logo

Dětský krém na obličej: je možné použít dospělé? Obličejová pleťová péče

Obsah:

Navíc recenze maminky říkají, že poté, co se pokožka tváře stává hladká a dobře upravená, kosmetologové trvají na tom, že pro dospělé je nemožné takové prostředky používat. Co je to tajné dítě make-up, zkuste to zjistit níže.

Je možné rozmazat obličej s dětským krémem?

Chic, krása, krása! Jako vždy lidé pocítili radost a sladkost života, začali kupovat zboží ve všech odděleních obchodních domů, kupovat si dovezené spotřebiče a oblečení a dovezené výrobky a cigarety, ani bulharské a Cosmosové a Astra podobné, ale licencovali americkou Marlboro, Camel, Winstone.

. V sovětských dobách ženy neznají štěstí koupání. Namísto soli pro lázně a pěny a nejrůznějších moderních aromatických olejů během let po "stagnaci a puči" lidé vrhli do koupele druh borůkového koncentrátu, vonícího borovými jehličkami a oranžovou barvou!

Mnoho lidí mělo své hlavy a vlasy, většina lidí umývala mýdlem Jehličnan, koupali se, dítěti, dehtu a šampon byl vyroben v nějaké chemické továrně, kde okamžitě vyráběli prací prostředky a domácí chemikálie pro dům. V Tolyatti si pamatuji obrovské plastové lahve šamponů Seleny. Z čeho se vlasy přilepily a nebylo možné je pokořit. Tam byl také šampon v trubkách, jako pro zubní pastu - "Egg".

Mimochodem, vzpomínám si na případy ze zkušených příběhů, jako je mytí hlavy s pracím práškem a mycím prádlem! Navíc, abychom šetřili prací prostředky, my jsme myli hlavu přímo v umyvadle, kde bylo prádlo namočené! A to - koneckonců, prací prášek byl nedostatek a mycí prádlo!

Pro ty, kteří se alespoň trochu zajímají o úspěchy moderní kosmetiky, otázka "Mohu použít krém na ruce - na obličej?" Způsobí naprosté zmatení a kategorické popření. Racionální zrno, jako vždy, je uprostřed.

Glycerin pro kůži kolem očí

Samotný glycerin nemůže být přiřazen k toxické složce, ani nelze nazvat jedem. Vše však závisí na tom, co je extrahováno a kolik je ve vašem očním krému. Syntetický glycerin může způsobit alergie a suchou pokožku citlivou na citlivou pokožku (není divné, je-li to určeno k jejímu zvlhčení?)

Kromě toho může nadměrné množství glycerinu vytvářet lepkavý efekt na kůži, ale to není příliš příjemné, protože stále musíte ještě použít základ nebo stín!

Přesně teplota až -2 ° C a nižší udržuje krém Garnier pro velmi suchou pokožku (ten v červené trubici). V zimě je zachraňuji jenom. Ne nadšení pro parfémy (ne proto, že je to rušivé, stejně jako to.) Velmi masivní trh :)), stejně jako většina produktů této značky, ale funguje to jen s trestem.

Body Shop a Loxitan nervózně kouřili po stranách. Dokonce i Yves Rocher ve vánočních sbírkách jsou úspěšné ruční krémy, které jsem kdysi měl s arnikou - velmi dobře změkčené a zvlhčené. Oh, a v noci můžete rozmazávat něco jako hroznový olej a nosit bavlněné rukavice.)

Ach, díky za špičku na krému! A jak dlouho trvá na této teplotě? V noci, pokud je vlevo, ráno vytlačené?

Bodishopovský s konopím - mastný. ruce "v něm" jsou jasně méně zmrzlé. Obvykle se nosím před odjezdem a během dne podle potřeby. V autě jsem stříhala sporák a volant v mém šedém kufříku - to také pomáhá :)

Už dávno se dívá na tuto sérii! Zkoušel jsi mandlový olej? To mi vyhovuje, ale auto se stále obrací na kámen:

o kuperozu. tvá matka je docela velká. poslat ho na laser? 760 - cena závisí na oblasti, rozuměl jsem správně?

Byl jsem na nosu, zapadl jsem do oblasti 1 m2 viz, takže cena je 760 p. Je-li plocha větší, pak je to pro každý čtvereční cm nosu. Cena se stále liší podle zóny.

Nevím o teplotě skladování, ale nohy-ruce jsou ukládány pouze vanilkovou ruční krém. Možná vám to pomůže, jinak mám skutečný problém v zimě, po každém kontaktu s vodou.

Děkuji, ale v teplejších místnostech používám draho milovanou záchrannou kavárnu s mandlovým olejem. Přestože je navržen tak, aby se z nouzových případů zotavil, hodí mě denně jako po kontaktu s vodou a suchým vzduchem.

Jste z Moskvy? pokud ano, můžete mi říct, kde byla nádoba odstraněna?)

Ale kosmetologové sdílejí obavy, že dětský obličejový krém není tak dobrý, jak se zdá na první pohled. Důvodem jsou rozdíly mezi dětskou a dospělou kůží. V dětské kůži, aktivní metabolismus buněk, dermis se obnovuje mnohem rychleji než u dospělých, procesy regenerace dětské pokožky probíhají zvláště rychle a produkty rozkladu a toxiny jsou okamžitě eliminovány. To vše vede k tomu, že kůže dětí je dokonale hladká, měkká a sametová. Současně se však ochranný lipidový film pokožky dětí ještě nevytvořil, takže jejich kůže je citlivější a jemnější. K ochraně této pokožky patří lanolin do složení dětských krémů, což vytváří ochranný film na povrchu pokožky. Na rozdíl od dětské pokožky, pro dospělé tento film vytváří více škod než dobrého, protože zpomaluje metabolické procesy v kůži, zabraňuje odstraňování toxinů a lepí odumřelé kožní buňky epidermis. To je třeba vzít v úvahu při rozhodování o použití dětských výrobků pro dospělé kůže, ačkoli ihned po jejich začátku se kůže skutečně začne vypadat lépe, stává se hladká a hedvábná, ale po delším užívání se stav pokožky zhoršuje. Kůže začíná postrádat kyslík a stává se dehydratovaným.

Klíčovou složkou většiny zvlhčovačů nepotřebuje žádné konzervační látky, vůně a krásnou sklenici. Výkonný antioxidant: vyhlazuje vrásky, zabraňuje stříhám a vyživuje suchou pokožku. Může být použit na obličej, tělo a kůži kolem očí.

Kde koupit: v lékárnách (obvykle prodávané pod názvem "Acetoát tokoferolu"), na stránkách vitaminglobal.ru.

