvykle doporučují barvení ve světlých odstínech od té doby zjemňují tón, zatímco tmavé odstíny, zvýrazňují a podtrhují všechny kožní defekty a vrásky.
 • Zastavte svou volbu neutrálním tónem, například středně světlou nebo světle béžovou, ať už je to dokonalý odstín.

Když namalujete šedé vlasy v jakémkoli stínu, mějte na paměti, že:

 • pokud nejsou vlasy příliš tlusté, při malování v tmavém tónu se na hlavě okamžitě objeví plešaté plochy, takže je lepší použít blesk na vlasy. Pro většinu šedivých lidí je optimální barevný odstín.
 • Přírodní vlasy, nerovnoměrné barvy, když jsou kořeny tmavší než špičky, proto jsou barvení kořenů obvykle tmavší.
 • Každá osoba je obdařena individuální "absorpcí" vlasů, proto je rychlost barvení pro každý jiný.
 • Pokud stále chcete tmavou barvu, mějte na paměti, že rostoucí šedé kořeny budou mnohem nápadnější díky kontrastu s vybranou tmavou barvou.

Používáme přírodní přípravky pro tónování šedých vlasů

Tyto lidové prostředky jsou nepostradatelné při malování šedých vlasů, které mnoho žen používá poměrně úspěšně:

 • Basma, henna.
 • Kávová zemina nebo zrnka.
 • Léčba heřmánek (je to lékárna).
 • Vyčistěte lusku z cibule.
 • Plody ořechu.

Pokud však používáte přírodní léčiva, nezapomeňte, že:

 1. Přirozeným barvivům je obtížné získat požadovanou jednotnou barvu. Když jsou šedé prameny vzácné, umožní dosažení stejné stejnoměrnosti barvy, když je mnoho šedých chloupků - částice barviva nepravidelně pronikají do vlasů a rozlišují kořeny od špiček.
 2. Je extrémně obtížné, aby barvivo proniklo dovnitř tvrdých vlasů, takže je možné, aby byl při prvním pokusu o barvení bez barvy.
 3. Chcete-li znát důsledky prvního použití nového barviva pro vás, než si plně vymalujete všechny vlasy vaší hlavy, vyzkoušejte to na jednom z vašich pramenů.
https://detoxinista.com/henna-hair-dye-gray-hair/

Když barvíme přirozeným způsobem, získáváme požadované odstíny šedivých vlasů

 1. Kombinace basma s hennou dává nejrůznější odstíny jako možnost získání nových - přidávejte kávu, černý čaj a kakao.
 2. Zvažte délku vlasů, množství šedých vlasů a požadovanou nasycení stínu - z těchto údajů začněte při výběru poměrů pro přípravu přírodních nátěrů.
 3. Červeno-vlasy, když "maskování" šedé vlasy pomůže přirozené barvení henna nebo odvar z cibule peeling.
 4. Tmavovlasí by si měli vybrat Basma, když do ní přidá hennu, takže vlasy by neměly modrozelený odstín.
 5. Pro efekt blond použijte heřmánek.
 6. Pro ženy, chcete-li získat barvy na přírodní bázi, přidejte další hennu ke směsi basma-henna, přidávejte také kávu / kakao / čaj.

Jak barvit šedé vlasy odvar z bylin

Tyto tipy mohou být také použity pro léčbu vypadávání vlasů a jejich prevenci:

 • Vločka heřmánku vařte 1 šálek 0,5 litru vody. Po infuzi po dobu 2 hodin nalijte 2 lžíce glycerinu. Poté položte na problematické šedé oblasti, nezapomínejte na to, že pokryjete hlavu speciální ochrannou čepičkou. Po 1 hodině přidržení směsi na vlasy získáte karamelový tón vlasů místo šedých vlasů.
 • Kořen řeřicha pomůže při malování šedých vlasů ve světle hnědé barvě. Pro toto 2 lžíce. lžíci rhubarbu nalijte vodu a pak vše vařte. Po ochlazení roztoku můžete "ošetřit" šedé vlasy.

Stojí za zmínku, že tyto metody jsou účinné při malování šedivých vlasů doma, kdy je počáteční fáze jejího vzhledu.

Jaké jsou vlastnosti při používání henny a basma při barvení šedých vlasů doma?

Nepodařilo se používat přirozené barvivy ke změně barvy vlasů, aby se skryly šedé vlasy, mnohé ženy si v tomto procesu najdou nějaké potíže. Takže například ti, kteří se chtějí stát jasně červenou "šelma", se pokoušejí držet heňnu na hlavě delší dobu, v důsledku toho, aniž by získali krásný tón vlasů. Jiní se bojí takových "babičkových" barviv, protože se obávali, že by se roztrhali nebo vysušili.

