logo

Skupina

Cílem koncepce je přinést lidem radost z prodeje a spotřeby produktů vytvořených společností.

Profesionální vlasová kosmetika Concept byla vyvinuta německými odborníky a plně vyhovuje vysokým evropským standardům. Všechny výrobky jsou vyráběny v Rusku a pravítka a sortiment byly vybrány s ohledem na ruské specifika a požadavky ruských spotřebitelů!

Přenos výroby do Ruska pod kontrolou německých kolegů pomohl zajistit dostupné ceny pro kosmetiku Concept a udržoval vysokou úroveň kvality výrobků!

Rozsáhlá řada vysoce kvalitních produktů péče o vlasy společnosti Concept se neustále rozšiřuje a pokrývá všechny hlavní skupiny profesionální vlasové kosmetiky:

 • péče;
 • léčba a intenzivní zotavení;
 • barvení, tónování, vyjasnění, laminování;
 • styling;
 • perm.

Cílem koncepce je vytvořit cenově dostupnou a zároveň vysoce kvalitní kosmetiku pro vlasy. Rozsáhlý sortiment, efektivita, dostupnost a snadné použití učinily kosmetikou Concept populární v domácnosti!

Užitečné články o konceptu:

Koncept - profesionální vlasová kosmetika

Produkty Concept se prodávají v mnoha obchodech. Výběr výrobků je poměrně široký. Mezi nimi jsou nástroje pro stylingové kadeřnictví, péči a samozřejmě i barvení. Vysoce kvalitní vlasové výrobky se prodávají za dostupné ceny a jsou navrženy tak, aby řešily různé problémy.

O konceptu

Concept je ruská společnost ovládaná německou společností Essem Hair GmbH. Výrobky vyrobené podle evropských norem jsou podrobeny dermatologické kontrole. Skládá se z komponent přinesených z Německa. Vzhledem k tomu, že společnost sídlí v Rusku, má produkt přiměřené ceny a zároveň se vyznačuje vysokou kvalitou. Mezi produkty této značky patří šampony, balzámy, výrobky pro laminování, masky, sérum, gely, stylingové pěny, barvy, tónované šampony.

Výhody produktů společnosti Koncepce:

 • Dostupnost Výrobky se prodávají v kosmetických prodejnách, kosmetických salonech i v odděleních s domácími chemikáliemi. Pokud si přejete, můžete si koupit zboží v internetovém obchodě.
 • Dobrá kvalita. Existuje mnoho pozitivních hodnocení produktů Concept na internetu. Oblíbené šampony pro obnovení kudrlin.
 • Obrovský výběr finančních prostředků. Značka nabízí výrobky pro péči o vlasy a stylingové výrobky. Navíc existují linky určené pro muže a pro ženy.

Nevýhody produktů zahrnují pouze cenu. To je v průměru. Samozřejmě, že na trhu jsou také levnější výrobky, ale jsou stejně dobré jako nástroje společnosti Concept?

Péče o vlasy Pravítka:

Krása Curls. Tato série bude vyhovovat majitelům kudrnaté kudrlinky. V něm najdete šampon, masku a stylový krém. Prostředí dokonale hydratuje a vyživuje kudrlinky.

Biotech - linka vytvořená na základě přírodních složek. Výrobce nabízí 3 odrůdy: produkty, které jsou založeny na arganovém oleji, komplexu vitamin-keratin a řas. V sestavě jsou masky, šampony, balzámy, kondicionéry, séra, tekutiny, krémy.

Blond výbuch - série pro spravedlivé vlasy. Pomocí nástrojů z tohoto řádku se můžete zbavit žlutosti kudrlin.

Prostředky z linky Zelené linky pomohou naplnit nedostatek živin a vlhkosti po použití styler a vysoušeč vlasů. Jedná se o šampony, balzámy, masky, oleje, lotiony v ampulích, nezmazatelné séra pro špičky. Mohou být použity lidmi s lupinami, mastnými vlasy, citlivou kůží, seborrheou.

Masky pro obnovu a výživu kudrlin s přírodními oleji jsou v linii Fusion.

Pro prodlužování vlasů jsou k dispozici vhodné prostředky z řady Hair Extension.

Pro každodenní péči o vlasy odborníci společnosti vyvinuli řadu živých vlasů. Má balzámy, šampony, spreje, kondicionéry, masky.

Řada SPA obsahuje 3 nutriční masky: s mátovým olejem, ylang-ylangem a skořicí. Obnovují a vyživují suché kadeře.

Série určená pro barvení a stylové kadeře

Mezi mnoha výrobky vyráběnými značkou Concept jsou nástroje určené k vytvoření stylového a krásného účesu. Stylovací nástroje fixují vlasy a udržují kudrliny po celý den a prostředky pro barvení kudrlinky jim dávají požadovanou barvu.

Shine Curl. Prostředky pro upevnění kudrlin. S jejich pomocí můžete vytvářet spirálové a svislé kudrlinky. V tomto případě kudrlinky svítí a vypadají elasticky. Složení prvků obsahuje prvky, které chrání vlasy před poškozením při kadeří. V řadě se nachází řada vlasů s biologickým složením. Po jeho použití efekt trvá asi 1,5 měsíce. Linka obsahuje výrobky pro dlouhotrvající curling, pro rovné vlasy obtížně se zvlněné, pleťové vody pro péči o kadeře.

Fresh Up - řada barevných balzámů. Představuje různé barvy: hnědé, červené, měděné, světle hnědé, černé. Mohou být použity jak samostatně tak, aby vlasy měly bohatý odstín a udržovaly barvu po barvení.

V sérii Art Style najdete vše, co potřebujete pro styling vlasů: smetanový vosk, lak, pěna, gel, textura vosk. Všechny prostředky dělají svou práci dobře.

Pro barvení a laminování vlasů nabízí značka řadu Profy Touch. Obsahuje barvivo na vlasy bez amoniaku, barvivo na řasy a obočí, stejně jako laminovací soupravy.

Kosmetika pro muže od značky Concept

Linka pro muže se nazývá Men. Představuje prostředky k péči o ředění a šedivění vlasů. Všechny výrobky jsou navrženy tak, aby splňovaly charakteristiky vlasů a skalpů. Linka obsahuje:

 • Šampon pro obnovení vlasů. Nástroj zvládne přebytečné mastné vlasy, zpomaluje ztrátu vlasů, zlepšuje krevní oběh. Obsahuje chitosan, který má antifungální účinky.
 • Tampónový šampon Koncept. Poskytuje lesk lesku, posiluje vlasy a obnovuje jejich strukturu. Neustálým používáním přípravku klesá množství lupů.
 • Šampon proti lupům. Pomáhá eliminovat houby, čistí pokožku hlavy od špíny. Výrobek mohou používat majitelé mastných a normálních vlasů.
 • Modelovací pasta je nezbytná pro fixaci vlasů, nevytváří efekt tuku.
 • Nástroj pro obnovení barev zpomaluje vzhled šedých vlasů, obnovuje přirozené barvy pramenů. Šampon by neměl používat majitelé červených a bílých vlasů.

