logo

Typy ran: vyberte si pro sebe vhodnou možnost

Bangs poskytují příležitost přinést něco nového do obrazu ženy, aniž by se uchýlili k zásadní změně. Na její vzhled přináší záhadu tajemství a upozorňuje na její oči. Příslušně zvolené bangy mohou významně změnit obraz ženy, její vizuálně mladší, zdůraznit její zásluhy a skrýt nedostatky jejího vzhledu.

Typy ran a jejich rysy

Nejčastěji má délku obočí nebo mírně pod ním. Obvykle nepodléhá podávání, protože vyžaduje jasnou geometrii řezu. Tento třesk je ideální pro tvář podlouhlého tvaru.

Umožňuje vizuálně vyvážit poměry obdélníkové i čtvercové plochy. Bangy jsou vhodné pro dlouhé a krátké účesy. Je schopná způsobit nepohodlí kudrnatým děvčatům, protože rychle začíná "chlupatá" a plazí se do očí. Z tohoto důvodu se šikmé bangy často dělají na rovných nebo zvlněných vlasech. Ostré nůžky se používají k získání jasného grafického řezu. Pokud chcete dostat vzdušnější verzi tresky, pak zužte.

V závislosti na úhlu, v němž majster kráje kudrlinky a délkové rozdíly, mohou být nárazy měkké a čisté a ostré a nápadné. Odstupňování pomáhá zmírňovat rysy čtvercové, kulaté a trojúhelníkové plochy. To je často používáno ženami, které chtějí vypadat mladší.

To harmonizuje s elegantní dlouhé účesy, stejně jako s krátkými účesy, jako je bob. Nejjednodušší způsob, jak vytvořit zvuk na tlustých kadeřích. Pokud však máte tenké vlasy, nenechte se odradit: můžete dosáhnout vizuální kráse na úkor správně tvarovaného okraje a komplexní hry s barvou (při použití barvení nebo zvýraznění).

V závislosti na stupni ukládání budou mít bangy obličej jemnosti a romantiky nebo naopak extravaganci. Obvykle souvisí s sexualitou, aktivitou a agresivitou.

Pomáhá vytvářet jemný elegantní vzhled. Ona je obzvláště tváří dámám, kteří dávají přednost přísnému klasickému stylu.

Obyčejně ji vybírají mimořádně kreativní jedinci, kteří se snaží přitáhnout pozornost k sobě. A i když nezáleží na tom, jaký druh třesk vybíráte - ve tvaru srdce, ve formě rohu, oblouku, tučňáka nebo jiné možnosti. Ve všech těchto případech byste měli vzít v úvahu, že účes vyžaduje častou korekci a pečlivou péči. Věnujte pozornost: protože je důležité, aby byl strih účesu jasně viditelný, doporučujeme, aby to nebylo na blond vlasy, ale na tmavých vlasech.

Přidá objem účesu a pompou. Bang může být rovný a zúbkovaný. Doporučuje se to dělat na tlustých a silných vlasech, protože slabé a slabé nebudou schopny udržet hlasitost. Je vhodnější pro rovné vlasy, protože vlnité vlasy budou vyřazeny. Rovný typ vícevrstvého třesku jde vlastníkům čtvercového a kulatého obličeje a ten krátký se věnuje ženám s malými rysy.

To může být krátké, otevření většiny čela (vhodné pro mladé dívky nebo extravagantní povahy), prodloužené (vytváří ženský obraz), natočené (dává dojem dalšího objemu).

Spodní okraj obvykle končí v úrovni ušní lalů nebo brady. Tento typ nárazů nejen změkčuje úhlovou funkci, ale také vytváří okouzlující obraz. To může být volba s rohem, rozděleným do dvou, skleněnými stranami, položenými kudrnatými nebo hladce se otáčejícími do spodního rohu střihu.

Přineste vzhled poznámky o neštěstí. Krátký rovný třesk pomůže jeho majitelovi stát se stylovou francouzskou ženou (pamatujte si Audrey Thoth ve filmu "Amelie"). Krátké a roztrhané okraje vytvářejí dojem excentricity, hlouposti a originality - proto je tento typ účesů často vybírána mladými dívkami z subkultur.

Jak si vybrat bang

Podle typu obličeje

Oválný. Jakýkoli třesk udělá pro něj.

Trojúhelníkový. Je třeba zvolit přímou a šikmou verzi tresek na délku obočí nebo mírně nižší. Krátký nebude fungovat, protože zdůrazňuje lícní kosti.

Náměstí. Chcete-li vyhladit těžkou dolní čelist a masivní čelo, podívejte se na asymetrické rany s maturitou nebo vícevrstvé. Z tlustých a dlouhých třesků, stejně jako příliš krátké by mělo být opuštěno.

Obdélníkový. Chcete-li skrýt vysoké čelo a vyhlazovat prodlouženou bradu, použijte silné asymetrické nebo přímé třesy k obočím. Doporučuje se, aby byly uši zavřené, ale je třeba se vyvarovat přímých a dlouhých kudrlin. Změna úhlových znaků včetně prodloužených šikmých třesků.

Kolo. Chcete-li odklonit pozornost od široké lícní kosti, můžete použít šikmé, asymetrické nebo odstupňované tresky. Silueta účes by neměla být zaoblená. Například sessun kategoricky neodpovídá.

Srdce ve tvaru. Nejlepším řešením pro trojúhelníkový obličej je odstupňovaný typ nárazu s prameny různých délek.

Diamantový tvar. Perfektní prodloužené bangy, česané na stranu.

Hruška tvarovaná. Objemné mleté ​​bangy pomohou vyvážit obličej.

Dlouhý nos rozjasní svěží třesky.

Pokud máte malý nos, vzdát se třesku, protože to ještě může vizuálně snížit.

Vysoké čelo. Skrýt tuto vadu pomůže bujné bangy.

Nízké čelo. To harmonizuje s lehkými třesky.

Podle typu vlasů

Rovné čáry Všechny varianty tresky se vám budou hodit, ale rovný a tvarovaný vypadá lépe.

Kudrnaté a vlnité. Jsou v souladu s odstupňovanými a prodlouženými třesy. Chcete, aby se vaše čelo pokrylo dokonalými rovnými prameny? Pak je musíte položit a napnout železo.

Curly. Pokud jsou kudrlinky velice zlobivé, měli by být opuštěny rany nebo pravidelně používat stylingové nástroje a žehlení.

Mastné. S tlustým kadeřnictvím a kůží na obličeji vlasy absorbují kůži nejen v kořenech, ale také v kontaktu s čelem. Je lepší zvolit možnost surround (například prodloužené odstupňované) a opustit přímé rány.

Suchý Obvykle jsou lehčí a vzdušnější, takže strihové kousky typu kaskády s frézovanými třásněmi jsou vhodné. Je však třeba vyhnout se příliš zřetelným špičkám.

Tenký. Střih s dlouhým masivním třeskem způsobil tupý rovný řez, působil dojem silnějších vlasů. Šikmé bangy s postranním stylingem se také používají. Několik pramenů vypadá dobře se zajímavou graduovanou strukturou.

Těžko. Vzhledem k tomu, že tuhá hlava vlasů má hustou a hustou strukturu a je obtížné položit, věnujte pozornost rovině nebo prodloužené verzi tzv. Třesku, která je obroušená bokem.

Vzácné. Tekuté kudrlinky vypadají dobře s trestem na boku, stejně jako s plochým nebo krátkým frézováním.