Takže henna / basmo vlasové barvení má vlastní pravidla:

 1. Můžete kombinovat dva způsoby, ale postupně zbarvíte: nejprve hennu (barvu, omýt), pak Basma.
 2. Nepřekračujte časový limit pokynů pro přidržení barviva na vlasy.
 3. Pokud jste před vbarvením "chmýřili" své vlasy, nejdříve se označí jedním tónem. Teprve po klidné reakci vašich horkých vlasů na takový test pokryjte zbývající kudrlinky hennou / basma.
 4. Obvyklá věc, která se týká barvení vlasů doma, jsou skvrny na pokožce hlavy a obličeje po barvení s basma / hennou. Od modro-černé až světle červené - je je velmi obtížné smazat. Pro jejich snadné odstranění je třeba použít pouze krém nebo olej pro potenciálně obarvené oblasti pokožky.
 5. Henna, stejně jako Basma - vizuální "vážení" vlasů. Proto je nutné, aby se po použití těchto látek odstranily známky šedých vlasů, je zapotřebí úplné opláchnutí vlasů vodou, aby se z nich odstranily všechny částice zbarvení.
 6. V případě neúspěšného pokusu zvládnout malířství šedivých vlasů nezávisle doma, měli byste se obrátit na odborníka.

Pro vlasy krátké a střední délky můžete potřebovat 100 až 300 gramů barevného prášku basma nebo hennu. Pro dlouhé vlasy byste měli koupit přibližně 300-500 gramů suchého prášku.

Íránská henna, v kombinaci s různými přísadami, vám umožní získat velmi krásné odstíny:

 • zralá švestka: k hennu je třeba přidat do země sušené bobule
 • tmavý zázvor: přidejte skořici do henny
 • světle červená: henna a zázvor (nebo petržel)
 • zlatá pšenice: přidat heřmánek nebo pampeliška odvar, můžete také přidat trochu kurkuma
 • žluto-červený odstín: musíte přidat odvar z cibule
 • hnědý s nádechem čokolády: přidejte přírodní kávy nebo dubovou kůru hennu.

Jak zbarvovat šedé vlasy doma, aby vypadaly stylově a mladě

Pozdravy všem čtenářům blogu! Jak barvit šedé vlasy? Tento problém znepokojuje mnoho žen. Zkusme odhalit tajemství toho, jak zůstat mladí, najít způsoby barvení šedých vlasů a vybrat bezpečné barvivo.

Jak vypadat mladší, když jsou šedé vlasy

Jakou barvu nabarvíš šedé vlasy, abys neviděl tvůj věk? Barva kudrlin může zdůraznit nejlepší stranu a vytvořit obrázek starší než jeho roky.

Krásná polovina má spoustu nástrojů, aby ji udržel mladý - od střihu až po chirurgický skalpel. Chcete-li vypadat mladší, zvolte správnou barvu vlasů.

Stylisté věří, že dobrá barva vlasů pro zralou ženu je jasná. Samozřejmě existují dámy, které dokážou dosáhnout módního bělení kudrlin, a to jim hodně vyhovuje.

Jakou barvu chcete barvit? Jen ne v temnotě! Pokud jste byl tmavovlasý člověk celý svůj život, pak šedovlasé prameny by měly být zbarveny 1-2 tóny světlejší, aby nedošlo ke zvýšení věku. Není to nápadné, světlé odstíny osvěží tvář a je mnohem snazší vyzdvihnout barvu.

Stylisté nedoporučují, aby drasticky změnili barvu, nechte mladé dámy dopřát to.

Jak vybrat nejlepší odstín

 • Před výběrem barvy jej důkladně umyjte a podívejte se do zrcadla.
 • Pokud uvidíte efekt "umyté obličeje", pak okamžitě vyberete správnou paletu, ta vám už nevyhovuje.
 • Pokud nevidíte rozdíl, pak nechte barvu kudrlin, která je nyní.
 • S bledou kůží se vyvarujte tmavých odstínů, protože tmavá barva bude zdůrazňovat vrásky.
 • Světlá paleta odvádí pozornost od vrásek.
 • Pokud volba spadla na světlé odstíny, pak zvolte přírodní barvy, vyhnout se žluté, červené barvě.

Nejvíce přirozená barva je světle hnědá.

