logo

Klear Vitabe (jasná vita abe) - zda šampon na masovém trhu dokáže zbavit lupů

Jasné produkty ("Clear") - to je příležitost rychle řešit problém pokožky hlavy, posílit kudrlinky a udržet jejich krásu, sílu a zdraví. Francouzská značka má téměř 40 let kvalitní výrobky pro vlasy. Ne méně úspěšně společnost bojuje proti seborrhei. Jasný šampón Vitabe (Clear Vita Abe) vám umožňuje vyřešit problém sněhu ve vlasech bez ohledu na typ pokožky hlavy, zabraňuje vzniku lupů v budoucnu. Výrobek určený pro vlasy je schválen IACD (Mezinárodní akademie kosmetické dermatologie). Jeho účinnost byla prokázána uživateli - 90% účastníků po aplikaci šamponu proti lupům doporučilo, aby bojovalo proti sněhově bílému defektu ve vlasech.

O vlastnostech drogy

Lupiny mohou výrazně rozmazlovat účes, poskytnout majiteli neopatrnost a neobratnost. Symptomy seborrhy zahrnují také svědění ozdoby, vlasy se rychle stávají tuky nebo naopak sucho a křehkost se objevují. Hlavními důvody pro problém s hlavou vlasů jsou narušení mazových žláz, abnormální činnost škodlivých bakterií, mikroorganismů, hub.

Vlasová řada Clear Vita Abe je komplexním přístupem k potírání tohoto příznaku.

Jaký efekt lze očekávat od výrobku:

 • pokles aktivity a úmrtí houby, patogenní flóry, které vyvolaly vývoj seborrhy, seboroické dermatitidy a jiných onemocnění;
 • vizuálně redukuje počet vlasů na lupy;
 • uvolnění ze svědění a nepohodlí;
 • snížená tvorba kožního mazu;
 • vyplňování oslabených buněk pokožky hlavy a vlasových folikulů živinami, vitamíny;
 • normalizace rovnováhy vody a tuku v pokožce hlavy, snížení transepidermální ztráty vlhkosti;
 • posilování a obnovení přirozeného lesku, síla vlasů;
 • Jedinečné složení přípravku může v budoucnu zabránit lupům.

Lékaři doporučují, aby se nepodařilo oddalovat lupinami a okamžitě je ošetřovat, s výskytem prvních alarmujících příznaků. Léčivý šampon Clear Vita Abe se s touto úlohou vyrovná. Po několika použitích nástroje můžete zaznamenat pozitivní změny. Konečné výsledky léčby můžete vyhodnotit před a po.

Fotografie před a po

Řádek série

Odborníci společnosti s porozuměním přistupovali k řešení lupů ve vlasech a rozdělili celou linii na výrobky pro muže a ženy.

Ženská šampon Čirý proti lupům má několik odrůd:

 • "Ochrana proti vypadávání vlasů" - současně působí v několika směrech: snižuje lupy a zastavuje ztrátu vlasů až o 98%. Formula znamená prostředky zaměřené na posílení vlasových folikulů, které zajišťují plnou ochranu obličeje hlavy od agresivity vnějších faktorů. Doporučeno dermatology pro oslabené zámky. K dispozici ve 400 a 200 ml.
 • "Obnova poškozených a barvených vlasů" - přípravek obsahuje vitamín E a minerály. Léčivo poskytuje intenzivní výživu pokožky hlavy, zvyšuje ochranu před agresivními vnějšími vlivy, posiluje a obnovuje oslabené zámky po celé délce. Může být používán každý den.
 • "Intenzivní zvlhčování" - uvolní ze sněhobílého problému a normalizuje vodní rovnováhu pokožky hlavy. V kompozici najdete extrakt z kaktusu, vyplní buňky pokožky výživnými složkami a zmírní svědění a podrážděnost pokožky ze seborrhy. Pěna dobře opláchnutá a zaručuje vysoké výsledky při řešení problémů s vlasy. Ideální pro suché vlasy.
 • "Maximální hlasitost" - doporučeno pro tenké, oslabené kadeře. Kromě 100% likvidace lupů, výrobce slibuje zvýšení bazálního objemu, vlasy ještě krásnější a bujnější. Omezení frekvence umytí hlavy tímto nástrojem ne, lze použít každý den.
 • Výživná Šampon Clear Vita ABE Women Phytotechnology, navíc k inovační technologii Nutrium 10, znamená obohacený extrakty sibiřských bylin, cédrový olej. Výhody léku zahrnují zaručenou eliminaci lupů a svědění, intenzivní výživu a posílení oslabených kudrlin. A také prodloužený účinek. Můžete aplikovat každý den, bez ohledu na typ vlasů a pokožku hlavy.
 • "Jemná svěžest s mentolem" - doporučuje se pro normální typ vlasů. Obsahuje extrakt z chladící máty. Jedinečný vzorec drogy vám umožní urychlit vyléčení ze seborrhy, obnovit vlasový lesk a pružnost. Bezpečné použití, i když je používáno denně.
 • "Základní péče" - dlouhou dobu odstraňuje problém lupů díky nutričnímu komplexu vitamínů a minerálů. Vhodné pro všechny, bez ohledu na typ vlasů. Hluboce čistí celistvosti z lupy, má destruktivní účinek na bakterie a houby a také aktivuje přirozenou ochranu pokožky před vnějšími agresivními faktory.

Pro silné a sebejisté muže společnost nabízí samostatnou řadu produktů Clear pro účinný boj proti lupům. Obsahuje:

 • Šampon Clear Vita ABE men Phytotechnologie - jedinečná formulace doplněná o užitečné výživné výtažky rostlin a cedrový olej. V komplexu poskytují 100% řešení problému mužských lupů. Efekt je dlouhý.
 • "Posilování" - udělá vlasy silné a silné, sníží ztrátu na 98%. Doporučuje se používat pravidelně k dosažení většího účinku každý den.
 • Šampon pro muže Clear Vita ABE Men Ultimate kontrolu proti lupům. Rychle se vyrovnává se sněhově bílým problémem ve vlasech, zlepšuje imunitu buněk pokožky hlavy, zvyšuje jejich ochranu před vnějšími agresivními faktory. Nástroj se stará o vlasy a jemně, ale hluboce čistí obálku z nahromaděných lupínků.
 • Produkt "Aktivsport" pro aktivní muže, kombinuje balzám a výživný šampon současně. Unikátní vzorec pomáhá eliminovat svědění a nepohodlí, kvalitativně odstraňuje lupy a zabraňuje její přítomnosti v budoucnu.
 • "Ledová svěžest s mentolem" - kromě boje proti lupům, produkt osvěží, tónuje pokožku a vlasy. Doporučeno pro muže s normálním a tučným typem vlasů. Jako součást současného extraktu z máty.

Pozor! Výběr šamponu je důležitým bodem pro rychlé a kvalitní zotavení. Pokud je výrobek vybrán nesprávně, mohou se příznaky zhoršit.

Složení a výhody

Hlavní výhodou výrobků Clear je kvalita a jedinečný vysoce výkonný vzorec. Tvůrci nástrojů pečlivě monitorují preference zákazníků. Vyvíjejí a zavádějí nové technologie, které minimalizují nepříjemné příznaky a odstraňují příčinu nemoci přímo.