Silný. Tlusté prameny jsou obvykle těžší, takže se hodí třesy, které nevyžadují další styling a fixaci. Mohou to být klasické rovné, klenuté nebo vrstvené varianty.

Podle typu účesu

Krátké účesy

Bob Rovný, šikmý nebo dlouhý bočný třesk udělá.

Kare. Grafická podoba účesu znamená přímý třesk a vícevrstvý, filmový nebo volumetrický oblek je vhodný pro velké náměstí.

Garson. Tento účes znamená lehkou nedbalost, takže si vyberte krátké, asymetrické nebo šikmé rány.

Pixie. Vysoce tříděné bangy s peřím.

Sassun. Vzhledem k tomu, že účes má zaoblený tvar, bude vhodným řešením oválný třesk.

Středně dlouhé účesy

Cascade Tento módní účes je vhodný pro rovnou, prodlouženou, vrstvenou nebo odstupňovanou verzi.

Žebřík Rovné polokruhovité, stupňovité nebo protáhlé třesky.

Debut Strihání zahrnuje rámování obličeje ve tvaru oblouku, takže se hodí k tlustým oválným nebo odstupňovaným třeskům.

Rapsodie. Schéma účesu znamená zeslabení třesků.

Dlouhé vlasy

Dlouhé kadeře, kaskáda, stejně jako odstupňované a hladké účesy - mohou být všechny doplněny nárazy. V závislosti na tvaru obličeje a vlasů si můžete vybrat jakýkoli druh bangů, který bude řídit vaším chutí a radou stylisty.

Doporučení a užitečné tipy

Nejčastěji se děvčata odmítají bouchat, protože nevědí, jak je správně položit. Ale pokud se podíváte, bude tato činnost trvat trochu času a úsilí, ale umožní vám vytvořit nový obrázek každý den.

 • Instalace kartáče. Uložte mokré vlasy s kulatým hřebenem o velkém průměru a vysoušečem vlasů. Je žádoucí vytáhnout prameny, směřovat horký vzduch ze zdola nahoru a potom - studený zhora dolů. To pomůže vlasům udržet si tvar.
 • Žehlení. Pokud máte rádi zvýšený nebo mírně zkroucený třesk, použijte žehličku. Nasaďte ji tak, aby konce vlasů byly mírně ohnuté směrem k čele.
 • Pokud máte šikmý dlouhý třesk, můžete si na ni trochu stylovat a nasměrovat proud vzduchu z vysoušeče vlasů tak, aby vaše vlasy byly krásně položené na jeho straně.
 • Dlouhé zářezy mohou být položeny v kudrlích. K tomu použijte kadeřník.
 • Pokud chcete, aby vaše vlasy více objem, pak je lepší vybrat bangy, začínat od vrcholu.
 • Nízkotučné dívky se lépe vzdávají tlustých ran a vysoké - od rovných a dlouhých.
 • Pokud chcete zajímavě účtovat účes, přidejte náramky s doplňky - bandáž, stuha, vlasy, neviditelné, obruč, věnec atd.

Pokud chcete oživit mírně nepříjemný účes, lépe než třesk, který nemůžete najít. Vyberte perfektní variantu podle tvaru a vlastností obličeje, typu a barvy vlasů - a můžete si být jisti: získáte úplně nový a čerstvý vzhled!

Bang

Slovník Dahla. V.I. Dal. 1863-1866.

Podívejte se, co je "SWING" v jiných slovnících:

bangs - viz... Slovník synonym

TAŠKA - ochranné vlasy, sestupující z krku na čelo koně... Průvodci chovu koní

bangs - Iskon. Suf. Odvozen od čela čela. Tábor doslova "pramenící na čelo"... Etymologický slovník ruského jazyka

Bang - Bang I 1. Hřbet hříva mezi ušimi koně, padá na čelo. 2. Ořezáván a česán na čele vlasů jako prvek vlasů (obvykle ženský). II g. zastaralý 1. Polokruhový čelní štít kokoshniků. 2. Vyšívaná zdobená ženská čelenka...... Moderní vysvětlující slovník ruského jazyka Ephraim

Bangs - Příznaky břicha vlasů v podobě vlasů padácích na čelo. Bangy mohou být rovné nebo boční. Funkčně může pokrýt defekty na čele. Je to symbolický atribut množství kultur (například starověkého Říma) nebo subkultur (goti, emo děti)... Wikipedia

bangs - viz: Dali jste si škrobové prádlo? (uši, šněrování, bangy); Dvě prsty čelo... Ruský argo slovník

bangs - chel a; mn jaký druh lok, data lkam; g. 1. Hřbet hříva mezi ušima na čele koně. Hřeben koně hřívu a bangy. Kůň otřásl třeskama. 2. Upustit na čelo a zdobený pramen vlasů. Nosit bang. Uvolněte třesoucí se oči. Podívejte se z pod nárazy. Encyklopedický slovník

Bangs - 613347, Kirov, Soviet... Lokality a indexy Ruska

613347 - Bang, Kirov, sovět... Lokality a indexy Ruska

chalka - bangs cholka (1) 1. Bunchuk; ocas koně, kartáč na vlajkovém praporu: banner Chrël, borya koryujov, řez, nasekaný, poslán dolů k odvážnému svatému. 11. 1172: A snyasya tapety, a sest sѣcha zlo a pot a náš vězeň, a člověk (v ostatních...... Slovník-reference kniha "Slovo o Igorově pluku"

Bangs pro každý typ obličeje

Můžete experimentovat se svými třeskymi stejně, jako chcete najít druh, který vyhovuje vašemu typu obličeje. Abyste o tom nemuseli věnovat čas a peníze, je zde několik doporučení, s přihlédnutím k tomu, že si můžete vybrat ty nejkrásnější rany pro svůj obraz.

Vhodné nárazy pro čtvercový obličej

Čtvercový obličej vypadá poměrně masivně, takže použití švů může vyhlazovat hrubé rohy a opravit obraz, což je měkké a jemné. Dokonalým řešením by bylo použití podlouhlého šikmého prvku, který by skončil dolů nebo vyšší než brada. Takový detail účesu je schopen zakrýt rysy úhlového vzhledu. Vypadá skvěle na okraji.

Vypadá to úžasné tresky se zvýšeným objemem, zvlněné ve tvaru vlny. Pro dlouhou verzi je třeba zkroucit kudrlinky, položte je na šikmou stranu tak, aby byla lehce pod bradu. Krátké detaily mohou být česané, ale ne příliš.

Vítězným řešením je asymetrický šikmý třesk. Dobrá volba - použití zvýraznění a barvení, tyto techniky poskytnou ženě hravý a mladý obraz.

Takže při výběru tresky by měl být upřednostňován asymetrický a šikmý prvek, který dokáže vytvořit měkčí a ženský obraz a vyhladit ostré a hrubé rysy obličeje.

Oválné možnosti tváře

Obličej tohoto typu je považován za téměř dokonalý, takže téměř všechny druhy účesů jsou vhodné pro ženy tohoto typu. Stačí jen zdůraznit krásu a expresivitu očí. Vhodné podlouhlé a krátké třesy, klenuté nebo šikmé.

Vypadá úžasně varianta šikmého tvaru s délkou až po řasy. Tento detail by měl vypadat neuvěřitelně čistý, takže doporučujeme kontaktovat profesionálního kadeřníka. Bude vyžadovat každodenní péči a styl s využitím speciální kosmetiky. Pro zvláště kudrnaté vlasy je toto řešení nepřijatelné.

