logo

Šampon pro lupy Clear Vita ABE

Již několik let se ruská společnost Unilever stala součástí značky potravin a nepotravinářských výrobků. Série populární kosmetiky pro vlasy a tělo jsou populární. Zvláštní pozornost by měla být věnována značce Clear Vita ABE - pánské a ženské šampony a balzámy pro zdraví a přitažlivost vlasů. Inovativní komplex vyvinutý laboratoří společnosti umožňuje účinně bojovat proti lupům a mastnou pokožku hlavy. V tomto článku odhalíme tajemství popularity šamponu na lupy Clear Vita ABE.

Proč se tvoří lupy?

Lupiny jsou zrychlená exfoliace skalpových vah v důsledku různých příčin. Mezi častější patří:

 • Hormonální a endokrinní poruchy;
 • Časté používání vysoušeče vlasů, žehlení, curling, stejně jako nesprávné produkty péče o vlasy;
 • Hypotermie nebo naopak, dlouhodobé vystavení slunci;
 • Porušení mazových žláz pokožky hlavy;
 • Podvýživa, špatná na vitamínech a stopových prvcích nezbytná pro zdraví celého těla;
 • Fyzická nebo nervová zátěž, stres;
 • Dědictví.

Lupiny související s genetickou predispozicí nebo v důsledku poruch v těle jako celku by se měly léčit zvláštními metodami ve spolupráci s terapeutem, úzkými odborníky a tricholožky.

Nejčastěji dochází k vypadávání lupů v důsledku vyplachování hlavy s nevhodným šamponem nebo z sezónních důvodů, v důsledku čehož dochází k narušení mazových žláz a kožní šupiny se velmi rychle odlupují. Tento problém je docela schopný vyřešit produkty značky Clear Vita ABE.

Jedinečnost šampónů proti lupům Clear Vita ABE je speciálně vyvinutý vzorec pro muže a samostatně pro ženy. Individuální přístup zaručuje kvalitní ošetření problému pokožky.

Pro muže

Vědci zjistili, že pokožka hlavy je často náchylná k lupům, nadměrnému namáčení a vypadávání vlasů. V tomto ohledu výzkumná skupina výzkumných pracovníků společnosti Clear Vita ABE vyvinula unikátní komplex Pro Nutrium10, který zahrnoval zinkovou perii a climbazol, které aktivně bojují proti lupům. Vitamíny, minerály a další živiny se starají o buňky pokožky hlavy a dělají vlasy krásné a silné.

Pánské vlasové výrobky jsou navrženy tak, aby odrážely životní styl a hlavní rysy žárovek.

Série "2 v 1" představují šampony "Aktivní" a "Hluboké čištění" s aktivním uhlím a mátou, které se nacházejí ve složení. Nástroj nejen eliminuje lupy a zabraňuje jeho vzhledu, ale také dobře čistí a dává pocit chladu.

Šampon Clear vita abe - znáte svého hrdinu tváří v tvář!

Lupiny nejsou samostatnou chorobou, ale důsledkem nějakého druhu porušení v těle, proto než se ho zbavíme, je lepší určit příčinu a vyslat sílu k odstranění. Šampon pomůže zbavit nepříjemných pocitů ve vlasech.

Dermatitis šampon Výhody

Lupiny nejsou jednoduchý kosmetický problém, je to spíše problém zdravých vlasů a kůže. Při jednání s ním je důležité pochopit, že není snadné se zbavit nepříjemných bílých vloček a léčit vlasy. Jinak se mohou objevit lupiny (seboroická dermatitida).

Zpravidla začíná hledat léčivý šampon a člověk má mnoho otázek. Neexistuje žádný univerzální prostředek, protože i seborrhea je odlišná: suchá a mastná.

Proto pro pomoc při výběru lepšího kontaktu s dermatologem, který určí příčinu problému a předepíše správné prostředky.

Vhodný šampon vám pomůže zbavit se těchto problémů a zdravě vypadat vlasy. Je velmi důležité, aby nástroj nepotřeboval příliš kůži. To je to, co je čistý šampon. Kromě toho není snadné potlačit seboroickou dermatitidu, ale také posiluje vlasy a saturuje je s vitamíny.

Popis šamponu

Clear Vita ABE - šampon prezentovaný společností Unilever, určený k boji proti lupům a vypadávání vlasů.

Složení

Vedle hlavních součástí, které dodávají výrobku příjemnou vůni a schopnost pěny, se výrobce postaral o léčivé látky, které odstraňují seboroickou dermatitidu, posilují vlasy a naplňují je vitamíny. Patří sem:

Prostředky neobsahují barviva a parabeny.

Vlastnosti a deklarované vlastnosti od výrobce

Prostředky dobře vyživují pokožku, uvolňují lupy a snižují ztrátu vlasů. Šampon je ideální pro majitele slabých vlasů.

Nástroj se aplikuje na vlasy, dobře se opeří a důkladně se umyje teplou tekoucí vodou. Vhodný pro každodenní použití. Schváleno dermatology.

Kontraindikace

Nástroj je univerzální, kontraindikace s výjimkou alergických reakcí na kteroukoli složku přípravku nemají. Doporučuje se opatrně používat hygienické mastné vlasy.

Lupiny nemusí zavírat oči, musíte je bojovat. Navíc je to nutné udělat s kosmetickými výrobky a lékařskými šampony, které byly schváleny dermatology. Clear Shampoo je dokonalé řešení pro všechny.

Šampony proti lupům

 • Autor: admin
 • Kosmetické výrobky
 • Žádné komentáře.

CLEAR je značka kosmetických šamponů proti lupům, které jsou mezi nejoblíbenějšími na světě, včetně zemí SNS, zejména u mužů. Hlavním rysem je výroba šamponů s výrazně odlišným složením pro ženy nebo muže. Jedná se o šampaňskou hlavu s přímým konkurentem Ramena, protože mají spoustu společného v aktivních složkách a jednom cenovém segmentu.

Od roku 2007 značka Clear, která je vlastněna britsko-nizozemskou společností Unilever, začala propagovat své výrobky. A díky velmi aktivní reklamě a dobrému účinku v léčbě lupů v mírných případech se rychle dostalo dobrého postavení na trhu včetně zemí SNS. Šampony této značky přicházejí u nás z továrny v Rusku.

První šampony byly označeny jako Clear Vita Abe a byly určeny pro muže. Následně se postupně objevila série žen, předpona "Vita Abe" byla na většině produktů ztracena, neboť samotná značka se jednoduše nazývá "CLEAR".

Jedná se o první výrobce, který zdůraznil fyziologické rozdíly mezi pokožkou hlavy mužů a žen a začal vyrábět šampony s ohledem na genderové charakteristiky.

Nepopiratelným důkazem kvality čistých šamponů je, že úspěšně absolvoval testování inovativních čistících přípravků ve Francii a byl schválen Mezinárodní akademií kosmetické dermatologie.

Složení

Aktivní přísady

Hlavním rysem šamponů značky Clear je přítomnost takzvaného vzorce PRO NUTRIUM 10, která je pro muže i ženy odlišná. U mužů existují 2 hlavní účinné složky, které ošetřují lupiny, zirkonium pyritonin a climbazol. Pro ženy - pouze zirkonium pyrithion.

Také všechny šampony této značky obsahují jedinečný komplex vitamínů, čímž nejenže eliminují lupy, ale také se aktivně starají o pokožku hlavy a vlasy.

Základ kompozice

Šampon řady Clear značky se skládá z více než tuctu různých produktů pro péči o vlasy. Níže je základem složení všech produktů od Clear a odrůda je dosažena přidáním základních složek se specifickým účinkem na vlasy a pokožku hlavy, které jsou různé a jsou popsány níže pro určitý typ čirého šamponu.