Důkazem toho je inovativní komplex minerálů a vitamínů Nutrium 10, který poskytuje intenzivní výživu do prvních tří vrstev pokožky hlavy. Jeho hlavním cílem je posílit mechanismus ochrany obalů od negativního vlivu vnějších faktorů, prevence reprodukce patogenních mikroorganismů.

Za zmínku stojí, že produkty společnosti byly oceněny dermatologymi světa.

Kompozice mužských a ženských šamponů jsou poněkud odlišné vzhledem k tomu, že muži mají větší pravděpodobnost výskytu seborrhy. Clear Vita Abe Men výživný šampon (muž) obsahuje 2 účinné složky: pyrithion zinečnatý s climbazolem a pouze jednu ženskou látku (pyrithion zinečnatý). Obě složky mají antiseptické, antimikrobiální a protizánětlivé vlastnosti. Suší kůži a přispívají ke smrti houb způsobujících chorobu.

Součástí navrhovaných produktů je také:

 • Mentol (menthol), který je získán z přírodního oleje;
 • Lysin HCl - antivirový komponent, urychluje regeneraci poškozených tkání;
 • Helianthus Annuus Oil - olejový extrakt, který se získává ze slunečnicových semen. Vedle terapeutického účinku vytváří tenký ochranný film na povrchu;
 • Guar Hydroxypropyltrimonium Chlorid je syntetická antistatická přísada;
 • Tokoferylacetát (vitamin E) - posiluje kudrlinky, zabraňuje vzplanutí suchosti, zvyšuje jejich ochranu před UV zářením;
 • Panthenol (panthenol nebo vitamin B5) - zmírňuje zánět a podráždění pokožky, zlepšuje buněčnou imunitu;
 • Pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6) - urychluje proces regenerace poškozených vláken na pokožce hlavy;
 • Ascorbyl fosfát sodný (vitamin C) - má vysoké antioxidační vlastnosti, chrání pokožku před škodlivými účinky volných radikálů.

Kromě těchto složek kompozice obsahuje syntetické přísady přijatelné v kosmetologii, které zabraňují rozkladu látky, jsou odpovědné za viskozitu a kyselost produktu. Jedná se o různé emulgátory, aromatické přísady atd.

Kontraindikace

Jasné šampony Vita Abe se nedoporučují pro dětskou pokožku. Obsahuje silné a syntetické součásti, které nepříznivě ovlivňují stav dětského těla.

Zrušit využívání finančních prostředků, aby byli zákazníky s individuální nesnášenlivostí ke složkám drog. Zanedbání této kontraindikace jen zhorší problém, přidejte alergickou vyrážku, podrážděnost a řadu nepříjemných následků.

Otevřené rány, odřeniny, vředy na hlavě se také mohou stát překážkou při používání výrobku. Jak se s tímto problémem vypořádat, konzultujte s dermatologem nebo tricholožkou. Předepíše topickou masti.

Používání šamponu během těhotenství a laktace je bodem zájmu. Výrobce neomezuje používání přípravků, ale pro větší jistotu a klid, ženy by se měly poradit se svým lékařem. Změny hormonální úrovně mohou ovlivnit účinnost nástroje a konečný výsledek.

Je to důležité! Pokud při mytí vlasů šamponem Clear Vitabe zjistíte, že lupy se nezmenšují, naopak se stane ještě více nebo se svědění zvýší, okamžitě odmítne přípravek.

Náklady na

Cenová politika výrobce je pro většinu zákazníků zcela přijatelná. Pro pohodlí se šampon nalije do velkých lahví (400 ml) a do média (200 ml). Náklady na velký balíček se pohybují mezi 250-350 rublů. Náklady na menší balíček není příliš odlišné, nákup bude stát 150-250 rublů.

Nástroj si můžete zakoupit v supermarketu a lékárně bez lékařského předpisu, který pomůže být oficiální webovou stránkou společnosti nebo online nakupování.

Výhody a nevýhody

Mezi přednosti šamponů Klear stojí za zvýraznění:

 • účinnost přípravku v boji s nudnými lupami díky inovativním a výživovým doplňkům;
 • většina výrobků je univerzální, neomezují typ vlasů a kryty pacienta;
 • zřídka způsobuje alergie;
 • v kompozici jsou zvlhčující přísady, které zabraňují projevování suchosti obalu jako vedlejšího účinku;
 • všechny výrobky jsou schváleny Mezinárodní akademií kosmetické dermatologie;
 • šampony jsou rozděleny na muže a ženy, jejich složení je vybráno s přihlédnutím ke zvláštnostem struktury kůže u žen a mužů;
 • vhodné pro každodenní použití;
 • široká škála produktů v závislosti na požadovaném doplňkovém účinku (např. intenzivní hydrataci, výživa, posilování nebo tónování);
 • minimální kontraindikace;
 • rozumnou cenu;
 • Produkt můžete zakoupit v specializovaném kosmetickém obchodě, v lékárně a dokonce i v supermarketu.
 • výrobek dobře voní a dobře pěnu.

Existují výrobky a nevýhody:

 • bude pro léčbu složitých onemocnění neúčinná;
 • Existují syntetické přísady, z nichž některé v rozporu s dávkováním mohou způsobit zdravotní potíže;
 • při dlouhodobém užívání může být návykové tělo.

Pokyny pro použití šamponu

Budeme diskutovat o několika vlastnostech používání tohoto nástroje, abychom zajistili maximální účinnost léčby:

 1. K opravě problému s vlasy může pouze pravidelné použití šamponu.
 2. Prostředky se aplikují na navlhčené prstence.
 3. Ujistěte se, že masírujete pokožku hlavy tak, jako by jste ji třepali 1-2 minuty.
 4. Vyberte produkt, který bere v úvahu individuální vlastnosti uživatele (typ pokožky hlavy a vlasů, pohlaví).
 5. Dodržujte doporučení výrobce a neporušujte pokyny pro použití.
 6. Před léčbou se doporučuje vyšetřit odborník, aby zjistil příčinu vývoje onemocnění.
 7. Po šamponování s šamponem Clear Vitabe není nutné aplikovat balzám. Do výrobku byly již přidány nutriční a zmírňující přísady. Pokud se rozhodnete dát masku, ujistěte se, že to byla stejná značka. V tomto případě dosáhnete většího účinku.
 8. Proveďte přestávky nebo je vyměňte za jiný mezi kursy lupů, abyste se vyvarovali závislosti. Později se můžete vrátit k oblíbeným nástrojům.
 9. Během léčby se nedoporučuje používat vysoušeč vlasů, curlingu a žehlení pro sušení nebo styling vlasů.

Přihláška:

 1. Vlhké vlasy s vodou.
 2. V dlaních vyčistěte trochu čistého šampónu Vitabe a poté se protřepte 1-2 minuty do pokožky hlavy.
 3. Rozšiřte výslednou pěnu po celé délce kadeří.
 4. Po 2-3 minutách působení produktu na vlasy důkladně opláchněte zbytky produktu teplou nebo studenou vodou.
 5. V případě potřeby opláchněte odvar z bylin, aplikujte masku nebo balzám.

Je to důležité! V průběhu procedury nepoužívejte horkou vodu, pouze teplou vodu nebo bylinný odvar. U mastných vlasů je povoleno vypláchnutí studené kapaliny.

Navzdory skutečnosti, že výrobce nezakazuje používání nástroje každý den, odborníci na vlasy doporučují následující frekvenci postupů:

 • majitelé suchého typu vlasů by měli být omezeni na 2-3 výplachy hlavy týdně. Je důležité použít šampon pro suché vlasy s hydratačním účinkem.
 • Pokud trpíte vysokou tukovou hlavou, postup praní se provádí častěji, většinou každý druhý den.