Pokud se ve vašich vlasech objevilo stříbro, nejlepší cesta je světle hnědá. Jak šedé barvivo na vlasy ve světle hnědé barvě?

Nejprve zaznamenáváme výhody světle hnědého tónu:

 1. Světlá hnědá barva nestárne a růst kořenů nebude z pozadí běžných stohů příliš izolován.
 2. S věkem, vlasy nejsou tak silné a skalp začne svítit. Se světle hnědým odstínem nebude průsvitnost tak výrazná.
 3. Blondýna gama dá vaším vlasům větší objem.

Tajemství vysoce kvalitní barvení:

 • Před lakováním naneste na 10 minut 3% nebo 6% okysličovadla, pak se vaše vlákna lépe "akceptují" jakékoliv barvivo.
 • Blokujte zámky ručníkem.
 • Aplikujte barvu, začínající s chrámy a korunou, je nejvíce v chrámech šedých vlasů.

Chtěli byste dostat světle hnědý tón, pak přijměte přirozený tón a promícháme 6% okysličovadlem.

Tento odstín je vhodný pro ženy s modrými nebo hnědými očima. Chcete-li získat hlubokou blondýnu, musíte projít stupněm vyčištění a poté aplikovat požadované barvivo.

Chcete-li získat popelník-blond, pak promíchejte barvu a Estel korektorů takových odstínů: 8/1 (světle hnědý popel), 7/1 (středně hnědý popel) a 6/1 (tmavě světlý popel). Chcete-li odstranit červenou hlavu, měli byste si koupit korektory Estel Essex 0/22 (zelené) a 0/66 (fialové) a Estel Deluxe 0 / G (grafitové).

Každá osoba má svou vlastní reakci na barvivo, takže musíte experimentovat.

Lidové recepty

Ne všechny ženy jsou připraveny experimentovat s barvami. Je možné dosáhnout požadovaného odstínu lidových léků?

Kaštan:

 • čajový pivovar (silný) - 1 polévková lžíce. lžíce;
 • 1 žloutku;
 • Cognac -1 čajová lžička.

Všichni rozmíchněte, položte na hlavu a zahřejte šátek po dobu 30 minut.

Další recept:

 • mletí nezralé skořápky z vlašských ořechů;
 • Nalijte do vody, přivést k husté konzistenci.

Udržujte na hlavě po dobu 25-50 minut.

Bez barvy můžete dosáhnout krásného světlého odstínu: suchý heřmánek květiny -150 g, nalijte vroucí vodu, nechte vařit 50 minut. K filtrovanému vývaru přidejte 2 polévkové lžíce. citronová šťáva. Denně navlhčete prameny bez praní.

Bez škody na kadeře použijte následující složení:

 • mix rovnoměrně citrónovou šťávu a vodku;
 • namočte vlasy;
 • suché, lépe na slunci;
 • opláchněte vodou.

V rusovlasé kráse pomůžete obrátit vývar cibule kůry:

 • cibulová kůra - 55 g;
 • vroucí voda - 200 ml;
 • vaříme 20 minut.

Denně navlhčete hlavu, dokud nedosáhnete požadované barvy.

Pro blond kudrlinky: rhubarbové stonky naplní bílým vínem v poměru 1: 4, vaříme až se snížíme dvakrát. Napjatý vývar, aplikujte na prameny, držte půl hodiny.

Pro hnědoucí čajovou směs:

 • Vezměte černou čaj a šalvěj bylinku 1 polévkovou lžíci. lžíce;
 • nalijte 2 šálky horké vody;
 • vařte po dobu 2 hodin, filtr;
 • přidat 0,5 lžíce alkoholu.

Vložte směs na hlavu, držte ji 1 hodinu.

Efektivní henna recepty s basma

Henna a basma bez chemie vám pomohou najít správný odstín. Po aplikaci těchto přírodních barviv se vaše vlasy stanou silnějšími a zdravějšími. Henna může být použita samostatně, ale s Basma buďte opatrní, můžete se dostat do černé barvy. (Barvivo zředte do sklených nebo porcelánových misek do pastovitého stavu).

Co zvolit poměry henny a basma:

 1. Světle hnědé barvy - henna a basma poměr 1: 1, držte 30 minut.
 2. Lehký kaštan - Basma a henna 1: 1, ale musíte mít 1 hodinu.
 3. Tmavý kaštan - henna a basma v poměru 1: 2, držte 1,5 hodiny.
 4. Bronz - henna a basma 2: 1, držte 1,5 hodiny.
 5. Černá henna a basma v poměru 3: 1, udržujte 4 hodiny.

