logo

Šampon pro lupy Clear Vita ABE

Již několik let se ruská společnost Unilever stala součástí značky potravin a nepotravinářských výrobků. Série populární kosmetiky pro vlasy a tělo jsou populární. Zvláštní pozornost by měla být věnována značce Clear Vita ABE - pánské a ženské šampony a balzámy pro zdraví a přitažlivost vlasů. Inovativní komplex vyvinutý laboratoří společnosti umožňuje účinně bojovat proti lupům a mastnou pokožku hlavy. V tomto článku odhalíme tajemství popularity šamponu na lupy Clear Vita ABE.

Proč se tvoří lupy?

Lupiny jsou zrychlená exfoliace skalpových vah v důsledku různých příčin. Mezi častější patří:

 • Hormonální a endokrinní poruchy;
 • Časté používání vysoušeče vlasů, žehlení, curling, stejně jako nesprávné produkty péče o vlasy;
 • Hypotermie nebo naopak, dlouhodobé vystavení slunci;
 • Porušení mazových žláz pokožky hlavy;
 • Podvýživa, špatná na vitamínech a stopových prvcích nezbytná pro zdraví celého těla;
 • Fyzická nebo nervová zátěž, stres;
 • Dědictví.

Lupiny související s genetickou predispozicí nebo v důsledku poruch v těle jako celku by se měly léčit zvláštními metodami ve spolupráci s terapeutem, úzkými odborníky a tricholožky.

Nejčastěji dochází k vypadávání lupů v důsledku vyplachování hlavy s nevhodným šamponem nebo z sezónních důvodů, v důsledku čehož dochází k narušení mazových žláz a kožní šupiny se velmi rychle odlupují. Tento problém je docela schopný vyřešit produkty značky Clear Vita ABE.

Jedinečnost šampónů proti lupům Clear Vita ABE je speciálně vyvinutý vzorec pro muže a samostatně pro ženy. Individuální přístup zaručuje kvalitní ošetření problému pokožky.

Pro muže

Vědci zjistili, že pokožka hlavy je často náchylná k lupům, nadměrnému namáčení a vypadávání vlasů. V tomto ohledu výzkumná skupina výzkumných pracovníků společnosti Clear Vita ABE vyvinula unikátní komplex Pro Nutrium10, který zahrnoval zinkovou perii a climbazol, které aktivně bojují proti lupům. Vitamíny, minerály a další živiny se starají o buňky pokožky hlavy a dělají vlasy krásné a silné.

Pánské vlasové výrobky jsou navrženy tak, aby odrážely životní styl a hlavní rysy žárovek.

Série "2 v 1" představují šampony "Aktivní" a "Hluboké čištění" s aktivním uhlím a mátou, které se nacházejí ve složení. Nástroj nejen eliminuje lupy a zabraňuje jeho vzhledu, ale také dobře čistí a dává pocit chladu.

Šampony proti lupům

 • Autor: admin
 • Kosmetické výrobky
 • Žádné komentáře.

CLEAR je značka kosmetických šamponů proti lupům, které jsou mezi nejoblíbenějšími na světě, včetně zemí SNS, zejména u mužů. Hlavním rysem je výroba šamponů s výrazně odlišným složením pro ženy nebo muže. Jedná se o šampaňskou hlavu s přímým konkurentem Ramena, protože mají spoustu společného v aktivních složkách a jednom cenovém segmentu.

Od roku 2007 značka Clear, která je vlastněna britsko-nizozemskou společností Unilever, začala propagovat své výrobky. A díky velmi aktivní reklamě a dobrému účinku v léčbě lupů v mírných případech se rychle dostalo dobrého postavení na trhu včetně zemí SNS. Šampony této značky přicházejí u nás z továrny v Rusku.

První šampony byly označeny jako Clear Vita Abe a byly určeny pro muže. Následně se postupně objevila série žen, předpona "Vita Abe" byla na většině produktů ztracena, neboť samotná značka se jednoduše nazývá "CLEAR".

Jedná se o první výrobce, který zdůraznil fyziologické rozdíly mezi pokožkou hlavy mužů a žen a začal vyrábět šampony s ohledem na genderové charakteristiky.

Nepopiratelným důkazem kvality čistých šamponů je, že úspěšně absolvoval testování inovativních čistících přípravků ve Francii a byl schválen Mezinárodní akademií kosmetické dermatologie.

Složení

Aktivní přísady

Hlavním rysem šamponů značky Clear je přítomnost takzvaného vzorce PRO NUTRIUM 10, která je pro muže i ženy odlišná. U mužů existují 2 hlavní účinné složky, které ošetřují lupiny, zirkonium pyritonin a climbazol. Pro ženy - pouze zirkonium pyrithion.

Také všechny šampony této značky obsahují jedinečný komplex vitamínů, čímž nejenže eliminují lupy, ale také se aktivně starají o pokožku hlavy a vlasy.

Základ kompozice

Šampon řady Clear značky se skládá z více než tuctu různých produktů pro péči o vlasy. Níže je základem složení všech produktů od Clear a odrůda je dosažena přidáním základních složek se specifickým účinkem na vlasy a pokožku hlavy, které jsou různé a jsou popsány níže pro určitý typ čirého šamponu.

 • Voda
 • Laurethsulfát sodný je pěnivý surfaktant. Má mírnější účinek ve srovnání s oblíbeným laurylsulfátem sodným.
 • Kokamidopropylbetain je povrchově aktivní činidlo vyrobené z kokosového ořechu, které je odpovědné za čištění vlasů a vlasové pokožky hlavy. Má mírný antistatický účinek.
 • Dimethicon a dimethiconol - silikonové polymery s podobným účinkem. Dejte vlasům lesk, pružnost, usnadněte česání.
 • Propylenglykol - zvlhčovač, emulgátor.
 • Pyrithion zinečnatý - antifungální složka. Hlavní účinnou látkou pro lupy.
 • Carbomer - zahušťovadlo. Má malé zklidňující, zvlhčující a osvěžující vlastnosti.
 • Složení parfumerie.
 • Chlorid sodný - běžná sůl v kosmetice se používá jako exfoliant, zahušťovadlo, antiseptikum.
 • Hydroxid sodný - zásaditý, exfoliční složka. Podílí se na regulaci pH.
 • Hydantoin je konzervační látka.
 • Kyselina citronová je konzervační látka, regulátor pH, usnadňuje exfoliaci, otevírá póry, zvyšuje účinek antifungálních složek.

Díky správně zvolenému podílu všech složek, včetně účinných složek, šampon účinně bojuje proti lupům a je vhodný pro pravidelné používání.

Výrobky pro muže

Odborníci zjistili, že muži jsou náchylnější k rozvoji lupů, vypadávání vlasů a nadměrně aktivní práce mazových žláz, což vede k mastné pokožce hlavy a nepříjemnému mastnému lesku. Proto řada Čistá lupa pro muže obsahuje další komponenty pro boj proti lupům, jmenovitě climbazol, který zabíjí houbu a zabraňuje reprodukci mykobakterií.