9. Mandlový olej - 110 rublů. pro 50 ml

Ovocné herkulové masky. Ve večerních hodinách nalijte ovesnou kaši studenou vodou. Ráno se vaří, trochu se ochladí a vylije do teplé šťávy, kterou máte po ruce. Můžete přidat vitamín A.

V budoucnu buňky kůže ztratí vlhkost a stanou se nasyceny toxiny. Výsledkem je, že po několika týdnech používání dětského krému vypadá kůže na obličeji horší.

Mohu použít vlasy na zvlhčení?

Pokud si myslíte, že krém - zvlhčující, konce vlasy - suché, dělení. Bude krém na ruce hydratovat vlasy? Nevadí se vlasům?

Mám zájem o výrobky pro péči, otázka byla zajímavá. Našla informace, že dětská krémová směs, vybraná s nejpřirozenější složkou, se doporučuje pro suché a křehké vlasy, pro rozkrojené vlasy, pro pokožku hlavy. S největší pravděpodobností nebude žádná újma. Už jsem vyrobil masky z oleje, dobrý účinek. Pokusím se použít vlasy na zvlhčení.

Ve skutečnosti může být krém na kůži bezpečně použit pro vlasy. Jak jako maska, tak jako balzám péče. A není to zvlhčující vlastnosti krému. Nezapomeňte, že kůže a vlasy mají jinou strukturu, takže samotný krém bude mít různé účinky. Nebo spíše, složky krému budou fungovat jinak.

Kompozice většiny ručních krémů obsahuje: vazelínu, glycerin, různé oleje, alantoin, močovinu, vodu, vitamín E atd. Vše je vhodné pro péči o vlasy. A pro rozdělené konce.

Je třeba mít na paměti, že kožní krém bude pro vlasy poněkud těžký. Proto je potřeba velmi malé množství, pokud je výrobek používán po mytí jako nesmazatelný. A jako maska ​​může být takový krém bezpečně aplikován nejen na vlasy, ale na suchou pokožku hlavy. Taková maska ​​je omyta snadněji než olejová. Ano, a přínosy pro pokožku přinese.

Univerzální hydratační krém NIVEA Creme - recenze

Nejvíce neobvyklým způsobem použití univerzálního krému je maska ​​vlasů. Zajímalo by vás, jaké jsou vaše vlasy. Okamžitá přeměna poškozených vlasů. Fotky výsledků jsou připojeny.

Nechci skrýt - než jsem byl velmi krvelající o tuto krém, skoro jsem ji nepoužil, až na to, že se občas aplikoval na nohy. Všechno bylo změněno postou jednoho bloggeru krásy (už si nepamatuji, který z nich teď), který nabídl zcela nečekaný způsob použití tohoto krému (ona ho poznala od talianského přítele). Používejte ji jako masku na vlasy.

Aplikujte masku na celou délku vlasů, stejně jako na pokožku hlavy. Je to snadné, protože krém neteče a nepodléhá oděru. Mimochodem, pomocí masky získáte pěkný bonus - zvlhčujte kůži vašich rukou a změkčujte pokožku. Na vlasy pod lopatkami se používají asi 2/3 75 ml plechovek.

Pak je všechno jako obyčejná maska ​​- zabalíme vlasy přilnavým filmem a zabalíme jej ručníkem. Potřebuješ ho na hodinu.

Pak se umyjte. Nebudu oklamat tady - je těžké umýt krém, bude to trvat 2-3krát, aby se vlasy šamponem, ale v tomto případě to nemá vliv na výsledek a nepoškozuje vlasy. Je lepší dokončit postup vypláchnutím studenou vodou. Maska je vhodná pro rychlou obnovu suchého a poškozeného vlasu a má být aplikována jednou týdně.

Nyní o hlavní věc - VÝSLEDEK

A výsledek je působivý. Často dělám různé obaly a vlasové masky, ale poprvé jsem dostal takový okamžitý a patrný účinek. Vlasy hydratační, neuvěřitelně lesklé, vypadají velmi dobře udržované!

Přečtěte si více o péči o vlasy ZDE

Mimochodem, po přečtení dalších recenzí na irecommend jsem našel další způsoby, jak použít krém - dal jsem to na kůži kolem očí, obočí a řasy, změkčte kůžičku na nehty. To je také skvělé pro kůži prsu.

Krém na ruce od dělených konců vlasů

Pokusím se odhadnout, co jste zažili poté, co jste si přečetli název článku - překvapení. Ano, vše je napsáno správně, není to překlep. Naučila jsem se tento atypický způsob léčby bičovaných konců při mé příští návštěvě strmého salonu od mého kadeřníka.

Podle doporučení je krém "Velvet ruce" nejlepší pro léčbu. Při použití tohoto nástroje musíte dodržovat následující doporučení:

 1. Nejlepší možnost použití - hydratační. Je méně mastná a obsahuje více vlhkosti, takže nezanechá mastné stopy a pronikne do vlasů.
 2. Postup je prováděn v noci. K tomu použijeme malé množství krému na koncích vlasů. Přesné množství je individuální a závisí na vlasu. Po několika použitích zjistíte, kolik krému je potřebné pro vaše vlasy.
 3. Pro dosažení výsledku se postup provádí nejméně 10krát. V opačném případě nebude výsledek.

Doufáme, že náš život bude užitečný pro vás. Přejeme si, aby vaše vlasy byly krásné, zdravé a samozřejmě bez rozštěpených konců.

lllokony

o kráse a zdraví vlasů

  Domů »Péče» Dětské vlasové krémy

Dětské vlasové krémy

Dětský krém

Koncept "dětského krému" je poměrně široký. Pod tímto pojmem se odkazuje na téměř veškerý krém pro péči o pleť dítěte. Hlavním rysem dětského krému je to, že se skládá pouze z přírodních složek, které nejsou schopné poškodit jemnou pokožku dětí žádným způsobem.