Směs henny a basma může být vařena, pak bude barva vypadat mnohem silněji. Čím tmavší jsou prameny, tím delší je potřeba udržet kompozici na hlavě.

Jak se stát blondou

Majitelé světlých plodin po dlouhou dobu mohou bez tónování. Ale když šedé vlasy už nejsou skryty, pak musíte uniknout tónování. Krása je nejlepší v blonde.

Pro šedé kudrlinky zvolte zlatou blondýnu 2 tóny lehčí než váš přirozený odstín, takže rostoucí stříbrné kořeny nechycují oko.

Vyberte formulace obsahující amoniak. Dobře malovat přes "stříbro" může přirozené tóny bez stínu. Na obalu těchto barev naleznete celé číslo s nulou nebo písmenem N: 5.0 nebo 7/0 nebo 3N.

Jak udělat brunetku

Brunettes šedé vlasové kořeny se stanou viditelnými po 10 dnech. Tmavé vlasy s šedými vlasy vyžadují častější tónování.

Pokud existují šedé kořeny, pak musíme projít takovými etapami.

 1. Nejprve aplikujte barvivo pouze na kořeny a poté ho rozetřete po celé délce vlasů.
 2. Můžete si skrýt šedé vlasy, pokud je již velmi patrné, pokud necháte barvu na koříncích po dobu nejméně 20 minut. Potom distribuujte barvicí kompozici na všechny prameny.

Henna s přírodními doplňky

Mnoho žen se přizpůsobilo používat hennu s přírodními produkty, které umožňují získat krásný stín, stejně jako posílit oslabené prameny.

Přidejte silný heřmánkový extrakt do henny, abyste získali medovo-zlatý tón.

Zlatý kaštan s mědí se získává, pokud si ve stejných částech užíváte heňu a zemní přírodní kávy. Připravte kávu: na sklenici vroucí vody 5 lžiček, pak zředte hennou s tímto čajovým lístkem. Udržujte na hlavě 5 hodin.

Jak namalovat první šedé vlasy

Když jsou první šedé vlasy lépe vymalovány v barevné barvě a můžete zůstat v světle hnědých nebo světle hnědých odstínech. Popelník je vhodný pro letní barvu žen. Budou vypadat ještě rafinovanější a upřímnější.

Jak namalovat vlasy v jasně zbarvené barvě? Můžete odstranit odolnou krémovou barvu nebo tonikum vaší oblíbené palety. Vybrané prostředky pokrývají všechny kudrlinky, nechávají se 20 minut. Po tonizaci opláchněte vlasy vodou. K udržení vybraných odstínů popela po dlouhou dobu budete muset barvit vlasy každé 2 týdny.

Nebojte se, pigment se rychle hromadí ve vláknech, nemusíte postupovat tak často. Koupit balzám, tonikum nebo šampon pro udržení vybrané palety.

Nejlepší nástroje pro malování šedých vlasů

Pokud máte zcela šedé vlasy, vyberte si jednu z jejich barev, kde se berou v úvahu všechny poměry barev.

 • Preference Feria na L'oreal - vhodné pro domácí použití;
 • Estel Essex - má korektor, který usnadňuje postup;
 • Estel Silver De Luxe - gamma je reprezentována tmavými nasycenými odstíny;
 • Igora Royal - umožňuje skrýt šedé vlasy o 100%;
 • Dream Age Socolor Beauty - neobsahuje amoniak.

Módní stříbro

Potřebuji malovat šedé kudrlinky? Koneckonců, můžete dosáhnout takových ohromujících odstínů jako perly, plazivá platina, matka perly, stříbro, ztmavené kořeny.

Stojí za zmínku, že v poslední době se móda pro šedé vlasy stala tak populární, že mladé dívky se snaží předem přidávat stříbro do vlasů.

Muži mohou také používat stejné barvy jako žena. Šedovlasý muž vypadá jako skutečný macho.

Muži, kteří šediví, vyzdobují a dávají originalitě a kouzlu obrazu.

Podívejte se na video o tom, jak barvit šedé vlasy doma:

Nakonec: jste se naučili barvit šedé vlasy a teď se rozhodnete pro sebe, ale musíte je barvit, zvlášť když jsou nyní v módě?

Co a jak provádět barvení šedých vlasů?

Většina současných žen má tendenci skrývat šedé vlasy barvou barvy. Tato metoda je nejrychlejší a možná nejvěrnější. Abyste co nejvíce zbarvili šedé vlasy, musíte se jen naučit několik důležitých nuancí!