Šampony 2v1 z Clear "Active" a "Deep Cleansing"

Oni jsou obohaceni o složky jako je máta a aktivní uhlí, hluboce čistí pokožku hlavy a vlasy mazových žláz a vnějších kontaminantů a dávají pocit příjemného chladu na hlavě.

Díky mentolu a eukalyptu v šampónu "Icy Freshness" po pravidelném používání zmizí svědění a podráždění a místo toho budete cítit příjemnou svěžest.

Série lupů "Ultimate Control"

Tato řada je určena pro muže, kteří věnují zvláštní pozornost jejich účesu. Jedinečný komplex Nutrium 10 poskytuje vysoce kvalitní péči o vlasy, hluboce vyživuje a vyživuje je pomocí vitamínů a mikroelementů a také pomáhá vytvářet elegantní styling.

Pro muže, kteří trpí ztrátou vlasů, značka Clear spustila dva produkty. Tento šampon Clear Phytotechnology s výtažky ze sibiřských bylinek a Clear Vita Abe s ženšenem. Po pravidelném používání těchto šamponů se vlasy stávají silnějšími a zdravějšími.

Jasná "Energie čerstvosti"

Další lék proti lupům pro muže. Má vynikající antioxidační a protizánětlivé vlastnosti díky extraktu ze zeleného čaje a citrusové esence v kompozici.

Výrobky pro ženy

Spravedlivý sex spolu s lupinami často zaznamenávají přítomnost svědění a těsnosti pokožky hlavy. Čistí odborníci proto vyvinuli vzorek obohacený vitamíny a minerály pro jemnou péči a hlubokou výživu pokožky hlavy.

Jasná základní péče

Tento šampon je vhodný pro majitele vlasů, bez velkých problémů. Kromě ochrany proti lupům také vyživuje a hydratuje vlasy.

Jasné "Balance mastné pokožky hlavy"

Problém nadměrného tuku pomůže vyřešit řadu série "Balance of fat content" s citrusovým extraktem. Upravuje mazové žlázy a pomáhá zapomínat na nepříjemný mastný lesk po dlouhou dobu.

Jasné "Obnovení poškozených a barvených vlasů"

Pro vlasy poškozené častým barvením zvolte Vyčistit šampon pro barvené vlasy. Hluboce vyživuje, zvlhčuje a obnovuje vlasy, stejně jako díky speciálním komponentám zajišťuje, aby byla barva vlasů co nejdéle zachována jako jasná a nasycená.

Jasná intenzivní hydratační

Chcete-li vyřešit problém suchých vlasů, věnujte pozornost šampónu "Intenzivní hydratace" a řada "Maximální objem" pomůže dosáhnout šikového bazálního objemu bez návštěvy salonu.

Způsob použití

Všechny produkty TM Clear jsou snadno použitelné a nevyžadují speciální dovednosti. Naneste malé množství šamponu na mokré vlasy, rozetřete je jemnými masážními pohyby a opláchněte teplou tekoucí vodou. Je lepší masírovat hlavu špičkami prstů, aniž byste se dotýkali pokožky nehty.

Nepokoušejte se okamžitě po aplikaci nanést šampon, protože aktivní antifungální přísady potřebují čas na to, aby jednal. Příliš dlouhý čas, aby se šampon udržel na vlasu, nestojí za to, jinak by to mohlo způsobit opačný účinek, a lupy se stanou ještě více a může se objevit svědivé a podrážděné.

Pro dosažení jasnějšího efektu v nejkratším možném čase doporučuje výrobce kombinovat použití šamponu s kondicionérem nebo balzám na vlasy. To platí zejména pro suché, poškozené a barvené vlasy, protože potřebují další ochranu a hydrataci.

Jasný šampon nemá žádné kontraindikace, s výjimkou individuální nesnášenlivosti k těmto složkám. V každém případě se však před prvním použitím doporučuje provést kožní test. Chcete-li to udělat, několik kapek šamponu musí dát na zadní straně ruky a počkat asi hodinu. Pokud se objeví zarudnutí, svědění nebo vyrážky, je absolutně nemožné použít tento šampon. Pokud po hodině zůstane kůže čistá, můžete bezpečně začít umyt vlasy.

Čiré šampony jsou k dispozici v plastových lahvích o objemu 200 ml a 400 ml. Průměrná cena za malou láhev šamponu se pohybuje od 3,5 USD. Jasné výrobky lze zakoupit v téměř jakémkoli obchodě s krásou nebo supermarketem.

Recenze

V zásadě jsou recenze na produkty společnosti Clear brand kladné. Kupující zaznamenali výrazné zlepšení stavu vlasů a vlasové pokožky ve velmi krátkém čase a první výsledky jsou již viditelné po několika aplikacích. Také majitelé mastných vlasů, kteří si denně museli umýt vlasy, si mohou nyní dovolit udělat to jednou za 3 nebo dokonce 4 dny.

Méně časté jsou negativní recenze lidí, kterým šampon pomáhal slabě nebo se lupy brzy vrátily. To se obvykle týká závažnějších případů seborrhey, kdy se jako hlavní léčba použije pouze farmaceutický šampon. Samotná značka sama o sobě neslibuje úplné uzdravení, ale jak říká na svých oficiálních stránkách, "odstraňuje viditelné lupy pravidelným užíváním".

Proto musíte být připraveni na možnost alergické reakce nebo podráždění ve velmi ojedinělých případech a jednoduše k tomu, že tento lék nebude mít žádný osobní účinek. To opět může být způsobeno vlastnostmi určitého organismu.

Klear Vitabe (jasná vita abe) - zda šampon na masovém trhu dokáže zbavit lupů

Jasné produkty ("Clear") - to je příležitost rychle řešit problém pokožky hlavy, posílit kudrlinky a udržet jejich krásu, sílu a zdraví. Francouzská značka má téměř 40 let kvalitní výrobky pro vlasy. Ne méně úspěšně společnost bojuje proti seborrhei. Jasný šampón Vitabe (Clear Vita Abe) vám umožňuje vyřešit problém sněhu ve vlasech bez ohledu na typ pokožky hlavy, zabraňuje vzniku lupů v budoucnu. Výrobek určený pro vlasy je schválen IACD (Mezinárodní akademie kosmetické dermatologie). Jeho účinnost byla prokázána uživateli - 90% účastníků po aplikaci šamponu proti lupům doporučilo, aby bojovalo proti sněhově bílému defektu ve vlasech.

O vlastnostech drogy

Lupiny mohou výrazně rozmazlovat účes, poskytnout majiteli neopatrnost a neobratnost. Symptomy seborrhy zahrnují také svědění ozdoby, vlasy se rychle stávají tuky nebo naopak sucho a křehkost se objevují. Hlavními důvody pro problém s hlavou vlasů jsou narušení mazových žláz, abnormální činnost škodlivých bakterií, mikroorganismů, hub.

Vlasová řada Clear Vita Abe je komplexním přístupem k potírání tohoto příznaku.