Doba trvání léčby závisí na stupni onemocnění, avšak v průměru stačí 1 měsíc. Vyčistěte výživný šampon, abyste se dlouho zbavili lupů, pokud jej použijete jednou za týden jako preventivní opatření.

Účinek použití

Zpětná vazba od zákazníků, kteří využili produktů Clear Vitabe v boji proti nepříjemné kosmetické závadě, většinou pozitivní. Mnozí chválí rychlé uzdravení bez cizího sucha, křehkých vlasů, které se často vyskytují při používání výrobků tohoto druhu.

Navíc kadeře vypadají zdravě, stávají se hedvábnými a pružnými, hrají s přirozeným leskem. Překvapující uživatelé a nízké náklady na fondy spolu s vysokou efektivitou.

Značný výsledek se projevuje po týdnu pravidelného používání přípravku.

Zvažte, primární úlohu při léčbě seborey - je určit příčinu jejího výskytu. Pokud se jedná o drobné poruchy v mazových žlázách, způsobené špatnou péčí, špatnou výživou, aktivitou patogenních mikroorganismů, houbami, pak odvážně pokračujte v léčbě šamponem Clear Vitabe a vychutnejte si rychlé zotavení!

Jasný vitativní objem

Výživná pokožka hlavy, dlouhodobá ochrana proti lupům. Pro všechny typy vlasů a pokožku hlavy. Jedinečná technologie Clear Vita ABE je obohacena o příznivé rostlinné složky: extrakty ženšenu, výtažky jalovce a cedrový olej. Zvyšuje přirozenou ochranu pokožky hlavy proti lupům s dlouhodobým účinkem.

Aplikace: po umytí vlasů šamponem naneste masážní pohyby na pokožku hlavy a vlasy. Pro lepší ochranu před poškozením rozdělte produkt z kořene na špičku, poté opláchněte vodou.

Objem: 180 ml
Výrobce: Polsko, Unilever

Recenze

Chcete opustit recenzi? Stačí se zaregistrovat.

Jasná vita proti lupům

Než si koupím tento nebo ten kosmetický přípravek, často si přečíst recenze na internetu. Není špatné naučit se některé detaily a vztahovat je k vašim přáním.

A dnes se chci podělit o své vlastní dojmy z používání šamponu a balzámu Clear vita ABE.

Šampon Clear vita ABE

Pak jsem zkusil další možnosti a rozhodl se vrátit se do Clear už dávno. Měla jsem na výběr mezi dvěma typy šampónu - silné a silné vlasy nebo objem. Vybrala jsem první možnost.

Také jsem si všiml, že téměř všechny šampony jsou proti lupům. Nevím, snad tento problém je pro mnohé důležitý. Naštěstí pro mě - ne.

Vzhledem k tomu, že šampon v důsledku aplikace slibuje silné a silné vlasy, nápis o oslabené pokožce hlavy a křehké vlasy nezpůsobuje žádné otázky.

Jednou z vlastností tohoto šamponu je, že zvláštní pozornost je věnována pokožce hlavy. Myslím, že by to mělo přilákat ty, kteří často užívají některé léky nebo alergickou reakci nebo svědění. Neměl jsem s tím žádný problém.

Objem lahve - 200 ml, cena - 115 rublů. Čárový kód 87, toto je Nizozemsko.

Šampon není průhledný. Barva není čistě bílá, poněkud blíže k perlu.

Konzistence je docela likvidní - po prvním snímku se šampon již začal šířit.

Vůně je velmi příjemná, kosmetická, ne ostrá. Po aplikaci vůně vlasů, ale mírně intenzivní.

Během praní jsou pocity nejjemnější, vlasy se nesplékají. Pěna Jasná. Já, na radu mého pána, zmáčkni šampon do dlaně, přidám trochu vody, rozložil ji a vložil mi na vlasy.

Šampon čistí dokonale od prvního okamžiku. Po umytí vlasů dobře česané. Staňte se měkkou a opravdu silnou.

Ve složení po vodě na druhém místě... laureth síranu sodného... Kde se bez něj, jsou přítomny kolíky.

Ačkoli teď nemám problém s křehkostí, ale myslím, že to zabraňuje. To dokládá skutečnost, že vlasy vypadají zdravě a silně.

- péče o pokožku hlavy

- dobře opláchněte poprvé

- vlasy jsou silné, měkké

- velmi příjemný zápach

Nevýhody lze připsat pouze přítomnosti laureth-natrium-sulfátu na druhém místě. Ale bohužel, to je problém téměř všech šamponů.

Skvělý šampon. Potvrdil jsem svůj dlouhotrvající dojem - velmi potěšen. Splňuje všechny mé požadavky. Moje hodnocení je 5.

Výživný Clear vita ABE Balzám

Jako obvykle jsem odešel na balzám teprve poté, co jsem byl přesvědčen, že šampon mi vyhovuje. Opět jsem měla stejnou volbu, ale teď jsem měla nějaký balzám. Tentokrát jsem se zastavil na štítku "objem".

V láhvi - 180 ml, cena je o něco vyšší než u šamponu - 135 rublů. Samozřejmě, čárový kód a tudíž i země jsou stejné - Nizozemsko (87).

Balzám z nějakého důvodu se nazývá výživný. Poskytuje úplnou péči o pokožku hlavy. A na rozdíl od mnoha balzámů se aplikuje nejen na samotné vlasy, ale přímo na kořeny.

Balzám je určen pro mastnou pokožku hlavy. V létě je pro mě zvlášť důležité.

Jsem rád, že kromě kolíků jsou také užitečné komponenty, oleje.

Vůně je velmi příjemná, ale mírně se liší od vůně šamponu. Barva je stejná - něco mezi bílou a perlou. Silná konzistence.

Samozřejmě jsem si uvědomil, že se konzumuje rychleji než šampon, i přes hustou konzistenci.

Nyní samostatně o hlasitosti. Moje vlasy mají dobrý přirozený objem, ale to není přímo od kořenů. A to je přirozené. A kromě toho, čím delší jsou vlasy, tím tvrdší je udržet nebo vytvořit objem v kořenech.

Tento balzám mi nepomohl v tomhle... jsem si nápis na láhev pobavil =)

Po prvním použití byla skutečná hlasitost dokonce i u kořenů. Ale pak... =) Pak šel někam...

Po druhé, třetí a následující žádosti - obvyklé množství, jako vždy s mými vlasy. Jsem rád, že alespoň ne "nehty" vlasy, protože některé znamená...

Ona dala experiment - dal balzám od poloviny délky na tipy - to nepomohlo. Jen pocit, že kořeny vlasů jsou méně hladké. Proto je lepší použít celou délku.

Dále jej trochu zředím vodou. Pocity jsou nejvíce příjemné. Vlasy jsou hladké, dokonale česané. Na dotyk měkké a hedvábné. Regulace rovnováhy vody a lipidů na pokožce hlavy.

Výhody:

- dobře zvlhčuje a vyživuje vlasy po celé délce

- péče o pokožku hlavy

- dělá vlasy měkké, hedvábné a ještě krásnější

- vlasy po použití dokonale hřebeny

- má příjemný ne ostrý zápach

Nevýhody:

- nedává slíbený maximální objem

- není hospodárné použití

Ano, objem tohoto balzámu jsem nečekal. Měla bych si však všimnout, že jen málo šamponů nebo balzám se s touto úlohou 100% vyrovnává a přidává objem kořene.

Snad pomocí šamponu se stejným označením by výsledek byl ještě patrný. Ale abych byl upřímný, pochybuji, že to moc.

Přesto jsem měl opravdu rád balzám ve svých účincích. A budu rád, že budu příště koupit Jasný, ale možná si vyberu jiný vzhled vzorku. Můj balzám - 4 plus.

Líbí se mi oba nástroje, nebyl jsem zklamaný. Samostatně bych rád poznamenal, že jsem byl velmi potěšen. Ani šampon, ani balzámový tuk a suché vlasy. A nejsem často narazil na nástroje, které neovlivňují v jednom či druhém stupni typ vlasů.

Používali jste Vymazat?

Šampon pro lupy Clear Vita ABE

Řada Clear je navržena tak, aby se zbavila lupů na jakémkoli druhu pokožky. V závislosti na stavu vlasů (mastné, suché, mastné v kořenech se suchými konci) se vybírá individuální prostředek.

Jasné odrůdy pro ženy:

 • "Tloušťka tuku" je určena pro vlasy náchylné na tuk. Olejové vlasy jsou snadno rozpoznatelné lesklými prameny. Lupinové vločky jsou velké, připomínající nažloutlé vločky. Tento šampon odstraňuje přebytečný tuk a dodává vlasům čerstvé citrusy.
 • "Intenzivní zvlhčování" pomáhá péče o suché kadeře. Kaktusový extrakt hydratuje pokožku hlavy. Suchá kůže je náchylná k podráždění, svědění. Vlasy křehké, rozštěpené na koncích. Zevně připomínají slámu.
 • "Základní péče" pro všechny typy vlasů. Vhodné pro dívky, které nemají příliš problémovou pokožku, aby udržely rovnováhu v intervalech mezi použitím terapeutických látek.
 • "Pro poškozené vlasy" je zapotřebí pro suché vlasy, poškozené barvením pigmentů, kleštěmi, žehličkami.

Tyto a jiné šampony, pokud jsou používány správně, pomáhají trvale odstranit lupy a zlepšit vzhled a stav pramenů.

Odrůdy pro muže:

 • "Kontrola tuku" v mastné seborrhei.
 • "Icy svěžest" pro boj se svěděním.
 • "Hluboké čištění" pomáhá nejen efektivně vyčistit kůži, ale také ji chrání před houbou a bakteriemi.
 • "Energie čerstvosti" pro snadné a měkké vlasy.

Složení Clear

Vzhledem k tomu, že Clear je hlavně vytvořen pro boj s lupinami, jejich složení zahrnuje pyrithion zinečnatý a climbazol. Zinek má antibakteriální účinek a dobře se vyrovná se seboroickou dermatitidou. Climbazol je antifungální lék, který nezpůsobuje alergie a účinně se zabývá podrážděním. Má uklidňující účinek.

Tyto sloučeniny jsou obsaženy v dostatečném množství, aby pomohly vzniku lupů. Navíc jejich obsah je nižší než u farmaceutických přípravků. Šampony mohou být používány denně a po dlouhou dobu s mastnou a suchou seborrheou.

Aplikace

Pro mytí hlavy je lepší používat teplou vodu, ale v žádném případě horké.

Příliš horká voda je škodlivá pro mastnou pleť, může vyvolat zvýšené sekreci kožního mazu.

Olejová hlava byla promyta studenou vodou.

Klear Vitabe šampon proti lupům se aplikuje na dlani a mírně se zahřeje, přičemž se prsty třese.

Nástroj by měl být aplikován na hlavu a masáž kořenů dobře. Výsledná pěna je rozložena na všechny prameny a důkladně promyta tekoucí vodou.

To je metoda praní doporučená odborníky na péči o vlasy. Hlavním úkolem při mytí je dobře čistit kůži, odstraňte přebytečný tuk, keratinizované váhy. Pokud kořeny nestačí k praní, vlasy se rychle znečišťují a lupy nezmizí.

Nejčastější praní vyžaduje mastnou pokožku hlavy. Díky zvýšenému sekreci kožního mazu se póry ucpávají častěji a rychleji než u jiných typů. Mrtvé buňky zůstanou na hlavě a zhoršují problém. Tuková hlava by se proto měla umývat každý druhý den.

Suché vlasy se omývá méně často - 2-3 krát týdně. Šampon by měl obsahovat zvlhčující přísady. Suché kadeře je lepší umýt se speciálně navrženým prostředkem pro suché vlasy, ne pro všechny typy vlasů. Pomůže obnovit kůži a napravit slabé křehké vlasy.

Účinnost

Dosáhnete lepšího účinku, pokud si řádně umyjte vlasy. Obvykle jsou však první výsledky po týdnu použití viditelné. Dobrý výsledek je dosažen při pravidelném používání během měsíce. Přehled šamponů pozitivní.

Spotřebitelé poznamenali, že lupy jsou méně nebo úplně pryč.

Šampony mohou být použity pro problémy s kůží nebo pro prevenci lupů.

Použití vlasového šamponu Klia Vitabe nevyžaduje dodatečné nanášení balzámu - a bez něho se vlasy stávají měkkými, snadněji se hřebeny a vypadá lesk.

Nicméně, pokud si myslíte, že samotný šampon nestačí, můžete použít kondicionér. Ale nejlépe stejná značka stejného druhu. To znamená, že balzám nebo maska ​​by měly být také vhodné pro typ hlavy.

Užitečné video

Osobní zkušenost s použitím šamponu proti lupům Čirý:

Pamatujte si, že dokonce i nejlepší šampon je návyková v průběhu času a pravidelně se musí změnit na jiný. Ale po nějaké době (obvykle po několika měsících) se můžete vrátit ke starým prostředkům.

Výhody a nevýhody

 • pěna dobře funguje i ve studené vodě;
 • příjemná vůně, vlasy se stávají měkkými, svěží, produkt nezasychuje pokožku hlavy;
 • po prvním použití je patrný pozitivní účinek. Za dva týdny zapomenete na lupy;
 • žádné masky a balzámy nejsou nutné, protože bez nich jsou vlasy měkké a hedvábné;
 • čistí, hydratuje, vyživuje.
 • mnozí jsou zklamáni, že nevidí velké množství vlasů;
 • někteří používají jednou a aniž si všimnou výsledku, přestanou používat tento šampon.

Jasná proti lupům

Pro ženy

Všechny chloupky jsou různé, někdo má suché nebo mastné naopak, může mít mastné kořeny a suché konce.

A je velmi důležité, aby si každý vybral své prostředky.

  "Bilance tuku".

Nutné pro mastné vlasy. Odstraňuje lupy, lupy vypadají jako velké vločky světle žluté barvy. Odstraňuje přebytečný tuk z kadeřnic, dává příjemnou citrusovou vůni. "Intenzivní hydrataci."

Tento nástroj je vhodný pro suché vlasy. Kaktusový extrakt eliminuje suchost vašich pramenů, svrbení projde.

"Základní péče".

Pro všechny typy vlasů. Šampon Clear Vita ABE (nebo inode jen Klia nebo Clea) „Základní péče“ pro normální vlasy, aby byla zachována rovnováha mezi suchou a lokonov.- tuku „pro poškozené vlasy“.