Příprava šedých vlasů pro barvení

Rozhodnete-li se barvit šedé vlasy doma, nezapomeňte řádně připravit vlasy. To lze provést dvěma různými způsoby.

Metoda 1. Dodatečná pigmentace

Pre-pigmentace je postup, během kterého se šedé vlasy naplní pigmentem. K tomuto účelu aplikují na hlavu vlasů speciální barvu (permanentní barvu Schwarzkopf Pre-pigment, pre-pigmentaci přípravku Lotion Cutrin, Pre-Color Farma Vita), jejíž drobné molekuly vyplňují všechny dutiny a usnadňují malování dokonce silně šedých vlasů.

Při malování v tmavé barvě pro další pigmentaci zvolte barvu, která je o 1 tón lehčí než hlavní barvivo. Při zbarvení lehké drogy lehčí nejméně 2 odstíny. Ale pro tvrdé vlasy je třeba vybrat variantu 2 odstíny tmavší než konečný výsledek.

Je to důležité! Tenké chloupky jsou nasyceny pigmentem aktivněji a rychleji, proto před pigmentací může tón a tón způsobit ztmavnutí.

Prostředky pro pigmentaci šedé vlasy drží asi 20 minut, a pak pečlivě hřeben ven. Zde hodně závisí na struktuře vlasů - čím hrubší jsou, tím déle trvá postup. Poté se barva aplikuje na požadovaný odstín - vše bude provedeno bez problémů.

Pozor! Při ohniskových šedých vlasech jsou předběžná pigmentace vystaveny pouze problémovým oblastem (kořeny, chrámy, jednotlivé bělené kadeře apod.).

Metoda 2. Mordensage nebo směs štětin

Mordensage je zvláštní uvolnění kutikuly, což usnadňuje pronikání barviva do pramenů. Pro uvolňování vloček se používá oxidační činidlo při 6% (pro středně tvrdé vlasy) nebo 9% oxidu (pro velmi tvrdé vlasy). Nástroj se uchovává po dobu 20 minut a jeho zbytky se otírají ručníkem. Okysličovadlo lze aplikovat jak na problémové oblasti, tak na celou hlavu vlasů (pokud jsou vlasy více než 50% a jsou rovnoměrně rozloženy po celé hlavě). Pak můžete jít na klasickou malbu.

Chcete-li vyhodnotit výsledky těchto postupů, podívejte se na tyto fotografie.

Barvy na malování šedých vlasů

Chcete-li se zbavit šedivých vlasů doma, můžete použít barvy s příslušným štítkem. Jsou mnohem silnější a pigment obsahuje alespoň dvakrát tolik, takže se mohou snadno vyrovnat s barvením porézních a bezbarvých pramenů.

K počtu nejlepších prostředků lze bezpečně přiřadit:

 • Preference Feria na L'oreal - hlavní charakteristickou vlastností nátěrů této značky je optimální kompozice a univerzální proporce, které jsou ideální pro domácí použití;
 • Estel Essex - ideální pro dámy, které mají hodně šedivých vlasů (více než 70%), má dostupnou cenu a širokou škálu odstínů (více než 50). Zahrnuto je korektor, který usnadňuje malování;
 • Estel Silver De Luxe - určen k malování skelných šedých vlasů, tvořených tmavými nasycenými odstíny;
 • Matrix - bez amoniaku, který je ideální pro šedé prameny. Tato značka má až 15 odstínů - většinou lehká;
 • Igora Royal - má širokou barevnou paletu a vynikající kvalitu, umožňuje skrytí 100% šedých pramenů. A co je nejdůležitější - výsledek se shoduje s odstínem, který je nakreslen na balení;
 • Dream Age Socolor Beauty - neobsahuje amoniak, a proto nepoškodí ani tenkou hlavu vlasů, paleta obsahuje 17 stylových odstínů.

Je to důležité! Výsledek barvení závisí převážně na individuálních vlastnostech, takže docela opačné recenze mohou jít o stejnou značku. Navíc suché a tenké pigmenty vypadají lépe než mastné a husté. Proto je v prvním případě lepší použít barvivo bez amoniaku, zatímco ve druhém případě by byla ideální trvalá varianta.