Jaký efekt lze očekávat od výrobku:

 • pokles aktivity a úmrtí houby, patogenní flóry, které vyvolaly vývoj seborrhy, seboroické dermatitidy a jiných onemocnění;
 • vizuálně redukuje počet vlasů na lupy;
 • uvolnění ze svědění a nepohodlí;
 • snížená tvorba kožního mazu;
 • vyplňování oslabených buněk pokožky hlavy a vlasových folikulů živinami, vitamíny;
 • normalizace rovnováhy vody a tuku v pokožce hlavy, snížení transepidermální ztráty vlhkosti;
 • posilování a obnovení přirozeného lesku, síla vlasů;
 • Jedinečné složení přípravku může v budoucnu zabránit lupům.

Lékaři doporučují, aby se nepodařilo oddalovat lupinami a okamžitě je ošetřovat, s výskytem prvních alarmujících příznaků. Léčivý šampon Clear Vita Abe se s touto úlohou vyrovná. Po několika použitích nástroje můžete zaznamenat pozitivní změny. Konečné výsledky léčby můžete vyhodnotit před a po.

Fotografie před a po

Řádek série

Odborníci společnosti s porozuměním přistupovali k řešení lupů ve vlasech a rozdělili celou linii na výrobky pro muže a ženy.

Ženská šampon Čirý proti lupům má několik odrůd:

 • "Ochrana proti vypadávání vlasů" - současně působí v několika směrech: snižuje lupy a zastavuje ztrátu vlasů až o 98%. Formula znamená prostředky zaměřené na posílení vlasových folikulů, které zajišťují plnou ochranu obličeje hlavy od agresivity vnějších faktorů. Doporučeno dermatology pro oslabené zámky. K dispozici ve 400 a 200 ml.
 • "Obnova poškozených a barvených vlasů" - přípravek obsahuje vitamín E a minerály. Léčivo poskytuje intenzivní výživu pokožky hlavy, zvyšuje ochranu před agresivními vnějšími vlivy, posiluje a obnovuje oslabené zámky po celé délce. Může být používán každý den.
 • "Intenzivní zvlhčování" - uvolní ze sněhobílého problému a normalizuje vodní rovnováhu pokožky hlavy. V kompozici najdete extrakt z kaktusu, vyplní buňky pokožky výživnými složkami a zmírní svědění a podrážděnost pokožky ze seborrhy. Pěna dobře opláchnutá a zaručuje vysoké výsledky při řešení problémů s vlasy. Ideální pro suché vlasy.
 • "Maximální hlasitost" - doporučeno pro tenké, oslabené kadeře. Kromě 100% likvidace lupů, výrobce slibuje zvýšení bazálního objemu, vlasy ještě krásnější a bujnější. Omezení frekvence umytí hlavy tímto nástrojem ne, lze použít každý den.
 • Výživná Šampon Clear Vita ABE Women Phytotechnology, navíc k inovační technologii Nutrium 10, znamená obohacený extrakty sibiřských bylin, cédrový olej. Výhody léku zahrnují zaručenou eliminaci lupů a svědění, intenzivní výživu a posílení oslabených kudrlin. A také prodloužený účinek. Můžete aplikovat každý den, bez ohledu na typ vlasů a pokožku hlavy.
 • "Jemná svěžest s mentolem" - doporučuje se pro normální typ vlasů. Obsahuje extrakt z chladící máty. Jedinečný vzorec drogy vám umožní urychlit vyléčení ze seborrhy, obnovit vlasový lesk a pružnost. Bezpečné použití, i když je používáno denně.
 • "Základní péče" - dlouhou dobu odstraňuje problém lupů díky nutričnímu komplexu vitamínů a minerálů. Vhodné pro všechny, bez ohledu na typ vlasů. Hluboce čistí celistvosti z lupy, má destruktivní účinek na bakterie a houby a také aktivuje přirozenou ochranu pokožky před vnějšími agresivními faktory.

Pro silné a sebejisté muže společnost nabízí samostatnou řadu produktů Clear pro účinný boj proti lupům. Obsahuje:

 • Šampon Clear Vita ABE men Phytotechnologie - jedinečná formulace doplněná o užitečné výživné výtažky rostlin a cedrový olej. V komplexu poskytují 100% řešení problému mužských lupů. Efekt je dlouhý.
 • "Posilování" - udělá vlasy silné a silné, sníží ztrátu na 98%. Doporučuje se používat pravidelně k dosažení většího účinku každý den.
 • Šampon pro muže Clear Vita ABE Men Ultimate kontrolu proti lupům. Rychle se vyrovnává se sněhově bílým problémem ve vlasech, zlepšuje imunitu buněk pokožky hlavy, zvyšuje jejich ochranu před vnějšími agresivními faktory. Nástroj se stará o vlasy a jemně, ale hluboce čistí obálku z nahromaděných lupínků.
 • Produkt "Aktivsport" pro aktivní muže, kombinuje balzám a výživný šampon současně. Unikátní vzorec pomáhá eliminovat svědění a nepohodlí, kvalitativně odstraňuje lupy a zabraňuje její přítomnosti v budoucnu.
 • "Ledová svěžest s mentolem" - kromě boje proti lupům, produkt osvěží, tónuje pokožku a vlasy. Doporučeno pro muže s normálním a tučným typem vlasů. Jako součást současného extraktu z máty.

Pozor! Výběr šamponu je důležitým bodem pro rychlé a kvalitní zotavení. Pokud je výrobek vybrán nesprávně, mohou se příznaky zhoršit.

Složení a výhody

Hlavní výhodou výrobků Clear je kvalita a jedinečný vysoce výkonný vzorec. Tvůrci nástrojů pečlivě monitorují preference zákazníků. Vyvíjejí a zavádějí nové technologie, které minimalizují nepříjemné příznaky a odstraňují příčinu nemoci přímo.

Důkazem toho je inovativní komplex minerálů a vitamínů Nutrium 10, který poskytuje intenzivní výživu do prvních tří vrstev pokožky hlavy. Jeho hlavním cílem je posílit mechanismus ochrany obalů od negativního vlivu vnějších faktorů, prevence reprodukce patogenních mikroorganismů.

Za zmínku stojí, že produkty společnosti byly oceněny dermatologymi světa.

Kompozice mužských a ženských šamponů jsou poněkud odlišné vzhledem k tomu, že muži mají větší pravděpodobnost výskytu seborrhy. Clear Vita Abe Men výživný šampon (muž) obsahuje 2 účinné složky: pyrithion zinečnatý s climbazolem a pouze jednu ženskou látku (pyrithion zinečnatý). Obě složky mají antiseptické, antimikrobiální a protizánětlivé vlastnosti. Suší kůži a přispívají ke smrti houb způsobujících chorobu.

Součástí navrhovaných produktů je také:

 • Mentol (menthol), který je získán z přírodního oleje;
 • Lysin HCl - antivirový komponent, urychluje regeneraci poškozených tkání;
 • Helianthus Annuus Oil - olejový extrakt, který se získává ze slunečnicových semen. Vedle terapeutického účinku vytváří tenký ochranný film na povrchu;
 • Guar Hydroxypropyltrimonium Chlorid je syntetická antistatická přísada;
 • Tokoferylacetát (vitamin E) - posiluje kudrlinky, zabraňuje vzplanutí suchosti, zvyšuje jejich ochranu před UV zářením;
 • Panthenol (panthenol nebo vitamin B5) - zmírňuje zánět a podráždění pokožky, zlepšuje buněčnou imunitu;
 • Pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6) - urychluje proces regenerace poškozených vláken na pokožce hlavy;
 • Ascorbyl fosfát sodný (vitamin C) - má vysoké antioxidační vlastnosti, chrání pokožku před škodlivými účinky volných radikálů.

