logo

Cocochoco nebo brazilský výbuch

Autor

brasil cacau rovnání keratinu nebo cocochoco, což je lepší. dřív v salonu je pro mé vlasy velmi drahé 350 evrikov. teď chci to udělat sám doma, ale nevím, který z nich, a já jsem to neviděl v kajutě.

Nejlepší odpovědi účastníků

- Socochoco - nedělej to. Je to aktivně využívané salony mk má nejmenší cenu. Moderní kompozice jsou mnohem dražší, protože tyto salony nejsou ve spěchu, aby je koupili. A dokonce i po něm byste neměli umyt hlavu po dobu 3 dnů - to je opravdu zastaralá technologie.

- CADIVEU BRASIL CACAU je nejlepší keratin a všichni řemeslníci a salóny, kterým záleží na zákaznících. Upřímně doporučuji.

- Můj přítel pracuje v kosmetickém salónu a tak jsem slyšel spoustu negativních recenzí o cocochoco, nyní pracují na nové značce Greymy, opravdu mají silnou PR, často se setkávají v glosách a diskusích na fórech, takže nemohla odolat zápisu keratinu 25. března rovnováha gramů je zajímavá, o čem mluví o postupu nejen jako o narovnávání vlasů, ale také o zkreslení oživení, uvidíme.

- Goldwell chladné rovnání! Žádná negativní odpověď není splněna.

- Zabývám se propagací produktů pro vyrovnávání keratinu.
Existuje opravdu spousta značek. Pracuji především s Agi max, Nutrimax, Arganut, Eckoz. Pravidelně provádějí naši mistři zkušební práce na dalších produktech. Pravděpodobně nelze říci, že existuje nějaký dokonalý výrobek. Různé formulace jsou více nebo méně vhodné pro konkrétní typ vlasů a jejich stav. Kromě toho existují aspekty, jako je cena, komfort během procedury (vůně nebo nedostatek. Mimochodem, přítomnost kapuce v kabině výrazně ovlivňuje tento faktor), dovednost Mistra. Samozřejmě, cocochoco není nejlepší možnost pro začátky. Možná se brazilský Blowout, Trissola, Graymy a Goldwell dohodnou. Naši specialisté jako řada Agi Max - možná nejefektivnější kombinace ceny a kvality. Zkuste spustit svůj keratinový quest pomocí průvodce vyhledáváním. :))
Napište mi adresu vašeho e-mailu a pošlu vám výsledky testů: fotky a zprávu.
A také provádíme školení! :))
moje adresa je: [email protected]

- Neměl jsem rád brasilský nadbytek

- Freckles25, plně podporuji vás! V poslední době čelila keratinu, když začala takové postupy. Předtím jsem se snažil Socochoco (objednával jsem to na internetu). Pak se rozhodla objednat z místa Cadiveurus - VRASIL CACAU. Nyní s tím, co musíte porovnávat! Socochoco a ne stojí vedle. Teď jen kakao. Keratin je mnohem silnější než Socochoco. Ano, a nemusíte čekat 72 hodin a nemyjte si vlasy. Kromě toho nemá Cacau takový zlověstný zápach. A dokonce vůbec vůbec vůbec necítí. 1 l plechovky dostatek pro spoustu procedur (již provedeno 7, strávil docela dost). Takže, pro mě, plné plusy a ne jediné mínus.

Brazílie Blowout, Cocochoco, Global Keratin - co je lepší?

Často musím slyšet otázku od klientů: "Který produkt je lepší a bezpečnější pro narovnávání vlasů?" Nebo: "Jaký je rozdíl mezi brazilskými Blowout, Global Keratin a ochrannými známkami CocoChoco?" Zkusme to zjistit.

Takže, jaký je rozdíl mezi brazilskými Blowout, Global Keratin, CocoChoco?

Brazilian Blowout je profesionální produkt pro vyhlazení vlasů. Na rozdíl od jiných způsobů vyhlazení můžete vlasy ihned umýt po rovnání. Minimální věk, v němž se používá brazilský výstřel, je 6 let. Základem vyrovnávacího prostředku jsou přírodní složky. Formaldehyd v tomto produktu chybí. Vyrovnání je založeno na vytvoření na povrchu vlasů bílkovinného filmu přírodních aminokyselin, který vyhlazuje kůžičku a posiluje kudrlinky. Oficiální zástupce brazilské značky Blowout působí v Bělorusku, což sleduje jak prodej tohoto produktu, tak i úroveň řemeslníků pracujících s Brasilian Blowout. Zvláštností naší země je také postup při nákupu tohoto keratinu: v oficiálním zastoupení je nutné absolvovat povinnou certifikaci.

Cocochoco je izraelská brazilská kosmetika vyvinutá G.R. Globální kosmetika. Produkt je extrémně atraktivní především díky své ceně, takže mnoho z našich běloruských odborníků na vlasy, kteří je používají. Na rozdíl od brazilského Blowout, po narovnání Cocochoco nebudete muset vlasy třídit 3 dny. Na základě svých zkušeností mohu říci, že výsledek a trvání účinku po rovnání s tímto nástrojem je mnohem nižší než v Brazílii. Měli byste také vědět, že keratin Cocochoco je zakázán pro použití v mnoha evropských zemích, protože obsahuje poměrně vysoké množství formaldehydu.

Global Keratin je produkt vyráběný americkou společností Van Tibolli Beauty. Tento keratin má dobrý poměr cena / kvalita. Zdá se, že je to potřeba. ALE! Ani v Bělorusku, ani v zemích celého CIS neexistuje oficiální distributor této společnosti. Důsledkem toho je, že Global Keratin (stejně jako Cocochoco) je volně prodáván všem, kdekoli. Neexistuje žádná přísná kontrola nad tímto procesem, takže nalezení skutečného Global Keratin na trhu, a ne levné fake z nebe, je velmi obtížné. A nikdy nebudete moci vizuálně rozpoznat "Čínu" nebo originál. O tom se můžete dozvědět buď o samotném vyrovnávacím postupu (specifickým žíravým zápachem), nebo po postupu (srst je přímá, ale tvrdá).

Nezapomeňte, že nejspolehlivějším znakem kvality výrobku je účinek po postupech rovnání vlasů na keratin. Kudrlinky jsou hladké, lesklé a krásné. Navíc kudrlinky získají dodatečnou ochranu před vlhkostí: pokud se náhle ocitnete pod lehkým deštěm, účes by měl zůstat stejný. Potřeba vyčkat 3 dny po vyrovnání je také známkou keratinu, který je levný a není nejlepší v kvalitě.