Koupit barvu pro šedé vlasy může být jak v obyčejné, tak ve specializovaném obchodě. Samozřejmě, že její cena se poněkud liší od obvyklých barviv, ale tyto fondy zůstávají mnohem déle a leží rovnoměrně. Při výběru je třeba zvážit, jaký typ šedých vlasů chcete malovat. Přírodní odstíny s 6% oxidačním činidlem - zlatým, jasanovým, kaštanovým, čokoládovým, atd. - jsou vhodné pro natírání rozptýlených šedých vlasů, ale ohnivé šedé vlasy vyžadují koncentrovanější složení, které může proniknout do hloubky a samo o sobě zaplnit zámky. Jestliže metoda barvení zahrnuje smíchání několika barev, může se provádět pouze ve stejné linii.

Pokud nechcete používat trvalé barviva, vyzkoušejte tónovací šedé vlasy s tónovými činidly - balzámy, tonikum, šampony, spreje atd. Ovšem jsou schopny zvládnout pouze malé množství bělících vlasů. Pokud je hodně šedivých vlasů (více než 30%), nebude tato metoda šetřit. Použití tónování kosmetiky má další důležitý rys - mohou dát pramenům mírně odlišný odstín, takže je vystupují z jiných vlasů.

Tip! Při výběru barevných výrobků věnujte pozornost značení. Poukazuje na procento šedých vlasů, které tento nástroj snadno přebarví.

Nejoblíbenější tóny jsou:

 • Schwarzkopf Vonacure - řada přípravků z tónů, které dodávají vlasům krásný stříbrný odstín;
 • Irida Classic - účinné balzámy za velmi přijatelnou cenu;
 • Estel De Luxe Silver - se liší v širokém a různém měřítku;
 • Loreal Professional - nabízí řadu odstínů šampónů;
 • Cutrin - umožňuje zbavit se šedých vlasů bez poškození jejich struktury.

Přírodní produkty pro lakování šedých vlasů

Milovníci všech přirozených doporučují používat efektivní lidové prostředky, známé od dob našich babiček. Nabízíme řadu receptů, které vám umožňují získat krásné barvy.

Recept číslo 1. S heřmánek

 • Heřmánek - 150 g;
 • Citronová šťáva - 2 polévkové lžíce. l;
 • Voda - 0,5 l.
 1. Naplňte suché květy heřmánku pouze vařenou vodou.
 2. Trvejte pod víkem 40-50 minut.
 3. Filtruje se přes plátno.
 4. Přidejte citronovou šťávu.
 5. Aplikujte tuto masku téměř denně.

Díky této kompozici se můžete nejen zbavit šedivých vlasů, ale i rychle se proměnit v přirozenou blondýnu.

Číslo receptury 2. S cibulovou kůrou

 • Cibule Husk - 30-50 g;
 • Glycerin - 2 lžičky;
 • Voda - 200 ml.
 1. Naplňte cibuli pouze s vařenou vodou.
 2. Vařte 20 minut.
 3. Chladit, filtrovat a aplikovat na prameny.
 4. Mějte hodinu a půl.
 5. Opláchněte vodou z vodovodu.
 6. Opakujte denně.

Maska s cibulovou kůrou dává pramenům příjemný zlatavě červený odstín.

Recept číslo 3. S heřmánkem a limetkovým květem

 • Heřmánek - 1 díl;
 • Linden květ - 1 díl;
 • Voda - 200 ml.
 1. Smíchejte líp a heřmánek květiny ve stejném hrnečku.
 2. Zvolte pro recept 4 polévkové lžíce. l a umístěte je do termosu.
 3. Na ně přelijte vroucí vodu.
 4. Nechejte směs stát alespoň 2 hodiny.
 5. Filtruje se přes plátno.
 6. Nasytí celou délku horkou kompozicí.
 7. Postavte čepici z teplého ručníku.
 8. Počkejte pár hodin.
 9. Opláchněte vodou z vodovodu.

Tip! Chcete-li získat intenzivnější odstín, netlačte na tloušťku a aplikujte všechny dohromady. V tomto případě však bude nástroj mnohem těžší umýt.

Recept číslo 4. S citrónovou šťávou

 • Citronová šťáva - 1 díl;
 • Vodka - 1 díl.
 1. Smíchejte všechny přísady.
 2. Dobře namočte prameny.
 3. Suši je na slunci.
 4. Opláchněte vodou z vodovodu.

Tato metoda vám dokonale skryje šedé vlasy a snižuje mastnost vlasů.

Číslo receptury 5. S rebarbem

 • Kořeny a listy rebarbory ​​jsou spousta;
 • Bílé víno - 0,5 l.
 1. Jemně řezte listy a kořeny rostlin nůžem - potřebujete asi 100 gramů.
 2. Nalijte bílé víno.
 3. Vroucí se, dokud objem kapaliny nedosáhne 200 ml.
 4. Nasytí celou délku.
 5. Postavte čepici z teplého ručníku.
 6. Namočte 60 minut.
 7. Opláchněte vodou z vodovodu.