Koncepce kosmetických přípravků

Mary zpětná vazba:
Pro celou rodinu budu šampon Concept Deep Cleaning šampon pro hluboké čištění. Má příjemnou vůni a obvyklou gelovou strukturu pro šampony. Mimochodem, my třílitrová bublina trvá 1,5 měsíce. Velmi dobře umyl hlavu (bez problémů vypláchne olejové masky a ne všechny šampony to dělají). Po použití tohoto výrobku vlasy svítí a dobře se chlubí. Radím vám vyzkoušet.

Natalia:
Koupil šampon společnosti Concept s arganovým olejem. Je to v pohodlné láhvi, má neobvyklý pach léků. Po šamponování vlasů nic necítí. Opravdu se mi líbilo, že po umytí vlasů vlasy vypadají drobivě, září a nevysušují.

Zpětná vazba Kariny:
Mám suché vlasy. Takže se mi nelíbí, když elektrifikují a roztahují se za hřebenem. Chcete-li se zbavit tohoto problému, koupil jsem masku Concept Live Hair Intese opravu s medem pro suché a poškozené vlasy. Po třech aplikacích se vlasy opravdu změkčily a přestaly se dostat k hřebenu. Výsledek je velice potěšen.

Zpětná vazba Nastya:
Šampon Zelená linie vypadávání vlasů Redukující a stimulující šampon zastavil ztrátu vlasů. Samozřejmě kromě šamponu jsem pil vitamíny a masky na pokožku hlavy. Výsledek mi vyhovuje.

Koncept - profesionální vlasová kosmetika

Profesionální produkty péče o vlasy "Koncept". Vyberte ten správný z katalogu a objednejte si na našich webových stránkách. ✓ Úřední sklad. ✓ Dodání kurýrem v Moskvě a Petrohradě. ✓ Odjezd do Ruska.

Odůvodněné ceny od oficiálního distributora

Internetový obchod Hair Market představuje všechny oblíbené produkty společnosti Concept. Nákup od nás získáte:

 1. Originální kosmetika;
 2. Rychlé dodání;
 3. Garantované "spravedlivé" ceny.

O značce

Profesionální značka Concept patří společnosti CLEVER COMPANY. Jedná se o společný podnik s německými vývojáři a technologiemi. Celá produkce je v Rusku. Díky tomu je společnost schopna udržet cenovou úroveň a dostupnost produktů při zachování naprosto evropské kvality! Rozsah a kvalita výrobků již ocenily tisíce profesionálních salonů v Rusku iv zahraničí. Získejte vše, co potřebujete k vytvoření krásných a zdravých vlasů: od produktů pro barvení a péči o styling!

Bonusový program

Registrovaní zákazníci účtují 4% částky šeku na bonusový účet v "osobním účtu". Bonusové ruble jsou účtovány na všech produktech (s výjimkou speciálních nabídek) a mohou platit až 50% dalšího nákupu.

Vlasová kosmetika Koncept: osobní názor

Koncepční produkty pro vlasy nejsou široce známé mezi "chlupatými" fashionisty ze slova vůbec. Značka se však nevztahuje na masový trh zboží. A mezi profesionálními firmami se na seznamu nejčastěji objevují další známé výrobky péče. Pravděpodobně mě to při výběru "mé" vlasové linie zahrálo.

Toto je článek autora. Tento text není reklama a popisuje osobní zkušenost autora daného materiálu.

V jednom ze specializovaných prodejen jsem požádal o "něco velmi efektivního a za rozumnou cenu." Cílem bylo zachránit polomrtvé vlasy. Situace byla velmi smutná: v sobě tenké vlasy uprostřed délky se změnily v dráty. Existovalo několik nejvíce předvídatelných důvodů:

· Denní foukací sušička

· "Hot meeting" s usměrňovačem a curlingem neustále několikrát týdně.

· Současně jsem nebyl "chráněn" tepelnými ochrannými prostředky.

· Lacný lak na vlasy

· Pokouší se očesat opotřebovanou strukturu na hlavě.

· Extrémně vzácné jmenování kadeřníků.

· Extrémně vzácné jmenování kadeřníků.

To je minimum hříchů, jejichž výsledkem byl výsledek - křehké, neomylné zámky. V tak závažných případech není možné uložit na SOS-media, ale hlavním úkolem bylo najít vlastní. Mým prvním krokem bylo rozloučení s mrtvými centimetry.

Tip: Výrobci vlasových produktů, které slibují obnovit již mrtvé vlasy, vždy ozdobte. To je mýtus. V každém případě se budete muset rozdělit s mýdlem. Pokud je příliš málo obytných pozemků, a dramaticky pod chlapcovým účesem se vůbec nehodí - dělám vše postupně.

Musel jsem čekat více než šest měsíců, abych se úplně zbavil suchých konců a odřízl 2-3 cm za sezení. Ale to musí být varováno pánovi - někteří budou rádi, že okamžitě odříznou 10 centimetrů "extra".

V obchodě profesionální kosmetiky pro vlasy po žádosti "levnější" nabízí společnost Concept. Potřebná ochrana, prevence a obnovení škod. V důsledku toho jsem odešel s třemi produkty:

· Koncept kondicionér na vlasy Tepelná ochrana a zvlhčení - 330 r s 200 ml.

· Koncept Bio-Keratin Laminage Gel. Pokud v ruštině - gel pro bio-laminace doma. Cena - jen přes 500 r za 200 ml.

· Známý sérový zotavení Koncept "Krystaly lesku" - 400 r na 100 ml.

Tato společnost má poměrně bohatou škálu produktů, ale povím vám jen o tom, co jsem zkoušel sám. Začnu od konce.

Obnovovací sérum "Crystals of Shine" je produkt řady Top Secret značky Concept.

Nástroj je navržen tak, aby šetřil běžné vlasy, stejně jako pro každodenní péči. Vhodné pro všechny typy. 2-3 kapky (ne více!) Měly by být aplikovány na průměrnou délku pramenů s lehkými pohyby. Je lepší zaměřit se na oblasti od středu až po konce vlasů. Aplikuje se na čisté ručníky vysušené prameny a ihned po vyschnutí vysoušečem vlasů. Je také možné distribuovat několik kapiček po celý den pro zachování přirozeného lesku.

· Zvlhčující. Ve skutečnosti sérum poskytuje vlhkost vlasům po celý den. Chci se neustále dotknout mých vlasů.

· Kudrlinky vypadají opravdu dobře - ošetřují se konce, přírodní lesk je téměř vidět ve tmě.

· Pohodlná vůně se na vlasy drží pár hodin

· Pokud splňujete normu, neškrtí vlasy. Přesto, přiznám se, dal a 4 kapky, nic váží. Hlavním úkolem není vylézt do kořenů.

· Tipy se nakonec rozdělí méně. Používám produkt komplexním způsobem, takže si nejsem úplně jistý, že to je zásluha séra. Ovšem účinek na obličej.

· Netiskněte. Už žádná "pampeliška" na hlavě. Účes je vlasy na vlasy a současně je zachována lehká nedbalost.

· Vlasy jsou tolerantnější vůči statickému stresu. Plátno je více naplněné vlhkostí, protože tyto kudrlinky se při každé příležitosti nezastaví.