Pro kruhový obličej

Při výběru účesů pro zástupce s kulatou tváří nabízejí stylisté možnosti, které mohou prodloužit oválu obličeje. Nejjednodušší způsob je považován za použití tresek. Perfektně obnovuje obraz, dává mu něhu a romantiku. Obzvláště módní řešení - šikmá forma.

Úžasně zužuje ovál, zakrývá část obličeje. Důležitý požadavek - by neměl dosáhnout brady.
Zajímavá volba má asymetrický tvar, který se zužuje. Vytváří efekt úzké tváře, blízké ideální formě.

Vrstvené ozubené zářezy

Jedna z nejmódnějších možností: načechraná a poměrně objemná. Odborníci nedoporučují používání takových ran pro dívky, které mají křehkou postavu. Vypadá skvěle na tlustých vlasech.

Vypadá stylově vícevrstvé bangy s jemnými zuby, které jsou výsledkem frézování. Jednoduše vložte vysoušeč vlasů, ale proud vzduchu by měl směřovat shora dolů. Nenechávejte nedbalé tipy. Výsledek bude třeba opravit.

Je zajímavé položit převodovku na její stranu, objeví se záhadný obraz. Různé složky jsou přidávány zvýrazněním nebo barvením.

Dlouhé a dlouhé rány

Tento prvek účesů dekorů umožňuje změnit jejich vzhled, tvar a vlastnosti. Tresky rovného typu nikdy nevypadají z módy, která vypadá stylově, ale není vhodná pro všechny. Rozšířená na boku je skvělá pro jakékoli řešení barev a věku, má jinou délku. Nicméně, potřebujete poradit od stylového specialisty. Jeden typ se hodí pro jednu ženu, ale je nepřijatelný pro druhou, protože vlasy mají jinou tloušťku, sucho nebo obsah tuku.

Takové rány krásně zarámované podlouhlé účesy umožňují použití lehkých kudrlin nebo opletu, případně asymetrického provedení.

Umožňuje vytvářet elegantní nebo každodenní účesy. V závislosti na stylingu se obraz stává romantickým a něžným, nebo seriózním a obchodním.

V podstatě módní součást stylu. Poskytuje svým majitelům mnoho příležitostí.
Tajemná asymetrie nebo žebřík, kaskáda nebo pilování, odstupňování nebo mírné zvlnění, tkaní nebo dekorace - seznam použití tohoto stylového prvku.

Je schopen maskovat chyby kulaté, čtvercové nebo trojúhelníkové tváře. Každá žena najde nejvhodnější řešení.

Doporučuje se poradit se s mistrem stylisty pro radu, získání odborné rady, vyzvednutí péče a stylingových výrobků.

Tříděné tresky

Poskytuje lehkou péči, snadnou instalaci. Gel se používá k vytvoření účesu. Ukazuje se odvážný, nezbedný pohled.

Hlavním zaměřením je oči majitele tohoto stylu, úžasné řešení pro řezání kaskádového typu, čtverce nebo bobu. Účes je stylový a neuvěřitelně módní.

Pigtail bangs

Pokud se vlasy zvětšily zpět, můžete nádherně aktualizovat obrázek pleteniny. Bude to nestandardní řešení, módní a stylové. Tato metoda má několik výhod:

 1. Otevře pohled.
 2. Vlasy se stávají neobvyklým výkonem.
 3. Přitahuje pozornost.
 4. Vytváří přísný obraz.

Před tkaní se doporučuje navštívit profesionálního stylistu, který vám pomůže vybrat nejatraktivnější volbu. Zkušený kadeřník bude schopen naučit správnou techniku. První zkušenost může být obtížná, ale v budoucnu se získává dovednost, která umožňuje rychlý výkon.

Tento model je vhodný pro vlasy jakéhokoli typu a barvy, vypadá elegantně, drží tvar dokonale po celý den.

Slovo význam laquo

1. Hřbet hříva mezi ušima na čele koně.

2. Upustit na čelo a zdobený pramen vlasů. Nosit bang. □ Sosnovská, osvětlená světelnou lampou, která jí přerušila okraje, hodila zápas do lemu svého lehkého negližáka v rozptýlení. Bunin, případ Cornet Elagin.

Zdroj (tištěná verze): Slovník ruského jazyka: B 4 t. / RAS, In-t lingvistika. výzkum; Ed. A.P. Evgenieva. - 4. vyd., Sr. - M.: Rus. ian; Polygraphs, 1999; (elektronická verze): Základní elektronická knihovna

 • Bangs - volitelný prvek vlasů v podobě vlasů, které padají na čelo. Funkčně může pokrýt defekty na čele. Je to symbolický atribut množství kultur, například Starého Říma, Starověkého Egypta nebo subkultur emo dětí.

Sloučení map slov lépe dohromady

Ahoj! Jmenuji se Lampobot, jsem počítačový program, který pomáhá vytvářet slovní mapu. Vím, jak počítat perfektně, ale stále nechápu, jak váš svět funguje. Pomozte mi to přijít!

Děkuji! Stal jsem se trochu lépe pochopit svět emocí.

Otázka: Je bistro něco neutrálního, pozitivního nebo negativního?

Jak si vybrat bang na jakýkoli typ vlasu a tvar tváře: fotky a příklady videa

Vzhled osoby je ovlivněn hodně. Velmi často je atraktivita závislá na stavu vlasů a vlasů.

Správně zvolený účes může neutralizovat chyby.

Stejné funkce mají nárazy.

Přidáním toho můžete nejen změnit, ale také výrazně zlepšit svůj vzhled.

Ale pro to musíte pochopit, která verze je vhodná v každém případě.

Jak změnit tvář s třeskama?

Existuje mnoho typů ran. Může být vybrán pro jakýkoli typ osoby, pokud tomu rozumíte. Pro všechny najdete vhodnou možnost, ale pro to je třeba vzít v úvahu typ účesu, strukturu a tloušťku vlasů, věk ženy a další faktory. Správnou volbou pomůžete udělat dobrý kadeřník.

Pomocí tohoto atributu můžete provést změny ve vzhledu:

 • otevřete oči - nebudou se schovávat pod spadajícími prameny;
 • skrýt vrásky na čele;
 • kulatý tvar obličeje;
 • zvětšují ji;
 • zavřete čelo, pokud je příliš vysoká;
 • zdůraznit obočí nebo skrýt je;
 • dělat tajemný vzhled.

Pokud se postaráte o účes a upravíte jeho tvar, zvolený typ účesu vám poskytne vzhled hravosti a ženskosti. Také díky správně vybraným třeskům můžete dát tváři mladistvý vzhled a obraz - eleganci a styl.

To znamená, že byste se neměli bát těchto experimentů. Pokud výsledek nesplňuje očekávání, bude možné vrátit původní stav rostoucími vlasy.

Vlastnosti výběru závisí na oválném obličeji

Chcete-li zlepšit vzhled a skrýt určité vady, musíte zvolit tvar nárazů. Hlavním kritériem výběru je tvar obličeje. Některé typy jsou vhodné pro každý typ a jiné nejsou vhodné.

Obdélníkový typ

Tento typ obličeje je charakterizován velkým čelem, širokými lícními kostimi a tvářemi, což dává tuhost. Proto ženy často usilují o zmírnění těchto defektů a jejich prodloužení. To pomůže těmto typům ran:

 • šikmá (pokrývá část tváře, vizuálně ji snižuje);
 • spadající na jedné straně v kombinaci s dlouhými nebo středními vlasy (eliminuje všechny vady tváře);
 • s oddělením (pokrývá oba tváře, dává účinek prodloužení).