Tento nástroj je vhodný pro prameny mastného typu s regrown kořeny.

Číslo receptury 6. S kakaem, kávou a čajem

 • Voda - 100 ml;
 • Kakao - 2 lžičky;
 • Instantní káva - 4 lžičky;
 • Čaj - 4 lžičky.
 1. Nalijte čaj příchuť 100 gr. čistá voda.
 2. Vařte na nízké teplotě po dobu 20-25 minut.
 3. Nalijte kávu a kakao.
 4. Dobře promíchejte.
 5. Nasajte vlasy.
 6. Postavte čepici z teplého ručníku.
 7. Vypláchnout za půl hodiny.

Tento nástroj vám umožňuje dát šedým vlasům bohatý blondýlový tón.

Číslo receptury 7. S šalvějí

 • Sage bylina - 5 lžící. l;
 • Voda - 200 ml.
 1. Naplňte bylinkovou bylinu pouze vroucí vodou.
 2. Trvejte alespoň 1 hodinu pod víkem.
 3. Filtruje se přes plátno.
 4. Nasytí celou délku.
 5. Opakujte denně.

To je nejlepší způsob, jak se vypořádat se šedými kořeny.

Číslo receptury 8. S šalvějí a černým čajem

 • Černý čaj - 1 díl;
 • Sage - 1 díl;
 • Vodka (1 polévková lžička L.) nebo čistý alkohol (1 polévková lžička);
 • Voda - 200 ml.
 1. Smíchejte čaj a šalvěj ve stejném množství.
 2. Nalijte 1,5 UF. l složení 1 šálku vroucí vody.
 3. Vařte na nízké teplotě po dobu 2 hodin.
 4. Filtruje se sítem.
 5. Nalijte vodku nebo alkohol.
 6. Třepte dobře do kořenů.

Tento nástroj je vhodný pro brunety nebo hnědovlasé ženy.

Číslo receptury 9. S kávou, hennou a basma

 • Čerstvě vařená káva - asi 100 ml;
 • Henna - 1 díl;
 • Basma - 2 části.
 1. Připojte hennu s basma.
 2. Nalijte horkou kávu a dobře promíchejte. Pokud si přejete, můžete přidat 2 polévkové lžíce. l kávu a nalijte směs vodou.
 3. Dobře namažte prameny.
 4. Postavte čepici z teplého ručníku.
 5. Udržujte 1-1,5, a ještě lepší - čtyři.
 6. Opláchněte vodou z vodovodu.

Díky této směsi dostane hlava vlasů stylový kaštanový tón.

Recept číslo 10. Se smrkovou kůrou

 • Kůra jedla - 2 polévkové lžíce. l;
 • Voda - 200 ml.
 1. Rozdrtit kůru jedl, nakrájejte ji nožem.
 2. Kousky nakrájejte na mletou mlíku - mlejte na prášek.
 3. Naplňte 1 šálek pouze vařené vody.
 4. Protome 5 minut na vodní páru.
 5. Nasytí celou délku.
 6. Postavte čepici z teplého ručníku.
 7. Mějte hodinu a půl.
 8. Opláchněte vodou z vodovodu.

Číslo receptury 11. S hennou a kakaovým práškem

 • Henna - 1 díl;
 • Voda - 100 ml;
 • Basma - 2 části;
 • Kakao - 5 lžící. l
 1. Smíchejte všechny přísady.
 2. Naplňte horkou vodu.
 3. Nasytí celou délku.
 4. Postavte čepici z teplého ručníku.
 5. Držte po dobu 2-3 hodin.
 6. Opláchněte vodou z vodovodu.

To je nejlepší možnost pro ty, kteří chtějí barvit čokoládovou barvu, ale nechtějí kupovat trvalé barvy.

Tipy pro využití prospěšných vlastností kakaa pro barvení vlasů:

Číslo receptury 12. S hennou a basma

 • Henna - 2 části;
 • Basma - 1 díl;
 • Voda - 100 ml.
 1. Mix henna a basma.
 2. Naplňte vroucí vodou.
 3. Nasytí celou délku.
 4. Chcete-li získat červeně červený odstín, držte jej 30 minut. Pokud chcete, aby vaše vlasy byly jasně červené, prodloužte dobu expozice na 4 hodiny.