A další velmi významný plus - po dobu několika měsíců použití, polovina trubice také nezmizela. Spotřeba je minimální, což spolu s takovou demokratickou cenou je prostě nálezem. Z mín, kromě toho:

· S komplexní péčí není vždy možné kombinovat všechny výrobky na vlasy - bude to zbytečné vinaigrette. Ano, a nechcete často přetížit produkty péče o vlasy.

· Mírně návyková, stále jsem si všiml. Ačkoli jsem se dlouho snažil bez mého asistenta. Zdravé vlasy je třeba neustále udržovat.

Kondicionér - tepelná ochrana Koncept - se slovo nebojí, je to nějaká dívka. Nyní málokdy najdeme někoho, kdo se uchýlí k pramenům tepelného ošetření. Zde konečně dochází k závěru, že je VŽDY nutné chránit tepelnou ochranou. Asi 4-5 pshikov po celé délce vlhkých čistých vlasů zabrání vysušení, průřezu, křehkost a mnohem více špinavých triků způsobených vysokou teplotou. Aplikuji kouzelný prostředek z modré lahve Concept ihned po umytí vlasů. Se sérem se neprotínají, protože jde po sušení. Nedoporučuje se střídat, protože pokud ještě můžete udělat bez "Shine Crystals", pak tepelná ochrana je vždy potřeba, když je vysoušeč vlasů.

· Kromě parfémovaného parfému, který po vysušení opouští, činidlo nezanechává žádné stopy a vůni

· Ano, to funguje. Při častém používání všech druhů horkých dobrých vlasů je stále naživu! Výrobce slibuje skvělý lesk a hedvábnost, ale ve skutečnosti hlavní funkcí nástroje není poškozovat a chránit. A dokonale se s ním vyrovnává.

· Chraňte láhev asi 2-3 měsíce.

Bio-Keratin Laminage Gel - je doplněk pro poškozené vlasy. Pokud nebudete chtít vynaložit peníze na procedury v salonu, můžete se pokusit "laminovat" vlasy sami doma. Musím říct: nečekejte na stejný účinek biolaminace. Nástroj je vhodný pro periodické domácí reanimace a bez integrovaného přístupu je nepravděpodobné, že by mohl zvládnout svůj úkol.

Jak používat: Po umytí vlasů šamponem, neberte balzám. Gel se aplikuje na vlasy sušené na ručníky. Kořeny, jako obvykle, byly ignorovány. Dále s pomocí horké (!) Vysoušeč vlasů a kartáčování jsme chodí po pramene po dobu 5-7 minut. Pod vlivem vysoké teploty, gel polymeruje na vlasy, vytváří velmi ochranný film. Po opláchnutí vlasů pod tekoucí vodou.

Důležité: myjte výrobek bez šamponu! To byla můj první omyl, proč jsem si výsledek nevšiml. Jen opláchněte hlavu teplou vodou.

Poté znovu vyčistěte vlasy ručníkem a naneste několik kapek na poškozené oblasti (konce). Zbytky mohou být odstraněny stejným ručníkem a již skutečně sušeny vysoušečem vlasů. Výrobce doporučuje po vysušení projít vlasy pomocí horké žehličky, aby výsledek opravil.

· Vlasy se stávají těžšími. Ale to je podstatou jakékoliv biolaminace: samotná vrstva je zhutněna, pokrytá ochrannou fólií

· Shine well, just magical

· Páchne to tak. Není to příliš známé, ale po aplikaci séra je stále lepší.

· Výsledek netrvá dlouho. Ten stejný ochranný film zmizí po několika setkáních se šamponem. Přestože se samotný postup doporučuje nejdříve jednou za dva týdny.

Jako výsledek, Biokeratin gel znamená pro ochranu a zlepšení lesku vlasů není vhodný pro každého: majitelé náchylných k mastné vlasy by měli dělat bez tohoto produktu. V řadě s jinými prostředky při odchodu z této pevné gely výrazně zaostává. Nicméně v rámci integrovaného přístupu k ozdravění - proč ne. Tato péče o pojetí konceptu mě stála mírně přes tisíc rublů. Praktický, levný, rozzlobený.

© Autor článku: Lyudmila Alexandrova

Koncepce

Hair Concept
V současné době každá žena, dívka, sní o krásných, zdravých a dobře upravených vlasech. Make-up, manikúra, pedikúra - to je jen malý seznam toho, co ženy dělají, aby vytvořily perfektní vzhled. Je však obtížné argumentovat tím, že hlavní dekorací každé ženy je tlusté vlasy. Blondýnky, červené oči, brunety - každý chce, aby byly vlasy lesklé, hedvábné a přirozené.

Moderní průmysl nabízí širokou škálu produktů určených pro péči o kadeře různých délek. Mezi mnoha typy produktů je koncept Hair Hair Cosmetics speciálně požadován. Oficiální webové stránky nabízejí všem zákazníkům možnost koupit potřebný produkt za výhodnou cenu. Chcete-li zakoupit koncept pro vlasy, stačí se seznámit s vlastnostmi výrobků popsaných na produktové kartě Dále budeme hovořit podrobně o pozitivních vlastnostech této kosmetiky.

Koncepce kosmetiky - cesta k dokonalosti

Vedoucí němečtí odborníci vyvinuli unikátní nástroje Concept. Profesionální vlasová kosmetika se vyrábí v továrnách Itálie, Ruska, Německa. Hlavním cílem tohoto produktu je vyplnit vlasy životně důležitou energií a zdravím. V případě pravidelného používání masky, šampony, balzámy Koncept vlasů získá zrcadlový lesk, bohatou barvu.

Zvláštní pozornost si zaslouží barvu Concept for hair. Paleta umožňuje zákazníkům vybrat nejvhodnější odstíny. Mezi pozitivní vlastnosti barviva na vlasy této značky patří:

• různé odstíny (přírodní a kreativní);
• krásná kombinace barev mezi sebou;
• jednoduchá šedá kamufláž;
• absolutní neškodnost.

Koncept - profesionální kosmetika pro vlasy, jejíž oficiální stránky nabízejí koupit německé výrobky za konkurenční ceny. Na stránkách se neustále objevují nové odstíny barvy od německých vývojářů.

Majitelé suchých, poškozených, barvených vlasů si mohou zvolit Maskovaný koncept pro vlasy. Oficiální webové stránky nabízejí zákazníkům katalog s vysoce kvalitními výrobky. V případě pravidelného používání vlasů dostane potřebnou výživu. Tím je zajištěn proces obnovy poškozených vlasů. Po použití maxi vlasů vypadají zdravě, lesklé a hedvábné.

Zpravidla všechny balzámy této značky zabraňují tomu, aby se vlasy zamotávaly. Díky tomuto procesu česání kudrlin je mnohem jednodušší. Nástroj odstraňuje přebytečné choulostivost vlasů po celé délce. Prostředky mohou být použity pro přirozené a také pro zvýšené vlasy. Balzám Concept poskytují měkkost, lesk, pružnost k tvrdým, běleným vlasům.

