logo

Barevná paleta luxusní palety odstínu

Každá žena chce čas od času změnit a změnit. To se týká nejen délky vlasů nebo vlasů, ale také barvy kudrlin. Unavený z toho, že jsem tmavý, chci být v měsíci překreslen jasně červenou barvou a pak se blonďat. Ale je to velmi obtížné. Za prvé, zde 100% bude muset vlasy odlehčit. Za druhé, takový dopad bude mít výrazný negativní účinek na vlasy. Existuje však způsob, jak získat požadovanou barvu vlasů, aniž byste jim ublížili. Chcete-li to udělat, můžete použít odstín pro vlasy Lux Color.

Co je tón balzám?

Doporučujeme číst: Krém na vlasy - co to je a pro co?

Jedná se o vynikající nástroj pro změnu barvy vlasů a současně se neuplatňuje na silné látky. Takový balzám představuje konzistenci, která je velmi podobná normálnímu balzámu. Jeho hlavní rozdíl však spočívá v tom, že nemůže jen zvlhčit vlasy, ale je barvit a opatrně se o ně starat. Žádná barva nemůže mít takový efekt jako odstín balsamu. Výhodou je, že v něm není amoniak ani vodík, jako v nejběžnějším nátěru.

Mnoho dívek a žen si uvědomuje, že použití luxusních barevných odstínů barvy může snadno zdůraznit bohatou barvu vlasů a dát "kůži" obrazu.

Nezapomeňte, že hlavním účelem tohoto nástroje bude stínování vlasů. Tento pigment, který je v konzistenci, bude pokrývat pouze vlasy zhora, ale nepronikne. Samozřejmě, při každém šamponování bude barva stále méně viditelná. Ale! Za prvé, dává příležitost neustále experimentovat s barvou vlasů. Za druhé, tak budete moci zvolit optimální barvu pro sebe, a teprve poté jej použijete jako nejobvyklejší krémovou barvu.

Barevný barevný balzám od Bielity

Color Lux Color Balm je jemný a efektivní produkt na tónování vlasů. Barvicí pigmenty, které jsou jeho součástí, nepoškozují strukturu vlasů a vlasy vlasy vyhlazují přírodní oleje. Olivový olej obnovuje a vyhlazuje vlasovou kutikulitu a másové máslo chrání barvu vlasů a dělá to lesklé.

Vlasy získávají potřebný odstín po prvním použití nástroje. Balzám nepoškozuje pokožku hlavy a umožňuje experimentovat s odstíny. Po 4 až 6násobných odstínech se vlasy rovnoměrně vymyjí. Tónovací balzám Colour Lux vyhlazuje hranice mezi regrown kořeny a barvenými vlasy. Díky tomu nepotřebujete další kondicionér na vlasy.

Způsob použití

Nejdříve si položte rukavice a položte ručník na ramena. Jemně nanést balzám na čisté vysušené vlasy a rovnoměrně rozložit po celé délce pomocí hřebenu. Pokuste se udržet balzám, aby se dostali na pokožku krku a tváře. Namočte na vlasy po dobu 30 minut a opláchněte teplou vodou.

Foto: rada odborníků ohledně používání nástroje

Paleta barev Color Lux

Paleta obsahuje 20 odstínů:
14 odstínů pro přirozené vlasy:

 • 01 Skořice
 • 02 Cognac
 • 03 Redwood
 • 04 písek
 • 05 Karamel
 • 06 Blondýna
 • 07 Tabák
 • 08 Mléčná čokoláda
 • 09 Zlatá hnědá
 • 10 Coppery
 • 11 Kaštan
 • 12 Hnědý Burgundsko
 • 13 Tmavá čokoláda
 • 14 zralé třešně

3 odstíny pro bělené vlasy:

 • 15 Platinum
 • 16 Pearl Pink
 • 17 Šampaňské

3 odstíny pro šedé vlasy:

 • 18 stříbrno-fialové
 • 19 Stříbro
 • 20 béžová

Foto: Paleta barev balsamu Beoit-Vitex.

Recenze balzámu Belita-Vitex

Zpětná vazba společnosti Veronica:
Tento balzám se jednou pokusil. Opravdu jsem ho měl rád. Naposledy objednané 7 různých odstínů. Teď mohu často změnit odstín vlasů. Můžu být karamelová, špinavá... Balzám padá perfektně na vlasy, odmyje se po druhém mytí hlavy. Mimochodem, po použití je vlasy lesklé.

Zoomina zpětná vazba:
Jsem barvená blondýnka. Po barvení aplikuji patinický balzám č. 15 na vlasy. Odstraňuje žloutnutí z vlasů a dělá vlasy lesklé a krásné. Používám je po celý rok. Moc se mi to líbí. Radím vám vyzkoušet.

Zpětná vazba od Elizabeth:
Dobrý den holky! Chci mluvit o tónovém balzamu Belita-Vitex Color Lux. Mám tmavé vlasy, takže mám stín číslo 13 - tmavá čokoláda. Balení obsahuje 100 ml zkumavku. Na délce vlasů až po lopatky je dostatečně dvakrát. Balzám voní jako všechny odstíny. Dávám to na vlasy speciální štětkou. Je velmi obtížné umyt pokožku, proto buďte opatrní při aplikaci. Barva vlasů se shodovala s barvou na obalu. Vlasy vypadaly krásně a lesklé. Výrobce slibuje, že barva udrží 4-6 promývání, ale trvá déle, což nepochybně potěší. Doporučuji zkusit.