 • Voda
 • Laurethsulfát sodný je pěnivý surfaktant. Má mírnější účinek ve srovnání s oblíbeným laurylsulfátem sodným.
 • Kokamidopropylbetain je povrchově aktivní činidlo vyrobené z kokosového ořechu, které je odpovědné za čištění vlasů a vlasové pokožky hlavy. Má mírný antistatický účinek.
 • Dimethicon a dimethiconol - silikonové polymery s podobným účinkem. Dejte vlasům lesk, pružnost, usnadněte česání.
 • Propylenglykol - zvlhčovač, emulgátor.
 • Pyrithion zinečnatý - antifungální složka. Hlavní účinnou látkou pro lupy.
 • Carbomer - zahušťovadlo. Má malé zklidňující, zvlhčující a osvěžující vlastnosti.
 • Složení parfumerie.
 • Chlorid sodný - běžná sůl v kosmetice se používá jako exfoliant, zahušťovadlo, antiseptikum.
 • Hydroxid sodný - zásaditý, exfoliční složka. Podílí se na regulaci pH.
 • Hydantoin je konzervační látka.
 • Kyselina citronová je konzervační látka, regulátor pH, usnadňuje exfoliaci, otevírá póry, zvyšuje účinek antifungálních složek.

Díky správně zvolenému podílu všech složek, včetně účinných složek, šampon účinně bojuje proti lupům a je vhodný pro pravidelné používání.

Výrobky pro muže

Odborníci zjistili, že muži jsou náchylnější k rozvoji lupů, vypadávání vlasů a nadměrně aktivní práce mazových žláz, což vede k mastné pokožce hlavy a nepříjemnému mastnému lesku. Proto řada Čistá lupa pro muže obsahuje další komponenty pro boj proti lupům, jmenovitě climbazol, který zabíjí houbu a zabraňuje reprodukci mykobakterií.

Šampony 2v1 z Clear "Active" a "Deep Cleansing"

Oni jsou obohaceni o složky jako je máta a aktivní uhlí, hluboce čistí pokožku hlavy a vlasy mazových žláz a vnějších kontaminantů a dávají pocit příjemného chladu na hlavě.

Díky mentolu a eukalyptu v šampónu "Icy Freshness" po pravidelném používání zmizí svědění a podráždění a místo toho budete cítit příjemnou svěžest.

Série lupů "Ultimate Control"

Tato řada je určena pro muže, kteří věnují zvláštní pozornost jejich účesu. Jedinečný komplex Nutrium 10 poskytuje vysoce kvalitní péči o vlasy, hluboce vyživuje a vyživuje je pomocí vitamínů a mikroelementů a také pomáhá vytvářet elegantní styling.

Pro muže, kteří trpí ztrátou vlasů, značka Clear spustila dva produkty. Tento šampon Clear Phytotechnology s výtažky ze sibiřských bylinek a Clear Vita Abe s ženšenem. Po pravidelném používání těchto šamponů se vlasy stávají silnějšími a zdravějšími.

Jasná "Energie čerstvosti"

Další lék proti lupům pro muže. Má vynikající antioxidační a protizánětlivé vlastnosti díky extraktu ze zeleného čaje a citrusové esence v kompozici.

Výrobky pro ženy

Spravedlivý sex spolu s lupinami často zaznamenávají přítomnost svědění a těsnosti pokožky hlavy. Čistí odborníci proto vyvinuli vzorek obohacený vitamíny a minerály pro jemnou péči a hlubokou výživu pokožky hlavy.

Jasná základní péče

Tento šampon je vhodný pro majitele vlasů, bez velkých problémů. Kromě ochrany proti lupům také vyživuje a hydratuje vlasy.

Jasné "Balance mastné pokožky hlavy"

Problém nadměrného tuku pomůže vyřešit řadu série "Balance of fat content" s citrusovým extraktem. Upravuje mazové žlázy a pomáhá zapomínat na nepříjemný mastný lesk po dlouhou dobu.

Jasné "Obnovení poškozených a barvených vlasů"

Pro vlasy poškozené častým barvením zvolte Vyčistit šampon pro barvené vlasy. Hluboce vyživuje, zvlhčuje a obnovuje vlasy, stejně jako díky speciálním komponentám zajišťuje, aby byla barva vlasů co nejdéle zachována jako jasná a nasycená.

Jasná intenzivní hydratační

Chcete-li vyřešit problém suchých vlasů, věnujte pozornost šampónu "Intenzivní hydratace" a řada "Maximální objem" pomůže dosáhnout šikového bazálního objemu bez návštěvy salonu.

Způsob použití

Všechny produkty TM Clear jsou snadno použitelné a nevyžadují speciální dovednosti. Naneste malé množství šamponu na mokré vlasy, rozetřete je jemnými masážními pohyby a opláchněte teplou tekoucí vodou. Je lepší masírovat hlavu špičkami prstů, aniž byste se dotýkali pokožky nehty.

Nepokoušejte se okamžitě po aplikaci nanést šampon, protože aktivní antifungální přísady potřebují čas na to, aby jednal. Příliš dlouhý čas, aby se šampon udržel na vlasu, nestojí za to, jinak by to mohlo způsobit opačný účinek, a lupy se stanou ještě více a může se objevit svědivé a podrážděné.

Pro dosažení jasnějšího efektu v nejkratším možném čase doporučuje výrobce kombinovat použití šamponu s kondicionérem nebo balzám na vlasy. To platí zejména pro suché, poškozené a barvené vlasy, protože potřebují další ochranu a hydrataci.

Jasný šampon nemá žádné kontraindikace, s výjimkou individuální nesnášenlivosti k těmto složkám. V každém případě se však před prvním použitím doporučuje provést kožní test. Chcete-li to udělat, několik kapek šamponu musí dát na zadní straně ruky a počkat asi hodinu. Pokud se objeví zarudnutí, svědění nebo vyrážky, je absolutně nemožné použít tento šampon. Pokud po hodině zůstane kůže čistá, můžete bezpečně začít umyt vlasy.

Čiré šampony jsou k dispozici v plastových lahvích o objemu 200 ml a 400 ml. Průměrná cena za malou láhev šamponu se pohybuje od 3,5 USD. Jasné výrobky lze zakoupit v téměř jakémkoli obchodě s krásou nebo supermarketem.

Recenze

V zásadě jsou recenze na produkty společnosti Clear brand kladné. Kupující zaznamenali výrazné zlepšení stavu vlasů a vlasové pokožky ve velmi krátkém čase a první výsledky jsou již viditelné po několika aplikacích. Také majitelé mastných vlasů, kteří si denně museli umýt vlasy, si mohou nyní dovolit udělat to jednou za 3 nebo dokonce 4 dny.

Méně časté jsou negativní recenze lidí, kterým šampon pomáhal slabě nebo se lupy brzy vrátily. To se obvykle týká závažnějších případů seborrhey, kdy se jako hlavní léčba použije pouze farmaceutický šampon. Samotná značka sama o sobě neslibuje úplné uzdravení, ale jak říká na svých oficiálních stránkách, "odstraňuje viditelné lupy pravidelným užíváním".

Proto musíte být připraveni na možnost alergické reakce nebo podráždění ve velmi ojedinělých případech a jednoduše k tomu, že tento lék nebude mít žádný osobní účinek. To opět může být způsobeno vlastnostmi určitého organismu.

Jak šampon Clear Vita Abe Klear Vitabe proti lupům? Jak efektivní je jeho využití?

Pro prevenci nebo odstranění lupů je mnoho nástrojů.

Jedním z nich je šampon Clear Vita ABE.

Tato značka na regálech téměř deset let.

Vzhled tohoto nástroje způsobil furový.

Nyní řada Clear má ve svém arzenálu řadu šamponů, mužských i ženských, masky a balzámy.

Ale dnes máme zájem o šampony proti lupům.

Jak šampon Clear Vitabe proti lupům, který v článku zvažujeme, stejně jako jeho výhody a nevýhody.

Výhody a nevýhody

 • pěna dobře funguje i ve studené vodě;
 • příjemná vůně, vlasy se stávají měkkými, svěží, produkt nezasychuje pokožku hlavy;
 • po prvním použití je patrný pozitivní účinek. Za dva týdny zapomenete na lupy;
 • žádné masky a balzámy nejsou nutné, protože bez nich jsou vlasy měkké a hedvábné;
 • čistí, hydratuje, vyživuje.
 • mnozí jsou zklamáni, že nevidí velké množství vlasů;
 • někteří používají jednou a aniž si všimnou výsledku, přestanou používat tento šampon.

Jasná proti lupům

Pro ženy

Všechny chloupky jsou různé, někdo má suché nebo mastné naopak, může mít mastné kořeny a suché konce.