Chcete-li, aby kadeře vypadaly perfektně, doporučujeme zvolit Koncept vlasů. Na oficiálních stránkách můžete nakupovat výrobky od výrobců za výhodnou cenu. Sortiment zahrnuje výrobky pro ženy i muže. Kosmetika se vyvíjí individuálně pro každou skupinu zákazníků.

Koncepce profesionální vlasové kosmetiky. Názory na to a vlastnosti aplikace

Pro každou dívku hraje kosmetika významnou roli v životě, zvláště pokud jsou to nástroje, které se týkají profesionální úrovně. V současné době je péče o sebe velice důležitou misí pro každou dámu, která se o sebe stará. Proto je k dispozici speciální kosmetika s názvem Concept. Pomáhá krásnému sexu být čerstvý krásný a vždy s úžasnými vlasy.

Koncepce (vlasová kosmetika) má dobré složení, které nepoškozuje strukturu a strukturu kořenů a špiček vlasů. Obecně platí, že taková společnost má nejen šampon ve svém arzenálu, ale i jiné profesionální produkty, které může použít každá dívka. To zahrnuje barvivo na vlasy a balzámy pro všechny typy pleti a všechny druhy užitečných sér a masky s různým příjemným vkusem, a dokonce i speciální suché mýdlo, které mohou být rozmazané vlasy.

Souhlaste s tím, že to všechno je velmi lákavé, protože vlasy každé dívky, zvláště pokud jsou dobře upravené, hrají spíše důležitou roli, pokud chcete a snažíte se přitáhnout pozornost hezkého mladého muže. Proto je koncept kosmetiky pro vlasy velmi důležitý pro dívky, které ji používají.

A první věc, která stojí za to věnovat pozornost, jsou recenze, které jsou v jejich počtech jen pozitivní, téměř žádné negativní názory. Po vyzkoušení všech maskách a šamponů sdílejí dívky po celém světě své dojmy o používání koncepce kosmetiky.

Mladé dámy píší velmi pozitivní hodnocení, že koncept kosmetiky je velmi důležitým prvkem hygieny každé dívky. Mimochodem, pokud nevěříte takovým recenzím a nemůžeme důvěřovat tomuto slovu, jednoduše zadejte koncept Profesionální vlasové kosmetiky na internetu, přejděte na oficiální webové stránky a klikněte na odkaz a ujistěte se, že tato kosmetika je skutečně účinná.

Zaměřeno na vynikající složení nástroje

Doporučujeme číst: Tepelný sprej na vlasy, ochrana před teplotou

Stojí za zmínku, že v koncepci kosmetiky je nalezeno nejpříznivější složení složek. Faktem je, že dokonce i dívky, které mají barvené vlasy, tento šampon způsobuje naprosto žádné podráždění kůže. Barva obrazu se stává mnohem bohatším, než je vlastně, což je pro dívky, které koncept využívají, velmi příjemné.

Ve složení šamponu je taková složka, která přispívá k zdvojnásobení objemu, dobré hustoty a také zachovává styl, i když spíte několik hodin na jedné straně, protože vlasy se trochu obejmou a pak se vyrovnají. Ve skutečnosti objem šamponu Concept dává elegantní, takže nebudete muset narovnat vlasy ani je zvednout s vysoušečem vlasů, ani je znovu umýt a pak je zabalit - teď to absolutně nemusíte dělat. Pro vás vše opraví šampon.

Koncepce vlasové kosmetiky, oficiální webové stránky a její návrhy

Na internetových stránkách této kosmetiky naleznete podrobné informace o městech, ve kterých je výrobek vyráběn, kde si ho můžete vyzvednout. Můžete si ujasnit, na kterých místech ve vašem městě jsou body vydání zboží, jak můžete platit a zda existují bonusy. Stále existují spousty slev, propagací a atrakcí pro zákazníky, kteří mají zájem nejen o cenu, ale také o dobré šampony a další kosmetické výrobky této společnosti. Co se týče oficiálního webu: vynikající a uživatelsky přívětivé rozhraní, existuje tlačítko, které pomáhá zákazníkům, a vždy je zde on-line konzultant, který vám pomůže v okamžiku výběru.

Curls, jako filmová hvězda!

Doporučujeme číst: Alerana sprej proti vypadávání vlasů, recenze

Americké hvězdy již inzerují šampon značky Concept - a to není jen tak! Stačí se podívat na jejich nádherné vlasy. Vypadá to, jako by každý den strávili procedury, žili v kosmetických salonech a prostě neodcházejí od svých kadeřníků! Zjevně hvězdy již vědí, že tato konkrétní společnost je v dnešní době považována za nejúspěšnější mezi světskou scénou.

A teď věnujte pozornost tomu, jak krásně vypadají vlasy každé herečky během příštího festivalu nebo na obálce časopisu, každého zpěváka v jejím klipu a obecně každého známého člověka. Člověk může závidět jen jejich ctnosti, které jsou zobrazeny těsně nad krkem! Ale ne, to vše je důsledkem šamponu a dalších kosmetických přípravků značky Concept, která pomáhá vlasům slavných osobností odrazit se zpátky a méně často vypadat nedotčená (ano, takové incidenty se taky stanou!). Existují samozřejmě i další firmy, ale nejznámější a nejslněnější mezi nimi je koncept. Takže, ujistěte se, vaše oblíbené slavné lidi používají koncept po dlouhou dobu.

Nejoblíbenější produkt na vlasy

Doporučujeme číst: V módním barevném barvive na vlasy

Řekněme trochu o šťavnaté barvě, která zbarvuje vlasy o dva odstíny jasnější než obvykle.

Jedná se o vynikající nástroj, který pomáhá vlasům "dýchat", osvěžovat každou minutu a vypadat ještě lépe než dříve. Tento výrobek je vhodný zejména pro blondýnky, které milují jasné barvy a vlasy, které vypadají jako lesklá hra.

Takže, pro tyto dámy, koncepce společnosti uvolnila řadu stříbrných výtažků, takže vlasy skutečně svítily na slunci, když aplikovaly trochu drahého kovu. Blondýnky získají platinový efekt pomocí šamponu - dokonce i obyčejná dívka se bude cítit jako úžasná krása s vlasy, o které můžete jen snít!

Rozsah koncepce společnosti je tedy dost bohatý a rozsáhlý. To vše s každým dnem stále víc a víc kryje ženskou stranu sama. Co je plné kosmetiky, pokud se podíváme blíže na všechny pozitivní aspekty tohoto produktu:

 • Pečlivá péče.
 • Kouzelně ho. curling vlasy.
 • Léčba vlasů a jejich intenzivní obnovení, pokud jsou poškozeny kořeny.
 • Bezproblémový styling, jako žehlička a vysoušeč vlasů.
 • Nepoškozuje vlasy, pokud jsou vlasy zbarveny, laminovány, frézovány nebo tonizovány.