Zpětná vazba od společnosti Sony:
Mám opravdu rád tento balzám. Barevná hnědá čokoláda nebo hnědý burgund. Obě odstíny na slunci jsou vínové. Nedávno se rozhodlo vyzkoušet Hue mahagon. Balení mi stačí na 3-4krát. Chci říct, že v balíčku nejsou žádné rukavice, takže je předem. Po použití balzámové vlasy se stává hladké, měkké, lesklé a vypadají dobře upravené. Barva trvá dlouhou dobu (na mém vlasu bylo ponecháno 10 mytí). Vůně balzám je příjemná. Radím vám vyzkoušet.

Foto: před a po

Hue 10 Coppery, příklad zbarvení vlasů.

Fotky před a po nanesení odstínu 12 Brown burgund.

Na fotografii před a po dívce se použil odstín z palety 09 Zlatá hnědá.

Paleta barev tónovaného balzámu Belita Color Lux

Color Lux Color Balm je kosmetický prostředek, pomocí kterého můžete barevně a jemně zbarvit kudrlinky, což jim dává nejsvětlejší a sytější barvy.

Výrobek má jedinečné složení, které nepoškozuje strukturu vlasů, je obohaceno speciálními přírodními oleji, které přispívají k vyrovnání pramenů.
Jak používat balzám, jak vybrat ten správný odstín a mnohem více, co se z tohoto materiálu můžete naučit.

Popis

Color Lux Color Balm byl vyvinut bieloruskou společností Bielita, která se nedávno objevila na trhu s kosmetickými výrobky.

Značka Bielita je sama sebou jako výrobce přírodní kosmetiky a je třeba poznamenat, že se s uvedenou funkcí zcela vyrovná.

Firma nabízí svým zákazníkům velký výběr produktů pro péči o obličej a vlasy - krémy, masky, šampony, balzámy a podobně. Šampony odstínů zaujímají samostatné místo v této sérii.

Tento jedinečný nástroj přidá ke svému obvyklému obrazu zvláštní kouzlo a umožňuje vám rychle a bez negativních důsledků naplnit kudrlinky zrcadlovým leskem a dát jim nový stylový odstín.

Balzám má lehkou příjemnou vůni, stejně jako regenerační efekt. Rozsáhlá barevná schéma poskytuje vynikající příležitost najít přesně ten odstín, který bude nejlépe kombinován s vaším vzhledem a osobními preferencemi.

Chcete-li dosáhnout požadovaného výsledku barvení, stačí provést jediný postup pomocí balzámu. Výrobek poskytuje nejen jemnou péči o pokožku hlavy a kudrlinky, nezpůsobuje alergické reakce a nepoškozuje chloupky, ale také zajišťuje potřebnou péči o vlasy.

To je zajištěno nepřítomností amoniaku a peroxidu vodíku ve výrobku, což velmi negativně ovlivňuje zdraví zámků.

Popisovaný přípravek je k dispozici v lahvích o objemu 100 mililitrů. Na každém balení produktu jsou rovněž uvedeny podrobné pokyny pro použití. Formulářem uvolnění produktu je balzám s velmi pohodlnou konzistencí, snadno rozmístěný v zámcích. Nástroj se nerozšíří a není nakloněn k tomu, že zůstane na oděvech ošklivé značky.

Video o tónování balsamu Belita Color Lux

Barvy odstínu šampónu Irida v tomto článku.

Složení

Balsam Color Suite vás potěší svým přirozeným složením, ve kterém je dostatečný počet složek rostlinného původu.
Takže, pečlivě přezkoumáme balení zboží, najdeme na něm výčet takových cenných komponent:

 • bambucké máslo (shea);
 • olivový olej;
 • kyselina citrónová.

Kombinace těchto složek dodává vlasovým folikulům výživu a posiluje jejich strukturu. Pomocí nástroje na tónování se při příštím použití ještě nepodaří použít kondicionér nebo balzám, protože nebudete potřebovat. Vlasy se stanou měkkými, ušlechtilými a budou snadněji hřebeny.

Kromě toho budou barevné pigmenty odstínu pevně uchyceny ve vlasech a nebudou tak zrychleně vyhozeny z kadeří.

Obecně platí, že účinek použití přípravku postačí pro 5-6 šamponování.

Pokyn

Doporučujeme vám poslouchat doporučení odborníků ohledně správného používání balzámu Color Lux. Pomáhají vám provádět barvení co nejsnadněji a nejúčinněji, protože dosáhnete přesně toho, o čem sníte.

Pokud máte středně dlouhé vlasy, pak 100 mililitrů výrobku (jedna trubka) bude více než dost pro tří až čtyři barvení.

Vezměte prosím na vědomí, že v krabičce s balzám neexistují rukavice, které by chránily vlasy před barvivem, takže budete muset tento problém vyřešit sami.

Měli byste také připravit kontejner pro míchání barviva a kartáče pro nanášení produktu na vlasy.