A je velmi důležité, aby si každý vybral své prostředky.

 1. "Bilance tuku".

Nutné pro mastné vlasy. Odstraňuje lupy, lupy vypadají jako velké vločky světle žluté barvy. Odstraňuje přebytečný tuk z kadeřnic, dává příjemnou citrusovou vůni. "Intenzivní hydrataci."

Tento nástroj je vhodný pro suché vlasy. Kaktusový extrakt eliminuje suchost vašich pramenů, svrbení projde.

"Základní péče".

Pro všechny typy vlasů. Šampon Clear Vita ABE (nebo inode jen Klia nebo Clea) „Základní péče“ pro normální vlasy, aby byla zachována rovnováha mezi suchou a lokonov.- tuku „pro poškozené vlasy“.

Pokud vaše vlasy suché, často trpí barev, žehličky, ploek, atd, pak je třeba tento šampon, pomáhá zbavit se nejen lupy, ale také vrátit své kadeře krásný vzhled.

Pro muže

 1. "Ovládání čerstvosti." Tento prostředek je nezbytný pro mastné vlasy a lupy.
 2. "Hluboké čištění." Šampon provede ochrannou funkci proti houbám a bakteriím, vyčistí kůži.
 3. "Energie čerstvosti." Jemnost, měkkost, svěžest je to, co potřebujete pro skutečného muže, vše, co dostanete, je použití šamponu.

Složení

S bojem proti lupům takové složky:

 • zinek - zabíjí bakterie a plísně;
 • klimbazol - složka bojuje proti houbám, okamžitě odstraní svědění, ne alergie. Kromě toho se uklidňuje.

Stejně jako v kompozici, jsou: voda, laurethsulfát sodný, kokamidopropylbetain, dimethikon, xanthanová guma, celulosová guma, tokoferol acetát, slunečnicový olej, pyridoxin hydrochlorid, askorbyl fosforečnan sodný, glycerol, síran zinečnatý, panthenol, kyselina citrónová, hydroxid sodný, benzoát sodík atd.

Aplikace

Nemůžete si umyt vlasy teplou nebo studenou vodou, teplo. Horké vodní mastné pramínky jsou ještě tlustší.

 1. Namočte hlavu, stiskněte správnou částku peněz na dlani a ponořte ji trochu.
 2. Po tomto, pěna vlasy, zvláště u kořenů.
 3. Udržujte produkt na vlasu 2-3 minuty.
 4. Pak opláchněte teplou vodou.

Tuto metodu doporučují všichni odborníci.

Pokud jste špatně promývá kořeny a vlasové pokožky, pak se vaše vlasy se rychle zašpiní a lupy nechcete zbavit.

Účinnost

Nejlepšího výsledku se dostanete, pokud budete postupovat všechny tipy výše uvedené, a výsledek nebude vás dlouho čekat, až za týden a uvidíte ten rozdíl. Tento nástroj je nutné pravidelně používat alespoň měsíc.

Všechny recenze tohoto šamponu jsou většinou pozitivní. Pokud si kupující koupí šampon Clear Vita ABE, mnoho z nich již nepoužívá žádné jiné. Tyto nástroje se používají k boji proti lupům a k prevenci.

Velkým plusem je, že po takovém šamponu se nevyžadují balzámy a masky, protože bez nich jsou vlasy hladké a měkké. Ale pokud jste zvyklí, můžete také použít klimatizaci stejného výrobce.

Klear Vitabe (jasná vita abe) - zda šampon na masovém trhu dokáže zbavit lupů

Jasné produkty ("Clear") - to je příležitost rychle řešit problém pokožky hlavy, posílit kudrlinky a udržet jejich krásu, sílu a zdraví. Francouzská značka má téměř 40 let kvalitní výrobky pro vlasy. Ne méně úspěšně společnost bojuje proti seborrhei. Jasný šampón Vitabe (Clear Vita Abe) vám umožňuje vyřešit problém sněhu ve vlasech bez ohledu na typ pokožky hlavy, zabraňuje vzniku lupů v budoucnu. Výrobek určený pro vlasy je schválen IACD (Mezinárodní akademie kosmetické dermatologie). Jeho účinnost byla prokázána uživateli - 90% účastníků po aplikaci šamponu proti lupům doporučilo, aby bojovalo proti sněhově bílému defektu ve vlasech.

O vlastnostech drogy

Lupiny mohou výrazně rozmazlovat účes, poskytnout majiteli neopatrnost a neobratnost. Symptomy seborrhy zahrnují také svědění ozdoby, vlasy se rychle stávají tuky nebo naopak sucho a křehkost se objevují. Hlavními důvody pro problém s hlavou vlasů jsou narušení mazových žláz, abnormální činnost škodlivých bakterií, mikroorganismů, hub.

Vlasová řada Clear Vita Abe je komplexním přístupem k potírání tohoto příznaku.

Jaký efekt lze očekávat od výrobku:

 • pokles aktivity a úmrtí houby, patogenní flóry, které vyvolaly vývoj seborrhy, seboroické dermatitidy a jiných onemocnění;
 • vizuálně redukuje počet vlasů na lupy;
 • uvolnění ze svědění a nepohodlí;
 • snížená tvorba kožního mazu;
 • vyplňování oslabených buněk pokožky hlavy a vlasových folikulů živinami, vitamíny;
 • normalizace rovnováhy vody a tuku v pokožce hlavy, snížení transepidermální ztráty vlhkosti;
 • posilování a obnovení přirozeného lesku, síla vlasů;
 • Jedinečné složení přípravku může v budoucnu zabránit lupům.

Lékaři doporučují, aby se nepodařilo oddalovat lupinami a okamžitě je ošetřovat, s výskytem prvních alarmujících příznaků. Léčivý šampon Clear Vita Abe se s touto úlohou vyrovná. Po několika použitích nástroje můžete zaznamenat pozitivní změny. Konečné výsledky léčby můžete vyhodnotit před a po.

Fotografie před a po

Řádek série

Odborníci společnosti s porozuměním přistupovali k řešení lupů ve vlasech a rozdělili celou linii na výrobky pro muže a ženy.

Ženská šampon Čirý proti lupům má několik odrůd:

 • "Ochrana proti vypadávání vlasů" - současně působí v několika směrech: snižuje lupy a zastavuje ztrátu vlasů až o 98%. Formula znamená prostředky zaměřené na posílení vlasových folikulů, které zajišťují plnou ochranu obličeje hlavy od agresivity vnějších faktorů. Doporučeno dermatology pro oslabené zámky. K dispozici ve 400 a 200 ml.
 • "Obnova poškozených a barvených vlasů" - přípravek obsahuje vitamín E a minerály. Léčivo poskytuje intenzivní výživu pokožky hlavy, zvyšuje ochranu před agresivními vnějšími vlivy, posiluje a obnovuje oslabené zámky po celé délce. Může být používán každý den.
 • "Intenzivní zvlhčování" - uvolní ze sněhobílého problému a normalizuje vodní rovnováhu pokožky hlavy. V kompozici najdete extrakt z kaktusu, vyplní buňky pokožky výživnými složkami a zmírní svědění a podrážděnost pokožky ze seborrhy. Pěna dobře opláchnutá a zaručuje vysoké výsledky při řešení problémů s vlasy. Ideální pro suché vlasy.
 • "Maximální hlasitost" - doporučeno pro tenké, oslabené kadeře. Kromě 100% likvidace lupů, výrobce slibuje zvýšení bazálního objemu, vlasy ještě krásnější a bujnější. Omezení frekvence umytí hlavy tímto nástrojem ne, lze použít každý den.
 • Výživná Šampon Clear Vita ABE Women Phytotechnology, navíc k inovační technologii Nutrium 10, znamená obohacený extrakty sibiřských bylin, cédrový olej. Výhody léku zahrnují zaručenou eliminaci lupů a svědění, intenzivní výživu a posílení oslabených kudrlin. A také prodloužený účinek. Můžete aplikovat každý den, bez ohledu na typ vlasů a pokožku hlavy.
 • "Jemná svěžest s mentolem" - doporučuje se pro normální typ vlasů. Obsahuje extrakt z chladící máty. Jedinečný vzorec drogy vám umožní urychlit vyléčení ze seborrhy, obnovit vlasový lesk a pružnost. Bezpečné použití, i když je používáno denně.
 • "Základní péče" - dlouhou dobu odstraňuje problém lupů díky nutričnímu komplexu vitamínů a minerálů. Vhodné pro všechny, bez ohledu na typ vlasů. Hluboce čistí celistvosti z lupy, má destruktivní účinek na bakterie a houby a také aktivuje přirozenou ochranu pokožky před vnějšími agresivními faktory.