Číslo receptury 13. S hennou, čajem a basma

 • Henna - 0,5 dílů;
 • Basma - 2 části;
 • Rajčatová šťáva - 3 polévkové lžíce. l;
 • Silný čaj nebo voda - 100 ml.
 1. Mix basma a henna.
 2. Chcete-li získat trochu načervenalý odstín, nalijte horký čaj. U hnědých tónů můžete vzít čistou vodu.
 3. U ton z granátového jablka přidejte šťávu z červené řepy.
 4. Nasytí celou délku.
 5. Držte pár hodin.
 6. Opláchněte vodou z vodovodu.

Doporučení ohledně získání požadované barvy s hennou:

Recept číslo 14. S ostružinovou šťávou

Chcete-li barvit šedé vlasy světle červený odstín, namočte suché vlasy s čerstvým ostružinovým džusem. Namočte jej na hodinu a opláchněte studenou vodou.

Recept číslo 15. S ořechovou kůží

 • Alkohol - 100 ml;
 • Nakrájená ořechová skořápka (zelená) - 2 lžíce. l
 1. Naplňte obal alkoholem.
 2. Nechejte médium stát 30-35 minut.
 3. Namočte celou délku a držte ji půl hodiny.
 4. Opláchněte vodou z vodovodu.

S tímto receptorem můžete získat odolnou barvu kaštanu.

Další tipy

Barvení šedých vlasů má své vlastní vlastnosti, ale díky našemu poradenství se můžete snadno vyrovnat s tímto náročným úkolem:

 • Šedé vlasy obsahují vzduchové bubliny, které zabraňují trávení melaninu a zkomplikují proces barvení. Pro dosažení požadovaného tónu může být doba expozice kompozice mírně zvýšena;
 • Nebuďte líní, abyste si pečlivě prostudovali pokyny a zjistili, zda je určitý nástroj vhodný pro malování šedé;
 • Jak si vybrat barvu vlasů? Abyste nebyli uvězněni, zastavte na laku pár tónů, které jsou tmavší než přirozený odstín. Nejlepší je použít hnědé barvy - jsou téměř všechny na obličeji a dokonale maskují šedé vlasy, které vznikly. Ale fialové, měděné a červené tóny nezaručují 100% výsledku;
 • Pokud jsou bílé zámky rozptýleny po celé hlavě, zvýrazněte nebo zbarvíte. Módní asymetrický účes může být alternativou k barvení - umožňuje rychle se vyrovnat s ohniskovými šedými vlasy;
 • Začněte zbarvit z míst největšího hromadění šedých vlasů - chrámů a parietální zóny. Tímto pravidlem automaticky zvýšíte dobu expozice kompozice v nejproblematičtějších oblastech;
 • Chcete-li krásně zdůraznit projevy související s věkem, neváhejte použít barvu stříbřitého stínu nebo bezpuchového blond. Jakmile je pigment vymyt, může být aplikován balzám přesně stejné barvy. Může také zakrýt kořeny;
 • Když postup zopakujete, aplikujte směs na kořeny a poté zbytkovou délku kartáčkem. Po 15 minutách důkladně vyčistěte přechod;
 • Pokud máte vrásky, dejte příliš tmavý tón - bude to jen zdůraznit váš věk. To platí i pro velmi vzácné vlasy - pokožku hlavy bude svítit vlasy;
 • Tenké a křehké prameny musí být natřeny na 3% oxidu, sklovitého, neslušného a velmi šedého - na 9%;
 • Kvůli zvýšenému objemu účesu zastavte světlé odstíny;
 • Nestříkejte šedé vlasy v tahu nebo v chladné místnosti - barva prostě nebude trvat;
 • Pokud jste nikdy neměli barvit, ale nyní musíte bojovat s šedými vlasy, zesvětlete vlasy o 1 nebo 2 tóny;
 • Aplikujte barvivo, které jste si vybrali, silnou vrstvou - vlasy by měly "koupat";
 • Na šedé hlavě vlasové barvy se drží mnohem horší, takže musíte barvit mnohem častěji. K udržení pramenů v dobrém stavu se naučíte, jak se o ně starat. K tomu použijte šampon, masku a balzám pro barevné vlasy;
 • Pokud je po barvení stále viditelné bělené vlasy, v dalším postupu smíchejte 2 díly barviva s 1 dílem okysličovadla.

No, teď víte, jak barvit šedé vlasy, abyste dosáhli vynikajícího výsledku.

Viz též: barva na šedé vlasy sami (video)

Pro Více Informací O Suché Vlasy