Kromě těchto složek kompozice obsahuje syntetické přísady přijatelné v kosmetologii, které zabraňují rozkladu látky, jsou odpovědné za viskozitu a kyselost produktu. Jedná se o různé emulgátory, aromatické přísady atd.

Kontraindikace

Jasné šampony Vita Abe se nedoporučují pro dětskou pokožku. Obsahuje silné a syntetické součásti, které nepříznivě ovlivňují stav dětského těla.

Zrušit využívání finančních prostředků, aby byli zákazníky s individuální nesnášenlivostí ke složkám drog. Zanedbání této kontraindikace jen zhorší problém, přidejte alergickou vyrážku, podrážděnost a řadu nepříjemných následků.

Otevřené rány, odřeniny, vředy na hlavě se také mohou stát překážkou při používání výrobku. Jak se s tímto problémem vypořádat, konzultujte s dermatologem nebo tricholožkou. Předepíše topickou masti.

Používání šamponu během těhotenství a laktace je bodem zájmu. Výrobce neomezuje používání přípravků, ale pro větší jistotu a klid, ženy by se měly poradit se svým lékařem. Změny hormonální úrovně mohou ovlivnit účinnost nástroje a konečný výsledek.

Je to důležité! Pokud při mytí vlasů šamponem Clear Vitabe zjistíte, že lupy se nezmenšují, naopak se stane ještě více nebo se svědění zvýší, okamžitě odmítne přípravek.

Náklady na

Cenová politika výrobce je pro většinu zákazníků zcela přijatelná. Pro pohodlí se šampon nalije do velkých lahví (400 ml) a do média (200 ml). Náklady na velký balíček se pohybují mezi 250-350 rublů. Náklady na menší balíček není příliš odlišné, nákup bude stát 150-250 rublů.

Nástroj si můžete zakoupit v supermarketu a lékárně bez lékařského předpisu, který pomůže být oficiální webovou stránkou společnosti nebo online nakupování.

Výhody a nevýhody

Mezi přednosti šamponů Klear stojí za zvýraznění:

 • účinnost přípravku v boji s nudnými lupami díky inovativním a výživovým doplňkům;
 • většina výrobků je univerzální, neomezují typ vlasů a kryty pacienta;
 • zřídka způsobuje alergie;
 • v kompozici jsou zvlhčující přísady, které zabraňují projevování suchosti obalu jako vedlejšího účinku;
 • všechny výrobky jsou schváleny Mezinárodní akademií kosmetické dermatologie;
 • šampony jsou rozděleny na muže a ženy, jejich složení je vybráno s přihlédnutím ke zvláštnostem struktury kůže u žen a mužů;
 • vhodné pro každodenní použití;
 • široká škála produktů v závislosti na požadovaném doplňkovém účinku (např. intenzivní hydrataci, výživa, posilování nebo tónování);
 • minimální kontraindikace;
 • rozumnou cenu;
 • Produkt můžete zakoupit v specializovaném kosmetickém obchodě, v lékárně a dokonce i v supermarketu.
 • výrobek dobře voní a dobře pěnu.

Existují výrobky a nevýhody:

 • bude pro léčbu složitých onemocnění neúčinná;
 • Existují syntetické přísady, z nichž některé v rozporu s dávkováním mohou způsobit zdravotní potíže;
 • při dlouhodobém užívání může být návykové tělo.

Pokyny pro použití šamponu

Budeme diskutovat o několika vlastnostech používání tohoto nástroje, abychom zajistili maximální účinnost léčby:

 1. K opravě problému s vlasy může pouze pravidelné použití šamponu.
 2. Prostředky se aplikují na navlhčené prstence.
 3. Ujistěte se, že masírujete pokožku hlavy tak, jako by jste ji třepali 1-2 minuty.
 4. Vyberte produkt, který bere v úvahu individuální vlastnosti uživatele (typ pokožky hlavy a vlasů, pohlaví).
 5. Dodržujte doporučení výrobce a neporušujte pokyny pro použití.
 6. Před léčbou se doporučuje vyšetřit odborník, aby zjistil příčinu vývoje onemocnění.
 7. Po šamponování s šamponem Clear Vitabe není nutné aplikovat balzám. Do výrobku byly již přidány nutriční a zmírňující přísady. Pokud se rozhodnete dát masku, ujistěte se, že to byla stejná značka. V tomto případě dosáhnete většího účinku.
 8. Proveďte přestávky nebo je vyměňte za jiný mezi kursy lupů, abyste se vyvarovali závislosti. Později se můžete vrátit k oblíbeným nástrojům.
 9. Během léčby se nedoporučuje používat vysoušeč vlasů, curlingu a žehlení pro sušení nebo styling vlasů.

Přihláška:

 1. Vlhké vlasy s vodou.
 2. V dlaních vyčistěte trochu čistého šampónu Vitabe a poté se protřepte 1-2 minuty do pokožky hlavy.
 3. Rozšiřte výslednou pěnu po celé délce kadeří.
 4. Po 2-3 minutách působení produktu na vlasy důkladně opláchněte zbytky produktu teplou nebo studenou vodou.
 5. V případě potřeby opláchněte odvar z bylin, aplikujte masku nebo balzám.

Je to důležité! V průběhu procedury nepoužívejte horkou vodu, pouze teplou vodu nebo bylinný odvar. U mastných vlasů je povoleno vypláchnutí studené kapaliny.

Navzdory skutečnosti, že výrobce nezakazuje používání nástroje každý den, odborníci na vlasy doporučují následující frekvenci postupů:

 • majitelé suchého typu vlasů by měli být omezeni na 2-3 výplachy hlavy týdně. Je důležité použít šampon pro suché vlasy s hydratačním účinkem.
 • Pokud trpíte vysokou tukovou hlavou, postup praní se provádí častěji, většinou každý druhý den.

Doba trvání léčby závisí na stupni onemocnění, avšak v průměru stačí 1 měsíc. Vyčistěte výživný šampon, abyste se dlouho zbavili lupů, pokud jej použijete jednou za týden jako preventivní opatření.

Účinek použití

Zpětná vazba od zákazníků, kteří využili produktů Clear Vitabe v boji proti nepříjemné kosmetické závadě, většinou pozitivní. Mnozí chválí rychlé uzdravení bez cizího sucha, křehkých vlasů, které se často vyskytují při používání výrobků tohoto druhu.

Navíc kadeře vypadají zdravě, stávají se hedvábnými a pružnými, hrají s přirozeným leskem. Překvapující uživatelé a nízké náklady na fondy spolu s vysokou efektivitou.

Značný výsledek se projevuje po týdnu pravidelného používání přípravku.