Používání dětského krému začalo ve starověku. Naši předkové připravili tento výrobek na kůži dítěte, používající rostlinné a živočišné oleje a aromatické přísady. Základem moderního dětského krému jsou několik druhů tuků, vody a bioaktivních přísad. Měkké složení a vysoká účinnost dělají dětský krém oblíbeným u dospělých. S tímto nástrojem se mnoho z poctivého sexu úspěšně zbavuje několika problémů. Použití dětského krému pro dospělé vám umožní hydratovat pokožku, změkčit ji, utáhnout a zmírnit zánět. Takže za to, co můžete použít dětský krém:

 1. Dětský krém na obličej. Dětský krém, který obsahuje extrakt z heřmánku, glycerin a různé vitamíny, dokonale hydratuje pokožku dospělého. Použití dospělého obličejového krému pro děti kromě hydratace chrání kůži před negativními vnějšími vlivy - studeným, větrným, ultrafialovým zářením. Pokud pravidelně rozmazáváte obličej s dětským krémem - poskytuje vynikající péči o suchou a citlivou pokožku.
 2. Dětský krém pro stříhání. Účinnost tohoto nástroje je založena na skutečnosti, že dětský krém hydratuje pokožku dobře a zabraňuje ztrátě vlhkosti. Během těhotenství nebo po náhlé změně hmotnosti se kůže roztahuje a ztrácí svou elasticitu. Dětský krém umožňuje pokožce zůstat hydratovaná, což z ní činí pružnější. A toto, podle pořadí, umožňuje, abyste se zbavili striže nebo je ztratili zřetelně. Vynikajícím prostředkem pro ošetření strií je dětský krém a mumio. Receptura na vaření: 1 trubice dětského krému by měla být smíchána se 4 gramy mumie rozpuštěné ve vodě. Výsledná směs by se měla protřít do problémových oblastí pokožky. Uchovávejte dětský krém a mumie potřebujte v chladničce. Tento nástroj není kontraindikován těhotným a kojících matek.
 3. Dětský krém pro akné. Dětský krém je jedním z nejběžnějších lidových léků na léčbu akné. Dětský krém neobsahuje žádné škodlivé chemické složky a má uklidňující a protizánětlivý účinek. A to je přesně to, o čem problém pokožka potřebuje. Chcete-li zvýšit účinek dětského krému, můžete přidat eukalyptový olej a nealkohol. Dětský krém pomáhá proti akné, pokud se užívá denně několik týdnů.
 4. Dětské vlasové krémy. Složení dětského krému zahrnuje různé přírodní oleje a vitamíny. Stejné složky jsou obsaženy v drahých maskách a šamponech na vlasy. Aby nedošlo k přeplatku, mnozí přátelé sexu používají dětský krém jako masku na vlasy. Doporučuje se používat dětský krém na mokré vlasy půl hodiny před umytí vlasů. Také existuje obrovské množství populárních receptů na masky s dětským vlasovým krémem.
 5. Dětský krém ve soláriu. Dětský krém poskytuje vysokou ochranu proti UV záření a pomáhá chránit pokožku před popáleninami.

Více se dozvíte o použití dětského krému pro dospělé na fóru našeho webu v sekcích o těhotenství, porodu, kráse a zdraví. Vzhledem k tomu, že většina spravedlivého pohlaví odpovídá kladně na otázku "Mohu používat dětský krém?".

Mohu smetat vlasy s krémem na obličej? Nemůžu si dát vlasy a když si smetanu smetanu, leží tak, jak má.

Odpovědi:

slunečný den

Existují produkty specificky pro vlasy.
masky, kondicionéry, olej. styling produkty.

Helen

a rozmazání. Není nic nebezpečného.

Kisulya @

No, zvlhčíte ruce, vlasy, i tento terbyuyut, v některých případech je krém mnohem lepší než balzámy

Korálek

klimatizace tak to je

* Kaitlin *

Chcete-li rozmazat vlasy s krémem na tvář? ? lze nejlépe použít pro styling lak d / vlasy.

Ve skutečnosti existují vlasové krémy.... Možná zkusme je rozmazat?

Chlapec

Souhlasím s lidmi... tam je spousta krémů, masky, neprůhledné kondicionéry a stylingové produkty, které rozmazávají vlasy s krémem na ruce jsou jen hloupé

Anna Vasilna

klidně rozmazaně, pokud jste spokojeni s účinkem a nevidíte přebytečný tuk, rozmazání, nebude tam žádná újma. Mám vlasy své dcery pod kněžími a já se s hroty vyrovnávám pouze tehdy, když oblékám hydratační krém na obličej. kompozice jsou téměř totožné, pouze v obličejovém krému neexistují pěnivé látky

Moloney

pokud se vám líbí výsledek, tak proč ne?
Nebude to horší, obličej je jasně jemnější oblast než vlasy, které jsou již mrtvé. Pokud se nebojíte rozmazávat tvář s nimi, co se stane s vašimi vlasy?
jediné nebezpečí je, že budou vypadat špinavě, ale můžete sami posoudit.

Snow Maiden

Ricinový olej + lopuch + vitamíny Aevit mix na hlavě av balení na noc (nejméně tři hodiny). Dvakrát týdně. Měsíc po měsíci - aby si na to moc nezvykli, ale také je neustále udržovali.

Krájený balzám na vlasy, po umytí, vložte obvyklý olejový krém do ruky. Když jsou vlasy suché, zasáhly mě

Odpovědi:

Jo

ano ano ano! Dělám to někdy. Vezmu jen krém pro tělo. Skončil jsem. a to je snadné hřeben, a jsou jemné a vůně pěkné poté.

Světlanchik

Ale mohu, pak mi řekni výsledek?

Karíška

Ale když ji umyjete, podívejme se)) je pro mě velmi zajímavé))
může také zkusit

Diana

a jak se vám to právě stalo)))))

Tanya

hmm ))) a vlasy nevypadají mastně?))

Alena Medvedeva

Jsi dobře hotovo! To je skvělý!
Proč trpím tolik těmito hloupými oleji...
Je jasné, že jste objevil!
Děkuji!

Hledám tě.

Pokud je výživná maska ​​pro suché vlasy složena z olejů, pak je normální, že mastný krém (stejné oleje) funguje tak dobře)

Divoký feník

Ve smyslu "když ji umyl." Co - způsobilo a nezmylo? ? Brrrrrrr...
Obávám se takových experimentů... : ((
Lepší masku na vlasy jednou týdně.

Dashul X

Nezkoušel jsem to, nevím). Vím jen, že typ modelu pro narovnání špiček je rozmazaný hydratačním krémem.
str. a jakou značku krému uvas?)

Irina Fedeneva

Něco nového. Takže co se stanete, není krém po aplikaci aplikován?

Olga Gavrilova

Ano, něco nového. Několikrát znovu to vyzkoušejte pro sebe, protože jsem stále riskoval a psal výsledek. Počkám na výsledek.

Krémový panthenol

Panthenol je látka, která stimuluje regenerační procesy a je určena výhradně pro vnější použití. Někteří čelí krém panthenol a zároveň relaxaci u moře, po spálenou kůži a potřeboval, aby urychleně obnovit tkaniny, druhá na recepci u dermatologa, zatímco jiní se to dozvěděli od svých přátel, a oni nadšené kritiky a rozhodl se zkusit drogu na sobě. Uvidíme, z čeho šetří pathenol a jak může být pro sebe a jeho rodinu užitečné.