Výběr závisí na individuálních preferencích, délce a struktuře vlasů.

Čtvercový pohled

Vlastník takové osoby je často charakterizován nedostatečnými rysy ženskosti. Porucha je správná tím, že vyberete rány jednoho z následujících typů:

 • polokruhová v kombinaci se srážkami pokrývajícími tváře (takže bude možné masivní čelo pokrýt);
 • s oddělením (díky této odrůdě vizuálně klesá velikost líc);
 • šikmé (částečně pokrývá obličej);
 • roztrhává (vizuálně snižuje čelo, dává ženskost);
 • mletá dlouhá nebo střední délka (změkčuje obraz).

Mladé ženy mají tendenci zvolit původní možnosti, ženy ve středním věku dávají přednost sledování tradic a ne experimentují.

Protažené nebo mandlové

S tímto tvarem obličeje je třeba si vybrat účes zvlášť pečlivě, protože špatný účes může výrazně zhoršit vzhled. Pokud je obličejový ovál příliš protáhlý, doporučuje se to zkusit vizuálně snížit. To bude úspěšné s následujícími možnostmi:

 • šikmé (masky vysoké čelo);
 • drop down (skrývá vady);
 • dokonce krátké;
 • roztrhaný průměr;
 • asymetrický;
 • geometrické (někdy).

Všechny tyto typy nárazů vizuálně snižují čelo a zhoršují obličej.

Oválný tvar

Tento typ je považován za ideální. V kosmetologii jsou všechna doporučení zaměřena na přiblížení dalších forem tváře. Majitelé jeho obleku všechny druhy bangů. Toto je:

 • krátké (kombinované s jasnými lícními kostimi);
 • šikmé (vhodné pro čtyři a dlouhé vlasy);
 • dlouhá (umožňuje různé typy stylingu);
 • v půlkruhu (potřebujete najít vhodný účes);
 • frézován (vhodný pro libovolnou délku vlasů, dává objem);
 • asymetrický (originální a stylový vzhled).

Ženy s oválným obličejem mají mnoho možností vybrat. Ale musíte vzít v úvahu strukturu vlasů a rysů.

Celá tvář

V tomto případě je také možné přiblížit tvar ovál. To pomůže těmto typům ran, například:

 • na stranách obličeje (vizuálně snižuje objem v kombinaci s dlouhými vlasy);
 • šikmý (skrývá tváře);
 • asymetrický (dělá tvář podlouhlý).

Drobným děvčatům je třeba věnovat velkou pozornost účesu, protože celý účes ovlivňuje úspěšnost řešení problému, nikoliv jeho jednotlivé prvky.

Bang s dlouhými vlasy

Za přítomnosti značné délky jsou povoleny různé experimenty s účesy. Různé typy tresek umožňují vytvářet různé obrázky. Například:

Extravagantní. Chcete-li vytvořit obrázek, můžete:

 • geometrické;
 • krátký roztrhaný;
 • asymetrický;
 • krátké

Všechny tyto odrůdy vypadají dobře na majitele malého čele - díky nim to vypadá trochu víc. Jsou snadno čistitelné a nevyžadují styling a protahování, ale nekombinují se s kudrlinami.

Romantické. Může být vytvořen pomocí:

 • zkosený;
 • dlouho hladký;
 • šikmý;
 • polokruhový;
 • dlouho trhaný.

Pokládat tyto typy nástrah není obtížné. Také maskují vrásky na čele a přidávají objem.

S krátkým

Pokud jsou vlasy krátké, obraz nevypadá dostatečně ženský. Chcete-li tento problém vyřešit, použijte takové typy nárazů jako:

 1. Krátké Volba ve prospěch by měla být provedena pouze majitelům oválné tváře s krásnými lícními kosti. V ostatních případech tento typ upozorní na nevýhody.
 2. Prodloužení. Díky tomu bude přidána hlasitost. Vzhled bude stylový a ženský.
 3. Semicircle. Mělo by se provádět pouze u žen s oválnou tváří.
 4. Průměrný. Je kombinován s téměř jakýmkoliv typem vzhledu.

Krátký účes vypadá extravagantně a správně zvolený tvar tónu jen zdůrazní individualitu.

Na bob stříhání

Tento typ účesu je oblíbený u žen různého věku. To je způsobeno různorodými možnostmi a schopností, aby byly na vlasy jakékoliv struktury a tloušťky. Make účes mnohem velkolepější, můžete použít rázů různých typů. Toto je:

 1. Hladký. Vypadá dobře v kombinaci s oválným tvarem tváře.
 2. Objemné. Tato odrůda je ceněna pro svou pompou.
 3. Dlouho Často se vyrábí s krátkým vozem, který se kvůli tomu stává volumetrickým.
 4. Mleté Může být vyroben dlouhý nebo střední. Nevyžaduje zvláštní péči, snadno se přeměňuje na hromadné zboží nebo je umístěn na boku.
 5. Šikmé. Tato odrůda je vhodná pro prodloužené čtyři, přispívá k vizuálnímu protažení obličeje, což je důležité pro baculaté dámy a ženy s plnou tváří.
 6. Krátké Tento typ stojí za to používat dívky s malým čelem. Umožňuje experimentovat, vytvářet odřené, asymetrické nebo geometrické tvary.

Je velmi snadné postarat se o auto, které je důležité pro moderní spěšný život.

S kudrnami a kudrlinami

Ne všechny rány vypadají dobře na takových pramenech. Ale můžete to udělat:

 1. Scythe Nemělo by to být dlouhé. S přirozeným vysycháním získává požadovaný tvar, takže se o něj jen stará.
 2. Mleté. Tento typ dává tajemství a činí vlasy méně objemnými.

Obraz se stane elegantnější po protažení pramenů pomocí žehlení.

V kombinaci s tenkými vlasy

S tenkými vlasy existují problémy s vytvářením objemných účesů. Ale s pomocí náporů můžete tyto obtíže překonat. Vhodné:

 1. Dlouho Lze jej kombinovat s prameny různých délek. Pokládka může být libovolná.
 2. Krátké Rovné a roztrhané možnosti jsou povoleny. Většina z nich je snadné dát si ruce.
 3. Roztrhaný. Přidá další střihový objem. Zvláštní péče není nutná.
 4. Mleté Vzhledem k pramenům různé délky vypadá bujivě.
 5. Hladký. Mělo by se provádět pouze na tlustých vlasech. Hladká verze vypadá impozantně, takže je nutné zarovnání.

V tomto případě je nutná častá korekce účesu, takže vzhled zůstává atraktivní.

Vrstvené tresky

Tento typ vlasů poskytuje pomp a objem. Je zhotoven rovný a zúbkovaný. Vhodné pro silné rovné vlasy. Rovné a vícevrstvé, vypadá dobře v kombinaci se čtvercovým a kulatým obličejem. Krátká verze vypadá velkolepě u žen s malými vlastnostmi.

Rozšířená verze

V tomto případě mohou nejdelší prameny dosáhnout brady. Typ umožňuje změkčit ostré prvky a dát nový vzhled. Můžete jej položit na stranu nebo rozdělit do dvou, kroutit a narovnat.

Šikmé bangy

Tato odrůda je považována za jednu z nejmódnějších. Používá se v řadě moderních účesů. Existuje mnoho typů, z nichž se vybírá tvář. Může to být dlouhé a krátké. Také často dělají podání. Originálnost může být provedena malováním několika pramenů v jiné barvě.