Zvažte, primární úlohu při léčbě seborey - je určit příčinu jejího výskytu. Pokud se jedná o drobné poruchy v mazových žlázách, způsobené špatnou péčí, špatnou výživou, aktivitou patogenních mikroorganismů, houbami, pak odvážně pokračujte v léčbě šamponem Clear Vitabe a vychutnejte si rychlé zotavení!

Šampon CLEAR vita ABE PHYTOTECHNOLOGY - recenze

Odstraňuje lupy

Pluses: Efektivní, osvěžující.

Nevýhody: drahé.

Recenze: Clear vit Abe Phytotechnology šampon je oblíbeným šamponem svého manžela. Má velmi tlusté vlasy a pravidelně se objevují lupínky, jen málo šamponů mu pomohlo zvládnout tento problém, mnohé dokonce zhoršily situaci. Ale tento šampon je bohosloví, zabíjí jen lupy. Samotný šampon je velmi příjemný, když aplikujete čerstvost na vlasy. Nádherný šampon.

Spolehlivý

Recenze: CLEAR vita ABE PHYTOTECHNOLOGY Šampon - perfektně se vyrovnává s lupinami, odstraňuje ji po dlouhou dobu, pokud neříká navždy. Poměrně velká láhev, šampon dobře voní a pěny velmi dobře - podle toho vlasy promyjí.

Výborný produkt

Výhody: Výtažky rostlin.

Nevýhody: Žádné.

Svědectví: Moje žena mi něco koupila, trpěla lupinami, nic mi pomohlo, myslela jsem si, že bych měla jít do lékárny. Umyla jsem si vlasy šamponem a po třech dnech užívání zmizely lupy, vlasy jsou měkké, moje hlava je delší a čerstvější. Přírodní šamponové extrakty mi pomohly. Ženšenový extrakt a cedrový olej. Velmi kvalitní šampon pro muže!

Nelíbilo se

Doplňuje: dobře pěny.

Nevýhody: Vlasy po použití špinavý hřeben.

Revize: Po tomto šampónu z Clear, pokud nepoužíváte balzám, vaše vlasy se dobře nekombinují. Prostě vystupují v různých směrech. Také jsem si všiml, že se vlasy začaly znečišťovat. Obecně platí, že za tuto cenu můžete šampon lépe najít.

Jaké lupiny zabíjí

Výhody: okamžité odstranění lupů.

Nevýhody: dosud nebyly nalezeny.

Svědectví: Můj manžel, velmi líný muž, se jednou rozhodl vyndat lupy, které náhle přišly od něj. Protože je líný, všechno, co mu bylo nabídnuto: různé masky, mastné oleje (včetně lopuchu) mu nevadily. Několikrát jsem udělal něco pro sebe - žádný výsledek, takže jsem odložil tuto zbytečnou věc. A lupy nikoho nezůstaly, rozmnožily se a rozšířily se a už se hojně rozšířily své široké ramena. Šel do lékárny a koupil tam šampon ze seborrhy. A hle.... Další

Čistou a čerstvou hlavu

Pluses: Vysoce kvalitní šampon.

Nevýhody: Žíravé oči.

Recenze: Používám tento šampon po dlouhou dobu, to nejlepší z toho. Je to perfektní mytí, zatímco mytí vlasů je chlad a čerstvost, není jasné, jak to může být, ale opravdu je. Nemám lupy, protože nemohu říci, že vyléčí lupy. Vůně je příjemná, mužská, bez náznaku květinových nečistot. Jediným nepohodlí je získání šampónu v očích, velmi šokující. Láhev je v pohodě av tvaru a tvaru je vhodné šampón stlačit. Doporučuji kupovat... Další

Oba se vám to líbí.

Pluses: Fyto-složky v kompozici, perfektně umyje vlasy, necítí ostře.

Svědectví: Ne, samozřejmě mám svůj vlastní šampon, šampony by měly být rozděleny na M a J. Protože skalp je u mužů jiný, je hrubší a má více mazových žláz. Mám rád, jak mi voní vlasy po umytí Clear a mému manželovi, že vlasy rychle nedojdou tuky, jako předtím, a nedochází k lupům. Snažím se koupit šampony s přírodními oleji a výtažky. To je optimální z hlediska poměru přírodních a průmyslových a cen. Silný. pění jemně To voní super.

CLEAR vita ABE PHYTOTECHNOLOGY Šamponové recenze v kategorii Kosmetika a parfémy.
Můžete napsat recenzi na tuto položku nebo přidat novou položku, která dosud není na webu, a napište recenzi.

Používání materiálů je zakázáno bez písemného souhlasu správy.

Clear vita ABE Klear Phytotechnology - recenze

Jasná vita ABE Clear Phytotechnology 4. prosince 2013

Výborný šampón! Po létě mé vlasy zbledly, konce se silně rozdělily a vlasy vypadaly obecně jako sláma. Zkoušel jsem různé šampony, moje volba byla zastavena společností Clear Phytotechnology. Šampon je výborný, kompozice je super, přírodní ingredience, vše potřebné pro zdravé vlasy a péči o ně. Používám to několik měsíců, moje vlasy ožívají v pravém slova smyslu. Stále se stalo lesklé a zdravé.

Recenze jsou užitečné? Ano 5 · Ne 2

Jasná vita ABE Clear Phytotechnology 27. listopadu 2013

Velmi spokojen s šamponem Clear Phytotechnology. Zjistila jsem se o těchto šamponech nedávno, když se objevila lupy. Vyzkoušela mnoho výrobků propagovaných jako výrobky proti lupům. Prakticky nic nepomohlo. Někdo z práce doporučil koupit přesně Klear Fytotechnology. Snažil jsem se. Pomohlo to. Radím svým přátelům jako vynikající lék proti lupům.

Šampon pro lupy Clear Vita ABE

Již několik let se ruská společnost Unilever stala součástí značky potravin a nepotravinářských výrobků. Série populární kosmetiky pro vlasy a tělo jsou populární. Zvláštní pozornost by měla být věnována značce Clear Vita ABE - pánské a ženské šampony a balzámy pro zdraví a přitažlivost vlasů. Inovativní komplex vyvinutý laboratoří společnosti umožňuje účinně bojovat proti lupům a mastnou pokožku hlavy. V tomto článku odhalíme tajemství popularity šamponu na lupy Clear Vita ABE.

Proč se tvoří lupy?

Lupiny jsou zrychlená exfoliace skalpových vah v důsledku různých příčin. Mezi častější patří:

 • Hormonální a endokrinní poruchy;
 • Časté používání vysoušeče vlasů, žehlení, curling, stejně jako nesprávné produkty péče o vlasy;
 • Hypotermie nebo naopak, dlouhodobé vystavení slunci;
 • Porušení mazových žláz pokožky hlavy;
 • Podvýživa, špatná na vitamínech a stopových prvcích nezbytná pro zdraví celého těla;
 • Fyzická nebo nervová zátěž, stres;
 • Dědictví.

Lupiny související s genetickou predispozicí nebo v důsledku poruch v těle jako celku by se měly léčit zvláštními metodami ve spolupráci s terapeutem, úzkými odborníky a tricholožky.