Pro silné a sebejisté muže společnost nabízí samostatnou řadu produktů Clear pro účinný boj proti lupům. Obsahuje:

 • Šampon Clear Vita ABE men Phytotechnologie - jedinečná formulace doplněná o užitečné výživné výtažky rostlin a cedrový olej. V komplexu poskytují 100% řešení problému mužských lupů. Efekt je dlouhý.
 • "Posilování" - udělá vlasy silné a silné, sníží ztrátu na 98%. Doporučuje se používat pravidelně k dosažení většího účinku každý den.
 • Šampon pro muže Clear Vita ABE Men Ultimate kontrolu proti lupům. Rychle se vyrovnává se sněhově bílým problémem ve vlasech, zlepšuje imunitu buněk pokožky hlavy, zvyšuje jejich ochranu před vnějšími agresivními faktory. Nástroj se stará o vlasy a jemně, ale hluboce čistí obálku z nahromaděných lupínků.
 • Produkt "Aktivsport" pro aktivní muže, kombinuje balzám a výživný šampon současně. Unikátní vzorec pomáhá eliminovat svědění a nepohodlí, kvalitativně odstraňuje lupy a zabraňuje její přítomnosti v budoucnu.
 • "Ledová svěžest s mentolem" - kromě boje proti lupům, produkt osvěží, tónuje pokožku a vlasy. Doporučeno pro muže s normálním a tučným typem vlasů. Jako součást současného extraktu z máty.

Pozor! Výběr šamponu je důležitým bodem pro rychlé a kvalitní zotavení. Pokud je výrobek vybrán nesprávně, mohou se příznaky zhoršit.

Složení a výhody

Hlavní výhodou výrobků Clear je kvalita a jedinečný vysoce výkonný vzorec. Tvůrci nástrojů pečlivě monitorují preference zákazníků. Vyvíjejí a zavádějí nové technologie, které minimalizují nepříjemné příznaky a odstraňují příčinu nemoci přímo.

Důkazem toho je inovativní komplex minerálů a vitamínů Nutrium 10, který poskytuje intenzivní výživu do prvních tří vrstev pokožky hlavy. Jeho hlavním cílem je posílit mechanismus ochrany obalů od negativního vlivu vnějších faktorů, prevence reprodukce patogenních mikroorganismů.

Za zmínku stojí, že produkty společnosti byly oceněny dermatologymi světa.

Kompozice mužských a ženských šamponů jsou poněkud odlišné vzhledem k tomu, že muži mají větší pravděpodobnost výskytu seborrhy. Clear Vita Abe Men výživný šampon (muž) obsahuje 2 účinné složky: pyrithion zinečnatý s climbazolem a pouze jednu ženskou látku (pyrithion zinečnatý). Obě složky mají antiseptické, antimikrobiální a protizánětlivé vlastnosti. Suší kůži a přispívají ke smrti houb způsobujících chorobu.

Součástí navrhovaných produktů je také:

 • Mentol (menthol), který je získán z přírodního oleje;
 • Lysin HCl - antivirový komponent, urychluje regeneraci poškozených tkání;
 • Helianthus Annuus Oil - olejový extrakt, který se získává ze slunečnicových semen. Vedle terapeutického účinku vytváří tenký ochranný film na povrchu;
 • Guar Hydroxypropyltrimonium Chlorid je syntetická antistatická přísada;
 • Tokoferylacetát (vitamin E) - posiluje kudrlinky, zabraňuje vzplanutí suchosti, zvyšuje jejich ochranu před UV zářením;
 • Panthenol (panthenol nebo vitamin B5) - zmírňuje zánět a podráždění pokožky, zlepšuje buněčnou imunitu;
 • Pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6) - urychluje proces regenerace poškozených vláken na pokožce hlavy;
 • Ascorbyl fosfát sodný (vitamin C) - má vysoké antioxidační vlastnosti, chrání pokožku před škodlivými účinky volných radikálů.

Kromě těchto složek kompozice obsahuje syntetické přísady přijatelné v kosmetologii, které zabraňují rozkladu látky, jsou odpovědné za viskozitu a kyselost produktu. Jedná se o různé emulgátory, aromatické přísady atd.

Kontraindikace

Jasné šampony Vita Abe se nedoporučují pro dětskou pokožku. Obsahuje silné a syntetické součásti, které nepříznivě ovlivňují stav dětského těla.

Zrušit využívání finančních prostředků, aby byli zákazníky s individuální nesnášenlivostí ke složkám drog. Zanedbání této kontraindikace jen zhorší problém, přidejte alergickou vyrážku, podrážděnost a řadu nepříjemných následků.

Otevřené rány, odřeniny, vředy na hlavě se také mohou stát překážkou při používání výrobku. Jak se s tímto problémem vypořádat, konzultujte s dermatologem nebo tricholožkou. Předepíše topickou masti.

Používání šamponu během těhotenství a laktace je bodem zájmu. Výrobce neomezuje používání přípravků, ale pro větší jistotu a klid, ženy by se měly poradit se svým lékařem. Změny hormonální úrovně mohou ovlivnit účinnost nástroje a konečný výsledek.

Je to důležité! Pokud při mytí vlasů šamponem Clear Vitabe zjistíte, že lupy se nezmenšují, naopak se stane ještě více nebo se svědění zvýší, okamžitě odmítne přípravek.

Náklady na

Cenová politika výrobce je pro většinu zákazníků zcela přijatelná. Pro pohodlí se šampon nalije do velkých lahví (400 ml) a do média (200 ml). Náklady na velký balíček se pohybují mezi 250-350 rublů. Náklady na menší balíček není příliš odlišné, nákup bude stát 150-250 rublů.

Nástroj si můžete zakoupit v supermarketu a lékárně bez lékařského předpisu, který pomůže být oficiální webovou stránkou společnosti nebo online nakupování.

Výhody a nevýhody

Mezi přednosti šamponů Klear stojí za zvýraznění:

 • účinnost přípravku v boji s nudnými lupami díky inovativním a výživovým doplňkům;
 • většina výrobků je univerzální, neomezují typ vlasů a kryty pacienta;
 • zřídka způsobuje alergie;
 • v kompozici jsou zvlhčující přísady, které zabraňují projevování suchosti obalu jako vedlejšího účinku;
 • všechny výrobky jsou schváleny Mezinárodní akademií kosmetické dermatologie;
 • šampony jsou rozděleny na muže a ženy, jejich složení je vybráno s přihlédnutím ke zvláštnostem struktury kůže u žen a mužů;
 • vhodné pro každodenní použití;
 • široká škála produktů v závislosti na požadovaném doplňkovém účinku (např. intenzivní hydrataci, výživa, posilování nebo tónování);
 • minimální kontraindikace;
 • rozumnou cenu;
 • Produkt můžete zakoupit v specializovaném kosmetickém obchodě, v lékárně a dokonce i v supermarketu.
 • výrobek dobře voní a dobře pěnu.

Existují výrobky a nevýhody:

 • bude pro léčbu složitých onemocnění neúčinná;
 • Existují syntetické přísady, z nichž některé v rozporu s dávkováním mohou způsobit zdravotní potíže;
 • při dlouhodobém užívání může být návykové tělo.