Vybíráme nápravu pro koncept typu vlasů

Nyní s výhodami tohoto produktu je vše jasné. Zbývá pouze zajistit, aby koncept - to je právě kosmetika, která je vytvořena právě pro vás. Jak to zjistit? Poslechněte si tyto praktické rady, které nejsou jen:

 1. Pro dívky, které mají křehké a suché vlasy, je prostě doporučeno zkusit značku Concept cosmetics, která nejen pomáhá normalizovat a doslova uzdravovat poškozené vlasy, ale také zapomenout na to, jaké jsou jejich křehkost a suchost.
 2. Krásy, jejichž vlasy jsou velmi těžké vylézt a doslova vypadnout, i při nejmenším česání, se důrazně doporučuje vyzkoušet koncept na sebe, který vyléčí jakékoliv ztráty vlasů, které začaly, a také normalizuje růst vlasů, posiluje kořeny a žárovky.
 3. Ženy trpící matou barvou vlasů a nespokojenými se stínem se doporučuje používat šampon a masku konceptu. "Stabilizují" saturaci, dodatečně vyživují speciální složky a vitamíny, to vše vyléčí nezaměnitelnou barvu vlasů v jasném a šťavnatém odstínu, který si všichni budou rádi.

Jednoduše tak kosmetická společnost CONCEPT pomáhá svým klientům dosáhnout požadovaných výsledků, které jen potěší oko. Znovu se podívejte na oficiální webové stránky a přečtěte si všechny podrobné informace. Její nejlepší způsob testování značky bude prakticky domácí video, které vám jasně ukáže, že tento produkt není vtip, ale skutečně potřebný vlasový produkt, který může pomoci každé dívce.

Koncepce

Značka kosmetiky pro vlasy Concept (Concept) je ruská značka, která je součástí německého koncernu Essem Hair GmbH. Výrobky společnosti jsou vyráběny v souladu s mezinárodními standardy kvality a podléhají důkladné dermatologické kontrole. Profesionální vlasová kosmetika Concept je vyráběna v Rusku podle německých technologií, díky čemuž jsou s vysokými kvalitativními ukazateli cena zboží demokratická a výrobky jsou k dispozici nejen pro použití salonu, ale také pro domácí použití.

Hlavní výhody produktů Concept pro vlasy:

1) Vysoká kvalita. Všechny výrobky značky jsou certifikovány a vyráběny v souladu s evropskými standardy kvality.

2) Široký rozsah. Mezi výrobky na vlasy Concept si můžete zvolit individuální linii péče podle typu kudrlin. Existují kosmetické linie pro ženy i muže.

3) Dostupnost. Koncepční kosmetika v Moskvě lze zakoupit ve specializovaných prodejnách nebo objednat z katalogu na internetových stránkách.

Sbírka péče

Beauty Curts.

Linka péče o kudrnaté a kudrnaté vlasy. Prostředky tohoto směru jsou určeny pro kadeře různého původu, přírodní a trvalé, a jsou navrženy tak, aby vyživovaly a zvlhčovaly kudrlinky a strukturovaly je.

Biotech Concept.

Sbírka produktů s přírodním složením, která obsahuje produkty založené na arganovém oleji, řasách a keratinovém komplexu obohaceném vitamíny.

Blond výbuch.

Výrobky pro bělené a přirozené kadeřnictví. Dávají stínu "blond" záře perly a zabraňují vzniku žluté barvy.

Zelená linka.

Výrobková řada pro výživné a zvlhčující poškozené vlasy podléhající pravidelnému tepelnému stylu. Vhodné pro majitele mastných vlasů, ošetření seborrhy, lupů a majitelů citlivé pokožky hlavy.

Fusion.

Sbírka masky zaměřená na výživu a obnovu struktury vlasů.
Prodloužení vlasů. Specializovaná řada výrobků pro pečlivou péči o umělé stočené prameny.

Živé vlasy.

Denní čištění všech druhů vlasů: suché, mastné, normální.

SPA.

Sbírka speciální péče o poškozené kudrlinky, představovaná třemi výživnými maskami: ylang-ylangovým olejem, skořicí a mátou.

Výrobky pro styling a barvení

Shine Curl.

Nástroje pro upevnění čáry pro vytvoření permu. Pomáhají vytvářet vertikální, spirálovou, vlhkou chemii a kudrlinky se stávají elastickými a lesklými. Díky jedinečnému složení produkty tohoto směru nepoškozují strukturu vlasů, ale vytvářejí další ochranu a vyživují kudrlinky.

Čerstvý.

Směr odbarvování vlasů Balzám Concept, zastoupený různými odstíny: červená, měděná, hnědá, světle hnědá a černá. Jsou navrženy tak, aby udržovaly bohatou barvu mezi sezeními trvalého zabarvení a vytvářely kontrastní odstín.

Umělecký styl.

Stylové nástroje různých stupňů fixace a stylování textura.

Profy dotyk. Nejrozsáhlejší a nejoblíbenější v Rusku směrem k profesionální kosmetice je Concept, který obsahuje perzistentní krémové barvy, barviva bez amoniaku, laminovací soupravy, neutralizující šampony, obočí a barvy řas. Sbírky výrobků jsou charakterizovány rozsáhlou paletou a jsou vhodné pro všechny typy vlasů.

Profesní kosmetika pro muže

Koncepce Muži.

Specializované série vyvinuté s přihlédnutím ke zvláštnostem struktury mužských vlasů a vlasové pokožky a zaměřené na kontrolu vypadávání vlasů a vzhled šedých vlasů. Díky prostředkům této linie se obnoví přirozený odstín vlasů, zpevní se vlasové folikuly a zvýší se přívod krevního oběhu kůže.

Produkty značky Concept se vyznačují vysokou kvalitou, přírodním složením a cenově dostupným cenovým rozsahem. Značkové produkty jsou vhodné pro salonní a domácí použití a produkty Concept můžete zakoupit v Rusku jak ve specializovaných prodejnách, tak i na internetových stránkách, které vybírají produkt z katalogu.

Koncepce

Jedna z nejlepších značek produktů domácí péče o vlasy, Concept, rozhodně ví, co může být nabídnuto nejnáročnějšímu zákazníkovi nebo nejlepšímu návrháři salonu. V nabídce jsou nástroje pro barvení, styling, perm, domácí vlasy a barvu.

Nejpopulárnější a nejznámější značka profesionální kosmetiky pro vlasy Concept může určitě být nazývána Anti-Žlutá šampon, která pomůže blondům zbavit nežádoucí žluté nuance na perfektní blondýně.

Produkty Concept si můžete zakoupit za nejlepší cenu v online obchodě Professional Hair.

 • Concept Fresh Up - Tónové balzámy na vlasy (2)
 • Concept Anti-Yellow - odstín pro neutralizaci žluté barvy (2)
 • Koncept Profy Touch - Oxidanty (10)
 • Concept Soft Touch - krém bez amoniaku pro barvení vlasů (32)
 • Concept Shine Curl - chemické curling (11)
 • Koncept - péče o vlasy (19)
 • Koncepce - styling (10)
 • Koncept Profy Touch - Odolný krém Barva vlasů (65)
 • Koncepce - Rozjasňující výrobky (4)
 • Concept - Salon Hair Care (30)
 • Koncept - krémová barva na obočí a řasy (4)
 • Koncepce Profy Touch - chrániče pokožky a vlasů (7)
 • Koncepce Muži - Pánská linka (6)

Concept Salon Shampoo - salonní šampon, 1000 ml

Univerzální profesionální šampon určený speciálně pro salonní práci. Šampon se stará o vlasy, pěny dobře, jemně čistí vlasy a povrch pokožky hlavy, dává pocit svěžesti, je ekonomicky spotřebováván. Pravidelné používání salonního šamponu podporuje zdravé vlasy a udržuje jejich krásný vzhled, udržuje vlasy lesklé a hedvábné po dlouhou dobu. Vhodné pro všechny typy vlasů.