Silný

Jedná se o ženský a elegantní typ. To je často používáno ženami s ostrými rysy a velkým čelem. Díky tlustým třeskům vypadá stříhání vlasů svěží, můžete také skrýt vrásky na čele, jizvy, vyrážky. Vypadá dobře s prameny různých délek.

Trojúhelník z koruny

Vyrábí se v případech, kdy má žena malé čelo. Počínaje korunou a dosahujícím linie obočí tento pohled tuto chybu napravuje. Chcete-li jej vytvořit, je žádoucí odstranit přebytečný objem tak, aby účes vypadal přirozeně. Styl se hodí téměř všem, kromě kudrlin.

Výhody a nevýhody nárazů po stranách obličeje

Má dobrou schopnost skrýt tváře a tvář je méně zaoblená. Také vizuálně zlepšuje čelo. To je velmi důležité pro majitele pravoúhlého, čtvercového nebo kulatého obličeje.

Pokud uděláte takový třesk s jiným tvarem obličeje, důstojnost se může stát nevýhodou, protože zbytečně dlouhý typ obličeje nebude také atraktivně vymazán. Proto je důležité brát v úvahu externí funkce.

Užitečné informace

Chcete-li účes zdůraznit důstojnost a skrýt nedostatky, musíte se o ni řádně starat.

Některé typy tresek nepotřebují zvláštní péči, ale je nepřijatelné úplně odmítnout. Pro vytvoření originálního obrazu se často používají doplňky: sponky, stuhy, věnce, čelenky atd. Nebojte se experimentovat s nimi.

Záblesk je velmi vhodný pro změnu obrazu. Přidáním, nemůžete změnit obvyklý účes, ale změny budou zřejmé.

Správná volba eliminuje určité vady vzhledu a množství možností vám poskytne příležitost experimentovat. A obnovení původní formy s nespokojeností s výsledkem není obtížné - vlasy rostou rychle.

Typy ran. Fotky s názvy, doporučení ohledně výběru tresek na tvar obličeje, délku vlasů, typ účesu

Bangy mohou výrazně změnit vzhled, takže je obraz nezapomenutelný a živý. Správně vyberte typ nárazů, který skryje všechny nedostatky a zdůrazní důstojnost vnějšího vzhledu, pomůže fotografovat s názvy účesů.

Jak se třesy mohou změnit tvář

Bang je schopen hodně. Může změnit tvar obličeje, vizuálně "oživit" obličej nebo naopak přidávat pevnost obrazu. Správně umístěné prameny mohou upoutat pozornost na určitou část obličeje a odvrátit jej od problémových oblastí ve vnějším prostředí.

Typy ran. Fotografie s jmény pomohou zjistit, co může změnit tresky:

 1. Pohled. Záleží na délce a tvaru tresky, ať už je to otevřené nebo tajemné. Příliš dlouhé rány mohou zasahovat a "plazit do očí" po celou dobu.
 2. Čelo Bangs odvádí pozornost od velkého čela a pomáhá skrývat vrásky na obličeji. Ale musíte se opatrně přiblížit její délce. Bang, končící v napodobenině, naopak přitahuje pozornost.
 3. Oválná tvář. Zde jsou možnosti bangy nekonečné. Může snadno změnit vizuální vnímání formuláře. Ale hrát si s formulářem, který potřebujete obratně, dodržujte doporučení ohledně typu nárazů, které jsou vhodné pro konkrétní tvar obličeje.
 4. Obočí Bangs je může úplně skrýt, nebo naopak zdůraznit ohyb obočí. Pokud jsou obočí dobře upravené a mají krásný tvar, můžete tuto výhodu bezpečně zdůraznit.
 5. Pysky a nos. Bangy mohou vizuálně korigovat tvar rtů a nosu, zdůrazňovat je nebo rozptýlit pozornost sebe sama.

Při výběru větví se musí zaměřit na dva hlavní ukazatele: typ obličeje a struktury vlasů.

Typy nárazů v závislosti na délce

Bangy se liší ve vzhledu, tvaru, tloušťce a nejdůležitější je délka. Fotografie s názvy vám pomohou porozumět této rozmanitosti.

Podle délky je obvyklé rozdělit tresky na 4 typy:

 1. Krátké - jsou vždy vyšší než obočí. Perfektní pro krátké nebo dlouhé účesy. Vizuálně zmenšujte tvar obličeje.
 2. Střední - takový třesk mírně pokrývá obočí. Všestranná volba, která vyhovuje všem stylům.
 3. Rozšířené - prameny mohou dosáhnout úrovně očí. Tato délka je obtížnější udržovat, příliš dlouhé prameny je třeba zkroucit. Tento záblesk vizuálně prodlužuje tvar obličeje.
 4. Dlouhé prameny mohou zcela zakrýt obličej. Při instalaci vyžaduje další manipulaci.

Pokud délka tresek ještě nebyla vybrána, neměli byste spustit experiment s co nejkratším ořezáváním vlasů. Počínaje dlouhými třeskymi, bude vzácná příležitost "vyzkoušet" všechny možnosti délky, až velmi krátké.

Typy ran na okraji

Typy tresek (fotografie s názvy pomohou rozlišovat mezi nimi) mají 6 možností:

 1. Hladký - jméno mluví samo za sebe. Všechny prameny v tomto okraji mají stejnou délku. Toto ošetření zdůrazňuje mladistvost a otevřenost očí, což je skvělá volba pro mladou dívku.
 2. Zaoblené záře vystupují ve formě půlkruhu. Tento okraj je skvělý pro obličej ve tvaru oválného a trojúhelníku.
 3. Šikmé - náběhy jsou šikmé, což umožňuje zjemnit přímé čáry obličeje ve tvaru čtverce.

Na fotografii jsou zobrazeny typy lidí, které odpovídají názvům v textu.

 • Mletá - tato technika odvádí pozornost od nadměrné kruhovitosti obličeje a otoku jejích forem.
 • Vícevrstvá - toto lemování se používá v kombinaci s kaskádovým účesem, zdůrazňující jeho originalitu.
 • Extravagantní - zahrnuje ozubené, stupňovité, roztrhané nebo kombinované ošetření tresek.
 • Přímé tahy střední délky

  Klasická verze pro všechny časy, takové tresky vhodné pro jakýkoliv vzhled. Záblesk je řezán přesně pod hřebenem, prochází oblouky obočí nebo se dotýká jejich základny.

  Jediné, co stojí za zvážení, je to, že by se vlasy neměly zvlnit. Bangy vypadají perfektně a nevyžadují zvláštní péči, pokud se vlasy neohýlí a neuchouvají. Vhodný účes pro takový třesk je považován za čtverec. V kombinaci s vlasy pod rameny to vypadá velmi harmonicky.

  Dlouho rovný

  Dlouhé rovné třesy se mohou zaměřit na oči. Může se spojit s kudrlinami na časové zóně. Vypadá tajemně. Tento třesk vypadá obzvláště dobře na objemných vlasech. Nezapadá do čtvercového tvaru.

  Dlouhé rovné rány pro malou tvář jsou přísně kontraindikovány, ale velké rysy budou vizuálně zmenšovat.

  Šikmé

  To je řez podél šikmé linie běžící od chrámu k chrámu. Tento typ třesku je univerzální, je schopen napravit jakýkoli tvar obličeje a dokonale skrývá mnoho vzhledů. Kobylky, ořezané šikmo, jsou od mírně protáhlé až po velmi dlouhé. Tento typ účesu nevychází z módy.