Složení smetanového panthenolu a jeho účinky na tělo

Hlavní účinnou látkou krému je skupina vitaminu B, která je derivátem kyseliny pantothenové. Styku s pokožkou, dexpanthenol je transformován do pantothenové kyseliny, která je zase integrální součástí koenzymu A, který je zapojen do tuků, cukrů procesů, stejně jako při syntéze acetylcholinu a kortikosteroidy, která umožňuje urychlit regeneraci kůže, sliznice, stlačených kolagenních vláken a normalizovat buněčný metabolismus. Krémový panthenol má také mírný protizánětlivý účinek.

Pokyny pro použití panthenolového krému

Nyní zvážit pokyny smetanového panthenolu, protože je to droga, která vyžaduje péči při používání.

Panthenol je předepsán pro takové problémy, jako jsou:

 • poškození kůže (rány, poškrábání);
 • popáleniny;
 • suchá kůže;
 • trofické vředy v dolní končetině;
 • absces;
 • vařit;
 • pooperační rány;
 • cervikální eroze;
 • popraskané a bolavé bradavky při kojení;
 • plicní vyrážka u dětí.

Kontraindikace zahrnují pouze přecitlivělost.

Panthenol může mít několik forem, a jeho výběr závisí na aplikaci: například, panthenol krém pěna je velmi lehké struktury, a proto se používá pro mastnou pleť problémy. Panthenol masť je nejhrubší forma látky, takže může být použita k uzdravení ran nebo lokálních popálenin. Krém panthenol - univerzální volbou, protože to je jeden na jedné straně zvlhčuje druhou ruku nezanechává mastný film, a proto je vhodné aplikovat na pokožku těla a obličeje, a to zejména v případě, je třeba obnovit velké plochy kůže.

Použití panthenolu pro kosmetické účely

Tento krém se používá v případě problémů s kůží a vlasy. Jeho výhodou je, že jeho působení je přínosné i pro citlivé a zranitelné oblasti.

Panthenol pro děti

Děti, zejména v raném věku, mají citlivou pokožku, zejména strukturu těla a malý režim může vést k problémům, jako je opruzenin a plenkové dermatitidy. Dětský krém je záchranný s pantenolem, který vyrábí různé společnosti, ale Bübchenový krém zůstává nejčastěji používaným.

Panthenol jako krém na obličej

Pro vlastníky suché pokožky pomůže použití panthenolu namísto nočního krému. Jako den, kdy bude trochu „těžké“, ale když spadnete den, kdy nelze použít make-up a trávit čas doma, panthenol může být aplikován v dopoledních hodinách.

Krém Panthenol Body

Existuje mnoho oblastí na těle, kde je kůže suchá: lokty, kolena, podpatky a co říkat - v zimě je kůže rukou mnoha žen tak suchá, že ani krémy ani oleje nezachrání z tohoto problému. U obzvláště suchých oblastí používejte panthenol dvakrát denně, ale nedělejte to dlouho.

Panthenol jako vlasový krém

Pro suché, oslabené a náchylné k vypadávání vlasů aplikujte panthenol na pokožku hlavy a vlasů jednou týdně. Panthenol se hromadí v těle, takže když dosáhnete požadovaného efektu, ukončete postup a znovu pokračujte v případě potřeby.

Panthenol jako akné krém

Vzhledem k baktericidním a protizánětlivým vlastnostem může pantenol na chvíli nahradit běžný krém, zatímco léčba akné eliminuje příčinu vyrážky.

Panthenol z popálenin

Během expozice slunce se často objevují popáleniny, po nichž celé tělo spálí a pak kůže spálí. Aby se minimalizovaly účinky přehřátí a dehydratace pokožky, použijte krém proti popáleninám s panthenolem nebo v čisté formě. Smrtí se čtyřikrát denně po dobu prvních dvou dnů po obdržení popáleniny a pak dvakrát denně až do obnovení pokožky.

Dívky, samozřejmě, divně se omlouvám s D, který se pokoušel smetat špičky vlasů smetanou.

Dívky, já se divně omlouvám = D, kteří se pokoušeli natřít sametové rukojeti se smetanou na špičkách vlasů, četli zde nedávno ve skupině, že se to stalo zajímavým

proč na vlasy?

Smear krém pro depilaci, pak jistě nebude mít žádné problémy s tipy)

seismography1891, dívka zde nedávno napsala, že by měla být vypláchnuta na špičkách, pak se pota, pravděpodobně zvlhčuje dobře))

proč s přítomností tolik prostředků jenom proto, aby se vlasy rozmazaly nějakým odpadem?

Zasypte si vlasy maskou, mýdlem, olejem, tekutými krystaly a uklidněte se)

brzy začne semenná tekutina na vlasy rozmačkané, Bohem

 • nehru
 • 3. února 2015
 • 16:05

myslím, že to bylo praktikováno už dávno). Kleopatra, která se pokoušela zůstat sexuálním symbolem starověkého světa delší dobu, použila chlapecké spermie a mléčné mléko pro výkaly.

 • emancipujte
 • 3. února 2015
 • 16:15

Ani pro ně nepoužívám ruce))

 • norway198102
 • 3. února 2015
 • 16:17

podvod, četl jsem jednou, dívky už rozmazávají a masky dělají :))))

 • spekulace
 • 3. února 2015
 • 16:32

Takové levné věci, dokonce i děsivé, aby se rozmazaly na ruce.

 • klid
 • 3. února 2015
 • 16:45

Tady a stebut často.

Můžeš si přitisknout hlavu do trouby po dobu 5 minut, a ne na klobouk na dvě hodiny

 • bruce
 • 3. února 2015
 • 16:49

A co krém pak napadl? Co děláte zajímavé? Dobrý krém!

 • thee197903
 • 3. února 2015
 • 16:52

Vím, že někteří kadeřníci přidávají tento krém na barvení vlasů při barvení

 • minotaur9911
 • 3. února 2015
 • 16:56

thee197903 vážně? )) Mám takový krém a je to vodnatý, nemyslím si, že by mi to poškodilo vlasy, ale bez póni by mě ani nenapadlo)

 • dodržujte
 • 3. února 2015
 • 17:08

spekulovat, co je všechno zlo), co štěstí v životě nestačí?

 • 5penetrate
 • 3. února 2015
 • 17:37

Neptejte se nechte své odpadky a bude se rozzlobeně méně.

 • fanatický
 • 3. února 2015
 • 17:54

o "sametových tužkách", to je masivní levný silikon (rafinované výrobky), můžeme říci, že dáváme olej na ruce, někdo hodlá dát tento olej na vlasy na zdraví? Zapněte ženský mozek, zastavte fantasize) Tradičně vám připomínám kosmetické přípravky jsou vždy uvedeny v sestupném pořadí ve složení krému.