Aplikace: Použijte šampon Concept Salon Shampoo na mokré kudrlinky a pěnu. Vypláchnout.

Objem: 1000 ml.

Concept Highlight Targeting Conditioner - Balzám pro barevné vlasy, 1000 ml

Balzám je určen pro poškozené vlasy. Ochranné komponenty a silikony vyživují a vyhlazují vnější povrch vlasů. Normalizujte hydrobalanci a obnovte poškozené oblasti. Příznivě ovlivňuje vnitřní strukturu vlasů, dává jim zdravý vzhled a lesk. Balm Concept zvýraznění kondicionéru je profesionální péče o barevné vlasy. Produkt vám umožňuje ukládat a udržovat barvu. Pravidelné použití po procesu barvení zvyšuje životnost laku a intenzitu výsledného odstínu. Elasticita vlasů a extra lesk. Povrch vlasů je obnoven a vyhlazen. Usnadňuje česání vlasů. Neváží nebo přetíží vlasy

Způsob aplikace: Aplikujte balzám na mokré vlasy, začínající od špiček. Podržte po dobu 3 až 5 minut a promyjte teplou vodou. Nepoužívejte balzám na vlasové kořeny. Vhodné pro barvené vlasy.

Concept Highlight Targeting Conditioner - Balzám pro barevné vlasy, 300 ml

Balzám je určen pro poškozené vlasy. Ochranné komponenty a silikony vyživují a vyhlazují vnější povrch vlasů. Normalizujte hydrobalanci a obnovte poškozené oblasti. Příznivě ovlivňuje vnitřní strukturu vlasů, dává jim zdravý vzhled a lesk. Balm Concept zvýraznění kondicionéru je profesionální péče o barevné vlasy. Produkt vám umožňuje ukládat a udržovat barvu. Pravidelné použití po procesu barvení zvyšuje životnost laku a intenzitu výsledného odstínu. Elasticita vlasů a extra lesk. Povrch vlasů je obnoven a vyhlazen. Usnadňuje česání vlasů. Neváží nebo přetíží vlasy

Způsob aplikace: Aplikujte balzám na mokré vlasy, začínající od špiček. Podržte po dobu 3 až 5 minut a promyjte teplou vodou. Nepoužívejte balzám na vlasové kořeny. Vhodné pro barvené vlasy.

Concept Wheat Hydro Oil - Hydrofilní olej z pšeničných klíčků pro normální a jemné vlasy, 145 ml

Hydrofilní olej z pšeničných klíčků je vynikající pro normální a tenké, oslabené vlasy, dává jim jemnost, poslušnost, poskytuje ochranu a lesk a vysoký obsah vitaminu E poskytuje maximální ochranu před volnými radikály a zpomaluje stárnutí vlasů. Olej má zvlhčující, regenerační a regenerační účinek na vlasy. Vysoká účinnost při používání.

Způsob aplikace: Stisknutím dávkovače vyjměte z lahvičky malé množství hydrofilního oleje a rozdělte ho na mokré (nebo mírně vysušené) vlasy. Použijte hřeben, položte a usušte vlasy. Neplachujte. Hydrofilní olej můžete použít ihned po šamponování.

Concept Almond Hydro Oil - hydrofilní mandlový olej pro kudrnaté vlasy, 145 ml

Koncepce Almond Hydro Oil Hydrofilní mandlový olej je profesionální nástroj, který může dát kudrnaté vlasy krásu a sílu. Nástroj pracuje skvěle s porézní devitaminizovanou kudrní strukturou a zajišťuje hlubokou výživu a regeneraci. Mandlový olej je jedinečný výrobek, jehož složení je nejlepší způsob, jak pečovat o kudrnaté vlasy. Vysoká koncentrace vitamínů B2, A a E poskytuje pleťové krémy potřebnou výživu, stará se o jejich krásu a zdraví. Výrazně zpomaluje proces předčasného stárnutí vlasů a tím eliminuje křehkost a průřez špiček. Minerální soli a nasycené kyseliny kompenzují nedostatek vlhkosti ve struktuře vlasů a zabraňují její ztrátě s negativním vnějším účinkem.

Jak používat: Aplikujte Concept Almond Hydro Oil na čisté, suché vlasy a rovnoměrně rozložte po celé délce. Neplachujte.

Concept Multi-Protective Spray - změkčující kondicionér pro vlasovou tepelnou ochranu a hydrataci, 200 ml

Termo-ochranný sprej na vlasy hydratuje a chrání vlasy před negativními účinky použití vysoušečů vlasů a stylingových žehliček. Při použití je vytvořena ochranná fólie, která zabraňuje poškození způsobenému tepelným ošetřením. Ve složení prostředků jsou pečující složky, které poskytují skvělý lesk a hedvábnost.

Jak používat: Kondicionér musí být aplikován po celé délce vlasů bezprostředně před stylováním nebo sušením vysoušeče vlasů. Nástroj se nemusí vypláchnout.

Koncept Intense Repair Honey Masque - Maska na opravu medu pro suché a poškozené vlasy, 500 ml

Maska zarovná poškozenou strukturu vlasů, poskytuje maximální výživu bez vyvažování vlasů, změkčuje vlasy, dává pružnost a lesk. Maso z bambuku hydratuje a chrání vlasy a pokožku hlavy. Vitamin PP, který má antioxidační kapacitu, podporuje lepší výživu vlasů, zlepšuje přívod kyslíku do vlasových folikulů, podílí se na procesu buněčné obnovy, stimuluje růst vlasů, působí jako zvlhčující činidlo.

Jak používat: Použijte masku na vlhké vlasy, počínaje špičkami. Podržte po dobu 7 až 10 minut a umyjte teplou vodou. Nepoužívejte balzám na vlasové kořeny. Typ vlasů: Suché a poškozené vlasy.

Maska pro ochranu barev - Maska pro barevné vlasy, 500 ml

Maska je určena k ochraně barevných vlasů. Keratinový komplex, bambucké máslo a avokádo, které jsou součástí těla, mají příznivý účinek na pokožku hlavy, chrání barvu a prodlužují životnost barevných vlasů. Lehké masky kondicionérů dodají vlasům lehkost, lesk a snadné vyčesávání vlasů po mytí.

Jak používat: Použijte malé množství masky na čisté, vlhké vlasy. Jemně se šíří po celé délce. Namočte na vlasy po dobu 5-10 minut, pro hlubší zotavení doporučujeme udržovat masku až na 20 minut. Opláchněte důkladně vodou.

Concept Mega-Mask - Mega-maska ​​pro slabé a poškozené vlasy, 500 ml

Mega masková maska ​​Concept s arganovým olejem a kyselinou hyaluronovou vám umožní rychle a hluboce oživit a obnovit vlasy, které byly poškozeny v důsledku chemických postupů. Účinné látky obsahují vitamíny, nenasycené mastné kyseliny a molekuly bílkovin, které pozitivně ovlivňují strukturu, vyživují, hydratují a chrání. V důsledku aplikace masky se vlasy stávají měkkými, hladkými, poslušnými, špičky se optimálně hydratují. Součásti masky jsou přírodního původu, zcela hypoalergenní a umožňují dokonale zvládnout dehydrataci a otupělost.

Jak používat: Použijte masku na vlhké vlasy, počínaje špičkami. Podržte po dobu 7 až 10 minut a umyjte teplou vodou. Nepoužívejte balzám na vlasové kořeny.

Koncept intenzivní výživná maska ​​s lněným olejem - maska ​​vyživující lněným olejem pro barvené a bělené vlasy, 500 ml

Intenzivní péče o barvené a bělené vlasy. Živiny, pronikající hluboko do pokožky hlavy a vlasů, se starají o udržení zdravého vzhledu barvených vlasů. Pravidelné používání masky Concept Concept výživná maska ​​s lněným olejem obnovuje a posiluje poškozenou strukturu vlasů po chemické expozici barvivům. Povrch vlasů je zploštělý, vlasy jsou hladké a lesklé. Neváží vlasy. Lněný olej v kombinaci s vitamíny PP a F posiluje vlasový folikul, aktivuje růst vlasů a chrání před nepříznivými účinky prostředí. Obsah silikonu a glycerinu v kompozici masky zvyšuje regenerační účinek, zabraňuje křehkosti vlasů a vytváření dělených konců. Vlasy se stávají elastickými, snadno se hodí a zapadají.

Jak používat: Použijte masku na vlhké vlasy, počínaje špičkami. Podržte po dobu 7 až 10 minut a umyjte teplou vodou. Nepoužívejte balzám na vlasové kořeny.

Concept Salon Conditioner - salonový balzám, 1000 ml

Univerzální profesionální balzám vhodný pro každodenní péči o vlasy všeho druhu. Přípravky pro úpravu a úpravu vlasů v balzámu mají příznivý účinek na vlasy a pokožku hlavy. Pravidelné používání balzám Salon podporuje zdravé vlasy a udržuje jejich krásný vzhled, udržuje vlasy lesklé a hedvábné po dlouhou dobu. Vhodné pro všechny typy procedur salonu.

Způsob aplikace: Aplikujte balzám na mokré vlasy, začínající od špiček. Podržte po dobu 3-5 minut a promyjte teplou vodou. Nepoužívejte balzám na vlasové kořeny. Vhodné pro všechny typy vlasů.

Concept Men Recolor krém pro šedé vlasy - šedý vlasový regenerátor pro tmavohnědé vlasy, 60 ml

Speciálně vyvinutý prostředek určený k repigmentaci šedých vlasů. Kvůli přirozenému navrácení pigmentu je projev šedivých vlasů výrazně snížen. Pravidelné používání produktu umožňuje skrýt nové formace šedých vlasů. Produkt neobsahuje žádné oxidační činidla, která zaručuje bezpečný a jemný způsob opakování. Vlasy vypadají přirozeně. Produkt je určen k obnovení přirozených odstínů vlasů od světlé světlé až tmavě hnědé. Není vhodný pro vlasy světelných a červených odstínů. Obnova barev může být použita po permu, ale nedoporučuje se používat na barevné, bělené, tónované a pruhované vlasy.

Jak používat: Před použitím si pozorně přečtěte návod k použití! Proveďte test citlivosti. Nedoporučuje se používat tento nástroj, jestliže jste dříve zjistili alergickou reakci na barvivo, stejně jako v případě poškození pokožky hlavy. Nepoužívejte k zbarvení knírek, vousů, řas a obočí.

Concept Men Revitalizing Shampoo - vlasový šampon Vitality, 300 ml

Šampon důkladně čistí pokožku hlavy, odstraňuje tuk, vyživuje a posiluje vlasy. Mentol má tonický účinek. Chitosan zpomaluje proces stárnutí vlasů, prodlužuje růstovou fázi, má antibakteriální vlastnosti. Komplex lipoaminu stimuluje růst nových vlasů v důsledku obsahu aminokyselin v jeho složení.

Jak používat: Aplikujte výrobek na vlhké vlasy a rozetřete po celé délce. Opakujte postup, pokud je to nutné.

Koncept Men Anti-Lupinec Šampon - Šampon proti lupům, 300 ml

Šampon Concept pánské šampon proti lupům vyvinutý speciálně pro hluboké čištění vlasů a pokožky hlavy a pomáhá trvale odstraňovat nepříjemné lupy. Jeho aktivní složky nezakryjí lupy, ale eliminují houbu - hlavní příčinu jejího výskytu.

Jak používat: Naneste potřebné množství šamponu na mokré vlasy a pach s aktivním masážním pohybem. Nechte na vlasy 1-2 minuty, poté opláchněte vodou.

Concept Univerzální šampon 4v1 - Univerzální šampon 4v1, 300 ml

Šampon kombinuje 4 výrobky péče - šampon, sprchový gel, balzám. Šampon účinně a jemně čistí pokožku hlavy a vlasů, stav. Zahrnuté do přírodních výtažků přispívají k zachování přirozené rovnováhy a jemné péče o vlasy a tělo. Prostředky se snadno odmyjí a jsou vhodné pro každodenní použití. Ideální nástroj pro použití po sportu a cestování.

Jak používat: Aplikujte na mokré vlasy a pokožku hlavy, pěnu a důkladně opláchněte vodou.

Concept Univerzální šampon 4v1 - Univerzální šampon 4v1, 1000 ml

Šampon kombinuje 4 výrobky péče - šampon, sprchový gel, balzám. Šampon účinně a jemně čistí pokožku hlavy a vlasů, stav. Zahrnuté do přírodních výtažků přispívají k zachování přirozené rovnováhy a jemné péče o vlasy a tělo. Prostředky se snadno odmyjí a jsou vhodné pro každodenní použití. Ideální nástroj pro použití po sportu a cestování.

Jak používat: Aplikujte na mokré vlasy a pokožku hlavy, pěnu a důkladně opláchněte vodou.

Produkty pro laminování vlasů značky Concept. Popis, účinek a instrukce

Laminování je jedním z populárních kosmetologických postupů, které umožňují krátkou dobu proměnit oslabené a poškozené kadeře.

Existuje široká škála laminátových výrobků, mezi nimiž je velmi obtížné vybrat nejúčinnější prostředky.

Mnoho nadšených recenzí má řadu ruské značky Concept. Jaké jsou výhody a nevýhody masky této společnosti? Pokyny k použití a možné kontraindikace tohoto v našem článku.

Popis produktu Koncepční značka

Koncept linky vlasového laminování zahrnuje inovativní produkty:

 • bio laminace komplex Concept profy touch aktivní rekonstruktor s keratinovým komplexem;
 • Smart Laminace Smart Laminace Kit.

Sady obsahují teplo a studenou fázi. Laminovací prostředky Koncept se liší od klasiky. Na povrchu vlasů není vytvořen polyamid, ale membránový film.

Z tohoto důvodu se vytváří nejen ochrana kadeří před negativním vlivem vnějšího prostředí, ale i celulární dýchání a vodní rovnováha.

Postup kombinuje dva směry:

 1. Přicházející do struktury kudrlin, produkty vyživují a obnovují vlasy zevnitř.
 2. Vytváří vizuální efekt luxusních tekoucích pramenů.

Cnosti

 • Mají složitý efekt.
 • Bezpečnost: chybí formaldehyd a další škodlivé chemické složky.
 • Nemáte žádné vedlejší účinky.
 • Horká fáze při aktivním zahřátí nezpůsobuje alergické reakce, zarudnutí, svědění, nedráždí pokožku hlavy.
 • Vhodné pro všechny typy vlasů, které jsou vhodné zejména pro poškozené a uvolněné prameny.
 • Může být použit jak v kabině, tak doma.
 • Postup trvá trochu času.
 • Jedna sada je dostatečná pro několik aplikací.

Nevýhody

 • Příliš časté postupy mohou způsobit poškození vlasů.
 • Tam je malé, ale stále riziko alergické reakce spojené s individuální nesnášenlivostí k komponentám.

Co je součástí sady?

V koncepčním souboru jsou tři drogy:

 1. Krok 1 Hot. Koncentrovaný regenerační prostředek pro provádění horké fáze. Má vliv na vnitřní strukturu kadeří - jemně zvedá kůžičkové váhy a přispívá k rychlejšímu a snadnějšímu průchodu živin. Má terapeutické vlastnosti. Zpevňuje vlasy zdravými přísadami.
 2. Krok 2 Studený. Koncentrované regenerační činidlo pro provádění studené fáze. Vyhlazuje povrch vlasů a obaluje film.
 3. Koncept pěna-elixír pro poškozené vlasy krok 3. Mousse-elixír pro poškozené a slabé vlasy. Má kondicionační a změkčující účinek.

Jak to funguje?

Základem produktů je kombinace dvou komplexů - KERATEN a PROSPIN ™.

KERATEN obsahuje:

 1. Antioxidační vitamíny. Chraňte vlasy před negativními účinky oxidace. Zpomalují tvorbu volných radikálů, čímž zabraňují poškození buněk. Zvýšení stálosti barev barevných pramenů.
 2. Hydrolyzovaný keratin. Je to silný protein, který potřebuje k vytvoření kůže a vlasů. Určuje tloušťku a hustotu kudrlin. Obsahuje až 15 aminokyselin včetně cysteinu, které dovolí keratinu proniknout hluboko do struktury vlasů. Aminokyseliny jsou doplněny peptidy a polypeptidy, které zajišťují tvorbu filmu na povrchu kudrlin.

Hydrolyzovaný keratin rychle proniká hluboko do vlasů, je zabudován do své struktury bílkovin a hraje roli stavební hmoty.

 • Naplňuje poškozené a porézní oblasti a aktivně je obnovuje.
 • Podporuje těsné uložení váhy, zabraňuje ztrátě vlhkosti.
 • To dává pramenům hladkou a zdravou záře.
 • Chrání proti chemickému a tepelnému působení, je výborným antistatickým prostředkem.
 • Usnadňuje česání.

Aktivní složkou komplexu PROSPIN ™ jsou peptidové sloučeniny aminokyselin. Tyto přísady zvlhčují a zahušťují vlasy, poskytují rychlé zotavení, posilují strukturu, poskytují lesk, urychlují metabolické procesy a mají antioxidační účinek.

Návod k použití

 1. Umyjte si vlasy šamponem.
 2. Vysušte ručníkem.
 3. Použijte krok 1 štětcem, rozložte prameny a oddejte od skalpu o jeden až dva centimetry.
 4. Nechte 10-20 minut. Doba expozice závisí na stavu vlasů: čím více kousky jsou poškozeny, tím delší by měla držet nástroj.
 5. Dále můžete použít externí zdroj tepla: vysoušeč vlasů, plastový kryt nebo klimazon.
 6. Důkladně opláchněte teplou vodou bez šamponu.
 7. Pomocí kartáče aplikujte prostředek na studenou fázi na mokré kadeře, ustupující ze skalpu o jeden až dva centimetry. Není třeba vyplachovat.
 8. Držte jej 10 minut. Po uplynutí času vypláchněte přebytečnou vodu, pokud zůstane na vlasu.
 9. Vysuňte prameny ručníkem.
 10. Ihned po druhé fázi naneste puding-elixír na čisté kadeře.
 11. Nechte zapnout po dobu 5-10 minut.
 12. Odstraňte přebytek pomocí ručníku.

Celý postup trvá přibližně 50-60 minut. Po laminování se nedoporučuje umyt vlasy po dobu dvou dnů. Použití vysoušeče vlasů, žehlení a curling je povoleno, ale režim by měl být jemný a nepřesahuje 120 stupňů. V budoucnu je lepší umýt prameny speciálním šamponem pro vlasy, které prošly procesem laminace.

Odhadovaná spotřeba

 • krátké vlasy (7-10 cm): 20-30 ml;
 • kadeře střední délky (15-30 cm): 30-40 ml;
 • dlouhé prameny (více než 30 cm): 40-60 ml.
 • krátké kadeře: 5-10 ml;
 • s průměrnou délkou: 10-15 ml;
 • dlouhé vlasy: 15-20 ml.

Účinek použití

Postup umožňuje dosažení vynikajících výsledků:

 1. Pramínky jsou zesíleny zevnitř.
 2. Poškození struktury je vyloučeno.
 3. Lepené vločky a dělené konce se drží dohromady.
 4. Kadeřnice získají pružnost, pružnost a hedvábný lesk.
 5. Zvyšuje optický objem vlasů.
 6. Vlasy se stávají učenějšími. Snadné česání a stylování.

Efekt trvá dva měsíce a déle. K zachování výsledku je doporučena zvláštní péče. Je lepší používat přírodní šampony, které neobsahují škodlivé složky, jako jsou: sulfáty, parabeny, silikony. Opakujte postup laminace by měl být každé dva týdny. S dlouhými vlasy stačí na pět sedíků.

Kontraindikace a možné negativní účinky

Postup laminace se nedoporučuje v následujících případech:

 • individuální nesnášenlivost ke složkám, které tvoří;
 • zranění a onemocnění pokožky hlavy;
 • těhotenství;
 • období laktace.

Možné negativní důsledky:

 1. Pokud často vystavujete kadeře kompozici, může se vám zvýšit křehkost a ztráta.
 2. Existuje riziko reakce jednotlivce na složky léku, které se projevují formou alergií.

Základem působení produktů Concept pro laminování vlasů jsou nepřekonané vlastnosti keratinu, který je součástí výrobků. Komplex umožňuje rychle a efektivně obnovit i těžce poškozené prameny. Je lepší svěřit proceduru odborníkovi, ale při neexistenci takové příležitosti je zcela možné, že laminování budete doma. Hlavní věcí je striktně dodržovat pokyny.

Pro Více Informací O Suché Vlasy