Rozdíly mezi Brazílií a CocoChoco

Existuje nějaký rozdíl (rozdíl) mezi brazilským vyrovnáním brazilského Blowout (Brasilian Bloaut) a Cocochoco (CocoChoco)?


Samozřejmě, že je, a hlavní věc není cena. Stačí jít na státní stránky Federální služby pro dohled nad ochranou spotřebitelů a ochrany lidských práv sekce fp.crc.ru: Registra certifikátů o státní registraci (jeden formulář celní unie, ruská část) a pečlivě přečtěte obě části:


1. Brazílie Blowout (odkaz)
2. Cocochoco (odkaz)

Brazílie Blowout (Brasilian Bloaut) - "Profesionální vyhlazovač vlasů založený na brazilském Acai Berry (nula) - Acai Professional Smoothing Solution (nula)" a "Vyhlazující sérum na vlasy pro každodenní použití na bázi brazilského Acai Berry" ;.

Rozsah - profesionální kosmetika pro péči o vlasy. Proto je povoleno používat pouze v salonech a kosmetických studiích a nikoliv doma "kvalifikovanými řemeslníky". Po ukončení procedury není nutné čekat 3 dny, můžete si okamžitě umýt vlasy, dostat se pod deštěm, sněhem, prachovou bouří, ponořit se do Středozemního moře v letoviscích Turecka - účinek nezmizí.

CocoШоко (Кокочоко) - je označen jako "Kosmetika pro péči o vlasy, tm. "CocoChoco": Maska "Obnova vlasů" Kokosová čokoláda ", maska ​​pro hydrataci a nasycení".

Rozsah - kosmetické výrobky pro péči o vlasy.

Závěr: CocoChoco ne profesionální vyhlazovací nástroj, Jedná se o běžnou kosmetickou masku pro péči o vlasy vyrobenou v Izraeli.

Na základě toho může být Kokochoko legálně zakoupeno v jakémkoliv kosmetickém stáji jako normální domácí ochranná maska, ale ne jako rovnání vlasů keratinu, které lze prodávat pouze kosmetickým salonům.


Ve skutečnosti je distribuován a inzerován Cocochoco, konkrétně v Rusku, jako brazilský keratinový vlas vyrovnání. Je téměř nemožné najít právního distributora CocoChoco v západní Evropě, Austrálii nebo USA (jsou zakázány).

Oficiální místo v Izraeli (země původu) Cocochoco - ne, což je velmi podivné.

Vlasy narovnávají klienty za pomoci tajemné léčby CocoChoco Keratin, která neprošla oficiální státní registrací (není v registru) a její složení a účinky na lidské zdraví nejsou jisté, tj. Rakovina, endokrinní poruchy, účinky na plodnost, poruchy metabolismus v mozku atd.

Po narovnání je nutné počkat 3 dny (nevlákněte ani nerušíte vlasy na hlavě). Vyžaduje negativní otisk a obrovské množství negativní zpětné vazby od nespokojených klientů.

Nejvýraznější výběr zákazníků Brazílie Blowout se odráží na Facebooku: Líbí se mi známka: více než 30 000 lidí · více než 700 to diskutuje, oblíbené město Los Angeles, Kalifornie, USA.

Na rozdíl od levných a cenově dostupných Facebookových stránek CocoChoco: "Jako" známky: více než 5 000 lidí • o tom diskutuje asi 150 lidí.

Na některých rusky mluvících místech prodejců Cocochoco (kokochoko) jsou fotky hollywoodských hvězd (Nicole Richie, Gisele Bundchen, Beyonce atd.), Údajně pomocí této masky pro vyrovnávání vlasů. To jsou nepravděpodobné informace, všechny tyto hvězdy používají brazilský Blowout, který byl oficiálně potvrzen mnoha rozhovory s těmito slavnými lidmi.

Obsahuje také falešné informace, že Cocochoco se používá v nejlepších kosmetických salonech v USA a Velké Británii.

Například titulní stránka hlavního distributora Kokochoko v Moskvě (zastoupení izraelské společnosti G.R. Global Cosmetics) obsahuje text následujícího obsahu: "nejslavnější salony používají v jejich práci brazilské rovnání keratinu". A řada odkazů na renomované kosmetické salony v New Yorku a Londýně.

Klikání, například na místě Garren New Yorku v sekci Služby, můžete vidět, co tam dělají rovnání vlasů produkt brazilskou Blowout, tak nízké, jak 505 dolarů na 755 $. Nebuďte líní a klikněte na všechny navrhované oficiálním zástupcem G.R. Globální kosmetika (Cocochoco) odkazy na kosmetické salony v Londýně a New Yorku nenajdete žádné z nich, které by pracovaly na produktech CocoChoco!

Závěr o jaký druh brazilského keratinu rovnání vlasů je lepší a bezpečnější pro vaše vlasy: Brazilský výronu (Brazilian Bloaut) nebo CocoShoco (KokoChoko) - jedná se o individuální volbou každého.

Doufáme, že výše uvedený článek vám pomůže správně rozhodnout. Vaše zdraví je jen ve vašich rukou!

Obchod

Medicína

Sport

Technologie

Hobby

 • Krása a zdraví
  • Krása a zdraví
  • Novinky
  • Ženská psychologie
  • Světová krása
  • Světové zdraví
  • Móda a styl
  • O kráse s humorem
  • Napájení
  • Knihy
  • Slovníček
  • Odkazy
  • Katalog produktů
  • Bižuterie a bižuterie
 • Móda a styl
  • Móda a styl
  • Módní trendy bot
  • Módní trendy v oblečení
  • Příslušenství
  • Vlasy
 • Vlasy

Nadpisy

Zdraví vlasů je horkým tématem, velmi žádaným ženami všech věkových kategorií. Koneckonců, stupeň přitažlivosti závisí na kráse vlasů - toto tvrzení je pravdivé vždy a všude, jak říkají, "pro všechny časy a národy". Mnoho výrobců soutěží v reklamních produktech pro produkty péče o vlasy, trvá na exkluzivitě a jedinečnosti jen "svého" produktu. Keratinové formulace jsou různé - a někdy jsou tyto rozdíly poměrně významné.