 1. Opláchněte vlasy dobře šamponem. Můžete použít obvyklé balzámy kondicionéry.
 2. Suché kudrlinky osušte ručníkem (ale odmítněte vysušit).
 3. Stlačte malou část prostředků v misce, pokud máte trochu z toho, můžete vždy přidat a nebudete ji znovu naplnit.
 4. Pomocí hřebenu nebo prstů rozemlete balzám na vlasy, je důležité oddělit kudrlinky s malými prameny.
 5. Zkrojte kudrlinky s řídkým hřebenem. Nechte agenta pracovat třicet až čtyřicet minut.

Nyní, praktické doporučení pro dívky, které budou používat tmavé odstíny balzámu a přežijí tak, aby pokožka hlavy není špinavá. Po uplynutí deseti minut od nanášení barviva aplikujte na běžné balzám na kadeře a jemně jej protřete na kůži hlavy. Bude třeba znovu pečlivě pokořit kudrlinky.

Po uplynutí uvedeného času byste měli vlasy vypláchnout velkým množstvím běžící (ale ne velmi horké) vody.

Ale nevyfouchejte vlasy! Použijte pro tento účel starý ručník (jako součást barviva bude následně na něm zůstat a těžko se ho zbavíte).

Paleta barev

Zpočátku bylo v hlavním barevném schématu pouze dvacet odstínů (z nich bylo připraveno čtrnáct pro barvení přírodních vlasů, tři byly určeny k osvětlení a tři pro barvení šedých vlasů).
V tomto okamžiku je paleta poněkud diverzifikovaná a doplněna následujícími odstíny:

 • Mahagon;
 • Marhule;
 • Ořechová hnědá;
 • Teplý kaštan.

Na fotografickém odstínu orhovo - světle hnědé


Značka šamponu pro rozšíření vlasů se dozvíte z obsahu tohoto článku.

Pokud jste si nikdy předtím nenaltilovali kudrlinky, můžete použít tyto odstíny tónového balzámu Color Suite:

 • tón 1 - skořice;
 • v tónu 3 - mahagon;
 • tón 4 - písek;
 • tón 5 - karamel;
 • tón 8 - mléčná čokoláda;
 • tón 9 - zlatavě hnědá;
 • tón 2 - koňak;
 • tón 7 - tabák;
 • tón 6 - světle hnědá;
 • tón 10 - měděná-hnědá;
 • tón 11 - kaštan;
 • tón 12 - hnědý burgund;
 • tón 13 - tmavá čokoláda;
 • tón 14 - zralé třešně.

Dříve se uchýlil k objasnění? Pak můžete použít tyto tóny:

 • tón 15 - platina;
 • tóny 16 - perleťově růžová;
 • Tóny 17 - Šampaňské A majitelé šedých vlasů mohou pro úspěšné barvení používat následující tóny balzámu:
 • 18 - stříbro-fialová;
 • 19 - stříbro;
 • 20 - béžová.

Výhody a nevýhody

Nyní promluvme o pozitivních a negativních stránkách tohoto odstínu.

Po přečtení recenzí o použití balzámu můžeme usoudit, že pozitivní body jsou obvykle rozlišeny takto:

 • přítomnost velkého množství přírodních složek;
 • po nanesení balzám se kvalita vlasů zlepšuje po celé délce - od kořene k špičce;
 • vlastnosti uvedené výrobcem plně odpovídají konečnému výsledku;
 • pomocí nástroje dosáhnete pečlivé péče o vlasy;
 • problém úspěšně rozdělených konců byl úspěšně vyřešen;
 • díky zvláštní husté struktuře, barva není nakloněna k šíření a je rovnoměrně rozložena po celé délce vlasů;
 • přítomnost široké škály barev pomůže každé ženě vybrat svůj vlastní odstín;
 • po prvním použití odstínového balzámu se vlasy stávají pružnými, měkkými a lehce stylovými.

Ze záporných aspektů zákazníci zpravidla nejsou spokojeni s tím, že:

 • balzám se rychle vymyje vlasy (po 5-6 aplikacích);
 • někteří nejsou spokojeni s vůní výrobku;
 • V sadě nejsou žádné rukavice, což vytváří zbytečné nepohodlí.

Můžete koupit tint balzám Color Suite v každém kosmetickém obchodě za cenu 150 rublů za balení.
Zboží můžete také objednat prostřednictvím online zdroje (z oficiálních webových stránek výrobce nebo v jakémkoli online obchodu).

Nejlepší špičkové nože na vlasy.

A tento článek je o ostřích pro stříhání vlasů: jak upravit, jak ostřit, které jsou lepší.

Recenze

Zveme vás k tomu, abyste se seznámili s recenzemi zákazníků, kteří již tento nástroj používali a kteří jsou ochotni sdílet své dojmy.

Recenze 1. Katerina.

Několik měsíců jsem pravidelně užíval tento balzám. Vliv byl vždy velmi spokojen. Přestože je nutné produkt udržovat na vlasy poměrně trochu, mírně přesahuji tento ukazatel a udržuji výrobek na vlasu asi půl hodiny. Po tomto barvení vlasy začaly svítit, měkké na dotek a stín se vždycky projevuje přesně tak, jak jsem chtěl.