Pokyny pro použití šamponu

Budeme diskutovat o několika vlastnostech používání tohoto nástroje, abychom zajistili maximální účinnost léčby:

 1. K opravě problému s vlasy může pouze pravidelné použití šamponu.
 2. Prostředky se aplikují na navlhčené prstence.
 3. Ujistěte se, že masírujete pokožku hlavy tak, jako by jste ji třepali 1-2 minuty.
 4. Vyberte produkt, který bere v úvahu individuální vlastnosti uživatele (typ pokožky hlavy a vlasů, pohlaví).
 5. Dodržujte doporučení výrobce a neporušujte pokyny pro použití.
 6. Před léčbou se doporučuje vyšetřit odborník, aby zjistil příčinu vývoje onemocnění.
 7. Po šamponování s šamponem Clear Vitabe není nutné aplikovat balzám. Do výrobku byly již přidány nutriční a zmírňující přísady. Pokud se rozhodnete dát masku, ujistěte se, že to byla stejná značka. V tomto případě dosáhnete většího účinku.
 8. Proveďte přestávky nebo je vyměňte za jiný mezi kursy lupů, abyste se vyvarovali závislosti. Později se můžete vrátit k oblíbeným nástrojům.
 9. Během léčby se nedoporučuje používat vysoušeč vlasů, curlingu a žehlení pro sušení nebo styling vlasů.

Přihláška:

 1. Vlhké vlasy s vodou.
 2. V dlaních vyčistěte trochu čistého šampónu Vitabe a poté se protřepte 1-2 minuty do pokožky hlavy.
 3. Rozšiřte výslednou pěnu po celé délce kadeří.
 4. Po 2-3 minutách působení produktu na vlasy důkladně opláchněte zbytky produktu teplou nebo studenou vodou.
 5. V případě potřeby opláchněte odvar z bylin, aplikujte masku nebo balzám.

Je to důležité! V průběhu procedury nepoužívejte horkou vodu, pouze teplou vodu nebo bylinný odvar. U mastných vlasů je povoleno vypláchnutí studené kapaliny.

Navzdory skutečnosti, že výrobce nezakazuje používání nástroje každý den, odborníci na vlasy doporučují následující frekvenci postupů:

 • majitelé suchého typu vlasů by měli být omezeni na 2-3 výplachy hlavy týdně. Je důležité použít šampon pro suché vlasy s hydratačním účinkem.
 • Pokud trpíte vysokou tukovou hlavou, postup praní se provádí častěji, většinou každý druhý den.

Doba trvání léčby závisí na stupni onemocnění, avšak v průměru stačí 1 měsíc. Vyčistěte výživný šampon, abyste se dlouho zbavili lupů, pokud jej použijete jednou za týden jako preventivní opatření.

Účinek použití

Zpětná vazba od zákazníků, kteří využili produktů Clear Vitabe v boji proti nepříjemné kosmetické závadě, většinou pozitivní. Mnozí chválí rychlé uzdravení bez cizího sucha, křehkých vlasů, které se často vyskytují při používání výrobků tohoto druhu.

Navíc kadeře vypadají zdravě, stávají se hedvábnými a pružnými, hrají s přirozeným leskem. Překvapující uživatelé a nízké náklady na fondy spolu s vysokou efektivitou.

Značný výsledek se projevuje po týdnu pravidelného používání přípravku.

Zvažte, primární úlohu při léčbě seborey - je určit příčinu jejího výskytu. Pokud se jedná o drobné poruchy v mazových žlázách, způsobené špatnou péčí, špatnou výživou, aktivitou patogenních mikroorganismů, houbami, pak odvážně pokračujte v léčbě šamponem Clear Vitabe a vychutnejte si rychlé zotavení!

Šampon proti lupům z CLEAR vita ABE

Zpětná vazba

Výrobek má poměrně hustou konzistenci, pěnu dobře a dokonale čistí vlasy a pokožku hlavy z nečistot - olejovitosti, stylingových produktů (gel, vosk, sprej na vlasy atd.). Zvláště se mi líbilo, že s nadměrným obsahem tuku šampon pomáhá udržovat vlasy čerstvé a čisté po několik dní. To znamená, že už nemusíte umyt vlasy každé ráno (ačkoli pokud používáte styling, musíte jej ještě vypláchnout, ale z tohoto důvodu aktualizovat styling).

Šampon proti lupům se dobře vyrovná, ale po chvíli se to znovu objeví. To znamená, že musíte vždy umyt vlasy pouze šamponem Clear vita ABE. Mezi nedostatky můžu poznamenat, že šampon skočí vlasy, ale ne moc, ale jen nepatrně, to znamená, že po umytí vlasů budete muset nejméně jednou za několik dní používat klimatizaci nebo masku.

Klear Vitabe (Clear Vita Abe) Odrůdy šamponů proti lupům: vhodné použití a účinnost

Pro prevenci onemocnění můžete použít šampon určený speciálně pro problémy se skalpem.

Šampon pro lupy Clear Vita ABE

Řada Clear je navržena tak, aby se zbavila lupů na jakémkoli druhu pokožky. V závislosti na stavu vlasů (mastné, suché, mastné v kořenech se suchými konci) se vybírá individuální prostředek.

Jasné odrůdy pro ženy:

 • "Tloušťka tuku" je určena pro vlasy náchylné na tuk. Olejové vlasy jsou snadno rozpoznatelné lesklými prameny. Lupinové vločky jsou velké, připomínající nažloutlé vločky. Tento šampon odstraňuje přebytečný tuk a dodává vlasům čerstvé citrusy.
 • "Intenzivní zvlhčování" pomáhá péče o suché kadeře. Kaktusový extrakt hydratuje pokožku hlavy. Suchá kůže je náchylná k podráždění, svědění. Vlasy křehké, rozštěpené na koncích. Zevně připomínají slámu.
 • "Základní péče" pro všechny typy vlasů. Vhodné pro dívky, které nemají příliš problémovou pokožku, aby udržely rovnováhu v intervalech mezi použitím terapeutických látek.
 • "Pro poškozené vlasy" je zapotřebí pro suché vlasy, poškozené barvením pigmentů, kleštěmi, žehličkami.

Tyto a jiné šampony, pokud jsou používány správně, pomáhají trvale odstranit lupy a zlepšit vzhled a stav pramenů.

Odrůdy pro muže:

 • "Kontrola tuku" v mastné seborrhei.
 • "Icy svěžest" pro boj se svěděním.
 • "Hluboké čištění" pomáhá nejen efektivně vyčistit kůži, ale také ji chrání před houbou a bakteriemi.
 • "Energie čerstvosti" pro snadné a měkké vlasy.

Složení Clear

Vzhledem k tomu, že Clear je hlavně vytvořen pro boj s lupinami, jejich složení zahrnuje pyrithion zinečnatý a climbazol. Zinek má antibakteriální účinek a dobře se vyrovná se seboroickou dermatitidou. Climbazol je antifungální lék, který nezpůsobuje alergie a účinně se zabývá podrážděním. Má uklidňující účinek.

Tyto sloučeniny jsou obsaženy v dostatečném množství, aby pomohly vzniku lupů. Navíc jejich obsah je nižší než u farmaceutických přípravků. Šampony mohou být používány denně a po dlouhou dobu s mastnou a suchou seborrheou.

Přečtěte si tipy, jak vybrat správný šampon pro muže nebo ženy, stejně jako od suchých nebo mastných lupů.

Aplikace

Pro mytí hlavy je lepší používat teplou vodu, ale v žádném případě horké.

Příliš horká voda je škodlivá pro mastnou pleť, může vyvolat zvýšené sekreci kožního mazu.

Olejová hlava byla promyta studenou vodou.

Klear Vitabe šampon proti lupům se aplikuje na dlani a mírně se zahřeje, přičemž se prsty třese.

Nástroj by měl být aplikován na hlavu a masáž kořenů dobře. Výsledná pěna je rozložena na všechny prameny a důkladně promyta tekoucí vodou.

To je metoda praní doporučená odborníky na péči o vlasy. Hlavním úkolem při mytí je dobře čistit kůži, odstraňte přebytečný tuk, keratinizované váhy. Pokud kořeny nestačí k praní, vlasy se rychle znečišťují a lupy nezmizí.

Nejčastější praní vyžaduje mastnou pokožku hlavy. Díky zvýšenému sekreci kožního mazu se póry ucpávají častěji a rychleji než u jiných typů. Mrtvé buňky zůstanou na hlavě a zhoršují problém. Tuková hlava by se proto měla umývat každý druhý den.

Suché vlasy se omývá méně často - 2-3 krát týdně. Šampon by měl obsahovat zvlhčující přísady. Suché kadeře je lepší umýt se speciálně navrženým prostředkem pro suché vlasy, ne pro všechny typy vlasů. Pomůže obnovit kůži a napravit slabé křehké vlasy.