Nejčastěji dochází k vypadávání lupů v důsledku vyplachování hlavy s nevhodným šamponem nebo z sezónních důvodů, v důsledku čehož dochází k narušení mazových žláz a kožní šupiny se velmi rychle odlupují. Tento problém je docela schopný vyřešit produkty značky Clear Vita ABE.

Jedinečnost šampónů proti lupům Clear Vita ABE je speciálně vyvinutý vzorec pro muže a samostatně pro ženy. Individuální přístup zaručuje kvalitní ošetření problému pokožky.

Pro muže

Vědci zjistili, že pokožka hlavy je často náchylná k lupům, nadměrnému namáčení a vypadávání vlasů. V tomto ohledu výzkumná skupina výzkumných pracovníků společnosti Clear Vita ABE vyvinula unikátní komplex Pro Nutrium10, který zahrnoval zinkovou perii a climbazol, které aktivně bojují proti lupům. Vitamíny, minerály a další živiny se starají o buňky pokožky hlavy a dělají vlasy krásné a silné.

Pánské vlasové výrobky jsou navrženy tak, aby odrážely životní styl a hlavní rysy žárovek.

Série "2 v 1" představují šampony "Aktivní" a "Hluboké čištění" s aktivním uhlím a mátou, které se nacházejí ve složení. Nástroj nejen eliminuje lupy a zabraňuje jeho vzhledu, ale také dobře čistí a dává pocit chladu.

Šampon proti lupům z CLEAR vita ABE

Zpětná vazba

Výrobek má poměrně hustou konzistenci, pěnu dobře a dokonale čistí vlasy a pokožku hlavy z nečistot - olejovitosti, stylingových produktů (gel, vosk, sprej na vlasy atd.). Zvláště se mi líbilo, že s nadměrným obsahem tuku šampon pomáhá udržovat vlasy čerstvé a čisté po několik dní. To znamená, že už nemusíte umyt vlasy každé ráno (ačkoli pokud používáte styling, musíte jej ještě vypláchnout, ale z tohoto důvodu aktualizovat styling).

Šampon proti lupům se dobře vyrovná, ale po chvíli se to znovu objeví. To znamená, že musíte vždy umyt vlasy pouze šamponem Clear vita ABE. Mezi nedostatky můžu poznamenat, že šampon skočí vlasy, ale ne moc, ale jen nepatrně, to znamená, že po umytí vlasů budete muset nejméně jednou za několik dní používat klimatizaci nebo masku.

Klear Vitabe šampon proti lupům

Clea Vitabe je známá řada produktů pro péči o vlasy. Tyto fondy jsou v obchodě široce zastoupeny, šampony jsou prodávány jak pro ženy, tak pro muže. Názory zákazníků byly rozděleny do dvou táborů: někteří našli spásu od lupů v šamponech Clear Vitabe, jiní naopak poznamenali zhoršení vlasů a skalp po použití této značky šamponů. Pokusme se pochopit účinnost programu Clear Vita Abe.

Lupy Problémy: příčiny

Lupiny jsou jedním z nejčastějších problémů, které přinášejí kromě nepříjemného vzhledu a nepohodlí, které se objevují kvůli suchu pokožky hlavy nebo naopak, její nadměrné tuku a opakující se svědění.

Jednou z hlavních příčin lupů je porušení pokožky hlavy. To může být výsledek:

 • Stres, lidská nemoc.
 • Špatná výživa a nedostatek vitamínů.
 • Intenzivní expozice UV záření nebo hypotermie.
 • Kontakt s bakteriemi Malassezii.
 • Používání mnoha různých kosmetických přípravků, které brání volnému oběhu kyslíku.
 • Chemické barvení a opětovné vysoušení vlasů s vysoušečem vlasů.
 • Znečištění životního prostředí.

Problémy se srstí se vyskytují u mužů a žen jsou různé: Muži jsou více znepokojeni neustále mastným stavem pokožky hlavy a ztrátou vlasů. U žen je častější suchá kůže a výskyt svědění, po němž následují lupy. Právě s těmito negativními důsledky, jelikož z reklamy poskytnuté společností, šampon Clear Vita Abe účinně bojuje.

Rozhodnutí od společnosti "Vita Abe"

Odborníci z firmy po provedení testů se domnívají, že řešení pouze problému spojeného s houbou, která způsobuje lupy, nestačí, je také nezbytné udržet pokožku hlavy ve zdravém stavu. Šampon "Clear" se stal komplexním řešením problémů. On:

Pokud chcete zlepšit stav vlasů, věnujte zvláštní pozornost šamponům, které používáte. Děsivá postava - v 97% šamponů známých značek jsou látky, které otravují naše tělo. Hlavní složky, kvůli nimž jsou všechny problémy na etiketách označeny jako laurylsulfát sodný, laurylsulfát sodný, kokosulfát. Tyto chemikálie zničí strukturu kadeří, vlasy se stávají křehkými, ztrácejí elasticitu a sílu, barva se ztrácí. Nejhorší je však to, že tato špína vstoupí do jater, srdce, plic, hromadí se v orgánech a může způsobit rakovinu. Doporučujeme, abyste nepoužívali prostředky, ve kterých jsou tyto látky umístěny. Nedávno odborníci naší redakce analyzovali bezsulfátové šampony, kde první místo získaly prostředky od společnosti Mulsan Cosmetic. Jediný výrobce všech přírodní kosmetiky. Všechny výrobky jsou vyráběny v rámci přísných systémů kontroly kvality a certifikace. Doporučujeme navštívit oficiální internetový obchod mulsan.ru. Pokud pochybujete o přirozenosti své kosmetiky, zkontrolujte datum vypršení platnosti, nemělo by trvat déle než jeden rok skladování.

 • Zničí houbu.
 • Zachovává pokožku hlavy ve zdravém stavu, vyživuje ji a obnovuje.
 • Zabraňuje vzniku lupů, pokud jsou infikovány Malassezií.
 • Snižuje transepidermální ztrátu vlhkosti a udržuje ji na konzistentně normální úrovni.
 • Snižuje intenzitu mazových žláz.

Díky aktivním výživným a zvlhčovacím přísadám šampon pro lupy "Clear" zrychluje tvorbu bílkovin, které obnovují buňky, čímž se zabrání exfolici epidermis a výskytu bílých šupin. V mužské sérii se věnuje zvláštní pozornost eliminaci nadměrně mastného filmu a dodatečné zvlhčující a uklidňující složky se vkládají do ženského komplexu.

Šampon "Clear Vita Abe". Hlavní složení

Důležitou a účinnou inovací, kterou výrobcům poskytla šampon Clear Vita Abe, je přítomnost Nutrium 10, která obsahuje 10 různých druhů vitamínů a minerálních doplňků, které vyživují vlasy a mají léčebné vlastnosti. Vedle lékařského komplexu existuje řada pomocných komponent.