Naposledy jsem koupil 8 tónů (hnědé). Všiml jsem si, že barva vyšla o něco tmavší než barva uvedená na obalu. Uchovává se na čtyři nebo pět promývání. Jedinou významnou nevýhodou pro mne v tomto kosmetickém produktu je, že při mytí barvy se změní přechod z barevných konců na kořeny.

Přezkum 2. Doufám.

Již osm let, jak jsem upřednostňoval zbarvení tónů na konvenční barviva. Během této doby jsem nikdy nelitovala moje volba. Po zbarvení kudrlinky získávají takový nádherný lesk, který nelze s žádnými jinými kosmetickými výrobky dosáhnout. Navíc je lék ideální pro odstranění šedých pramenů. Můj způsob barvení je následující - aplikuji balzám na kadeře a pak jdu spát. Tak dosáhnu nejvíce nasycených barev. Při každém mytí hlavy je výrobek postupně vymyt. Moc se mi líbí okamžik, kdy produkt nezanechává na pokožce a oblečení žádné viditelné stopy. Efekt trvá asi měsíc.

Recenze 3. Margarita.

Tónovaný balzám Color Lux je můj oblíbený kosmetický výrobek. Ve prospěch jeho výběru hovoří rozsáhlá barevná paleta, stejně jako pohodlná konzistence kompozice, která je rovnoměrně rozložena přes vlasy. Položil jsem nápravu na kadeře a nechal to pracovat asi třicet minut. A aby byl účinek ještě výraznější, nutně mám zabalit hlavu polyetylenem nebo ručníkem. Po celou dobu používání tohoto výrobku jsem nikdy nebyl zklamán.

Dá se shrnout, že odstín balsam Color Lux je kosmetický výrobek, který neúnavně uspokojuje své klienty s vysokou kvalitou, stejně jako vzhled stále více barev.
Při pravidelném používání výrobku bude vybraný tón dlouho trvat na kadeře.
Navíc budete mít zámky s potřebným zotavením a výrazně zlepšíte jejich vzhled.

Barevný odstín Belita Color Lux s vlastnostmi masky

Ahoj všichni!
Bude to o mém nejoblíbenějším odstínu bílého původu Belita Color Lux
Sliby výrobce:
Balzámy odstínů "COLOR LUX" jsou pečlivě a efektivním prostředkem k dosažení módní barvy vlasů: barvící pigmenty nepoškozují strukturu vlasů, jsou dobře udržovány pomocí kožní váhy povrchové vrstvy vlasů; přírodních olejů tvoří strukturu vlasů.
Jas jasu barvy vlasů - je dosaženo již po jediném postupu barvení vlasů
Zlepšení struktury vlasů - díky olivovému oleji a karitu ve složení balzámů
Během barvení nedráždí pokožku hlavy - kvůli nepřítomnosti amoniaku a peroxidu vodíku
Umožňuje experimentovat s odstíny a změnit barvu vlasů tak často, jak chcete, bez poškození vlasů.
Tónovaný balzám se po 4 až 6násobných odstávkách vyrovnává rovnoměrně, bez ostré hranice mezi barvenými a nenatřenými vlasy, aniž by se projevil výrazný efekt "regrown kořenů"
Umožňuje vám prodloužit dobu mezi barvami odolnými vůči barvám - vyhlazováním hranice mezi barvenými a převrácenými oblastmi vlasů, což vrací jas barev.

Právě včera jsem koupil další balíček! Byl to nejtmavší odstín předložené:

Kaštan. No, podívejme se, co z toho vychází, protože v létě byl na mě vzal mahanský stín bez předběžného objasnění, ale pak se vlasy vyhořely.

Nepamatuji si nákupní historii tohoto balzámu. zkusili balzám různých značek a zastavili se v nejlepším případě. Cena 120-150 rublů.
Dívky, prostě tě zbožňuju! Funguje jako tónování a jako maska ​​pro péči.
Vlasy po jednom mytí:

Fotografie ukazují můj oblíbený odstín - hnědý Burgundsko, zajímavý a mnohostranný) Mimochodem, vůně až do dalšího praní je obsedantní, manžel řekl, že to voní jako barva. Nikdy v životě jsem nezakryla vlasy, zvláště doma.
Konzistence je tlustá:

Říkám vám, jak jsem se snažil aplikovat. Snažil jsem se okamžitě po umývání na čisté a bez vlasů a nebylo to příliš účinné. Nejlepší je aplikovat na zcela suché a čisté vlasy. Výrobce píše, že po balzám není nutné vlasy umývat šamponem, ale umývám to, protože dělá kořeny těžší a my to zbarvíme přímo z kořenů! Současně se snažím nepadnout na pokožku hlavy. tam silikon a parabeny.

Složení: voda, cetearylalkohol, ethoxydiglykol, cetrimonium chlorid, propylenglykol, bambucké máslo (Shea) Olivový olej, dimethikon, gidrooksitsellyuloza, kyselina citrónová, parfém složení (Hydroxyisohexyl 3-cyklohexen karboxaldehyd), methylparaben, propylparaben, HC Yellow 2, HC Red 3, HC modrý 2, 4-hydroxypropylamino-3-nitrofenol, N, N-bis (2-hydroxyethyl) -2-nitro-p-fenylendiamin, disperze fialová 1, disperze černá 9.
Pravděpodobně každý, kdo barví vlasy, ví takový stav, když "vlasy žádají o barviva"?
Takže i moje vlasy se stávají) A proto ve skladu jsou vždy 1-2 balení balzámu. Pokud balzám / tonikum nevysušíte vlasy, pak se nebojte ho používat tak často, jak chcete. Horší, když jsou vlasy prázdné.
Děkuji všem za pozornost!