Účinnost

Dosáhnete lepšího účinku, pokud si řádně umyjte vlasy. Obvykle jsou však první výsledky po týdnu použití viditelné. Dobrý výsledek je dosažen při pravidelném používání během měsíce. Přehled šamponů pozitivní.

Spotřebitelé poznamenali, že lupy jsou méně nebo úplně pryč.

Šampony mohou být použity pro problémy s kůží nebo pro prevenci lupů.

Použití vlasového šamponu Klia Vitabe nevyžaduje dodatečné nanášení balzámu - a bez něho se vlasy stávají měkkými, snadněji se hřebeny a vypadá lesk.

Nicméně, pokud si myslíte, že samotný šampon nestačí, můžete použít kondicionér. Ale nejlépe stejná značka stejného druhu. To znamená, že balzám nebo maska ​​by měly být také vhodné pro typ hlavy.

Užitečné video

Osobní zkušenost s použitím šamponu proti lupům Čirý:

Pamatujte si, že dokonce i nejlepší šampon je návyková v průběhu času a pravidelně se musí změnit na jiný. Ale po nějaké době (obvykle po několika měsících) se můžete vrátit ke starým prostředkům.

Složení šamponu Clear Vita Abe lupy

Kosmetická značka Vita Abe je vlastněna thajskou společností Unilever. V úsilí o zlepšení, po více než 30 let provádí společnost inovativní výzkum a vývoj s využitím nejmodernějších technologií.

Senzační objevy jsou potvrzeny podrobným popisem vývoje vědců společnosti. Všechny vynálezy jsou uznávány a schváleny známými mezinárodními korporacemi, včetně ruské Aliance dermatologů.

Funkce znamená

Clear Vita Abe Shampoo je terapeutický přípravek na vlasy od péče o sérii, která je populární globální značkou. Díky inovativním složkám je zaměřena na epiteliální buňky, zvlhčuje a vyživuje pokožku. Produkt nejen eliminuje seborrheu, ale také zabraňuje recidivě.

Ve vývoji šamponu proti lupům byly vědci společnosti založeni na faktorech sexuálních charakteristik mezi muži a ženami. Ukázalo se, že mužská polovina pokožky hlavy je předisponována ke zvýšené sekreci mazových žláz.

Ženská epidermis je náchylná ke snížení tvorby kožního mazu. Je to proto, že většina žen vystavuje vlasy chemickým a tepelným účinkům: barvení, curling, hot styling. Tento přípravek proto obsahuje další součásti péče, které snižují svědění a odstraňují suchou pokožku.

Složení šamponu

PRO NUTRIUM 10 je vzorec mužského produktu, nasycený zinku a climbazolu. Komponenty aktivně odolávají houbám a dalším škodlivým mikroorganismům.

Zvláště pro muže vyvinula komplex vitamínů s obsahem minerálních a výživných složek. Pánské šampony pro mastné kadeře zahrnují produkty:

 • mastné lupy;
 • zmírnění svědění;
 • antibakteriální a antifungální ochrana;
 • změkčování vlasů.

NUTRIUM 10 je ženský vzorec založený na zinku. Kompozice obsahuje vitamín, minerální a výživový komplex určený pro ženy. Dopad živin je zaměřen na krmení hlubších vrstev epidermis. Dámská série se skládá z následujících produktů:

 • tukové prameny, obsahuje citrusové složky, odstraňuje mastnotu;
 • křehké prameny, obsahuje extrakt z kaktusu, zmírňuje svědění;
 • problémové epidermis.

Veškeré finanční prostředky po dlouhou dobu eliminují houbu a zabraňují jejímu opětovnému výskytu. Série má další finanční prostředky. Například Clear Vita Abe ochrana proti vypadávání vlasů, recenze jsou pozitivní.

Pro komplexní péči byly vyvinuty různé inovační systémy péče:

 • Klear Vita Abe šampon a kondicionér-balzám pro každodenní použití;
 • výživná maska ​​se aplikuje jednou týdně;
 • intenzivní 7-denní terapie, navržené pro použití 1 krát za měsíc.

Dokonalé výsledky dosažené pomocí programového přístupu.

Pro dosažení co nejlepšího efektu musíte správně aplikovat nástroje:

 • nečistěte vlasy horkou vodou;
 • pro suchou pokožku používejte teplou vodu;
 • pro mastnou pleť je vhodná chladná voda;
 • kompozice se masíruje do pokožky, protože musí odstranit zkorodovanou vrstvu;
 • nástroj se uchovává několik minut;
 • v suchu, frekvenci mytí dvakrát týdně, s obsahem tuku - pokud jde o znečištění.

Silné a slabé stránky

Celá řada šamponů má vynikající přehledy díky několika výhodám:

 • eliminuje přebytečný tuk a suchost;
 • dělá snadnější česání, takže kudrlinky jsou měkké a poslušné;
 • obnovuje strukturu pramenů zevnitř;
 • dává objem;
 • obsahuje komplex vitamínů a aminokyselin, který obnovuje epiteliální buňky;
 • obsahuje antifungální a antibakteriální látky;
 • má příjemnou vůni;
 • obsahuje citronový extrakt, který činí kudrlinky lesklé a hedvábné;
 • má antistatické vlastnosti;
 • Náprava na ztrátu vlasů, která se hodnotí podle zpětné vazby uživatele, poskytuje ochranu proti alopecii.

"alt =" ">
Existují nevýhody:

 • lidé, kteří jsou náchylní k alergiím, mohou zažít reakci;
 • obsahuje škodlivé složky, proto je v kategorii mírně bezpečných prostředků;
 • obsahuje konzervační látky pro pěnění;
 • Oční kontakt způsobuje podráždění.

Srovnání s dalšími produkty proti lupům podobné kategorie: Čistá linie a Gliss kur.

Gliss kur a Clear Vita Abe šampon lze zakoupit téměř za stejnou cenu.

Šampon Clean Line je mnohem levnější.

Účinnost 3 prostředků je odhadována uživateli stejně.

Rozdíl spočívá v tom, že složení produktu Čistá linka na rozdíl od prvních dvou možností je přirozenější.

Odborníci doporučují individuální výběr prostředků. Co je vhodné pro jednoho, může být katastrofou pro druhou.

Hodnocení zákazníků

Používal tento šampon proti plešatosti. Pruhy klesaly jako krupobití, takže se na nářadí přidala veškerá naděje. Pomohl skvěle, stojí za to peníze.

Používám šampony této značky po dlouhou dobu, vyzkoušel jsem celou ženskou sérii. Všichni se dokonale vyrovnávají s lupinami a vytvářejí trvalé prostředky. Kvalitativně!

Koupil šampon pro lupy. Můj případ běží, nic mi pomohlo. Po 1 měsíci aplikace svrbení konečně zmizelo a lupy postupně zmizely. Radím těm, kteří jsou unavení, aby se s nimi zacházelo.

Šampon proti lupům šamponů clear vita abe

Stranger šampon jsem ještě nesetkal. Vlasy jsou jako po salonu, pak mastné ráno po večerním praní. Rozumím + FOTOGRAFII. (OBLÍBENÉ PÉČE, KTERÉ POSKYTUJÍ MAXIMÁLNÍ EFEKT.)

Dobrý den, každý, kdo se podíval.

Bude to otázka spíše podivného produktu - o šampónu na vlasy Clear Phytotechnology.

BALENÍ / KONZISTENCE / ZÁPACH

Vzhled obalu:

Konzistence je tlustá, bílá. Šampon má velmi příjemnou vůni. Pěna dobře, snadno vymyté.

VLASTNOSTI MÉ VLASY

Dlouhé (do pasu), tuk v kořenech, suchý na špičkách. Vyžadují časté praní (při 100% čerstvosti - denně). Bez lupin jsou rozdělené konce.

EFFECT

Od samého začátku jsem byl jen potěšen. První 3-4krát větší vlasy nebyly rozpoznatelné - neuvěřitelně příjemné na dotek, hedvábné, objemné, hladké, lesklé. Tento efekt mi dal nejlepší šampony.

Fotografie z vlasů (s bleskem): Ale rád jsem byl brzy rád. Znovu, jako obvykle hlavu si večer vymyla, a druhý den blíž k večeři olejomalba.