  Side bangs

  Pásky vlasů na obou stranách. Dlouhé třásně s dělením nejsou náročné na strukturu a objem vlasů. Je vhodný jak pro rovné vlasy, tak pro kadeře. Vypadá harmonicky s rebríkem účesů a umožňuje vám napravit jakoukoliv asymetrii obličeje.

  Krátké

  Krátké, mnohem vyvýšené obočí, okraje zdůrazňují mládí a otevřenost zraku. Je rozřezána v přímce, dělení odděluje malou část kudrlin zhora. Bangy jsou ideální pro mladé ženy, které se nemusí starat o vrásky na nos. Krátké tresky extravagantně přeplněné zkráceným účesem, ale dokonale se hodí pro načechrané dlouhé vlasy.

  Roztrhaný

  Tento druh nerovnoměrně ořezaných, "roztrhaných" třesků dlouhých a pevně zakořeněných na vrcholu módy. Není náročná péče a je vhodná pro jakýkoli vzhled. Stává se to jak super krátké, tak i dlouhé. Můžete jej položit přímo, diagonálně nebo rozdělením na stranu. Může být bezpečně nazýván klasikou.

  Absolvoval

  Na některých místech zředěné prameny vlasů dávají obrazu nějakou nedbalost, která je nyní současným módním trendem. Tato léčba vyhrává na rovné vlasy, ale kudrnaté kadeře vypadají dobře. Vystřihované účesy jsou vhodné pro všechny typy vzhledu. To může změkčit čtvercový tvar obličeje a prodloužit jej trochu kruh.

  Bulk

  Chcete-li vytvořit tento třesk musí obětovat značnou část vlasů, ale to stojí za to. Hlasitost zdvojnásobuje všechny viditelné výhody tresky.

  Nejjednodušší způsob, jak dostat rozsáhlé tresky majitelům svěží a husté vlasy, ale také na vzácných vlasech takový třesk vyhrává vizuálním přidáním objemu do celého účesu. Pro kudrnaté vlasy tento vzhled není vhodný, budete potřebovat denní styl s vyrovnáním.

  Rozdělit tresky

  Bangs, rozdělený na rozdělení a narovnán v různých směrech, nepochybně dává obraz romantiky a vypadá velmi žensky. Je vhodný jak pro dlouhé vlasy, tak pro ořezané vlasy.

  Dělené kadeře jsou vhodné pro kruhový a oválný tvar obličeje, ale pro čtvercový obličej byste neměli tento styl používat.

  Oblouk

  Takový třesk se provádí na srsti středně dlouhé nebo lehce protáhlé. To je řezané ve tvaru oblouku, od chrámu k chrámu. Je ideální pro prodloužený obličej, který zcela skrývá své vady. Chubby krásy tento typ třesků prodlouží oválnou tvář. Ale pro trojúhelníkový a čtvercový typ takové nárazy nejsou vhodné.

  Asymetrické

  Asymetrické tresky jsou již dlouhou dobu pevně založeny na módním Olympusu. To dává stylistovi neomezené možnosti při úpravě tvaru obličeje a také vám umožní skrýt všechny chyby ve vzhledu. Skvělé pro účesy střední délky a krátké účesy.

  Trojúhelníkový

  Tento typ náramků je extravagantní a přitahuje oko svou původní podobou. Horní část trojúhelníku může skončit na libovolném místě, a to i na bradě. Dobře v souladu s kaskádovými účesy nebo stylingem na dlouhých vlasech. Jediným omezením na provádění takových ran je kudrnaté a rozdělené konce. Pokud jde o délku, jsou přijatelné možnosti od ultra krátké po prodloužené.

  Fringe arch

  Chvosty ve tvaru oblouku omlazují a osvěží tvář. Může mít různé délky, od krátkého až po střední. Obloukové třesy jsou vhodné pro všechny typy obličejů s výjimkou čtverců. Není nutné odříznout oblouky, pokud jsou vlasy přirozeně kudrnaté, tento účes vypadá nedbale.

  Silný od středu vrcholu

  Tento třes rozšiřuje čelo a skrývá problémy s kůží v této části obličeje. Tato forma tresek může být bezpečně připisována klasikám, které nejsou časově omezené. Ona prodlužuje obličej a skrývá plnost. Ale baculaté dívky by neměly dělat takový třesk, ale to jsou obrysy. Takový bang také upozorňuje na tvar nosu, pokud se má něco skrýt, pak je lepší odmítnout takový účes.

  Vzácné

  Vzácné čisté bangy perfektní pro krátké dívky. Je v dobrém souladu s většinou účesů a stylů a je schopen maskovat některé z nedostatků exteriéru.

  Snadno se postará o vzácné tresky střední délky. Dlouhé varianty vzácných třesků jsou vhodné pro kudrnaté kudrlinky, které zdůrazňují jejich zajímavou strukturu. Tento třesk je vhodný pro všechny typy osob, ale stojí za to experimentovat s jejich tvarem.

  Curly

  Vlnité a kudrnaté vlasy - dárek přírody, ale s volbou tvaru a délky třesků, vzniká potíže. Potřebujete zaměřit se na typ a hustotu kudrlin. Pokud jsou vlasy nakloněny pouze na špičkách, nebudou zde žádná omezení pro typ nárazů.

  Prodloužené bangy se harmonizují s velkými kudrlinami a účes by měl umožňovat určitou nedbalost a rozcuchaný obraz. Pokud jsou kadeře příliš těsné, neměli byste bojovat s přírodou. Jen tresky musí opustit co nejdéle. Pak bude mnoho stylů pro jeho styling. Vlnité třesky nejsou kombinovány s rovné vlasy, zatímco rovné třesky, s vlnitými vlákny ve vývoji.

  Extravagantní

  To je pro odvážné milovníky možnost experimentovat s jejich obrazem a připraveným šokovat ostatní. Extravagantní budou ultra-krátké bangy, nebo dlouhé kudrlinky, fixované neobvyklým způsobem. Takové třesy by měly být v souladu s obrazem a hlavním účesem. Takže to je vhodné jen pro odvážné a sebevědomé dívky, které se nebojí trochu uškodit ostatním.

  Vícevrstvé

  Takový třesk je zúbkovaný, nebo se skládá z několika vrstev rovných vlasů. Je vhodný pro majitele rovných, hustých na povahu vlasů, ve vzácných případech nebude schopen dosáhnout požadovaného objemu. A na tenké dívky také nevypadá takový třesk. Dobrý skrývá vady kulaté a čtvercové plochy.

  Jak si vybrat bang ve tvaru tváře

  Typy tresek (fotografie s názvy uvedenými výše) by měly být vybrány na základě typu osoby.

  Tvar tváře ovál se stává rozhodujícím faktorem při výběru vhodného druhu tresek.

  • Oval - tato forma je považována za ideální, takže se jí budou hodit třesky jakéhokoli druhu. Zde se musíte zaměřit pouze na strukturu vlasů.
  • Kulatý - k tomu, aby byl tvar blíž k ideálu, musíte stříhat okraje šikmo, což je středně dlouhé.
  • Trojúhelníkové - prodloužené třesy skrývají široké čelo. Vypadá skvěle zkosený nebo rozdělen na asymetrické oddělovací okraje.
  • Obdélníkový - tento typ člověka nemůže bez bangu. Skrýt geometrické čáry je schopné šikmých podlouhlých třesků.
  • Podlouhlý - přímý třmen středně dlouhý nebo lehce protáhlý může vizuálně snížit ovál.