Balzámový odstín Bielita-Vitex

Vzhled v moderním světě je charakteristickým znakem člověka. V současné době je třeba pečlivě sledovat a věnovat pozornost nejen oděvu, ale také účesu. To je důvod, proč mnoho žen experimentuje s jejich vlasy všemi možnými způsoby. Řezání, curling, zbarvení se snaží dosáhnout nejlepšího výsledku. Při hledání vysoce kvalitních kosmetických přípravků se obrací na kosmetický trh, kde dlouhou dobu je jedna z vedoucích linií obsazena běloruskou kosmetikou. Je proslulá nejen svou demokratickou cenou, ale i vysokou kvalitou a efektivitou.

Vlastnosti běloruské kosmetiky

Běloruská společnost TM Belita Vitex se specializuje na širokou škálu kosmetiky. Mezi nejoblíbenější patří výrobky na vlasy. Mezi nimi můžete najít šampony, masky a tónové balzámy.

Všechny prvky výrobků jsou založeny na ověřené inovační formulaci, která se skládá téměř z přírodních složek. Hlavní mezi nimi je přírodní kozí mléko. Kompozice také obsahuje aloe, heřmánkový, lipový extrakt, včelí vosk. K těmto bylinným přísadám často přidávají esenciální oleje, které působí nejen aromatické, ale i terapeutické funkce. Kromě toho kombinace olejů a základních prvků přispívá k výživě pokožky hlavy, stejně jako posiluje strukturu vlasů (díky hojení mikrotrhlin).

Podobné vlastnosti jsou pro většinu výrobků společnosti typické, včetně barvení tónováním. Proto je možné barvit vlasy docela jasně, aniž byste je poškodili. Dá se říci, že hlavními výhodami tohoto produktu jsou bezpečnost a zlepšující zdravotní účinek na vlasy a epidermis hlavy.

Po použití balzámu se vlasové desky stanou hladšími a rovnoměrnějšími, kudrlinky získají zdravý lesk. Prostředky pro kozí mléko aktivně stimulují vodní bilanci v složení chloupků, což zabraňuje suchu, zlomení a vzhledu dělených konců. Díky zvýšené výživě kůry a medulky vlasů dochází k zpevňování, což vede ke zvýšení objemu vlasů. To také přispívá ke zlepšení výživy kořenů, další funkcí je stimulovat rychlý růst vlasů.

Je třeba si uvědomit obaly, které výrobce také věnoval pozornost. Ačkoli nemá tak velký objem produktu (100 mililitrů), stále to znamená poměrně racionální a ekonomické použití balzámu, protože má bohatý pigment, který dovoluje stín držet až do osmého máchání. Samotná trubka, jak to zaručuje výrobce, stačí na to, aby držely čtyři barvy středně dlouhých vlasů. Produkt má jemný nenápadný zápach, příjemnou konzistenci gelu, která je jednoduše a rovnoměrně rozložena přes vlasy a neteče, naopak - mírně silná

Výrobek se snadno vypláchne, takže na pokožce hlavy ani na vlasy nezanechává žádné skvrny (i přes hustou strukturu a expresivitu pigmentu). Příjemný doplněk k tomu je cenově dostupný balzám, který v kombinaci s výrazným účinkem a mnoha výhodami tohoto výrobku nenechá nikoho lhostejný.

Existuje mnoho výhod, takže není překvapující, že tento produkt získal popularitu u mnoha žen žijících v SNS.

Díky široké škále produktů se společnost snaží rozvíjet každou z nich. Každá možnost má svou vlastní funkci. Výrobky některých sérií jsou určeny k obnově nemocných a poškozených vlasů, jiné jsou zaměřeny na odstranění lupů a jiné jsou určeny pro jemné barvení vlasů. Nejnovější výrobky jsou uvedeny v řádku pro tónování pod názvem "Color Lux". Odstíny gely této skupiny vás přeměňují a zpřehledňují přirozený odstín vlasů. Produkt poskytne měkký výstup z jedné barvy do druhé. Dokáže opravit regrown kořeny.

Paleta barev

Řada balzámů "Color Lux" obsahuje velmi rozsáhlou paletu barev. Tradičně jsou rozděleny do následujících skupin:

 • Odstíny pro vlasy z přírodní barvy, představované v množství 14 kusů. Existují možnosti pro blondýnky, dívky s roztomilými vlasy, ženy s hnědými vlasy a brunetky. Mezi těmito balzamy pro každou dívku snadno najdete vhodnou paletu. Stíny jsou zastoupeny klasickým kaštanovým, karamelovým a skořicovým, ale také celá řada, uspořádaná v gradientním uspořádání - od jemné meruňky až po kaštan.
 • Tři odstíny pro bělené vlasy, jmenovitě: platina, která je na hranici perlové, šampaňské a perleťově růžové, hraničící s jemnou fialkou.
 • Tři barvy pro šedou korekci vlasů. Nejoblíbenější odstín v této sbírce je ashen, protože nepřekrývá šedou barvu, ale zobrazuje barvu v přirozeném a měkkém (ale zároveň nasyceném) tónu.