Typ vlasu (bez blesku, v blízkosti okna):

Vlasy, jako by nebyly promyty 2 dny. Byl jsem v plném šoku! Nikdy jsem neměla takovou hrůzu.

Nevím, co se stalo, dělal jsem všechno jako obvykle, nic nemohlo zkazit výsledky šamponu. Došel jsem k závěru, že šampon je návykový. No, to pro vzorku koupil malou lahvičku.

Více než cokoli jiného nekupuju. Ale já vám poradí, protože šampon je umístěn především jako "proti lupům", nemám takový problém, takže lidé, kteří mají tento problém, to mohou vyzkoušet.

DALŠÍ INFORMACE

Místo nákupu: "Chic Glitter

Mám všechno, děkuji vám za vaši pozornost, doufám, že vám pomůže zpětná vazba, odpovězím na všechny otázky v komentáři.

Vlasy

1) profesionální tekutý krystal UNi.tec

2) Multi-sprej na vlasy 12 v 1 Giardini di Bellezza

3) esenciální olej Flora Secret

NAILS

1) Akrylový gel pro zpevnění a dodávání tvrdosti Sally Hansenové (dodává tvrdost)

2) Sally Hansen "Miracle Cure" Lékařské nehty (pomáhá růst nehtů, fotografie uvnitř)

3) Recept na posilování nehtů pomocí hygienické rtěnky a esenciálního oleje. (dobře posílená)

FACE SKIN

1) Fabric masky Green Way

2) denní krém Nivea PureNatural

3) Nivea PureNatural Night Cream

4) Nivea PureNatural Tonic

5) Facial Wash "Zelená lékárna"

1) Apivita Organic Balm na rty

2) Oblíbený balzám na rty Nivea

3) Nivea Lip Oil

1) Sérum po depilaci heřmánek

2) Nivea ruční krém

Snažil jsem se, ale s tímto šamponem Clear Vita abe neměl štěstí. šampon není z lupy, ale pro! + PHOTO

Dobrý den všem!
Kdysi jsem napsal negativní přehled o šampónu Clear vita abe dámský, ale doufal jsem, že mužský Clear by nezklamal dojem. Ano, a mnoho šamponů chvalozpěvu mužů, říkají, že dělají svou práci lépe a mají lepší účinek na vlasy. Bohužel tento pánev proti vlasům tohoto muže není jedním z nich.

Je to v modré trubce.
Barva šamponu: bílá.

Konzistence: silná, objemná, stejně jako všechny ostatní značky této značky.
Vůně: typický mužský šampon - silně výrazný.
Dávkovač: standardní.
Střední šamponová pěna, když je nanesena na pokožku hlavy, ji nezasahuje. Nemám lupiny jako takové, ale po některých šamponech se to občas objeví. Ani nevím, proč Clear koupil znovu.

Nezaznamenal jsem žádný slibný účinek.. Nešetřil jsem lupy. Ze ztráty nechrání. Vlasy po mytí s tímto šamponem vypadají suché a nesvítí. Tuk rychle za pár dní, i když většinou mé vlasy zůstanou čisté po dlouhou dobu a nevyžadují mytí každý den.
Kompozice také není tak horká:

150r.
Objem: 200 ml.
Nehodlám doporučit, zbytečný šampon!
Děkuji vám za pozornost

Vyživuje pokožku hlavy? O čem to mluvíte? (kompozice fotografií)

Koupil jsem tento šampon v sadě: 400 ml šampon a jako dárek balzám ze stejné série:

Cena sady: 170 rublů.

Informace o balení / složení:

Co se týče konzistence a vůně, šampon mi připomněl šampony značky HeadShoulders, konzistence je poměrně silná, bílý šampon. Šampon pěny velmi dobře, dokonce i příliš dobře, můžete vidět SLS výrobci nelitovali.

Šampon čistí vlasy dobře, zdánlivě příliš dobře, protože skalp výrazně vysuší. A jaký druh jídla je v tomto případě? Není jasné Mimochodem, pokud hledáte opravdu mírný šampon, je zde například skvělá volba.

Vlasy po šamponu snadno česané, zřejmě kvůli silikonům ve složení, jsou měkké a poslušné.

Šampon proti lupům se špatně vyrovnává, osobně mi, v tomto ohledu se nehodil. Vlasy po něm se docela rychle zneutralizují.

Obecně doporučuji tento šampon, je příliš agresivní, čistí vlasy a líbí se mi líbí.

Jen fantastický výsledek!

✧ Dobrý letní šampon pro mastné vlasy v kořenech vlasů, ale jsou tu nuance ✧ Všechny klady a zápory ✧ + foto vlasů po + malé srovnání s jinými šampony pro mastnou pokožku hlavy + jak používat

☆ Dobrý den, krásná! ☆

Jasné šampony používají po mnoho let. Používám šampon "mastnou kožní rovnováhu" asi rok.

Objem: 400 ml

Cena: trvalo před rokem za 150 rublů

Kde koupit: v jakémkoli kosmetickém obchodě, stejně jako ve velkých hypermarketech

MÉ VLASY

Vyschnout v délce, mastný u kořenů. Někdy je tučná velká lupa. Náchylné ke ztrátě, neustále elektizuyutsya, tlačit. Nezbedný, tenký, křehký. Žádná hlasitost. Následující den po promytí se rány rychle znečišťují a stávají se mastnými v kořenech.

OČEKÁVÁNÍ

Rozšiřte čerstvost nejméně 1,5 dne. Eliminujte elektrifikaci, redukujte lupy. Nepoužívejte příliš vlasy.

APLIKACE

Struktura šamponu je silná a tlustá. Snadno se pěnou a aplikuje. Chodím a aplikuji jen na kořeny. Dokonale čistí vlasy od prvního okamžiku, dobře promyje masky a oleje.

VÝSLEDEK

 • Vlasy jsou dobré
 • Je tu brilantnost
 • Snadné hřebenování (použitý balzám)
 • Dobře vyčistěná pokožka hlavy
 • Žádné lupy a svědění
 • Žádná suchost
 • Čerstvé vlasy po celý den

Nevýhody:

 • Totéž tenké chlupy držte a vydejte se, VUT druhý den stane se dokonale hladkou a poslušnou po celé délce
 • Kořeny zbytečný další den, ALE je to jen nápadné, ale nikoliv vizuální, ale bangy jsou stejně špinavé
 • Rychle návyková - pokud používáte 3 dny v řadě nebo více, výsledek se ztratí
 • Žádná hlasitost

ROZDĚLENÍ Z JINÝCH ŠAMPONŮ PRO OLEJNÉ VLASY

 • Nespouštějí vlasy a pokožku hlavy. Obvykle takové šampóny naopak způsobily lupy, svědění, vytvořily silnou elektrifikaci.
 • Ve skutečnosti prodlužuje svěžest. Pokud si umyjete vlasy ráno, večer jsou stále čerstvé (na rozdíl od ostatních) a stanete se zítra ráno, ALE:
 • U ocasu po dobu 2 dnů vypadat čistě

ZÁVĚRY

Výrobek je dobrý, dokonale čistí, nezasychá a zároveň prodlužuje svěžest vlasů, pokud:

 • nepoužívejte jej víc než 1-2 krát týdně
 • užívejte přestávky v užívání (po dobu jednoho měsíce)
 • vytrhávat pouze na kořenech (bez dotyku špiček)

Všimla jsem si, že když používám čiré šampony, nevšimuju si lupy. Zdá se, že skutečně zvládnou svůj úkol.

☆ Je-li vaše vlasy podobné typu a stavu, aby se moje, pak doporučuji, abyste to vyzkoušeli

☆ Děkuji vám za pozornost! ☆

Už jsem se rozloučila s lupinami, když znovu zaklepala a usadila se na hlavě. (+ PHOTO)

Ráda vidím všechny v recenzi!

Když všichni šli do postele jako vždycky, posadil jsem se a psal jsem recenzi a na této pozdní zimní noci vám píšu o šampónu, který je určen pouze pro nás, pro dívky.. To je CLEAR VITA ABE šampon proti lupům od vypadávání vlasů. Výrobce tohoto nástroje nám slíbil, že jeho tvorba nám může pomoci v boji proti lupům a také slibuje až o 97% méně ztráty vlasů. No, výzva je přijata, uvidíme, jestli to opravdu je.