Například reklama stejně povznáší a výhody brazilský nepoužitelným CocoChoco. Profesionální analýza ukazuje: rozdíly mezi prostřednictvím produktů pro péči o vlasy je mnohem hlubší, než by se mohlo zdát na první pohled. Za prvé, samozřejmě, by měla odkazovat na oficiálních informací: Federální služba pro dohled nad právech spotřebitelů nazývá brazilský Bloaut profesionální kosmetické produkty pro péči o vlasy, zatímco Kokochoko uvedeno pouze kosmetické.

Ani tento zběžný pohled, můžeme konstatovat, že na rozdíl od brazilského Bloaut, Kokochoko neplatí pro profesionální vyhlazení agentů. V důsledku toho nemohou být považovány za lékařskou složky, které mohou dát vaše vlasy vzhled, který je uveden v inzerátu.

Keratin vlasové rovnání COCOCHOCO - přehled

A já chci a pichlavý. Dobrý postup, ale je to velmi riskantní, můžete získat strašidelný volosopad jak se to stalo mně :( Porovnání s brazilskou Blowout, dojmy po 2 letech a bez keratin. Photos.

Nyní, pravděpodobně, kdo ještě nevyrovnal keratin. A spousta recenzí, pozitivní i negativní. Řeknu ti o mých zkušenostech, protože Mám to jak pozitivní, tak negativní. Nejdůležitější je vybrat správného mistra, protože jeden špatný pohyb a vy budete plešatý

Udělal jsem to čtyřikrát. 3 na Cocochoco a jeden na brazilské Blowout. Při pohledu do budoucna bych chtěl říci, že se mi brazilský líbil mnohem víc, účinek trval téměř rok. Ale na mých vlasech to tak dlouho.

Chci okamžitě rozptýlit mýtus: rovnání keratin - to není ani léčení, ani zotavení, ani užitečné, ani péče. To je škodlivé, ale s pravým mistrem to není smrtelné.

Tato technika je jednoduchá: vlasy se omyjí čisticím šamponem, prostředek se nanáší, několikrát se žehne na vysokou teplotu na každém vlákně, posílá se domů. Vlasy nelze umýt 3 dny (tento Cocochocco, brazilský Blowout se okamžitě umyje). Pak se umyjeme a dostaneme krásné, rovné vlasy.

Když hovoříme o škodě (na základě příběhů mého kadeřníka, který je nejlepším odborníkem v našem městě, kde žije více než 1 milion obyvatel), pak následují následující škody:

 • Složení Cocochoco se skládá z keratinu a chemie získané z formaldehydu. Formaldehyd otevírá váhy a pomáhá narovnat vlasy. To je velmi škodlivé pro vlasy, ale ne smrtící. Formaldehydové poškození je srovnatelné s častým barvením. Nebude to zabíjet vaše vlasy, ale bude to více porézní.
 • Kromě formaldehydu je po žehlení stále škoda. Potřebují teplotu 180-200 stupňů, a je to škodlivé pro vlasy, takže je nutné žehlit své trhavé pohyby, že železo nezůstal na jednom místě po dobu delší než jedna sekunda. To stačí zachytit keratin a nepoškozené vlasy. Pokud váš pán pomalu a pomalu vede železa podél pramene, je pro vlasy mnohem více škodlivé.

Z informací, které jsem našel na internetu, tyto prostředky cocochoco a brazilský nepoužitelným neničí disulfidové vazby ve vlasech, jak je to trvalé ondulaci nebo pro narovnávání vlasů. Dočasně propojují stávající visící vazby a vytvářejí tak účinek přímých a hustých vlasů. Tedy nezabije vlasy a nevede k úplné křehkosti. A propojuji tyto spojení přesně formaldehyd, a nikoli keratin.

A pokud jste trápit utjuzhkom své vlasy každý den, škody způsobené žehlením s keratinem jen sophomoric ve srovnání s tím, co zažít vlasy. Zneužití žehlení při vyšší teplotě ještě ne úplně ničí disulfidové vazby, což znamená, že vlasy budou jednoduše ulomit.

Teoreticky, od obvyklého barviva od supermarketu a denního narovnání, můžete ještě více ublížit. Takže bych neřekl, že postup pro vlasy je smrtelný.

S pravým mistrem je poškození způsobeno srovnáním s agresivním zbarvením.

Dlouho jsem udělal přestávku, keratin byl vyprázdněn a mé vlasy se nezhoršovaly, byly naopak rovnější a méně porézní. Možná, že nedostatek vysoušeč vlasů a žehlení jim pomohl. + olivový olej je dal do pořádku.

Ale kromě obvyklých škod stále existují rizika:

 1. Vdechte formaldehyd. Formaldehyd je jed a jeho složení je více než přípustná. Zápach a výpary jsou stále. To je velmi škodlivé pro celý organismus, otravu lze získat. Musí se provést na dobře větraném místě. Tato technologie, mimochodem, nebyla schválena pro většinu zemí kvůli škodlivému odpařování formaldehydu.
 2. Vlasy můžete spálit a zabít pomocí plochého železa, pokud je maska ​​zakřivená
 3. Kompozice se může dostat na pokožku hlavy a pak začít hrůzné vlasy a podráždění.
 4. Je-li kompozice falešná, nebo prostředky nějakého ručního plnění, pak můžete zachytit strašnou alergii, až do edému quin

Po posledním keratínu začaly moje pekelné vlasy. Upustil jsem půlku vlasy Já nevím, co na vině, nebo stres a nedostatek vitaminu, nebo že bylo součástí pokožky hlavy a začal podráždění, nebo otrávený formaldehydu par. Ať už to všechno dohromady, protože nehty jsou také tenké. Jenom noční můra, brzy budu holá, to se nikdy nestalo. Stále ještě hřeším na keratinu, protože Tentokrát jsem se s tebou zabývala hodně a moje hlava cítila chemozy každých 3 dny.

Pokud máte dobrý vlasy, pak možná byste neměli jít na to všechno, ale jen dělat dobrou péči, jako je například Coppola, že vyživuje a žehlička skvěle. Mám pórovité, lehce zvlněné a velmi husté vlasy. Dát jim utjuzhkom nebo fén na slušný pohled - 1,5 hodiny, a téměř nikdy nebude vypadat dobře, takže jsem se rozhodl.

Při vysoké vlhkosti vypadaly strašně.

Účinek keratinu, samozřejmě, nádherný. Vlasy jsou hladké a lesklé. Nepotřebují hromadit.

Je třeba ještě uvažovat o tom, že efekt je kumulativní. Po prvním postupu je účinek menší a netrvá tak dlouho, ale čím déle budete, tím lepší účinek. Pokud to přehnáte a uděláte to často, můžete získat velmi mastné vlasy. Potřebujete vědět, kdy přestat.

Fotky s make-upem, který se má vypláchnout po 3 dnech:

Vlasy s keratinem rostou rychleji, jak se mi zdálo

Fotografie 2 měsíce po 3. postupu. Vysušené vlasy bez vysoušeče vlasů. Na jednom z obrázků jsem obvykle šel do postele s tmavou hlavou.

 • Je bezpečnější
 • Méně zápachu
 • Není třeba jít se složením po 3 dnech, méně rizika podráždění hlavy a vlasů
 • Zůstal se mnou až do roku
 • Když vypadne z vlasů, je mnohem lepší a zdravější.

Foto Brazílie Blowout rok po druhém postupu. Styl se neobtěžoval, nečesal. Vlasy nejsou úplně ničím. Lepší než před keratinem, ačkoli keratin je téměř 100% vymyt.

Není mrtvá, cítí se dobře, rozděluje se v normálních mezích. Vlasy jsou mnohem lepší než před použitím keratinu.

Přes všechna rizika, která udělám, protože pro mé vlasy to udělalo dobře. Potřebujete keratin - rozhodněte se. Nejdůležitější je vybrat správného mistra.

Všichni dohromady

Společné nákupy na adrese www.iherb.com

Spica 01/31/2019, 20:22

** _ Lexx_ * 01.31.2019, 20:28


Post byl editován ** _ Lexx_ *: 01/31/2019, 20:28:50

** _ Lexx_ * 02.02.2019, 21:33

JV iherb Almaty 99, dodávka DHL 10 dní.

Shromažďování do 11.2.19 až 21:00
Platíme od 12.2.19 do 20:00
Zpětné odkoupení 12.2.19

Velký požadavek v "předmětu zprávy označující" JV Almaty 99 "
Pick up:
$ 0 - pickup od Navoi-Frunze
$ 0 - provize
$ 3 - doručení na dveře
$ 3 - doručení do libovolného města Kazachstánu v předmětu dopisu, které označuje vaše město.

Chcete-li odeslat odkazy, klikněte na tlačítko "Sdílet košík" a odešlete až 60 položek.

Brazilské brazilské vyhoření vlasů: opravy keratin, Cocochoco vyhlazující sérum. Recenze a ceny

Ženy, které chtějí získat dokonale rovné vlasy, v současné době je snadné dosáhnout výsledků kvůli četným metodám narovnání kudrlin, prezentovaným na moderním kosmetologickém trhu. Jedním z nejúčinnějších rovnání vlasů je brazilský keratin.

Podstata a náklady na řízení

Jedinečná metoda, která umožňuje ženám s kudrlinky dosáhnout dokonalé rovné vlasy bez poškození.

Jeho použití má 2 důležité směry:

 • plné vyhlazování kudrnatých pramenů;
 • obnovení přirozených vlasů po mnoha barvách, stejně jako negativní faktory obklopující každou osobu v moderním světě - stálý stres, problémy s tělem, negativní přírodní prostředí.

Brazilské keratinové vlasové narovnávání má poměrně jednoduchou podstatu - díky speciálním přípravám, nejen k tomu, aby se krásné účesy, ale také k tomu, aby vaše vlastní zámky zdraví. Hlavní složkou kompozice je kapalina keratin, spolu s dalšími látkami proniká hluboko do vlasové struktury, vyhlazuje vnější váze a zabraňuje jejich drobivosti.

Pórovitost a drobivost přirozených vlasů je zvláště patrná u žen, které přirozeně mají kudrnaté vlasy, protože jejich hustota je relativně malá. To vede k tomu, že vyrovnat se s tímto účesem je téměř nemožné.

Brazilské vyrovnání vlasů je zaměřeno na zabránění problému nespravedlivých vlasů. Saturací vlasů s bílkovinami, které potřebují, můžete získat hladké a elastické kudrlinky.

Vedle větší hustoty se vlasová hřídel stává těžší a pod vlivem této síly se vyhlazuje a léčí.

Technologie Brazilské vyrovnání vlasů dokáže vypořádat se s nejtvrdšími a nejdůležitějšími kudrlinami, což je dokonale hladké a hedvábné

Náklady na proceduru jsou poměrně vysoké, často se liší v závislosti na salonu, protože kadeřníci používají různé typy keratinu. Standard pro rovnání vlasů střední délky se ptá asi 6000 rublů.

Rozdíl mezi chemickým a brazilským vyrovnáním vlasů

Amerického nebo chemického vyrovnání vlasů, je zcela odlišný od brazilského. Chcete-li rozdíly brát v úvahu podrobněji, měli byste se ponořit do stávajících technologií.

Keratin rovnání je jemnější variantou chemické procedury, která umožňuje, aby vaše vlasy hladší a hedvábnější.

Pros keratinové narovnání

Existuje mnoho výhod a výhod při používání procedury:

 1. Vlasy mají krásný a estetický vzhled, i když předtím byly vážně poškozeny.
 2. Extra silný léčebný účinek.
 3. Pomáhá narovnat i velmi tvrdé a kudrnaté kudrlinky, aniž by zničily jejich strukturu.
 4. Během postupu se nepoužívají žádné škodlivé chemikálie.
 5. Snižuje elektrostatický efekt, účes neztrácí svou krásu ani po dešti.
 6. Každá šamponovaná srst se stává vláčnou a mnohem odolnější.
 7. Nevytváří účes těžký, dobrý objem se udržuje po dlouhou dobu.
 8. Keratin je dobrá ochrana proti UV záření.

Nevýhody rovnání keratinu

Navzdory všem pozitivním účinkům, jako každý kosmetický postup, narovnávání vlasů má několik nevýhod:

 1. Během sezení jsou vlasy vystaveny vlivu velmi vysokých teplot - asi 230 stupňů, takže pokud pracujete s železem nesprávně, je velmi snadné je poškodit.
 2. Prostředky, které pomáhají narovnat kudrlinky, mají vysokou cenu, takže postup, prováděný dokonce i na středně dlouhé vlasy, je drahý.
 3. Docela málo typů keratinu není určeno pro expresní použití, takže často musíte počkat 3 dny, než si umyjete vlasy nebo použijete elastické pásky s vlasy.
 4. Pokud přípravek obsahuje formaldehyd, měli byste se připravit na žíravý zápach. Postup je doporučen v místnosti s otevřenými okny, aby nedošlo k otravě.
 5. Složení léků zahrnuje velké množství složek, alergické reakce jsou poměrně vzácné, ale mohou nastat.

Kontraindikace

Pokud má osoba následující kontraindikace, neměl byste v žádném případě provádět postup narovnání. Na první pohled, neškodné díky použití přírodních formulací, může být nebezpečné.

Kontraindikace:

 1. Na pokožce hlavy jsou dokonce i ty nejmenší rány nebo škrábance, které se stávají kontraindikací.
 2. Přítomnost dermatologických onemocnění, jako je psoriáza, ekzém - měli byste nejdříve vyhledat lékaře.
 3. Silná ztráta vlasů - po skončení procedury jsou mnohem těžší, takže se situace zhorší.
 4. Doba těhotenství a laktace.
 5. Přítomnost rakoviny.

Brazilské sladění s různými technologiemi

Přípravky pro vyrovnání brazilského

Obrovské množství keratinových komplexů určených pro narovnání vlasů vedlo k možnosti nejen provádění procedur v kosmetických salonech, ale také doma. Je poměrně snadné je nakupovat on-line, protože pečlivě studoval složení a doporučení.

Rekonstrukce masky - od 1800 do 16800 rublů

Post-procedura maska ​​- od 500 do 2500 rublů

Srovnání vlasů s technologií Brazílie Blowout

Brazilské vyrovnání vlasů zahrnuje řádné provádění standardního postupu, který zahrnuje 3 hlavní kroky:

 1. Nejdříve byste měli důkladně opláchnout hlavu šamponem Brazilian Blowout, abyste je zcela vyčistili z nečistot. Neobsahuje sírany, ale současně čistí a připravuje zámky pro následující postup, odstraňuje elektrostatiku a otvory. Držte jej na vlasu asi 10 minut, poté se úplně umyjte.
 2. Vlasy se suší a potom se aplikují na prostředky, které obsahují v podstatě keratin. Každá srst je pokryta vrstvou keratinu v malých pramenech, aniž by to nutně mělo vliv na kořeny. Nechte ho asi 10 minut. Ujistěte se, že si vlasy zčesáváte častými zuby, abyste odstranili přebytečný výrobek.
 3. Po udržení keratinu na vlasu je zcela vysušte vysoušečem vlasů. Každý pramen vlasů je ošetřen železem s rychlým pohybem 4 až 8krát při teplotě asi 230 stupňů.
 4. Hlava se umyje bez použití šamponu, poté se aplikuje speciální maska ​​pro ošetření. Odstraňuje se také čistou vodou, po níž jsou vlasy vysušeny a naskládány.

Pro dosažení maximálního účinku se nedoporučuje přeskočit žádný z kroků postupu, jinak bude výsledek rychle zmizet.

Rovnání vlasů s rovnačkou Coco Choco

V současné době firma prezentuje 2 různé sestavy pro vyrovnávání vlasů s různou účinností.

Po nanesení nástroje nemůžete vlasy okamžitě umýt nebo utřít, ale výsledek je neobvykle vysoký.

Postup:

 1. Především důkladně umyjte vlasy speciální šamponovou linkou určenou pro hluboké čištění. Opakujte postup 2-3 krát - což vám pomůže otevřít vlasovou kutikulku a případné poškození. Po umytí vlasů osušte vlasy ručníkem a poté sušičem vlasů při průměrné teplotě. Před zahájením vyrovnávání kadeří by měla být zcela suchá.
 2. Pročtěte celý vlasový hřeben a rozdělte je na kusy. Obvykle existují 4 laloky, ale v případě potřeby je možné udělat více.
 3. Vezměte pramen vlasů, odstupte od kořene přibližně 1 cm, nasypte produkt rovnoměrně po celé délce vlasů a pak jděte hřebenem s malými častými zuby, abyste odstranili přebytečný keratin a naneste ho rovnoměrně.
 4. Hlava pokrytá přípravkem by měla být ponechána půl hodiny, aby složky mohly proniknout do vlasové šachty.
 5. Vysuňte hlava úplně s vysoušečem vlasů až do úplného vysušení proudem studeného nebo sotva teplého vzduchu.
 6. Projděte se všemi prameny žehlení vlasů, které každých 5-7krát přetrvávají. Pohyby musí být rychlé, protože zde je hlavní opak. Teplota by měla být 230 stupňů.
 7. Přípravek by měl být uchováván na další tři dny, nikoliv na hlavě, aniž by se používaly vlasy nebo elastika, aby nedošlo k neúmyslnému záhybům. Po uplynutí této doby si umyjte vlasy a dejte je tak, jak si přejete.

Keratin rovnání Cadiveu Brasil Cacau

Třífázové profesionální prostředky pro narovnání barvených vlasů, které vám umožňují umýt vlasy téměř okamžitě po použití.

Chcete-li získat výsledek, měli byste projít následujícími kroky:

 1. Důkladně opláchněte hlavu šamponovou linkou, abyste hlouběji vyčistili všechny existující nečistoty. Obarvené vlasy je třeba dvakrát umýt, zatímco nástroj drží přibližně 3 minuty, na přírodní vlasy se aplikuje třikrát po dobu 8 minut.
 2. Když jsou vlasy čisté, je třeba je vysušit asi o 80%.
 3. Sušené kudrlinky by měly být rozděleny do 3 částí: 2 od chrámů a jedno na zadní straně hlavy. Okcipitální oblast je zpracována jako první. Keratinová maska ​​na číslo 2 se aplikuje se speciální štětkou ve vzdálenosti asi 2 cm od kořenů. Po nanesení jsou vlasy důkladně česány s hřebenem, aby se odstranily přebytečné prostředky. Poté jsou časové oblasti zpracovány stejným způsobem. Všechny vlasy by měly být rovnoměrně ošetřeny keratinem.
 4. Ošetřené vlasy se suší pod studenou sušičkou až do úplného vysušení. Potom přejděte ke vyrovnání. Vlasy jsou opět rozděleny do tří rovnoměrných částí, po kterých jsou z každé oblasti odebrány malé prameny o šířce nepřesahující 1 cm. Pro každou z nich je třeba žehlit. K dosažení tohoto účinku se kořeny zpracovávají desetkrát a délka se provádí 6 až 8krát, na koncích - maximálně 5krát. Pro přirozené vlasy je teplota nastavena na 230 stupňů, pro barvené chloupky - 200 stupňů.
 5. Po narovnání nechte vlasy vychladnout. Bude to trvat asi 5 minut, po které je třeba opláchnout vlasy čistou vodou bez použití šamponu a aplikovat masku 3 masku pro hlubokou úpravu. Měli by být uchovávány asi 20 minut, poté opláchnuty a nasazeny.

Vlastnosti vyhlazujícího vlasového vyhlazovacího séra doma

Brazilské vlasy narovnávají kvůli možnosti sebeaplikace získaly obrovské množství fanoušků po celém světě. Vedoucí společnosti, které vyrábějí keratinovou kompozici pro profesionální použití, často mají linky, které pomáhají dosáhnout účinku v domácnosti.

Konečný výsledek, i když se bude lišit od salonu, bude stále pomáhat narovnat kudrlinky, odstranit rozštěpené konce a obnovit strukturu vlasů.

Chcete-li provést tento postup doma, musíte provést několik akcí:

 1. Hlava dobře opláchněte, pak ji osušte ručníkem a hnětete štětcem.
 2. K upevnění vysušených vlasů na zadní straně hlavy postupně oddělíte jedno vlákno pro další zpracování. Umístěte vyhlazovací sérum do lahvičky. Postříkejte z ní pramen vlasů a pak je hnětete.
 3. Udržujte kompozici na vlasy po dobu asi čtvrtinu hodiny a pak je usušte vysoušečem vlasů až do sucha. Vezměte žehličku keramickým povrchem a ohřejte ho na 240 stupňů.
 4. Zachycení na malém vlákně vlasů, chodí po něm se železem asi 5krát. Po uplynutí 3 dnů si nemusíte umýt vlasy.

Péče o proceduru

Brazilské vyrovnání vlasů je drahý postup, proto byste měli pečlivě zvážit následnou péči.

Především byste měli věnovat pozornost následujícím nuancům:

 1. Koupit šampon a kondicionér, který není součástí síranu nebo chloridu sodného.
 2. Po zákroku neprajejte vlasy po dobu alespoň 3 dnů. Doporučuje se, aby se vlasy nepoškodily gumovými pásy nebo barety, aby se zabránilo záhybům.
 3. Pro styling a styling je třeba používat laky a pěnu bez alkoholu, síranu a chloridu sodného, ​​protože odhalují vlasovou pokožku.
 4. Některé značky keratinu mohou nechat vlasy barvit 3-4 dny po proceduře, ale je lepší počkat pár týdnů.

Výsledek po vyrovnání keratinových vlasů

Řada výhod, které žena dostane, když se rozhodne provést keratínové vyrovnání vlasů:

 1. Struktura vlasů se stává mnohem hladší a zdravější. Váhy se pevně připevňují, konce řezání se zastaví.
 2. Vlasy svítí mnohem silněji, jsou měkké a hedvábné, zejména pro etnický typ.
 3. Styl je mnohem snazší, vlasy již nejsou vyfukovány a přesně se vejdou do stylového účesu.
 4. Vlasy se uzdravují na molekulární úrovni, keratin a proteiny tvoří ochranné vrstvy, což jim pomáhá chránit před teplotními extrémy.

Výsledek řádně provedeného postupu trvá od 3 do 5 měsíců v závislosti na použitých prostředcích.

Zbavte se problému rozcuchaných vlasů a získáte čistý účes pomůže narovnat vlasy. To platí zejména pro ty ženy, které mají dlouhé kudrlinky. Přestože brazilské ženy se v této oblasti staly inovacemi, již dlouho nejsou jedinými uživateli této metody.

Návrh článku: Svetlana Ovsyaniková

Video na téma: narovnání brazilských vlasů

Brazilské narovnání: co to je:

Brazilské vlasové rovnání: video report:

Přehled oblíbených lisů na vlasy. Který keratin je lepší?

Věčná konfrontace: dívky s rovné vlasy sní o curlingu, majitel kudrnatých vlasů je chce napravit. Keratinové vyrovnávání vlasů není novinkou, ale technologií, která je již na trhu pevně založena. V tomto článku zjistíme všechny vlastnosti, výhody a nevýhody salonu.

Můžete napřísnit vlasy keratinem v téměř jakémkoli salonu střední a vyšší. Skutečnost, že procedura nejen narovnává vlasy, ale také aktualizuje jejich strukturu, činí keratinové narovnání extrémně populární. Péče je saturace vlasů kapalným keratinem a dalšími živinami, které zlepšují kvalitu vlasů a narovnávají je.

Kritéria pro výběr finančních prostředků

 • Cena
 • Recenze
 • Nežádoucí účinky
 • Dostupnost
 • Doba trvání řízení.
 • Kontraindikace.

Hodnocení drog

Dáváme keratinové produkty TOP.

Kerarganic

 • Výrobce: USA.
 • Cena: asi 10 000 rublů na litr (cena je pro keratin sám, bez šamponu a masky).

Forma uvolňování formaldehydu je úpěnlivě slabá, účinek není výrazný a netrvá dlouho. Nejsilnější z nich je ultra, má jasný, stabilní efekt, ale neposkytuje správné lesk. To však není považováno za nevýhodu, ale spíše za zvláštnost, protože mnoho žen se po tomto procesu líbí tomuto přirozenému druhu vlasů.

Dalším rysem tohoto způsobu pro rovnání je nižší režim tepelného vyhlazování (210 ° C místo obvyklých 230 ° C), což je podle výrobce jemnější režim vlasů.

Cena není daleko levná a bude vyhovovat "zkušeným odborníkům", kteří se poprvé nestřídí.

Brazílie Blowout

 • Výrobce: USA.
 • Cena: asi 17 000 rublů za 1 litr látky.

Specifický dodavatel má také složení bez formaldehydu (nula), což je mnohem slabší než hlavní (roztok).

Keratin Reseach

 • Výrobce: USA.
 • Cena: 5 000 rublů na litr složení.

Tento výrobce je nezpochybnitelným cenovým lídrem na trhu. Aspoň nevíme jiného prof. nástroj, který lze zakoupit za méně než 5 000 rublů na litr.

KeratinReseach má 2 produkty: "null" a "standard". Oba nemají nepříjemný zápach při nanášení a vyhlazování, a stejně jako bez nutnosti mytí vlasů 3 dny po zákroku. Přesto, když je přítomen hladký zápach, a podle recenzí zákazníků je dokonce ještě víc než vražedný.

Keratinové narovnání se doporučuje provést na poškozené, oslabené a křehké vlasy, stejně jako v případě, že chcete naučit neurčité kudrnaté prameny na objednávku.

Inoar

 • Produkce: Brazílie.
 • Cena: asi 8000 rublů na litr.

Tento brazilský výrobce má velmi širokou škálu produktů, budeme analyzovat pouze jednu z nich. Nejoblíbenější model je marocký.

Částečně to může být způsobeno tím, že klient mytěl hlavu ve stejný den, kdy byla operace provedena. Vyhlazující vůně a není příjemné, ale přijatelné.

Cadeveu

 • Výrobce: Brazílie.
 • Cena: asi 10 000 rublů na litr.

Tento výrobce také nabízí široký sortiment, avšak pouze jedna kompozice je oblíbená: Brazílie Cacau. Má ostrý zápach; Kromě toho obsahuje kyselinu octovou, která dodatečně dráždí oči a nosní sliznici při vyhlazení.

Výhodou tohoto léčiva je skutečnost, že vlasy se ihned omyjí po narovnání, stejně jako silný, výrazný účinek, jak narovnání, tak regenerace. Obecně platí, že je to silný a osvědčený produkt. Hlavní a jediná negativní - cena.

Nabízíme možnost sledovat video o využití Cadeveu pro regeneraci keratinu:

Globální keratin

 • Výrobce: USA.
 • Cena: asi 18 000 rublů na litr.

Tato kompozice, stejně jako BrazilianBlowout, lze přičíst složkám třídy luxů. On, stejně jako BrazilianBlowout, je aktivně inzerován; používá se mnoho luxusních salonů a je také extrémně nízká. Jednoduše řečeno, je obtížné říci, co způsobilo tuto cenu.

Cocochoco

 • Výrobce: Izrael.
 • Cena: asi 6000 rublů na litr.

V sortimentu jsou 3 druhy - pravidelné (COCOCHOCO KERATIN LÉČBA, k dostání s mandlemi a bez aditiv) a čisté ošetření CERATIN. Čistá verze je určena pro bělené a popelové vlasy, nezakrývá vlasy, ale sama o sobě je mnohem slabší.

Popularita látky nepatří, a to navzdory skutečnosti, že použití této sloučeniny vyžaduje, aby zakázalo mytí vlasů po dobu tří dnů po skončení procedury. Tato opatření pomáhají dosáhnout plného účinku látky.

Keratinové vyrovnání je dočasné a na rozdíl od stálé nemění strukturu vlasů. Tekutý keratin obaluje vlasy, proniká do poškozených oblastí a v nich vyplňuje praskliny.

K tomu dochází při působení vysoké teploty, denaturace keratinu a přeměna na elastický ochranný plášť. Po ukončení procedury se vlasy výrazně uklidní a lesknou. Nejsou zmateni po hygienických procedurách, jsou lehce stylovější a dobře vypadají, jako byste byli právě v kabině. Rozdíl po proceduře "vyrovnání keratinového vlasu" je vždy velmi dobře viditelný před a po, a efekt trvá až 3 měsíce, pokud je řádně ošetřen.

Nabízíme vám možnost sledovat video o kosmetickém kosíkovacím zařízení na vlasy Cocochoco:

Jaký je nejlepší lék na keratin?

Zvažte, jaký lék s keratinem je lepší. Po prozkoumání recenzí na internetu a složení léků můžete zvolit vůdce, a sice Global Keratin, který, ačkoli není k dispozici širokému okruhu uživatelů, ale bude poskytovat vysoce kvalitní dlouhodobý efekt. Abyste se vyhnuli plýtvání penězi, nedoporučuje se vám vlasy umyt další den po proceduře.

Doufáme, že náš článek vysvětluje situaci a jasně vám ukázal všechny výhody a nevýhody každého výrobce. Nešetřete krásou, protože nemáte dobrý účinek za nízkou cenu. Jak se říká, "Mizerný zaplatí dvakrát", což znamená, že potřebujete získat potřebnou částku a předat k její změně.

Užitečné video

Nabízíme možnost sledovat video o prostředcích pro obnovu keratinových vlasů:

Co je to brazilské vlasy narovnávání a pomocí jakých prostředků je keratinová regenerace pramenů hotová?

Hladké, lesklé a opevněné vlasy mění vzhled a zlepšují sebevědomí, souhlasíte?

Bohužel, v našich dnech, abychom byli tak obtížní kvůli nemilosrdným účinkům prostředí, agresivním stylům, neustálému narovnávání a kudrlinkám, osvětlení nebo přebarvování kadeří.

Je možné mít vlasy jako celebrity? Samozřejmě! To pomůže brazilským narovnáním (rovnání) pramenů.

Co je to brazilský keratin vlas rovnání?

Brazilské nebo keratinové narovnání (keratinizace) - co to je? Jedná se o salonní proceduru pro rovnání pramenů s keratinem, známý od roku 2010. Keratinizace je vhodná pro matné, suché, křehké, porézní, zraněné, dělící, barvené a odbarvené, normální, kudrnaté a neslušné kadeře.

Mechanismus dopadu


Pásky jsou pokryty speciálním nástrojem a vyhlazováním. Vyhlazení se provádí shora dolů. V tomto okamžiku molekuly keratinu rychle pronikají do každého vlasu a současně vyhlaňují jeho povrch a naplňují jej zevnitř. Výsledkem je, že prameny jsou nádherně hladké a poslušné, získají lesklý lesk a pružnost. Každá srst je zesílena zevnitř a chráněna před vnějškem.

Výhody

 1. Absence zakázaných chemikálií ve složení kosmetiky. Nezaměňujte tento postup chemickým narovnáváním.
  Během keratinizace se nepoužívají agresivní chemikálie a vlasy vůbec nejsou poškozené.
 2. Vysoká účinnost. Vyhlazuje všechny kudrlinky, dokonce i afro kudrlinky.
 3. Zotavení a péče. Vzhledem k obsahu keratinu, kolagenu a bílkovin ve složení prostředků se vlasy transformují jak na vnější, tak na vnitřní stranu, protože tento postup obnovuje potřebnou úroveň keratinu uvnitř vlasů.
 4. Ochrana. Po narovnání jsou vlasy trvale chráněny před účinky počasí a stylingovými výrobky.
 • Obsah formaldehydu. Téměř všechny přípravky pro rovnání vlasů brazilské vlasy obsahují formaldehyd, avšak v kvalitě prostředků pro jeho dávkování není tak vysoká a nemůže způsobit vážné poškození zdraví. Tato látka zajišťuje pronikání keratinu do každého vlasu. Obsahuje také speciální lepicí základnu pro utěsnění keratinu na prameny.
 • Nevhodná pro mastné vlasy, vlasy se rychle stávají mastnou, po tom, co se postup může dostat ještě rychleji.
 • Může vypadat špatně na tenkých vlasech. Tenké kadeře se mohou zdát tekuté a bez objemu.

Složení

Účinek keratinizace je ovlivněn třemi hlavními faktory:

 1. stav a typ kudrlin;
 2. zkušenosti a profesionalitu pána;
 3. kvalitu použité kompozice.

Zvažte nejpopulárnější.

Kerarganic

Vyrábí se v USA. 3 řádky kosmetických přípravků pro narovnání: zvýšená (Ultra), střední a nula (bez formaldehydu).

Výhody:

 1. Kompozice bez formaldehydu je bezpečná pro alergiky a astmatiky.
 2. Složení Ultra perfektně narovnává vlasy a zůstává na prameni dlouhou dobu.
 3. Teplota narovnání je nižší než u jiných firem.

Nevýhody:

 • Nulová kompozice téměř nepřináší viditelný efekt.
 • Kompozice Ultra nedává vlasům viditelný lesk.
 • Vysoká cena

Keratin Reseach

Výrobce: USA. 2 řádky nástrojů pro vyhlazování: nulová a střední kompozice.

Výhody:

 1. Přiměřená cena.
 2. Po použití produktů této společnosti si můžete vlasy kdykoli vyprat.

Nevýhody:

Inoar

Vyrábí se v Brazílii. 4 druhy kosmetických přípravků pro vyhlazování: marocké keratinové vlasy, keratin G-vlasy, Progress Solution, maska ​​pšenice a makadamové ořechy.

Výhody:

 1. Vysoká účinnost.
 2. Šetrné formulace.

Nevýhody:

 • Nepríjemná vůně.
 • Vlasy trochu svítí.
 • Efekt netrvá dlouho.

Cadeveu Brasil Cacau

Výrobce - Brazílie (brazilský). 2 kosmetické linie rektifikačních produktů: Brasil Cacau a Plastica Dos Fios.

Výhody:

 1. Efekt trvá až 6 měsíců.
 2. Vynikající rovnání a zrcadlový lesk.

Nevýhody:

 • Vysoká cena
 • Silný a nepříjemný zápach.

Cocochoco

Vyráběl v Izraeli. 2 řádky rektifikačních produktů: Cocochoco keratinové ošetření a Pure keratinové ošetření.

Výhody:

 1. Příznivá cena.
 2. Vysoká účinnost.
 3. Dlouhý efekt

Nevýhody:

 • Vysoký obsah formaldehydu.

Technologie postupů

Pokud máte touhu udělat keratinizační kadeře, je lepší kontaktovat salon, osvědčeného mistra. Najít profesionální může pomoci přátelům nebo pozitivní recenze na internetu. Keratinové vyhlazování probíhá v několika etapách a trvá v průměru 2-3 hodiny.

Příprava doma

Výběr salonu a velitele, záznam o postupu. Bezprostředně před zahájením procedury (volitelně) si můžete vlasy vypláchnout bez síranového šamponu.

V kabině

Master vyčistí vlasy profesionálním šamponem pro hluboké čištění. To je nezbytné pro odhalení váhy každého vlasu, takže vlasy rychle vstřebávají směs. Pak se vlasy suší vysoušečem vlasů. Po vysušení by prameny měly zůstat mírně vlhké.

Aplikace

Na pramenech z kořenů (dolů na centimetr) a ke špičkám se rovnoměrně aplikuje štětcem speciální štětec. Potom vlasy vysypte vysoušečem vlasů pomocí studeného vzduchu až do úplného vyschnutí.

Keratinové těsnění

Majster tráví několikrát na každém pramenu železem s titanovým povlakem. Současně se teplota ohřevu zvolí individuálně, v závislosti na použitém složení a stavu vlasů. Keratin se roztaví do každého vlasu.

Mytí a styling

Kompozice se odvádí vlasy běžnou vodou, po níž se zámky ošetřují hydratačním materiálem a suší se vysoušečem vlasů.

Keratinizace může být provedena doma za předpokladu, že používáte kvalitní profesionální nástroj a splňujete všechny požadavky a kroky postupu.

Ale výsledek brazilského domova se v tomto případě může lišit od salonu.

Několik nuancí, které je nutné dodržovat při provádění tohoto postupu doma:

 1. Pokud zakoupený výrobek obsahuje formaldehyd, nezapomeňte použít ochrannou masku.
 2. Proveďte postup s rukavicemi.
 3. Kompozice nelze aplikovat na oblast vlasových kořenů.
 4. Neaplikujte příliš silně.
 5. Při sušení pramenů otevřete okno.

Jak se starat o prameny po zotavení?

 • Nepoužívejte šampony obsahující SLS.
 • Během 3 dnů po narovnání nemůžete používat gumové pásky a vlasy, umyjte si vlasy a stylujte je chemicky.
 • Po ukončení procedury nemůžete barvit vlasy.
 • Postup můžete opakovat po 3-5 týdnech.
 • Vlasy by měly být vysoušeny vlasy a hřebenem.

Závěr

Teď víš všechno o narovnání brazilských vlasů. Zbývá jen dodat, že cesta k krásným vlasům je složitá a dlouhá, protože krása není jen vnějším účinkem, ale také vnitřním stavem. Pro přeměnu vlasů zevnitř a rozšíření účinku keratinizace věnujte pozornost výživě a životnímu stylu.

Snažte se jíst zdravě, psát více na čerstvém vzduchu a zažít více pozitivních emocí. Účinek není příliš dlouhý a zjistíte, jak se změní vaše pokožka, vlasy a nehty. Buďte krásní a zdraví!

Pro Více Informací O Suché Vlasy