V blízké budoucnosti společnost Belita slibuje rozšíření sortimentu zvýšením počtu barev v řadě. Společnost se řídí poptávkou kupujících pro své výrobky.

Návod k použití

Ne každý ví, jak používat barevné balzámy. Chcete-li dosáhnout dokonalého výsledku, musíte si přečíst pokyny na obalu. Pokud budete používat tonikum, musíte si umyt vlasy a vlasy vysušit, ale ne zcela - potřebujete trochu vlhkosti. Pokud jsou vlasy mokré, balzám se vypustí vodou a výsledek zbarvení bude smutný.

Balzám "Belita" - péče a tonizace v jedné láhvi

Pokud se vám líbí experiment s vlasy nebo chcete jen obnovit barvu bez použití radikálních opatření, můžete se zajímat o tónový balzám Belita-Vitex "Color Lux". Z tohoto článku se dozvíte, jak tento nástroj může být užitečný, jaká je paleta odstínů a zda existují nějaké kontraindikace pro jeho použití.

Balzámy odstínů nejsou náhodou oblíbené u žen: je to rychlá cesta, jak obnovit barvu vlasů nebo provést nějaké změny ve svém vzhledu, aniž by se uchýlili k drastickým opatřením. V našem článku budeme uvažovat o jednom z těchto produktů - běloruský balzam Belita-Vitex tzv. Color Lux.

Složení výrobků

 • voda;
 • správná barviva (nitrofenol a další);
 • bambucké máslo (shea);
 • zahušťovadla, emulgátory, rozpouštědla a konzervační látky (benzyl a denaturovaný alkohol, methylparaben, propylparaben, hydroxycelulóza atd.);
 • látky pro úpravu vlasů, které jim dodávají lesk a objem (chlorid cetrimonium, propylenglykol);
 • olivový olej;
 • dimethikon;
 • chutí.

Účinky péče jsou skutečně pozorovány: vlasy jsou snadno hřebeny, lesk, vypadají naživu, na dotek - dokonce hedvábné.

Zvláštní funkce

Sliby výrobců jsou velmi lákavé. První věc, kterou společnost Belita-Vitex slibuje uživatelům tohoto výrobku, je dvojí výhoda: oba jsou namalovány v jasných odstínech a zároveň jsou silné a dobře upravené.

Podle tohoto kompozice je toto tónování skutečně velice štědré: neobsahuje ani amoniak ani peroxid vodíku (známý svými agresivními vlastnostmi), ale jsou zde užitečné oleje - olivová bříza nebo, jak se také nazývá shea.

Paleta barev

Celkově je v linii Color Lux reprezentováno 24 barev. Největší množství barev palety (jmenovitě 14) je určeno pro zesílení přirozené barvy vlasů. Toto je:

 • koňak;
 • mahagonová barva;
 • škorice;
 • písek;
 • karamel;
 • světle hnědá;
 • dotek mléčné čokolády;
 • velmi zajímavá barva zvaná tabák;
 • zlatá hnědá;
 • měděná-hnědá;
 • kaštan
 • burgundová hnědá;
 • tmavá čokoláda;
 • zralé třešně

Pro bělené kadeře je několik odstínů, ale jsou velmi krásné: šampaňské, módní perlovo růžová a klasická platina.

Konečně jsou další tři odstíny navrženy speciálně pro tónování šedých vlasů, a to: velmi jemná stříbro-fialová, béžová a stříbrná.

Jak vidíte, paleta je poměrně bohatá, spousta klasických i módních barev, z čehož, pokud je to žádoucí, není těžké najít odstín podle vašich představ.

Způsob použití

Aplikace je považována za velmi užitečnou a jednoduchou: stačí ji položit na čerstvě umyté a mírně osušené vlasy a držet ji asi 30 minut a pak je vypláchnout bez šamponu.

Požadovaný účinek barvení se může měnit snížením nebo zvýšením doby expozice balzám na vlasy samozřejmě v rozumných mezích.

Kontraindikace

Stejně jako u všech barviv není vyloučena individuální intolerance, tak před použitím balzámu "Color Lux" je lepší nejdříve testovat na malé ploše pokožky a podívat se na reakci za den.

Navíc se nedoporučuje používat tento balzám na vlasy, který byl objasněn dříve než 2 týdny předtím.

Výrobce "Belita-Vitex" má další dobrý nástroj, jedná se o balzámovou masku pro barvené vlasy "Color Care". Nejlepším integrovaným řešením bude v časových intervalech mezi používáním odstínů prostředky k použití této balzámové masky.

Takže balzám Belita-Vitex je neočekávaně dobrý pro kategorii masového rozložení. Vzhledem k její ceně (z 120 rublů v on-line obchodech), bohaté paletě barev a efektu péče můžete bezpečně poradit jakoukoli dívku, ženu ve středním věku a dokonce i vaši babičku, jako masku balzám od stejného výrobce.

Colour Lux kolekce od výrobce Belita

Řada Color Lux zajišťuje efektivní a pečlivé zesílení pro dosažení módní barvy vlasů.