Když jsem použil Avonův šampon, měl jsem strašlivou lupinu. Když jsem viděl tento šampon s takovými sliby a dokonce i méně ztráty vlasů (také jsem trpěl tolik), slíbili... Ano, dokonale jsem pochopil, že s jedním šamponem nemůžete se zbavit lupů a ztráty by měly být léčeny zevnitř, ale stále jsem je koupil.. CLEAR VITA ABE šampon proti lupům proti vypadávání vlasů proti vypadávání vlasů.

Líbila jsem se šamponem, nebylo nic zvláštního, podle mého názoru bílá dokonce krásná. Víko se pohodlně otevírá.

★★★★★★★★★★★★★★★★★ Obecné charakteristiky: ★★★★★★★★★★★★★

Kde mohu koupit? V síti obchodů "Magnet". Koupil jsem ho tam.

Cena: 135 rublů. V UAH: 34,55 V USD: 3,90

Objem: 200 ml.

Aroma: Příliš vůně jako parfém, to cítí, jako by tam dali parfém a přeháněli to.. Vůně je pro mě drsná, říkám tak)

Krása vlasů začíná zdravím pokožky hlavy. Proto jsme vyvinuli vzorec NUTRIUM 10 ("Je také napsáno na láhvi, že ano, říkají, že v tomto šampónu je tento vzorec)

 • Formula NUTRIUM 10:
 1. Vyživuje top 3 vrstvy pokožky hlavy.
 2. Odstraňuje příčinu lupů, svědění a suché pokožky hlavy.
 3. Posiluje přirozenou ochranu pokožky hlavy a posiluje vlasy od kořenů až po špičky.

Kdo zajímá přiložené fotografie kompozice:

★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ Texture Shampoo: ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★

Šamponová struktura Sněhově bílá tekutina (vidíte na fotografii) je hustá, dokonce můžete říci, že nějaký krém, velmi dobře rozložený do vlasů, dává bohatou pěnu (ale někde jsem slyšel, že dobré šampony by se sotva pěnovaly). Taková pěna je trochu obtížně umytá z vlasů, vyžaduje se velké množství vody.

Takže tento šampon mi pomohl zvládnout lupiny a vypadávání vlasů? Bezprostředně po několik aplikací šampon na můj skalp, lupy obecně nebyl, jako kdyby tam nebyl vůbec, skalp byl čistý bez „bílý sníh“. Vychutnal jsem si! Pokud jde o spád, účinek byl nulový, vlasy stále vypadly.

Po ukončení šamponu (bohužel, nic netrvá věčně) a lupy byly poraženy, přešla jsem na jiný šampon.. (Nemám rád stejný šampon po celý čas, nechci, aby se vlasy používaly a když se vlasy používají, oh th, jak špatné, takže se snažím změnit šampony)

A co si myslíte, že se stalo? Znovu se objevila lupa, stejně jako "bílý sníh".

★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ Výstup: ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★★ ★ ★

Tento šampon dává pouze dočasný účinek, tj. Když používáte tento šampon, zapomenete na lupy, ale jakmile se přepnete na jiný šampon, bude se cítit lupru, samozřejmě ho můžete používat po celou dobu, ale vaše vlasy se mohou použít Samozřejmě, neboj se o to, pak směle používat tento šampon po celou dobu. Ze sebe chci dodat, že bez ohledu na to, co slibuje, že jsme výrobci šamponů "nasytili". Lupiny musí být ošetřeny, protože to je houba pokožky hlavy. Prostředky k léčbě mohou být různé: masti, lékařské šampony a speciální masky pro domácí vlasy dělat proti lupům.. Hlavní věc k léčbě!

Co vypadá? Možná, že tento šampon pomáhá při pádu, když vlasy nevypadají moc, právě v tom okamžiku mi vlasy prostě padaly nesmírně. Možná proto mi nepomohl, abych nepadl? Ztráta by také měla být ošetřena uvnitř a ven.

Doporučuji tento šampon těm, kteří právě hledají šampon, který dobře čistí vlasy, s nímž se vyrovnává s "Hurá!" a neočekává žádné zázraky od něj - je to jen šampon.

Neváhejte hodnotit 3!

To je ono! Omlouvám se předem za mnoho dopisů!

Doufám, že jsem vše vysvětlil jasně!

Pokud se vám líbí moje recenze, dejte "+" a položte otázky, budu odpovídat s potěšením!

Láska a štěstí k tobě ❤ ツ

Druhý po Sulsene! Pomohl uklidnit podrážděnou pokožku hlavy, zmírnit lupy, ale bez defektů to nedělalo! - Podrobnosti uvnitř recenze + FOTO

Je pro mě velmi těžké vybrat vlasový šampon, aby se v průběhu času neobjevovaly takové nepříjemné důsledky, jako je svědění kůže a lupy. Po zkoušce mnoha různých prostředků od nejvíce rozpočtu až po drahé a profesionální, se téměř vždy historie opakuje znovu a znovu. Za prvé, za pár dní budete rádi, že šampon nebo balzám fit, že si uvědomit, že ne, smutně se dívá na lupy objeví.

Nebudu říkat, že ne všechny šampony proti lupům jsou stejně užitečné, či spíše ne všichni jednat proti lupům, mnozí propagovat své poyavleniyu- divy, co?!

Tak jsem po dalším neúspěšném šamponu z Yves Rocher, získal lupů a svědění, působí Sulsenoy, výsledkem spokojený. Pak se vrátila do normálních šamponů, pro můj typ vlasů (mám mastné kořeny a suché špičky).

A o týden později, ahoj přítel, lupy a svědění.

Sulsen už nekoupila, je stále léčitelná, často ji nechci používat, nebo si vlasy na to zvyknou. Oblíbené šampony na lupy značky Head Plece mi nikdy nepomohly a obrátila jsem pozornost na řadu Clear Shampoos.

A protože v době nákupu byla moje pokožka pokožka svědčivá a lupy převládaly, přitahoval jsem se k šetrnému šampónu proti lupům CLEAR Phytotechnology, který živí pokožku hlavy.

Cena je asi 300 rublů.

Produkce: LLC "Univeler Rus", Rusko.

Informace o složení. SLS na druhém místě, dobře, dobře, je a je, co mám dělat?

Informace pro spotřebitele:

Dostatečný impozantní objem šamponu, který stačí na dlouhou dobu. Láhev má uzávěr, který se otevírá snadno:

Barva: bílá a vápna, nevím, jak tuto barvu popsat jinak

Konzistence: hustá, jednotná

Vůně: mentol, ale velmi příjemné. Z nějakého důvodu mám sdružení s vůní mužského osvěžujícího aftershave.

Má skalp používat čisté, zčervenání ze svědění, s lupinami.

Šampon je doporučen pro každodenní používání a používám ho každý den, protože vlasy se rychle stávají mastnými. Při kontaktu s vodou vytváří bohatou pěnu, která se snadno odmyje.

Po 10 dnech používání tohoto šamponu zmizely lupy, svrbení zmizelo. Skalp se zotavil. Takže toto jídlo je stále přítomno, šampon žije až po jeho jméno.

Ale je tu jedna nuance a jedna zásadní.

Vyživuje kůži, ale žádné vlasy! Vlasy po použití šamponu se stávají těžkými a nezáviděnými.

V tomto případě vám pomůže buď balzám na vlasy, které jste testovali, nebo kosmetické oleje.

V takovém případě jsem koupil v lékárně Avacado Oil, která je určena pro péči o vlasy a řasy.

Do šamponu CLEAR jste přidali několik kapek oleje z avokáda a myjete si vlasy.

Byl jsem spokojen s výsledkem, moje vlasy se změkčily, vypadal lesk, stal se živější a poslušnější.

CLEAR Fytotechnologie - šampon doporučuje:

ulehčit lupy;

svědění vylučuje;

a v kombinaci s avokádovým olejem a péčí o vlasy!

POWER SHAMPOO S OVS IV ROSHE

LE PETIT MARSEILLAIS WHITE CLAY A JASMINE SHAMPOO

SHAMPOO KŮŇ S KOLAGENEM

Pro Více Informací O Suché Vlasy