Pokud vaše vlasy suché, často trpí barev, žehličky, ploek, atd, pak je třeba tento šampon, pomáhá zbavit se nejen lupy, ale také vrátit své kadeře krásný vzhled.

Pro muže

 1. "Ovládání čerstvosti." Tento prostředek je nezbytný pro mastné vlasy a lupy.
 2. "Hluboké čištění." Šampon provede ochrannou funkci proti houbám a bakteriím, vyčistí kůži.
 3. "Energie čerstvosti." Jemnost, měkkost, svěžest je to, co potřebujete pro skutečného muže, vše, co dostanete, je použití šamponu.

Složení

S bojem proti lupům takové složky:

 • zinek - zabíjí bakterie a plísně;
 • klimbazol - složka bojuje proti houbám, okamžitě odstraní svědění, ne alergie. Kromě toho se uklidňuje.

Stejně jako v kompozici, jsou: voda, laurethsulfát sodný, kokamidopropylbetain, dimethikon, xanthanová guma, celulosová guma, tokoferol acetát, slunečnicový olej, pyridoxin hydrochlorid, askorbyl fosforečnan sodný, glycerol, síran zinečnatý, panthenol, kyselina citrónová, hydroxid sodný, benzoát sodík atd.

Aplikace

Nemůžete si umyt vlasy teplou nebo studenou vodou, teplo. Horké vodní mastné pramínky jsou ještě tlustší.

 1. Namočte hlavu, stiskněte správnou částku peněz na dlani a ponořte ji trochu.
 2. Po tomto, pěna vlasy, zvláště u kořenů.
 3. Udržujte produkt na vlasu 2-3 minuty.
 4. Pak opláchněte teplou vodou.

Tuto metodu doporučují všichni odborníci.

Pokud jste špatně promývá kořeny a vlasové pokožky, pak se vaše vlasy se rychle zašpiní a lupy nechcete zbavit.

Účinnost

Nejlepšího výsledku se dostanete, pokud budete postupovat všechny tipy výše uvedené, a výsledek nebude vás dlouho čekat, až za týden a uvidíte ten rozdíl. Tento nástroj je nutné pravidelně používat alespoň měsíc.

Všechny recenze tohoto šamponu jsou většinou pozitivní. Pokud si kupující koupí šampon Clear Vita ABE, mnoho z nich již nepoužívá žádné jiné. Tyto nástroje se používají k boji proti lupům a k prevenci.

Velkým plusem je, že po takovém šamponu se nevyžadují balzámy a masky, protože bez nich jsou vlasy hladké a měkké. Ale pokud jste zvyklí, můžete také použít klimatizaci stejného výrobce.

CLEAR Šampon proti lupům Maximální hlasitost - recenze

CLEAR

krásný šampon

Šampón můj sen

Pro milovníky objemných účesů

Mýdlový mrak

Oh! Oblíbený šampon matky!

Nejlepší!

Super šampon. Čekáme na nové produkty

Maximální hlasitost

Skutečná hlasitost bez lupů

Přidává objem

Děkujeme za vaše výrobky, opravdu se vám líbí

máte velmi chladné šampony, děkuji za to, že jim dáte možnost vyzkoušet je

Děkuji. Šampon je super, láhev je silnější)))

Ahoj jak chci chytit tento šampon. Házej je na mě.

Položku můžete přidat na kartu Seznam přání.

Chcete-li přidat produkt podle mého přání, musíte vyplnit formulář nebo provést test.

Uložit na mé přání kartu

Po uložení informací o reklamě se můžete vrátit a zobrazit ji později. Povýšení bude ze seznamu vyřazeno po uplynutí doby platnosti.

Šampon proti lupům Clear vita ABE "Maximální objem", 400 ml

Šampon proti lupům Clear vita ABE "Maximální objem" s formulací minerálního komplexu zinku (komplex sloučenin zinku) působí na povrch pokožky hlavy, což účinně odstraňuje lupy. Aktivní systém Cleartech Soft, obohacený o vitamíny, ošetřuje a vyživuje pokožku hlavy a vlasy zevnitř. Díky šampónu Clear vita ABE budou vaše vlasy a pokožka hlavy zdravé a silné bez lupů. Šampon vhodný pro každodenní použití. Dermatologicky testováno.

Koupit "Šampon proti lupům Clear vita ABE" Maximální objem ", 400 ml"

Kondomy kontextu "Classic" v silikonovém tuku s násypkou. Silikonové tuky umožňují zachovat přirozené pocity. Sontex "Classic" je především životní styl a vztah. Jednoduchost a eleganci, síla a pružnost, pohodlí a ochrana - to je to, co je charakteristickým znakem společnosti Contex. Jste klidní, vyrovnaní, milujete venkovní aktivity a vždy se o sebe a svého milovaného člověka postaráte. Transparentní přírodní latexové gelové maziva.

Skladujte na chladném, suchém místě, mimo přímý sluneční světlo. Přečtěte si pozorně pokyny uvnitř balení, zejména pokud používáte kondomy pro orální nebo anální sex.

Dermatologicky testováno. Kondomy jsou pouze pro jedno použití. Pokud máte pocit nepohodlí nebo podráždění při používání kondomu, přestaňte užívat. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem. Způsob použití

1. Každý partner může během předčasné hry předložit kondom na vzrušený penis. Dávejte pozor, abyste to učinili před stykem. To pomáhá předcházet těhotenství a možnosti infekce sexuálně přenosnými infekcemi. POZOR: před použitím je třeba zkontrolovat datum vypršení platnosti na obalu kondomu. Odtrhněte obal z ozubené hrany a zacházejte s kondomy opatrně, protože může být poškozen nehty a ostrými předměty, jako jsou šperky nebo šperky při piercingu.
2. Ujistěte se, že kondom je rozvinut. Pokud je rozvinutý, kondom se otočí dovnitř. Stiskněte bradavku na konci kondomu, aby nebyl vzduch uvnitř.
3. Stlačte bradavku, umístěte kondom na špičku penisu a ručně ji otočte. pokud se během sexu rozpadne, okamžitě ho znovu otočí. Pokud kondom přestane, zastavte sexuální styk a naneste nový kondom.

4. Krátce po ejakulaci av době, kdy je penis ještě vzrušen, musí být před odstraněním kondom pevně držen v dolní části penisu. Pak prostě odstraňte kondom, zabalte jej do papírové ubrousky a vyhoďte ho do odpadkového koše. Prosím, nevypláchněte toaletu.

Juniper šamponová koupel léčí vlasy a pokožku hlavy, nasycuje vitamíny, posiluje kořeny a zabraňuje vypadávání vlasů. Díky unikátnímu složení má šampon efekt koupání, odhaluje vlasové váhy a poskytuje hluboké proniknutí aktivních přírodních složek.

Kořen mýdla jemně čistí vlasy a pokožku hlavy, aniž by narušila přirozenou rovnováhu. Wild Dahurian jablečná šťáva se plní živoucí vlhkostí, stimuluje růst silných a zdravých vlasů. Řepkový olej vyživuje vlasové folikuly a zabraňuje vypadávání vlasů, saturuje vlasy esenciálními mikroelementy. Extrakt z černé máty je obohacen o vitamíny C a P, tónuje pokožku hlavy a dlouhou dobu dodává vlasům čerstvost.

Dětské mýdlo "Frosch" je jemně pečující mýdlo, jemné hydratační složky, které jsou speciálně navrženy pro různé potřeby citlivé dětské pokožky. Péčecí dětská mýdla "Frosch" s každým ručním praní chrání pokožku před vysycháním. Kromě toho vyživující, zvláčňující přísady zachovávají přirozenou ochranu pokožky a poskytují příjemný pocit měkkosti. Tento jemný koncept je doplněn jemnou květinovou vůní. PH je neutrální vůči pokožce a dermatologicky testováno. Vlastnosti:

 • Objem: 500 ml.
 • Výrobce: Německo.

  Vážení zákazníci!
  Upozorňujeme na možné změny v návrhu obalů. Kvalitativní vlastnosti produktu zůstávají nezměněny. Dodávka závisí na dostupnosti materiálu.

  Bohatá sametová formulace pomáhá zvlhčit pokožku, takže je měkká a měkká jako hedvábí. Formula obsahuje 100% přírodní extrakty oliv a aloe vera.
  Dermatologicky testováno.

  Tibetský masér hippliátorů je moderní masážní jehla, která má silný terapeutický a profylaktický účinek. Je také ideální pro odpočinek (relaxaci) nebo tón.
  Díky tomu je velmi výhodné a efektivní ovlivňovat většinu oblastí: zad, břicho, hýždě, stehna, nohy. Může se také použít k masáži krku nebo dolní části zad (pomocí válečku, např. Z ručníku). Měkký podklad o tloušťce 2 cm zajišťuje rovnoměrné stlačování jehel.
  Masér je založen na 100% len. Piercingové prvky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního polymerního materiálu a pevně upevněny na tkanině pomocí tepelného pájení. Jehly mají dvojitý hrot podle staré čínské metody masáže jehly "Plum Blossom". Dvojitý bod zabraňuje hlubokému pronikání jehel do kůže, způsobuje méně bolestivé, pohodlnější a efektivnější ošetření. Zvláštní magnetické vložky s intenzitou magnetického pole 3-8 ml Tc zvyšují terapeutický účinek díky dalšímu účinku konstantního magnetického pole.
  K dispozici je encyklopedie masáží jehel.

  Indikace pro použití:
  - Pro zmírnění bolesti v oblasti bolesti dolní části zad, hrudní a krční páteře
  - S vegetativně-vaskulární dystonií
  - Bolest hlavy
  - Zlepšení cirkulace krve
  - Zvýšení tónu
  - Pro odpočinek
  - Pro snížení místních tukových ložisek
  - Při komplexní léčbě celulitidy
  - Pro nespavost
  - Pro prevenci nemocí spojených se sedavým životním stylem
  - Chcete-li snížit závislost meteorů
  - Pro zmírnění premenstruačního syndromu
  - Pro zmírnění menopauzálního syndromu
  - Chronická prostatitida
  - Při erektilní dysfunkci
  - Pro prevenci akutních respiračních infekcí
  - S plochými nohami
  - Pro terapii v zóně Zakharyin-Ged.

  Šampon Clear Vita ABE

  Každé dívka sní o zdravých a krásných vlasů. Existují však nepříjemné funkce, které mohou překonat krásný obraz. Problém lupů je v naší době poměrně významný nejen mezi ženami, ale také mezi muži. Jedinečný šampon Clear Vita ABE je skvělý výrobek, který pomáhá vyřešit mnoho problémů s vlasy a pokožkou hlavy bez námahy. Jeho pravidelné používání činí vlasy neporovnatelně krásnou a zdravou.

  Historie značky

  Tento šampon byl uveden do prodeje v roce 2007. Byl vyvinut francouzským výzkumným centrem společnosti Unilever Clear Technology Center. V té době se tento produkt ukázal jako skutečně inovativní a nabízí léčbu nadměrné exfoliace pomocí patentované účinné složky zvané Pyrithione Zinc, zatímco se stará o pokožku díky silné kombinaci Vita ABE.

  Po nějaké době dospěl výrobce k závěru, že struktura ženské a mužské struktury vlasů je výrazně odlišná, takže je třeba řešit problémy různými způsoby. Takže, když zjistili důvody oddělení bílých vrstev nazývaných seborrhea, vytvořili dvě linie šamponů Clear men a Clear women.

  Seborrhea je ze dvou druhů, ale způsoby, jak se s ní vyrovnat, jsou stejné:

  • Suchý Objevuje se snižováním periody obnovy stratum corneum, které nemá čas na zrání, lepivé buňky se mezi sebou vzájemně drží a vypadají jako bílé vločky.
  • Mastná. Vzhledem k nadměrně zvýšené aktivitě žláz vylučujících tuky vzniká na hlavě tuková vrstva, jejíž částice se oddělují a vytvářejí tučné nažloutlé kusy.

  Tato nepříjemná funkce se objeví kvůli:

  • Hubové léze epidermis.
  • Kontaktní dermatitida.
  • Ekzém.
  • Psoriáza.
  • Hormonální poruchy.

  Vědci společnosti Unilever vyvinuli jedinečné složení šamponu kolem sebe, které bojuje nejen se samotnou seborrheou, ale s jejími příčinami, pokud je to možné. Deset let práce specialisté společnosti Unilever spustili velké množství lékařských masky, které se staraly o šampony a balzámy, což dokazuje, že jsou skutečnými odborníky ve světě kosmetického průmyslu.

  O celosvětovém slávě šampónu Clear Vita ABE se uvádí volba tváře značky brilantního fotbalisty Cristiana Ronaldo. Před mistrovstvím Euro 2016 společnost provozovala aktivní reklamní program, uvolňující "Ultimate Control 2 in 1" ve stylu fotbalu. Série byla omezená.

  Díky tomu, že se jim podařilo zaujmout jejich prameny a důvěru v dokonalost obrazu, fanoušci se zvláštním komfortem si užívali vzrušujícího mistrovství.

  Pro ženské šamponové řady Clear Vita ABE, známý sportovec, televizní host a prostě krásný Laysan Utyasheva se stal tváří. V roce 2016 se uskutečnila prezentace nového produktu "Základní péče", kterou tato celebrita vedla.

  Prodej šamponu Clear Vita ABE roste každý den díky efektivitě a vysoké kvalitě. Jeho obdivovatelé jsou hezký sex, kteří oceňují přírodní krásy a dělají to nejlepší, aby vypadali 100% plný.

  Užitečné vlastnosti

  Tím, že investujete velké množství peněz na kosmetiku na pokožku tváře, mnoho dívek prostě zapomene na správnou péči o vlasy. Ale vzhled a zdraví vlasů závisí na správném šamponu. Suchost, svědění, pálení, odlupování váhy a vypadávání vlasů - to je skvělý vynález, jako je šampon Clear Vita ABE, který obsahuje pyrithion zinečnatý, stejně jako komplex vitamínů a minerálů.

  Individuální přístup a osvědčený postup jsou charakteristické pro čistý šampon. Zinek, který je součástí léčiva, je již dlouho znám svou léčivou schopností. To je nezbytný prvek, jehož nedostatek v těle, vlasy a kůže začínají trpět nejprve. Může se projevit jako suchost, podrážděnost a dlouhodobé záněty. Pro organismus jako celek působí tento prvek jako nejsilnější antioxidant schopný rychle odstraňovat strusky a toxiny.

  Chcete-li vyřešit problémy v komplexu, vydal výrobce řadu šamponů Clear Vita ABE s postupnou péčí:

  • pravidelná péče;
  • formulace intenzivní péče a hluboké akce - masky.
  • terapeutické léky krátkodobé užívání.