  Podle typu vlasů

  Nejšťastnější majitelé rovné vlasy si mohou dovolit jakoukoliv formu ran. Ale zbytek by neměl zoufat, protože každá vada může být změněna v důstojnost.

  • rovný - vhodné rány jakéhokoliv druhu, rovně a oválné varianty vypadají nejvýhodněji;
  • kudrnaté - nevyžadují velkou péči a vypadají dobře podlouhlé, tříděné třesky;
  • kudrnaté - existují pouze dvě možnosti: buď se vzdát třepotků, nebo se nalepí na rovnou a trpělivost vlasů;

  Podle typu srážek různých délek

  Typy ran (fotografie s názvy pomohou při výběru) jsou také vybrány v závislosti na délce vlasů ve srážce:

  1. Krátké - krátké, rovné, oválné nebo šikmé rány udělají. Můžete hrát na protiklady a nakreslit dlouhý asymetrický okraj.
  2. Střední délka - lehce protáhlé třásně oválného, ​​přímého nebo šikmého tvaru. Odstupňovaná verze vypadá skvěle, stejně jako vícevrstvé a filérované bangy.
  3. Dlouho - nevystavuje absolutně žádné požadavky na formu tresek. Zbývá se soustředit na tvar obličeje, typ vlasů a osobní preference.

  Fake bangs

  Krycí deska je dobrá, protože dává příležitost vyzkoušet si bang a rozhodnout o jejím vzhledu, než vyzdvihnete nůžky. A samozřejmě tím, že umožňují změnu obrázku během několika sekund.

  False bangs jsou vyrobeny z přírodních nebo umělých vlasů. První jsou dražší, ale poskytují nesmírně více příležitostí pro styling, curling a barvení. A přírodní třesky vypadají spíš věrohodně.

  Podložky lze upevnit pomocí kroužku nebo klipů. Tyto rány se dodávají v přirozených odstínech nebo kontrastních a zářivých barvách. Pokud současně barvíte vlasy a falešné bangy s barvivy na vlasy, bude obtížné si všimnout rozdílu barev.

  Podšívka vlasů vyžaduje minimální péči. Stačí ji pravidelně umyt v teplé vodě se šamponem. Pokud je podložka přirozená, můžete použít balzám na vlasy. Umělý kryt byste neměli sušit vysoušečem vlasů, ale takové manipulace nepoškodí přirozený.

  Fake tresky musí být česané, ale s kroucením a vyrovnáním je lepší, aby se to nepřehnul. Umělé bangy nemohou takové zásahy stát, a přirozená může ztratit svou atraktivitu.

  Účes s třeskymi

  Je to polovina bitvy o tom, jak si zvolit tvar tónu a že se vaše přání splní tím, že navštívíte salon. Chcete-li bang neposkytnout smutek, musíte ho správně položit.

  Metoda pokládky závisí na typu nárazů, délce a tloušťce.

  1. Je snadné položit šikmý třesk pomocí vysoušeče vlasů a ploché kartáč na vlasy. Ve skutečnosti je prostě třeba pokrýt správným směrem a směřovat proud horkého vzduchu z kořenů na špičky třesků.
  2. Přímý násobek v závislosti na tloušťce. Pokud je nápor objemný, je před sušením rozdělen na spodní a horní část. První se vejde do dna, otočí se dovnitř. Druhá fáze se hodí k vrcholu, proud ze sušičky je směrován zhora dolů.
  3. Rozdělené bangy se vejdou takto: kudrlinky jsou rozděleny na část, každá část tresek se vysuší odděleně. Pomocí kartáče s kruhovým vlasem je zkroucená uvnitř a směruje proud vzduchu z kořenů na konce každého vlákna.

  Všechny stylingové úpravy se provádějí pouze na umyté vlasy. Používání balzámů, masky a jiných kosmetických přípravků pro vlasy usnadňuje jejich styling a činí vlasy více lesklé, hedvábné a zdravé.

  Při výběru tresek je třeba vzít v úvahu mnoho faktorů. Ačkoli existují druhy bangů, nad kterými móda a čas nemají žádnou sílu. Fotografie s jmény takových třesků neustále blikají v módních časopisech, což potvrzuje, že právem získali svou popularitu.

  Návrh článku: Mila Fridan

  Video o ranách

  Odborníci vám řeknou, jak vybrat správný tresk:

  Typy ran z klasických do odpadků: 30 fotek

  Bangs - prvek vlasů, který může radikálně změnit obraz. Při výběru z různých druhů tresek je třeba se soustředit nejen na módní trendy, ale také na vlastnosti obličeje, na tloušťku a délku vlasů, na jejich barvu. Pomocí nárazů můžete vizuálně změnit tvar obličeje a obraz jako celek. Existují obecná pravidla, která byste měli vědět při výběru tohoto obrazového prvku. Takže šikmé rány jsou vhodné pro kulaté obličeje, což pomůže zvětšit obličej. Můžete také zkusit experimentovat s krátkými variacemi, čímž obličej prodloužíte. Skutečné různé typy účesů s třesky, rozdělenými na rozdělení. Pro oválný obličej si můžete vybrat libovolný z mnoha druhů takových šperků - téměř každý bude vypadat dobře, ale tady hodně bude záviset na tloušťce vlasů. Velmi krátké třesky se nedoporučují dívkám, jejichž obličej má trojúhelníkový (nebo, jak se říká, kočičí tvar), jinak můžete experimentovat! Čtverečná plocha bude vypadat výhodně s různými typy "forelock", s výjimkou, možná dokonce.

  Takže považujeme fotku s typy bangů a vybíráme to, co potřebujete! Kreativita jako taková! Takové bangy - bohové pro majitele krátkých účesů, kteří se nebojí vypadat pobuřitelně.

  Zde by bylo vhodnější zbarvení a tónování.

  Skvělá volba pro obchodní ženu! Stylový a ne zcela triviální! Tento druh tresek, jak je znázorněno na fotografii, se může měnit v závislosti na náladě a plánech dne!

  Možnost, která je vhodná pro svatbu nebo banket! S touto instalací můžete bezpečně jít "na světlo"!

  Klasika žánru - bangy, česané k boku. Vypadá to důležité vždy a všude!

  Chcete-li udělat takový účes, můžete jednoduše házet prameny na jeho boku, není nutné dokonce dostat účes!

  Smooth bangs, které pokrývají malé obočí - stylové a módní!

  Ne příliš husté chmýří náramky - způsob, jak maskovat vrásky na čele bez návštěvy kosmetičky.

  Elegantní volba: vypadá vážně kvůli původnímu vlásenku s kameny.

  Možnost "Ripped" pro vytvoření uvolněného obrazu.

  Klasická verze, která je lehce protáhlá a pokrývá obočí.

  Bangs je pokračováním nádherného paprsku. Skvěle!

  Dlouhé rány, které pomohou vytvořit obraz smrtelné krásy.

  Velmi originální možnosti modelových ran. Je to spíše možnost pro pódium. No, nebo pro provokatéry veřejného mínění!

  Ukázalo se, že třesky mohou být splétány do copánky. Neobvyklé řešení!

  Rozdělené na dělení "forelock" může vypadat jak okouzlující, tak extrémně jednoduché!

  Možnost, kterou si málokdo uvědomí!

  Krátké rany pro výjimečný obrázek!