2. Caprylic / capric triglyceride je nemastné změkčovadlo a kokosový olej zvlhčovač.

3. Izohexadekan je olejová čisticí složka, která činí pokožku sametovou. Nebezpečná, protože zabraňuje dýchání pokožky.

4. Cyklopentasiloxan - silikon. Dává pocit měkkosti a hedvábí.

5. Glycerin - glycerin se používá v hydratačních krémách. Kontroverzní složka krémů působí, když působí vlhkost ze spodních vrstev pokožky a přenáší ji do vnější vrstvy. Podle názoru většiny je v malých dávkách neškodná, ale může velice poškodit a uschnout kůži (vzhledem k tomu, že je na čtvrtém místě, v tomto krému je to velká dávka).

6. Citrát glycerylstearátu - emulgátor s hydratačním účinkem.

7. Cetearylalkohol - směs cetyl- a stearylalkoholů. Používá se v kosmetice jako rozpouštědlo, emulgátor, zahušťovadlo, strukturální základ pro další složky. Je vyroben z kokosového oleje.

8. Dimethicone - silikon. Chrání kůži a vytváří film zabraňující ztrátě vlhkosti.

Věnujte pozornost - prvními 8 složkami jsou změkčovadla kůže, činidla vytvářející film a buď zabraňují dýchání pokožky nebo prostě zabraňují ztrátě vlhkosti, silikonům a glycerinu, které přenášejí vlhkost z jedné vrstvy kůže na druhou a ve velkém množství suší kůži.

Pro ty, kteří nevědí - připomínám vám. Prvních 7-8 složek jsou hlavními složkami krému. Všechno, co jde dál, je malý zlomek celkové hmotnosti výrobku a může být během zkoušky kompozice zlikvidováno jako irelevantní.

Ale my jsme tvrdohlavý, půjdeme dál, protože začne nejzajímavější.

9. Butyrospermum parkii (bambucké máslo) - bambucké máslo. Chrání, hydratuje a vyživuje pokožku. Pomáhá předcházet vráskám, eliminuje záněty. Díky tomu je kůže pružná a pružná. Vhodné pro suchou a citlivou pokožku. Jeden z nejlepších olejů na kůži a výživný krém. Je to škoda jen v jeho krémě, takový blázen, že tu není o čem mluvit.

10. Olej olej z avokáda Persea gratissima (avokádo). Příznivá pro pokožku, zvlhčuje a chrání. Bylo by skvělé, kdyby to nebylo tak málo.

11. Allantoin - přírodní změkčovadlo a zvlhčovač.

12. Panthenol - přírodní zvlhčovač.

13. Propylenglykol je levnou náhražkou glycerolu. Alergeny a dráždivé látky jsou náchylné k ucpání pokožky.

Pak už kompozici vůbec nepovažuji. To je nesmyslné.

Zaznamenávám však ještě jeden zajímavý detail. Provitamin B5, který má v kosmetice označení D-Panthenol, není v krému přítomen. Žádné. Místo toho je Panthenol. Zdůrazňuji, že Panthenol, i když je blízkým příbuzným provitamínu B5, je v přírodě velmi blízký, ale stále ještě není provitaminem B5. Takže nám výrobce lhal.

Celkově mohu říci, že tato krém je strašná. A neříkala bych to jako krém. Vzhledem k tomu, že první olej v jeho složení jde na 9. místě a nejužitečnější ingredience vezmou 9-12 míst ve složení. A znovu věnujte pozornost - ve výživném krému by měl olej utéct před vodou. PŘED vodou a ne na 9. místě, 8 kroků pod vodou.

 • thee197903
 • 4. února 2015
 • 11:13

minotaur9911, ano, viděl jsem, když jsem to udělal. říkají, že silně malovat vlasy nespálí

LiveInternetLiveInternet

-Citatnik

Ubrus z krásných motivů z VKontakte, komunity KNITTING Handicrafts.

Krásné dlouhé šaty z motivů. Okouzlující dlouhé šaty (lze je však připojit.

Pouzdro na polštáře ze čtverců-růží + detailní detailní MK. Zobrazit: http: // appleblossomdreams.

Háčkování hvězdicové vzory a co může být svázáno s nimi! Sbíráme řetězec vzduchových smyček..

10 knih, které vám pomohou najít cestu k vaší dokonalosti 1. Karen Pryor m.

-Tagy

-Nadpisy

 • OBLEČENÍ (42)
 • PROHLÁŠENÍ VELKÝCH LIDŮ (17)
 • DESIGN / INTERIÉR (15)
 • Děti (1)
 • Nápady na design (12)
 • Kuchyně / jídelna (1)
 • Ložnice (1)
 • DOMÁCNOST (12)
 • ZDRAVÍ (30)
 • KREATIVNÍ VĚCI (21)
 • PŘÍRODNÍ KOSMETIKA (40)
 • Vlasy (13)
 • Výroba mýdla (1)
 • Obličej (20)
 • Nohy (4)
 • Ruce (6)
 • Tělo (4)
 • UTILITY (13)
 • PŘÍRODA (7)
 • PSYCHOLOGIE (56)
 • Pěstování (33)
 • STUDIE O ŽIVOTĚ. (12)
 • RECEPTY (138)
 • Pečení (31)
 • Ryby (11)
 • Maso (10)
 • Obloha (10)
 • Občerstvení (40)
 • Nápoje (2)
 • Design potravin (24)
 • Tipy a triky (8)
 • Koření (5)
 • Saláty (8)
 • Sladká (22)
 • Omáčky (5)
 • Polévky (5)
 • NEEDLEWORK (44)
 • háčkování (24)
 • řezání a šití (7)
 • příslušenství (6)
 • pro dům (5)
 • ozdoby (3)
 • pletení (3)
 • dárky a suvenýry (2)
 • obchodní trivia (1)
 • FILMY (1)
 • EZOTERIKA (409)
 • Astrologie (382)
 • Védy (4)
 • Obřady a obřady (8)
 • Náboženství (1)
 • Taro (356)
 • Feng Shui (1)
 • HUMOR (58)
 • Dospělí (3)
 • Sayings (13)
 • Děti (13)
 • Zvířata (32)
 • PRÁVNÍ OTÁZKY (3)

-Odkazy

-Hudba

-Vyhledávání podle deníku

-Přihlaste se e-mailem

-Statistiky

Zbavíme se rozštěpených konců vlasových "sametových rukojetí"

Zdá se, že v předvečer jara vlasy reagovaly na změnu počasí, nedostatek vitamínů (nutně pít!), Šílené množství prachu a jiných škodlivých faktorů a začaly se "rozdělovat", i přes pravidelné aktualizace kadeřnictví.
Obecně jsem přemýšlel, jaký by byl nejlepší způsob, jak zacházet se svými vlasy, a vzpomněla jsem si na radu jednoho "chladného" kadeřníka (nyní pracuje v Německu, protože její schopnosti si Němci vzali za ruce a nohy): " "Velvet rukojeti", jen zvlhčující. "
Pak jsem neměl takový problém, ale po nějaké době jsem využil její rady. Tato rada hodně pomohla. Pak už několik let jsem na to zapomněl, protože s vlasy začaly problémy jiné povahy. A znovu jsem si vzpomněl na toto jednoduché doporučení.

Takže nejvíce banální (ale osobně podle mého názoru, nejlépe krém na ruce) ruční krém "Velvet rukojeti (zvlhčující)". Proč právě zvlhčovač? Jen její struktura je nejvíce "vodnatá", je to nejsnadnější ze všech "BR", proto je velmi dobře absorbována do vlasů, aniž by byla nalepena dohromady a nezanechala mastný vzhled. Z osobních zkušeností: pokusit se o použití výživného krému - špičky vlasů vypadaly špinavě a uvízly v "rampě".
V noci jemně protřejte trochu krému na dlaně a jemně začněte prosákat konce vlasů. Během noci je krém dokonale vstřebáván a nezanechává důkazy. Požadované množství krému je vybíráno striktně jednotlivě, výlučně empiricky.
Co se týče času procedur, je zde další rada od tohoto kadeřníka: "Vše, co děláte pro vlasy, by mělo být provedeno alespoň desetkrát. Teprve potom budou vlasy přijímat, shromažďovat to, co jim krmíte a začne jednat., počítat kočku pod ocasem, budete muset začít znovu. Nechte přestávky, ale pravidlo je 10 krát. "
To je všechno.

Uvedeno 14 krát
Líbí se: 6 uživatelů

Psaní na zeď

Inovativní způsob od rozkrojených vlasů

Problém rozštěpených vlasů se objevuje u všech, kteří mají dlouhé vlasy. Při délce více než 30 cm je mazací prostředek obtížně dosažitelný a odtud je výsledkem suché, křehké, dělené konce.

Pro mnoho, jediný způsob, jak se zbavit šlehaných vlasů, je ořezat.

Ale proč spěchat a ořezávat vlasy, je tu velmi snadná cesta - namazat špičky vlasů, na noc, se sametovými rukojetími, hydratačním krémem na ruce. Ano, ano, naprosto správně, je tohle smetana.
Struktura zvlhčujícího krému "Velvet ruce" je nejlidnatější ze všech krémů této série, takže je nejsvětlejší, což přispívá k snadnému vstřebávání do vlasů. Tento krém nelepí vlasy a nedá mu špinavý vzhled.

Procedura je jednoduchá: vymačkejte trochu smetany na ruce a aplikujte je a otřete je na koncích vlasů. Toto by mělo být provedeno před spaním, krém se během noci dobře vstřebává.

Také můžete smetat krém po umytí vlasů na mokré vlasy a neoplachovat.

Tato maska ​​pro konce vlasů musí být provedena nejméně desetkrát. Teprve pak budou mít vlasy a hromadí vše, co potřebujete pro sebe.

Dětský krém jako maska

"Datum-original =" https://nmedik.org/images/multithumb_thumbs/b_300_200_16777215_00_images_2017_detskii-krem-dlia-litca-vzroslogo.jpg "width =" 300 "height =" 200 "alt =" Dospělý krém na obličej " = "Dětský krém pro dospělé"> Krém pro jemnou kůži dítěte je vyroben na základě přírodních složek. Pečlivě se stará o jemnou pokožku dítěte, aniž by vyvolával alergické reakce. To je důvod, proč mnoho samotných žen začíná užívat dětský krém na obličej. Je však nutné zjistit, zda je vhodné ji používat v dospělosti.

Je možné použít dětský krém pro dospělé kůže

Některé ženy s určitou četností využívají dětský krém v péči o svou kůži, zatímco jiné, naopak, se bojí. Faktem je, že neexistuje jednoznačná odpověď na otázku, zda je tento lék užitečný nebo škodlivý pro pokožku dospělého, takže se budeme bližší podívat na všechny možné výhody a nevýhody.

Takže hlavní výhody řady dětských nástrojů:

 • hypoalergenní;
 • založené na přírodních složkách;
 • utažení kůže, čímž je pružnější;
 • chránit před škodlivými vnějšími faktory;
 • zmírnit příznaky zánětu.

Navzdory výhodám dětský krém není vhodný pro dlouhodobé užívání dospělými, jinak se mohou objevit následující problémy:

 • kontaminace epidermis toxiny a jako výsledek - zarudnutí, akné, otoky;
 • kůže se stává velmi citlivou, vločky.

Výrobek pro děti se nedokáže vyrovnat s věcnými změnami. V ojedinělých případech je možné aplikovat malé množství na zvětralý obličej.

Složení dětského krému

Složení krému závisí na jeho zamýšleném účelu: buď to znamená pro ochranu před vnějšími vlivy, nebo pro každodenní péči, protizánětlivou, zvlhčující. V každém případě je v těchto nástrojích pro děti k dispozici řada komponent.

Je třeba zvýraznit hlavní složky:

 • Přírodní živočišné a rostlinné oleje (například kokos, olivový olej, olej z meruňkových jader). Dokonale hydratují, vyživují a chrání jemnou pokožku dítěte.
 • Lanolin nebo glycerin (včelí vosk). Glycerin vytváří na obličeji tenký film, který pomáhá udržovat vlhkost. Lanolin také pokrývá epidermis hustší ochrannou vrstvu, je návyková. Nedělá škody na tenké kůži dětí, ale dospělý může začít s problémy spojené s ucpanými póry.
 • Léčivé rostliny (heřmánek, třezalka tečkovaná, měsíček). Zmierňují podráždění a zánět, uklidňují pokožku.

Kromě výše uvedených látek ve složení dětských výrobků zjistí pantenol, alantoin, oxid zinečnatý. Také by neměly být barviva a konzervační látky.

Užitečné vlastnosti pleťového krému pro dospělé

"Data-original =" https://nmedik.org/images/multithumb_thumbs/b_300_200_16777215_00_images_2017_detskii-krem-dlia-vzroslogo.jpg "width =" 300 "height =" 200 "alt =" Použití krému na obličej pro děti "title = "Použití dětského krému na péči o obličej"> Neustálé používání dětského nástroje dospělým může vést k tvorbě škodlivého filmu na kůži, což je "shell". To je důvod, proč příznivé vlastnosti říkají jen při použití krému příležitostně, aby bylo dosaženo určitých výsledků. Takže produkt dokáže vyřešit následující úkoly:

 • Udělejte pleť měkčí a sametově.
 • Sušená hydratační pokožka.
 • Dočasně dáme elasticitu kůže, utáhněte je.
 • Chraňte před škodlivými účinky větru, nízkými teplotami, slunečním světlem.
 • Odstraňte akné.
 • Chcete-li se zbavit malých strií (by měla být kombinována v kombinaci s jinými prostředky, například s mumií).
 • Odstraňte buchty (suché oblasti v ústech úst).