Tónování balzámů na barvy vlasů "Color Lux" přispívá k vašemu obrazu šarmu a zdokonalení, zlepšuje náladu.
Ponechte si barvu jen 30 minut a vaše vlasy budou naplněny bohatým leskem jemného odstínu.
Úžasný výsledek bude nepochybně všiml všichni kolem!

 • 20 nádherných odstínů: 14 odstínů pro přirozené vlasy
 • 3 odstíny pro bělené vlasy
 • 3 odstíny pro šedé vlasy

Tónovací balzám "COLOR LUX" jemné a účinné prostředky pro dosažení módní barvy vlasů:

 • Barvicí pigmenty nepoškozují strukturu vlasů a přírodní oleje vyrovnávají strukturu vlasů
 • Jas jasu barvy vlasů - je dosaženo již po jediném postupu barvení vlasů
 • Zlepšení struktury vlasů - díky olivovému oleji a karitu ve složení balzámů
 • Během barvení nedráždí pokožku hlavy - kvůli nepřítomnosti amoniaku a peroxidu vodíku
 • Umožňuje experimentovat s odstíny a změnit barvu vlasů tak často, jak chcete, bez poškození vlasů.

Stínicí balzám se po 4-6násobném promytí rovnoměrně vyprázdní, aniž by došlo k ostrým hranicím mezi barvenými a nevyléčenými vlasy, aniž by se projevil výrazný efekt "regrown kořenů".
Umožňuje vám prodloužit dobu mezi barvami odolnými vůči barvám - vyhlazováním hranice mezi barvenými a převrácenými oblastmi vlasů, což vrací jas barev.

Doplnění řady Color Lux - barvené masky na vlasy s moderní paletou odstínů s arganovým olejem a fytokeratinem.

Arganový olej je jeden z nejvzácnějších a nejhodnotnějších olejů na světě.
Hodnota tohoto oleje je ve svém jedinečném složení bohatém na vitamíny A, E, F, nenasycené mastné kyseliny, antioxidanty, díky nimž arganový olej obnovuje dokonce i těžce poškozené vlasy, což je činí učeným.
Aktivně vyživuje, intenzivně zvlhčuje, chrání vlasy před negativními účinky UV záření (foto-stárnutí) a další destruktivní faktory prostředí.
Po nanesení olejové arganové vlasy se stává silnější, zdravější, měkčí, elastické.

Phytokeratin - keratin izolovaný z rostlinného zdroje (bílkoviny a aminokyseliny z pšenice, sójových bobů a kukuřice) - proniká hluboko do vlasů a obnovuje vnitřní keratinovou vrstvu, zajišťuje výživu a zvlhčení vlasů zevnitř, vlasy jsou zdravé a poslušné a pomáhají obnovit jejich sílu a lesk.

Tónovací balzamové masky "Color Lux" dodají vlasům nejen jas barvy, ale také vynikající péči!

Tónovaný balzám Belita Color Lux a jeho paleta

Color Colour Balm je kosmetický přípravek, s nímž můžete jemně a efektivně obnovit barvu vlasů. V jeho složení jsou barvicí pigmenty, které nepoškozují strukturu vlasů, stejně jako přírodní malina, jejíž činnost je zaměřena na vyrovnání pramenů. Olivový olej má regenerační a vyhlazující účinek a bambucké máslo jim dodává lesk a ochranu. Pokud používáte tento kosmetický přípravek pravidelně, získáte požadovaný odstín.

Popis

Složení balzámu Color Lux obsahuje složky, které nedráždí pokožku hlavy. Po 4 až 6 promytích se barva ztratí. Tónování barvy dokonale vyhlazuje linii mezi regrown kořeny a barevné kudrlinky. Není tedy třeba používat další kondicionér na vlasy.

Ottenochny balzám Belita Color Lux je běloruským vývojem. Má příjemnou vůni a regenerační efekt. Během vývoje používali odborníci přírodní ingredience a oleje rostlinného původu. Společně vyživují vlasové folikuly a zpevňují strukturu pramenů. Při následném praní vlasů nevyžaduje výživný balzám a kondicionér žádný smysl.

Barvicí pigmenty nemají škodlivý účinek na vlasové vlákna a také jsou bezpečně připevněny k jejich povrchu. Oleje přítomné v hejnu se podílejí na posílení stínu a také na vlasy, lesk a zářivost. Použitím tónového balzámu Color Lux můžete nanášet šedé prameny.

Na balzám pro barvení videa Belita Color Lux:

Vzhledem k tomu, že složky léčiva mají pozitivní účinek na stav vlasů, mohou být aplikovány průběžně. Tak může každá dívka experimentovat a změnit odstín vlasů. Po prvním postupu můžete získat požadovaný odstín. Barva se však i po 3 - 5 letech promyje rychle. Pomocí tohoto balzámu, stejně jako barevného šampónu Rocolor, není žádný přechod od regrown kořenů k barevným zámkům.

Výhody barvy Color Lux jsou následující:

 • v kompozici jsou pouze přírodní složky;
 • péče o komplex působí na celou délku: od kořene k špičce;
 • úplné splnění specifikací, které výrobek deklaroval;
 • jemná péče;
 • žádné rozdělené konce;
 • silná struktura tak, aby se barva nerozšířila a rovnoměrně barvila celou hlavu vlasů;
 • široká paleta odstínů.