Navzdory skutečnosti, že k prodeji je k dispozici široká škála výrobků, kompozice má podobnou strukturu s rozdílem v jednotlivých prvcích. Bezpečné a terapeutické prvky obsažené v šampónu "Clear":

 • Sodík Laureth Sulfát je účinný detergent, který může vést ke ztrátě vlhkosti.
 • Demethiconol je bezpečný lék, který umožňuje snadné česání a posilování struktury.
 • Dimethikon je složka, která vede k lepšímu a rovnoměrnějšímu rozložení látky na povrchu.
 • Laureth-23 - poskytuje lepší čištění škodlivých škodlivin uložených na vlasu.
 • Carbomer je bezpečný prášek zhušťovadla. Menthol je kosmetická přísada odvozená z přírodního oleje.
 • Glycerin je neškodný změkčovadlo, užitečné v správných dávkách a předávkování může způsobit zvýšenou suchost.
 • Lysin HCl - aditivum, které zabraňuje rozkladu látky, je antivirový přípravek, je součástí bílkovin a stimuluje opravu tkáně.
 • Helianthus Annuus Seed Oil - olej ze slunečnicových semen, má hojivý účinek, tvoří film.
 • Guar Hydroxypropyltrimonium Chlorid je přípravek syntetického původu, reguluje viskozitu, působí antistatickým účinkem, umožňuje vytváření filmu.
 • Polypropylenglykol je vazebná složka.
 • Tokoferylacetát je synteticky odvozený výživný vitamín E.
 • Pyridoxin hydrochlorid - antioxidant B6, zlepšuje regenerační funkci pokožky.
 • Panthenol, jiný název vitamínu B5, má uklidňující a vyživující funkci.
 • Ascorbyl fosfát sodný - vitamin C, ochrana před volnými radikály.
 • Extrakt z citronu - vytváří vlasy lesk.
 • Methylisothiazolinon je standardní konzervační látka v kosmetologii.

Komponenty platné pro použití v kosmetologii

 • TEA dodecylbenzensulfonát: detergent, emulgátor. Platí pouze v nízkých koncentracích, protože může způsobit rakovinu.
 • Kokamidopropylbetain: z kokosového oleje, nezbytný pro rozklad tukových buněk, alergen.
 • Zinek Pyrithion: aktivní antimikrobiální látka, alergen.
 • Laureth-4 - z kokosového oleje, obsahuje detergenty, emulgátory, antistatické látky. Povoleno v malých dávkách.
 • Poloxamer 407 je nebezpečný emulgátor.
 • Parfém - součást, která dává chuť, alergen.
 • Chlorid sodný je vazebná složka, například v malých dávkách.
 • Hydroxid sodný - reguluje kyselost PH a je pojivem. Přípustné léčivo v malých dávkách vede k podráždění sliznic.
 • Síran zinečnatý - má antiseptické a adstringentní vlastnosti. Nebezpečný lék na alergie ovlivňuje reprodukční systém a srdce.
 • DMDM Hydantoin nebo formalin je antimikrobiální.

Řada produktů "Clear"

Clear Shampoo je k dispozici ve dvou specializovaných linkách, které vám umožňují udržovat zdravé vlasy mužů a žen. Řeší otázky týkající se nejen vzhledu vlasů, ale také vzhledu lupů:

 • Série pro muže obsahuje 8 typů výrobků.
 • Ženská linie je 10 typů šamponů.

Jasné odrůdy pro ženy:

 • "Tloušťka tuku" je určena pro vlasy náchylné na tuk. Olejové vlasy jsou snadno rozpoznatelné lesklými prameny. Lupinové vločky jsou velké, připomínající nažloutlé vločky. Tento šampon odstraňuje přebytečný tuk a dodává vlasům čerstvé citrusy.
 • "Intenzivní zvlhčování" pomáhá péče o suché kadeře. Kaktusový extrakt hydratuje pokožku hlavy. Suchá kůže je náchylná k podráždění, svědění. Vlasy křehké, rozštěpené na koncích. Zevně připomínají slámu.
 • "Základní péče" pro všechny typy vlasů. Vhodné pro dívky, které nemají příliš problémovou pokožku, aby udržely rovnováhu v intervalech mezi použitím terapeutických látek.
 • "Pro poškozené vlasy" je zapotřebí pro suché vlasy, poškozené barvením pigmentů, kleštěmi, žehličkami. Tyto a jiné šampony, pokud jsou používány správně, pomáhají trvale odstranit lupy a zlepšit vzhled a stav pramenů.

Odrůdy pro muže:

 • "Kontrola tuku" v mastné seborrhei.
 • "Icy svěžest" pro boj se svěděním.
 • "Hluboké čištění" pomáhá nejen efektivně vyčistit kůži, ale také ji chrání před houbou a bakteriemi.
 • "Energie čerstvosti" pro snadné a měkké vlasy.

Každá z předmětů nabízených k prodeji slouží jako redukční a antimikrobiální činidlo s dobrými čisticími prostředky. Rozdíl ve formulacích šampónů proti lupům Clear Vita Abe také poskytuje řešení dalších problémů, jako jsou:

 • Zvýšené mastné vlasy.
 • Křehkost vlasů, ztráta.
 • Suchá pokožka hlavy.
 • Suché vlasy kvůli negativnímu vlivu přírodních faktorů a chemického barvení.
 • Trápící prameny a zamotání.
 • Slabá a křehká struktura vlasů, špička.
 • Špatná hlasitost.

Aplikace "Clear Vita Abe"

Pro mytí hlavy je lepší používat teplou vodu, ale v žádném případě horké. Příliš horká voda je škodlivá pro mastnou pleť, může vyvolat zvýšené sekreci kožního mazu. Olejová hlava byla promyta studenou vodou. Klear Vitabe šampon proti lupům se aplikuje na dlani a mírně se zahřeje, přičemž se prsty třese. Nástroj by měl být aplikován na hlavu a masáž kořenů dobře. Výsledná pěna je rozložena na všechny prameny a důkladně promyta tekoucí vodou. To je metoda praní doporučená odborníky na péči o vlasy.

Hlavním úkolem při mytí je dobře čistit kůži, odstraňte přebytečný tuk, keratinizované váhy. Pokud kořeny nestačí k praní, vlasy se rychle znečišťují a lupy nezmizí. Šampon by měl být držen na vlasu po dobu 2-3 minut a pak se umyt. Tato doba je dostatečná, aby účinná látka působila a zničila houby a bakterie.

Nejčastější praní vyžaduje mastnou pokožku hlavy. Díky zvýšenému sekreci kožního mazu se póry ucpávají častěji a rychleji než u jiných typů. Mrtvé buňky zůstanou na hlavě a zhoršují problém. Tuková hlava by se proto měla umývat každý druhý den. Suché vlasy se omývá méně často - 2-3 krát týdně. Šampon by měl obsahovat zvlhčující přísady. Suché kadeře je lepší umýt se speciálně navrženým prostředkem pro suché vlasy, ne pro všechny typy vlasů. Pomůže obnovit kůži a napravit slabé křehké vlasy.

Účinnost programu "Clear Vita Abe"

Dosáhnete lepšího účinku, pokud si řádně umyjte vlasy. Obvykle jsou první výsledky viditelné po týdnu použití. Dobrý výsledek je dosažen při pravidelném používání během měsíce. Přehled šamponů pozitivní. Spotřebitelé poznamenali, že lupy jsou méně nebo úplně pryč.