Také s pomocí masky na bázi tuku baby krém můžete rychle a snadno zbavit věku skvrny.

Možné poškození při používání

Jakýkoli dětský krém, samozřejmě, přináší pro dospělé pleť spoustu přínosů. Někteří odborníci se však stále domnívají, že ženy by se neměly uchýlit k tomuto produktu v každodenní péči. Kůže dospělé osoby se na chvíli stává hladkou, jemnou, hedvábnou. Tento efekt je způsoben složkou lanolinu, která je určena k vytvoření ochranného filmu na obličeji. Vzhledem k tomu, že procesy obnovy kožních buněk dítěte se objevují mnohem rychleji, přirozená ochrana nemá čas produkovat, pak se lanolinová vrstva dostane k záchraně.

Pro pokožku zralého člověka je takový film škodlivý. Dochází k zablokování pórů, zpomalují se všechny metabolické procesy, toxiny nejsou eliminovány, mrtvé buňky se začnou držet spolu. Objeví se otok obličeje a po několika týdnech neustálého užívání vypadá kůže dospělého člověka mnohem horší než před použitím krému. Závěr je jednoduchý: použijte přípravek pro kojence jako lék na pokožku, dokud se neobjeví požadovaný výsledek.

Doporučení k použití

Majitelé suché pokožky mohou používat dětský výrobek jako vynikající hydratační přípravek. Znalecům tradiční medicíny se doporučuje použít krém pro léčbu vyrážky, protože má zklidňující, protizánětlivé vlastnosti. K vyřešení tohoto problému musí být nástroj aplikován denně po dobu 7-9 dní. Chcete-li zlepšit a přinést pozitivní výsledek, stojí za to přidat několik kapek eukalyptu nebo oleje z mořského mléka.

Maska založená na dětském krému způsobí, že kůže bude pružnější. Pro jeho přípravu budete muset kombinovat polovinu trubičky krému s 3 g mumie a čištěné vody. Všechny složky se míchají až do hladkosti, vtírají se do problémových oblastí pokožky. Uchovávejte nástroj v chladném prostředí.

Chcete-li odstranit zčervenání, doporučujeme krém na obličej aplikovat tenkou vrstvou 1-2 krát denně, dokud není závada zcela odstraněna.

Kontraindikace

Dětský krém je logicky navržen pro jemnou citlivou pleť dítěte. Nicméně to neznamená, že je vhodná pro všechny. Významnou kontraindikací pro děti i dospělé je individuální intolerance ke složkám krému. Pokud se i při extrémně vzácných aplikacích na pokožce objevuje zvýšený obsah tuku, nezdravý lesk, vzhled akné, pak je lepší pozastavit používání této péče o kosmetiku.

Dětský krém od domácích i zahraničních výrobců

Při neobvyklém použití je dětský krém vhodný nejen jako hydratační kosmetika, ale také jako make-up base. Dnes jsou v prodeji následující značky:

 • "Data-original =" https://nmedik.org/images/multithumb_thumbs/b_300_200_16777215_00_images_2017_detskii-krem-chikko.jpg "width =" 300 "height =" 200 "alt =" Dětský krém " "Chicco's Nappycream" odstraňuje akné a dokonce strukturu obličeje (má lehkou strukturu, téměř vůbec není vůně, po aplikaci nezanechává pocit lepivosti, pokožka se okamžitě stává měkčí);
 • "Data-original =" https://nmedik.org/images/multithumb_thumbs/b_300_200_16777215_00_images_2017_detskii-krem-kasper.jpg "width =" 300 "height =" 200 "alt =" Dětský krém "Casper" "title = "Casper" "> trubka s rozpočtovým krémem" Casper "s extraktem z heřmánku snižuje citlivost pokožky, hydratuje a vyživuje je a také eliminuje pocit sucha;
 • "Dáta-origin =" https://nmedik.org/images/multithumb_thumbs/b_300_200_16777215_00_images_2017_detskii-krem-bushet.jpg "width =" 300 "height =" 200 "alt =" Dětský krém jemný z Bubchenu "title = Dětský krém "jemný" od Bubchena "> obličejový a tělový krém" jemný "od Bubchen díky přírodním složkám (bambucké máslo a mandlový olej) jemně změkčuje a hydratuje pokožku;
 • "Dáta-original =" https://nmedik.org/images/multithumb_thumbs/b_300_200_16777215_00_images_2017_detskii-krem-dzhonson-bebi.jpg "width =" 300 "height =" 200 "alt =" Dětská krém Johnson's Baby "title = Johnson's Baby je velmi jemný přípravek, dokonale zjemňuje pokožku, rychle se vstřebává (obsahuje extrakt z přírodního mléka a vitamínů A, E).

Video: Potřebujete krém pro péči o dospělé?

Samozřejmě, dětský krém nelze porovnávat s žádným dospělým prostředkem pro péči o pleť na obličej, nicméně odborníci v oblasti kosmetologie stále doporučují ženám, aby se nezapojili a krém nepoužívali déle než 10-14 dní. Výrobek pro děti není schopen poskytnout plnou péči o pokožku dospělého, takže je lepší jej použít jako příjemný a užitečný doplněk k hlavním kosmetickým výrobkům.

 • Krém na obličej
 • Jak si vybrat krém

Jak používat balzám na vlasy, které vám nevyhovují?

Kondicionéry, masky a balzámy na vlasy mohou být použity místo holení pěny pro nohy (a nejen). Holicí strojček dokonale sklouzne na aplikovaný balzám. Navíc, péče komponenty obsažené v balzámu dokonale vyživují pokožku. Pokud se balzám použije jako pomocná látka při holení, sníží se pravděpodobnost podráždění kůže. Vyzkoušejte tuto metodu.

Hygienická rtěnka a balzám na rty - nové použití.

Tyto balzámy a rtěnky, které nefungují na vašich rtech, nebo jste jen unaveni, nemůžete používat pro svůj určený účel. Balzám na rty - vynikající hydratační, vyživující, pečující prostředek pro kutikuly a nehty. Použijte balzám nebo rtěnku na spodní straně nehtu. Lehké masážní pohyby jej vtírají do destičky na nehty a kutikulu. Tato metoda funguje skvěle.

Kromě toho může být obtěžující balzám smíchán s barevným rtěnkem. Tato směs se roztaví v mikrovlnné troubě nebo ve vodní lázni. Nalijte do formy a používejte jako lesk na rty s lehkým světlem.