  Aby bylo dosaženo maximálního účinku, vyžaduje pravidelné používání kosmetiky pro péči, integrovaný přístup a udržení zdravého životního stylu.

  Šampon Clear Vita ABE pomáhá zbavit se dermatologických problémů, protože má léčebné vlastnosti:

  • Pečlivě čistí a vyživuje pokožku pomocí příznivých látek. Vitamíny a minerály obsažené v přípravku podporují imunitu na správné úrovni a zabraňují šíření škodlivých mikroorganismů.
  • Umožňuje udržet rovnováhu lipidů, obnovení úrovně přirozené ochrany, protože pokud je rozbitá, může dojít ke svědění a podráždění.
  • Snižuje vylučování kožního mazu, normalizuje práci žláz, snižuje póry, což zbytečně odlupuje stratum corneum.
  • Léčuje seboreu a zabraňuje dalšímu výskytu. V závislosti na příčině vzhledu a pohlaví se šampon jemně stará o prameny a dermis a odstraňuje problém vlasů.
  • Bojuje s houbou. Dává pocit svěžesti a pohodlí.

  Šampon proti lupům Clear Vita ABE pomáhá tělu produkovat vlastní protein, který pomáhá zbavit se nadměrného odlupování mrtvých buněk.

  Kompozice prvků pro ženy

  Řada šampónů Clear Vita ABE byla vytvořena tak, aby život v sexuálním sexu byl co nejpohodlnější. Komplex Nutrium 10, který obsahuje deset různých vitamínů a přírodních složek, je užitečnou inovací představenou výrobcem.

  Unikátní vzorec šamponů Clear Vita ABE proti mastným vláknům umožňuje zúžení pórů, což výrazně snižuje tvorbu kožního mazu v důsledku přítomnosti osvěžující citrusové kompozice.

  Vitamin C obnovuje epidermis, dává vlasům hladkost a lesk, stimuluje jejich růst a také má antiseptický a antimikrobiální účinek. Elixír ledové svěžesti s mentolem pomáhá udržovat rovnováhu mezi kyselinami a bází, s normální hodnotou pH, která ovlivňuje tvorbu ochranného filmu, což snižuje pravděpodobnost odlupování vloček.

  Fytologie obsahuje výtažky příznivých sibiřských bylin určených k boji se svrbením a peelingem a rovněž obnovuje strukturu poškozených pramenů, vytváří ochrannou vrstvu a zabraňuje vzniku peelingu bílých částic na povrchu pokožky hlavy. Hydratující šampon s kaktusem je ideální pro ženy se suchými vlasy, protože je intenzivně saturuje užitečnými vitamíny.

  Druhy vlasových produktů

  Chcete-li vybrat správný šampon, musíte se rozhodnout pro druh pleti. Chcete-li to udělat, po dobu dvou týdnů byste měli použít jeden nástroj a pečlivě sledovat reakci epidermis. Velký výběr zajistí přítomnost potřebného elixíru proti seborrhei.

  Značka Clear vyrábí 2 profesionální šamponové řady pro ženy a muže, řešící běžné problémy pokožky pomocí integrovaného přístupu a individuálního způsobu expozice. Každý nástroj je pečlivě sledován z hlediska kvality a je naprosto bezpečný pro tělo.

  K ženské řadě patří:

  • Šampon, který řídí rovnováhu epidermálního tuku. Speciálně vyvinutý komplex minerálů Zinkový minerální komplex zužuje rozšířené póry, normalizuje mazové žlázy a vytváří ochranný film, který nevytváří seborrheu. Opevněný systém Cleartech obnovuje strukturu pokožky hlavy, obohacuje ji o živiny, zvlhčuje a vlasy jsou také hedvábné a lesklé.
  • Ochrana proti ztrátě - lék, který pomáhá vyrovnat se s tak často častým projevem suchosti jako ztrátou vlasů, jejichž příčiny mohou být zcela jiné. Nutrium 10 odstraňuje seborrheu, pomáhá hydratovat a obohacovat prameny a dermis, stimulující růst nových vlasových folikulů.
  • Intenzivní zvlhčování poskytuje kompozici s kaktusem, který vedle své hlavní funkce pomáhá vyrovnávat se s nadměrně křehkými vlasy, stimuluje obnovu epidermálních buněk, saturuje a hluboce hydratuje všechny vlasy. Komponenty, které poskytují maximální objem, pracují po prvním mytí. Mop z nití se vizuálně stává nádhernějším, vlasy jsou silnější a nepříjemné bílé šupiny zmizí bez stopy.
  • Pro lakování a poškození. Výborně vyživuje a obnovuje prameny, které ztratily svou přirozenou sílu. Pomocí panthenolu a citronového oleje vyplňte mezery v poškozené struktuře každého vlasu. Chrání proti vzhledu prvků ve formě odlupování kožních výrůstků.
  • Šampon "Základní péče", který poskytuje 8 příznaků krásy vlasů: nedostatek tuku, svědění, loupání, suchost, dlouhodobá čistota a svěžest, vynikající mop a dobře ošetřená kůže.

  Šampony proti lupům

  • Autor: admin
  • Kosmetické výrobky
  • Žádné komentáře.

  CLEAR je značka kosmetických šamponů proti lupům, které jsou mezi nejoblíbenějšími na světě, včetně zemí SNS, zejména u mužů. Hlavním rysem je výroba šamponů s výrazně odlišným složením pro ženy nebo muže. Jedná se o šampaňskou hlavu s přímým konkurentem Ramena, protože mají spoustu společného v aktivních složkách a jednom cenovém segmentu.

  Od roku 2007 značka Clear, která je vlastněna britsko-nizozemskou společností Unilever, začala propagovat své výrobky. A díky velmi aktivní reklamě a dobrému účinku v léčbě lupů v mírných případech se rychle dostalo dobrého postavení na trhu včetně zemí SNS. Šampony této značky přicházejí u nás z továrny v Rusku.

  První šampony byly označeny jako Clear Vita Abe a byly určeny pro muže. Následně se postupně objevila série žen, předpona "Vita Abe" byla na většině produktů ztracena, neboť samotná značka se jednoduše nazývá "CLEAR".

  Jedná se o první výrobce, který zdůraznil fyziologické rozdíly mezi pokožkou hlavy mužů a žen a začal vyrábět šampony s ohledem na genderové charakteristiky.

  Nepopiratelným důkazem kvality čistých šamponů je, že úspěšně absolvoval testování inovativních čistících přípravků ve Francii a byl schválen Mezinárodní akademií kosmetické dermatologie.

  Složení

  Aktivní přísady

  Hlavním rysem šamponů značky Clear je přítomnost takzvaného vzorce PRO NUTRIUM 10, která je pro muže i ženy odlišná. U mužů existují 2 hlavní účinné složky, které ošetřují lupiny, zirkonium pyritonin a climbazol. Pro ženy - pouze zirkonium pyrithion.

  Také všechny šampony této značky obsahují jedinečný komplex vitamínů, čímž nejenže eliminují lupy, ale také se aktivně starají o pokožku hlavy a vlasy.

  Základ kompozice

  Šampon řady Clear značky se skládá z více než tuctu různých produktů pro péči o vlasy. Níže je základem složení všech produktů od Clear a odrůda je dosažena přidáním základních složek se specifickým účinkem na vlasy a pokožku hlavy, které jsou různé a jsou popsány níže pro určitý typ čirého šamponu.

  • Voda
  • Laurethsulfát sodný je pěnivý surfaktant. Má mírnější účinek ve srovnání s oblíbeným laurylsulfátem sodným.
  • Kokamidopropylbetain je povrchově aktivní činidlo vyrobené z kokosového ořechu, které je odpovědné za čištění vlasů a vlasové pokožky hlavy. Má mírný antistatický účinek.
  • Dimethicon a dimethiconol - silikonové polymery s podobným účinkem. Dejte vlasům lesk, pružnost, usnadněte česání.
  • Propylenglykol - zvlhčovač, emulgátor.
  • Pyrithion zinečnatý - antifungální složka. Hlavní účinnou látkou pro lupy.
  • Carbomer - zahušťovadlo. Má malé zklidňující, zvlhčující a osvěžující vlastnosti.
  • Složení parfumerie.
  • Chlorid sodný - běžná sůl v kosmetice se používá jako exfoliant, zahušťovadlo, antiseptikum.
  • Hydroxid sodný - zásaditý, exfoliční složka. Podílí se na regulaci pH.
  • Hydantoin je konzervační látka.
  • Kyselina citronová je konzervační látka, regulátor pH, usnadňuje exfoliaci, otevírá póry, zvyšuje účinek antifungálních složek.

  Díky správně zvolenému podílu všech složek, včetně účinných složek, šampon účinně bojuje proti lupům a je vhodný pro pravidelné používání.

  Výrobky pro muže

  Odborníci zjistili, že muži jsou náchylnější k rozvoji lupů, vypadávání vlasů a nadměrně aktivní práce mazových žláz, což vede k mastné pokožce hlavy a nepříjemnému mastnému lesku. Proto řada Čistá lupa pro muže obsahuje další komponenty pro boj proti lupům, jmenovitě climbazol, který zabíjí houbu a zabraňuje reprodukci mykobakterií.

  Šampony 2v1 z Clear "Active" a "Deep Cleansing"

  Oni jsou obohaceni o složky jako je máta a aktivní uhlí, hluboce čistí pokožku hlavy a vlasy mazových žláz a vnějších kontaminantů a dávají pocit příjemného chladu na hlavě.

  Díky mentolu a eukalyptu v šampónu "Icy Freshness" po pravidelném používání zmizí svědění a podráždění a místo toho budete cítit příjemnou svěžest.

  Série lupů "Ultimate Control"

  Tato řada je určena pro muže, kteří věnují zvláštní pozornost jejich účesu. Jedinečný komplex Nutrium 10 poskytuje vysoce kvalitní péči o vlasy, hluboce vyživuje a vyživuje je pomocí vitamínů a mikroelementů a také pomáhá vytvářet elegantní styling.

  Pro muže, kteří trpí ztrátou vlasů, značka Clear spustila dva produkty. Tento šampon Clear Phytotechnology s výtažky ze sibiřských bylinek a Clear Vita Abe s ženšenem. Po pravidelném používání těchto šamponů se vlasy stávají silnějšími a zdravějšími.

  Jasná "Energie čerstvosti"

  Další lék proti lupům pro muže. Má vynikající antioxidační a protizánětlivé vlastnosti díky extraktu ze zeleného čaje a citrusové esence v kompozici.

  Výrobky pro ženy

  Spravedlivý sex spolu s lupinami často zaznamenávají přítomnost svědění a těsnosti pokožky hlavy. Čistí odborníci proto vyvinuli vzorek obohacený vitamíny a minerály pro jemnou péči a hlubokou výživu pokožky hlavy.

  Jasná základní péče

  Tento šampon je vhodný pro majitele vlasů, bez velkých problémů. Kromě ochrany proti lupům také vyživuje a hydratuje vlasy.

  Jasné "Balance mastné pokožky hlavy"

  Problém nadměrného tuku pomůže vyřešit řadu série "Balance of fat content" s citrusovým extraktem. Upravuje mazové žlázy a pomáhá zapomínat na nepříjemný mastný lesk po dlouhou dobu.

  Jasné "Obnovení poškozených a barvených vlasů"

  Pro vlasy poškozené častým barvením zvolte Vyčistit šampon pro barvené vlasy. Hluboce vyživuje, zvlhčuje a obnovuje vlasy, stejně jako díky speciálním komponentám zajišťuje, aby byla barva vlasů co nejdéle zachována jako jasná a nasycená.

  Jasná intenzivní hydratační

  Chcete-li vyřešit problém suchých vlasů, věnujte pozornost šampónu "Intenzivní hydratace" a řada "Maximální objem" pomůže dosáhnout šikového bazálního objemu bez návštěvy salonu.

  Způsob použití

  Všechny produkty TM Clear jsou snadno použitelné a nevyžadují speciální dovednosti. Naneste malé množství šamponu na mokré vlasy, rozetřete je jemnými masážními pohyby a opláchněte teplou tekoucí vodou. Je lepší masírovat hlavu špičkami prstů, aniž byste se dotýkali pokožky nehty.

  Nepokoušejte se okamžitě po aplikaci nanést šampon, protože aktivní antifungální přísady potřebují čas na to, aby jednal. Příliš dlouhý čas, aby se šampon udržel na vlasu, nestojí za to, jinak by to mohlo způsobit opačný účinek, a lupy se stanou ještě více a může se objevit svědivé a podrážděné.

  Pro dosažení jasnějšího efektu v nejkratším možném čase doporučuje výrobce kombinovat použití šamponu s kondicionérem nebo balzám na vlasy. To platí zejména pro suché, poškozené a barvené vlasy, protože potřebují další ochranu a hydrataci.

  Jasný šampon nemá žádné kontraindikace, s výjimkou individuální nesnášenlivosti k těmto složkám. V každém případě se však před prvním použitím doporučuje provést kožní test. Chcete-li to udělat, několik kapek šamponu musí dát na zadní straně ruky a počkat asi hodinu. Pokud se objeví zarudnutí, svědění nebo vyrážky, je absolutně nemožné použít tento šampon. Pokud po hodině zůstane kůže čistá, můžete bezpečně začít umyt vlasy.

  Čiré šampony jsou k dispozici v plastových lahvích o objemu 200 ml a 400 ml. Průměrná cena za malou láhev šamponu se pohybuje od 3,5 USD. Jasné výrobky lze zakoupit v téměř jakémkoli obchodě s krásou nebo supermarketem.

  Recenze

  V zásadě jsou recenze na produkty společnosti Clear brand kladné. Kupující zaznamenali výrazné zlepšení stavu vlasů a vlasové pokožky ve velmi krátkém čase a první výsledky jsou již viditelné po několika aplikacích. Také majitelé mastných vlasů, kteří si denně museli umýt vlasy, si mohou nyní dovolit udělat to jednou za 3 nebo dokonce 4 dny.

  Méně časté jsou negativní recenze lidí, kterým šampon pomáhal slabě nebo se lupy brzy vrátily. To se obvykle týká závažnějších případů seborrhey, kdy se jako hlavní léčba použije pouze farmaceutický šampon. Samotná značka sama o sobě neslibuje úplné uzdravení, ale jak říká na svých oficiálních stránkách, "odstraňuje viditelné lupy pravidelným užíváním".

  Proto musíte být připraveni na možnost alergické reakce nebo podráždění ve velmi ojedinělých případech a jednoduše k tomu, že tento lék nebude mít žádný osobní účinek. To opět může být způsobeno vlastnostmi určitého organismu.

 • Pro Více Informací O Suché Vlasy