Bezprostředně po prvním použití tonizačního balzám budou barevné vlasy pružné, měkké a snadno položené.

Ale co je maska ​​na vlasy s želatinou a balzámem, pomůže porozumět informacím z tohoto článku.

Pro ty, kteří chtějí znát rozdíl mezi balzámem a vlasovým kondicionérem, měli byste přečíst obsah tohoto článku.

Přečtěte si více o balzám na vlasy, pokud si přečtete informace z tohoto článku: https://soinpeau.ru/volosy/kraski/ottenochnyj-balzam-dlya-volos-estel.html

Pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak používat šampon, stojí za to číst obsah tohoto článku.

Paleta

V paletě tónového balzámu Belita Color Lux je velký počet barev.

Celkem 24:

 1. 18 pro přirozenou barvu vlasů;
 2. 3 pro poškozené, bělené kudrlinky;
 3. 3 pro tónování šedých vlasů.

Návod k použití

Uvažovaný přípravek se prodává v lahvičce o objemu 100 ml. Stačí 2-3 aplikací. Pokud je směs vytištěna, nezkazí se. Takže můžete použít více než jednou a nemusíte se starat o účinnost. Před použitím barviv by měly být vlasy důkladně omyty a zabaleny ručníkem.

Vezměte malé množství barevného výrobku a stlačte ho do jakékoliv nádoby. Ujistěte se, že máte na ruce rukavice, protože kůže může zůstat stopami barviva. Pomocí štětce na vlasy rozmíchejte balzám na tón Belita po celé délce. Doba působení barviva je 30 minut.

Na video instrukci o použití barvy bělidla Color Lux White tint:

Pokud žena používá tmavé odstíny, ale zároveň nechce skvrnit pokožku hlavy, pak byste měli použít následující recept. Po 10 minutách po nanesení nátěru je třeba rozdat obvyklý výživný balzám na vlasy. Zároveň opatrně protřete kořeny vlasů.

Po této době důkladně omyjte vlasy bez použití šampónu. Omyjte barvivo, dokud není voda čistá. Pouze toto kritérium naznačuje, že balzám je zcela vymyt z vlasů a jsou naprosto čisté. Chcete-li utřít vlasy, je lepší použít starý ručník, protože barevné prameny mohou zkazit nový výrobek.

Můžete také zajímat, jak používat suchý šampon.

Ale jaké recenze šamponu pro rozšíření vlasů existuje, je zde uvedeno v článku.

Jaké jsou poměry mumií vlasového šamponu? pomozte pochopit informace z tohoto článku.

Ale jaké vitaminy pro vlasy v ampulích v šamponu je nejlepší použít. podrobně uvedeno v článku.

Přečtěte si více o recenze šampon loreal profesionální, můžete zde, po přečtení obsahu článku.

Recenze

 • Ksenia, 24 let: "Používám tento výrobek několik měsíců. Velmi spokojen s výsledkem, protože balzám dokonale natírá všechny vlasy. A ačkoli je třeba, aby to nebylo tak dlouhé, jen v případě, že jsem ji umyla 30 minut po aplikaci. Po takovém malování moje vlasy svítí, měkké na dotek a barva se vždycky ukáže tak, jak to chci. Používá se pro malování odstínu 08, hnědé. Otočil jsem se trochu tmavší než je uvedeno na obalu, ale přesto jsem spokojen s výsledkem. Získaný výsledek byl nezbytný pro 4-5 promývání. Jedinou nevýhodou je, že když je barva vyplavena, mám zřejmý přechod z převrácené vlasy na barvené tipy. Po opláchnutí nezůstane žádná stopa. Dávám to jako obyčejný příčesek. Jedna trubka je pro mě dostačující 2 barvy - mám dlouhé a husté vlasy. Samozřejmě, že barva má sladěnou barvu delší, ale zároveň vlasy nemají žádný škodlivý účinek. "
 • Margarita, 35 let: "Už 8 let používám stínicí balzám. Po celou tu dobu jsem nikdy nelitovala moje volba. Po natírání se vlasy stávají měkkými, lesklými a živými. Balzám se navíc vyrovnává šedými prameny. Položil jsem produkt na vlasy a pak jsem šel do postele. To vám umožní získat bohatší odstín. Balzám se umyje každý šampon. To, co se mi líbí, je skutečnost, že barvivo nezanechává zbytky na oděvu a kůži. Mám dost barvy po celý měsíc. "
 • Irina, 39 let: "Opravdu se mi líbí balzám na béžovou barvu Belita, protože má širokou paletu odstínů. Aplikační proces je velmi snadný, protože kompozice rovnoměrně zabarvuje všechny vlasy. Balzám si vlasy na půl hodiny. Ujistěte se, že ho ohříváte polyethylenem a ručníkem. "

Color Lux Belita Balm je kosmetický výrobek, který nikdy nezaniká svým zákazníkům v nových a zajímavých barvách. Při trvalém použití bude výsledná barva trvat mnohem déle. Kromě toho, že vlasy získá požadovaný odstín, také zlepší své zdraví a získá atraktivní vzhled.

Doporučujeme také, abyste se podrobněji seznámili s paletou Tónových tónování balzámů.

Pro Více Informací O Suché Vlasy