Šampony mohou být použity pro problémy s kůží nebo pro prevenci lupů. Použití vlasového šamponu Klia Vitabe nevyžaduje dodatečné nanášení balzámu - a bez něho se vlasy stávají měkkými, snadněji se hřebeny a vypadá lesk. Nicméně, pokud si myslíte, že samotný šampon nestačí, můžete použít kondicionér. Ale nejlépe stejná značka stejného druhu. To znamená, že balzám nebo maska ​​by měly být také vhodné pro typ hlavy.

Recenze šamponu "Clear Vita Abe"

Olga, Simferopol

Koupil jsem šampon Clear proti lupům. Všechno bylo krásné. Pěna dobře, vůně je výborná, bez lupů. Ale o dva týdny později se moje hlava začala strašně svědit, to se děje už měsíc, i když jsem ji dlouho nepoužíval. Myslela jsem si, že mi to nevadilo, navrhla jsem svému tchyně, začala to po dvou promytích, pak se její tchánka stýkala svědění, ukázalo se, že ji také použil. Pouze manžel používá a všechno je s ním dobré. Vyberte si vás. Ale svědění je hrozné.

Luka, Stavropol

Ahoj všichni. Můj kadeřník mi doporučil koupit šampon této značky jako dobrý prostředek pro lupy. A opravdu se mi líbil šampon. Vystrašený recenzemi, které vyprávěly o tom, jak se nehodil, nebo o tom, jak ráno na hlavě vypadla vlna lupů. V mém případě, nic takového.
Při mytí hlavy s radostí jsem zjistil, že tento šampon musí být aplikován 2,5krát menší než ten, který jsem použil předtím. Pouze třetina dlaně byla potřebná pro dlouhé vlasy. Hlava byla trochu rozlomená, ale kvůli krásným vlasům a hlavě bez lupů je možné trpět trochu. Radím každému, aby vyzkoušel tento šampon!

Naděje, Syktyvkar

Ahoj všichni, koupil jsem to znamená šampon, miloval jsem vůni a moje vlasy se zdály být už tlusté, dobře, můj obličej začal hořet, prostě jsem se nezměnil (díky vodě) byla moje hlavní volba, pocit pálení změnil šampon, ale nevěnovala jsem mu pozornost, dnes jsem si tento šampon opět koupil, vrátil jsem se domů a umyla si hlavu, celá tvář mi znovu zapálila, teď se všechno tajemství stalo jasné! to samé šampon neodpovídá! lidi používají s opatrností, mimochodem, nejsem alergická! všechno zdraví!

Lucky, Krasnodar

Dobrý den všem. Můj příběh je krátký, ale důležitý.
Má máma začala mít problémy s lupami. Viděl jsem reklamu, rozhodl jsem se koupit tento levný šampon. Během procesu, už ve sprše, měla pocit, že svírá pokožku hlavy a tvář. Vyšla ze sprchy. Obličej byl celý červený, krk, ramena, pokožka hlavy... musel jsem pít víc. Hodina odešla. Obecně je tento šampon poměrně nebezpečný, protože moje matka není alergická.
Teta měla podobnou situaci, ale nebyla tam žádná nadstava. Hvězda po dvou dnech svědčí podle jejích příběhů. Mám všechno.

Yana, Kyjev

Koupil CLEAR pro vypadávání vlasů. Jsem na 6. těhotenství a před několika týdny začala moje kůže suchá. Předtím jsem vždy používala dětský šampon Jonsons Baby a nebylo to žádné potíže, ale trvalo to, abych odstranil tuto lehkou lupu... Následující den jsem byl v šoku (zpočátku jsem si myslela, že jsem šampon špatně umyla, ale po pohledu jsem byla jen vyděšená - celá moje hlava byla pokrytá lupinami, někteří dermobolezni, na kořeny vlasů se objevil bílý mastný kvet a tma v hlavě byla temnota, rovnou lopatou obrovských kousků lupů. Myslel jsem, že to opravdu není možné vypláchnout - podruhé se to ještě zhoršilo a svědělo. pro koho, ale výsledek mě zarmoutil Nyní mám opravdu silné lupy, které jsem nikdy neměl. Dokonce ani nevím, co dělat (

Evgenia, Petrohrad

Také koupil, vedl k reklamě. Neměla jsem téměř žádné lupy a po prvním použití bylo ráno všechny její vlasy pokryty. Myslel jsem, že je to dost dobré, ale po druhém použití se to všechno stalo znovu. Jediným plusem je to, že vlasy nejsou zamotané a perfektně česané (mám to dlouho), ale i tady není všechno tak hladké - večer se vlasy stávají, jako by se olízly, špinavě. Frustrovaný

Leralove, Moskva

Lví sněžení po aplikaci. Nikdy jsem se netýkala lupin s kosmetikou, ale pouze s drogami, ale koupil jsem tento šampon, když jsem četl někde o svém výzkumu léčby lupů a já se mi líbil jejich vědecký přístup. Nicméně mé očekávání nebyla splněna, ba dokonce i naopak jsem byl šokován, protože jsem nikdy neměl takovou vínku lupů na hlavě. Snažil jsem se odstranit velmi mírný peeling a dostal obrovský problém se svěděním a jen sněhovými lupinami. Zdá se, že všechno je velmi individuální a jelikož příčiny lupů jsou různé, pak jsou prostředky pro každý jiný. Nakonec jsem se vrátil do léčebného šamponu Sulsen lékárny.

Ilya, Saratov

Koupil šampon údajně z lupů, čirý bio-natrium s mátou, olej z čaje a ženšenu. Po umytí vlasů byly vlasy na druhý den mastné. Pořád horší, vlasy mi začaly opouštět hlavu a moje vlasy se staly velmi dobrou (používal jsem ji asi měsíc) a nebyl žádný problém. Nyní hledám obnovu vlasů

P.S. Zřejmě není každý vhodný.

Chci se podělit o svou velkou radost. Jsem jedním z těch "šťastných", kteří jsou alergičtí na většinu chemických složek, které se přidávají do šamponů a balzámů. Jak mohu být unaveni, když si mám žvýkat žloutek do hlavy nebo opláchnout octem. Samozřejmě, to vše hodně pomáhá, ale věřte mi, když většina šamponů není k dispozici, začnete tiše nenávidět oblíbené recepty. A radost je, že našla jen velký komplex pro péči o vlasy - Klear Fytotechnologie. V této sérii je šampon a balzám a přišli ke mně! Otázka spočívá v tom, že v něm je spousta přírodních složek a je málo chemie. Vlasový lesk, žádné alergie! Vysoce doporučujeme!

Karina # 3 Moskva

No, moje oči svírají po šamponu, stačí je vypláchnout. Obecně se mi opravdu líbilo šampon Clear vita ABE, používám ho po celou dobu a nemám lupy, a nemá to svědění, vlasy se dobře umyjí a snadno se česají. Dobrý šampon nemůže říct nic špatného

Pro Více Informací O Suché Vlasy