Také hygienická rtěnka může být použita jako improvizovaný nástroj na vnějších okrajích očí, pokud slzy proudí za studena, a tyto oblasti jste velmi tvrdé. Balzámy jsou skvělé pro péči o podpatky. Ve špičce můžete použít balzám k položení obočí.

Co když byl nadace příliš tmavý nebo příliš silný pro vás?

Opravit je to velmi jednoduché: promíchejte trochu hydratační látky se základem. Hue bude světlejší a struktura tónu - příjemnější. Tónové krémy lze také smíchat. Tak můžete vytvořit odstín, který dokonale zapadá do tónu pleti. Nebo použijte příliš tmavé odstíny pro obrys obličeje. Použijte tmavou barvu na oblasti, které chcete ztmavit, abyste je snížili.

Pokud je maska ​​vysušená, nepokoušejte se ji okamžitě odhodit.

Možná budete potřebovat kartáč na řasenku. Díky tomu je velmi vhodné použít různé oleje (pšeničné klíčky, kolečko, meruňku, broskvoň) na obočí a řasy, které je vyživují a posilují. Také čistý kartáč může být použit při malování obočí a řas doma.

Jak mohu použít krém na obličej, ruce nebo tělo, které vypršela?

Vypadané krémy mohou být použity jako krémy na obuv. Tyto výrobky dokonale pečují o kožené výrobky a poskytují jim vodoodpudivé vlastnosti.

Pokud byl krém na obličej příliš tlustý.

Tento krém je skvělý jako léčba konců vlasů. Tipy přestanou se rozdělit, vypadají zdravěji, snadněji se hřebou. Ze smetany můžete provést masku na vlasy (po dobu 20 minut) před umytí vlasů. Nebo použijte jako nesmazatelný výrobek pouze na špičkách. Tato metoda dokonale zabraňuje vysoušení vlasů z hořícího slunce a slané vody při relaxaci u moře.

Jak používat šampon, který neodpovídá?

Tento šampon může být použit jako pěna pro koupele. Šampon je velmi dobré umýt věci z vlny nebo hedvábí. Kromě toho může být šampon použit jako prostředek k praní kartáčů na make-up.

Co může nahradit suchý šampon?

V životě existují situace, kdy nemáte čas umýt vlasy, v takových případech se na záchranu dostane speciální suchý šampon. Pokud takový nástroj ve vašem arzenálu nebyl nalezen, může být snadno nahrazen dětským práškem. Aplikujte prášek na děrování a pečlivě ho vyčistěte častými zuby. Po tomto postupu vlasy vypadají docela čistě. Kromě toho lze tuto metodu použít k získání bazálního objemu vlasů.

Jak lze zubní pastu použít pro jiný než určený účel?

Pravidelná zubní pasta může být použita k sušení malých pupínek na obličeji nebo těle. Zubní pasta může být trochu suchá, když praskne na rty. Pomocí bělicí zubní pasty můžete odstranit nežádoucí žlutý odstín z nehtů. Použijte směs na desku na nehty, masírujte a opláchněte.

P.S. - Znáte jiné neobvyklé způsoby použití kosmetiky? Napište do komentářů!


Zdá se, že v předvečer jara mi vlasy reagovaly na změnu počasí, nedostatek vitamínů (nutně pít!), Šílené množství prachu a dalších škodlivých faktorů a začala "stříhat", a to navzdory pravidelným aktualizacím u kadeřníka.
Obecně jsem přemýšlel, jaký by byl nejlepší způsob, jak zacházet s vlasy, a vzpomněl jsem si na radu jednoho "tvrdého" kadeřníka (nyní pracuje v Německu, protože její dovednosti ji Němci vzali s rukama a nohama): "Velvet ruce", jen zvlhčující. "
Pak jsem neměl takový problém, ale po nějaké době jsem využil její rady. Tato rada hodně pomohla. Pak už několik let jsem na to zapomněl, protože s vlasy začaly problémy jiné povahy. A znovu jsem si vzpomněl na toto jednoduché doporučení.

Takže nejvíce banální (ale osobně podle mého názoru, nejlépe krém na ruce) ruční krém "Velvet ruce (zvlhčující)". Proč právě zvlhčovač? Jen její struktura je nejvíce "vodnatá", je to nejsnadnější ze všech "BR", proto je velmi dobře absorbována do vlasů, aniž by byla nalepena dohromady a nezanechala mastný vzhled. Z osobních zkušeností: pokusit se o použití výživného krému - špičky vlasů vypadaly špinavě a uvízly v "rampě".
V noci jemně protřejte trochu krému na dlaně a jemně začněte prosákat konce vlasů. Během noci je krém dokonale vstřebáván a nezanechává důkazy. Požadované množství krému je vybíráno striktně jednotlivě, výlučně empiricky.
Pokud jde o dobu procedur, je zde další rada od tohoto kadeřníka: "Vše, co děláte pro vlasy, by mělo být provedeno alespoň desetkrát. Teprve potom budou vlasy přijímat, shromáždit to, co jim krmíte a začne jednat. Pokud to uděláte 9krát, to je vše, počítat to, musíte začít znovu. Nechte přestávky, ale pravidlo je 10krát. "
To je všechno.

Série zpráv "PŘÍRODNÍ KOSMETIKA":
Část 1 - Přírodní kosmetika
Část 2 - Perfektní nohy bez námahy - snadné a jednoduché
...
Část 23 - Ve stopách krásy Velkých žen...
Část 24 - Masky proti vypadávání vlasů
Část 25 - Zbavte se dělených konců "sametových rukojetí"
Část 26 - Přírodní mýdlo k čištění pokožky
Část 27 - Henna a Basma - barvíme, posilujeme a ošetřujeme vlasy
Část 28 - Tvářové sérum pro domácí kadeřnictví
Část 29 - Želatinový šampon - drobivé a poslušné vlasy
Část 30 - Vitaminizujeme vlasy

Série zpráv "Vlasy":
Část 1 - Nádherné vlasy - snadné a cenově dostupné! Jen si umyjte hlavu sodou.
Část 2 - ricinový olej - skladiště krásy
...
Část 6 - Ve stopách krásy Velkých žen...
Část 7 - Masky pro vypadávání vlasů
Část 8 - Zbavit se rozštěpených konců vlasových "sametových rukojetí"
Část 9 - Henna a Basma - barvíme, posilujeme a ošetřujeme vlasy
Část 10 - Želatinový šampon - drobivé a poslušné vlasy
Část 11 - Vitaminizujeme vlasy
Část 12 - kalendář měsíčních účesů pro červen 2014
Část 13 - Laminování vlasů sami

Pro Více Informací O Suché Vlasy