  Varianty hladkých dlouhých třesků: jednoduché a stylové.

  Neobvyklý a provokativní styling.

  Možnosti majitelů kudrnatých vlasů.

  Šikovná možnost tresek v retro stylu. Poznamenejte si!

  Přímé bangy, které otevřou obočí.

  Krátké tresky se mohou lišit.

  Typy ran

  Názor, že tresky nejsou pro každého, je špatné. Ve skutečnosti existuje mnoho druhů ran, hlavní je vybrat správný prvek účesu ve tvaru obličeje. S pomocí nárazů můžete tyto chyby skrýt opravou lícních kostí nebo čela, které jsou svou povahou nedokonalé. Variace s třesky jsou nejméně riskantní způsob, jak změnit svůj vzhled a styl.

  Dokonce i když se vám nelíbí nový obrázek, můžete snadno a rychle rozvinout prameny a změnit rány, nebo hladce přeložit vlasy do celkové délky. Pokud se však poprvé rozhodnete o takovém experimentu, nepřekračujte okamžitě výstřely. Je lepší začít s podlouhlými druhy. Takže pojďme hovořit více o typech bouří.

  Přímé tresky

  Klasická verze tresek, když jsou prameny oříznuty podél obočí, nebo mírně vyšší. Tento typ bangů vhodných majitelů oválné tváře. Mimochodem, tato možnost je také odlišná. Například, třesky mohou vyčnívat ze zbytku hmoty vlasů, nebo sloučit s prameny na chrámech. Neměli byste si zvolit tento typ třesku pro dívky se čtvercovým obličejem, což pouze zdůrazní úhlovost a zhorší obraz.

  Šikmé bangy

  Jedná se o variant tresky, kdy se pramínky upravují podél šikmé linie od chrámu k chrámu. Délka takových třesků se může lišit. Řezná čára se také mění v tvaru a může být rovná nebo mírně zaoblená. Tento třesk je považován za variantu pro mládež, zjemňuje ostré rysy obličeje, vizuálně prodlužuje zaoblený tvar a snižuje masivní bradu.

  Side bangs

  Dlouhé prameny položené na jedné straně. Tato možnost je vhodná pro téměř jakýkoli typ osoby. Dává obraz sexuality a koquetry. Třpyty na boku mohou být vytaženy ze železa a upevněny pomocí gelu na vlasy nebo položeny s mírně kudrnatou vlnou. Skvělý způsob, jak vypadat ženský a mladší.

  Krátké tresky

  Shorn, zpravidla, v úrovni středu čela mezi obočí a vlasovou čárou. Tento třesk je skvělý pro malou kulatou plochu. Zvětšuje tvar a zvětšuje obličej. Stojí za zmínku, že tato možnost může být použita pro dívky s dokonalým obočím a rovným čelem. Pokud máte v této oblasti chyby, neměli byste je zbavit. Krátké rany mohou být boky nebo rovné. S krátkým třeskem vypadat dobře nebo dlouhé vlasy.

  Dlouhé rovné třesky

  Dlouhé třesoucí se na oči. Úplně zavře obočí. V žádném případě tuto možnost nelze použít pro dívky s malou tváří, ale pro oválnou nebo protáhlou tvář je to vynikající volba. Dlouhé prameny dávají obraz tajemství a sexuality. Důraz na make-up se doporučuje dělat na oči - měly by být jasně zvýrazněny.

  Roztrhané třesky

  Tento druh tresek představuje prvek nedbalosti účesu. Ripped bangs jsou skvělé pro oválnou tvář. Pro dívky s krátkými obličejem je to skvělý způsob, jak opravit nedokonalosti a lehce prodloužit lícní kosti a bradu. Nejvíce stylový vzhled s takovým bangem krátkými vlasy. V takovém případě můžete "zlomit" špičky, čímž se lišty odlišují délkou a tloušťkou. To vám dá velkolepý vzhled a udělá vás mladší.

  Asymetrické třesky

  Brouk se nerovnoměrně řeže. Pásky v tomto případě budou mít různé délky. Můžete také použít techniku ​​"roztrhaného" okraje. Tento třesk nevyžaduje speciální styl, stačí použít malé množství vlasové pěny. Je povoleno, aby prameny ležely trochu neopatrné a nepohodlné. Pro hladší prameny použijte stylovací žehličku. Tato volba poskytuje zřetelný obraz.

  Tlusté bangy z vrcholu

  Nejlepší možností pro majitele nízkého čela - třesky začínají téměř na koruně, což vizuálně zvětší čelo a prodlužuje to. S kulatým obličejem s takovým třeskem je lepší kombinovat účes boby nebo dlouhé rovné vlasy. Obdélníkový obličej, takový třes, je ženský.

  Řízené třesky

  Vzácné prameny, které spadají na čelo, vizuálně změkčují obličej, snižují velké rysy a těžkou bradu. Řezané třesy jsou vhodné pro čtvercové a obdélníkové plochy. Bangs lze položit na bok nebo tvořit rovné prameny. Vypadá to na dobré vzácné náramky na obou stranách, ale tato volba je vhodná pouze pro dokonalý tvar obličeje.

  Rozdělit tresky

  V tomto případě jsou prameny uloženy na obou stranách. Můžete rozdělit vlasy rovnoměrně nebo oddělit více pramenů na jedné straně. Tyto rány dělají horní část obličeje vizuálně užší, což umožňuje svým majitelům používat trojúhelníkovou tvář nebo příliš široké čelo.

  Kudrnaté třesky

  V tomto případě mohou být prameny dlouhé nebo krátké, položené na bok nebo oddělené. Ale vždy vlasy v tomto případě leží ve vlnách. Vlnité tresky s rovnými vlasy z místa.

  Extravagantní tresky

  Jedná se o odvážnou verzi tresky pro milovníky extrémních experimentů na jejich vzhledu. Třpyty mohou být oříznuty velmi krátce, nebo dlouhé prameny jsou vysoce česané a položené zpět. Tento typ třesku je v souladu se stejným extravagantním a neobvyklým účesem, jinak se bude vypadat z místa.

  Jak si vybrat bang ve tvaru tváře

  Pokud si vyberete ten správný druh tresek, můžete zúžit své široké čelo, natáhnout kruhový obličej nebo zvýšit expresivitu vašeho vzhledu. Hlavní věc - nedělejte si chybu s výběrem. Nejšťastnější dívky s oválným tvarem tváře. V jejich případě si můžete vybrat jakýkoliv druh tresek.

  Majitelé čtvercové obličeje je lepší zvolit asymetrické nebo šikmé nárazy. Dlouhý třesk s vzácnými prameny zjemňuje ostré rohy a dělá obličej více ženský.

  Dívky s kulatým tvarem tváře jsou vyzývány, aby zvolily dlouhý třesk, tato možnost vizuálně natáhne obličej. Následující typy tresek také vypadají dobře v tomto případě:

  • šikmé;
  • asymetrický;
  • krátký roztrhaný;
  • bangy na boku.

  Ti, kteří mají přirozeně trojúhelníkový tvar obličeje, by se měli rozhodnout pro klasické rovné třesky ve tvaru oblouku, který zmírní obličejové rysy. Stejný efekt lze dosáhnout, pokud na jedné straně uděláte dlouhý třesk.

  Každé tresky vyžadují měsíční korekci od kadeřníka. Pokud se rozhodnete pěstovat, pokuste se nejprve připnout, nebo jej položte na stranu pomocí žehličky.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy